GIEKERK.(
2002.08.31 ).
Elite/Neo: 1. Maarten Nijland Hengelo; 2. Tonnie
Teuben Heerenveen; 3. Peter de Vries Krimpen
a/d IJssel; 4. Evert-Jan Veldkamp
Groningen; 5. Taeke Oppewal Heerenveen; 6.
Martin Schuttert Bergum; 7. Sierd Steigenga Exmorra; 8. Bert Antonides Hardegarijp; 9. Henry van der Weerd
Kampen; 10. John van der Veen Leiden; 11. Jan Brander Beetsterzwaag; 12. Johan Dalstra
Buitenpost;13. Lambertus Koopmans Bolsward; 14. Wiebe Smid Zwagerbosch; 15. Bart Beima Hardegarijp; 16. Jelle-Coen
Bijlsma Giekerk; 17.
Kees van den Akker Akkrum;18. Richard Rijkens Harkstede; 19. Edward Smit Een; 20.
Johan Procee Groningen;
GYTSKERK. (
2003.09.06 )
Elite/Beloften: 1. Niels Scheuneman
Veendam; 2. Maarten Nijland Rossum; 3. Bas Waaijer Langeveen; 4. Sierd Steigenga Exmorra; 5.
Henry van der Weerd Kampen;6. Pelle Kil Almere; 7.
Folkert de Haan Groningen; 8. Paul Sneeboer Bovenkarspel; 9. Henk Tissingh
De Wijk; 10. Tim Hiemstra Drachten; 11.
Peter de Vries Oranjewoud; 12. Aloys van Duuren Hoogeveen; 13.
Niels Eriks Anna Paulowna;
14. Henri Werner Duitsland; 15. Ludo Rinzema
Heerenveen; 16. Eelke van der Wal Holwerd; 17. Sent Tissingh
Groningen; 18. Jasper Koopmans Tjalleberd; 19.
Taeke Oppewal Heerenveen; 20. Lambertus Koopmans
Bolsward;
GIEKERK
.( 2004.09.04 )
Elite/Neo/Amateurs-A: 1. Rudy Vriend Waarland; . Folkert de Haan
Groningen; 3. Maarten Nijland Rossum; 4. Bart Beima Hardegarijp; 5. Jenning Huizenga Franeker; 6.
Marcel Luppes Hoogeveen; 7. Aloys van Duuren Hoogeveen; 8.
Pelle Kil Almere; 9. Taeke Oppewal Heerenveen;
10. Jan-Hendrik Westra Ureterp;
11. Johan Procee Groningen; 12. Bjorn Hoeben Stramproy;
13. Edwin Dunning Hoogeveen; 14. Sent Tissingh Groningen; 15. Florian
Smits Amsterdam; 16. Wilbert Broekhuizen
Zwolle; 17. Willem-Sytse Sipkema
Akkrum; 18. Henk Tissingh
De Wijk; 19. Jeroen Kregel Sappemeer; 20.
Jasper Nijkamp Zwolle;
GIEKERK
.( 2005.09.03 )
Elite/Belofte: 1. Huub Duyn
Wervershoof; 2. Folkert
de Haan Groningen; 3. Rudy Vriend Waarland;4.
Adriaan Helmantel Westeremden; 5. Sierd Steigenga Exmorra; 6. Wim Botman Groet; 7. Tonnie Teuben De Knipe; 8. Taeke Oppewal
Heerenveen; 9. Kor Steenbergen Pesse; 10.
Jenning Huizenga Franeker;11. Bas de Lange Ommen; 12. Erwin Goenga Krommenie; 13. Richard Degeling
Hoogkarspel; 14. Sent Tissingh
Groningen; 15. Aloys van Duuren
Hoogeveen;16. Marcel Nagengast Hoogeveen; 17.
Wilbert Broekhuizen Zwolle; 18. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 19.
Edwin Dunning Hoogeveen; 20. Ronnie Timmermans
Assen;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Anna van der Breggen Hasselt; 2. Nammy Vellinga Heerenveen;3. Yvonne Baltus
Wieringerwaard; 4. Jacobien Kanis Zwolle; 5.
Noortje de Kort Dongen; 6. Janieke Kalsbeek Hardegarijp; 7. Ynke Vellinga Heerenveen;8. Patricia
van Loon `s Gravenmoer; 9. Manon Klomp Tilburg; 10. Sofie van Horik Heukelum; 11. Alice Burridge Alphen a/d Rijn; 12. Nadja
Tukker Dronten;13. Lotte de Veen Muntendam; 14. Janita
Huizing Stadskanaal;15. Sanne van Dijk Glimmen; 16. Lisanne Bouwman Paterswolde;17. Lisanne Ottema Muntendam;18. Kirsten Lippens Vledder;
19. Sanne Bosman Groningen; 20. Lotte de
Haan Oudega;
GIEKERK.(
2006.09.02 )
Elite/Beloften: 1. Jenning
Huizenga Franeker; 1.
Marcel Nagengast Hoogeveen; 2. Marco Bos. Leek; 3. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 4.
Vincent ter Schure Rheeze;
5. Bas de Lange Groningen; 6. René Hooghiemster Oentsjerk; 7. Martijn Verschoor Bovensmilde;
8. Johan van der Veen Leiden; 9. Wilbert Broekhuizen
Zwolle; 10. Marien Wallink Heino; 11. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 12. Ton
Slippens Schagen; 13. Bas Waaijer
Langeveen; 14. Sipke Zijlstra Burgum;
15. Tino Haakman Enkhuizen;
17. Jan-Hendrik Westra Ureterp;
18. Robert Bovenhuis Staphorst; 19. Johan Moek Assen; 20. Cor van Leeuwen; Musselkanaal;
GYTSKERK
.( 2008.09.06 )
Elite/Beloften/Amateurs-A:
1. Sierk-Jan de Haan Dokkum;
2. Rudy Vriend Schagen;
3. Jan Bos. Nieuwehorne; 4. René Hooghiemster
Oentsjerk;5. Bjorn Hoeben Ell; 6. Jesse de Haan Heerde; 7. Jan-Hendrik Westra Ureterp;8. Niek Hooghiemster Oentsjerk;9. Jildert Boersma Easterweirrum;10. Marco
Bos. Roden; 11. Theo Postma Zwagerbosch; 12. Barry Hulzebos Meppel; 13. Sjoerd Visser Damwoude;
14. Douwe de Vries Heerenveen;15. Frank Wierstra Burgum; 16. Sipke Zijlstra Burgum;
17. Björn Beenes Onderdendam;18.
Bart van Haaren Duivendrecht;19.
Martijn Knol Hasselt; 20. Wim Stroetinga Oldeberkoop;
GYTSJERK.TRYNWALDEN .( 2009.09.05 )
Elite/Beloften/Amateurs-A:
1. Tino Haakman Enkhuizen;
2. Peter Merx Warfhuizen;
3. Niels Pieters Hoofddorp; 4. Marc Reef Oldenzaal; 5. Jesse de Haan Heerde; 6. René Hooghiemster
Drachten; 7. Dirk Reuling Zwolle; 8. Theo Postma Zwagerbosch; 9. Jody Tesselaar
Heerhugowaard; 10. Dirk Oude Ophuis Denekamp; 11. Maurits Lammertink
Enter; 12. Rudy Vriend Schagen;
13. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge;
14. Sierd Steiginga Exmorra; 15. Frank Wierstra Burgum; 16. Ismael Kip Oldebroek; 17. Bas de Lange Groningen; 18. Ton Slippens Schagen; 19. Dex Groen Tuitjenhorn; 20. Joris de Boer t Veld;
TRYNWALDEN.(2017.09.02)
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Peter Merx Warfhuizen; 2. Björn Bakker Wijnjewoude; 3. Patrick van der Duin Nieuw-Roden;
4. Roderik Egberink Bussum;
5. Etienne Lenting Nieuwveen;
6. Kars Jansman Hellendoorn; 7. Gerben Oldenkamp Zandhuizen; 8. Jorgos
Schrijver Nijkerk Gld; 9. Sven Kramer Heerenveen; 10.
Remco Schouten Ammerstol; 11. Jeen
de Jong Britsum; 12. Martijn Dijkstra
De Knipe; 13. Tom Terpstra Groningen; 14. Harmen Baas
Wageningen; 15. Marien Bogerd Kootwijk; 16. Bruno Nakken Assen; 17. Dorus de Rijk
De Rijp; 18. Jaap Berg Veenendaal; 19. Frank Wierstra
Burgum; 20. Tom Wijkel
Exloo;
OMLOOP VAN
TRYNWALDEN.( 2018.09.01 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Douwe de
Vries Heerenveen; 2. Jarno Gmelich
Meijling Almere; 3. Roderik
Egberink Bussum; 4. Danny van der Tuuk
Assen; 5. Hartthijs de Vries Kollum;
6. Sven Kramer Heerenveen; 7. Harry Sweering Sneek;
8. Chiel Smit Zuidwolde; 9. Wim Stroetinga
Nijkerk; 10. Arvid de Kleijn
Herveld; 11. Björn Bakker Wijnjewoude;
12. Pieter Verhoeven Groningen; 13. Marien Bogerd
Kootwijk; 14. Jasper Schouten Dronten; 15. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 16. Kars Jansman
Hellendoorn; 17. Steven Willemsen Groningen; 18. Arjan Arentsen
Harderwijk; 19. Andries Weening
Kootstertille; 20. Joeri
van der Tuin Westerland;
OMLOOP VAN TRYNWALDEN .( 2019.09.07 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. René Hooghiemster Sneek; 2. Marien Bogerd
Kootwijk; 3. Henk Bos Drachten; 4. Björn Bakker Wijnjewoude;
5. Guillaume Visser Heerenveen; 6. Adriaan Botma Driezum; 7. Arjan Elferink Veenhuizen; 8. Martijn Dijkstra De Knippe; 9. Abe Celi Oosterhout; 10. Aron de Jong Leeuwarden; 11. Gerrie
van Lingen Twijzelerheide;
12. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 13. Daniel Luke Australie; 14. Mark Prinsen Heerenveen; 15. Nick Zuidema
Groningen; 16. Julian Woltering 17. Harm Celi
Oosterhout; 18. Etienne Lenting Nieuwveen;
19. Rutger van der Meer Stiens; 20. Ruben Hoekstra
Heerenveen;