RODEN.LUS VAN..( 2000.07.21 )

Elite/Neo: 1. Wally Buurstede Sint Willebrord; 2. Bram Tankink Haaksbergen; 3. Edwin Veen Westerlee; 4. Fulco van Gulik Steenbergen/Rotterdam; 5. Marco Bos Roden; 6. Davy Dubbeldam Sluiskil; 7. Tom Cordes Baarle-Nassau; 8. Jan Schilder Zwaagdijk; 9. Daniel van Elven Etten-Leur; 10. Angelo van Melis Oss; 11. Edward Smit Een; 12. Jelle Mul Schoorl; 13. Marcel Luppes Hoogeveen; 14. Bastiaan Krol Oldenzaal; 15. Peep Mikli Estland; 16. Jeroen Slagter Hoogeveen; 17. Allard Engels Gieten; 18. Frank Zwanenveld Emmen; 19. Tim Hiemstra Rottevalle; 20. Gerard Windhouwer Oostzaan;

Sportkl.-A/B: 1. Anne Knol Emmen; 2. Jolle de Vries Groningen; 3. Sebastiaan van der Meer Rolde; 4. Meint van der Galien Drogeham; 5. Robin Langerhuizen Havelte; 6. Harold Dijkstra Gieten; 7. Jan van Oosterom Schalkhaar; 8. Arjan Tigelaar Smilde;9. Taeke Oppewal Heerenveen; 10. Kees van den Akker Akkrum; 11. Nils Barnhoorn Nijeholtpade;12. Ron Smits Langehille; 13. Nathan Lootsma Leeuwarden; 14. Alex Visser Oldemarkt; 15. Tony de Nekker Noordwolde;16. Tijs Hofstede Leeuwarden; 17. Jan-Willem Blaauw Groningen; 18. Henk Woldhuis Bovensmilde; 19. Eljakim van de Sande Oldemarkt; 20. Gerrit Wonder Beilen;

 

RODEN LUS VAN.( 2001.07.20 ).

Elite/Neo: 1. Thijs Al Wormer; 2. Arno Wallaard Noordeloos; 3. Gerard Windhouwer Oostzaan; 4. Odwin Bink Amsterdam; 5. Sander Lormans Heemskerk; 6. Tom Cordes Baarle-Nassau; 7. Dannie Snijder Groningen; 8. Germ van de Burg Nijland; 9. Marco Bos Roden; 10. Wally Buurstede Sint Willebrord; 11. JuliŽn Smink Hoogland; 12. Eddy Reinerink Harbrinkhoek; 13. Tom Hoedemakers Schijndel; 14. Pim Keetman Winkel; 15. Christoph Haxsen Peize;16. Renť van der Meulen Heerenveen; 17. Harko Kievit Nietap; 18. Martijn Lust Heerhugowaard; 19. Tim Hiemstra Rottevalle; 20. Edwin Veen Westerlee;

 

RODEN.LUS VAN. ( 2002.07.19 )

Elite/Neo: 1. Eelke van der Wal Holwerd; 2. Sierk-Jan de de Haan Dokkum; 3. Robert van Plateringen Harderwijk; 4. Rob Reuvers Grathem; 5. Sander Lormans Heemskerk; 6. Marcel Luppes Hoogeveen; 7. Allard Engels Emmen; 8. Gerard Windhouwer Oostzaan; 9. Tim Hiemstra Drachten; 10. Ton Slippens ít Veld; 11. Edwin Veen Westerlee; 12. Tom Cordes Baarle-Nassau; 13. Marcel Alma Harskamp; 14. Marcel Nagengast Hoogeveen; 15. Marco Bos. Roden; 16. Dennis Smit Zwanenburg; 17. Anne van der Veen Buitenpost; 18. Marcel Beima Hardegarijp; 19. Wally Buurstede Sint Willebrord; 20. Godert de Leeuw Ermelo;

Sportkl.-A: 1. Emiel Mulder Hattem; 2. Niels Bergman Groningen; 3. Marcel Goosen Hurdegarijp; 4. Gerwin van Dam Leeuwarden; 5. Marco Soer De Wijk; 6. Igor van Elburg Ommen; 7. Henny Dieterman Blyham; 8. Kees van den Akker Akkrum; 9. Kenneth Benjamins Groningen; 10. Paul Henskens Groningen; 11. John van der Veen Leiden; 12. Riemer Bosma Haulerwijk; 13. Wilco Spoelman Koudum; 14. Ronald Bijma Apeldoorn; 15. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 16. Jouke Posthumus Haren; 17. Anne Knol Emmen; 18. Peter Kroek Zwolle; 19. Marco Bergman Groningen; 20. Mark Groen Tuk;

 

RODEN.LUS VAN. ( 2003.07.11 )

Elite/Beloften: 1. Odwin Bink Amsterdam; 2. Edwin Dunning Hoogeveen; 3. Arno Wallaard Noordeloos; 4. Matthijs Delen Rotterdam; 5. Marco Bos. Roden; 6. Wally Buurstede Sint Willebrord; 7. Peter MŲhlmann Apeldoorn; 8. Martijn Lust Heerhugowaard; 9. Folkert de Haan Groningen; 10. Allard Engels Emmen; 11. Pascal Hermes Liempde; 12. Ard Aling Roden; 13. Germ van den Burg Folsgare; 14. Marcel Luppes Hoogeveen; 15. Peter Schep Lopik; 16. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 17. Cor van Leeuwen. Musselkanaal; 18. Dennis Smit Zwanenburg; 19. Richard Kooijman Winkel; ,20. Jeroen Straathof Leiden;

Elite/Vrouwen: 1. Christine Mos De Wijk; 2. Sissy Van Alebeek Amsterdam; 3. Eyelien Bekkering Den Ham; 4. Arenda Grimberg Almelo; 5. Adrie Visser Wieringerwerf; 6. Vera Koedooder Bovenkarspel; 7. Sandra 't Hart Heerenveen; 8. Lenie Dijkstra Joure; 9. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 10. Elisabeth Folkerts Elahuizen;11. Irene van den Broek Groningen; 12. Mischa Coolen Hengelo;13. Angela Hillenga Finsterwolde; 14. Frouke Oonk Eindhoven;15. Francis Linthorst Ooij; 16. Fonny Wekema Peize; 17. Helma de Jong Groningen;18. Debby Mansveld Gasselternijveen; 19. Marieke Haverdings Zuidlaren; 20. Mirjam Bentum-Ten Hoor Veendam;

 

RODEN.LUS VAN .( 2004.07.09 )

Elite/Neo: 1. Jens Mouris Ouderkerk a/d Amstel; 2. Jeroen Straathof Leiden; 3. Kenny van Hummel Elden;4. Dennis Smit Zwanenburg; 5. Richard Kooijman Winkel; 6. Tom Veelers Ootmarsum; 7. Peter Schep Lopik; 8. Jos Harms Oude Pekela; 9. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 10. Thom van Dulmen Didam; 11. Cor van Leeuwen. Musselkanaal; 12. Koen de Kort Liempde; 13. Frank Zwaneveld Emmen; 14. Roel de Vries Groningen; 15. Lambertus Koopmans Bolsward; 16. Dirk Peetoom Dirkshorn; 17. Aloys van Duuren Hoogeveen; 18. Bas Waaijer Langeveen; 19. Johan Procee Groningen; 20. Robert Slippens Spanbroek;

Elite-Dames: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2. Linn Torp Noorwegen; 3. Helma de Jong Groningen; 4. Sissy van Alebeek Schijndel; 5. Lenie Dijkstra Oosterzee-Buren; 6. Christine Mos De Wijk;7. Marieke de Jonge Veendam; 8. Florien Remmelts Ruinerwold; 9. Dorothee Grun Koln/Duitsland; 10. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 11. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 12. Hinke Bos Zuidhorn; 13. Fonny Wekema Peize; 14. Josephine Groenveld Folsgare;15. Christa de Lange-Benjamin Coevorden; 16. Susan Hartog Jisp; 17. Elizabeth Folkerts Elahuizen;18. Angela Hillenga Finsterwolde; 19. Sandra Hoekzema Sneek; 20. Marit Kamp Pesse;

 

RODEN LOS VAN .( 2005.07.22 )

Elite/Belofte: 1. Jan van Velzen Rheden; 2. Reinier Honig Alkmaar; 3. Dennis Smit Zwanenburg; 4. Gideon de Jong Papendrecht; 5. Piet Rooijakkers Gerwen; 6. Paul van Schalen Arnhem; 7. Arno Wallaard Noordeloos; 8. Odwin Bink Amsterdam; 9. Peter Mohlmann Apeldoorn; 10. Johan Dalstra Buitenpost; 11. Lieuwe Westra Munein; 12. Kenny van Hummel Elden; 13. Bas Waaijer Hoogeveen; 14. Arkadius Wojtas Polen; 15. Jurgen van Pelt Gerwen;16. Sent Tissingh Groningen; 17. Bert Krans De Wilp; 18. Marcel Nagengast Hoogeveen;19. Dirk Bellemakers Luyksgestel; 20. Vladimir Riha Duitsland;

Elite-Vrouwen: 1. Sissy van Alebeek Schijndel; 2. Loes Gunnewijk Rekken; 3. Angela Hillenga Finsterwolde;4. Arenda Grimberg Almelo; 5. Adrie Visser Wieringerwerf; 6. Christine Mos De Wijk; 7. Janneke Vos Amsterdam; 8. Marije Profijt Hoogeveen;9. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 10. Eyelien Bekkering Den Ham; 11. Andrea Bosman Amstelveen; 12. Irene v.d. Broek Groningen; 13. Janneke Kanis Zwolle; 14. Elizabeth Folkerts Heerenveen; 15. Karin Aune Zweden; 16. Mirella Ehrin Zweden; 17. Marit Palland Zwolle; 18. Helma de Jong Groningen; 19. Marie Lindberg Zweden; 20. Jessica Glasbergen Den Helder;

 

RODEN.LUS VAN.( 2006.07.21 )

Elite/Beloften: 1. Marco Bos. Leek; 2. Danny Stam. Assendelft; 3. Tom de Meijer Belgie; 4. Bauke Mollema Groningen; 5. Jan van Velzen Rheden; 6. Eddy Hollands Australie; 7. Norbert Poels Blitterswijck; 8. Johan Procee Groningen; 9. Fulco van Gulik Apeldoorn; 10. Renť Hooghiemster Oentsjerk; 11. Frank Wierstra Burgum; 12. Bert Krans De Wilp Gn; 13. Bas Waaijer Langeveen; 14. Ronald Bijma Apeldoorn; 15. Jorrit Bergsma Aldeboarn; 16. Erwin Binnenpoorte Raalte; 17. Robert Slippens Spanbroek; 18. Hidde van Nuil Appelscha; 19. Vladi Riha Duitsland; 20. Geurt Witterholt Grijpskerk;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Sissy van Alebeek Schijndel; 2. Loes Gunnewijk Rekken; 3. Christine Mos De Wijk; 4. ---;5. Arenda Grimberg Almelo; 6. Andrea Bosman Eindhoven; 7. Eyelien Bekkering Den Ham Gn; 8. Josephine Groenveld Folsgare; 9. Angela Hillenga Rolde; 10. Njisk Nauta Amsterdam; 11. DaniŽlle Bekkering Den Ham Gn; 12. Kim van Dijk Winsum Gn; 13. Marit Palland Zwolle; 14. Sandra Hoekzema Sneek; 15. Marit Kamp Pesse; 16. Helma de Jong Groningen; 17. Karin Knol Leeuwarden; 18. Linda Kroes Raalte; 19. Janneke Ensing Gieten; 20. Ingeborg Kreuze Assen;

 

RODEN.LUS VAN.( 2007.07.13 )

Elite/Beloften: 1. Jos Harms Oude Pekela; 2. Johnny Hoogerland Yerseke; 3. Marrien Wallink Zwolle; 4. Jan van Velzen Rheden; 5. Tim van der Zanden s-Gravenhage; 6. Dennis Smit Zwanenburg; 7. Jenning Huizenga Franeker; 8. Norbert Poels Maastricht; 9. Johan Procee Groningen; 10. Germ van der Burg Nijland; 11. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 12. Malaya van Ruitenbeek Delft; 13. Wouter Mol Nibbixwoud; 14. Martijn Lust Heerhugowaard; 15. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 16. Eric van de Meent Veenendaal; 17. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 18. Arne Hassink Zieuwent; 19. Christoph Haxen Duitsland; 20. Michiel Bults Emmen;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Moniek Rotmensen Steenbergen; 2. Dorien Janse Amersfoort; 3. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 4. Eyelien Bekkering Den Han Gn; 5. Janneke Ensing Gieten; 6. Sissy van Alebeek Amsterdam; 7. Christine Mos De Wijk; 8. DaniŽlle Bekkering Den Han Gn; 9. Emma Mackie Australie; 10. Josephine Groenveld Nijland; 11. Jane Douma Groningen; 12. Sandra Hoekzema s-Gravenhage; 13. Helma de Jong Groningen; 14. Juliette Wigbold Hengelo ov; 15. Adriene Snijder Kollum; 16. Jacobien Kanis Zwolle; 17. Monique Verstraten Roosendaal; 18. Janneke Kanis Zwolle; 19. Kim van Dijk Winsum Gn; 20. Yvonne Baltus Wieringerwaard;

 

RODEN.LUS VAN .( 2008.07.11 )

Elite/Beloften: 1. Johnny Hoogerland Yerseke;2. Lieuwe Westra Munein; 3. Umberto Atzori Zorgvlied; 4. Martijn Verschoor Bovensmilde;5. Richard Groenendaal Sint Michielsgestel;6. Vladi Riha Bremen; 7. Marco Bos. Roden; 8. Theo Postma Zwagerbosch; 9. Dennis Smit Zwanenburg; 10. Jos Harms Oude Pekela; 11. Paul van Schalen Bakel; 12. Herman Spijkerman Zuidhorn;13. Gerard Windhouwer Oostzaan;14. Johan Vreugdenhil Eldersloo;15. Jochem Verschoor Terwispel;16. Michiel Bults Emmen; 17. Ivor Bruin Andijk; 18. Frank Vreugdenhil Eldersloo;19. Martijn Keizer Muntendam; 20. Gerard van Dijk Roden;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Adrie Visser Wieringerwerf; 2. Andrea Bosman Ermelo; 3. Sissy van Alebeek Amsterdam;4. Suzanne Kuiper Delft; 5. Josephine Groenveld Nijland;6. Hilde van Slochteren Groningen;7. Sandra Hoekzema s-Gravenhage;8. Nina Kessler Velserbroek; 9. Arenda Grimberg Almelo; 10. Jane Douma Groningen; 11. Adriene Snijder Kollum; 12. Joukje Braam Warmenhuizen;13. Helma de Jong Groningen;14. Trieneke Fokkens Lentingewolde;15. Kate Rudd Ierland; 16. Erika Broekema Wildervank;17. Janneke Ensing Gieten; 18. Marieke van Nek Lelystad; 19. Joan Boskamp Groningen; 20. Alike Haanstra Waskemeer;

 

RODEN.LUS VAN .( 2009.07.10 )

Elite/Beloften: 1. Tom Slagter Slochteren; 2. Jos Harms Oude Pekela; 3. Rudy Vriend Schagen; 4. Rob Disseldorp Rijpwetering; 5. Melvin Boskamp Leek; 6. Marcel Beima Hurdegaryp; 7. Dennis Smit Zwanenburg; 8. Ruud Fransen Nieuw Weerdinge; 9. Martijn Verschoor Bovensmilde; 10. Christoph Haxsen Duitsland; 11. Stefan Limburg Witte Paarden; 12. Jasper Lenferink Tubbergen; 13. Mitchell Huenders Hoofddorp; 14. Joost van Leijen Ewijk; 15. Rob Mud Zwolle; 16. Jochem Verschoor Terwispel; 17. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 18. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 19. Jake Griffin Almere; 20. Peter Mohlmann Apeldoorn;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Janneke Kanis Zwolle; 2. Andrea Bosman Ermelo; 3. Monique van de Ree Willemstad; 4. Arenda Grimberg Almelo; 5. Janneke Ensing Gieten; 6. Jose Tomic Australie; 7. Adrie Visser Wieringerwerf; 8. Loes Markerink Raalte; 9. DaniŽlle Bekkering Den Han Gn; 10. Marissa Otten Enter; 11. Juliette Wigbold Australie; 12. Sandra Hoekzema Sneek; 13. Eyelien Bekkering Den Han Gn; 14. Moniek Tenniglo Albergen; 15. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 16. Marit Huisman Lutjebroek; 17. Irene van den Broek Utrecht; 18. Jessica Glasbergen Den Helder; 19. Josephine Groenveld Nijland; 20. Marlijn Binnendijk Zuid-Scharwoude;

 

RODEN.LUS VAN .( 2010.07.09 )

Elite/Beloften: 1. Umberto Atzori Zorgvlied; 2. Johan Procee Groningen; 3. Jos Harms Oude Pekela; 4. Peter Merx Warfhuizen; 5. Rob Disseldorp Rijpwetering; 6. Mitchell Huenders Hoofddorp; 7. Vladi Riha Bremen Dui; 8. Peter Schulting Emmeloord;9. Jelle Posthuma Weerselo; 10. Jinne Osinga Groningen;11. Renť Hooghiemster Drachten; 12. Stefan Poutsma Peize; 13. Mark Stokreef Markelo;14. Glenn Clermonts Bellingwolde; 15. Sent Tissingh Groningen;16. Bert-Jan Lindeman Assen; 17. Bram Wegter Groningen; 18. Jasper Ockeloen Arnhem; 19. Wouter de Groot Lochem; 20. Ronald Roos Hoogstraten (Bel);

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Megan Dunn Australie; 2. Njisk Nauta Amsterdam; 3. Janneke Ensing Gieten; 4. Loes Markerink Deventer; 5. Hannah Welter Loosdrecht; 6. Josien van Wingerden Sliedrecht; 7. Eyelien Bekkering Den Ham; 8. Marissa Otten Enter; 9. Hilde van Slochteren Groningen; 10. Andrea Bosman Ermelo; 11. Juliette Wigbold Hengelo; 12. Janneke Kanis Zwolle; 13. Monique van de Ree Willemstad; 14. Arenda Grimberg Baarle Nassau; 15. Shanne Braspennincx Ulvenhout; 16. Geerike Schreurs Zwolle; 17. Linda Kroes Groningen; 18. Silke Kogelman Lemelerveld; 19. Irene Lako Groningen;

 

RODEN LUS VAN.(2011.07.15 )

Elite-Mannen/Beloften: 1. Folkert de Haan Amsterdam; 2. Leander Schreurs Elburg; 3. Dennis Smit Zwanenburg; 4. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 5. Stefan Poutsma Peize; 6. Berden de Vries Gieterveen; 7. Jan Bos Nieuwehorne; 8. Lars Bartlau JV Assen; 9. Kenneth Hanson Amerika; 10. Jesse de Haan Heerde; 11. Ronald Roos Merksplas (Bel); 12. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 13. Rudy Botter Slagharen; 14. Elmar Reinders Emmen; 15. Jos Harms Oude Pekela; 16. Martijn Knol Hasselt; 17. Bram Wegter Groningen; 18. Andries Weening Harkema; 19. Mark Stokreef Markelo; 20. Sent Tissingh Groningen;

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen:1. Vera Koedooder Apeldoorn; 2. Roxane Knetemann Krommenie; 3. Andrea Bosman Norg; 4. Janneke Ensing Gieten; 5. Ashlee Ankudinoff Australie; 6. Geerike v.d. Breggen-Schreurs Zwolle;7. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 8. Emma Crum Nieuw-Zeeland; 9. Yvonne Troost Wijhe; 10. Annette Edmondson Australie; 11. Joan Boskamp Aduard; 12. Isabella King Australie; 13. Kimberly van den Berg Nieuwleusen;14. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 15. Ymke Stegink Naarden; 16. Eyelien Bekkering Den Ham; 17. Marissa Otten Enter; 18. Sandra Hoekzema Voorschoten; 19. Ilona Hoeksma Luxwoude; 20. Ivana Tiessens Zuidhorn;

 

RODEN.(2012.07.13)

Elite-Mannen/Beloften: 1. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 2. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 3. Dylan Groenewegen Amsterdam; 4. Pim Cazemier Den Horn; 5. Emmanuel van Ruitenbeek Amstelveen; 6. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 7. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 8. Peter Schulting Emmeloord; 9. Geert van der Weijst Reusel; 10. Elmar Reinders Emmen; 11. Rick Ottema Muntendam; 12. Lex Nederlof Oostvoorne; 13. Ronald Roos Merkplas (Bel); 14. Bas Stamsnijder Enter; 15. Stefan Poutsma Peize; 16. Thomas Nijman Heino; 17. Sent Tissingh Groningen; 18. Pim de Beer Bakel; 19. Maarten de Jonge Oldenzaal; 20. Dennis Smit Zwanenburg;

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen: 1. Laura van der Kamp Hasselt; 2. Vera Koedooder Apeldoorn; 3. Nina Kessler Velserbroek; 4. Silke Kogelman Lemelerveld; 5. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 6. Ilona Hoeksma Luxwoude; 7. Linda Ringlever Nijmegen; 8. Ivana Tiessens Zuidhorn; 9. Julia Soek Den Ham; 10. Judith Bloem Kwintsheul; 11. Elise Karssies Groningen; 12. Judith Jelsma Amstelveen; 13. Irene Lako Groningen; 14. Annewil Schreuder Veendam; 15. Janneke Ensing Gieten; 16. Nathasja Heijting Beilen; 17. Alie Gercama Zwaagwesteinde; 18. Marielle Jissink Heerenveen; 19. Willeke Knol Hasselt; 20. Janien Lubben Emmen;

 

RODEN.LUS VAN.( 2013.07.12 )

Elite/Beloften: 1. Jelmer Asjes Wormerveer; 2. Wim Stroetinga Nijkerk; 3. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 4. Elmar Reinders Emmen; 5. Umberto Atzori Zorgvlied; 6. Stefan Poutsma Peize; 7. Dennis Smit Zwanenburg; 8. Luuc Bugter Arnhem; 9. Pim Cazemier Den Horn; 10. Twan Brusselman Helmond; 11. John Meewisse Leek; 12. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 13. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 14. Dylan Groenewegen Amsterdam; 15. Jason van Dalen s-Gravenzande; 16. Koen Bouwman Ulft; 17. Pim Klaver Zuidoostbeemster; 18. Tim Ariesen Rhenen; 19. Kevin Snijder Kollum; 20. Pim van den Berg Dalen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Sarah Roy Australie; 2. Nina Kessler Velserbroek; 3. Esra Tromp Coevorden; 4. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 5. Janneke Ensing Gieten; 6. Julia Soek Den Ham; 7. Nike Beckeringh Amstelveen; 8. Geerike v.d. Breggen-Schreurs Zwolle; 9. Leonie Lubbinge Wanneperveen; 10. Ilona Hoeksma Luxwoude; 11. Ivana Tiessens Zuidhorn; 12. Marissa Otten Enter; 13. Irene Lako Groningen; 14. Kelly Markus Hoofddorp; 15. Wendy Oosterwoud Ureterp; 16. Marielle Jissink Heerenveen; 17. Judith Bloem Kwintsheul; 18. Erika Broekema Groningen; 19. Danielle Meijering Stadskanaal; 20. MariŽl Borgerink Groningen;

 

RODEN LUS VAN.( 2014.07.11 )

Elite/Beloften: 1. Stefan Poutsma Peize; 2. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 3. Wouter Haan Bedum; 4. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 5. Peter van de Put Apeldoorn; 6. Jasper Bovenhuis Staphorst; 7. Kevin Snijder Kollum; 8. Berden de Vries Gieterveen; 9. Roy Pieters Zwanenburg; 10. Jelmer Asjes Wormerveer; 11. George Tansley 12. Andries Weening Harkema; 13. Jeroen Breewel Wilnis; 14. Coen Rijpma Oldeholtpade; 15. Robbert-Jan Mol Wognum; 16. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 17. Arjan Hofman Nunspeet; 18. Peter Schulting Emmeloord; 19. Jason van Dalen s-Gravenzande; 20. Marco Doets Monnickendam;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Rozanne Slik Bergen Nh; 2. Mascha Pijnenborg Waalwijk; 3. Melissa Steenhof Ureterp; 4. Leonie Lubbinge Drachten; 5. Karen Elzing Schoonebeek; 6. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 7. Sarah Roy Australie; 8. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 9. Geerike v.d. Breggen-Schreurs Zwolle; 10. Ivana Tiessens Zuidhorn; 11. Nathasja Heijting Beilen; 12. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 13. DaniŽlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 14. Ilona Hoeksma Luxwoude; 15. Marjolein Wijkel Exloo; 16. Juul Hubert Den Haag; 17. Jade van der Molen Alkmaar; 18. Annet Pit Beekbergen; 19. Wendy Oosterwoud Ureterp; 20. Yukiyo Hori Japan;

 

LUS VAN RODEN.( 2015.06.06 )

Elite/Beloften.Criterium: 1. Robbert-Jan Mol Wognum; 2. Sjors Handgraaf Leiden; 3. Bob Wubben De Lier; 4. Gary Hekman Heerde; 5. Douwe de Vries Heerenveen; 6. Jordi Sloof Bodegraven; 7. Pim Cazemier Den Horn; 8. Mark Schreurs Aalten; 9. Maikel Bos Oldebroek; 10. Joost van der Burg Nootdorp; 11. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 12. Jason van Dalen s-Gravenzande; 13. Ronald Kruijer Heiligerlee; 14. Daan Schouten. Almelo; 15. Rick Mensink Zwolle; 16. Arjan Hofman Nunspeet; 17. Henk Bos Drachten; 18. Jos Harms Oude Pekela; 19. JurriŽn Bosters Steenbergen; 20. Wouter de Groot Delft;

Elite/Beloften.Puntenkoers: 1. Sven Kramer Heerenveen; 2. Jim Lindenburg Wateringen; 3. Jordi Talen Spijkenisse; 4. Robbie van Bakel Deurne; 5. Bas van der Kooij Maassluis; 6. Stan Wijkel Holsloot; 7. Thom Van Beek Stompwijk; 8. Stijn Bankras Heerhugowaard; 9. Twan Middelburg De Lier; 10. Jos Koop Delft; 11. Eloy Raas Hendrikskinderen; 12. Wim Kleiman Almelo; 13. Koen van de Klundert Woensdrecht; 14. Roy van Heeswijk Sint-Oedenrode; 15. Ivo Stronks Aalten; 16. Kevin Snijder Wieringerwerf; 17. Martijn Dijkstra De Knippe; 18. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 19. Wessel Piersma Groningen; 20. Roy Dofferhoff Lisse;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen.Criterium: 1. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 2. Minke Slingerland Oosterhout; 3. Nike Beckeringh Amstelveen; 4. Eva Buurman Wervershoof; 5. Judith Bloem Apeldoorn; 6. Nicole Steigenga Exmorra; 7. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 8. Jip van den Bos Oostknollendam; 9. Anne Huinen Noordwijk Zh; 10. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 11. Carleen Baas Den Dungen; 12. Kirsten Peetoom Maastricht; 13. Anne Kuilboer Hoorn; 14. Jade van der Molen Alkmaar; 15. Monique van de Ree Zundert; 16. Ilse Miltenburg Sittard; 17. Sofie van Horik Oosterwijk; 18. Ines Klok Rockanje; 19. Laura Gorter Utrecht; 20. Femke Geeris Geldrop;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen.Puntenkoers: 1. Melanie Klement Velp; 2. Ivana Tiessens Groningen; 3. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 4. Claudia Koster Oudorp Nh; 5. Kyara Stijns Bunde; 6. Evy Kuijpers Lierop; 7. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 8. Merel Hofman Bleiswijk; 9. Mareille Meijering Stadskanaal; 10. Fleur Nagengast Beilen; 11. Winanda Spoor Apeldoorn; 12. Veerle Goossens Bakel; 13. Bianca Bakker Wijnjewoude; 14. Sara Penton Hapert; 15. Chanella Stougje Zuidland; 16. Rixt Meijer Heerenveen; 17. Ankie Ytsma Leeuwarden; 18. Floor Weerink Exloo;

19. Eveline Schildmeijer Utrecht; 20. Marloes Bons Utrecht;

 

LUS VAN RODEN.( 2015.06.06 T/M 06.07 )

Elite/Beloften.Klassieker(06.06): 1. Gary Hekman Heerde; 2. Stan Wijkel Holsloot; 3. Bram de Kort Dongen; 4. Joris de Boer Winkel; 5. Robin Lowik Vriezenveen; 6. Jorn Buning Alkmaar; 7. Robbie van Bakel Deurne; 8. Ivo Stronks Aalten; 9. Jan Bos Nieuwehorne; 10. Maikel Bos Oldebroek; 11. Youp Havermans Rotterdam; 12. Rudy Vriend Schagen; 13. Bob Wubben De Lier; 14. Thom Van Beek Stompwijk; 15. Dennis Buijs Benthuizen; 16. Sven Kramer Heerenveen; 17. Pieter Vette Heinkenszand; 18. Rick Mensink Zwolle; 19. Jos Koop Delft; 20. Jordi Talen Spijkenisse; 21. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 22. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 23. Mark Schreurs Aalten; 24. Abe Celi Oosterhout; 25. Eloy Raas Hendrikskinderen; 26. Martijn Lust Tuitjenhorn; 27. Paul de Haan Meedhuizen; 28. Bas van der Kooij Maassluis; 29. Koen van de Klundert Woensdrecht; 30. Silvan Buis Nibbixwoud;

Elite/Beloften.Eindklassement(06.07): 1. Gary Hekman Heerde; 2. Stan Wijkel Holsloot; 3. Robbie van Bakel Deurne; 4. Bob Wubben De Lier; 5. Sven Kramer Heerenveen; 6. Maikel Bos Oldebroek; 7. Thom Van Beek Stompwijk; 8. Ivo Stronks Aalten; 9. Jordi Talen Spijkenisse; 10. Joris de Boer Winkel; 11. Jos Koop Delft; 12. Robin Lowik Vriezenveen; 13. Robbert-Jan Mol Wognum; 14. Mark Schreurs Aalten; 15. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 16. Rick Mensink Zwolle; 17. Jim Lindenburg Wateringen; 18. Sjors Handgraaf Leiden; 19. Bram de Kort Dongen; 20. Jan Bos Nieuwehorne;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen.Klassieker(06.06): 1. Minke Slingerland Oosterhout; 2. Monique van de Ree Zundert; 3. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 4. Evy Kuijpers Lierop; 5. Kyara Stijns Bunde; 6. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 7. Kirsten Peetoom Maastricht; 8. Chanella Stougje Zuidland; 9. Ilse Miltenburg Sittard; 10. Melanie Klement Velp; 11. Marije Joling Oudeschoot 12. Veerle Goossens Bakel; 13. Sara Penton Hapert; 14. Anneloes Stoelwinder Heerenveen; 15. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 16. Fleur Nagengast Beilen; 17. Laura Gorter Utrecht; 18. Michelle de Graaf Apeldoorn; 19. Carleen Baas Den Dungen; 20. Tessa Neefjes Wervershoof; 21. Paulien Koster Delfstrahuizen; 22. Claudia Koster Oudorp Nh; 23. Eva Buurman Wervershoof; 24. Nicole Steigenga Exmorra; 25. Wendy Oosterwoud Ureterp; 26. Melissa van der Peet Den Haag; 27. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 28. Ymke Stegink Naarden; 29. Ivana Tiessens Groningen; 30. Melissa van Neck Amstelveen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen.Eindklassement(06.07): 1. Minke Slingerland Oosterhout; 2. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 3. Evy Kuijpers Lierop; 4. Kyara Stijns Bunde; 5. Melanie Klement Velp; 6. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 7. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 8. Monique van de Ree Zundert; 9. Kirsten Peetoom Maastricht; 10. Chanella Stougje Zuidland; 11. Veerle Goossens Bakel; 12. Ilse Miltenburg Sittard; 13. Claudia Koster Oudorp Nh; 14. Fleur Nagengast Beilen; 15. Sara Penton Hapert; 16. Eva Buurman Wervershoof; 17. Carleen Baas Den Dungen; 18. Nicole Steigenga Exmorra; 19. Ivana Tiessens Groningen; 20. Nike Beckeringh Amstelveen;

 

RODEN LUS VAN.(2017.07.15)

Elite/Beloften: 1. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 2. Johan Knol Bakkeveen; 3. Arjan Stroetinga Wijnjewoude; 4. Patrick Bos Deventer; 5. Twan Brusselman Helmond; 6. Martijn Knol Zwolle; 7. Wiebe Scholten Dieren; 8. Roy Eefting Apeldoorn; 9. Arjan Hofman Nunspeet; 10. Ruben Hoekstra Heerenveen; 11. Bram Verweij Haren Gn; 12. Andries Weening Kootstertille; 13. Jelle Johannink Denekamp; 14. Gert-Jan Bosman Nijverdal; 15. Rutger van der Meer Stiens; 16. Yannick Vrielink Zutphen; 17. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 18. Dorus de Rijk De Rijp; 19. Sjors Handgraaf Leiden; 20. Chiel Breukelman Gramsbergen;

Junioren: 1. Danny van der Tuuk Assen; 2. Jord Baak Dronten; 3. Tim Naberman Genemuiden; 4. Adne Koster Roden; 5. Jesse Morsink Enter; 6. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 7. Max Kroonen Diepenveen; 8. Huub Deelstra Hoogeveen; 9. Jan Egbert de Vries Broeksterwoude; 10. Mark van Os Amerongen; 11. Bastiaan de Blom Zeewolde; 12. Mitchel Steenhof Ureterp; 13. Max Nickel 14. Martijn Bakker Norg; 15. Hessel Glotzbach Almere; 16. Sven de Haan Zuidlaren; 17. Niels Bakker. Rijssen; 18. Karsten Veen Westerlee; 19. Jesper Oost Hoogeveen; 20. Rick de Vries. Nijeholtpade;

 

RODEN LUS VAN.( 2018.07.14 )

Elite/Beloften: 1. Adrie Lindeman Assen; 2. Patrick Bos Deventer; 3. Johan Knol Bakkeveen; 4. Joris Nieuwenhuis Zelhem; 5. Peter Merx Warfhuizen; 6. Ivar Slik Bergen.Nh; 7. Joey van Rhee Nijverdal; 8. Aden Paterson Assen; 9. Martijn Dijkstra De Knipe; 10. Steven Willemsen Groningen; 11. Rick van Breda Den Helder; 12. Dorus de Rijk De Rijp; 13. Gert-Jan Bosman Nijverdal; 14. Chiel Smit Zuidwolde; 15. Ronald Kruijer Donkerbroek; 16. Rutger van der Meer Stiens; 17. Mark Prinsen Heerenveen 18. Lars Olde Meierink Overdinkel; 19. Pim Cazemier Den Horn; 20. BjŲrn Bakker Wijnjewoude;

Junioren: 1. Rick Pluimers Enter; 2. Niels van Ekeren Rijswijk; 3. Jesse Morsink Enter; 4. Huub Deelstra Hoogeveen; 5. Rem de Hair Joure 6. Jelle Groot Bovenkarspel; 7. Aldert van der Veen Wijnjewoude; 8. Sybe van Diepen Warder; 9. Adne Koster Roden; 10. Matthijs Varweg Hardenberg; 11. Warner Stoffers Gasteren; 12. Sten Hoek Oosterstreek; 13. Philip Sijbrandi Bolsward; 14. Mark Dillema Doezum; 15. Bas Scheffer Wierden; 16. Guillaume Visser Heerenveen; 17. Daan Gelling Huizinge; 18. Rick de Vries. Nijeholtpade; 19. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 20. Tristan Vos Eelderwolde;

 

RODEN.LUS VAN .( 2019.07.13 )

Elite/Beloften: 1. Samuel Welsford Subiaco; 2. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 3. Cameron Scott Australie; 4. Ronald Kruijer Donkerbroek; 5. Sjors Dekker Groningen; 6. Kelland O'Brien 7. Jos Koop Eindhoven; 8. Johan Knol Bakkeveen; 9. Jasper de Laat Moergestel; 10. Daan Besteman Groningen; 11. Martijn Dijkstra De Knippe; 12. Chiel Smit Zuidwolde; 13. Karsten Veen Westerlee Gn; 14. Tim Weerkamp Groningen; 15. Pieter Verhoeven Zwolle; 16. Adrie Lindeman Assen; 17. Harry Sweering Sneek; 18. Jasper Bovenhuis Hengelo; 19. Daniel Elzinga Opende; 20. Gerrie van Lingen Twijzelerheide;

Junioren: 1. Bodi Del Grosso Eelde; 2. Tjipke Bosma Kollumerzwaag; 3. Jeffrey Cordes Nieuw Roden; 4. Joeri Fledderus Drouwen; 5. Vincent Kriek Zeewolde; 7. Ole Veenhuis Assen; 8. Joost Nat De Weere; 9. Aldert van der Veen Wijnjewoude; 10. Warner Stoffers Gasteren; 11. Joppe van der Weerdt Amsterdam; 12. Maiko Timmer Drachten; 13. Werner van der Meer Woudsend; 14. Sam Naberman Genemuiden; 15. Redmar Dijkman Lutjegast; 16. Jelle Bokma Workum; 17. Matthijs Varweg Hardenberg; 19. Jochem Nijenkamp Wapse; 20. Thom Langen Nieuw Dordrecht;