EDE.( 2001.08.30
).
Elite/Neo: 1. Martijn Lust Heerhugowaard;
2. Maarten Tjallingii Arnhem; 3. Antoine de Haan Groesbeek; 4.
Vincent van Rijn Leusden; 5. William Berns Cuyk;6. Allard Engels Emmen;
7. Frank van Rooijen Wilnis; 8. Henry van der Weerd Kampen;9. Ard
Jansen Soest; 10. Koen de Jong Hilversum; 11.
Raymond Koch Nijeveen; 12. Mark Poppe Nijverdal; 13. Arjan
Seunninga Heteren;14. Guido Benthem Ede; 15. Jan Weevers Hengelo; 16.
Maarten Janssen Rijssen;17. Dennis van Dijken Dodewaard; 18. Pascal
Arts. Ede; 19. Marc Hulshof Gendt; 20. Marco Bloemendaal
Bennekom;
EDE.( 2002.08.29
).
Elite/Neo: 1. Martijn Lust Heerhugowaard;
2. Marcel Alma Harskamp; 3. Pascal Arts Ede; 4. Paul van
Schalen Arnhem; 5. Bram Schmitz Aalst-Waalre; 6. Joost Legtenberg
Arnhem;7. Ferdi van Katwijk Oploo; 8. Raymond Koch Nijeveen;9. Henry van
der Weerd Kampen; 10. Warner Boekhout Odijk; 11. Antoine de Haan
Groesbeek; 12. Martin Bekking Apeldoorn; 13. Mathijs Loohuis
Oldenzaal; 14. Maas van Schoonhoven Ede; 15. Stefan van Ekris
Breukelen;16. Stefan Slager Rhenoy; 17. Hugo Kok Amersfoort; 18.
Eric van Leijen Ewijk;19. Dennis Kok Amersfoort; 20. Roy Spijker.
Kampen;
Sportkl.-b: 1. Ton van
den Dries Purmerend; 2. Tonny van Dam Elburg; 3. John van Rullen
Schijndel; 4. Kees Kosterman Leersum; 5. René Alblas De Meern;
6. Jaco van de Kamp Harskamp;7. Piet de Haas Tiel; 8. Gerry Vlieger
Appelscha; 9. Ron Goos Rotterdam;10. Joost Volkers Alkmaar; 11.
Rene Bastiaansen Wageningen; 12. Tonjo Nakken Haaksbergen; 13.
Rikkert Snitselaar Ede; 14. Henk Brouwer Lunteren; 15. Leo
Bruijstens Schijndel; 16. Ron Mol. Scheveningen;17. Martijn van Beek
Arnhem;18. Wim Proper Epe;19. Dirk Jan Engelen Nijmegen; 20. Bas van
Werven Rotterdam;
EDE. ( 2003.08.28
)
Amateurs-A: 1. Ronald Roos Zoetermeer; 2.
Maas van Schoonhoven Ede; 3. Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel;4. Herman
Reessink Stokkum; 5. Arjan Paalman Rijssen; 6. Patrick Somsen
Aalten; 7. Maarten Mathot Den Bosch; 8. Eddy Hermsen Ochten; 9.
Bop Douma Zwolle; 10. Rene Smits Lage-Zwaluwe;11. Alex Bosch Huizen;12.
Harry van Putten Hagestein; 13. Pieter Hendriks Gorinchem; 14.
Jan van den Brink Veenendaal; 15. Martijn Harteloh Dordrecht; 16.
Arthur van de Hudding Ede; 17. Bart Besemer Leuvenheim;18. Marco Schenk
Aalten;19. Jeffrey Dirksen Lienden; 20. Eddo van Os Hilversum;
Elite/Beloften: 1. Marcel Alma Harskamp; 2.
Patrick Koeman Nieuwegein; 3. Markku Ainsalu Bunnik;4. Ronald Schür
Alkmaar; 5. Danny Degeling Lutjebroek;6. Pascal Arts Ede; 7. Rik
Nederlof Woerden; 8. Alexander Hendriks Uithoorn; 9. Adam Cox
H.I. Ambacht; 10. Mathijs Wagenaar Epe; 11. Arjan Molenaar.
Ameide;12. Michael Kortekaas Kudelstaart; 13. Sjoerd Botter Warnsveld;
14. Ferdi van Katwijk Oploo; 15. Robert van Plateringen Harderwijk;
16. Niels Vos Uddel; 17. Michel te Boekhorst Broek in Waterland;18.
Johan Procee Groningen; 19. Vincent Weening Lelystad; 20. Stefan
van Dorrestein Zeist;
EDE
.( 2004.08.26 )
Elite/Neo: 1. Tim van der Zanden.
Poeldijk; 2. Tom Cordes Baarle-Nassau; 3. Jeroen Akkerman Almere;
4. Marcel Alma Harskamp; 5. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 6.
Odwin Bink Amsterdam;7. Aloys van Duuren Hoogeveen; 8. Patrick Koeman
Nieuwegein; 9. David Harrigan Australië; 10. Hilton Clarke
Australië; 11. Maarten Tjallingii Arnhem;12. Coen Bosch Twello; 13.
Ronald Schur Alkmaar;14. Niels Pieters Hoofddorp; 15. Sander van
Amerongen Rheden; 16. Herman Snoeijink Denekamp; 17. Joost
Legtenberg Arnhem; 18. Koen de Jong Hilversum;
19. Pascal Arts Ede; 20. Richard van Hardeveld Heelsum;
EDE
.( 2005.08.25 )
Elite/Belofte: 1. Wim Stroetinga Oldeberkoop;
2. Marcel Alma Harskamp; 3. Dennis van Dijken Bemmel; 4.
Niels Pieters Hoofddorp; 5. Jeroen Janssen Nijmegen; 6. Dennis
Leliveld Mijdrecht; 7. John den Engelsman Nijmegen; 8. Arjan
Stroetinga Oldeberkoop; 9. Tom Vermeer Leusden; 10. Jos Boonstra
Peize; 11. Florian Smits Amsterdam;12. Thijs Braber Nijmegen; 13.
Pim Valentijn Harderwijk; 14. Erwin Goenga Krommenie; 15. Sander
van Amerongen Rheden; 16. Gerben Nijmeijer Oldenzaal; 17. Coen
Bosch Twello; 18. Marien Wallink Heino;19. Eric van de Meent Veenendaal;
20. Tom Cordes Baarle Nassau;
Amateurs-B: 1. Jos Feiken Emmeloord; 2.
Frank Rijkhoff Veenedaal; 3. Roland Draaijer Druten; 4. Ton van
den Dries Purmerend; 5. Hans Hissink Arnhem; 6. Edwin Mastebroek
Barneveld; 7. Benno Pauw Nieuwegein; 8. Leo Bruijstens Schijndel;
9. Eric van Leijen Nijmegen; 10. John van Wessel Haaksbergen; 11.
Marti Fransen Andelst; 12. Richard Beumer Ede; 13. Martin de Jong
Vianen;14. Marcel Roseboom Ede; 15. Johnny van den Berg Beuningen; 16.
Michel Klarenbeek Klarenbeek; 17. Hans Krukkert Emmeloord; 18.
Gert-Jan Speksnijder Rotterdam; 19. Michel Schoon Zaltbommel; 20.
Gerrit Keppel Beesd;
EDE.( 2006.08.24 )
Amateurs-A.Criterium: 1. Hans Vonk
Arnhem; 2. Adrie Frijters Wageningen; 3. Bastian Pit Amersfoort; 4. Roland
Draaijer Druten; 5. Maas van Schoonhoven Ede Gld.; 6. Rik Harbers Aalten; 7.
Marcel Beumer Ede Gld.; 8. Marco Schenk Aalten; 9. Jeroen Verbocht Barneveld;
10. Maurice Schenk Winterswijk; 11. Sjoerd van Raak Amstelveen; 12. Herman
Reessink Stokkum; 13. Arno van der Veen Meerkerk; 14. Vincent van Rijsewijk Renkum;
15. Thijs Visscher Zwolle; 16. Lars Rietveld Oudewater; 17. Richard Beumer Ede
Gld.; 18. Rob Niekolaas Zwolle; 19. Joost Lammers Utrecht; 20. Edwin Mastebroek
Barneveld;
Amateurs-A.Tijdrit: 1. Hans Vonk
Arnhem; 2. Adrie Frijters Wageningen; 3. Bastian Pit Amersfoort; 4. Roland
Draaijer Druten; 5. Maas van Schoonhoven Ede Gld.; 6. Rik Harbers Aalten; 7.
Marcel Beumer Ede Gld.; 8. Marco Schenk Aalten; 9. Jeroen Verbocht Barneveld;
10. Maurice Schenk Winterswijk;
EDE.( 2007.08.23 )
Amateurs-A.Criterium: 1. Joost
Legtenberg Arnhem; 2. Dick Hoeve Elburg; 3. Eddy Hermsen Ochten; 4. Lars
Rietveld Oudewater; 5. Marcel Beumer Ede Gld.; 6. Frank Niewold Lisse; 7.
Barrie van Reenen Harderwijk; 8. Joost Horstink Arnhem; 9. Wouter Gehring Geesteren;
10. Maas van Schoonhoven Ede Gld.; 11. Richard Louman Amsterdam; 12. Arjan
Seunninga Ede Gld.; 13. Remko Startman Winterswijk; 14. Adrie Frijters
Wageningen; 15. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 16. Arnaud
Stoffels Amersfoort; 17. Gerben van Vilsteren Zwolle; 18. Imo de Pruijssenaere
Leusden; 19. Jaco van de Kamp Harskamp; 20. Henk Jan Borghuis Rijssen;
Amateurs-A.Eindklassement: 1. Eddy
Hermsen Ochten; 2. Arjan Seunninga Ede Gld.; 3. Adrie Frijters Wageningen; 4.
Wouter Gehring Geesteren; 5. Remko Startman Winterswijk; 6. Frank Niewold
Lisse; 7. Joost Legtenberg Arnhem; 8. Maas van Schoonhoven Ede Gld.; 9. Lars
Rietveld Oudewater; 10. Marcel Beumer Ede Gld.;
Amateurs-A.Tijdrit: 1. Adrie
Frijters Wageningen; 2. Corne Verhoeks Zuilichem; 3. Arjan Seunninga Ede Gld.;
4. Remko Startman Winterswijk; 5. Roy Andes Heteren; 6. Jerry de Bruijn
Harderwijk; 7. Wouter Gehring Geesteren; 8. Joost Legtenberg Arnhem; 9. Maas
van Schoonhoven Ede Gld.; 10. Eddy Hermsen Ochten; 11. Hannes Schalkwijk
Enschede; 12. Frank Niewold Lisse; 13. Jan Sanders Afferden; 14. Maurice Schenk
Winterswijk; 15. Marcel Beumer Ede Gld.; 16. Lars Rietveld Oudewater; 17. Henk
Jan Borghuis Rijssen; 18. Nico Leroy Barneveld; 19. Marcel Prakken Enschede;
20. Dick Hoeve Elburg;
EDE
.( 2008.08.28 )
Amateurs-A.Tijdrit: 1. Lars
Rietveld Oudewater; 2. Adrie Frijters Wageningen; 3. Martin Bekking Apeldoorn;
4. Marco Schenk Aalten; 5. Nick Kweldam Aalten; 6. Hans Vonk Arnhem; 7. Jan
Alma Otterlo; 8. Frank Rijkhoff Veenendaal; 9. Jaco van de Kamp Harskamp;10.
Henk Jan Borghuis Rijssen;11. Barrie van Reenen Harderwijk;12. Arjan Seunninga
Ede Gld; 13. Bart Streppel Apeldoorn; 14. Jasper de Heus Wijk bij Duurstede;15.
Thijs Visscher Zwolle; 16. Martijn de Groot Vuren; 17. Jacco Spithoven
Nieuwegein;18. Edwin Mastebroek Barneveld;19. Ron Bol Zeist; 20. Benjamin Bervoets Almere;
Amateurs-A.Criterium: 1. Arjan
Ribbers Groenlo; 2. Martin Bekking Apeldoorn; 3. Martijn de Groot Vuren; 4.
Adrie Frijters Wageningen; 5. Marco Schenk Aalten; 6. Arjan Seunninga Ede Gld;
7. Thijs Visscher Zwolle; 8. Barrie van Reenen Harderwijk;9. Eddy Hermsen
Ochten; 10. Bart Streppel Apeldoorn; 11. Jaco van de Kamp Harskamp;12. Ron Bol
Zeist; 13. Jan Alma Otterlo; 14. Martijn Korstanje Utrecht; 15. Erwin Rijnders
Nieuwegein;16. Jasper de Heus Wijk bij Duurstede;17. Lars Rietveld Oudewater;
18. Jacco Spithoven Nieuwegein;19. Marcel Witte Amsterdam; 20. Benjamin
Bervoets Almere;
Amateurs-A.Eindklassement: 1. Martin
Bekking Apeldoorn; 2. Adrie Frijters Wageningen; 3. Marco Schenk Aalten; 4.
Arjan Seunninga Ede Gld; 5. Lars Rietveld Oudewater; 6. Martijn de Groot Vuren;
7. Barrie van Reenen Harderwijk;8. Jaco van de Kamp Harskamp;9. Jan Alma
Otterlo; 10. Thijs Visscher Zwolle; 11. Bart Streppel Apeldoorn; 12. Jasper de
Heus Wijk bij Duurstede;13. Eddy Hermsen Ochten; 14. Frank Rijkhoff
Veenendaal;15. Ron Bol Zeist; 16. Hans Vonk Arnhem; 17. Arjan Ribbers Groenlo;
18. Nick Kweldam Aalten; 19. Benjamin Bervoets Almere; 20. Henk Jan
Borghuis Rijssen;
EDE.OMNIUM .( 2009.08.27 )
Amateurs-A.Afvalwedstrijd: 1. Nick
Kweldam Aalten; 2. Adrie Frijters Wageningen; 3. Arjan Seunninga Ede Gld.; 4.
Hans Vonk Arnhem; 5. Eddy Hermsen Ochten; 6. Lars Rietveld Oudewater; 7. Hans
Vonk Arnhem; 8. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden;9. Cees Quint
Deil; 10. Ron Bol Zeist; 11. Marco Schenk Aalten; 12. Thijs Visscher Zwolle;
13. Bert Koelewijn Soest; 14. Jefte de Bruin Nijmegen; 15. Marc Janssen Enschede;
16. Arno van der Veen Meerkerk; 17. Martijn de Groot Vuren; 18. Arnoud
Witsenburg Driebergen-Rijsenburg; 19. Matthijs Kuipers Utrecht;
Amateurs-A.Criterium: 1. Jefte de
Bruin Nijmegen; 2. Adrie Frijters Wageningen; 3. Arno van der Veen Meerkerk; 4.
Nick Kweldam Aalten; 5. Arjan Seunninga Ede Gld.; 6. Robin de Pruyssenaere de
la Woestijne Leusden;7. Martijn de Groot Vuren; 8. Marco Schenk Aalten; 9. Hans
Vonk Arnhem; 10. Arnoud Witsenburg Driebergen-Rijsenburg; 11. Harro Timmerman
Rhenen; 12. Eddy Hermsen Ochten; 13. Ron Bol Zeist; 14. Cees Quint Deil; 15.
Marc Janssen Enschede; 16. Bert Koelewijn Soest; 17. Lars Rietveld Oudewater;
18. Thijs Visscher Zwolle; 19. Hans Vonk Arnhem; 20. Matthijs Kuipers Utrecht;
Amateurs-A.Eindklassement: 1. Adrie
Frijters Wageningen; 2. Nick Kweldam Aalten; 3. Arjan Seunninga Ede Gld.; 4.
Hans Vonk Arnhem; 5. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden;6. Jefte de
Bruin Nijmegen; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8. Marco Schenk Aalten; 9. Arno van der
Veen Meerkerk; 10. Lars Rietveld Oudewater; 11. Cees Quint Deil; 12. Ron Bol
Zeist; 13. Martijn de Groot Vuren; 14. Hans Vonk Arnhem; 15. Arnoud Witsenburg
Driebergen-Rijsenburg; 16. Bert Koelewijn Soest; 17. Thijs Visscher Zwolle; 18.
Marc Janssen Enschede; 19. Matthijs Kuipers Utrecht;
EDE
.( 2010.08.26 )
Masters 40+: 1. Marcel Alma Harskamp; 2.
Lars Rietveld Oudewater; 3. Adrie Frijters Wageningen; 4. Jos Wolfkamp Raalte;
5. Cor Derks Druten; 6. Hans Vonk Arnhem; 7. Martijn Harteloh Dordrecht; 8.
Gerrit van Loo t Harde; 9. Jan Alma Otterlo; 10. Richard Huisman Amersfoort;
11. Ad Jonker Veenendaal; 12. Mark Janssens Rhenen; 13. Herman de Jong
Zoeterwoude; 14. Arjan Tigelaar Smilde; 15. Dirk-Jan van Veenendaal Veenendaal;
16. Ben Kruk Nijmegen; 17. Edwin Mastebroek Barneveld; 18. Richard Beumer Ede;
EDE.(2011.08.25 )
Elite/Beloften/Amateurs/Junioren: 1. Ronald
Roos Hoogstraten Bel; 2. Geertjan Jonkman Andijk; 3. Martijn Knol Hasselt; 4.
Lars van de Vall Ouderkerk a/d Amstel;5. Jenning Huizenga Wolfheze; 6. Lars
Rietveld Oudewater; 7. Ferdi van Katwijk Overloon; 8. Niels van Otterloo Marle;
9. Wouter de Groot Pijnacker; 10. Rens te Stroet Keijenborg; 11. Edwin de
Graaff De Kwakel; 12. Daan van den Berg Veenendaal; 13. Adrie Frijters
Wageningen; 14. Dirk Reuling Utrecht; 15. Cees Quint Deil; 16. Xaf Houwers
Aalten; 17. Thomas Hartog Haarlem; 18. Joeri Willemse Deventer; 19. Rick
Vogelpoel Arnhem; 20. Pim de Beer Bakel;
EDE.(2012.08.23)
Amateur/Sportklasse/Junior/Nieuweling:
1. Remco Bertelink Bennekom; 2.
Marcel Alma Harskamp; 3. Wouter van
Zanten Apeldoorn; 4. Imo de
Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 5.
Martin Bekking Apeldoorn; 6. Pascal
Schoots Tiel; 7. Brian Burggraaf
Hoofddorp; 8. Adrie Frijters
Wageningen; 9. Egon Nanninga
Lelystad; 10. Xander Moerman Vianen; 11. Jan Muis Giessenburg; 12. Jasper Bugter Arnhem; 13. Arjan Seunninga Bennekom; 14. Jaap de Jong Lunteren; 15. Remy Meeuwse Utrecht; 16. Teo Muis Gorinchem; 17. Erik Altena Delft; 18. Maarten Schoemaker Nijmegen; 19. Cor van der Ploeg Bemmel; 20. Lars Rietveld Oudewater;
EDE.( 2013.08.29 )
Amateurs/Sportklasse: 1. Remco
Bertelink Bennekom; 2. Arjan Seunninga Ede; 3. Marcel Alma Harskamp; 4. Eddy
Hermsen Ochten; 5. Lars Rietveld Oudewater; 6. Henk Jan Borghuis Rijssen; 7.
Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 8. Gerard Windhouwer Oostzaan;
9. Stefan Slager Beesd; 10. Jeroen Akkerman Almere; 11. Joost Aelmans Cuijk; 12.
Stanley Alards Arnhem; 13. Cor van der Ploeg Bemmel; 14. Ralf Steegs Arnhem;
15. Hans Vonk Arnhem; 16. Albert Jan Zielman Ede; 17. Jules Roskamp Zoetermeer;
18. Cees Quint Deil; 19. Erwin van Dijk Renswoude; 20. Watze Vroom Wageningen;
EDE.( 2014.08.28 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Marcel
Alma Harskamp; 2. Robbert Schaap Voorburg; 3. Remco Bertelink Bennekom; 4.
Albert van Riessen Rotterdam; 5. Eddy Hermsen Ochten; 6. Tim Nederlof
Breukelen; 7. Lars Rietveld Oudewater; 8. Roy Andes Heteren; 9. Henk Jan
Borghuis Rijssen; 10. Mathieu Krabbenborg Groenlo; 11. Barry Porsius Lelystad;
12. Joost van Leeuwen Ede; 13. Guido Benthem Arnhem; 14. Arjan Seunninga Ede;
15. Martijn Veling Amstelveen; 16. Ruben Versloot Wageningen; 17. Marc Scholman
Montfoort; 18. Jan Metselaar Bergschenhoek; 19. Wouter van Zanten Apeldoorn;
20. Xander Moerman Vianen;
Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Grace
Garner Engeland; 2. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 3. Kirstie van Haaften De
Meern; 4. Melissa Lowther Engeland; 5. Anouk Spies Wageningen; 6. Phaedra Krol
Heerde; 7. Abby-Mae Parkinson Engeland; 8. Anne Huinen Noordwijk Zh; 9. Julie
Burgmans Bergeijk; 10. Yara Kastelijn Neerkant; 11. Megan Barker Engeland; 12.
Céline van Houtum Den Dungen; 13. Juul Hubert Den Haag; 14. Myrthe Willemsen
Elst; 15. Sanne Vermeer Dodewaard; 16. Chantal van der Gulik Poeldijk; 17.
Andrea van Loo t Harde; 18. Abigail Dentus Engeland; 19. Melanie van Putten
Hagestein; 20. Anne Cossee Diever;
EDE.( 2015.08.27 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Eddy van
IJzendoorn Tiel; 2. Remco Bertelink Bennekom; 3. Glenn van Nierop Zoeterwoude;
4. Arjan Seunninga Ede; 5. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 6. Henk de
Jong Mijdrecht; 7. Leon Strötker Venlo; 8. Koen de
Best Mijdrecht; 9. Max Haaksman Zeist; 10. Luuk Lohuis Denekamp; 11. Menno van
Hees Utrecht; 12. Jeroen Jansman Oosterbeek; 13. Matthijs Spies Wageningen; 14.
Joost van Leeuwen Ede; 15. Marcel Prakken Utrecht; 16. Joost Hakvoort
Oosterhout; 17. Watze Vroom Bennekom; 18. Stefan Teunis Malden; 19. Lars Olde
Meierink Overdinkel; 20. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht;
Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Gaby
Gieskens s-Gra-venhage; 2. Melanie van Putten Hagestein; 3. Lisanne Immerzeel
Wilnis; 4. Kirstie van Haaften De Meern; 5. Tamara de Graaf Apeldoorn; 6. Sarah
van Wijnen Tilburg; 7. Michelle de Graaf Apeldoorn; 8. Cathalijne Hoolwerf
Eemdijk; 9. Céline van Houtum Den Dungen; 10. Susanne Meistrok Elshout; 11.
Sabine Hey Oosterhout; 12. Phaedra Krol Heerde; 13. Sanne Vermeer Dodewaard;
14. Kristie van der Vossen Culemborg; 15. Susanne Benders Helmond; 16. Andrea
van Loo t Harde; 17. Kirsten Westerhuis Leersum; 18. Jitske Hubert Den Haag;
19. Lieke Lap Dronten; 20. Famke van Dommelen Elshout;
EDE.( 2016.08.25 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Erik
Dekker Hedel; 2. Remco Bertelink Ede; 3. Ferry de Ruiter Putten; 4. Jan Kanis
Zwolle; 5. Gerco Pastoor Eemdijk; 6. Arjan Seunninga Ede; 7. Wilfred Harbers
Putten; 8. Ewout van der Kleij Utrecht; 9. Erik de Niet Den Haag; 10. Fernand
Cools Utrecht; 11. Arne Peters Beekbergen 12. Niels Ruijter Uithoorn; 13.
Robert Warmer Utrecht; 14. Gerjo Berentschot Zelhem; 15. Eddy Hermsen Ochten;
16. Lars Rietveld Oudewater; 17. Bas Boenders Utrecht; 18. Jaap Berg
Veenendaal; 19. Robert Kruijf Leeuwarden; 20. Sent Tissingh Groningen;
Amateurs/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Hanneke
Mulder Utrecht; 2. Lorena Wiebes Mijdrecht; 3. Nicole Steigenga Exmorra; 4.
Carmen Pol Tubbergen; 5. Anouk Spies Wageningen; 6. Sabine Hey Oosterhout; 7.
Iris Ton Waskemeer; 8. Kirsten Westerhuis Leersum; 9. Quinty Ton Geldermalsen;
10. Kiki van Asselt Apeldoorn; 11. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 12. Melanie van
Putten Hagestein; 13. Lisanne Nauta Amersfoort; 14. Anneloes Leppers
Veenendaal; 15. Emma Boogaard Zwaag; 16. Sanne Vermeer Dodewaard; 17. Liesbeth
Zeeman Oudkarspel; 18. Dorien Hoog Antink Ochten; 19. Lisanne Immerzeel Wilnis;
20. Babette Buitenhuis Deventer;
EDE.(2017.08.23)
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Frank
Visser Utrecht; 2. Bart Lemmen Utrecht; 3. Remco Bertelink Ede; 4. Robert de
Jong Zeewolde; 5. Robert Warmer Utrecht; 6. Martijn Lust Tuitjenhorn; 7. Henk
de Jong Nieuwveen; 8. Koen de Best Mijdrecht; 9. Wim
de Bruin Hardinxveld-Giessendam; 10. Niels Ruijter Uithoorn; 11. Lars Rietveld
Oudewater; 12. Ruben Ubels Nijkerk Gld; 13. Roeland Mennink Utrecht; 14. Mees
Willemsen Elst Ut; 15. Matijn Straatsma Utrecht; 16. Erik Dekker Hedel; 17.
Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 18. Arjan Seunninga Ede; 19. Gijs Vierling
Doorwerth; 20. Timo Fransen Westervoort;
Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Mischa
Bredewold Hoogland; 2. Sofie van Rooijen Driel; 3. Ilse Pluimers Enter; 4.
Berdine Bakker Rotterdam; 5. Tessa Paardekooper Groenlo; 6. Anouk Spies
Wageningen; 7. Suze van der Zwet Roelofarendsveen; 8. Maaike Meistrok Elshout;
9. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 10. Marije te Raa 11. Silke Smulders Loon op
Zand; 12. Heleen Treur Ugchelen; 13. Kirsten Westerhuis Leersum; 14. Noa de
Haan Terschuur; 15. Nienke Pronk Utrecht; 16. Tamara de Graaf Apeldoorn; 17.
Miriam Fuselier 18. Kyra Velner Rossum; 19. Lotte Beukers Monster; 20. Jet
Jansen
EDE.( 2018.08.22 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Elias de
Bruijne Utrecht; 2. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 3. Thomas van
Dulmen Velp; 4. Frank Visser Utrecht; 5. Luuk Schuurmans Utrecht; 6. Lars
Hohmann Oosterhout NB; 7. Rob Tijdink Arnhem 8. Joost Legtenberg Arnhem; 9.
Gert-Jan Elsenaar Amsterdam; 10. Jesse Haaksman Zeist; 11. Edwin Wielink
Twello; 12. Marcel Alma Harskamp; 13. Egon Nanninga Lelystad; 14. Tom
Meulendijks Nijmegen; 15. Coen Bosch Twello; 16. Robin de Pruyssenaere de la
Woestijne Leusden; 17. Johnny de Harder Lelystad; 18. Jorre van der Bij
Utrecht; 19. Eric van de Meent Lent; 20. Matijn Straatsma Utrecht;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Sofie van
Rooijen Driel; 2. Ilse Pluimers Enter; 3. Tamara van der Horst Hasselt; 4. Maud
Rijnbeek Limmen; 5. Suzanne Mulder Den Haag 6. Laura Molenaar Oud-Beijerland;
7. Dorien Hoog Antink Ochten; 8. Marit Wasmus Den Hoorn; 9. Tamara Rumuller
Almere; 10. Samantha van Steenis Arnhem; 11. Brenda Bakker Bijschrijver 12.
Francien Looije Almere; 13. Yuli van der Molen Krommenie; 14. Linda
Poelstra-Ringlever Berg en Dal 15. Esmée Peperkamp Didam; 16. Anne Posthuma
Wijchen; 17. Sanne Prins Wierden; 18. Joline Versteegen Bijschrijver 19. Laurie
de Kroon Bijschrijver 20. Miriam Fuselier Arnhem;
EDE
.( 2019.06.28 )
Elite/Beloften Club/Junior/Amateurs-Vrouwen: 1. Kristina
Clonan Australie; 2. Ashlee Ankudinoff Australie; 3. Libby Arbuckle
Nieuw-Ceeland; 4. Sofie van Rooijen Driel; 5. Connie O'Brien Nieuw-Zeeland 6.
Lieke Nooijen Coevorden; 7. Hanneke Mulder Utrecht; 8. Melanie Klement
Apeldoorn; 9. Geerte Hoeke Nuland; 10. Elske Lenis Leiderdorp; 11. Andrea van
Loo t Harde; 12. Alana Forster Sittard; 13. Rixt Tol Hasselt; 14. Alicja
Verhagen Woerden; 15. Anette Edmonsdon Engeland; 16. Eline van den Pol Putten;
17. Marit Cent Goor; 18. Mickey Nijkamp Zwolle; 19. Miriam Fuselier Arnhem; 20.
Elles Hageman Doldersum;
Sportklasse/Basisleden: 1. Pieter
Broeren Utrecht; 2. Remco Bertelink Ede; 3. Ossip van
de Vegte Utrecht; 4. Wilfred Harbers Putten; 5. Chris Maas Papendrecht; 6. Bart
van Ruiten Noordwijkerhout; 7. Edwin Soepenberg Den Ham Gn; 8. Everhardus Roek
Almelo; 9. Arjan Seunninga Ede; 10. Dennis Venema Lexmond; 11. Stanley Alards
Bennekom; 12. Edwin Krijgh Dieren; 13. Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 14. Caspar
Hermans Amsterdam; 15. Bas Boenders Utrecht; 16. Jelle Wijnja Utrecht; 17.
Joost Schipper Obdam; 18. Sjors Beijer Heelsum; 19. Ralf Steegs Velp; 20.
Harmen Baas Wageningen;