VLEDDER .( 2008.08.24 )

Amateurs-A/B/C: 1. Erik van der Heide Emmeloord;2. Marco Soer De Wijk; 3. Gert de Veen Zuidbroek; 4. Paul Paulusma Zevenhuizen Gn5. Jannes Weerman Nijeholtwolde;6. Jorrit van de Kant Assen; 7. Mark Vos Scheemda; 8. Romke Veldman Joure; 9. Jan Zwiers Gieten; 10. Wim Engel Staphorst; 11. Rik Sijm Groningen: 12. Frank Schuurman Zwolle; 13. Johan Dussel Eelde; 14. Han Paulusma Drachten; 15. Stef Jonker Roden; 16. Jan de Veen Muntendam; 17. Ronald Berendsen Emmen;18. Dennis Mulder. Wolvega; 19. Alwin Deems Wolvega; 20. Harry Engelsman Gieten;

 

VLEDDER .( 2009.08.23 )

Amateurs-B: 1. Jolle de Vries Sint Geertruid; 2. Tonjo Nakken Haaksbergen; 3. John Zennipman Zutphen; 4. Jan Brouwer Deventer; 5. Bas Bosma Noordwolde Fr; 6. Stefan de Vries Oosterstreek; 7. Kasper Vrielink Zutphen; 8. Henri Emens Deventer; 9. Manuel Hezeman Apeldoorn; 10. Dennis Mulder. Wolvega; 11. Arjen Kraaijeveld Emmeloord; 12. Xandrijn Bakker Zwolle; 13. Wilco van Dijk Zwolle; 14. Harke Balkema Uithuizen; 15. Sybolt Kuipers Sneek; 16. Roel Kerkhof Groningen; 17. Edwin Driessen Utrecht; 18. Lambert van den Berg Gramsbergen; 19. Gerry Vlieger Appelscha; 20. Lieuwe Palstra Bolsward;

 

VLEDDER .( 2010.08.22 )

Amateurs-A: 1. Dirk Jansen Valkenswaard; 2. Mark Groen Steenwijkerwold; 3. Jan Hekman Norg; 4. Marthijs Wegdam Dalen; 5. Alfred Feikens Groningen; 6. Ronald Kruijer Heiligerlee; 7. Johan Knol Midwolda; 8. Eljakim v.d. Sande Ossenzijl; 9. Henk Weerman Wolvega; 10. Ronald Wierstra Leeuwarden; 11. Dirk Janssen Hoogeveen; 12. Jan Dupon Burgum; 13. Paul Paulusma Zevenhuizen GN; 14. Steve McEwen Donderen; 15. Ingo Roelofsen Giethoorn; 16. Ronnie Takens Groningen; 17. Wim Engel Staphorst; 18. Jan de Vries Nijeholtpade; 19. Johny Kat Hoogeveen; 20. Jan de Jager Terband;

Amateurs-B: 1. Freddy Keller Deventer; 2. Simon Schram Wolvega; 3. Paul Leerkes Deventer; 4. Henri Emens Deventer; 5. Ron Smits Langelille; 6. Peter de Weert Staphorst; 7. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 8. Tonny de Nekker Noordwolde; 9. Stefan de Vries Oosterstreek; 10. Jacco Morren Kamperveen; 11. Roel Kerkhof Groningen; 12. Jentse Top Groningen; 13. Tim van der Meer IJlst; 14. Manuel Hezeman Apeldoorn; 15. Immanuel van Tintelen Baars; 16. Wilco van Dijk Zwolle; 17. Dennis Mulder Wolvega; 18. Gerrit van Loo t Harde; 19. Arjan Bouwman Eerbeek; 20. Bert Platzer Groningen;

 

VLEDDER.(2011.08.21 )

Amateurs: 1. Arjen Bos Bolsward; 2. Marcel Weinans Roden; 3. Egon Nanninga Lelystad; 4. Dirk Janssen Groningen; 5. Simon Schram Wolvega; 6. Theo Trul Assen; 7. Riemer Bosma Haulerwijk; 8. Pim Cazemier Den Horn; 9. Martijn Wietzes Zuidwolde Dr; 10. Paul de Haan Meedhuizen; 11. Johan Knol Midwolde; 12. Jorrit van de Kant Assen; 13. Arjan Elferink Veenhuizen; 14. Peter de Weert Staphorst; 15. Wessel Piersma Sneek; 16. Herman Steensma Opende; 17. Jesper de Hoog Assen; 18. Mark Groen Steenwijkerwold; 19. Henk Weerman Wolvega; 20. Jan Weening Surhuisterveen;

Sportklasse: 1. Joost Jansen Rotterdam; 2. Immanuel van Tintelen Baars; 3. Johannes de Groot Jubbega; 4. Bas Bosma Noordwolde; 5. Ynte de Vries Deventer; 6. Tim van der Meer IJlst; 7. Wilco van Dijk Zwolle; 8. Jan Sanders Beuningen; 9. Ben Plantinga Glimmen; 10. Jannes Weerman Nyeholtwolde; 11. Patrick van Bergen Noordbroek; 12. Barjo Lamberink Bergentheim; 13. Geert van der Veen Noordbroek; 14. Dennis Mulder Wolvega;

 

VLEDDER.(2012.08.26)

Amateurs: 1. Wessel Piersma Sneek; 2. Arjen Bos Bolsward; 3. Henk-Jan Schelhaas Steenwijk; 4. Bas Seldenrijk Borger; 5. Binne de Haan Groningen; 6. Erik Huisman Groningen; 7. Jacob Dijkstra Oldeberkoop; 8. Anne-Willem Braam Groningen; 9. Riemer Bosma Haulerwijk; 10. Henk Weerman Wolvega; 11. Ronald Wierstra Hurdegaryp; 12. Tako Klabbers Gorredijk; 13. Tim Hiemstra Drachten; 14. Herman Steensma Opende; 15. Gert de Veen Zuidbroek; 16. Menno Kloosterman Groningen; 17. Jan Hekman Norg; 18. Michiel Weening Surhuizum; 19. Sander Hoekstra Earnewald; 20. Julius Dozeman Hoogeveen;

Sportklasse: 1. Bas Bosma Noordwolde; 2. Henk-Jan Buis Enkhuizen; 3. Ron Smits Langelille; 4. Dennis Timmerman Hoogkarspel; 5. Jan Terpstra Drachten; 6. Gerrit van Loo t Harde; 7. Marcel van den Bosch Wezep; 8. Jannes Weerman Nyeholtwolde; 9. Bert Jan Hamer Hattem; 10. Kees Muis Stadskanaal; 11. Henry van der Ploeg Appingedam; 12. Christiaan Hak Giessenburg; 13. Gerben de Ruiter Harderwijk; 14. Wilco van Dijk Zwolle;

 

VLEDDER.( 2013.08.25 )

Amateurs: 1. Taeke Oppewal Heerenveen; 2. Jan Hekman Norg; 3. Binne de Haan Groningen; 4. Bj÷rn Bakker Wijnjewoude; 5. Sierd Steiginga Exmorra; 6. Jack Kuper Dokkum; 7. Sebastiaan van der Meer Groningen; 8. Klaas Jan Kin Meppel; 9. Gert de Veen Zuidbroek; 10. Tako Klabbers Gorredijk; 11. Henk Weerman Wolvega; 12. Mark van der Kolk Vroomshoop; 13. Siebe Vrieswijk Deventer; 14. Richard Kors Wilhelminaoord; 15. Peter de Weert Staphorst; 16. Michiel van Goor Nijeveen; 17. Erik Huisman Groningen; 18. Sander Hoekstra Earnewald; 19. Herman Steensma Opende; 20. Jan Terpstra Drachten;

Sportklasse: 1. Edwin van Beek Zwaag; 2. Bas Bosma Noordwolde; 3. Edward Huisman Nijverdal; 4. Ron Smits Langelille; 5. Dick Kinket Hattem; 6. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 7. Berend Slagter Groningen; 8. Aalzen Alma Augustinusga; 9. Piet Kralt Rijnsburg; 10. Dieks Prenger Vriezenveen; 11. Tino Oosterlaar Heino; 12. Kees Muis Stadskanaal; 13. Jannes Weerman Nyeholtwolde; 14. Gerrit-Jan van Duinen Wezep; 15. Marcel van den Bosch Wezep; 16. Steffen Schoonveld Groningen; 17. Bert Jan Hamer Hattem; 18. Alwin Deems Wolvega; 19. Wilco van Dijk Zwolle; 20. Gerry Vlieger Appelscha;

 

VLEDDER.( 2014.08.24 )

Amateurs: 1. Arjen Bos Bolsward; 2. Taeke Oppewal Heerenveen; 3. Jan Hekman Norg; 4. Hans Kopmels Wolvega; 5. Bas Bosma Noordwolde; 6. Tako Klabbers Gorredijk; 7. Barry Porsius Lelystad; 8. Tim Hiemstra Drachten; 9. Bert Lip Hardenberg; 10. Peter de Weert Staphorst; 11. Harko Kievit Leek; 12. Henk Weerman Wolvega; 13. Klaas Jan Kin Meppel; 14. Wilfred Drenthen Veenoord; 15. Egon Nanninga Lelystad; 16. Janco Hogendorp Leeuwarden; 17. Bauke Bouwstra Workum; 18. Stef Jonker Roden; 19. Maurice Zaal Groningen; 20. Jan Terpstra Drachten;

Sportklasse: 1. Johannes de Groot Jubbega; 2. Dick Kinket Hattem; 3. Ron Smits Langelille; 4. Patrick Sleiffer Noordwolde; 5. Dorus Heijnen Groningen; 6. Dick Post Wezep; 7. Marcel van den Bosch Wezep; 8. Frank Nederveen Amsterdam; 9. Edward Huisman Nijverdal; 10. Gerrit-Jan van Duinen Wezep; 11. Gerry Vlieger Appelscha; 12. Bert Jan Hamer Hattem; 13. Colin Bolle t Harde; 14. Tino Oosterlaar Heino; 15. Jannes Weerman Nyeholtwolde; 16. Edwin Knol Hasselt; 17. Anko Smilda Leek; 18. Chris Rave s-Heerenberg; 19. Bram Kempkens Groningen; 20. Jeroen Heijne Westerwytwerd;

 

VLEDDER.( 2015.08.23 )

Amateurs: 1. Bram Mens Den Haag; 2. Niels van Deursen Den Haag; 3. Jan Terpstra Drachten; 4. Pieter Verhoeven Groningen; 5. Henk Weerman Wolvega; 6. Jan Hekman Norg; 7. Harko Kievit Leek; 8. Taeke Oppewal Heerenveen; 9. Sjors Beukeboom Paterswolde; 10. Hans Kopmels Wolvega; 11. Barry Porsius Lelystad; 12. Egon Nanninga Lelystad; 13. Janco Hogendorp Leeuwarden; 14. Marcel Weinans Roden; 15. Klaas Jan Kin Meppel; 16. Arjen Kraaijeveld Emmeloord; 17. Sjoerd Visser Burgum; 18. Henk Weerman Wolvega; 19. Maurice Zaal Groningen; 20. Arjen Reinsma Roden;

Sportklasse: 1. Peter de Weert Staphorst; 2. Dick Kinket Hattem; 3. Gerben Oldenkamp Zandhuizen; 4. John Zennipman Zutphen; 5. Jan Muis Giessenburg; 6. RenÚ Rotscheid Apeldoorn; 7. Ralph Greupink Dalen; 8. Harry Ruiterkamp Slijk-Ewijk; 9. Marcel Torensma Leek; 10. Jan Sanders Beuningen; 11. Ron Smits Langelilie; 12. Egbert Schoemaker Steenwijk; 13. Marcel van den Bosch Wezep; 14. Patrick Sleiffer Noordwolde; 15. Tino Oosterlaar Heino; 16. Bas Westra Sneek; 17. Ynte de Vries Deventer; 18. Tim Koote Groningen; 19. Bert Jan Hamer Hattem; 20. Martijn Veldink Oosterhesselen;