URETERP .( 2005.06.18 )

Elite/Belofte: 1. Rudy Vriend Waarland; 2. Steven Lubbers Almelo; 3. Taeke Oppewal Heerenveen; 4. Lieuwe Westra Munein; 5. Ivor Bruin Andijk; 6. Martijn Lust Heerhugowaard; 7. Herman Steensma Opende; 8. Tim Hiemstra Drachten; 9. Sierd Steigenga Exmorra; 10. Frank Wierstra Bergum; 11. Jan H Westra Ureterp12. Peter de Vries Heerenveen; 13. Ronald Bijma Apeldoorn; 14. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 15. Sebastiaan van der Meer Groningen; 16. Nathan Lootsma Leeuwarden; 17. Sjoerd Visser Damwoude; 18. Frank van Veenendaal Oosterzee-Buren; 19. Johan Dalstra Buitenpost; 20. Gerard van Dijk Roden;

 

URETERP.( 2006.05.13 )

Elite/Beloften: 1. Sierd Steiginga Exmorra; 2. Martijn Lust Heerhugowaard; 3. Richard Kooijman Winkel; 4. Nathan Lootsma Leeuwarden; 5. Jenning Huizenga Franeker; 6. Lieuwe Westra Munein; 7. Jeroen Kregel Hoogezand; 8. Johan Procee Groningen; 9. Edwin Wielink Apeldoorn; 10. Ronald Bijma Apeldoorn; 11. Elzo Vos De Wilp Gn; 12. Theo Postma Zwagerbosch; 13. Jan Bos. Nieuwehorne; 14. Lambertus Koopmans Bolsward; 15. Frank Wierstra Burgum; 16. Germ van der Burg Folsgare; 17. Tim Hiemstra Drachten; 18. Tom Emmelkamp Bedum; 19. Hidde van Nuil Appelscha; 20. Alec Minnema Haren Gn;

 

URETERP.( 2007.06.23 )

Elite/Beloften: 1. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 2. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 3. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 4. Herman Spijkerman Zuidhorn; 5. Marco Bos. Roden; 6. Martijn Verschoor Bovensmilde; 7. RenÚ Hooghiemster Oentsjerk; 8. Ytzen Faber Sneek; 9. Arjan Stroetinga Oldeberkoop; 10. Sierd Steiginga Exmorra; 11. Bert Krans De Wilp; 12. Rudy Vriend Waarland; 13. Bj÷rn Beenes Onderdendam; 14. Harry Witterholt Grijpskerk; 15. Jochem Verschoor Terwispel; 16. Geurt Witterholt Grijpskerk; 17. Herman Steensma Opende; 18. Martijn Keizer Muntendam; 19. Sjoerd Visser Damwoude; 20. Umberto Atzori Zorgvlied;

 

URETERP.(2008.06.21)

Elite/Beloften: 1. Jan Bos. Nieuwehorne; 2. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 3. Wim Stroetinga Oldeberkoop 4. Sierd Steiginga Exmorra; 5. Umberto Atzori Zorgvlied; 6. Long Jin China; 7. Germ van der Burg Nijland; 8. Cor van Leeuwen. Borger; 9. Roderik Groenewold Raalte; 10. Niels de Blaauw Gieten; 11. Theo Postma Zwagerbosch; 12. Fokke Postma Drachters- compagnie; 13. Bert Krans De Wilp; 14. Rutmer Faber Easterweirrum; 15. Bj÷rn Beenes Onderdendam; 16. Elzo Vos De Wilp; 17. Cheng Li China; 18. Pieter Postma Tjerkgaast;19. Marien Wallink Zwolle; 20. Stefan Limburg Witte Paarden;

 

URETERP .( 2010.06.19 )

Elite/Beloften: 1. Sierd Steiginga Exmorra; 2. Li Cheng China; 3. Jin Long China; 4. Wouter de Groot Lochem; 5. Wouter Haan Bedum; 6. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 7. Pieter Postma Tjerkgaast; 8. Jord Veslinga Makkum;9. Jorrit Bergsma Aldeboarn; 10. Jos Harms Oude Pekela; 11. Vincent Huiting Beetsterzwaag; 12. Harry Sweering Sneek; 13. Henk Bos Drachten; 14. Job Smit Manderveen; 15. Peter Merx Warfhuizen; 16. Tjeerd van der Schaaf Drachten; 17. Frank Vreugdenhil Eldersloo; 18. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 19. Ruud Fransen Nieuw-Weerdinge; 20. ---;

 

URETERP.(2011.06.25)

Elite-Mannen/Beloften/Amateurs: 1. Wouter de Groot Pijnacker; 2. Jos Harms Oude Pekela;3. Fokke Postma Burgum; 4. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 5. Umberto Atzori Zorgvlied;6. Frank Wierstra Burgum; 7. Rudi Bissels Drachten;8. Henk Bos Drachten; 9. Andries Weening Harkema; 10. Jan Dupon Burgum;11. Anne Fokkema Stedum; 12. Dorus Heijnen Groningen; 13. Jan Weening Surhuisterveen; 14. Maurits Buist Drachten; 15. Engbert de Vegt Ureterp; 16. Filip Kiewiet De Wilp; 17. Jeffrie van der Velde Gieten;18. Riemer Bosma Haulerwijk; 19. Erwin van der Velde Surhuisterveen; 20. Wim Mol Hollandscheveld;

 

URETERP.(2012.04.09)

Elite/Beloften: 1. Jan Bos Nieuwehorne; 2. Jesper de Hoog Assen; 3. Bram Verweij Haren Gn; 4. Jos Boonstra Peize; 5. Frank Wierstra Burgum; 6. Paul de Haan Meedhuizen; 7. Fokke Postma Burgum; 8. Koen Bouwman Ulft; 9. Glenn Clermonts Bellingwolde; 10. Andries Weening Harkema; 11. Niels van Otterloo. Heerde; 12. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 13. Dennis Haanstra Sneek; 14. Sjoerd Bakker Beilen; 15. Vincent Huiting Groningen; 16. Bas de Haan Meedhuizen; 17. Maurits Buist Drachten; 18. Henk Bos Drachten; 19. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 20. Christoph Dargatz Gunthersloh;

Amateurs: 1. Josbert de Vries Groningen; 2. Wessel Piersma Sneek; 3. Bjorn Beldman Rijssen: 4. Taeke Oppewal Heerenveen; 5. Binne de Haan Groningen; 6. Bas Seldenrijk Borger; 7. Henk Jan Borghuis Rijssen: 8. Alan Looms Eext; 9. Riemer Bosma Haulerwijk; 10. Chris van der Vegt Assen; 11. Rudi Bissels Drachten; 12. Jan Hekman Norg; 13. Rein Schiphof Sint Annaparochie; 14. Alfred Feikens Groningen; 15. Gerwin van Dam Leeuwarden; 16. Tom Emmelkamp Groningen; 17. Niek Geerts Assen; 18. Ronald Wierstra Hurdegarijp; 19. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 20. Bauke Bouwstra Workum;

Diverse Categorieen: 1. Rick Nobel Foudgum; 2. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 3. David van der Wal Harderwijk; 4. Marten Kooistra Jonkerslan; 5. Edward Bruins Zuidwolde; 6. Dennis Terpstra Apeldoorn; 7. Koen Bosscher Zuidbroek; 8. Kevin Coster Hasselt; 9. Douwe Schaafsma De Valom; 10. Nils Meijer Gasselternijveen; 11. Arjan Kroezen Hardenberg; 12. Eit Visser De Wilp; 13. Robin Jilesen Dronrijp; 14. Gosse van der Meer Surhuizum; 15. Remco van der Ploeg Surhuisterveen; 16. Yoeri Tigelaar Smilde; 17. Jeen de Jong Britsum; 18. Bert Wienia Oostrum; 19. Arjan Tigelaar Smilde; 20. Floran Bathoorn Groningen;

 

URETERP.( 2013.04.01 )

Elite/Beloften: 1. Peter Koning Venhuizen; 2. Paul de Haan Meedhuizen; 3. Pieter Postma Tjerkgaast; 4. Jan Bos Nieuwehorne; 5. Melvin Boskamp Leek; 6. Hans Ardeel Belgie; 7. Wessel Piersma Groningen; 8. Peter Merx Warfhuizen; 9. Frank Wierstra Burgum; 10. Umberto Atzori Zorgvlied; 11. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 12. Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 13. Jos Boonstra Peize; 14. Andries Weening Harkema; 15. Sascha Berger Duitsland; 16. Jochem Hoekstra Haren Gn; 17. Rick Nobel Foudgum; 18. Jacob-Jan van der Wielen Groningen; 19. Christoph Haxsen Assen; 20. Niek Hooghiemster Oentsjerk;

Junioren/Nieuwelingen/Sportklasse: 1. Stan Wijkel Holsloot; 2. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 3. Stef Krul Tjalleberd; 4. Edwin Sierkstra Hoogkarspel;5. Benjamin Zuidema Dokkum; 6. Hartthijs de Vries Kollum; 7. Thom Wittendorp Klazienaveen; 8. Harmen Krul Tjalleberd; 9. Jurjun van der Velde Bakkeveen; 10. Jeen de Jong Britsum; 11. Michel Bodegraven Elim; 12. Huib Smit Assen; 13. Marten Kooistra Jonkerslan; 14. Ron Smits Langelille; 15. CornÚ ten Hove Elburg; 16. Sil Faber Ureterp; 17. Aalzen Alma Augustinusga;18. Douwe Schaafsma De Valom; 19. Thijs Brinkhuis Almelo; 20. Henk Weerman Wolvega;

Amateurs: 1. Sierd Steiginga Exmorra; 2. Bjorn Beldman Rijssen; 3. Josbert de Vries Groningen; 4. Jan Hekman Norg; 5. Binne de Haan Groningen; 6. Jan Terpstra Drachten; 7. Erik Huisman Groningen; 8. Alan Looms Eext; 9. Harko Kievit Leek; 10. Arjan van Gaveren Nijverdal; 11. Marcel Weinans Roden; 12. Diederik Tuin Punthorst; 13. Tako Klabbers Gorredijk; 14. Albert de Vries Groningen; 15. Ronald Wierstra Hurdegaryp; 16. Bas Seldenrijk Borger; 17. Erwin van der Velde Surhuisterveen; 18. Carlos Klein Staphorst; 19. Gert de Veen Zuidbroek; 20. Thijs Boddeus Groningen;

 

URETERP.( 2014.04.21 )

Elite/Beloften: 1. Umberto Atzori Zorgvlied; 2. Rudy Vriend Schagen; 3. Martijn Lust Tuitjenhorn; 4. Johan Knol Midwolde; 5. Arjan Stroetinga Waskemeer; 6. Jelle Wolsink Hengelo Ov; 7. Peter Schulting Emmeloord; 8. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 9. Wessel Piersma Groningen; 10. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 11. Stan Wijkel Holsloot; 12. Jan Bos Nieuwehorne; 13. Maikel Bos Oldebroek; 14. Jasper Plender Almelo; 15. Jochem Hoekstra Haren Gn; 16. Jorrit van de Kant Assen; 17. Joakim Zuidema Dokkum; 18. Tjeerd van der Schaaf Drachten; 19. Sander Pijpers Zwolle; 20. Gyasi Sulvaran Groningen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Aafke Soet Heerenveen; 2. Anouska Koster De Westereen; 3. Mascha Pijnenborg Waalwijk; 4. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 5. Karen Elzing Schoonebeek; 6. DaniŰlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 7. Danique Braam Veenwouden; 8. Ivana Tiessens Zuidhorn; 9. Leonie Lubbinge Drachten; 10. Willeke Knol Hasselt; 11. Sanne Bouwmeester Westerbork; 12. Melissa Steenhof Ureterp; 13. Ingeborg Kreuze Assen; 14. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 15. Nina Buysman Bovenkarspel; 16. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 17. Paulien Koster Delfstrahuizen; 18. Danielle Meijering Stadskanaal; 19. Annet Pit Beekbergen; 20. Melanie Klement Diphoorn;

Amateurs: 1. Frank Wierstra Burgum; 2. Rob Wessels Hardenberg; 3. Erwin van der Velde Surhuisterveen; 4. Stef Jonker Roden; 5. Bj÷rn Bakker Wijnjewoude; 6. Harko Kievit Leek; 7. Taeke Oppewal Heerenveen; 8. Jack Kuper Dokkum; 9. Sierd Steigenga Exmorra; 10. RochÚz Harbers Nijverdal;11. Niek Geerts Assen; 12. Jorn Slaghekke Enter; 13. Binne de Haan Groningen; 14. Dennis Haanstra Sneek; 15. Henk Jan Borghuis Rijssen; 16. Barry Porsius Lelystad; 17. Jan Terpstra Drachten; 18. Jan-Tijs Heideveld Zwolle; 19. Bauke Hylkema Bakhuizen; 20. Atze Hospes Hemelum;

 

URETERP.( 2015.04.06 )

Elite/Beloften: 1. Martijn Dijkstra De Knippe; 2. Stef Krul Tjalleberd; 3. Melvin Boskamp Leek; 4. Niels Goeree Borger; 5. Martijn Lust Tuitjenhorn; 6. Joakim Zuidema Dokkum; 7. John Meewisse Leek; 8. Rick van Breda Den Helder; 9. Rick Nobel Groningen; 10. Gert-Jan Bosman Emmen; 11. Jelle Wolsink Hengelo ov; 12. Binne-Pier de Haan Oudega; 13. Jan Bos Nieuwehorne; 14. Kevin Snijder Wieringerwerf; 15. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 16. Jasper Plender Almelo; 17. Coen Rijpma Wolvega; 18. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 19. Bj÷rn Bakker Wijnjewoude; 20. Bram Verweij Haren Gn;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Sierd Steigenga Exmorra; 2. Taeke Oppewal Heerenveen; 3. Harko Kievit Leek; 4. Jan Hekman Norg; 5. Bjorn Beldman Rijssen; 6. Sil Faber Ureterp; 7. Maurice Zaal Groningen; 8. Hans Kopmels Wolvega; 9. Bert Lip Hardenberg; 10. Rob Wessels Hardenberg; 11. Remon Jager Assen; 12. Dennis Haanstra Sneek; 13. Rein Schiphof Sint Annaparochie; 14. Jelte Krol Sint Annaparochie; 15. Henk Weerman Wolvega; 16. Pieter Wagenaar Enschede; 17. Niek Geerts Assen; 18. Tako Klabbers Gorredijk; 19. Harry Witterholt Grijpskerk; 20. Erik Huisman Groningen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Anouska Koster De Westereen; 2. Janneke Ensing Gieten; 3. Leonie Lubbinge Drachten; 4. Ilona Hoeksma Luxwoude; 5. Sanne Bouwmeester Westerbork; 6. Sandra Hoekzema Wolvega; 7. Melanie Klement Velp; 8. Aafke Soet Heerenveen; 9. Ivana Tiessens Groningen; 10. MariŰl Borgerink Groningen; 11. Melissa Steenhof Ureterp; 12. Vera Koedooder Apeldoorn; 13. Irene Lako Groningen; 14. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 15. Marielle Jissink Heerenveen; 16. Danielle Meijering Stadskanaal; 17. Simone de Vries Oldelamer; 18. Wendy Oosterwoud Ureterp; 19. Dyann Veenstra Emmen; 20. Lisa de Jong Oosterwolde Fr;

 

URETERP.( 2016.03.28 )

Elite/Beloften: 1. Stefan Poutsma Peize; 2. Henk Bos Drachten; 3. Wessel Piersma Groningen; 4. Coen Rijpma Wolvega; 5. Gert-Jan Bosman Nijverdal; 6. Cor van Leeuwen Borger; 7. Paul de Haan Meedhuizen; 8. John Meewisse Leek; 9. Bj÷rn Bakker Wijnjewoude; 10. Vladi Riha Duitsland; 11. Chiel Breukelman Gramsbergen; 12. Maikel Bos Oldebroek; 13. Taeke Oppewal Heerenveen; 14. Marc de Bruin Groningen; 15. Andries Weening Kootstertille; 16. Stefan Biesheuvel Assen; 17. Douwe Schaafsma De Valom; 18. Jeffrie van der Velde Borger; 19. Niels Potze Aduard; 20. Kevin Spithorst Groningen;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Niels van Deursen Den Haag; 2. Patrick van Gortel Apeldoorn; 3. Aron de Jong Leeuwarden; 4. Harko Kievit Leek; 5. Jack Kuper Dokkum; 6. Pieter Verhoeven Groningen; 7. Tim Weerkamp Groningen; 8. Mitchel Steenhof Ureterp; 9. Jorrit Douwes Leeuwarden; 10. Tsjerk Rozema Groningen; 11. Barry Porsius Lelystad; 12. Cor Visser Gytsjerk; 13. Marcel Weinans Roden; 14. Hans Kopmels Wolvega; 15. Dennis Haanstra Sneek; 16. Egon Nanninga Lelystad; 17. Peter Arends Beerta; 18. Sjoerd Visser Burgum; 19. Sander Hoekstra Garijp; 20. Arthur Helder Ommen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Roxane Knetemann Nijkerk; 2. Anouska Koster De Westereen; 3. Janneke Ensing Gieten; 4. Eva Buurman Wervershoof; 5. Nina Buysman Bovenkarspel; 6. Kelly Markus Hoofddorp; 7. Tessa Neefjes Wervershoof; 8. Tone Hatteland LIMA Noorwegen; 9. Simone de Vries Oldelamer; 10. Ilona Hoeksma Luxwoude; 11. Leonie Lubbinge Drachten; 12. Wendy Oosterwoud Ureterp; 13. Willemiek Meinders Dronten; 14. Paulien Koster Delfstrahuizen; 15. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 16. Ingeborg Kreuze Assen; 17. Ivana Tiessens Groningen; 18. Sanne Bouwmeester Westerbork; 19. Melissa Steenhof Drachten; 20. Pernilla van Rozelaar Medemblik;

 

URETERP.(2017.04.17)

Elite/Beloften: 1. Patrick Bos Deventer; 2. John Meewisse Erica; 3. Wessel Piersma Groningen; 4. Robert de Vries Zwolle; 5. Jasper Plender Almelo; 6. Hartthijs de Vries Kollum; 7. Melvin Bos Sint Pancras; 8. Joakim Zuidema Dokkum; 9. Niels Goeree Borger; 10. Chiel Smit Zuidwolde.Dr; 11. Vladi Riha Duitsland; 12. Jurgen Timmerman Dronten; 13. Stan Wijkel Holsloot; 14. Tim Weerkamp Groningen; 15. Sven Tellegen Hattem; 16. Henk Jaap Moorlag Onstwedde; 17. Tom Wijkel Exloo; 18. Bram Verweij Haren Gn; 19. Mike Terpstra Krommenie; 20. Johan Knol Bakkeveen;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Cor Visser Gytsjerk; 2. Arthur Helder Ommen; 3. Tom Terpstra Groningen; 4. Sebastian Vester Drachten; 5. Sybren Welling Groningen; 6. Jack Kuper Dokkum; 7. RochÚz Harbers Nijverdal; 8. Mart Menger Noordhorn; 9. Peter Bakker Bolsward; 10. Maarten Vierhout Nunspeet; 11. Jeroen Keizer Muntendam; 12. Tsjomme Ozinga Heerenveen; 13. Sander Westerlaan Groningen; 14. Bonne Aans Drachten; 15. Sent Tissingh Groningen; 16. Tsjerk Rozema Groningen; 17. Mats Mellema Groningen; 18. Arjan Douma Buitenpost; 19. Sjoerd van Aalzum Scharnegoutum; 20. Nick Zuidema Delfzijl;

Nieuwelingen: 1. Axel van der Tuuk Assen; 2. Mike Schuch Leek; 3. Matthijs Varweg Hardenberg; 4. Steyn Lamberink Bergentheim; 5. Bodi Del Grosso Eelde; 6. Pepijn Reinderink Ruurlo; 7. Aldert van der Veen Wijnjewoude; 8. Bas Koops Elim; 9. Tristan Kool Purmerend; 10. Tjipke Bosma Kollumerzwaag; 11. Jelte Krijnsen Bolsward; 12. Erwin Smit Wervershoof; 13. Philip Sijbrandi Bolsward; 14. Niels V.d. Gracht Annen; 15. Lars Klugt Volendam; 16. Lennart Bult Zeist; 17. Jans Tigelaar Smilde; 18. Sven Raats Amsterdam; 19. Ivo Zwaans Den Helder; 20. Maiko Timmer Drachten;

 

URETERP.( 2018.04.02 )

Elite/Beloften: 1. Rick Ottema Muntendam; 2. Hartthijs de Vries Kollum; 3. Sjors Dekker Andijk; 4. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 5. Arjan Hofman Nunspeet; 6. Bram Verweij Haren.Gn; 7. Joren Bloem Brummen; 8. Martijn Dijkstra De Knipe; 9. Vladi Riha 10. Martin Pluto Den Haag; 11. Tim Weerkamp Groningen; 12. Stef Krul Tjalleberd; 13. Wessel Zennipman Zutphen; 14. Yannick Vrielink Zutphen; 15. Chiel Breukelman Gramsbergen; 16. Melvin van Zijl Harderwijk; 17. Sebastian Vester Drachten; 18. Lucas Carstensen 19. Peter Merx Warfhuizen; 20. Martijn Keizer Muntendam;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Sander Westerlaan Groningen; 2. Matijn Straatsma Utrecht; 3. Harko Kievit Leek; 4. Jack Kuper Dokkum; 5. Joakim Zuidema Dokkum; 6. Jermo le Fevre Purmerend; 7. Frank Lanting Den Haag; 8. Arthur Helder Ommen; 9. Hans Groenhoff Groningen; 10. Cor Visser Munein; 11. Eelke de Jong Groningen; 12. Mats Mellema Groningen; 13. Rein Schiphof Sint Annaparochie; 14. Minnard Berkhoff Vriezenveen; 15. Bert Lip Hardenberg; 16. Mark Dillema Doezum; 17. Hero Goldhoorn Groningen; 18. Henk Jan Borghuis Nijverdal; 19. Arno Tellegen Hattem; 20. Arjan Douma Buitenpost;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Danique Braam Veenwouden; 2. Anouska Koster De Westereen; 3. Eva Buurman Wervershoof; 4. Femke Markus Zwarte Kat; 5. Ilona Hoeksma Heerenveen; 6. Sanne Bouwmeester Westerbork; 7. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 8. Mareille Meijering Stadskanaal; 9. Carolin Schiff 10. Nadia Stappenbelt Apeldoorn; 11. Ivana Tiessens Groningen; 12. Nicole Clerx Groningen; 13. Marleen Stoel Kampen; 14. Manon Bakker Swifterbant; 15. Ingrid Huizing Enschede; 16. Paulien Koster Delfstrahuizen; 17. Wendy Oosterwoud Ureterp; 18. Willemiek Meinders Dronten; 19. Lisa Winters Hasselt; 20. Sanne Krol Almelo;

 

URETERP .( 2019.04.22 )

Elite/Beloften: 1. Hartthijs de Vries Kollum; 2. Wim Stroetinga Terwispel; 3. Martin Pluto Den Haag; 4. Patrick Bos Deventer; 5. Daniel Abraham Gebru Amstelveen; 6. Tim Weerkamp Groningen; 7. Mathijs Steenhuis Sneek; 8. Gerrie van Lingen Twijzelerheide; 9. Bj÷rn Bakker Wijnjewoude; 10. Sven Tellegen Hattem; 11. Luca Bockelmann 12. Ruben Hoekstra Heerenveen; 13. Meindert Weulink Diepenveen; 14. RochÚz Harbers Nijverdal; 15. Adrie Lindeman Assen; 16. Christian Varweg Hardenberg; 17. Rutger van der Meer Stiens; 18. Aden Paterson Assen; 19. Parker Kyzer Amerika; 20. Jasper Plender Almelo;

Junioren/Amateurs: 1. Axel van der Tuuk Assen; 2. Jack Kuper Dokkum; 3. Jeroen Keizer Veendam; 4. Jan Bos Nieuwehorne; 5. Hans Groenhoff Groningen; 6. Jurjun van der Velde Leiden; 7. Tjipke Bosma Kollumerzwaag; 8. Eelke de Jong Groningen; 9. Gerard Haasjes Staphorst; 10. Jelmer Groen Dronten; 11. Aldert van der Veen Wijnjewoude; 12. Arthur Helder Ommen; 13. Henk Jan Borghuis Nijverdal; 14. Jurry van der Woude Heerenveen; 15. Bert Lip Hardenberg; 16. Diederik Tuin IJhorst; 17. Nick Zuidema Groningen; 18. Sjoerd Hollander Garrelsweer; 19. Tjalle de Bruin Deventer; 20. Werner Vos Staphorst;