ARNHEM.PAASBERG.( 2000.06.11 )

Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. Maarten Tjallingii Arnhem; 2. Bjorn Jansen Nijmegen; 3. Roy Konisser Velden; 4. Freddy Wolsink Enschede; 5. Henri Rademaker Dinxperlo; 6. Alex Spupikau Wit-Rusland; 7. Erik Averesch Elspeet; 8. Giorgio Renleo Deventer; 9. Dennis van Dijken Dodenwaard; 10. Vincent van Rijsewijk Heelsum; 11. Dennis Hammink Dieren; 12. Wim Spijkerboer Elspeet; 13. Arno Pedersen Arnhem; 14. Martin Bekking Apeldoorn; 15. Dennis Bakker; 16. Arjan Stroetinga Oosterwolde; 17. Antoine de Haan Groesbeek; 18. Stanley Allards Arnhem; 19. Dennis Sidarenka Duitsland; 20. Vasco de Kinkelder Duiven;

Dames-Juniore/Nieuwelingen: 1. Vera Koedooder Bovenkarspel; 2. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 3. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 4. Elizabeth Folkerts Wijckel; 5. Miranda Vierling Rijswijk; 6. Marja Arju Finland; 7. Frederika van de Wiel Harkema; 8. Sandra Duin Alkmaar; 9. Marjon Spijkerman Sint Nicolaasga; 10. Josephine Groenveld Oppenhuizen; 11. Anneke Bloks Helmond; 12. Marieke Storteler Zieuwent; 13. Helma de Jong Oldebroek; 14. Susan Hartog Jisp; 15. Carolien van Asseldonk Mariaheide/Veghel; 16. Katharina Bergsma Duitsland; 17. Tamara Bouterse Assen; 18. Renske van der Kamp Annen; 19. Barbara Tolleman Kwadendamme; 20. Azarja Hage Goes;

Sportkl.-A/B/Vet: 1. Johnny Broers Maartensdijk; 2. Carl Haas Heerde; 3. Chiem de Winter Arnhem; 4. Jabik-Jan Bastiaans s-Gravenhage; 5. Rob Ypenburg Nieuwegein; 6. Eddy Hermsen Ochten; 7. Jos Kaal Heteren; 8. Jaap Schepers Brummen; 9. Fred de Kinkelder Groenlo; 10. Jan van Oosterom Schalkhaar; 11. Hans van Bavel Sint Anthonis; 12. Rudie Frinking Zutphen; 13. Diederik Hol Apeldoorn; 14. Nils Barnhoorn Nijeholtpade; 15. Remko Roelofs Nijmegen; 16. Martie Fransen Andelst; 17. Patrick Cornelissen Andelst; 18. Theo Vens Oosterhout; 19. Rob Jansen Nijmegen; 20. Hans Hissink Rheden;

 

ARNHEM.PAASBERG.( 2001.06.10 )

Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Bert Dekker Lekkerkerk; 2. Frank van Dulmen Didam; 3. BjŲrn Jansen Nijmegen; 4. Erik Averesch Elspeet; 5. Edward Foppen Ermelo; 6. Antoine de Haan Groesbeek; 7. Coen Bosch Twello; 8. Jos Kaal Heteren; 9. Mark Poppe Nijverdal; 10. Warner de Boer Dronten; 11. Robbie Klein-Lenderink Apeldoorn; 12. Gerben Ronhaar Hellendoorn;13. Harrie Hofstede Zeewolde; 14. Anno Pedersen Arnhem; 15. Maarten Janssen Rijssen; 16. Tom Schurink Borne; 17. Bart van Munster Almelo; 18. Jeffrey Rimmels; 19. Erwin van Walsem Hoogeveen; 20. Leon van leusen Wezep;

Dames-Jun/Nie: 1. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 2. Pleuni MŲhlmann Apeldoorn; 3. Miranda Vierling Den Haag; 4. Marjolijn GŲdde H.I. Ambacht; 5. DaniŽlle van Pinxten St. Michiels Gestel; 6. Monique Verstraten Roosendaal; 7. Nathalie van Katwijk Oploo; 8. Marije Profijt Hoogeveen; 9. Sandra Duin Alkmaar; 10. Lysbert Hartholt Kollumerzwaag; 11. Anouk de Veen Woldendorp; 12. Loes Markerink Raalte; 13. Frederika van de Wiel Harkema; 14. Suzanne Kuiper Emmen; 15. Nicole Keizer Muntendam; 16. MariŽlle van Kalmthout Rucphen; 17. Anneke Bloks Helmond; 18. Judith Helmink Maurik; 19. Wietske Hollegien Vlaardingen; 20. Ellen van den Ackerveken Reusel;

Sportkl.-b: 1. Rudie Frinking Zutphen; 2. Frans Wittenberg Herveld; 3. Remco Veldhuis Haaksbergen;4. Jeroen Wolbrink Schalkhaar; 5. Harold Fischer Driel; 6. Theo Vens Oosterhout; 7. Marino Marlisa Wijchen; 8. Ewald Tenhagen Lochem; 9. Arnold Roelofs Arnhem; 10. Wouter Vincent Deventer; 11. Kasper Vrielink Zutphen; 12. Rene Bastiaansen Wageningen; 13. Willem Teunissen-v.Manen Heteren; 14. Radboud Jorna Deventer; 15. Erik Ruesink Dinxperlo; 16. Bart Kerkhof Arnhem; 17. Andre Borkink Eefde; 18. Marco Postma Velp; 19. M Thors Velp; 20. Arthur van Boven Ede;

 

ARNHEM.PAASBERG.( 2002.06.09 )

Elite/Neo: 1. Henry Rademaker Dinxperlo; 2. John Troisfontaine Wijlre; 3. Wim Spijkerboer Elspeet; 4. Rik Dijkhuizen Scheveningen; 5. Robert van Plateringen Harderwijk; 6. Chris Kerkdijk Apeldoorn; 7. Guus Mol Horst; 8. Eddy Hermsen Ochten; 9. Edwin Maalderink Elst; 10. Ben van Egmond Lemelerveld; 11. Giorgio Renleo Deventer; 12. Jabik-Jan Bastiaans Amsterdam; 13. Warner de Boer Dronten; 14. Erik Averesch Elspeet; 15. Edwin Wielink Deventer; 16. Guido Benthem Ede; 17. Mark Poppe Nijverdal; 18. Dik van de Koolwijk Nijmegen; 19. Pieter Hendriks Gorinchem; 20. Jeffrey Leest Zutphen;

Nieuwelingen: 1. Jasper de Lange Bussum; 2. Addy van Stiphout Helmond; 3. Kaj du Prie Amersfoort; 4. Teun Kuster Huissen; 5. IsmaŽl Kip Olden- broek; 6. Henk Jan Groote Punt Rossum; 7. Thim Sprenger Nieuwegein; 8. Michel Reinhard IJsselstein; 9. Toufik Bijenhof īs-Heerenberg; 10. Jarco van Binsbergen Dodewaard; 11. Wietse Hamstra Buitenpost; 12. Niels Huiberts Arnhem; 13. Mike Minten Boxmeer;14. Rob van Bekkum Alphen; 15. Bram de Jong Leusden; 16. Martijn Boerboom Westervoort; 17. Patrick Bouwhuis Lemelerveld; 18. Rolf Brinkhuis Zevenaar; 19. Tom ter Woord Lemelerveld; 20. Willen Sander Markerink Raalte;

Sportkl.-b: 1. Johnny Lammertink Wierden; 2. Harold Fischer Driel; 3. Bart Kerkhof Arnhem; 4. Martie Fransen Andelst; 5. Renť Alblas De Meern; 6. Theo Hamelink Heino; 7. Adwin Rutgers Nijmegen; 8. Roy Elias Tilburg; 9. Henri Spijkerboer Leiden; 10. Andre Borkink Eefde; 11. Riny Pleij Wierden; 12. Marino Marlisa Wijchen; 13. Willem Teunissen v.Manen Heteren; 14. Wouter Vincent Deventer; 15. Remko Roelofs Nijmegen; 16. Dirk Jan Engelen Nijmegen; 17. Johan Poortinga Ermelo; 18. Jaco van de Kamp Harskamp; 19. Dik van Dalen Aalten; 20. Leo Bruijstens Schijndel;

 

ARNHEM.PAASBERG.( 2003.06.08 ).

Elite/Beloften: 1. Dennis Hammink Dieren; 2. Dennis van Dijken Dodewaard;3. Erwin van Leijen Ewijk; 4. Thijs Zonneveld Amsterdam; 5. Stefan Slager Rhenoy;6. Kenny van Hummel Elden; 7. Casper Helling Ooij; 8. Maarten Janssen. Rijssen; 9. Chris Kerkdijk Tilburg; 10. Erik Averesch Elspeet;11. Detlef La Grand Eindhoven; 12. Richard van Hardeveld Heelsum; 13. Sander van Amerongen Rheden;14. Peter Makkink Hengelo; 15. Mario Willemsen Huissen;16. Erik Zandman Lemelerveld; 17. Cor Gerritsen Middelbeers; 18. Dennis Koster Almelo;

Nieuwelingen: 1. Dennis Kreder Zevenhuizen; 2. Remco te Brake Elst; 3. Lars Jun Broek in Waterland; 4. Jeroen Bijnagte Papendrecht; 5. Rik van IJzendoorn Tiel; 6. Dennis Luyt Haarlem; 7. Rob van Bekkum Alphen; 8. Sebastiaan Kamphuis Hengelo ov; 9. Johim Ariesen Rhenen; 10. Wouter van Zanten Twello;11. Michiel Bekker Apeldoorn; 12. Martijn Boerboom Westervoort;13. Kevin Veenhuizen Arnhem; 14. Joei Bakker Zaandam; 15. Remco Broers Maartensdijk;16. Ivar Hartogs Amersfoort; 17. Ewout Sinkeldam Hierden;18. Timo Fransen Westervoort; 19. Patrick RŁckert Volendam; 20. Bas van de Graaf Ablasserdam;

Amateurs-B: 1. Frans Wittenberg Herveld; 2. Frank Nijssen Haarlem; 3. Rudie Frinking Zutphen;4. Dennis Leliveld Mijdrecht; 5. Rudi Peters Wichmond;6. Patrick Brink Olst; 7. Rogier Wiersma Arnhem; 8. Roland Draaijer Druten;9. Rob Driessen Arnhem; 10. Rene Bastiaansen Wageningen;11. Arnold Roelofs Arnhem; 12. Johan Poortinga Ermelo; 13. Richard Cremers Arnhem;14. Harrie Cremers Elst; 15. Robert van Rooijen Driel; 16. Rob Driessen Arnhem; 17. Martijn van Beek Arnhem; 18. Hans van Leeuwen Zevenhoven;19. Koen van Hooijdonk Arnhem; 20. Sjoerd Bremer Dodewaard;

 

ARNHEM.PAASBERG .( 2005.06.05 )

Elite/Belofte: 1. Andy Knijpinga Utrecht; 2. Edward Foppen Ermelo; 3. Marcel Beumer Ede;4. Godert de Leeuw Ermelo; 5. Franck Terwel Arnhem; 6. Dennis van Dijken Bemmel; 7. Sander van Amerongen Rheden; 8. David Bakker Utrecht;9. Erwin van Leijen Ewijk; 10. Leon van Strien Ridderkerk;

Amateurs-A: 1. Joost Legtenberg Arnhem; 2. Eddy Hermsen Ochten; 3. Herman Reessink Stokkum; 4. Maarten Janssen Rijssen; 5. Rene Post Elst; 6. Herman Snoeijink Denekamp; 7. Rob Niekolaas Zwolle; 8. Bert Lip Hardenberg;9. Cees Quint Deil; 10. Leo Adegeest Woerden;

Amateurs-B: 1. Roland Draaijer Druten; 2. Ronald Scheffel Apeldoorn; 3. Richard Beumer Ede; 4. Paul Klein-Holte Arnhem; 5. Marco Halma Zaltbommel; 6. Adriaan van Londen Tiel; 7. Christian Wagemakers Sprang Capelle; 8. Johnny van den Berg Beuningen; 9. Johan Dorgelo Zwolle; 10. Marti Fransen Andelst;

 

ARNHEM.PAASBERG.( 2006.06.04 )

Elite/Beloften: 1. Jan van Velzen Rheden; 2. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 3. Nico Vuurens Meerkerk; 4. Fulco van Gulik Apeldoorn; 5. Jan Hordijk Westmaas; 6. Arnoud van Groen Amsterdam; 7. Marcel Jacobs Amstelveen; 8. Dennis van Dijken Bemmel; 9. Wilbert Broekhuizen Zwolle; 10. Wim Spijkerboer Elspeet; 11. Rob van Bekkum Alphen Gld; 12. Marco Luyten Meerkerk; 13. Edward Foppen Ermelo; 14. Stefan Slager Rhenoy; 15. Mark Pozniak Cabada; 16. Andy Knijpinga Utrecht; 17. Jeffrey Dirksen Lienden; 18. Kaey van Rij Spijkenisse; 19. Tom Sluiter Huissen; 20. Bert Dekker Lekkerkerk;

Nieuwelingen: 1. Steven van Leijen Wageningen; 2. Melvin Boskamp Leek; 3. Maik Wensink Aalten; 4. Maurice Harteveld Oosterhout Nb; 5. Patrick van Nunen Barendrecht; 6. Stefan Roolvink Almelo; 7. Maurits Lammertink Enter; 8. Frank Gelmers Hoogeveen; 9. Aristidis Nikolakakis Koog aan de Zaan; 10. Donald Rutgers Elst.Gld; 11. Pim Hoenselaar Elst.Gld; 12. Sven Tuit Leiden; 13. Thomas Herbold Lochem; 14. Rick Vogelpoel Arnhem; 15. Bart Aalbers Aalten; 16. Kevin Klement Diphoorn; 17. John van Lochem Aalten; 18. Roy Maessen Venlo; 19. Enri Peters Brummen;

Amateurs-A: 1. Ron Kortekaas Voorhout; 2. Peter van de Reep Hillegom; 3. Henk Ceelen Ouderkerk aan den IJssel;4. Arno van der Veen Meerkerk; 5. Marcel Beumer Ede Gld.; 6. Maurice Bolsenbroek Apeldoorn; 7. Gerben van de Reep Hillegom; 8. Rien Schuurhuis Delft; 9. Joost Legtenberg Arnhem; 10. Imo de Pruijssenaere Leusden; 11. Hans Vonk Arnhem; 12. Frank Baets Arnhem; 13. Michel Warlich Heerde; 14. Lars Rietveld Oudewater; 15. Ralf Steegs Arnhem; 16. Wouter Perry Den Hoorn; 17. Bjorn Jansen Nijmegen; 18. Richard Beumer Ede Gld.; 19. Jan Sanders Afferden; 20. Patrick Cornelissen Herveld;

Amateurs-B: 1. Ralf Kummeren Duitsland; 2. Frank Rijkhoff Veenendaal; 3. Sjoerd Rammelt Utrecht; 4. Joost Horstink Arnhem; 5. Leo Bruijstens Schijndel; 6. Martie Fransen Andelst; 7. Adriaan van Londen Tiel; 8. Edwin Mastebroek Barneveld; 9. Marco Halma Zaltbommel; 10. Harold Fischer Driel; 11. Maurice Zwarter Arnhem; 12. Kevin Borsboom Apeldoorn; 13. Johan Dorgelo Zwolle; 14. Hans van Leeuwen Nijmegen; 15. Arnold Roelofs Emmerich Duitsland; 16. Johnny van den Berg Beuningen Gld; 17. Theo Ebben Doornenburg; 18. Dirk Jan Engelen Nijmegen; 19. Gerran Halfwerk Zwolle; 20. Martijn Willemsen Driel;

 

ARNHEM.PAASBERG.( 2007.06.03 )

Elite/Beloften: 1. Wouter de Groot Hillegom; 2. Jan Hordijk Westmaas; 3. Bas Waaijer Zwolle; 4. Mark Langenkamp Arnhem; 5. Michiel Bults Emmen; 6. Renť Rodenburg Rotterdam; 7. Dennis van Dijken Bemmel; 8. Thijs Kros Noordeloos; 9. Joost van Haren Boxmeer; 10. Paul de Rooij Zwolle; 11. Daan de Jonge Oldenzaal; 12. Maarten Bremer Dodewaard; 13. Marien Wallink Zwolle; 14. Tom Vermeer Leusden; 15. Wim Spijkerboer Elspeet; 16. Remko Kramer Braamt; 17. Sander van Amerongen Wijchen; 18. Raymond Koch Zwolle; 19. Anno Pedersen Oosterbeek; 20. Wilbert van Binsbergen Dodewaard;

Amateurs-A: 1. Joost Legtenberg Arnhem; 2. Frans Knorth Bemmel; 3. Peter van de Reep Hillegom; 4. Bram Slager Groningen; 5. Gerben van de Reep Hillegom; 6. Dick Hoeve Elburg; 7. Patrick Speijer Helmond; 8. Eddy Hermsen Ochten; 9. Jochem van der Doelen Nuland; 10. Leon Essink Aalten; 11. Freddy Keller Deventer; 12. Jurgen van Grinsven Amsterdam; 13. Dennis Amsink Gramsbergen; 14. Nard van der Sanden Nuland; 15. Raymond van Hall Doesburg; 16. Imo de Pruijssenaere Leusden; 17. Rob Reiling Groningen; 18. Jeroen Verwolf Herwijnen; 19. Peter Merx Groningen; 20. Ivan van Hoorn Nijmegen;

Amateurs-B: 1. Henri Emens Deventer; 2. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 3. Jan Alma Otterlo; 4. Jaco van de Kamp Harskamp; 5. Sicco de Vos Arnhem; 6. John Zennipman Zutphen; 7. Dirk Jan Engelen Nijmegen; 8. Berry Roelofs Groesbeek; 9. Danny van den Deijssel Baarn; 10. Edwin Mastebroek Barneveld; 11. Edwin Krijgh Keijenborg; 12. Jeroen Wolbrink Schalkhaar; 13. Arnold Roelofs Arnhem; 14. Andre Borkink Eelde; 15. Ap Groeneveld Rhenen; 16. Jan van den Brink Veenendaal; 17. Marc Boerboom Oss; 18. Rene Bastiaansen Renkum; 19. Chiem de Winter Arnhem; 20. Erwin Bak Amsterdam;

 

ARNHEM.PAASBERG. ( 2008.06.01 )

Elite/Beloften: 1. Joost van Leijen  Ewijk; 2. Eddy van IJzendoorn  Tiel; 3. Paul de Rooij  Deventer; 4. Wouter de Groot  Hillegom; 5. Dennis van Dijken  Bemmel; 6. Dennis Voskuilen  Amersfoort; 7. Nico Vuurens  Meerkerk; 8. Peter Mohlmann  Apeldoorn; 9. Tim Nederlof  Harmelen; 10. Ralf Hamers  Schijndel; 11. Edwin Wielink  Twello; 12. Glenn Clermonts  Bellingwolde; 13. Rik van IJzendoorn  Tiel; 14. Gerben Vervoorn  Gouda; 15. Bart Vendrig  Maurik; 16. Michel Reuser  Tiel; 17. Peter Merx  Warfhuizen; 18. Erik van Stratum  Wageningen; 19. Guido Benthem  Velp; 20. Gerben Nijmeijer  Veenendaal;

Amateurs-A: 1. Martin Bekking  Apeldoorn; 2. Peter van de Reep  Hillegom; 3. Arjan Seunninga  Ede; 4. Hannes Schalkwijk  Enschede; 5. Mark Poppe  Nijverdal; 6. Dick Hoeve  Elburg; 7. Gerben van de Reep  Hillegom; 8. Lennard van den Berg  Rotterdam; 9. Henk Weerman  Wolvega; 10. Martijn Mooi  Hattem; 11. Michiel Berrevoets  Didam; 12. Bert Koelewijn  Soest; 13. Imo de Pruijssenaere  Leusden; 14. Ed Bekhuis  Deventer; 15. Henk Jan Borghuis  Rijssen; 16. Fred Pronk  Heerhugowaard; 17. Adrie Frijters  Wageningen; 18. Jeffrey Kimmels  Zevenaar; 19. Rob Reiling  Groningen; 20. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne  Leusden;

Amateurs-B: 1. Chris Maas  Papendrecht; 2. John Zennipman  Zutphen; 3. Berry Roelofs  Groesbeek; 4. Ronald Scheffel  Apeldoorn; 5. Leydon Bitter  Lelystad; 6. Edwin Krijgh  Keijenborg; 7. Herman Janssen  Tiel; 8. Wouter Vincent  Deventer; 9. Harold Fischer  Driel; 10. Arnold Roelofs  Emmerich; 11. Paul Alberts  Kortenhoef; 12. Paul Klein  Arnhem; 13. Ralf Vos  Warnsveld; 14. Marcel Meeuwsen  Elst; 15. Martie Fransen  Andelst; 16. Martijn Arensman  Deil; 17. Michel Klarenbeek  Dieren; 18. Johnny van den Berg  Beuningen; 19. Kasper Vrielink  Zutphen; 20. Erwin Tuithof  Woerden;

 

ARNHEM.PAASBERG.(2010.05.30)

Amateurs-A: 1. Martijn de Groot Vuren; 2. Marcel Alma Harskamp; 3. Menno Gobielje Gouda; 4. Henk Jan Borghuis Rijssen; 5. Eddy Hermsen Ochten; 6. Marcel Witte Amsterdam; 7. Niels Kerkhof Amersfoort; 8. Hans Vonk Arnhem; 9. Ralf Steegs Arnhem; 10. Erwin Grijsen Arnhem; 11. Cees Quint Deil; 12. Remy Meeuwse Utrecht; 13. Paul Heij Haarlem; 14. Arno Ikink Lichtenvoorde; 15. Stefan Lobeek Aalten; 16. Lars Rietveld Oudewater; 17. Dirk Janssen Hoogeveen; 18. Joost Horstink Arnhem; 19. Martijn Venterink Losser; 20. Arjen de Wilde Heerde;

Amateurs-B: 1. Arjan Seunninga Ede; 2. Robert Reijers Dordrecht; 3. Edwin Krijgh Keijenborg; 4. Ron Paffen Milsbeek; 5. Richard Beumer Ede; 6. Erwin Kistemaker Diemen; 7. Fred de Kinkelder Groenlo; 8. Jan Alma Otterlo; 9. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 10. Ad Jonker Veenendaal; 11. Edwin Mastebroek Barneveld; 12. Joost van Bezooijen Nijmegen; 13. John Zennipman Zutphen; 14. Cor van der Ploeg Bemmel; 15. Wilco van Dijk Zwolle; 16. Michel Klarenbeek Dieren; 17. Arjen Bouwman Eerbeek; 18. Johan Dorgelo Zwolle; 19. Kasper Vrielink Zutphen; 20. Harm Jan Hovenkamp Zutphen;