GROENLO
.( 2005.10.16 )
Beroepsrenners: 1. Max van Heeswijk Ravels
(Belgie); 2. Frank Schleck Luxemburg; 3. Thomas Dekker Lanaken;
4. Servais Knaven 5. Rolf Aldag Duitsland; 6.
Rudie Kemna Deurningen;7. Steven de Jongh Essen; 8. Andreas Klier
Duitsland;9. Bart Voskamp Zetten; 10. Remco van der Ven IJsselstein;
Elite/Belofte: 1. Frank van Dulmen Didam; 2.
Tom Stamsnijder Enter; 3. Arne Hassink Zieuwent;4. Tom Veelers
Ootmarsum; 5. Thijs van Amerongen Vorden; 6. Marc Kleijne Snuverink
Alstatte; 7. Bram Aalders Ulft; 8. Arjen Houweling Velp;9. Bart
Groot Zevert Rekken; 10. Rik Harbers Aalten;
Amateurs-A: 1. Marco Schenk Aalten; 2.
Luit Blom Oudewater; 3. Gilbert Nuijten Zwaag;4. Ivan van Hoorn
Nijmegen; 5. Gert Mulderij Elim; 6. Edwin Commandeur Amsterdam;7.
Rik Harbers Aalten; 8. Rini Schreurs Delft; 9. Wouter Ditters
Enschede; 10. Gerrit Teunis Wierden;
GROENLO.(
2007.08.19 )
Amateurs-A: 1. Arjan Ribbers Groenlo; 2.
Marco Schenk Aalten; 3. Joost Legtenberg Arnhem; 4. Sander Olijve Neede; 5. Ben
van Egmond Nijverdal; 6. Daan Waanders Lichtenvoorde; 7. Jeffrey Kimmels
Zevenaar; 8. Marcel Beumer Ede Gld.; 9. Rik Harbers Aalten; 10. Patrick Somsen
Aalten; 11. Maurice Schenk Winterswijk; 12. Edward Huisman Nijverdal; 13.
Maurice Bolsenbroek Apeldoorn; 14. Jeroen Wolbrink Schalkhaar; 15. Hugo
Hagemeijer Lochem; 16. Arno Winters Ommen; 17. Leon Essink Aalten; 18. Jack
Kregting Bemmel; 19. Mark Poppe Nijverdal; 20. Jos Kaal Heteren;
Masters: 1. Edwin Ophof Raalte; 2. Joop Ribbers Groenlo; 3.
Gert de Veen Zuidbroek; 4. Jos Nederlof Lochem; 5. Ron Paffen Milsbeek; 6. Rob
Niekolaas Zwolle; 7. Henri Emens Deventer; 8. Sven Harter Duitsland; 9. Jannes
Weerman Nijeholtwolde; 10. Hans Vonk Arnhem; 11. Gerrit Teunis Wierden; 12.
Peter Makkink Hengelo Gld; 13. Hans Hissink Arnhem; 14. John Zennipman Zutphen;
15. Rudie Frinking Zutphen; 16. Johnny Lammertink Wierden; 17. Ferdy van der
Werf Warnsveld; 18. Jan de Vries. Nijeholtpade; 19. Theo Schlijper Linschoten;
20. Haico Elshof Kilder;
GROENLO
.( 2008.08.17 )
Amateurs-A/B/C: 1. Arjan Ribbers Groenlo; 2.
Mark Stokreef Markelo; 3. Martin Bekking Apeldoorn; 4. Marco Schenk Aalten; 5.
Guus Gerrits Veessen; 6. Jan Weevers Hengelo Gld; 7. Daan Steffens Oldenzaal;
8. Ralf Steegs Arnhem; 9. Ruud Wolkotte Denekamp; 10. Maurice Bolsenbroek
Apeldoorn;11. Jesse ten Berge Enter; 12. Sander Nijhof Apeldoorn; 13. Henk Jan
Borghuis Rijssen;14. Marcel Meijer Eibergen; 15. Martijn Veldink Lochem; 16.
René Nijhuis Markelo; 17. Gerran Halfwerk Zwolle; 18. Ard Nijkamp Neede; 19.
Erwin Grijsen Heteren; 20. Raymond van Hall Doesburg;
Masters 40+: 1. Maas van Beek Barneveld; 2.
Henk Chevalking Westendorp;3. Freddy Keller Deventer; 4. Rob Niekolaas Zwolle;
5. Dick Hoeve Elburg; 6. Ronald Scheffel Apeldoorn; 7. Gert Bosman Wijhe; 8.
Ronny Essink Ruurlo; 9. John van Wessel Haaksbergen;10. Peter Makkink Hengelo
Gld;11. Ferdy van der Werf Warnsveld;12. Wim Nieuwenhuis Nijverdal;13. John
Zennipman Zutphen;14. Dirk Jan Engelen Nijmegen;15. Hans Voorn Hilversum; 16.
Bart Oude Bruinink Denekamp;17. Fred de Kinkelder Groenlo;18. Hans Vonk Arnhem;
19. Rudie Frinking Zutphen; 20. Theo Schlijper Linschoten;
Amateurs-A: 1. Gerben van de Reep
Hillegom;2. Richard Slabbekoorn Hoogerheide;3. Selmar Pigge Leiderdorp; 4. Theo
Akkermans Ossendrecht;5. Tiny van Rijsbergen Sprundel;6. Corné Castein Lopik;
7. Jan Hordijk Westmaas; 8. Peter van de Reep Hillegom; 9. Johan Pemen
Rijsbergen; 10. Robert de Poel Dordrecht; 11. Martijn de Groot Vuren; 12. Arno
van der Veen Meerkerk;13. Jochem van der Doelen Nuland;14. Jeroen Verwolf
Arkel; 15. Roger Oomen Etten-Leur; 16. Hans Weeda Zuidland; 17. Lars Rietveld
Oudewater; 18. Thomas van Bavel Dordrecht;19. Jordy Suijkerbuijk Sprundel;20.
Sjoerd Timmerman Zoetermeer;
GROENLO
.( 2009.08.16 )
Amateurs-A/B/C: 1. Michel Reuser Tiel; 2. Arjan
Ribbers Groenlo; 3. Rob Oude Bruinink Denekamp; 4. Bjorn Beldman Rijssen; 5.
René Nijhuis Markelo; 6. Marco Schenk Aalten; 7. Michiel Derksen Oldenzaal; 8.
Rene Smalbrugge Rijssen; 9. Francesco Rave Groenlo; 10. Patrick van Gortel
Apeldoorn; 11. Ben van Egmond Nijverdal; 12. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 13. Koen Kranenberg Hengelo ov; 14. Ard Nijkamp Neede; 15. Nick
Kweldam Aalten; 16. Marnix Flikweert Winterswijk; 17. Erwin Grijsen Arnhem; 18.
Rick Engelen s-Heerenberg; 19. Frank Schuurman; Zwolle; 20. Roy Nijkamp Neede;
Masters 40+: 1. Bert Bakker Zaandam; 2. Jos
Wolfkamp Raalte; 3. Frank Nijssen Haarlem; 4. Joop Ribbers Groenlo; 5. Ronny
Essink Ruurlo; 6. Barend Verhagen Woerden; 7. Dirk Jan Engelen Nijmegen; 8.
Adrie Frijters Wageningen; 9. Gert de Veen Zuidbroek; 10. Jos van der Horst
Nijmegen; 11. Gerbert te Lindert Doetinchem; 12. John Zennipman Zutphen; 13.
Hermi Beute Nijmegen; 14. John Oudshoorn Uithoorn; 15. Ronald Scheffel
Apeldoorn; 16. Hans Voorn Hilversum; 17. Richard Beumer Ede Gld.; 18. Henk
Chevalking Westendorp; 19. Tonjo Nakken Haaksbergen; 20. Fred de Kinkelder
Groenlo;
GROENLO.(2011.08.21
)
Amateurs/Sportklasse: 1. Pascal
Schoots Tiel; 2. Mathieu Krabbenborg Groenlo; 3. Patrick Somsen Aalten; 4.
Remco Nijkamp Neede; 5. Bert Lip Hardenberg; 6. Siebe Vrieswijk Deventer; 7.
Patrice Slagman Rijssen; 8. Maurice Bolsenbroek Apeldoorn; 9. Maarten Bremer
Bemmel; 10. Gerko Amsink Gramsbergen; 11. Rik Broer Almen; 12. Bas Lindeboom
Bunnik; 13. Bart te Boome Borculo; 14. Raymond Kienhuis RIJSSEN 15. Martijn
Versteege Hengelo Gld; 16. Rick Engelen s-Heerenberg; 17. Maikel Bouwman
Haaksbergen; 18. Robert ter Bekke Hengelo Ov; 19. Wouter Huzen Almen; 20. Jan
Willem Pennings Gendringen;
Masters 40+: 1. Jos Wolfkamp Raalte; 2. René
Nijhuis Markelo; 3. Fred de Kinkelder Groenlo; 4. Jan Weevers Hengelo Gld; 5.
Arjan van Gaveren Nijverdal; 6. Rudi Bissels Drachten; 7. Hans Vonk Arnhem; 8.
Ronny Essink Ruurlo; 9. Roger Pauwels Nijmegen; 10. Gert de Veen Zuidbroek; 11.
Peter Makkink Hengelo Gld; 12. Rob Kleinsman Hengelo Ov; 13. René Rotscheid
Apeldoorn; 14. Ralph Greupink Dalen; 15. Gert Bosman Wijhe; 16. Erik de Greef
Vorden; 17. Andre te Boome Borculo; 18. Steve McEwen Donderen; 19. Martin
Weijers s-Heerenberg; 20. Henry Brokers Borculo;
GROENLO.(2012.08.18)
Amateurs: 1. Martin
Bekking Apeldoorn; 2. Arnoud
Witsenburg Driebergen-Rijsenburg; 3.
Mathieu Krabbenborg Groenlo; 4. Hans
Vonk Arnhem; 5. Jos Kaal Didam; 6. Riemer Bosma Haulerwijk; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8. Stefan Lobeek Aalten; 9. Wouter Hendriksen Varsselder; 10. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne
Mijdrecht; 11. Joost Horstink
Zevenaar; 12. Henk Chevalking
Westendorp; 13. Rob Ypenburg Utrecht; 14. Gert Verdijk Heijen; 15. Atse ten Brinke Leutingewolde; 16. Arjan Ribbers Groenlo; 17. Bas Seldenrijk Borger; 18. Rob Niekolaas Zwolle; 19. Jens Zwitser Katwijk; 20. Dennis Amsink Hardenberg;
Sportklasse: 1. Merlijn
Dekker Den Bosch; 2. Marco Schenk
Aalten; 3. Fred de Kinkelder Groenlo; 4. Joop Ribbers Groenlo; 5. Berry Heuveling Tolkamer; 6. Dick Post Wezep; 7. Rick Engelen s-Heerenberg;
8. Johnny van den Berg Beuningen; 9.
Peter Makkink Hengelo Gld; 10. Gianni
Schim Vierlingsbeek; 11. Michel
Klarenbeek Dieren; 12. Rik Harbers
Aalten; 13. Arnout Hurenkamp Enschede; 14. Tijs Westendorp Nijmegen; 15. Andre te Boome Borculo; 16. Wesley Radstaak Didam; 17. Sjaak van Hal Deventer; 18. Robert Temming Aalten; 19. Hans Eric Kroesen De Lutte; 20. Jan Willem Pennings Gendringen;
GROENLO.(
2013.08.17 )
Amateurs: 1. Sander Olijve Neede; 2. Wouter van Zanten
Apeldoorn; 3. Bjorn Beldman Rijssen; 4. Han Peeneman Assen; 5. Richard de Jonge
Nijverdal; 6. Remco Bertelink Bennekom; 7. Martin Bekking Apeldoorn; 8. Frank
Strohm Borne; 9. Marcel Meijer Eibergen; 10. Jos Wolfkamp Raalte; 11. Hans Vonk
Arnhem; 12. Jorn Slaghekke Enter; 13. Mathieu Krabbenborg Groenlo; 14. Jan
Weevers Hengelo Gld; 15. Stefan Teunis Malden; 16. Mirgo Koehorst Ootmarsum;
17. Patrice Slagman Rijssen; 18. Ralf Steegs Arnhem; 19. Daniël Bijlenga Apeldoorn;
20. Rolf Dames Heerde;
Sportklasse: 1. Ronny Essink Ruurlo; 2.
Marcel Lambregts Meteren; 3. Roy Andes Heteren; 4. Arjan Seunninga Ede; 5.
Berry Heuveling Tolkamer; 6. Brian Burggraaf Velserbroek; 7. Johnny van den
Berg Beuningen; 8. Marco Schenk Aalten; 9. Dick Kinket Hattem; 10. Fred de
Kinkelder Groenlo; 11. Tino Oosterlaar Heino; 12. Henry Brokers Borculo; 13.
Dieks Prenger Vriezenveen; 14. Ruud Wolkotte Denekamp; 15. John Zennipman
Zutphen; 16. Dick Post Wezep; 17. Edward Huisman Nijverdal; 18. Bert Jan Hamer
Hattem; 19. Marcel van den Bosch Wezep; 20. Ron Dooyeweerd Harderwijk;
GROENLO.(
2015.08.16 )
Amateurs: 1. Leon Strötker Venlo; 2. Atse ten Brinke
Lichtenvoorde; 3. Arnoud Witsenburg Driebergen; 4. Maarten van Zanten
Apeldoorn; 5. Eddy van IJzendoorn Tiel; 6. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 7. Tom
Koeleman Utrecht 8. Max Haaksman Zeist; 9. Gerjo Berentschot Zelhem; 10. Jop
Wensink Bredevoort; 11. Pieter Wagenaar Enschede; 12. Bart Thomson Groningen;
13. Tom Wensink Enschede; 14. Roy Nijkamp Twello; 15. Gerwin Veltman Winsum;
16. René Mink van der Werf Nieuw Amsterdam; 17. Riny Pleij Wierden; 18. Thimo
Schotman Epe; 19. Roy Koning Ter Heege Hengelo;
Sportklasse: 1. Arjan Seunninga Ede; 2. Tim
Jansen. Rheden; 3. Michel Reuser Dieren; 4. Marcel Lambregts Meteren; 5. Dick
Kinket Hattem; 6. Freek de Jong Vught; 7. Nick Eilander Heerde; 8. Rik
Hetterscheid Doetinchem; 9. Ron Paffen Milsbeek; 10. Erik Nekkers Vught; 11.
Harry Ruiterkamp Slijk-Ewijk; 12. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 13. Richard
Beumer Ede; 14. John van Lochem Aalten; 15. Tino Oosterlaar Heino; 16. Fred de
Kinkelder Groenlo; 17. Andre te Boome Borculo; 18. Tijs Westendorp Nijmegen;
19. Bert Jan Hamer Hattem; 20. Johnny van den Berg Beuningen Gld;
GROENLO.(2017.08.20)
Amateurs/Sportklasse: 1. Robert de
Jong Zeewolde; 2. Jan Weevers Vorden; 3. Rochéz Harbers Nijverdal; 4. Martijn
de Groot Gorinchem; 5. Rens Moorman Ootmarsum; 6. Jermo le Fevre Purmerend; 7.
Mathieu Krabbenborg Groenlo; 8. Bas van Dalen Ede Gld.; 9. Siebe Vrieswijk
Deventer; 10. Leon Strötker Venlo; 11. Bobby Mellendijk Groenlo; 12. Arnoud
Witsenburg Driebergen; 13. Rob van den Berghe Enschede; 14. Jos Kaal Didam; 15.
Luuk Rutten Wageningen; 16. Peter de Weert Staphorst; 17. Arno de Koning
Deventer; 18. Jeffrey Veltink Hardenberg; 19. John Zennipman Zutphen; 20. Harm
Wantia Weerselo;
GROENLO
.( 2019.08.18 )
Junioren/Amateurs: 1. Heini
Koornberg Zwolle; 2. Patrick Somsen Aalten; 3. Edwin Wielink Twello; 4. Wouter
Hendriksen Braamt; 5. Erik Dekker Hedel; 6. Leon Strötker Maasbree; 7. Guido
Benthem Velp; 8. Jelmer Groen Dronten; 9. Nick Zuidema Groningen; 10. Arno de
Koning Deventer; 11. Remco Nijkamp. Neede; 12. Marc Borst Utrecht; 13. Gerjo
Berentschot Zelhem; 14. Gerrit-Jan van Duinen Wezep; 15. Coen Bosch Twello; 16.
Martin de Vries Heerenveen; 17. Kamiel Vleeming Zwolle; 18. Niels Jansman
Deventer; 19. Dirk Jan Veldhorst Breedenbroek; 20. Dennis Boskers Alteveer Gn;