DRACHSTER.COMPAGNIE. ( 2004.06.12 )

Elite/Neo: 1. Sierd Steigenga Exmorra; 2. Robert van Plateringen Harderwijk; 3. Marcel Luppes Hoogeveen; 4. Warner de Boer Dronten; 5. Ronald Bijma Apeldoorn; 6. Rudy Vriend Waarland; 7. Russel van Hout Australie; 8. Tonny Teuben De Knipe; 9. Tim Hiemstra Drachten; 10. Wilbert Broekhuizen Zwolle; 11. Bert Krans De Wilp; 12. Herman Steensma Sur- huisterveen; 13. Jelle-Coen Bijlsma IJsselstein; 14. Bas de Lange Ommen; 15. Taeke Oppewal Heerenveen; 16. Johan Heslinga Hegebeintum; 17. Jan-Albert Krans De Wilp; 18. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 19. Daniel Kleijn Wognum; 20. Nathan Lootsma Leeuwarden;

Amateurs-A/Masters: 1. Harjan van Dam Oosterwolde; 2. Jan Hekman Norg; 3. Gerwin van Dam Leeuwarden; 4. Egon Nanninga Lelystad; 5. Wouter Slager Groningen; 6. Dave van Eeden Nunspeet; 7. Riemer Bosma Haulerwijk; 8. Alex de Lange Ens; 9. Auke Broex Ouderkerk a/d Amstel; 10. Sjoerd Visser Damwoude; 11. Pieter Terpstra Lemmer; 12. Jan-Willem Blaauw Groningen; 13. Niels Bergman Groningen; 14. Eelko Drent Bergum; 15. Marco Bos. Bolsward; 16. Jos Huisman Groningen; 17. Kees Dopheide Groningen;18. Martien Kamp Drouwen; 19. Jouke Posthumus Haren; 20. Thomas Wobma Bolsward;

 

DRACHTSTER COMPAGNIE .( 2005.06.11 )

Elite/Belofte: 1. Cor van Leeuwen. Musselkanaal; 2. Adriaan Helmantel Westeremden; 3. Marcel Alma Harskamp; 4. Tino Haakman Enkhuizen; 5. Warner de Boer Dronten; 6. Lieuwe Westra Munein; 7. Geurt Witterholt Grijpskerk; 8. Richard Kooijman Winkel; 9. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 10. Wilbert Broekhuizen Zwolle;11. Taeke Oppewal Heerenveen;12. Sent Tissingh Groningen; 13. Marcel Nagengast Hoogeveen; 14. Menno de Boer St. Maartensbrug;15. Dirk Herrema Leeuwarden; 16. Herman Steensma Opende; 17. Pieter Terpstra Lemmer;18. Ytzen Faber Easterwierrum; 19. Nathan Lootsma Leeuwarden; 20. DaniŽl Niezink Groningen;

Junioren: 1. Martijn Keizer Muntendam; 2. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 3. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 4. Herm Eising Emmen; 5. Mattijn Motshagen Nijkerk; 6. Ruud van Wel Schagerbrug; 7. Alec Minnema Haren; 8. Bas Eckmann Blokker; 9. Jordi van de Vondervoort Broekland; 10. Sebastiaan Kamphuis Hengelo ov; 11. Ismael Kip Oldebroek; 12. Peter Schulting Emmeloord; 13. Robert Bovenhuis Staphorst; 14. Pim Ligthart Twisk; 15. Hugo Sijm Wieringerwaard; 16. Jan Bos. Harderwijk; 17. Mart van Blanken Hengelo; 18. Bart Sinnige Obdam; 19. Gijs-Jan Tjapkes Nieuwe Pekela; 20. Lars Horring Exloo;

 

DRACHTEN.( 2006.06.10 )

Elite/Beloften: 1. Sierd Steiginga Exmorra; 2. Folkert de Haan Groningen; 3. Bauke Mollema Groningen; 4. Richard de Jonge Nijverdal; 5. Ton Slippens Schagen; 6. Jasper Koopmans Tjalleberd; 7. Ard Aling Roden; 8. Rudy Vriend Waarland; 9. Tino Haakman Enkhuizen; 10. Cor van Leeuwen; Musselkanaal; 11. Nathan Lootsma Leeuwarden; 12. Fokke Postma Drachtstercompagnie; 13. Jeroen Lute Limmen; 14. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 15. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 16. Johan Procee Groningen; 17. Gerard van Dijk Roden; 18. Rienk Nauta Uitwellingerga; 19. Daniel Kleijn Wognum; 20. Frank Luikens Groningen;

 

DRACHTERSCOMPAGNIE.( 2007.06.09 )

Elite/Beloften: 1. ---; 2. ---; 3. ---;

 

DRACHTEN.DRACHTERSCOMPAGNIE.(2008.06.07)

Elite/Beloften: 1. Peter Schep Lopik; 2. Niels de Blaauw Gieten; 3. Rudy Vriend Schagen;4. Jan Bos. Nieuwehorne; 5. Fokke Postma Drachters- compagnie; 6. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 7. Aloys van Duuren Hoogeveen; 8. Sebastian Hannover Duitsland; 9. Andries Weening Harkema; 10. Wim Stroetinga Oldeberkoop;  11. Johan Procee Groningen; 12. Bas de Haan Meedhuizen; 13. Jesse de Haan Heerde; 14. Frank Vreugdenhil Eldersloo; 15. Theo Postma Zwagerbosch; 16. Pim van den Berg Emmen; 17. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 18. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 19. Douwe de Vries Heerenveen; 20. Maurits Busse Hoorn Hn;

Amateurs-A: 1. Pim Cazemier Den Horn;2. Steve McEwen Donderen; 3. Willem Dijkstra Leeuwarden;4. Theo Trul Assen; 5. Arjan Paalman Rijssen; 6. Marco Soer De Wijk; 7. Gouke Douma Langezwaag; 8. Gerwin van Dam Leeuwarden; 9. Paul Paulusma Zevenhuizen Gn 10. Arnoldus van der Werff Rinsumageest; 11. Rudi Bissels Drachten; 12. Robert Knol Utrecht; 13. Jorrit van de Kant Assen; 14. Wierd Osinga Aduard; 15. Theo Sieling Zuidlaren; 16. Eelke Jan Bouma Groningen; 17. Johan Dussel Eelde; 18. Willard Paalman Rijssen; 19. Rutger Hoekstra Beesterzwaag; 20. Jeltjo Knip Bellingwolde;

 

DRACHTEN.DRACHTERSCOMPAGNIE .( 2009.06.06 )

Elite/Beloften: 1. Rudy Vriend Schagen; 2. Sierd Steiginga Exmorra; 3. Glenn Clermonts Bellingwolde; 4. Dennis Voskuilen Amersfoort; 5. Caspar Mylius Leeuwarden; 6. Cor van Leeuwen Borger; 7. Tino Haakman Enkhuizen; 8. Wouter de Groot Lochem; 9. Paul de Rooij Deventer; 10. Ruud van Wel Schagerbrug; 11. Fokke Postma Drachterscompagnie; 12. Melvin Boskamp Leek; 13. Jochem Verschoor Terwispel; 14. Elzo Vos De Wilp; 15. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 16. Koos Zut Heerhugowaard; 17. Martijn Knol Hasselt; 18. Jasper Hamelink Heino; 19. Ard Aling Nieuw-Roden; 20. Rutmer Faber Easterwierrum;

Amateurs-A: 1. Taeke Oppewal Heerenveen; 2. Gert de Veen Zuidbroek; 3. Jan de Vries Nijeholtpade; 4. Arjan Paalman Rijssen; 5. Maurits Buist Drachten; 6. Huub Kappert Groningen; 7. Paul Paulusma Zevenhuizen Gn; 8. Sjoerd Lei Dokkum; 9. Robert Knol Utrecht; 10. Jan Zwiers Gieten; 11. Steve McEwen Donderen; 12. Nathan Lootsma Leeuwarden; 13. Jappie de Vries Buitenpost; 14. Willem Blaauw Nieuwe Pekela; 15. Johan Dussel Eelde; 16. Jenno de Vries Ureterp; 17. Jelmer Hoekstra Beetsterzwaag; 18. Ruud de Wilde Dokkum; 19. Theo Sieling Zuidlaren; 20. Klaas Mozes Harkema;

 

DRACHTEN.DRACHTERS COMPAGNIE .( 2010.06.05 )

Elite/Beloften: 1. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 2. Tino Haakman Enkhuizen; 3. Long Jin China; 4. Harry Sweering Sneek; 5. Sierd Steiginga Exmorra; 6. Gijs Strating Haren; 7. Frank Huisman Eelde; 8. Fokke Postma Drachterscompagnie; 9. Frank Wierstra Burgum; 10. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 11. Casper Mylius Leeuwarden; 12. Sjoerd Visser Burgum; 13. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 14. Maint Berkenbosch Cadier en Keer; 15. Pieter Postma Tjerkgaast; 16. Steven Stenekes Almere; 17. Dex Groen Tuitjenhorn; 18. Rudy Vriend Schagen; 19. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 20. Cheng Li China;

Amateurs-A: 1. Taeke Oppewal Heerenveen; 2. Henk Jan Borghuis Rijssen; 3. Sebastiaan van der Meer Groningen; 4. Alfred Feikens Groningen; 5. Nathan Lootsma Leeuwarden; 6. Gerwin van Dam Leeuwarden; 7. Paul Paulusma Zevenhuizen GN; 8. Tim Hiemstra Drachten; 9. Mark Bosloper Assen; 10. Jan-Albert Krans De Wilp; 11. Ronald Wierstra Leeuwarden; 12. Rienk Nauta13. Taeke Castelein Groningen; 14. Binne de Haan Groningen; 15. Mindert Postma Burgum;16. Robert Knol Utrecht; 17. Ludger de Jong Buitenpost; 18. Jan Fokke Benedictus Utrecht; 19. Bauke Hylkema Bakhuizen; 20. Eric Boersma Groningen;

 

DRACHTERSCOMPAGNIE.(2012.06.09)

Elite-Mannen/Beloften: 1. Glenn Clermonts Bellingwoude; 2. Peter Schulting Emmeloord; 3. Jan Bos Nieuwehorne; 4. Rick van Breda Den Helder; 5. Alex de Lange Groningen; 6. Bart Rijpma Oldeholtpade; 7. Engbert de Vegt Ureterp; 8. Fokke Postma Burgum; 9. Cor van Leeuwen Borger; 10. Paul de Haan Meedhuizen; 11. Sierd Steiginga Exmorra; 12. Harry Sweering Sneek; 13. Germen Warmink Gasselternijveen; 14. Joris de Boer t Veld; 15. Johan Knol Midwolde; 16. Frank Wierstra Burgum; 17. Andries Weening Harkema; 18. Niels van Otterloo Heerde; 19. Arjan Elferink Veenhuizen; 20. Bram Wegter Groningen;

Amateurs: 1. Josbert de Vries Groningen; 2. Gert Mulderij Elim; 3. Sten Oostland Harderwijk; 4. Harko Kievit Leek; 5. Rudi Bissels Drachten; 6. Taeke Oppewal Heerenveen; 7. Bas Seldenrijk Borger; 8. Jan Hekman Norg; 9. Vincent Weening Almere; 10. Ferdinand Tuin Rouveen; 11. Patrice Slagman Rijssen; 12. Binne de Haan Groningen; 13. Gert de Veen Zuidbroek; 14. Carlos Klein Staphorst; 15. Egon Nanninga Lelystad; 16. Atze Hospes Hemelum; 17. Albert Schurer Groningen; 18. Gerwin Groenewege Elburg; 19. Jaap Ketelaar Aduard; 20. Rob Wessels Hardenberg;

 

DRACHTERSCOMPANIE.( 2013.06.22 )

Elite/Beloften: 1. Christoph Haxsen Assen; 2. Marco Hoekstra Haren Gn; 3. Wouter Haan Bedum; 4. Niels van Otterloo Heerde; 5. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 6. Frank Vreugdenhil Groningen; 7. Harry Sweering Sneek; 8. Gary Hekman Hardenberg; 9. Glenn Clermonts Bellingwolde; 10. Cor van Leeuwen Borger; 11. Jan Bos Nieuwehorne; 12. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 13. Johannes Siemermann Duitsland; 14. Pim van den Berg Dalen; 15. Renť Hooghiemster Drachten; 16. Menno Altena Buitenpost; 17. Lars Horring Valthe; 18. Bert van de Tuuk Assen; 19. Fokke Postma Burgum; 20. Frank Wierstra Burgum;

Amateurs: 1. Alan Looms Eext; 2. Bas Seldenrijk Borger; 3. Jan Hekman Norg; 4. Peter de Weert Staphorst; 5. Koos Zut Slootdorp; 6. Jack Kuper Dokkum; 7. Ronald Wierstra Hurdegaryp; 8. Egon Nanninga Lelystad; 9. Marcel Weinans Roden; 10. Riemer Bosma Haulerwijk; 11. Albert Tuin Staphorst; 12. Richard Kors Wilhelminaoord; 13. Pascal Westerveld Roden; 14. Thijs Boddeus Groningen; 15. Arjen Reinsma Roden; 16. Nick Molijn Schermerhorn; 17. Patrick Zonnenberg Dronten; 18. Sander de Groot Utrecht; 19. Jan Jorrit Lubben Emmen; 20. Herman Steensma Opende;

 

DRACHTERS COMPAGNIE.( 2014.06.14 )

Elite/Beloften: 1. Rick van Breda Den Helder; 2. Harry Sweering Sneek; 3. Joris Blokker Wieringerwerf; 4. Roy Eefting Apeldoorn; 5. Joris de Boer t Veld; 6. Adrie Lindeman Assen; 7. Rudy Vriend Schagen; 8. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 9. Pim Cazemier Den Horn; 10. Melvin Boskamp Leek; 11. Paul de Haan Meedhuizen; 12. Gijs Strating Haren Gn; 13. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 14. John Meewisse Leek; 15. Robin Lowik Vriezenveen; 16. Tjeerd van der Schaaf Drachten; 17. Andries Weening Harkema; 18. Michael Schweizer Duitsland; 19. Christoph Haxsen Assen; 20. Umberto Atzori Zorgvlied;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. DaniŽlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 2. Ingeborg Kreuze Assen; 3. Astrid Schuitema Groningen; 4. Mascha Pijnenborg Waalwijk; 5. Melissa Steenhof Ureterp; 6. Rozanne Slik Bergen Nh; 7. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 8. MariŽl Borgerink Groningen; 9. Iris Hamelink Raalte; 10. Melanie Hessling Belgie; 11. Wendy Oosterwoud Ureterp; 12. Janneke Ensing Gieten; 13. Maartje de Boer t Veld; 14. Sanne Bouwmeester Westerbork; 15. Anouska Koster De Westereen; 16. Eileen Roe Engeland; 17. Ilona Hoeksma Luxwoude; 18. Leonie Lubbinge Drachten; 19. Annet Pit Beekbergen; 20. Marielle Jissink Heerenveen;

 

DRACHTERSCOMPAGNIE.( 2016.06.18 )

Elite/Beloften:1. Elmar Reinders Emmen; 2. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 3. Patrick Bos Amstelveen; 4. Taeke Oppewal Heerenveen; 5. Paul de Haan Meedhuizen; 6. Tom Wijkel Exloo; 7. Frank Vreugdenhil Eldersloo 8. Henk Bos Drachten; 9. Lars Horring Assen; 10. Martijn Knol Zwolle; 11. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 12. Folkert Oostra Amsterdam; 13. Chiel Breukelman Gramsbergen; 14. Koen Verweij Alkmaar; 15. Marco Kaldenbach Hoorn; 16. Renť Hooghiemster Drachten; 17. Kjeld Nuis Emmen; 18. Tino Haakman Enkhuizen; 19. Niek Hooghiemster Drachten; 20. Robert Bovenhuis Zwolle;

Junioren: 1. Marco Mook Alphen aan den Rijn; 2. Niels Griemink Klazienaveen; 3. Roelof Stoelwinder Gorredijk; 4. Iska Buwalda Biddinghuizen; 5. Cor Weerman Wolvega; 6. Roy Harms Paterswolde; 7. Gijs Leemreize Ruurlo; 8. Sven Nijzingh Zuidwolde Dr; 9. Merijn SchrŲder Veendam; 10. Jelle Scherpenzeel Langerak; 11. Sten Harmeling Nijverdal; 12. Koen Buurmeijer Blijham; 13. Lars de Bot Losser; 14. Mathijs Kuik T Zandt; 15. Joey Venema Wildervank; 16. Jan Dunnewind Bant; 17. Patrick Kuiper Nieuwolda; 18. Sybren Lanting Bakkeveen; 19. Jelle Bootsveld Heino; 20. Jorrit van Ramshorst Nijkerkerveen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Annemiek van Vleuten Wageningen; 2. Nina Kessler Velserbroek; 3. Vera Koedooder Apeldoorn; 4. Rixt Meijer Heerenveen; 5. Danique Braam Veenwouden; 6. Laura Gorter Utrecht; 7. Leonie Lubbinge Drachten; 8. Tessa Neefjes Wervershoof; 9. Nynke Pellikaan Den Andel; 10. Bianca Bakker Wijnjewoude; 11. Liena de Jong Ubbena; 12. Irene Lako Groningen; 13. Irene Gerritsen Bemmel; 14. Vera Otten Groningen; 15. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 16. Cleo Kortenhorst Wageningen; 17. Winanda Spoor Apeldoorn; 18. Paulien Koster Delfstrahuizen; 19. Sanne Bouwmeester Westerbork; 20. Simone de Vries Oldelamer;

Amateurs: 1. Arthur Helder Ommen; 2. Rutger Vos Exloo; 3. Tim Weerkamp Groningen; 4. Jan Hekman Norg; 5. Cor Visser Gytsjerk; 6. Marco van Dijken Appingedam; 7. Dennis Steverink Assen; 8. Gerco van de Beek Oldebroek; 9. Rutger van der Meer Stiens; 10. Sjors Beukeboom Paterswolde; 11. Gerard Haasjes Staphorst; 12. Egon Nanninga Lelystad; 13. Berend Slagter Groningen; 14. Hans Kopmels Wolvega; 15. Frank Lanting Groningen; 16. Arjan Ootjers Rotterdam; 17. Patrick Zonnenberg Dronten; 18. Barry Porsius Lelystad; 19. Jorrit van de Kant Assen; 20. Wim Junte Elburg;

 

DRACHTERSCOMPAGNIE.(2017.06.17)

Elite/Beloften: 1. Roy Eefting Apeldoorn; 2. Wim Stroetinga Nijkerk Gld; 3. Hartthijs de Vries Kollum; 4. Marc de Bruin Groningen; 5. Lorenzo Harbers Nijverdal; 6. Johan Knol Bakkeveen; 7. Rutger van der Meer Stiens; 8. Robin Lowik Vriezenveen; 9. Gerco Pastoor Eemdijk; 10. Rick Smit t Harde; 11. Chiel Breukelman Gramsbergen; 12. Sander Iwema Hooghalen; 13. Rik Wielink Apeldoorn; 14. Niels Goeree Borger; 15. Tom Wijkel Exloo; 16. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 17. Sjors Beukeboom Paterswolde; 18. Melvin van Zijl Harderwijk; 19. Ruben Hoekstra Heerenveen; 20. Tim Groot Bovenkarspel;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Tessa Neefjes Wervershoof; 2. Mareille Meijering Stadskanaal; 3. Judith Bloem Apeldoorn; 4. Paulien Koster Delfstrahuizen; 5. Ingeborg Kreuze Assen; 6. Nynke Pellikaan Den Andel; 7. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 8. Sanne Westerveld Groningen; 9. Wendy Oosterwoud Ureterp; 10. Marielle Petter Giethoorn; 11. Liena de Jong Ubbena; 12. Jolanda van der Ende Epe; 13. Melissa Steenhof Drachten; 14. Dyann Veenstra Emmen; 15. Aniek Sikma Buitenpost; 16. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 17. Vivian van der Wal Leeuwarden; 18. Nienke Smit Zuidwolde.Dr; 19. Hanna de Jong Groningen; 20. Marthe Roose Enumatil;

 

DRACHTSTERCOMPAGNIE.( 2018.06.23 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Peter Schulting Lemele; 2. Renť Hooghiemster Sneek; 3. Ronald Kruijer Donkerbroek; 4. Jarno Gmelich Meijling Almere; 5. Rick Ottema Muntendam; 6. Jasper Schouten Dronten; 7. Jasper Bovenhuis Staphorst; 8. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 9. Hartthijs de Vries Kollum; 10. Danny van der Tuuk Assen; 11. Rick van Breda Den Helder; 12. Johan Knol Bakkeveen; 13. Aden Paterson Assen; 14. Kjeld Nuis Emmen 15. Chiel Schulten Raalte; 16. Jos de Vos Heerenveen; 17. Coen Rijpma Wolvega; 18. Sipke Zijlstra Burgum; 19. Aron de Jong Leeuwarden; 20. Rudy Vriend Schagen;