BEEK-UBBERGEN.(
2001.09.09 ).
Elite/Neo: 1. Mart Louwers Malden; 2. Maarten Nijland
Hengelo; 3. Antoine de Haan Groesbeek;4. Hans Bloks
Helmond;5. Michel Cerneus Landsmeer;
6. Kenny van Hummel Elden;7. Roy Curvers Haelen; 8. Rob Ypenburg Nieuwegein;9. Marco Luyten
Meerkerk; 10. Maarten Janssen Rijssen; 11. Edwin Wielink Deventer;12. Joost Legtenberg
Nijmegen; 13. Jan-Willem Joling Nieuwlande;14.
Alexander Schelfhout Roermond; 15. Erik Verboven Made;16. Joppe van
Stiphout Nijmegen; 17. Geert de Jong Delft; 18. Pim Valentijn Harderwijk;19. Remon van den Hout
Rosmalen; 20. Dennis Hakvoort Zeddam;
Sportkl.-a/Vet.-a: 1. Johnny Broers Maartensdijk; 2. Jan van Oosterom Schalkhaar;3. Detlef La Grand Eindhoven; 4. Edwin Commandeur
Amsterdam;5. Leon Brouwer Rotterdam; 6. Haico Beersen 7. Giel Nabben St. Anthonis;8. Jos Kaal Heteren; 9.
Bram van Rijswijk Hapert; 10. Menno Gobielje Wormerveer;11. Peter Makkink Hengelo; 12. Patrick Somsen Aalten; 13. Chiem
de Winter Arnhem;14. Maarten Mathot Rosmalen; 15. John Zennipman
Zutphen;16. Joost Lammers Groningen; 17. Rob de Graaf
Malden;18. Michiel Janssen Tilburg; 19. Raymond van Hall Doesburg; 20. Pieter
Hendriks Gorinchem;
BEEK.UBBERGEN.( 2002.08.18 ).
Elite/Neo: 1. Vincent
van Rijn Leusden; 2. Hans Bloks Helmond; 3.
Roy Curvers Haelen; 4.
Luuc Hutten Bergentheim;
5. Rob Ypenburg Nieuwegein; 6. Peter Möhlmann Apeldoorn; 7. Mart Louwers
Amsterdam; 8. Gerard van Hezik Kerkdriel; 9. Norbert Poels Blitterswijck; 10. Detlef La Grand Eindhoven; 11.
Maarten Janssen Rijssen;12. Kees Hagen Ermelo; 13. Jordy Vinke Oosterend; 14. Seppe Hoogzaad Amstelveen; 15. Jeroen Rutten Oss;
16. Jeffrey Kimmels Doesburg; 17. Sander Smits
Utrecht; 18. Sjon van Katwijk
Gennep; 19. Twan Klijs Waalre; 20. Camiel Dénis Vught;
BEEK-UBBERGEN. (
2003.09.14 )
Elite/Beloften: 1. Thijs Zonneveld Amsterdam;
2. Edwin Wielink Deventer; 3. Boudewijn de
Graaff Ridderkerk; 4. Rudi van Houts Luyksgestel; 5. Jan
Weevers Hengelo; 6. Dennis van Dijken Dodewaard; 7. Frank van Dulmen Didam; 8. Rob Ypenburg Nieuwegein; 9. Geert Scholma
Utrecht; 10. Kenny van Hummel Elden; 11.
Sander van Amerongen Rheden; 12. Remon van den
Hout Rosmalen; 13. Casper Helling Ooij; 14.
Rico Stigter Ridderkerk; 15. Sjon van Katwijk Gennep; 16. Coen
Bosch Twello; 17. Vincent Geluwie
Huizen;18. Dirk Reuling Wehl;
19. Richard van Hardeveld Heelsum;
20. Detlef La Grand
Eindhoven;
BEEK.UBBERGEN.(2008.06.15)
Elite-Beloften: 1. Bas
Stamsnijder Enter; 2. Ronan van Zandbeek Schijndel; 3. Jarno Gmelich Meijling
Almere;4. Wout Poels Blitterswijck;
5. Sebastiaan Kamphuis Hengelo Ov;6. Maurice de
Bekker Rosmalen; 7. Arno van der Zwet
Houten;8. Tom Relou Rijswijk Zh;
9. Robert Heemskerk Hazerswoude Rijndijk; 10.
Jacob Wijnstra Heinkenszand;
11. Remco Broers Maartensdijk; 12. Leo Gödde
Hendrik-ido-Ambacht;13. Erik Jan Kooiman Ammerstol; 14. Maurits van der Ven Utrecht;15. Yvo Kusters Simpelveld;
16. Mike Terpstra Krommenie; 17. Tjeerd
van Aurich Wijk bij Duurstede; 18. Aaron
Deckers Boxmeer; 19. Brian
Bulgac Almere; 20. Jos Castelijns
Eersel;
Elite/Vrouwen: 1. Regina Bruins Leiderdorp; 2. Ellen van Dijk Amsterdam; 3.
Annemiek van Vleuten Wageningen;4. Irene van den Broek Utrecht; 5.
Suzanne van Veen Naaldwijk; 6. Maxime Groenewegen Amsterdam; 7. Elise van Hage Noordwijkerhout;8. Reza Hormes Wijchen; 9. Petra Dijkman
Eindhoven; 10. Linda van Rijen s-Hertogenbosch;
11. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 12. Pippa Handley Hengelo; 13.
Marielle Kerste Harmelen; 14. Martine van der Herberg Woerden; 15.
Judith Visser Groningen; 16. Linda Ringlever Nijmegen;17. Linda van
Vliet Nijmegen; 18. Lianne Wagtho
Delft;
Junior/Vrouwen: 1. Amy
Pieters Zwanenburg; 2. Lotte van Hoek Vlijmen; 3. Winanda Spoor Rijswijk Zh;4. Esra Tromp Coevorden; 5. Marieke den Otter Hoornaar;
6. Barbara de Ridder Noordwijk Zh; 7. Agnieta Francke Koudekerke; 8. Jorinda de Heer Hoogerheide; 9.
Judith Bloem Kwintsheul; 10. Marjolein Claessen Hoeven; 11. Maaike Hoek Almelo; 12.
Lisanne Ottema Muntendam; 13. Birgit Lavrijssen Kapelle; 14.
Laura Meurs Dordrecht; 15. Ingrid van den Wijngaard Teteringen;
16. Irene van Lith Bladel; 17. Mardiani Ahoud Woudenberg; 18. Shanne Braspennincx Ulvenhout; 19.
Melissa van Neck Amstelveen; 20. Mandy van de Linden Nuenen;
Junioren: 1. Wilco Kelderman
Barneveld; 2. Jasper Bovenhuis Staphorst; 3.
Jesper Asselman Wateringen;4. Marc Goos Dorst; 5. Peter Koning Venhuizen;
6. Barry Markus Hoofddorp; 7. Leon
Commandeur Sint Pancras; 8. Niek van Geffen
Veghel; 9. Yoeri Havik Assendelft; 10.
Jelle Posthuma Weerselo; 11. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek; 12. Erick
Tol Boskoop; 13. Robbert de Greef Geldrop; 14. Daan de Groot Lelystad; 15.
Erik Bierens Duizel; 16. Mitch
Verzaal Kudelstaart; 17.
Mike Bond Volendam; 18. Nick Bierens
Bergeijk;19. Khalid Bounida Utrecht; 20.
Martijn Pastoors Ede Gld;