ZUTPHEN.( 2000.08.02 )

Elite/Neo: 1. Godert de Leeuw Ermelo; 2. Freddy Wolsink Enschede; 3. Arjan Ribbers Groenlo; 4. Marcel Vrogten Halle; 5. Jan Weevers Hengelo; 6. Eric van Leijen Ewijk; 7. Edward Foppen Ermelo; 8. Jeffrey Leest Zutphen; 9. Henri Rademaker Dinxperlo; 10. Wobbe van den Kieboom Leiden; 11. Guido Benthem Ede; 12. Dennis van Dijken Dodenwaard; 13. Maarten Janssen Rijssen; 14. Marc Hulshof Gendt; 15. Roy Reuver Deurningen; 16. Erik Averesch Elspeet; 17. Arne Kornegoor Baak; 18. Rico Kruijt s-Gravenpolder; 19. Jeroen Otten Enter;

Sportkl.-A/B/Vet: 1. Theo Ebben Doornenburg; 2. Jos Kaal Heteren; 3. Carl Haas Heerde; 4. Eddy Ketelaar Almelo; 5. Ron Paffen Milsbeek; 6. Jan Brouwer Deventer; 7. Dik van de Koolwijk Nijmegen; 8. Jochem Hofstede Nijverdal; 9. Hans Thijs Wierden; 10. Ralf Vos Warnsveld; 11. Rob van der Tol Wageningen; 12. Willy van Kessel Zeeland; 13. Wilbert Wesselink Doesburg; 14. Rudie Frinking Zutphen; 15. Hans Hissink Rheden; 16. Maas van Schoonhoven Ede; 17. Theo Vens Oosterhout; 18. Wilco van Dijk Zwolle; 19. Dennis Steverink Huissen; 20. Gesinus Heusinkveld Utrecht;

 

ZUTPHEN.( 2001.08.01 ).

Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Godert de Leeuw Ermelo; 2. Jan de Leeuw Ermelo; 3. Allard Engels Emmen; 4. Giorgio Renleo Deventer; 5. Jeffrey Leest Zutphen; 6. Marcel Alma Harskamp; 7. Bastiaan Krol Oldenzaal; 8. Freddy Wolsink Enschede; 9. Eddy Reinerink Harbrinkhoek; 10. Edwin Zeevalkink Deventer; 11. Jerry de Bruyn Harderwijk; 12. Dennis van Dijken Dodewaard; 13. Martijn Hofstede Nijverdal; 14. Andras van Hoeijen Amersfoort; 15. Edward Foppen Ermelo; 16. Mathijs Loohuis Oldenzaal; 17. Jan Weevers Hengelo; 18. Henry Rademaker Dinxperlo; 19. John Slot Bornerbroek; 20. Mark Poppe Nijverdal;

Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Theo Joosten Spaarndam; 2. Frans Wittenberg Herveld; 3. Rudie Frinking Zutphen; 4. Jan Brouwer Deventer; 5. Jan Spijker Kampen; 6. Ewald Tenhagen Lochem; 7. Remco Veldhuis Haaksbergen; 8. Willem Teunissen-v.Manen Heteren; 9. Rudi Peters Wichmond; 10. Theo Vens Oosterhout; 11. Richard Olijve Klazienaveen; 12. Robert Hadley 13. Erik Ruesink Dinxperlo; 14. Mark de Vaal Blaricum; 15. Theo Hensen Boven Leeuwen; 16. Jeroen Wolbrink Schalkhaar; 17. Henri Emens Deventer; 18. Andre Borkink Eefde; 19. Roel Jansen Zutphen; 20. Eibert Reyerse Harderwijk;

 

ZUTPHEN.( 2002.08.07 ).

Elite/Neo: 1. Jan Weevers Hengelo; 2. Giorgio Renleo Deventer; 3. JuliŽn Smink Hoogland; 4. Jan de Leeuw Ermelo; 5. Joost Legtenberg Arnhem; 6. Allard Engels Emmen; 7. Roy Spijker. Kampen; 8. Martin Bekking Apeldoorn; 9. Roel de Vries Groningen; 10. Jeffrey Leest Zutphen; 11. Maarten Janssen Rijssen; 12. Mark Poppe Nijverdal; 13. Henne van Zanten Nijkerkerveen; 14. Erik Averesch Elspeet; 15. Edward Foppen Ermelo; 16. Andras van Hoeijen Amersfoort; 17. Niek Voskamp Twello; 18. Vincent van Rijn Leusden; 19. Maarten Tjallingii Arnhem; 20. Mark van Wegen Hoogland;

Sportkl.-b: 1. Harold Fischer Driel; 2. Nigel Perry Australie; 3. Jan Brander Beetsterzwaag; 4. Remco Veldhuis Haaksbergen; 5. Eyner Vrielink Olst; 6. Roy Elias Tilburg; 7. Eibert Reyerse Harderwijk; 8. Jos Dijkman Enkhuizen; 9. Jan-Aart Hop Elburg; 10. Alfred Visser Leeuwarden; 11. Jaco van de Kamp Harskamp; 12. Theo Hensen Boven Leeuwen; 13. Cor van Bijnen Wervershoof; 14. Wim Nieuwenhuis Nijverdal; 15. Andre Borkink Eefde; 16. Fred de Jong Dordrecht; 17. Renť Alblas De Meern; 18. Hans Krukkert Emmeloord; 19. Tony de Nekker Noordwolde; 20. Martijn van Beek Arnhem;

 

ZUTPHEN. ( 2003.08.06 )

Elite/Beloften: 1. Roel de Vries Groningen; 2. Sander Olijve Neede; 3. Bart Boom Enter; 4. Maarten Lenferink Tubbergen; 5. Jan Weevers Hengelo; 6. Niels Vos Uddel; 7. Mathijs Loohuis Oldenzaal; 8. Erwin van Leijen Ewijk; 9. Joost Legtenberg Arnhem; 10. Mark van Wegen Hoogland; 11. Dennis van Dijken Dodewaard; 12. Sander van Amerongen Rheden; 13. Bastiaan Krol Oldenzaal; 14. Jasper Lenferink Tubbergen; 15. Henry van der Weerd Kampen; 16. Thijs Poelstra Tubbergen; 17. Maarten Janssen. Rijssen; 18. Pascal Arts Ede; 19. Robert van Plateringen Harderwijk; 20. Martin Bekking Apeldoorn;

Amateurs-B: 1. Marc Kleijne Snuverink Haaksbergen; 2. Roland Draaijer Druten; 3. Harold Fischer Driel; 4. Adriaan van Londen Tiel; 5. Ron Smits Langelille; 6. Frans Wittenberg Herveld; 7. Eibert Reyerse Harderwijk; 8. Jeroen Wolbrink Schalkhaar; 9. Ferdy van der Werf Warnsveld; 10. Ab Nederlof Maarssen; 11. Jan Brander Ureterp; 12. Wim Nieuwenhuis Nijverdal; 13. Ron Dooijeweerd Harderwijk; 14. Rene Haarman Ede; 15. Richard Cremers Arnhem; 16. Dick van Dalen Aalten; 17. Rudie Frinking Zutphen; 18. Bas Wissink Diepenheim; 19. Carel Kraaijenhagen Zutphen; 20. Hans Krukkert Emmeloord;

 

ZUTPHEN .( 2004.08.04 )

Elite/Neo: 1. Gerben Nijmeijer Oldenzaal; 2. Maarten Tjallingii Arnhem; 3. Mathijs Wagenaar Epe; 4. Wim Spijkerboer Elspeet; 5. Joost van Leijen Ewijk; 6. Giorgio Renleo Deventer; 7. Sjoerd Botter Warnsveld; 8. Joost Legtenberg Arnhem; 9. Reinier Lamberts Bunschoten; 10. Edward Foppen Ermelo; 11. Robert van Plateringen Harderwijk; 12. Ger Soepenberg Den Ham; 13. Sander van Amerongen Rheden; 14. Erik Averesch Elspeet; 15. Jan Weevers Hengelo; 16. Edwin Wielink Deventer; 17. Thijs Poelstra Tubbergen; 18. Marien Wallink Heino; 19. Arne Botter Warnsveld; 20. Frank Schotman Steenderen;

Amateurs-B: 1. Theo Schlijper Linschoten; 2. Wim Nieuwenhuis Nijverdal; 3. Anco Verstegen Oosterhout NB; 4. Tony de Nekker Noordwolde; 5. Roland Draaijer Druten; 6. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 7. Rudi Peters Wichmond; 8. Arie Hassink Zieuwent; 9. Hans Hissink Arnhem; 10. Jan Koper Heemskerk; 11. Patrick van Gortel Apeldoorn; 12. Thijs van den Brink Putten; 13. Marcel Roseboom Ede; 14. Jan Brander Ureterp; 15. Jan Hamstra Ermelo; 16. Renť Rotscheid Kockengen; 17. Jan Bakker. Schuinesloot; 18. Sicco de Vos Arnhem; 19. Wilco van Dijk Hasselt; 20. Renť Nijhuis Markelo;

 

ZUTPHEN .( 2005.08.10 )

Elite/Belofte: 1. Mathijs Wagenaar Epe; 2. Wim Spijkerboer Elspeet; 3. Ger Soepenberg Den Ham; 4. Jan de Leeuw Ermelo; 5. Giorgio Renleo Deventer; 6. Berry Nagelhout Doornspijk; 7. Sander van Amerongen Rheden; 8. Jeroen Poppe Nijverdal; 9. Edward Foppen Ermelo; 10. Dennis van Dijken Bemmel; 11. Niels Vos Uddel; 12. Thijs van Amerongen Vorden; 13. Coen Bosch Twello;14. Pim Valentijn Harderwijk; 15. Godert de Leeuw Ermelo; 16. Erik Averesch Elspeet; 17. Henry van der Weerd Kampen; 18. Roel de Vries Groningen;19. Niek Asbroek Wierden; 20. Marc Kleijne Snuverink Alstatte;

Amateurs-B: 1. Jos Feiken Emmeloord; 2. Thorsten HengstermanDuitsland; 3. Henk van der Weerdt Heteren; 4. Berry Draaijer Twello; 5. Marcel Roseboom Ede; 6. Ferdy van der Werf Warnsveld; 7. Rob Kwaaitaal Nijmegen; 8. Roland Draaijer Druten; 9. Rudi Peters Wichmond; 10. Henri Emens Deventer; 11. Ronald Scheffel Apeldoorn; 12. Johnny van den Berg Beuningen; 13. Marti Fransen Andelst; 14. Ewald Tenhagen Lochem; 15. Jeroen Wolbrink Schalkhaar; 16. Hans Hissink Arnhem; 17. Hans Krukkert Emmeloord;18. Eddy Heuvelink Warnsveld; 19. Dirk Jan Engelen Nijmegen; 20. Rudie Frinking Zutphen;

 

ZUTPHEN.( 2007.08.01 )

Elite/Beloften: 1. Ronald Schur Zaandam; 2. Ivor Bruin Andijk; 3. Pim de Beer Bakel; 4. Jan Weevers Hengelo Gld; 5. Vladi Riha Duitsland; 6. Arnoud van Groen Amsterdam; 7. Wouter de Groot Hillegom; 8. Bastiaan Krol Oldenzaal; 9. Jos Harms Oude Pekela; 10. Timo Fransen Westervoort; 11. Maarten Lenferink Tubbergen; 12. Thijs Poelstra Tubbergen; 13. John Slot Bornerbroek; 14. Joram Hartogs Amersfoort; 15. Wim Spijkerboer Elspeet; 16. Roel de Vries Groningen; 17. Bas Waaijer Zwolle; 18. Ivar Hartogs Amersfoort; 19. Remco te Brake Rhenen; 20. Umberto Atzori Zorgvlied;

Amateurs-B: 1. Theo Schlijper Linschoten; 2. Henri Emens Deventer; 3. Jeroen Wolbrink Schalkhaar; 4. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 5. Edwin Krijgh Keijenborg; 6. Rudie Frinking Zutphen; 7. Roland Draaijer Druten; 8. Michel Klarenbeek Dieren; 9. Wim Rutten Zutphen; 10. Wim Nieuwenhuis Nijverdal; 11. Sjaak van Hal Deventer; 12. Harold Fischer Driel; 13. Johnny van den Berg Beuningen; 14. Peter Mulder Driel; 15. Martie Fransen Andelst; 16. Rudi Peters Wichmond; 17. Ronald Scheffel Apeldoorn; 18. Ralf Vos Warnsveld; 19. Ton Schoonman Dalen; 20. Werner Smeenk Driel;

 

ZUTPHEN .( 2008.08.06 )

Elite/Beloften: 1. Paul de Rooij Deventer; 2. Jelle Treur Terwolde; 3. Jeroen Janssen Nijmegen;4. Leander Schreurs Elburg; 5. Erik Andrea Deventer; 6. Arjen Houweling Velp Gld; 7. Fulco van Gulik Apeldoorn; 8. Daan de Jonge Oldenzaal; 9. Thys Poelstra Tubbergen; 10. Eric van de Meent Veenendaal;11. Rick Evers Zerlhem; 12. Wouter de Groot Hillegom; 13. Maarten Janssen Rijssen; 14. Frans Hoveijn Utrecht; 15. Mathijs Wagenaar Epe; 16. Jochem Verschoor Terwispel;17. Peter van Dijk. Ter Aar; 18. Maarten Berrevoets Didam;19. Joost Legtenberg Arnhem; 20. Dennis van Dijken Bemmel;

Amateurs-A/B: 1. Selmar Pigge Leiderdorp; 2. Marc den Hoed Pijnacker; 3. Dennie van Leeuwen Hoogmade;4. Hein Zwinkels 5. Jan Hiemstra Nootdorp; 6. Boy Rueck Vlaardingen; 7. Patrick-Dirk Hack Pijnacker;8. Arnold Iburg Rotterdam; 9. Martin Bekking Apeldoorn; 10. Laurens Koster Oegstgeest;11. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage;12. Christian Bosch Voorburg; 13. Maurice Barendse 14. Jos van Ginneken Etten-Leur;15. Brian Burggraaf Hoofddorp;16. Thomas Scheer Hamburg 17. Ruud van Lier 18. John Martin Hoek van Holland;19. Bart van de Valk Pijnacker;20. Hans Post Nootdorp;

 

ZUTPHEN .( 2009.08.26 )

Elite/Beloften: 1. Peter Mohlmann Apeldoorn; 2. Wim Spijkerboer Elspeet; 3. Fulco van Gulik Apeldoorn; 4. Wouter de Groot Lochem; 5. Jesse de Haan Heerde; 6. Paul de Rooij Deventer; 7. Mathijs Wagenaar Epe; 8. Rik van IJzendoorn Tiel; 9. Erwin Binnenpoorte Raalte; 10. Roy Borgonjen Bathmen; 11. James Spragg Engeland; 12. Eric van Leijen Nijmegen; 13. Dirk Reuling Zwolle; 14. Thijs Poelstra Tubbergen; 15. Rens te Stroet Keijenborg; 16. Leander Schreurs Elburg; 17. Edwin Wielink Twello; 18. Jelle Treur Terwolde; 19. Coen Bosch Twello; 20. Olav van den Bergh Zeist;

Amateurs-B: 1. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 2. Wobbe van den Kieboom Zeist; 3. John Zennipman Zutphen; 4. Remco Veldhuis Haaksbergen; 5. Wim Nieuwenhuis Nijverdal; 6. Georg Cornielje s-Heerenberg; 7. Eric van Leijen Nijmegen; 8. Richard Beumer Ede Gld.; 9. Ronald Scheffel Apeldoorn; 10. Jaap van der Breggen Nijkerk Gld; 11. Pieter Hendriks Oosterhout; 12. Sander Nijhof Apeldoorn; 13. Rick Engelen s-Heerenberg; 14. Bas Lindeboom Bunnik; 15. Ard Kuiper Zwolle; 16. Tonjo Nakken Haaksbergen; 17. Thorben Koeslag Borculo; 18. Paul Alberts Kortenhoef; 19. Manuel Hezeman Apeldoorn; 20. Ralf Vos Warnsveld;

 

ZUTPHEN .( 2010.08.04 )

Elite/Beloften: 1. Peter Mohlmann Apeldoorn; 2. Roderik Groenewold Raalte; 3. Jan Weevers Hengelo (Gld); 4. Paul de Rooij Deventer; 5. Jordy Beuker Hilversum; 6. Jesse de Haan Heerde; 7. Sjoerd Botter Veenendaal; 8. Tim Nederlof Harmelen; 9. Wouter de Groot Lochem; 10. Jeroen Janssen Nijmegen; 11. Mathijs Wagenaar Epe; 12. Erwin Binnenpoorte Raalte; 13. Ivor Bruin Deventer; 14. Thijs Poelstra Nijmegen; 15. Florian Smits Amsterdam; 16. Wouter van Zanten Apeldoorn; 17. Bor Houwers Aalten; 18. Niels Jansman Hellendoorn; 19. Ferdi van Katwijk Overloon; 20. Kees Janssen Diepenveen;

Amateurs-B: 1. Freddy Keller Deventer; 2. Henk Chevalking Westendorp; 3. Ronny Essink Ruurlo; 4. Georg Cornielje ís-Heerenberg;5. Marcel Meeuwsen Elst; 6. Rudi Peters Wichmond; 7. Hans Voorn Hilversum; 8. Wilco van Schenkhof Ochten; 9. Marcel Klapwijk Haaksbergen; 10. Rick Engelen ís-Heerenberg; 11. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 12. Ferdy van der Werf Warnsveld; 13. Gianni Schim Vierlingsbeek; 14. Johnny van den Berg Beuningen; 15. Rudie Frinking Zutphen; 16. Hans Hissink Arnhem; 17. Henri van Winkoop Barneveld; 18. Peter Makkink Hengelo (Gld);

 

ZUTPHEN.(2011.08.03 )

Elite/Beloften: 1. Mathijs Wagenaar Apeldoorn; 2. Wouter de Groot Pijnacker; 3. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 4. Jeroen Breewel Wilnis; 5. Paul de Rooij Deventer; 6. Marien Wallink Zwolle; 7. Mathijs Boerrigter Goor; 8. Tim Lemmers 9. Martijn Knol Hasselt; 10. Wouter van Zanten Apeldoorn; 11. Johan Wagenaar Epe; 12. DaniŽl Bijlenga Apeldoorn; 13. Maarten van Zanten Apeldoorn; 14. Thijs Poelstra Nijmegen; 15. Hilbert Wagenaar Epe; 16. Wouter Neijenhuis Huissen; 17. Ramon Windt Alkmaar; 18. Dave Jansman Deventer; 19. Jasper Plender Almelo; 20. Raymond Koch Nijeveen;

Sportklasse: 1. Jesper de Hoog Assen; 2. Niels Kerkhof Amersfoort; 3. Anco Verstegen Dongen; 4. Cor van der Ploeg Bemmel; 5. Hans Vonk Arnhem; 6. Patrice Slagman Rijssen; 7. Dennis van Dijken Bemmel; 8. Joost Horstink Zevenaar; 9. Martijn Versteege Hengelo Gld; 10. Frank Molenaar Rheden; 11. Gianni Schim Vierlingsbeek; 12. Thomas Wobma Bolsward; 13. Gerben Nijmeijer Veenendaal; 14. Sjoerd Botter Leiden; 15. Riny Pleij Wierden; 16. Christiaan Riemens 17. Henk Chevalking Westendorp; 18. Rudi Peters Wichmond; 19. Matthijs Schukking Zutphen; 20. Jos Kerkhof Achterveld;

 

ZUTPHEN.(2012.08.01)

Elite-Mannen/Beloften: 1. Robin Chaigneau Meerkerk; 2. Bas Stamsnijder Enter; 3. Tom Vermeer Leusden; 4. Leander Schreurs Elburg; 5. Wouter de Groot Pijnacker; 6. Rik van IJzendoorn Tiel; 7. Lars Vierbergen Schijndel; 8. Jelmer Asjes Koog a/d Zaan; 9. Mats Boeve Nijverdal; 10. Niek Boom Nieuw Heeten; 11. Roy Eefting Apeldoorn; 12. Peter Schep Amersfoort; 13. Han van de Poppe Rijssen; 14. Jim van den Berg Amsterdam; 15. Thijs Poelstra Nijmegen; 16. Kevin Ossendrijver Wezep; 17. Geertjan Jonkman Andijk; 18. Koen Bouwman Ulft; 19. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 20. Eric van de Meent Nijmegen;

Amateur/Sportklasse: 1. Bert Lip Hardenberg; 2. Marcel Wouters Groesbeek; 3. Patrick van Gortel Apeldoorn; 4. Eddy Hermsen Ochten; 5. Sjoerd Botter Leiden; 6. Andy Knijpinga Utrecht; 7. John Zennipman Zutphen; 8. Martin Bekking Apeldoorn; 9. Maarten Bremer Bemmel; 10. Marcel Lambregts Meteren; 11. Sten Oostland Harderwijk; 12. Maarten Boonen Harderwijk; 13. Adrie Frijters Wageningen; 14. Cor van der Ploeg Bemmel; 15. Riny Pleij Wierden; 16. Dennis van Dijken Bemmel; 17. Stefan Lobeek Aalten; 18. Patrick Zonnenberg Dronten; 19. Joep Keijsers Kessel; 20. Jos Kaal Didam;

 

ZUTPHEN.( 2013.08.07 )

Elite/Beloften: 1. Koen Bouwman Ulft; 2. Geert van der Weijst Reusel; 3. Dylan Groenewegen Amsterdam; 4. Eddy van IJzendoorn Tiel; 5. Peter Koning Venhuizen; 6. Jasper Hamelink Raalte; 7. Aron Kremer Vierpolders; 8. Jeroen Breewel Wilnis; 9. Robbert de Greef Geldrop; 10. Rens te Stroet Keijenborg; 11. Jeroen Janssen Nijmegen; 12. Jasper Plender Almelo; 13. Wouter de Groot Pijnacker; 14. Mats Boeve Nijverdal; 15. Pjotr van Beek Veenendaal; 16. Philip Kootstra Almelo; 17. Nick Kweldam Aalten; 18. Thijs Poelstra Nijmegen; 19. Marcel Kock Ierland; 20. Martijn Versteege Hengelo Gld;

Amateurs/Sportklasse: 1. Wouter van Zanten Apeldoorn; 2. Remco Bertelink Bennekom; 3. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 4. Maarten van Zanten Apeldoorn; 5. Tom Davids Nijmegen; 6. Joost Arentsen Varsseveld; 7. Hans Vonk Arnhem; 8. Bjorn Beldman Rijssen; 9. Rolf Dames Heerde; 10. Mathieu Krabbenborg Groenlo; 11. Cor van der Ploeg Bemmel; 12. Peter Makkink Hengelo Gld; 13. Arjan van Gaveren Nijverdal; 14. Hugo Hagemeijer Lochem; 15. Nils ten Brinke Apeldoorn; 16. Wouter Hendriksen Varsseveld; 17. Carlo van Doorn Hintham; 18. Riny Pleij Wierden; 19. Patrick Zonnenberg Dronten; 20. Bert Jan Hamer Hattem;

 

ZUTPHEN.( 2014.08.06 )

Elite/Beloften: 1. Dylan Groenewegen Amsterdam; 2. Eddy van IJzendoorn Tiel; 3. Jeroen Breewel Wilnis; 4. Daan de Groot Lelystad; 5. Luuc Bugter Arnhem; 6. Steven Lammertink Enter; 7. Arjan Hofman Nunspeet; 8. Rens te Stroet Keijenborg; 9. Gijs Verdick Den Haag; 10. Wim Kleiman Almelo; 11. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 12. Erik Groen Apeldoorn; 13. Philip Kootstra Almelo; 14. Ivo Stronks Aalten; 15. Beau Duvigneau Zutphen; 16. Jasper Bugter Arnhem; 17. Martijn Knol Zwolle; 18. Siebe Vrieswijk Deventer; 19. Patrick Besteman Heerhugowaard; 20. Nick Molijn Schermerhorn;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Rochťz Harbers Nijverdal; 2. Mathijs Wagenaar Epe; 3. Bjorn Beldman Rijssen; 4. Wouter Hendriksen Varsseveld; 5. DaniŽl Bijlenga Apeldoorn; 6. Hans Vonk Arnhem; 7. Marcel Alma Harskamp; 8. Bas Bosma Noordwolde; 9. Raymond Kienhuis Rijssen; 10. Rolf Dames Heerde; 11. Patrick Somsen Aalten; 12. Jan Weevers Hengelo Gld; 13. Peter Makkink Hengelo Gld; 14. Cor van der Ploeg Bemmel; 15. Gerjo Berentschot Zelhem; 16. Martijn Veling Amstelveen; 17. Bert Wolkotte Denekamp; 18. Dick Kinket Hattem; 19. Ludo Remerie Zwolle; 20. Wouter van Leeuwen Arnhem;

Junioren Derny's: 1. Mitchel Vrielink Zutphen; 2. Gino Luca Vierhouten Hulshorst; 3. Koen Jansen Baak; 4. Arjan Arentsen Harderwijk; 5. Remy Reints Dalfsen; 6. Pim Schouten Almelo; 7. Allard Klijnstra Oldeholtpade; 8. Rick Braamhaar Wierden; 9. Sjoerd Meijer Gaanderen; 10. Jeroen Schreijenberg Duiven; 11. Jason van Haaften De Meern;

 

ZUTPHEN.( 2015.08.05 )

Elite/Beloften: 1. Gary Hekman Heerde; 2. Mathijs Wagenaar Epe; 3. Erik Groen Apeldoorn; 4. Luuc Bugter Arnhem; 5. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 6. Rens te Stroet Keijenborg; 7. Martijn Budding Veenendaal; 8. Edwin Wielink Wilp; 9. Jasper Hamelink Raalte; 10. Jasper Schouten Dronten; 11. Jelle Wolsink Hengelo ov; 12. Jeroen Breewel Wilnis; 13. Steven Stenekes Bennekom; 14. Jasper Plender Almelo; 15. Beau Duvigneau Zutphen; 16. Philip Kootstra Almelo; 17. Rick Smit Kampen 18. Gijs Verdick Laren Gld; 19. Wessel Zennipman Zutphen; 20. Timon Ratering Megchelen;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Remco Bertelink Bennekom; 2. Thijs Wolsink Hengelo ov; 3. Wouter van Zanten Apeldoorn; 4. Eddy Hermsen Ochten; 5. Maarten Janssen. Hengelo ov; 6. Stefan Teunis Malden; 7. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 8. Mark Rijntjes Haarlem; 9. Ruben Tolkamp Aalten; 10. Leon StrŲtker Venlo; 11. Patrick van Gortel Apeldoorn; 12. Joost Arentsen Varsseveld; 13. Arnoud Witsenburg Driebergen; 14. Tom Meulendijks Nijmegen; 15. Jan Weevers Hengelo Gld; 16. Rolf Dames Heerde; 17. Bart van Bindsbergen Zevenaar; 18. Teun Flint Winterswijk; 19. Jop Wensink Bredevoort; 20. Marcel Beumer Ede;

 

ZUTPHEN.(2016.08.03)

Elite/Beloften: 1. Luuc Bugter Arnhem; 2. Gary Hekman Kampen; 3. Rens te Stroet Keijenborg; 4. Mitchell Mulhern Heerde; 5. Arjan Hofman Nunspeet; 6. Taeke Oppewal Heerenveen; 7. Florian Smits Amsterdam; 8. Tom Wijkel Exloo; 9. Martijn Lust Tuitjenhorn; 10. Wessel Zennipman Zutphen; 11. Jasper Schouten Dronten; 12. Timon Ratering Megchelen; 13. Edwin Wielink Twello; 14. Marc de Bruin Groningen; 15. Eit Visser De Wilp Gn; 16. Martijn Veling Bilthoven; 17. Cor van Leeuwen Borger; 18. Andries Weening Kootstertille; 19. Frank Wierstra Burgum; 20. Rick Smit Kampen;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Leon StrŲtker Venlo; 2. Yannick Vrielink Zutphen; 3. Gerjo Berentschot Zelhem; 4. Joost Arentsen Varsseveld; 5. Joren Bloem Brummen; 6. Jan Weevers Vorden; 7. Jeroen Jansman Oosterbeek; 8. Rochťz Harbers Nijverdal; 9. Raymond Kienhuis Rijssen; 10. Stan Driessen Gendt; 11. Patrick Grunder Oldenzaal; 12. Andre Bekker Haaksbergen; 13. Koen Jansen Baak; 14. Nils ten Brinke Apeldoorn; 15. Peter Makkink Hengelo Gld; 16. Dick Kinket Hattem; 17. Jan van Prooije Arnhem; 18. Jan Kanis Zwolle; 19. Bert Jan Hamer Hattem; 20. Bas ten Have Enschede;

 

ZUTPHEN.(2017.08.02)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Beau Duvigneau Zutphen; 2. Rens te Stroet Keijenborg; 3. Jasper Schouten Dronten; 4. Yannick Vrielink Zutphen; 5. Wim Kleiman Almelo; 6. Twan Brusselman Helmond; 7. Frank Visser Utrecht; 8. Arjan Hofman Nunspeet; 9. Wouter de Groot Delft; 10. Robin Lowik Vriezenveen; 11. Tom Terpstra Groningen; 12. Erik Groen Apeldoorn; 13. Arne Peters Beekbergen; 14. Sent Tissingh Groningen; 15. Andries Weening Kootstertille; 16. Olav Wallinga Zutphen; 17. Arjan Arentsen Harderwijk; 18. Wilbert van het Loo Oosterhuizen; 19. Dylan van Zijl Harderwijk;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Remco Bertelink Ede; 2. Jan Weevers Vorden; 3. Joren Bloem Brummen; 4. Niels van Ekeren Rijswijk; 5. Rein Falke Amsterdam; 6. Michiel Derksen Oldenzaal; 7. Edwin Krijgh Dieren; 8. Atse ten Brinke Lichtenvoorde; 9. Arjan Seunninga Ede; 10. Mathieu Krabbenborg Groenlo; 11. Roel de Vries Utrecht; 12. Mees Willemsen Elst Ut; 13. Nils ten Brinke Apeldoorn; 14. DaniŽl Bijlenga Arnhem; 15. Roeland Mennink Utrecht; 16. Gijs Vierling Doorwerth; 17. Siebe Vrieswijk Deventer; 18. Marten Koster Rheden; 19. Luuk Rutten Wageningen; 20. Gijs Leemreize Ruurlo;

Junior-Vrouwen.Tijdrit: 1. Eva Jonkers Staphorst; 2. Susanne Meistrok Elshout; 3. Noa Jansen Oosterhout Nb; 4. Lauren Murphy 5. Lily Schuitemaker Volendam; 6. Bente van Teeseling Abcoude; 7. Manon Bakker Swifterbant; 8. Iris Ton Waskemeer; 9. Mischa Bredewold Hoogland; 10. Nienke Wasmus Den Hoorn; 11. Marit Cent Goor; 12. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 13. Phaedra Krol Heerde; 14. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 15. Babette Buitenhuis Deventer; 16. Madeleine Gammons Engeland; 17. Sophie Enever Engeland; 18. Connie Hayes 19. Kim Baptista 20. Tine Rombouts Belgie;

Nieuweling-Meisjes.Tijdrit: 1. Maud Rijnbeek Limmen; 2. Sofie van Rooijen Driel; 3. Akvile Gedraityte Litouwen; 4. Iris Schultinga Zuidlaren; 5. Lieke Nooijen Coevorden; 6. Ilse Grit Zwolle; 7. Silje Mathisen Denemarken; 8. Femke Gerritse Rosmalen; 9. Ilse Pluimers Enter; 10. Nora Tveit Noorwegen; 11. Paulina Patinskaite Lithouwen; 12. Toni Wilkes 13. Daniek Hengeveld Nootdorp; 14. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 15. Poppy Wildman 16. Mickey Nijkamp Zwolle; 17. Berit Huiting Rolde; 18. Marit Wasmus Den Hoorn; 19. Maike van der Duin Assen; 20. Juliet Eickhof Apeldoorn;

Junioren.Tijdrit: 1. RaphaŽl Kockelmann Luxemburg; 2. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 3. Jobbe Krijnsen Bolsward; 4. Sven Nijzingh Zuilichem; 5. Beer Kwak Diepenveen; 6. Liam Davies Engeland; 7. Huub Deelstra Hoogeveen; 8. Gilles Kirsch 9. Jan Schműller 10. Josh Copley Engeland; 11. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 12. Tom Dussek Engeland; 13. Chiel Schulten Raalte; 14. Martijn Bakker Norg; 15. Aaron Preston Engeland; 16. Sam Allen Engeland; 17. Sven de Haan Zuidlaren; 18. Harvey Weinberger 19. Wessel Coppelmans Hapert; 20. Rick Pluimers Enter;

Nieuwelingen.Tijdrit: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Casper van Uden Schiedam; 3. Bodi Del Grosso Eelde; 4. Bram Leerkes Twello; 5. Ben Tulett Engeland; 6. Lars Boven Reutum; 7. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 8. Pim Ronhaar Hellendoorn; 9. Hidde van Veenendaal Dongen; 10. Oliver Stockwell Engeland; 11. Daan Kool Zevenhoven; 12. Boris Romers Rozenburg; 13. Olav Kooij Numansdorp; 14. Axel van der Tuuk Assen; 15. Jamieson Blain 16. Sakarias Loeland Denemarken; 17. Jelte Krijnsen Bolsward; 18. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 19. Wouter van de Weerdhof Lobith; 20. Luca Rohde Duitsland;

 

ZUTPHEN.( 2018.08.01 )

Elite/Beloften: 1. Jelle Wolsink Hengelo ov; 2. Steven Stenekes Bennekom; 3. Beau Duvigneau Zutphen; 4. Joren Bloem Brummen; 5. Chiel Schulten Raalte; 6. Tom Wijfje Ter Aar; 7. Lars Olde Meierink Overdinkel; 8. Sven Tellegen Hattem; 9. Jelle Johannink Denekamp; 10. Florian Smits Dinxperlo; 11. Wessel Zennipman Zutphen; 12. Rik Wielink Apeldoorn; 13. Jorgos Schrijver Nijkerk; 14. Arjan Hofman Nunspeet; 15. Koen Jansen Baak; 16. Arne Peters Beekbergen; 17. Olav Wallinga Zutphen; 18. Zeger van Pelt Putten; 19. Rens te Stroet Keijenborg; 20. Olaf Oussoren Amerongen;

Amateurs/Sportklasse: 1. Martijn de Groot Gorinchem; 2. Arjen van Putten Geesbrug; 3. Robert de Jong Zeewolde; 4. Martin van Plateringen Almere; 5. Minnard Berkhoff Vriezenveen; 6. Maarten Janssen Hengelo; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8. Michiel Derksen Oldenzaal; 9. Niels Jansman Deventer 10. Niels van Otterloo Nijbroek 11. Siebe Vrieswijk Deventer; 12. Ralf Steegs Velp; 13. Niels Bijkerk Amsterdam; 14. Bas Goossens Borculo; 15. Martein Akse Heerde; 16. Renť Rotscheid Apeldoorn; 17. DaniŽl Bijlenga Arnhem; 18. Jan Willem Pennings Gendringen 19. Sten Harmeling Nijverdal; 20. Bop Douma Arnhem;

 

ZUTPHEN .( 2019.05.12 )

Elite/Beloften: 1. Jelle Wolsink Hengelo Ov; 2. Robin Lowik Vriezenveen; 3. Beau Duvigneau Zutphen; 4. Joren Bloem Brummen; 5. Olav Wallinga Zutphen; 6. Jeroen Breewel Haarlem; 7. Wiebe Scholten Dieren; 8. Arne Peters Beekbergen; 9. Aden Paterson Assen; 10. Martijn Knol Zwolle; 11. Florian Smits Dinxperlo; 12. Maikel Willemsen Brummen; 13. Jasper Bugter Arnhem; 14. Robert de Vries Zwolle; 15. Sven Tellegen Hattem; 16. Chiel Schulten Raalte; 17. Joey van Manen Veenendaal; 18. Mike Vliek Vriezenveen; 19. Maarten Lubbers Winterswijk; 20. Danny Kroeze Achterveld;

Sportklasse: 1. Edwin Krijgh Dieren; 2. Mario Willemsen Huissen; 3. Marc Borst Utrecht; 4. Ton de Pie Epe; 5. Eddy Hermsen Ochten; 6. Maarten Bremer Bemmel; 7. Ralf Steegs Velp; 8. Clemens van den Thillart Nijmegen; 9. Rodrick de Munnik Utrecht; 10. Bram de Vlieger Nijmegen; 11. Marco Wassink Ruurlo; 12. Eric Lamphen Veenendaal; 13. Remco van Dijk Veenendaal; 14. John Zennipman Zutphen; 15. Rob van Beek Leusden; 16. Sander Nijhof Apeldoorn; 17. Peter Makkink Hengelo Gld; 18. Bert Jan Hamer Hattem; 19. Martin Weijers s-Heerenberg; 20. Derk Tellegen Heerde;