HOOGKERK.( 2000.05.20 )

Elite/Neo: 1. Tom de Jong Groningen; 2. Germ van de Burg Nijland; 3. Edward Smit Een; 4. Edwin Veen Westerlee; 5. Sander Hup Kampen; 6. Bart Beima Hadegarijp; 7. Paul Mos Ruinen; 8. Freddy van de Werff Gieten; 9. Henry van der Weerd Kampen; 10. Martien Kamp Drouwen; 11. Lammert Huitema Roden; 12. Lambertus Moes Nijeveen; 13. Jeroen Schreurs Elburg; 14. Richard Rijkens Eelde; 15. Rene Koster Assen; 16. Mark Willems Nieuw Buinen; 17. Wiebe Smid Zwagerbosch; 18. Jacques Veen Sleen; 19. Bert van der Kaap Ter Apel; 20. Bas Waaijer Langeveen;

 

HOOGKERK.( 2002.05.10 )

Elite/Neo: 1. Maarten Tjallingii Arnhem; 2. Lambertus Koopmans Bolsward; 3. Herman Steensma Surhuisterveen; 4. Marco Bos. Roden; 5. Frank Luikens Tynaarlo; 6. Frank jr. Wagemaker Heerenveen; 7. Cor van Leeuwen Musselkanaal; 8. Tim Hiemstra Drachten; 9. Edwin Veen Westerlee; 10. Arjan Elferink Ten Boer; 11. Eelke van der Wal Holwerd; 12. Folkert de Haan Groningen; 13. Adriaan Helmantel Westeremden; 14. Christoph Haxsen Peize; 15. Albert Schurer Bakkeveen; 16. Mathijs Groeneveld Groningen; 17. Gerben Ronhaar Hellendoorn; 18. Fred Heijn Jisp; 19. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 20. Atze Dijkhuis Eelde;

 

HOOGKERK. ( 2003.07.03 )

Elite/Beloften: 1. Johan Dalstra Buitenpost; 2. Tonny Teuben De Knipe; 3. Tim Hiemstra Drachten; 4. Richard Rijkens Harkstede; 5. Sjoerd Douma Drachten; 6. Geert Fekken Scharsterbrug;7. Kees van den Akker Akkrum; 8. Henri Werner Duitsland; 9. Bert Antonides Hardegarijp; 10. Bas de Lange Ommen; 11. Anne van der Veen Buitenpost; 12. Richard Kooijman Winkel; 13. Folkert de Haan Groningen; 14. Bart Beima Hardegarijp; 15. Lambertus Koopmans Bolsward; 16. Bert Krans De Wilp; 17. Edward Smit Een; 18. Sent Tissingh Groningen;19. Arjan Slagter Hoogeveen; 20. Pim van den Berg Emmen;

 

HOOGKERK .( 2004.07.01 )

Elite/Neo:á 1. Adriaan Helmantel Westeremden; 2. Marc de Maar Assen; 3. Allard Engels Emmen;4. Sieger Haakma Heerenveen; 5. Johan Dalstra Buitenpost; 6. Jan-Albert Krans De Wilp; 7. Ard Aling Roden; 8. Lambertus Koopmans Bolsward; 9. Marcel Luppes Hoogeveen; 10. Elzo Vos De Wilp; 11. Raymond Koch Zwolle;12. Ytzen Faber Leeuwarden; 13. Folkert de Haan Groningen;14. Roel de Vries Groningen; 15. Anne van der Veen Buitenpost; 16. Ronald Dussel Annen;17. Lieuwe Westra Munein; 18. Luco Posthumus De Wilp;19. Nick Bronsema Bedum; 20. Koen Langenkamp Velp;

 

HOOGKERK .( 2005.07.07 )

Elite/Belofte: 1. Sierd Steigenga Exmorra; 2. Bert Krans De Wilp; 3. Marc de Maar Lanaken; 4. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 5. Jos Harms Oude Pekela; 6. Bas Waaijer Hoogeveen;7. Sieger Haakma Heerenveen; 8. Frank Luikens Groningen; 9. Evert-Jan Veldkamp Groningen; 10. Gerard van Dijk Roden; 11. Johan Dalstra Buitenpost; 12. Lambertus Koopmans Bolsward; 13. Kor Steenbergen Pesse; 14. Germ van der Burg Folsgare; 15. Adriaan Helmantel Westeremden;16. Marcel Nagengast Hoogeveen; 17. Anne van der Veen Buitenpost; 18. Folkert de Haan Groningen; 19. Ronald Bijma Apeldoorn; 20. Ard Aling Roden;

 

HOOGKERK.( 2006.07.05 )

Elite/Beloften: 1. Harry Witterholt Grijpskerk; 2. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 3. Arne Hassink Zieuwent; 4. Koen Zanders Hoogeveen; 5. Lambertus Koopmans Bolsward; 6. Dennis Steverink Leek; 7. Sebastiaan van der Meer Groningen; 8. Geurt Witterholt Grijpskerk; 9. Jasper Koopmans Tjalleberd; 10. Peter Schulting Emmeloord; 11. Tom Emmelkamp Bedum; 12. Jeroen Kregel Hoogezand; 13. Bart Geijsel Een West; 14. Geert Fekken Heerenveen; 15. Ard Aling Roden; 16. Jos Feiken Muntendam; 17. RenÚ Hooghiemster Oentsjerk; 18. Adriaan Helmantel Westeremden; 19. Raymond Koch Zwolle; 20. Thomas Nijman Groningen;

 

HOOGKERK.( 2007.07.05 )

Elite/Beloften: 1. Marco Bos. Roden; 2. Arjan Stroetinga Oldeberkoop; 3. Berry Nagelhout Doornspijk; 4. Tonny Teuben Bontebok; 5. Martijn Verschoor Bovensmilde; 6. Bert Krans De Wilp; 7. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 8. Kor Steenbergen Nijmegen; 9. Bas de Lange Groningen; 10. Lars Horring Exloo; 11. Mathijs Timmer Emmen; 12. Raymond Koch Zwolle; 13. Sieger Haakma Leeuwarden; 14. Ron Timmermans Assen; 15. Alle Haanstra Waskemeer; 16. Bj÷rn Beenes Onderdendam; 17. Theo Postma Zwagerbosch; 18. Lambertus Moes Groningen; 19. Jeroen Kregel Hoogezand; 20. Herman Spijkerman Zuidhorn;

 

HOOGKERK .( 2008.07.03 )

Elite/Beloften: 1. Marco Bos. Roden; 2. Lieuwe Westra Munein; 3. Jos Harms Oude Pekela; 4. Sierd Steiginga Exmorra; 5. Theo Postma Zwagerbosch; 6. Cor van Leeuwen. Borger; 7. Berry Nagelhout Doornspijk; 8. Sipke Zijlstra Burgum; 9. Tom Emmelkamp Bedum; 10. Frank Wierstra Burgum; 11. Bert Krans De Wilp; 12. Pieter Postma Tjerkgaast; 13. Bram Slager Groningen; 14. Menno Horst Emmen; á15. Bj÷rn Beenes Onderdendam; 16. Roderik Groenewold Raalte; 17. Josbert de Vries Groningen; 18. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 19. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 20. Glenn Clermonts Bellingwolde;

 

HOOGKERK .( 2009.07.02 )

Elite/Beloften: 1. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 2. Theo Postma Zwagerbosch; 3. Adriaan Helmantel Groningen; 4. Bas de Haan Meedhuizen; 5. Johan Procee Groningen; 6. Christoph Haxsen Duitsland; 7. Tom Slagter Slochteren; 8. Roy Eefting Grolloo; 9. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 10. Niels Pieters Hoofddorp; 11. Cor van Leeuwen Borger; 12. Ruud Fransen Nieuw Weerdinge; 13. Pieter Postma Tjerkgaast; 14. Christoph Dagatz Duitsland; 15. Peter Schulting Emmeloord; 16. Martijn Verschoor Bovensmilde; 17. Fokke Postma Drachterscompagnie; 18. Jos Harms Oude Pekela; 19. Melvin Boskamp Leek; 20. Marco Bos. Roden;

 

HOOGKERK .( 2010.07.01 )

Elite/Beloften: 1. Adriaan Helmantel Groningen; 2. Peter Schulting Emmeloord; 3. Julian Hellmann Duitsland;4. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 5. Maint Berkenbosch Cadier en Keer;6. Coen Rijpma Oldeholtpade; 7. Stefan Poutsma Peize; 8. Cheng Ji China; 9. Pim van den Berg Dalen;10. Glenn Glermonts Bellingwolde;11. Sipke Zijlstra Burgum; 12. Ruud Fransen Nieuw-Weerdinge; 13. Umberto Atzori Zorgvlied; 14. Peter Jan Polling Nieuw-Weerdinge; 15. Lars Horring Groningen; 16. RenÚ Hooghiemster Drachten; 17. Bram Slager Groningen;18. Niels Pieters Hoofddorp; 19. Peter Merx Warfhuizen; 20. Tijmen Eising Emmen;

 

HOOGKERK.(2011.05.12)

Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 1. Wouter Haan Bedum; 2. Folkert de Haan Amsterdam;3. Floris Goesinnen Opperdoes; 4. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 5. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 6. Lars Horring Valthe; 7. Elmar Reinders Emmen; 8. Mitchell Huenders Hoofddorp; 9. Frank Vreugdenhil Eldersloo; 10. Stefan Poutsma Peize; 11. Bas de Haan Meedhuizen; 12. Cor van Leeuwen Borger; 13. Melvin Boskamp Leek; 14. Jan Bos Nieuwehorne; 15. Arjan de Haan Rouveen; 16. Elzo Vos De Wilp; 17. Allan Veenstra Emmen;18. Bram Slager Groningen; 19. Gijs Strating Haren Gn; 20. Henrik Abom Boras;

 

HOOGKERK.(2012.07.03)

Elite/Beloften: 1. Roy Eefting Grollloo; 2. Rudy Vriend Schagen; 3. Jasper Bovenhuis Staphorst; 4. Peter Schulting Emmeloord; 5. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 6. Binne-Pier de Haan Oudega; 7. Pim Cazemier Den Horn; 8. Bram Verweij Haren; 9. Paul de Haan Meedhuizen; 10. Gijs Strating Haren; 11. Jos Boonstra Peize; 12. Jeroen Keizer Muntendam; 13. Jesper de Hoog Assen; 14. Glenn Clermonts Bellingwolde; 15. Jos Harms Oude Pelela; 16. Andries Weening Harkema; 17. Jorrit van de Kant Assen; 18. Elzo Vos De Wilp; 19. Sjoerd Bakker Beilen; 20. Willem-Sytse Sipkema Groningen;

Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen: 1. Laura van der Kamp Hasselt; 2. Kimberly van den Berg Nieuwleusen; 3. Mascha Pijnenborg Drunen; 4. Geerike v.d. Breggen-Schreurs Zwolle; 5. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 6. Linda Ringlever Nijmegen; 7. Nathalie van Katwijk Oude Pekela; 8. MariŰl Borgerink Groningen; 9. Ivana Tiessens Zuidhorn; 10. Erika Broekema Wildervank; 11. Nathasja Heijting Beilen; 12. Jade van der Molen Alkmaar; 13. Ingeborg Kreuze Assen; 14. DaniÚle Lissenberg Den Ham; 15. Willeke Knol Hasselt; 16. Melissa Steenhof Ureterp; 17. Margriet Engelsma Noordwijk; 18. Sione Jongstra Utrecht; 19. Alie Gercama Zwaag- westeinde; 20. Irene Lako Groningen;

 

HOOGKERK.( 2013.07.02 )

Elite/Beloften: 1. Marco Hoekstra Haren Gn; 2. Joey van Rhee Nijverdal; 3. RenÚ Hooghiemster Drachten; 4. Paul de Haan Meedhuizen; 5. Glenn Clermonts Bellingwolde; 6. Twan Brusselman Helmond; 7. Jochem Hoekstra Haren Gn; 8. Rick Ottema Muntendam; 9. Daniel Abraham Gebru Amstelveen; 10. Fokke Postma Burgum; 11. Coen Rijpma Oldeholtpade; 12. Marco Massink Haren Gn; 13. Sander Iwema Hooghalen; 14. Roy Eefting Apeldoorn; 15. Peter Merx Warfhuizen; 16. Pim Cazemier Den Horn; 17. Marc de Bruin Groningen; 18. Rudy Vriend Schagen; 19. Binne-Pier de Haan Oudega; 20. Jeroen van der Meulen Ureterp;

 

HOOGKERK.( 2014.07.01 )

Elite/Beloften: 1. Stef Krul Tjalleberd; 2. Elmar Reinders Emmen; 3. Rick Ottema Muntendam; 4. ---; 5. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 6. ---; 7. Coen Rijpma Oldeholtpade; 8. Johan Knol Midwolde; 9. Stefan Poutsma Peize; 10. ---; 11. ---; 12. ---; 13. Pim Cazemier Den Horn; 14. ---; 15. ---; 16. Menno Altena Buitenpost; 17. Simon Schram Wolvega; 18. Sander Iwema Hooghalen;