HEEREVEEN.( 2000.04.18 )

Elite/Neo: 1. Bastiaan Krol Oldenzaal; 2. Paul Mos Ruinen; 3. Germ van de Burg Nijland; 4. Herman Steensma Surhuisterveen; 5. Mark Poppe Nijverdal; 6. Martijn Vos Paterswolde; 7. Eddy Weening Harkema; 8. Marcel Luppes Hoogeveen; 9. Wim Spijkerboer Elspeet; 10. Rudy Vriend Waarland; 11. Tim Hiemstra Rottevalle; 12. Hans Kopmels Wolvega; 13. Mathijs Loohuis Oldenzaal; 14. Albert Schurer Bakkeveen; 15. Jean-Hendrik Westra Molenend; 16. David Veenendaal Nijverdal; 17. Wiebe Smid Zwagerbosch; 18. Robin Langerhuizen Havelte; 19. Bart Beima Hadegarijp; 20. Freddy Haak Wijnjewoude;

 

HEERENVEEN.( 2001.04.17 )

Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Marcel Luppes Hoogeveen; 2. Mart Louwers Malden; 3. Edwin Dunning Hollandscheveld; 4. Sjoerd Douma Drachten; 5. Harko Kievit Nietap; 6. Rudy Vriend Waarland; 7. Tirp Hiemstra Rottevalle; 8. Germ van de Burg Nijland; 9. Bastiaan Krol Oldenzaal; 10. Roy Spijker. Kampen; 11. Sieger Haakma Beetsterzwaag; 12. Frank Wierstra Bergum; 13. Anne van de Veen Buitenpost; 14. Albert Schurer Bakkeveen; 15. Geert Fekken Scharsterbrug; 16. Cor van Leeuwen Musselkanaal; 17. Bart Beima Hardegarijp; 18. Freddy Haak Wijnjewoude; 19. Ronald Dussel Annen; 20. Wopke Veenstra Harkema;

 

HEERENVEEN.( 2002.05.15 )

Elite/Neo: 1. Allard Engels Emmen; 2. Peter MŲhlmann Apeldoorn; 3. Marco Bos. Roden; 4. Rudy Vriend Waarland; 5. Tim Hiemstra Drachten; 6. Erik van der Heide Emmeloord; 7. Edwin Dunning Hoogeveen; 8. Lambertus Moes Wageningen; 9. Herman Steensma Surhuisterveen; 10. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 11. Frank Luikens Tynaarlo; 12. Sieger Haakma Beetsterzwaag; 13. Roy Spijker. Kampen; 14. Jacob Ekema Veendam; 15. Marcel Beima Hardegarijp; 16. Johan Dalstra Buitenpost 17. Hendrik Werner Neuenhaus/Duitsland; 18. Harko Kievit Groningen; 19. Marcel Luppes Hoogeveen; 20. Pim van den Berg Emmen;

 

HEERENVEEN.( 2003.05.15 ).

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Tonny Teuben De Knipe; 2. Sander Hup Kampen; 3. Pim van den Berg Emmen;4. Sierd Steigenga Exmorra; 5. Jenning Huizenga Franeker;6. Johan Procee Groningen; 7. Tim Hiemstra Drachten; 8. Berry Nagelhout Doornspijk; 9. Allard Engels Emmen; 10. Johan Dalstra Buitenpost; 11. Erik Averesch Elspeet; 12. Arjan Stroetinga Oosterwolde; 13. Aloys van Duuren Hoogeveen; 14. Arjan Slagter Hoogeveen; 15. Cor van Leeuwen. Musselkanaal;16. Bert Krans De Wilp; 17. Bart Beima Harde- garijp;18. Lambertus Koopmans Bolsward; 19. Martin Schuttert Bergum; 20. Vincent Geluwie Huizen;

 

HEERENVEEN. ( 2004.05.12 )

Elite/Neo/Amateurs-A: 1. Aloys van Duuren Hoogeveen; 2. Johan Dalstra Buitenpost; 3. Erik Averesch Elspeet; 4. Sierd Steigenga Exmorra; 5. Johan Heslinga Hegebeintum; 6. Edwin Dunning Hoogeveen; 7. DaniŽl Niezink Groningen; 8. Johan Procee Groningen; 9. Gert Ruitenberg OosterwoldeGld; 10. Sebastiaan van der Meer Groningen; 11. Warner de Boer Dronten; 12. Edward Foppen Ermelo; 13. Richard Rijkens Harkstede; 14. Ronnie Timmermans Assen; 15. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 16. Tonny Teuben De Knipe; 17. Allard Engels Emmen; 18. Raymond Koch Zwolle; 19. Ronald Bijma Apeldoorn; 20. Jenning Huizenga Franeker;

 

HEERENVEEN.(2005.05.11)

Elite/Beloften: 1. Folkert de Haan Groningen; 2. Sierd Steigenga Exmorra; 3. Sieger Haakma Heerenveen; 4. Aloys van Duuren Hoogeveen; 5. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 6. Germ van de Burg Folsgare; 7. Lieuwe Westra Molenend; 8. Ronald Bijma Apeldoorn; 9. Paul van der Veen Gieterveen; 10. Taeke Oppewal Heerenveen; 11. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 12. Nathan Lootsma Leeuwarden; 13. Menno Horst Emmen; 14. Raymond Koch Zwolle; 15. Pieter Terpstra Lemmer; 16. Thomas Nijman Groningen; 17. Cor van Leeuwen Musselkanaal; 18. Willem-Sytse Sipkema Akkrum; 19. Erik Averesch Elspeet; 20. Ytzen Faber Easterwierrum;

 

HEERENVEEN.( 2006.05.16 )

Elite/Beloften: 1. Lieuwe Westra Munein; 2. Germ van der Burg Folsgare; 3. Nathan Lootsma Leeuwarden; 4. Richard Kooijman Winkel; 5. Ger Soepenberg Den Ham Ov; 6. Erik Averesch Elspeet; 7. Sierd Steiginga Exmorra; 8. Tim Hiemstra Drachten; 9. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 10. Jorrit Bergsma Aldeboarn; 11. Arjan Stroetinga Oldeberkoop; 12. Bert Krans De Wilp Gn; 13. Gerard van Dijk Roden; 14. Peter Schulting Emmeloord; 15. Ronald Wierstra Leeuwarden; 16. Roel de Vries Groningen; 17. Maarten Lenferink Tubbergen; 18. Thomas Nijman Groningen; 19. Ronald Bijma Apeldoorn; 20. Wouter Heiligenberg Joure;

 

HEERENVEEN.( 2007.05.08 )

Elite/Beloften: 1. Renť Hooghiemster Oentsjerk; 2. Rob Disseldorp Rijpwetering; 3. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 4. Bert Krans De Wilp; 5. Ger Soepenberg Den Ham Ov; 5. Tjeerd van der Schaaf Drachten; 6. Lieuwe Westra Munein; 7. Herman Spijkerman Zuidhorn; 8. Jenning Huizenga Franeker; 9. Nathan Lootsma Leeuwarden; 10. Fokke Postma Drachtsterscompagnie; 11. BjŲrn Beenes Onderdendam; 12. Lambertus Koopmans Bolsward; 13. Jos Feiken Muntendam; 14. Bart Beima Leeuwarden; 15. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 16. Rutmer Faber Easterwierrum; 17. Geurt Witterholt Grijpskerk; 18. Bas de Haan Meedhuizen; 19. Jorrit Bergsma Aldeboarn; 20. Engbert de Vegt Ureterp;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Sissy van Alebeek Amsterdam; 3. Rixt Meijer IJlst; 4. Josephine Groenveld Nijland; 5. Roxane Knetemann Krommenie; 6. Janneke Ensing Gieten; 7. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 8. DaniŽlle Bekkering Den Han Gn; 9. Daisy van der Aa Losser; 10. Christine Mos De Wijk; 11. Eyelien Bekkering Den Han Gn; 12. Elke Gebhart Duitsland; 13. Linn Torp Noorwegen; 14. Danica Klok Emmen; 15. Nina Kessler Velserbroek; 16. Yvonne Baltus Wieringerwaard; 17. Nelleke Ensing Gieten; 18. Kim van Dijk Winsum Gn; 19. Anne Heijkoop Ammerstol; 20. Helma de Jong Groningen;

 

HEERENVEEN.( 2007.05.16 )

Nieuwelingen: 1. Rick Ottema Muntendam; 2. Daan de Groot Lelystad; 3. Willem Klein Tijssink Hattem; 4. Jesper de Hoog Assen; 5. DaniŽl Gase Hoorn; 6. Berry Haarsma Grou; 7. Rutger Mulder Veendam; 8. Jurjen de Vries Lemmer; 9. Elmar Reinders Emmen; 10. Wesley Elzinga Oudehaske; 11. Jeroen Keizer Muntendam; 12. Kevin Klement Diphoorn; 13. Edwin Zwaan Medemblik; 14. Marten Postma Zwagerbosch; 15. Coen Rijpma Oldeholtpade; 16. Joakim Zuidema Dokkum; 17. Xander Kalk Emmen; 18. Ivan Versteeg Wolvega; 19. Arend van Looy Lemmer; 20. Johan Erkelens Veendam;

Elite/Beloften.Derny's.01e serie: 1. Jorrit Bergsma Aldeboarn; 2. Raymond Koch Zwolle; 3. Sierd Steiginga Exmorra; 4. Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 5. Ruud van Wel Schagerbrug; 6. Nathan Lootsma Leeuwarden; 7. Herman van der Wal 8. Ruud Borst Sint Nicolaasga; 9. Bert-Jan van den Veen Joure; 10. Rob Harmeling

Elite/Beloften.Derny's.02e serie: 1. Arjan Stroetinga Oldeberkoop; 2. Tino Haakman Enkhuizen; 3. Pieter Smit Heerenveen; 4. Ismael Kip Oldebroek; 5. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 6. Vincent Huiting Beetsterzwaag; 7. Tonny Teuben Bontebok; 8. Eric van de Meent Veenendaal; 9. Rudy Coers Grootebroek; 10. Jan Bos. Nieuwehorne;

Elite/Beloften.Derny's.Finale: 1. Tino Haakman Enkhuizen; 2. Sierd Steiginga Exmorra; 3. Arjan Stroetinga Oldeberkoop; 4. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 5. Jorrit Bergsma Aldeboarn; 6. Ismael Kip Oldebroek; 7. Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 8. Raymond Koch Zwolle; 9. Ruud van Wel Schagerbrug; 10. Pieter Smit Heerenveen;

Elite/Beloften.Derny's.Kleine Finale: 1. Eric van de Meent Veenendaal; 2. Jan Bos. Nieuwehorne; 3. Tonny Teuben Bontebok; 4. Rudie Coerts Grootebroek; 5. Vincent Huiting Beetsterzwaag; 6. Nathan Lootsma Leeuwarden; 7. Ruud Borst Sint Nicolaasga; 8. Rob Harmeling 9. Bert-Jan van den Veen Joure;

Elite-Vrouwen.Derny's: 1. Loes Markerink Raalte; 2. DaniŽlle Bekkering Den Han Gn; 3. Joukje Braam Warmenhuizen; 4. Josephine Groenveld Nijland; 5. Eyelien Bekkering Den Han Gn; 6. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 7. Ingeborg Kreuze Assen; 8. Florien Remmelts Apeldoorn; 9. Lisanne Plat Steenwijkerwold; 10. Judith Jelsma Amstelveen;

 

HEERENVEEN. ( 2008.05.06 )

Elite/Beloften: 1. Jenning Huizinga Franeker; 2. Peter Mohlman Apeldoorn; 3. Rene Hooghiemster Oentsjerk; 4. Germ van der Burg Nijland; 5. Wouter van Zanten Apeldoorn; 6. Fokke Postma Drachtster-Compagnie; 7. Sierd Steiginga Exmorra; 8. Bert Lip Hardenberg; 9. Folkert de Haan Groningen; 10. Arjan Stroetinga Olderberkoop; 11. Bas de Haan Meedhuizen; 12. Bert Krans De Wilp; 13. Jan Bos Nieuwehorne; 14. Hidde van Nuil Appelscha; 15. Aloys van Duuren Hoogeveen; 16. Menno Horst Emmen; 17. Edwin Wielink Twello; 18. Herman Spijkerman Zuidhorn; 19. Frank Vreugdenhil Eldersloo; 20. Kor Steenbergen Zwolle;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 2. Vera Koedooder Bovenkarspel; 3. Josephine Groenveld Nijland; 4. Sissy van Alebeek Amsterdam; 5. Marit Huisman Lutjebroek; 6. Danielle Bekkering Den Ham Gr; 7. Yvonne Baltus Wieringerwaard; 8. Elizabeth Braam Warmenhuizen; 9. Judith Visser Groningen; 10. Moniek Rotmensen Steenbergen; 11. Liebeth Bakker Wieringerwerf; 12. Kim van Dijk Warmenhuizen; 13. Ingeborg Kreuze Assen; 14. Jacobien Kanis Zwolle; 15. Nina Kessler Velserbroek; 16. Hilde van Slochteren Groningen; 17. Sandra Hoekzema Sneek; 18. Joan Boskamp Groningen; 19. Krista Meesterburrie Alphen a/d Rijn; 20. Janneke Kanis Zwolle;

 

HEERENVEEN .( 2009.05.06 )

Elite/Beloften: 1. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 2. Theo Postma Zwagerbosch; 3. Folkert de Haan Groningen; 4. Paul de Rooij Deventer; 5. Sierd Steiginga Exmorra; 6. Milan Kamphuis Groningen; 7. Rob Disseldorp Rijpwetering; 8. Hidde van Nuil Appelscha; 9. Cheng Li China; 10. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 11. Cor van Leeuwen Borger; 12. Pieter Postma Tjerkgaast; 13. Wouter de Groot Lochem; 14. Jan Bos Nieuwehorne; 15. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 16. Roy Eefting Grolloo; 17. Renť Hooghiemster Drachten; 18. Julian van Dijk Zwartsluis; 19. Martijn Verschoor Bovensmilde; 20. Tom Slagter Slochteren;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Monique van de Ree Willemstad; 2. Vera Koedooder Bovenkarspel; 3. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 4. Jessica Glasbergen Den Helder; 5. Eyelien Bekkering Den Han Gn; 6. Jacobien Kanis Zwolle; 7. Janneke Kanis Zwolle; 8. Janneke Ensing Gieten; 9. Anna van der Breggen Hasselt; 10. Daisy van der Aa Losser; 11. Judith Helmink Veldhoven; 12. DaniŽlle Bekkering Den Han Gn; 13. Kimberly van den Berg Nieuwleusen; 14. Marissa Otten Enter; 15. Tone Hatteland Noorwegen; 16. Linda Ringlever Nijmegen; 17. Margriet Helena Kloppenburg Denemarken; 18. Silke Kogelman Lemelerveld; 19. Anne de Wildt Heiloo; 20. Sandra Hoekzema Sneek;