SURHUISTERVEEN.( 2000.08.01 )

Beroepsrenners: 1. Marcel Wust Duitsland; 2. Salvatore Commesso 3. Erik Dekker Meerle-Hoogstraten(Belgie); 4. Bert Hiemstra Tilburg; 5. Tristan Hoffman Kalmthout(Belgie); 6. Servais Knaven Meerle(Belgie); 7. Jan Boven Hoogstraten/Belgie;8. Gretienus Gommers Veghel; 9. Max van Heeswijk Baexem; 10. Johan Bruinsma Geertruidenberg; 11. Stefan van Dijk. Honselersdijk; 12. Pieter Vries Anna Paulowna; 13. Addy Engels Hoogerheide; 14. Marcel Luppes Hoogeveen; 15. Bart Voskamp Meerle(Belgie); 16. Bart Wellens Belgie; 17. Karsten Kroon Berg en Terblijt; 18. Chris Peers BelgiŽ; 19. John Talen Spijkenisse; 20. Herman Steensma Surhuisterveen;

Elite/Neo: 1. Allard Engels Gieten; 2. Paul Mos Ruinen; 3. Lambertus Moes Nijeveen; 4. Harry Witterholt Grijpskerk; 5. Pieter Weening Harkema; 6. Stefan Dreijer 7. Geert Fekken Scharsterbrug; 8. Sjoerd Douma Drachten; 9. Marcel van Dijk Spijkenisse; 10. Thomas Greft Groningen; 11. Folkert de Haan Groningen; 12. Sent Tissingh Groningen; 13. Gerben Nijmeijer Denekamp; 14. Benny Helmers Veendam; 15. Wiebe Smid Zwagerbosch; 16. Edward Smit Een; 17. Graham Park Leeuwarden; 18. Mark Rankenberg Enschede; 19. Anne van der Veen Buitenpost; 20. Jan-Albert Krans De Wilp;

Dames: 1. Leontien Van Moorsel-Zijlaard Nieuwerkerk a/d IJssel; 2. Yvonne Brunen Swifterbant; 3. Chantal Beltman Slagharen; 4. Anouska van der Zee Rotterdam; 5. Lenie Dijkstra Joure; 6. Andrea Bosman Rotterdam; 7. Janny Kleinjan-Ligtenberg Almelo; 8. Debby Mansveld Gasselternijveen;9. Rikke Sandjoh-Olsen Denemarken; 10. Christine Mos De Wijk/Ruinen; 11. Sissy van Alebeek Rotterdam; 12. Saskia van Duuren Hardenberg;13. Esther van der Helm Moordrecht; 14. Rosa Bravo-Soba Spanje; 15. Afke Sijm Wognum; 16. Madeleine Lindberg Zweden; 17. Fonny Wekema Peize; 18. Frieda de Groot Assen; 19. Angela Hillenga Finsterwolde; 20. Hinke Bos Grijpskerk;

 

SURHUISTERVEEN.( 2001.08.07 ).

Beroepsrenners: 1. Erik Dekker Meerle-Hoogstraten; 2. S. Svanov 3. Stuart O`Grady Australie; 4. Ludo Dierckxsens Belgie; 5. Marc Lotz Lanaken; 6. Renger Ypenburg Hengelo; 7. Johan Verstrepen Belgie; 8. Gretienus Gommers Veghel; 9. David Kruppa 10. Krzysztof Szafranski 11. Berry Hoedemakers Schijndel; 12. Scott Guyton 13. B Slrapley 14. Masahiko Mifune Japan; 15. Bram Tankink Haaksbergen; 16. Michal Kalenda 17. Maarten Nijland Hengelo;18. Pieter Weening Harkema; 19. Marcel Luppes Hoogeveen; 20. G Hutten

Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Jan Schilder Zwaagdijk; 2. Rick Pieterse Hoorn;3. Quintin Schots Kerkrade; 4. Germ van de Burg Nijland; 5. Bart Beima Hardegarijp;6. Bastiaan Stuifbergen Opmeer; 7. Albert Schurer Bakkeveen;8. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 9. Jordy Vinke Oosterend; 10. Hans Kopmels Wolvega;11. Tonny Teuben De Kniepe; 12. Arno van der Veen Meerkerk;13. Tim Hiemstra Rottevalle; 14. Martijn Vos Paterswolde; 15. Marco Bos Roden;16. Richard Kooijman Winkel; 17. Freddy van de Werff Annen;18. Wiebe Smid Zwagerbosch; 19. Koen de Jong Hilversum; 20. Ronald Dussel Annen;

Dames: 1. Leontien van Moorsel Nieuwerkerk a/d IJssel; 2. Lenie Dijkstra Joure;3. MariŽlle van Scheppingen Uithoorn; 4. Debby Mansveld Gasselternijveen;5. Caroline Slikker Broek op Langedijk; 6. Hanka Kupfernagel Bliesendorf; 7. Bertine Spijkerman St. Nicolaasga; 8. Fonny Wekema Peize;9. Christine Mos De Wijk; 10. Melanie Mansveld Drouwen; 11. DaniŽlle Bekkering Den Ham;12. Josephine Groenveld Oppenhuizen; 14. Elizabeth Folkerts Wijckel; 15. Heidi de Voogd Nieuwe Pekela; 16. Areke Hassink Zieuwent;17. Janny Kleinjan Almelo; 18. Marit Kamp Pesse; 19. Ellen de Weert Lepelstraat; 20. Angela Hillenga Finsterwolde;

 

SURHUISTERVEEN.( 2002.08.06 ).

Profs: 1. Santiago Botero Columbia; 2. Robbie McEwen AustraliŽ; 3. Karsten Kroon 4. Bert Hiemstra Tilburg; 5. Addy Engels Hoogerheide; 6. Pieter Vries Tuitjenhoorn; 7. Marcel Luppes Hoogeveen; 8. Aart Vierhouten Oud Turnhout (BelgiŽ); 9. Erik Dekker 10. Wim de Vos Oosterhout; 11. Marco Engels Liessel; 12. Tim Hiemstra Drachten; 13. Thijs Al Wormer; 14. Pieter Weening Harkema; 15. Robert Slippens Hoorn; 16. Herman Steensma Surhuisterveen; 17. Nico Indekeu BelgiŽ; 18. Jurgen Ladrie Belgie; 19. Camiel van den Bergh Beesd; 20. Mateusz Mroz Polen;

Elite/Neo: 1. Tonny Teuben De Knipe; 2. Bastiaan Krol Oldenzaal; 3. Anne van der Veen Buitenpost; 4. Germ van de Burg Nijland; 5. Danny Degeling Lutjebroek; 6. Folkert de Haan Groningen; 7. Rudy Vriend Waarland; 8. Wiebe Smid Zwagerbosch; 9. Richard Rijkens Harkstede; 10. Eelke van der Wal Holwerd; 11. Anne Knol Emmen; 12. Sebastiaan van der Meer Groningen; 13. Jan-Hendrik Westra Molenend; 14. Erik Averesch Elspeet; 15. Kris Kamper Warmenhuizen; 16. Sieger Haakma Beetsterzwaag; 17. Evert-Jan Veldkamp Groningen;18. Johan Dalstra Buitenpost; 19. Cor van Leeuwen Musselkanaal; 20. Harko Kievit Groningen;

Dames: 1. Josephine Groenveld Oppenhuizen; 2. Sandra Misbach Greiz/ Duitsland; 3. Angela Hillenga Finsterwolde; 4. Mieke Richart Groningen; 5. Bertine Spijkerman St. Nicolaasga; 6. Catharina Mulders Rotterdam; 7. Monique Knol Wezep; 8. Elizabeth Folkerts Wijckel; 9. Fonny Wekema Peize; 10. Melanie Mansveld Drouwen; 11. Andrea Bosman Amstelveen; 12. Frederika van den Wiel Harkema; 13. Eyelien Bekkering Den Ham; 14. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 15. Brigit Mulder Hattem; 16. Janny Kleinjan Almelo; 17. Marit Kamp Pesse; 18. Ilona Meter Hattem; 19. Janneke Jager Wilsum; 20. Aukje de Koning Middelie;

 

SURHUISTERVEEN. ( 2003.08.05 )

Elite/Beloften: 1. Folkert de Haan Groningen; 2. Sierd Steigenga Exmorra; 3. Johan Procee Groningen; 4. Marcel Luppes Hoogeveen; 5. Peter Olde Dubbelink Rossum; 6. Wim Spijkerboer Elspeet; 7. Bert Antonides Harde- garijp; 8. Jasper Koopmans Tjalleberd; 9. Cor van Leeuwen. Musselkanaal; 10. Bas Waaijer Langeveen; 11. Taeke Oppewal Heerenveen; 12. Sent Tissingh Groningen; 13. Bastiaan Krol Oldenzaal; 14. Tonny Teuben De Knipe; 15. Aloys van Duuren Hoogeveen; 16. Jan-Albert Krans De Wilp; 17. Ronald Dussel Annen; 18. Erik Averesch Elspeet; 19. Lambertus Koopmans Bolsward; 20. Ard Aling Roden;

Elite/Vrouwen: 1. Andrea Bosman Amstelveen; 2. Arenda Grimberg Almelo; 3. Chantal Beltman Slagharen; 4. Anouska van der Zee Deurne; 5. Sissy Van Alebeek Amsterdam; 6. Janneke Vos Amsterdam; 7. Sandra Missbach Schiedam; 8. Sandra Rombouts Rijsbergen; 9. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 10. Fonny Wekema Peize; 11. Tanja Hennes Attendorn/Duitsland; 12. Elisabeth Folkerts Elahuizen; 13. Oenone Wood Aranda/Australie; 14. Eyelien Bekkering Den Ham; 15. Frederika van der Wiel Harkema; 16. Lenie Dijkstra Joure;17. Irene van den Broek Groningen; 18. Bertine Spijkerman St. Nicolaasga;19. Alexis Rhodes Australie; 20. Aukje De Koning Alkmaar;

Beroepsrenners: 1. Robbie McEwen Australie; 2. Alessandro Petacchi Italie; 3. Rudie Kemna Deurningen; 4. Servais Knaven Meerle (BelgiŽ); 5. Max van Heeswijk Houten; 6. Bert Hiemstra Tilburg; 7. Marc Wauters Belgie; 8. Paul van Schalen Arnhem; 9. Leon van Bon Hasselt/Belgie; 10. Koos Moerenhout Steenbergen; 11. Stefan van Dijk Honselersdijk; 12. Tim Hiemstra Drachten; 13. Camiel van den Bergh Beesd; 14. Pieter Weening Harkema; 15. Mart Louwers Amsterdam; 16. Rik Reinerink Rekem; 17. Christian Lademann Duitsland; 18. Jan van Velzen Zoetermeer; 19. Michal Kalenda Tsjechie; 20. Pieter Vries Tuitjenhoorn;

 

SURHUISTERVEEN .( 2004.08.03 )

Beroepsrenners: 1. Ivan Basso Italie; 2. Erik Dekker 3. Aart Vierhouten 4. Scott Sunderland AustraliŽ; 5. Jan van Velzen Zoetermeer; 6. Addy Engels 7. Alain van Katwijk Valkenswaard; 8. Pieter Weening Harkema; 9. Peter van Santvliet BelgiŽ; 10. Geert Wellens BelgiŽ; 11. Peter MŲhlmann Apeldoorn; 12. Herman Steensma Surhuisterveen; 13. Tim Hiemstra Drachten; 14. Bart Wellens BelgiŽ; 15. Niels Scheuneman Veendam; 16. Arno Wallaard Noordeloos; 17. Frank van Dulmen Didam; 18. Vincent van der Kooij Bergen op Zoom; 19. Bjorn Cornelissen Wijchen; 20. Karsten Kroon

Elite/Neo: 1. Jenning Huizenga Franeker; 2. Maarten Tjallingii Arnhem; 3. Arne Kornegoor Baak; 4. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 5. Rick Fransen Saasveld; 6. Aloys van Duuren Hoogeveen; 7. Germ van de Burg Folsgare; 8. Taeke Oppewal Heerenveen; 9. Folkert de Haan Groningen; 10. Sent Tissingh Groningen; 11. Ton Slippens t Veld; 12. Jan-Albert Krans De Wilp; 13. Lambertus Koopmans Bolsward; 14. Tonny Teuben De Knipe; 15. Johan Dalstra Buitenpost; 16. Willem-Sytse Sipkema Akkrum; 17. Bart Kerkdijk Apeldoorn; 18. Wiebe Smid Zwagerbosch; 19. Jasper Koopmans Tjalleberd; 20. Maciej Bodnar Polen;

Elite-Dames: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2. Christine Mos De Wijk; 3. Aukje de Koning Alkmaar; 4. Areke Hassink Zieuwent; 5. Josephine Groenveld Folsgare; 6. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 7. Joukje Braam Warmenhuizen; 8. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 9. Lenie Dijkstra Oosterzee-Buren; 10. Irene van den Broek Groningen; 11. Elizabeth Folkerts Elahuizen; 12. Marit Palland Zwolle; 13. Janneke Vos Amsterdam; 14. Eyelien Bekkering Den Ham; 15. Hinke Bos Zuidhorn; 16. Claudia Witteveen Teuge; 17. Janneke Kanis Zwolle; 18. Karin Knol Hasselt; 19. Jessica Glasbergen Den Helder; 20. Kornelia Groenveld Oppenhuizen;

 

SURHUISTERVEEN .( 2005.08.02 )

Beroepsrenners: 1. Pieter Weening Harkema; 2. Mickael Rasmussen Denemarken;3. Oscar Pereiro Sio Spanje;4. Philippe Gilbert Belgie; 5. Ludo Dierckxsens Belgie;6. Wilfried Crestskens Belgie; 7. Jose Enrique Gutierrez Spanje; 8. Joost Posthuma Hengelo;9. Tim Hiemstra Drachten; 10. Herman Steensma Opende;11. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 12. Giovanni Lombardi Italie; 13. Yukihiro Doi Japan;14. Marcel Klaus Zwitserland; 15. Bart Voskamp Zetten; 16. Vaciav Zvonar Tjechie; 17. Russel van Hout Australie; 18. Karsten Kroon19. Xavier Pache Zwitserland; 20. Marcel Straus Duitsland;

Elite/Belofte: 1. Bjorn Hoeben Kinrooi 2. Germ van der Burg Folsgare; 3. Maarten Tjallingii Arnhem;4. Tim van der Zanden Poeldijk; 5. Bas Waaijer Hoogeveen; 6. Taeke Oppewal Heerenveen; 7. Sent Tissingh Groningen; 8. Jenning Huizenga Franeker; 9. Warner de Boer Dronten; 10. Johan Dalstra Buitenpost; 11. Peter Olde Dubbelink Rossum; 12. Geurt Witterholt Grijpskerk; 13. Bert Krans De Wilp;14. Bert Antonides Rottevalle; 15. Ronald Bijma Apeldoorn; 16. Paul van der Veen Gieterveen; 17. Johan Procee Bergum; 18. Sjoerd Visser Damwoude;19. Lambertus Koopmans Bolsward; 20. Tjeerd van der Schaaf Drachten;

Elite-Vrouwen: 1. Christine Mos De Wijk; 2. Loes Markerink Raalte; 3. Josephine Groenveld Folsgare; 4. Arenda Grimberg Almelo; 5. Aukje de Koning Alkmaar; 6. Kirsten Wild Almelo; 7. Sissy van Alebeek Schijndel; 8. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 9. Angela Hillenga Finsterwolde; 10. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 11. Eva Heijmans Diemen; 12. Adrie Visser Wieringerwerf; 13. Rochelle Gilmore Australie; 14. Elizabeth Folkerts Heerenveen;15. Eyelien Bekkering Den Ham; 16. Mischa Coolen Heerenveen; 17. Louise Munsterman-Bremer Steenwijk; 18. Frederika van der Wiel Kinrooi (Belgie);19. Joukje Braam Warmenhuizen; 20. Marit Palland Zwolle;

 

SURHUISTERVEEN.( 2006.08.01 )

Elite/Beloften: 1. Germ van der Burg Folsgare; 2. Evert-Jan Veldkamp Groningen; 3. Kor Steenbergen Pesse; 4. Bas Waaijer Langeveen; 5. Marco Bos. Leek; 6. Nico van Dijk Harmelen; 7. Jorrit Bergsma Aldeboarn; 8. Marcel Beima Hurdegaryp; 9. Joram Hartogs Amersfoort; 10. Harry Witterholt Grijpskerk;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Adrie Visser Wieringerwerf; 2. DaniŽlle Bekkering Den Ham Gn; 3. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 4. Sissy van Alebeek Schijndel; 5. Kirsten Wild Zwolle; 6. Loes Markerink Raalte; 7. Christine Mos De Wijk; 8. Josephine Groenveld Folsgare; 9. Marije Profijt Hoogeveen; 10. Eyelien Bekkering Den Ham Gn; 11. Linda Ringlever Nijmegen; 12. Marlijn Binnendijk Zuid-Scharwoude; 13. Vera Koedooder Bovenkarspel; 14. Danica Klok Emmen; 15. Njisk Nauta Amsterdam; 16. Janneke Ensing Gieten; 17. Angela Hillenga Rolde; 18. Aukje de Koning Midelie; 19. Hilde van Slochteren Groningen; 20. Linda Kroes Raalte;

 

SURHUISTERVEEN.( 2007.08.07 )

Beroepsrenners: 1. Alberto Contador Spanje; 2. Danilo di Luca Italie; 3. Pieter Weening Lanaken (Bel); 4. Steven de Jongh Essen (Bel); 5. Kenny van Hummel Arnhem; 6. Thomas Dekker Lanaken (Bel); 7. Matthe Pronk Warmenhuizen; 8. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 9. Bram de Groot Lanaken (Bel); 10. Marc De Maar 11. Mario Aerts Belgie; 12. Addy Engels Nederland; 13. Maarten den Bakker Heenvliet; 14. Marcel Beima Hurdegaryp; 15. Sierd Steiginga Exmorra; 16. Tonny Teuben Bontebok; 17. Albert Timmer Gramsbergen; 18. Lieuwe Westra Munein; 19. Koen Barbe Belgie; 20. Sierk-Jan de Haan Dokkum;

Elite/Beloften: 1. Niels Pieters Hoofddorp; 2. Niels de Blaauw Gieten; 3. Jos Harms Oude Pekela; 4. Rick Fransen Saasveld; 5. Marco Bos. Roden; 6. Hidde van Nuil Appelscha; 7. Ronald Schur Zaandam; 8. Jorrit Bergsma Aldeboarn; 9. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 10. Martijn Verschoor Bovensmilde; 11. Lars Jun Broek in Waterland; 12. Jan-Albert Krans De Wilp; 13. Lambertus Koopmans Bolsward; 14. Niels Vos Uddel; 15. Umberto Atzori Zorgvlied; 16. Frederik Ericson Zweden; 17. Tom Emmelkamp Bedum; 18. Mathijs Timmer Emmen; 19. Menno Horst Emmen; 20. BjŲrn Beenes Onderdendam;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Adrie Visser Wieringerwerf; 2. Andrea Bosman Norg; 3. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 4. DaniŽlle Bekkering Den Han Gn; 5. Vera Koedooder Bovenkarspel; 6. Josephine Groenveld Nijland; 7. Eva Heijmans Diemen; 8. Janneke Ensing Gieten; 9. Sissy van Alebeek Amsterdam; 10. Christine Mos De Wijk; 11. Janneke Kanis Zwolle; 12. Roxane Knetemann Krommenie; 13. Marije Profijt Hoogeveen; 14. Eyelien Bekkering Den Han Gn; 15. Jacobien Kanis Zwolle; 16. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 17. Mika Ogishima Oss; 18. Kim van Dijk Winsum Gn; 19. Karin van der Meulen Oudeschoot; 20. Richt van der Meer Groningen;

 

SURHUISTERVEEN .( 2008.08.05 )

Beroepsrenners: 1. Erik Zabel  Duitsland; 2. Bernhard Kohl Oostenrijk; 3. Pieter Weening Lanaken; 4. Gert Steegmans Belgie; 5. Juan Antonio Flecha  Spanje;6. Tom Veelers Ootmarsum; 7. Matthť Pronk Margraten; 8. Thomas Dekker Lanaken; 9. Steven de Jongh Essen; 10. Frederik Willems Belgie; 11. Lieuwe Westra Munein; 12. Marcel Beima Hurdegaryp; 13. Wim Vansevenant Belgie; 14. Albert Timmer Gramsbergen;15. Thijs Al Elst Gld; 16. Jurgen van de Walle 17. Joost Posthuma Lanaken; 18. Martijn Maaskant Lanaken;19. Sťbastien Rosseler Belgie; 20. Coen Vermeltfoort Schuinesloot;

Elite/Beloften/Amateurs-A 1. Arjan Stroetinga Oldeberkoop; 2. Niek Hooghiemster Oentsjerk;3. Sent Tissingh Groningen; 4. Harm de Vries Buitenpost; 5. Johan Procee Groningen; 6. Lambertus Moes Groningen;7. Pieter Postma Tjerkgaast; 8. Jeffrie van der Velde Kropswolde;9. Martijn Knol Hasselt; 10. Ytzen Faber Easterweirrum;11. Gerard van Dijk Roden; 12. Leander Schreurs Elburg; 13. Engbert de Vegt Ureterp; 14. Sierd Steiginga Exmorra; 15. Frank Wierstra Burgum; 16. Theo Postma Zwagerbosch; 17. Jan Bos. Nieuwehorne; 18. Fokke Postma Drachterscompagnie;19. Wim Spijkerboer Elspeet; 20. Umberto Atzori Zorgvlied;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Vera Koedooder Bovenkarspel;3. Moniek Rotmensen Steenbergen;4. Joukje Braam Warmenhuizen;5. Adriene Snijder Kollum; 6. Josephine Groenveld Nijland;7. Andrea Bosman Ermelo; 8. Janneke Ensing Gieten; 9. Sissy van Alebeek Amsterdam;10. DaniŽlle Bekkering Den Ham;

 

SURHUISTERVEEN .( 2009.08.04 )

Beroepsrenners: 1. Alberto Contador Spanje; 2. Lieuwe Westra Munein; 3. Stef Clement Zevenbergschenhoek; 4. Martijn Maaskant Lanaken; 5. Steven de Jongh Essen; 6. Mark Renshaw  Australie; 7. Niki Terpstra Haarlem; 8. Arjan Stroetinga Oldeberkoop; 9. Staf Scheirlinckx Belgie; 10. Cheng Li China; 11. Stijn Vandenbergh Belgie; 12. Theo Postma Zwagerbosch; 13. Adriaan Helmantel Groningen; 14. Joost Posthuma Enschede; 15. Marco Bos. Roden; 16. Albert Timmer Gramsbergen; 17. Feng Han China; 18. Maint Berkenbosch Cadier en Keer; 19. Bauke Mollema Groningen; 20. Jan-Hendrik Westra Ureterp;

Elite/Beloften: 1. Sierd Steiginga Exmorra; 2. Peter Merx Warfhuizen; 3. Vladi Riha Duitsland; 4. Renť Hooghiemster Drachten; 5. Ruud Fransen Nieuw Weerdinge; 6. Martijn Verschoor Bovensmilde; 7. Harm de Vries Buitenpost; 8. Herman Spijkerman Zuidhorn; 9. Roy Eefting Grolloo; 10. Jorrit Bergsma Aldeboarn; 11. Pieter Postma Tjerkgaast; 12. Pim Cazemier Den Horn; 13. Jochem Verschoor Terwispel; 14. Johan Procee Groningen; 15. Jildert Boersma Easterwierrum; 16. Wouter de Groot Lochem; 17. Melvin Boskamp Leek; 18. Glenn Clermonts Bellingwolde; 19. Jan Bos Nieuwehorne; 20. Paul de Rooij Deventer;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Vera Koedooder Bovenkarspel; 2. Loes Gunnewijk Zwolle; 3. Janneke Ensing Gieten; 4. Anna van der Breggen Hasselt; 5. Joukje Braam Schagen; 6. Eva Heijmans Diemen; 7. Eyelien Bekkering Den Han Gn; 8. Yvonne Baltus Wieringerwaard; 9. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 10. Judith Helmink Veldhoven; 11. Judith Jelsma Amstelveen; 12. Jessica Glasbergen Den Helder; 13. Adriene Snijder Kollum; 14. DaniŽlle Bekkering Den Han Gn; 15. Marit Huisman Lutjebroek; 16. Alike Haanstra Waskemeer; 17. Ingeborg Kreuze Assen; 18. Josephine Groenveld Nijland; 19. Roxane Knetemann Krommenie; 20. Sissy van Alebeek Schijndel;

 

SURHUISTERVEEN .( 2010.08.03 )

Beroepsrenners: 1. Andy Schleck Luxemburg; 2. Robert Gesink Aalten; 3. Lieuwe Westra Munein; 4. Ivan Basso Italie; 5. Martijn Maaskant Lanaken; 6. Jurgen Roelandts Belgie; 7. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 8. Maarten Tjallingii Arnhem; 9. Mario Aerts Belgie; 10. Servais Knaven Meerle; 11. Johan Vansummeren Belgie; 12. Koos Moerenhout Steenbergen; 13. Jasper Bovenhuis Staphorst; 14. Peter Jan Polling Nieuw-Weerdinge; 15. Feng Han China; 16. Bart van Haaren Amsterdam; 17. Arjan Stroetinga Waskemeer; 18. Martijn Verschoor Bovensmilde; 19. Thomas Rabou Schijndel; 20. Marc de Maar Amerika;

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Jan Bos Nieuwehorne; 2. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 3. Leander Schreurs Elburg; 4. Roy Eefting Grolloo; 5. Christoph Haxen Duitsland; 6. Harm de Vries Buitenpost; 7. Bas de Haan Meedhuizen; 8. Jos Feiken Muntendam; 9. Umberto Atzori Zorgvlied; 10. Ton Slippens Schagen; 11. Rene Hooghiemster Drachten; 12. Jord Veslinga Makkum; 13. Glenn Clermonts Bellingwolde; 14. Sierd Steigenga Exmorra; 15. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 16. Hidde van Nuil Appelscha; 17. Vladi Riha Bremen Dui; 18. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 19. Dennis Steverink Assen; 20. Fokke Postma Drachterscompagnie;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Janneke Ensing Gieten; 2. Irene van den Broek Utrecht; 3. Vera Koedooder Bovenkarspel; 4. Arenda Grimberg Baarle Nassau; 5. Jessica Glasbergen Den Helder; 6. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 7. Geerike Schreurs Zwolle; 8. Judith Visser Groningen; 9. Anna van der Breggen Hasselt; 10. Marijn de Vries Zwolle; 11. Marte Lenferink Vriezenveen; 12. Andrea Bosman Ermelo; 13. Jarmila Machacova Tjeschie; 14. Emile Moberg Noorwegen; 15. Eyelien Bekkering Den Ham; 16. Anne Heijkoop Ammerstol; 17. Marissa Otten Enter; 18. Esra Tromp Coevorden; 19. Alie Gercama Zwaagwesteinde; 20. DaniŽlle Bekkering Den Ham;

 

SURHUISTERVEEN.(2011.08.03 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Harm de Vries Buitenpost; 2. Leander Schreurs Elburg; 3. Frank Wierstra Burgum; 4. Pim vd Berg Dalen; 5. Teake Oppewal Heerenveen; 6. Maint Berkenbosch Cadier en Keer;7. Vladi Rhiha Duitsland; 8. Martin Knol Hasselt; 9. Sent Tissingh Groningen; 10. Lars Horring Valthe; 11. Peter Merx Warfhuizen; 12. Jesse de Haan Heerde; 13. Jorrit Bergsma Oldeboarn; 14. Umberto Atzorri Zorgvlied; 15. Adrik Elzing Schoonebeek; 16. Teake-Piet van der Werf Dearsum;17. Glenn Clermonts Bellingwoude; 18. Germen Warmink Gasselternijveen;19. Jos Boonstra Peize; 20. Vincent Huiting Beetsterzwaag;

Beroepsrenners: 1. Cadel Evans Australie; 2. Pieter Weening Harkema; 3. Lieuwe Westra Tijnje; 4. Bauke Mollema Leeuwarden; 5. Stefan van Dijk Oud Turnhout Bel; 6. Rob Ruygh Valkenburg Lb; 7. Addy Engels Kapellen (Bel); 8. Michael Schar Zwitserland; 9. Joost Postuma Enschede; 10. Bram Schmitz Waalre; 11. Ralf Zwitser Waalre; 12. Wim Stroetinga Olderberkoop; 13. Arjan Stroetinga Waskemeer; 14. Renť Hooghiemster Drachten; 15. Sierk Jan de Haan Dokkum; 16. Bobbie Traksel Rucphen; 17. Floris Goesinnen Wognum; 18. Thijs Al Haarlem; 19. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 20. Kaj Reus Alkmaar;

Elite-Vrouwen: 1. Melissa Hoskins Australie; 2. Roxanne Kneteman Krommenie; 3. Janneke Ensing Gieten; 4. Janneke Kanis Amersfoort; 5. Julliete Wigbold Hengelo Ov; 6. Marieke den Otter Hoornaar; 7. Yvonne Troost Wijhe; 8. Anna vd Breggen Zwolle; 9. Vera Koedooder Bovenkarspel; 10. Geerike Schreurs Zwolle; 11. Kim Banga Eindhoven; 12. Joan Boskamp Aduard; 13. Danielle Lissenberg Den Ham; 14. Ingeborg Kreuze Assen; 15. Ilona Hoekzma Luxwoude; 16. Anna Heijkoop Ammerstol; 17. Alie Gercama Zwaagwesteinde; 18. Marissa Otten Enter; 19. Wilma Korevaar Groot-Ammers; 20. Willeke Knol Hasselt;

 

SURHUISTERVEEN.(2012.07.31)

Elite-Mannen/Beloften/Amateurs: 1. Jan Bos Nieuwehorne; 2. Peter Merx Warfhuizen; 3. Joey van Rhee Nijverdal; 4. Marc de Bruin Groningen; 5. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 6. Pieter Postma Tjerkgaast; 7. Christoph Haxsen Assen; 8. Leander Schreurs Elburg; 9. Lars Bartlau JV Assen; 10. Jochem Hoekstra Haren Gn; 11. Bert Lip Hardenberg; 12. Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 13. Marcel Frose Zetel (Dui); 14. Ronald Puttenstein Hattem; 15. Glenn Clermonts Bellingwoude; 16. Jos Boonstra Peize; 17. Bas de Haan Meedhuizen; 18. Johan Knol Midwolde; 19. Cor van Leeuwen Borger; 20. Sent Tissingh Groningen;

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen: 1. Eileen Roe Zutphen; 2. Anouska Koster De Westereen; 3. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 4. Anna van der Breggen Hasselt; 5. Laura van der Kamp Hasselt; 6. Ilona Hoeksma Luxwoude; 7. Annelies Visser Leeuwarden; 8. Daniťle Lissenberg Den Ham; 9. Rotem Gafinovitz Israel; 10. MariŽl Borgerink Groningen; 11. Ingeborg Kreuze Assen; 12. Jarmila Machacova Tjechie; 13. Elise Karssies Groningen; 14. Ivana Tiessens Zuidhorn; 15. Hilde van Slochteren Groningen; 16. Nina Kessler Velserbroek; 17. Hester Wagenaar Epe; 18. Irene Lako Groningen; 19. Judith Bloem Kwintsheul; 20. Laura Murray Engeland;

 

SURHUISTERVEEN.( 2013.07.30 )

Professionals: 1. Bauke Mollema Leeuwarden; 2. Christopher Froome Engeland; 3. Lieuwe Westra Tijnje; 4. Tom Veelers Oldenzaal; 5. Tom-Jelte Slagter Slochteren; 6. Lars Boom Vlijmen; 7. Koen de Kort Liempde; 8. Albert Timmer Hardenberg; 9. Laurens ten Dam Maastricht; 10. Karsten Kroon Vroenhoven; 11. Wim Stroetinga Nijkerk; 12. Gert-Jan Bosman Emmen; 13. Adrie Lindeman Assen; 14. Emiel Dolfsma Kampen; 15. Bas Stamsnijder Enter; 16. Andries Weening Harkema; 17. Stefan Poutsma Peize; 18. Steven Lammertink Enter; 19. Umberto Atzori Zorgvlied; 20. Jasper Bovenhuis Staphorst;

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jasper Hamelink Raalte; 2. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 3. Paul de Haan Meedhuizen; 4. Gary Hekman Hardenberg; 5. Maikel Bos Oldebroek; 6. Leander Schreurs Elburg; 7. Durk Fabriek Haulerwijk; 8. Glenn Clermonts Bellingwolde; 9. Bert Lip Hardenberg; 10. Bas Seldenrijk Borger; 11. Rob Busser Amersfoort; 12. Taeke Oppewal Heerenveen; 13. Jenning Huizenga Wolfheze; 14. Vladi Riha Duitsland; 15. Pieter Postma Tjerkgaast; 16. Niels Immerzeel Wilnis; 17. Florian Smits Amsterdam; 18. Marcel Frose Duitsalnd; 19. Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 20. Jasper Nijkamp Zwolle;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Janneke Busser-Kanis Amersfoort; 2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Kirsten Wild Zwolle; 4. Lucy Garner Engeland; 5. Nina Kessler Velserbroek; 6. Janneke Ensing Gieten; 7. Kelly Markus Hoofddorp; 8. Geerike v.d. Breggen-Schreurs Zwolle; 9. Vera Koedooder Apeldoorn; 10. Moniek Tenniglo Albergen; 11. Karen Elzing Schoonebeek; 12. Marijn de Vries Zwolle; 13. Carolin Schiff Duitsland; 14. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 15. Jarmila Machacova Tjechie; 16. Ilona Hoeksma Luxwoude; 17. Hannah Welter Amsterdam; 18. MariŽl Borgerink Groningen; 19. Judith Bloem Kwintsheul; 20. DaniŽlle Lissenberg Den Ham;

 

SURHUISTERVEEN.( 2014.08.05 )

Beroepsrenners: 1. Lieuwe Westra Tijnje; 2. Bauke Mollema Leeuwarden; 3. Vincenzo Nibali Italie; 4. Karsten Kroon Vroenhoven (Bel); 5. Tom Leezer Smeermaas; 6. Tom-Jelte Slagter Nij Beets; 7. Danny van Poppel Poppel (Bel); 8. Bram Tankink Rekem (Bel); 9. Albert Timmer Hardenberg; 10. Sebastian Langeveld Lisse; 11. Alessandro Vanotti Italie; 12. Koen de Kort Liempde; 13. Lars van der Haar Woudenberg; 14. Dylan Groenewegen Amsterdam; 15. Dennis Smit Zwanenburg; 16. Melvin Boskamp Leek; 17. Mitchell Huenders Zeist; 18. Jelle Wolsink Hengelo Ov; 19. Renť Hooghiemster Drachten; 20. Andries Weening Harkema;

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Marco Hoekstra Haren Gn; 2. Rick Ottema Muntendam; 3. Niels Potze Aduard; 4. Jan Bos Nieuwehorne; 5. Christoph Haxsen Assen; 6. Rudy Vriend Schagen; 7. Joris Blokker Wieringerwerf; 8. Tjeerd van der Schaaf Drachten; 9. Rick van Breda Den Helder; 10. Peter van de Put Apeldoorn; 11. Pim Cazemier Den Horn; 12. Adrie Lindeman Assen; 13. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 14. Taeke Oppewal Heerenveen; 15. Arnt Jalvingh Ruinen; 16. Martijn Dijkstra De Knippe; 17. Jorrit Bergsma Aldeboarn; 18. Vladi Riha Duitsland; 19. Jord Veslinga Exmorra; 20. Dennis Bakker De Rijp;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Moniek Tenniglo Albergen; 2. Ilona Hoeksma Luxwoude; 3. Janneke Ensing Gieten; 4. Anouska Koster De Westereen; 5. Mascha Pijnenborg Waalwijk; 6. Carolin Schiff Duitsland; 7. Vera Koedooder Apeldoorn; 8. Nike Beckeringh Amstelveen; 9. Ingeborg Kreuze Assen; 10. Melissa Steenhof Ureterp; 11. Marijn de Vries Zwolle; 12. MariŽl Borgerink Groningen; 13. Saskia Oomen Utrecht; 14. Marissa Otten Enter; 15. DaniŽlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 16. Leonie Lubbinge Drachten; 17. Annet Pit Beekbergen; 18. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 19. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 20. Alicja Verhagen Woerden;

 

SURHUISTERVEEN.( 2015.07.28 )

Professionals: 1. Peter Sagan Slowakije; 2. Robert Gesink Aalten; 3. Bauke Mollema Leeuwarden; 4. Daniel Teklehaimanot Eritrea; 5. Pieter Weening Lanaken; 6. Albert Timmer Hardenberg; 7. Tom-Jelte Slagter Nij Beets; 8. Lieuwe Westra Tijnje; 9. Berden de Vries Gieterveen; 10. Koen de Kort Liempde; 11. Lars van der Haar Woudenberg; 12. Hartthijs de Vries Kollum; 13. Elmar Reinders Emmen; 14. Roy Eefting Apeldoorn; 15. Harry Sweering Sneek; 16. Jochem Hoekstra Haren Gn; 17. Andries Weening Harkema; 18. Henk Bos Drachten; 19. Gert-Jan Bosman Emmen; 20. Stan Godrie Zundert;

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Rick van Breda Den Helder; 2. Paul de Haan Meedhuizen; 3. Gary Hekman Heerde; 4. Arno Kleinjan Gouda; 5. Martijn Dijkstra De Knippe; 6. Robin Lowik Vriezenveen; 7. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 8. Jasper Hamelink Raalte; 9. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 10. Lars Horring Assen; 11. Jasper Plender Almelo; 12. Maurice Zaal Groningen; 13. Arjan de Haan Rouveen; 14. Robbert-Jan Mol Wognum; 15. Jasper Schouten Dronten; 16. Vladi Riha Duitsland; 17. Binne-Pier de Haan Oudega; 18. Kevin Snijder Wieringerwerf; 19. Niels Potze Aduard; 20. Marc de Bruin Groningen;

Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Marijn de Vries Zwolle; 2. Ilona Hoeksma Luxwoude; 3. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 4. Jarmila Machachova Tsjechie; 5. DaniŽlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 6. Leonie Lubbinge Drachten; 7. Eva Buurman Wervershoof; 8. Judith Bloem Apeldoorn; 9. Melissa Steenhof Ureterp; 10. Ingrid Tempert Lemele; 11. Danique Braam Veenwouden; 12. Cecilie Uttrup Ludwig Denemarken; 13. Roos Hoogeboom Utrecht; 14. Ivana Tiessens Groningen; 15. Nike Beckeringh Amstelveen; 16. Jip van den Bos Oostknollendam; 17. Monique van de Ree Zundert; 18. Janneke Ensing Gieten; 19. Wendy Oosterwoud Ureterp; 20. Irene Lako Groningen;

 

SURHUISTERVEEN.( 2016.07.26 )

Beroepsrenners: 1. Christopher Froome Kenia; 2. Bauke Mollema Leeuwarden; 3. Pieter Weening Lanaken.(Bel); 4. Lieuwe Westra Tijnje; 5. Tom-Jelte Slagter Nij Beets; 6. Dylan Groenewegen Amsterdam; 7. Ramon Sinkeldam Assendelft; 8. Robert Bovenhuis Zwolle; 9. Rick Ottema Muntendam; 10. Renť Hooghiemster Drachten; 11. Marc de Maar Glimmen; 12. Rick van Breda Den Helder; 13. Harry Sweering Sneek; 14. Arvid de Kleijn Herveld; 15. Mitchell Cornelisse s-Hertogenbosch; 16. Twan Brusselman Helmond; 17. Peter Lenderink Ommen; 18. Oscar Riesebeek Tiel; 19. Stef Krul Tjalleberd; 20. Coen Vermeltfoort Vlijmen;

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Stan Wijkel Holsloot; 2. Mitchell Mulhern Heerde; 3. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 4. Martijn Dijkstra De Knippe; 5. Arjan Hofman Nunspeet; 6. Ike Groen Tuitjenhorn; 7. Taeke Oppewal Heerenveen; 8. John Meewisse Leek; 9. Tom Wijkel Exloo; 10. Erik Groen Apeldoorn; 11. Cor van Leeuwen Borger; 12. Sjors Dekker Andijk; 13. Robbert-Jan Mol Wognum; 14. Robin Lowik Vriezenveen; 15. Ruben Hoekstra Heerenveen; 16. Leander Schreurs Elburg; 17. Pieter Verhoeven Groningen; 18. Binne-Pier de Haan Oudega; 19. Justin Timmermans Hardenberg; 20. Tim Weerkamp Groningen;

Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Ilona Hoeksma Luxwoude; 2. Paulien Koster Delfstrahuizen; 3. Iris Ton Waskemeer; 4. Anouska Koster De Westereen; 5. Janneke Ensing Gieten; 6. Danique Braam Veenwouden; 7. Tessa Neefjes Wervershoof; 8. Sanne Bouwmeester Westerbork; 9. Nina Buysman Bovenkarspel; 10. Julia Soek Den Ham; 11. Ivana Tiessens Groningen; 12. Wendy Oosterwoud Ureterp; 13. Anne Tauber Oranjewoud; 14. Irene Lako Groningen; 15. Aafke Soet Heerenveen; 16. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 17. Manon Bakker Swifterbant; 18. Maaike Boogaard Sittard; 19. Amanda Jamieson Nieuw-Zeeland; 20. Laura van Regenmortel Anna Paulowna;

 

SURHUISTERVEEN.(2017.07.25)

Beroepsrenners: 1. Tom Dumoulin Kanne(Bel); 2. Bauke Mollema 3. Primoz Roglic 4. Dylan Groenewegen Amsterdam; 5. Ramon Sinkeldam Assendelft; 6. Koen de Kort Arans; 7. Zdenek Stybar 8. Maurits Lammertink Harbrinkhoek; 9. Albert Timmer Hardenberg; 10. Pieter Weening 11. Gary Hekman Kampen; 12. Gert-Jan Bosman Nijverdal; 13. Rick Ottema Muntendam; 14. Chiel Breukelman Gramsbergen; 15. Renť Hooghiemster Sneek; 16. Tom-Jelte Slagter Nij Beets; 17. Marten Kooistra Jonkerslan; 18. Wim Stroetinga Nijkerk Gld; 19. Ike Groen Tuitjenhorn; 20. Dennis Bakker De Rijp;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Janneke Ensing Gieten; 2. Eva Buurman Wervershoof; 3. Moniek Tenniglo Albergen; 4. Roos Hoogeboom Utrecht; 5. Ivana Tiessens Groningen; 6. Nina Kessler Velserbroek; 7. Anouska Koster De Westereen; 8. Maaike Boogaard Zwaag; 9. Danique Braam Veenwouden; 10. Floor Weerink Exloo; 11. Marleen Stoel Enschede; 12. Leonie Lubbinge Drachten; 13. Ilona Hoeksma Luxwoude; 14. Sanne Bouwmeester Westerbork; 15. Nicole Clerx Groningen; 16. Ingeborg Kreuze Assen; 17. Paulien Koster Delfstrahuizen; 18. Emilie Moberg Noorwegen; 19. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 20. Nadia Stappenbelt Apeldoorn;

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Joey van Rhee Nijverdal; 2. Paul de Haan Meedhuizen; 3. Remco Schouten Ammerstol; 4. Casper van Wijck Rotterdam; 5. Melvin van Zijl Harderwijk; 6. Johan Knol Bakkeveen; 7. Arjan Hofman Nunspeet; 8. Tim Weerkamp Groningen; 9. Robin Lowik Vriezenveen; 10. Sander Iwema Hooghalen; 11. Binne-Pier de Haan Oudega; 12. Ruben Hoekstra Heerenveen; 13. Martijn Dijkstra De Knipe; 14. Eit Visser De Wilp; 15. Dennis Steverink Assen; 16. Maurits Buist Drachten; 17. Tom Wijkel Exloo; 18. Peter Merx Warfhuizen; 19. Cor van Leeuwen Borger; 20. Rein Schiphof Sint Annaparochie;

 

SURHUISTERVEEN.( 2018.07.31 )

Beroepsrenners: 1. Geraint Thomas 2. Tom Dumoulin Kanne; 3. Bauke Mollema Monte-Carlo; 4. Wim Stroetinga Nijkerk; 5. Danny van Poppel Poppel; 6. Tom-Jelte Slagter Nij Beets; 7. Taco van der Hoorn De Zilk; 8. Jesper Asselman Huissen; 9. Rick Ottema Muntendam; 10. Hartthijs de Vries Kollum; 11. Rick van Breda Den Helder; 12. Maik van der Heijden Schaijk; 13. Bert-Jan Lindeman Assen; 14. Peter Schulting Lemele; 15. Andries Weening Kootstertille; 16. Jorrit Bergsma Aldeboarn; 17. Gary Hekman 18. Joey van Rhee Nijverdal; 19. Jasper Bovenhuis Staphorst; 20. Robert Bovenhuis Zwolle;

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Peter Merx Warfhuizen; 2. Chiel Breukelman Gramsbergen; 3. Martijn Dijkstra De Knipe; 4. Adrie Lindeman Assen; 5. Johan Knol Bakkeveen; 6. Harry Sweering Sneek; 7. Arjan Hofman Nunspeet; 8. Taeke Oppewal Sneek; 9. Chiel Smit Zuidwolde; 10. Ronald Kruijer Donkerbroek; 11. Marco Doets Monnickendam; 12. Alexander Konijn Spanbroek; 13. Gino Luca Vierhouten Hulsthorst; 14. Arjan Arentsen Harderwijk; 15. Pim Cazemier Den Horn; 16. Bram Verweij Haren.Gn; 17. Aden Paterson Assen; 18. Mark Prinsen Heerenveen 19. Adriaan Botma Driezum; 20. Marco van der Tuin Groningen;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Anouska Koster De Westereen; 2. Evy Kuijpers Lierop; 3. Racquel Sheeth 4. Ellesse Andrews 5. Nina Kessler Velserbroek; 6. Paulien Koster Delfstrahuizen; 7. Ilona Hoeksma Heerenveen; 8. Marthe Roose Enumatil; 9. Danique Braam Veenwouden; 10. Nina Buijsman Bovenkarspel; 11. Carolin Schiff Bremen 12. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 13. Wendy Oosterwoud Ureterp; 14. Loes Adegeest Enschede; 15. Nienke Smit Zuidwolde; 16. Kirstie James Auckland 17. Bryony Botha 18. Daniela Trckova TsjechiŽ 19. Michaela Drummond 20. Aniek Sikma Buitenpost;

 

SURHUISTERVEEN .( 2019.07.30 )

Beroepsrenners: 1. Steven Kruijswijk 2. Vincenzo Nibali 3. Wout Poels 4. Pieter Weening 5. Koen de Kort Arans; 6. Dylan van Baarle Monaco; 7. Bauke Mollema 8. Mike Teunissen Rosmalen; 9. Daryl Impey 10. Nicolas Roche 11. Adne Koster Roden; 12. Gerrie van Lingen Twijzelerheide; 13. Ruben Hoekstra Heerenveen; 14. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 15. Piotr Havik Ammerstol; 16. Andries Weening Kootstertille; 17. Jorrit Bergsma 18. Tom-Jelte Slagter Nij Beets; 19. Jesper Asselman Huissen; 20. Stef Krul Tjalleberd;

Elite/Beloften: 1. Remco Schouten Ammerstol; 2. Jarno Gmelich Meijling Almere; 3. Peter Merx Warfhuizen; 4. Rutger van der Meer Stiens; 5. Martijn Dijkstra De Knippe; 6. Johan Knol Bakkeveen; 7. Adrie Lindeman Assen; 8. Daniel Elzinga Opende; 9. Rick Nobel Foudgum; 10. Jord Baak Dronten; 11. Adriaan Botma Driezum; 12. Aden Paterson Assen; 13. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 14. Sjoerd Hollander Garrelsweer; 15. Bert Smilda Groningen; 16. Sjors Handgraaf Leiden; 17. Sven de Haan Zuidlaren; 18. Rick de Vries Nijeholtpade; 19. Wessel Lange Feerwerd; 20. Guillaume Visser Heerenveen;

Elite/Beloften-Vrouwen:1. Anouska Koster De Westereen; 2. Danique Braam Veenwouden; 3. Roxane Knetemann Terwispel; 4. Femke Markus Amstelveen; 5. Julia Soek Den Ham; 6. Nicole Steigenga Exmorra; 7. Melanie Klement Apeldoorn; 8. Marit Cent Goor; 9. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 10. Melissa Wijfje Oudeschoot; 11. Anneke Dijkstra Olterterp; 12. Nynke Pellikaan Den Andel; 13. Wendy Oosterwoud Ureterp; 14. Lisanne Buurman Heerenveen; 15. Sanne Bouwmeester Westerbork; 16. Iris van der Kolk Nieuwleusen; 17. Aniek Sikma Buitenpost; 18. Esther van Leeuwe Krimpen aan den IJssel; 19. Jet Wildeman Nijmegen; 20. Yvet Schoonewille Klazienaveen;