EXLOO.( 2003.06.08 ).

Nieuwelingen:1. Martijn Keizer Muntendam; 2. Egbert Hidding Gasselte; 3. Coen Vermeltfoort Schuinesloot;4. Lars Horring Exloo; 5. Mathijs Timmer Emmen;6. Michiel Bults Emmen; 7. Emiel Lubbers Gieten; 8. Milan Kamphuis Groningen;9. Jarno Tapper Emmen; 10. Boudewijn Stift Oosterstreek; 11. Theo Limburg Witte Paarden; 12. Umberto Atzori Zorgvlied; 13. Bas de Haan Meedhuizen; 14. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 15. Gijs-Jan Tjapkes;16. Pieter Goudriaan Steenwijkerwold; 17. Bas Eckmann Blokker;18. Vincent Huiting Beesterzwaag; 19. Gerke Deekens Exloo; 20. BjŲrn Beenes Onderdendam;

 

EXLOO/HARDENBERG. ( 2004.06.26 )

Amateurs-B/Masters: 1. Maurice de Bruijn Haarlem; 2. Patrick van Gortel Apeldoorn; 3. Wouter Vincent Deventer; 4. Jan Bakker. Schuinesloot; 5. Renť Nijhuis Markelo; 6. Patrick Brink Olst; 7. Robertjan Blok Olst; 8. Richard Olijve Klazienaveen; 9. Wim Nieuwenhuis Nijverdal; 10. Robert-Jan Zweers Eefde;11. Johan Dorgelo Zwolle; 12. Dieks Prenger Vriezenveen; 13. Michel Klarenbeek Klarenbeek; 14. Gerry Vlieger Appelscha; 15. Gert Ekkelkamp Ommen; 16. Ido Jansen Lemele; 17. Frank Rohling; 18. Alwin Deems Wolvega; 19. Henny Engbers Lonneker; 20. Wim Meijerink Stieltjeskanaal;

Junioren.Tijdrit: 1. Menno Horst Emmen; 2. Ruud Fransen Nw. Weerdinge; 3. Robin Berghouwer Hoorn; 4. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 5. Bert Lip Hardenberg; 6. Gerke Deekens Exloo; 7. Rick Mostert Borger; 8. Mark van der Kruk Den Helder; 9. Arjan Dekker Hilversum; 10. DaniŽl Brok Nijverdal; 11. Arent Naber Nieuw Weerdinge; 12. Hans Everts Assen; 13. Michiel Bekker Apeldoorn;14. Michiel Jan van der Linde Ruinen; 15. Jorn van Veen Losser;16. Martin Slim Nieuw Amsterdam; 17. Martijn Ebben Nijverdal; 18. Mark Meijer Deurningen; 19. Alex Minnema Haren; 20. Michiel van den Bos Haarlem;

Junioren.Afval: 1. Ruud Fransen Nw. Weerdinge; 2. Menno Horst Emmen; 3. Mark van der Kruk Den Helder; 4. Arjan Dekker Hilversum; 5. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 6. Robin Berghouwer Hoorn; 7. Martin Slim Nieuw Amsterdam; 8. DaniŽl Brok Nijverdal; 9. Michiel Kuiper Den Ham; 10. Martijn Ebben Nijverdal; 11. Hans Everts Assen; 12. Rick Mostert Borger; 13. Erwin Knapper Hoogeveen; 14. Michiel Jan van der Linde Ruinen; 15. Michiel Bekker Apeldoorn; 16. Gerke Deekens Exloo; 17. Jacob-Jan van der Wielen Groningen;18. Bert Lip Hardenberg; 19. Lars Horring Exloo; 20. Paul Timmer Gasselte;

Junioren.Criterium: 1. IsmaŽl Kip Oldebroek; 2. Ruud Fransen Nw. Weerdinge; 3. Jasper de Lange Bussum; 4. Michiel Kuiper Den Ham; 5. Martin Slim Nieuw Amsterdam; 6. Martin Kelderman Barneveld; 7. DaniŽl Brok Nijverdal; 8. Arjan Dekker Hilversum; 9. Bert Lip Hardenberg; 10. Robin Berghouwer Hoorn; 11. Jeffrey Buist Assen; 12. Michiel Bekker Apeldoorn;13. Menno Horst Emmen; 14. Erwin Knapper Hoogeveen; 15. Rick Mostert Borger; 16. Theo Limburg Witte Paarden; 17. Pim Oome Lexmond; 18. Mark Meijer Deurningen;19. Huub Kappert Raalte; 20. Nicky Vroome Rijswijk;

Junioren.Eindkl.: 1. Ruud Fransen Nw. Weerdinge; 2. Menno Horst Emmen; 3. Robin Berghouwer Hoorn; 4. Arjan Dekker Hilversum; 5. DaniŽl Brok Nijverdal; 6. Martin Slim Nieuw Amsterdam; 7. Koos Jeroen Kers Amstelveen;8. Mark van der Kruk Den Helder; 9. Bert Lip Hardenberg; 10. Michiel Kuiper Den Ham; 11. Rick Mostert Borger; 12. Michiel Bekker Apeldoorn; 13. Gerke Deekens Exloo; 13. IsmaŽl Kip Oldebroek; 14. Hans Everts Assen; 14. Jasper de Lange Bussum; 15. Martijn Ebben Nijverdal; 16. Martin Kelderman Barneveld; 16. Erwin Knapper Hoogeveen; 17. Michiel Jan van der Linde Ruinen; 18. Jeffrey Buist Assen; 18. Arent Naber Nieuw Weerdinge;19. Mark Meijer Deurningen; 20. Jorn van Veen Losser; 20. Theo Limburg Witte Paarden;

 

EXLOO. ( 2004.06.27 )

Nieuwelingen: 1. Martijn Keizer Muntendam; 2. Jetse Bol Avenhorn; 3. Umberto Atzori Zorgvlied; 4. Jordy Beuker Huizen; 5. Barry Hulzebos Meppel; 6. Herm Eising Emmen; 7. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 8. Dennis van Gaveren Nijverdal; 9. Stefan Limburg Witte Paarden; 10. Bert-Jan Lindeman Assen; 11. Jarno Tapper Emmen; 12. Gijs Boermans Losser; 13. Vincent Huiting Beetsterzwaag; 14. Mart van Blanken Hengelo; 15. Toby Reimert Raalte; 16. Michiel Bults Emmen; 17. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 18. Steven Marissink Heeten; 19. Glenn Clermonts Bellingwolde; 20. Egbert Hidding Gasselte;

 

EXLOO .( 2005.06.26 )

Junioren: 1. Mark van der Kruk Den Helder; 2. Stefan Quak Oudekerk a/d IJssel; 3. Herm Eising Emmen; 4. Remco te Brake Rhenen; 5. Barry Hulzebos Meppel; 6. Patrick Ruckert Volendam; 7. Jop Hofstť Oldenzaal; 8. Lars Horring Exloo; 9. Gijs-Jan Tjapkes Nieuwe Pekela; 10. Dennis van Gaveren Nijverdal; 11. Jens Hoeben Oldenzaal; 12. Geert Berens Hoogeveen; 13. Renk Nauta Uitwellingerga; 14. Egbert Hidding Gasselte; 15. Harm Steijn Ermelo; 16. Mathijs Timmer Emmen; 17. Jarno Tapper Emmen; 18. Tom Olde Boerrigter Oldenzaal; 19. Dolf Erkelens Veendam; 20. Bas de Haan Meedhuizen;

Nieuwelingen: 1. Mats Boeve Nijverdal; 2. Jetse Bol Avenhorn; 3. Berden de Vries Gieterveen;4. Jordy Beuker Huizen;5. Toby Reimert Raalte; 6. Stefan Limburg Witte Paarden;7. Jesper Asselman Wateringen; 8. Bouke Kuiper Edam; 9. Thijs Broenink Denekamp;10. Paul de Haan Meedhuizen; 11. Jelle Posthuma Weerselo;12. Wouter Wippert Nijverdal; 13. Peter Jan Polling Nieuw-Weerdinge; 14. Emiel KLein Exloo; 15. Bert-Jan Lindeman Assen; 16. Roy Eefting Grolloo;17. Ingo Roelofsen Giethoorn; 18. Bart Barkhuis Norg; 19. Jasper Ockeloen Dordrecht; 20. Henk Wildeman Raalte;

 

EXLOO.( 2006.06.25 )

Junioren: 1. Jordy Beuker Huizen; 2. Berden de Vries Gieterveen; 3. Willy Heeneman s-Gravenhage; 4. Bart Sinnige Obdam; 5. Jarno Tapper Emmen; 6. Tom Slagter Slochteren; 7. Umberto Atzori Zorgvlied; 8. Bas de Haan Meedhuizen; 9. Stefan Limburg Witte Paarden; 10. Patrick Ruckert Volendam; 11. Martijn Keizer Muntendam; 12. Glenn Clermonts Bellingwolde; 13. Jop Hofstť Oldenzaal; 14. Richard Doggen Kornhorn; 15. Martin van Plateringen Nieuwegein; 16. Roy Eefting Grolloo; 17. Ruud van Wel Schagerbrug; 18. Vincent Huiting Beetsterzwaag; 19. Harm de Vries Buitenpost; 20. Evert de Vries Buitenpost;

Nieuwelingen: 1. Mats Boeve Nijverdal; 2. Barry Markus Hoofddorp; 3. Jelle Posthuma Weerselo; 4. Jasper Bovenhuis Staphorst; 5. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 6. Wouter Haan Bedum; 7. Jasper Mandjes Zaandijk; 8. Erwin van der Velde Surhuisterveen; 9. Rutger Mulder Veendam; 10. Stefan Roolvink Almelo; 11. Allan Veenstra Emmen; 12. Henk Wildeman Raalte; 13. Jesper de Hoog Assen; 14. Andre van Plateringen Nieuwegein; 15. Gijs Strating Haren Gn; 16. Jan Folkert de Vries Buitenpost; 17. Melvin Boskamp Leek; 18. Richard Bakker. Hoogezand; 19. Tom Wensink Hengelo ov; 20. Stefan Poutsma Peize;