HAREN.GR.( 2000.05.19 )

Elite/Neo: 1. Gerard Windhouwer Oostzaan; 2. Sander Hup Kampen; 3. Adriaan Helmantel Westeremden; 4. Jean-Hendrik Westra Molenend; 5. Niels Eriks Anna Paulowna; 6. Arjan Elferink Ten Boer; 7. Richard Rijkens Eelde; 8. Hermann Sinnigen Papenburg(Duitsland); 9. Jacques Veen Sleen; 10. Allard Engels Gieten; 11. Folkert de Haan Groningen; 12. Vincent Persoon Hardenberg; 13. Henry van der Weerd Kampen; 14. Elwin van den Beld Hattemerbroek; 15. Wiebe Smid Zwagerbosch; 16. Richard Kooijman Winkel; 17. Sent Tissingh Groningen; 18. Sjoerd Douma Drachten; 19. Lambertus Moes Nijeveen; 20. Robert Buursen Wezep;

Sportkl.-A/B/Vet: 1. Nils Barnhoorn Nijeholtpade; 2. Tsjommie Ozinga Makkum; 3. Jolle de Vries Groningen; 4. Nathan Lootsma Leeuwarden; 5. Harm Poelman Hoogezand; 6. Robin Langerhuizen Havelte; 7. Riemer Bosma Haulerwijk; 8. Jan Brouwer Deventer; 9. Gert de Veen Zuidbroek; 10. Johan Dussel Eelde; 11. Ron Wilting Eindhoven; 12. Jacob Koster Stiens; 13. Sven Weertman Groningen; 14. Marco Bergman Groningen; 15. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 16. Theo Sieling Zuidlaren; 17. Erik Mennega Sappemeer; 18. Rienk de Vries Hardegarijp; 19. Gouke Douma Langezwaag; 20. Peter Miedema Leeuwarden;

 

HAREN.GR.( 2001.05.18 )

Elite/Neo: 1. Marcel Luppes Hoogeveen; 2. John Kerstholt Assen; 3. Mark ter Schure Rheeze; 4. Bastiaan Krol Oldenzaal; 5. Martijn Lust Heerhugowaard; 6. Gerard Windhouwer Oostzaan; 7. Edwin Veen Westerlee; 8. Germ van de Burg Nijland; 9. Lambertus Moes Wageningen; 10. Tim Hiemstra Rottevalle; 11. Marco Bos Roden; 12. Harry Witterholt Grijpskerk; 13. Jan-Albert Krans De Wilp; 14. Christoph Haxsen Peize; 15. Herman Steensma Surhuisterveen; 16. Dannie Snijder Groningen; 17. Ard Aling Roden; 18. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 19. Rudy Vriend Waarland; 20. Harko Kievit Nietap;

Sportkl.-a: 1. Tonny Teuben De Kniepe; 2. Anne Knol Emmen; 3. Henk-Jan Dozeman Wageningen; 4. Harm Poelman Hoogezand; 5. Johan Hoekstra Hardegarijp; 6. Harjan van Dam Oosterwolde; 7. Marco Soer De Wijk; 8. Gosse Hoeksma Wolvega; 9. Wilco Spoelman Koudum; 10. Arjen Portijk Steenwijk; 11. Bryan van Dalfzen Genemuiden; 12. Evert-Jan Veldkamp Groningen; 13. Almar Velting Bolsward; 14. Ruud Borst Nicolaasga; 15. Sven Weertman Groningen; 16. Harrie Botter; 17. Riemer Bosma Haulerwijk; 18. Oscar Dorrestijn Groningen; 19. Lambertus Koopmans Bolsward; 20. Johan Dussel Eelde;

 

HAREN.Gr.( 2002.05.31 )

Elite/Neo: 1. Herman Steensma Surhuisterveen; 2. Adriaan Helmantel Westeremden; 3. Tim Hiemstra Drachten; 4. Frank Luikens Tynaarlo; 5. Richard Rijkens Harkstede; 6. Allard Engels Emmen; 7. Edwin Veen Westerlee; 8. Niels Eriks Anna Paulowna; 9. Edward Smit Een; 10. Andries Hoekstra Drogeham; 11. Pim van den Berg Emmen; 12. Gerard Windhouwer Oostzaan; 13. Johan Dalstra Buitenpost; 14. Harry Witterholt Grijpskerk; 15. DaniŽl Niezink Groningen; 16. Atze Dijkhuis Eelde; 17. Nico Wierstra Marssum; 18. Bas de Lange Ommen; 19. Dennis Steverink Huissen; 20. Mathijs Groeneveld Groningen;

Sportkl.-a: 1. Tonnie Teuben Heerenveen; 2. Renť van de Meulen Heerenveen; 3. Kees van den Akker Akkrum; 4. Riemer Bosma Haulerwijk; 5. Marco Soer De Wijk; 6. Marco Bergman Groningen; 7. Jan Bakker. Schuinesloot; 8. Henk Woldhuis Bovensmilde; 9. Johan Dussel Eelde; 10. Nathan Lootsma Leeuwarden; 11. Erik-Jan Thalen Tolbert; 12. Patrick Verhoeven Stadskanaal; 13. Niels Bergman Groningen; 14. Gerwin van der Vegte Mastenbroek; 15. Wilco Spoelman Koudum; 16. Paul Boswijn; 17. Oscar Dorrestijn Groningen; 18. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 19. Dirk-Jan Holwerda Leeuwarden; 20. Henny Dieterman Blyham;

 

HAREN.(2003.05.16)

Elite/Beloften Criterium: 1. Huub Duyn Wervershoof; 2. Reinier Honig Alkmaar;3. Sierd Steigenga Exmorra; 4. Thijs Al Wormer; 5. Marcel Luppes Hoogeveen;6. Anne van der Veen Buitenpost; 7. Allard Engels Emmen; 8. Herman Sinnigen Papenburg/Duitsland; 9. Berry Nagelhout Doornspijk; 10. Marcel Nagengast Hoogeveen; 11. Julian Siemens Peize; 12. Bert van der Kaap Assen;13. Tim Hiemstra Drachten; 14. Adriaan Helmantel Wester- emden;15. Mathijs Loohuis Oldenzaal; 16. Ard Aling Roden; 17. Bart Beima Hardegarijp; 18. Koen Langenkamp Dwingeloo; 19. Aloys van Duuren Hoogeveen; 20. Jan-Albert Krans De Wilp;

Elite/Beloften Tijdrit: 1. Huub Duyn Wervershoof; 2. Thijs Al Wormer; 3. Marcel Luppes Hoogeveen; 4. Marcel Nagengast Hoogeveen; 5. Berry Nagelhout Doornspijk; 6. Sierd Steigenga Exmorra; 7. Reinier Honig Alkmaar; 8. Herman Sinnigen Papenburg/Duitsland; 9. Allard Engels Emmen; 10. Anne van der Veen Buitenpost;

Amateurs-A: 1. Tonny Teuben De Knipe; 2. Egon Nanninga Lelystad; 3. Marco Soer De Wijk; 4. Mark Vos Scheemda; 5. Rene van der Meulen Heerenveen;6. Harry Witterholt Grijpskerk; 7. Nathan Lootsma Leeuwarden; 8. Henk Boeve Elburg; 9. Geert Louwes Een; 10. Thomas Nijman Groningen; 11. Ronald Bijma Apeldoorn;12. Loek Mulder Groningen; 13. Jasper Nijkamp Zwolle;14. Riemer Bosma Haulerwijk; 15. Dewi Bakker Groningen; 16. Johan Wekema Peize;17. Henny Dieterman Blyham; 18. Kenneth Benjamins Groningen;19. Jouke Posthumus Haren; 20. Willem-Sytse Sipkema Akkrum;

 

HAREN. ( 2004.05.14 )

Elite/Neo:1. Tonny Teuben De Knipe; 2. Sierd Steigenga Exmorra; 3. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 4. Mathijs Groeneveld Groningen; 5. Ard Aling Roden; 6. Koen Zanders Hoogeveen; 7. Arjan Slagter Hoogeveen; 8. Marcel Lamberts Leerdam; 9. Hermann Sinnigen Papenburg (D); 10. Richard Kooijman Winkel; 11. Warner de Boer Dronten; 12. Koen Langenkamp Velp; 13. Arjan Elferink Ten Boer; 14. Thijs Poelstra Tubbergen; 15. Wim Stroe- tinga Oldeberkoop;16. Marcel Nagengast Hoogeveen; 17. Kor Steenbergen Pesse; 18. Henk Tissingh De Wijk; 19. Lambertus Koopmans Bolsward; 20. Ronald Dussel Annen;

Elite-Dames: 1. Sissy van Alebeek Schijndel; 2. Vera Koedooder Boven- karspel; 3. Lenie Dijkstra Oosterzee-buren; 4. Marije Profijt Hoogeveen; 5. Esther van der Helm Moordrecht; 6. Emma Johansson Harnosands (Zweden); 7. Sandra 't Hart Heerenveen; 8. Karin Knol Hasselt; 9. Sandra Hoekzema Sneek; 10. Eyelien Bekkering Den Ham; 11. Frederika van der Wiel Harkema; 12. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 13. Suzanne Kuiper Emmen; 14. Helma de Jong Groningen; 15. Brigit Mulder Hattem; 16. Marit Palland Zwolle; 17. Anouk de Veen Muntendam; 18. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 19. Louise Bremer Steenwijk; 20. Annelies Wassenaar Menaldum;

Amateurs-A: 1. Harry Witterholt Grijpskerk; 2. Rene van der Meulen Oudeschoot; 3. Eelke ter Steege Groningen; 4. Gerwin van Dam Leeuwarden; 5. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 6. Egon Nanninga Lelystad; 7. Wilco Kroezen Nieuweroord; 8. Riemer Bosma Haulerwijk; 9. Jan Hekman Norg; 10. Gert Ruitenberg OosterwoldeGld; 11. Geert Louwes Een; 12. Harjan van Dam Oosterwolde; 13. Alex de Lange Ens; 14. Loek Mulder Groningen; 15. Marco Soer De Wijk; 16. Willem Blaauw Veendam; 17. Wouter Slager Groningen; 18. Gert Mulderij Elim; 19. Barrie van Reenen Harderwijk; 20. Jouke Posthumus Haren;

 

HAREN.GN .( 2005.05.27 )

Elite/Belofte: 1. Berry Nagelhout Doornspijk; 2. Odwin Bink Amsterdam; 3. Evert-Jan Veldkamp Groningen; 4. Frank Zwaneveld Emmen; 5. Lambertus Koopmans Bolsward; 6. Warner de Boer Dronten; 7. Johan Dalstra Buitenpost; 8. Arjan Stroetinga Oldeberkoop; 9. Raymond Koch Zwolle; 10. Gerard van Dijk Roden; 11. Cor van Leeuwen. Musselkanaal; 12. Koen Zanders Hoogeveen; 13. Jochem Verschoor Terwispel; 14. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 15. Henk Tissingh De Wijk; 16. Marcel Nagengast Hoogeveen; 17. Arjan Elferink Ten Boer; 18. Jeroen Kregel Hoogezand; 19. Aloys van Duuren Hoogeveen; 20. Nathan Lootsma Leeuwarden;

Elite-Vrouwen: 1. Sissy van Alebeek Schijndel; 2. Arenda Grimberg Almelo; 3. Aukje de Koning Alkmaar; 4. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 5. Josephine Groenveld Folsgare; 6. Eyelien Bekkering Den Ham; 7. Christine Mos De Wijk; 8. Sara Carrigan Australie; 9. Andrea Bosman Amstelveen; 10. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 11. Moniek Rotmensen Steenbergen; 12. Linda Kroes Raalte; 13. Louise Munsterman-Bremer Steenwijk; 14. Irene v.d. Broek Groningen; 15. Elizabeth Folkerts Heerenveen; 16. Joukje Braam Warmenhuizen; 17. Marit Palland Zwolle; 18. Jessica Glasbergen Den Helder;19. Suzanne Kuiper Groningen; 20. Femke Nijhof Haaksbergen;

Amateurs-A: 1. Tonnie Teuben De Knipe; 2. Gerwin van Dam Leeuwarden; 3. Ferdinand van Essen Ommen; 4. Renť van der Meulen Oudeschoot; 5. Allard-Jan Kalsbeek Groningen; 6. Paul Mos Ruinen; 7. Martien Kamp Gasselternijveen; 8. Harm Postema Arnhem; 9. Jan Fokke Benedictus Eastermar;10. Henk Weerman Wolvega; 11. Eljakim van de Sande Oldemarkt;12. Wilco Kroezen Nieuweroord; 13. Jasper Danhuis Finster- wolde;14. Anton Kingma Leeuwarden; 15. Marco Bergman Groningen; 16. Geert Louwes Een; 17. Ron Smits Langelille; 18. Douwe de Vries Heeren- veen; 19. Kees Dopheide Groningen; 20. Gert de Veen Zuidbroek;

 

HAREN.GR.( 2006.05.19 )

Elite/Beloften: 1. Sierd Steiginga Exmorra; 2. Ger Soepenberg Den Ham Ov; 3. Lieuwe Westra Munein; 4. Germ van der Burg Folsgare; 5. Bas de Lange Groningen; 6. Marien Wallink Heino; 7. Alec Minnema Haren Gn; 8. BjŲrn Beenes Onderdendam; 9. Mathijs Groeneveld Groningen; 10. Cor van Leeuwen; Musselkanaal; 11. Johan Dalstra Buitenpost; 12. Sander van der Sloot Rotterdam; 13. Jan-Albert Krans De Wilp Gn; 14. Sent Tissingh Groningen; 15. Thijs Poelstra Tubbergen; 16. Harry Witterholt Grijpskerk;17. Riemer Bosma Haulerwijk; 18. Frank Luikens Groningen; 19. Aalzen Alma Augustinusga; 20. Andries Weening Harkema;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 2. Emma Johansson Zweden; 3. Sissy van Alebeek Schijndel; 4. Vera Koedooder Bovenkarspel; 5. Moniek Rotmensen Steenbergen; 6. Claudia Witteveen Teuge; 7. Marije Profijt Hoogeveen; 8. Linda Ringlever Nijmegen; 9. Hilde van Slochteren Groningen; 10. Christine Mos De Wijk; 11. Andrea Bosman Eindhoven; 12. DaniŽlle Bekkering Den Ham Gn; 13. Joukje Braam Warmenhuizen; 14. Karin Knol Leeuwarden; 15. Janneke Ensing Gieten; 16. Jessica Glasbergen Den Helder; 17. Ingeborg Kreuze Assen; 18. Judith Visser Groningen; 19. Danica Klok Emmen; 20. Kim van Dijk Winsum Gn;

Amateurs-A: 1. Gert de Veen Zuidbroek; 2. Eelke ter Steege Zwolle; 3. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 4. Johan Hoekstra Tjerkgaast; 5. Marijn van Brakel Dalen; 6. Kenneth Benjamins Groningen; 7. Hans van den Berg Genemuiden; 8. Bert Doedens Groningen; 9. Jorrit Thiele Groningen; 10. Johan Dussel Eelde; 11. Jan de Vries Nijeholtpade; 12. Daniel Oord Oldemarkt; 13. Theo Sieling Zuidlaren; 14. Daniel Guichelaar Tiendeveen; 15. Arjan Tigelaar Smilde; 16. Henry van der Ploeg Appingedam; 17. Mark Eijkelkamp Groningen; 18. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 19. Gerwin van Dam Leeuwarden; 20. Martien Kamp Gasselternijveen;

 

HAREN.( 2007.06.08 )

Elite/Beloften: 1. Germ van der Burg Nijland; 2. Geurt Witterholt Grijpskerk; 3. Frank Luikens Groningen; 4. Jan Bos. Nieuwehorne; 5. Pim van den Berg Emmen; 6. Gerard van Dijk Roden; 7. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 8. Herman Spijkerman Zuidhorn; 9. Sierd Steiginga Exmorra; 10. Bas de Lange Groningen; 11. Tonny Teuben Bontebok; 12. Lambertus Koopmans Bolsward; 13. Roel de Vries Groningen; 14. Raymond Koch Zwolle; 15. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 16. Jelle Bisschop Pesse; 17. Wierd Osinga Aduard; 18. Sent Tissingh Groningen; 19. Thomas Nijman Groningen; 20. Lambertus Moes Groningen;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Andrea Bosman Norg; 2. Annemiek van Vleuten Wageningen; 3. Margriet Kloppenburg Denemarken; 4. Anna Beyer 5. Kate Cullen  Schotland; 6. DaniŽlle Bekkering Den Han Gn; 7. Jane Douma Groningen; 8. Danica Klok Emmen; 9. Helma de Jong Groningen; 10. Sandra Dietel 11. Janieke Kalsbeek Hurdegaryp; 12. Judith Visser Groningen; 13. Karin van der Meulen Oudeschoot; 14. Eyelien Bekkering Den Han Gn; 15. Erika Broekema Wildervank; 16. Ingeborg Kreuze Assen; 17. Tone Hatteland Noorwegen; 18. Janneke Ensing Gieten; 19. Alike Barkhuis Waskemeer; 20. Kim Boterenbrood Nunspeet;

Amateurs-A: 1. Andrť Klompmaker Oosterwolde Gdl; 2. Bram Slager Groningen; 3. Peter Merx Groningen; 4. Loek Mulder Groningen; 5. Marco Soer De Wijk; 6. Mark Vos Scheemda; 7. Jan Hekman Norg; 8. Johan Hoekstra Hurdegaryp; 9. Johan Buurmeijer Hoogeveen; 10. Jannes Weerman Nijeholtwolde;

 

HAAREN. ( 2008.05.31 )

Elite/Beloften: 1. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 2. Renť Hooghiemster Oentsjerk; 3. Sierd Steigenga Exmorra; 4. Marien Wallink Zwolle; 5. Cor van Leeuwen Borger; 6. Theo Postma Zwagerbosch; 7. Johan Procee Groningen; 8. Jan Bos Nieuwehorne; 9. Johan Vreugdenhil Eldersloo; 10. Andries Weening Harkema; 11. Kor Steenbergen Zwolle; 12. Fick Fransen Saasveld; 13. Glenn Clermonts Bellingwolde; 14. Frank Wierstra Bergum; 15. Ytzen Faber Easterwierrum; 16. Norbert van der Straaten Oegstgeest; 17. Herman Steensma Opende; 18. Cheng Ji China; 19. Frank Woltman Assen; 20. Germ van der Burg Nijland;

Junior-Vrouwen: 1. Anna van der Breggen Hasselt; 2. Dagmar van der Sluis Borne; 3. Marte Lenferink Vriezenveen; 4. Ivana Tiessens Zuidhorn; 5. Maaike Hoek Almelo; 6. Melissa van Neck Amstelveen; 7. Charlotte Dieteren Roden; 8. Lotte de Veen Muntendam; 9. Alie Gercama Zwaagwesteinde; 10. Brecht Kramer Oudeschoot; 11. Ilona Hoeksma Luxwoude; 12. Lisanne Ottema Muntendam; 13. Sietske Galama Almere; 14. Britt Jansen Wijhe; 15. Hilde Oudeman Onnen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Laura v/d Kamp Hasselt; 2. Kirsten van der Aa Oldenzaal; 3. Danielle Meijering Stadskanaal; 4. Alien Paarhuis Rouveen; 5. Sytske Visser Rien; 6. Erica Schotman Smilde; 7. Anouska Helena Koster Zwaagwesteinde; 8. Carmen Leemreize Beltrum; 9. Lies Wildeman Raalte; 10. Kelly Goslinga Wieringerwerf; 11. Jet Wildeman Raalte; 12. Eltje Lange Oldenburg;

Amateurs-A: 1. Hannes Schalkwijk Enschede; 2. Koen Zanders Hoogeveen; 3. Gerwin van Dam Leeuwarden; 4. Paul Paulusma Zevenhuizen Zh; 5. Bert Doedens Eelderwolde; 6. Gert de Veen Zuidbroek; 7. Steve McEwen Donderen; 8. Christiaan v/d Weerd Groningen; 9. Jannes Weerman Nijhol- terwolde; 10. Loek Mulder Groningen; 11. Willem Dijkstra Leeuwarden; 12. Jan de Jager Terband; 13. Dirk Janssen Hoogeveen; 14. Marco Soer De Wilp; 15. Kees Dopheide Groningen; 16. Benny Ridder Groningen; 17. Theo Sieling Zuidlaren; 18. Menno Kloosterman Delft; 19. Kenneth Benjamins Groningen; 20. Marcel Weinans Rolde

 

HAREN.(2008.06.11)

Elite/Beloften: 1. Fokke Postma; 2. BjŲrn Beenes; 3. Ji Cheng; 4. Jan Hendrik Westra; 5. Roderik Groeneveld; 6. Frank Vreugdenhil

 

HAREN .( 2009.06.19 )

Elite/Beloften: 1. Tom Slagter Slochteren; 2. Theo Postma Zwagerbosch; 3. Milan Kamphuis Groningen; 4. Sierd Steiginga Exmorra; 5. Christoph Haxsen Duitsland; 6. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 7. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 8. Herman Steensma Opende; 9. Wouter de Groot Lochem; 10. Herman Spijkerman Zuidhorn; 11. Bram Slager Groningen; 12. Stefan Limburg Witte Paarden; 13. Pieter Postma Tjerkgaast; 14. Michiel Bults Emmen; 15. Jeroen Kregel Hoogezand; 16. Ronald Puttenstein Hattem; 17. Jos Feiken Muntendam; 18. Geert Bongers Utrecht; 19. Jochem Verschoor Terwispel; 20. Thomas Nijman Heino;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. DaniŽlle Bekkering Den Ham Gn; 2. Juliette Wigbold Australie; 3. Rachel Mercer Nieuw-Zeeland; 4. Janneke Ensing Gieten; 5. Sandra Hoekzema Sneek; 6. Karin Truijen Enschede; 7. Linda ter Beek Bad Bentheim; 8. Mischa Top Groningen; 9. Nelleke Ensing Gieten; 10. Alie Gercama Zwaagwesteinde; 11. Emma Crum Nieuw-Zeeland; 12. Kim Boterenbrood Groningen; 13. Leonie Bezema Heerenveen; 14. Helga Luning Groningen; 15. Linda Kroes Groningen; 16. Annewil Schreuder Veendam; 17. Fardau Westra Zwaagwesteinde;

Amateurs-A: 1. Taeke Oppewal Heerenveen; 2. Rob Oude Bruinink Denekamp; 3. Paul Heij Groningen; 4. Bart Oude Bruinink Denekamp; 5. Hannes Schalkwijk Enschede; 6. Sander Kingma Assen; 7. Karlo Timmerman Groningen; 8. Dirk Janssen Hoogeveen; 9. Christiaan Jansen Hardenberg; 10. Sjors Plomp Gramsbergen; 11. Arjan Hokse Staphorst; 12. Gerbert Pleijter Oosterwolde Gdl; 13. Steve McEwen Donderen; 14. Alfred Feikens Groningen; 15. Han Paulusma Drachten; 16. Bram Verweij Haren Gn; 17. Daniel Oord Oldemarkt; 18. Jan de Vries Nijeholtpade; 19. Huub Kappert Groningen; 20. Gert de Veen Zuidbroek;

 

HAREN .( 2010.06.04 )

Elite/Beloften: 1. Umberto Atzori Zorgvlied; 2. Peter Jan Polling Nieuw-Weerdinge; 3. Tijmen Eising Emmen; 4. Jan Bos Nieuwehorne; 5. Sierd Steiginga Exmorra; 6. Peter Schulting Emmeloord; 7. Long Jin China; 8. Frank Vreugdenhil Eldersloo; 9. Jord Veslinga Makkum; 10. Pieter Postma Tjerkgaast; 11. Feng Han China; 12. Frank Wierstra Burgum; 13. Gijs Strating Haren; 14. Ron Timmermans Assen; 15. Harm de Vries Buitenpost; 16. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 17. Jos Harms Oude Pekela; 18. Thomas Nijman Heino; 19. Frank Huisman Eelde; 20. Johan Procee Groningen;

Elite-Vrouwen ZC/Vrouwen-B: 1. Linda Kroes Groningen; 2. Elise Karssies Groningen; 3. Judith Visser Groningen; 4. Hilde van Slochteren Groningen; 5. Nelleke Ensing Assen; 6. Ilona Hoeksma Luxwoude; 7. Helma de Jong Groningen; 8. Anky Ytsma Leeuwarden; 9. Ingeborg Kreuze Assen; 10. Alike Haanstra Waskemeer; 11. Eva Heijmans Diemen; 12. Linda de Boer De Westerein; 13. Kim van Dijk Heerhugowaard; 14. Gerda Koops Groningen; 15. Alie Gercama Zwaagwesteinde; 16. Annewil Schreuder Veendam; 17. Ivana Tiessens Zuidhorn; 18. Mirthe Wagenaar Nijmegen; 19. Hanneke Mulder Groningen; 20. Leonie Bezema Heerenveen;

Amateurs-A: 1. Paul de Haan Meedhuizen; 2. Jan Hekman Norg; 3. Dirk Jansen Valkenswaard; 4. Bram Verweij Haren; 5. Johan Knol Midwolda; 6. Marcel Weinans Roden; 7. Bart van de Walle Groningen; 8. Alan Looms Eext; 9. Arnoud Stoppels Delfzijl; 10. Dirk Janssen Hoogeveen; 11. Mark Bosloper Assen; 12. Binne de Haan Groningen; 13. Daniel Oord Basse; 14. Thijs Boddeus Groningen; 15. Richard Scheper Groningen; 16. Menno Kloosterman Delft; 17. Harry Witterholt Grijpskerk; 18. Kees Dopheide Groningen; 19. Kevin de Vette Groningen; 20. Dirk-Jan Verhagen Hoogezand;

 

HAREN.(2011.05.25)

Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 1. Jos Harms Oude Pekela; 2. Martijn Knol Hasselt; 3. Melvin Boskamp Leek; 4. Roy Boeve Kampen; 5. Jan Bos Nieuwehorne; 6. Ron Timmermans Assen; 7. Peter Merx Warfhuizen; 8. Stefan Poutsma Peize; 9. Adrik Elzing Schoonebeek; 10. Elmar Reinders Emmen; 11. Taeke Oppewal Heerenveen; 12. Frank Huisman Eelde; 13. Bas de Haan Meedhuizen; 14. Bram Wegter Groningen; 15. Ronald Kruijer Heiligerlee; 16. ---; 17. Joey van Rhee Nijverdal; 18. Jeroen Keizer Muntendam; 19. Bram Verweij Haren Gn; 20. Thijs Poelstra Nijmegen;

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen: 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Linda Ringlever Nijmegen; 3. Andrea Bosman Norg; 4. Loes Gunnewijk Rekken; 5. Joan Boskamp Aduard; 6. Janneke Ensing Gieten; 7. Anouska Koster De Westereen; 8. Geerike v.d. Breggen-Schreurs Zwolle; 9. Juliette Wigbold Hengelo Ov; 10. Ilona Hoeksma Luxwoude; 11. Ankie Ytsma Leeuwarden; 12. Irene Lako Groningen; 13. Aagtje Dijkman Amersfoort; 14. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 15. Margriet Kloppenburg Gislinge Den; 16. Ivana Tiessens Zuidhorn; 17. Irene van den Broek Utrecht; 18. Alike Haanstra Haulerwijk; 19. Alie Gercama Zwaagwesteinde; 20. Julia Soek Den Ham;

 

HAREN.(2012.06.08)

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen: 1. Amy Cure Australie; 2. Melissa Hoskins Australie; 3. Ivana Tiessens Zuidhorn; 4. Annette Edmondson Australie; 5. Kimberly van den Berg Nieuwleusen; 6. Martina Thomasson Zweden; 7. Janine van der Meer Abbenbroek; 8. Ilona Hoeksma Luxwoude; 9. Irene Lako Groningen; 10. Nathalie van Katwijk Oude Pekela; 11. Silke Kogelman Lemelerveld; 12. Ingeborg Kreuze Assen; 13. Sione Jongstra Utrecht; 14. Judith Jelsma Amstelveen; 15. Hilde Oudman Nijmegen; 16. Annewil Schreuder Veendam; 17. Daniťle Lissenberg Den Ham; 18. Yukiyo Hori Kanagawa (Jap); 19. Erika Broekema Wildervank; 20. Mariťl Borgerink Groningen;

Elite-Mannen/Beloften/Amateurs:1. Bram Verweij Haren Gn; 2. Jan Bos Nieuwehorne; 3. Peter Merx Warfhuizen; 4. Andries Weening Harkema; 5. Johan Procee Groningen; 6. Germen Warmink Gasselternijveen; 7. Bas de Haan Meedhuizen; 8. Lars Bartlau JV Assen; 9. Paul de Haan Meedhuizen; 10. Sierd Steiginga Exmorra; 11. Pim Cazemier Den Horn; 12. Niels van Otterloo Heerde; 13. Jos Harms Oude Pekela; 14. Thomas Nijman Heino; 15. Marco Hoekstra Haren Gn; 16. Marc de Bruin Groningen; 17. Rene Guillermo Mexico; 18. Sent Tissingh Groningen; 19. Frank Huisman Eelde; 20. Frank van Kuijk Groningen;

 

HAREN.(2013.06.01)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Emiel Dolfsma; 2. Bram verweij; 3. Peter Merx; 4. Jochen Hoekstra; 5. Lars Horring;

Elite/Beloften/Junioren/Amateur-Vrouwen: 1. Trieneke Fokkens; 2. Melanie Hessling; Janneke Ensing; 4. Mary Rose Postma; 5. Ivana Tiessens;

 

HAREN.( 2014.05.23 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Stan Wijkel Holsloot; 2. Adrie Lindeman Assen; 3. John Meewisse Leek; 4. Gijs Strating Haren Gn; 5. Johan Knol Midwolde; 6. Niels Potze Aduard; 7. Tim Nederlof Breukelen; 8. Wouter Haan Bedum; 9. Rick Goeree Borger; 10. Harko Kievit Leek; 11. Fokke Postma Drachtstercompagnie; 12. Dennis Steverink Assen; 13. Marco Hoekstra Haren Gn; 14. Sjoerd Bakker Beilen; 15. Martijn Knol Zwolle; 16. Simon Schram Wolvega; 17. Kevin Snijder Kollum; 18. Maurice Zaal Groningen; 19. Sander Iwema Hooghalen; 20. Christoph Haxsen Assen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Anouska Koster De Westereen; 2. Leonie Lubbinge Drachten; 3. Willeke de Jong Ubbena; 4. Melissa Steenhof Ureterp; 5. Ivana Tiessens Zuidhorn; 6. Silke Kogelman Lemelerveld; 7. Karen Elzing Schoonebeek; 8. MariŽl Borgerink Groningen; 9. DaniŽlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 10. Sanne Bouwmeester Westerbork; 11. Ilona Hoeksma Luxwoude; 12. Bianca Bakker Wijnjewoude; 13. Sandra Hoekzema Wolvega; 14. Nathalie van Katwijk Oude Pekela; 15. Fianna Stenveld Garnwerd; 16. Nathasja Heijting Beilen; 17. Wendy Oosterwoud Ureterp; 18. Linda Kroes Groningen; 19. Annemarie Pasveer Groningen; 20. Ankie Ytsma Leeuwarden;

 

HAREN.( 2015.05.29 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Rick Ottema Muntendam; 2. Cor van Leeuwen Borger; 3. Melvin van Zijl Harderwijk; 4. Dylan van Zijl Harderwijk; 5. Peter Lenderink Ommen; 6. Johan Knol Midwolde; 7. Vladi Riha Duitsland; 8. Andries Weening Harkema; 9. Christoph Haxsen Assen; 10. Steven Stenekes Bennekom; 11. Floran Bathoorn Groningen; 12. Barry Bel De Goorn; 13. Jeroen Breewel Wilnis; 14. Vincent Tissingh Utrecht; 15. Gijs Strating Haren Gn; 16. Jeffrie van der Velde Borger; 17. Jacob Ekema Veendam; 18. Bert van de Tuuk Assen; 19. Dennis Steverink Assen; 20. Arjan de Haan Rouveen;

Elite-Club Vrouwen/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 2. Leonie Lubbinge Drachten; 3. Ivana Tiessens Groningen; 4. Mareille Meijering Stadskanaal; 5. Jade van der Molen Alkmaar; 6. Simone de Vries Oldelamer; 7. Judith Bloem Apeldoorn; 8. DaniŽlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 9. Willeke de Jong Ubbena; 10. Sanne Bouwmeester Westerbork; 11. Danique Braam Veenwouden; 12. Ymke Stegink Naarden; 13. Annet Pit Beekbergen; 14. Ilona Hoeksma Luxwoude; 15. Liena de Jong Ubbena; 16. Melissa Steenhof Ureterp; 17. Irene Lako Groningen; 18. Bianca Bakker Wijnjewoude; 19. Nynke Pellikaan Den Andel 20. Grytsje de Vries Buitenpost;

 

HAREN.( 2016.05.28 )

Elite/Beloften: 1. Jasper Bovenhuis Staphorst; 2. Hartthijs de Vries Kollum; 3. Marten Kooistra Jonkerslan; 4. Pascal Aandewiel Amsterdam; 5. Stan Wijkel Holsloot; 6. Taeke Oppewal Heerenveen; 7. Jacob Ekema Veendam; 8. Andries Weening Kootstertille; 9. Rutger van der Meer Stiens; 10. Coen Bosch Twello; 11. Frank Wierstra Burgum; 12. Jasper Plender Almelo; 13. Robin Lowik Vriezenveen; 14. Robert Bovenhuis Zwolle; 15. Melvin van Zijl Harderwijk; 16. Jelle Wolsink Hengelo Ov; 17. Ronald Kruijer Heiligerlee; 18. Floran Bathoorn Groningen; 19. Joakim Zuidema Dokkum; 20. Roelof de Jong Borger;

Elite/Beloften-Club/Amateur-Vrouwen: 1. Ivana Tiessens Groningen; 2. Danique Braam Veenwouden; 3. Annet Pit Deventer; 4. Melanie Klement Diphoorn; 5. Paulien Koster Delfstrahuizen; 6. Melissa Steenhof Drachten; 7. Simone de Vries Oldelamer; 8. Tessa Bergsma Leeuwarden; 9. Mareille Meijering Stadskanaal; 10. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 11. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 12. Sanne Tent Nieuw-Buinen; 13. Sanne Bouwmeester Westerbork; 14. DaniŽlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 15. Fianna Stenveld Enschede; 16. Mischa Top Groningen; 17. Tessa Nederhoff Groningen; 18. Vera Otten Groningen; 19. Mathea Neijmeijer Groningen; 20. Nynke Pellikaan Den Andel;

 

HAREN.(2017.05.27)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 2. Jan Bos Nieuwehorne; 3. Melvin van Zijl Harderwijk; 4. Jos de Vos Heerenveen; 5. Rick Goeree Borger; 6. Gerben Mos Havelte; 7. Bas Tietema Zwolle; 8. Frank Vreugdenhil Eldersloo; 9. Justin Timmermans Hardenberg; 10. Ruben Hoekstra Heerenveen; 11. Dennis Souverein Haarlem; 12. Jorjan Jorritsma Appelscha; 13. Dylan van Zijl Harderwijk; 14. John Meewisse Erica; 15. Hartthijs de Vries Kollum; 16. Rochťz Harbers Nijverdal; 17. Jeen de Jong Britsum; 18. Chiel Smit Zuidwolde.Dr; 19. Lorenzo Harbers Nijverdal; 20. Frank Thomson Groningen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Fleur Nagengast Beilen; 2. Loes Adegeest Enschede; 3. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 4. Sterre Jonkers Emmen; 5. Nicole Clerx Groningen; 6. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 7. Paulien Koster Delfstrahuizen; 8. Leonie Lubbinge Drachten; 9. Floor Weerink Exloo; 10. Ivana Tiessens Groningen; 11. Willemiek Meinders Dronten; 12. Nynke Pellikaan Den Andel; 13. Kelley Hess Groningen; 14. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 15. Renske Winters Doesburg; 16. Wendy Oosterwoud Ureterp; 17. Nienke Smit Zuidwolde.Dr; 18. Anouk Trooster Groningen; 19. Melissa Steenhof Drachten; 20. Dyann Veenstra Emmen;