ELDEN.( 2000.06.18
)
Elite/Neo: 1. William Berns Cuyk; 2.
Marcel Vrogten Halle; 3. Roy Konisser Velden; 4. Wim Spijkerboer
Elspeet; 5. Dennis van Dijken Dodenwaard; 6. Thomas Greft
Groningen; 7. Joost Legtenberg Markelo; 8. Jos Kaal Heteren; 9.
Jeffrey Leest Zutphen; 10. Antoine de Haan Groesbeek; 11. Vasco de Kinkelder
Duiven; 12. Willem Klerkx Erp; 13. Edwin Wielink Deventer; 14. Remko Kramer
Nijmegen; 15. Ard Jansen Soest; 16. Coen Bosch Twello; 17. Gijs Wanders
Brunssum; 18. Bjorn Jansen Nijmegen; 19. Theo Ebben Doornenburg; 20. Joris van
Herwaarden Rossum;
Junioren: 1. Kenny van Hummel Elden; 2. Michiel
Elijzen Ede; 3. Koen de Kort Liempde; 4. Steven Peters Losser;
5. Hans Engelen Maurik; 6. Hans Bloks Helmond; 7. Aloys van
Duuren Hoogeveen; 8. Bjorn Riewald Doetichem; 9. Reinier Honig
Zaandam; 10. Wilbert van Binsbergen Dodewaard; 11. Sander van
Amerongen Rheden; 12. Ronald Dussel Annen; 13. Bart Kerkdijk
Apeldoorn; 14. Mario Hermans Melderslo; 15. Thijs Jonker Uden;
16. Jeroen Hendriks Boxmeer; 17. Thijs Poelstra Tubbergen; 18.
Erwin van Leijen Ewijk; 19. Kees
Hagen Ermelo; 20. B Buren
Sportkl.-B: 1. Martie Fransen Andelst; 2.
Jeroen Wolbrink Schalkhaar; 3. Gery Mijwaart Almere; 4. Frans
Wittenberg Herveld; 5. Rene Alblas Schiedam; 6. Eduard Rozenveld
Nieuwegein; 7. Alfred Mol Laren; 8. Vincent Verkerk Arnhem; 9.
Maarten Freije Zoetermeer; 10. R van Rooijen; 11. Kees Klosterman Leersum; 12.
Pontons; 13. K Frielink Zutphen;
14. Eibert Reyerse Harderwijk; 15. Gijs Kostman Vinkeveen; 16.
John Zennipman Zutphen; 17. Edwin Gerritsen Zutphen; 18. H
Cremers; 19. Richard Rigter Velp;
20. Rene Rotscheid Kockengen;
ELDEN.( 2001.06.17
)
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Alexander
van Bavel Sint Anthonis; 2. Joost Legtenberg Nijmegen; 3. Kenny
van Hummel Elden; 4. Dennis Hammink Dieren; 5. Sjon van Katwijk
Gennep; 6. Arjan Stroetinga Oosterwolde; 7. Vincent Persoon
Hardenberg; 8. Berry Roelofs Groesbeek; 9. Freddy Wolsink
Enschede; 10. Arjan Seunninga Heteren; 11. William Berns Cuyk;
12. Anno Pedersen Arnhem; 13. Edwin Wielink Deventer; 14.
Pascal Arts. Ede; 15. Robert van de Tol; 16. Leon van leusen
Wezep; 17. Ad van de Ven Bemmel; 18. Boris van Gorkum Amersfoort;
19. Peter Makkink Hengelo; 20. Edwin Lommers Arnhem;
Junioren: 1. Joost van Leijen Ewijk; 2. Bart Kerkdijk
Apeldoorn; 3. Stefan van Ekris Breukelen; 4. Onno Gerritsen
Huissen; 5. Areke Hassink Zieuwent; 6. Herbert Korblet
Vroomshoop; 7. Berry Nagelhout Doornspijk; 8. Wesley Beuker
Huizen; 9. Marcel Beima Hardegarijp; 10. Luco Posthumus De Wilp;
11. Martijn Berkhout Assendelft; 12. Wouter Mensink Denekamp; 13.
Mark Sikking Driebergen; 14. Frank Strohm Oldenzaal; 15. John
Schouten Harderwijk; 16. Janco Hogendorp Burgum 17. Robert Zwama
Leek; 18. Kees Hagen Ermelo; 19. Thijs Wennink Hengelo; 20.
Bert van Dijk Zwolle;
Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Rudi
Peters Wichmond; 2. Tonny van Dam Elburg; 3. Harold Fischer
Driel; 4. Martie Fransen Andelst; 5. Marino Marlisa Wijchen; 6.
Theo Wennekes Dodewaard; 7. Jan Brouwer Deventer;\ 8. Jan Brander
Beetsterzwaag; 9. Marten Thors Aalten; 10. Tony de Nekker
Noordwolde; 11. Rudie Frinking Zutphen; 12. Andre Borkink Eefde;
13. Hans Hissink; 14. Frans
Wittenberg Herveld; 15. Rikkert Snitselaar Ede; 16. Theo Vens
Oosterhout; 17. Rick Roelofs Oss; 18. Edwin Paardekooper Groenlo;
19. Harry Cremers; 20. Gerald
Scheffer;
ELDEN.( 2007.06.17
)
Nieuwelingen: 1. Martin van de Pol Amerongen;
2. Joey van Rhee Nijverdal; 3. Maarten van Zanten Apeldoorn; 4. Jeffreij
Verweij Capelle aan den IJssel; 5. Martijn Kip Oldenzaal; 6. Leon van Asselt
Nijverdal; 7. Jeroen Ikink Lichtenvoorde; 8. Delon Braamhaar Enter; 9. Jasper
Schipper Veendam; 10. Michael van Ginneken Oosterhout Nb; 11. Rik van Aaken
Vessem; 12. John Werkman Hardenberg; 13. Geert Kuit Harskamp; 14. Olaf Oussoren
Amerongen; 15. Niels Breukelman Gramsbergen; 16. Ruben Borgonjen Bathmen; 17.
Robin Prenger Hardenberg; 18. Jasper Eikelboom Hardenberg; 19. Nicolai Nijholt Voorthuizen;
20. Stef Heuvel Deurningen;
Amateurs-A: 1. Henry Schut Zeeland; 2.
Frans Knorth Bemmel; 3. Marco Schenk Aalten; 4. Edwin Ophof Raalte; 5. Ben van
Egmond Nijverdal; 6. Marcel Beumer Ede Gld.; 7. Cees Quint Deil; 8. Maas van
Beek Barneveld; 9. René Post Elst.Gld; 10. Arno van der Veen Meerkerk; 11. Rik
Harbers Aalten; 12. Willem Klerkx Helmond; 13. Bart Streppel Apeldoorn; 14.
Sander Nijhof Apeldoorn; 15. Jefte de Bruin Nijmegen; 16. Joris Botman
Nijmegen; 17. Dennis Hendriksen Didam; 18. Geert Brienen Sint Anthonis; 19.
Arnold Marsman Gelselaar; 20. Sander Giezen Doetinchem;
Amateurs-B: 1. Berry Roelofs Groesbeek; 2.
Arjan Seunninga Ede Gld.; 3. Dennis van de Geest Lochem; 4. Martijn Goedings
Arnhem; 5. Jan Alma Otterlo; 6. Andre Borkink Eelde; 7. Edwin Krijgh
Keijenborg; 8. Johnny van den Berg Beuningen; 9. Ronald Scheffel Apeldoorn; 10.
Harold Fischer Driel; 11. Koen van Hooijdonk Arnhem; 12. Edwin Mastebroek
Barneveld; 13. Martie Fransen Andelst; 14. Arjen Bouwman Eerbeek; 15. Jan Willemsen
Driel; 16. Ralf Vos Warnsveld; 17. Michel Klarenbeek Dieren; 18. Rob Driessen
Arnhem; 19. Dirk Jan Engelen Nijmegen; 20. Rudie Frinking Zutphen;
ELDEN .(
2009.06.21 )
Nieuwelingen: 1. Dennis Heering Enter; 2.
Kevin Ossendrijver Wezep; 3. Jochum Buchener Ilpendam; 4. Pjotr van Beek
Veenendaal; 5. Luuc Bugter Arnhem; 6. Daan Schouten Almelo; 7. Joey Wensink
Aalten; 8. Tim Ariesen Rhenen; 9. Dylan Kamermans Goor; 10. Lars van der Zijden
Tiel; 11. Jeroen Lankheet Haaksbergen; 12. Hannes Boeckhout Arnhem; 13. Marc
Lankheet Haaksbergen; 14. Patrick Mulder Tiel; 15. Jorrick Boshove Arnhem; 16.
Nathan Bijlenga Apeldoorn; 17. Sjoerd Boele Utrecht; 18. Rick Mensink Zwolle;
19. Bram Veldhoen Hengelo ov; 20. Koen Bouwman Ulft;
Amateurs-A: 1. Maas van Beek Barneveld; 2.
Adrie Frijters Wageningen; 3. Berry Roelofs Groesbeek; 4. Dik van de Koolwijk
Nijmegen; 5. Arno van der Veen Meerkerk; 6. Martin Bekking Apeldoorn; 7. Arjan
van Gaveren Nijverdal; 8. Joost Legtenberg Arnhem; 9. Nick Riddy Veghel; 10. Ferry
Castelijns Gemert; 11. André Schrader Doetinchem; 12. Wilbert Broekhuizen
Zwolle; 13. Bjorn Beldman Rijssen; 14. Jeroen Verwolf Arkel; 15. Henry Schut
Zeeland; 16. Eric Witjes Nijmegen; 17. Jernst Tempelaar Enschede; 18. Rico
Wientjes Didam; 19. Emiel Vos Berghem; 20. Emiel de Groot Zwolle;
Amateurs-B: 1. Freddy Keller Deventer; 2.
Ronald Scheffel Apeldoorn; 3. Harold Fischer Driel; 4. Ron Paffen Milsbeek; 5.
Edwin Krijgh Keijenborg; 6. Jeroen Wesselius Voorburg; 7. Jos van der Horst Nijmegen;
8. Wouter Vincent Deventer; 9. Richard Beumer Ede Gld.; 10. Martijn Goedings
Arnhem; 11. Georg Cornielje s-Heerenberg; 12. Arrie Roelofs Raalte; 13. Ewout
Paats Apeldoorn; 14. Mike van Veelen Arnhem; 15. Gijsbert Eggink Arnhem; 16.
Henny Vink Veenendaal; 17. Martie Fransen Andelst; 18. Johnny van den Berg
Beuningen; 19. René Post Elst; 20. Rob Driessen Arnhem;
ELDEN .(
2010.06.20 )
Nieuwelingen: 1. Pjotr van Beek Veenendaal;
2. Martijn Budding Veenen- daal; 3. Jasper Bugter Arnhem; 4.
Maikel Bos Oldebroek; 5. Henk Klein Tijssink Hattem; 6. Jochum
Buchener Ilpendam; 7. Rick Mensink Zwolle; 8. Rutger Vos Exloo;
9. Patrick Mulder Tiel; 10. Arvid de Kleijn Herveld; 11. Daan
Schouten Almelo; 12. Beau Duvigneau Zutphen; 13. Niels Potze
Aduard; 14. Robin Lowik Vriezenveen; 15. Gijs Verdick Laren Gld;
16. Maarten van den Berg Rijssen; 17. Wessel Zennipman Zutphen; 18.
Rob Berentsen Keijenborg; 19. Levi Arts Hoevelaken; 20. Michel
Meeter Tiel;
Amateurs-A: 1. Adrie Frijters Wageningen;
2. Marcel Alma Harskamp; 3. Martijn de Groot Vuren; 4. Emiel
Borsboom Woerden; 5. Thijs Visscher Zwolle; 6. Arnoud Witsenburg
Driebergen-Rijsenburg; 7. Martin Bekking Apeldoorn; 8. Barrie van
Reeden Druten; 9. Maarten Coolen Veghel; 10. Ronald Sommer
Druten; 11. Joost Vermuë Utrecht; 12. Martijn Mooi Hattem; 13.
Marnix Flikweert Winterswijk; 14. Arno Ikink Lichtenvoorde; 15.
Ruben van Kempen Bemmel; 16. Wilbert Broekhuizen Zwolle; 17.
Lennart Weerts Delft; 18. Rob Niekolaas Zwolle; 19. Jan-Willem
Waterweg Hardewijk; 20. Martijn Goedings Arnhem;
Amateurs-B: 1. Ronny Essink Ruurlo; 2.
Jannes Weerman Nijeholtwolde; 3. Ron Paffen Milsbeek; 4. Hermi
Beute Nijmegen; 5. Freddy Keller Deventer; 6. Ronald Scheffel
Apeldoorn; 7. Edwin Krijgh Keijenborg; 8. Bert van den Berg
Dodewaard; 9. Stephan Edelijn Deventer; 10. Jos van der Horst
Nijmegen; 11. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 12. Riny Pleij
Wierden; 13. Marino Marlisa Overasselt; 14. Rob Driessen Arnhem;
15. Ferdy van der Werf Warnsveld; 16. Peter de Weert Staphorst; 17.
Marco Kok Enter; 18. Henk Winkel Houten; 19. Joris Botman Malden;
20. Andre Borkink Eefde;
ELDEN.(2011.06.19)
Nieuwelingen: 1. Jasper Bugter Arnhem; 2.
Bas Tietema Zwolle; 3. Gino Luca Vierhouten Hilversum; 4. Remy
Reints Dalfsen; 5. Jan David de Haan Oudega; 6. Jordi Boerman
Zwolle;7. Twan van Varik Dronten; 8. Niek Koorneef Lekkerkerk; 9.
Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 10. Dandy van Uden Oss; 11.
Maarten Junte Elburg; 12. David Keuning Marum; 13. Rick Braamhaar
Wierden;14. Sven Bergmans Maren-Kessel; 15. Gijs ten Have Gendringen;
16. Jorg de Jong Aalten; 17. Alwin Wensink Aalten; 18. Jurjen
Varkevisser Uden;19. Kelvin Dekker Gaanderen; 20. Erik Baars
Westervoort;
Amateurs: 1. Arjan van
Gaveren Nijverdal; 2. William Berns
Cuijk; 3. Arnoud Witsenburg
Driebergen-Rijsenburg; 4. Ralf Steegs
Arnhem; 5. Robert de Jong Zeewolde; 6. Mario Willemsen Huissen; 7. Mathieu Krabbenborg Groenlo; 8. Patrick van Gortel Apeldoorn; 9. Rob Ypenburg Utrecht; 10. Berry Roelofs Groesbeek; 11. Robin Daling Uden; 12. Daan Sindelka Hoogland; 13. Roger Pauwels Nijmegen; 14. Henry Schut Zeeland; 15. André Schrader Doetinchem; 16. Maarten
Boonen Harderwijk; 17. Bas Lindeboom
Bunnik; 18. Jan-Willem Waterweg
Harderwijk; 19. Niels Kerkhof
Amersfoort; 20. Thijs Visscher
Zwolle;
Sportklasse: 1. Cor van
der Ploeg Bemmel; 2. Dirk Jan Engelen
Nijmegen; 2. Harbert Heins Almelo; 3. Ron Paffen Milsbeek; 4. Robert Reijers Dordrecht; 5. Arjan Seunninga Ede; 6. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 7. Matthijs Schukking Zutphen; 8. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 9. Gianni Schim Vierlingsbeek; 10. Merlijn Dekker Den Bosch; 11. Michel Ahoud Elst; 12. Tom Corton Driel; 13. Diederik Hol Apeldoorn; 14. Werner Smeenk Driel; 15. Henry Brokers Borculo;16. Cor Oosting
Klock Harderwijk; 17. Roland de Ruig
Arnhem; 18. Alex Hoeks Berghem;19.
Cor Derks Druten; 20. Roy Andes
Heteren;
ELDEN.(2012.06.17)
Elite-Mannen/Beloften/Amateurs: 1. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 2. Rikke
Dijkxhoorn Rijswijk Zh; 3. Jeroen Jansen Nijmegen; 4. Luuc Bugter
Arnhem; 5. Thom van Dulmen Didam; 6. Eddy Hermsen Ochten; 7.
Wouter Haan Bedum; 8. Marcel Wouters Groesbeek; 9. Edwin Wielink
Twello; 10. Marien Wallink Zwolle; 11. Imo de Pruijssenaere de la
Woestijne IJmuiden; 12. Maarten Bremer Bemmel; 13. Wouter van
Zanten Apeldoorn; 14. Timon Ratering Megchelen; 15. Robin de
Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 16. Stefan Lobeek Aalten; 17.
Patrick van Gortel Apeldoorn; 18. Jurgen van Diemen Leimuiden; 19.
Jefte de Bruin Amersfoort; 20. Paul Heij Utrecht;
Sportklasse: 1. Frank Rijkhoff Veenendaal;
2. Cor van der Ploeg Bemmel; 3. Kemal Acar Papendecht; 4.
Chris Maas Papendecht; 5. Nick Hansen Volendam; 6. Remco Veldhuis
Haaksbergen; 7. Jos van der Horst Nijmegen; 8. Roy Andes Heteren;
9. Ronald Scheffel Apeldoorn; 10. Diederik Hol Delft; 11.
Henri Emens Deventer; 12. Harold Fischer Driel; 13. Marco Kok
Enter; 14. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 15. Marcel Lambregts
Meteren; 16. Rob Driessen Arnhem; 17. Harry Ruiterkamp
Slijk-Ewijk; 18. Merlijn Dekker Gaanderen; 19. Henry Brokers
Borculo; 20. Johnny van den Berg Beuningen;
Junioren: 1. Jim Smits Purmerend; 2. Sem Hagemans
Nieuwegein; 3. Joey van Manen Veenendaal; 4. Pim Heemskerk De
Zilk; 5. Rowan Remmerswaal Pijnacker; 6. Dick Janssen Velden; 7.
Adriaan Janssen Diepenveen; 8. Thomas Junte Doornspijk; 9. Bart
van der Bruggen Gemonde; 10. Cees Bol Zaandam; 11. Derek Heek
Montfoort; 12. Moreno Sager Zuid-Beijerland; 13. Maarten Seefat
Oirsbeek; 14. Carlo van Doorn Himtham; 15. Wouter Bos Nijmegen;
16. Robin Lowik Almelo; 17. Siebe Bosman Rhenen; 18. Nathan
Bijlenga Apeldoorn; 19. Rafaél Spier Hilversum; 20. Stephen de
Vries Gouda;
ELDEN.( 2013.06.16
)
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Raoul
Poortvliet s-Heerenhoek; 2. Rik van IJzendoorn Tiel; 3. Nick
Kweldam Aalten; 4. Bart Harmsen Amstelveen; 5. Thomas van Dulmen
Didam; 6. Luuc Bugter Arnhem; 7. Edwin Wielink Twello; 8.
Thijs van Amerongen Vorden; 9. Berry Nagelhout Doornspijk; 10.
Mark Langenkamp Arnhem; 11. Gijs Nederlof Kamerik; 12. Arjan Ribbers
Groenlo; 13. Michiel Derksen Oldenzaal; 14. Ronny Bossers
Waalwijk; 15. Eddy van IJzendoorn Tiel; 16. Christian Kos Renkum;
17. Remco Bertelink Bennekom;18. Frank van Kuijk Groningen; 19.
Remko Kramer Braamt; 20. Bernie Dolfsma IJsselmuiden;
Junioren: 1. Wessel Zennipman Zutphen; 2. Hartthijs de
Vries Kollum; 3. Rik Walraven Almere; 4. Leon Alberts Dalfsen;
5. Jasper Bugter Arnhem; 6. Lehvi Braam Dodewaard; 7. Julian
Spierings Zoetermeer; 8. Marc Kivits Schijndel; 9. Vincent Kip
Oldenzaal; 10. Marc Bolhoven Purmerend; 11. Robin Lowik
Vriezenveen; 12. Thomas Bosch Loosbroek; 13. Tim van Dolleweerd
Oss; 14. Joey van Manen Veenendaal; 15. Chris van Brussel
Veldhoven; 16. Rafaël Spier Hilversum; 17. Daaf Koemans
Terheijden; 18. Jurjen Varkevisser Uden;19. Gert van der Grijn Ameide;
20. Pim Heemskerk De Zilk;
Sportklasse: 1. Ron Paffen Milsbeek; 2.
Chris Maas Papendrecht; 3. Arjan Seunninga Ede; 4. Jos van der
Horst Nijmegen; 5. Marcel Lambregts Meteren; 6. Dick Kinket
Hattem; 7. Berry Heuveling Tolkamer; 8. Harry Ruiterkamp
Slijk-Ewijk; 9. Ronald Scheffel Apeldoorn; 10. Richard Beumer
Ede; 11. Joost van Bezooijen Nijmegen; 12. Diederik Hol
Apeldoorn; 13. Pim Achterkamp Rotterdam; 14. Fred de Kinkelder
Groenlo; 15. Xavier Protano Doetinchem; 16. Gerrit-Jan van Duinen
Wezep; 17. Ralf Vos Warnsveld; 18. Michel Boerboom Driel; 19.
Tijs Westendorp Nijmegen; 20. Rob Driessen Arnhem;
ELDEN.( 2014.06.15
)
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jasper
Bugter Arnhem; 2. Melvin van Zijl Harderwijk; 3. Edwin Wielink Twello; 4.
Thomas van Dulmen Didam; 5. Marcel Alma Harskamp; 6. Imo de Pruijssenaere de la
Woestijne Mijdrecht; 7. Maarten Bremer Bemmel; 8. Jasper van Mierle 9. Bram
Wind Culemborg; 10. Mitchell Huenders Zeist; 11. Jorn Knops 12. Robin Lowik Vriezenveen;
13. Egon Nanninga Lelystad; 14. Andreas Verwaal Apeldoorn; 15. Mark Langenkamp
Arnhem; 16. Pim Temmink Enter; 17. Mario Willemsen Huissen; 18. Rutger
Schellevis Stolwijk; 19. Stanley Alards Arnhem; 20. Ralf Steegs Arnhem;
Junioren: 1. Kevin van Bennekom Culemborg; 2. Wouter
Engelmann Apeldoorn; 3. Harold Hoekstra Tjerkgaast; 4. Sven Rodijk Nijverdal;
5. Gino Luca Vierhouten Hulshorst; 6. Remy Reints Dalfsen; 7. Robbert
Wagenmakers Assen; 8. Lorenzo Harbers Nijverdal; 9. Jurriaan Vos Oud-Zevenaar;
10. Lars Veldscholten Oldenzaal; 11. Jochem Paalman Nijverdal; 12. Stan Luiten
Sliedrecht; 13. Jasper Bonsma Velp; 14. Mitchel Vrielink Zutphen; 15. Jesse
Grobbink Nijverdal; 16. Mark de Langen Valburg; 17. Leon Alberts Dalfsen; 18.
Dandy van Uden Oss; 19. Arjan Arentsen Harderwijk; 20. Gerben pieter Fennema
Achlum;
Sportklasse: 1. Ron Paffen Milsbeek; 2.
Adrie Frijters Wageningen; 3. Erik Verstegen Zutphen; 4. Henk Ceelen Ouderkerk;
5. Nick Lubbers s-Heerenberg; 6. Joost van Bezooijen Nijmegen; 7. John van de
Hoef Utrecht; 8. Cor van der Ploeg Bemmel; 9. Fred de Kinkelder Groenlo; 10.
Tijs Westendorp Nijmegen; 11. Georg Cornielje s-Heerenberg; 12. Bas van Boven
Utrecht; 13. Johnny van den Berg Beuningen Gld; 14. Jeroen Teunissen van Manen
Oosterbeek; 15. Berry Huntink Drempt; 16. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 17.
Wesley Pieterse Nijmegen; 18. Stan Driessen Gendt; 19. Maurice van Duijnhoven
Elst; 20. Gideon van der Molen Megchelen;
ELDEN.( 2015.06.21
)
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Patrick
van der Duin Nieuw-Roden; 2. Gijs Verdick Laren Gld; 3. Tyler Spurrel
Australie; 4. Jasper Bugter Elden; 5. Ryan Thomas Australie; 6. Jeroen Jansman
Oosterbeek; 7. Alex Grunke Duitsland; 8. Marien Wallink Zwolle; 9. Joost
Legtenberg Arnhem; 10. Rik Brouwer Nijmegen; 11. Eddy van IJzendoorn Tiel; 12.
Fabian van Eis Hilversum; 13. Hans Vonk Arnhem; 14. Mathieu Krabbenborg
Groenlo; 15. Teun Flint Winterswijk; 16. Marcel Wouters Groesbeek; 17. Jeroen
Wesselius Voorburg; 18. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 19.
Engbert de Vegt Ureterp; 20. John Schouten Harderwijk;
Junioren: 1. Jelmer Arendshorst Nieuwleusen; 2. Lars
Veldscholten Oldenzaal; 3. Maarten Lubbers Winterswijk; 4. Wouter Engelmann
Apeldoorn; 5. Jochem Paalman Nijverdal; 6. Olav Wallinga Zutphen; 7. Wesly
Koenders Lichtenvoorde; 8. Lars Olde Meierink Overdinkel; 9. Stijn van der Wal
Huizen; 10. Joost Hakvoort Oosterhout; 11. Marijn Vink Amersfoort; 12. Lorenzo
Harbers Nijverdal; 13. Julien van Winden Breda; 14. Tim Lansink Enschede; 15.
Koen Lohuis Lemelerveld; 16. Alden Chazan Arnhem; 17. Melvin Wildeboer Schut
Papendrecht; 18. Koen Paalman Nijverdal; 19. Daan Dijkstra Almelo; 20. Koen
Jansen Baak;
Sportklasse: 1. Pascal Schoots Tiel; 2. Tim
Jansen. Rheden; 3. Berry Roelofs Groesbeek; 4. Marco Schenk Aalten; 5. Imo de
Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 6. Joost van Bezooijen Nijmegen; 7.
Roger Pauwels Nijmegen; 8. Adrie Frijters Wageningen; 9. Harry Ruiterkamp
Slijk-Ewijk; 10. Jeroen Jansman Oosterbeek; 11. Johnny van den Berg Beuningen
Gld; 12. Ruben Versloot Wageningen; 13. John van Lochem Aalten; 14. Robert
Temming Aalten; 15. Richard Beumer Ede; 16. Rob Niekolaas Zwolle; 17. Arjan
Seunninga Ede; 18. Diederik Hol Apeldoorn; 19. Michel Wouters van den
Oudenweijer ARNHEM 20. Erik Nekkers Vught;
ELDEN.( 2016.06.18
)
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Robin
Wennekes Dodewaard; 2. Robbie van Bakel Deurne; 3. Teun Flint Winterswijk; 4.
Robert de Jong Zeewolde; 5. Jaap de Jong Lunteren; 6. Marcel Wouters Groesbeek;
7. Gary Hekman Kampen; 8. Steven Stenekes Bennekom; 9. Nick Lubbers
s-Heerenberg; 10. Tim Ariesen Rhenen; 11. Melvin van Zijl Harderwijk; 12. Ivo
Stronks Aalten; 13. Bas van der Kooij Maassluis; 14. Jermo Le Fevre Purmerend; 15.
Jasper Bugter Elden; 16. Rick Smit Kampen; 17. Jake Griffin Maarn; 18. Lehvi
Braam Dodewaard; 19. Jarri Stravers Groot-Ammers; 20. Mitchell Mulhern Heerde;
Sportklasse: 1. Cor van der Ploeg Bemmel; 2.
Arjan Seunninga Ede; 3. Lars Bekhuis Borne; 4. Rob van Beek Leusden; 5. Maarten
Bremer Bemmel; 6. Tim Jansen Rheden; 7. Ron Paffen Milsbeek; 8. Frank Rijkhoff
Veenendaal; 9. Berry Roelofs Groesbeek; 10. Wesley Pieterse Arnhem; 11. Richard
Beumer Ede; 12. Erik Nekkers Vught; 13. Joost van Bezooijen Nijmegen; 14. Hans
van Eijk Nieuw-Vennep; 15. Tijs Westendorp Nijmegen; 16. Marcel Kranenburg
Apeldoorn; 17. Marco Kok Enter; 18. Johnny van den Berg Beuningen Gld; 19.
Harry Ruiterkamp Slijk-Ewijk; 20. Barjo Lamberink Bergentheim;
ELDEN.( 2016.06.19
)
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Erik
Dekker Hedel; 2. Timo Fransen Westervoort; 3. Michiel Derksen Oldenzaal; 4.
Marcel Alma Harskamp; 5. Wilco van Schenkhof Echteld; 6. Corne Castein Renkum;
7. Tim Jansen Rheden; 8. Guido Benthem Arnhem; 9. Joost Arentsen Varsseveld;
10. Dik van de Koolwijk Nijmegen; 11. Haiko Peters Vianen; 12. Michel Reuser
Dieren; 13. Niels Ruijter Uithoorn; 14. Wilbert van Binsbergen Dodewaard; 15.
Johnny van den Berg Beuningen Gld; 16. Richard van Hardeveld Ede Gld.; 17. Koen
Wulterkens Boxmeer; 18. Wesley Pieterse Arnhem; 19. Viktor Hoog Antink Ochten;
20. Thijs van der Bijl Lent;
Masters 50+: 1. Marcel Lambregts Meteren; 2.
Lars Rietveld Oudewater; 3. Cor van der Ploeg Bemmel; 4. Hans Vonk Arnhem; 5.
Tonny Berends Giessenburg; 6. Peter de Weert Staphorst; 7. Gert Bosman Wijhe;
8. Roger Pauwels Nijmegen; 9. Ronald Scheffel Apeldoorn; 10. Gerald Seuren
Vierlingsbeek; 11. Riny Pleij Wierden; 12. Jaap van der Breggen Nijkerk; 13.
Steve McEwen Wapenveld; 14. Rob Driessen Arnhem; 15. Ron Dooyeweerd Harderwijk;
16. Theo Wennekes Dodewaard; 17. Chris Limpers Vorden; 18. Ron Paffen Milsbeek;
19. Sjaak van Hal Deventer; 20. Kees van Prooijen s-Gravenhage;
ELDEN.( 2018.06.17
)
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jasper
Bugter Elden; 2. Sybe van den Bos Leusden; 3. Robin Wennekes Arnhem; 4. Marten
Kooistra Jonkerslan; 5. Robert Berk Pijnacker; 6. Thomas van Dulmen Velp; 7.
Wim Wittenberg Herveld; 8. Tom Wijfje Ter Aar; 9. Dik van de Koolwijk Elst; 10.
Bas Ottevanger Groot-Ammers; 11. Harmen Baas Wageningen; 12. Matthijs ten
Buuren Hengelo; 13. Patrick Coster Hasselt; 14. Yannick Vrielink Zutphen; 15.
Steven Stenekes Bennekom; 16. Jeroen van Krimpen Utrecht; 17. Martijn Versteege
Hengelo.Gld; 18. Jesse Haaksman Zeist; 19. Dylan van Zijl Harderwijk; 20. Koen
van Helvoirt Erp;
Nieuwelingen: 1. Jente Klaver Kullomerzwaag;
2. Lucas Janssen Papendrecht; 3. Marijn van Vlerken Aarle-Rixtel; 4. Jip Kramer
Oosterbeek; 5. Levi van Hoften Tiel; 6. Guus van Schipstal Wanroij; 7. Luuk
Verbruggen Deventer; 8. Jelle Winkelhorst Giesbeek; 9. Jelle Baks Haalderen;
10. Vik Smulders Loon op Zand; 11. Keigo Sweens Goirle; 12. Mark Bogers
Bennekom; 13. Axel van Benthem Renkum; 14. Mathijs van Putten Hagestein;
Nieuweling-Meisjes: 1. Ilse
Pluimers Enter; 2. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 3. Sofie van Rooijen Driel; 4.
Daniek Hengeveld Nootdorp; 5. Chloë Postma Hulsen; 6. Nina Spapen Rijen; 7.
Rosan Dekker Echten.Dr. 8. Mickey Nijkamp Zwolle; 9. Indy van Os Angeren; 10.
Marit Wasmus Den Hoorn; 11. Silke Blei Herwenen; 12. Femke Gort Echt; 13.
Malena van Dam Haastrecht; 14. Lisa van Helvoirt Erp; 15. Rixt Tol Hasselt; 16.
Karlijn Koops Elim; 17. Lieke Janssen Panningen; 18. Iris Verschuren
Streefkerk; 19. Lotte Jansen Dordrecht; 20. Mandy Hesselberth Kaatsheuvel;
Sportklasse: 1. Niek Olde Meule Hengelo; 2.
Edwin Krijgh Dieren; 3. Jarco van Binsbergen Herveld; 4. Miente Steensma
Drachten; 5. Frank Rijkhoff Veenendaal; 6. Ewald van Soest Veenendaal; 7.
Marcel Alma Harskamp; 8. Peter de Weert Staphorst; 9. Arjan Seunninga Ede; 10.
Tijs Westendorp Nijmegen; 11. Stanley Alards Arnhem; 12. Adrie Frijters
Wageningen; 13. Jeroen Wolbrink Deventer; 14. Gerrit Wijgman Bijschrijver 15.
Joost van Bezooijen Nijmegen; 16. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 17. Richard
Louman Heelsum; 18. Ralf Steegs Velp; 19. Mario Willemsen Huissen; 20. Erwin
Hoftijser Arnhem;
ELDEN .(
2019.06.16 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Steven
Stenekes Bennekom; 2. Robert Berk Pijnacker; 3. Lorenzo Harbers Nijverdal; 4.
Philip Heijnen Oeffelt; 5. Jentje Huntink Drempt; 6. Martijn Broekman Tricht;
7. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 8. Arno te Brake Nijmegen; 9. Jelle Wolsink
Hengelo Ov; 10. Jeroen Breewel Haarlem; 11. Jasper Bugter Arnhem; 12. Tom
Wijfje Ter Aar; 13. Daniël Langereis Delft; 14. Koen van Lochem Enschede; 15.
Frank Visser Utrecht; 16. Lars de Bot Losser; 17. Eelke Nikkels Groningen; 18.
Florian Smits Dinxperlo; 19. Daan van Alphen Gennep; 20. Mees Willemsen Elst
Ut;
Nieuwelingen: 1. Noah van Putten Tiel; 2.
Jari Prins Hank; 3. Joris Reinderink Ruurlo; 4. Sam Hermans Tegelen; 5. Senna
Nijman Heelsum; 6. Johan Dorussen Beuningen; 7. Thijs Kortes Hooglanderveen; 8.
Bailey Groenendaal Schijndel; 9. Luuk Verbruggen Deventer; 10. Björn Vos
Sint-Michielsgestel; 11. Stijn Peters Best; 12. Ole Stoffels Amersfoort; 13.
Dennis de Haan Veenendaal; 14. Ties Postma Amerongen; 15. Brent Vos Castricum;
16. Daan van den Eijnde Gemert; 17. Luke Leus Sint-Michielsgestel; 18. Marijn
Achterberg Veenendaal; 19. Max van Heeswijk Schijndel; 20. Sven Timmermans
Twello;
Sportklasse: 1. André van Reek Gouda; 2.
Corne Castein Renkum; 3. Maarten Bremer Bemmel; 4. Edwin Krijgh Dieren; 5. Ralf
Steegs Velp; 6. Adrie Frijters Wageningen; 7. Bram de Vlieger Nijmegen; 8.
Haiko Peters Oosterhout (Gld) 9. Johan Schreuder Lunteren; 10. Sjors Beijer
Heelsum; 11. Rob van Beek Leusden; 12. Marcel Lambregts Meteren; 13. Clemens
van den Thillart Nijmegen; 14. Dick Kinket Hattem; 15. Erik Nekkers Vught; 16.
Henry Schut Zeeland; 17. Berry Roelofs Groesbeek; 18. Jarco van Binsbergen
Herveld; 19. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 20. Tim Jansen Rheden;