VARSSEVELD.(
2014.06.29 )
Amateurs: 1. Gerjo Berentschot Zelhem; 2. Pascal Schoots
Tiel; 3. Rochéz Harbers Nijverdal; 4. Mario Willemsen Huissen; 5. Stefan Teunis
Malden; 6. Rick Evers Zelhem; 7. Mervin Schreurs Varsseveld; 8. Lars Rietveld
Oudewater; 9. Wouter van Leeuwen Arnhem; 10. Geeralt van den Ham Amsterdam; 11.
Henk de Jong Mijdrecht; 12. Wouter Hendriksen Varsseveld; 13. Matthieu Hendriks
Krimpen aan de Lek; 14. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 15. Rob
Duchateau Groesbeek; 16. Koen Beekhuis Nijmegen; 17.
Rob Niekolaas Zwolle; 18. Joost Horstink Zevenaar;
Sportklasse: 1. Rieks de Rink Wageningen; 2.
Joost Arentsen Varsseveld; 3. Sjors Beijer Elst; 4. Gideon van der Molen
Megchelen; 5. Robert Temming Aalten; 6. Marcel Lambregts Meteren; 7. Marco
Schenk Aalten; 8. Jelle Nijdam Doetichem; 9. Dick Kinket Hattem; 10. Jeroen
Jansman Oosterbeek; 11. Jop Wensink Bredevoort; 12. Henk Chevalking Westendorp;
13. Michel Klarenbeek Dieren; 14. Gerrit-Jan van Duinen Wezep; 15. John
Zennipman Zutphen; 16. Bert Jan Hamer Hattem; 17. Mark Hermsen Ochten; 18.
Berry Huntink Drempt; 19. Gianni Schim Vierlingsbeek; 20. Ruud Grandia
Doetinchem;
VARSSEVELD.(
2015.06.28 )
Amateurs: 1. Remco Bertelink Bennekom; 2. Teun Flint
Winterswijk; 3. Gerjo Berentschot Zelhem; 4. Stefan Teunis Malden; 5. Eddy van
IJzendoorn Tiel; 6. Joost Legtenberg Arnhem; 7. Guido Benthem Arnhem; 8. Hans
Vonk Arnhem; 9. Rick Evers Zelhem; 10. Atse ten Brinke Lichtenvoorde; 11. Hans
Dilling Nijmegen; 12. Tom Hoekman Oldenzaal; 13. Joost Arentsen Varsseveld; 14.
Koen Wulterkens Cuijk; 15. Eddy Hermsen Ochten; 16.
Jordy van Sambeeck Nijmegen; 17. Ruben Tolkamp Aalten; 18. Geeralt van den Ham
Amsterdam; 19. Jeffrey Kruidbos Borne; 20. Daan van Alphen Gennep;
Sportklasse: 1. Marco Schenk Aalten; 2.
Adrie Frijters Wageningen; 3. Peter de Weert Staphorst; 4. Arjan Seunninga Ede;
5. Berry Roelofs Groesbeek; 6. Michel van Hooff Gemert; 7. Jeroen Jansman Oosterbeek;
8. John Zennipman Zutphen; 9. Rik Hetterscheid Doetinchem; 10. Jop Wensink
Bredevoort; 11. René Rotscheid Apeldoorn; 12. Johnny van den Berg Beuningen
Gld; 13. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 14. Bert Jan Hamer Hattem; 15. Erik
Nekkers Vught; 16. Ruud Grandia Doetinchem; 17. Peter Makkink Hengelo Gld; 18.
Dirk Jan Engelen Nijmegen; 19. Maarten ter Heijden Lichtenvoorde; 20. Marco
Blom Tiel;
VARSSEVELD.(
2016.06.25 )
Amateurs/Sportklasse: 1. Teun
Flint Winterswijk; 2. Remco Bertelink Ede; 3. Leon Strötker Venlo; 4. Rutger
Vos Exloo; 5. Joost Arentsen Varsseveld; 6. Frank Thomson Groningen; 7. Marco
Schenk Aalten; 8. John van Lochem Aalten; 9. Rochéz Harbers Nijverdal; 10.
Guido Benthem Arnhem; 11. Yannick Runhart Ruinen; 12. Bart Thomson Enschede;
13. Luuk Rutten Wageningen; 14. Patrick Grunder Oldenzaal; 15. Colin Bolle t
Harde; 16. Gerjo Berentschot Zelhem; 17. Patrick Somsen Aalten; 18. Jop Wensink
Bredevoort; 19. Koen Wulterkens Boxmeer; 20. Olav
Wallinga Zutphen;
VARSSEVELD.(
2018.06.30 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Gerard
Haasjes Staphorst; 2. Remco Bertelink Ede; 3. Emiel Jansman Hellendoorn; 4.
Matthijs ten Buuren Hengelo; 5. Arno de Koning Deventer; 6. Yannick Runhart
Apeldoorn; 7. Gerjo Berentschot Zelhem; 8. Everhardus Roek Almelo 9. Eddy
Hermsen Ochten; 10. Marco Schenk Aalten; 11. Joost Arentsen Varsseveld; 12.
Jarno Pannekoek Epe; 13. Elmer Houwers Aalten; 14. Sten Harmeling Nijverdal;
15. Eric van Leijen Nijmegen; 16. Siebe Vrieswijk Deventer; 17. Guido Benthem
Velp; 18. Rien de Wals Hengelo; 19. Ruben Hiddink Zwolle; 20. Koen Bijsterbosch Epe;
Elite/Beloften/Junior/Amateur-Vrouwen: 1. Lieke
Nooijen Coevorden; 2. Mathea Neijmeijer Maastricht; 3. Femke de Vries Nijmegen
4. Rose Kloese Emmen; 5. Renee van Deursen Nijmegen; 6. Linda
Poelstra-Ringlever Berg en Dal 7. Rosan Baas Den Dungen; 8. Nikky Alberts
Dinxperlo; 9. Lisanne Buurman Heerenveen; 10. Nathalie Elzinga De Westereen;
11. Marielle Petter Giethoorn 12. Maaike de Vries Groningen; 13. Andrea Lodder
Varsseveld; 14. Aranka Berends Loenen; 15. Linda Scholten Zutphen; 16. Rienke
ten Have Harreveld; 17. Wendy Mulder Broekland;
VARSSEVELD
.( 2019.06.23 )
Junioren/Amateurs: 1. Edwin
Wielink Twello; 2. Rik Brouwer Lent; 3. Roel van Gameren Veghel; 4. Sammy
Berkelder Varsseveld; 5. Atse ten Brinke Lichtenvoorde; 6. Gerjo Berentschot
Zelhem; 7. Ruben Tolkamp Aalten; 8. Maarten Schoemaker Nijmegen; 9. Arno de
Koning Deventer; 10. Gerrit-Jan van Duinen Wezep; 11. Christiaan Lubbers
Winterswijk; 12. Jelle ter Weeme Vaassen; 13. Mark Meijer Delden; 14. Guido
Benthem Velp; 15. Joost Arentsen Varsseveld; 16. Bas Winters Hengelo; 17.
Maarten Rotman Wierden; 18. Martijn Koert Duiven; 19. Tom Wensink Hengelo; 20.
Coen Bosch Twello;