DROUWEN.( 2016.05.01 )

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Anouska Koster De Westereen; 2. Ilona Hoeksma Luxwoude; 3. Julia Soek Den Ham; 4. Renske Winters Doesburg; 5. Nienke Smit Zuidwolde Dr; 6. Linda de Croon Wierden; 7. Ingeborg Kreuze Assen; 8. Femke Markus Zwarte Kat; 9. Jarna de Jong Exloo; 10. Marleen Stoel Enschede; 11. Nynke Pellikaan Den Andel; 12. Esther Veldman Groningen; 13. Sanne Tent Nieuw-Buinen; 14. Loes Adegeest Dalfsen; 15. Michelle Poot Tzum; 16. Tessa Bergsma Leeuwarden; 17. DaniŽlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 18. Andrea Lodder Zwolle; 19. Vivian van der Wal Leeuwarden; 20. Miriam Lassche Marknesse;

Amateurs: 1. Harko Kievit Leek; 2. Jan Hekman Norg; 3. Sjors Beukeboom Paterswolde; 4. Pim van den Berg Nieuw-Schoonebeek; 5. Peter Merx Warfhuizen; 6. Tako Klabbers Gorredijk; 7. Marco van Dijken Appingedam; 8. Brian Koster De Westereen; 9. Barry Porsius Lelystad; 10. Marcel Weinans Roden; 11. Patrick Zonnenberg Dronten; 12. Colin Bolle t Harde; 13. Tom Koeleman Utrecht; 14. Hans Kopmels Wolvega; 15. Gerrit-Jan van Duinen Wezep; 16. Jasper van Haaster Nieuwegein; 17. Theo Postma Kollumerzwaag; 18. Rob van den Berghe Haaksbergen; 19. Richard Kors Wilhelminaoord; 20. Sent Tissingh Groningen;

Masters 50+: 1. Peter de Weert Staphorst; 2. Herman Fledderus Exloo; 3. Steve McEwen Wapenveld; 4. Gert de Veen Zuidbroek; 5. Gert Bosman Wijhe; 6. Rob Niekolaas Zwolle; 7. Rene Boerhof Stadskanaal; 8. MichaŽl Bolle Wezep; 9. Peter van der Hooft Hoogezand; 10. Romke Veldman Joure; 11. Bonne Dijkstra Veenwouden; 12. Erik Ruesink Dinxperlo; 13. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden;

Sportklasse: 1. Eibert van 't Hof Den Haag; 2. Wesley Pieterse Arnhem; 3. Dennie van der Kooi Franeker; 4. Rob Bonting Eelde; 5. Dick Kinket Hattem; 6. Edward Huisman Nijverdal; 7. Frank Lanting Groningen; 8. Rudi Nijkamp Vriezenveen; 9. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 10. Barjo Lamberink Bergentheim; 11. Henry van der Ploeg Appingedam; 12. Fopke Drijfholt Groningen; 13. Wouter Smrkovsky Groningen; 14. Marco Blom Tiel; 15. Jeroen Heijne Nietap; 16. Tim Koote Groningen; 17. Goos Beukema Sleen; 18. Mats Mellema Groningen; 19. Mark Ten Cate Groningen; 20. Edward Kuperus Leek;

 

DROUWEN.( 2018.04.29 )

Elite/Beloften/Junior/Amateur-Vrouwen: 1. Lonneke Uneken Veendam; 2. Paulien Koster Delfstrahuizen; 3. Willemiek Meinders Dronten; 4. Hilde Oudman Onnen; 5. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 6. Sanne Bouwmeester Westerbork; 7. Phaedra Krol Heerde; 8. Kristine Kofman Groningen; 9. Annet Pit Deventer; 10. Jade van der Molen Alkmaar; 11. Melissa Wijfje Oudeschoot; 12. Winanda Spoor Apeldoorn; 13. Quinty Ton Geldermalsen;14. Teuntje Beekhuis Eindhoven; 15. Inez Beijer Driel; 16. Maike van der Duin Assen; 17. Maaike Brandwagt Sittard; 18. Daniela Trckova TsjechiŽ 19. Rixt Meijer Heerenveen; 20. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond;

Amateurs: 1. Gert-Jan Veltkamp Deventer; 2. Jack Kuper Dokkum; 3. Cor Visser Munein; 4. Jasper Hupkes Utrecht; 5. Martin Bruining Sneek; 6. Adriaan Botma Driezum; 7. Matthijs ten Buuren Hengelo; 8. Niels Ruijter Uithoorn; 9. Joakim Zuidema Dokkum; 10. Marco van Dijken Appingedam; 11. Rob Wielink Peize; 12. Hero Goldhoorn Groningen; 13. Bonne Aans Drachten; 14. Koos van Dam Amsterdam; 15. Arjen van Putten Geesbrug; 16. Arjen van der Veen Groningen; 17. Chris van der Vegt Assen; 18. Jurry van der Woude Heerenveen; 19. Gudo Hartog Groningen; 20. Stefan Meijer Nieuw-Dordrecht;

Sportklasse: 1. Eelke Nikkels Groningen; 2. Dick Post Wezep; 3. Ruben Lukas Vroomshoop; 4. Tim Koote Groningen; 5. Job van der Wal Amsterdam 6. Rutger Vos Exloo; 7. Jeroen Heijne Nietap; 8. Anko Smilda Leek; 9. Renť Pascha Zuid-Scharwoude; 10. Eltjo Keijer Utrecht; 11. Bert Jan Hamer Hattem; 12. Jeroen Repko Julianadorp; 13. Elt Jan Tiggelaar Appingedam; 14. Marten Veen Groningen; 15. Sander Koenen Groningen; 16. Pim Klomp Groningen; 17. Jim Schipper Obdam; 18. Jan Vos Sleen; 19. Jan Wessel Hovingh Jonkersvaart; 20. Ben van Egmond Nijverdal;

Masters 40+: 1. Harko Kievit Leek; 2. Arjen Reinsma Roden; 3. Renť Mink van der Werf Nieuw Amsterdam; 4. Wilfred Drenthen Veenoord; 5. Richard Hiemstra Schildwolde; 6. Arjen Bos Bolsward; 7. Richard Bultema Winschoten; 8. Heini Koornberg Zwolle;

Masters 50+: 1. Wilfred Harbers Putten; 2. Peter de Weert Staphorst; 3. Marcel Weinans Roden; 4. Seine Zandbergen Sleen; 5. Gert Bosman Wijhe; 6. Henk Schipper Zwolle; 7. Jan Hekman Norg; 8. Caspar Hermans Amsterdam; 9. Gerald Keijzer Kampen; 10. Miente Steensma Drachten; 11. Sent Tissingh Groningen; 12. Wouter Daanen Heerde; 13. Stef Jonker Roden; 14. Pierre Deen Amsterdam; 15. Goos Beukema Sleen; 16. Gert de Veen Zuidbroek; 17. Erik van der Heide Emmeloord; 18. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 19. Peter van der Hooft Hoogezand;

 

DROUWEN .( 2019.05.12 )

Elite/Beloften Club/Junior/Amateurs-Vrouwen: 1. Annet Pit Zwolle; 2. Mareille Meijering De Meern; 3. Floor Weerink Groningen; 4. Manon de Boer Leeuwarden; 5. Ilse Pluimers Enter; 6. Melanie Klement Apeldoorn; 7. Wendy Oosterwoud Ureterp; 8. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 9. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 10. Rixt Hoogland Enschede; 11. Femke Beuling Emmeloord; 12. Hanneke Mulder Utrecht; 13. Anneke Dijkstra Olterterp; 14. Leonie Lubbinge Drachten; 15. Annemarie Worst Nunspeet; 16. Anne Marijn van der Graaf Enschede; 17. Maartje de Boer Nieuwe Niedorp; 18. Emma Boogaard Zwaag; 19. Fianna Stenveld Enschede; 20. Nienke Smit Zuidwolde;

Amateurs: 1. Evert-Jan Veldkamp Roden; 2. Jack Kuper Dokkum; 3. Montell Veldhuis Nijverdal; 4. Hans Groenhoff Groningen; 5. Marco Bergman Groningen; 6. Kevin Hoekstra Bovensmilde; 7. Joakim Zuidema Burgum; 8. Jannes van Weele Utrecht; 9. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 10. Albert Tuin Staphorst; 11. Jurry van der Woude Heerenveen; 12. Ron Timmermans Groningen; 13. Tsjomme Ozinga Heerenveen; 14. Arjan Elferink Veenhuizen; 15. Gert-Jan Veltkamp Deventer; 16. Robert Haaijema Groningen; 17. Arjen Bos Bolsward; 18. Hero Goldhoorn Groningen; 19. Dennis Haanstra Heeg; 20. Arjan Douma Groningen;

Sportklasse: 1. Frido Frencken Hoogland; 2. Oene Veenwijk Winsum; 3. Hanneke Mulder Utrecht; 4. Steven Hamstra Zuidlaren; 5. Miente Steensma Drachten; 6. Rob Bonting Eelde; 7. Dick Kinket Hattem; 8. Pim Momberg Enschede; 9. Bart van de Walle Groningen; 10. David Brinkman Groningen; 11. Tijmen Pel Groningen; 12. Jasper Hupkes Utrecht; 13. Arjen Kraaijeveld Kampen; 14. Jan Wessel Hovingh Jonkersvaart; 15. Robert van Dam Adorp; 16. Ronald Kogelman Zwolle; 17. Mark Keijsers Utrecht; 18. Bram Kempkens Haren Gn; 19. Danae Stroumpouli Culemborg; 20. Jan Willem Blaauw De Groeve;