HARKEMA.( 2000.08.26 )

Elite/Neo: 1. Sierd Steigenga Exmorra; 2. Paul Mos Ruinen; 3. Rayander van Dongen Den Helder; 4. Freddy Haak Wijnjewoude; 5. Tonny Teuben Heerenveen; 6. Marco Bos Roden; 7. Richard Kooijman Winkel; 8. Herman Steensma Surhuisterveen; 9. Anne van der Veen Buitenpost; 10. Jean-Hendrik Westra Molenend; 11. Kees van den Akker Akkrum; 12. Bart Beima Hadegarijp; 13. Ard Aling Roden;; 14. Nico Wierstra Marssum; 15. Wiebe Smid Zwagerbosch; 16. Wilco Spoelman Koudum; 17. Bert Antonides Leeuwarden; 18. Graham Park Leeuwarden; 19. Niels Eriks Anna Paulowna; 20. Sjoerd Douma Drachten;

Elite/Neo.Eindklassement: 1. Tonnie Teuben; 2. Sierd Steigenga; 3. Richard Kooijman; 4. Jan Hendrik Westra; 5. Rayender van Dongen; 6. Anne van der Veen; 7. Herman Steensma; 8. Freddy Haak; 9. Germ van der Burg; 10. Kees van den Akker;

Sportkl.-B: 1. Harm Poelman Hoogezand; 2. Ton van den Dries Purmerend; 3. Theo Schlijper Linschoten; 4. Jan Brander Beetsterzwaag; 5. Roel de Vries Zuidbroek; 6. Jan Steensma Surhuisterveen; 7. Johan Hoekstra Hardegarijp; 8. Jurjen Sweering; á9. Tony de Nekker Noordwolde; 10. Albert Spa Drieborg; 11. Tonny van Dam Elburg; 12. Jan Roelof Hessels Havelte; 13. Corá van Bijnen Wervershoof; 14. Chistian Punter Heino; 15. Jan de Boer Hardegarijp; 16. Roel de Vries Zuidbroek; 17. Niels Ruiter Lemmer; 18. Klaas Stobbe De Wilp; 19. Jos Dijkman Enkhuizen; 20. Marinus Kats Marum;

 

HARKEMA.( 2001.08.18 ).

Elite/Neo/Sportkl.-a: 1. Germ van de Burg Nijland; 2. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 3. Albert Schurer Bakkeveen; 4. Jan-Hendrik Westra Molenend; 5. Edwin Dunning Hollandscheveld; 6. Gretienus Gommers Veghel; 7. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 8. Harko Kievit Nietap; 9. Tino Haakman Enkhuizen;10. Tsjomme Ozinga Makkum; 11. Tonny Teuben De Kniepe;12. Marcel Luppes Hoogeveen; 13. Tim Hiemstra Rottevalle; 14. Anne van de Veen Buitenpost; 15. Marcel Nagengast Hoogeveen; 16. Niels Eriks Anna Paulowna;17. Ronald Dussel Annen; 18. Bert Antonides Hardegarijp; 19. Wiebe Smid Zwagerbosch; 20. Sent Tissingh Groningen;

Elite/Neo/Sportkl.-a.Eindklassement: 1. Jan Hendrik Westra Molenend; 2. Harko Kievit Nietap; 3. Germ van den Burg Nijland; 4. Tonnie Teuben De Kniepe; 5. Tino Haakman Enkhuizen; 6. Geert Fekken; 7. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 8. Albert Schurer Bakkeveen; 9. Sent Tissingh Groningen; 10. Tim Hiemstra;

Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Cor van Bijnen Wervershoof; 2. Klaas Stobbe De Wilp; 3. Nico Leyen Andijk; 4. Gosse Hoeksma Wolvega; 5. Geert Kamps Groningen; 6. Theo Sieling Zuidlaren; 7. Gerard Smid Paterswolde; 8. Jan Steensma Surhuisterveen; 9. Dave van Eeden Nunspeet; 10. Freddy Venema Onnen;11. Gerard van de Ploegá 12. Reijer van der Hulá 13. Jan de Boer Hardegarijp; 14. Marinus Kats Marum;

 

HARKEMA-OPEINDE.( 2002.08.17 ).

Elite/Neo: 1. Kor Steenbergen Pesse; 2. Marcel Luppes Hoogeveen; 3. Niels Scheuneman Veendam; 4. Sieger Haakma Beetsterzwaag; 5. Giorgio Renleo Deventer; 6. Tim Hiemstra Drachten; 7. Johan Dalstra Buitenpost; 8. Niels Eriks Anna Paulowna; 9. Tonnie Teuben Heerenveen; 10. Peter de Vries Krimpen a/d IJssel; 11. Allard Engels Emmen; 12. Anne van der Veen Buitenpost; 13. Bert van der Kaap Assen; 14. Julian Siemens Een; 15. Ronald Dussel Annen; 16. Sierd Steigenga Exmorra; 17. Marcel Nagengast Hoogeveen; 18. Cor van Leeuwen Musselkanaal; 19. Andries Hoekstra Drogeham; 20. Folkert de Haan Groningen;

Elite/Neo.Eindkl.: 1. Marcel Luppes Hoogeveen; 2. Tim Hiemstra Drachten; 3. Niels Scheuneman Veendam; 4. Johan Dalstra Buitenpost; 5. Tonnie Teuben Heerenveen; 6. Peter de Vries Krimpen a/d IJssel; 7. Folkert de Haan Groningen; 8. Tino Haakman Enkhuizen; 9. Allard Engels Emmen; 10. Sierd Steigenga Exmorra; 11. Cor van Leeuwen Musselkanaal; 12. Taeke Oppewal Heerenveen; 13. Paul Sneeboer Bovenkarspel; 14. Bart Beima Hardegarijp; 15. Mart Louwers Amsterdam;

 

HARKEMA. ( 2003.08.16 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Johan Dalstra Buitenpost; 2. Peter de Vries Oranjewoud; 3. Sierd Steigenga Exmorra; 4. Jenning Huizenga Franeker; 5. Atze Dijkhuis Eelde; 6. Kees van den Akker Akkrum; 7. Aloys van Duuren Hoogeveen; 8. Lambertus Koopmans Bolsward; 9. Pelle Kil Almere; 10. Raymond Koch Zwolle; 11. Tonny Teuben De Knipe; 12. Tim Hiemstra Drachten; 13. Marcel Luppes Hoogeveen; 14. Jan-Hendrik Westra Molenend; 15. Sander Hup Kampen; 16. Marcel Nagengast Hoogeveen; 17. Richard Kooijman Winkel;18. Jos Harms Oude Pekela; 19. Sent Tissingh Groningen; 20. Bart Beima Hardegarijp;

Elite/Beloften/Amateurs-A.Eindkl.: 1. Johan Dalstra Buitenpost; 2. Aloys van Duuren Hoogeveen; 3. Atze Dijkhuis Eelde; 4. Tonny Teuben De Knipe; 5. Tim Hiemstra Drachten; 6. Jos Harms Oude Pekela; 7. Lambertus Koopmans Bolsward;8. Sent Tissingh Groningen; 9. Peter de Vries Oranjewoud; 10. Richard Kooijman Winkel; 11. Sierd Steigenga Exmorra; 12. Marcel Luppes Hoogeveen; 13. Jenning Huizenga Franeker; 14. Kees van den Akker Akkrum; 15. Jan-Hendrik Westra Molenend;

 

HARKEMA .( 2004.08.22 )

Elite/Neo/Amateurs-A: 1. Richard Kooijman Winkel; 2. Lambertus Koopmans Bolsward; 3. Aloys van Duuren Hoogeveen; 4. Taeke Oppewal Heerenveen; 5. Johan Dalstra Buitenpost; 6. Pieter Terpstra Lemmer; 7. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 8. Sierd Steigenga Exmorra;9. Edwin Dunning Hoogeveen; 10. Jord Veslinga Makkum; 11. Kor Steenbergen Pesse; 12. Rudy Vriend Waarland; 13. Marcel Luppes Hoogeveen; 14. Marcel Beima Hardegarijp; 15. Tonny Teuben De Knipe; 16. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 17. Tim Hiemstra Drachten; 18. Marcel Nagengast Hoogeveen; 19. Nathan Lootsma Leeuwarden; 20. Bas de Lange Ommen;

Elite/Neo/Amateurs-A Eindklassement Pompebled: 1. Richard Kooijman Winkel; 2. Aloys van Duuren Hoogeveen; 3. Rudy Vriend Waarland; 4. Pieter Terpstra Lemmer; 5. Johan Dalstra Buitenpost; 6. Marcel Beima Hardegarijp; 7. Lambertus Koopmans Bolsward; 8. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 9. Sierd Steigenga Exmorra;10. Tim Hiemstra Drachten; 11. Harry Witterholt Grijpskerk; 12. Herman Steensma Surhuisterveen; 13. Jord Veslinga Makkum;14. Marcel Luppes Hoogeveen; 15. Wiebe Smid Zwagerbosch;

 

HARKEMA .( 2005.08.27 )

Elite/Belofte: 1. Kor Steenbergen Pesse; 2. Lieuwe Westra Munein; 3. Geurt Witterholt Grijpskerk;4. Jenning Huizenga Franeker; 5. Johan Moek Assen; 6. Bert Krans De Wilp; 7. Harry Witterholt Grijpskerk; 8. Frank van Veenendaal Oosterzee-Buren; 9. Johan Heslinga Hegebeintum; 10. Herman Steensma Opende; 11. Jan-Albert Krans De Wilp; 12. Sierd Steigenga Exmorra; 13. Nathan Lootsma Leeuwarden; 14. Tim Hiemstra Drachten; 15. Jos Harms Oude Pekela; 16. Marcel Lamberts. Groningen 17. Bert van der Kaap Assen; 18. Cor van Leeuwen. Musselkanaal; 19. Ger Soepenberg Den Ham; 20. Ronald Bijma Apeldoorn;

Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Sierd Steigenga Exmorra; 2. Herman Steensma Opende; 3. Kor Steenbergen Pesse; 4. Bert Krans De Wilp; 5. Johan Dalstra Buitenpost; 6. Jenning Huizenga Franeker; 7. Jos Harms Oude Pekela; 8. Lieuwe Westra Munein; 9. Johan Moek Assen; 10. Harry Witterholt Grijpskerk; 11. Johan Procee Bergum; 12. Frank van Veenendaal Oosterzee-Buren; 13. Atze Dijkhuis Eelde; 14. Taeke Oppewal Heerenveen; 15. Ronald Bijma Apeldoorn;

 

HARKEMA.( 2006.08.26 )

Elite/Beloften: 1. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 2. Sierd Steiginga Exmorra; 3. Peter de Vries Heerenveen; 4. Germ van der Burg Folsgare; 5. RenÚ Hooghiemster Oentsjerk; 6. Lambertus Koopmans Bolsward; 7. Richard Touber Oude Leije; 8. Bert Krans De Wilp Gn; 9. Lieuwe Westra Munein; 10. Engbert de Vegt Ureterp; 11. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 12. Ytzen Faber Easterwierrum; 13. Ludger de Jong Buitenpost; 14. Johan Heslinga Hegebeintum; 15. Tonny Teuben De Knippe; 16. Jelle Dijk Marum; 17. Johan Dalstra Buitenpost; 18. Arjan Stroetinga Oldeberkoop; 19. Jord Veslinga Makkum; 20. Wichard de Vries    Dokkum

Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 2. Germ van der Burg Folsgare; 3. Sierd Steiginga Exmorra; 4. Bert Krans De Wilp Gn; 5. Lambertus Koopmans Bolsward; 6. Lieuwe Westra Munein; 7. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 8. RenÚ Hooghiemster Oentsjerk; 9. Johan Dalstra Buitenpost; 10. Jelle Dijk Marum;

 

HARKEMA.( 2007.06.01 )

Elite/Beloften: 1. Lieuwe Westra Munein; 2. Folkert de Haan Groningen; 3. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 4. Arjan Stroetinga Oldeberkoop; 5. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 6. Fokke Postma Drachtsterscompagnie; 7. Umberto Atzori Zorgvlied; 8. Bert Krans De Wilp; 9. Michiel Bults Emmen; 10. Vincent Huiting Beetsterzwaag; 11. Jan-Albert Krans De Wilp; 12. RenÚ Hooghiemster Oentsjerk; 13. Jeroen Kregel Hoogezand; 14. Bj÷rn Beenes Onderdendam; 15. Theo Postma Zwagerbosch; 16. Lambertus Koopmans Bolsward; 17. Jos Feiken Muntendam; 18. Rutmer Faber Easterwierrum; 19. Andries Weening Harkema; 20. Jinne Osinga Groningen;

Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Lieuwe Westra Munein; 2. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 3. Bert Krans De Wilp; 4. Folkert de Haan Groningen; 5. Jan-Albert Krans De Wilp; 6. Umberto Atzori Zorgvlied; 7. Sierd Steiginga Exmorra; 8. RenÚ Hooghiemster Oentsjerk; 9. Jochem Verschoor Terwispel; 10. Fokke Postma Drachtsterscompagnie; 11. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 12. Sjoerd Visser Damwoude; 13. Vincent Huiting Beetsterzwaag; 14. Lambertus Koopmans Bolsward; 15. Sent Tissingh Groningen;

 

HARKEMA. ( 2008.05.30 )

Elite/Beloften: 1. Fokke Postma Drachtster-Compagnie; 2. Jan Bos Nieuwehorne; 3. Jord Veslinga Makkum; 4. Aloys van Duuren Hoogeveen; 5. Jos Feiken Muntendam; 6. Germ van der Burg Nijland; 7. Arjan Stroetinga Olderberkoop; 8. Theo Postma Zwagerbosch; 9. Jan H Westra Ureterp; 10. Andries Weening Harkema; 11. Umberto Atzorri Zorgvlied; 12. Jan Albert Krans De Wilp; 13. Bart Rijpma Oldeholtpade; 14. Rene Hooghiemster Oentsjerk; 15. Jody Tesselaar Oudkarspel; 16. Geurt Witterholt Grijpskerk; 17. Jin Long China; 18. Bert Krans De Wilp; 19. Jefrey vd Velde Kropswolde; 20. Kor Steenbergen Zwolle;

Elite/Beloften Eindkl. Pompebled: 1. Jan Bos Nieuwehorne; 2. Germ van der Burg Nijland; 3. Andries Weening Harkema; 4. Fokke Postma Drachtster-Compagnie; 5. Bert Krans De Wilp; 6. Harm de Vries Buitenpost; 7. Wouter van Zanten Apeldoorn; 8. Jord Veslinga Makkum; 9. Arjan Stroetinga Olderberkoop; 10. Frank Wierstra Bergum; 11. Umberto Atzorri Zorgvlied; 12. Jan Hendrik Westra Ureterp; 13. Elzo Vos De Wilp; 14. Bart Rijpma Oldeholtpade; 15. Long Jin China;

 

HARKEMA .( 2009.05.29 )

Elite/Beloften: 1. Theo Postma Zwagerbosch; 2. Glenn Clermonts Bellingwolde; 3. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 4. Ytzen Faber Heerenveen; 5. Feng Han China; 6. Peter Merx Warfhuizen; 7. Johan Procee Groningen; 8. Pieter Postma Tjerkgaast; 9. Marien Wallink Zwolle; 10. Richard Doggen Kornhorn; 11. Umberto Atzori Zorgvlied; 12. Bert-Jan Lindeman Assen; 13. Cor van Leeuwen Borger; 14. Ivor Bruin Andijk; 15. Stefan Limburg Witte Paarden; 16. Vincent Huiting Beetsterzwaag; 17. Gijs Strating Haren Gn; 18. Frank Wierstra Burgum; 19. Arjan Stroetinga Oldeberkoop; 20. Roy Eefting Grolloo;

Elite/Beloften.Eindklassement Pompebled: 1. Ivor Bruin Andijk; 2. Umberto Atzori Zorgvlied; 3. Frank Wierstra Burgum; 4. Stefan Limburg Witte Paarden; 5. Pieter Postma Tjerkgaast; 6. Arjan Stroetinga Oldeberkoop; 7. Tom Slagter Slochteren; 8. Gijs Strating Haren Gn; 9. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 10. Feng Han China; 11. Peter Merx Warfhuizen; 12. Herman Steensma Opende; 13. Jos Feiken Muntendam; 14. Berry Nagelhout Doornspijk; 15. Theo Postma Zwagerbosch;

 

HARKEMA.(2010.05.28)

Elite/Beloften: 1. Roy Eefting Grolloo; 2. Jan Bos Nieuwehorne; 3. Frank Vreugdenhil Eldersloo; 4. Umberto Atzori Zorgvlied; 5. Wouter Haan Bedum; 6. Long Jin; 7. Frank Wierstra Burgum; 8. Sierd Steiginga Exmorra; 9. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 10. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 11. Jord Veslinga Makkum; 12. Christophe Haxen; 13. Herman Spijkerman Zuidhorn; 14. Julian Hellmann; 15. Coen Rijpma Oldeholtpade; 16. Mark Stokreef Markelo; 17. Sipke Zijlstra Burgum; 18. Peter Merx Warfhuizen; 19. Harry Sweering Sneek; 20. Folkert de Haan Groningen;

 

HARKEMA.(2011.05.27)

Elite-Mannen/Beloften/Amateurs: 1. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 2. Marco Bos Roden; 3. Fokke Postma Burgum; 4. Jos Harms Oude Pekela; 5. Lars Horring Valthe; 6. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 7. Rutger Schellevis Stolwijk; 8. Jord Veslinga Makkum; 9. Binne-Pier de Haan Oudega; 10. Henk Bos Drachten; 11. Folkert de Haan Amsterdam; 12. Frank Huisman Eelde; 13. Andries Weening Harkema; 14. Sipke Zijlstra Burgum; 15. Tjeerd van der Schaaf Drachten; 16. Elzo Vos De Wilp; 17. Engbert de Vegt Ureterp; 18. Harry Sweering Sneek; 19. Bart Barkhuis Haulerwijk; 20. Anne Fokkema Stedum;

 

HARKEMA.(2012.05.25)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Frank Wierstra Burgum; 2. Arno van der Zwet Houten; 3. Martijn Knol Hasselt; 4. Henk Wildeman Raalte; 5. Engbert de Vegt Ureterp; 6. Tristan Timmermans Hardenberg; 7. Coen Rijpma Oldeholtpade; 8. Sent Tissingh Groningen; 9. Marrien Wallink Zwole; 10. Rutger Schellevis Stolwijk; 11. Frank Huisman Eelde; 12. Johan Knol Midwolde; 13. Cor van Leeuwen Borger; 14. Andries Weening Harkema; 15. Binne-Pier de Haan Oudega; 16. Jeroen vd Meulen Ureterp; 17. Fokke Postma Burgum; 18. Jan Bos Nieuwehorne; 19. Jorrit van de Kant Assen; 20. Vincent Huiting Groningen;

Elite/Beloften/Amateurs.Eindklassement:1. Arno van der Zwet Houten; 2. Frank Wierstra Burgum; 3. Henk Wildeman Raalte; 4. Jan Bos Nieuwehorne; 5. Frank Huisman Eelde; 6. Cor van Leeuwen Borger; 7. Vincent Huiting Groningen; 8. Sent Tissingh Groningen; 9. Tristan Timmermans Hardenberg; 10. Fokke Postma Burgum; 11. Rutger Schellevis Stolwijk; 12. Coen Rijpma Oldeholtpade; 13. Johan Knol Midwolde; 14. Paul de Haan Meedhuizen; 15. Thijs Poelstra Nijmegen;

 

HARKEMA.( 2013.08.31 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Elmar Reinders Emmen; 2. Patrick Bos Amstelveen; 3. Jos Boonstra Peize; 4. Durk Fabriek Haulerwijk; 5. Peter van de Put Dronten; 6. Joey van Rhee Nijverdal; 7. Harry Sweering Sneek; 8. Frank Wierstra Burgum; 9. Pim van den Berg Dalen; 10. Glenn Clermonts Bellingwolde; 11. Leander Schreurs Elburg; 12. Adrie Lindeman Assen; 13. Umberto Atzori Zorgvlied; 14. Taeke Oppewal Heerenveen; 15. Berry Nagelhout Doornspijk; 16. Paul de Haan Meedhuizen; 17. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 18. Bas Seldenrijk Borger; 19. Andries Weening Harkema; 20. Chris van der Vegt Assen;

Junioren/Nieuwelingen/Sportklasse: 1. Benjamin Zuidema Dokkum; 2. Eit Visser De Wilp; 3. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 4. Edwin van Beek Zwaag; 5. Jeen de Jong Britsum; 6. Allard Klijnstra Oldeholtpade; 7. Bas Bosma Noordwolde; 8. Harmen Krul Tjalleberd; 9. Wouter Deems Wolvega; 10. John Oudshoorn Uithoorn; 11. Jurgen Timmerman Dronten; á12. Richard Olijve Klazienaveen; 13. Twan van Varik Dronten; 14. Kris Atema Zuidhorn; 15. Alfred Feikens Ten Boer; 16. Aalzen Alma Augustinusga; 17. Arjan Tigelaar Smilde; 18. Carlos van Rhee Hellendoorn; 19. Brian Koster De Westereen; 20. Ralph Greupink Dalen;

 

HARKEMA.( 2014.05.22 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Johan Knol Midwolde; 2. Taeke Oppewal Heerenveen; 3. Steven Lammertink Enter; 4. Harry Sweering Sneek; 5. Rudy Vriend Schagen; 6. Henk Bos Drachten; 7. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 8. Fokke Postma Drachtstercompagnie; 9. Paul de Haan Meedhuizen; 10. Gerard Haasjes Staphorst; 11. Jan Bos Nieuwehorne; 12. Peter Schulting Emmeloord; 13. Jeroen Breewel Wilnis; 14. Michael Schweizer Duitsland; 15. Gijs Strating Haren Gn; 16. Theo Postma Kollumerzwaag; 17. Peter Merx Warfhuizen; 18. Kevin Snijder Kollum; 19. Andries Weening Harkema; 20. Marien Wallink Zwolle;

 

HARKEMA.( 2015.05.30 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Frank Wierstra Burgum; 2. Henk Bos Drachten; 3. Jan Bos Nieuwehorne; 4. Jeroen Breewel Wilnis; 5. Ronald Kruijer Heiligerlee; 6. Martijn Lust Tuitjenhorn; 7. Taeke Oppewal Heerenveen; 8. Theo Postma Kollumerzwaag; 9. Melvin Boskamp Leek; 10. Andries Weening Harkema; 11. Barry Bel De Goorn; 12. Johan Knol Midwolde; 13. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 14. Steven Stenekes Bennekom; 15. Jan de Vries Nijeholtpade; 16. Chris van der Vegt Assen; 17. Sjoerd Visser Burgum; 18. Jeffrie van der Velde Borger; 19. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 20. Floran Bathoorn Groningen;

Junioren: 1. Michel Bodegraven Elim; 2. Jelmer Arendshorst Nieuwleusen; 3. Martijn van Deest Emmen; 4. Damian Kooreman Aalsmeer; 5. Niels Griemink Klazienaveen; 6. Rudy Veenstra Augustinusga; 7. Tim Groot Bovenkarspel; 8. Olaf Potze Aduard; 9. Bram Vertelman Midwoud; 10. Wouter Deems Wolvega; 11. Wouter Sinke Assen; 12. Cor Janze Winsum; 13. Dennis Boskers Alteveer Gn; 14. Mathijs Kuik t Zandt 15. Timon van der Wal Groningen; 16. Tristan Groot Heerhugowaard; 17. Brendan Berendse Purmerend; 18. Emil Kleinheerenbrink Schuinesloot;

 

HARKEMA.( 2016.05.31 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Harry Sweering Sneek; 2. Martijn Dijkstra De Knippe; 3. Coen Rijpma Wolvega; 4. Ruben Hoekstra Heerenveen; 5. Stefan Biesheuvel Assen; 6. Eit Visser De Wilp Gn; 7. Henk Bos Drachten; 8. Marco Hoekstra Haren Gn; 9. Sander Hoekstra Garijp; 10. Niek Hooghiemster Drachten; 11. Frank Wierstra Burgum; 12. Ronald Kruijer Heiligerlee; 13. Andries Weening Kootstertille; 14. Lars Horring Assen; 15. Tim Weerkamp Groningen; 16. Germ van der Burg Nijland; 17. Cor van Leeuwen Borger; 18. Gerard Haasjes Staphorst; 19. Rutger van der Meer Stiens; 20. Jack Kuper Dokkum;

Nieuwelingen: 1. Adne Koster Roden; 2. Rick Metselaar Hoogeveen; 3. Tim Winter Norg; 4. Stanley Beerepoot Enkhuizen; 5. Jesper Oost Hoogeveen; 6. Bas Koops ELIM 7. Lars Klugt Volendam; 8. Ben Bartels Dalfsen; 9. Ingmar Hoekstra Winsum; 10. Fokke Veenstra Augustinusga; 11. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 12. Jeroen Oostra Roden; 13. Jans Tigelaar Smilde; 14. Jelte Krijnsen Bolsward; 15. Joost Freriks Emmen; 16. Karsten Veen Westerlee Gn; 17. Sven Raats Amsterdam; 18. Rick de Vries Nijeholtpade; 19. Niels Hoogeveen Hoogeveen; 20. Lars Mulderij Pesse;

 

HARKEMA.( 2018.06.08 )

Elite/Beloften.Tijdrit: 1. Roy Eefting Apeldoorn; 2. Cor van Leeuwen. Borger; 3. Wieger van der Wier Marum; 4. Johan Knol Bakkeveen; 5. Iwan Schut Stadskanaal; 6. Jan Essers Wolvega; 7. Sven de Haan Zuidlaren; 8. Laurens van Embden Dwingeloo;

Amateurs.Criterium: 1. Joakim Zuidema Dokkum; 2. Hylke Wijnsma Leeuwarden; 3. Gerard Haasjes Staphorst; 4. Arthur Helder Ommen; 5. Bert Lip Hardenberg; 6. Frank Wierstra Burgum; 7. Jan Terpstra Drachten; 8. Adriaan Botma Driezum; 9. Sipke Zijlstra Burgum; 10. Harko Kievit Leek; 11. Carlo Cesar Apeldoorn; 12. Cor Visser Munein; 13. Jack Kuper Dokkum; 14. Eelke Nikkels Groningen;15. Niek Geerts Assen; 16. Kars Eekema. Dronrijp; 17. Dion Koot Steggerda; 18. Barry Porsius Lelystad; 19. Egon Nanninga Lelystad; 20. Jos Bouw Bovensmilde;

Amateurs.Tijdrit.: 1. Sipke Zijlstra Burgum; 2. Mark Prinsen. Heerenveen; 3. Carlo Cesar Apeldoorn; 4. Cor Visser Munein; 5. Joakim Zuidema Dokkum; 6. Gerard Haasjes Staphorst; 7. Harko Kievit Leek; 8. Adriaan Botma Driezum; 9. Ronald Heringa Groningen; 10. Jan Terpstra Drachten; 11. Bonne Aans Drachten; 12. Daniel Elzinga Opende; 13. Harmen Dijkstra Groningen; 14. Martin de Vries Heerenveen; 15. Gerard Wijma Surhuisterveen; 16. Paul Veldhuis Ureterp;

 

HARKEMA .( 2019.08.24 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jos Koop Eindhoven; 2. Patrick Bos Deventer; 3. Sjors Dekker Groningen; 4. Jasper de Laat Moergestel; 5. Harry Sweering Sneek; 6. Rick de Vries Nijeholtpade; 7. Arjan Hofman Nunspeet; 8. Sebastian Vester Drachten; 9. Maurits Buist Drachten; 10. Aden Paterson Assen; 11. Johan Knol Bakkeveen; 12. Bj÷rn Bakker Wijnjewoude; 13. Lorenzo Harbers Nijverdal; 14. Marcel Frose Duitsland; 15. Jasper Plender Almelo; 16. Joakim Zuidema Burgum; 17. Chiel Smit Zuidwolde; 18. Melle Nikkels Doorn; 19. Ronald Kruijer Donkerbroek; 20. Ruben Hoekstra Heerenveen;

Elite/Beloften Club/Junior/Amateur-Vrouwen:1. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 2. Hanneke Mulder Utrecht; 3. Winanda Spoor Apeldoorn; 4. Floor Weerink Groningen; 5. Berdine Bakker Rotterdam; 6. Rixt Hoogland Enschede; 7. Marthe Roose Enumatil; 8. Marit Cent Goor; 9. Paulien Koster Meppel; 10. Chantal Hendriks Heerenveen; 11. Liena de Jong Ubbena; 12. Ilse Grit Zwolle; 13. Sanne Bouwmeester Westerbork; 14. Wendy Oosterwoud Ureterp; 15. Ivana Tiessens Groningen; 16. Aniek Sikma Buitenpost; 17. Willemiek Meinders Meppel; 18. Jennifer van der Voort Maarssen; 19. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 20. Fleur Smith Groningen;