ELSPEET.( 2000.06.22 )

Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. David Veenendaal Nijverdal; 2. Freddy Wolsink Enschede; 3. Marcel Vrogten Halle; 4. Pascal Arts Ede; 5. Stefan Slager Rhenoy; 6. Paul Mos Ruinen; 7. Godert de Leeuw Ermelo; 8. Marcel Alma Harskamp; 9. Giorgio Renleo Deventer; 10. Eric van Leijen Ewijk; 11. Guido Benthem Ede; 12. Vincent Persoon Hardenberg; 13. Edward Foppen Ermelo; 14. Martin Bekking Apeldoorn; 15. Andras van Hoeijen Amersfoort; 16. Milan Nijsse Deventer; 17. Erik Averesch Elspeet; 18. Robert van Plateringen Hardewijk; 19. John Verwaast Haarle; 20. Coen Bosch Twello;

Sportkl.-A/B/Vet: 1. Robin Langerhuizen Havelte; 2. Martijn Mooi Hattem; 3. Freddy Keller Beekbergen; 4. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 5. Egon Nanninga Lelystad; 6. Carl Haas Heerde; 7. Eyner Vrielink Olst; 8. Marco Jaarsma Apeldoorn; 9. Ferdy van der Werff Warnsveld; 10. Jeffrey Kimmels Doesburg; 11. Warner de Boer Dronten; 12. Patrick Cornelissen Andelst; 13. Klass Koelewijn Hoogland; 14. Wilco van Dijk Zwolle; 15. Rob van der Tol Wageningen; 16. Erwin van Walsum Hoogeveen; 17. Jan Tellegen Hattem; 18. Remco Vrielink Olst; 19. Hans Thijs Wierden; 20. Theo Vens Oosterhout;

 

ELSPEET.( 2001.06.13 )

Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Stefan Slager Rhenoy; 2. Giorgio Renleo Deventer; 3. Jeffrey Leest Zutphen; 4. Godert de Leeuw Ermelo; 5. Marcel Alma Harskamp; 6. Jan de Leeuw Ermelo; 7. Cor van Leeuwen Musselkanaal;8. Edwin Zeevalkink Deventer; 9. Vincent van Rijn Leusden; 10. Heerko Gorter Werkendam; 11. Raymond Koch Nijeveen; 12. Andras van Hoeijen Amersfoort; 13. Luit Blom Oudewater; 14. Edward Foppen Ermelo; 15. Sander Hup Kampen; 16. Wim Spijkerboer Elspeet; 17. Allard Engels Emmen;18. Wilfred Verhagen Woerden; 19. Johan Dalstra Buitenpost; 20. Guido Benthem Ede;

Sportkl.-b: 1. Henri Emens Deventer; 2. Rudi Peters Wichmond; 3. Peter Fils Voorburg;4. Jan Spijker Kampen; 5. Jan Brouwer Deventer; 6. Rudie Frinking Zutphen; 7. Wouter Vincent Deventer; 8. Ferdy van der Werf Warnsveld;9. Henri Kuijpers Schijndel; 10. RenÚ Rotscheid Kockengen; 11. J Radboud; 12. Jeroen Wolbrink Schalkhaar; 13. Kees Kosterman Leersum; 14. Arnold Roelofs Arnhem; 15. Martie Fransen Andelst; 16. Adri Kraan Gouda; 17. T van Daen; á18. Johan Mulder Spijkenisse; 19. Robert Westland Hilversum; 20. RenÚ Alblas Schiedam;

 

ELSPEET.( 2002.06.13 )

Elite/Neo: 1. Henne van Zanten Nijkerkerveen; 2. Wim Spijkerboer Elspeet; 3. Kees Hagen Ermelo; 4. Giorgio Renleo Deventer; 5. Richard Degeling Hoogkarspel; 6. Edwin Wielink Deventer; 7. Roy Spijker. Kampen; 8. Dennis van Dijken Dodewaard; 9. Maarten Tjallingii Arnhem; 10. Erik Averesch Elspeet; 11. Erwin van Leijen Ewijk; 12. Warner de Boer Dronten; 13. Robert van Plateringen Harderwijk; 14. Gert Ruitenberg Oosterwoldeá Gld; 15. Dick Hoeve Elburg; 16. David Fictoor Wijk bij Duurstede; 17. Egon Nanninga Lelystad; 18. Robert-Jan Zweers Eefde; 19. Anton Bos Hierden; 20. Theo Bos Hierden;

Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Herman Reessink Stokkum; 2. Dennis Huenders Almere; 3. Wouter Vincent Deventer; 4. Levinus Huenders Almere; 5. Klaas Hoeve Elburg; 6. Ab ten Have Elburg; 7. Wim Proper Epe; 8. Tony de Nekker Noordwolde; 9. Perry Dissel Kockengen; 10. Rodrick de Munnik Utrecht; 11. Kees Kosterman Leersum; 12. Tonny van Dam Elburg; 13. RenÚ Alblas De Meern; 14. Arnold Roelofs Arnhem; 15. Gosse Hoeksma Wolvega; 16. Andre Borkink Eefde; 17. Jos Dijkman Enkhuizen; 18. Cor van Bijnen Wervershoof; 19. Bart Kerkhof Arnhem; 20. Alfred Visser Leeuwarden;

 

ELSPEET.( 2003.06.11 ).

Elite/Beloften:á 1. Nico Vuurens Meerkerk; 2. Godert de Leeuw Ermelo; 3. Martin Bekking Apeldoorn;4. Chris Kerkdijk Tilburg; 5. Mathijs Wagenaar Epe;6. Niek Voskamp Twello;7. Wim Spijkerboer Elspeet; 8. Roy Spijker. Kampen;9. Erwin van Leijen Ewijk; 10. Jan de Leeuw Ermelo; 11. Peep Mikli Estland;12. Edward Foppen Ermelo; 13. Henry van der Weerd Kampen; 14. Wilfred Verhagen Woerden; 15. Luit Blom Oudewater; 16. Arjan Hendriks Hoevelaken;17. Hilbert Wagenaar Epe; 18. Kees Hagen Ermelo; 19. Onno Gerritsen Huissen; 20. Bert van Dijk Zwolle;

Amateurs-B: 1. Jeroen Boekelo Harderwijk; 2. Jan Spijker Kampen; 3. Ton van den Dries Purmerend;4. Johan Janssen Bemmel; 5. Rudie Frinking Zutphen;6. Jeroen Wolbrink Schalkhaar; 7. Henri Emens Deventer; 8. Ron Smits Langelille; 9. Tonny van Dam Elburg; 10. Rudi Peters Wichmond; 11. Cor van Bijnen Wervershoof;12. Johan Poortinga Ermelo; 13. Klaas Hoeve Elburg;14. Jos Dijkman Enkhuizen; 15. Rene Bastiaansen Wageningen; 16. Andre Borkink Eefde;17. Michel Klarenbeek Klarenbeek; 18. Gosse Hoeksma Wolvega;19. Ron Dooijeweerd Harderwijk; 20. Hans van `t Hul Wezep;

 

ELSPEET ( 2004.06.09 )

Amateurs-A: 1. Gert Ruitenberg Oosterwoldeá Gld; 2. Arjan Paalman Rijssen; 3. Herman Reessink Stokkum; 4. Lars Weijers Bemmel; 5. Rodrick de Munnik Utrecht; 6. Maas van Schoonhoven Ede; 7. Alex de Lange Ens; 8. John Zennipman Zutphen; 9. Peter Makkink Hengelo; 10. RenÚ Beuker Utrecht; 11. Dave van Eeden Nunspeet; 12. Arno Winters Ommen; 13. Egon Nanninga Lelystad; 14. Barrie van Reenen Harderwijk; 15. Arthur van den Hudding Ede; 16. Ralf Vos Warnsveld; 17. Ruud Wolkotte Denekamp; 18. Gijs Westerbos Oldebroek; 19. Everhardus Roek Rijssen; 20. Jeroen Boekelo Harderwijk;

Elite/Neo: 1. Patrick Koeman Nieuwegein; 2. Warner de Boer Dronten; 3. Chris Kerkdijk Tilburg; 4. Rik Nederlof Woerden; 5. Raymond Koch Zwolle; 6. Sander van Amerongen Rheden; 7. Matthijs Delen Rotterdam; 8. Henry van der Weerd Kampen; 9. Stefan Slager Rhenoy; 10. Edward Foppen Ermelo; 11. Leon van Strien Ridderkerk; 12. Odwin Bink Amsterdam; 13. Jasper Nijkamp Zwolle; 14. Erik Averesch Elspeet; 15. Reinier Lamberts Bunschoten; 16. Berry Nagelhout Doornspijk; 17. Jan de Leeuw. Ermelo; 18. Arjan van Egdom Barneveld; 19. Henne van Zanten Nijkerkerveen; 20. Robert van Plateringen Harderwijk;

 

ELSPEET .( 2005.06.08 )

Elite/Belofte: 1. Niels Vos Uddel; 2. Odwin Bink Amsterdam; 3. Arnoud van Groen Amsterdam; 4. Marcel Alma Harskamp; 5. Rick van der Valk Pijnacker; 6. Chris Kerkdijk Tilburg;7. Bastiaan Krol. Oldenzaal; 8. Ger Soepenberg Den Ham; 9. Berry Nagelhout Doornspijk; 10. Sander van Amerongen Rheden; 11. Warner de Boer Dronten; 12. Coen Bosch Twello; 13. Edward Foppen Ermelo; 14. Mark Kelly Engeland; 15. Arjen Houweling Velp; 16. Erwin van Leijen Ewijk; 17. Sjoerd Botter Warnsveld; 18. Boudewijn de Graaff Ridderkerk; 19. Mathijs Wagenaar Epe; 20. Raymond Koch Zwolle;

Amateurs-B: 1. Erik Hooyman Enkhuizen; 2. Michel Klarenbeek Klarenbeek; 3. Richard Beumer Ede; 4. Henri Emens Deventer; 5. Marcel Roseboom Ede; 6. Marco Halma Zaltbommel; 7. Ard van der Hoeven Eesveen; 8. Jan van der Slot Apeldoorn; 9. Michel Schoon Zaltbommel; 10. Jos Dijkman Enkhuizen; 11. Laurens de Neef Wittelte; 12. Herman Janssen Bennekom; 13. Jos Nederlof Lochem; 14. Edwin Mastebroek Barneveld; 15. Tonny van Dam Elburg; 16. Johan Dorgelo Zwolle; 17. Berry Draaijer Twello; 18. Sander Steltenpool Andijk19. Rob Driessen Arnhem; 20. Hans Hissink Arnhem;

 

ELSPEET.( 2006.06.14 )

Elite/Beloften: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2. Gijs Brouwer Deventer; 3. Warner de Boer Dronten; 4. Edward Foppen Ermelo; 5. Eric van de Meent Veenendaal; 6. Martin Kelderman Barneveld; 7. Wouter van Zanten Apeldoorn; 8. Erwin Binnenpoorte Raalte; 9. Erik Averesch Elspeet; 10. Mathijs Wagenaar Epe; 11. Vincent Weening Almere; 12. Olaf Kerkhof Achterveld; 13. Arjen Houweling Velp; 14. Paul de Rooij Zwolle; 15. Niels Vos Uddel; 16. Hilbert Wagenaar Epe; 17. Johan Wagenaar Epe; 18. Joran van Leussen Lelystad; 19. Arthur van Dam Genemuiden; 20. Stefan Slager Rhenoy;

Amateurs-B: 1. Erik Hooyman Enkhuizen; 2. Sander Steltenpool Andijk; 3. Jelle Treur Terwolde; 4. Ron Paffen Milsbeek; 5. Freddy Keller Deventer; 6. Marco Halma Zaltbommel; 7. Erik van der Heide Emmeloord; 8. Jaco van de Kamp Harskamp; 9. John Kleijnendorst Dordrecht; 10. Johan Dorgelo Zwolle; 11. Martie Fransen Andelst; 12. Eibert Reyerse Harderwijk; 13. Jan Bakker Schuinesloot; 14. Dennis Mulder Wolvega; 15. Ruud Braakman Grootebroek; 16. Jan van Dam Genemuiden; 17. Johnny van den Berg Beuningen Gld; 18. Wilco van Dijk Zwolle; 19. Bart-Jan van Barneveld Doorn; 20. Kees Stuij Meeuwen;

 

ELSPEET .( 2007.06.13 )

Elite/Beloften: 1. Marcel Alma Harskamp; 2. Niels Vos Uddel; 3. Wim Spijkerboer Elspeet; 4. Wouter van Zanten Apeldoorn; 5. Eric van de Meent Veenendaal; 6. Dennis Luyt Haarlem; 7. Coen Bosch Twello; 8. Warner de Boer Harderwijk; 9. Tom Vermeer Leusden; 10. Edwin Wielink Apeldoorn;

Amateurs-B: 1. Arjan Seunninga Ede Gld.; 2. Jaco van de Kamp Harskamp; 3. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 4. Michel Klarenbeek Dieren; 5. Henri Emens Deventer; 6. Jan Alma Otterlo; 7. Henk Kuiper Rouveen; 8. Berry Roelofs Groesbeek; 9. Dennis Mulder. Wolvega; 10. Eibert Reyerse Harderwijk;

 

ELSPEET.(2008.06.12)

Elite/Beloften: 1. Mitchell Huenders Hoofddorp; 2. Wouter van Zanten Apeldoorn; 3. Wouter de Groot Hillegom; 4. Paul de Rooij Deventer; 5. Peter Mohlmann Apeldoorn; 6. Jetse Bol Avenhorn; 7. Edwin Wielink Twello; 8. Marien Wallink Zwolle; 9. Coen Bosch Twello; 10. Teun Kuster Huissen; 11. Leon van Strien Harderwijk; 12. Arjen Houweling Velp Gld; 13. Joost Legtenberg Arnhem; 14. Jaron van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 15. Michiel Bekker Apeldoorn; 16. Jordy Beuker Huizen; 17. Guido Benthem Velp Gld; 18. Johnny van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 19. Matijs Jansen Zwolle; 20. Rik van IJzendoorn Tiel;

Amateurs-A: 1. Jarno van Wingerden Zwijndrecht; 2. Erik van der Heide Emmeloord; 3. Jan Bakker Schuinesloot; 4. Ruud Braakman Grootebroek; 5. Wim de Lange IJselmuiden; 6. Michel Klarenbeek Dieren; 7. Gerran Halfwerk Zwolle; 8. Herman Janssen Tiel; 9. Hermi Beute Nijmegen; 10. Freddy Keller Deventer; 11. Jack Kregting Bemmel; 12. Sander Jansen Apeldoorn; 13. Marc Boerboom Oss; 14. Martijn Arensman Deil;15. Erik Hooyman Enkhuizen; 16. Ferdy van der Werf Warnsveld; 17. Romke Veldman Joure; 18. Paul Leerkes Deventer; 19. Arnout Hurenkamp Enschede; 20. Wim Nieuwenhuis Nijverdal;

 

ELSPEET .( 2009.06.10 )

Elite/Beloften: 1. Mathijs Wagenaar Epe; 2. Erik Andrea Deventer; 3. Wouter van Zanten Apeldoorn; 4. Berry Nagelhout Doornspijk; 5. Wouter de Groot Lochem; 6. Mitchell Huenders Hoofddorp; 7. Johnny van Diermen Bunschoten-Spakenburg;8. Marcel Alma Harskamp; 9. Luuk van Vliet Mijdrecht; 10. Jasper Hamelink Heino; 11. Edwin Wielink Twello; 12. Gerhard Joling Krimpen aan den IJssel; 13. Johan Wagenaar Epe; 14. Jelle Treur Terwolde; 15. Hilbert Wagenaar Epe; 16. Erwin van Dijk Renswoude; 17. Tom Wensink Hengelo ov; 18. Niels van Otterloo Marle; 19. Martijn Knol Hasselt; 20. Pieter Homan Uithoorn;

Amateurs-B: 1. Tonjo Nakken Haaksbergen; 2. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 3. Hermi Beute Nijmegen; 4. Freddy Keller Deventer; 5. Henk Kuiper Rouveen; 6. John Zennipman Zutphen; 7. Sander Steltenpool Andijk; 8. Ard Kuiper Zwolle; 9. Jan Alma Otterlo; 10. Ewout Paats Apeldoorn; 11. Cor Oosting Harderwijk; 12. Ruud Braakman Grootebroek; 13. Jarno van Wingerden Zwijndrecht; 14. Ferdinand Tuin Staphorst; 15. Richard Beumer Ede Gld.; 16. Edwin Mastebroek Barneveld; 17. Manuel Hezeman Apeldoorn; 18. Thorben Koeslag Borculo; 19. Arjen Bouwman Eerbeek; 20. Ronald Scheffel Apeldoorn;

 

ELSPEET .( 2010.06.09 )

Elite/Beloften: 1. Nico Vuurens Meerkerk; 2. Eddy van IJzendoorn Tiel; 3. Wouter de Groot Lochem; 4. Peter Schulting Emmeloord; 5. Stefan Breemes Amsterdam; 6. Jasper Hamelink Heino; 7. Niels van Otterloo Marle; 8. Job Sinnige Heerhugowaard; 9. Robin Braamhaar Rijssen; 10. Jaron van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 11. DaniŰl Borst Schoorl; 12. Julian van Dijk Zwartsluis; 13. Mathijs Wagenaar Epe; 14. Melvin van Zijl Harderwijk; 15. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 16. Rob Mud Zwolle; 17. Maarten Janssen Hengelo; 18. Robbert van Andel Apeldoorn; 19. Wouter van Zanten Apeldoorn; 20. Mark Stokreef Markelo;

Amateurs-B: 1. Albert Jan Zielman Ede; 2. Edwin Krijgh Keijenborg; 3. Arjan Seunninga Ede; 4. John Zennipman Zutphen; 5. Cor Oosting Harderwijk; 6. Edwin Mastebroek Barneveld; 7. Johan Dorgelo Zwolle; 8. Richard Beumer Ede; 9. Wim de Lange IJsselmuiden; 10. Ad Guldemeester Amersfoort; 11. Joost van Bezooijen Nijmegen; 12. Ferdy van der Werf Warnsveld; 13. Jaap van der Breggen Nijkerk; 14. Marcel Meeuwsen Elst; 15. Hans Hissink Arnhem; 16. Wim Nieuwenhuis Nijverdal; 17. Dennis Mulder Wolvega; 18. Cor Derks Druten; 19. Henri van Winkoop Barneveld; 20. Andre Borkink Eefde;

 

ELSPEET.(2011.06.08)

Elite-Mannen/Beloften: 1. Levi Heimans Amsterdam; 2. Emiel Dolfsma Kampen; 3. Jaron van Diermen Bunschoten/Spakenburg; 4. Coen Bosch Twello; 5. Stefan Breemes Amsterdam; 6. Wouter de Groot Pijnacker; 7. Peter Mohlmann Apeldoorn; 8. Jordy Beuker Huizen; 9. Tim Nederlof Breukelen; 10. Ivar Hartogs Amersfoort; 11. Jurgen van Diemen Leimuiden; 12. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 13. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 14. Rick Craenen Nederweert; 15. Thijs Poelstra Nijmegen; 16. Hilbert Wagenaar Epe; 17. Geertjan Jonkman Andijk; 18. Robin Braamhaar Rijssen; 19. Niels van Otterloo Heerde; 20. Bart Ursem Zwaagdijk;

Sportklasse: 1. Maikel Bouwman Haaksbergen; 2. Arjan Seunninga Ede; 3. Michel Klarenbeek Dieren; 4. Remco Bertelink Bennekom; 5. Jasper Nijkamp Zwolle; 6. Marco Kok Enter; 7. Jorrit Noppen Dordrecht; 8. Edwin van Beek Zwaag; 9. Jos van Ginneken Etten-Leur; 10. Jeroen Wolbrink Deventer; 11. Henri Emens Deventer; 12. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 13. Marcel Klapwijk Diemen; 14. Harbert Heins Almelo; 15. Hans Thijs Wierden; 16. Paul Leerkes Deventer;17. Robert Reijers Dordrecht; 18. Patrick Gelsema Woudenberg; 19. Sander Jansen Amsterdam; 20. Diederik Hol Apeldoorn;

 

ELSPEET.(2012.08.08)

Elite-Mannen/Beloften: 1. Jan Bos Nieuwehorne; 2. Emiel Dolfsma Kampen; 3. Dennis Smit Zwanenburg; 4. Ronald Roos Merksplas (Bel); 5. Umberto Atzori Zorgvlied; 6. Bart Vendrig Maurik; 7. Leander Schreurs Elburg; 8. Joey van Rhee Nijverdal; 9. Koen Bouwman Ulft; 10. Robin Wennekes Dodewaard; 11. Wouter de Groot Pijnacker; 12. Martijn Lust Schoorl; 13. Luuc Bugter Arnhem; 14. Tim Nederlof Breukelen; 15. Bart Harmsen Amstelveen; 16. Kevin Ossendrijver Wezep; 17. Erik Groen Doorwerth; 18. Sjors Roosen Goirle; 19. Jeroen Breewel Wilnis; 20. Arjan Hofman Nunspeet;

Sportklasse: 1. Remco Bertelink Bennekom; 2. Teo Muis Gorinchem; 3. Cees Snoek Volendam; 4. Xander Moerman Vianen; 5. Jan Muis Giessenburg; 6. Arjan Seunninga Bennekom; 7. RenÚ Rotscheid Kockengen; 8. Cor van der Ploeg Bemmel; 9. Roy Andes Heteren; 10. Casper Pruijn Amsterdam; 11. Nico Bakker Weesp; 12. Arne Heijnen Huizen; 13. Ad Guldemeester Amersfoort; 14. Leon Schouten Breukelen; 15. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 16. Sander Nijhof Apeldoorn; 17. Laurens Snoek Volendam; 18. Michel Klarenbeek Dieren; 19. Jan Sanders Beuningen; 20. Gianni Schim Vierlingsbeek;

 

ELSPEET.( 2013.08.14 )

Elite/Beloften: 1. Peter Koning Venhuizen; 2. Wouter Haan Bedum; 3. Robert de Jong Zeewolde; 4. Jasper Ockeloen Arnhem; 5. Floris Gerts Voorschoten; 6. Patrick Bos Amstelveen; 7. Rens te Stroet Keijenborg; 8. Elmar Reinders Emmen; 9. Nick Kweldam Aalten; 10. Robin Wennekes Dodewaard; 11. Jeroen Breewel Wilnis; 12. Yondi Schmidt Apeldoorn; 13. Ian Peter Richards Dordrecht; 14. Arie Teun Roobol Rhoon; 15. Maikel Bos Oldebroek; 16. Arjan Hofman Nunspeet; 17. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 18. Martijn Lust Schoorl; 19. Peter van de Put Dronten; 20. Gerhard Joling Krimpen aan den IJssel;

Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velserbroek; 2. Albert Jan Zielman Ede; 3. Arjan Seunninga Ede; 4. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 5. Ad Guldemeester Amersfoort; 6. Jeroen Wolbrink Deventer; 7. Joost Arentsen Varsseveld; 8. Dick Kinket Hattem; 9. Marco Halma De Meern; 10. Johnny van den Berg Beuningen; 11. Roy Andes Heteren; 12. Marcel van den Bosch Wezep; 13. Jos van der Horst Nijmegen; 14. Arno Zahradnik Zoetermeer; 15. Jaap van der Breggen Nijkerk; 16. Henk-Jan Buis Enkhuizen; 17. Wim van der Laan Hilversum; 18. Dick Post Wezep; 19. Erik v.d. Worp Groningen; 20. Jelle Treur Wilp;

 

ELSPEET.( 2014.08.13 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Nick St÷pler Woerden; 2. Peter Koning Venhuizen; 3. Daan de Groot Lelystad; 4. Arjan Hofman Nunspeet; 5. Jeroen Breewel Wilnis; 6. Tino Haakman Enkhuizen; 7. Dennis Smit Zwanenburg; 8. Mike Terpstra Assendelft; 9. Adrie Lindeman Assen; 10. Peter van de Put Apeldoorn; 11. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 12. Daan Schouten. Almelo; 13. Beau Duvigneau Zutphen; 14. Koen Bouwman Ulft; 15. Ivo Stronks Aalten; 16. Gerben Mos Havelte; 17. Edwin Wielink Twello; 18. Roy Eefting Apeldoorn; 19. Jurgen van Diemen Leimuiden; 20. Adriaan Janssen Diepenveen;

 

ELSPEET.( 2015.08.12 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Rens te Stroet Keijenborg; 2. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 3. Harry Sweering Sneek; 4. Twan Brusselman Helmond; 5. Wim Kleiman Almelo; 6. Robert de Jong Zeewolde; 7. Steven Stenekes Bennekom; 8. Yoeri Havik Assendelft; 9. Nick St÷pler Woerden; 10. Martin Kelderman Veenendaal; 11. Maikel Bos Oldebroek; 12. Beau Duvigneau Zutphen; 13. Robin Wennekes Dodewaard; 14. Stephan Bakker Zaandam; 15. Jelle Wolsink Hengelo ov; 16. Gerben Mos Havelte; 17. Mitchell Huenders Maarn; 18. Gijs Verdick Laren Gld; 19. Dylan van Zijl Harderwijk; 20. Philip Kootstra Almelo;

Elite/Beloften/Amateurs.Afval: 1. Jasper Schouten Dronten; 2. Arjan Hofman Nunspeet; 3. Leander Schreurs Dronten; 4. Rik Brouwer Nijmegen; 5. Jens Zwitser 6. Daniel Abraham Gebru Amstelveen; 7. Maarten Schoemaker Nijmegen; 8. Mark O'Callaghan 9. Florian Smits Amsterdam; 10. Robert de Jong Zeewolde; 11. Gertjan Hamstra Ermelo; 12. Peter van de Put Apeldoorn;

 

ELSPEET.( 2016.08.10 )

Elite/Beloften/Amateurs.Omnium: 1. John Schouten Harderwijk; 2. Martijn Knol Zwolle; 3. Maarten Junte Elburg; 4. Arjan Arentsen Harderwijk; 5. Gino Luca Vierhouten Hulshorst; 6. Jasper Schouten Dronten; 7. Leander Schreurs Elburg; 8. Florian Smits Amsterdam; 9. Arjan Hofman Nunspeet; 10. Ruben Wieberdink Elburg; 11. Marcel Wouters Groesbeek; 12. Wouter de Groot Delft;

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Florian Smits Amsterdam; 2. Marcel Wouters Groesbeek; 3. Cor van Leeuwen Borger; 4. Robbert-Jan Mol Wognum; 5. Wouter de Groot Delft; 6. Rick Smit Kampen; 7. Jake Griffin Maarn; 8. Olaf Oussoren Amerongen; 9. Dylan van Zijl Harderwijk; 10. Beau Duvigneau Zutphen; 11. Sander Iwema Hooghalen; 12. Daan de Groot Utrecht; 13. Bart Schipper Wierden; 14. Job Broekhuis Harderwijk; 15. Bor Houwers Aalten; 16. Franklin Wessels Aalsmeer; 17. Martijn Knol Zwolle; 18. Patrick Stam Uitgeest; 19. Wim Kleiman Almelo; 20. Matthijs Koedijk Lelystad;

 

ELSPEET.AFVALWEDSTRIJD.(2017.08.09)

Elite/Beloften ZC.Afvalwedstrijd: 1. Crispijn AriŰns Wolvega; 2. Arjan Arentsen Harderwijk; 3. Eddy van IJzendoorn Tiel; 4. Florian Smits Amsterdam; 5. Gino Luca Vierhouten Hulshorst; 6. Jasper Schouten Dronten; 7. Arjan Hofman Nunspeet; 8. Martijn Knol Zwolle; 9. Maarten Vierhout Nunspeet; 10. Maarten Junte Elburg;

Elite/Beloften ZC.Criterium: 1. Robert Berk Pijnacker; 2. Jasper Schouten Dronten; 3. Arjan Hofman Nunspeet; 4. Rik Wielink Apeldoorn; 5. Wim Kleiman Almelo; 6. Hans Dilling Nijmegen; 7. Robin Wennekes Dodewaard; 8. Peter Merx Warfhuizen; 9. Robin Lowik Vriezenveen; 10. Eddy van IJzendoorn Tiel; 11. Maarten Junte Elburg; 12. Florian Smits Amsterdam; 13. Bram van der Zwet Roelofarendsveen; 14. Marien Bogerd Kootwijk; 15. Xaf Houwers Aalten; 16. Olaf Oussoren Amerongen; 17. Jurgen Timmerman Dronten; 18. Sjoerd den Hertog Groningen; 19. Wouter Hendriksen Varsseveld; 20. Kevin Coster Hasselt;

 

ELSPEET.( 2018.08.08 )

Elite/Beloften/Amateurs.Criterium: 1. Florian Smits Dinxperlo; 2. Wiebe Scholten Dieren; 3. Andries Weening Kootstertille; 4. Martijn Dijkstra De Knipe; 5. Martijn Veling Utrecht; 6. Arjan Hofman Nunspeet; 7. Coen Rijpma Wolvega; 8. Sipke Zijlstra Burgum; 9. Robin Lowik Vriezenveen; 10. Martijn Knol Zwolle; 11. Luuk Schuurmans Utrecht; 12. Robin Wennekes Arnhem; 13. Rens te Stroet Keijenborg; 14. Arjan Arentsen Harderwijk; 15. Patrick Coster Hasselt; 16. Bj÷rn Bakker Wijnjewoude; 17. Bradley Soden Australie; 18. Sven Tellegen Hattem; 19. Dylan van Zijl Harderwijk; 20. AndrÚ Luijk Nijkerk;

Elite/Beloften/Amateurs.Omnium: 1. Rick Smit t Harde; 2. Gino Luca Vierhouten Hulsthorst; 3. Sven Noorderijk Nunspeet; 4. Arjan Arentsen Harderwijk; 5. Jasper Schouten Dronten; 6. Crispijn AriŰns Wolvega; 7. Arjan Hofman Nunspeet; 8. Florian Smits Dinxperlo; 9. Nils ten Brinke Apeldoorn;

 

ELSPEET .( 2019.08.14 )

Elite/Beloften/Amateurs:

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Henk Bos Drachten; 1. Robin Lowik Vriezenveen; 2. Thijs Poelstra Berg en Dal; 2. Arjan Arentsen Harderwijk; 3. Florian Smits Dinxperlo; 3. Luuk Schuurmans Utrecht; 4. Marien Bogerd Kootwijk; 4. Rik Wielink Apeldoorn; 5. Aden Paterson Assen; 5. Sven Noorderijk Nunspeet; 6. Bram Verweij Maastricht; 6. Jasper Schouten Dronten; 7. Gerben de Zwaan Nunspeet; 7. Max Kroonen Diepenveen; 8. Sam Gademan Beek; 8. Irish Valenzuela Filipijnen; 9. Arjan Hofman Nunspeet; 9. Johim Ariesen Rhenen; 10. Bj÷rn Bakker Wijnjewoude; 11. Steven Stenekes Bennekom; 12. Jeroen Breewel Haarlem; 13. Bastiaan de Blom Zeewolde; 14. Robin Lowik Vriezenveen; 15. Robert Berk Pijnacker; 16. Arjan Hofman Nunspeet; 17. Danny Kroeze Achterveld; 18. Gino Luca Vierhouten Velserbroek; 19. Tom Wijfje Ter Aar; 20. DaniŰl Langereis Delft;