DE WIJK.( 2000.04.24 )

Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. Marco Bos Roden; 2. Erik Dagelet Groningen; 3. Ben van Egmond Nijverdal; 4. Herman Steensma Surhuisterveen; 5. Bas de Lange Ommen; 6. Eddy Weening Harkema;7. Robert Kuipers Nijverdal; 8. Frank Zwanenveld Emmen; 9. Frank Luikens Tynaarlo; 10. Raymond Koch Nijeveen; 11. Rik van Leusen Nieuwleusen; 12. Paul Mos Ruinen; 13. Freddy Wolsink Enschede; 14. Arjan Bruins Hattem;15. Henry van der Weerd Kampen; 16. Albert Schurer Bakkeveen; 17. Jean-Hendrik Westra Molenend; 18. Folkert de Haan Groningen; 19. Marco Soer De Wijk; 20. Marcel Nagengast Hoogeveen;

Junioren: 1. Kor Steenbergen Pesse; 2. Rob Golbach Vriezenveen; 3. Roy Spijker. Kampen; 4. Niek Asbroek Wierden; 5. Aloys van Duuren Hoogeveen; 6. Erik Verboom Hasselt; 7. Johan Dalstra Buitenpost; 8. Remco Siebring Assen; 9. Tom Davids Nieuw-Amsterdam; 10. Jan Willem Krukkert Wieden; 11. Rinze Schuurmans Wergea/Warstiens; 12. Jan Kanis Zwolle; 13. Ronald Dussel Annen; 14. Jasper Lenferink Tubbergen; 15. Niels Scheuneman Veendam; 16. Julian Siemens Peize; 17. Arjan Horstman Nieuw Amsterdam; 18. Elbert Redelijn Gramsbergen; 19. Kees Hagen Ermelo; 20. Bram Janssen Hoogeveen;

Nieuwelingen: 1. Guus Magielse Est/Woerden; 2. Marc de Maar Assen; 3. Huub Duyn Wervershoof; 4. Rik Nederlof Woerden; 5. Luco Posthumus De Wilp; 6. Tom Stamsnijder Enter; 7. Wim Stroetinga Oosterwolde; 8. Harald Guttink Coevorden; 9. Hessel Rasch Roodkerk; 10. Berry Nagelhout Doornspijk; 11. Robert Veldhuis Hulsen; 12. Tom Veelers Ootmarsum; 13. Roy Lammertink Wierden; 14. David Jongbloed Oegstgeest; 15. Maarten de Jonge Oldenzaal; 16. Ton Rob Medemblik; 17. Niels de Lange Ommen; 18. Rick Richter Denekamp; 19. Erwin Binnenpoorte Raalte; 20. Bert Krans De Wilp;

 

DE WIJK.(2002.04.01)

Elite/Neo: 1. Edwin Veen Westerlee ; 2. Folkert de Haan Groningen ; 3. Henry van der Weerd Kampen ; 4. Tim Hiemstra Drachten ; 5. Anne van der Veen Buitenpost ; 6. Mathijs Loohuis Oldenzaal ; 7. Marcel Nagengast Hoogeveen ; 8. Thijs Poelstra Tubbergen ; 9. Kor Steenbergen Pesse ; 10. Bas de Lange Ommen ; 11. Sander Hup Kampen ; 12. Wiebe Smid Zwagerbosch ; 13. Bert van der Kaap Assen ; 14. Martin Bekking Apeldoorn ; 15. Erik van der Heide Emmeloord ; 16. Warner de Boer Dronten ; 17. Ard Aling ; 18. Rik van Leusen Nieuwleusen ; 19. Lambertus Moes Wageningen ; 20. Patrick Vos Kampen ;

Junioren: 1. Tom Veelers Ootmarsum ; 2. Jos Harms Oude Pekela ; 3. Berry Nagelhout Doornspijk ; 4. Jordy Luisman Bergentheim ; 5. Robert Veldhuis Hulsen ; 6. Albert Timmer Gramsbergen ; 7. Jasper Koopmans Tjalleberd ; 8. Bert Krans De Wilp ; 9. Niels de Lange Ommen ; 10. Erwin Binnenpoorte Raalte ; 11. Maarten de Jonge Oldenzaal ; 12. Luco Posthumus De Wilp ; 13. Jelle Dijk Marum ; 14. Rudi Kalter Kampen ; 15. Gertjan Rosema Fochteloo ; 16. Rick Fransen Saasveld ; 17. Niek Oude Nijeweme Geesteren ; 18. Willem-Sytse Sipkema Akkrum ; 19. Marc de Maar Assen ; 20. Daan de Jonge Oldenzaal ;

Nieuwelingen: 1. Frank Wierstra Bergum ; 2. Thijs van Amerongen Vorden ; 3. Michiel Jan van der Linde Ruinen ; 4. Jelle Bisschop Pesse ; 5. Anne Miedema Zeewolde ; 6. Jeroen Mersman Nieuw-Buinen ; 7. Dwight Spijker Kampen ; 8. Raymon Bleuming Hoogeveen ; 9. Menno Horst Emmen ; 10. Jochem Verschoor Terwispel ; 11. Fokke Postma Drachtster-Compagnie ; 12. Patrick Kos Zuid-Scharwoude ; 13. Ruud Fransen Nw. Weerdinge ; 14. Thomas Bekkering Muntendam ; 15. Martijn Ebben Nijverdal ; 16. Emiel Lubbers Gieten ; 17. Niels Bastemeijer Assen ; 18. Erwin Knapper Hoogeveen ; 19. Martin Slim Nieuw Amsterdam ; 20. Bryan Oudhuis Alkmaar ;

 

DE WIJK.( 2003.04.21 ).

Elite/Neo/Amt.-A: 1. Warner de Boer Dronten; 2. Cor van Leeuwen Mussel- kanaal; 3. Aloys van Duuren Hoogeveen; 4. Sander Hup Kampen; 5. Martin Schuttert Bergum; 6. Ben van Egmond Nijverdal; 7. Evert-Jan Veldkamp Groningen; 8. Berry Nagelhout Doornspijk; 9. Taeke Oppewal Heerenveen; 10. Giorgio Renleo Deventer; 11. Tonny Teuben De Knipe; 12. Gert Ruitenberg OosterwoldeGld; 13. Atze Dijkhuis Eelde; 14. Jeroen Docter De Wijk;15. Andries Bosma Amsterdam; 16. Henry van der Weerd Kampen; 17. Wiebe Smid Zwagerbosch; 18. Bas Waaijer Langeveen; 19. Lambertus Moes Wageningen; 20. Willem-Sytse Sipkema Akkrum;

Junioren:1. Albert Timmer Gramsbergen; 2. Robert Gesink Varsseveld; 3. Maarten de Jonge Oldenzaal; 4. Rick Fransen Saasveld; 5. Marien Wallink Heino;6. Kevin Schutte Zwolle; 7. Frederik Bekkers Aalten; 8. Marc Reef Oldenzaal; 9. Ruud Fransen Nw. Weerdinge; 10. Raymon Bleuming Hoogeveen; 11. Lennart van Plateringen Hierden; 12. Tim van der Zanden. Reek; 13. Gertjan Rosema Fochteloo; 14. Jeffrey Buist Assen; 15. Michiel Jan van der Linde Ruinen; 16. Daan Jonge Oldenzaal; 17. Sven Kramer Ouderschoot; 18. Adrie Lindeman Assen; 19. Hidde van Nuil Appelscha; 20. Giel Kleinjan Nijverdal;

Nieuwelingen:1. Patrick Bos Amstelveen; 2. Gerrit Peetoom Dirkshorn; 3. Dennis Luyt Haarlem; 4. Martijn Keizer Muntendam; 5. Emiel Lubbers Gieten; 6. Teun Kuster Huissen; 7. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 8. IsmaŽl Kip Oldebroek; 9. Tim Scheurs Amstelveen; 10. Umberto Atzori Zorgvlied;11. Mark van der Kruk Den Helder; 12. Mick du Prie Amersfoort; 13. Renť Bunnik Berkel en Rodenrijs; 14. Kevin Veenhuizen Arnhem; 15. Herm Eising Emmen; 16. Dolf Erkelens Veendam; 17. Leon Essink Aalten; 18. Jordi van de Vondervoort Broekland; 19. Wouter van Zanten Twello; 20. Michiel Bults Emmen;

 

DE WIJK. ( 2004.04.12 )

Elite/Neo: 1. Aloys van Duuren Hoogeveen; 2. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 3. Kor Steenbergen Pesse; 4. Folkert de Haan Groningen; 5. Edwin Dunning Hoogeveen; 6. Marcel Luppes Hoogeveen; 7. Tonny Teuben De Knipe; 8. Ronald Dussel Annen; 9. Allard Engels Emmen; 10. Cor van Leeuwen. Musselkanaal.; 11. Nathan Lootsma Leeuwarden; 12. Bas Waaijer Lange- veen; 13. Henry van der Weerd Kampen; 14. Thomas Nijman Groningen; 15. Marcel Nagengast Hoogeveen; 16. Adriaan Helmantel Westeremden; 17. Wiebe Smid Zwagerbosch; 18. Arjan Slagter Hoogeveen; 19. Mark Poppe Nijverdal; 20. Koen Langenkamp Velp;

Junioren: 1. Ruud Fransen Nw. Weerdinge; 2. Frank Wierstra Bergum; 3. Remco van Dijk Hardenberg; 4. Marc Reef Oldenzaal; 5. Robert Gesink Varsseveld; 6. Jeffrey Buist Assen; 7. Sven Kramer Ouderschoot; 8. Sebastiaan Kamphuis Hengelo ov; 9. IsmaŽl Kip Oldebroek; 10. Frederik Bekkers Aalten; 11. Erwin Knapper Hoogeveen; 12. Mark van der Kruk Den Helder; 13. Teun Kuster Huissen; 14. Rick Mostert Borger; 15. Hidde van Nuil Appelscha; 16. Raymon Bleuming Hoogeveen; 17. Menno Horst Emmen; 18. Henk Jan Groote Punt Rossum; 19. Michiel Kuiper Den Ham; 20. Dwight Spijker Kampen;

Nieuwelingen: 1. Jetse Bol Avenhorn; 2. Umberto Atzori Zorgvlied; 3. Martijn Keizer Muntendam; 4. Pim Ligthart Twisk; 5. Rutmer Faber Easterwierrum; 6. Stefan Limburg Witte Paarden; 7. Tim Posthuma Weerselo; 8. Jens Hoeben Oldenzaal; 9. Milan Kamphuis Groningen; 10. Herm Eising Emmen; 11. Toby Reimert Raalte; 12. Tim Schreurs Amstelveen; 13. Michiel Bults Emmen; 14. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 15. Tom Olde Boerrigter Oldenzaal; 16. Jeroen van der Heiden Almelo; 17. Harm Steijn Ermelo; 18. Gerrit Peetoom Dirkshorn; 19. Jarno Tapper Emmen; 20. Dennis van Gaveren Nijverdal;

 

DE WIJK .( 2005.03.28 )

Elite/Belofte: 1. Germ van der Burg Folsgare; 2. Folkert de Haan Groningen; 3. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 4. Sierd Steigenga Exmorra; 5. Adriaan Helmantel Westeremden; 6. Edwin Dunning Hoogeveen; 7. Lambertus Koopmans Bolsward; 8. Erwin Binnenpoorte Raalte; 9. Johan Procee Bergum; 10. Ger Soepenberg Den Ham; 11. Willem-Sytse Sipkema Akkrum; 12. Marcel Nagengast Hoogeveen; 13. Ruud Fransen Nw. Weerdinge; 14. Marien Wallink Heino; 15. Warner de Boer Dronten; 16. Martin Slim Nieuw Amsterdam; 17. Sieger Haakma Heerenveen; 18. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 19. Jasper Nijkamp Zwolle; 20. Edwin Wielink Deventer;

Junioren: 1. Martijn Keizer Muntendam; 2. Pim Ligthart Twisk; 3. Michiel Bults Emmen; 4. Gijs Brouwer Deventer; 5. Mart van Blanken Hengelo; 6. Stefan Kelderman Holten; 7. Patrick Bos Amstelveen; 8. Ismael Kip Oldebroek; 9. Tim Posthuma Weerselo; 10. Steven Marissink Heeten; 11. Teun Kuster Huissen; 12. Jens Hoeben Oldenzaal; 13. Sebastiaan Kamphuis Hengelo ov; 14. Remco Broers Maartensdijk; 15. Dennis van Gaveren Nijverdal; 16. Umberto Atzori Zorgvlied; 17. Jildert Boersma Oosterwierum; 18. Michel Huenders Almere; 19. Gijs-Jan Tjapkes Nieuwe Pekela; 20. Hugo Sijm Wieringerwaard;

Nieuwelingen: 1. Julian van Dijk Zwartsluis; 2. Thijs Broenink Denekamp; 3. Wouter Wippert Nijverdal; 4. Stefan Limburg Witte Paarden; 5. Toby Reimert Raalte; 6. Mats Boeve Nijverdal; 7. Bert-Jan Lindeman Assen; 8. Jelle Posthuma Weerselo; 9. Paul de Haan Meedhuizen; 10. Jetse Bol Avenhorn; 11. Stefan Bults Emmen; 12. Robert Kuiper Den Ham; 13. Jonathan Eijssens Harderwijk; 14. Bouke Kuiper Edam; 15. Robbin Oost Emmen; 16. Peter Jan Polling Nieuw-Weerdinge; 17. Stefan Roolvink Almelo; 18. Roy Eefting Grolloo;19. Jan Germs Gasselte; 20. Allan Veentra Emmen;

 

DE WIJK.( 2006.04.17 )

Elite/Beloften:1. Cor van Leeuwen; Musselkanaal; 2. Sierd Steiginga Exmorra; 3. Sandor Mol Schoonoord; 4. Kor Steenbergen Pesse; 5. Hidde van Nuil Appelscha; 6. Folkert de Haan Groningen; 7. Johan Moek Assen; 8. Marcel Nagengast Hoogeveen; 9. Germ van der Burg Folsgare; 10. Menno Horst Emmen; 11. Ard Aling Roden; 12. Marien Wallink Heino; 13. Willem-Sytse Sipkema Akkrum; 14. Tom Emmelkamp Bedum; 15. Henk Tissingh De Wijk; 16. Jelle Bisschop Pesse; 17. Ronald Bijma Apeldoorn; 18. Martin Slim Nieuw Amsterdam; 19. Lars Horring Exloo; 20. Jan-Hendrik Westra Ureterp;

Junioren: 1. Julian van Dijk Zwartsluis; 2. Barry Hulzebos Meppel; 3. Rutmer Faber Easterwierrum; 4. Stefan Limburg Witte Paarden; 5. Berden de Vries Gieterveen; 6. Mart van Blanken Hengelo ov; 7. Bas de Haan Meedhuizen; 8. Martijn Keizer Muntendam; 9. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 10. Jens Hoeben Oldenzaal; 11. Milan Kamphuis Groningen; 12. Herm Eising Emmen; 13. Harm de Vries Buitenpost; 14. Adri Nugter Emmeloord; 15. Bryan van Rijswijk Kampen; 16. Dolf Erkelens Veendam; 17. Jop Hofstť Oldenzaal; 18. Roy Smit Geesbrug; 19. Richard Doggen Kornhorn; 20. Bram Wegter Groningen;

Nieuwelingen: 1. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 2. Mats Boeve Nijverdal; 3. Jan Germs Gasselte; 4. Paul de Haan Meedhuizen; 5. Jasper Bovenhuis Staphorst; 6. Dave de Best Noordwijk Zh; 7. Christian Koot Sassenheim; 8. Ronald Dijkhuizen Nieuwegein; 9. Bas Krauwel Noordwijk Zh; 10. Wouter Haan Bedum; 11. Jonathan Eijssens Ermelo; 12. Melvin Boskamp Leek; 13. Rutger Mulder Veendam; 14. Henk Wildeman Raalte; 15. Erwin van der Velde Surhuisterveen; 16. Ingo Roelofsen Giethoorn; 17. Allan Veenstra Emmen; 18. Jaap de Vries Buitenpost; 19. Stefan Roolvink Almelo; 20. Pieter-Pascal Heyligers Haarlem;

 

DE WIJK. ( 2008.03.24 )

Elite/Beloften: 1. Bert-Jan Lindeman Assen; 2. Germ van der Burg Nijland; 3. Dennis Klemme Duitsland; 4. Herman Spijkerman Zuidhorn; 5. Theo Postma Zwagerbosch; 6. Bjorn Beenes Onderdendam; 7. Johan Procee Groningen; 8. Robert Bovenhuis Staphorst; 9. Michiel Bults Emmen; 10. Jesse de Haan Heerde; 11. Ruud Fransen Nieuw Weerdinge; 12. Sierd Steiginga Exmorra; 13. Hendrik Werner Duitsland; 14. Thomas Nijman Groningen; 15. Steven Marissink Heeten; 16. Jacob-Jan van der Wielen Groningen; 17. Richard Sleumer Vorden; 18. Roderik Groenewold Raalte; 19. Cor van Leeuwen Borger; 20. Kor Steenbergen Zwolle;

Junioren: 1. Mats Boeve Nijverdal; 2. Jasper Bovenhuis Staphorst; 3. Ingo Roelofsen Giethoorn; 4. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 5. Maurits Lammertink Enter; 6. Stefan Poutsma Peize; 7. Maurits Buist Drachten; 8. Erwin van der Velde Surhuisterveen; 9. Jeroen van der Meulen Ureterp; 10. Allan Veenstra Emmen; 11. Jurjen de Vries Lemmer; 12. Gijs Strating Haren Gn; 13. Gijs van den Berg Thesinge; 14. Rick Kloeze Assen; 15. Jasper Hamelink Heino; 16. Rutger Groothuis Zeijen; 17. Thom Ritterfeld Almelo; 18. Quintero Bloemers Almere; 19. Richard Bakker Hoogezand; 20. Tom Wensink Hengelo Ov;

Nieuwelingen: 1. Elmar Reinders Emmen; 2. Gert-Jan Bosman Emmen; 3. Binne-Pier de Haan Oudega; 4. Dylan Groenewegen Amsterdam; 5. Dennis Heering Enter; 6. Steven Lammertink Enter; 7. Joey van Rhee Nijverdal; 8. Rudy Botter Slagharen; 9. Jasper Plender Almelo; 10. Rik Eertink Hellendoorn; 11. Ivan Versteeg Wolvega; 12. Jasper Schipper Veendam; 13. Anne Fokkema Stedum; 14. Jochem Hoekstra Haren Gn; 15. Marcel Tuinstra Drachten; 16. Jelle Bolding Hooghalen; 17. Rick Ottema Muntendam; 18. Niek Boom Nieuw Heeten; 19. Florent Meijer Heino; 20. Roy Meinen Fluitenberg;

 

DE WIJK ( 2009.04.13 )

Elite/Beloften: 1. Marien Wallink Zwolle; 2. Wouter de Groot Lochem; 3. Theo Postma Zwagerbosch; 4. Folkert de Haan Groningen; 5. Johan Procee Groningen; 6. Umberto Atzori Zorgvlied; 7. Paul de Rooij Deventer; 8. Peter Jan Polling Nieuw-Weerdinge; 9. Mathijs Timmer Emmen; 10. Steven Marissink Heeten; 11. Toby Reimert Raalte; 12. Jacob-Jan v.d. Wielen Groningen; 13. BjŲrn Beenes Onderdendam; 14. Glenn Clermonts Bellingwoude; 15. Cor van Leeuwen Borger; 16. Sierd Steiginga Exmorra; 17. Julian van Dijk Zwartsluis; 18. Jordy Beuker Huizen; 19. Jeroen Kregel Hoogezand; 20. Lars Horring Exloo;

Junioren: 1. Wouter Haan Bedum; 2. Rick Ottema Muntendam; 3. Joey van Rhee Nijverdal; 4. Stefan Poutsma Peize; 5. Niek Boom Nieuw Heeten; 6. Coen Rijpma Oldeholtpade; 7. Rudy Botter Slagharen; 8. Adrik Elzing Schoonebeek; 9. Jasper Plender Almelo; 10. Xander Kalk Emmen; 11. Jesper de Hoog Assen; 12. Martijn van den Belt IJsselmuiden; 13. Henk Bos Drachten; 14. Stefan Boeve Nijverdal; 15. Jurjen de Vries Bergum; 16. Steven Wester Almelo; 17. Willem Klein Tijssink Hattem; 18. Jeroen Keizer Muntendam; 19. Joakim Zuidema Dokkum; 20. Jeroen van der Meulen Ureterp;

Nieuwelingen: 1. Dennis Heering Enter; 2. Martijn Tusveld Utrecht; 3. Richard Feiken Smilde; 4. Steven Lammertink Enter; 5. Kevin Snijder Kollum; 6. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 7. Kevin Ossendrijver Wezep; 8. Koen Broekman Leeuwarden; 9. Rob Nijmeijer Koekange; 10. Rochťz Harbers Rijssen; 11. Wim Kleiman Almelo; 12. Bart Schipper Wierden;13. Pieter Wagenaar Gerkesklooster; 14. Hette Cornelisse Assen; 15. Bart Hommes Dedemsvaart; 16. Henk Klein Tijssink Hattem; 17. Henk Reinders Ruinerwold;18. DaniŽl Booy19. Rik Eertink Hellendoorn; 20. Richard Hol Amersfoort;

 

DE WIJK.(2010.04.04)

Elite/Beloften: 1. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 2. Ruud Fransen Nieuw-Weerdinge; 3. Glenn Clermonts Bellingwolde; 4. Roy Eefting Grolloo; 5. Pieter Postma Tjerkgaast; 6. Jacob-Jan van der Wielen Groningen; 7. Edwin Wielink Twello; 8. Folkert de Haan Groningen; 9. Sierd Steiginga Exmorra; 10. Pim van den Berg Dalen; 11. Jan Bos Nieuwehorne; 12. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 13. Barry Hulzebos Meppel; 14. Guus Gerrits Epe; 15. Richard de Jonge Nijverdal; 16. Jasper Hamelink Heino; 17. Toby Reimert Raalte; 18. Ron Timmermans Assen; 19. Jord Veslinga Makkum; 20. Josbert de Vries Groningen;

Junioren: 1. Gert-Jan Bosman Emmen; 2. Jasper Schipper Veendam; 3. Adrik Elzing Schoonebeek; 4. Rudy Botter Slagharen; 5. Steven Wester Almelo; 6. Joey van Rhee Nijverdal; 7. Rick Ottema Muntendam; 8. Jochem Hoekstra Haren; 9. Anne Fokkema Stedum; 10. Martijn van den Belt IJsselmuiden; 11. Jeroen Keizer Muntendam; 12. Brend van der Horst Grou; 13. Willem Klein Tijssink Hattem; 14. Binne-Pier de Haan Oudega; 15. Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 16. Jasper Plender Almelo; 17. Robin van Dijk Kampen; 18. Hette Cornelisse Assen; 19. Bart Schipper Wierden; 20. Maurice Nijmeijer Hoogeveen;

Nieuwelingen:1. Rutger Vos Exloo; 2. Stan Wijkel Holsloot; 3. Jelle Wolsink Enschede; 4. Jan Willem Welter Loosdrecht; 5. Bart Hommes Dedemsvaart; 6. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 7. Niels Goeree Borger; 8. Rick Goeree Borger; 9. Daan Schouten Almelo; 10. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 11. Stef Krul Tjalleberd; 12. Mart Somsen Zutphen; 13. Benjamin Zuidema Dokkum; 14. Jan David de Haan Oudega; 15. John Meewisse Leek; 16. Niels Potze Aduard; 17. Kenneth van Dorp Oosterwolde Gld; 18. Marc Lankheet Haaksbergen; 20. Jesse Markus Emmen;

 

DE WIJK.( 2014.06.20 )

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Julia Soek Den Ham; 2. Eileen Roe Engeland; 3. Lucy Garner Engeland; 4. Kirsten Wild Zwolle; 5. Monique van de Ree Willemstad; 6. Mascha Pijnenborg Waalwijk; 7. Ivana Tiessens Zuidhorn; 8. Floortje Mackaij Woerden; 9. Eva Buurman Wervershoof; 10. Jade van der Molen Alkmaar; 11. Sarah Roy Australie; 12. DaniŽlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 13. Geerike v.d. Breggen-Schreurs Zwolle; 14. Moniek Tenniglo Albergen; 15. Leonie Lubbinge Drachten; 16. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 17. Melissa Steenhof Ureterp; 18. MariŽl Borgerink Groningen; 19. Ilona Hoeksma Luxwoude; 20. Bianca Bakker Wijnjewoude;

Masters 40+: 1. Erik Dekker Hedel; 2. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 3. Teo Muis Gorinchem; 4. Marcel Weinans Roden; 5. Jan Hekman Norg; 6. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 7. Hans Rekers Enschede; 8. Peter de Weert Staphorst; 9. Harry Ruiterkamp Slijk-Ewijk; 10. Gert Bosman Wijhe; 11. Marcel van den Bosch Wezep; 12. Ralph Greupink Dalen; 13. Eibert Reyerse Harderwijk; 14. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 15. Gijs Nederlof Kamerik; 16. Emiel Kunkeler Zuidwolde; 17. Andre Godeke Hardenberg; 18. Richard Olijve Klazienaveen; 19. Kees Muis Stadskanaal; 20. Patrick Grunder Oldenzaal;

 

DE WIJK.( 2015.05.30 )

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Leonie Lubbinge Drachten; 2. Eva Buurman Wervershoof; 3. Kelly Markus Hoofddorp; 4. Ivana Tiessens Groningen; 5. Sanne Bouwmeester Westerbork; 6. Tessa Neefjes Wervershoof; 7. Nadia Stappenbelt Apeldoorn; 8. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 9. Gina Hofland Krimpen aan den IJssel; 10. Judith Jelsma Amstelveen; 11. Danique Braam Veenwouden; 12. DaniŽlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 13. Melanie Klement Velp; 14. Marissa Otten Enter; 15. Michelle Stummel Echten; 16. Simone de Vries Oldelamer; 17. Mady Kleeven Driel; 18. Willeke de Jong Ubbena; 19. Imke Vormeer Meppel; 20. Annet Pit Beekbergen;

Junior-Vrouwen: 1. Eline Oosterwoud Ureterp; 2. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 3. Fleur Nagengast Beilen; 4. Paulien Koster Delfstrahuizen; 5. Liena de Jong Ubbena; 6. Demi van Benthem Ens; 7. Janine Walters Assen; 8. Floor Weerink Exloo; 9. Chazia Slinkman Rijssen; 10. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 11. Ilse Kreeft Rogat; 12. Michelle Poot Tzum; 13. Lianne Camies Hoogeveen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 2. Eva Jonkers Staphorst; 3. Lorena Wiebes Mijdrecht; 4. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 5. Marit Cent Goor; 6. Lily Schuitemaker Volendam; 7. Iris Ton Waskemeer; 8. Marianne de Vegt Oosterwolde Fr; 9. Carmen Pol Tubbergen; 10. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 11. Sybine Poot Tzum;

 

DE WIJK.( 2016.05.21 )

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Marije Joling Assen; 2. Melanie Klement Diphoorn; 3. Jade van der Molen Alkmaar; 4. Ivana Tiessens Groningen; 5. Annet Pit Deventer; 6. Liena de Jong Ubbena; 7. DaniŽlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 8. Paulien Koster Delfstrahuizen; 9. Simone de Vries Oldelamer; 10. Sanne Bouwmeester Westerbork; 11. Suzanne de Lange Enschede; 12. Annefleur de Leeuw Zwolle; 13. Nynke Pellikaan Den Andel; 14. Melissa Steenhof Drachten; 15. Mischa Top Groningen; 16. Linda ter Beek Bad Bentheim; 17. Ingrid Tempert Lemele; 18. Nadia Stappenbelt Apeldoorn; 19. Inez Beijer Driel; 20. Ingeborg Kreuze Assen;

Junior-Vrouwen: 1. Iris Ton Waskemeer; 2. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 3. Fleur Nagengast Beilen; 4. Marit Cent Goor; 5. Romy Berends Emst; 6. Sanne Vermeer Dodewaard; 7. Lorena Peterman Lemselo; 8. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 9. Suze van der Zwet Roelofarendsveen; 10. Lieke Lap Dronten; 11. Babette Buitenhuis Deventer; 12. Sterre Jonkers Emmen; 13. Ivy Weterings Roosendaal; 14. Janine Walters Assen;

 

DE WIJK.(2017.05.20)

Elite/Beloften-Club/Amateur-Vrouwen: 1. Sanne Bouwmeester Westerbork; 2. Annet Pit Deventer; 3. Ivana Tiessens Groningen; 4. Judith Bloem Apeldoorn; 5. Rixt Hoogland Enschede; 6. Gina Hofland Krimpen aan de IJssel; 7. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 8. Nynke Pellikaan Den Andel; 9. Karin van Leeuwen Meerkerk; 10. Tessa Bergsma Leeuwarden; 11. Lisanne Roelofs Enschede; 12. Nienke Smit Zuidwolde.Dr; 13. Kelley Hess Groningen; 14. Sterre Jonkers Emmen; 15. Michelle Poot Tzum; 16. Helma de Jong Haulerwijk; 17. Dyann Veenstra Emmen; 18. Aniek Sikma Buitenpost; 19. Liesbeth Zeeman Oudkarspel; 20. Marit ten Kampe Holten;

Junior-Vrouwen: 1. Femke Beuling Emmeloord; 2. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 3. Tamara de Graaf Apeldoorn; 4. Iris Ton Waskemeer; 5. Marit Cent Goor; 6. Eva Jonkers Staphorst; 7. Mischa Bredewold Hoogland; 8. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 9. Iris van der Kolk Nieuwleusen; 10. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 11. Rienke ten Have Harreveld; 12. Luna Jonkers Emmen; 13. Celine Klootwijk t Loo-Oldebroek; 14. Sybine Poot Tzum;

Nieuweling-Meisjes: 1. Mickey Nijkamp Zwolle; 2. Berit Huiting Rolde; 3. Ilse Grit Zwolle; 4. Lieke Nooijen Coevorden; 5. Rixt Tol Hasselt; 6. Maike van der Duin Assen; 7. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 8. Marlies Vos Aalden; 9. Iris Schultinga Zuidlaren; 10. Petra Welmers Dronten; 11. Rose Kloese Emmen; 12. Hedwig de Jong Feanwalden; 13. Mirjam Braam Assen; 14. Anouk Dekker Echten; 15. Tjitske Eppinga Smilde; 16. Marcha Lich Aalden; 17. Sanne Prins Wierden; 18. Anne Bekhuis Hengelo; 19. Kyra Velner Rossum; 20. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond;

 

DE WIJK .( 2019.05.19 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Rick Pluimers Enter; 2. Karsten Veen Westerlee Gn; 3. Edwin Wielink Twello; 4. Maurits Buist Drachten; 5. Mark Prinsen Heerenveen; 6. Arjan Arentsen Harderwijk; 7. Peter Merx Warfhuizen; 8. Hartthijs de Vries Kollum; 9. Jan Bos Nieuwehorne; 10. John Andre Kamna Ottersberg; 11. Johan Knol Bakkeveen; 12. Kevin Hoekstra Bovensmilde; 13. Martijn Dijkstra De Knippe; 14. Joakim Zuidema Burgum; 15. Jeen de Jong Britsum; 16. Sander Iwema Hooghalen; 17. Cor Visser Munein 18. Daan de Jong Steenwijk; 19. Andries Weening Kootstertille; 20. Brendan Berendse Purmerend;

Elite/Beloften Club/Junior/Amateurs-Vrouwen: 1. Nancy van der Burg Gouda; 2. Maike van der Duin Assen; 3. Melanie Klement Apeldoorn; 4. Annet Pit Zwolle; 5. Nicole Clerx Groningen; 6. Gina Hofland Krimpen aan den IJssel; 7. Winanda Spoor Apeldoorn; 8. Jewel Paumen Einighausen; 9. Ilse Pluimers Enter; 10. Tessa Dijksman Velserbroek; 11. Floor Weerink Groningen; 12. Willemiek Meinders Meppel; 13. Inez Beijer Driel; 14. Jade van der Molen Heerenveen; 15. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 16. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 17. Emma Boogaard Zwaag; 18. Violinde den Breeijen Holten; 19. Aniek Sikma Buitenpost; 20. Marthe Roose Enumatil;