APELDOORN.ORANJERONDE.( 2000.04.29 )

Dames-Juniore/Nieuwelingen: 1. Monique Verstraten Roosendaal; 2. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 3. Elizabeth Folkerts Wijckel; 4. Sandra Duin Alkmaar; 5. Tamara Peek Haule; 6. Ellen van den Ackerveken Reusel; 7. Catharina Mulders Rotterdam; 8. Judith Helmink Maurik; 9. Stephanie Verbist Liessel; 10. Marjon Spijkerman Sint Nicolaasga; 11. Miriam van Gog Asten; 12. Suzanne de Lijser De Steeg; 13. Marjel Daggenvoorde Heeten; 14. Anneke Bloks Helmond; 15. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 16. Esther van der Geest Lepelstraat; 17. Christa de Jong Rucphen; 18. Marieke Storteler Zieuwent; 19. Anke van Boxmeer Erp; 20. Karlijn Haantjens Zutphen;

Nieuwelingen: 1. Berry Nagelhout Doornspijk; 2. Jos Harms Oude Pekela; 3. Eddy van IJzendoorn Tiel; 4. Erwin den Hollander Rijswijk; 5. Erik Verstegen Zutphen; 6. Marc de Maar Assen; 7. Onno Gerritsen Huissen; 8. Remco Bertelink Ede; 9. Roy Lammertink Wierden; 10. Hessel Rasch Roodkerk; 11. Tom Stamsnijder Enter; 12. Robert Veldhuis Hulsen; 13. Sipke Zijlstra Burgum;14. Maarten de Jonge Oldenzaal; 15. Arne Hassink Zieuwent; 16. Christiaan van der Weerd Kampen; 17. Niels de Lange Ommen; 18. Niels Pieters Hoofddorp; 19. Daan de Jonge Oldenzaal; 20. Matthieu van Herp Nieuwendijk;

 

APELDOORN.ORANJERONE.(2001.04.30 )

Dames-Jun/Nie: 1. Miranda Vierling Den Haag; 2. Minke van Dongen Dongen; 3. Sandra Duin Alkmaar; 4. Vera Koedooder Bovenkarspel; 5. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 6. Pleuni MŲhlmann Apeldoorn; 7. Janneke Kanis Zwolle; 8. Monique Verstraten Roosendaal; 9. Loes Markerink Raalte; 10. Marije Profijt Hoogeveen; 11. Stephanie Verbist Liessel; 12. Marjon Spijkerman St. Nicolaasga; 13. Karin Knol Hasselt; 14. Siddhi Stans Bosch en Duin; 15. Marjel Daggenvoorde Heeten; 16. MariŽlle van Kalmthout Rucphen; 17. Lysbert Hartholt Kollumerzwaag; 18. Frederika van de Wiel Harkema; 19. Joyce Vijverberg De Lier; 20. Marjolijn GŲdde H.I. Ambacht;

Nieuwelingen: 1. Wilco Hovestad Veenendaal; 2. Eddy van IJzendoorn Tiel; 3. Niels Pieters Hoofddorp; 4. Maarten de Jonge Oldenzaal; 5. Erik Jansen Amersfoort; 6. Bart Broekhuis Almelo; 7. Daan de Jonge Oldenzaal; 8. Frederik Bekkers Bredevoort; 9. Marien Wallink Heino; 10. Robbin Boom Kortenhoef; 11. Joris Israel Amersfoort; 12. Arjen Houweling Arnhem; 13. R Geesink; 14. L Woestenberg; 15. Wouter te Wierik Almelo; 16. E Meent; 17. Nathan Nekkers Nijverdal; 18. Jeroen Bongers Apeldoorn; 19. Martin Boomkamp Aalten; 20. Remco Bertelink Ede;

 

APELDOORN.ORANJERONDE.( 2002.04.30 )

Dames-Junioren/Dames-Nieuwelingen: 1. Pleuni MŲhlmann Apeldoorn; 2. Loes Markerink Raalte; 3. Marjon Spijkerman St. Nicolaasga; 4. Marije Profijt Hoogeveen; 5. Miranda Vierling Den Haag; 6. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 7. Sandra Duin Alkmaar; 8. Marianne Vos Wijk en Aalburg; 9. Kornelia Groenenveld Oppenhuizen; 10. Nathalie van Katwijk Oploo; 11. Iris Slappendel Ouderkerk a/d IJssel; 12. Roxane Knetemann Krommenie; 13. Imke Hartogs Amersfoort; 14. Suzanne Kuiper Emmen; 15. Floortje Dekker Dirkshoorn; 16. Janneke Kanis Zwolle; 17. DaniŽlle Blaas Zaandam; 18. Ester Broekhuis Almelo; 19. Marloes Raymaekers Steenbergen; 20. Melissa Bax Mierlo;

Nieuwelingen: 1. Ronald van der Laar Giessenburg; 2. Freek Wallaard Noordeloos; 3. Thijs van Amerongen Vorden; 4. Jeroen Poppe Nijverdal; 5. Cornelius van Ooijen Giessenburg; 6. Len Konings Voorburg; 7. Anne Miedema Zeewolde; 8. Daan Rijntjes Rijswijk; 9. Robin van der Lijn Vianen; 10. Gijs Brouwer Deventer; 11. Arno van der Zwet Houten; 12. Tim Nederlof Maarssen; 13. Herbert van Plateringen Nieuwegein 14. IsmaŽl Kip Oldenbroek; 15. Leonard de Leeuw Hoornaar; 16. Teun Kuster Huissen; 17. Kevin Schutte Zwolle; 18. Menno Horst Emmen; 19. Giel Kleinjan Nijverdal;

 

APELDOORN.ORANJERONDE.( 2003.04.30 ).

Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Marianne Vos Wijk en Aalburg; 2. Joan Boskamp Roden;3. Roxane Knetemann Krommenie; 4. Eva Sijm Wieringerwaard;5. Maaike Hofstede Raalte; 6. Suzanne van Veen Naaldwijk; 7. Moniek Rotmensen Steenbergen; 8. Suzan Simons Steenbergen; 9. Arianne van Bekkum Alphen;10. Marije Profijt Hoogeveen; 11. Lotte Egberts Borger;12. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 13. Sofie van Horik Heukelum; 14. Chantal van Pinxten St. Michielsgeste; 15. Nathalie van Katwijk Oploo; 16. Linda van Rijen Veghel; 17. Ine Bramer Hoogeveen; 18. Lisanne Wolters Druten;19. Eveline Kaleveld Utrecht; 20. Silke Kogelman Lemelerveld;

Nieuwelingen: 1. Michel Kreder Zevenhuizen; 2. Martijn Keizer Muntendam; 3. Robin van der Lijn Vianen; 4. Dennis Kreder Zevenhuizen; 5. Wouter van Zanten Twello; 6. Sebastiaan Kamphuis Hengelo ov; 7. Tom ter Woord Meddo;8. Michiel Bekker Apeldoorn; 9. Tijmen Pesselse Giessenburg; 10. Jan van Veen Naaldwijk; 11. Thijs Kros Noordeloos; 12. Niels de Boo Nieuwegein;13. Pim Oome Lexmond; 14. Frank Heerink Denekamp; 15. Henk Jan Groote Punt Rossum; 16. Michiel Bults Emmen; 17. Remco te Brake Elst; 18. Leon Essink Aalten; 19. Mitchell Huenders Almere;

 

APELDOORN.ORANJERONDE. ( 2004.04.30 )

Nieuwelingen: 1. Martijn Keizer Muntendam; 2. Dennis van Gaveren Nijverdal; 3. Gerd Steijn Ermelo; 4. Pim Ligthart Twisk; 5. Raymond Kreder Zevenhuizen; 6. Geert van der Sanden Nuland; 7. Bas de Haan Meedhuizen; 8. Harm Steijn Ermelo; 9. Willy Heeneman ís-Gravenhage; 10. Mitchell Huenders Almere; 11. Koen Wellink Aalten; 12. Mark Olieman Ede; 13. Tom Olde Boerrigter Oldenzaal; 14. Tijmen Gengler Losser; 15. Jos Verbruggen Apeldoorn; 16. Alex van de Brug Enschede; 17. Lennart Weerts Arnhem; 18. Jan Bos. Harderwijk; 19. Gijs Boermans Losser; 20. Wilco van 't Loo Ďt Harde;

Dames-Junioren/Nieuwelingen: 1. Joukje Braam Warmenhuizen; 2. Linda Kroes Raalte; 3. Lotte Egberts Borger; 4. DaniŽlle van Pinxten St. Michiels Gestel; 5. Chantal van Pinxten St. Michielsgestel; 6. Jacobien Kanis Zwolle; 7. Ingeborg Kreuze Assen; 8. Leonie Timmer Gasselte; 9. Kirsten Niessen Veenendaal; 10. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 11. Mariska van Beem Tiel; 12. Dolinda Miltenburg Apeldoorn; 13. Jolinda Lute Limmen; 14. Sofie van Horik Heukelum;15. Lisanne Bouwman Paterswolde; 16. Samantha van Steenis Hoogland; 17. Berdienke Paus Haaksbergen; 18. Sandra van Dorp Hoogmade; 19. Annelieke Overweg Almelo; 20. Nina Roelofs Berghem;

 

APELDOORN.ORANJERONDE .( 2005.04.30 )

Junioren: 1. Tom Relou Rijswijk; 2. Tim Posthuma Weerselo; 3. Herman Spijkerman Zuidhorn; 4. Umberto Atzori Zorgvlied; 5. Michel Kreder Zevenhuizen; 6. Robert Bovenhuis Staphorst; 7. Sebastiaan Kamphuis Hengelo ov; 8. Steven Marissink Heeten; 9. Herm Eising Emmen; 10. Teun Kuster Huissen;11. Roel Commandeur Raamsdonk; 12. Alec Minnema Haren; 13. Michiel Bekker Apeldoorn; 14. Wouter van Zanten Apeldoorn 15. Jan van Veen Naaldwijk;16. Harm Steijn Ermelo; 17. Gijs-Jan Tjapkes Nieuwe Pekela;18. Egbert Hidding Gasselte; 19. Niek van Regteren 20. Richard Sleumer Vorden;

Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Marianne Vos BabyloniŽnbroek; 2. Elise van Hage Noordwijkerhout; 3. Chantal Blaak Zuidland; 4. Ellen van Dijk Harmelen; 5. Anna van der Breggen Hasselt; 6. Roxane Knetemann Krommenie; 7. Nina Kessler Velserbroek; 8. Sigrid Jochems Vianen; 9. Hannah Welter Loosdrecht; 10. Marit Huisman Lutjebroek; 11. Suzanne van Veen Naaldwijk; 12. Jacobien Kanis Zwolle; 13. Berdienke Paus Haaksbergen; 14. Margriet Kloppenburg Denemarken; 15. Denise van Pierre Wilnis; 16. Nammy Vellinga Heerenveen; 17. Yvonne Leezer ís-Gravenzande; 18. Annelieke Overweg Almelo; 19. Adrienne Snijder Zuidhorn; 20. Lotte de Veen Muntendam;

 

APELDOORN.ZUID.( 2007.04.30 )

Junior-Vrouwen: 1. Daisy van der Aa Losser; 2. Anna van der Breggen Hasselt; 3. Marieke den Otter Hoornaar; 4. Lotte de Veen Muntendam; 5. Sanne Verhart Wassenaar; 6. Jacobien Kanis Zwolle; 7. Marissa Otten Enter; 8. Tamara Eenkhoorn Almelo; 9. Lisanne Ottema Muntendam; 10. Dyonne Dekkers Lierop; 11. Anne de Wildt Heiloo; 12. Ruth Springer Heerhugowaard; 13. Iris Spooren Duizel; 14. Kim Jorink Wierden; 15. Joran Tromp Coevorden; 16. Sanne van Dijk Glimmen; 17. Lotte Jansen Enschede; 18. Alice Burridge Alphen aan den Rijn; 19. Nina Roelofs Berghem; 20. Esra Tromp Coevorden;

Nieuwelingen: 1. Wouter Haan Bedum; 2. Jelle Lugten Gouda; 3. Rick Ottema Muntendam; 4. Maarten Groote Punt Rossum Ov; 5. Daan de Groot Lelystad; 6. Emiel Dolfsma Kampen; 7. Bas Oude Elferink Mijdrecht; 8. Danny Arentsen Harderwijk; 9. Jesper de Hoog Assen; 10. Glenn Roberts Hoorn; 11. Tim Houter Hoorn; 12. Melvin van Zijl Harderwijk; 13. Martijn van den Belt Kampen; 14. Thom Rifferfeld  Duitsland; 15. Jaap ten Have Elburg; 16. Jasper Plender Almelo; 17. Wesley Elzinga Oudehaske; 18. Jeroen van der Meulen Ureterp; 19. Coen Rijpma Oldeholtpade; 20. Niels Breukelman Gramsbergen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2. Laura van der Kamp Hasselt; 3. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 4. Lotte van Hoek Vlijmen; 5. Alien Paarhuis Rouveen; 6. Annafleur de Leeuw Nunspeet; 7. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 8. Ilona Hoeksma Luxwoude; 9. Sophie Borra Bennekom; 10. Willeke Knol Hasselt; 11. Mante Lenferink 12. Natalie Wilson Abbekerk; 13. Britt Jansen Wijhe; 14. Sytske Visser Rien; 15. Dagmar van der Sluis Borne; 16. Merel Bosma Sneek; 17. Nicole Oude Wansink Tiel; 18. Annemarie Kuiper Emmen; 19. Erica Schotman Smilde; 20. Melissa van Neck Amstelveen;