TER IDZARD.(
2007.06.17 )
Amateurs-A: 1. Bram
Slager Groningen; 2. Henk Weerman Wolvega; 3. Peter Merx Groningen; 4. Kees Dopheide Groningen; 5. Harjan van Dam Leeuwarden; 6. Rob de Boer Leiden; 7.
Patrick van Gortel Apeldoorn; 8. Eelke
Jan Bouma Groningen; 9. Jesper Hospes Heerenveen; 10. Johan Wekema
Peize; 11. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 12. Ard Aling
Groningen; 13. Xandrijn Bakker Zwolle; 14. Jeroen Kleis Swifterbant; 15. Jabik-Jan Bastiaans Groningen;
16. Willem Dijkstra Leeuwarden; 17. Jelle Johan Hoomans Heerenveen; 18. Berjan de
Ruiter Willemsoord; 19. Arjan Kuiper Bellingwolde;
20. Rutger Hoekstra Beetsterzwaag;
Amateurs-B: 1. Bauke Hylkema Bakhuizen; 2. Dennis Mulder. Wolvega;
3. Mark Oosterhof Wolvega;
4. Lieuwe Palstra Bolsward; 5. Klaas van der Weg
Heerenveen; 6. Sytse Schut Wolvega;
7. Alle Heida Wolvega; 8.
Jan Brander Ureterp; 9. Bas Bosma Noordwolde
Fr; 10. Gerry Vlieger Appelscha;
11. Alwin Deems Wolvega; 12. Romke Veldman Joure; 13. Aaldert van Dalen Wolvega; 14.
Christian Niemeijer Slochteren;
15. Ton Stubij Wolvega; 16.
Walter Falkena Nijland; 17.
Erik Oosterhof Wolvega; 18.
Hiddo Eikelboom Almere; 19. Eric Boelsma
Wolvega;
TER IDZARD .( 2009.06.23 )
Elite/Beloften/Amateurs-A:
1. Sierd Steiginga Exmorra; 2. Melvin Boskamp Leek;
3. Ruud van Wel Schagerbrug; 4. Sebastiaan Kamphuis
Hengelo ov; 5. Peter Jan Polling
Nieuw Weerdinge; 6. Wouter de Groot Lochem; 7. Cor van Leeuwen Borger; 8. Martijn Knol Hasselt;
9. Peter Schulting Emmeloord; 10. Jorrit Bergsma Aldeboarn; 11. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 12. Jeffrie van der Velde Kropswolde;
13. Andries Weening Harkema;
14. Adrie Lindeman Assen; 15. Arjan Stroetinga Oldeberkoop; 16.
Pieter Postma Tjerkgaast; 17. Jaap de Vries
Buitenpost; 18. Bas de Haan Meedhuizen; 19. Theo Postma
Zwagerbosch; 20. Marien Wallink Zwolle;
Junioren/Nieuwelingen: 1. Coen Rijpma Oldeholtpade; 2. Dennis
van Aalst Hilversum; 3. Maurice Nijmeijer Hoogeveen;
4. Hette Cornelisse Assen; 5. Berry Haarsma Grou; 6. Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 7. Arend
van Looy Lemmer; 8. Jorian
Wals Kantens; 9. Jeroen van der Meulen Ureterp; 10. Ivan Versteeg Wolvega; 11.
Diederik Tuin Punthorst; 12. Sjoerd Bakker Beilen;
13. Joakim Zuidema Dokkum; 14. Henk Bos Drachten; 15. Rob Nijmeijer
Koekange; 16. Stefan Biesheuvel
Assen; 17. Rick Nobel Foudgum; 18. Kevin Snijder Kollum;