HAAFTEN.(
2000.06.03 )
Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. Marcel Luppes Hoogeveen; 2. Sandro Bijnen
Budel; 3. Rik Elfrink Nuenen; 4. Rob Ypenburg Nieuwegein; 5.
William Berns Cuyk; 6. Nico Vuurens Meerkerk; 7. Ferry van
Heeswijk Schijndel; 8. Bjorn Jansen Nijmegen; 9. Peep Mikli
Estland; 10. Gerard van Werik Kerkdriel; 11. Eddy Hermsen Ochten;
12. Wim Oldenburg Uitwijk; 13. Harry van Putten Hagestein; 14.
Joris van Herwaarden Rossum; 15. Nico Blom Geldermalsen; 16.
Ducan Kidd Australie; 17. Damie van Vianen Cromvoirt; 18. Bas van
den Donk Sint Michielsgestel; 19. Ronnie van de Ven Nuenen; 20.
Cox Adams Australie;
Sportkl.-B/Vet: 1. Johnny Broers Maartensdijk; 2. Piet de
Haas Tiel; 3. Frans Wittenberg Herveld; 4. Theo Vierling
S-Gravenhage; 5. Jos van der Wijst Sint Oedenrode; 6. Tonnie
Gijsbers Helmond; 7. Gijs van Tuijl Bruchem; 8. Adriaan van
Londen Tiel; 9. Henri Vermazen Haaften; 10. Peter van Hemert
Haaften; 11. Mario Hagen Kortenhoef; 12. Willem van Gameren
Zaltbommel; 13. Hans Bulkens Boxmeer; 14. Wim van Tuyl Gameren;
15. Hans van Bavel Sint Anthonis; 16. Dirk Keynemans Nieuwaal; 17.
Jac van Kessel Deurne; 18. Joep Colijn Rijsenhout; 19. Jaap de
Groot Gorinchem; 20. Tony Gruyters Lieshout;
HAAFTEN.(
2001.06.16 )
Elite/Neo: 1. Ferry van
Heeswijk Schijndel; 2. Camiel van den Bergh Beesd; 3. William
Berns Cuyk; 4. Godert de Leeuw Ermelo; 5. Jan de Leeuw Ermelo;
6. Peep Mikli Barneveld; 7. Odwin Bink Amsterdam; 8. Nico
Vuurens Meerkerk; 9. Michel Stobbelaar Uden; 10. Danny Degeling
Hoogkarspel; 11. Richard Degeling Hoogkarspel; 12. Heerko Gorter
Werkendam; 13. Jurgen van Pelt Gerwen; 14. Wimkink Deventer; 15.
Michael van der Wolf Ridderkerk; 16. Harry van Putten Hagestein; 17.
Frank van Rooijen Wilnis; 18. Hidde Bos Wageningen; 19. David
Fictoor Wijk bij Duurstede; 20. Dennis van Dijken Dodewaard;
Dames: 1. Sonja
Pfister-v.Kuik Eindhoven; 2. Debby Mansveld Gasselter- nijveen; 3.
Martine Bras Helmond; 4. Sharon van Essen Veenendaal; 5. Lada Kozlikova; 6.
Fonny Wekema Peize; 7. Jaccolien Wallaard Noordeloos 8. Inge Klep
Etten-Leur; 9. Mischa Cooler Hengelo; 10. Josephine Groenveld
Oppenhuizen; 11. Louise Bremer Steenwijk; 12. Saskia Kaagman
Zaandam; 13. Veronique Belleter Belgie(kieldrecht); 14. Petra de
Boer-Grimbergen Amsterdam; 15. Marieke Verhoeven Erp; 16. Simone
van Duuren Hoogeveen; 17. Angeliena Huis Halsteren; 18. Gemma Hubers
Berlicum; 19. Melanie Mansveld Drouwen; 20. Caroline Slikker Broek op
Langedijk;
HAAFTEN.(
2002.06.15 )
Dames: 1. Vera
Koedooder Bovenkarspel; 2. Corrien van Haastert Waddinxveen; 3.
Bertine Spijkerman St. Nicolaasga; 4. Josephine Groenveld Oppenhuizen;
5. Minke van Dongen Dongen; 6. Monique Knol Wezep; 7.
Patricia Hermes Liempde; 8. Fonny Wekema Peize; 9. Kate Bates Ouderkerk
a/d Amstel; 10. Sandra Rombouts Rijsbergen; 11. Melanie Mansveld
Drouwen; 12. Sonja Pfister-v.Kuik Eindhoven; 13. Mirella Harju
Finland; 14. Francis Linthorst Ooij; 15. Marieke Verhoeven Erp;
16. Crista de de Jong Rucphen; 17. Sandra van Veghel Rosmalen; 18.
Baukje Doedee Driewegen; 19. Angela Hillenga Finsterwolde; 20.
Abke Francissen Rosmalen;
Junioren: 1. Joost van
Leijen Ewijk; 2. Levi Heimans Diemen; 3. Robin Daling Veghel; 4.
Guus Magielse Est; 5. Joost Spring in ‘t Veld
Mijdrecht; 6. Erwin den den Hollander Oosterhout; 7. Eddy van
IJzendoorn Tiel; 8. Ester Efraïm Lexmond; 9. Kai Reus Winkel; 10.
Onno Gerritsen Huissen; 11. Jan-Willem Waterweg Hierden; 12.
Patrick van Vliet Poeldijk; 13. Jelle Dijk Marum; 14. Christiaan
van der Weerd Kampen; 15. Maarten Mandemakers Goirle; 16. Randy
Holleman Dordrecht; 17. Elzo Vos De Wilp; 18. Randy Holleman
Dordrecht; 19. Roy de Visser Nootdorp; 20. Theo Roelofs Uden;
Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Gijs Nederlof Kamerik; 2. Rodrick de
Munnik Utrecht; 3. Willem Buitendijk Lekkerkerk; 4. Dennis
Huenders Almere; 5. Peter van Hemert Haaften; 6. Martie Fransen
Andelst; 7. Benno Pauw Nieuwegein; 8. Bart Kerkhof Arnhem; 9.
Roland van Erp Best; 10. Adriaan van Londen Tiel; 11. Han
Schouten Wilnis; 12. Willem van Gameren Zaltbommel; 13. Maurice
Zwarter Arnhem; 14. Dirk Keynemans Nieuwaal; 15. André van
Tilborg Andel; 16. Gijs van Tuijl Bruchem; 17. Ad de Kuiper
Hardinxveld G.dam; 18. Rene Bastiaansen Wageningen; 19. Klaas
Hoeve Elburg; 20. Jan Goedhart Hardinxveld-Giessend;
HAAFTEN.(
2003.06.21 ).
Elite/Beloften:
1. Jurgen van Pelt Gerwen; 2. Marcel Alma Harskamp; 3.
Pascal Hermes Liempde; 4. Wilant van Gils Schijndel; 5. Godert de
Leeuw Ermelo;6. Nico Vuurens Meerkerk; 7. Dirk van Schalen Helmond; 8.
Kyle Wamsley Mertztown (USA); 9. Jan de Leeuw Ermelo; 10. Denis
Sosnovt- schenko Rusland; 11. Stefan Slager Rhenoy; 12. Gerard
van Hezik Kerkdriel; 13. Sean Sullivan Australië;14. Jeroen de Joode
Alphen a/d Rijn; 15. Marc Blok Heinkenszand; 16. Alexander Kareev
Rusland; 17. Ilia Chernetski Rusland; 18. Johnny Brouwer
Moordrecht; 19. Leon Brouwer Rotterdam; 20. Niels Hamers Weert;
Junioren: 1. Niels
Pieters Hoofddorp; 2. Bram Wind Wijk bij Duurstede; 3. Addy van
Stiphout Helmond; 4. Jordi Muller Lisse; 5. Jarco van Binsbergen
Dodewaard;6. Paul van Strien Ridderkerk; 7. Jamie van Rijswijk Waalwijk;
8. Tim Boudri Diemen;9. Marcel Lamberts Leerdam; 10. Marijn van Son
Drunen;11. Anton van Dulmen Vlijmen; 12. Rick de Wette Zegveld; 13.
Rik Jonkheijm Raamsdonksveer;14. Thim Sprenger Nieuwegein; 15. Jermaine
Koekenberg Zoetermeer;
Amateurs-B: 1. Wim van
Tuyl Gameren;2. Frans Wittenberg Herveld; 3. Jan Spijker Kampen; 4.
André van Tilborg Andel; 5. Adriaan van Londen Tiel; 6. Martin de
Jong. Vianen;7. Erik Satter Gameren; 8. Edwin Naron Wijk bij
Duurstede;9. Corné Verhoeks Zuilichem; 10. Sjoerd Bremer Dodewaard; 11.
Jeroen van Zwienen Elzen;12. Ron Dooijeweerd Harderwijk; 13. Jeroen
Wolbrink Schalkhaar;14. Marino Marlisa Wijchen; 15. Rene Bastiaansen
Wageningen;16. Robert van Rooijen Driel; 17. Peter van Hemert Haaften;
18. Roland van Erp Best;19. Dirk Jan Engelen Nijmegen; 20. Martin
Kerkhoff Raamsdonksveer;
HAAFTEN.
( 2004.06.19 )
Elite/Neo: 1. Marcel
Alma Harskamp; 2. Eddy van IJzendoorn Tiel; 3. Robbert van der
Stelt Aalst; 4. Nico Vuurens Meerkerk; 5. Patrick Koeman
Nieuwegein; 6. Rudy Vriend Waarland; 7. Ronald Schur Alkmaar; 8.
Stefan Slager Rhenoy; 9. Marcel Boudewijns Gerwen; 10. Arno
Hartog Giessenburg; 11. Niels Hamers Weert; 12. Gerard Windhouwer
Oostzaan; 13. Pascal Schoots Tiel; 14. Johnny Brouwer Moordrecht; 15. Chris
Kerkdijk Tilburg; 16. Jeroen de Joode Rotterdam; 17. Marc Blok
Heinkenszand; 18. Ralf Hamers Schijndel; 19. Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel;
20. Joram Hartogs Amersfoort;
Amateurs-B: 1. Peter
Fils Voorburg; 2. André van Tilborg Andel; 3. Peter Witlox
Eindhoven; 4. Ton van den Heuvel Schijndel; 5. Peter Haaksman
Zeist; 6. Rini van Kessel Deurne; 7. Willem van Meerveld Putten;
8. Wim van Tuyl Gameren; 9. Corné Verhoeks Zuilichem; 10.
Herman Janssen Bennekom; 11. Jos van der Wijst Sint Oedenrode; 12.
Hans Bal Delft; 13. Gert Verhoef Delfgauw; 14. Willem Buitendijk
Lekkerkerk; 15. Patrick Cornelissen Herveld; 16. Benno Pauw
Nieuwegein; 17. Martie Fransen Andelst; 18. Gijs van Tuijl
Bruchem; 19. Martin de Jong. Vianen; 20. Chris Kolfschoten
Montfoort;