TER APEL.( 2000.05.24 )

Sportkl.-B/Vet: 1. Arno Winters Dronten; 2. Harm Poelman Hoogezand; 3. Theo Schlijper Linschoten; 4. Piet de Haas Tiel; 5. Albert Spa Drieborg; 6. Ronnie Takens Groningen; 7. Rhett van Tright Hoogersmilde; 8. Jan Roelof Hessels Havelte; 9. Johan Hoekstra Hardegarijp; 10. Gijs van Tuijl Bruchem; 11. Harald Kolotzny Meppen(Dui); 12. Roel de Vries Zuidbroek; 13. Rienk de Vries Hardegarijp; 14. Jan de Veen Woldendorp; 15. Gosse Hoeksma Wolvega; 16. Taeke Castelein Groningen; 17. Henk Stoel Vroomshoop; 18. Jan Kalter Emmen; 19. Jan de Boer Hardegarijp; 20. Ko Oost Emmen;

 

TER APEL.( 2001.06.27 ).

Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Folkert de Haan Groningen; 2. Cor van Leeuwen Musselkanaal; 3. Ronald Dussel Annen; 4. Marcel Nagengast Hoogeveen; 5. Arjan Stroetinga Oosterwolde; 6. Eddy Reinerink Harbrinkhoek; 7. Anne Knol Emmen; 8. Arjan Elferink Ten Boer; 9. Johan Dalstra Buitenpost;10. Christoph Haxsen Peize; 11. Niels Savenije Groningen; 12. Jacques Veen Sleen; 13. Ard Aling Roden; 14. Allard Engels Emmen; 15. Pim van den Berg Emmen; 16. Wiebe Smid Zwagerbosch; 17. Frank.jr Wagemaker Hoogkarspel; 18. Erwin van Walsem Hoogeveen; 19. Paul Henskes Groningen; 20. Hans Kopmels Wolvega;

Nieuwelingen: 1. Jeroen Horck Enschede; 2. Frank Wierstra Bergum; 3. Albert Timmer Gramsbergen; 4. Gertjan Rosema Fochteloo; 5. Rick Mostert Borger;6. Leon Westenberg Nijverdal; 7. Kevin Schutte Zwolle; 8. Jesper Kelder Holtheme; 9. Dwight Spijker Kampen; 10. Jeffrey Buist Assen; 11. Menno Horst Emmen; 12. Jordy Luisman Bargentheim; 13. Stijn Taal Assen;

14. Elzo Vos De Wilp; 15. Maarten Krommendijk Peize; 16. Giel Kleinjan Nijverdal; 17. Rick Fransen Saasveld; 18. Douwe-Jan Dijkstra Sleen; 19. Jaap Erkelens Veendam; 20. Julius Dozeman Hoogeveen;

 

TER APEL.( 2002.06.26 )

Elite/Neo: 1. Edwin Dunning Hoogeveen; 2. John Kerstholt Assen; 3. Gerben Nijmeijer Oldenzaal; 4. Sebastiaan van der Meer Groningen; 5. Christoph Haxsen Peize; 6. Johan Dalstra Buitenpost; 7. Frank Zwaneveld Emmen;8. Tom Davids Nieuw-Amsterdam; 9. Ard Aling; 10. Arjan Horstmann Nieuw Amsterdam;11. Edwin Veen Westerlee; 12. Michael Muller Itterbeck;13. Tim Hiemstra Drachten; 14. Allard Engels Emmen; 15. Benny Helmers Veendam; 16. Bert van der Kaap Assen; 17. Wiebe Smid Zwagerbosch;18. Marcel Nagengast Hoogeveen; 19. Anne Knol Emmen; 20. Ronald Wierstra Bergum;

Nieuwelingen: 1. Mike van der Putten Haarlem; 2. Frank Wierstra Bergum; 3. Jeffrey Buist Assen; 4. Kevin Schutte Zwolle; 5. Ruud Fransen Nw. Weerdinge; 6. Raymon Bleuming Hoogeveen; 7. Menno Horst Emmen; 8. Dwight Spijker Kampen; 9. Jeroen Mersman Nieuw-Buinen; 10. Wietse Hamstra Buitenpost; 11. Mick du Prie Amersfoort; 12. Niels Bastemeijer Assen; 13. Johan Moek Assen; 14. Robert Bovenhuis Staphorst; 15. Hans Everts Assen;16. Arent Naber Nieuw Weerdinge; 17. Martin Slim Nieuw Amsterdam;18. Bauke Kogelman Lemelerveld;19. Paul Timmer Gasselte; 20. Michiel Jan van der Linde Ruinen;

 

TER APEL.( 2003.05.23 ).

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Pim van den Berg Emmen; 2. Berry Nagel- hout Doornspijk; 3. Bart Beima Hardegarijp; 4. Ard Aling Roden; 5. Henry van der Weerd Kampen;6. Johan Dalstra Buitenpost; 7. Cor van Leeuwen. Musselkanaal; 8. Niels Savenije Groningen; 9. Bert van der Kaap Assen; 10. DaniŽl Niezink Groningen;11. Evert-Jan Veldkamp Groningen; 12. John Kerstholt Assen;13. Tim Hiemstra Drachten; 14. Koen Langenkamp Dwingeloo;15. Martin Schuttert Bergum; 16. Jos Westra JR Nieuw Roden; 17. Coen Bosch Twello;18. Jeroen Docter De Wijk; 19. Aloys van Duuren Hoogeveen; 20. Sebastiaan van der Meer Groningen;

 

TER APEL. ( 2004.06.11 )

Elite/Neo/Amateurs-A: 1. Ronald Schur Alkmaar; 2. Johan Dalstra Buitenpost; 3. Frank Zwaneveld Emmen; 4. Mark Saathof Nijverdal; 5. Jeroen Straathof Leiden; 6. Sent Tissingh Groningen; 7. Herman Snoeijink Denekamp; 8. Gerard van Dijk Roden; 9. Steven Lubbers Almelo; 10. Raymond Koch Zwolle; 11. Wouter Heiligenberg Joure; 12. Henk Tissingh De Wijk; 13. Jacob Ekema Veendam; 14. Lieuwe Westra Munein; 15. Arjan Stroetinga Oldeberkoop; 16. Jelle Dijk Marum; 17. Bert van der Kaap Assen;

18. Jeroen Docter De Wijk;19. Bert van Dijk Zwolle; 20. Jos Boonstra Peize;

 

TER APEL .( 2005.06.17 )

Elite/Belofte: 1. Folkert de Haan Groningen; 2. Adriaan Helmantel Westeremden; 3. Marc Reef Oldenzaal; 4. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 5. Peter Mohlmann Apeldoorn; 6. Pim van den Berg Emmen; 7. Marien Wallink Heino; 8. Edwin Wielink Deventer; 9. Sent Tissingh Groningen; 10. Cor van Leeuwen. Musselkanaal; 11. Jasper Lenferink Tubbergen; 12. Jos Boonstra Peize; 13. Paul van der Veen Gieterveen; 14. Christoph Haxen Papenburg; 15. Erwin van Walsem Hoogeveen; 16. Arent Naber Nieuw Weerdinge; 17. Frank Luikens Groningen;18. Bert van Dijk Zwolle; 19. Giorgio Renleo Deventer; 20. Atze Dijkhuis Eelde;

 

TER APEL.( 2006.06.23 )

Elite/Beloften: 1. Sierd Steiginga Exmorra; 2. Gerard van Dijk Roden; 3. Cor van Leeuwen; Musselkanaal; 4. Germ van der Burg Folsgare; 5. Johan Moek Assen; 6. Bert Krans De Wilp Gn; 7. Jacob Ekema Veendam; 8. Jochem Verschoor Terwispel; 9. Jethro Smit Vlaardingen; 10. Bert Lip Hardenberg; 11. Aloys van Duuren Hoogeveen; 12. Johan Dalstra Buitenpost; 13. Leon van Leusen Wezep; 14. Kor Steenbergen Pesse; 15. Anne Knol Emmen; 16. Erwin van Walsem Hoogeveen; 17. Wiebe Smid Zwagerbosch; 18. Elzo Vos De Wilp Gn; 19. Raymond Koch Zwolle; 20. Berry Nagelhout Doornspijk;

 

TER APEL.( 2007.06.22 )

Elite/Beloften: 1. Ruud Fransen Nieuw Weerdinge; 2. Bert Lip Hardenberg; 3. Sierd Steiginga Exmorra; 4. Vincent ter Schure Rheeze; 5. Umberto Atzori Zorgvlied; 6. Germ van der Burg Nijland; 7. Mathijs Timmer Emmen; 8. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 9. Lambertus Koopmans Bolsward; 10. Michiel Bults Emmen; 11. Lars Horring Exloo; 12. Jochem Verschoor Terwispel; 13. Wouter Wilken Groningen; 14. Lambertus Moes Groningen; 15. Tim Koote Nieuw Weerdinge; 16. Jacob Ekema Veendam; 17. Gerard van Dijk Roden; 18. Jinne Osinga Groningen; 19. Hidde van Nuil Appelscha; 20. Herman Spijkerman Zuidhorn;