EMMEN.EIERRACE.(
2003.04.21 ).
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Joan Boskamp Roden; 2.
Suzanne Kuiper Emmen; 3. Lotte Egberts Borger;
4. Ingeborg Kreuze Assen; 5. Ine Bramer Hoogeveen; 6. Silke
Kogelman Lemelerveld; 7. Sharon Boskamp Roden;
8. Marieke de Jonge Veendam; 9. Lisanne Bouwman
Paterswolde; 10. Lonneke te Wierike Hengelo; 11. Janita
Huizing Stadskanaal; 12. Gerda Koops Eexterven; 13. Nicole Keizer Muntendam; 14.
Juliette Gabrielle Wigbold Hengelo ov; 15. Marije Moek Gasselte; 16. Mirjam Deuten
Dalen; 17. Linda ter Beek Hengelo ov; 18.
Joke Drent Leek; 19. Nienke Kloeze Assen;
EMMEN.EIERRACE.(2004.04.12)
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Linda ter Beek; 2. Lotte Egberts; 3. Ingeborg Kreuze; 4.
Lonneke te Wierike; 5. Alike
Haanstra;
EMMEN.EIERRACE.(2010.04.05)
Elite-Vrouwen: 1. Anouska
Helena Koster Zwaagwesteinde; 2. Danielle Meijering Stadskanaal; 3. Julia Schobben Gorichem; 4. Melissa Steenhof
Ureterp; 5. Corine van der Zijden Tienhoven;
6. Mareille Meijering
Stadskanaal; 7. Simone Kikkert Hoogeveen; 8. Femke Wierda Assen; 9. Irene Stoel Kampen; 10.
Michelle Eikelboom Hardenberg; 11. Sytske Visser Rien; 12.
Eline van den Berg Rijssen; 13. Erica Schotman Smilde; 14.
Michelle Stummel Echten; 15. Wendy Oosterwoud Ureterp; 16. Marloes Bakker Veendam; 17. Kirsten Niekolaas Zwolle; 18. Charlotte Eikelboom
Hardenberg; 19. Marion Veldman Siddeburen; 20. Danielle Eikelboom
Hardenberg;
EMMEN.EIERRACE.(2011.04.25)
Junior-vrouwen/Nieuweling
Meisjes: 1. Anouska Koster De Westereen; 2. Melissa Steenhof
Ureterp; 3.
Esmee Oosterman Gieten;
4. Willeke de Jong Ubbena; 5. Daphne Hommes Dedemsvaart; 6. Nathasja Heijting Beilen; 7. Dyann Veenstra
Emmen; 8. Wendy Oosterwoud
Ureterp; 9.
Fianna Stenveld Garnwerd; 10.
Simone Kikkert Hoogeveen; 11. Kyra Lamberink Bergentheim; 12.
Charlotte Eikelboom Hardenberg; 13. Michelle Stummel
Echten; 14. Femke Wierda
Assen; 15. Melanie Klement Diphoorn; 16. Tessa Biesheuvel
Assen; 17. Marjolein Wijkel Exloo; 18.
Kirsten Niekolaas Zwolle;
19. Eline Hoppezak Nieuwerkerk a/d IJssel; 20. Denise Grimberg Gendt;
EMMEN.EIERRACE.(2912.04.09)
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Kyra
Lamberink Bergentheim; 2. Fianna Stenveld Garnwerd; 3. Esmee Oosterman
Gieten; 4. Michelle Stummel Echten; 5. Willeke de
Jong Ubbena; 6. Paulien Koster Delfstrahuizen;
7. Marloes Bakker Veendam; 8. Eve
Dixon Bolton; 9. Melissa Bury Bolton; 10. Janine van der
Meer Abbenbroek; 11. Mariska Heijting Smilde; 12. Mareille Meijering Stadskanaal;
13. Kirsten Niekolaas Zwole;
14. Wendy Oosterwoud Ureterp;
15. Liena de Jong Ubbena;
16. Aafke Soet Heerenveen;
17. Lotte Koehorst Hoogeveen; 18. Melissa Steenhof Ureterp; 19. Tessa Biesheuvel
Assen; 20. Nathasja Heijting Beilen;
EMMEN.EIERRACE.(
2015.04.06 )
Masters.Interclub: 1. Rutger
Vos Exloo; 2. Klaas Jan Kin Meppel; 3. Dick Kinket Hattem; 4. Tino Oosterlaar Heino; 5. Wilfred Drenthen Veenoord; 6. Jeroen Wemekamp Bruchterveld; 7. Dick
Post Wezep; 8. Rolf
Hendriks Almere; 9. Edward Huisman Nijverdal; 10.
René Mink van der Werf Nieuw Amsterdam; 11. Gerrit-Jan
van Duinen Wezep; 12. Arthur Helder Ommen; 13. Thom Wittendorp Klazienaveen; 14.
Jasper Nijkamp Oldebroek
15. Rob Bonting Eelde; 16.
Gerrit Wonder Beilen; 17. Herman Luimes
Erica; 18. Derk Tellegen Heerde; 19. Rene de Visser Nootdorp;
20. Erwin van Walsem Hoogeveen;
EMMEN.EIERRACE.(
2016.03.28 )
Diverse Cat: 1. Rutger Vos Exloo; 2. Pim van
den Berg Nieuw-Schoonebeek; 3. Paul Talens Zwolle; 4. Bodi Del Grosso Eelde; 5. Berend Slagter Groningen; 6.
Herman Fledderus Exloo; 7. Alex Brunen
Ter Apelkanaal; 8. Gert de Veen Zuidbroek;
9. Koen Nooijen Coevorden;
10. René Mink van der Werf Nieuw-Amsterdam; 11. Jesse
Jagt Emmen; 12. Nick Zuidema Delfzijl; 13. Joost
Freriks Emmen; 14. Tino Oosterlaar
Heino; 15. Jesse Dijkstra
Stadskanaal; 16. Steyn Lamberink Bergentheim;
17. Barjo Lamberink Bergentheim; 18. Wilfred Drenthen
Veenoord; 19. Karsten Veen Westerlee
Gn; 20. Seine Zandbergen Sleen;