NOORDWOLDE.( 2000.07.02 )

Sportkl.-A: 1. Sierd Steigenga Exmorra; 2. Ludo Rinzema Terband; 3. Tonny Teuben Heerenveen; 4. Warner de Boer Dronten; 5. Mark Eijkelkamp Groningen; 6. Robin Langerhuizen Havelte; 7. Henri Emens Deventer; 8. Gerwin van Dam Leeuwarden; 9. Gerrit Wonder Beilen; 10. Dick Baartse Annen; 11. Gerrit Prins Oldemarkt; 12. Michael Bonk Leer; 13. Jacob Ekema Veendam; 14. Ate Botter Klazienaveen; 15. Taeke Oppewal Heerenveen; 16. Nathan Lootsma Leeuwarden; 17. Nils Barnhoorn Nijeholtpade; 18. Kees van den Akker Akkrum;19. Henk Woldhuis Bovensmilde; 20. Alex Visser Oldemarkt;

Sportkl.-B/Vet: 1. Rhett van Tright Hoogersmilde; 2. Jeroen Wolbrink Schalkhaar; 3. Jan Roelof Hessels Havelte; 4. Niels Ruiter Lemmer; 5. Jan Kalter Emmen; 6. Herbert Korblet Vroomshoop; 7. Rienk de Vries Hardegarijp; 8. Taeke Castelein Groningen; 9. Gert Ruitenberg OosterwoldeGld; 10. Klaas Stobbe De Wilp; 11. Gerard Smid Paterswolde; 12. Rini Pley Wierden; 13. Jan de Boer Hardegarijp; 14. Ronnie Takens Groningen; 15. Cees Heinis Emmen; 16. Jacob van der Zee Akkrum; 17. Norbert Posthuma Emmen; 18. Marinus Kats Marum; 19. Melle Sibma Ureterp; 20. Cor Boers Lemmer;

 

NOORDWOLDE.( 2001.07.01 ).

Sportkl.-a/Vet.-a: 1. Harm Poelman Hoogezand; 2. Mathijs Groeneveld Groningen; 3. Roel Palmers Zwolle; 4. Anne Knol Emmen; 5. Elke van den Wal; 6. Arjen Portijk Steenwijk; 7. Johan Hoekstra Hardegarijp; 8. Lambertus Koopmans Bolsward; 9. Robin Langerhuizen Havelte; 10. Johan Heslinga Hegebeintum; 11. Dirk-Jan Haagsma; 12. Gert Ruitenberg Oosterwolde.Gld; 13. Gerrit Prins Oldemarkt; 14. Mark Eijkelkamp Groningen; 15. Niels Ruiter Lemmer; 16. Gert de Veen Zuidbroek; 17. Riemer Bosma Haulerwijk; 18. Alex Visser Oldemarkt; 19. Ramon Hofman Lelystad; 20. Ronnie Takens Groningen;

Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Gert Mulderij Elim; 2. Gerard Smidts; 3. Gosse Hoeksma Wolvega; 4. Jan Brander Beetsterzwaag; 5. Tony de Nekker Noordwolde; 6. Jeroen Wolbrink Schalkhaar; 7. Rhett van Trigt Hoogersmilde; 8. Klaas Stobbe De Wilp; 9. Barjo Lamberink Bergentheim; 10. Richard Olijve Klazienaveen; 11. Theo Sieling Zuidlaren; 12. Riny Pleij Wierden; 13. Freddy Venema Onnen; 14. Reijer van 't Hul Oldebroek; 15. Coen Holzhauer Emmen; 16. Peter van de Wetering Noordeinde (Gld); 17. Paul Smeding Drachten; 18. Siemon van der Linde Noordwolde; 19. Sikko Luinge Doetinchem; 20. Renť van Huizen Weerdinge;

 

NOORDWOLDE.( 2003.06.29 ).

Amateurs-A: 1. Wim de Vries Oldeberkoop; 2. Marco Soer De Wijk; 3. Jabik-Jan Bastiaans Amsterdam;4. Riemer Bosma Haulerwijk; 5. Paul Boswijk Groningen; 6. Jasper Nijkamp Zwolle; 7. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 8. Bernhard Bouma Wolvega;9. Pieter Willem de Haan Heerenveen; 10. Henk Weerman Wolvega;11. Ruud Borst Sint Nicolaasga; 12. Maarten Oerlemans Dokkum;13. Jan Hekman Norg; 14. Geert Louwes Een; 15. Gert de Veen Zuidbroek;16. Nathan Lootsma Leeuwarden; 17. Tony de Nekker Noordwolde;18. Alex Visser Elsloo; 19. Jan Zwiers Gieten; 20. Theo Sieling Zuidlaren;

Amateurs-B: 1. Joost Volkers Alkmaar; 2. Gerry Vlieger Appelscha; 3. Herbert de Nijs Ruinen;4. Marco Duys Egmond aan Zee; 5. Peter van de Wetering Noordeinde (Gld);6. Johan Hoekstra Hardegarijp; 7. Rhett van Trigt Hoogersmilde; 8. John Bremer Steenwijk; 9. Ron Smits Langelille; 10. Tonny van Dam Elburg;11. Richard Olijve Klazienaveen; 12. Henk van Dijk Zwartsluis;13. Gosse Hoeksma Wolvega; 14. Jos Dijkman Enkhuizen; 15. Marco Lahr Eindhoven; 16. Wim Meijerink Stieltjeskanaal; 17. Jan Brander Ureterp;18. Reyer van ít Hul Oldenbroek; 19. Thomas Wobma Bolsward; 20. Marco Bos Bolsward;

 

NOORDWOLDE. ( 2004.06.27 )

Amateurs-A: 1. Riemer Bosma Haulerwijk; 2. Jannes Weerman Nijeholt- wolde; 3. Harjan van Dam Oosterwolde; 4. Henny Dieterman Blyham; 5. Alex de Lange Ens; 6. Jan Hekman Norg; 7. Jouke Posthumus Haren; 8. Bert Doedens Groningen; 9. Ferdinand van Essen Ommen; 10. Gouke Douma Langezwaag; 11. Jan de Vries Nijeholtpade; 12. Willem Blaauw Veendam; 13. Paul Mos Ruinen; 14. Johan Dussel Eelde; 15. Ron Smits Langelille; 16. Arjen Bos Bolsward; 17. Maarten Oerlemans Dokkum; 18. Geert Louwes Een; 19. Eelko Drent Bergum; 20. Jan Zwiers Gieten;

Amateurs-B: 1. Alfred Visser Leeuwarden; 2. Theo Schlijper Linschoten; 3. Gerry Vlieger Appelscha; 4. Johan Hoekstra Hardegarijp; 5. Tonny van Dam Elburg; 6. Gosse Hoeksma Wolvega; 7. Reijer van 't Hul Oldebroek; 8. Jan Brander Ureterp; 9. Tony de Nekker Noordwolde; 10. Gerrit Prins Oldemarkt; 11. Jurjen Sweering Sneek; 12. Gerald Gils Hoogeveen; 13. Johan Dorgelo Zwolle; 14. Wilco van Dijk Hasselt; 15. Alwin Deems Wolvega; 16. Rob Driessen Arnhem; 17. Arjan Tigelaar Smilde; 18. Jan Kalter Emmen; 19. Koos Nijland Harderwijk; 20. Coen Holzhauer Emmen;

 

NOORDWOLDE .( 2005.06.26 )

Amateurs-A: 1. Tonnie Teuben De Knipe; 2. Arjen Bos Bolsward; 3. Josbert de Vries Groningen; 4. Harjan van Dam Oosterwolde; 5. Johan Hoekstra Hardegarijp; 6. Ron Dooijeweerd Hardewijk; 7. Gert de Veen Zuidbroek; 8. Allard-Jan Kalsbeek Groningen; 9. Kees van der Ark Oosterhout; 10. Henk Weerman Wolvega; 11. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 12. Bert Doedens Groningen;13. Gerdin Boelens Annen; 14. Jan Zwiers Gieten; 15. Douwe de Vries Heerenveen; 16. Sander Slager Groningen; 17. Ron Smits Langelille;18. Gert Mulderij Elim;19. Kees Dopheide Groningen; 20. Kenneth Benjamins Groningen;

Amateurs-B: 1. Henri Emens Deventer; 2. Herbert van Brussel Havelte; 3. Tonny van Dam Elburg;4. Marco Baarda Bolsward; 5. Folmer Kammenga Appingendam; 6. Johan Dorgelo Zwolle; 7. Laurens de Neef Wittelte; 8. Rhett van Trigt Hoogersmilde; 9. John Bremer Steenwijk; 10. Jos Feiken Emmeloord;11. Gosse Hoeksma Wolvega; 12. Tony de Nekker Noordwolde; 13. Hendrik Betten Wolvega; 14. Alle Heida Wolvega; 15. Ard van der Hoeven Eesveen;16. Ton Stubij Wolvega; 17. Herbert de Nijs Ruinen; 18. Gerrit Elsenga Beetsterzwaag; 19. Gerran Halfwerk Zwolle; 20. Jan Brander Ureterp;

 

NOORDWOLDE.( 2006.06.25 )

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Hilde van Slochteren Groningen; 2. Helma de Jong Groningen; 3. Nynke Huitema Oldeholtpade; 4. Eyelien Bekkering Den Ham Gn; 5. DaniŽlle Bekkering Den Ham Gn; 6. Erika Broekema Wildervank; 7. Esther Olthuis Deventer; 8. Leonie Wiekamp Groningen; 9. Marit Kamp Pesse; 10. Marielle Jissink Heerenveen; 11. Danica Klok Emmen; 12. Linda Kroes Raalte; 13. Liesbeth Zeeman Oudkarspel; 14. Annie Smid Zwagerbosch; 15. Margriet Engelsma Noordwijk Gn;

Amateurs-A: 1. Tonny Teuben De Knippe; 2. Bernhard Bouma Oldeholtpade; 3. Thomas Wobma Bolsward; 4. Henry van der Ploeg Appingedam; 5. Henk Weerman Wolvega; 6. Johan Hoekstra Tjerkgaast; 7. Gerdin Boelens Annen; 8. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 9. Ruurd-Jan Zwarts Lelystad; 10. Bert Doedens Groningen; 11. Daniel Guichelaar Tiendeveen; 12. Folmer Kammenga Appingedam; 13. Jeroen Kleis Swifterbant; 14. Gert de Veen Zuidbroek; 15. Herbert van Brussel Havelte; 16. Kees Dopheide Groningen; 17. Jan de Vries Nijeholtpade; 18. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 19. Jan Fokke Benedictus Eastermar; 20. Jan Zuiderveen Zuidbroek;

Amateurs-B: 1. Freddy Keller Deventer; 2. Harold Fischer Driel; 3. Henk-Jan Buis Enkhuizen; 4. Erik van der Heide Emmeloord; 5. Jeroen Verhoeven Amstelveen; 6. Gerran Halfwerk Zwolle; 7. Hendrik Betten Wolvega; 8. Jan Brander Ureterp; 9. Alle Heida Wolvega; 10. Immanuel van Tintelen Baars; 11. Romke Veldman Joure; 12. Gerry Vlieger Appelscha; 13. Lammert Bosma Noordwolde Fr; 14. Jos Dijkman Bovenkarspel; 15. Cor Linstra Annen; 16. Berteld Dekker Genemuiden; 17. Lieuwe Palstra Bolsward; 18. Peter Wierda Oldeholtpade; 19. Dennis Mulder Wolvega; 20. Martijn Wildeman  Driel;

 

NOORDWOLDE.( 2007.06.24 )

Junioren/Amateurs-A: 1. Tom Slagter Slochteren; 2. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 3. Josbert de Vries Groningen; 4. Kenneth Benjamins Groningen; 5. Gert de Veen Zuidbroek; 6. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 7. Bart Rijpma Oldeholtpade; 8. Johan Hoekstra Hurdegaryp; 9. Gijs Strating Haren Gn; 10. Mark Groen Steenwijkerwold; 11. Eelke Jan Bouma Groningen; 12. Johan Dussel 13. Jeroen Kleis Swifterbant; 14. Erwin van der Velde Surhuisterveen; 15. Eelko Drent Burgum; 16. Jelle Johan Hoomans Heerenveen; 17. Paul de Haan Meedhuizen; 18. Leydon Bitter Lelystad; 19. Evert de Vries Buitenpost; 20. Hidde de Vries Noordhorn;

Amateurs-B: 1. Henri Emens Deventer; 2. Lieuwe Palstra Bolsward; 3. Jan Alma Otterlo; 4. Jeroen Wolbrink Schalkhaar; 5. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 6. Romke Veldman Joure; 7. Dennis Mulder. Wolvega; 8. Johan Dorgelo Zwolle; 9. Gerrit Kok Balk; 10. Mark Oosterhof Wolvega; 11. Rob Driessen Arnhem; 12. Hendrik Betten Wolvega; 13. Sietse Schut 14. Koos Nijland Harderwijk; 15. Lammert Bosma Noordwolde Fr; 16. Christian Niemeijer Slochteren; 17. Rene Bastiaansen Renkum; 18. Koen van Hooijdonk Arnhem; 19. Alle Heida Wolvega; 20. Gerry Vlieger Appelscha;

 

NOORDWOLDE.(2008.06.29)

Amateurs-B: 1. Erik van der Heide Emmeloord; 2. Jelte Krol Groningen; 3. Gerrit Prins Oldemarkt; 4. Gerran Halfwerk Zwolle; 5. Johan Dorgelo Zwolle; 6. Dennis Mulder. Wolvega; 7. Brian Burggraaf Hoofddorp; 8. Rob de Boer Leiden;9. John Zennipman Zutphen;10. Paul Alberts Kortenhoef; 11. Jos Dijkman Bovenkarspel;12. Mark Oosterhof Wolvega; 13. Wim Engel Stap- horst;14. Leydon Bitter Lelystad; 15. Jan Bakker Schuinesloot; 16. Bas Bosma Noordwolde Fr; 17. Jan Brander Ureterp; 18. Erwin Grijsen Heteren; 19. Koen van Hooijdonk Arnhem; 20. Roel Kerkhof Groningen;

Elite/Vrouwen: 1. Eyelien Bekkering Den Ham; 2. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 3. Andrea Sikkema Nooitgedacht;4. Erika Broekema Wildervank; 5. Liesbeth Zeeman Oudkarspel; 6. Cindy van den Berg Borne; 7. Trieneke Fokkens Lentingewolde;8. Susan Hartog Jisp; 9. Helma de Jong Groningen; 10. Alike Haanstra Waskemeer;11. Chantal van den Berg Borne; 12. Margriet Engelsma Noordwijk Gn; 13. Marloes Everts Assen;

 

NOORDWOLDE .( 2009.06.21 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 2. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 3. Jody Tesselaar Heerhugowaard; 4. Stefan Limburg Witte Paarden; 5. Taeke Oppewal Heerenveen; 6. Fokke Postma Drachterscompagnie; 7. Michiel Bults Emmen; 8. Herman Steensma Opende; 9. Wim Engel Staphorst; 10. Melvin Boskamp Leek; 11. Glenn Clermonts Bellingwolde; 12. Henk Weerman Wolvega; 13. Tom Slagter Slochteren; 14. Rutmer Faber Easterwierrum; 15. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 16. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 17. Pieter Postma Tjerkgaast; 18. Eljakim v.d. Sande Ossenzijl; 19. Raymond Splinter Hoorn; 20. Job Sinnige Heerhugowaard;

Junioren/Amateurs-B/C: 1. Thijs Straatsma Emmeloord; 2. Bas Bosma Noordwolde Fr; 3. Henk-Jan Buis Enkhuizen; 4. Gert Dijkstra Emmeloord; 5. Berry Haarsma Grou; 6. Jacob Dijkstra Oldeberkoop; 7. Rolf Dames Heerde; 8. Atze Hospes Hemelum; 9. Henk Bos. Barneveld; 10. Joakim Zuidema Dokkum; 11. Martijn Knevelbaard Emmeloord; 12. Marco Massink Haren Gn; 13. Vincent Bakker. Apeldoorn; 14. Arjen Kraaijeveld Emmeloord; 15. Arjen Neefjes Bovenkarspel; 16. Immanuel van Tintelen Baars; 17. Erik Mennega Heerenveen; 18. Sjoerd Bakker Beilen; 19. Stefan de Vries Oosterstreek; 20. Jelle Bolding Hooghalen;

 

NOORDWOLDE .( 2010.06.27 )

Amateurs-B: 1. Arjen Bos Bolsward; 2. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 3. Egon Nanninga Lelystad; 4. Lammert Bosma Meppel; 5. Mark Oosterhof Wolvega; 6. Simon Schram Wolvega; 7. Marc Roelofs Arnhem; 8. Wilco van Dijk Zwolle; 9. Wilco de Roos Harkstede; 10. Patrick Woldinga Groningen; 11. Joris Pieneman Enschede; 12. Roland Buursma Ruinerwold; 13. Stijn Bodde Groningen; 14. Edwin Driessen Utrecht; 15. Johannes de Groot Jubbega; 16. Gerry Vlieger Appelscha; 17. Jentse Top Groningen; 18. Paul Alberts Kortenhoef; 19. Sytse Schut Wolvega; 20. Alwin Deems Wolvega;

Masters 40+: 1. Rob Niekolaas Zwolle; 2. Immanuel van Tintelen Baars; 3. Arjen Neefjes Bovenkarspel; 4. Gerrit Kok Balk; 5. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 6. Tony de Nekker Noordwolde; 7. Barjo Lamberink Bergentheim; 8. Peter de Weert Staphorst; 9. Henk-Jan Buis Enkhuizen; 10. Dennis Timmerman Venhuizen; 11. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 12. Dennis Mulder Wolvega; 13. Ron Smits Langelille; 14. Ralph Greupink Dalen; 15. Cor van Bijnen Wervershoof;

 

NOORDWOLDE.( 2013.04.21 )

Amateurs: 1. Alan Looms Eext; 2. Sander Hoekstra Earnewald; 3. Jan Hekman Norg; 4. Herman Steensma Opende; 5. Tim Hiemstra Drachten; 6. Taeke Oppewal Heerenveen; 7. Bas Seldenrijk Borger; 8. Henk Weerman Wolvega; 9. Egon Nanninga Lelystad; 10. Bauke Hylkema Bakhuizen; 11. Marcel Weinans Roden;12. Peter de Weert Staphorst; 13. Jack Kuper Dokkum; 14. Dennie van der Kooi Franeker; 15. Tako Klabbers Gorredijk; 16. Sven Gmelich Meijling Drachten; 17. Richard Kors Wilhelminaoord; 18. Jeroen Kleis Dronten; 19. Riemer Bosma Haulerwijk; 20. Frank Woltman Assen;

Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velserbroek; 2. John Oudshoorn Uithoorn; 3. Jacco Konijn Hoorn; 4. Henk-Jan Buis Enkhuizen; 5. Ron Smits Langelille; 6. Gert Dijkstra Emmeloord; 7. Pieter Wagenaar Gerkesklooster; 8. Rik Geres Eelderwolde; 9. Bas Bosma Noordwolde; 10. Steffen Schoonveld Groningen; 11. Jeroen Bax Groningen; 12. Henry van der Ploeg Appingedam; 13. Jannes Weerman Nyeholtwolde; 14. Marcel van den Bosch Wezep; 15. Wilco van der Made Medemblik; 16. Aalzen Alma Augustinusga; 17. Wilco van Dijk Zwolle;18. Ivor Koopmans Anna Paulowna; 19. Arjan Tigelaar Smilde; 20. Marten Veen Groningen;

 

NOORDWOLDE.( 2014.04.20 )

Amateurs: 1. Taeke Oppewal Heerenveen; 2. Frank Wierstra Burgum; 3. Bjorn Beldman Rijssen; 4. Mike Kuyper IJsselmuiden; 5. Hans Kopmels Wolvega; 6. Selmar Pigge Wolvega; 7. Erwin van der Velde Surhuisterveen; 8. Wim Engel Staphorst; 9. Tim Hiemstra Drachten; 10. Henk-Jan Schelhaas Steenwijk; 11. Richard Bultema Winschoten; 12. Sieger Oldenkamp Zandhuizen; 13. Albert de Vries Groningen; 14. Jelmer Hoekstra Beetsterzwaag; 15. Erik Huisman Groningen; 16. Jasper Nijkamp Zwolle; 17. Riemer Bosma Haulerwijk; 18. Maurice Zaal Groningen; 19. Dennis Haanstra Sneek; 20. Janco Hogendorp Leeuwarden;

Sportklasse: 1. Sjors Beijer Elst; 2. Ron Smits Langelille; 3. Dick Kinket Hattem; 4. Benny van der Kooi Noardburgum; 5. Gerrit-Jan van Duinen Wezep; 6. Pieter Verhoeven Groningen; 7. Patrick Sleiffer Noordwolde; 8. Wout Marinus Surhuisterveen; 9. Andreas Verwaal Apeldoorn; 10. Erik van der Heide Emmeloord; 11. Henk-Jan Buis Enkhuizen; 12. Gert Dijkstra Emmeloord; 13. Steffen Schoonveld Groningen; 14. Jan Sanders Beuningen; 15. Berend Slagter Groningen; 16. Daniel Oord Basse; 17. Sander Nijhof Apeldoorn; 18. Aalzen Alma Augustinusga; 19. Arjen Neefjes Bovenkarspel; 20. Richard van der Molen Burgum;