EXEL.LAREN .( 2010.06.13 )
Amateurs-A/B: 1. Marcel Alma Harskamp; 2.
Wilbert Broekhuizen Zwolle; 3. Joost Legtenberg Arnhem; 4. Eddy
Reinerink Harbrinkhoek; 5. Barrie van Reeden Druten; 6. Mark
Poppe Nijverdal; 7. Ronny Essink Ruurlo; 8. Martijn Veldink
Lochem;9. Ruud Wolkotte Denekamp; 10. Bop Douma Zwolle; 11. Dirk
Janssen Hoogeveen; 12. Bas Westerbos Elburg; 13. Gert Mulderij
Elim; 14. Marcel Meijer Eibergen;15. Jos Wolfkamp Raalte; 16.
Jesse ten Berge Enter; 17. Dennis Amsink Hardenberg; 18. Patrick
van Gortel Apeldoorn; 19. Ard Nijkamp Neede; 20. Jurgen te Brake
Groningen;
Masters 50+: 1. Ron Paffen Milsbeek; 2.
Theo Joosten Spaarndam; 3. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 4. Piet
Kralt Rijnsburg; 5. Fred de Kinkelder Groenlo; 6. Barend Verhagen
Woerden; 7. Bert Bakker Zaandam; 8. Jan Brouwer Deventer; 9.
Herman Mittertreiner Rotterdam; 10. Ferdy van der Werf Warnsveld; 11.
Jan Waaijer Langeveen; 12. Wim Junte Elburg; 13. Jos Dijkman
Bovenkarspel; 14. Klaas Kirchhoff Elspeet; 15. Henk-Jan Buis
Enkhuizen;16. Henk Winkel Houten; 17. Huub Posthuma Vlijmen; 18.
Jaap van der Breggen Nijkerk; 19. Jos Nederlof Lochem; 20. Gerard
Buijing Rotterdam;
Masters 60+: 1. Jac van Kessel Deurne; 2.
Rein Oppewal Sneek; 3. Guus Zantingh Mijdrecht; 4. Willem van
Koetsveld Zeist; 5. Hans van Bavel Sint Anthonis; 6. Ab ter Maten
Scherpenzeel; 7. Piet Gruteke Rotterdam; 8. Cor Berkhouwer
Stolwijk; 9. Poul Otter Rotterdam; 10. Aad Vingerling s-Gra-
vendeel; 11. Arie de Groot Stolwijk; 12. Herman Nijkamp Rijssen;
13. Henny Hoevers Utrecht; 14. Jan van der Tang Voorhout; 15.
Jan Nieuwenhuysen Houten; 16. Peter de Jong Hilversum; 17. Cor
van der Sluijs Harmelen; 18. Jan Schouwenaar Velp; 19. Kees van
Wijk Nieuwegein; 20. Jan Pieterse Wichmond;
EXEL.LAREN.(
2013.06.02 )
Junioren: 1. Niels Goeree Borger; 2. Patrick van der
Duin Nieuw-Roden; 3. Brian van Rhee Nijverdal; 4. Peter Lenderink
Ommen; 5. Stef Krul Tjalleberd; 6. Julius van den Berg
Purmerend;7. Niels Potze Aduard; 8. Roy Dofferhoff Lisse; 9. Teun van den Burg
Baarn; 10. Julian Spierings Zoetermeer; 11. Thom Martens Zoetermeer; 12. Jurgen
Timmerman Dronten; 13. Douwe Daatselaar Amsterdam; 14. Robin Lowik Vriezenveen;
15. Wessel Zennipman Zutphen; 16. Beau Duvigneau Zutphen; 17. Justin Timmermans
Hardenberg; 18. Stan Veldscholten Oldenzaal; 19. Eit Visser De Wilp; 20. Stan
Wijkel Holsloot;
Nieuwelingen: 1. Dennis van der Horst
Hasselt; 2. Thijs Wolsink Hengelo ov; 3. Tom Wijfje Ter Aar; 4.
Luuk Lohuis Denekamp; 5. Tom Wijkel Exloo; 6. Stan Gosink
Coevorden; 7. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 8. Michel Bodegraven
Elim; 9. Lorenzo Harbers Nijverdal; 10. Emiel Jansman
Hellendoorn; 11. Olaf Potze Aduard; 12. Alden Chazan Arnhem; 13.
Robbert Wagenmakers Assen; 14. Martijn van Deest Emmen; 15. Thijs
Kool Amersfoort; 16. Thijs Brinkhuis Almelo; 17. Koen Lohuis Lemelerveld; 18. Max Mesman Nootdorp; 19.
Sjoerd Meijer Gaanderen; 20. Dion van Nierop Zoeterwoude;
Amateurs/Sportklasse: 1. Arjan
Ribbers Groenlo; 2. René Nijhuis Markelo; 3. Ronny Essink Ruurlo;
4. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 5. Giorgio Renleo Deventer; 6. Sander Olijve
Neede; 7. Patrice Slagman Rijssen; 8. Frank Strohm Borne; 9. Adrie Frijters
Wageningen; 10. Arjan van Gaveren Nijverdal; 11. Ron Paffen Milsbeek; 12.
Daniël Bijlenga Apeldoorn; 13. Joost van Bezooijen Nijmegen; 14. Siebe
Vrieswijk Deventer; 15. Wouter Hendriksen Varsseveld; 16. Mervin Schreurs
Varsseveld; 17. Cor van der Ploeg Bemmel; 18. Daan Germs Tubbergen; 19. Gerjo
Berentschot Zelhem; 20. Henry Brokers Borculo;
EXEL.LAREN-LOCHEM.(
2016.06.05 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Ferry de
Ruiter Putten; 2. Jan Hekman Norg; 3. Marco Schenk Aalten; 4. Teun Flint
Winterswijk; 5. Stefan Teunis Malden; 6. Rochéz Harbers Nijverdal; 7. Kees
Pameijer Den Haag; 8. Jan Terpstra Drachten; 9. Rens Moorman Haarle; 10. Pim
Poortinga Kampen; 11. Harm Wantia Weerselo; 12. Bobby Mellendijk Groenlo; 13.
Patrick van Gortel Apeldoorn; 14. Rob van den Berghe Haaksbergen; 15. Teun
Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 16. Meindert Weulink Diepenveen; 17. Dion van
Nierop Zoeterwoude; 18. Patrick Coster Hasselt; 19. Joost Arentsen Varsseveld;
20. Tom Wensink Enschede;
Nieuwelingen: 1. Ian Spenkelink Nijverdal; 2.
Yorik Wever Apeldoorn; 3. Max Kroonen Diepenveen; 4. Rick Pluimers Enter; 5.
Sam Gademan Beek; 6. Adam de Boer Apeldoorn; 7. Niels Bakker. Rijssen; 8. Mees
Willemsen Elst.Ut; 9. Steyn Lamberink Bergentheim; 10. Sam Krabbenbos Almelo;
11. Ben Bartels Dalfsen; 12. Mitchell Vink Veenendaal; 13. Tommie-Jens Meeter
Tiel; 14. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 15. Rick Metselaar Hoogeveen; 16. Lars
Hogenkamp Nijverdal; 17. Morris Nibbeling Wehl; 18. Joris Kroon Schalkwijk; 19.
Bart Segers Ouderkerk aan de Amstel; 20. Maarten Rotman Wierden;
Masters 50+: 1. Gijs Nederlof Kamerik; 2.
Jos Wolfkamp Raalte; 3. Marcel Lambregts Meteren; 4. Erik Meerkerk Zuidland; 5.
John Oudshoorn Uithoorn; 6. Cor van der Ploeg Bemmel; 7. Barend Verhagen
Woerden; 8. Richard Beumer Ede; 9. Jeroen Bosman Amsterdam; 10. Gert Bosman
Wijhe; 11. Ad Slingerland Haastrecht; 12. Lars Rietveld Oudewater; 13. Matthieu
Hendriks Krimpen aan de Lek; 14. Auke Broex Ouderkerk aan de Amstel; 15.
Michaël Bolle Wezep; 16. Ron Paffen Milsbeek; 17. Erik Bos Rotterdam; 18. Piet
Kralt Rijnsburg; 19. Henk Chevalking Westendorp; 20. Ron Dooyeweerd Harderwijk;
EXEL.(2017.05.28)
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Nick
Lubbers s-Heerenberg; 2. Rob van den Berghe Enschede; 3. Dick Kinket Hattem; 4.
Rochéz Harbers Nijverdal; 5. Niels van Otterloo Nijbroek; 6. Guido Benthem
Velp; 7. Marco Schenk Aalten; 8. Christiaan Jansen Hardenberg; 9. Wilfred
Harbers Putten; 10. Jarco van Binsbergen Herveld; 11. Tijs Knotnerus Zwolle;
12. Henk Jan Borghuis Nijverdal; 13. Martijn Koert Duiven; 14. Ralf Scholten
Netterden; 15. Lars Bekhuis Borne; 16. Egon Nanninga Lelystad; 17. Felix
Wolbert Hengelo Gld; 18. Jasper van Haaster Gorssel; 19. Tijs Westendorp
Nijmegen; 20. Rens Moorman Ootmarsum;
Nieuwelingen: 1. Pim Ronhaar Hellendoorn; 2.
Serginho Wilshaus Haarlem; 3. Jonas Franken Apeldoorn; 4. Pim Schenk Aalten; 5.
Bjorn ten Have Harreveld; 6. Max Jansen Dordrecht; 7. Lars Mulderij Pesse; 8.
Jip Kramer Oosterbeek; 9. Thomas Bosman Driel; 10. Nils Geerligs Borculo; 11.
Vincent Kriek Zeewolde;
Masters 50+: 1. Marcel Lambregts Meteren; 2.
Gijs Nederlof Kamerik; 3. René Rotscheid Apeldoorn; 4. Jan Hekman Norg; 5. Ron
Paffen Milsbeek; 6. Gert de Veen Zuidbroek; 7. Jorg Grunefeld Duitsland; 8. Ad
Slingerland Haastrecht; 9. Frank Nijssen Haarlem; 10. Elbert van den Berg
Nijkerkerveen; 11. Emiel Kunkeler Zuilichem; 12. Marcel Weinans Roden; 13. Ron
Dooyeweerd Harderwijk; 14. Everhardus Roek Almelo; 15. Gert Bosman Wijhe; 16.
Hans Vonk Arnhem; 17. Peter Makkink Hengelo Gld; 18. Sep Visser Heemstede; 19.
Goos Beukema Sleen; 20. Kees Muis Stadskanaal;
EXEL.( 2018.06.03
)
Amateurs 40±/Sportklasse 19±: 1. Arjan
Elferink Veenhuizen; 2. Heini Koornberg Zwolle; 3. Ferry de Ruiter Putten; 4.
Marcel Alma Harskamp; 5. Jeroen Wesselius Zoetermeer; 6. Marcel Weinans Roden;
7. Eric van Leijen Nijmegen; 8. Dick Post Wezep; 9. Joost Legtenberg Arnhem;
10. Spike Huisman Amsterdam; 11. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 12. Marcel Meijer
Eibergen; 13. Haiko Peters Vianen; 14. Bart Nap Montfoort; 15. Niels Berenschot
Apeldoorn; 16. Ard Veneman Utrecht; 17. Bop Douma Arnhem; 18. Marcel Kranenburg
Apeldoorn; 19. Patrick Grunder Oldenzaal; 20. Martijn Veldink Oosterhesselen;
Amateurs: 1. Gert-Jan Veltkamp Deventer; 2. Jacob Ekema
Veendam; 3. Niels Jansman Deventer 4. Jeroen Luijks Nijmegen; 5. Rob van den
Berghe Enschede; 6. Guido Benthem Velp; 7. Bas Winters Hengelo; 8. Sten Harmeling
Nijverdal; 9. Rogier Hilbers Deventer; 10. Joost Arentsen Varsseveld; 11.
Mischa Groen Assen; 12. Matthijs ten Buuren Hengelo; 13. Marco van Dijken
Appingedam; 14. Niels Leferink Hengelo; 15. Matthias Dijkstra Groningen; 16.
Jochem Paalman Nijverdal; 17. Coen Bosch Twello; 18. Siebe Vrieswijk Deventer;
19. Jelmer Groen Dronten; 20. Robert-Jan den Haan Enschede;
Masters 50±: 1. Adrie Frijters Wageningen;
2. Jorg Grunefeld 53125 Bonn 3. Peter de Weert Staphorst; 5. Wilfred Harbers
Putten; 6. Joost van Bezooijen Nijmegen; 7. André Kraan Gouda; 8. Johnny van
den Berg Beuningen; 9. Erwin Kistemaker Diemen; 10. Jeroen Bosman Amsterdam;
11. Dick Kinket Hattem; 13. Henk Schipper Zwolle; 14. Gerald Keijzer Kampen;
15. Barjo Lamberink Bergentheim; 16. Jos Kaal Didam; 17. Ron Paffen Milsbeek;
18. Andrew O'Hara Grave; 19. Lars Rietveld Oudewater; 20. Ad Slingerland
Haastrecht;
EXEL
.( 2019.06.02 )
Amateurs: 1. Rob van den Berghe Enschede; 2. Cor van Leeuwen
Borger; 3. Thomas van Dulmen Velp; 4. Arjan Elferink Veenhuizen; 5. Werner
Altewischer Arnhem; 6. Guido Benthem Velp; 7. Niels van Otterloo Nijbroek 8.
Jelle ter Weeme Vaassen; 9. Patrick Kuiper Nieuwolda; 10. Erik Heijdens
Oldenzaal; 11. Gerrit-Jan van Duinen Wezep; 12. Joost Arentsen Varsseveld; 13.
Niels Rotman Wierden; 14. Jelmer Groen Dronten; 15. Axel Pol Tubbergen; 16.
Rens Moorman Ootmarsum; 17. Rudi Jansen Markelo; 18. Rein Cobussen Wijchen; 19.
Tom Wensink Hengelo; 20. Martijn Koert Duiven;
Sportklasse: 1. Ossip
van de Vegte Utrecht; 2. Jarco van Binsbergen Herveld; 3. Marcel Kranenburg
Apeldoorn; 4. Simon van der Neut Enschede; 5. Ruud Schrauwen Utrecht; 6. Niels
Berenschot Arnhem; 7. Erik Nekkers Vught; 8. Huib Zijderveld Kampen; 9. Ard
Veneman Utrecht; 10. Sander Nijhof Apeldoorn; 11. Iwan Bourgonje Vaassen; 12.
Remco Menting Apeldoorn; 13. Fedor Hes Utrecht; 14. Rik Jansen Zwolle; 15. Tijs
Westendorp Nijmegen; 16. Thomas Nekkers Utrecht; 17. Lars Jansen Reek 18.
Maurice Bolsenbroek Apeldoorn; 19. Ralf Vos Warnsveld; 20. Nick Assinck
Enschede;
Masters 50+: 1. Lars Rietveld Oudewater; 2.
Barend Verhagen Woerden; 3. Rainier Beckers Viersen; 4. John Oudshoorn
Uithoorn; 5. Gerald Keijzer Kampen; 6. Dick Kinket Hattem; 7. Adrie Frijters
Wageningen; 8. Ralph Greupink Zoetermeer; 9. Cor van der Ploeg Bemmel; 10.
Frido Frencken Hoogland; 11. Jos Wolfkamp Raalte; 12. Stan Janssen
Siebengewald; 13. Ron Paffen Milsbeek; 14. Marcel Meijer Eibergen; 15. Henk
Weerman Wolvega; 16. Wilfred Harbers Putten; 17. Marcel Weinans Roden; 18. Gert
Bosman Wijhe; 19. Arnout Hurenkamp Hengelo; 20. Kees van Asten Zeewolde;