BLIJHAM .( 2009.06.13 )

Amateurs-A/B/C: 1. Taeke Oppewal Heerenveen; 2. Han Peeneman Randwijk; 3. Christiaan Jansen Hardenberg; 4. Dirk Janssen Hoogeveen; 5. Kenneth Benjamins Groningen; 6. Wierd Osinga Aduard; 7. Marco Soer De Wijk; 8. Paul de Haan Meedhuizen; 9. Karlo Timmerman Groningen; 10. Alfred Feikens Groningen; 11. Huub Kappert Groningen; 12. Steve McEwen Donderen; 13. Ronald Wierstra Leeuwarden; 14. Gerwin van Dam Leeuwarden; 15. Bop Douma Zwolle; 16. Sjoerd Lei Dokkum; 17. Arnoldus van der Werff Rinsumageest; 18. Erwin van Walsem Hoogeveen; 19. Eric Boersma Groningen; 20. Jan Zwiers Gieten;

 

BLIJHAM.(2010.08.28)

Amateurs-A: 1. Wierd Osinga Aduard; 2. Ronald Kruijer Heiligerlee; 3. Johan Knol Midwolda; 4. Olaf Stumpf Leeuwarden; 5. Alfred Feikens Groningen; 6. Gerwin van Dam Leeuwarden; 7. Paul Paulusma Zevenhuizen Gn; 8. Tom Emmelkamp Tolbert; 9. Gert de Veen Zuidbroek; 10. Jan de Vries Nijeholtpade; 11. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 12. Simon Schram Wolvega; 13. Menno Kloosterman 14. Johan Dussel Eelde; 15. Anne-Willem Braam Groningen; 16. Jorrit van de Kant 17. Eric Boersma Groningen; 18. Han Peeneman Radewijk; 19. Koen Dijkman 20. Bas Bosma Noordwolde Fr;

 

BLIJHAM.(2011.05.21)

Amateurs/Sportklasse: 1. Tim Hiemstra Drachten; 2. Han Peeneman Radewijk; 3. Ronald Kruijer Heiligerlee; 4. Taeke Oppewal Heerenveen; 5. Marcel Weinans Roden; 6. Rudi Bissels Drachten; 7. Tom Emmelkamp Groningen; 8. Arjan Elferink Venhuizen; 9. Binne de Haan Groningen; 10. Anne-Willem Braam Groningen; 11. Richard Bultema Winschoten; 12. Dirk Janssen Groningen; 13. Jasper Nijkamp Zwolle; 14. Bas Bosma Noordwolde; 15. Johan Knol Midwolde; 16. Alfred Feikens Groningen; 17. Dennis Amsink Hardenberg; 18. Jan Hekman Norg; 19. Ronald Wierstra Hurdegaryp; 20. Ron Smits Langelille;

 

BLIJHAM.(2012.06.02)

Amateur/Sportklasse: 1. Taeke Oppewal Heerenveen; 2. Han Peeneman Radewijk; 3. Rob Wessels Hardenberg; 4. Rudi Bissels Drachten; 5. Riemer Bosma Haulerwijk; 6. Gerwin van Dam Leeuwarden; 7. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 8. Jacob Ekema Veendam; 9. Tako Klabbers Gorredijk; 10. Tim Hiemstra Drachten; 11. Ronnie Takens Utrecht; 12. Sven Gmelich Meijling Drachten; 13. Dennis Steverink Assen; 14. Jelmer Hoekstra Beesterzwaag; 15. Richard Bultema Winschoten; 16. Bert Willemsen Hoogezand; 17. Bas Bosma Noordwolde; 18. Niels Luisman Bergentheim; 19. Kenneth Benjamins Groningen; 20. Alfred Feikens Ten Boer;

 

BLIJHAM.( 2014.06.14 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Arjen Bos Bolsward; 2. Eit Visser De Wilp Gn; 3. Richard Bultema Winschoten; 4. Hartthijs de Vries Kollum; 5. Han Peeneman Assen; 6. Huib Smit Assen; 7. Pieter Verhoeven Groningen; 8. Michel Bodegraven Elim; 9. Douwe Schaafsma De Valom; 10. Erik Huisman Groningen; 11. Harmen Krul Tjalleberd; 12. Bj÷rn Bakker Wijnjewoude; 13. Dorus Heijnen Groningen; 14. Jeffrie van der Velde Gieten; 15. Tako Klabbers Gorredijk; 16. Thomas Wobma Bolsward; 17. Henk Weerman Wolvega; 18. Jurjun van der Velde Bakkeveen; 19. Maurice Zaal Groningen; 20. CornÚ ten Hove Elburg;

 

BLIJHAM.( 2018.06.30 )

Amateurs/Sportklasse: 1. Cor Visser Munein; 2. Jack Kuper Dokkum; 3. Adne Koster Roden; 4. Joakim Zuidema Dokkum; 5. Albert Tuin Staphorst; 6. Jesse Vriend Hoogkarspel; 7. Jan Bloemert Zwartsluis; 8. Gert-Jan Veltkamp Deventer; 9. Ron Timmermans Groningen; 10. Han Peeneman Hoogeveen; 11. Evert-Jan Veldkamp Roden; 12. Gert Mulderij Elim; 13. Rein Schiphof Sint Annaparochie; 14. Hylke Wijnsma Leeuwarden; 15. Frank Wierstra Burgum; 16. Frank Lanting Den Haag; 17. Arjan Douma Buitenpost; 18. Nick Zuidema Delfzijl; 19. Sent Tissingh Groningen; 20. Tim Koote Groningen;

 

BLIJHAM .( 2019.09.01 )

Amateurs:1. Evert-Jan Veldkamp Roden; 2. Dennis Steverink Assen; 3. Cor Visser Munein 4. Hylke Wijnsma Leeuwarden; 5. Arjen Bos Bolsward; 6. Cor van Leeuwen Borger; 7. Ruben Marinus Zwagerbosch; 8. Herm Eising Emmen; 9. Anton Wiersma Hallum; 10. Berend Slagter Peize; 11. Erwin Rinsma Stadskanaal; 12. Arjan Douma Groningen; 13. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 14. Axel Pol Tubbergen; 15. Dennis Haanstra Heeg; 16. Niels Caesar Groningen; 17. Sjoerd Hollander Garrelsweer; 18. Wessel Lange Feerwerd; 19. RenÚ Mink van der Werf Nieuw Amsterdam; 20. Martin de Vries Heerenveen;

Sportklasse:1. Jan Hekman Norg; 2. Marcel Weinans Roden; 3. Miente Steensma Drachten; 4. Rob Bonting Eelde; 5. Alfred Feikens Ten Boer; 6. Herman Luimes Erica; 7. Rene v.d. Meulen Hattem; 8. Rene Boerhof Stadskanaal; 9. Michel Glas Zuidlaren; 10. Ronald Blei Zwartsluis; 11. Arnout Rijpkema Nieuwegein; 12. Steven Hamstra Zuidlaren; 13. Gerrit Postma Augustinusga; 14. Oene Veenwijk Winsum; 15. Gert de Veen Zuidbroek; 16. Wilfred Drenthen Veenoord; 17. Edwin Knol Zwolle; 18. Bart Dijk Kiel-Windeweer; 19. Sjaak Eijgenhuijsen Stiens; 20. Gerben Tieben Groningen;