JISTRUM.( 2000.06.24 )

Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. Martijn Lust Heerhugowaard; 2. Harko Kievit Nietap; 3. Herman Steensma Surhuisterveen; 4. Rudy Vriend Waarland; 5. Paul Mos Ruinen; 6. Tsjommie Ozinga Makkum; 7. Harry Witterholt Grijpskerk; 8. Benny Helmers Veendam; 9. Lambertus Moes Nijeveen; 10. Sjoerd Douma Drachten; 11. Taeke Oppewal Heerenveen; 12. Wiebe Smid Zwagerbosch; 13. Anne van der Veen Buitenpost; 14. Arjan Wolters Heerenveen; 15. Kees van den Akker Akkrum; 16. Ronald Bijma Stiens; 17. Wilco Spoelman Koudum; 18. Henry van de Ploeg Appingedam; 19. Riemer Bosma Haulerwijk; 20. Sebastiaan van der Meer Rolde;

 

JISTRUM.( 2001.06.30 ).

Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Christoph Haxsen Peize; 2. Niels Savenije Groningen;3. Tonny Teuben De Kniepe; 4. Folkert de Haan Groningen; 5. Tom de Jong Groningen;6. Albert Schurer Bakkeveen; 7. Taeke Oppewal Heerenveen;8. Tim Hiemstra Rottevalle; 9. Hermann Sinnigen 26871 Papenburg; 10. Lambertus Moes Wageningen; 11. Edward Smit Een; 12. Freddy van de Werff Annen; 13. Harko Kievit Nietap; 14. Harm Klaren Heerenveen; 15. Arjan Stroetinga Oosterwolde; 16. Hans Kopmels Wolvega;

Nieuwelingen: 1. Sipke Zijlstra Bergum; 2. Kevin Sluimer Nieuwerkerk a/d IJssel; 3. Kevin Schutte Zwolle; 4. Frank Wierstra Bergum; 5. Raymon Bleuming Hoogeveen; 6. Jesper Kelder Holtheme; 7. Douwe-Jan Dijkstra Sleen; 8. Arjen Houweling Arnhem; 9. Thomas Bekkering Muntendam; 10. Bastiaan Brok Nijverdal; 11. Marien Wallink Heino; 12. Jordy Luisman Bargentheim; 13. Gertjan Rosema Fochteloo; 14. Menno Horst Emmen; 15. Jeroen Kregel Sappemeer; 16. DaniŽl Brok Nijverdal; 17. Hidde van Nuil Appelscha; 18. Jochem Verschoor Terwispel; 19. Sander de Kip Hoorn; 20. Dave Jansman Raalte;

Dames-Jun/Nie: 1. Adrie Visser Wieringerwerf; 2. Sandra Duin Alkmaar; 3. Tamara Peek Haule; 4. Loes Markerink Raalte; 5. Janneke Kanis Zwolle; 6. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 7. Floorje Dekker Dirkshoorn; 8. Frederika van de Wiel Harkema; 9. Anouk de Veen Woldendorp; 10. Ingeborg Kreuze Assen;11. Marije Profijt Hoogeveen; 12. Nicole Keizer Muntendam; 13. Lysbert Hartholt Kollumerzwaag; 14. Gwen Kuiper Delft; 15. Karin Knol Hasselt;16. Maaike Hofstede Raalte; 17. Madieke Remmerswaal Sneek; 18. Kirsten Eikmans Haren Ė Gn; 19. Kim Boterenbrood Nunspeet; 20. Eva Heijmans Diemen;

 

JISTRUM.( 2002.06.29 )

Elite/Neo: 1. Harko Kievit Groningen; 2. Kees van den Akker Akkrum; 3. Ard Aling;4. Henry van der Ploeg Appingedam; 5. Aloys van Duuren Hoogeveen;6. Wiebe Smid Zwagerbosch; 7. John van der Veen Leiden; 8. Nico Wierstra Marssum;9. Evert-Jan Veldkamp Groningen; 10. Michael Bonk Leer; 11. Reinier Honig Zaandam; 12. Tim Hiemstra Drachten; 13. Richard Kooijman Winkel; 14. Tonnie Teuben Heerenveen; 15. Sierd Steigenga Exmorra; 16. Anne van der Veen Buitenpost; 17. Herman Steensma Surhuisterveen;18. Arno Schroten Emst; 19. Martijn van Zessen Anna Paulowna; 20. Roy Spijker. Kampen;

Nieuwelingen: 1. Frank Wierstra Bergum; 2. Kevin Schutte Zwolle; 3. Jeffrey Buist Assen;4. Jeroen Poppe Nijverdal; 5. Ruud Fransen Nw. Weerdinge; 6. Dwight Spijker Kampen; 7. Arnoud Koot Limmen; 8. Niels Bastemeijer Assen; 9. Fokke Postma Drachtster-Compagnie; 10. Danny van der Weg Haule;11. Raymon Bleuming Hoogeveen; 12. Caspar Mylius Leeuwarden; 13. Jochem Verschoor Terwispel; 14. BjŲrn Beenes Onderdendam;15. Peter Vast Middelstum; 16. Thomas Bekkering Muntendam; 17. Robert Bovenhuis Staphorst; 18. Huub Kappert Raalte; 19. Sven Kramer Ouderschoot; 20. Mike Terpstra Krommenie;

Sportkl.-b: 1. Gerry Vlieger Appelscha; 2. Jan de Veen Muntendam; 3. Tjerk Hofman Leeuwarden; 4. Tonny van Dam Elburg; 5. Cor van Bijnen Wervershoof;6. Hans Krukkert Emmeloord; 7. Klaas Stobbe De Wilp; 8. Jan-Roelof Hessels Havelte;9. Tony de Nekker Noordwolde; 10. Jenne Buist Assen;11. Jan de Boer Hardegarijp; 12. Jan Brander Beetsterzwaag; 13. Alfred Visser Leeuwarden;14. Theo Schlijper Linschoten; 15. Jos Dijkman Enkhuizen; 16. Henk Hoitzing Drouwenermond; 17. Rienk de Vries Hurdegarijp;18. Romke Veldman Joure;19. Peter van de Wetering Noordeinde (Gld); 20. Gerhard van der Ploeg Delfzijl;

 

JISTRUM.( 2003.06.28 ).

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Jabik-Jan Bastiaans Amsterdam; 2. Johan van der Veen Leiden;3. Herman Steensma Surhuisterveen; 4. Jacques Veen Sleen;5. Evert-Jan Veldkamp Groningen; 6. Tonny Teuben De Knipe; 7. Kees van den Akker Akkrum;8. Danny Degeling Lutjebroek; 9. Pim van den Berg Emmen;10. Tim Hiemstra Drachten; 11. Niels Eriks Anna Paulowna; 12. Ard Aling Roden;13. Bert van der Kaap Assen; 14. Johan Dalstra Buitenpost; 15. Richard Rijkens Harkstede;16. Tom Rustebiel Wildervank; 17. Anne van der Veen Buitenpost;18. Herman Fledderus Nw. Amsterdam; 19. Arjan Slagter Hoogeveen; 20. Wouter Slager Groningen;

Nieuwelingen:1. BjŲrn Beenes Onderdendam; 2. Martijn Keizer Muntendam;3. Umberto Atzori Zorgvlied; 4. IsmaŽl Kip Oldebroek; 5. Gijs-Jan Tjapkes; 6. Robert Bovenhuis Staphorst; 7. Henri Ruitenberg Oldenbroek;8. Patrick RŁckert Volendam; 9. Tom Olde Boerrigter Oldenzaal; 10. Frank Warmerdam Amsterdam;11. Rienk Nauta Uitwellingerga; 12. Bernard Franken Nunspeet;13. Michiel Bekker Apeldoorn; 14. Sebastiaan Kamphuis Hengelo ov;15. Michiel Bults Emmen; 16. Herm Eising Emmen; 17. Jos Verbruggen Apeldoorn;18. Stift Boudewijn Oosterstreek; 19. Rudmer Heij Hardegarijp; 20. Harm Steijn Ermelo;

Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes:1. Maxime Groenewegen Amster- dam; 2. Marije Profijt Hoogeveen; 3. Marieke de Jonge Veendam; 4. Lotte Egberts Borger;5. Suzanne Kuiper Emmen; 6. Sofie van Horik Heukelum; 7. Eva Heijmans Diemen;8. Joukje Braam Warmenhuizen; 9. Karin Groen Tuk; 10. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 11. Lisette de Koning Middelie; 12. Ingeborg Kreuze Assen;13. Joke Drent Leek; 14. Kirsten Kruizenga Noordbroek;15. Silke Kogelman Lemelerveld; 16. Marlijn Binnendijk Zuid Scharwoude;17. Janita Huizing Stadskanaal; 18. Linda Kroes Raalte; 19. Gerda Koops Eexterven;

 

JISTRUM. ( 2004.06.26 )

Elite/Neo/Amateurs-A: 1. Tonny Teuben De Knipe; 2. Frank Zwaneveld Emmen; 3. Johan Dalstra Buitenpost; 4. Ronald Dussel Annen; 5. Peter de Vries. Oranjewoud; 6. Sieger Haakma Heerenveen; 7. Gerard van Dijk Roden; 8. Johan Procee Groningen; 9. Jacob Ekema Veendam; 10. Marco Bos. Bolsward; 11. Herman Steensma Surhuisterveen; 12. Sierd Steigenga Exmorra; 13. Sebastiaan van der Meer Groningen; 14. Ytzen Faber Leeuwarden; 15. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 16. Ronald Bijma Apeldoorn; 17. Evert-Jan Veldkamp Groningen; 18. Coen Bosch Twello; 19. Taeke Oppewal Heerenveen; 20. Nathan Lootsma Leeuwarden;

Nieuwelingen: 1. Jetse Bol Avenhorn; 2. Martijn Keizer Muntendam; 3. Pim Ligthart Twisk; 4. Toby Reimert Raalte; 5. Stefan Limburg Witte Paarden; 6. Herm Eising Emmen; 7. Jens Hoeben Oldenzaal; 8. Jeffrey Eenkhoorn Almelo; 9. Umberto Atzori Zorgvlied; 10. Hugo Sijm Wieringerwaard; 11. Rutmer Faber Easterwierrum; 12. Steven Marissink Heeten; 13. Tim Posthuma Weerselo; 14. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 15. Bart Sinnige Obdam; 16. Jelke van der Velde Ginnum; 17. Vincent Huiting Beetsterzwaag; 18. Bart Rijpma Oldeholtpade; 19. Glenn Clermonts Bellingwolde; 20. Bert-Jan Lindeman Assen;

Dames-Junioren/Nieuwelingen: 1. Elise van Hage Noordwijkerhout; 2. Maxime Groenewegen Amsterdam; 3. Lotte Egberts Borger; 4. Alike Haanstra Waskemeer; 5. Linda Kroes Raalte; 6. Linda Ter Beek Hengelo ov; 7. Sofie van Horik Heukelum; 8. Silke Kogelman Lemelerveld; 9. Chantal Blaak Zuidland; 10. Leonie Timmer Gasselte; 11. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 12. Sarah Schalkwijk Wijke; 13. Janieke Kalsbeek Hardegarijp; 14. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 15. Janita Huizing Stadskanaal; 16. Marije Moek Gasselte; 17. Marjolein Nijenkamp Raalte; 18. Marielle Botter Slagharen; 19. Anouk Ligthart Twisk; 20. Sanne Bosman Groningen;

 

JISTRUM .( 2005.06.25 )

Elite/Belofte: 1. Pim van den Berg Emmen; 2. Geurt Witterholt Grijpskerk; 3. Tim Hiemstra Drachten; 4. Ronnie Timmermans Assen; 5. Johan Dalstra Buitenpost;6. Jos Boonstra Peize;7. Sent Tissingh Groningen; 8. Harry Witterholt Grijpskerk; 9. Taeke Oppewal Heerenveen; 10. Ard Aling Roden; 11. Ronald Bijma Apeldoorn; 12. Pieter-Willem de Haan Heerenveen; 13. Bas de Lange Ommen;14. Ruud Fransen Nw. Weerdinge; 15. Herman Steensma Opende;16. Jos Huisman Groningen; 17. Sebastiaan van der Meer Groningen;18. Coen Bosch Twello; 19. Jenning Huizenga Franeker; 20. Gerard van Dijk Roden;

 

JISTRUM.( 2006.06.24 )

Elite/Beloften: 1. Martijn Verschoor Bovensmilde; 2. Warner de Boer Dronten; 3. Ronald Bijma Apeldoorn; 4. Sierd Steiginga Exmorra; 5. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 6. Jos Huisman Groningen; 7. Arjan Stroetinga Oldeberkoop; 8. Bert Krans De Wilp Gn; 9. Johan van der Veen Leiden; 10. Caspar Mylius Leeuwarden; 11. Bas Eckmann Blokker; 12. Nathan Lootsma Leeuwarden; 13. Dennis Steverink Leek; 14. Jelle Bisschop Pesse; 15. Sent Tissingh Groningen; 16. Mark van der Kruk Den Helder; 17. Bart Beima Leeuwarden; 18. Jorrit Bergsma Aldeboarn; 19. Fokke Postma Drachtstercompagnie; 20. DaniŽl Brok Nijverdal;

Junioren: 1. Julian van Dijk Zwartsluis; 2. Martijn Keizer Muntendam; 3. Hugo Sijm Wieringerwaard; 4. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 5. Bas de Haan Meedhuizen; 6. Mitchell Huenders Almere; 7. Adri Nugter Emmeloord; 8. Harm de Vries Buitenpost; 9. Dennis van Gaveren Nijverdal; 10. Richard Scheper Ruinerwold; 11. Vincent Huiting Beetsterzwaag; 12. Glenn Clermonts Bellingwolde; 13. Robin Oost Emmen; 14. Joris de Boer t Veld; 15. Dolf Erkelens Veendam; 16. Ruud van Wel Schagerbrug; 17. Michiel Bults Emmen; 18. Silvan Buis Nibbixwoud; 19. Jake Griffin Almere;

 

JISTRUM .( 2007.06.30 )

Elite/Beloften: 1. Jenning Huizenga Franeker; 2. Ton Slippens Schagen; 3. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 4. Sjoerd Douma Drachten; 5. Sjoerd Visser Damwoude; 6. Pieter-Paul de Weerd t Harde; 7. Marcel De Koning Hippolytushoef; 8. Herman Steensma Opende; 9. Wouter Wilken Groningen; 10. Arjan Stroetinga Oldeberkoop; 11. Paul de Rooij Zwolle; 12. Huub de Vries Zandvoort; 13. Bas de Lange Groningen; 14. Lambertus Moes Groningen; 15. Nathan Lootsma Leeuwarden; 16. Jan Bos. Nieuwehorne; 17. Jordy Luisman Bergentheim; 18. Douwe de Vries Heerenveen; 19. Jildert Boersma Easterwierrum; 20. Ytzen Faber Sneek;

Junioren/Amateurs-A/B: 1. Berden de Vries Gieterveen; 2. Harm de Vries Buitenpost; 3. Stefan Limburg Witte Paarden; 4. Emiel Klein Exloo; 5. Kenneth Benjamins Groningen; 6. Jabik-Jan Bastiaans Groningen; 7. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 8. Jaap de Vries Buitenpost; 9. Josbert de Vries Groningen; 10. Mark Konijnenberg Schoorl; 11. Lennart Haas Oranjewoud; 12. Arjan Bos Bolsward; 13. Roy Eefting Grolloo; 14. Arjen ten Dam Heiloo; 15. Richard Bakker. Hoogezand; 16. Mark Eijkelkamp Groningen; 17. Albert Schurer Bakkeveen; 18. Jos Koning Midwolda; 19. Richard Scheper Ruinerwold; 20. Ingo Roelofsen Giethoorn;

 

JISTRUM.OMNIUM.(2008.06.28)

Elite/Beloften.Tijdrit: 1. Josbert de Vries Groningen; 2. Engbert de Vegt Ureterp; 3. Sierd Steiginga Exmorra;

Elite/Beloften.Criterium; 1. Sierd Steiginga Exmorra; 2. Ton Slippens Schagen; 3. Geert Fekken Heerenveen;

Elite/Beloften.Eindklassement; 1. Sierd Steiginga Exmorra; 2. Tino Haakman Enkhuizen; 3. Jody Tesselaar Oudkarspel; 4. Johan van der Veen Oegstgeest; 5. Jord Veslinga Makkum; 6. Lambertus Moes Groningen; 7. Ton Slippens Schagen; 8. Mark Bosloper Assen; 9. Cor van Leeuwen. Borger; 10. Hendrik Falkena Nijland; 11. Vincent Huiting Beesterzwaag; 12. Josbert de Vries Groningen; 13. Engbert de Vegt Ureterp; 14. Geert Fekken Heerenveen; 15. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 16. Gerard van Dijk Roden; 17. Aloys van Duuren Hoogeveen; 18. Thomas Wobma Bolsward; 19. Riemer Bosma Haulerwijk; 20. Martijn Knol Hasselt;