BEMMEL
.( 2010.08.29 )
Junioren: 1. Didier Caspers Noordwijk; 2. Robert de Jong Zeewolde;
3. Steven Wester Almelo; 4. Henk-Jan Schelhaas
Steenwijk; 5. Timo de Vrijer Holten; 6. Olaf Oussoren
Amerongen; 7. Teun Goedhart Obdam;
8. Martijn Don Sint Pancras; 9. Sjoerd Bakker Beilen; 10. Diederik Deelen Berkenwoude; 11. Stefan Biesheuvel
Assen; 12. Tristan Timmermans Hardenberg; 13. Jesper
van Doorne Vlaardingen; 14. Jasper Plender Almelo; 15. Matthew Cook Groot-Brittannie; 16. Koen Bouwman Ulft; 17. Jeffrey Vink
Veenendaal; 18. Robin Wennekes Dodewaard; 19. Lars
van Kuppeveld Nijmegen; 20. Jorrick
Boshove Arnhem;
Amateurs-B: 1. Georg
Cornielje ’s-Heerenberg;2. Cor Derks
Druten; 3. Wilco van
Schenkhof Ochten; 4. Juul van Loon Cuijk; 5. Robert Reijers Dordrecht; 6. Ronald Scheffel Apeldoorn; 7. Marcel Meeuwsen
Elst; 8. Marcel Klapwijk
Haaksbergen; 9. Marcel Lambregts Meteren;
10. Gianni Schim Vierlingsbeek; 11. Alain Roedoe Amsterdam; 12. Andre Borkink
Eefde; 13. Marti Fransen Andelst; 14. Jan Alma Otterlo;
15. Joachim Hilhorst Nijmegen; 16. Albert van
Beuningen Ewijk; 17. Johnny van den Berg Beuningen;
18. Martijn Willemsen Arnhem; 19. Bart de Boer Cuijk;
20. Hermi Beute Nijmegen;
BEMMEL.(2011.08.28
)
Amateurs: 1. Marcel Alma Harskamp;
2. Mathieu Krabbenborg Groenlo;
3. Maarten Bremer Bemmel; 4. Rob van Gameren Berlicum; 5. Pascal Schoots Tiel;
6. Jacco Muntz Harderwijk; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8. Marc van Grinsven
Deurne; 9. Adrie Frijters Wageningen; 10. Jesper de
Hoog Assen; 11. Henry Schut Zeeland; 12. Berry Roelofs
Groesbeek; 13. Nick Riddy Veghel; 14. Thijs Kros Noorderloos; 15. Richard van
Hardeveld Ede; 16. Roel van Gameren Heeswijk-Dinther;17. Nils ten Brinke
Apeldoorn; 18. Erik de Greef Vorden;
19. Maarten Schoemaker Nijmegen; 20. Hilko de Witte
Nijmegen;
Sportklasse: 1. Teo
Muis Gorinchem; 2. Rene Bax Uppel; 3. John Oudshoorn
Uithoorn; 4. Tom Schuit Schermerhorn; 5. Robert Reijers Dordrecht; 6. Joris
Botman Zeist; 7. Joost van Bezooijen Nijmegen; 8.
Ronald Scheffel Apeldoorn; 9. Johnny van den Berg
Beuningen; 10. Gerald Seuren Vierlingsbeek;
11. René Post Elst; 12. Cor van der Ploeg Bemmel; 13.
Jorrit Noppen Dordrecht; 14. Henry Brokers Borculo;
15. Peter Makkink Hengelo Gld; 16. Ronny Essink Ruurlo; 17. Gianni
Schim Vierlingsbeek; 18. Maikel
Bouwman Haaksbergen; 19. Dirk Jan Engelen Nijmegen;
20. Sjors Beijer Elst;
BEMMEL.(2012.08.26)
Amateurs: 1. Marcel
Alma Harskamp; 2.
Marcel Wouters Groesbeek; 3. Maarten
van Zanten Apeldoorn; 4. Gerjo Berentschot Varsseveld; 5.
Gijs Nederlof Kamerik; 6. Wouter van Zanten Apeldoorn; 7. Wouter Hendriksen
Varsselder; 8.
Dennis van Dijken Bemmel; 9. Roger Pauwels Nijmegen; 10.
Thijs van der Bijl Lent;
11. Bop Douma Arnhem; 12. Tom Meulendijks
Nijmegen; 13. Henk Chevalking Westendorp; 14. Wouter van Leeuwen Arnhem; 15. Timon Ratering Megchelen; 16. Fedde Kloppenburg Utrecht; 17.
Gert Verdijk Heijen; 18.
Rob Ypenburg Utrecht; 19.
Thijs Kros Noorderloos; 20. Rob Duchateau
Groesbeek;
Sportklasse: 1. John
Oudshoorn Uithoorn; 2. Marco Schenk
Aalten; 3. Roy Andes Heteren; 4. Joost
van Bezooijen Nijmegen;
5. Arjan Seunninga Bennekom; 6. Jan Muis Giessenburg; 7. Cor van der Ploeg Bemmel; 8. Lars Weijers
Bemmel; 9. Johan Hendriks Hilversum; 10. Peter Makkink Hengelo Gld; 11. Donald Rutgers Elst; 12. Mathijs Sterk Westervoort; 13. Johan Pronk Hilversum; 14. Joris Botman Zeist; 15. Frans Knorth
Bemmel; 16. Michel Ahoud Elst; 17. Ernst Kuilder
Wageningen; 18. Rick Engelen s-Heerenberg; 19.
Jan Willem Pennings Gendringen; 20. Luuk Rutten Wageningen;
BEMMEL.(
2014.08.31 )
Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Tessa Neefjes Wervershoof; 2. Juul Hubert Den Haag; 3. Merel Hofman Bleiswijk; 4. Liena de Jong Ubbena; 5. Claudia
van Dijk Zuidland; 6. Lorena Wiebes
Mijdrecht; 7. Eline Hoppezak Nieuwerkerk aan den
IJssel 8. Melanie van Putten Hagestein; 9. Tessa Paardekooper Groenlo; 10. Lieke
v.d. Draaij Dordrecht; 11. Famke
van Dommelen Elshout; 12. Sanne Vermeer Dodewaard;
13. Mariska Kruidenier Abbenbroek; 14. Jitske Hubert s-Gravenhage; 15.
Irene Gerritsen Bemmel; 16. Marion Gerssen Beuningen;
17. Lieke Wijntje Duiven; 18. Amber Hammers Nijverdal; 19. Anne-Jet Oosting Apeldoorn; 20. Anna van Harskamp
Zetten;
Amateurs: 1. Marcel Alma Harskamp;
2. Maarten Bremer Bemmel; 3. Remco Bertelink Bennekom; 4. Maarten van Zanten Apeldoorn; 5. Rochéz Harbers Nijverdal; 6. Eddy Hermsen Ochten; 7. Stefan Teunis Malden;
8. Jasper Nijkamp Zwolle; 9. Mark Langenkamp
Arnhem; 10. Teun Forschelen Tilburg; 11. Mathieu Krabbenborg Groenlo; 12. Sam Zweers Huissen; 13. Henk Jan
Borghuis Rijssen; 14. Martijn Harteloh Dordrecht; 15.
Steve McEwen 16. Lars
Rietveld Oudewater; 17. Wouter van Zanten Apeldoorn; 18. Hans Vonk Arnhem; 19.
Ivo Hegge Vlijmen; 20. Ronald Kolkman Zaltbommel;
Sportklasse: 1. Roy Andes Heteren; 2. Michel Ahoud Elst.Gld; 3. Ron Paffen Milsbeek;
4. Marco Schenk Aalten; 5. Joost van Bezooijen
Nijmegen; 6. Tonny Berends Helmond; 7. Erik Verstegen Zutphen; 8. Joost Arentsen
Varsseveld; 9. Dick Kinket Hattem; 10. Arjan Seunninga Ede;
11. Jeroen Jansman Oosterbeek;
12. Diederik Hol Apeldoorn; 13. Adrie Frijters
Wageningen; 14. Rene Post Elst; 15. Ralf Vos Warnsveld; 16. Cees Quint Deil; 17. Johnny van den
Berg Beuningen Gld; 18. Robert Temming Aalten; 19.
Cor van der Ploeg Bemmel; 20. Jan Sanders Beuningen;
BEMMEL.(
2015.09.20 )
Amateurs/Sportklasse: 1. Nol van
Loon Tilburg; 2. Corne Castein
Renkum; 3. Cor van der Ploeg Bemmel; 4. Joost van Bezooijen
Nijmegen; 5. Guido Benthem Arnhem; 6. Marcel Alma Harskamp; 7. Rob Tijdink Arnhem;
8. Erik Nekkers Vught; 9. Joost Arentsen Varsseveld; 10. Eddy Hermsen Ochten; 11. Ruben van Kempen Tilburg; 12. Dick Kinket Hattem; 13. Guus Smits Berghem; 14. Koen Wulterkens Cuijk; 15. Bas van
Boven Utrecht; 16. Thomas van Casteren Udenhout; 17. Richard van Hardeveld
Ede; 18. Tonny Berends Giessenburg;
19. Daan van Alphen Gennep; 20. Gerjan
de Mooij Amersfoort;
BEMMEL.(
2016.09.18 )
Amateurs/Sportklasse: 1. Marcel
Alma Harskamp; 2. Daan van Alphen Gennep;
3. Rochéz Harbers Nijverdal; 4. Gerjo Berentschot Zelhem; 5. Ron Paffen
Milsbeek; 6. Leon Strötker Venlo; 7. Berry Roelofs
Groesbeek; 8. Tonny Berends Giessenburg;
9. Guido Benthem Arnhem; 10. Dick Kinket
Hattem; 11. Wesley Pieterse Arnhem; 12. Arthur Weisink Nijmegen; 13. Joost van Bezooijen
Nijmegen; 14. Nick Riddy Veghel; 15. Jeroen Jansman Oosterbeek; 16. Eddy Hermsen Ochten; 17. Haiko Peters Vianen; 18. Jeroen Rombouts
Kaatsheuvel; 19. Job Janssen Amsterdam; 20. Koen Jansen Baak;
BEMMEL.(2017.09.17)
Amateurs 40+/Sportklasse 19+: 1. Jorg Grunefeld Duitsland; 2. Ron
Paffen Milsbeek; 3. Marcel Alma Harskamp;
4. Adrie Frijters Wageningen; 5. Patrick van Gortel Apeldoorn; 6. Eddy Hermsen
Ochten; 7. Corne Castein Renkum; 8. Thomas Kruk Nijmegen; 9. Barend Verhagen
Woerden; 10. Stan Janssen Goch; 11. Wilfred Harbers Putten; 12. Roy Andes Heteren;
13. Marcel Lambregts Meteren;
14. Matthijs Spies Wageningen; 15. Dick Kinket Hattem; 16. Haiko Peters Vianen
Nb; 17. Mario Willemsen Huissen; 18. Peter Makkink
Hengelo Gld; 19. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 20.
Joost van Bezooijen Nijmegen;
Nieuweling-Meisjes: 1. Femke
Gerritse Rosmalen; 2. Maud Rijnbeek Limmen; 3. Lieke Nooijen Coevorden; 4. Marit Wasmus Den Hoorn; 5. Gloria van
Mechelen Litouwen; 6. Nena Vollering Berkel en
Rodenrijs; 7. Silke Smulders Loon op Zand; 8. Judith Stolze De Lier; 9. Anna van Wersch
Tilburg; 10. Rose Kloese
Emmen; 11. Nina Spapen Rijen; 12. Malena
van Dam Haastrecht; 13. Sophie Tierolf Belgie; 14. Eva Vogelezang Rhenen; 15. Leonie Bos s-Gravendeel; 16. Lisa van der Meer s-Gravenzande;
17. Karen Verdonck 18. Lieke Janssen Panningen; 19. Marlies Vos Aalden;
20. Marit Berkers s-Hertogenbosch;
BEMMEL.(
2018.09.16 )
Amateurs 40+/Sportklasse 19+: 1. Arje de Waard Dordrecht; 2. Remko
Kramer Nijmegen 3. Joost Legtenberg Arnhem; 4. Jorg Grunefeld Bonn; 5. Marcel
Alma Harskamp; 6. Martijn Broekman
Tricht; 7. Jos Kaal Didam;
8. Tonny Berends Gorinchem; 9. Wilfred Harbers Putten; 10. Joost Aelmans
Uden; 11. Ralf Steegs Velp; 12. Lars van Velthoven Arnhem; 13. Maarten Bremer
Bemmel; 14. Maxim Harteloh De Lier; 15. Eric van Leijen Nijmegen; 16. Martijn Harteloh
Dordrecht; 17. Ron Paffen Milsbeek; 18. Martijn Koert
Duiven; 19. Paul Talens Laag Zuthem;
20. Haiko Peters Vianen;
BEMMEL
.( 2019.09.08 )
Sportklasse: 1. Harold
van Rooyen Tiel; 2. Tonny Berends
Gorinchem; 3. Wilfred Harbers Putten; 4. Henry Schut
Zeeland; 5. Fedor Hes Utrecht; 6. Marcel Alma Harskamp;
7. Jan Sanders Druten; 8. Georg Cornielje s-Heerenberg; 9. Joost Horstink
Zevenaar; 10. Gaby van Caulil
Arnhem; 11. Cor van der Ploeg Bemmel; 12. Adrie Frijters
Wageningen; 13. Dik van de Koolwijk Elst; 14. Dick Kinket Hattem; 15. Martijn Harteloh Dordrecht; 16. Maxim Harteloh
De Lier; 17. Stanley Alards Bennekom; 18. Berry Roelofs Groesbeek; 19. Johnny van den Berg Beuningen Gld; 20. Edwin Krijgh Dieren;
Funklasse: 1. Willem Boumans 2. Johan van Kleef 3. Dennis van Dijken 4. Robin de
Vries Wageningen; 5. Mark Vermeulen 6. Jasper Linnartz
7. Mark van Wolfswinkel 8. Marius Hofmeester 9. Max Bouwman
10. Tom Wever 11. Lars van Diepen 12. Marcel Kornegoor
13. Hendrik Venema 14. Edward van de Zandt 15. Bert van den Berg 16. Sandro van Houdt 17. Harmen Baas Wageningen; 18. Bram Parmentier Wageningen; 19. Ruben van Kempen 20. Jeroen
Verbeek