DOETICHEM.(
2001.05.20 )
Elite/Neo: 1. Marco Bos
Roden; 2. Jan Weevers Hengelo; 3. Marcel Alma Harskamp;
4. Bastiaan Krol Oldenzaal; 5. Kenny van Hummel Elden;
6. Peep Mikli
Barneveld; 7. Dennis Hammink; 8. Ronald Dussel
Annen; 9. Sierk-Jan
de Haan Dokkum; 10. Wim Oldenburg Uitwijk; 11.
Dick Baartse Amen; 12. Sander Olijve Neede; 13. Mario
Willemsen Huissen; 14. Jeroen Weijers 15. Erwin van Leijen
Ewijk;16. Guido Benthem
Ede; 17. Hugo Kok Amersfoort; 18. Erwin van Walsem
Hoogeveen; 19. Andras van Hoeijen
Amersfoort; 20. Maarten Janssen Rijssen;
Nieuwelingen: 1. Tom Stamsnijder Enter; 2.
Martin Boomkamp Aalten; 3. Bart Broekhuis
Almelo; 4. Thom van Dulmen Didam;
5. Frederik Bekkers Bredevoort; 6. Menno
van der Keur Emmen; 7. Martin Slim Nieuw Amsterdam; 8. Wouter te Wierik Almelo; 9. Jordy Luisman Bargentheim;
10. Jesper Kelder Holtheme; 11. Bas
Boenders Hengelo; 12. Youth Stoteler 13. Arjen Houweling
Arnhem; 14. Giel Kleinjan
Nijverdal; 15. Thijs van Amerongen Vorden; 16. Albert Timmer Gramsbergen;
17. Marien Wallink Heino; 18. Douwe-Jan Dijkstra Sleen; 19. Menno Horst Emmen; 20. Thomas
Bekkering Muntendam;
Sportkl.-a/Vet.-a: 1. Stan Janssen Siebengewald;
2. Maas van Schoonhoven Ede; 3. Anne Knol
Emmen; 4. Eddy Hermsen Ochten;
5. Reynold Harmsen Warnsveld; 6. Arjan Huiskamp Heerde;
7. Bryan van Dalfzen Genemuiden;
8. Marco Schenk Aalten; 9. Berry Roelofs
Groesbeek; 10. Rob van der Tol Wageningen; 11. Chiem de Winter Arnhem; 12. Dik van de Koolwijk
Nijmegen; 13. Raymond van Hall Doesburg; 14. Rik Harbers Aalten; 15. Arnout Mensink
Nijverdal; 16. Haico
Groote-Haar Hengelo; 17. Wilco
van Dijk Zwolle; 18. Arco Kroon Utrecht; 19.
Jeffrey Kimmels Doesburg; 20. Gert-Jan van de
Maat Markelo;
DOETICHEM.(
2002.05.19 )
Elite/Neo: 1. Dennis
van Dijken Dodewaard; 2. Henry Rademaker Dinxperlo; 3. Dennis Hammink Dieren; 4. Arjan
Ribbers Lievelde; 5.
Jan Weevers Hengelo; 6. Wim Oldenburg Uitwijk; 7. Aloys van Duuren Hoogeveen; 8.
Marcel Kock Zevenaar; 9. Mario Willemsen Huissen;
10. Erik Averesch Elspeet;
11. Bas Goossens Borculo; 12. Robert-Jan Zweers Eefde; 13. Erwin
van Leijen Ewijk; 14.
André Schrader Arnhem; 15. Marc Hulshof Gendt; 16. John van Nistelrooij
Berlicum; 17. Martin Weijers
Hengelo; 18. Vasco de Kinkelder
Duiven; 19. Wilbert van Binsbergen Dodewaard; 20. Martin Kremer Renkum;
Nieuwelingen: 1. Michel Kreder
Zevenhuizen; 2. Rolf
Brinkhuis Zevenaar; 3. Jeffrey Buist Assen; 4. Martin Slim Nieuw
Amsterdam; 5. Rik van IJzendoorn Tiel; 6.
Kevin Schutte Zwolle; 7. Thijs van Amerongen Vorden;
8. Alessandro Pangrazzi
Alblasserdam; 9. Frederik Bekkers Aalten; 10.
Dwight Spijker Kampen; 11. Rob Looymans
Geldrop; 12. Menno Horst Emmen; 13. Dennis Kreder
Zevenhuizen; 14. Jeroen Mersman
Nieuw-Buinen; 15. Jarco
van Binsbergen Dodewaard; 16. Niels Huiberts
Arnhem; 17. Michael Sonneveldt Bleiswijk; 18. Thomas Bekkering Muntendam; 19.
Bram Aalders Ulft; 20.
Robert Gesink Varsseveld;
Sportkl.-a: 1. Dick Hoeve Elburg; 2.
Rik Harbers Aalten; 3. Patrick Somsen Aalten; 4. Roy Könisser
Gennep; 5. René Beuker Bussum; 6. Stan
Janssen Siebengewald; 7. Giel
Nabben St. Anthonis; 8.
Jeffrey Kimmels Doesburg; 9. Sander Schuurman Aalten; 10. Wilco
Geerts Azewijn; 11.
Erik Ruis ’t Harde; 12. Maas van Schoonhoven Ede; 13. Frans Wittenberg
Herveld; 14. Egon
Nanninga Lelystad; 15. Bryan van Dalfzen Genemuiden; 16. Marco Schenk Aalten; 17. Fred
de Kinkelder Groenlo; 18.
Peter Makkink Hengelo; 19. Raymond van Hall Doesburg; 20. Rik van
Putten Ijsselmuiden;
Sportkl.-b: 1. Ard Somsen
Haaksbergen; 2. Rogier Wiersma Arnhem; 3. Ewald
Tenhagen Lochem; 4.
Wouter Vincent Deventer; 5. Fred de Jong Dordrecht; 6. Willem Teunissen v.Manen Heteren; 7. Dirk Jan Engelen Nijmegen; 8.
Bart Kerkhof Arnhem; 9. Maurice Zwarter Arnhem; 10. Tonny van Dam
Elburg; 11. Tonjo Nakken Haaksbergen; 12. Wijnand Wildeman Raalte; 13.
Hans Hissink Rheden; 14. Martijn van Beek
Arnhem; 15. Hermi Beute Nijmegen; 16.
Rob Driessen Arnhem; 17. Wouter Heikens Arnhem
18. Rob Jansen Nijmegen; 19. Adwin Rutgers
Nijmegen; 20. Andre Borkink Eefde;
DOETINCHEM.(
2003.05.18 ).
Elite/Beloften: 1. Marcel Alma Harskamp; 2. Ben van Egmond Nijverdal;
3. Sander Olijve Neede;4.
Maarten Tjallingii Arnhem; 5. Edward Foppen
Ermelo; 6. Peter Olde Dubbelink
Rossum; 7. Ferdi van Katwijk
Oploo; 8. Dennis van Dijken Dodewaard; 9.
Otmar Beltman Slagharen; 10. Marc van Grinsven Deurne;11. Dennis Hammink Dieren; 12.
Ronald Dussel Annen; 13.
Jan Weevers Hengelo;14. John Slot Bornerbroek; 15.
Coen Bosch Twello; 16. Niek Oude Nijeweme Geesteren;17. Bart Groot
Zevert Rekken; 18. Jan de Leeuw Ermelo; 19. Sander van Amerongen Rheden; 20.
Wilbert van Binsbergen Dodewaard;
Junioren: 1. Marien Wallink Heino;2.
Ben van der Kooi Breda; 3. Robert Gesink Varsseveld;4. Frederik Bekkers Aalten; 5. Sven
Kramer Ouderschoot; 6. Joost Spring in 't Veld
Mijdrecht;7. Mike van der Putten Haarlem; 8. Martin Boomkamp Aalten;9.
Dennie de Wit ’s-Gravendeel; 10. Raymon Bleuming Hoogeveen;11. Roderik Groenewold Raalte; 12. Marc de Jong
Leusden;13. Julius Dozeman Hoogeveen; 14. Bas Westerbos Oldebroek; 15.
Wim Stroetinga Oosterwolde;16.
Eddy van IJzendoorn Tiel; 17. Michiel Punt
Doetinchem;18. Menno Horst Emmen; 19. Douwe Jan Dijkstra
Sleen; 20. Roland Stenekes
Almere;
Masters 40+/50+: 1. Dick
Hoeve Elburg; 2. Ad de Kuiper Hardinxveld G.dam; 3.
Michel van Wezel Terborg; 4. Wilhelm Bok ; 5. Henri Emens Deventer;6. Jan Brouwer Deventer; 7. Erik Cent
Goor; 8. Rudie Frinking Zutphen;9. Tony de Nekker Noordwolde; 10.
Joop Ribbers Groenlo; 11.
Johnny Lammertink Wierden;12.
Rudi Peters Wichmond; 13. Klaas Hoeve Elburg;14. Dick van Dalen Aalten; 15. Jos Dijkman Enkhuizen; 16. Jan
Brander Ureterp;17. Arjen Bouwman
Eerbeek; 18. Wim Meijerink
Stieltjeskanaal;19. Bert Rijks Aalten; 20.
Gijs Kostman Vinkeveen;
DOETINCHEM. (
2004.05.16 )
Elite/Neo: 1. Paul van
Schalen Arnhem; 2. Arjan Ribbers Groenlo; 3. Steven Lubbers Almelo; 4. Joost Legtenberg Arnhem; 5. Mark Saathof
Nijverdal; 6. Niels Hamers Weert; 7.
Martijn Versteege Hengelo; 8. Pascal Schoots Tiel; 9. Marc van Grinsven
Deurne; 10. Marcel Lamberts Leerdam; 11. Wilbert Broekhuizen
Zwolle; 12. Erik Averesch Elspeet;
13. Rutger Kock Rotterdam; 14. Edward Foppen Ermelo; 15. Aldo Klomp Stein; 16. Marien Wallink Heino; 17. Mathijs Loohuis
Oldenzaal; 18. Wilbert van Binsbergen Dodewaard; 19. Jesper
Kelder Enschede; 20. Matijs Jansen Heeten;
Junioren: 1. Ismaël Kip Oldebroek; 2. Marco Brus
Schijndel; 3. Sven Kramer Ouderschoot; 4. Daniël Brok Nijverdal; 5. Martin Slim Nieuw Amsterdam;6. Raymon Bleuming Hoogeveen; 7.
Steven Kruijswijk Nuenen;
8. Jeffrey Buist Assen; 9. Sebastiaan Kamphuis Hengelo ov;
10. Michiel Punt Doetinchem; 11. Menno Horst Emmen; 12. Teun Kuster Huissen; 13. Hans Everts Assen; 14. Huub Kappert
Raalte; 15. Michiel Bekker Apeldoorn; 16. Ivar Hartogs Amersfoort; 17. Mattijs Ernes Eindhoven; 18. Jochem Verschoor Terwispel;19.
Michiel Jan van der Linde Ruinen; 20. Pieter Wolters
Bemmel;
Masters: 1. Wim de
Ruiter; 2. Ab Nederlof Maarssen; 3. Ferdy van der Werf Warnsveld; 4.
Erik Cent Goor; 5. Michel van Wezel Terborg; 6. Erik Ruesink Dinxperlo; 7. Bennie Sligman Laren; 8. Henri Emens
Deventer; 9. Bonnie Leemreize
Beltrum; 10. Theo Schlijper
Linschoten; 11. Jannes
Weerman Nijeholtwolde; 12. Tony de Nekker Noordwolde; 13. Bert Rijks Vreden; 14. Ron Paffen Milsbeek; 15. Hermi Beute
Nijmegen; 16. Ewald Tenhagen
Lochem; 17. Martie Fransen Andelst; 18. Jan Goedhart Hardinxveld-Giessendam; 19. Richard Beumer Ede; 20. Coen de
Groot Mijdrecht;
DOETINCHEM
.( 2005.05.22 )
Elite/Belofte: 1. Marcel Alma Harskamp; 2. Maarten Tjallingii
Arnhem; 3. Niek Asbroek Wierden;
4. Dennis van Dijken Bemmel; 5. Joost Spring in 't
Veld Mijdrecht; 6. Remko Kramer Nijmegen; 7.
Marien Wallink Heino; 8. Jan Weevers Hengelo;
9. Leon van Leusen Wezep; 10. Marcel Beumer Ede; 11. Sander van
Amerongen Rheden; 12. Jeroen Janssen Nijmegen; 13. Erik van Bekkum Gendt; 14. Frank Schotman Steenderen;
15. Erwin Knapper Hoogeveen; 16. Franck Terwel Arnhem;17. Raymond Koch Zwolle; 18. Robert Sydlik Duitsland; 19. Jos van Veldhoven
Dommelen; 20. Jarco van Binsbergen Dodewaard;
Junioren: 1. Dennis van Winden Pijnacker;
2. Leon Schachtner
Duitsland; 3. Dennis van Gaveren Nijverdal;
4. Sebastian Sydlik Duitsland; 5. Gerd Steijn Ermelo; 6. Tim Gajewiak
Duitsland; 7. Jeffrey Eenkhoorn Almelo; 8.
Jan Coolen Geldrop; 9. Kevin Veenhuizen Arnhem; 10. Chiel Booyink
Luttenberg; 11. Rene Bunnik
Berkel en Rodenrijs; 12. Erik Achterkamp Nijverdal;
13. Rob van Granssven Ruinen; 14. Gijs-Jan Tjapkes Nieuwe Pekela; 15. Mattijn Motshagen Nijkerk; 16. Andreas Zadelhoff Duitsland; 17.
Ruben van Kempen Bemmel; 18. Lennart Weerts
Arnhem; 19. David Hageman Zutphen; 20.
Bart Pelgrim Warnsveld;
Masters: 1. Michel
van Wezel Terborg; 2. Hans Voorn sr.
Hilversum; 3. Hans Rekers Enschede; 4.
Herman Snoeijink Denekamp; 5. Ad de Kuiper Hardinx- veld G.dam; 6.
Johan Hendriks Hilversum; 7. Erik Ruesink Dinxperlo; 8. Herman Reessink
Stokkum; 9. Gerrit-Jan
Timmer Elburg; 10. Jannes
Weerman Nijeholtwolde; 11. Jos Verhagen
Bemmel; 12. Ron Dooijeweerd Hardewijk; 13. Haico Elshof Kilder; 14. Joop Ribbers Groenlo; 15. Heinz
Esch Krefeld (Duitsland);
16. Ron Paffen Milsbeek; 17. Theo Schlijper Linschoten;18. Tony de Nekker Noordwolde; 19. Ron
Smits Langelille; 20. Richard Beumer Ede;
DOETINCHEM.(
2006.07.12 )
Junior-Vrouwen: 1. Britt Jochems Vianen; 2. Kirsten Peetoom Badhoevedorp;
3. Kirsten Niessen Veenendaal; 4. Annelieke
Overweg Almelo; 5. Lucinda Brand Oud Beijerland; 6. Nadja Tukker
Dronten; 7. Chantal van Pinxten Sint Michielsgestel; 8. Eline Veen Zutphen; 9. Ruth Springer
Heerhugowaard; 10. Daisy van der Aa Losser; 11. Sanne
van Dijk Glimmen; 12. Tamara Eenkhoorn Almelo; 13.
Sanne Bosman Groningen; 14. Marielle
Botter Slagharen; 15. Lotte Jansen Enschede;
Nieuweling-Meisjes: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2. Nicole Pieters Hoofddorp; 3.
Anna van der Breggen Hasselt; 4. Francis Keizer
Doetinchem; 5. Barbara de Ridder Noordwijk Zh; 6. Sophie de Boer Enschede; 7. Ashley Spierings Zoetermeer; 8. Maaike Hoek Almelo; 9. Britt Jochems Vianen; 10. Dagmar van
der Sluis Borne; 11. Laura Meurs Dordrecht; 12.
Daphne Kastelijn Den Dungen;
Amateurs-A/B: 1. Herman Reessink Stokkum; 2. Marcel
Beumer Ede Gld.; 3. Bjorn Jansen Nijmegen; 4. Arjan Ribbers Groenlo; 5. Marcel Lambregts Meteren; 6. Adrie Frijters Wageningen; 7. Maas van Schoonhoven
Ede Gld.; 8. Hans Vonk Arnhem; 9. Sander Giezen
Doetinchem; 10. Arno Euren Wierden;
DOETINCHEM.(
2007.07.11 )
Junioren/Nieuwelingen: 1. Sander Olijve Neede; 2. Joost Legtenberg Arnhem; 3. Rob Oude Bruinink
Denekamp; 4. Marcel Beumer Ede Gld.; 5. Jeffrey Kimmels
Zevenaar; 6. Rik Harbers Aalten; 7. Patrick Somsen Aalten; 8. Arjan Seunninga
Ede Gld.; 9. Marco Schenk Aalten; 10. Edwin Krijgh Keijenborg;
11. Bart Oude Bruinink Denekamp; 12. Remko Startman Winterswijk; 13.
Jan Alma Otterlo; 14. Frans Knorth
Bemmel; 15. Sander Giezen Doetinchem; 16. Maarten
Janssen Rijssen; 17. Ben van Egmond Nijverdal; 18.
Raymond van Hall Doesburg; 19. Stefan Lobeek Aalten;
20. Arjan Ribbers Groenlo;
Junior-Vrouwen: 1. Anna van
der Breggen Hasselt; 2. Lucinda
Brand Oud Beijerland; 3. Jacobien Kanis Zwolle; 4. Ilona Meiring Ilpendam; 5.
Kirsten Niessen Veenendaal; 6. Ruth Springer
Heerhugowaard; 7. Sanne Bosman Groningen; 8. Kim Jorink Wierden;
9. Tamara Eenkhoorn Almelo; 10. Sanne Verhart Wassenaar; 11. Nina Roelofs
Berghem; 12. Nadine Veldman
Reuver;
Nieuweling-Meisjes: 1. Laura van
der Kamp Hasselt; 2. Laura Meurs Dordrecht; 3. Alien
Paarhuis Rouveen; 4. Nancy
van der Burg Delfgauw; 5. Francis Keizer Doetinchem;
6. Ymke Stegink Naarden; 7. Natasja de Vroome Rijswijk Zh; 8. Chloë Spier Hilversum; 9. Maaike Hoek Almelo; 10. Sophie Borra Bennekom; 11. Anne van de Beurcht
Volkel; 12. Britt Jansen Wijhe;
13. Priscilla Bode Hardinxveld-Giessendam;
14. Carmen Leemreize Beltrum;
15. Melissa van Neck Amstelveen;
DOETINCHEM
.( 2008.07.09 )
Junior-Vrouwen: 1. Maaike
Hoek Almelo; 2. Francis Keizer Doetichem; 3. Britt
Jansen Wijhe; 4. Dagmar van
der Sluis Borne; 5. Melissa van Neck Amstelveen;
Nieuwelingen-Meisjes: 1. Alien Paarhuis Rouveen; 2.
Claudia Koster Oudorp Nh;
3. Kirsten van der Aa Losser; 4. Ymke Stegink Naarden; 5. Erica
Schotman Smilde; 6. Priscilla Bode Hardinxveld-Giessendam;7. Alicia van Buel
Elst Gld; 8. Mara van Doremalen s-Hertogenbosch;9. Chloë Spier Hilversum; 10. Els den Engelse Ede Gld;
Amateurs-A/B/C: 1. Marco
Schenk Aalten; 2. Jeffrey Kimmels Zevenaar; 3. Eric
van Leijen Nijmegen; 4. Dennis van de Geest Lochem;5. Gerbert te Lindert Doetichem;6. Rob Reiling Groningen; 7. Martijn Gal Spijk Gld;
8. Hans Vonk Arnhem; 9. Henk Chevalking Westendorp;10. Ralf Steegs
Arnhem; 11. Rik Harbers Aalten; 12. Dennis Hendriksen Didam;13. Haico Elshof Kilder;
14. Martin Maatkamp Varsseveld;15.
Martijn Veldink Lochem;16.
Michel Klarenbeek Dieren; 17. Hubert Hageman Didam; 18. David Helmes Duitsland;
DOETINCHEM
.( 2009.07.08 )
Amateurs-A/B: 1. Arjan Ribbers Groenlo; 2. René Nijhuis Markelo; 3. Joost Legtenberg
Arnhem; 4. Adrie Frijters Wageningen; 5. Ronny Essink Ruurlo; 6. Bjorn Beldman Rijssen; 7. Rico Wientjes Didam;
8. Marco Schenk Aalten; 9. Matthias Scheer Duitsland; 10. Bert Koelewijn Soest; 11. Gerbert te Lindert Doetinchem; 12. Maikel Bouwman Haaksbergen; 13. Gert Stappenbelt Apeldoorn; 14.
Henk Jan Borghuis Rijssen; 15. Gert Bosman Wijhe; 16. Jules Roskamp Zoetermeer; 17. Hans Vonk Arnhem;
18. Jasper Bovendeert Zwolle; 19. Jurgen te Brake Eibergen; 20. Thijs van der
Bijl Elst.Gld;
Masters 50+: 1. Freddy Keller Deventer; 2. Ron Paffen Milsbeek;
3. Barend Verhagen Woerden; 4. Jos Nederlof Lochem; 5. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht;
6. Willem Hus Voorburg; 7. Fred de Kinkelder Groenlo; 8. Ferdy van der Werf Warnsveld; 9. Dieks Prenger Vriezenveen; 10.
Klaas Kirchhoff Elspeet;
11. Adri Huussen Maarssen; 12. Henk Goes De Meern; 13. Piet Gruteke
Rotterdam; 14. Aat Kool Loosdrecht; 15. Rudie Frinking Zutphen; 16. Ruud Waanders
Lichtenvoorde; 17. Joop Ribbers
Groenlo; 18. Jos Dijkman Bovenkarspel; 19. Cor van Bijnen Wervershoof; 20. Herman Mittertreiner
Rotterdam;
DOETINCHEM.(2011.04.03)
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Vrouw: 1. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 2. Nathasja
Heijting Beilen; 3.
Melanie Klement Diphoorn; 4. Marloes Bakker
Veendam; 5. Romy Bakker Monster; 6. Melissa Steenhof
Ureterp; 7.
Mareille Meijering
Stadskanaal; 8. Marjolein Wijkel Exloo; 9.
Sophie van Bakel Son; 10.
Kyara Stijns Bunde; 11. Eline
van den Berg Rijsen; 12.
Julia Schobben Gorinchem; 13. Esmee Oosterman Gieten; 14.
Kirsten Niekolaas Zwolle;
15. Wendy Oosterwoud Ureterp; 16. Jet Wildeman Raalte; 17. Michelle Stummel
Echten; 18. Willeke de Jong Ubbena; 19. Kinga Quaaden Obbicht; 20. Annet Lieftink
Doetinchem;
Junioren/Nieuwelingen: 1. Jelle Wolsink Hengelo Ov; 2. Wessel Zennipman
Zutphen; 3. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 4.
Bas Tietema Zwolle; 5.
Robin Lowik Almelo; 6.
Beau Duvigneau Zutphen;
7. Niels Potze Aduard; 8. Stijn van Erp Groessen; 9. Arjan Arentsen Harderwijk; 10.
Emiel te Lindert Heelweg;
11. Jimme de Haan Wageningen; 12. Alwin Wensink Aalten; 13.
Nordin Hudepol Almelo; 14. Joeri Ras Haalderen; 15.
Nathan Ruijs Andelst; 16. Thijs Wensink Bredevoort; 17. Stan Driessen Gendt; 18. Mark de Langen
Valburg; 19. Kelvin Dekker Gaanderen;
20. Jasper Bonsma Velp;
DOETINCHEM.(2012.04.01)
Nieuwelingen: 1. Milan Veltman
Broek op Langedijk; 2. Marten Kooistra
Jonkerslan; 3. Remy Reints Dalfsen; 4. Allard Klijnstra Oldeholtpade; 5. Arjan Arentsen Harderwijk; 6. Gino Luca Vierhouten Hilversum; 7. Jason
van Haaften De Meern; 8.
Rick Braamhaar Wierden; 9. Wessel Berrens
Utrecht; 10. Jarno Pap Heino;
11. Nordin Hudepol Almelo;
12. Mitchel Vrielink
Zutphen; 13. Jimme de Haan Wageningen; 14. Michel Hoogendoorn Ede; 15. Kelvin
Dekker Fluitenberg; 16. Jorg de Jong Aalten; 17.
Joris Nieuwenhuis Zelhem; 18. Wytze Schut Wolvega; 19. Tjardo Withag Beltrum; 20. Luc Grefte Apeldoorn;
DOETINCHEM.(2013.04.07)
Nieuwelingen: 1. Sven Rodijk
Nijverdal; 2. Alden Chazan Arnhem; 3. Thijs Wolsink
Hengelo ov; 4. Rick de Vries Wolvega; 5. Yannick Vrielink
Zutphen; 6. Koen Lohuis
Lemelerveld; 7. Emiel Jansman
Hellendoorn; 8. Tijmen van den Berg Rijssen; 9. Sjoerd Meijer Gaanderen; 10. Thijs Brinkhuis Almelo; 11. Dennis Bentvelzen Soest; 12. Lorenzo Harbers Nijverdal; 13. Jelmer
Arendshorst Nieuwleusen; 14. Justus Tanke Doetinchem; 15. David Bredewold
Hoogland; 16. Tristan Hoogeveen Hengelo; 17. Jaimy van der Velden Dos Santos Apeldoorn; 18. Jochem Paalman Nijverdal; 19. Patrick
van Benthem Hellendoorn; 20. Tjardo
Withag Beltrum;
DOETINCHEM.(
2016.08.14 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Gerjo Berentschot Zelhem; 2. Thymen Arensman Deil; 3. Jop Wensink Bredevoort; 4. Kevin Smit
Ede; 5. Leon Strötker
Venlo; 6. Yannick Vrielink Zutphen; 7. Rochéz Harbers Nijverdal; 8. Guido Benthem
Arnhem; 9. Sven Tellegen Hattem;
10. Remco Bertelink Ede; 11. Eddy Hermsen
Ochten; 12. Joost Arentsen Varsseveld; 13. Gerrit-Jan van
Duinen Wezep; 14. Siebe
Vrieswijk Deventer; 15. Tom te Rijdt Amersfoort; 16. Roelof
Stoelwinder Gorredijk; 17.
Timo Miltenburg Utrecht; 18. Victor Goene Veenendaal;
19. Olav Wallinga Zutphen; 20. Richard van Hardeveld Ede Gld.;
Masters 40+: 1. Arnout
Hurenkamp Enschede; 2. Barry Koks Apeldoorn; 3. Mirgo
Koehorst Ootmarsum; 4. Marco Schenk Aalten; 5. Marcel
Alma Harskamp; 6. Patrick Somsen
Aalten; 7. Peter de Weert Staphorst; 8. Marcel
Kranenburg Apeldoorn; 9. Riny Pleij
Wierden; 10. Arjan Seunninga
Ede; 11. Richard Beumer Ede; 12. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 13. Adrie Frijters
Wageningen; 14. Robbert Wajer Beilen;
15. Steve McEwen Wapenveld;
16. Jeroen Wolbrink Deventer; 17. Tijs Westendorp
Nijmegen; 18. Rick Engelen 's Heerenberg 19. Joost
van Bezooijen Nijmegen; 20. Cor van der Ploeg Bemmel;
DOETINCHEM.(2017.08.13)
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Roderik Egberink Bussum; 2. Kars Jansman Hellendoorn; 3. Sam Gademan
Beek; 4. Joren Bloem Brummen; 5. Danny Vrolijk Schipluiden; 6. Rens Moorman Ootmarsum; 7. Bobby Mellendijk Groenlo; 8. Lee Masters 9. Gerjo Berentschot Zelhem; 10. Martijn de Groot Gorinchem; 11. Rochéz Harbers Nijverdal; 12. Nick Zuidema Delfzijl; 13. Bas Bosma Meppel;
14. Dion Koot Steggerda; 15. Joost Arentsen Varsseveld; 16. Gijs
Vierling Doorwerth; 20. Joren Bronkhorst
Gorinchem;
Masters 40+: 1. Patrick Somsen Aalten; 2. Jan Weevers Vorden;
3. Stan Janssen Goch; 4. Gijs Nederlof
Kamerik; 5. Michel Klarenbeek
Dieren; 6. Ron Paffen Milsbeek; 7. Dick Kinket Hattem; 8. Marcel
Kranenburg Apeldoorn; 9. Michel Warlich Heerde; 10. Marco Schenk Aalten; 11. John Zennipman Zutphen; 12. Jos Kaal Didam;
13. Gert Bosman Wijhe; 14. Federico de Marco Almere; 15. Patrick Grunder
Oldenzaal; 16. Hans Vonk Arnhem; 17. Mario Willemsen Huissen;
18. Ynte de Vries Deventer; 19. Dirk Jan Veldhorst Breedenbroek; 20. Ernst Ogink
Deventer;
DOETINCHEM.(
2018.04.01 )
Nieuwelingen: 1. Wouter van de Weerdhof Lobith; 2. Pepijn Reinderink Ruurlo; 3. Hugo Kars Oosterbeek; 4. Joris Reinderink Ruurlo; 5. Tjalle de Bruin
Deventer; 6. Leon Ellermann
Emmen; 7. Jelle Winkelhorst Giesbeek; 8. Jari Kranenburg Enschede; 9. Thomas Bosman
Driel; 10. Tjipke Bosma Kullomerzwaag; 11. Guus van Schipstal Wanroij;
12. Jip Kramer Oosterbeek;
13. Joris Keller Den Haag; 14. Lars Rouffaer Sibbe; 15. Sam Naberman Genemuiden; 16. Dann Gobbels Kerkrade; 17. Tristan Hartmann Enschede; 18. Rik Groenhuizen Deventer; 19. Wout Ruesink Heelweg; 20. Pim Schenk Aalten;