OOSTERHOUT.GLD.( 2000.06.25 )
Elite/Neo: 1. Edwin Hofstee Boskoop; 2.
Stefan Slager Rhenoy; 3. Marcel Vrogten Halle; 4. Marcel Alma
Harskamp; 5. Marco Luyten Meerkerk; 6. Jan Hordijk
Mijnsheerenland; 7. Rene Post Dodewaard; 8. Arne Kornegoor Baak;
9. Bjorn Jansen Nijmegen; 10. Henri Rademaker Dinxperlo; 11. Wim Oldenburg
Uitwijk; 12. Thijs Volker Haaksbergen; 13. Vincent van Rijsewijk Heelsum; 14.
Sandor Mol Bemmel; 15. Martijn Versteege Hengelo; 16. Pascal Arts Ede; 17.
David Fictoor Wijk bij Duurstede; 18. Dennis van Dijken Dodenwaard; 19. Marc
Hulshof Gendt; 20. Camiel van den Bergh Beesd;
Sportkl.-A/B/Vet: 1. Axel
Hermans Bergschenhoek; 2. Leon Mutsaars Sint Michielsgestel; 3.
Ron Paffen Milsbeek; 4. John Oudshoorn Amstelhoek; 5. Maas van
Schoonhoven Ede; 6. Johnny Broers Maartensdijk; 7. Carl Haas
Heerde; 8. John Akkermans Nieuw Vossemeer; 9. Martie Fransen
Andelst; 10. Stefan Bakker Alphen a/d Rijn; 11. Antoine Moonen
Nijmegen; 12. Jos Kaal Heteren; 13. Frans Wittenberg Herveld; 14.
Bryan van Dalfzen Genemuiden; 15. Patrick Somsen Aalten; 16.
Pieter Hendriks Gorinchem; 17. Berry Roelofs Groesbeek; 18. Andre
Grootveld Zoetermeer; 19. Patrick Cornelissen Andelst; 20.
Maurice van Gorp Oosterhout;
OOSTERHOUT.GLD.( 2001.06.03 ).
Elite/Neo: 1. Marcel Alma Harskamp; 2.
Jurgen van Pelt Gerwen; 3. Jeroen van de Weijer Oploo; 4. Herold
Dat Lierop; 5. Rob Ypenburg Nieuwegein; 6. Marc van Grinsven
Deurne; 7. Marcel Boudewijns Gerwen; 8. William Berns Cuyk; 9.
Björn Jansen Nijmegen; 10. Stefan Slager Rhenoy; 11. Robert ter
Bekke Hengelo; 12. Marco Luyten Meerkerk; 13. Robert van
Plateringen Harderwijk; 14. Dennis van Dijken Dodewaard; 15.
Erwin van Leijen Ewijk; 16. Theo Ebben Doornenburg; 17. Dennis Steverink
Huissen; 18. Wilbert van Binsbergen Dodewaard; 19. Matthijs van Scheijen
Andelst; 20. Edwin Lommers Arnhem;
Sportkl.-a: 1. Johnny
Broers Maartensdijk; 2. Jos Kaal Heteren; 3. André Grootveld
Zoetermeer; 4. Cees Quint Echteld; 5. Eddy Hermsen Ochten; 6.
Rik Harbers Aalten; 7. Dik van de Koolwijk Nijmegen; 8. Jürgen
Lamers Zutphen; 9. Rob de Graaf Malden; 10. Jean-Pierre van
Dongen Made; 11. Leon Brouwer Rotterdam; 12. Barry Bakker
Nijkerk; 13. Pieter Hendriks Gorinchem; 14. Erik Ruis ’t Harde; 15. Robert-Jan Zweers Eefde; 16.
Haico Groote-Haar Hengelo; 17. Gijsbert Baars Leerdam; 18. Rob
van der Tol Wageningen; 19. Marcel van der Heijden Schaijk; 20.
John Zennipman Zutphen;
OOSTERHOUT.Gld..( 2002.05.19 )
Elite/Neo: 1. ---; 2. ---; 3.
---;
Sportkl.-b: 1. ---; 2.
---; 3. ---;
OOSTERHOUT.GLD.( 2006.08.12 )
Amateurs-A: 1. Jaco Tettelaar Maassluis; 2.
Hans Vonk Arnhem; 3. Rene Ruitenberg Wezep; 4. Harmen Mijnen Bennekom; 5. Lars
Rietveld Oudewater; 6. André Klompmaker Oosterwolde Gld; 7. Peter van Leeuwen
Zoetermeer; 8. Adrie Frijters Wageningen; 9. Herman Snoeijink Denekamp; 10.
Gijsbert Nieuwkoop Wijk en Aalburg; 11. Harry van Putten Hagestein; 12. Robert
van Dalen Andel; 13. Robert van Erp Oss; 14. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 15. Bo
Burgmans Westerhoven; 16. Arno van der Veen Meerkerk; 17. Cees Quint Deil; 18.
Bas Hermsen Cuijk; 19. Ivan van Hoorn Nijmegen; 20. Ad de Kuiper
Hardinxveld-Giessendam;
Amateurs-B: 1. Freddy Keller Deventer; 2.
Ron Paffen Milsbeek; 3. John Kleijnendorst Dordrecht; 4. Remko Roelofs Arnhem;
5. Gerard Schoumans Veenendaal; 6. Martie Fransen Andelst; 7. Harold Fischer
Driel; 8. Kees Stuij Meeuwen; 9. Ronald Scheffel Apeldoorn; 10. Adriaan van
Londen 11. Christian Wagemakers Sprang-Capelle; 12. Hermi Beute Nijmegen; 13.
Johnny van den Berg Beuningen Gld; 14. Freddy van de Werf Warnsveld; 15.
Gert-Jan Speksnijder Rotterdam; 16. Martijn Veldink Laren Gld; 17. Peter van
der Geest t Veld; 18. Sicco de Vos Arnhem; 19. Rudie Frinking Zutphen; 20. Jan Brander
Ureterp;
OOSTERHOUT.GLD.( 2007.08.11 )
Amateurs-A: 1. Ben van Egmond Nijverdal; 2.
Marcel Beumer Ede Gld.; 3. Patrick van Gortel Apeldoorn; 4. Corné Castein
Lopik; 5. Lars Rietveld Oudewater; 6. Marco Schenk Aalten; 7. Lars Weijers
Bemmel; 8. Eddy Hermsen Ochten; 9. Nico Leroy Barneveld; 10. Gerrit van der
Plaats Rotterdam; 11. Bram van der Leij Lexmond; 12. Andre van Tilborg Rijswijk
Nb; 13. Piotr Fiedorowicz Polen; 14. Emiel Vos Berghem; 15. Gert Ruitenberg
Oosterwolde; 16. Willem Klerkx Helmond; 17. Ralf Steegs Arnhem; 18. Jeroen
Verwolf Herwijnen; 19. Martijn de Groot Vuren; 20. Frans Knorth Bemmel;
Amateurs-B: 1. Erik Satter Gameren; 2. Jan
Brouwer Deventer; 3. Ton Vrolijk Schipluiden; 4. Jasper de Heus Wijk bij
Duurstede; 5. Danny van den Deijssel Baarn; 6. Anne-Jan Stuy Hei en Boeicop; 7.
Jack Kregting Bemmel; 8. Bart van Bragt Nijmegen; 9. John Oudshoorn Uithoorn;
10. Paolo Tassini Hoofddorp; 11. Henri Emens Deventer; 12. Rob Groenenberg
Abbenbroek; 13. Roland Draaijer Druten; 14. Berry Roelofs Groesbeek; 15. Dick
Ariesen Rhenen; 16. Jan van den Brink Veenendaal; 17. Harold Fischer Driel; 18.
Remko Roelofs Arnhem; 19. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 20. Martie Fransen
Andelst;
OOSTERHOUT.GLD .( 2008.08.09 )
Amateurs-A: 1. Martin Bekking Apeldoorn; 2.
Robert van Erp Oss; 3. Corné Castein Lopik; 4. Matthieu Hendriks Krimpen aan de
Lek;5. Lars Rietveld Oudewater; 6. Rick de Jong Gorinchem; 7. Hans Vonk Arnhem;
8. Barend Verhagen Woerden; 9. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne
Leusden;10. Wim Oldenburg Uitwijk; 11. Imo de Pruijssenaere Leusden;12. Gert
Ruitenberg Oosterwolde;13. Arno van der Veen Meerkerk;14. Henk Ceelen Ouderkerk
aan den IJssel;15. Bert Koelewijn Soest; 16. Ralf Steegs Arnhem; 17. Gerald
Scheffer Renkum; 18. Eddy Hermsen Ochten; 19. Cees Quint Deil; 20. Rik Nederlof Breda;
Amateurs-B: 1. Freddy Keller Deventer; 2.
Ron Paffen Milsbeek; 3. Brian Burggraaf Hoofddorp; 4. Martin van der Meijden
Brakel;5. Eric van Leijen Nijmegen; 6. Berry Roelofs Groesbeek; 7. Hermi Beute
Nijmegen; 8. Erik Satter Gameren; 9. Adriaan van Londen Tiel; 10. Martie
Fransen Andelst; 11. Johan Dorgelo Zwolle; 12. Rudie Frinking Zutphen; 13.
Robin Smit Arnhem; 14. Harold Fischer Driel; 15. Vincent van Rijsewijk
Renkum;16. Jos Kerkhof Achterveld; 17. Eibert Reyerse Harderwijk; 18. Jurgen
van Grinsven Hedel;19. Dirk Jan Engelen Nijmegen;20. Cor van der Ploeg Bemmel;
OOSTERHOUT.GLD .( 2009.08.22 )
Amateurs-A: 1. Arjan Ribbers Groenlo; 2. Ralf
Zwitser Haarlem; 3. Corné Castein Lopik; 4. Nick Kweldam Aalten; 5. Martin
Bekking Apeldoorn; 6. André Schrader Doetinchem; 7. Arno van der Veen Meerkerk;
8. Berry Roelofs Groesbeek; 9. Adrie Frijters Wageningen; 10. Eddy Hermsen
Ochten; 11. Jefte de Bruin Nijmegen; 12. Robert van Erp Oss; 13. Marc Janssen
Enschede; 14. Cees Quint Deil; 15. Robert van Dalen Andel; 16. Pim Zuidewind
Lisse; 17. Andre van Tilborg Rijswijk Nb; 18. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 19.
Ron Bol Zeist; 20. Jens Zwitser Katwijk;
Amateurs-B: 1. Jos van der Horst Nijmegen;
2. Erik Satter Gameren; 3. Ronald Sommer Druten; 4. Adriaan van Londen Tiel; 5.
Jasper Carpaij Nijmegen; 6. Ron Paffen Milsbeek; 7. Ronald Scheffel Apeldoorn;
8. Richard Beumer Ede Gld.; 9. Hans van Bavel Sint Anthonis; 10. Sander Nijhof
Apeldoorn; 11. Harry van Putten Hagestein; 12. Martie Fransen Andelst; 13. Tom
Corton Heteren; 14. Herman Knorth Oosterhout Gl; 15. Marino Marlisa Overasselt;
16. Eric van Leijen Nijmegen; 17. Robin Smit Arnhem; 18. Dennis Pijnenburg Schijndel; 19.
Arjen Bouwman Eerbeek; 20. Marcel Meeuwsen Elst.Gld;
OOSTERHOUT.GLD .( 2010.08.28 )
Amateurs-A: 1. Marc van Grinsven Deurne; 2.
Godert de Leeuw Ermelo; 3. Jan de Leeuw Ermelo; 4. Gijs Brouwer Maastricht; 5.
Marco Schenk Aalten; 6. Eddy Hermsen Ochten; 7. Ralf Zwitser Haarlem; 8. Rob
van Gameren Berlicum; 9. Gerben Nijmeijer Veenendaal; 10. Hans Vonk Arnhem; 11.
Adrie Frijters Wageningen; 12. Corne Verhoeks Zuilichem; 13. Jens Zwitser
Katwijk; 14. Cees Quint Deil; 15. Roger Pauwels Nijmegen; 16. Roel van Gameren
Berlicum; 17. Patrice Slagman Rijssen; 18. Ludo Janssen Papendrecht; 19. Marco
Halma De Meern; 20. Ronald Sommer Druten;
Amateurs-B: 1. Wilco van Schenkhof Ochten;
2. Barend Verhagen Woerden; 3. Jan Sanders Beuningen; 4. Georg Cornielje
'S-HEERENBERG 5. Peter Makkink Hengelo (Gld); 6. Bert van den Berg Dodewaard;
7. Cor Derks Druten; 8. Wim van Tuyl Gameren; 9. Vincent van Rijsewijk Heelsum;
10. Ronald Scheffel Apeldoorn; 11. Herman Knorth Oosterhout Gld; 12. Henri
Emens Deventer; 13. Egon Nanninga Lelystad; 14. Harrie van Putten Hagestein;
15. Gianni Schim Vierlingsbeek; 16. Paul Leerkes Deventer; 17. Joost van
Bezooijen Nijmegen; 18. Marcel Meeuwsen Elst; 19. Joachim Hilhorst Nijmegen;
20. Manuel Hezeman Apeldoorn;
OOSTERHOUT.GLD.(2011.08.20
)
Amateurs Criterium: 1. Jesper de
Hoog Assen; 2. Adrie Frijters Wageningen; 3. Berry Roelofs Groesbeek; 4. Marc
van Grinsven Deurne; 5. Roger Pauwels Nijmegen; 6. Kevin Gideonse Nijmegen; 7.
Stefan Joosten Maastricht; 8. Andre van Tilborg Rijswijk Nb; 9. Cees Quint
Deil; 10. Zeger van der Ham Hardinxveld-Giessendam;11. Jos Kaal Didam; 12.
Vincent van Rijsewijk Heelsum; 13. Jeroen Rovers Breda; 14. Lars Rietveld
Oudewater; 15. Maarten Schoemaker Nijmegen; 16. Maarten Coolen Veghel; 17. Hans
Vonk Arnhem; 18. Rob van Eck Arnhem; 19. Roel van Gameren Heeswijk-Dinther; 20.
Gert Verdijk Heijen;
Amateurs.Afvalkoers: 1. Marc van
Grinsven Deurne; 2. Stefan Joosten Maastricht; 3. Adrie Frijters Wageningen; 4.
Jos Kaal Didam; 5. Jesper de Hoog Assen; 6. Hans Vonk Arnhem; 7. Jasper de Heus
Wijk bij Duurstede;8. Berry Roelofs Groesbeek; 9. Andre van Tilborg Rijswijk
Nb; 10. Lars Rietveld Oudewater; 11. Cees Quint Deil; 12. Maarten Schoemaker
Nijmegen; 13. Roger Pauwels Nijmegen; 14. Roel van Gameren Heeswijk-Dinther;15.
Kevin Gideonse Nijmegen; 16. Vincent van Rijsewijk Heelsum; 17. Rob van Eck
Arnhem; 18. Zeger van der Ham Hardinxveld-Giessendam;19. Gert Verdijk Heijen;
20. Jeroen Rovers Breda;
Sportklasse: 1. Ron Paffen Milsbeek; 2.
Edwin van Beek Zwaag; 3. Jos van der Horst Nijmegen; 4. John Oudshoorn
Uithoorn; 5. Ronny Essink Ruurlo; 6. Robert Reijers Dordrecht; 7. Teo Muis
Gorinchem; 8. Cor Derks Druten; 9. Roy Andes Heteren; 10. Cor van der Ploeg
Bemmel; 11. Joost van Bezooijen Nijmegen; 12. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 13.
Gianni Schim Vierlingsbeek; 14. Thomas Kool Loosdrecht; 15. Kemal Acar
Papendrecht;16. Johnny van den Berg Beuningen;17. Peter Makkink Hengelo Gld;
18. Ronald Scheffel Apeldoorn; 19. André Huijzer Sliedrecht; 20. Donald Rutgers
Elst;
OOSTERHOUT.GLD.(2012.08.12)
Amateurs: 1. Paul Heij
Utrecht; 2. Ferry de Ruiter Putten; 3. Andy Knijpinga Utrecht; 4. Maarten Bremer Bemmel; 5. Dennis van Dijken Bemmel; 6. Daan Sindelka Hoogland; 7. Ralf Steegs Arnhem; 8. Adrie Frijters Wageningen; 9. Jochem van der Doelen Nuland; 10. Pascal Schoots Tiel; 11. Thijs Kros Noorderloos; 12. Roger Pauwels Nijmegen; 13. Eddy Hermsen Ochten; 14. Mathieu Krabbenborg Groenlo; 15. Douwe Schouten Vlaardingen; 16. Luuk van Vliet Mijdrecht; 17. Mario Willemsen Huissen; 18. Lars Rietveld Oudewater; 19. Richard van Hardeveld Ede; 20. Roel van Gameren Heeswijk-Dinther;
Sportklasse: 1. Chris
Maas Papendrecht; 2. Roy Andes
Heteren; 3. Hans Romers Rozenburg; 4. Remco Bertelink Bennekom; 5. Tim Jansen Rheden; 6. John Oudshoorn Uithoorn; 7. Frank Rijkhoff Veenendaal; 8. Arjan Seunninga Bennekom; 9. Marcel Lambregts Meteren; 10. Joris Botman Zeist; 11. Teo Muis Gorinchem; 12. Berry Heuveling Tolkamer; 13. Lars Weijers Bemmel; 14. John Kleijnendorst Dordrecht; 15. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 16. Leon Hordijk Stellendam; 17. Rick Engelen s-Heerenberg; 18. Marcel van den Bosch Wezep; 19. Kemal Acar Papendrecht; 20. Johnny van den Berg Beuningen;
OOSTERHOUT.GLD.(
2013.08.25 )
Amateurs: 1. Twan Kops Eindhoven; 2. Gerjo Berentschot
Zelhem; 3. Dennis Deelen Bergambacht; 4. Tom Reijnart Heeswijk-Dinther; 5. Roel
van Gameren Heeswijk-Dinther; 6. Remco Bertelink Bennekom; 7. Marcel Alma
Harskamp; 8. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 9. Andy Knijpinga
Utrecht; 10. Frank Molenaar Doorwerth; 11. Jan-Tijs Heideveld Zwolle; 12. Eddy
Hermsen Ochten; 13. Ferry de Ruiter Putten; 14. Maarten van Zanten Apeldoorn;
15. Martin Bekking Apeldoorn; 16. Wouter van Zanten Apeldoorn; 17. Dennis van
Dijken Bemmel; 18. Stefan Slager Beesd; 19. Pim Temmink Enter; 20. Stefan
Teunis Malden;
Sportklasse: 1. Roy Andes Heteren; 2. Rene
Post Elst; 3. Jos van der Horst Nijmegen; 4. Cor van der Ploeg Bemmel; 5.
Jeroen Rovers Breda; 6. Harmen Brandwijk Bleskensgraaf; 7. John Oudshoorn
Uithoorn; 8. Arno Hartog Giessenburg; 9. Marcel Lambregts Meteren; 10. Corne Verwoert
Opheusden; 11. Arjan Seunninga Ede; 12. Ferdie van Mil Haps; 13. Freek de Jong
Vught; 14. Johnny van den Berg Beuningen; 15. Ruben Versloot Wageningen; 16.
Harry Ruiterkamp Slijk-Ewijk; 17. Joost van Bezooijen Nijmegen; 18. Sebastian
van der Linden Neede; 19. Joost Arentsen Varsseveld; 20. Robert Temming Aalten;
OOSTERHOUT.GLD.(
2014.09.07 )
Amateurs: 1. Wouter van Zanten Apeldoorn; 2. Guido Benthem
Arnhem; 3. Eddy Hermsen Ochten; 4. Hans Vonk Arnhem; 5. Erik de Niet Den Haag;
6. Mark Hermsen Ochten; 7. Ivo Hegge Vlijmen; 8. Gerjo Berentschot Zelhem; 9.
Maarten Bremer Bemmel; 10. Remco Bertelink Bennekom; 11. Andy Knijpinga
Utrecht; 12. Marius van Breda Wassenaar; 13. Patrick de Laat Berlicum; 14.
Tonny Berends Helmond; 15. Patrick Donker Ammerzoden; 16. Jernst Tempelaar
Nijmegen; 17. Dennis Deelen Bergambacht; 18. Martijn Goedings Arnhem; 19. Koen Beekhuis Nijmegen; 20. Henk-Jan van den Hoorn Utrecht;
Sportklasse/Masters 40+: 1. Ron
Paffen Milsbeek; 2. Marcel Lambregts Meteren; 3. Niels van Deursen Den Haag; 4.
Arjan Seunninga Ede; 5. Berry Roelofs Groesbeek; 6. Joost van Bezooijen
Nijmegen; 7. Roy Andes Heteren; 8. Adrie Frijters Wageningen; 9. Cor van der
Ploeg Bemmel; 10. Mathieu Krabbenborg Groenlo; 11. Peter de Weert Staphorst; 12.
Freek de Jong Vught; 13. Harry Ruiterkamp Slijk-Ewijk; 14. Diederik Hol
Apeldoorn; 15. Rene Post Elst; 16. Jos van der Horst Nijmegen; 17. Jeroen
Jansman Oosterbeek; 18. Johnny van den Berg Beuningen Gld; 19. Steve McEwen
Arnhem; 20. Tijs Westendorp Nijmegen;
OOSTERHOUT.GLD.(
2015.08.30 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Eddy van
IJzendoorn Tiel; 2. Niels van Deursen Den Haag; 3. Mark Langenkamp Arnhem; 4.
Remco Bertelink Bennekom; 5. Leon Strötker Venlo; 6. Imo de Pruijssenaere de la
Woestijne Mijdrecht; 7. Daan van Alphen Gennep; 8. Eddy Hermsen Ochten; 9.
Yannick Vrielink Zutphen; 10. Patrick Groenestein Hoogland 11. Stefan Teunis
Malden; 12. Marcel Alma Harskamp; 13. Daniël Bijlenga Arnhem; 14. Arjan
Seunninga Ede; 15. Timo Fransen Westervoort; 16. Koen
Wulterkens Cuijk; 17. Rob Tijdink Arnhem; 18. Guido Benthem Arnhem; 19. Patrick
van Gortel Apeldoorn; 20. Richard Beumer Ede;
OOSTERHOUT.GLD.(
2016.09.25 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Marco
Kuijvenhoven s-Gravenzande; 2. Marcel Alma Harskamp; 3. Joost Aelmans Uden; 4.
Leon Strötker Venlo; 5. Rik Nederlof Breda; 6. Imo de Pruijssenaere de la
Woestijne Utrecht; 7. Timo Fransen Westervoort; 8. Robin de Pruyssenaere de la
Woestijne Leusden; 9. Maarten Bremer Bemmel; 10. Bas Bosma Noordwolde; 11.
Guido Benthem Arnhem; 12. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 13. Rochéz Harbers
Nijverdal; 14. Joost van Bezooijen Nijmegen; 15. Koen
Jansen Baak; 16. Wilfred Harbers Putten; 17. Arjan Seunninga Ede; 18. Youri
Deelen Bergambacht; 19. Adrie Frijters Wageningen; 20. Coen Beckers Woudenberg;
OOSTERGOUT.GLD.(2017.09.24)
Amateurs 40+/Sportklasse 19+: 1. Koen Wulterkens Boxmeer; 2. Arjan Seunninga Ede; 3. Maarten
Bremer Bemmel; 4. Jeroen van de Weijer Oploo; 5. Menno Gobielje Gouda; 6. Adrie
Frijters Wageningen; 7. Leon Strötker Venlo; 8. Corne Castein Renkum; 9. Eddy
Hermsen Ochten; 10. Mario Willemsen Huissen; 11. René Kuhlmann Baarlo; 12.
Henry Schut Zeeland; 13. Bram de Vlieger Nijmegen; 14. Wilfred Harbers Putten;
15. Erik Nekkers Vught; 16. Thomas Kruk Nijmegen; 17. Roy Andes Heteren; 18.
Joost van Bezooijen Nijmegen; 19. Cor van der Ploeg Bemmel; 20. Martijn Koert
Duiven;