VRIES.( 2000.07.28
)
Elite/Neo: 1. Jean-Hendrik Westra
Molenend; 2. Edwin Veen Westerlee; 3. Bas de Lange Ommen; 4. Gerben Nijmeijer
Denekamp; 5. Anne van der Veen Buitenpost; 6. Dannie Snijder Groningen; 7.
Frank Luikens Tynaarlo; 8. Jan-Willen Joling
Nieuwlande; 9. Benny Helmers Veendam; 10. Wiebe Smid Zwagerbosch; 11. Frank
Engelen Maurik; 12. Sent Tissingh Groningen; 13. Bastiaan Krol Oldenzaal; 14.
Folkert de Haan Groningen; 15. Jochem van de Doelen Geffen; 16. Lambertus Moes
Nijeveen; 17. Rik van Leusen Nieuwleusen; 18. Mark Vos Scheemda; 19. Jan Zwiers
Gieten; 20. Henry van de Ploeg Appingedam;
Elite/Neo.Eindkl.Drenthe 3 daagse: 1. Edwin
Veen Westerlee; 2. Gerben Nijmeijer Denekamp; 3. Bas de Lange Ommen; 4. Anne
van der Veen Buitenpost; 5. Benny Helmers Veendam; 6. Allard Engels Gieten; 7.
Wiebe Smid Zwagerbosch; 8. Jean-Hendrik Westra Molenend; 9. Bastiaan Krol
Oldenzaal; 10. Folkert de Haan Groningen; 11. Frank Zwanenveld Emmen; 12. Henry
van de Ploeg Appingedam; 13. Paul Mos Ruinen; 14. Dannie Snijder Groningen; 15.
Edward Smit Een; 16. Frank Luikens Tynaarlo; 17. Sent Tissingh Groningen; 18.
Frank Engelen Maurik; 19. Jeroen Slagter Hoogeveen; 20. Jan-Willen
Joling Nieuwlande;
VRIES.( 2001.07.27
).
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a:
1. Allard Engels Emmen; 2. Bastiaan Krol Oldenzaal; 3.
Ronald Dussel Annen; 4. Marcel Luppes Hoogeveen; 5. Tonny Teuben
De Kniepe; 6. Frank Luikens Tynaarlo; 7. Germ van de Burg
Nijland; 8. Riemer Bosma Haulerwijk; 9. Tim Hiemstra Rottevalle; 10.
Hans Kopmels Wolvega; 11. Ronald Schuiling Hoogland; 12. Jan-Hendrik Westra
Molenend; 13. Richard Rijkens Eelde; 14. Lambertus Moes Wageningen; 15. Cor van
Leeuwen Musselkanaal;16. Rik van Leusen Nieuwleusen; 17. Jean-Pierre Verstraten
Roosendaal; 18. Eelco Siebring Delft; 19. Martin Schuttert Bergum; 20.
Gretienus Gommers Veghel;
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a.Eindklassement:
1. Jan Hendrik Westra; 2. Tim Hiemstra; 3. Bastiaan Knol; 4. Hielke
Boersma; 5. Jean-Pierre Verstraten; Harko Kievit; 7. Tonnie Teuben; 8.
Lambertus Moes; 9. Marcel Luppes; 10. Rudy Vriend;
VRIES. (
2002.07.26 )
Elite/Neo: 1. Tim Hiemstra Drachten; 2.
Jan-Hendrik Westra Molenend; 3. Sierk-Jan de de Haan Dokkum; 4.
Allard Engels Emmen; 5. Herman Steensma Surhuisterveen; 6. Edwin
Veen Westerlee; 7. Tonnie Teuben Heerenveen; 8. Marcel Luppes
Hoogeveen; 9. Gerben Nijmeijer Oldenzaal; 10. Adriaan Helmantel
Westeremden; 11. Peter Olde Dubbelink Rossum; 12. Richard Rijkens
Harkstede; 13. Eelke van der Wal Holwerd; 14. Sieger Haakma
Beetsterzwaag; 15. Ronald Dussel Annen; 16. Anne van der Veen
Buitenpost; 17. Ytzen Faber Leeuwarden; 18. Roy Reuver Hengelo;
19. Peter van Agtmaal Huijbergen; 20. Bert van der Kaap Assen;
Elite/Neo.Eindklassement: 1. Gerben
Nijmeijer Oldenzaal; 2. Marcel Luppes Hoogeveen; 3. Tim Hiemstra Dracvhten; 4.
Richard Rijkens Harkstede; 5. Jan hendrik Westra
Molenend; 6. Allard Engels Emmen; 7. Tonnie Teuben Heerenveen; 8. Edwin Veen
Westerlee; 9. Eelke van der Wal Holwerd; 10. Adriaan Helmantel Westeremden;
VRIES. (
2003.07.25 )
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Marco
Bos. Roden; 2. Jan-Hendrik Westra Molenend; 3. Russel van Hout
Australie/Adelaide; 4. Lambertus Koopmans Bolsward; 5. Cor van
Leeuwen. Musselkanaal; 6. Bart Beima Hardegarijp; 7. Edwin
Dunning Hoogeveen; 8. Maarten Lenferink Tubbergen; 9. Aloys van
Duuren Hoogeveen; 10. Bastiaan Krol Oldenzaal; 11. Marcel Luppes
Hoogeveen; 12. Tim Hiemstra Drachten; 13. Roel de Vries Groningen;
14. Bas Waaijer Langeveen; 15. Jan-Albert Krans De Wilp; 16.
Sierk-Jan de Haan Dokkum; 17. Ronald Dussel Annen; 18. Jenning
Huizenga Franeker; 19. Riemer Bosma Haulerwijk; 20. Pim van den
Berg Emmen;
Elite/Beloften Eindklassement Wielerdriedaagse: 1. Marcel
Luppes Hoogeveen; 2. Jan-Hendrik Westra Molenend; 3. Bastiaan
Krol Oldenzaal; 4. Rudy Vriend Waarland; 5. Edwin Dunning
Hoogeveen; 6. Bas Waaijer Langeveen; 7. Lambertus Koopmans
Bolsward; 8. Peter Olde Dubbelink Rossum; 9. Russel van Hout
Australie/Adelaide; 10. Aloys van Duuren Hoogeveen; 11. Roel de
Vries Groningen; 12. Bart Beima Hardegarijp; 13. Cor van Leeuwen.
Musselkanaal; 14. Eelke van der Wal Holwerd; 15. Sjoerd Douma
Drachten; 16. Marcel Nagengast Hoogeveen; 17. Bavius Haakma
Beetsterzwaag; 18. Taeke Oppewal Heerenveen; 19. Henri Werner
Duitsland; 20. Jan-Albert Krans De Wilp;