EELDE.( 2000.07.26 )

Elite/Neo: 1. Bastiaan Krol Oldenzaal; 2. Folkert de Haan Groningen; 3. Edwin Veen Westerlee; 4. Anne van der Veen Buitenpost; 5. Allard Engels Gieten; 6. Paul Mos Ruinen; 7. Jeroen Slagter Hoogeveen; 8. Benny Helmers Veendam; 9. Edward Smit Een; 10. Frank Zwanenveld Emmen; 11. Harko Kievit Nietap; 12. Freddy van de Werff Gieten; 13. Dannie Snijder Groningen; 14. Sent Tissingh Groningen; 15. Gerben Nijmeijer Denekamp; 16. Wiebe Smid Zwagerbosch; 17. Geert Fekken Scharsterbrug; 18. Jean-Hendrik Westra Molenend;19. Lambertus Moes Nijeveen; 20. Bjorn Vonk Nieuwe Pekela;

 

EELDE.CORSORONDE.( 2000.08.27 )

Elite/Neo: 1. Hermann Sinningen; 2. Christoph Haxen; 3. Jan hendrik Westra; 4. Jacob Jan Ekema; 5. Tim Hiemstra;

Sportkl.-B: 1. Harm Poelman; 2. Theo Schlijper; 3. Roel de Vries; 4. Albert Spa; 5. Jan Roelof;

 

EELDE.CORSORONDE.( 2001.08.26 ).

Elite/Neo/Sportkl.-a: 1. Frank.jr Wagemaker Hoogkarspel; 2. Allard Engels Emmen; 3. Gretienus Gommers Veghel; 4. Huib de Roo Tiel; 5. Frank van de Hoef Hooglanderveen; 6. Hermann Sinnigen Papenburg; 7. Folkert de Haan Groningen; 8. Dennis Teeuwen Noordwijkerhout; 9. Niels Savenije Groningen; 10. Sjoerd Douma Drachten; 11. Tom de Jong Groningen; 12. Atze Dijkhuis Eelde; 13. Albert Schurer Bakkeveen; 14. Martin Henskes Groningen; 15. Jan-Hendrik Westra Molenend; 16. Lambertus Moes Wageningen; 17. Tim Hiemstra Rottevalle; 18. Ben Timmermans Nieuw Buinen; 19. Sent Tissingh Groningen; 20. Anne van de Veen Buitenpost;

Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Rudi Peters Wichmond; 2. Jan Brouwer Deventer; 3. Klaas Stobbe De Wilp;4. Tony de Nekker Noordwolde; 5. Wijnand Wildeman Raalte; 6. Ferdy van der Werf Warnsveld; 7. Freddy Venema Onnen; 8. Jan Steensma Surhuisterveen; 9. Jan de Boer Hardegarijp; 10. Eibert Reyerse Harderwijk; 11. Gerard Smit 12. Jan Kalter Emmen; 13. Geert Kamps Groningen; 14. Theo Sieling Zuidlaren; 15. Jan Waaijer Langeveen; 16. Koos Stoker 17. Bennie Waayer Langeveen; 18. Hoogeveen; 19. Jeroen Kalter Balkbrug; 20. Eddy Dolfing Assen;

 

EELDE.CORSORONDE.( 2002.08.25 ).

Elite/Neo: 1. Peter de Vries Krimpen a/d IJssel; 2. Giorgio Renleo Deventer; 3. Bastiaan Krol Oldenzaal; 4. Roel de Vries Groningen; 5. Taeke Oppewal Heerenveen; 6. Herman Steensma Surhuisterveen; 7. Marco Bos. Roden; 8. Johan Dalstra Buitenpost; 9. Marcel Nagengast Hoogeveen; 10. Erik van der Heide Emmeloord; 11. Allard Engels Emmen; 12. Anne van der Veen Buitenpost; 13. Edwin Veen Westerlee;14. Marcel Luppes Hoogeveen; 15. Tim Hiemstra Drachten; 16. Bert van der Kaap Assen; 17. Frank Zwaneveld Emmen;18. Marcel Beima Hardegarijp; 19. Wiebe Smid Zwagerbosch;

Sportkl.-b: 1. Rhett van Trigt Hoogersmilde; 2. Tonny van Dam Elburg; 3. Rienk de Vries Hurdegarijp; 4. Gerard Smid Paterswolde; 5. Gosse Hoeksma Wolvega; 6. Wijnand Wildeman Raalte; 7. Jan Waaijer Langeveen; 8. Jan Brander Beetsterzwaag;9. Henk Hoitzing Drouwenermond; 10. Herbert de Nijs Ruinen; 11. Eibert Reyerse Harderwijk; 12. Jan de Boer Hardegarijp; 13. Steven Sloof Groningen; 14. Theo Sieling Zuidlaren; 15. Jan-Roelof Hessels Havelte;16. Gerald Gils Hoogeveen; 17. Christian Niemeijer Slochteren; 18. Chris Snakenborg Oosterwijtwerd;19. Gerry Vlieger Appelscha; 20. Edsart Walta Leeuwarden;

 

EELDE. ( 2003.08.31 )

Junioren: 1. Jelle Kooistra Warga; 2. Erwin Knapper Hoogeveen; 3. Ruud Fransen Nw. Weerdinge;4. Douwe Jan Dijkstra Sleen; 5. Huub Kappert Raalte; 6. Elzo Vos De Wilp; 7. Raymon Bleuming Hoogeveen; 8. Caspar Mylius Leeuwarden; 9. Jeffrey Buist Assen; 10. Andries Weening Harkema; 11. Jeroen Kregel Sappemeer; 12. Julius Dozeman Hoogeveen; 13. Roderik Groenewold Raalte;14. Jacob-Jan van der Wielen Groningen; 15. Arent Naber Nieuw Weerdinge;16. Leander Schreurs Elburg; 17. Johan Moek Assen;18. Tim Koote Nieuw-Weerdinge; 19. Jochem Verschoor Terwispel; 20. Jelle Dijk Marum;

Amateurs-A: 1. Henk Woldhuis Bovensmilde; 2. Jannes Weerman Nijeholt- wolde; 3. Jouke Posthumus Haren; 4. Mark Vos Scheemda; 5. Riemer Bosma Haulerwijk; 6. Nathan Lootsma Leeuwarden; 7. Andre Brinks Ommen; 8. Jan Hekman Norg; 9. Binne de Haan Oosterwolde; 10. Dennis Steverink Groningen; 11. Henny Dieterman Blyham; 12. Ron Wijkel Holsloot; 13. Maarten Oerlemans Dokkum; 14. Geert Louwes Een; 15. Wouter Slager Groningen; 16. Paul Boswijk Groningen; 17. Maarten Hamberg Groningen; 18. Harry Witterholt Grijpskerk; 19. Erik Mennega Sappemeer; 20. Eelco Drent Bergum;

 

EELDE .( 2004.08.29 )

Elite/Neo/Amateurs-A: 1. Hendrik Werner Papenburg (D); 2. Folkert de Haan Groningen;3. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 4. Ronald Dussel Annen;5. Roel de Vries Groningen; 6. Anne Knol Emmen; 7. Wiebe Smid Zwagerbosch; 8. Koen Langenkamp Velp; 9. Peter de Vries. Oranjewoud; 10. Arnoud van Groen Amsterdam; 11. Sebastiaan van der Meer Groningen; 12. Edwin Wielink Deventer; 13. Sent Tissingh Groningen; 14. Frank Kwanten Nuenen; 15. Koen Zanders Hoogeveen; 16. Jeroen Kregel Sappemeer; 17. Herman Steensma Surhuisterveen; 18. Floris Goesinnen Opperdoes; 19. Matijs Jansen Heeten; 20. Ronnie Timmermans Assen;

Nieuwelingen: 1. Martijn Keizer Muntendam; 2. Barry Hulzebos Meppel; 3. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 4. Herm Eising Emmen; 5. Emiel Klein Exloo; 6. Jarno Tapper Emmen;7. Bart Rijpma Oldeholtpade; 8. Glenn Clermonts Bellingwolde;9. Jelmer Jubbega Havelte; 10. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 11. Bryan van Rijswijk Kampen;12. Herman Spijkerman Zuidhoren; 13. Bert-Jan Lindeman Assen;14. Dolf Erkelens Veendam; 15. Stefan Edema Boijl; 16. Roy Smit Geesbrug; 17. Robbin Oost Emmen; 18. Jesper Hospes Klazienaveen; 19. Stefan Bults Emmen;

 

EELDE .( 2005.08.28 )

Elite/Belofte: 1. Floris Goesinnen Opperdoes; 2. Arkadius Wojtas Polen; 3. Edwin Dunning Hoogeveen;4. Juha-Matti Alaluusua Finland; 5. Sierd Steigenga Exmorra; 6. Koen Zanders Hoogeveen; 7. Harry Witterholt Grijpskerk; 8. Christoph Haxen Papenburg; 9. Huub Duyn Wervershoof; 10. Germ van der Burg Folsgare;11. Sent Tissingh Groningen; 12. Aloys van Duuren Hoogeveen; 13. Berry Nagelhout Doornspijk; 14. Jos Harms Oude Pekela; 15. Dennis Raadtgever Kapelle; 16. Lieuwe Westra Munein; 17. Ruud Fransen Nw. Weerdinge;18. Paul Timmer Gasselte; 19. Jan H Westra Ureterp; 20. Jeroen Kregel Hoogezand;

Nieuwelingen: 1. Mats Boeve Nijverdal; 2. Richard Scheper Ruinerwold; 3. Emiel KLein Exloo; 4. Harm de Vries Buitenpost; 5. Roy Eefting Grolloo; 6. Marc Moes Emmen; 7. Peter Jan Polling Nieuw-Weerdinge; 8. JoŽl Bakker Schuinesloot; 9. Paul de Haan Meedhuizen; 10. Bart Rijpma Oldeholtpade; 11. Dirk Noach Duitsland; 12. Erwin van der Velde Surhuisterveen; 13. Jefrey Guigelaar Tiendeveen; 14. Bart Barkhuis Norg; 15. Roy Smit Geesbrug; 16. Henk Wildeman Raalte; 17. Richard Bakker. Hoogezand; 18. Gijs Strating Haren; 19. Johnatan Eyssens Ermelo; 20. Bram Wegter Groningen;

 

EELDE.( 2006.08.27 )

Elite/Beloften: 1. Berry Nagelhout Doornspijk; 2. Jos Feiken Muntendam; 3. Johan Moek Assen; 4. Johan Procee Groningen; 5. Lieuwe Westra Munein; 6. Aloys van Duuren Hoogeveen; 7. Tom Emmelkamp Bedum; 8. Bert Krans De Wilp Gn; 9. Jochem Verschoor Terwispel; 10. Christoph Haxen Duitsland; 11. Lambertus Koopmans Bolsward; 12. Frank Wierstra Burgum; 13. Germ van der Burg Folsgare; 14. Jeroen Kregel Hoogezand; 15. Jan Bos. Nieuwehorne; 16. Gerard van Dijk Roden; 17. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 18. Raymon Bleuming Hoogeveen; 19. Geurt Witterholt Grijpskerk; 20. Riemer Bosma Haulerwijk;

Nieuwelingen: 1. Mats Boeve Nijverdal; 2. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 3. Wouter Haan Bedum; 4. Ingo Roelofsen Giethoorn; 5. Henk Bos Drachten; 6. Erwin van der Velde Surhuisterveen; 7. Henk Wildeman Raalte; 8. Coen Rijpma Oldeholtpade; 9. Bart Barkhuis Norg; 10. Gijs van den Berg Thesinge; 11. Berry Haarsma Grou; 12. Stefan Poutsma Peize; 13. Richard Bakker. Hoogezand; 14. Rutger Mulder Veendam; 15. Jan Folkert de Vries Buitenpost; 16. Martijn Brand Bedum; 17. Kevin Klement Diphoorn; 18. Jonathan Eijssens Ermelo;

 

EELDE.( 2007.08.26 )

Elite/Beloften: 1. Germ van der Burg Nijland; 2. Jan Bos. Nieuwehorne; 3. Henk Tissingh De Wijk; 4. Jan-Albert Krans De Wilp; 5. Wouter Wilken Groningen; 6. Barry Hulzebos Meppel; 7. Jochem Verschoor Terwispel; 8. Sjoerd Visser Damwoude; 9. Sierd Steiginga Exmorra; 10. Kor Steenbergen Nijmegen; 11. Sent Tissingh Groningen; 12. Johan van der Veen Leiden; 13. Marcel Nagengast Hoogeveen; 14. Bert Lip Hardenberg; 15. Lambertus Koopmans Bolsward; 16. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 17. Jos Feiken Muntendam; 18. Gerard van Dijk Roden; 19. Riemer Bosma Haulerwijk; 20. Theo Postma Zwagerbosch;

Amateurs-A: 1. Jasper Nijkamp Zwolle; 2. Ben van Egmond Nijverdal; 3. Henk Weerman Wolvega; 4. Arjen Bos Bolsward; 5. Gert de Veen Zuidbroek; 6. Bram van der Leij Lexmond; 7. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 8. Jabik-Jan Bastiaans Groningen; 9. Marcel Weinans Roden; 10. Bernhard Bouma Oldeholtpade; 11. Gerben van Vilsteren Zwolle; 12. Gijs Bruntink Groningen; 13. Mark Vos Scheemda; 14. Gerjo Hultink Zwolle; 15. Marco Soer De Wijk; 16. Thijs Visscher Heerenveen; 17. Bram Slager Groningen; 18. Dennis Amsink Gramsbergen; 19. Albert Schurer Bakkeveen; 20. Jan Zwiers Gieten;

 

EELDE .( 2008.08.31 )

Elite/Beloften: 1. Theo Postma Zwagerbosch; 2. Sierd Steiginga Exmorra; 3. Marien Wallink Zwolle; 4. Herman Spijkerman Zuidhorn;5. Peter Merx Groningen; 6. Frank Wierstra Burgum; 7. Tom Slagter Slochteren; 8. Lennart Haas Oranjewoud; 9. Jan-Albert Krans De Wilp; 10. Andries Weening Harkema;11. Germ van der Burg Nijland;12. Sent Tissingh Groningen; 13. Stefan Limburg Witte Paarden;14. Jan-Hendrik Westra Ureterp;15. Cor van Leeuwen. Borger; 16. Vincent Huiting Beesterzwaag;17. Johan van der Veen Oegstgeest;18. Bram Wegter Groningen; 19. Niels de Blaauw Gieten; 20. Berry Nagelhout Doornspijk;

Junioren/Amateurs-A/B: 1. Melvin Boskamp Leek; 2. Ben van Egmond Nijverdal; 3. Arjen Bos Bolsward; 4. Bert Kremer Geertruidenberg;5. Jesper de Hoog Assen; 6. Jan Weening Surhuisterveen;7. Rick Meijer Zuidlaren; 8. Frank Huisman Eelde; 9. Gert de Veen Zuidbroek; 10. Maarten Groote Punt Rossum Ov;11. Wibo Reen Sneek; 12. Johan Buurmeijer Hoogeveen;13. Coen Rijpma Oldeholtpade;14. Henk Jan Borghuis Rijssen;15. Kevin Klement Diphoorn; 16. Jan Zwiers Gieten; 17. Tim Harms Donderen; 18. Xander Kalk Emmen; 19. Richard Bakker Hoogezand; 20. Gerran Halfwerk Zwolle;

 

EELDE.(2012.06.06)

Elite-Mannen/Beloften/Amateurs: 1. Tijmen Eising Emmen; 2. Jan Bos Nieuwehorne; 3. Michael Vingerling Rockanje; 4. Paul de Haan Meedhuizen; 5. Bram Verweij Haren Gn; 6. Sjoerd Bakker Beilen; 7. Frank Huisman Eelde; 8. Marc de Bruin Groningen; 9. Elzo Vos De Wilp; 10. Sent Tissingh Groningen; 11. Ron Timmermans Assen; 12. Johan Knol Midwolde; 13. Andries Weening Harkema; 14. Dennis Heering Enter; 15. Erik Huisman Groningen; 16. Jan Jorrit Lubben Emmen; 17. Jacob Ekema Veendam; 18. Jacob-Jan van der Wielen Groningen; 19. Jorrit van de Kant Assen; 20. Niels Laurens Meereboer Groningen;

 

EELDE.( 2013.06.05 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Gijs Strating Haren Gn; 2. Jan Bos Nieuwehorne; 3. Peter Merx Warfhuizen; 4. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 5. Bram Verweij Haren Gn; 6. Jos Harms Oude Pekela; 7. Rick Mensink Zwolle; 8. Frank Vreugdenhil Groningen; 9. Chris van der Vegt Assen; 10. Jeroen Keizer Muntendam; 11. Pim Cazemier Den Horn; 12. John Meewisse Leek; 13. Erik Merx Warfhuizen; 14. Kevin Snijder Kollum; 15. Gerard van Dijk Roden; 16. Bas Seldenrijk Borger; 17. Ronald Kruijer Heiligerlee; 18. Paul de Haan Meedhuizen; 19. Rick Nobel Foudgum; 20. Floran Bathoorn Groningen;