OLDEBROEK.( 2000.07.08 )

Sportkl.-A/B/Vet: 1. Rob van der Tol Wageningen; 2. Andre Klompmaker Oosterwolde; 3. Jan van Oosterom Schalkhaar; 4. Freddy Keller Beekbergen; 5. Piet Kralt Rijnsburg; 6. Bryan van Dalfzen Genemuiden; 7. Ruud Borst Leiderdorp; 8. Nils Barnhoorn Nijeholtpade; 9. Dick Grift Hardewijk; 10. Jan Jonker Oldebroek; 11. Maas van Schoonhoven Ede; 12. Patrick Brink Olst;13. Warner de Boer Dronten; 14. Jochem Hofstede Nijverdal; 15. Robin Langerhuizen Havelte; 16. Ate Botter Klazienaveen; 17. Carl Haas Heerde;18. Henri Ruitenberg Oldebroek; 19. Ronald Smits; 20. Martijn Mooi Hattem;

 

OLDEBROEK.( 2001.07.14 ).

Sportkl.-b/Vet.b: 1. Jaco van de Kamp Harskamp; 2. Tonny van Dam Elburg; 3. Jan Spijker Kampen; 4. Johnny Lammertink Wierden; 5. Henri Emens Deventer; 6. Guus Zantingh Mijdrecht; 7. Andre Borkink Eefde; 8. Adri Kraan Gouda; 9. Rudie Frinking Zutphen; 10. Ferdy van der Werf Warnsveld; 11. Gerard Smid Paterswolde; 12. Eibert Reyerse Harderwijk; 13. Cor van Bijnen Wervershoof; 14. Tony de Nekker Noordwolde; 15. Radboud Jorna Deventer;16. Dave van Eeden Nunspeet; 17. Eddy Mijwaart Korten- hoef;18. Henk Stoel Vroomshoop; 19. Freddy Venema Onnen; 20. Atty Duyn Eefde;

 

OLDEBROEK. ( 2002.07.13 )

Nieuwelingen: 1. Jeffrey Buist Assen; 2. Jeroen Poppe Nijverdal; 3. Raymon Bleuming Hoogeveen; 4. Hidde van Nuil Appelscha; 5. Robert Bovenhuis Staphorst; 6. Danny van der Weg Haule; 7. Kevin Schutte Zwolle; 8. Gerran Halfwerk Zwole; 9. Jochem Verschoor Terwispel; 10. Toufik Bijenhof īs-Heerenberg; 11. Emiel Lubbers Gieten; 12. Germen Hooiveld Borger; 13. Michiel Jan van der Linde Ruinen; 14. Dwight Spijker Kampen; 15. Roderik Groenewold Raalte; 16. IsmaŽl Kip Oldenbroek; 17. Tim Roelofsen Giethoorn; 18. Giel Kleinjan Nijverdal; 19. Michel Alferink Heeten; 20. Frank Sikking Driebergen;

Sportkl.-B: 1. Tonny van Dam Elburg; 2. Ard Somsen Haaksbergen; 3. Jaco van de Kamp Harskamp; 4. Eibert Reyerse Harderwijk; 5. Remi Jansen Zeewolde; 6. Romke Veldman Joure; 7. Gerhard van der Ploeg Delfzijl; 8. Kasper Vrielink Zutphen; 9. Cor van Bijnen Wervershoof; 10. Jos Dijkman Enkhuizen; 11. MIchel Bruinsma Elburg; 12. Henk Knevelbaard Emmeloord; 13. Jan-Aart Hop Elburg; 14. Gerrit-Jan Groenewege Elburg; 15. Reijer van 't Hul Oldebroek; 16. Sander Jansen Zeewolde; 17. Cornelis de Groot Harderwijk; 18. Jenne Buist Assen; 19. Jan Waaijer Langeveen; 20. Christian Niemeijer Slochteren;

 

OLDEBROEK. (2003.07.12)

Nieuwelingen: 1. Martijn Keizer Muntendam; 2. Henri Ruitenberg Olden- broek; 3. Robert Bovenhuis Staphorst; 4. IsmaŽl Kip Oldebroek; 5. Rutmer Faber Oosterwierum; 6. Kevin Veenhuizen Arnhem; 7. Tom Boveree Laren (gld.); 8. Umberto Atzori Zorgvlied; 9. Tom ter Woord Meddo; 10. Martin Kelderman Barneveld; 11. Frank Heerink Denekamp; 12. Leon Essink Aalten; 13. Michiel Bekker Apeldoorn; 14. Rienk Nauta Uitwellingerga; 15. Gerke Deekens Exloo; 16. Martijn Boerboom Westervoort; 17. Tim Roelofsen Giethoorn;18. Jorn van Veen Losser; 19. Bernard Franken Nunspeet; 20. Chiel Booyink Luttenberg;

Amateurs-B: 1. Hans Voorn sr Hilversum; 2. Marc Kleijne Snuverink Haaksbergen; 3. Ron Dooijeweerd Harderwijk; 4. Rik van der Tol Utrecht; 5. Leo Adegeest Woerden; 6. Gerben Botman Warmenhuizen; 7. Eibert Reyerse Harderwijk;8. Tonny van Dam Elburg; 9. Richard Olijve Klazienaveen; 10. Gerry Vlieger Appelscha; 11. Jeroen Boekelo Harderwijk; 12. Michel Klarenbeek Klarenbeek; 13. Romke Veldman Joure; 14. Klaas Hoeve Elburg; 15. Hans van `t Hul Wezep; 16. Rudie Frinking Zutphen; 17. Cor Speijer Schiedam;18. Henk Nieuwenhuis Rijssen; 19. Erik Schreurs Elburg; 20. Jos Dijkman Enkhuizen;

 

OLDEBROEK .( 2004.07.10 )

Amateurs-A/Junioren: 1. Bert Lip Hardenberg; 2. Tim Nederlof Maarssen; 3. Sebastiaan Kamphuis Hengelo ov; 4. Huub Kappert Raalte; 5. Gert Ruitenberg OosterwoldeGld; 6. Alex de Lange Ens; 7. Jan Spijker Kampen; 8. Rob Niekolaas Zwolle; 9. Teun Kuster Huissen; 10. Mark Groen Tuk; 11. Ron Smits Langelille; 12. Dwight Spijker Kampen; 13. Bart Besemer Leuvenheim; 14. Jamie van Rijswijk Waalwijk; 15. Jeroen Junte Lelystad; 16. Jeroen Boekelo Harderwijk; 17. Mark Klein Snuvering 18. Barrie van Reenen Harderwijk;19. Emiel Lubbers Gieten; 20. Henri Ruitenberg. Oldebroek;

Amateurs-B: 1. Patrick van Gortel Apeldoorn; 2. Richard Olijve Klaziena- veen; 3. Jelle Roest Venlo; 4. Ab Nederlof Maarssen; 5. Jos Nederlof Lochem; 6. Michel Klarenbeek Klarenbeek; 7. Richard Beumer Ede; 8. Patrick Brink Olst; 9. Tonny van Dam Elburg; 10. Robertjan Blok Olst; 11. John Bremer Steenwijk; 12. Tony de Nekker Noordwolde; 13. Henri Emens Deventer; 14. Patrick Cornelissen Herveld; 15. Wouter Vincent Deventer; 16. Christian Wagemakers Sprang-Capelle; 17. Herman Janssen Bennekom; 18. Jan Bakker. Schuinesloot; 19. Herbert de Nijs Ruinen; 20. Wilco van Dijk Hasselt;

 

OLDEBROEK .( 2005.07.16 )

Junioren/Amateurs-A: 1. Jeff Vermeulen Rotterdam; 2. Alec Minnema Haren; 3. Andre Klompmaker Oosterwolde4. Paul Mos Ruinen; 5. Tim Nederlof Harmelen; 6. Gijs Westerbos Oldebroek; 7. Gert Ruitenberg OosterwoldeGld; 8. Bert Lip Hardenberg; 9. Jeroen Dunnewind Ommen; 10. Henk Weerman Wolvega; 11. Ron Smits Langelille; 12. Wouter Vincent Deventer;13. Michel Warlich Amsterdam; 14. Arno Winters Ommen; 15. Tom Boveree Laren (Gld.);16. Henri Ruitenberg Oldebroek; 17. Roel Palmers Zwolle;18. Kees van den Akker Akkrum;19. Arthur van Dam Genemuiden; 20. Bas de Haan Meedhuizen;

Amateurs-B: 1. Henri Emens Deventer; 2. Richard Beumer Ede; 3. Hans Lap Hendrik Ido Ambacht; 4. Marco Halma Zaltbommel; 5. Joos Francke Amsterdam;6. Herbert van Brussel Havelte; 7. Christian Wagemakers Sprang Capelle; 8. Gert-Jan Speksnijder Rotterdam; 9. Remko Roelofs Arnhem; 10. Johan Dorgelo Zwolle; 11. Herman Janssen Bennekom; 12. Tony de Nekker Noordwolde; 13. Ronald Scheffel Apeldoorn; 14. Jonny Lammertink Wierden;15. Renť Nijhuis Markelo; 16. Hans Voorn sr. Hilversum; 17. Jan van Dam Genemuiden; 18. Johnny van den Berg Beuningen; 19. Laurens de Neef Wittelte;

 

OLDEBROEK.( 2006.07.15 )

Junioren/Amateurs-A: 1. Gerd Steijn Ermelo; 2. Henri Ruitenberg Oldebroek; 3. Hans Vonk Arnhem; 4. Roel Palmers Zwolle; 5. Julian van Dijk Zwartsluis; 6. Harm Steijn Ermelo; 7. Andrť Klompmaker Oosterwolde Gld; 8. Barry Hulzebos Meppel; 9. Dennis van Gaveren Nijverdal; 10. Henk Weerman Wolvega; 11. Arno Euren Wierden; 12. Jethro Smit Vlaardingen; 13. Kees van Duijn Ermelo; 14. Glenn Clermonts Bellingwolde; 15. Mark Groen Tuk; 16. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 17. Bart Oude Bruinink Denekamp; 18. Michel Warlich Heerde; 19. Lennart Weerts Arnhem; 20. Gerdin Boelens Annen;

Amateurs-B: 1. Freddy Keller Deventer; 2. Jelle Treur Terwolde; 3. Gerrie Smit Hoofddorp; 4. Eibert Reyerse Harderwijk; 5. Renť Nijhuis Markelo; 6. Michel Klarenbeek Dieren; 7. Hans Hissink Arnhem; 8. Jan Plagge Hardenberg; 9. Eric Cent Goor; 10. Rene Alblas De Meern; 11. Martijn Korstanje Utrecht; 12. Richard Konijn Abbekerk; 13. Martie Fransen Andelst; 14. Wim de Lange Ijsselmuiden; 15. Freddy van de Werf Warnsveld; 16. Marco Lahr s-Hertogenbosch; 17. Sander Steltenpool Andijk; 18. Peter van de Geest Driel; 19. Jaap van der Breggen Hasselt; 20. Jan van Dam Genemuiden;

 

OLDEBROEK .( 2007.07.14 )

Junioren/Amateurs-A: 1. Henri Ruitenberg Oldebroek; 2. Rene Ruitenberg Wezep; 3. Rob Oude Bruinink Denekamp; 4. Dick Hoeve Elburg; 5. Rob Busser Wijhe; 6. Andrť Klompmaker Oosterwolde Gdl; 7. Jerry de Bruijn Harderwijk; 8. Thijs Broenink Denekamp; 9. Maarten Janssen Rijssen; 10. Henri Paarhuis Rouveen; 11. Robert Kuiper Den Ham Ov; 12. Patrick van Gortel Apeldoorn; 13. Joni Holtkamp Tubbergen; 14. Nick Mulder Amerika; 15. Richard Bakker. Hoogezand; 16. Barrie van Reenen Harderwijk; 17. Gert Ruitenberg Oosterwolde; 18. Paul de Haan Meedhuizen; 19. Mark Poppe Nijverdal; 20. Jos Koning Midwolda;

Junior-Vrouwen: 1. Jacobien Kanis Zwolle; 2. Anna van der Breggen Hasselt; 3. Esther Lommers Zwijndrecht; 4. Adriene Snijder Kollum; 5. Marieke den Otter Hoornaar; 6. Alike Haanstra Waskemeer; 7. Tamara Eenkhoorn Almelo; 8. Trudie Speksnijder Lekkerkerk; 9. Marissa Otten Enter; 10. Marloes Everts Assen; 11. Wilma van Engelen t Harde; 12. Fiona Wissink Nijkerk Gld; 13. Thamara Pijpers Ridderkerk; 14. Emily van der Horst Voorhout;

Nieuweling-Meisjes: 1. Laura van der Kamp Hasselt; 2. Alien Paarhuis Rouveen; 3. ChloŽ Spier Hilversum; 4. Nathaly van Westdonk Bergschenhoek; 5. Francis Keizer Doetinchem; 6. Ivana Tiessens Zuidhorn; 7. Anne van de Beurcht Volkel; 8. Britt Jansen Wijhe; 9. Yvonne Nauta Uitwellingerga; 10. Danielle Meijering Stadskanaal; 11. Annafleur de Leeuw Nunspeet; 12. Ilona Hoeksma Luxwoude; 13. Maaike Hoek Almelo; 14. Mariska Everts Assen; 15. Melissa van Neck Amstelveen; 16. DaniŽlle Lommers Zwijndrecht; 17. Tanja Grootkarzijn Elburg; 18. Amber Bathoorn Groningen;

Amateurs-B: 1. Johan Dorgelo Zwolle; 2. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 3. Jaco van de Kamp Harskamp; 4. Robert Kuipers Nijverdal; 5. Menno Helvensteijn Amsterdam; 6. John Zennipman Zutphen; 7. Michel Klarenbeek Dieren; 8. Jack Kregting Bemmel; 9. Michael Breedt Amsterdam; 10. Romke Veldman Joure; 11. Tony de Nekker Noordwolde Fr; 12. Johan Flier Elburg; 13. Hans Hissink Arnhem; 14. Richard Wagers Amersfoort; 15. Dennis Mulder. Wolvega; 16. Sjaak van Hal Deventer; 17. Mark Oosterhof Wolvega; 18. Sytse Schut Wolvega; 19. Wim Rutten Zutphen; 20. Bernie Bleumink Lichtenvoorde;

 

OLDEBROEK .( 2008.07.12 )

Junioren/Amateurs-A: 1. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge;2. Rene Ruitenberg Wezep; 3. Patrick van Gortel Apeldoorn;4. Gert Ruitenberg Oosterwolde;5. Gerwin van Dam Leeuwarden;6. Guus Gerrits Veessen; 7. Martijn Mooi Hattem; 8. Henri Ruitenberg  Oldebroek;9. Rob Niekolaas Zwolle; 10. Arno Winters Ommen; 11. Hendrik Dorgelo Zwolle; 12. Ron Dooyeweerd Harderwijk;13. Melvin van Zijl Harderwijk; 14. Gert Bosman Wijhe; 15. Tony de Nekker Noordwolde Fr;16. Daan de Groot Lelystad; 17. Johan Boonstra Groningen;18. Henry van der Weerd Kampen;19. Arjen Bos Bolsward; 20. Christiaan van der Weerd Groningen;

Junior-Vrouwen: 1. Anna van der Breggen Hasselt;2. Sanne Verhart Wassenaar; 3. Ashley Spierings Zoetermeer;4. Ilona Hoeksma Luxwoude; 5. Francis Keizer Doetichem; 6. Mariska Everts Assen; 7. Arliene Hagen  Nunspeet;

Nieuwelingen-Meisjes: 1. Nathaly van Westdonk Bergschenhoek;2. Laura van der Kamp Hasselt;3. Claudia Koster Oudorp Nh; 4. Jermaine Post  Oegstgeest; 5. Rebecca Talen Spijkenisse; 6. Denise Bouma Spijkenisse; 7. Joyce van der Peet s-Gravenhage;8. Dirkje Bazuin s-Gravenhage;9. Karen Elzing Schoonebeek; 10. Annemarie Pasveer Arnemuiden;11. Ymke Stegink Naarden; 12. Rikst van der Helm Leusden;13. Sophie de Ruijter Zoetermeer;14. Priscilla Bode Hardinxveld-Giessendam;15. Kirsten van der Aa Losser; 16. ChloŽ Spier Hilversum; 17. Mandy Adrichem Pijnacker;18. Kim Sollie Oosterwolde Gld;

 

OLDEBROEK .( 2009.07.11 )

Junioren/Amateurs-A: 1. Martin Bekking Apeldoorn; 2. Nick Zuidewind Lisse; 3. Henri Ruitenberg Oldebroek; 4. Michiel Bekker Apeldoorn; 5. Melvin van Zijl Harderwijk; 6. Emiel Dolfsma Kampen; 7. Rody Kroeze Wierden; 8. Gert-Jan Bosman Emmen; 9. Nick Kweldam Aalten; 10. Rudy Botter Slagharen; 11. Arjan de Haan Rouveen; 12. Michel Warlich Heerde; 13. Paul de Haan Meedhuizen; 14. Paul Heij Groningen; 15. Henk Jan Borghuis Rijssen; 16. Jasper Bovendeert Zwolle; 17. Gerwin Groenewege Elburg; 18. Eric Boersma Groningen; 19. Rene Ruitenberg Wezep; 20. Joost Horstink Arnhem;

Junior-Vrouwen: 1. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 2. Nathaly van Wesdonk Bergschenhoek; 3. Natasja de Vroome Rijswijk; 4. Marte Lenferink Vriezenveen; 5. Annelies Visser Leeuwarden; 6. Charlotte Lenting Didam; 7. Ilona Hoeksma Luxwoude; 8. Laura van der Kamp Hasselt; 9. Dagmar van der Sluis Borne; 10. Denise Bouma Spijkenisse; 11. Sytske Visser Rien; 12. Iris Stoltenborg Aalten; 13. Irene Stoel Kampen; 14. Britt Jansen Wijhe;

Nieuweling-Meisjes: 1. Helena van Leijen Wageningen; 2. Kirsten van der Aa Losser; 3. Alicia van Buel Elst.Gld; 4. Silvie Haakman Alphen aan den Rijn; 5. Mikki Zuidewind Lisse; 6. Marloes Bakker Veendam; 7. Nathasja Heijting Beilen; 8. Eva Buurman Wervershoof; 9. Annefleur Kalvenhaar Wierden; 10. Michelle Eikelboom Hardenberg; 11. Kim Sollie Oosterwolde Gdl;

 

OLDEBROEK .( 2010.07.10 )

Nieuwelingen: 1. Hessel Bokhorst Almere; 2. Levi Arts Hoevelaken; 3. Maikel Bos Oldebroek; 4. Twan van Varik Dronten; 5. Maarten Hof Heerenveen; 6. Niels Potze Aduard; 7. Jaap de Jong Lunteren; 8. Diederik Tuin Punthorst; 9. Arvid de Kleijn Herveld; 10. Raymon Luijken Haarlem; 11. David van der Wal Harderwijk; 12. Joey van Manen Veenendaal; 13. Kevin Coster Hasselt; 14. Jaap Westerink Elburg; 15. Kenneth van Dorp Oosterwolde Gld; 16. Adriaan Janssen Diepenveen; 17. Bas Tietema Zwolle; 18. Dylan Ossendrijver Wezep;19. Michel Meeter Tiel; 20. Ewoud Hartemink Amsterdam;

Amateurs-A/B: 1. Gert Ruitenberg Oosterwolde Gld; 2. Patrick van Gortel Apeldoorn; 3. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 4. Martin Bekking Apeldoorn; 5. Johan Knol Midwolda; 6. Dennis Amsink Hardenberg; 7. Thijs Straatsma Emmeloord; 8. Rene Ruitenberg Wezep; 9. Michael Breedt Diemen; 10. Sjoerd Bakker Beilen; 11. Renť Nijhuis Markelo; 12. Cor van Leeuwen. Ermelo; 13. Bert Lip Hardenberg;14. Gert Stappenbelt Apeldoorn; 15. Tim Leusink Elburg; 16. Brend van der Horst Grou; 17. Gert Mulderij Elim; 18. Wim Mol Hollandscheveld; 19. Arjan de Haan Rouveen; 20. Johnny Kat Hoogeveen;

 

OLDEBROEK.(2011.07.09 )

Junior/Amateurs:1. Nick Zuidewind Lisse; 2. Koen Broekman Leeuwarden; 3. Johan Knol Midwolde; 4. Richard Louman Amsterdam; 5. Gerko Amsink Gramsbergen; 6. Arno Winters Ommen; 7. Henk Jan Borghuis Rijssen; 8. Maikel Bos Oldebroek; 9. Gerwin van Dam Leeuwarden; 10. Dylan van Zijl Harderwijk; 11. Jacob Dijkstra Oldeberkoop; 12. Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 13. Bert Lip Hardenberg; 14. Stijn Bankras Heerhugowaard; 15. Peter de Weert Staphorst; 16. Jan Weening Surhuisterveen; 17. Frank Strohm Borne; 18. Koen Zanders Hoogeveen; 19. Siebe Vrieswijk Deventer; 20. Bart Schipper Wierden;