EMMEN.GOUDEN PIJL.( 2000.08.08 )

Beroepsrenners: 1. Erik Dekker Meerle-Hoogstraten(Belgie); 2. Tristan Hoffman Kalmthout(Belgie); 3. Michael Boogerd Essen(Belgie); 4. Marcel Wust Duitsland; 5. Robbie McEwen Australie; 6. Leon van Bon Hasselt(Belgie); 7. Johan Bruinsma Geertruidenberg; 8. Jan Boven Hoogstraten/Belgie; 9. Edwin Dunning Hollandscheveld; 10. Mario Aerts Belgie; 11. Maarten den Bakker Heenvliet; 12. Nico Mattan Belgie; 13. Jans Koerts Weelde (B); 14. Marcel Luppes Hoogeveen; 15. Sascha Henrix Duitsland; 16. Remco van der Ven Nieuwegein; 17. Steve Zampieri Italie; 18. Mathew Hayman Rilland; 19. Kirk Willett USA; 20. Michael van der Wolf Ridderkerk;

Elite/Neo: 1. Bastiaan Krol Oldenzaal; 2. John Kerstholt Assen/ Munten- dam; 3. Tim Hiemstra Rottevalle; 4. Freddy Wolsink Enschede; 5. Freddy van de Werff Gieten; 6. Hielke Boersma Appelscha; 7. Maarten Lenferink Tubbergen; 8. Marcel Nagengast Hoogeveen; 9. Maarten Janssen Rijssen; 10. Jacques Veen Sleen; 11. Marco Bos Roden; 12. Jean-Hendrik Westra Molenend; 13. Allard Engels Gieten; 14. Folkert de Haan Groningen; 15. Ben Timmermans Nieuw-Buinen; 16. Cor van Leeuwen Musselkanaal; 17. Tobias Muller Bielefeld(Duitsland); 18. Jan-Willen Joling Nieuwlande; 19. Bas de Lange Ommen; 20. Benny Helmers Veendam;

Sportkl.-A: 1. Jabik-Jan Bastiaans s-Gravenhage; 2. Hans Thijs Wierden; 3. Robin Langerhuizen Havelte; 4. Piet de Haas Tiel; 5. Oscar Dorrestein Groningen; 6. Gerwin van Dam Leeuwarden; 7. Peter Kroek Zwolle; 8. Sven Weertman Groningen; 9. Rolf Hendriks Almere; 10. Tony de Nekker Noordwolde; 11. Johan Hoekstra Hardegarijp; 12. Rob van der Tol Wageningen; 13. Wilco Spoelman Koudum; 14. Taeke Castelein Groningen; 15. Jan de Veen Woldendorp; 16. Eddy Ketelaar Almelo; 17. Jochem Hofstede Nijverdal; 18. Paul Henskens Groningen; 19. Roel de Vries Zuidbroek; 20. Alex Visser Oldemarkt;

 

EMMEN.GOUDEN PIJL.( 2001.08.14 ).

Beroepsrenners: 1. Stuart O`Grady Australie; 2. Jans Koerts Weelde; 3. M. Wauters Belgie; 4. Erik Dekker Meerle-Hoogstraten; 5. Corey Sweet 6. Marcel Luppes Hoogeveen; 7. Karsten Kroon Berg en Terblijt; 8. Rik Reinerink Notter; 9. Edwin Dunning Hollandscheveld; 10. Krzysztof Szafranski 11. Masahiko Mifune Japan; 12. Jonas Hudalla 13. Cezary Zamana 14. Jan van Velzen Zoetermeer; 15. Gretienus Gommers Veghel; 16. Bert Hiemstra Tilburg; 17. Bjorn Cornelissen Wijchen; 18. David Orvalho Enschede; 19. Adam Wadecki Polen; 20. Joost Legtenberg Nijmegen;

Elite/Neo: 1. Tim Hiemstra Rottevalle; 2. Albert Schurer Bakkeveen; 3. Henry van der Weerd Kampen; 4. Jeroen Schreurs Elburg; 5. Allard Engels Emmen; 6. Hans Kopmels Wolvega; 7. Jan-Hendrik Westra Molenend; 8. Bas Waaijer Langeveen; 9. Eelco Siebring Delft; 10. Marcel Nagengast Hoogeveen; 11. Bastiaan Krol Oldenzaal; 12. Ronald Dussel Annen; 13. Ard Aling Roden; 14. Bart Beima Hardegarijp; 15. Erik Nekkers Nijverdal; 16. Maarten Janssen Rijssen;17. Jasper Lenferink Tubbergen; 18. Ton Schoonman Hardenberg;19. Niels Savenije Groningen; 20. Sander Hup Kampen;

Sportkl.-a: 1. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 2. Anne Knol Emmen; 3. Maarten Manders Herpen; 4. Mathijs Groeneveld Groningen; 5. Johan Hoekstra Hardegarijp; 6. Lambertus Koopmans Bolsward; 7. Johan Rozema Rolde; 8. Jan Bakker Schuinesloot; 9. Eddy Ketelaar Almelo; 10. Johan Procee Groningen; 11. Oscar Dorrestijn Groningen; 12. Sven Weertman Groningen; 13. Marco Bergman Groningen; 14. Erik Mennega Sappemeer; 15. Erik Kremer 16. Harm Poelman Hoogezand; 17. Robin Langerhuizen Havelte; 18. Wim Nieuwenhuis Nijverdal; 19. Gert de Veen Zuidbroek; 20. Peter Kroek Zwolle;

 

EMMEN.GOUDEN PIJL.( 2002.08.13 ).

Profs: 1. Michael Boogerd Nederland; 2. Rudie Kemna Deurningen; 3. Leon Van Bon Nederland; 4. Aart Vierhouten Oud Turnhout (BelgiŽ); 5. Marcel Luppes Hoogeveen;6. Addy Engels Hoogerheide; 7. Edwin Dunning Hoogeveen; 8. Servais Knaven 9. Stanislav Tanger TsjechiŽ; 10. Rik Reinerink Notter; 11. Jan Boven 12. Bert Hiemstra Tilburg; 13. Marc Lotz Lanaken/Belgie; 14. Remco van der Ven IJsselstein; 15. Pieter Vries Tuitjenhoorn;16. Santiago Botero Columbia; 17. Nick Gates AustraliŽ; 18. Robert Slippens Hoorn;19. Bram Schmitz Aalst-Waalre; 20. Gerben LŲwik Maasmechelen (B);

Elite/Neo: 1. Bastiaan Krol Oldenzaal; 2. Folkert de Haan Groningen; 3. Cor van Leeuwen Musselkanaal; 4. Ronald Dussel Annen; 5. Bas Waaijer Langeveen; 6. Frank Luikens Tynaarlo; 7. Jacob Ekema Veendam; 8. Warner Boekhout Odijk; 9. Tim Hiemstra Drachten; 10. Anne van der Veen Buiten- post; 11. Henry van der Weerd Kampen; 12. Marcel Nagengast Hoogeveen; 13. Ben Timmermans Borger; 14. Otmar Beltman Slagharen; 15. Evert-Jan Veldkamp Groningen; 16. Bert van der Kaap Assen; 17. Frank Zwaneveld Emmen; 18. Roel de Vries Groningen; 19. Maarten Janssen Rijssen; 20. Johan Dalstra Buitenpost;

Sportkl.-a: 1. Marco Soer De Wijk; 2. Loek Mulder Groningen; 3. Mark Vos Scheemda; 4. Wouter Ditters Enschede; 5. Henk-Jan Dozeman Wageningen; 6. Anne Knol Emmen; 7. Sven Harter Cloppenburg(Dui); 8. Johan Hoekstra Hardegarijp; 9. Maas van Schoonhoven Ede; 10. Riemer Bosma Haulerwijk; 11. Dick Hoeve Elburg; 12. Rob van der Tol Wageningen; 13. Gerwin van der Vegte Mastenbroek; 14. Daniel Oord Oldemarkt; 15. Gerard Hazenberg Haren; 16. Johan Dussel Eelde; 17. Herwin Huisman Kielwindeweer; 18. Jan Bakker. Schuinesloot; 19. Jouke Posthumus Haren; 20. Tony de Nekker Noordwolde;

 

EMMEN.GOUDEN PIJL. ( 2003.08.12 )

Beroepsrenners: 1. Leon van Bon Hasselt/Belgie; 2. Alexandre Vinokourov Kazakstan; 3. Michael Boogerd Kapellen; 4. Rudie Kemna Deurningen; 5. Alessandro Petacchi Italie; 6. Servais Knaven Meerle (BelgiŽ); 7. Marco Velo Italie; 8. Tristan Hoffman Kalmthout/Belgie; 9. Karsten Kroon Rekem/ Belgie; 10. Gerben Lowik Maasmechelen/BelgiŽ; 11. Marc Weisshaupt Duitsland; 12. Addy Engels Hoogerheide; 13. Vincent van der Kooij Bergen op Zoom; 14. Marc Lotz Smeermaas; 15. Paul van Schalen Arnhem; 16. Bram Schmitz Aalst-Waalre; 17. Koos Moerenhout Steenbergen; 18. Jan Boven Minderhout (BelgiŽ); 19. Jason Philips 20. Bram de Groot Lanaken/Belgie;

Elite/Beloften: 1. Marcel Alma Harskamp; 2. Bas Waaijer Langeveen; 3. Frank Zwaneveld Emmen; 4. Bastiaan Krol Oldenzaal; 5. Germ van den Burg Folsgare; 6. Folkert de Haan Groningen; 7. Frank Luikens Tynaarlo; 8. Atze Dijkhuis Eelde; 9. Edwin Wielink Deventer; 10. Evert-Jan Veldkamp Groningen; 11. Aloys van Duuren Hoogeveen; 12. Arne Hassink Zieuwent; 13. Tim Hiemstra Drachten; 14. Maarten Lenferink Tubbergen; 15. Mathijs Loohuis Oldenzaal; 16. Johan Dalstra Buitenpost; 17. Sander Hup Kampen; 18. Ronald Dussel Annen; 19. Johan Procee Groningen; 20. Carsten Eggert Bunde/Duitsland;

Elite/Vrouwen: 1. Chantal Beltman Slagharen; 2. Josephine Groenveld Folsgare; 3. Vera Koedooder Bovenkarspel; 4. Rochelle Gilmore Australie; 5. Sissy Van Alebeek Amsterdam; 6. Sabrina Raaijmakers Eindhoven; 7. Tanja Hennes Attendorn/Duitsland;8. Christine Mos De Wijk; 9. Sandra Missbach Schiedam; 10. Sandra Rombouts Rijsbergen; 11. Claudia Witteveen Teuge; 12. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 13. Nicole Kampeter Duitsland; 14. Pauline van Bennekom Ermelo; 15. Arenda Grimberg Almelo; 16. Adrie Visser Wieringerwerf;17. Lenie Dijkstra Joure; 18. Suzanne de Goede Zoeterwoude;19. Elisabeth Folkerts Elahuizen; 20. Frederika van der Wiel Harkema;

 

EMMEN.GOUDEN PIJL .( 2004.08.10 )

Beroepsrenners: 1. Robbie McEwen AustraliŽ; 2. Bram de Groot 3. Ivan Basso Italie; 4. Gerben LŲwik Tubbergen; 5. Leon van Bon 6. Addy Engels 7. Jan Boven 8. Arthur Farenhout Zuidland; 9. Bobbie Traksel Meer/Belgie; 10. Rudie Kemna Deurningen; 11. Eelke van der Wal Holwerd; 12. Mathť Pronk 13. Niels Scheuneman Veendam; 14. Frank van Dulmen Didam;

Elite/Neo: 1. Marcel Beima Hardegarijp; 2. Johan Dalstra Buitenpost; 3. Richard Kooijman Winkel; 4. Jenning Huizenga Franeker; 5. Sieger Haakma Heerenveen;6. Koen Zanders Hoogeveen; 7. Warner Boekhout Odijk; 8. Folkert de Haan Groningen;9. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 10. Henri Werner Duitsland; 11. Marcel Luppes Hoogeveen; 12. Edwin Dunning Hoogeveen; 13. Frank Zwaneveld Emmen;14. Jos Harms Oude Pekela; 15. Maint Berkenbosch Oldeberkoop;16. Bas Waaijer Langeveen; 17. Kor Steenbergen Pesse;18. Lambertus Koopmans Bolsward; 19. Martin Schuttert Bergum; 20. Ladislav Sulc TsjechiŽ;

Elite-Dames: 1. Chantal Beltman Amsterdam; 2. Christine Mos De Wijk; 3. Renate Groenewold Dalen;4. Arenda Grimberg Almelo; 5. Andrea Bosman Amstelveen; 6. Elizabeth Folkerts Elahuizen;7. Eyelien Bekkering Den Ham; 8. Sissy van Alebeek Schijndel; 9. Lenie Dijkstra Oosterzee-Buren; 10. Areke Hassink Zieuwent; 11. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 12. Irene van den Broek Groningen; 13. Joukje Braam Warmenhuizen; 14. Helma de Jong Groningen; 15. Janneke Kanis Zwolle;16. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 17. Shirley Kymm Nieuw-Zeeland; 18. Janneke Vos Amsterdam; 19. Linda Ringlever Nijmegen; 20. Claudia Witteveen Teuge;

 

EMMEN.GOUDEN PIJL .( 2005.08.09 )

Beroepsrenners: 1. Ivan Basso Italie; 2. Karsten Kroon 3. Bart Voskamp Zetten; 4. Robbie McEwen Australie;5. Joost Posthuma Hengelo; 6. Bram Tankink Haaksbergen;7. Pieter Weening Harkema; 8. Bobbie Traksel Meer (Belgie); 9. Eelke van der Wal Holwerd;10. Trent Wilson Australie; 11. Niels Scheuneman Veendam;12. Ronald Mutsaars Overpelt; 13. Kristof Trouve Belgie; 14. Frank van Dulmen Didam; 15. Kurt Asle Arvesen Noorwegen; 16. Paul van Schalen Arnhem;17. Russel van Hout Australie; 18. Gerben de Knegt Goirle;19. Ralph Grabsch Duitsland; 20. Bjorn Cornelissen Wijchen;

Elite/Belofte: 1. Herman Sinningen Papenburg(dui); 2. Folkert de Haan Groningen; 3. Marcel Alma Harskamp;4. Tim Hiemstra Drachten; 5. Cor van Leeuwen. Musselkanaal;6. Ronald Schur Alkmaar; 7. Lieuwe Westra Munein; 8. Bas Waaijer Hoogeveen; 9. Marcel Nagengast Hoogeveen; 10. Henk Tissingh De Wijk; 11. Germ van der Burg Folsgare; 12. Pim van den Berg Emmen; 13. Lambertus Koopmans Bolsward; 14. Kor Steenbergen Pesse; 15. Jos Harms Oude Pekela;16. Menno Horst Emmen; 17. Bert Krans De Wilp;18. Johan Dalstra Buitenpost; 19. Jelle Bisschop Pesse; 20. Sent Tissingh Groningen;

Elite-Vrouwen: 1. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 2. Bertine Spijkerman St. Nicolaasga; 3. Christine Mos De Wijk; 4. Sissy van Alebeek Schijndel; 5. Chantal Beltman Amsterdam; 6. Claudia Witteveen Teuge; 7. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 8. Kirsten Wild Almelo; 9. Anita Valen Noorwegen; 10. Emma Johansson Zweden;11. Debby Mansveld Gasselternijveen 12. DaniŽlle Bekkering Den Ham;13. Juliette Wigbold Hengelo ov; 14. Linda Ringlever Nijmegen;15. Janneke Kanis Zwolle; 16. Marlijn Binnendijk Zuid Scharwoude;17. Areke Hassink Zieuwent; 18. Elizabeth Folkerts Heerenveen;19. Arenda Grimberg Almelo; 20. Francis Linthorst Wageningen;

 

EMMEN.GOUDEN PIJL.( 2006.08.08 )

Beroepsrenners: 1. Frank Schleck Luxemburg; 2. Michael Boogerd 3. Addie Engels 4. Marc Wauters Belgie; 5. Maarten Tjallingii Arnhem; 6. Peter Schep Lopik; 7. Bobbie Traksel 8. Aart Vierhouten 9. Servais Knaven 10. Wouter Weylandt Belgie; 11. Kenny van Hummel Arnhem; 12. Johnny Hoogerland Yerseke; 13. Wouter van Mechelen Belgie; 14. Anne Knol Emmen; 15. Marcel Nagengast Hoogeveen; 16. Aron Huysmans Belgie; 17. Tom Veelers Ootmarsum; 18. Menno Horst Emmen; 19. Sebastian Langeveld Lisse; 20. Rik Reinerink Harbrinkhoek;

Elite/Beloften: 1. Herman Sinnigen Duitsland; 2. Jos Harms Oude Pekela; 3. Marcel Alma Harskamp; 4. Folkert de Haan Groningen; 5. Marco Bos. Leek; 6. Wouter de Groot Hillegom; 7. Vladi Riha Duitsland; 8. Caspar Mylius Leeuwarden; 9. Maarten Krommendijk Peize; 10. Bas Waaijer Langeveen; 11. Germ van der Burg Folsgare; 12. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 13. Vincent ter Schure Rheeze; 14. Gerard van Dijk Roden; 15. Johan Dalstra Buitenpost; 16. Maarten Lenferink Tubbergen; 17. Arne Botter Zutphen; 18. Evert-Jan Veldkamp Groningen; 19. Kor Steenbergen Pesse; 20. Cor van Leeuwen; Musselkanaal;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 2. Marianne Vos BabyloniŽnbroek; 3. Sissy van Alebeek Schijndel; 4. Christine Mos De Wijk; 5. Debby Mansveld Gasselternijveen; 6. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 7. Andrea Bosman Eindhoven; 8. Loes Markerink Raalte; 9. Irene van den Broek Utrecht; 10. Adrie Visser Wieringerwerf; 11. Ellen van Dijk Harmelen; 12. Josephine Groenveld Folsgare; 13. Masami Mashimo Japan; 14. Arenda Grimberg Almelo; 15. Caroline Eriksson Zweden; 16. Mirella Ehrin Zweden; 17. Vera Koedooder Bovenkarspel; 18. Kirsten Wild Zwolle; 19. Hilde van Slochteren Groningen; 20. Mascha Pijnenborg Drunen;

 

EMMEN.GOUDEN PIJL.( 2007.08.14 )

Beroepsrenners: 1. Danilo di Luca Italie; 2. Karsten Kroon Rekem (Bel); 3. Cadel Evans Australie; 4. Steven de Jongh Essen (Bel); 5. Aart Vierhouten Ravels (Bel); 6. Michael Boogerd Essen (Bel); 7. Pieter Weening Lanaken (Bel); 8. Maarten Tjallingii s-Gravenhage; 9. Mathew Hayman Australie; 10. Erwin Thijs Belgie; 11. Bjorn Cornelissen Wijchen; 12. Fung Chang China; 13. Paul Sneeboer Olhao (Sp); 14. Frank Kristel Duitsland; 15. Bram de Groot Lanaken (Bel); 16. Jan Boven 17. Peter Schep Lopik; 18. Jin Chun China; 19. Jefrey Schoonakkers Belgie; 20. Danny Stam. Assendelft;

Elite/Beloften: 1. Maarten Lenferink Tubbergen; 2. Marco Bos. Roden; 3. Jan Bos. Nieuwehorne; 4. Fulco van Gulik Apeldoorn; 5. Bas Waaijer Zwolle; 6. Sierd Steiginga Exmorra; 7. Vladi Riha Duitsland; 8. Menno Horst Emmen; 9. Ger Soepenberg Den Ham Ov; 10. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 11. Jasper Lenferink Tubbergen; 12. Marcel Nagengast Hoogeveen; 13. Lambertus Koopmans Bolsward; 14. Hidde van Nuil Appelscha; 15. Bert Lip Hardenberg; 16. Sent Tissingh Groningen; 17. Jochem Verschoor Terwispel; 18. Alle Haanstra Waskemeer; 19. Tom Emmelkamp Bedum; 20. Herman Spijkerman Zuidhorn;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Christine Mos De Wijk; 2. Josephine Groenveld Nijland; 3. Marianne Vos BabyloniŽnbroek; 4. Sissy van Alebeek Amsterdam; 5. Moniek Rotmensen Steenbergen; 6. Tanja Hennes Duitsland; 7. Adrie Visser Wieringerwerf; 8. Andrea Bosman Norg; 9. Linda Ringlever Nijmegen; 10. Chantal Beltman s-Gravenhage; 11. Alike Haanstra Waskemeer; 12. Hilde van Slochteren Groningen; 13. Hannah Welter Loosdrecht; 14. Jane Douma Groningen; 15. Sharon van Essen Utrecht; 16. Anne Heijkoop Ammerstol; 17. Joukje Braam Warmenhuizen; 18. Eyelien Bekkering Den Han Gn; 19. Mascha Pijnenborg Drunen; 20. Richt van der Meer Groningen;

 

EMMEN.GOUEN PIJL .( 2008.08.12 )

Beroepsrenners: 1. Oscar Freire Spanje; 2. Steven de Jongh Essen; 3. Servais Knaven Meerle; 4. Martijn Maaskant Lanaken; 5. Tom Veelers Ootmarsum; 6. Marco Bos. Roden; 7. Marc De Maar Lanaken; 8. Frank Schleck Luxemburg; 9. Lieuwe Westra Munein; 10. Andy Schleck Luxemburg; 11. Addy Engels Kapelle; 12. Pieter Weening Lanaken; 13. Matthť Pronk Margraten; 14. Kenny van Hummel Driel; 15. David Deroo Belgie; 16. Bobbie Traksel Wortel; 17. Thijs Al Elst Gld; 18. Bram Tankink Lanaken; 19. Steven Kleynen Belgie; 20. Martijn Verschoor Bovensmilde;

Elite/Beloften: 1. Johnny Hoogerland Yerseke;2. Rick Fransen Saasveld; 3. Fokke Postma Drachterscompagnie;4. Jan Bos. Nieuwehorne; 5. Marien Wallink Zwolle; 6. Frank Wierstra Burgum; 7. Ruud Fransen Nieuw Weerdinge;8. Hidde van Nuil Appelscha; 9. Bas Waaijer Zwolle; 10. Umberto Atzori Zorgvlied; 11. Jochem Verschoor Terwispel;12. Bert Lip Hardenberg; 13. Sierd Steiginga Exmorra; 14. Theo Postma Zwagerbosch; 15. Jan-Hendrik Westra Ureterp;16. Lambertus Moes Groningen;17. Sent Tissingh Groningen; 18. Cor van Leeuwen. Borger; 19. Ytzen Faber Easterweirrum;20. Dirk Oude Ophuis Denekamp;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Loes Gunnewijk Zwolle; 2. Lucinda Brand Oud-Beijerland;3. Ellen van Dijk Amsterdam; 4. Tanja Hennes Duitsland; 5. Kirsten Wild Zwolle; 6. Hilde van Slochteren Groningen;7. Joukje Braam Warmenhuizen;8. Judith Jelsma Amstelveen; 9. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel;10. Daisy van der Aa Losser; 11. Maxime Groenewegen Amsterdam;12. Andrea Bosman Ermelo; 13. Janneke Ensing Gieten; 14. Loes Markerink Raalte; 15. Marit Huisman Lutjebroek;16. Arenda Grimberg Almelo; 17. Janneke Kanis Zwolle; 18. DaniŽlle Bekkering Den Ham;19. Elisabeth Braam Warmenhuizen;20. Marieke van Wanroij Nijmegen;

 

EMMEN.GOUDEN PIJL .( 2009.08.11 )

Beroepsrenners: 1. Andy Schleck Luxemburg; 2. Robert Gesink Aalten; 3. Albert Timmer Gramsbergen; 4. Alberto Contador Spanje; 5. Frank Schleck Luxemburg; 6. Kenny van Hummel Huissen; 7. Joost van Leijen Ewijk; 8. Stefan van Dijk Oud-Turnhout; 9. Addy Engels Kapellen; 10. Servais Knaven Meerle; 11. Bauke Mollema Groningen; 12. Martijn Keizer Muntendam; 13. Thijs Al Elst.Gld; 14. Jetse Bol Avenhorn; 15. Dennis van Winden Berkel en Rodenrijs; 16. David Deroo Frankrijk; 17. Thijs van Amerongen Vorden; 18. Stefan Cohnen  Selfkant; 19. Bram De Groot Zevenhoven; 20. Bert-Jan Lindeman Assen;

Elite/Beloften: 1. Ruud Fransen Nieuw Weerdinge; 2. Umberto Atzori Zorgvlied; 3. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 4. Jesse de Haan Heerde; 5. Bas Waaijer Zwolle; 6. Tom Slagter Slochteren; 7. Johan Procee Groningen; 8. Dennis Luyt Haarlem; 9. Jos Harms Oude Pekela; 10. Jorrit Bergsma Aldeboarn; 11. Renť Hooghiemster Drachten; 12. Sierd Steiginga Exmorra; 13. Jochem Verschoor Terwispel; 14. Jos Feiken Muntendam; 15. Pieter Postma Tjerkgaast; 16. Frank Wierstra Burgum; 17. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 18. Lars Horring Exloo; 19. Ron Timmermans Assen; 20. Melvin Boskamp Leek;

Junioren: 1. Joey van Rhee Nijverdal; 2. Gert-Jan Bosman Emmen; 3. Elmar Reinders Emmen; 4. Stefan Poutsma Peize; 5. Ivo Stronks Aalten; 6. Jeroen Keizer Muntendam; 7. Jasper Schipper Veendam; 8. Jasper Plender Almelo; 9. Xander Kalk Emmen; 10. Jochem Hoekstra Haren Gn; 11. Ivan Versteeg Wolvega; 12. Rudy Botter Slagharen; 13. Jesper de Hoog Assen; 14. Henk Bos Drachten; 15. Stefan Boeve Nijverdal; 16. Willem Klein Tijssink Hattem; 17. Jeroen van der Meulen Ureterp; 18. Martijn Pastoors Ede Gld.; 19. Tijmen Eising Emmen; 20. Rolf Dames Heerde;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Loes Gunnewijk Zwolle; 2. Janneke Ensing Gieten; 3. Arenda Grimberg Almelo; 4. Marit Huisman Lutjebroek; 5. Sissy van Alebeek Schijndel; 6. Esra Tromp Coevorden; 7. Nina Kessler Velserbroek; 8. Sandra van Veghel Rosmalen; 9. Inge Klep Schijndel; 10. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 11. Josephine Groenveld Nijland; 12. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 13. Marissa Otten Enter; 14. Judith Jelsma Amstelveen; 15. DaniŽlle Bekkering Den Han Gn; 16. Eyelien Bekkering Den Han Gn; 17. Joan Boskamp Aduard; 18. Margriet Helena Kloppenburg Denemarken; 19. Silke Kogelman Lemelerveld; 20. Loes Markerink Raalte;

 

EMMEN.GOUDEN PIJL .( 2010.08.10 )

Beroepsrenners: 1. Samuel Sanchez Gonzalez Spanje; 2. Lars Boom Vlijmen; 3. Cadel Evans Australie; 4. Theo Bos Hierden; 5. Alessandro Ballan Italiel; 6. Koos Moerenhout Steenbergen; 7. Marc de Maar Amerika; 8. Ivan Basso Italie; 9. Servais Knaven Meerle; 10. Albert Timmer Gramsbergen; 11. Addy Engels Quick Step 12. Maarten Tjallingii Arnhem; 13. Joost Posthuma Enschede; 14. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 15. Leon van Bon 16. Tijmen Eising Emmen; 17. Jasper Bovenhuis Staphorst; 18. Piet Rooijakkers Nuenen; 19. Bas Stamsnijder Enter; 20. Long Jin China;

Elite/Beloften: 1. Paul de Rooij Deventer; 2. Jarno Gmelich Meijling Almere; 3. Maint Berkenbosch Cadier en Keer; 4. Umberto Atzori Zorgvlied; 5. Roy Eefting Grolloo; 6. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 7. Jan Bos Nieuwehorne; 8. Jord Veslinga Makkum; 9. Vladi Riha Bremen Dui; 10. Sierd Steiginga Exmorra; 11. Leander Schreurs Elburg; 12. Atze Dijkhuis Groningen; 13. Pieter Postma Tjerkgaast; 14. Frank Vreugdenhil Eldersloo; 15. Glenn Clermonts Bellingwolde; 16. Bas de Haan Meedhuizen; 17. Jesse de Haan Heerde; 18. Roderik Groenewold Raalte; 19. Jos Harms Oude Pekela; 20. Nick Kweldam Aalten;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Andrea Bosman Ermelo; 2. Janneke Ensing Gieten; 3. Arenda Grimberg Baarle Nassau; 4. Loes Markerink Deventer; 5. Anna van der Breggen Hasselt; 6. Nathalie Jolink Winterswijk; 7. Juliette Wigbold Hengelo; 8. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 9. Anne Heijkoop Ammerstol; 10. Julia Soek Den Ham; 11. Samantha van Steenis Hoogland; 12. Erika Broekema Wildervank; 13. Silke Kogelman Lemelerveld; 14. Karin Truijen Enschede; 15. Anneloes Stoelwinder Heerenveen; 16. Ankie Ytsma Leeuwarden; 17. Marijn de Vries Zwolle; 18. Hilde van Slochteren Groningen; 19. Alie Gercama Zwaagwesteinde; 20. Britt Jansen Wijhe;

 

EMMEN.GOUDEN PIJL.(2011.08.09 )

Beroepsrenners: 1. Alberto Contador Spanje; 2. Addy Engels Kapellen (Bel); 3. Pieter Weening Lanaken (Bel); 4. Rob Ruygh Valkenburg Lb; 5. Bauke Mollema Leeuwarden; 6. Samuel Sanches Gonzalez Spanje;7. Albert Timmer Gramsbergen; 8. Marc de Bruin Groningen; 9. Martijn Verschoor Bovensmilde; 10. Tom-Jelte Slagter Slochteren; 11. Tijmen Eising Emmen; 12. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 13. Coen Vermeltfoort Schuinersloot;14. Lars Horring Valthe; 15. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 16. Jan Bos Nieuwehorne; 17. Maarten de Jonge Oldenzaal; 18. Renť Hooghiemster Drachten; 19. Rens te Stroet Keijenborg; 20. Jesus Hernandez Blazquez Spanje;

Elite/Beloften: 1. Gert-Jan Bosman Emmen; 2. Elmar Reinders Emmen; 3. Wouter Haan Bedum; 4. Berden de Vries Gieterveen; 5. Teake-Piet van der Werf Dearsum;6. Jos Harms Oude Pekela; 7. Stefan Poutsma Peize; 8. Mark Stokreef Markelo; 9. Jorrit Bergsma Aldeboarn; 10. Bor Houwers Aalten; 11. Tjeerd van der Schaaf Drachten; 12. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 13. Nick Mulder Maastricht; 14. Pim van den Berg Dalen; 15. Marcel Frose Oldenburg; 16. Harry Sweering Sneek; 17. Germen Warmink Gasselternijveen;18. Mathijs Wagenaar Apeldoorn; 19. Bas de Haan Meedhuizen; 20. Pieter Postma Tjerkgaast;

Elite-Vrouwen: 1. Janneke Ensing Gieten; 2. Andrea Bosman Norg; 3. Roxane Knetemann Krommenie; 4. Anne Heijkoop Ammerstol; 5. Daphny van den Brand Zeeland; 6. Nina Kessler Velserbroek; 7. Linda Ringlever Nijmegen; 8. Sandra van Veghel Esch; 9. Linda van Rijen Vlijmen; 10. Julia Soek Den Ham; 11. Geerike Schreurs Zwolle; 12. Juliette Wigbold Hengelo Ov; 13. Marissa Otten Enter; 14. Nathalie Jolink Winterswijk; 15. Yvonne Troost Wijhe; 16. Ivana Tiessens Zuidhorn; 17. Britt Jansen Wijhe; 18. Trieneke Fokkens Leutingewolde;19. Ilona Hoeksma Luxwoude; 20. Eyelien Bekkering Den Ham;

 

EMMEN.GOUDEN PIJL.(2012.08.07)

Elite-Mannen/Beloften: 1. Jan Bos Nieuwehorne; 2. Gert-Jan Bosman Emmen; 3. Koen Bouwman Ulft; 4. Cor van Leeuwen Borger; 5. Joey van Rhee Nijverdal; 6. Lars Horring Valthe; 7. Tristan Timmermans Hardenberg; 8. Berden de Vries Gieterveen; 9. Frank Vreugdenhil Eldersloo; 10. Martin van de Pol Amerongen; 11. Jos Boonstra Peize; 12. Vladi Riha Duitsland; 13. Pieter Postma Tjerkgaast; 14. Niels van Otterloo Heerde; 15. Bas de Haan Meedhuizen; 16. Jefte de Bruin Amersfoort; 17. Simon Schram Wolvega; 18. Lars Bartlau JV Assen; 19. Umberto Atzori Zorgvlied; 20. Kevin Snijder Kollum;

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen: 1. Marianne Vos Meeuwen; 2. Iris Slappendel Ouderkerk a/d IJssel; 3. Roxane Knetemann Krommenie; 4. Loes Gunnewijk Rekken; 5. Amy Pieters Zwanenburg; 6. Janneke Busser-Kanis Amersfoort; 7. Ilona Hoeksma Luxwoude; 8. Melanie Hessling Duitsland; 9. Ivana Tiessens Zuidhorn; 10. Moniek Tenniglo Albergen; 11. Mariťl Borgerink Groningen; 12. Djoeke Donkers Amersfoort; 13. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 14. Annet Pit Beekbergen; 15. Elise Karssies Groningen; 16. Judith Jelsma Amstelveen; 17. Marije Joling Oudeschoot; 18. Willeke Knol Hasselt; 19. Ingeborg Kreuze Assen; 20. Hilde van Slochteren Groningen;

 

EMMEN.GOUDEN PIJL.( 2013.08.06 )

Professionals: 1. Pieter Weening 2. Laurens ten Dam Maastricht; 3. Marcel Kittel Duitsland; 4. Danny van Poppel Poppel; 5. Raymond Kreder Zevenhuizen; 6. Tom-Jelte Slagter Slochteren; 7. Tom Veelers Oldenzaal; 8. Bauke Mollema Leeuwarden; 9. Lieuwe Westra Tijnje; 10. Niki Terpstra Assendelft; 11. Michel Kreder Zevenhuizen; 12. Bert-Jan Lindeman Assen; 13. Boy van Poppel Ravels; 14. Lars Boom Vlijmen; 15. Bobbie Traksel Rucphen; 16. Cheng Ji Japan; 17. Albert Timmer Hardenberg; 18. Bram Tankink Rekem Bel; 19. Wim Stroetinga Nijkerk; 20. Martijn Keizer Muntendam;

Elite/Beloften: 1. Gert-Jan Bosman Emmen; 2. Jasper Hamelink Raalte; 3. Pieter Postma Tjerkgaast; 4. Leander Schreurs Elburg; 5. Jasper Bovenhuis Staphorst; 6. Paul de Haan Meedhuizen; 7. Pim Cazemier Den Horn; 8. Binne-Pier de Haan Oudega; 9. Lars Horring Valthe; 10. Harry Sweering Sneek; 11. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 12. Danny Vrolijk Schipluiden; 13. Gijs Strating Haren Gn; 14. Wessel Piersma Groningen; 15. Stefan Poutsma Peize; 16. Jos Boonstra Peize; 17. Maikel Bos Oldebroek; 18. Niels van Otterloo Heerde; 19. Pim van den Berg Dalen; 20. Ruben Ubels Nijkerk;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Marianne Vos Meeuwen; 2. Ellen van Dijk Amsterdam; 3. Lucinda Brand Rotterdam; 4. Sarah Roy Australie; 5. Kirsten Wild Zwolle; 6. Vera Koedooder Apeldoorn; 7. Leonie Lubbinge Wanneperveen; 8. Judith Bloem Kwintsheul; 9. Kelly Markus Hoofddorp; 10. Janneke Ensing Gieten; 11. Julia Soek Den Ham; 12. DaniŽlle Lissenberg Den Ham; 13. Melanie Hessling Duitsland; 14. Ilona Hoeksma Luxwoude; 15. Karen Elzing Schoonebeek; 16. Melissa Steenhof Ureterp; 17. Marissa Otten Enter; 18. Saskia Oomen Utrecht; 19. Judith Jelsma Amstelveen; 20. Annet Pit Beekbergen;

 

EMMEN.GOUDEN PIJL.( 2014.08.12 )

Beroepsrenners: 1. Laurens ten Dam Maastricht; 2. Rafal Majka Polen; 3. Lieuwe Westra Tijnje; 4. Wilco Kelderman Veenendaal; 5. Luca Paolini Italie; 6. Pieter Weening Lanaken; 7. Elmar Reinders Emmen; 8. Ramon Sinkeldam Assendelft; 9. Wouter Wippert Wierden; 10. Kenny van Hummel Huissen; 11. Koen Verweij Alkmaar; 12. Maarten Tjallingii Arnhem; 13. Jasper Bovenhuis Staphorst; 14. Andre Looij Wilnis; 15. Melvin Boskamp Leek; 16. Tijmen Eising Emmen; 17. Niels Goeree Borger; 18. Etienne van Empel Tricht; 19. Stan Wijkel Holsloot; 20. Dylan van Zijl Harderwijk;

Elite/Beloften: 1. Jarno Gmelich Meijling Almere; 2. Jan Bos Nieuwehorne; 3. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 4. Joey van Rhee Nijverdal; 5. Adrik Elzing Schoonebeek; 6. Pim Cazemier Den Horn; 7. Wessel Piersma Groningen; 8. Aron Kremer Vierpolders; 9. Harry Sweering Sneek; 10. Arnt Jalvingh Ruinen; 11. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 12. Stefan Boeve Zwolle; 13. Andries Weening Harkema; 14. Milan Brons Almere; 15. Vladi Riha Duitsland; 16. Niels Potze Aduard; 17. Wim Kleiman Almelo; 18. Floran Bathoorn Groningen; 19. Philip Kootstra Almelo; 20. Nick Kweldam Aalten;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Roxane Knetemann Nijkerk; 2. Marianne Vos Meeuwen; 3. Lucinda Brand Rotterdam; 4. Janneke Ensing Gieten; 5. Ilona Hoeksma Luxwoude; 6. Anna van der Breggen Zwolle; 7. Moniek Tenniglo Albergen; 8. Anouska Koster De Westereen; 9. Henriette Woering Rozenburg; 10. Melanie Woering Rozenburg; 11. Leonie Lubbinge Drachten; 12. Nina Kessler Velserbroek; 13. Vera Koedooder Apeldoorn; 14. Judith Bloem Apeldoorn; 15. MariŽl Borgerink Groningen; 16. Kelly Markus Hoofddorp; 17. Ivana Tiessens Zuidhorn; 18. DaniŽlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 19. Jarmila Machacova Tjechie; 20. Linda Poelstra-Ringlever Nijmegen;

 

EMMEN.GOUDEN PIJL.( 2015.08.11 )

Professionals: 1. John Degenkolb Duitsland; 2. Bauke Mollema Leeuwarden; 3. Robert Gesink Aalten; 4. Marc de Maar Glimmen; 5. Martijn Keizer Muntendam; 6. Wout Poels Blitterswijck; 7. Koen de Kort Liempde; 8. Elmar Reinders Emmen; 9. Jelle Wolsink Hengelo ov; 10. Stephan Bakker Zaandam; 11. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 12. Gino Luca Vierhouten Hulshorst; 13. Melvin van Zijl Harderwijk; 14. Dylan van Zijl Harderwijk; 15. Milan Veltman Broek op Langedijk; 16. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 17. Peter Lenderink Ommen; 18. Ivar Slik Bergen Nh; 19. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 20. Tristan Timmermans Yerseke;

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Frank Wierstra Burgum; 2. Maikel Bos Oldebroek; 3. Paul de Haan Meedhuizen; 4. Stan Wijkel Holsloot; 5. Rick Smit Kampen 6. Nick Kweldam Aalten; 7. Robin Lowik Vriezenveen; 8. Wieger van der Schaaf s-Gravenhage; 9. Niels Potze Aduard; 10. Taeke Oppewal Heerenveen; 11. Robert de Jong Zeewolde; 12. Lars Horring Assen; 13. Philip Kootstra Almelo; 14. Jasper Plender Almelo; 15. Jeen de Jong Britsum; 16. Vladi Riha Duitsland; 17. Martijn Venterink Losser; 18. Andries Weening Harkema; 19. Cor van Leeuwen Borger; 20. BjŲrn Bakker Wijnjewoude;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Moniek Tenniglo Albergen; 2. Saskia Oomen Huis ter Heiden Ut; 3. Marije Joling Oudeschoot 4. Leonie Lubbinge Drachten; 5. Anouska Koster De Westereen; 6. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 7. Eva Buurman Wervershoof; 8. Melissa Steenhof Ureterp; 9. Janneke Ensing Gieten; 10. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 11. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 12. Willeke de Jong Ubbena; 13. DaniŽlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 14. Mary Maroon Amerika; 15. Suzanne de Lange Enschede; 16. Ivana Tiessens Groningen; 17. Melanie Klement Velp; 18. Sanne Bouwmeester Westerbork; 19. Liena de Jong Ubbena; 20. Esmee Oosterman Gieten;

 

EMMEN.GOUDEN PIJL.( 2016.08.09 )

Beroepsrenners: 1. Andre Greipel Duitsland; 2. Bert-Jan Lindeman Assen; 3. Bauke Mollema Leeuwarden; 4. Pieter Weening Lanaken.(Bel); 5. Dylan Groenewegen Amsterdam; 6. Tom-Jelte Slagter Nij Beets; 7. Berden de Vries Gieterveen; 8. Gert-Jan Bosman Nijverdal; 9. Pim Ligthart Bergeijk; 10. Albert Timmer Hardenberg; 11. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 12. Fabio Jakobsen Heukelum; 13. Barry Markus Hoofddorp; 14. Luuk Lohuis Denekamp; 15. Kjeld Nuis Emmen; 16. Gary Hekman Kampen; 17. Tim Ariesen Rhenen; 18. Rick Ottema Muntendam; 19. Elmar Reinders Emmen; 20. Andre Looij Wilnis;

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Rens te Stroet Keijenborg; 2. Jasper Hamelink Raalte; 3. John Meewisse Leek; 4. Joey van Rhee Nijverdal; 5. Cor van Leeuwen Borger; 6. Harry Sweering Sneek; 7. Maurice Zaal Groningen; 8. Lars Horring Assen; 9. Andries Weening Kootstertille; 10. Henk Bos Drachten; 11. Dominic Klemme Bielefeld; 12. Marco Hoekstra Haren Gn; 13. Allard Neijmeijer Groningen; 14. Bruno Nakken Assen; 15. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 16. Coen Rijpma Wolvega; 17. Tom Wijkel Exloo; 18. Arian Stolwijk Delft; 19. Rick Smit Kampen; 20. Marc de Bruin Groningen;

Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vouwen: 1. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 2. Anouska Koster De Westereen; 3. Danique Braam Veenwouden; 4. Evy Kuijpers Lierop; 5. Ivana Tiessens Groningen; 6. Melanie Klement Diphoorn; 7. Paulien Koster Delfstrahuizen; 8. Leonie Lubbinge Drachten; 9. Wendy Oosterwoud Ureterp; 10. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 11. Maaike Brandwagt Sittard; 12. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 13. Carolin Schiff Duitsland; 14. Liena de Jong Ubbena; 15. Melanie Hessling Landgraaf; 16. Nicole Steigenga Exmorra; 17. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 18. Sanne Bouwmeester Westerbork; 19. Maaike Boogaard Sittard; 20. Floor Weerink Exloo;

 

EMMEN.GOUDEN PIJL.(2017.08.08)

Beroepsrenners: 1. Bauke Mollema 2. Primoz Roglic 3. Ramon Sinkeldam Assendelft; 4. Fabio Jakobsen Heukelum; 5. Bert-Jan Lindeman Assen; 6. Maurits Lammertink Harbrinkhoek; 7. Berden de Vries Gieterveen; 8. Andre Looij Wilnis; 9. Oscar Riesebeek Tiel; 10. Bas Tietema Zwolle; 11. Albert Timmer Hardenberg; 12. Martijn Keizer Muntendam; 13. Jelle Wolsink Hengelo ov; 14. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 15. Steven Lammertink Enter; 16. Marc de Maar Glimmen; 17. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 18. Justin Timmermans Hardenberg; 19. Dennis van der Horst Hasselt; 20. Gert-Jan Bosman Nijverdal;

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Peter Merx Warfhuizen; 2. Erik Dekker Hedel; 3. Tom Terpstra Groningen; 4. Vladi Riha Duitsland; 5. Tom Wijkel Exloo; 6. Arne Peters Beekbergen; 7. Aden Paterson Australie; 8. Lorenzo Harbers Nijverdal; 9. Justin Kloese Emmen; 10. Luuk van der Meer Texel; 11. Tim Weerkamp Groningen; 12. Wim Kleiman Almelo; 13. Bruno Nakken Assen; 14. Adrie Lindeman Assen; 15. Adrik Elzing Schoonebeek; 16. Maurice Zaal Groningen; 17. Bert Lip Hardenberg; 18. Pim van den Berg Nieuw-Schoonebeek; 19. Sven Tellegen Hattem; 20. Rochťz Harbers Nijverdal;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Anouska Koster De Westereen; 2. Julia Soek Den Ham; 3. Nina Kessler Velserbroek; 4. Leonie Lubbinge Drachten; 5. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 6. Claudia Koster Assendelft; 7. Roos Hoogeboom Utrecht; 8. Melanie Klement Diphoorn; 9. Nina Buysman Bovenkarspel; 10. Irena Ossola 11. Janneke Ensing Gieten; 12. Paulien Koster Delfstrahuizen; 13. Floor Weerink Exloo; 14. Ilona Hoeksma Luxwoude; 15. Willemiek Meinders Dronten; 16. Liena de Jong Ubbena; 17. Loes Adegeest Enschede; 18. Judith Jelsma Amstelveen; 19. Rozanne Slik Bergen Nh; 20. Danique Braam Veenwouden;

 

EMMEN.GOUDEN PIJL.( 2018.08.05 )

Beroepsrenners.Crit 1: 1. Niki Terpstra 2. Peter Schulting 3. Etienne van Empel 4. Maurits Lammertink 5. Bauke Mollema 6. Bert-Jan Lindeman 7. Tom Dumoulin 8. Peter Koning 9. Ramon Sinkeldam 10. Brian Kamstra 11. Koen de Kort 12. Dylan Groenewegen 13. Wout Poels 14. Marc de Maar 15. Joey van Rhee 16. Martijn Budding 17. Barry Markus 18. Daniel Patten 19. Steven Lammertink 20. Leon Koch

Beroepsrenners.Crit 2: 1. Dylan Groenewegen 2. Ramon Sinkeldam 3. Koen de Kort 4. Tijmen Eising 5. Bauke Mollema 6. Marc de Maar 7. Joey van Rhee 8. Edward Theuns 9. Etienne van Empel 10. Wout Poels 11. Bert-Jan Lindeman 12. Brian Kamstra 13. Maurits Lammertink

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Nina Kessler Velserbroek; 2. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 3. Moniek Tenniglo Borne; 4. Eva Buurman Wervershoof; 5. Anouska Koster De Westereen; 6. Rozanne Slik Bergen.Nh; 7. Winanda Spoor Apeldoorn; 8. Roxane Knetemann Krommenie; 10. Paulien Koster Delfstrahuizen; 11. Aafke Soet Heerenveen; 12. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 13. Lucy Garner London 14. Arianna Pruisscher Nieuw-Dordrecht; 15. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 16. Willemiek Meinders Dronten; 17. Inge van der Heijden Schaijk; 18. Wendy Oosterwoud Ureterp; 19. Ilona Hoeksma Heerenveen; 20. Linda ter Beek Rossum;

 

EMMEN.GOUDEN PIJL .( 2019.08.04 )

Beroepsrenners: 1. Dylan Groenewegen Amsterdam; 2. Matteo Trentin 3. Dylan van Baarle Monaco; 4. Lars Boom Vlijmen; 5. Giulio Ciccone 6. Elmar Reinders Emmen; 7. Bert-Jan Lindeman Assen; 8. Bauke Mollema 9. Gerrie van Lingen Twijzelerheide; 10. Cees Bol Zaandam; 11. Wim Stroetinga Terwispel; 12. Kjeld Nuis Heerenveen; 13. Robin Lowik Vriezenveen; 14. Jelle Bootsveld Heino; 15. Jasper Schouten Dronten; 16. Peter Merx Warfhuizen; 17. Dion Beukeboom Amsterdam; 18. Koen Paalman Nijverdal; 19. Oscar Riesebeek Tiel; 20. Justin Timmermans Hardenberg;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Ellen van Dijk Woerden; 2. Roxane Knetemann Terwispel; 3. Nicole Steigenga Exmorra; 4. Moniek Tenniglo Borne; 5. Esmťe Peperkamp Didam; 6. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 7. Marit Cent Goor; 8. Anne Marijn van der Graaf Enschede; 9. Arianna Pruisscher Sittard; 10. Anouska Koster De Westereen; 11. Sanne Bouwmeester Westerbork; 12. Floor Weerink Groningen; 13. Zina Barhoumi Zwitserland; 14. Eva Jonkers Staphorst; 15. Wendy Oosterwoud Ureterp; 16. Aniek Sikma Buitenpost; 17. Aranka Berends Loenen; 18. Puck Moonen Liempde; 19. Jarmila Machacova Tsjeschie; 20. Jet Wildeman Nijmegen;