ASSEN.JEUGDTOUR.JUNIOREN.(2000.07.31
T/M 08.05).
Junioren Proloog:1. Julian Siemens Peize; 2.
Jorrit Slaman Bergambacht; 3. Ytzen Faber Easterwierrum; 4. Torben Ternstrom
Holstebro(Denenmarken); 5. Alex Kunze Duitsland; 6. Christian Stieler Duitsland;
7. Pim Achterkamp Nieuw-Lekkerland; 8. Robert Hafemann Duitsland; 9. Richard
Sutcliffe Engeland; 10. Jorrit Walgien Brielle; 11. Ronald Dussel Annen; 12.
Rik Blok Houten; 13. Christian Brumen Duitsland; 14. Aloys van Duuren
Hoogeveen; 15. Arend Polak Barchem; 16. Bram van der Leij Leerdam; 17. Paul
Sicking Duitsland; 18. Bart Kerkdijk Apeldoorn; 19. Rik Sijm Wognum; 20. Koen
van der Eerden Nieuwegein;
Junioren.01e rit: 1.
Christopher Berlin Duitsland; 2. Jorrit Slaman Bergambacht; 3.
Rik de Voogd s-Gravenzande; 4. Ronald van Dussel 5. Bart Kerkdijk Apeldoorn; 6.
Jorrit Walgien Brielle; 7. Christian Brumen Duitsland; 8. Rik
Sijm Wognum; 9. Hans Engelen Maurik; 10. Julian Siemens Peize;
11. Erwin de Rooij Maarssen; 12. Daniel Visser Almelo; 13.
Thijs Poelstra Tubbergen; 14. Ruud Waaijer Langeveen; 15. Edwin
van der Scheer Hoek van Holland; 16. Koen Langenkamp Hoogersmilde; 17.
Torben Ternstrom Holstebro (Denenmarken); 18. Alex Kunze Duitsland; 19.
Richard Sutcliffe Engeland; 20. James Davis Hutton(Engeland);
Junioren.02e rit: 1. Torben
Ternstrom Holstebro(Denenmarken); 2. Ytzen Faber Easterwierrum; 3.
Floris Goesinnen Opperdoes; 4. Jorrit Walgien Brielle; 5.
Christopher Berlin Duitsland; 6. Christian Brumen Duitsland; 7.
Alex Kunze Duitsland; 8. Julian Siemens Peize; 9. Rik Sijm
Wognum; 10. Ronald Dussel Annen; 11. James Davis
Hutton(Engeland); 12. Daniel Visser Almelo; 13. Mark Aarts
Kruiningen; 14. Davey Rotmensen Leiden; 15. Edwin van der Scheer
Hoek van Holland; 16. Gerben de Vries Tolbert; 17. Hans Engelen
Maurik; 18. Bram van der Leij Leerdam; 19. Arend Polak Barchem;
20. Robert Jan Fransen Gorredijk;
Junioren.03e rit: 1. Ronald
Dussel Annen; 2. Christian Brumen Duitsland; 3. Robert Hafemann
Duitsland; 4. Jorrit Walgien Brielle; 5. Rik Sijm Wognum; 6. Koen
Langenkamp Hoogersmilde; 7. Arend Polak Barchem; 8. Alex Kunze Duitsland; 9.
Pim Achterkamp Nieuw-Lekkerland; 10. Aloys van Duuren Hoogeveen; 11. Erik van
Bekkum Alphen;; 12. Tjerk Boom Lexmond; 13. Roy te Wechel Apeldoorn; 14. Gerben
de Vries Tolbert; 15. Daniel Visser Almelo; 16. Stefan Savenije Groningen; 17.
Torben Ternstrom Holstebro (Denen- marken); 18. Paul Sicking Duitsland; 19.
Bram van der Leij Leerdam; 20. Kevin Westbeek Utrecht;
Junioren.04e rit: 1. Ytzen
Faber Easterwierrum; 2. Alex Kunze Duitsland; 3. Aloys van Duuren
Hoogeveen; 4. Paul Sicking Duitsland; 5. Torben Ternstrom
Holstebro(Denenmarken); 6. Pim Achterkamp Nieuw-Lekkerland; 7.
Christian Brumen Duitsland; 8. Jorrit Slaman Bergambacht; 9. Koen
van der Eerden Nieuwegein; 10. Bram van der Leij Leerdam; 11. Rik
de Voogd s-Gravenzande; 12. Jorrit Walgien Brielle; 13. Floris
Goesinnen Opperdoes; 14. Julian Siemens Peize; 15. Robert
Hafemann Duitsland; 16. Kristjan Laanemaa Finland; 17. Richard
Sutcliffe Engeland; 18. Arend Polak Barchem; 19. Rik Sijm Wognum;
20. Roy te Wechel Apeldoorn;
Junioren.05e rit: 1.
Christopher Berlin Duitsland; 2. Jorrit Walgien Brielle; 3. Rik
Sijm Wognum; 4. Christian Brumen Duitsland; 5. Ronald Dussel Annen;
6. Martijn Groot Deventer; 7. Floris Goesinnen Opperdoes; 8.
Erik van Bekkum Alphen; 9. Pim Achterkamp Nieuw-Lekkerland; 10.
Arend Polak Barchem; 11. Alex Kunze Duitsland; 12. Benjamin Clark
Engeland; 13. Jeroen Hendriks Boxmeer; 14. Aloys van Duuren
Hoogeveen; 15. Erwin de Rooij Maarssen; 16. Julian Siemens Peize;
17. Richard Sutcliffe Engeland; 18. David de Graaf Leidschendam; 19.
Ytzen Faber Easterwierrum; 20. Kristjan Laanemaa Finland;
Junioren.Eindklassement: 1. Pim
Achterkamp Nieuw-Lekkerland; 2. Christian Brumen Duitsland; 3.
Jorrit Walgien Brielle; 4. Alex Kunze Duitsland; 5. Aloys van
Duuren Hoogeveen; 6. Ronald Dussel Annen; 7. Robert Hafemann
Duitsland; 8. Rik Sijm Wognum; 9. Roy te Wechel Apeldoorn; 10.
Erik van Bekkum Alphen; 11. Daniel Visser Almelo; 12. Tjerk Boom
Lexmond; 13. Arend Polak Barchem; 14. Gerben de Vries Tolbert;
15. Koen Langenkamp Hoogersmilde; 16. Stefan Savenije Groningen; 17.
Torben Ternstrom Holstebro(Denenmarken); 18. Paul Sicking Duitsland; 19.
Bram van der Leij Leerdam; 20. Richard Sutcliffe Engeland;
ASSEN.JEUGDTOUR.NIEUWELINGEN.(2000.07.31
T/M 08.05).
Nieuwelingen Proloog:1. Risto
Usin Estland; 2. Erik Verstegen Zutphen; 3. Gideon de Jong Papendrecht; 4.
Sipke Zijlstra Burgum; 5. Wim Stroetinga Oosterwolde; 6. Niels de Lange Ommen;
7. Marc de Maar Assen; 8. Matthew Brammeier Engeland; 9. Jos Harms Oude Pekela;
10. Mark Cavendish Engeland; 11. Arjen Mosselman Kruiningen; 12. Kevin Sluimer
Nieuwerkerk a/d IJssel; 13. Leonard Snoeks Noorwegen; 14. Artur Gajek; 15.
Marc-Hester Hansen; 16. Jesper Rasmussen; 17. Tobias Lubkemeier Duitsland; 18.
Harald Guttink Coevorden; 19. Christian Pietsch Duitsland; 20. Maurice Minnaar
Middelburg;
Nieuwelingen.01e rit: 1. Sipke
Zijlstra Burgum; 2. Jasper Koopmans Tjalleberd; 3. Jos Harms Oude
Pekela; 4. Niels de Lange Ommen; 5. Geert Jan Jonkman Andijk; 6.
Risto Usin Estland; 7. Erik Verstegen Zutphen; 8. Robert Euren
Nijverdal; 9. Marc de Maar Assen; 10. Wim Botman Markenbinnen;
11. Danny Sijtzel Almere; 12. Wim Stroetinga Oosterwolde; 13.
Christian Pietsch Duitsland; 14. Ronald Stenekes Almere; 15.
Kevin Sluimer Nieuwerkerk a/d IJssel; 16. Erik Morseborg; 17. Leon
Korteland Spijkenisse; 18. Joop de Gans Rotterdam; 19. Artur
Gajek; 20. Randy Holleman
Dordrecht;
Nieuwelingen.02e rit: 1. Wim
Stroetinga Oosterwolde; 2. Risto Usin Estland; 3. Erik Verstegen
Zutphen; 4. Jasper van Heeswijk Vught; 5. Mark Cavendish
Engeland; 6. Wim Botman Markenbinnen; 7. Marc-Hester Hansen 8. Philipp Kellermann 9. Matthew Brammeier Engeland; 10.
Tobias Lubkemeier Duitsland; 11. Mark Kropp 12. Leon Korteland Spijkenisse; 13.
Geert Jan Jonkman Andijk; 14. Niels de Lange Ommen; 15. Erwin
Binnenpoorte Raalte; 16. Gertjan Rosema Fochterloo; 17. Jos Harms
Oude Pekela; 18. Sipke Zijlstra Burgum; 19. Artur Gajek 20. Kasper Jebjerg;
Nieuwelingen.03e rit: 1. Erik
Verstegen Zutphen; 2. Sipke Zijlstra Burgum; 3. Risto Usin
Estland; 4. Artur Gajek 5.
Wim Stroetinga Oosterwolde; 6. Philipp Kellermann 7. Matthew Brammeier Engeland; 8.
Jasper van Heeswijk Vught; 9. Wim Botman Markenbinnen; 10. Ronald
Stenekes Almere; 11. Marc-Hester Hansen 12. Hans Timmermans Dongen; 13.
Marc de Maar Assen; 14. Alex Elayan Duitsland; 15. Daniel Rosing 16. Mark Kropp 17. Daniel Becker Duitsland; 18.
Job van der Wal Alkmaar; 19. Jos Harms Oude Pekela; 20. Christian
Pietsch Duitsland;
Nieuwelingen.04e rit: 1. Risto
Usin Estland; 2. Gideon de Jong Papendrecht; 3. Marc de Maar
Assen; 4. Jos Harms Oude Pekela; 5. Jasper Koopmans Tjalleberd;
6. Job van der Wal Alkmaar; 7. Rene Mandri Estland; 8.
Matthew Brammeier Engeland; 9. Harald Guttink Coevorden; 10.
Thomas Dekker Dirkshorn; 11. Erwin den Hollander Rijswijk; 12.
Geert Jan Jonkman Andijk; 13. Huub Duyn Wervershoof; 14. Leonard
Snoeks Noorwegen; 15. Christian Leben Duitsland; 16. Christopher
Doel Engeland; 17. Kevin Sluimer Nieuwerkerk a/d Ijssel; 18.
Albert Timmer Gramsbergen; 19. Wim Stroetinga Oosterwolde; 20.
Robert Euren Nijverdal;
Nieuwelingen.05e rit.1e serie: 1. Wim
Stroetinga Oosterwolde; 2. Gideon de Jong Papendrecht; 3. Geert
Jan Jonkman Andijk; 4. Harald Guttink Coevorden; 5. Job van der
Wal Alkmaar; 6. Mark Cavendish Engeland; 7. Matthew Brammeier
Engeland; 8. Gertjan Rosema Fochterloo; 9. Christian Leben
Duitsland; 10. Daniel Becker Duitsland; 11. Huub Duyn
Wervershoof; 12. Mark Kropp; 13.
Charles Tennick Engeland; 14. Marc-Hester Hansen; 15. Christopher Doel Engeland; 16.
Jesper Rasmussen; 17. Martin
Preckwinkel; 18. Leonard Snoeks Noorwegen; 19. Sven Grosser; 20. Tomas van Hamont Tilburg;
Nieuwelingen.05e rit.2e serie: 1. Risto
Usin Estland; 2. Erik Verstegen Zutphen; 3. Rene Mandri Estland;
4. Marc de Maar Assen; 5. Erik Morseborg; 6. Sipke Zijlstra Burgum; 7. Thed
Aardenburg Heemskerk; 8. Thomas Dekker Dirkshorn; 9. Jos Harms
Oude Pekela; 10. Robert Euren Nijverdal; 11. Sven Loth Duitsland;
12. Jasper van Heeswijk Vught; 13. Kevin Sluimer Nieuwerkerk a/d
Ijssel; 14. Ronald Stenekes Almere; 15. Kasper Jebjerg 16. Hans
Timmermans Dongen; 17. Christian Pietsch Duitsland; 18. Randy Holleman
Dordrecht; 19. Oystein Fundingsrud Noorwegen; 20. Tijs Senders Hapert;
Nieuwelingen.Eindklassement: 1. Jos Harms
Oude Pekela; 2. Risto Usin Estland; 3. Jasper Koopmans
Tjalleberd; 4. Geert Jan Jonkman Andijk; 5. Marc de Maar Assen;
6. Matthew Brammeier Engeland; 7. Rene Mandri Estland; 8. Job
van der Wal Alkmaar; 9. Wim Stroetinga Oosterwolde; 10. Sipke
Zijlstra Burgum; 11. Erik Verstegen Zutphen; 12. Harald Guttink
Coevorden; 13. Thomas Dekker Dirkshorn; 14. Huub Duyn
Wervershoof; 15. Kevin Sluimer Nieuwerkerk a/d IJssel; 16. Erwin
den Hollander Rijswijk; 17. Tobias Lubkemeier Duitsland; 18.
Albert Timmer Gramsbergen; 19. Kasper Jebjerg; 20. Daniel Becker Duitsland;
ASSEN.JEUGDTOUR.DAMES-JUNIOREN/NIEUWELINGEN.(2000.07.31
T/M 08.05).
Dames-Juniore/Nieuwelingen Proloog:1. Jaccolien
Wallaard Noordeloos; 2. Helene Tveter Noorwegen; 3. Miranda Vierling Rijswijk;
4. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 5. Anouk de Veen Woldendorp; 6. Yvonne van Gog
Haelen/Asten; 7. Mirella Harju Finland; 8. Annika Vergil Duitsland; 9. Marije
Profijt Hoogeveen; 10. Heidi de Voogd Nieuwe Pekela; 11. Elizabeth Folkerts
Wijckel; 12. Frederika van de Wiel Harkema; 13. Minke van Dongen Dongen; 14.
Miriam van Gog Asten; 15. Andrea Antonsen Noorwegen; 16. Josephine Groenveld
Oppenhuizen; 17. Marjon Spijkerman Sint Nicolaasga; 18. Liane Bahler Duitsland;
19. Monique Verstraten Roosendaal; 20. Lysbert Hartholt Kollumerzwaag;
Dames-Junioren/Nieuweling-Meisjes.01e
rit: 1. Mirella Harju Finland; 2. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 3.
Miranda Vierling Rijswijk; 4. Liane Bahler Duitsland; 5.
Catharina Mulders Rotterdam; 6. Heidi de Voogd Nieuwe Pekela; 7.
Lysbert Hartholt Kollumerzwaag; 8. Helene Tveter Noorwegen; 9.
Anouk de Veen Woldendorp; 10. Tamara Peek Haule; 11. Elizabeth
Folkerts Wijckel; 12. Marije Profijt Hoogeveen; 13. Minke van
Dongen Dongen; 14. Miriam van Gog Asten; 15. Laura Lange
Duitsland; 16. Josephine Groenveld Oppenhuizen; 17. Louise
Venheim Noorwegen; 18. Janneke Kanis Zwolle; 19. Monique
Verstraten Roosendaal; 20. Clara Beard Northwood(Amerika);
Dames-Junioren/Nieuweling-Meisjes.02e
rit: 1. Josephine Groenveld Oppen- huizen; 2. Anouk de Veen
Woldendorp; 3. Helene Tveter Noorwegen; 4. Miranda Vierling
Rijswijk; 5. Mirella Harju Finland; 6. Tamara Peek Haule; 7.
Marije Profijt Hoogeveen; 8. Monique Verstraten Roosendaal; 9.
Elizabeth Folkerts Wijckel; 10. Minke van Dongen Dongen; 11.
Liane Bahler Duitsland; 12. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 13.
Lena Harmeling Duitsland; 14. Heidi de Voogd Nieuwe Pekela; 15.
Suzanne de Goede Zoeterwoude; 16. Clara Beard Northwood(Amerika); 17.
Jaccolien Wallaard Noordeloos; 18. Nadine Jensch 19. Frederika van de Wiel Harkema; 20.
Christa Rustebiel Wildervank;
Dames-Junioren/Nieuweling-Meisjes.03e
rit: 1. Helene Tveter Noorwegen; 2. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 3.
Miranda Vierling Rijswijk; 4. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 5.
Minke van Dongen Dongen; 6. Josephine Groenveld Oppenhuizen; 7.
Liane Bahler Duitsland; 8. Heidi de Voogd Nieuwe Pekela; 9.
Mirella Harju Finland; 10. Monique Verstraten Roosendaal; 11.
Catharina Mulders Rotterdam; 12. Frederika van de Wiel Harkema; 13.
Corrien van Haastert Waddinxveen; 14. Janneke Kanis Zwolle; 15.
Anouk de Veen Woldendorp; 16. Marije Profijt Hoogeveen; 17.
Marjon Spijkerman Sint Nicolaasga; 18. Judith Helmink Maurik; 19.
Lysbert Hartholt Kollumerzwaag; 20. Laura Lange Duitsland;
Dames-Junioren/Nieuweling-Meisjes.04e
rit; 1. Miranda Vierling Rijswijk; 2. Helene Tveter Noorwegen; 3.
Jaccolien Wallaard Noordeloos; 4. Liane Bahler Duitsland; 5.
Frederika van de Wiel Harkema; 6. Mirella Harju Finland; 7.
Josephine Groenveld Oppenhuizen; 8. Minke van Dongen Dongen; 9.
Laura Lange Duitsland; 10. Corrien van Haastert Waddinxveen; 11.
Suzanne de Goede Zoeterwoude; 12. Marjon Spijkerman Sint Nicolaasga; 13.
Heidi de Voogd Nieuwe Pekela; 14. Andrea Antonsen Noorwegen; 15.
Judith Helmink Maurik; 16. Marije Profijt Hoogeveen; 17.
Elizabeth Folkerts Wijckel; 18. Nadine Jensch 19. Monique Verstraten Roosendaal; 20.
Annika Vergil Duitsland;
Dames-Junioren/Nieuweling-Meisjes.05e
rit: 1. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 2. Miranda Vierling Rijswijk;
3. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 4. Marije Profijt Hoogeveen; 5.
Heidi de Voogd Nieuwe Pekela; 6. Liane Bahler Duitsland; 7.
Catharina Mulders Rotterdam; 8. Frederika van de Wiel Harkema; 9.
Monique Verstraten Roosendaal; 10. Helene Tveter Noorwegen; 11.
Josephine Groenveld Oppenhuizen; 12. Minke van Dongen Dongen; 13.
Mirella Harju Finland; 14. Andrea Antonsen Noorwegen; 15. Louise
Venheim Noorwegen; 16. Miriam van Gog Asten; 17. Laura Lange
Duitsland; 18. Anouk de Veen Woldendorp; 19. Susan Hartog Jisp;
20. Kornelia Groenveld Oppenhuizen;
Dames-Junioren/Nieuweling-Meisjes.Eindklassement: 1. Miranda
Vierling Rijswijk; 2. Liane Bahler Duitsland; 3. Mirella Harju
Finland; 4. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 5. Helene Tveter
Noorwegen; 6. Josephine Groenveld Oppenhuizen; 7. Heidi de Voogd
Nieuwe Pekela; 8. Minke van Dongen Dongen; 9. Monique Verstraten
Roosendaal; 10. Catharina Mulders Rotterdam; 11. Jaccolien
Wallaard Noordeloos; 12. Marije Profijt Hoogeveen; 13. Marjon
Spijkerman Sint Nicolaasga; 14. Janneke Kanis Zwolle; 15.
Frederika van de Wiel Harkema; 16. Anouk de Veen Woldendorp; 17.
Lysbert Hartholt Kollumerzwaag; 18. Corrien van Haastert Waddinxveen;
19. Laura Lange Duitsland; 20. Andrea Antonsen Noorwegen;
ASSEN.JEUGDTOUR.JUNIOREN.(
2001.07.23 T/M 07.28).
Junioren Proloog: 1. Kor
Steenbergen Pesse; 2. Frank Strohm Oldenzaal; 3. Ger Soepenberg
Den Ham; 4. Gerben de Vries Tolbert; 5. Jonathan Tennick 6. Bert Krans De Wilp;7. Kimmo Kalliotie
Finland; 8. Bas ten Wolde Houten; 9. Thijs Jonker Uden; 10.
Wouter Mensink Denekamp; 11. Torben Ternstrom Holstrebro;12. Christoph
Hoffmann Erkner; 13. Erik van Bekkum Alphen; 14. Niels de Lange
Ommen; 15. Wouter Santing Emmen; 16. Stef Savenije Groningen;17.
Luco Posthumus De Wilp; 18. Arjan Molenaar Ameide; 19. Marc de
Maar Assen; 20. Jos van Klink Mijdrecht;
Junioren.01e rit: 1. Marc de
Maar Assen; 2. Stefan Huizinga Woudrichem; 3. Aloys van Duuren
Hoogeveen; 4. Kor Steenbergen Pesse; 5. Risto Usin Estland; 6.
Jasper Koopmans Tjalleberd; 7. Thomas Berkhout Schipluiden; 8.
Wouter Santing Emmen; 9. Torben Ternstrom Holstrebro; 10. Niels
de Lange Ommen; 11. Mark Kropp 12. Frank Strohm Oldenzaal; 13.
Michael Merrals Engeland; 14. Paul Sicking Duitsland; 15. Ronald
Wierstra Bergum; 16. Rene Mandri Estland; 17. Rob Hammenga
Oldebroek; 18. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 19. Wouter Mensink
Denekamp; 20. Koen Langenkamp Hoogersmilde;
Junioren.02e rit: 1. Wouter
Mensink Denekamp; 2. Kor Steenbergen Pesse; 3. Thijs Jonker Uden;
4. Marc de Maar Assen; 5. Koen Langenkamp Hoogersmilde; 6.
Thomas Berkhout Schipluiden; 7. Rene Mandri Estland; 8. Bert
Krans De Wilp; 9. Jos van Klink Mijdrecht; 10. Johan Weening
Harkema; 11. Hette Haanstra Waskemeer; 12. Patrick van Loon
s-Gravenmoer; 13. Tom House British Schools; 14. Stefan Huizinga
Woudrichem;
Junioren.03e rit: 1. Aloys van
Duuren Hoogeveen; 2. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 3. Erik van
Bekkum Alphen; 4. Stefan Huizinga Woudrichem; 5. Thijs Wennink
Hengelo; 6. Pieter Smit Bredevoort; 7. Kor Steenbergen Pesse; 8.
Thomas Berkhout Schipluiden; 9. Niels de Lange Ommen; 10. Michael Popp
Duitsland; 11. Rob Hammenga Oldebroek; 12. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 13.
Koen Langenkamp Hoogersmilde; 14. Paul Sicking Duitsland; 15. Thijs Jonker
Uden; 16. Bas ten Wolde Houten; 17. Risto Usin Estland; 18. Robert Eyring
Kuerten; 19. Niels Oude-Avenhuis Geesteren; 20. Kimmo Kalliotie Finland;
Junioren.04e rit: 1. Erik van
Bekkum Alphen; 2. Koen Langenkamp Hoogersmilde; 3. Paul Sicking
Duitsland; 4. Thijs Wennink Hengelo; 5. Risto Usin Estland; 6.
Kor Steenbergen Pesse; 7. Thijs Jonker Uden; 8. Patrick van Loon s-Gra-
venmoer; 9. Christoph Hoffmann Erkner; 10. Niek Oude-Nijeweme
Gees- teren; 11. Rob Hammenga Oldebroek; 12. Bas ten Wolde
Houten; 13. Marc de Maar Assen; 14. Dirk Herrema Leeuwarden; 15.
Ger Soepenberg Den Ham; 16. Jasper Koopmans Tjalleberd; 17.
Marijn Went Noordwijkerhout; 18. Stefan Huizinga Woudrichem; 19.
David Jongbloed Oegstgeest; 20. Davey Rötmensen Leiden;
Junioren.05e rit: 1. Kor
Steenbergen Pesse; 2. Thomas Berkhout Schipluiden; 3. Koen
Langenkamp Hoogersmilde; 4. Frank Strohm Oldenzaal; 5. Aloys van Duuren
Hoogeveen; 6. Erik van Bekkum Alphen; 7. Niels de Lange Ommen;
8. Paul Sicking Duitsland; 9. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 10.
Risto Usin Estland; 11. Marc de Maar Assen; 12. Davey Rötmensen
Leiden; 13. Rene Mandri Estland; 14. Erwin Binnenpoorte Raalte;
15. Christoph Hoffmann Erkner; 16. Gerben de Vries Tolbert; 17.
Maarten Freije Zoetermeer; 18. Thijs Jonker Uden; 19. Mark Kropp 20. Patrick van Loon s-Gravenmoer;
Junioren.Eindklassement: 1. Stefan
Huizinga Woudrichem; 2. Aloys van Duuren Hoogeveen; 3. Kor
Steenbergen Pesse; 4. Erik van Bekkum Alphen; 5. Marc de Maar Assen; 6.
Thomas Berkhout Schipluiden; 7. Paul Sicking Duitsland; 8. Risto
Usin Estland; 9. Koen Langenkamp Hoogersmilde; 10. Jasper
Koopmans Tjalleberd; 11. Niels de Lange Ommen; 12. Boudewijn de Graaff
Rotterdam; 13. Frank Strohm Oldenzaal; 14. Wouter Santing Emmen;
15. Mark Kropp 16. Michael
Merrals Engeland; 17. Rob Hammenga Oldebroek; 18. Wouter Mensink Denekamp;
19. Rene Mandri Estland; 20. Ronald Wierstra Bergum;
ASSEN.JEUGDTOUR.NIEUWELINGEN.(
2001.07.23 T/M 07.28).
Nieuwelingen Proloog: 1. Mark
Cavendish Engeland; 2. Leonard Snoeks Noorwegen; 3. Martin
Iversby Noorwegen; 4. Sipke Zijlstra Bergum; 5. Wim Stroetinga
Oosterwolde; 6. Leon Korteland Spijkenisse; 7. Marc-Hester Hansen
Lyngby; 8. Matt Brammeier Engeland; 9. Michael Forejt Duitsland;
10. Martin Knabe Duitsland; 11. Hannes Kelle SC Berlin; 12.
Kevin Sluimer Nieuwerkerk a/d IJssel; 13. Michael Morkov Svendborg; 14.
Maarten de Jonge Oldenzaal; 15. Andreas Heinrich Duitsland; 16.
Svein-Erik Vold Stjordal; 17. Haakon Lillard Noorwegen;18. Jeffrey Buist
Assen; 19. Paul van Strien Ridderkerk; 20. Wouter de Groot
Hillegom;
Nieuwelingen.01e rit: 1. Sipke
Zijlstra Bergum; 2. Mark Cavendish Engeland; 3. Thed Aardenburg
Heemskerk; 4. Marcel Lamberts Leerdam; 5. Albert Timmer
Gramsbergen; 6. Christian Leben
Duitsland; 7. Leonard Snoeks Noorwegen; 8. Rikke Dijkxhoorn
Rijswijk; 9. Matt Brammeier Engeland; 10. Joakim-Flaaseth Hansen
Noorwegen; 11. Arjen de Baat Puttershoek; 12. Kevin Sluimer
Nieuwerkerk a/d IJssel; 13. Michael Morkov Svendborg; 14.
Marc-Hester Hansen Lyngby; 15. Sascha Drexler Duitsland; 16.
Frank Wierstra Bergum; 17. Haakon Lillard Noorwegen; 18.
Svein-Erik Vold Stjordal; 19. Wim Stroetinga Oosterwolde; 20. Tom
Walters British Schools;
Nieuwelingen.02e rit: 1. Mike-Dahl
Olsen Nykobing F; 2. Wim Stroetinga Oosterwolde; 3. Sipke Zijlstra Bergum; 4.
Kasper Jebjerg Zweden; 5. Mark Cavendish Engeland; 6. Maarten de Jonge
Oldenzaal; 7. Leon Korteland Spijkenisse; 8. Kevin Sluimer Nieuwerkerk a/d
IJssel; 9. Sascha Drexler Duitsland; 10. Marc-Hester Hansen Lyngby; 11. Erik Mörseburg
Duitsland; 12. Gordon Roitzsch Duitsland; 13. Erik Hafemann RG Hamburg; 14.
Giancarlo Brand Dordrecht; 15. Jeffrey Buist Assen; 16. Daniël Brok Nijverdal;
17. Tom Walters British Schools; 18. Lars Lindgrön Duitsland; 19. Oliver
Dalberg Estland; 20. Freek Wallaard Noordeloos;
Nieuwelingen.03e rit: 1. Sipke
Zijlstra Bergum; 2. Martin Iversby Noorwegen; 3. Wim Stroetinga
Oosterwolde; 4. Leonard Snoeks Noorwegen; 5. Kevin Sluimer
Nieuwerkerk a/d IJssel; 6. Mihkel Nanits Estland; 7. Michael Morkov
Svendborg; 8. Leon Korteland Spijkenisse; 9. Mark Cavendish
Engeland; 10. Daniël Brok Nijverdal; 11. Wim Botman Markenbinnen;
12. Sascha Drexler Duitsland; 13. Bryan Oudhuis Alkmaar; 14.
Rikke Dijkxhoorn Rijswijk;15. Marc-Hester Hansen Lyngby; 16. Lars
Borgman Oosterhout; 17. Danny van der Weg Haule; 18. Mike-Dahl
Olsen Nykobing F; 19. Wouter de Groot Hillegom; 20. Lars Lindgrön
Duitsland;
Nieuwelingen.04e rit: 1. Kasper
Jebjerg Zweden; 2. Michael Morkov Svendborg; 3. Kevin Sluimer
Nieuwerkerk a/d IJssel; 4. Marc-Hester Hansen Lyngby; 5. Wim
Stroetinga Oosterwolde; 6. Leon Korteland Spijkenisse; 7. Sipke Zijlstra
Bergum; 8. Maarten de Jonge Oldenzaal; 9. Lars Lindgrön
Duitsland; 10. Christian Leben Duitsland; 11. Frederik Bekkers
Bredevoort; 12. Mark Cavendish Engeland;13. Tom Walters British Schools;
14. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk; 15. Erik Mörseburg Duitsland; 16.
Hannes Kelle SC Berlin; 17. Mark Solberg Neerbeek; 18. Mihkel
Nanits Estland; 19. Daniel Obermayr RC Blau Gelb; 20. Svein-Erik
Vold Stjordal;
Nieuwelingen.05e rit 1e serie: 1. Mark
Cavendish Engeland; 2. Frederik Bekkers Bredevoort; 3. Daan de
Jonge Oldenzaal; 4. Freek Wallaard Noordeloos; 5. Marcel Lamberts
Leerdam; 6. Albert Timmer Gramsbergen; 7. Fabian Bock Duitsland;
8. Thed Aardenburg Heemskerk; 9. Leon Korteland Spijkenisse; 10.
Martin Iversby Noorwegen; 11. Joakim-Flaaseth Hansen Noorwegen; 12.
Marc-Hester Hansen Lyngby; 13. Christian Leben Duitsland; 14.
Svein-Erik Vold Stjordal; 15. Cornelius van Ooijen Giessenburg; 16.
Rick Mostert Borger; 17. Tom Payne British Schools; 18. Wim
Botman Markenbinnen; 19. Wouter de Groot Hillegom; 20. Raymon
Bleuming Hoogeveen;
Nieuwelingen.05e rit 2e serie: 1. Jesper
Kelder Holtheme; 2. Wim Stroetinga Oosterwolde; 3. Michael Morkov
Svendborg; 4. Leonard Snoeks Noorwegen; 5. Sipke Zijlstra Bergum;
6. Ingmar Dassler Duitsland; 7. Sascha Drexler Duitsland; 8.
Erik Mörseburg Duitsland; 9. Maarten de Jonge Oldenzaal; 10.
Andreas Heinrich Duitsland; 11. Kasper Jebjerg Zweden; 12. Kevin Sluimer
Nieuwerkerk a/d IJssel; 13. Dennis Sawadsky VC Neuwied; 14.
Daniel Obermayr RC Blau Gelb; 15. Fokke Postma Drachten-Compagnie; 16.
Daniël Brok Nijverdal; 17. Mark Solberg Neerbeek;
Nieuwelingen.Endklassement: 1. Sipke
Zijlstra Bergum; 2. Mark Cavendish Engeland; 3. Wim Stroetinga
Oosterwolde; 4. Marcel Lamberts Leerdam; 5. Leonard Snoeks
Noorwegen; 6. Albert Timmer Gramsbergen; 7. Kevin Sluimer
Nieuwerkerk a/d IJssel; 8. Michael Morkov Svendborg; 9. Christian Leben
Duitsland; 10. Jesper Kelder Holtheme; 11. Rikke Dijkxhoorn
Rijswijk; 12. Joakim-Flaaseth Hansen Noorwegen; 13. Sascha
Drexler Duitsland; 14. Dennis Sawadsky VC Neuwied; 15. Ingmar
Dassler Duitsland; 16. Wim Botman Markenbinnen; 17. Robert Gesink
Varsseveld; 18. Mihkel Nanits Estland;19. Jeffrey Buist Assen; 20.
Fabian Bock Duitsland;
ASSEN.JEUGDTOUR.JUNIOR-VROUWEN/NIEUWELING-MEISJES.(
2001.07.23 T/M 07.28).
Dames-Jun/Nie Proloog: 1. Miranda
Vierling Den Haag; 2. Helene Tveter Noor- wegen; 3. Marjon
Spijkerman St. Nicolaasga; 4. Monica Holler Zweden; 5.
Tone-Espedal Walskaar Noorwegen; 6. Monique Verstraten Roosendaal; 7.
Esther Kortekaas Voorhout; 8. Malin Gustavsson Sweden; 9. Marije
Profijt Hoogeveen;10. Daniëlle van Pinxten St. Michiels Gestel; 11.
Nathalie van Katwijk Oploo; 12. Tamara Peek Haule; 13. Lysbert
Hartholt Kollumerzwaag; 14. Louise Venheim Noorwegen;15. Christine Myhre
Hagan; 16. Ultike Muller Duitsland;17. Marjel Daggenvoorde Heeten; 18.
Tina Levin Zweden; 19. Andrea Antonsen Noorwegen; 20. Kornelia
Groenveld Oppenhuizen;
Dames-Jun/Nie.01e rit: 1. Miranda
Vierling Den Haag; 2. Helene Tveter Noorwegen; 3. Marjon Spijkerman St.
Nicolaasga; 4. Linda Forss Sweden; 5. Lindberg Anna-Lea Finland;
6. Monica Holler Zweden; 7. Marjolijn Gödde H.I. Ambacht; 8.
Tina Levin Zweden; 9. Tone-Espedal Walskaar Noorwegen; 10. Lisa
Sveningsson Zweden; 11. Moniek Rötmensen Steenbergen; 12. Malin
Gustavsson Sweden; 13. Clara Beard Northwood; 14. Judith Helmink
Maurik; 15. Marije Profijt Hoogeveen; 16. Andrea Antonsen Noorwegen;
17. Marjel Daggenvoorde Heeten; 18. Christine Myhre Hagan; 19.
Karin Knol Hasselt; 20. Minna Uusvirta Finland;
Dames-Jun/Nie.02e rit: 1. Lisa
Sveningsson Zweden; 2. Miranda Vierling Den Haag; 3. Marjon
Spijkerman St. Nicolaasga; 4. Monica Holler Zweden; 5. Marije
Profijt Hoogeveen; 6. Helene Tveter Noorwegen; 7. Monique
Verstraten Roosendaal; 8. Anouk de Veen Woldendorp; 9. Daniëlle van
Pinxten St. Michiels Gestel; 10. Tamara Peek Haule; 11. Moniek
Rötmensen Steenbergen; 12. Lindberg Anna-Lea Finland; 13. Judith
Helmink Maurik; 14. Marjolijn Gödde H.I. Ambacht; 15. Clara Beard
Northwood;
Dames-Jun/Nie.03e rit: 1. Miranda
Vierling Den Haag; 2. Helene Tveter Noor- wegen; 3. Marije
Profijt Hoogeveen; 4. Moniek Rötmensen Steenbergen; 5. Karin Knol
Hasselt; 6. Monica Holler Zweden; 7. Nathalie van Katwijk Oploo;
8. Monique Verstraten Roosendaal; 9. Clara Beard Northwood; 10.
Tamara Peek Haule; 11. Marjolijn Gödde H.I. Ambacht; 12. Daniëlle
van Pinxten St. Michiels Gestel; 13. Marjon Spijkerman St. Nicolaasga;
14. Anneke Bloks Helmond; 15. Tone-Espedal Walskaar Noorwegen; 16.
Tina Levin Zweden; 17. Louise Venheim Noorwegen;18. Marjel Daggenvoorde
Heeten; 19. Lindberg Anna-Lea Finland; 20. Minna Uusvirta
Finland;
Dames-Jun/Nie.04e rit: 1. Miranda
Vierling Den Haag; 2. Helene Tveter Noor- wegen; 3. Monica Holler
Zweden; 4. Marije Profijt Hoogeveen; 5. Monique Verstraten Roosendaal;
6. Karin Knol Hasselt; 7. Marjon Spijkerman St. Nicolaasga; 8.
Nathalie van Katwijk Oploo; 9. Clara Beard Northwood; 10. Tamara
Peek Haule; 11. Daniëlle van Pinxten St. Michiels Gestel; 12.
Marjolijn Gödde H.I. Ambacht; 13. Esther Kortekaas Voorhout; 14.
Moniek Rötmensen Steenbergen; 15. Lindberg Anna-Lea Finland; 16.
Anneke Bloks Helmond; 17. Joyce Vijverberg De Lier; 18. Marjel
Daggenvoorde Heeten; 19. Louise Venheim Noorwegen; 20.
Tone-Espedal Walskaar Noorwegen;
Dames-Jun/Nie.05e rit: 1. Miranda
Vierling Den Haag; 2. Helene Tveter Noor- wegen; 3. Monique
Verstraten Roosendaal; 4. Marije Profijt Hoogeveen; 5. Clara
Beard Northwood; 6. Lindberg Anna-Lea Finland; 7. Monica Holler
Zweden; 8. Marjolijn Gödde H.I. Ambacht; 9. Malin Gustavsson
Sweden; 10. Tone-Espedal Walskaar Noorwegen; 11. Karin Knol
Hasselt; 12. Anouk de Veen Woldendorp; 13. Kornelia Groenveld
Oppenhuizen; 14. Tina Levin Zweden;15. Marjel Daggenvoorde Heeten; 16.
Tamara Peek Haule;
Dames-Jun/Nie.Eindklassement: 1. Miranda
Vierling Den Haag; 2. Helene Tveter Noorwegen; 3. Marjon
Spijkerman St. Nicolaasga; 4. Monica Holler Zweden; 5. Marije
Profijt Hoogeveen; 6. Lindberg Anna-Lea Finland; 7. Marjolijn
Gödde H.I. Ambacht; 8. Tone-Espedal Walskaar Noorwegen; 9. Tina
Levin Zweden; 10. Moniek Rötmensen Steenbergen; 11. Clara Beard
Northwood; 12. Judith Helmink Maurik; 13. Karin Knol Hasselt; 14. Marjel
Daggenvoorde Heeten; 15. Daniëlle van Pinxten St. Michiels Gestel; 16. Nathalie
van Katwijk Oploo; 17. Louise Venheim Noorwegen; 18. Monique Verstraten
Roosendaal; 19. Lysbert Hartholt Kollumerzwaag; 20. Tamara Peek Haule;
ASSEN.JEUGDTOUR.JUNIOREN.
( 2002.07.22 T/M 07.27)
Junioren Proloog: 1. Jeroen
Horck Enschede; 2. Bert Krans De Wilp; 3. Frank Strohm Oldenzaal;
4. Hannes Kelle Berlijn; 5. Marc-Hester Hansen Denemarken; 6.
Wouter de Groot Hillegom; 7. Erik Moseburg 8. Michael Mörk Denemarken; 9.
Thomas Campion 10. Daniel
Obermayr 11. Martin Ostengaard 12. Jord Veslinga Makkum; 13.
Martin Knabe 14. Mike-Dahl Olsen 15. Jesper Kelder Holtheme; 16.
Marcel Lamberts Leerdam; 17. Bart Groot Zevert Rekken; 18.
Willem-Sytse Sipkema Akkrum; 19. Stein Posthuma Vlijmen; 20. Hans
Timmermans Dongen;
Junioren.01e rit: 1.
Marc-Hester Hansen Denemarken; 2. Michael Mörkv Dene- marken; 3.
Bert Krans De Wilp; 4. Erwin Binnenpoorte Raalte; 5. Marc de Maar Assen;
6. Kasper Jebjerg Denemarken; 7. Bart Groot Zevert Rekken; 8.
Ester Efraïm Lexmond; 9. Jesper Rasmussen 10. Rick Fransen Saasveld; 11.
Roland Stenekes Almere; 12. Leon Burger Mijdrecht; 13. Jasper
Koopmans Tjalleberd; 14. Marcel Lamberts Leerdam; 15. Wilco
Hovestad Veenendaal; 16. Thomas Berkhout Schipluiden; 17. Hans
Timmermans Dongen; 18. Bozidar Stajkovac IJmuiden; 19. Marien
Wallink Heino; 20. Wouter de Groot Hillegom;
Junioren.02e rit: 1. Joost
Spring in t Veld Mijdrecht; 2. Roland Stenekes Almere; 3. Wouter
de Groot Hillegom; 4. Marc-Hester Hansen Denemarken; 5. Patrick
van Loon s-Gravenmoer; 6. Marc de Maar Assen; 7. Kasper Jebjerg
Denemarken; 8. Michael Mörkv Denemarken; 9. Maarten de Jonge
Oldenzaal; 10. Marijn Went Noordwijkerhout; 11. Stein Posthuma
Vlijmen; 12. Thomas Berkhout Schipluiden; 13. Hans Timmermans Dongen;
14. Thomas Campion 15. Johan Berk
Koudekerk a/d Rijn; 16. Johan Vermulst Heesch; 17. Bert Krans De Wilp; 18.
Marcel Lamberts Leerdam; 19. Bozidar Stajkovac IJmuiden; 20. Hannes Kelle
Berlijn;
Junioren.03e rit: 1. Marcel
Lamberts Leerdam; 2. Niels de Lange Ommen; 3. Thomas Berkhout
Schipluiden; 4. Niek Oude Nijeweme Geesteren; 5. Ester Efraïm
Lexmond; 6. Niels de Blaauw Gieten; 7. Rick Fransen Saasveld; 8.
Jasper Koopmans Tjalleberd; 9. Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 10.
Leon Burger Mijdrecht; 11. Roland Stenekes Almere; 12. Hans
Timmermans Dongen; 13. Bert Krans De Wilp; 14. Maarten de Jonge
Oldenzaal; 15. Frank Strohm Oldenzaal;16. Wouter de Groot Hillegom; 17.
Bozidar Stajkovac IJmuiden; 18. Marc de Maar Assen; 19. Martin
Boomkamp Aalten; 20. Jesper Rasmussen
Junioren.04e rit: 1. Marc de
Maar Assen; 2. Thomas Berkhout Schipluiden; 3. Jasper Koopmans
Tjalleberd; 4. Kasper Jebjerg Denemarken; 5. Jesper Kelder
Holtheme; 6. Marcel Lamberts Leerdam; 7. Marc-Hester Hansen
Denemarken; 8. Ester Efraïm Lexmond; 9. Niek Oude Nijeweme Geesteren;
10. Maarten de Jonge Oldenzaal; 11. Frans Drent Leek; 12. Niels de Lange
Ommen; 13. Thomas Campion 14. Stein Posthuma
Vlijmen; 15. Bozidar Stajkovac IJmuiden;16. Frank Strohm Oldenzaal; m17. Marijn
Went Noordwijkerhout; 18. Jesper Rasmussen
19. Ronnie Timmermans Assen; 20. Jeroen Horck Enschede;
Junioren.05e rit: 1. Marc de
Maar Assen; 2. Frank Strohm Oldenzaal; 3. Michael Mörkv
Denemarken; 4. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 5. Bert Krans De
Wilp; 6. Thomas Berkhout Schipluiden; 7. Maarten de Jonge
Oldenzaal; 8. Bozidar Stajkovac IJmuiden; 9. Thomas Campion 10. Johan Berk Koudekerk a/d Rijn; 11.
Marijn Went Noordwijkerhout; 12. Hans Timmer- mans Dongen; 13.
Simon Dalmolen De Wilp; 14. Marcel Lamberts Leerdam; 15. Leon
Burger Mijdrecht; 16. Rick Fransen Saasveld; 17. Ester Efraïm Lexmond; 18.
Wilco Hovestad Veenendaal; 19. Roland Stenekes Almere; 20. Niels de Blaauw
Gieten;
Junioren.Eindklassement: 1. Thomas
Berkhout Schipluiden; 2. Marc de Maar Assen; 3. Marcel Lamberts
Leerdam; 4. Ester Efraïm Lexmond; 5. Kasper Jebjerg Denemarken;
6. Marc-Hester Hansen Denemarken; 7. Niek Oude Nijeweme Geesteren;
8. Rick Fransen Saasveld; 9. Leon Burger Mijdrecht; 10.
Bozidar Stajkovac IJmuiden; 11. Niels de Lange Ommen; 12. Jesper
Rasmussen 13. Jesper Kelder
Holtheme; 14. Marien Wallink Heino; 15. Bert Krans De Wilp; 16.
Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 17. Wilco Hovestad Veenendaal; 18.
Roland Stenekes Almere; 19. Niels de Blaauw Gieten; 20. Hans
Timmermans Dongen;
ASSEN.JEUGDTOUR.NIEUWELINGEN.
( 2002.07.22 T/M 07.27)
Nieuwelingen Proloog: 1. Mike van
der Putten Haarlem; 2. Yondi Schmidt H.I. Ambacht; 3. Arjen de
Baat Puttershoek; 4. Bas van Dalen Aalten; 5. Niklas Finke
Duitsland; 6. Martin Iversby Noorwegen; 7. Jeffrey Buist Assen;
8. Normen Dimde Duitsland; 9. Maik van Ballekom Rosmalen; 10.
Kevin Schutte Zwolle; 11. Sjoerd Commandeur Raamsdonkveer; 12.
Tom Walters Engeland;13. Jeroen Poppe Nijverdal; 14. Enrico Prix
Duitsland; 15. Rick Mostert Borger; 16. Frederik Bekkers Aalten;
17. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk; 18. Arnoud Koot Limmen; 19.
Helge Mensching 20. Lars Jun
Broek in Waterland;
Nieuwelingen.01e rit: 1. Arjen de
Baat Puttershoek; 2. Kevin Schutte Zwolle; 3. Yondi Schmidt H.I.
Ambacht; 4. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk; 5. Enrico Prix Duitsland;
6. Frank Wierstra Bergum; 7. Raymon Bleuming Hoogeveen; 8.
Rick Mostert Borger; 9. Julius Kruse Duitsland; 10. Jordi Muller Lisse;
11. Danny van der Weg Haule;12. Michel Kreder Zevenhuizen; 13.
Cornelius van Ooijen Giessenburg; 14. Thomas Schlüter 15. Florian Monreal Duitsland; 16.
Benjamin Grosser Duitsland; 17. Robert Sydlik 18. Sascha Drexler 19. Mike van der Putten Haarlem; 20.
Normen Dimde Duitsland;
Nieuwelingen.02e rit: 1. Robert
Sydlik 2. Mike van der Putten
Haarlem; 3. Normen Dimde Duitsland; 4. Robert Gesink Varsseveld;
5. Dominic Klemme Bielefeld/Duitsland; 6. Tom Walters Engeland; 7.
Benjamin Grosser Duitsland; 8. Thomas Schlüter 9. Danny van der Weg Haule; 10.
Rick Mostert Borger; 11. Arjen de Baat Puttershoek; 12. Jordi
Muller Lisse; 13. Sjoerd Commandeur Raamsdonkveer; 14. Kevin
Schutte Zwolle; 15. Len Konings Voorburg; 16. Dennis Kreder Zevenhuizen;
17. Mark Solberg Neerbeek; 18. Jeffrey Buist Assen; 19.
Michel Kreder Zevenhuizen; 20. Robert Hoffmann
Nieuwelingen.03e rit: 1. Arjen de
Baat Puttershoek; 2. Freek Wallaard Noordeloos; 3. Jeroen Poppe
Nijverdal; 4. Michel Kreder Zevenhuizen; 5. Cornelius van Ooijen
Giessenburg; 6. Jordi Muller Lisse; 7. David Volke Duitsland; 8.
Robert Sydlik 9. Thomas Schlüter 10. Dennis Kreder Zevenhuizen; 11.
Lars Jun Broek in Waterland; 12. Michael Rosing 13. Maarten Krommen-
dijk Peize; 14. Bo-Strand Olsen 15. Bas van Dalen Aalten; 16. Tom
Walters Engeland; 17. Germen Hooiveld Borger; 18. Thomas
Kristiansen 19. Leonard de Leeuw
Hoornaar; 20. Raymon Bleuming Hoogeveen;
Nieuwelingen.04e rit: 1. Arjen de
Baat Puttershoek; 2. Frank Wierstra Bergum; 3. Robert Gesink
Varsseveld; 4. Sven Kramer Ouderschoot; 5. Bo-Strand Olsen 6. Hakon Lilland Noorwegen; 7.
Thijs van Amerongen Vorden; 8. Sjoerd Commandeur Raamsdonkveer; 9.
Cornelius van Ooijen Giessenburg; 10. Kevin Schutte Zwolle; 11.
Jeffrey Buist Assen; 12. Arent Naber Nieuw Weerdinge; 13. Thomas
Kristiansen 14. Robin van der
Lijn Vianen; 15. Michel Kreder Zevenhuizen; 16. Teun Bennink
Beltrum; 17. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk; 18. Martin Iversby Noorwegen;
19. Daan Rijntjes Rijswijk; 20. Tom Walters Engeland;
Nieuwelingen.05e rit.01e
serie: 1. Robert Sydlik 2. Eric
Hafemann 3. Tom Walters Engeland;
4. Cornelius van Ooijen Giessenburg; 5. Robin van der Lijn Vianen;
6. Lars Jun Broek in Waterland; 7. Bo-Strand Olsen 8. Michael Rosing 9. Sven Kramer Ouderschoot; 10.
Sjoerd Commandeur Raamsdonkveer; 11. Robert Gesink Varsseveld; 12.
Frederik Bekkers Aalten; 13. Helge Mensching 14. Mark Ludin Duitsland; 15.
Niklas Finke Duitsland; 16. Thomas Tilman 17. Mark Solberg Neerbeek; 18.
Dennis Hoffmann 19. Sander de Kip Hoorn; 20. Len Konings Voorburg;
Nieuwelingen.05e rit.02e
serie: 1. Freek Wallaard Noordeloos; 2. Arjen de Baat Puttershoek; 3.
David Volke Duitsland; 4. Mike van der Putten Haarlem; 5. Martin
Iversby Noorwegen; 6. Timon Seubert Duitsland; 7. Christoffer
Berggren Noorwegen; 8. Enrico Prix Duitsland; 9. Frank Wierstra
Bergum; 10. Julius Kruse Duitsland; 11. Dominic Klemme
Bielefeld/Duitsland; 12. Thorben Haushahn Duitsland; 13. Robin Berghouwer
Hoorn; 14. Benjamin Grosser Duitsland; 15. Danny van der Weg
Haule; 16. Gordon Roitzsch Duitsland; 17. Michel Kreder
Zevenhuizen;
Nieuwelingen.Eindklassement: 1. Arjen de
Baat Puttershoek; 2. Robert Gesink Varsseveld; 3. Cornelius van
Ooijen Giessenburg; 4. Frank Wierstra Bergum; 5. Sven Kramer
Ouderschoot; 6. Michel Kreder Zevenhuizen; 7. Bo-Strand Olsen 8.
Robert Sydlik 9. Thijs van Amerongen
Vorden; 10. Hakon Lilland Noor- wegen; 11. Kevin Schutte Zwolle; 12. Jeroen
Poppe Nijverdal; 13. Sjoerd Commandeur Raamsdonkveer; 14. David Volke
Duitsland; 15. Thomas Schlüter 16.
Jeffrey Buist Assen; 17. Dennis Kreder Zevenhuizen; 18. Robin van der Lijn
Vianen;19. Arent Naber Nieuw Weerdinge; 20. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk;
ASSEN.JEUGDTOUR.JUNIOR-VROUWEN/NIEUWELING-MEISJES.
( 2002.07.22 T/M 07.27)
Dames-Junioren/Nieuwelingen Proloog: 1. Marianne
Vos Wijk en Aalburg; 2. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 3. Monica
Holler Zweden; 4. Anouk de Veen Muntendam; 5. Moniek Rotmensen
Steenbergen; 6. Daniëlle van Pinxten St. Michiels Gestel; 7.
Josine van Agtmaal Huijbergen; 8. Marije Profijt Hoogeveen; 9. Esther
Kortekaas Voorhout; 10. Marjon Spijkerman St. Nicolaasga; 11.
Jennifer van Staten Rotterdam; 12. Nathalie van Katwijk Oploo; 13. Joan
Boskamp Roden; 14. Lotte Egberts Borger; 15. Sanne Hokke Zaandam;
16. Lieke van Leeuwen Kerkdriel; 17. Ingeborg Kreuze Assen; 18.
Carolina Asplund Zweden; 19. Daniëlle Blaas Zaandam; 20.
Sisse-Maria Hermansen Denemarken;
Dames-Junioren/Nieuwelingen.01e rit: 1. Suzanne
de Goede Zoeterwoude; 2. Nathalie van Katwijk Oploo; 3. Monica
Holler Zweden; 4. Marjon Spijkerman St. Nicolaasga; 5. Moniek
Rotmensen Steenbergen; 6. Joan Boskamp Roden; 7. Suzanne van Veen
Naaldwijk; 8. Marianne Vos Wijk en Aalburg; 9. Esther Kortekaas
Voorhout; 10. Anouk de Veen Muntendam; 11. Daniëlle van Pinxten
St. Michiels Gestel; 12. Lotte Egberts Borger; 13. Lisa
Sveningsson Zweden; 14. Carolina Asplund Zweden; 15. Marije
Profijt Hoogeveen; 16. Ingeborg Kreuze Assen; 17. Leida Roelofs
Uden; 18. Emelie Holgersson Zweden; 19. Sofie van Horik Heukelum;
20. Kirsten Eikmans Haren;
Dames-Junioren/Nieuwelingen.02e rit: 1. Suzanne
de Goede Zoeterwoude; 2. Moniek Rotmensen Steenbergen; 3. Monica
Holler Zweden; 4. Anouk de Veen Muntendam; 5. Marjon Spijkerman
St. Nicolaasga; 6. Suzanne van Veen Naaldwijk; 7. Nathalie van
Katwijk Oploo; 8. Marije Profijt Hoogeveen; 9. Lotte Egberts
Borger; 10. Daniëlle van Pinxten St. Michiels Gestel; 11. Sofie van Horik
Heukelum; 12. Marianne Vos Wijk en Aalburg; 13. Daniëlle Blaas Zaandam; 14.
Esther Kortekaas Voorhout; 15. Josine van Agtmaal Huijbergen; 16. Marieke de
Kort Liempde; 17. Leida Roelofs Uden; 18. Emelie Holgersson Zweden; 19. Suzan
Simons Steenbergen; 20. Ingeborg Kreuze Assen;
Dames-Junioren/Nieuwelingen.03e rit: 1. Suzanne
de Goede Zoeterwoude; 2. Marianne Vos Wijk en Aalburg; 3. Marije
Profijt Hoogeveen; 4. Moniek Rotmensen Steenbergen; 5. Nathalie van
Katwijk Oploo; 6. Joan Boskamp Roden; 7. Suzanne van Veen
Naaldwijk; 8. Esther Kortekaas Voorhout; 9. Anouk de Veen
Muntendam; 10. Lotte Egberts Borger; 11. Monica Holler Zweden;
12. Carolina Asplund Zweden; 13. Daniëlle van Pinxten St. Michiels
Gestel; 14. Marjon Spijkerman St. Nicolaasga; 15. Leida Roelofs
Uden; 16. Lisa Sveningsson Zweden; 17. Ingeborg Kreuze Assen; 18.
Emelie Holgersson Zweden;19. Katharina Bergsma RC Amor Hamm; 20.
Jennifer van Staten Rotterdam;
Dames-Junioren/Nieuwelingen.04e rit: 1. Suzanne
de Goede Zoeterwoude; 2. Carolina Asplund Zweden; 3. Marjon
Spijkerman St. Nicolaasga; 4. Suzanne van Veen Naaldwijk; 5.
Marianne Vos Wijk en Aalburg; 6. Nathalie van Katwijk Oploo; 7.
Marije Profijt Hoogeveen; 8. Christini Myhre Noorwegen; 9. Monica
Holler Zweden; 10. Joan Boskamp Roden; 11. Lisa Sveningsson
Zweden; 12. Moniek Rotmensen Steenbergen; 13. Sisse-Maria
Hermansen Denemarken; 14. Daniëlle van Pinxten St. Michiels Gestel; 15.
Sanne Hokke Zaandam; 16. Anouk de Veen Muntendam; 17. Emelie
Holgersson Zweden; 18. Katharina Bergsma RC Amor Hamm; 19. Daisy
Storteler Zieuwent; 20. Jennifer van Staten Rotterdam;
Dames-Junioren/Nieuwelingen.05e rit: 1. Suzanne
de Goede Zoeterwoude; 2. Moniek Rotmensen Steenbergen; 3. Marjon
Spijkerman St. Nicolaasga; 4. Marije Profijt Hoogeveen; 5. Joan Boskamp
Roden; 6. Monica Holler Zweden; 7. Nathalie van Katwijk Oploo;
8. Marianne Vos Wijk en Aalburg; 9. Suzanne van Veen Naaldwijk; 10.
Jennifer van Staten Rotterdam; 11. Anouk de Veen Muntendam; 12.
Marieke de Kort Liempde; 13. Carola Groeneveld Werkendam; 14.
Daniëlle Blaas Zaandam; 15. Lotte Egberts Borger; 16. Lysbert
Hartholt Kollumerzwaag;
Dames-Junioren/Nieuwelingen.Eindklassement: 1. Suzanne
de Goede Zoeterwoude; 2. Marjon Spijkerman St. Nicolaasga;3. Nathalie
van Katwijk Oploo; 4. Marianne Vos Wijk en Aalburg; 5. Monica
Holler Zweden; 6. Suzanne van Veen Naaldwijk; 7. Joan Boskamp
Roden; 8. Moniek Rotmensen Steenbergen; 9. Lisa Sveningsson
Zweden; 10. Daniëlle van Pinxten St. Michiels Gestel; 11. Anouk
de Veen Muntendam; 12. Lotte Egberts Borger; 13. Carolina Asplund
Zweden; 14. Marije Profijt Hoogeveen; 15. Ingeborg Kreuze Assen; 16. Leida
Roelofs Uden; 17. Christini Myhre Noorwegen; 18. Emelie Holgersson Zweden; 19.
Daisy Storteler Zieuwent; 20. Kirsten Eikmans Haren;
ASSEN.JEUGD
TOUR.JUNIOREN( 2003.07.21 T/M 07.26)
Junioren Proloog: 1. Jeroen
Horck Enschede; 2. Jeffrey Buist Assen; 3. Robert Gesink
Varsseveld; 4. Sven Kramer Ouderschoot; 5. Kevin Sluimer
Rotterdam; 6. Roland Stenekes Almere; 7. Daan Rijntjes Rijswijk;
8. Marc Hester Denemarken; 9. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk; 10.
Jesper Kelder Holtheme; 11. Jan Bos Nieuwehorne; 12. Wouter de
Groot Hillegom; 13. Bo Stand Olsen 14. Mike van der Putten
Haarlem; 15. Niels Bastemeijer Assen; 16. Engbert de Vegt Ureterp;
17. Tom Vermeer Leusden; 18. Erwin Knapper Hoogeveen;19. Teun Bennink Beltrum;
20. Kyle Godson Durban;
Junioren.01e rit: 1. Mike Dahl
Olsen Denemarken; 2. Jeffrey Buist Assen; 3. Sven Kramer
Ouderschoot; 4. Jeroen Horck Enschede; 5. Sascha Drexler
Duitsland; 6. Marc Hester Denemarken; 7. Roland Stenekes Almere;
8. Tobias Stecher 9. Rick Mostert Borger; 10. Roderik
Groenewold Raalte; 11. Michael Morkov Denemarken; 12. Wouter de
Groot Hillegom; 13. Johan Moek Assen; 14. Peter van Dijk. Ter
Aar; 15. Giancarlo Brand Dordrecht; 16. Freek Wallaard
Noordeloos; 17. Andries Weening Harkema; 18. Jens Runge
Duitsland;19. Sjoerd Commandeur Raamsdonk; 20. Robert Gesink Varsseveld;
Junioren.02e rit: 1. Leon
Burger Mijdrecht;2. Marc Hester Denemarken; 3. Jeroen Horck Enschede;
4. Wouter de Groot Hillegom; 5. Robert Berk Koudekerk a/d Rijn; 6.
Bo Stand Olsen 7. Sjoerd Commandeur Raamsdonk; 8. Sven Kramer
Ouderschoot; 9. Roland Stenekes Almere; 10. Sascha Drexler
Duitsland; 11. Jochem Verschoor Terwispel; 12. Giancarlo Brand
Dordrecht; 13. Menno Horst Emmen; 14. Mike van der Putten Haarlem; 15.
Arno van der Zwet Houten; 16. Teun Bennink Beltrum; 17. Jan Bos Nieuwehorne;
18. Jelle Bisschop Pesse;19. Raymon Bleuming Hoogeveen; 20. Martin Boomkamp
Aalten;
Junioren.03e rit: 1. Marc
Hester Denemarken; 2. Jeroen Horck Enschede; 3. Robert Gesink
Varsseveld; 4. Daan Rijntjes Rijswijk; 5. Bo Stand Olsen 6.
Dave Helmink Dordrecht; 7. Sjon van der Valk Pijnacker; 8. Sjoerd
Commandeur Raamsdonk; 9. Robert Berk Koudekerk a/d Rijn; 10. Jan
Bos Nieuwehorne; 11. Michael Morkov Denemarken; 12. Raymon
Bleuming Hoogeveen; 13. Roland Stenekes Almere; 14. Frederik
Bekkers Aalten; 15. Menno Horst Emmen; 16. Freek Wallaard
Noordeloos; 17. Evert van Bergen Zundert; 18. Rikke Dijkxhoorn
Rijswijk; 19. Sascha Drexler Duitsland; 20. Jordi Muller Lisse;
Junioren.04e rit: 1. Robert
Gesink Varsseveld; 2. Sven Kramer Ouderschoot; 3. Kevin Sluimer
Rotterdam;4. Sjoerd Commandeur Raamsdonk; 5. Thomas Tilmann 6.
Jeroen Horck Enschede; 7. Jeffrey Buist Assen; 8. Jesper Kelder
Holtheme; 9. Dave Helmink Dordrecht; 10. Mike van der Putten
Haarlem; 11. Bo Stand Olsen12. Daan Rijntjes Rijswijk; 13.
Engbert de Vegt Ureterp; 14. Roland Stenekes Almere;15. Cornelius van
Ooijen Giessenburg; 16. Frederik Bekkers Aalten; 17. Wim Botman
Groet; 18. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk;19. Michael Morkov Denemarken; 20.
Tom Vermeer Leusden;
Junioren.05e rit 1e serie: 1. Jeroen
Horck Enschede; 2. Freek Wallaard Noordeloos; 3. Rick Mostert
Borger; 4. Sven Kramer Ouderschoot; 5. Jeffrey Buist Assen; 6.
Michael Morkov Denemarken; 7. Tobias Stecher 8. Roderik
Groenewold Raalte; 9. Thomas Tilmann 10. Menno Horst Emmen; 11.
Bo Stand Olsen 12. Peter van Dijk. Ter Aar; 13. Andries Weening
Harkema; 14. Jeroen Poppe Nijverdal; 15. Caspar Mylius
Leeuwarden; 16. Niels Bastemeijer Assen; 17. Gertjan Rosema
Fochteloo; 18. Robert Panneman Rijswijk; 19. Daan Rijntjes
Rijswijk; 20. Thomas Teubner Duitsland;
Junioren.05e rit 2E serie: 1. Marc
Hester Denemarken; 2. Mike van der Putten Haarlem; 3. Robert
Gesink Varsseveld; 4. Sjoerd Commandeur Raamsdonk; 5. Marc Reef
Oldenzaal; 6. Martin Slim Nieuw Amsterdam; 7. Wouter de Groot
Hillegom; 8. Jelle Bisschop Pesse; 9. Maarten Krommendijk Peize;
10. Tom Vermeer Leusden; 11. Jan Bos Nieuwehorne; 12. Kyle
Godson Durban; 13. Anton Michaelov Israel; 14. Jens Runge Duitsland; 15.
Erik Mörseburg Denemarken; 16. Rotem Ishay Israel; 17. Sven Gmelich Meijling
Almere; 18. Erwin Knapper Hoogeveen;19. Tim van der Zanden. Reek; 20. Jordi
Muller Lisse;
Junioren Eindklassement: 1. Robert
Gesink Varsseveld; 2. Jeroen Horck Enschede; 3. Marc Hester
Denemarken; 4. Jeffrey Buist Assen; 5. Sjoerd Commandeur
Raamsdonk; 6. Bo Stand Olsen 7. Roland Stenekes Almere; 8.
Rikke Dijkxhoorn Rijswijk; 9. Mike Dahl Olsen Denemarken; 10. Wim
Botman Groet; 11. Freek Wallaard Noordeloos; 12. Niels
Bastemeijer Assen; 13. Leon Burger Mijdrecht; 14. Andries Weening
Harkema; 15. Sascha Drexler Duitsland; 16. Marc Reef Oldenzaal;
17. Matthijs Bunnik Berkel en Rodenrijs; 18. Michael Morkov
Denemarken; 19. Rick Mostert Borger; 20. Philipp Mateen
Duitsland;
ASSEN.JEUGD
TOUR.NIEUWELINGEN,( 2003.07.21 T/M 07.26)
Nieuwelingen Proloog: 1. Michel
Kreder Zevenhuizen; 2. Michael Sonneveldt Bleiswijk; 3. Robin
Chaigneau Meerkerk; 4. Martijn Keizer Muntendam; 5. Rutmer Faber
Oosterwierum; 6. Nick van der Linden Breda; 7. Dennis Kreder
Zevenhuizen; 8. Jan Mikkers Uden; 9. Stijn de Bruijn Rijsbergen;
10. Normen Dimde Duitsland;11. Robert Bovenhuis Staphorst; 12.
Daniel Kreutzfeldt 13. Kalle Corneliussen 14. Roel Commandeur
Raamsdonk; 15. Leo Gödde H.I. Ambacht; 16. Richard de Groot
Hillegom; 17. Janos Putz 18. Joey Bestebreurtje Maasland; 19.
Rienk Nauta Uitwellingerga; 20. Egbert Hidding Gasselte;
Nieuwelingen.01e rit: 1. Michel
Kreder Zevenhuizen; 2. Gerke Deekens Exloo; 3. Lars Jun Broek in
Waterland; 4. Dennis Kreder Zevenhuizen; 5. Stijn de Bruijn
Rijsbergen; 6. Robin Chaigneau Meerkerk; 7. Martijn Keizer
Muntendam; 8. Philipp Becker Duitsland; 9. Nick van der Linden
Breda; 10. Richard Kruithof Zwanenburg; 11. Umberto Atzori
Zorgvlied; 12. Janos Putz 13. Herm Eising Emmen; 14. Jan van Veen
Naaldwijk; 15. Jeroen Bijnagte Papendrecht; 16. Luuk van Vliet. Mijdrecht; 17.
Nicky Vroome Rijswijk; 18. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 19. Karsten Heá
Denemarken; 20. Jan Mikkers Uden;
Nieuwelingen.02e rit: 1. Lars
Vierbergen Oosthuizen; 2. Normen Dimde Duitsland; 3. Richard
Kruithof Zwanenburg; 4. Michel Kreder Zevenhuizen; 5. Karsten Heá
Denemarken; 6. Umberto Atzori Zorgvlied; 7. Gerke Deekens Exloo;
8. Dennis Kreder Zevenhuizen; 9. Wesley Koelemeijer Zandvoort; 10.
Nick van der Linden Breda; 11. Philipp Becker Duitsland; 12. Jan
van Veen Naaldwijk; 13. Luuk van Vliet. Mijdrecht; 14. Alex
Minnema Haren; 15. Martin Koblenz Duitsland; 16. Robert Bovenhuis
Staphorst; 17. Nicky Vroome Rijswijk;18. Jeroen Bijnagte Papendrecht;
19. Sven Krage Duitsland; 20. Peter Tol Kapelle;
Nieuwelingen.03e rit: 1. Michel
Kreder Zevenhuizen; 2. Björn Beenes Onderdendam; 3. Dennis Kreder
Zevenhuizen;4. Lars Vierbergen Oosthuizen; 5. Nicky Vroome Rijswijk;6.
Jan van Veen Naaldwijk; 7. Johim Ariesen Rhenen;8. Peter Tol Kapelle;
9. Patrick Rückert Volendam; 10. Robin Chaigneau Meerkerk;11.
Steffen Karrow Duitsland; 12. Kalle Corneliussen 13. Nick van der
Linden Breda; 14. Karsten Heá Denemarken; 15. Gerke Deekens
Exloo; 16. Milan Kamphuis Groningen; 17. Martin Koblenz
Duitsland;18. Sven Krage Duitsland; 19. Janos Putz 20. Leo Gödde
H.I. Ambacht;
Nieuwelingen.04e rit: 1. Michael
Sonneveldt Bleiswijk; 2. Roel Commandeur Raamsdonk;3. Daniel Kreutzfeldt
4. Björn Beenes Onderdendam; 5. Dennis Kreder Zevenhuizen; 6.
Karsten Heá Denemarken; 7. Leo Gödde H.I. Ambacht; 8. Michel
Kreder Zevenhuizen; 9. Jan Mikkers Uden; 10. Robert Bovenhuis
Staphorst; 11. Lars Vierbergen Oosthuizen; 12. Tom ter Woord
Meddo; 13. Martijn Keizer Muntendam; 14. Kalle Corneliussen 15.
Nicky Vroome Rijswijk;16. Nick van der Linden Breda; 17. Jildert Boersma
Oosterwierum;18. Normen Dimde Duitsland; 19. Lars Jun Broek in
Waterland; 20. Janos Putz;
Nieuwelingen.05e rit 1e
serie: 1. Robin Chaigneau Meerkerk; 2. Dennis Kreder Zevenhuizen; 3.
Philip Nielsen 4. Philipp Becker Duitsland; 5. Karsten Heá
Denemarken;6. Richard Kruithof Zwanenburg; 7. Jeroen Bijnagte
Papendrecht; 8. Björn Beenes Onderdendam; 9. Johim Ariesen
Rhenen; 10. Leo Gödde H.I. Ambacht;
Nieuwelingen.05e rit 2E
serie: 1. Martijn Keizer Muntendam; 2. Nick van der Linden Breda; 3.
Normen Dimde Duitsland; 4. Nicky Vroome Rijswijk; 5. Roel
Commandeur Raamsdonk; 6. Martin Koblenz Duitsland; 7. Umberto
Atzori Zorgvlied; 8. Robert Bovenhuis Staphorst; 9. Steffen
Karrow Duitsland; 10. Herm Eising Emmen;
Nieuwelingen Eindklassement: 1. Dennis
Kreder Zevenhuizen; 2. Lars Vierbergen Oosthuizen; 3. Björn
Beenes Onderdendam; 4. Lars Jun Broek in Waterland; 5. Michael
Sonneveldt Bleiswijk; 6. Roel Commandeur Raamsdonk; 7. Martijn
Keizer Muntendam; 8. Robin Chaigneau Meerkerk; 9. Karsten Heá
Denemarken; 10. Nick van der Linden Breda; 11. Nicky Vroome
Rijswijk; 12. Jan Mikkers Uden; 13. Leo Gödde H.I. Ambacht; 14.
Kalle Corneliussen 15. Janos Putz; 16. Dennis van der Winden
Pynacker; 17. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 18. Rienk Nauta
Uitwellingerga; 19. Philipp Becker Duitsland; 20. Gerke Deekens
Exloo;
ASSEN.JEUGD
TOUR.JUNIOR-VROUWEN/NIEUWELING-MEISJES,( 2003.07.21 T/M 07.26)
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes Proloog: 1. Loes
Markerink Raalte; 2. Maxime Groenewegen Amsterdam; 3. Marianne
Vos Wijk en Aalburg; 4. Moniek Rotmensen Steenbergen; 5. Marije
Profijt Hoogeveen; 6. Eva Sijm Wieringerwaard; 7. Suzanne van
Veen Naaldwijk; 8. Amanda Bongaards De Lier; 9. Marjolijn Gödde
H.I. Ambacht; 10. Maria Bornak Denemarken; 11. Joan Boskamp
Roden; 12. Esther Kortekaas Voorhout; 13. Suzan Simons Steenbergen; 14. Mie
Lacota Denemarken; 15. Sisse Hermansen Denemarken; 16. Liesbeth Bakker
Wieringerwerf; 17. Joukje Braam Warmenhuizen;18. Tessa Kortekaas Voorhout; 19.
Martina Thomasson Zweden; 20. Carolina Asplund Zweden;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.01e
rit: 1. Moniek Rotmensen Steenbergen; 2. Marianne Vos Wijk en Aalburg;
3. Loes Markerink Raalte; 4. Monique van de Ree Willemstad; 5.
Marije Profijt Hoogeveen; 6. Suzanne van Veen Naaldwijk; 7.
Nathalie van Katwijk Oploo; 8. Joan Boskamp Roden; 9. Marieke de
Jonge Veendam; 10. Maxime Groenewegen Amsterdam; 11. Eva Sijm
Wieringerwaard; 12. Marjolijn Gödde H.I. Ambacht; 13. Maria
Bornak Denemarken; 14. Esther Kortekaas Voorhout; 15. Joyce van
Dijk Veghel; 16. Joukje Braam Warmenhuizen; 17. Amanda Bongaards
De Lier; 18. Mie Lacota Denemarken; 19. Linda van Rijen Veghel;
20. Kirsten Kruizenga Noordbroek;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.02e
rit: 1. Maria Bornak Denemarken; 2. Marije Profijt Hoogeveen; 3.
Joukje Braam Warmenhuizen; 4. Loes Markerink Raalte; 5. Eva Sijm
Wieringerwaard; 6. Marianne Vos Wijk en Aalburg; 7. Kirsten
Kruizenga Noordbroek; 8. Joyce van Dijk Veghel; 9. Suzanne van
Veen Naaldwijk; 10. Amanda Bongaards De Lier; 11. Moniek
Rotmensen Steenbergen; 12. Lotte Egberts Borger; 13. Linda van
Rijen Veghel; 14. Chantal van Pinxten St. Michielsgestel; 15.
Marieke de Jonge Veendam; 16. Karolina Larsson-Lindgr Zweden; 17.
Joan Boskamp Roden; 18. Marjolijn Gödde H.I. Ambacht;19. Kornelia
Groenveld Oppenhuizen; 20. Nathalie van Katwijk Oploo;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.03e
rit: 1. Marianne Vos Wijk en Aalburg; 2. Carolina Asplund Zweden; 3.
Monique van de Ree Willemstad; 4. Joan Boskamp Roden; 5. Marije
Profijt Hoogeveen; 6. Loes Markerink Raalte; 7. Suzanne van Veen
Naaldwijk; 8. Esther Kortekaas Voorhout; 9. Marjolijn Gödde H.I.
Ambacht; 10. Maria Bornak Denemarken; 11. Liesbeth Bakker
Wieringerwerf; 12. Marieke de Jonge Veendam; 13. Daniëlle van
Pinxten St. Michiels Gestel; 14. Leonie Timmer Gasselte; 15.
Joyce van Dijk Veghel; 16. Maxime Groenewegen Amsterdam; 17. Eva
Sijm Wieringerwaard; 18. Leida Roelofs Uden;19. Nathalie van Katwijk
Oploo; 20. Amanda Bongaards De Lier;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.04e
rit: 1. Loes Markerink Raalte; 2. Maxime Groenewegen Amsterdam; 3.
Marianne Vos Wijk en Aalburg; 4. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 5.
Marije Profijt Hoogeveen; 6. Eva Sijm Wieringerwaard; 7. Carolina
Asplund Zweden; 8. Joan Boskamp Roden; 9. Suzanne van Veen
Naaldwijk; 10. Marjolijn Gödde H.I. Ambacht; 11. Moniek Rotmensen
Steenbergen; 12. Esther Kortekaas Voorhout; 13. Martina Thomasson
Zweden; 14. Trine Hansen Denemarken; 15. Maria Bornak Denemarken;
16. Nathalie van Katwijk Oploo; 17. Amanda Bongaards De Lier;18.
Karolina Larsson-Lindgr Zweden; 19. Marlijn Binnendijk Zuid Scharwoude;
20. Joukje Braam Warmenhuizen;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.05e
rit: 1. Moniek Rotmensen Steenbergen; 2. Marianne Vos Wijk en Aalburg;
3. Suzanne van Veen Naaldwijk; 4. Eva Sijm Wieringerwaard; 5.
Maria Bornak Denemarken; 6. Marije Profijt Hoogeveen; 7. Joan
Boskamp Roden; 8. Esther Kortekaas Voorhout; 9. Amanda Bongaards
De Lier; 10. Loes Markerink Raalte; 11. Mie Lacota Denemarken;
12. Marieke de Jonge Veendam; 13. Joukje Braam Warmen- huizen; 14.
Monique van de Ree Willemstad; 15. Marjolijn Gödde H.I. Ambacht; 16.
Linda Kroes Raalte; 17. Joyce van Dijk Veghel; 18. Linda van
Rijen Veghel;19. Marieke de Kort Liempde; 20. Stephanie Vos Roosendaal;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes Eindklassement: 1. Loes
Markerink Raalte; 2. Marianne Vos Wijk en Aalburg; 3. Marije
Profijt Hoogeveen; 4. Joan Boskamp Roden; 5. Suzanne van Veen
Naaldwijk; 6. Maria Bornak Denemarken; 7. Marjolijn Gödde H.I.
Ambacht; 8. Esther Kortekaas Voorhout; 9. Maxime Groenewegen
Amsterdam; 10. Eva Sijm Wieringer- waard;11. Moniek Rotmensen
Steenbergen; 12. Nathalie van Katwijk Oploo; 13. Carolina Asplund
Zweden; 14. Marieke de Jonge Veendam; 15. Amanda Bongaards De
Lier; 16. Joukje Braam Warmenhuizen; 17. Sisse Hermansen
Denemarken; 18. Mie Lacota Denemarken; 19. Linda van Rijen
Veghel; 20. Suzan Simons Steenbergen;
ASSEN.JEUGDTOUR.JUNIOREN.(
2004.07.26 T/M 07.31)
Junioren Proloog: 1. Jeffrey
Buist Assen; 2. Arno van der Zwet Houten; 3. Dennis Kreder
Zevenhuizen; 4. Björn Beenes Onderdendam; 5. Robert Bovenhuis
Staphorst; 6. Hidde van Nuil Appelscha; 7. Vince van Coolwijk
Amsterdam; 8. Rienk Nauta Uitwellingerga; 9. Erwin Knapper Hoogeveen;
10. Michel Kreder Zevenhuizen; 11. Daniel Kreutzfeldt Greve; 12.
Jildert Boersma Oosterwierum; 13. Caspar Mylius Leeuwarden; 14.
Robin van der Lijn Vianen; 15. Rick Mostert Borger; 16. Jasper de
Lange Bussum; 17. Jeroen Bijnagte Papendrecht; 18. Nicky Vroome
Rijswijk; 19. Dennis Luyt Haarlem; 20. Patrick Bos Amstelveen;
Junioren.01e rit: 1. Michel
Kreder Zevenhuizen; 2. Robin van der Lijn Vianen; 3. Robert Berk
Koudekerk a/d Rijn; 4. Sjon van der Valk Pijnacker; 5. Dennis
Kreder Zevenhuizen; 6. Caspar Mylius Leeuwarden; 7. Jasper de
Lange Bussum; 8. Peter van Dijk Ter Aar; 9. Martin Slim Nieuw
Amsterdam; 10. Erwin Knapper Hoogeveen; 11. Janos Pütz 12. Dennis Luyt Haarlem; 13. Björn
Beenes Onderdendam; 14. Bram Aalders Ulft; 15. Arno van der Zwet
Houten; 16. Johan Moek Assen; 17. Dennis van Winden Pijnacker;
18. Pim Oome Lexmond; 19. Filip Rudenstam Zweden; 20. Lars
Horring Exloo;
Junioren.02e rit: 1. Daniel
Kreutzfeldt Greve; 2. Patrick Bos Amstelveen; 3. Lauran de Winter
Oud-Vossemeer; 4. Michel Kreder Zevenhuizen; 5. Jasper de Lange
Bussum; 6. Giel Kleinjan Nijverdal; 7. Maik van Ballekom
Rosmalen; 8. Dennis Kreder Zevenhuizen; 9. Jeroen Bijnagte
Papendrecht; 10. Nicky Vroome Rijswijk; 11. Het peloton;
Junioren.03e rit: 1. Michel
Kreder Zevenhuizen; 2. Daniel Kreutzfeldt Greve; 3. Björn Beenes
Onderdendam; 4. Caspar Mylius Leeuwarden; 5. Dennis van Winden
Pijnacker; 6. Rienk Nauta Uitwellingerga; 7. Bram Aalders Ulft;
8. Dennis Luyt Haarlem; 9. Lauran de Winter Oud-Vossemeer; 10.
Dennis Kreder Zevenhuizen; 11. Peter van Dijk Ter Aar; 12. Johan
Moek Assen; 13. Thijs van den Berg Uden; 14. Jeroen Poppe
Nijverdal; 15. Janos Pütz 16.
Sjon van der Valk Pijnacker; 17. Matthew Wood Engeland; 18.
Jacob-Jan van der Wielen Groningen; 19. Bouke Ridder Rijswijk; 20.
Roderik Groenewold Raalte;
Junioren.04e rit: 1. Arno van
der Zwet Houten; 2. Jeffrey Buist Assen; 3. Daniel Kreutzfeldt
Greve; 4. Erwin Knapper Hoogeveen; 5. Raymon Bleuming Hoogeveen;
6. Björn Beenes Onderdendam; 7. Rienk Nauta Uitwellingerga; 8.
Gijs van der Helm Pijnacker; 9. Caspar Mylius Leeuwarden; 10.
Robert Bovenhuis Staphorst; 11. Robin van der Lijn Vianen; 12.
Menno Horst Emmen; 13. Michiel Jan van der Linde Ruinen; 14.
Lauran de Winter Oud-Vossemeer; 15. Dennis Luyt Haarlem; 16.
Jeroen Poppe Nijverdal; 17. Dennis van Winden Pijnacker; 18. Teun
Bennink Beltrum; 19. Peter van Dijk Ter Aar; 20. Jildert Boersma
Oosterwierum;
Junioren.05e rit 1e serie: 1. Johan
Moek Assen; 2. Hidde van Nuil Appelscha; 3. Rick Mostert Borger;
4. Pim Oome Lexmond; 5. Jonas Aaen Jorgenson Denemarken; 6.
Caspar Mylius Leeuwarden; 7. Jeroen Bijnagte Papendrecht; 8.
Robin van der Lijn Vianen; 9. Remco van Dijk Hardenberg; 10.
Dennis van Winden Pijnacker; 11. Chiel Booyink Luttenberg; 12.
Gerke Deekens Exloo; 13. Dennis Luyt Haarlem; 14. Sven Gmelich
Meijling Almere; 15. Huub Kappert Raalte; 16. Arno van der Zwet Houten;
17. Jildert Boersma Oosterwierum; 18. Thijs van den Berg Uden; 19. Rienk Nauta
Uitwellingerga; 20. Tom ter Woord Meddo;
Junioren.05e rit 2e serie: 1. Erwin
Knapper Hoogeveen; 2. Niels Bastemeijer Assen; 3. Jeroen Poppe
Nijverdal; 4. Patrick Bos Amstelveen; 5. Menno Horst Emmen; 6.
Fokke Postma Drachtster-Compagnie; 7. Peter van Dijk Ter Aar; 8.
Gijs van der Helm Pijnacker; 9. Thorben Haushahn Duitsland; 10.
Andrew Bramham Engeland; 11. Bram Aalders Ulft; 12. Sjon van der
Valk Pijnacker; 13. Filip Rudenstam Zweden; 14. Raymon Bleuming
Hoogeveen; 15. Björn Beenes Onderdendam; 16. Tom Boveree Laren;
17. Martin Slim Nieuw Amsterdam;18. Ruud Lotz Schoonhoven; 19.
Lauran de Winter Oud-Vossemeer; 20. Richard Frederiks Wijk bij
Duurstede;
Junioren Eindklassement; 1. Daniel
Kreutzfeldt Greve; 2. Caspar Mylius Leeuwarden; 3. Björn Beenes
Onderdendam; 4. Rienk Nauta Uitwellingerga; 5. Bram Aalders Ulft;
6. Dennis van Winden Pijnacker; 7. Peter van Dijk Ter Aar; 8.
Lauran de Winter Oud-Vossemeer; 9. Janos Pütz 10. Jeroen Poppe Nijverdal; 11.
Johan Moek Assen; 12. Erwin Knapper Hoogeveen; 13. Arno van der
Zwet Houten;14. Sjon van der Valk Pijnacker; 15. Thijs van den Berg
Uden; 16. Robert Bovenhuis Staphorst; 17. Michiel Jan van der
Linde Ruinen;18. Gijs van der Helm Pijnacker; 19. Hidde van Nuil
Appelscha; 20. Patrick Bos Amstelveen;
ASSEN.JEUGDTOUR.NIEUWELINGEN.(
2004.07.26 T/M 07.31)
Nieuwelingen Proloog: 1. Martijn
Keizer Muntendam; 2. Leo Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 3. Jetse Bol
Avenhorn; 4. Maurice Vrijmoed Rijswijk; 5. Robin Chaigneau
Meerkerk; 6. Berden de Vries Gieterveen; 7. Coen Vermeltfoort
Schuinesloot; 8. Adam Blythe Sheffield/Engeland; 9. Rutmer Faber
Easterwierrum; 10. Lars Vierbergen Oosthuizen; 11. Rasmus Richter
Damm Denemarken; 12. Ronan van Zandbeek Schijndel; 13. Roel
Commandeur Raamsdonk; 14. Danny Vrolijk Schipluiden; 15. Russell
Hampton Essex/Engeland; 16. Boy van Poppel Moergestel; 17. Ruben
van Wiefferen Muiden; 18. Egbert Hidding Gasselte; 19. Wout van
Wijk Schipluiden; 20. Dennis Jonsson Hvidovre;
Nieuwelingen.01e rit: 1. Roel
Commandeur Raamsdonk; 2. Robin Chaigneau Meerkerk; 3. Umberto
Atzori Zorgvlied; 4. Adam Blythe Sheffield/Engeland; 5. Pim
Ligthart Twisk; 6. Raymond Kreder Zevenhuizen; 7. Berden de Vries
Gieterveen; 8. Sebastian Gbiorczyk Duitsland; 9. Jeff Vermeulen
Rotterdam; 10. Steffen Karrow Duitsland; 11. Dennis Souverein
Haarlem; 12. Dennis van Gaveren Nijverdal; 13. Wout van Wijk
Schipluiden; 14. Martin Koblenz Duitsland; 15. Egbert Hidding
Gasselte; 16. Damiën Spierings Zoetermeer; 17. Jetse Bol
Avenhorn; 18. Emiel Klein Exloo; 19. Leo Gödde
Hendrik-ido-Ambacht; 20. Steven Marissink Heeten;
Nieuwelingen.02e rit: 1. Ronan van
Zandbeek Schijndel; 2. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 3. Umberto
Atzori Zorgvlied; 4. Raymond Kreder Zevenhuizen; 5. Roel
Commandeur Raamsdonk; 6. Berden de Vries Gieterveen; 7. Martijn
Keizer Muntendam; 8. Adam Blythe Sheffield/Engeland; 9. Danny
Vrolijk Schipluiden; 10. Tim Aalders Dordrecht; 11. Robin
Chaigneau Meerkerk; 12. Jeff Vermeulen Rotterdam; 13. Pim
Ligthart Twisk; 14. Emiel Klein Exloo; 15. Steffen Karrow
Duitsland; 16. Stefan Limburg Witte Paarden; 17. Martin Koblenz
Duitsland; 18. Damiën Spierings Zoetermeer; 19. Dennis van
Gaveren Nijverdal; 20. Wout van Wijk Schipluiden;
Nieuwelingen.03e rit: 1. Lars
Vierbergen Oosthuizen; 2. Martijn Keizer Munten- dam; 3. Roel
Commandeur Raamsdonk; 4. Umberto Atzori Zorgvlied; 5. Martin
Koblenz Duitsland; 6. Steffen Karrow Duitsland; 7. Leo Gödde
Hendrik-ido-Ambacht; 8. Adam Blythe Sheffield/Engeland; 9. Pim
Ligthart Twisk; 10. Robin Chaigneau Meerkerk; 11. Wout van Wijk
Schipluiden; 12. Danny Vrolijk Schipluiden; 13. Boy van Poppel
Moergestel; 14. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 15. Tim Aalders
Dordrecht; 16. Steven Marissink Heeten; 17. Ronan van Zandbeek
Schijndel; 18. Dennis van Gaveren Nijverdal; 19. Erik Berkhout
Schipluiden; 20. Rutmer Faber Easterwierrum;
Nieuwelingen.04e rit: 1. Martijn
Keizer Muntendam; 2. Berden de Vries Gieterveen; 3. Maurice
Vrijmoed Rijswijk; 4. Jeff Vermeulen Rotterdam; 5. Lars Vierbergen Oosthuizen;
6. Russell Hampton Essex/Engeland; 7. Robin Chaigneau Meerkerk; 8. Wout van
Wijk Schipluiden; 9. Danny Vrolijk Schipluiden; 10. Dennis Jonsson Hvidovre;
11. Leo Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 12. Stefan Kelderman Holten; 13. Rutmer
Faber Easterwierrum; 14. Jarno Tapper Emmen; 15. Pim Ligthart Twisk; 16. Andrew
Griffiths Essex/Engeland; 17. Mathijs Timmer Emmen; 18. Roel Commandeur
Raamsdonk; 19. Warren Flynn Engeland; 20. Egbert Hidding Gasselte;
Nieuwelingen.05e rit 1e
serie: 1. Roel Commandeur Raamsdonk; 2. Umberto Atzori Zorgvlied; 3.
Robin Chaigneau Meerkerk; 4. Steffen Karrow Duitsland; 5. Jeff
Vermeulen Rotterdam; 6. Ronan van Zandbeek Schijndel; 7. Martin
Koblenz Duitsland; 8. Berden de Vries Gieterveen; 9. Martin Kjehr
Jensen Broendby; 10. Adam Blythe Sheffield/Engeland; 11. Wouter
van Roosmalen Sint Oedenrode; 12. Rutmer Faber Easterwierrum; 13.
Warren Flynn Engeland;
Nieuwelingen.05e rit 2e
serie: 1. Martijn Keizer Muntendam; 2. Egbert Hidding Gasselte; 3.
Raymond Kreder Zevenhuizen; 4. Leo Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 5.
Danny Vrolijk Schipluiden; 6. Ruben van Wiefferen Muiden; 7. Pim
Ligthart Twisk; 8. Jetse Bol Avenhorn; 9. Stefan Limburg Witte
Paarden; 10. Jesper Mörkv Denemarken; 11. Wout van Wijk Schipluiden; 12.
Erik Berkhout Schipluiden; 13. Damiën Spierings Zoetermeer; 14. Willy
Heeneman s-Gravenhage;
Nieuwelingen Eindklassement: 1. Martijn
Keizer Muntendam; 2. Robin Chaigneau Meerkerk; 3. Lars Vierbergen
Oosthuizen; 4. Roel Commandeur Raamsdonk; 5. Danny Vrolijk
Schipluiden; 6. Jeff Vermeulen Rotterdam; 7. Pim Ligthart Twisk;
8. Umberto Atzori Zorgvlied; 9. Leo Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 10.
Adam Blythe Sheffield/Engeland; 11. Wout van Wijk Schiplui- den; 12.
Rutmer Faber Easterwierrum; 13. Stefan Kelderman Holten; 14.
Jarno Tapper Emmen; 15. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 16. Ronan van Zandbeek
Schijndel; 17. Boy van Poppel Moergestel; 18. Jesper Mörkv Denemarken;19.
Jannick Frijs Larsen Koebenhavn; 20. Stefan Limburg Witte Paarden;
ASSEN.JEUGDTOUR.JUNIOREN-VROUWEN/NIEUWELINGEN-MEISJES.(
2004.07.26 T/M 07.31)
Dames-Junioren/Nieuwelingen Proloog: 1. Mie
Bekker Lacota Denemarken; 2. Maxime Groenewegen Amsterdam; 3.
Moniek Rotmensen Steenbergen; 4. Trine Schmidt Hansen Denemarken; 5.
Marie Lindberg Zweden; 6. Maria Bornak Denemarken; 7. Amanda
Bongaards De Lier; 8. Monique van de Ree Willemstad; 9. Joukje
Braam Warmenhuizen; 10. Sisse Hermansen Denemarken; 11. Daniëlle
van Pinxten Sint Michielsgestel; 12. Linda van Rijen Veghel; 13.
Wietske Bol Avenhorn; 14. Suzan Simons Steenbergen; 15. Linda
Kroes Raalte; 16. Renske Doedeé Kloosterzande; 17. Marjolijn
Gödde Hendrik-ido-Ambacht;18. Ingeborg Kreuze Assen; 19. Catrine
Josefsson Zweden; 20. Karolina Larsson Lindgren Zweden;
Dames-Junioren/Nieuwelingen.01e rit: 1. Mie
Bekker Lacota Denemarken; 2. Moniek Rotmensen Steenbergen; 3.
Maria Bornak Denemarken; 4. Maxime Groenewegen Amsterdam; 5.
Marie Lindberg Zweden; 6. Renske Doedeé Kloosterzande; 7.
Daniëlle van Pinxten Sint Michielsgestel; 8. Lotte Egberts Borger; 9.
Ingeborg Kreuze Assen; 10. Linda van Rijen Veghel; 11. Sofie van
Horik Heukelum; 12. Anne Eversdijk Kapelle; 13. Berdienke Paus
Haaksbergen; 14. Suzan Simons Steenbergen; 15. Marjolijn Gödde
Hendrik-ido-Ambacht; 16. Leonie Timmer Gasselte;17. Alike Haanstra
Waskemeer; 18. Amanda Bongaards De Lier; 19. Henriette
Frederiksen Denemarken; 20. Linda Kroes Raalte;
Dames-Junioren/Nieuwelingen.02e rit: 1. Renske
Doedeé Kloosterzande; 2. Moniek Rotmensen Steenbergen;3. Joukje Braam
Warmenhuizen; 4. Maria Bornak Denemarken; 5. Marie Lindberg
Zweden; 6. Anne Eversdijk Kapelle; 7. Maxime Groenewegen
Amsterdam; 8. Kimberley Blythe Engeland; 9. Amanda Bongaards De
Lier; 10. Ivanka Dijkxhoorn Rijswijk; 11. Lotte Egberts Borger;
12. Alike Haanstra Waskemeer; 13. Daniëlle van Pinxten Sint
Michielsgestel; 14. Sisse Hermansen Denemarken; 15. Ingeborg
Kreuze Assen; 16. Margriet Kloppenburg Gislinge Denemarken; 17.
Linda Kroes Raalte; 18. Sofie van Horik Heukelum;19. Janneke Ensing
Gieten; 20. Marjolijn Gödde Hendrik-ido-Ambacht;
Dames-Junioren/Nieuwelingen.03e rit: 1. Moniek
Rotmensen Steenbergen; 2. Maria Bornak Denemarken; 3. Renske
Doedeé Kloosterzande; 4. Mie Bekker Lacota Denemarken; 5. Joukje
Braam Warmenhuizen; 6. Maxime Groene- wegen Amsterdam; 7. Linda
van Rijen Veghel; 8. Sofie van Horik Heukelum; 9. Marie Lindberg
Zweden; 10. Marjolijn Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 11. Suzan Simons
Steenbergen; 12. Ingeborg Kreuze Assen; 13. Anne Eversdijk
Kapelle; 14. Lotte Egberts Borger; 15. Kimberley Blythe Engeland;
16. Ivanka Dijkxhoorn Rijswijk; 17. Henriette Frederiksen
Denemarken; 18. Daniëlle van Pinxten Sint Michielsgestel; 19.
Linda Ter Beek Hengelo ov; 20. Linda Kroes Raalte;
Dames-Junioren/Nieuwelingen.04e rit: 1. Mie
Bekker Lacota Denemarken; 2. Maxime Groenewegen Amsterdam; 3.
Maria Bornak Denemarken; 4. Joukje Braam Warmenhuizen; 5. Marie
Lindberg Zweden; 6. Trine Schmidt Hansen Denemarken; 7. Moniek
Rotmensen Steenbergen; 8. Amanda Bongaards De Lier; 9. Linda van
Rijen Veghel; 10. Suzan Simons Steenbergen; 11. Daniëlle van
Pinxten Sint Michielsgestel; 12. Renske Doedeé Kloosterzande; 13.
Catrine Josefsson Zweden; 14. Sisse Hermansen Denemarken; 15.
Annika Lófstrom Zweden; 16. Wietske Bol Avenhorn; 17. Monique van
de Ree Willemstad; 18. Linda Kroes Raalte; 19. Linda Ter Beek
Hengelo ov; 20. Henriette Frederiksen Denemarken;
Dames-Junioren/Nieuwelingen.05e rit: 1. Mie
Bekker Lacota Denemarken; 2. Maria Bornak Denemarken; 3. Maxime
Groenewegen Amsterdam; 4. Joukje Braam Warmenhuizen; 5. Moniek
Rotmensen Steenbergen; 6. Marie Lindberg Zweden; 7. Janneke
Ensing Gieten; 8. Trine Schmidt Hansen Denemarken; 9. Daniëlle
van Pinxten Sint Michielsgestel; 10. Kimberley Blythe Engeland; 11.
Amanda Bongaards De Lier; 12. Sofie van Horik Heukelum; 13.
Ivanka Dijkxhoorn Rijswijk; 14. Riëtte Bokkers Achterveld; 15.
Ingeborg Kreuze Assen; 16. Marjolijn Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 17. Sisse
Hermansen Denemarken;
Dames-Junioren/Nieuwelingen Eindklassement: 1. Mie
Bekker Lacota Denemarken; 2. Maxime Groenewegen Amsterdam; 3.
Moniek Rotmensen Steenbergen; 4. Maria Bornak Denemarken; 5.
Joukje Braam Warmen- huizen; 6. Marie Lindberg Zweden; 7. Renske
Doedeé Kloosterzande; 8. Linda van Rijen Veghel; 9. Daniëlle van
Pinxten Sint Michielsgestel; 10. Linda Kroes Raalte; 11. Linda
Ter Beek Hengelo ov; 12. Henriette Frederiksen Denemarken; 13.
Marjolijn Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 14. Ingeborg Kreuze Assen; 15.
Kimberley Blythe Engeland; 16. Leonie Timmer Gasselte;17. Alike Haanstra
Waskemeer; 18. Margriet Kloppenburg Gislinge Denemarken; 19.
Catrine Josefsson Zweden; 20. Anne Eversdijk Kapelle;
ASSEN.JEUGDTOUR.JUNIOREN.(
2005.08.01 R/M 08.06)
Junioren Proloog: 1. Rienk
Nauta Uitwellingerga; 2. Dennis van Gaveren Nijverdal; 3. Coen
Vermeltfoort Schuinesloot; 4. Umberto Atzori Zorgvlied; 5.
Jildert Boersma Oosterwierum; 6. Johim Ariesen Rhenen; 7. Martijn
Keizer Muntendam; 8. Rene Bunnik Berkel en Rodenrijs; 9. Dennis
Kreder Zevenhuizen; 10. Gijs Brouwer Deventer;
Junioren.01e rit: 1. Jildert
Boersma Oosterwierum;2. Martijn Keizer Muntendam; 3. Umberto Atzori
Zorgvlied; 4. Herm Eising Emmen; 5. Rienk Nauta Uitwellingerga;
6. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 7. Dennis Kreder Zevenhuizen; 8.
Micha Glowatzki Duitsland; 9. Steven Marissink Heeten; 10. Nicky
Vroome Rijswijk;
Junioren.02e rit: 1. Umberto
Atzori Zorgvlied;2. Robert Bovenhuis Staphorst; 3. Remco te Brake
Rhenen; 4. Dennis Kreder Zevenhuizen; 5. Johim Ariesen Rhenen;
6. Martijn Keizer Muntendam; 7. Stefan Kelderman Holten; 8.
Daniel Kreutzfeldt Greve Denmark; 9. Janos Putz Duitsland; 10.
Coen Vermeltfoort Schuinesloot;
Junioren.03e rit: 1. Rienk
Nauta Uitwellingerga;2. Björn Beenes Onderdendam; 3. Rutmer Faber
Easterwierrum;4. Kalle Corneliussen Hobro/Denemarken; 5. Martijn Keizer
Muntendam; 6. Jildert Boersma Oosterwierum; 7. Steven Marissink
Heeten;8. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 9. Jannik van Dijk Denemarken
10. Remco te Brake Rhenen;
Junioren.04e rit: 1. Jildert
Boersma Oosterwierum; 2. Rienk Nauta Uitwellingerga; 3. Martijn
Keizer Muntendam; 4. Dennis Jonsson Hvidovre Denmark; 5. Dennis
van Gaveren Nijverdal; 6. Daniel Kreutzfeldt Greve Denmark; 7.
Rob de Graaf Pijnacker; 8. Robert Bovenhuis Staphorst; 9. Rutmer
Faber Easterwierrum; 10. Coen Vermeltfoort Schuinesloot;
Junioren.05e rit 01e serie: 1. Martijn
Keizer Muntendam; 2. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 3. Umberto
Atzori Zorgvlied; 4. Robert Bovenhuis Staphorst; 5. Johim Ariesen
Rhenen; 6. Dennis van Gaveren Nijverdal; 7. Jeff Vermeulen
Rotterdam; 8. Tom Boveree Laren (Gld.); 9. Rob de Graaf
Pijnacker; 10. Jonas Jorgensen Denemarken;
Junioren.05e rit 02e serie: 1. Dennis
Kreder Zevenhuizen; 2. Tim Aalders Dordrecht; 3. Jildert Boersma
Oosterwierum; 4. Gijs Brouwer Deventer; 5. Herm Eising Emmen;6.
Christian Ranneries Denemarken 7. Stefan Kelderman Holten;8. Rob van
Bekkum Alphen; 9. Lars Horring Exloo; 10. Kalle Corneliussen
Hobro/Denemarken;
Junioren Eindklassement: 1. Rienk
Nauta Uitwellingerga; 2. Martijn Keizer Muntendam; 3. Rutmer
Faber Easterwierrum; 4. Jildert Boersma Oosterwierum; 5. Björn
Beenes Onderdendam; 6. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 7. Kalle
Corneliussen Hobro/Denemarken; 8. Jannik van Dijk Denemarken9. Steven
Marissink Heeten; 10. Remco te Brake Rhenen;
ASSEN.JEUGDTOUR.NIEUWELINGEN.(
2005.08.01 R/M 08.06)
Nieuwelingen Proloog: 1. Berden de
Vries Gieterveen; 2. Adam Blythe Engeland/ Sheffield; 3. Wouter
Wippert Nijverdal; 4. Bas ter Woord Winterswijk; 5. Ralph Gelens
H.I. Ambacht; 6. Ruben van Wiefferen Muiden; 7. Raymond Kreder
Zevenhuizen; 8. Damiën Spierings Zoetermeer; 9. Emiel KLein
Exloo; 10. Tom Lotz Schoonhoven;
Nieuwelingen.01e rit: 1. Raymond
Kreder Zevenhuizen; 2. Adam Blythe Engeland/ Sheffield;3. Ruben van
Wiefferen Muiden; 4. Berden de Vries Gieterveen; 5. Ralph Gelens
H.I. Ambacht; 6. Paul de Haan Meedhuizen; 7. Willy Heeneman
s-Gravenhage; 8. Bas ter Woord Winterswijk; 9. Kars Dorrepaal
Koudekerk a/d Rijn; 10. Roman Chuchulin Oekraine;
Nieuwelingen.02e rit: 1. Berden de
Vries Gieterveen; 2. Roman Chuchulin Oekraine; 3. Ruben van
Wiefferen Muiden; 4. Roy Eefting Grolloo; 5. Raymond Kreder
Zevenhuizen; 6. Jetse Bol Avenhorn; 7. Damiën Spierings
Zoetermeer; 8. Andrew Griffiths Engeland/Colchester; 9. Tom
Slagter Slochteren; 10. Bas ter Woord Winterswijk;
Nieuwelingen.03e rit: 1. Adam
Blythe Engeland/Sheffield; 2. Raymond Kreder Zevenhuizen; 3. Wouter
Wippert Nijverdal; 4. Roy Eefting Grolloo; 5. Emiel KLein Exloo;
6. Melvin Boskamp Leek; 7. Stefan Limburg Witte Paarden; 8.
Roman Chuchulin Oekraine; 9. Dennis Souverein Haarlem; 10. Jetse
Bol Avenhorn;
Nieuwelingen.04e rit: 1. Berden de
Vries Gieterveen; 2. Jetse Bol Avenhorn; 3. Andrew Griffiths
Engeland/Colchester;4. Patryk Ratajczyk Polen; 5. Adam Blythe
Engeland/Sheffield; 6. Roy Eefting Grolloo; 7. Henri Paarhuis
Hasselt; 8. Wouter Wippert Nijverdal; 9. Jan Germs Gasselte; 10.
Glen Foubert Sint Lenaarts/Belgie;
Nieuwelingen.05e rit 01e serie: 1. Adam
Blythe Engeland/Sheffield; 2. Glen Foubert Sint Lenaarts/Belgie; 3.
Damiën Spierings Zoetermeer; 4. Manuel Salomon Duitsland; 5.
Jetse Bol Avenhorn; 6. Dennis Souverein Haarlem; 7. Andrew
Griffiths Engeland/Colchester; 8. Jasper Ockeloen Dordrecht; 9.
Oleksandr Nikolyenko Oekraine; 10. Oleksiy Shustov Oekraine;
Nieuwelingen.05e rit 02e serie: 1. Ruben van
Wiefferen Muiden; 2. Raymond Kreder Zevenhuizen; 3. Peter Jan
Polling Nieuw-Weerdinge; 4. Tom Slagter Slochteren; 5. Emiel
KLein Exloo; 6. Paul de Haan Meedhuizen; 7. Wouter Wippert
Nijverdal; 8. Roman Chuchulin Oekraine; 9. Berden de Vries
Gieterveen; 10. Bas ter Woord Winterswijk;
Nieuwelingen Eindklassement: 1. Berden de Vries Gieterveen; 2. Adam
Blythe Engeland/Sheffield; 3. Roman Chuchulin Oekraine; 4. Jetse
Bol Avenhorn; 5. Raymond Kreder Zevenhuizen; 6. Roy Eefting
Grolloo; 7. Emiel KLein Exloo; 8. Bas ter Woord Winterswijk; 9.
Jan Germs Gasselte; 10. Dennis Souverein Haarlem;
ASSEN.JEUGDTOUR.JUNIOR-VROUWEN/NIEUWELING-MEISJES.(
2005.08.01 R/M 08.06)
Junior-Vrouwen Proloog: 1. Nammy
Vellinga Heerenveen; 2. Nina Kessler Velser- broek; 3. Linda van
Rijen Veghel;4. Emilia Fahlin Zweden; 5. Marie Dossland Noorwegen; 6.
Vilde Gurigaard Noorwegen; 7. Anna van der Breggen Hasselt; 8.
Amy Thompson Engeland; 9. Louise Mahe Engeland; 10. Joanna
Rowsell Engeland;
Junior-Vrouwen.01e rit: 1. Eefje
Tabak Bergeijk;2. Emilia Fahlin Zweden; 3. Anne Eversdijk Kapelle;4.
Marit Huisman Lutjebroek; 5. Kim van Poppel Moergestel; 6. Anna
van der Breggen Hasselt; 7. Patricia van Loon `s Gravenmoer; 8.
Noortje Tabak Bergeijk; 9. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 10.
Jessica Stoddart Engeland;
Junior-Vrouwen.02e rit: 1. Emilia
Fahlin Zweden; 2. Vilde Gurigaard Noorwegen; 3. Anna van der
Breggen Hasselt; 4. Margriet Kloppenburg Denemarken; 5. Marie
Lindberg Zweden; 6. Anne Eversdijk Kapelle; 7. Nina Kessler
Velserbroek; 8. Linda van Rijen Veghel; 9. Marit Huisman
Lutjebroek; 10. Nammy Vellinga Heerenveen;
Junior-Vrouwen.03e rit: 1. Nina
Kessler Velserbroek; 2. Anna van der Breggen Hasselt; 3. Joanna
Rowsell Engeland;4. Amy Thompson Engeland; 5. Jessica Stoddart Engeland;
6. Marie Lindberg Zweden; 7. Linda van Rijen Veghel; 8. Nammy
Vellinga Heerenveen; 9. Marit Huisman Lutjebroek; 10. Noortje
Tabak Bergeijk;
Junior-Vrouwen.04e rit: 1. Marie
Lindberg Zweden; 2. Emilia Fahlin Zweden; 3. Marie Dossland
Noorwegen; 4. Linda van Rijen Veghel; 5. Joanna Rowsell Engeland;
6. Louise Mahe Engeland;7. Wietske Bol Avenhorn; 8. Nammy Vellinga
Heerenveen; 9. Anne Eversdijk Kapelle; 10. Alexandra Engen
Zweden;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.05e rit 01e
serie: 1. Emilia Fahlin Zweden; 2. Anna van der Breggen Hasselt; 3.
Nammy Vellinga Heerenveen; 4. Linda van Rijen Veghel; 5. Marit
Huisman Lutjebroek; 6. Anne Eversdijk Kapelle; 7. Louise Mahe
Engeland; 8. Eefje Tabak Bergeijk; 9. Jessica Stoddart Engeland;
10. Anouk Ligthart Twisk;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.05e rit 02e
serie: 1. Nina Kessler Velserbroek; 2. Ynke Vellinga Heerenveen; 3.
Noortje Tabak Bergeijk; 4. Marie Lindberg Zweden; 5. Nora
Schaufuss 6. Amy Thompson
Engeland; 7. Patricia van Loon `s Gravenmoer;8. Emma Karlsson Zweden;
9. Heidi Christiansen Tjaereborg Danmark; 10. Joanna Rowsell
Engeland;
Junior-Vrouwen Eindklassement: 1. Marie
Lindberg Zweden; 2. Linda van Rijen Veghel; 3. Nina Kessler
Velserbroek;4. Anne Eversdijk Kapelle; 5. Nammy Vellinga Heerenveen; 6.
Joanna Rowsell Engeland; 7. Patricia van Loon `s Gravenmoer; 8.
Marit Huisman Lutjebroek; 9. Amy Thompson Engeland; 10. Jessica
Stoddart Engeland;
ASSEN.JEUGDTOUR.JUNIOREN.(
2006.07.31 T/M 08.05)
Junioren Proloog: 1. Johim
Ariesen Rhenen; 2. Umberto Atzori Zorgvlied; 3. Sascha Starker Duitsland; 4.
Jack Hibberd Belgie; 5. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 6. Dennis van Gaveren
Nijverdal; 7. Barry Hulzebos Meppel; 8. Wesley Lüschen Zoetermeer; 9. Kars
Dorrepaal Koudekerk aan den Rijn; 10. Tim Aalders Dordrecht; 11. Rob van der
Niet Noordwijk Zh; 12. Ruben van Wiefferen Muiden; 13. Maximilian Gerny 14.
Dennis Souverein Haarlem; 15. Nicolai Lykke Hansen Denemarken; 16. Emiel Klein
Exloo; 17. Milan Kamphuis Groningen; 18. Bouke Kuiper Edam; 19. Maurits Bekkema
Waalwijk; 20. Roy Eefting Grolloo;
Junioren.01e rit: 1. Johim
Ariesen Rhenen; 2. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 3. Ruben van Wiefferen
Muiden; 4. Umberto Atzori Zorgvlied; 5. Dennis van Gaveren Nijverdal; 6. Emiel
Klein Exloo; 7. Rutmer Faber Easterwierrum; 8. Hugo Sijm Wieringerwaard; 9.
Egbert Hidding Gasselte; 10. Dennis Souverein Haarlem; 11. Mathijs Timmer
Emmen; 12. Tim Aalders Dordrecht; 13. Manuel Salomon Duitsland; 14. Wouter van
Roosmalen Sint Oedenrode; 15. Stefan Limburg Witte Paarden; 16. Nicolai Lykke
Hansen Denemarken; 17. Robert Solberg Beek Lb; 18. Arne Kenzler Duitsland; 19.
Bouke Kuiper Edam; 20. Sascha Starker Duitsland;
Junioren.02e rit: 1. Jarno
Gmelich Almere; 2. Ruben van Wiefferen Muiden; 3. Tim Aalders Dordrecht; 4.
Nicolai Lykke Hansen Denemarken; 5. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 6. Dennis
Souverein Haarlem; 7. Umberto Atzori Zorgvlied; 8. Stefan Limburg Witte
Paarden; 9. Arne Kenzler Duitsland; 10. Egbert Hidding Gasselte; 11. Leo Gödde
Hendrik-ido-Ambacht; 12. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 13. Emiel Klein
Exloo; 14. Hugo Sijm Wieringerwaard; 15. Stefan Edema Boijl; 16. Silvan Buis
Nibbixwoud; 17. Frank de Reus Strijen; 18. Sascha Starker Duitsland; 19. Bouke
Kuiper Edam; 20. Herman Spijkerman Zuidhorn;
Junioren.03e rit: 1. Emiel
Klein Exloo; 2. Bart Rijpma Oldeholtpade; 3. Wesley Lüschen Zoetermeer; 4.
Björn Aardoom Capelle aan den IJssel; 5. Hugo Sijm Wieringerwaard; 6. Leo Gödde
Hendrik-ido-Ambacht; 7. Dennis van Gaveren Nijverdal; 8. Geert Berends
Hoogeveen; 9. Chris Kuiper Wateringen; 10. Teunis Aalders Ulft; 11. Robert
Solberg Beek Lb; 12. Damiën Spierings Zoetermeer; 13. Dirk Noack Aurich; 14.
Jarno Gmelich Almere; 15. Steven Stenekes Almere; 16. Mathijs Timmer Emmen; 17.
Ruben van Wiefferen Muiden; 18. Dennis Souverein Haarlem; 19. Marc Moes Emmen;
20. Richard Doggen Kornhorn;
Junioren.04e rit: 1. Johim
Ariesen Rhenen; 2. Willy Heeneman s-Gravenhage; 3. Jarno Gmelich Almere; 4.
Wouter Timmerman Zoetermeer; 5. Stefan Limburg Witte Paarden; 6. Herman
Spijkerman Zuidhorn; 7. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 8. Maravelakis Ioannis
Griekenland; 9. Umberto Atzori Zorgvlied; 10. Dennis Souverein Haarlem; 11.
Emiel Klein Exloo; 12. Ruben van Wiefferen Muiden; 13. Steven Stenekes Almere;
14. Remco te Brake Rhenen; 15. Kars Dorrepaal Koudekerk aan den Rijn; 16. Tim
Aalders Dordrecht; 17. Rob van der Niet Noordwijk Zh; 18. Arne Kenzler
Duitsland; 19. Egbert Hidding Gasselte; 20. Hugo Sijm Wieringerwaard;
Junioren.05e rit: 1. Andrew
Griffiths Engeland; 2. Dennis van Gaveren Nijverdal; 3. Jarno Gmelich Almere;
4. Frank de Reus Strijen; 5. Roy Eefting Grolloo; 6. Barry Hulzebos Meppel; 7.
Herman Spijkerman Zuidhorn; 8. Ruben van Wiefferen Muiden; 9. Rutmer Faber
Easterwierrum; 10. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 11. Richard Scheper
Ruinerwold; 12. Steffan Hansen Dennemarken; 13. Stefan Limburg Witte Paarden;
14. Bouke Kuiper Edam; 15. Rob van der Niet Noordwijk Zh; 16. Damiën Spierings
Zoetermeer; 17. Kevin de Vette Schiedam; 18. Nikolaj Emil Svenningsen
Denemarken; 19. Hugo Sijm Wieringerwaard; 20. Stefan van Dijk Barendrecht;
Junioren.06e rit: 1. Johim
Ariesen Rhenen; 2. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 3. Emiel Klein Exloo; 4. Tim
Aalders Dordrecht; 5. Arne Kenzler Duitsland; 6. Ruben van Wiefferen Muiden; 7.
Mathijs Timmer Emmen; 8. Herman Spijkerman Zuidhorn; 9. Steffan Hansen
Dennemarken; 10. Dennis Souverein Haarlem; 11. Robert Solberg Beek Lb; 12.
Barry Hulzebos Meppel; 13. Bouke Kuiper Edam; 14. Stefan Limburg Witte Paarden;
15. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 16. Dirk Noack Aurich; 17. Frank de Reus
Strijen; 18. Willy Heeneman s-Gravenhage; 19. Steven Stenekes Almere; 20. Nils
Jablonski Duitsland;
Junioren.Eindklassement: 1. Jarno
Gmelich Almere; 2. Herman Spijkerman Zuidhorn; 3. Stefan Limburg Witte Paarden;
4. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 5. Ruben van Wiefferen Muiden; 6. Frank de
Reus Strijen; 7. Barry Hulzebos Meppel; 8. Rutmer Faber Easterwierrum; 9. Bouke
Kuiper Edam; 10. Stefan van Dijk Barendrecht; 11. Dennis Souverein Haarlem; 12.
Tim Aalders Dordrecht; 13. Emiel Klein Exloo; 14. Arne Kenzler Duitsland; 15.
Stefan Edema Boijl; 16. Willy Heeneman s-Gravenhage; 17. Johim Ariesen Rhenen;
18. Wouter Timmerman Zoetermeer; 19. Manuel Salomon Duitsland; 20. Mathijs
Timmer Emmen;
ASSEN.JEUGDTOUR.NIEUWELINGEN.(
2006.07.31 T/M 08.05)
Nieuwelingen Proloog: 1. Andrew
Fenn Engeland; 2. Sean de Bie Belgie; 3. Wouter Wippert Oosterhesselen; 4.
Jasper Bovenhuis Staphorst; 5. Melvin Boskamp Leek; 6. Stefan Roolvink Almelo;
7. Milan van den Ende Berkel en Rodenrijs; 8. Bjorn van Buijtene Berkel en
Rodenrijs; 9. Sam Freeman Engeland; 10. Sebastian Lander 11. Niels Olsen
Denemarken; 12. Ronnie Tijssen Heerlen; 13. Toby Meadows Engeland; 14. Alex
Tinsley Engeland; 15. Paul de Haan Meedhuizen; 16. Samuel Rytter Denemarken;
17. Barry Markus Hoofddorp; 18. Stefan Kramer Hardinxveld-Giessendam;19. Corné
van Kessel Veldhoven; 20. Scott Thwaites Australie;
Nieuwelingen.01e rit: 1. Barry
Markus Hoofddorp; 2. Ben Plain Engeland; 3. Ronnie Tijssen Heerlen; 4. Luke
Rowe Engeland; 5. Bas ter Woord Winterswijk; 6. Wouter Wippert Oosterhesselen;
7. Mark Christian Engeland; 8. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 9. Sam
Freeman Engeland; 10. Paul de Haan Meedhuizen; 11. Sebastian Lander 12. Jesper
Asselman Wateringen; 13. Jasper Bovenhuis Staphorst; 14. Andrew Fenn Engeland;
15. Niels Olsen Denemarken; 16. Jaap de Vries Buitenpost; 17. Jasper Mandjes
Zaandijk; 18. Koen van Roosmalen Sint Oedenrode; 19. Sean de Bie Belgie; 20.
Dennis van Aalst Hilversum;
Nieuwelingen.02e rit: 1. Barry
Markus Hoofddorp; 2. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 3. Jasper Bovenhuis
Staphorst; 4. Jesper Asselman Wateringen; 5. Mark Christian Engeland; 6. Wouter
Wippert Oosterhesselen; 7. Paul de Haan Meedhuizen; 8. Luke Rowe Engeland; 9.
Ronnie Tijssen Heerlen; 10. Ben Plain Engeland; 11. Sam Freeman Engeland; 12.
Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 13. Tijmen Eising Emmen; 14. Bas ter Woord
Winterswijk; 15. Scott Thwaites Australie; 16. Jaap de Vries Buitenpost; 17.
Nikolai Herzog Duitsland; 18. Patrick Henriksen Noorwegen; 19. Sean de Bie
Belgie; 20. Claudio de Benedictis Duitsland;
Nieuwelingen.03e rit: 1. Wouter
Wippert Oosterhesselen; 2. Sebastian Lander 3. Ben Plain Engeland; 4. Peter Jan
Polling Nieuw Weerdinge; 5. Mark Christian Engeland; 6. Scott Thwaites
Australie; 7. Niels Olsen Denemarken; 8. Jasper Bovenhuis Staphorst; 9. Tijmen
Eising Emmen; 10. Andrew Williams 11. Paul de Haan Meedhuizen; 12. Alex
Gresnigt Kapelle; 13. Ronnie Tijssen Heerlen; 14. Stefan Roolvink Almelo; 15.
Alex Tinsley Engeland; 16. Corné van Kessel Veldhoven; 17. Jesper Asselman
Wateringen; 18. Melvin Boskamp Leek; 19. Frank-Daniel Wagner Duitsland; 20.
Toby Meadows Engeland;
Nieuwelingen.04e rit: 1. Sean de
Bie Belgie; 2. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 3. Peter Jan Polling Nieuw
Weerdinge; 4. Bas ter Woord Winterswijk; 5. Erick Tol Boskoop; 6. Tobias
Barkschat Duitsland; 7. Andrew Fenn Engeland; 8. Ronnie Tijssen Heerlen; 9.
Paul de Haan Meedhuizen; 10. Alex Gresnigt Kapelle; 11. Christopher Whorrall
Engeland; 12. Sam Freeman Engeland; 13. Jasper Ockeloen Dordrecht; 14. Rune van
der Meijden Delfgauw; 15. Melvin Boskamp Leek; 16. Ben Plain Engeland; 17.
Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 18. Dave de Best Noordwijk Zh; 19. Jan Vanhoutte
Belgie; 20. Job Sinnige Heerhugowaard;
Nieuwelingen.05e rit: 1. Barry
Markus Hoofddorp; 2. Michael Humbert Duitsland; 3. Jasper Bovenhuis Staphorst;
4. Sean de Bie Belgie; 5. Joseph Perrett Engeland; 6. Mark Christian Engeland;
7. Tijmen Eising Emmen; 8. Patrick Henriksen Noorwegen; 9. Peter Koning
Venhuizen; 10. Jesper Asselman Wateringen; 11. Scott Thwaites Australie; 12.
Luke Rowe Engeland; 13. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 14. Niels Olsen
Denemarken; 15. Sebastian Lander 16. Morten Dyrkilde Denemarken; 17. Samuel
Rytter Denemarken; 18. Andrew Fenn Engeland; 19. Lex van der Burgt Berghem; 20.
Claudio de Benedictis Duitsland;
Nieuwelingen.06e rit: 1. Mark
Christian Engeland; 2. Claudio de Benedictis Duitsland; 3. Peter Jan Polling
Nieuw Weerdinge; 4. Sean de Bie Belgie; 5. Sam Freeman Engeland; 6. Andrew Fenn
Engeland; 7. Ronnie Tijssen Heerlen; 8. Allan Veenstra Emmen; 9. Sebastian
Lander 10. Jasper Bovenhuis Staphorst; 11. Dave de Best Noordwijk Zh; 12. Barry
Markus Hoofddorp; 13. Melvin Boskamp Leek; 14. Bas ter Woord Winterswijk; 15.
Michael Humbert Duitsland; 16. Nikolai Herzog Duitsland; 17. Jasper Mandjes
Zaandijk; 18. Lars Telschow Duitsland; 19. Bjorn van Buijtene Berkel en
Rodenrijs; 20. Roiko Kanzler Duitsland;
Nieuwelingen.Eindklassement: 1. Barry
Markus Hoofddorp; 2. Mark Christian Engeland; 3. Sean de Bie Belgie; 4. Peter
Jan Polling Nieuw Weerdinge; 5. Jasper Bovenhuis Staphorst; 6. Ronnie Tijssen
Heerlen; 7. Tijmen Eising Emmen; 8. Scott Thwaites Australie; 9. Michael
Humbert Duitsland; 10. Jesper Asselman Wateringen; 11. Samuel Rytter
Denemarken; 12. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 13. Toby Meadows Engeland;
14. Sam Freeman Engeland; 15. Paul de Haan Meedhuizen; 16. Jan Vanhoutte
Belgie; 17. Ben Plain Engeland; 18. Joseph Perrett Engeland; 19. Peter Koning
Venhuizen; 20. Jurriën Bosters Steenbergen;
ASSEN.JEUGDTOUR.JUNIOR-VROUWEN/NIEUWELING-MEISJES.(
2006.07.31 T/M 08.05)
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes Proloog: 1. Emilia
Fahlin Zweden; 2. Caroline Svensson Zweden; 3. Margriet Kloppenburg Denemarken;
4. Anne Heijkoop Ammerstol; 5. Laura Meurs Dordrecht; 6. Hannah Welter
Loosdrecht; 7. Amy Gallacher Duitsland; 8. Anouk Ligthart Twisk; 9. Anja
Grimmig Duitsland; 10. Ynke Vellinga Heerenveen; 11. Nammy Vellinga Heerenveen;
12. Francis Keizer Doetinchem; 13. Sanne Verhart Wassenaar; 14. Shanne
Braspennincx Meerle; 15. Janieke Kalsbeek Hurdegaryp; 16. Nicole Pieters
Hoofddorp; 17. Tone Temtemoen Noorwegen; 18. Nadja Tukker Dronten; 19. Samantha
van Steenis Hoogland; 20. Lotte de Veen Muntendam;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.01e rit: 1. Emilia
Fahlin Zweden; 2. Nicole Pieters Hoofddorp; 3. Alexandra Greenfield Engeland;
4. Marit Huisman Lutjebroek; 5. Lucy Martin Engeland; 6. Yvonne Nauta
Uitwellingerga; 7. Ashley Spierings Zoetermeer; 8. Francis Keizer Doetinchem;
9. Jacobien Kanis Zwolle; 10. Greta Junker Engeland 11. Hannah Welter
Loosdrecht; 12. Caroline Svensson Zweden; 13. Anna van der Breggen Hasselt; 14.
Patricia van Loon s-Gravenmoer; 15. Margriet Kloppenburg Denemarken; 16. Ynke
Vellinga Heerenveen; 17. Laura Meurs Dordrecht; 18. Lisa Bache Duitsland; 19.
Lucinda Brand Oud Beijerland; 20. Shanne Braspennincx Meerle;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.03e rit: 1. Emilia
Fahlin Zweden; 2. Hannah Welter Loosdrecht; 3. Ashley Spierings Zoetermeer; 4.
Caroline Svensson Zweden; 5. Jacobien Kanis Zwolle; 6. Marit Huisman
Lutjebroek; 7. Hannah Mayho Engeland; 8. Louise Mahe Frankrijk; 9. Shanne Braspennincx
Meerle; 10. Lucinda Brand Oud Beijerland; 11. Anna van der Breggen Hasselt; 12.
Anouk Ligthart Twisk; 13. Nicole Pieters Hoofddorp; 14. Klaudia Schulz
Duitsland; 15. Patricia van Loon s-Gravenmoer; 16. Anita Dalen Noorwegen; 17.
Kirsten Niessen Veenendaal; 18. Alexandra Greenfield Engeland; 19. Janieke
Kalsbeek Hurdegaryp; 20. Lotte van Hoek Vlijmen;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.03e rit: 1. Hannah
Welter Loosdrecht; 2. Alexandra Greenfield Engeland; 3. Nicole Pieters
Hoofddorp; 4. Emilia Fahlin Zweden; 5. Ashley Spierings Zoetermeer; 6. Hannah
Mayho Engeland; 7. Lucinda Brand Oud Beijerland; 8. Marit Huisman Lutjebroek;
9. Louise Mahe Frankrijk; 10. Anna van der Breggen Hasselt; 11. Hannah Rich
Engeland; 12. Anna Noack Aurich; 13. Caroline Woien Noorwegen; 14. Daisy Vos
Tilburg; 15. Anita Dalen Noorwegen; 16. Katie Colclough Engeland; 17. Alike
Haanstra Waskemeer; 18. Francis Keizer Doetinchem; 19. Patricia van Loon
s-Gravenmoer; 20. Lotte de Veen Muntendam;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.04e rit: 1. Shanne
Braspennincx Meerle; 2. Alike Haanstra Waskemeer; 3. Anna van der Breggen
Hasselt; 4. Nicole Pieters Hoofddorp; 5. Emilia Fahlin Zweden; 6. Marit Huisman
Lutjebroek; 7. Alexandra Greenfield Engeland; 8. Patricia van Loon
s-Gravenmoer; 9. Hannah Mayho Engeland; 10. Ashley Spierings Zoetermeer; 11.
Lucinda Brand Oud Beijerland; 12. Emma Karlsson Zweden; 13. Caroline Svensson
Zweden; 14. Jacobien Kanis Zwolle; 15. Francis Keizer Doetinchem; 16. Nammy
Vellinga Heerenveen; 17. Louise Mahe Frankrijk; 18. Anouk Ligthart Twisk; 19.
Anna Noack Aurich; 20. Lotte van Hoek Vlijmen;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.05e rit: 1. Emilia
Fahlin Zweden; 2. Patricia van Loon s-Gravenmoer; 3. Hanna Larsson Zweden; 4.
Yvonne Nauta Uitwellingerga; 5. Lotte van Hoek Vlijmen; 6. Margriet Kloppenburg
Denemarken; 7. Tone Temtemoen Noorwegen; 8. Caroline Svensson Zweden; 9.
Alexandra Greenfield Engeland; 10. Caroline Woien Noorwegen; 11. Marit Huisman
Lutjebroek; 12. Nammy Vellinga Heerenveen; 13. Ashley Spierings Zoetermeer; 14.
Greta Junker Engeland 15. Birgit Lavrijssen Kapelle; 16. Lisanne Ottema
Muntendam; 17. Anna van der Breggen Hasselt; 18. Nicole Pieters Hoofddorp; 19.
Louise Mahe Frankrijk; 20. Winanda Spoor Rijswijk Zh;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.06e rit: 1. Greta
Junker Engeland 2. Marit Huisman Lutjebroek; 3. Alexandra Greenfield Engeland;
4. Nammy Vellinga Heerenveen; 5. Ashley Spierings Zoetermeer; 6. Hannah Welter
Loosdrecht; 7. Nicole Pieters Hoofddorp; 8. Patricia van Loon s-Gravenmoer; 9.
Samantha van Steenis Hoogland; 10. Daisy Vos Tilburg; 11. Lotte de Veen
Muntendam; 12. Alike Haanstra Waskemeer; 13. Shanne Braspennincx Meerle; 14.
Nadja Tukker Dronten; 15. Heidi Christiansen Denemarken; 16. Janieke Kalsbeek
Hurdegaryp; 17. Anna van der Breggen Hasselt; 18. Lisa Bache Duitsland; 19.
Anna Noack Aurich; 20. Emilia Fahlin Zweden;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.Eindklassement: 1. Emilia
Fahlin Zweden; 2. Alexandra Greenfield Engeland; 3. Marit Huisman Lutjebroek;
4. Patricia van Loon s-Gravenmoer; 5. Ashley Spierings Zoetermeer; 6. Nicole
Pieters Hoofddorp; 7. Yvonne Nauta Uitwellingerga; 8. Margriet Kloppenburg
Denemarken; 9. Tone Temtemoen Noorwegen; 10. Anna van der Breggen Hasselt; 11.
Caroline Woien Noorwegen; 12. Birgit Lavrijssen Kapelle; 13. Anna Noack Aurich;
14. Katie Colclough Engeland; 15. Anita Dalen Noorwegen; 16. Lotte de Veen
Muntendam; 17. Carolin Gustafsson Zweden; 18. Daisy Vos Tilburg; 19. Sanne
Bosman Groningen; 20. Alike Haanstra Waskemeer;
ASSEN.JEUGDTOUR.JUNIOREN.(
2007.07.30 T/M 08.04)
Junioren Proloog: 1. Olav
Aleksander Benjaminsen Noorwegen; 2. Melvin Boskamp Leek; 3. Claudio De
Benedictis Duitsland; 4. Niels Berenschot Apeldoorn; 5. Robin van Heijningen
Naaldwijk; 6. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 7. Paul de Haan Meedhuizen; 7.
Wouter Wippert Oosterhesselen; 9. Steven Stenekes Almere; 10. Andrew Fenn
Engeland; 11. Stefan Kramer Hardinxveld-Giessendam; 12. Kars Dorrepaal Koudekerk
aan den Rijn; 13. Bryce van Zyl Zuid-Afrika; 14. Damiën Spierings Zoetermeer;
15. Dave de Best Noordwijk Zh; 16. Gerrit Schepers Zuid-Afrika; 17. Michiel
Spannemaker Beverwijk; 18. Nico Lobjinski Duitsland; 19. Yorick Bos Amstelveen;
20. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht;
Junioren.01e rit: 1. Wouter
Wippert Oosterhesselen; 2. Andrew Fenn Engeland; 3. Jasper Ockeloen Dordrecht;
4. Bart Rijpma Oldeholtpade; 5. Emiel Klein Exloo; 6. Dave de Best Noordwijk
Zh; 7. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 8. Maik Wensink Aalten; 9. Tom
Skubala Engeland; 10. Paul de Haan Meedhuizen; 11. Steven Stenekes Almere; 12.
John Robert Murphy Engeland; 13. Dennis Souverein Haarlem; 14. Olav Johannes
Hovland Noorwegen; 15. Jaap de Vries Buitenpost; 16. Dirk Noack Duitsland; 17. Melvin
Boskamp Leek; 18. Robert Solberg Beek Lb; 19. Kars Dorrepaal Koudekerk aan den
Rijn; 20. Allan Veenstra Emmen;
Junioren.02e rit: 1. Peter Jan
Polling Nieuw Weerdinge; 2. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht; 3. Bart Rijpma
Oldeholtpade; 4. Emiel Klein Exloo; 5. Dirk Noack Duitsland; 6. Joeri van Delft
Voorburg; 7. Paul de Haan Meedhuizen; 8. Wouter Wippert Oosterhesselen; 9. Tim
Gebauer Duitsland; 10. Olav Aleksander Benjaminsen Noorwegen; 11. Olav Johannes
Hovland Noorwegen; 12. Maik Wensink Aalten; 13. Willy Heeneman s-Gravenhage;14.
Claudio De Benedictis Duitsland; 15. Tom Skubala Engeland; 16. Dirk Aalders
Ulft; 17. Jaap de Vries Buitenpost; 18. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 19. Jasper
Ockeloen Dordrecht; 20. Jan Germs Gasselte;
Junioren.03e rit: 1. Andrew
Fenn Engeland; 2. Dirk Aalders Ulft; 3. Jaap de Vries Buitenpost; 4. Wouter
Wippert Oosterhesselen; 5. Olav Aleksander Benjaminsen Noorwegen; 6. Melvin
Boskamp Leek; 7. Paul de Haan Meedhuizen; 8. Claudio De Benedictis Duitsland;
9. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 10. Jasper Ockeloen Dordrecht; 11. Maik
Wensink Aalten; 12. Tom Skubala Engeland; 13. Olav Johannes Hovland Noorwegen;
14. Bart Rijpma Oldeholtpade; 15. Michiel Spannemaker Beverwijk; 16. Nikolai
Herzog Duitsland; 17. Heere Eilerts Duitsland; 18. Niek Hooghiemster Oentsjerk;
19. Dirk Noack Duitsland; 20. Nick Mulder Amerika;
Junioren.04e rit: 1. Wouter
Wippert Oosterhesselen; 2. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 3. Claudio De
Benedictis Duitsland; 4. Jasper Ockeloen Dordrecht; 5. Dennis Souverein
Haarlem; 6. Stefan Kramer Hardinxveld-Giessendam; 7. Damiën Spierings
Zoetermeer; 8. Bart Rijpma Oldeholtpade; 9. Nikolai Herzog Duitsland; 10. Maik
Wensink Aalten; 11. Tom Skubala Engeland; 12. Mathijs Boerrigter Goor; 13.
Willy Heeneman s-Gravenhage; 14. Dave de Best Noordwijk Zh; 15. Robert Solberg
Beek Lb; 16. Dirk Noack Duitsland; 17. Yorick Bos Amstelveen; 18. Michiel
Spannemaker Beverwijk; 19. Steven Stenekes Almere; 20. Ruben Hoekstra
Tjerkgaast;
Junioren.05e rit: 1. Olav Johannes
Hovland Noorwegen; 2. Willy Heeneman s-Gravenhage; 3. Peter Jan Polling Nieuw
Weerdinge; 4. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 5. Stian Fredrik Flaaseth Noorwegen;
6. Steffan Hansen Denemarken; 7. Damiën Spierings Zoetermeer; 8. Wouter Wippert
Oosterhesselen; 9. Ekeli Eivind Noorwegen; 10. Maik Wensink Aalten; 11. Jasper
Ockeloen Dordrecht; 12. Nikolai Herzog Duitsland; 13. Niek Hooghiemster
Oentsjerk; 14. Fredrik Nicolaisen Noorwegen; 15. Dirk Aalders Ulft; 16. Tor
Gjellum Flugstad Noorwegen; 17. Tim Gebauer Duitsland; 18. Jos Koning Midwolda;
19. Paul de Haan Meedhuizen; 20. Lennart Haas Oranjewoud;
Junioren.06e rit: 1. Olav
Aleksander Benjaminsen Noorwegen; 2. Tom Skubala Engeland; 3. Paul de Haan
Meedhuizen; 4. Wouter Wippert Oosterhesselen; 5. Claudio De Benedictis
Duitsland; 6. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht; 7. Ruben Hoekstra Tjerkgaast;
8. Dirk Noack Duitsland; 9. Emiel Klein Exloo; 10. Jasper Ockeloen Dordrecht;
11. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 12. Dennis Souverein Haarlem; 13. Bram
Wegter Groningen; 14. Michiel Spannemaker Beverwijk; 15. Dirk Aalders Ulft; 16.
Melvin Boskamp Leek; 17. Martijn Brand Bedum; 18. Fredrik Nicolaisen Noorwegen;
19. Bart Rijpma Oldeholtpade; 20. Nick Mulder Amerika;
Junioren.Eindklassement: 1. Wouter
Wippert Oosterhesselen; 2. Jasper Ockeloen Dordrecht; 3. Peter Jan Polling
Nieuw Weerdinge; 4. Dirk Aalders Ulft; 5. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 6. Willy
Heeneman s-Gravenhage; 7. Maik Wensink Aalten; 8. Ekeli Eivind Noorwegen; 9.
Tom Skubala Engeland; 10. Tim Gebauer Duitsland; 11. Tor Gjellum Flugstad
Noorwegen; 12. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht; 13. Lennart Haas Oranjewoud;
14. Dirk Noack Duitsland; 15. Herbert Mette Duitsland; 16. Nick Mulder Amerika;
17. Dennis Souverein Haarlem; 18. Bart Rijpma Oldeholtpade; 19. Jan Germs
Gasselte; 20. Martijn Brand Bedum;
ASSEN.JEUGDTOUR.NIEUWELINGEN.(
2007.07.30 T/M 08.04)
Nieuwelingen Proloog: 1. Jesper de
Hoog Assen; 2. Niels Olsen Denemarken; 3. Kenneth Hansen Denemarken; 4. Kay
Welten Moergestel; 5. Peter Dibben Engeland; 6. Mitchel Kooyman Zevenhuizen Zh;
7. Barry Markus Hoofddorp; 8. Davey Jansen Kapelle; 9. Olexander Basiy
Duitsland; 9. Jannick Berg Denemarken; 9. Corne van Kessel Veldhoven; 12. Friso
Roscam Abbing Rotterdam; 12. Dennis van Aalst Hilversum; 13. Mark Heemskerk
Hazerswoude-Rijndijk; 15. Pierre Rijninks Landgraaf; 15. Bjorn van Buijtene
Berkel en Rodenrijs; 17. Joe Perrett Engeland; 17. Manuel Timmermans Gorinchem;
19. Jurjen de Vries Lemmer; 20. Brian Brusselman Helmond;
Nieuwelingen.01e rit: 1. Joe
Perrett Engeland; 2. Jeppe Nielsen Denemarken; 3. Niels Olsen Denemarken; 4.
Dan Mclay Engeland; 5. Lars Telschow Duitsland; 6. Kay Welten Moergestel; 7.
Rick Ottema Muntendam; 8. Elmar Reinders Emmen; 9. Chris Whorral Engeland; 10.
Barry Markus Hoofddorp; 11. Jurriën Bosters Steenbergen; 12. Adrik Elzing
Schoonebeek; 13. Binne-Pier de Haan Oudega Gem. Smallingerland; 14. Brian
Brusselman Helmond; 15. Bjorn van Buijtene Berkel en Rodenrijs; 16. Thilo
Kusenberg Duitsland; 17. Rhys Matcham Engeland; 18. George Atkins Engeland; 19.
Stefan Poutsma Peize; 20. Kees Janssen Diepenveen;
Nieuwelingen.02e rit: 1. Elmar
Reinders Emmen; 2. Barry Markus Hoofddorp; 3. Chris Whorral Engeland; 4. Lars
Telschow Duitsland; 5. Kay Welten Moergestel; 6. Dan Mclay Engeland; 7. Didier
Caspers Noordwijk Zh; 8. Thilo Kusenberg Duitsland; 9. Brian Brusselman
Helmond; 10. Bart Harmsen Amstelveen; 11. Binne-Pier de Haan Oudega Gem.
Smallingerland; 12. Corne van Kessel Veldhoven; 13. Samuel Fry Engeland; 14. Jake
Hales Engeland; 15. Adrik Elzing Schoonebeek; 16. Nico-Marel Winkler Duitsland;
17. Jeppe Nielsen Denemarken; 18. Tobias Barkschat Duitsland; 19. Jurjen de
Vries Lemmer; 20. Lex van der Burgt Berghem;
Nieuwelingen.03e rit: 1. Dan Mclay
Engeland; 2. Elmar Reinders Emmen; 3. Bjorn van Buijtene Berkel en Rodenrijs;
4. Corne van Kessel Veldhoven; 5. George Atkins Engeland; 6. Niels Olsen
Denemarken; 7. Brian Brusselman Helmond; 8. Alex King Engeland; 9. Rhys Matcham
Engeland; 10. Daan Meijers Tilburg; 11. Gert-Jan Bosman Emmen; 12. Stefan
Poutsma Peize; 13. Thilo Kusenberg Duitsland; 14. Chris Whorral Engeland; 15.
Simon Larsen Denemarken; 16. Dominic Schils Engeland; 17. Jurriën Bosters
Steenbergen; 18. Davey Jansen Kapelle; 19. Lars Telschow Duitsland; 20. Thomas
Herbold Lochem;
Nieuwelingen.04e rit: 1. Lars
Telschow Duitsland; 2. Lex van der Burgt Berghem; 3. Jan van Vliet Baarle
Hertog; 4. Jurriën Bosters Steenbergen; 5. Barry Markus Hoofddorp; 6. Dan Mclay
Engeland; 7. Jeppe Nielsen Denemarken; 8. Chris Whorral Engeland; 9. Corne van
Kessel Veldhoven; 10. Stefan Poutsma Peize; 11. Brian Brusselman Helmond; 12.
Adrik Elzing Schoonebeek; 13. Elmar Reinders Emmen; 14. Thomas Herbold Lochem;
15. Olexander Basiy Duitsland; 16. Siebe Dorrepaal Koudekerk aan den Rijn; 17.
Jeroen Keizer Muntendam; 18. Rick Ottema Muntendam; 19. Binne-Pier de Haan
Oudega Gem. Smallingerland; 20. Rhys Matcham Engeland;
Nieuwelingen.05e rit: 1. Barry
Markus Hoofddorp; 2. Jurjen de Vries Lemmer; 3. Joe Perrett Engeland; 4. Rick
Ottema Muntendam; 5. Mark Heemskerk Hazerswoude-Rijndijk; 6. Elmar Reinders
Emmen; 7. Alex King Engeland; 8. Niels Olsen Denemarken; 9. Kai Exner
Duitsland; 10. Lex van der Burgt Berghem; 11. Jesper de Hoog Assen; 12. Stefan
Poutsma Peize; 13. Jeppe Nielsen Denemarken; 14. Ricky Smit s-Gravenhage; 15.
Dominic Schils Engeland; 16. Lars Telschow Duitsland; 17. George Atkins
Engeland; 18. Kenneth Hansen Denemarken; 19. Kay Welten Moergestel; 20. Perry
Bowater Engeland;
Nieuwelingen.06e rit: 1. Jeppe Nielsen
Denemarken; 2. Elmar Reinders Emmen; 3. Barry Markus Hoofddorp; 4. Niels Olsen
Denemarken; 5. Kay Welten Moergestel; 6. Brian Brusselman Helmond; 7. Lars
Telschow Duitsland; 8. Chris Whorral Engeland; 9. Bjorn van Buijtene Berkel en
Rodenrijs; 10. Corne van Kessel Veldhoven; 11. Dan Mclay Engeland; 12. Davey
Jansen Kapelle; 13. Thilo Kusenberg Duitsland; 14. Jeroen Keizer Muntendam; 15.
Jannick Berg Denemarken; 16. Rhys Matcham Engeland; 17. Jesper de Hoog Assen;
18. Friso Roscam Abbing Rotterdam; 19. Olexander Basiy Duitsland; 20. Jurjen de
Vries Lemmer;
Nieuwelingen.Eindklassement: 1. Lars
Telschow Duitsland; 2. Joe Perrett Engeland; 3. Barry Markus Hoofddorp; 4.
Niels Olsen Denemarken; 5. Lex van der Burgt Berghem; 6. Jeppe Nielsen
Denemarken; 7. Elmar Reinders Emmen; 8. Dan Mclay Engeland; 9. Jurjen de Vries
Lemmer; 10. Rick Ottema Muntendam; 11. Alex King Engeland; 12. Kai Exner
Duitsland; 13. George Atkins Engeland; 14. Dominic Schils Engeland; 15. Corne
van Kessel Veldhoven; 16. Brian Brusselman Helmond; 17. Kenneth Hansen
Denemarken; 18. Jurriën Bosters Steenbergen; 19. Robbert Bouma Spijkenisse; 20.
Didier Caspers Noordwijk Zh;
ASSEN.JEUGDTOUR.JUNIOR-VROUWEN.(
2007.07.30 T/M 08.04)
Junior-Vrouwen Proloog: 1. Marie
Stuart Engeland; 2. Jessica Schneeberger Zwitserland; 3. Isabelle Soderberg
Zweden; 4. Emilie Aubry Zwitserland; 5. Lotte de Veen Muntendam; 6. Jessica
Kihlbom Zweden; 7. Anneloes Stoelwinder Heerenveen; 8. Lucy Martin Engeland; 9.
Caroline Svensson Zweden; 10. Kajsa Snihs Zweden; 11. Helen Clayton 12.
Fabienne Sommer Zwitserland; 13. Lise Muller Zwitserland; 14. Samantha van
Steenis Hoogland; 15. Anouk Ligthart Twisk; 16. Marieke den Otter Hoornaar; 17.
Kelly Moore Engeland; 18. Marit Huisman Lutjebroek; 19. Sanne Verhart
Wassenaar; 20. Adriene Snijder Kollum;
Junior-Vrouwen.01e rit: 1. Adriene
Snijder Kollum; 2. Marit Huisman Lutjebroek; 3. Lucinda Brand Oud Beijerland;
4. Jessica Schneeberger Zwitserland; 5. Daisy van der Aa Losser; 6. Samantha
van Steenis Hoogland; 7. Marie Stuart Engeland; 8. Fabienne Sommer Zwitserland;
9. Anita Dalen Noorwegen; 10. Kajsa Snihs Zweden; 11. Kirsten Niessen
Veenendaal; 12. Caroline Svensson Zweden; 13. Sanne Verhart Wassenaar; 14.
Anneloes Stoelwinder Heerenveen; 15. Alike Haanstra Waskemeer; 16. Emma Mills
Zweden; 17. Lucy Martin Engeland; 18. Lotte de Veen Muntendam; 19. Kelly Moore
Engeland; 20. Sanne van Dijk Glimmen;
Junior-Vrouwen.02e rit: 1. Adriene
Snijder Kollum; 2. Anneloes Stoelwinder Heerenveen; 3. Marit Huisman
Lutjebroek; 4. Anouk Ligthart Twisk; 5. Fabienne Sommer Zwitserland; 6.
Caroline Svensson Zweden; 7. Alike Haanstra Waskemeer; 8. Marie Stuart
Engeland; 9. Lucinda Brand Oud Beijerland; 10. Emma Mills Zweden; 11. Lucy
Martin Engeland; 12. Kajsa Snihs Zweden; 13. Jessica Schneeberger Zwitserland;
14. Sanne Verhart Wassenaar; 15. Emilie Aubry Zwitserland; 16. Daisy van der Aa
Losser; 17. Liza Helfen Duitsland; 18. Lotte de Veen Muntendam; 19. Anita Dalen
Noorwegen; 20. Cecilie Sateroy Johansen Noorwegen;
Junior-Vrouwen.03e rit: 1. Lucy
Martin Engeland; 2. Caroline Woien Noorwegen; 3. Marit Huisman Lutjebroek; 4.
Daisy van der Aa Losser; 5. Alike Haanstra Waskemeer; 6. Jessica Schneeberger
Zwitserland; 7. Marie Stuart Engeland; 8. Fabienne Sommer Zwitserland; 9. Sanne
Verhart Wassenaar; 10. Marieke den Otter Hoornaar; 11. Emma Mills Zweden; 12.
Emilie Aubry Zwitserland; 13. Adriene Snijder Kollum; 14. Anita Dalen
Noorwegen; 15. Jessica Kihlbom Zweden; 16. Anneloes Stoelwinder Heerenveen; 17.
Daisy Vos Tilburg; 18. Kelly Moore Engeland; 19. Heide Christiansen Denemarken;
20. Sarah Byrne Engeland;
Junior-Vrouwen.04e rit: 1. Adriene
Snijder Kollum; 2. Anita Dalen Noorwegen; 3. Emilie Aubry Zwitserland; 4. Daisy
van der Aa Losser; 5. Marit Huisman Lutjebroek; 6. Jessica Schneeberger
Zwitserland; 7. Jessica Kihlbom Zweden; 8. Alike Haanstra Waskemeer; 9.
Fabienne Sommer Zwitserland; 10. Anouk Ligthart Twisk; 11. Kirsten Niessen
Veenendaal; 12. Lotte de Veen Muntendam; 13. Emma Mills Zweden; 14. Daisy Vos
Tilburg; 15. Kelly Moore Engeland; 16. Marie Stuart Engeland; 17. Cecilie
Sateroy Johansen Noorwegen; 18. Marieke den Otter Hoornaar; 19. Hanna Larsson
Zweden; 20. Sarah Byrne Engeland;
Junior-Vrouwen.05e rit: 1. Marit
Huisman Lutjebroek; 2. Emma Rickards Australie; 3. Caroline Woien Noorwegen; 4.
Hanna Larsson Zweden; 5. Fabienne Sommer Zwitserland; 6. Anita Dalen Noorwegen;
7. Carolin Gustafsson Zweden; 8. Jessica Schneeberger Zwitserland; 9. Cecilie
Sateroy Johansen Noorwegen; 10. Lisanne Ottema Muntendam; 11. Kajsa Snihs
Zweden; 12. Lucy Martin Engeland; 13. Caroline Svensson Zweden; 14. Emma Mills
Zweden; 15. Lucinda Brand Oud Beijerland; 16. Jessica Kihlbom Zweden; 17.
Emilie Aubry Zwitserland; 18. Daisy van der Aa Losser; 19. Sanne Bosman
Groningen; 20. Kirsten Niessen Veenendaal;
Junior-Vrouwen.06e rit: 1. Marit
Huisman Lutjebroek; 2. Jessica Schneeberger Zwitserland; 3. Lucy Martin
Engeland; 4. Kirsten Niessen Veenendaal; 5. Lucinda Brand Oud Beijerland; 6.
Daisy van der Aa Losser; 7. Samantha van Steenis Hoogland; 8. Alike Haanstra
Waskemeer; 9. Fabienne Sommer Zwitserland; 10. Cecilie Sateroy Johansen
Noorwegen; 11. Emma Mills Zweden; 12. Anita Dalen Noorwegen; 13. Emilie Aubry
Zwitserland; 14. Kajsa Snihs Zweden; 15. Sanne Verhart Wassenaar; 16. Liza
Helfen Duitsland; 17. Sarah Byrne Engeland; 18. Lise Muller Zwitserland; 19.
Marieke den Otter Hoornaar; 20. Lotte de Veen Muntendam;
Junior-Vrouwen.Eindklassement: 1. Marit
Huisman Lutjebroek; 2. Caroline Woien Noorwegen; 3. Jessica Schneeberger
Zwitserland; 4. Fabienne Sommer Zwitserland; 5. Hanna Larsson Zweden; 6. Anita
Dalen Noorwegen; 7. Cecilie Sateroy Johansen Noorwegen; 8. Daisy van der Aa
Losser; 9. Carolin Gustafsson Zweden; 10. Lisanne Ottema Muntendam; 11. Emma
Mills Zweden; 12. Alike Haanstra Waskemeer; 13. Jessica Kihlbom Zweden; 14.
Marieke den Otter Hoornaar; 15. Helen Clayton 16. Sarah Byrne Engeland; 17.
Lotte de Veen Muntendam; 18. Marie Stuart Engeland; 19. Emilie Aubry Zwitserland;
20. Daisy Vos Tilburg;
ASSEN.JEUGDTOUR.NIEUWLEING-MEISJES.(
2007.07.30 T/M 08.04)
Nieuweling-Meisjes Proloog: 1. Laura van
der Kamp Hasselt; 2. Corrine Hall Engeland; 3. Yvonne Nauta Uitwellingerga; 4.
Sarah Reynolds Engeland; 5. Natasja de Vroome Rijswijk Zh; 6. Daisy van der Aa
Losser; 7. Kim de Baat Puttershoek; 8. Laura Meurs Dordrecht; 9. Yesna Rijkhoff
Hoorn; 9. Ashley Spierings Zoetermeer; 11. Jess Booth Engeland; 12. Francis
Keizer Doetinchem; 12. Anna Noack Duitsland; 14. Katie Fearnehough Engeland;
15. Amy Pieters Zwanenburg; 16. Lisa Bache Duitsland; 16. Anja Grimmig
Duitsland; 18. Ella Sadler Andrews Engeland; 19. Penny Rowson Engeland; 20.
Iris Ockeloen Dordrecht;
Nieuweling-Meisjes.01e rit: 1. Amy
Pieters Zwanenburg; 2. Natasja de Vroome Rijswijk Zh; 3. Laura van der Kamp
Hasselt; 4. Melanie Woering Rozenburg; 5. Ashley Spierings Zoetermeer; 6.
Winanda Spoor Rijswijk Zh; 7. Ella Sadler Andrews Engeland; 8. Jess Booth
Engeland; 9. Laura Meurs Dordrecht; 10. Anna Noack Duitsland; 11. Lisa Bache
Duitsland; 12. Corrine Hall Engeland; 13. Sarah Reynolds Engeland; 14. Yvonne
Nauta Uitwellingerga; 15. Francis Keizer Doetinchem; 16. Henriette Woering
Rozenburg; 17. Anja Grimmig Duitsland; 18. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 19.
Danielle Meijering Stadskanaal; 20. Ilona Hoeksma Luxwoude;
Nieuweling-Meisjes.02e rit: 1. Jess
Booth Engeland; 2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Laura van der Kamp Hasselt; 4.
Francis Keizer Doetinchem; 5. Corrine Hall Engeland; 6. Melanie Woering
Rozenburg; 7. Ashley Spierings Zoetermeer; 8. Sarah Reynolds Engeland; 9.
Yvonne Nauta Uitwellingerga; 10. Laura Meurs Dordrecht; 11. Ymke Stegink
Naarden; 12. Natasja de Vroome Rijswijk Zh; 13. Anna Noack Duitsland; 14. Anja
Grimmig Duitsland; 15. Lisa Bache Duitsland; 16. Marion Meerkerk s-Gravendeel;
17. Ella Sadler Andrews Engeland; 18. Willeke Knol Hasselt; 19. Katie
Fearnehough Engeland; 20. Melissa van Neck Amstelveen;
Nieuweling-Meisjes.03e rit: 1. Amy
Pieters Zwanenburg; 2. Natasja de Vroome Rijswijk Zh; 3. Katie Fearnehough
Engeland; 4. Corrine Hall Engeland; 5. Melanie Woering Rozenburg; 6. Laura van
der Kamp Hasselt; 7. Ashley Spierings Zoetermeer; 8. Winanda Spoor Rijswijk Zh;
9. Sarah Reynolds Engeland; 10. Henriette Woering Rozenburg; 11. Yvonne Nauta
Uitwellingerga; 12. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 13. Ymke Stegink Naarden; 14.
Francis Keizer Doetinchem; 15. Ella Sadler Andrews Engeland; 16. Anna Noack
Duitsland; 17. Danielle Meijering Stadskanaal; 18. Britt Jansen Wijhe; 19. Anja
Grimmig Duitsland; 20. Kim de Baat Puttershoek;
Nieuweling-Meisjes.04e rit: 1. Laura van
der Kamp Hasselt; 2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Laura Meurs Dordrecht; 4.
Corrine Hall Engeland; 5. Melanie Woering Rozenburg; 6. Yvonne Nauta
Uitwellingerga; 7. Natasja de Vroome Rijswijk Zh; 8. Ymke Stegink Naarden; 9.
Francis Keizer Doetinchem; 10. Katie Fearnehough Engeland; 11. Sarah Reynolds
Engeland; 12. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 13. Henriette Woering Rozenburg; 14.
Anna Noack Duitsland; 15. Jess Booth Engeland; 16. Iris Ockeloen Dordrecht; 17.
Danielle Meijering Stadskanaal; 18. Melissa van Neck Amstelveen; 19. Marion
Meerkerk s-Gravendeel; 20. Britt Jansen Wijhe;
Nieuweling-Meisjes.05e rit: 1. Amy
Pieters Zwanenburg; 2. Laura van der Kamp Hasselt; 3. Winanda Spoor Rijswijk
Zh; 4. Corrine Hall Engeland; 5. Mari Grandt Petersen Denemarken; 6. Sarah
Reynolds Engeland; 7. Ella Sadler Andrews Engeland; 8. Yvonne Nauta
Uitwellingerga; 9. Natasja de Vroome Rijswijk Zh; 10. Henriette Woering
Rozenburg; 11. Ashley Spierings Zoetermeer; 12. Jess Booth Engeland; 13. Birgit
Lavrijssen Kapelle; 14. Melanie Woering Rozenburg; 15. Marion Meerkerk
s-Gravendeel; 16. Danielle Meijering Stadskanaal; 17. Erica Schotman Smilde;
18. Irene van Lith Bladel; 19. Iris Ockeloen Dordrecht; 20. Ymke Stegink
Naarden;
Nieuweling-Meisjes.06e rit: 1. Laura van
der Kamp Hasselt; 2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Natasja de Vroome Rijswijk Zh;
4. Melanie Woering Rozenburg; 5. Jess Booth Engeland; 6. Henriette Woering
Rozenburg; 7. Sytske Visser Rien; 8. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 9. Sarah
Reynolds Engeland; 10. Ella Sadler Andrews Engeland; 11. Laura Meurs Dordrecht;
12. Yvonne Nauta Uitwellingerga; 13. Ashley Spierings Zoetermeer; 14. Ilona
Hoeksma Luxwoude;
Nieuweling-Meisjes.Eindklassment: 1. Amy
Pieters Zwanenburg; 2. Laura van der Kamp Hasselt; 3. Corrine Hall Engeland; 4.
Winanda Spoor Rijswijk Zh; 5. Natasja de Vroome Rijswijk Zh; 6. Mari Grandt
Petersen Denemarken; 7. Sarah Reynolds Engeland; 8. Yvonne Nauta Uitwellingerga;
9. Ella Sadler Andrews Engeland; 10. Melanie Woering Rozenburg; 11. Henriette
Woering Rozenburg; 12. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 13. Francis Keizer
Doetinchem; 14. Danielle Meijering Stadskanaal; 15. Ymke Stegink Naarden; 16.
Laura Meurs Dordrecht; 17. Iris Ockeloen Dordrecht; 18. Kim de Baat
Puttershoek; 19. Denise Bouma Spijkenisse; 20. Katie Fearnehough Engeland;
ASSEN.JEUGD
TOUR.JUNIOREN.( 2008.07.28 T/M 08.02)
Junioren Proloog:1. Olav Aleksander Benjaminsen
Noorwegen;2. Melvin Boskamp Leek; 3. Simen Eisentrager Mangler; 4. Fabian
Haushahn Melsdorf; 5. Jeppe Lykke Nielsen Denemarken;6. Amstrup Madsen Nicolas
Denemarken;7. Barry Markus Hoofddorp; 8. Jo Kogstad Ringheim Noorwegen;9. Hidde
de Vries Noordhoorn; 10. Jonathan Abonde Denemarken;11. Kees Janssen
Diepenveen; 12. Finn-Niklas Michelau Krummesse;13. Peter Dibben Engeland; 14.
Brian Brusselman Helmond;15. Paul de Haan Meedhuizen;16. Corne van Kessel
Veldhoven;17. Erick Tol Boskoop; 18. Robin van Heijningen Naaldwijk;19. Lenni
Busk Denemarken; 20. William Penn Engeland;
Junioren.01e rit: 1. Niels
Oden Uitgeest; 2. Jaap de Vries Buitenpost; 3. Christian Kreutzfeldt
Denemarken;4. Mark Sehested Pedersen Kalundborg;5. Nils van Kooij Krimpen aan
de Lek;6. Jasper Ockeloen Dordrecht; 7. Wouter Haan Bedum; 8. Ralph Gelens
Hendrik-ido-Ambacht;9. Barry Markus Hoofddorp; 10. Peter Jan Polling Nieuw
Weerdinge;11. Jeppe Lykke Nielsen Denemarken;12. William Penn Engeland; 13.
Olav Aleksander Benjaminsen Noorwegen;14. Tomas Skubala Engeland; 15. Sander
Kreder Zevenhuizen Zh;16. Lenni Busk Denemarken; 17. Erick Tol Boskoop;
18. Corne van Kessel Veldhoven;19. Martijn Brand Enschede; 20. Brian Brusselman
Helmond;
Junioren.02e rit: 1. Barry
Markus Hoofddorp; 2. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht;3. Jasper Ockeloen
Dordrecht; 4. Wouter Haan Bedum; 5. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge;6. Melvin
Boskamp Leek; 7. Peter Dibben Engeland; 8. Maik Wensink Aalten; 9. Jonathan
Abonde Denemarken;10. Sander Kreder Zevenhuizen Zh;11. Stefan Poutsma Peize;
12. Corne van Kessel Veldhoven;13. Niels Oden Uitgeest; 14. William Penn
Engeland; 15. Dave de Best Noordwijk Zh;16. Fabian Haushahn Melsdorf;17. Erick
Tol Boskoop; 18. Niklas Schafer Duitsland; 19. Lenni Busk Denemarken; 20.
Martijn Brand Enschede;
Junioren.03e rit: 1. Ralph
Gelens Hendrik-ido-Ambacht;2. Barry Markus Hoofddorp; 3. Niels Oden Uitgeest;
4. Melvin van Zijl Harderwijk; 5. Jeppe Lykke Nielsen Denemarken;6. Peter Jan
Polling Nieuw Weerdinge;7. Peter Dibben Engeland; 8. William Penn Engeland; 9.
Erick Tol Boskoop; 10. Melvin Boskamp Leek; 11. Corne van Kessel Veldhoven;12.
Sander Kreder Zevenhuizen Zh;13. Olav Aleksander Benjaminsen Noorwegen;14.
Brian Brusselman Helmond;15. Niklas Schafer Duitsland; 16. Maik Wensink Aalten;
17. Jasper Ockeloen Dordrecht;18. Christoph Schübbe Duitsland;19. Robin
Braamhaar Rijssen; 20. Lenni Busk Denemarken;
Junioren.04e rit: 1. Peter
Dibben Engeland; 2. Jasper Ockeloen Dordrecht; 3. Barry Markus Hoofddorp; 4.
Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge;5. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht;6. Olav
Aleksander Benjaminsen Noorwegen;7. Maik Wensink Aalten; 8. Tomas Skubala
Engeland; 9. Brian Brusselman Helmond;10. Renzo van Ree Scherpenzeel;11. Ramon
te Wierike Enter; 12. Corne van Kessel Veldhoven;13. Niels Oden Uitgeest; 14. William
Penn Engeland; 15. Christoph Schübbe Duitsland;16. Jesper de Hoog Assen; 17.
Robin Braamhaar Rijssen; 18. Hidde de Vries Noordhoorn;19. Niklas Schafer
Duitsland; 20. Elias Spikseth Noorwegen;
Junioren.05e rit: 1. Barry
Markus Hoofddorp; 2. Mark Sehested Pedersen Kalundborg;3. Wouter Haan Bedum; 4.
Jonathan Abonde Denemarken;5. Amstrup Madsen Nicolas Denemarken;6. Peter Dibben
Engeland; 7. Elias Spikseth Noorwegen; 8. Maik Wensink Aalten; 9. Erick Tol
Boskoop; 10. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek;11. Niels Oden Uitgeest; 12.
Mark Heemskerk Hazerswoude Rijndijk;13. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge;14.
Fabian Haushahn Melsdorf;15. Olav Aleksander Benjaminsen Noorwegen;16. Ola
Elfmark Noorwegen; 17. Jesper de Hoog Assen; 18. Robbert Bouma Spijkenisse;19.
Jasper Ockeloen Dordrecht;20. Sander Kreder Zevenhuizen Zh;
Junioren.06e rit: 1. Wouter
Haan Bedum; 2. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge;3. Tomas Skubala Engeland; 4.
Erick Tol Boskoop; 5. Maik Wensink Aalten; 6. Ramon te Wierike Enter; 7. Barry
Markus Hoofddorp; 8. Corne van Kessel Veldhoven;9. William Penn Engeland; 10.
Jesper de Hoog Assen; 11. Robin Braamhaar Rijssen; 12. Finn-Niklas Michelau
Krummesse;13. Elias Spikseth Noorwegen; 14. Olav Aleksander Benjaminsen
Noorwegen;15. Melvin van Zijl Harderwijk; 16. Stefan Poutsma Peize; 17. Niels
Oden Uitgeest; 18. Romario Riethof Schalkwijk;19. Niklas Schafer Duitsland; 20.
Melvin Boskamp Leek;
Junioren.Eindklassement: 1. Barry
Markus Hoofddorp; 2. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht;3. Jasper Ockeloen
Dordrecht; 4. Niels Oden Uitgeest; 5. Peter Dibben Engeland; 6. Peter Jan
Polling Nieuw Weerdinge;7. Corne van Kessel Veldhoven;8. Melvin Boskamp Leek;
9. William Penn Engeland; 10. Mark Sehested Pedersen Kalundborg;11. Nils van
Kooij Krimpen aan de Lek;12. Erick Tol Boskoop; 13. Stefan Poutsma Peize; 14.
Elias Spikseth Noorwegen; 15. Mark Heemskerk Hazerswoude Rijndijk;16. Olav
Aleksander Benjaminsen Noorwegen;17. Wouter Haan Bedum; 18. Bart Barkhuis Norg;
19. Hidde de Vries Noordhoorn;20. Christoph Schübbe Duitsland;
ASSEN.JEUGD
TOUR.NIEUWELINGEN.( 2008.07.28 T/M 08.02)
Nieuwelingen Proloog: 1. Olexander
Basiy 1. Jannick Berg Roedovre; 3. Daniel McLay Engeland; 4. Mitchel Kooyman
Zevenhuizen Zh;5. Oliver Rossi Engeland; 6. Steven Lammertink Enter; 7.
Matthijs Buchli Santpoort-Zuid;7. Casper Degn Larsen Denemarken;9. Glenn
Roberts Hoorn Hn; 10. Simon Yates Engeland; 11. Elmar Reinders Emmen; 12. Hugo
Humphreys Engeland;13. Sam Harrison Engeland; 13. Mads Cristiansen Esbjerg 15.
Stefan Boeve Nijverdal; 16. Jonathan Dibben Engeland;17. Felix English
Polegate; 18. Marwin Masche 19. Stephen Bradbury 20. Rudy Botter Slagharen;
Nieuwelingen.01e rit: 1. Rudy
Botter Slagharen; 2. Didier Caspers Noordwijk Zh;3. Gert-Jan Bosman Emmen; 4.
Nick Zuidewind Lisse; 5. Elmar Reinders Emmen; 6. Adrik Elzing Schoonebeek; 7.
Ben Dunn Engeland; 8. Maurice Nijmeijer Hoogeveen;9. Daniel McLay Engeland; 10.
Joey van Rhee Nijverdal; 11. Tim Meertens Heemskerk; 12. Simon Yates Engeland;
13. Olexander Basiy 14. Twan Brusselman Helmond;15. Mitchel Kooyman Zevenhuizen
Zh;16. Dajo Sanders Heerlen; 17. Matthew Bailey Engeland; 18. Casper Degn
Larsen Denemarken;19. Felix English Polegate; 20. Perry Bowater Engeland;
Nieuwelingen.02e rit: 1. Steven
Lammertink Enter; 2. Florian Schröder 3. Twan Brusselman Helmond; 4. Mitchel
Kooyman Zevenhuizen Zh;5. Simon Yates Engeland; 6. Oliver Rossi Engeland; 7.
Sam Harrison Engeland; 8. Daan Olivier Oegstgeest; 9. Joey van Rhee Nijverdal;
10. Daniel McLay Engeland; 11. Elmar Reinders Emmen; 12. Adrik Elzing
Schoonebeek; 13. Marcel Fröse Zetel; 14. Casper Degn Larsen Denemarken;15.
Didier Caspers Noordwijk Zh;16. Gert-Jan Bosman Emmen; 17. Maurice Nijmeijer
Hoogeveen;18. Rik Eertink Hellendoorn; 19. Jonathan Dibben Engeland; 20.
Jaap de Man Spijkenisse;
Nieuwelingen.03e rit: 1. Daniel
McLay Engeland; 2. Matthew Bailey Engeland; 3. Elmar Reinders Emmen; 4. Joey
van Rhee Nijverdal; 5. Casper Degn Larsen Denemarken;6. Twan Brusselman
Helmond; 7. Kai Exner Arnsberg; 8. Adrik Elzing Schoonebeek; 9. Dajo Sanders
Heerlen; 10. Gert-Jan Bosman Emmen; 11. Florian Schröder 12. Sam Harrison
Engeland; 13. Hette Cornelisse Assen; 14. Maurice Nijmeijer Hoogeveen;15.
Martijn van den Belt IJselmuiden;16. Ben Dunn Engeland; 17. Willem Klein
Tijssink Hattem;18. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht;19. Simon Yates Engeland;
20. Stefan Boeve Nijverdal;
Nieuwelingen.04e rit: 1. Elmar
Reinders Emmen; 2. Daniel McLay Engeland; 3. Nick Zuidewind Lisse; 4. Simon
Yates Engeland; 5. Rick Ottema Muntendam; 6. Twan Brusselman Helmond; 7. Marcel
Fröse Zetel; 8. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht;9. Sam Harrison Engeland; 10.
Ben Dunn Engeland; 11. Kai Exner Arnsberg; 12. Jonathan Dibben Engeland;13.
Willem Klein Tijssink Hattem;14. Dajo Sanders Heerlen; 15. Lasse Zink Mortensen
16. Martijn van den Belt IJselmuiden;17. Maurice Nijmeijer Hoogeveen;18. Didier
Caspers Noordwijk Zh;19. Matthew Bailey Engeland; 20. Jeroen Keizer Muntendam;
Nieuwelingen.05e rit: 1. Kai Exner
Arnsberg; 2. Daniel McLay Engeland; 3. Sam Harrison Engeland; 4. Jonathan
Dibben Engeland;5. Florian Schröder 6. Rick Ottema Muntendam; 7. Daan Olivier
Oegstgeest; 8. Mark Bakker Den Helder; 9. Simon Yates Engeland; 10. Steven
Lammertink Enter; 11. Didier Caspers Noordwijk Zh;12. Nick Zuidewind Lisse; 13.
Adrik Elzing Schoonebeek; 14. Jack Waller Engeland; 15. Elmar Reinders Emmen;
16. Perry Bowater Engeland; 17. Matthijs Buchli Santpoort-Zuid;18. Justin Wolf
Duitsland; 19. Felix English Polegate; 20. Lewis Balyckyi Engeland;
Nieuwelingen.06e rit: 1. Jonathan
Dibben Engeland;2. Lewis Balyckyi Engeland; 3. Adrik Elzing Schoonebeek; 4.
Gert-Jan Bosman Emmen; 5. Florian Schröder 6. Hette Cornelisse Assen; 7. Steven
Lammertink Enter; 8. Sam Harrison Engeland; 9. Kai Exner Arnsberg; 10. Joey van
Rhee Nijverdal; 11. Simon Yates Engeland; 12. Daniel McLay Engeland; 13.
Olexander Basiy 14. Willem Klein Tijssink Hattem;15. Jeroen Keizer
Muntendam;16. Rudy Botter Slagharen; 17. Rik Eertink Hellendoorn; 18. Didier
Caspers Noordwijk Zh;19. Felix Tunnermann Seesen;20. Twan Brusselman Helmond;
Nieuwelingen.Eindklassement: 1. Daniel
McLay Engeland; 2. Sam Harrison Engeland; 3. Simon Yates Engeland; 4. Florian
Schröder 5. Joey van Rhee Nijverdal; 6. Steven Lammertink Enter; 7. Twan Brusselman
Helmond; 8. Elmar Reinders Emmen; 9. Daan Olivier Oegstgeest; 10. Kai Exner
Arnsberg; 11. Jonathan Dibben Engeland;12. Adrik Elzing Schoonebeek; 13. Rick
Ottema Muntendam; 14. Matthew Bailey Engeland; 15. Lewis Balyckyi Engeland; 16.
Nick Zuidewind Lisse; 17. Gert-Jan Bosman Emmen; 18. Marcel Fröse Zetel; 19.
Didier Caspers Noordwijk Zh;20. Mark Bakker Den Helder;
ASSEN.JEUGD
TOUR.JUNIOR-VROUWEN/NIEUWELING-MEISJES.( 2008.07.28 T/M 08.02)
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes Proloog:1. Rebecca
Talen Spijkenisse; 2. Laura Meurs Dordrecht; 3. Marieke den Otter Hoornaar;4.
Fie Degn Larsen Denemarken;5. Laura Trott Engeland; 6. Linn Tyllman Zweden; 6.
Jessie Joosse Rijswijk Zh; 8. Harriet Owen Engeland; 9. Hannah Barnes Engeland;
9. Emilie Moberg Noorwegen; 11. Iris Ockeloen Dordrecht; 12. Cecilie Larsen
Noorwegen; 13. Danielle Meijering Stadskanaal;14. Johanna Nilsson Zweden; 15.
Kate Calvert Engeland; 15. Ilona Hoeksma Luxwoude; 17. Francis Keizer
Doetichem; 18. Esra Tromp Coevorden; 19. Helen Clayton Engeland; 20. Kelly
Markus Hoofddorp;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.01e rit:1. Fie Degn
Larsen Denemarken;2. Ruby Miller Engeland; 3. Karen Elzing Schoonebeek; 4. Iris
Ockeloen Dordrecht; 5. Kirsten van der Aa Losser; 6. Cecilie Larsen Noorwegen;
7. Maria Grandt Petersen Esbjerg;8. Emilie Moberg Noorwegen; 9. Esra Tromp
Coevorden; 10. Sanne Verhart Wassenaar; 11. Sarah Reynolds Staffordshire;12.
Helen Clayton Engeland; 13. Emma Mills Zweden; 14. Maaike Hoek Almelo; 15.
Joyce van der Peet s-Gravenhage;16. Domenique van Santen Rozenburg Zh;17. Kelly
Markus Hoofddorp; 18. Mari Klev Opstad Noorwegen;19. Laura Meurs Dordrecht; 20.
Jessie Joosse Rijswijk Zh;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.02e rit:1. Nina
Schultz Nielsen Denemarken;2. Karen Elzing Schoonebeek; 3. Kelly Markus
Hoofddorp; 4. Maria Grandt Petersen Esbjerg;5. Ruby Miller Engeland; 6. Maaike
Hoek Almelo; 7. Ashley Spierings Zoetermeer;8. Domenique van Santen Rozenburg
Zh;9. Kirsten van der Aa Losser; 10. Denise Bouma Spijkenisse;11. Emma Mills
Zweden; 12. Marte Lenferink Vriezenveen;13. Sarah Reynolds Staffordshire;14.
Fie Degn Larsen Denemarken;15. Iris Ockeloen Dordrecht; 16. Joyce van der Peet
s-Gravenhage;17. Elin Lundberg Zweden; 18. Johanna Nilsson Zweden; 19. Rebecca
Talen Spijkenisse;20. Esra Tromp Coevorden;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.03e rit:1. Fie Degn
Larsen Denemarken;2. Emma Mills Zweden; 3. Cecilie Larsen Noorwegen; 4. Maaike
Hoek Almelo; 5. Iris Ockeloen Dordrecht; 6. Rebecca Talen Spijkenisse; 7. Birgit
Lavrijssen Kapelle; 8. Karen Elzing Schoonebeek; 9. Penny Rowson Engeland; 10.
Kelly Markus Hoofddorp; 11. Joyce van der Peet s-Gravenhage;12. Laura Trott
Engeland; 13. Domenique van Santen Rozenburg Zh;14. Nina Schultz Nielsen
Denemarken;15. Emilie Moberg Noorwegen; 16. Kirsten van der Aa Losser; 17. Mari
Klev Opstad Noorwegen;18. Jessie Joosse Rijswijk Zh; 19. Denise Bouma
Spijkenisse;20. Marieke den Otter Hoornaar;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.04e rit:1. Kirsten
van der Aa Losser; 2. Cecilie Larsen Noorwegen; 3. Esra Tromp Coevorden; 4.
Emma Mills Zweden; 5. Joyce van der Peet s-Gravenhage;6. Kelly Markus
Hoofddorp; 7. Sanne Verhart Wassenaar; 8. Mari Klev Opstad Noorwegen;9. Maaike
Hoek Almelo; 10. Domenique van Santen Rozenburg Zh;11. Maria Grandt Petersen
Esbjerg;12. Nina Schultz Nielsen Denemarken;13. Emilie Moberg Noorwegen; 14.
Johanna Nilsson Zweden; 15. Elin Lundberg Zweden; 16. Jessie Joosse Rijswijk
Zh; 17. Rebecca Talen Spijkenisse;18. Eltje Lange Duitsland; 19. Laura Meurs
Dordrecht; 20. Marion Meerkerk s-Gravendeel;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.05e rit: 1. Maria
Grandt Petersen Esbjerg;2. Hannah Barnes Engeland; 3. Marte Lenferink
Vriezenveen;4. Esra Tromp Coevorden; 5. Sara Olsson Zweden; 6. Emma Skjerstad
Noorwegen;7. Rebecca Talen Spijkenisse; 8. Emma Mills Zweden; 9. Anna Hogström
Zweden 10. Mari Klev Opstad Noorwegen;11. Birgit Lavrijssen Kapelle; 12.
Marieke den Otter Hoornaar;13. Ruby Miller Engeland; 14. Domenique van Santen
Rozenburg Zh;15. Julie Leth Denemarken; 16. Helen Clayton Engeland; 17. Lisanne
Ottema Muntendam;18. Joyce van der Peet s-Gravenhage;19. Mardiani Ahoud
Woudenberg; 20. Maaike Hoek Almelo;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.06e rit:1. Kirsten
van der Aa Losser; 2. Karen Elzing Schoonebeek; 3. Ruby Miller Engeland; 4.
Maaike Hoek Almelo; 5. Jessie Joosse Rijswijk Zh; 6. Iris Ockeloen Dordrecht;
7. Joyce van der Peet s-Gravenhage;8. Ilona Hoeksma Luxwoude; 9. Domenique van
Santen Rozenburg Zh;10. Sanne Verhart Wassenaar; 11. Penny Rowson Engeland; 12.
Kelly Markus Hoofddorp; 13. Nina Schultz Nielsen Denemarken;14. Pernille Ott
Frendorf Denemarken;15. Hannah Barnes Engeland; 16. Mara van Doremalen
s-Hertogenbosch;17. Mari Klev Opstad Noorwegen;18. Maria Grandt Petersen
Esbjerg;19. Johanna Nilsson Zweden; 20. Emilie Moberg Noorwegen;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.Eindklassement:1. Maria
Grandt Petersen Esbjerg; 2. Hannah Barnes Engeland; 3. Esra Tromp Coevorden; 4.
Marte Lenferink Vriezenveen;5. Emma Mills Zweden; 6. Rebecca Talen Spijkenisse;
7. Ruby Miller Engeland; 8. Maaike Hoek Almelo; 9. Mari Klev Opstad
Noorwegen;10. Birgit Lavrijssen Kapelle; 11. Joyce van der Peet
s-Gravenhage;12. Marieke den Otter Hoornaar;13. Domenique van Santen Rozenburg
Zh;14. Helen Clayton Engeland; 15. Linn Tyllman Zweden; 16. Jessie Joosse
Rijswijk Zh; 17. Nina Schultz Nielsen Denemarken;18. Kelly Markus Hoofddorp;
19. Sanne Verhart Wassenaar; 20. Danielle Meijering Stadskanaal;
ASSEN.JEUGD
TOUR.JUNIOREN.( 2009.07.27 T/M 08.01)
Junioren Proloog: 1. Barry
Markus Hoofddorp; 2. Jesper de Hoog Assen; 3. Olexander Basiy Frankfurt; 4.
Anne Fokkema Stedum; 5. Christoph Schübbe Duitsland; 6. Delon Braamhaar Enter;
7. Joey van Rhee Nijverdal; 8. Gabbay Tal Ramat Hagolan; 9. Nick Zuidewind
Lisse; 10. Finn-Niklas Michelau Krummesse; 11. Kees Janssen Diepenveen; 12.
Rick Ottema Muntendam; 13. Cees van 't Geloof Dirksland; 14. Justin Wolf
Duitsland; 15. Niklas Schäfer Hamburg; 16. Didier Caspers Noordwijk Zh; 17. Kai
Exner Arnsberg; 18. Stefan Poutsma Peize; 19. Jack Waller Northants; 20. Eddy
Gödde Hendrik-ido-Ambacht;
Junioren.01e rit: 1. Rick
Ottema Muntendam; 2. Joey van Rhee Nijverdal; 3. Barry Markus Hoofddorp; 4.
Jake Hales Engeland; 5. Gert-Jan Bosman Emmen; 6. Kai Exner Arnsberg; 7. Kees
Janssen Diepenveen; 8. Andre van Plateringen Nieuwegein; 9. Jesper de Hoog
Assen; 10. Didier Caspers Noordwijk Zh; 11. Stefan Poutsma Peize; 12. Adrik
Elzing Schoonebeek; 13. Frederik Schwartz Maelev; 14. Melvin van Zijl Harderwijk;
15. Marcel Fröse Zetel; 16. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 17. Christoph
Schübbe Duitsland; 18. Justin Wolf Duitsland; 19. Coen Rijpma Oldeholtpade; 20.
Olexander Basiy Frankfurt;
Junioren.02e rit: 1. Gert-Jan
Bosman Emmen; 2. Kai Exner Arnsberg; 3. Coen Rijpma Oldeholtpade; 4. Andre van
Plateringen Nieuwegein; 5. Martijn van den Belt IJsselmuiden; 6. Melvin van
Zijl Harderwijk; 7. Stefan Boeve Nijverdal; 8. Anne Fokkema Stedum; 9. Robbert
Bouma Spijkenisse; 10. Barry Markus Hoofddorp; 11. Jake Hales Engeland; 12.
Nick Zuidewind Lisse; 13. Joey van Rhee Nijverdal; 14. Rick Ottema Muntendam;
15. Niklas Schäfer Hamburg; 16. Constantin Jux Bergisch Gladbach 17. Frederik
Schwartz Maelev; 18. Finn-Niklas Michelau Krummesse; 19. Didier Caspers
Noordwijk Zh; 20. Kees Janssen Diepenveen;
Junioren.03e rit: 1. Barry
Markus Hoofddorp; 2. Kai Exner Arnsberg; 3. Rick Ottema Muntendam; 4. Justin
Wolf Duitsland; 5. Coen Rijpma Oldeholtpade; 6. Delon Braamhaar Enter; 7. Anne
Fokkema Stedum; 8. Nick Zuidewind Lisse; 9. Jesper de Hoog Assen; 10. Melvin
van Zijl Harderwijk; 11. Mark Heemskerk Hazerswoude-Rijndijk; 12. Joey van Rhee
Nijverdal; 13. Kees Janssen Diepenveen; 14. Didier Caspers Noordwijk Zh; 15.
Frederik Schwartz Maelev; 16. Gert-Jan Bosman Emmen; 17. Stefan Poutsma Peize;
18. Marcel Fröse Zetel; 19. Christoph Schübbe Duitsland; 20. Adrik Elzing
Schoonebeek;
Junioren.04e rit: 1. Barry
Markus Hoofddorp; 2. Nick Zuidewind Lisse; 3. Justin Wolf Duitsland; 4. Andre
van Plateringen Nieuwegein; 5. Coen Rijpma Oldeholtpade; 6. Olexander Basiy
Frankfurt; 7. Adrik Elzing Schoonebeek; 8. Didier Caspers Noordwijk Zh; 9.
Gert-Jan Bosman Emmen; 10. Niklas Schäfer Hamburg; 11. Christoph Schübbe
Duitsland; 12. Martijn van den Belt IJsselmuiden; 13. Melvin van Zijl
Harderwijk; 14. Willem Klein Tijssink Hattem; 15. Jake Hales Engeland; 16. Joey
van Rhee Nijverdal; 17. Rick Ottema Muntendam; 18. Claudio Heinen Duitsland;
19. Stefan Poutsma Peize; 20. Jannick Berg Rodovre;
Junioren.05e rit: 1. Nick
Zuidewind Lisse; 2. Gert-Jan Bosman Emmen; 3. Didier Caspers Noordwijk Zh; 4.
Melvin van Zijl Harderwijk; 5. Olexander Basiy Frankfurt; 6. Rick Ottema
Muntendam; 7. Adrik Elzing Schoonebeek; 8. Kai Exner Arnsberg; 9. Jake Hales
Engeland; 10. Christoph Schübbe Duitsland; 11. Kees Janssen Diepenveen; 12. Jesper de
Hoog Assen; 13. Claudio Heinen Duitsland; 14. Andre van Plateringen Nieuwegein;
15. Coen Rijpma Oldeholtpade; 16. Mark Heemskerk Hazerswoude-Rijndijk; 17. Anne
Fokkema Stedum; 18. Gabbay Tal Ramat Hagolan; 19. Sjoerd Bakker Beilen; 20.
Jannick Berg Rodovre;
Junioren.Eindklassement: 1. Coen
Rijpma Oldeholtpade; 2. Kai Exner Arnsberg; 3. Gert-Jan Bosman Emmen; 4. Andre
van Plateringen Nieuwegein; 5. Rick Ottema Muntendam; 6. Anne Fokkema Stedum;
7. Melvin van Zijl Harderwijk; 8. Joey van Rhee Nijverdal; 9. Robbert Bouma
Spijkenisse; 10. Justin Wolf Duitsland; 11. Frederik Schwartz Maelev; 12. Jake
Hales Engeland; 13. Didier Caspers Noordwijk Zh; 14. Kees Janssen Diepenveen;
15. Jesper de Hoog Assen; 16. Mark Heemskerk Hazerswoude-Rijndijk; 17. Adrik
Elzing Schoonebeek; 18. Niklas Schäfer Hamburg; 19. Constantin Jux Bergisch
Gladbach 20. Christoph Schübbe Duitsland;
ASSEN.JEUGD
TOUR.NIEUWELINGEN.( 2009.07.27 T/M 08.01)
Nieuwelingen Proloog: 1. Rochéz
Harbers Rijssen; 2. Jonathan Dibben 3. Jan Willem Welter Loosdrecht; 4. Ricardo
van Dongen Oosterhout Nb; 5. Steven Lammertink Enter; 6. ---; 7. Thijs Leygraaff
De Hoef; 8. Harry Tanfield Engeland; 9. Taco van der Hoorn De Zilk; 10. Jeroen
Meijers Tilburg; 11. Jan Brockhoff Holle; 12. Marwin Masche Duitsland; 13.
Lasse Zink Roedekro; 14. Simon Evers Delmenhorst; 15. Owain Doull Engeland; 16.
Dennis Heering Enter; 17. Tom Lackenby Coalville; 18. Richard Feiken Smilde;
19. Twan Brusselman Helmond; 20. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam;
Nieuwelingen.01e rit: 1. Jonathan
Dibben; 2. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 3. Owain Doull Engeland; 4. Steven
Lammertink Enter; 5. Felix Tuennermann Seesen; 6. Jan Brockhoff Holle; 7. Twan
Brusselman Helmond; 8. Taco van der Hoorn De Zilk; 9. Martijn Tusveld Utrecht;
10. Jeroen Meijers Tilburg; 11. Harry Tanfield Engeland; 12. Thijs Leygraaff De
Hoef; 13. Bart Cox Leiden; 14. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 15. Lasse
Zink Roedekro; 16. Levy Ofek Yehuda 17. George van Koeveringe Kapelle; 18. Bart
Hommes Dedemsvaart; 19. Willi Willwohl Frankfurt; 20. Rik Eertink Hellendoorn;
Nieuwelingen.02e rit: 1. Owain
Doull Engeland; 2. Steven Lammertink Enter; 3. Vinjebo Emil Nygaard Roskilde;
4. Koen Bouwman Ulft; 5. Kevin Snijder Kollum; 6. Simon Evers Delmenhorst; 7.
Thijs Leygraaff De Hoef; 8. Florian Schröder Duitsland; 9. Jan Willem Welter
Loosdrecht; 10. Tim Meertens Uitgeest; 11. Bart Hommes Dedemsvaart; 12. Merijn
Korevaar Groot-Ammers; 13. Jan Brockhoff Holle; 14. Wesley Löwik Vriezenveen;
15. Willi Willwohl Frankfurt; 16. Levy Ofek Yehuda 17. George van Koeveringe
Kapelle; 18. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 19. Bart Cox Leiden; 20.
Tristan Sint Nicolaas Dordrecht;
Nieuwelingen.03e rit: 1. Jonathan
Dibbe; 2. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 3. Jan Brockhoff Holle; 4. Steven
Lammertink Enter; 5. Tom Lackenby Coalville; 6. Dennis Heering Enter; 7.
Martijn Tusveld Utrecht; 8. Owain Doull Engeland; 9. Ricardo van Dongen
Oosterhout Nb; 10. Florian Schröder Duitsland; 11. Jeroen Meijers Tilburg; 12.
Simon Evers Delmenhorst; 13. Richard Feiken Smilde; 14. Twan Brusselman
Helmond; 15. Harry Tanfield Engeland; 16. Bart Cox Leiden; 17. Tristan Sint
Nicolaas Dordrecht; 18. Steffen Thomsen Maelev; 19. Lasse Zink Roedekro; 20.
Thijs Leygraaff De Hoef;
Nieuwelingen.04e rit: 1. Dennis
Heering Enter; 2. Martijn Tusveld Utrecht; 3. Rutger Vos Exloo; 4. Jan Willem
Welter Loosdrecht; 5. Thijs Leygraaff De Hoef; 6. Taco van der Hoorn De Zilk;
7. Harry Tanfield Engeland; 8. Steven Lammertink Enter; 9. Twan Brusselman
Helmond; 10. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 11. Kevin Ossendrijver Wezep; 12.
Willi Willwohl Frankfurt; 13. George van Koeveringe Kapelle; 14. Rochéz Harbers
Rijssen; 15. Simon Evers Delmenhorst; 16. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 17.
Christopher Tveter Rijnsburg; 18. Bart Cox Leiden; 19. Jeroen Meijers Tilburg;
20. Rik Eertink Hellendoorn;
Nieuwelingen.05e rit: 1. Jan
Brockhoff Holle; 2. Jan Willem Welter Loosdrecht; 3. Thijs Leygraaff De Hoef;
4. Kevin Ossendrijver Wezep; 5. Taco van der Hoorn De Zilk; 6. Christopher
Tveter Rijnsburg; 7. Rochéz Harbers Rijssen; 8. Twan Brusselman Helmond; 9.
Felix Tuennermann Seesen; 10. George van Koeveringe Kapelle; 11. Bart Cox
Leiden; 12. Willi Willwohl Frankfurt; 13. Dan Whelan Warrington 14. Owain Doull
Engeland; 15. Tim Meertens Uitgeest; 16. Bert Wienia Oostrum Fr; 17. Marwin
Masche Duitsland; 18. Rik Eertink Hellendoorn; 19. Martijn Dijkstra
Oldeberkoop; 20. Koen Bouwman Ulft;
Nieuwelingen.Eindklassement: 1. Steven
Lammertink Enter; 2. Owain Doull Engeland; 3. Jonathan Dibben 4. Martijn
Tusveld Utrecht; 5. Dennis Heering Enter; 6. Jan Brockhoff Holle; 7. Ricardo van
Dongen Oosterhout Nb; 8. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 9. Jeroen Meijers
Tilburg; 10. Tom Lackenby Coalville; 11. Twan Brusselman Helmond; 12. Thijs
Leygraaff De Hoef; 13. Simon Evers Delmenhorst; 14. Koen Bouwman Ulft; 15.
Felix Tuennermann Seesen; 16. Taco van der Hoorn De Zilk; 17. Richard Feiken
Smilde; 18. Bart Cox Leiden; 19. Vinjebo Emil Nygaard Roskilde; 20. Tristan
Sint Nicolaas Dordrecht;
ASSEN.JEUGD
TOUR.JUNIOR-VROUWEN/NIEUWELING-MEISJES.( 2009.07.27 T/M 08.01)
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes Proloog: 1. Rebecca
Talen Spijkenisse; 2. Lucy Garner Engeland; 3. Hannah Barnes Engeland; 4. Marte
Lenferink Vriezenveen; 5. Kelly Markus Hoofddorp; 6. Christina Siggaard
Denemarken; 7. Ymke Stegink Naarden; 8. Joyce van der Peet s-Gravenhage; 9. Fie
Degn Larsen Denemarken; 10. Linda Klein Dorst; 11. Domenique van Santen
Rozenburg; 12. Nathasja Heijting Beilen; 13. Hannah Manley Engeland; 14. Linn
Tyllman Zweden; 15. Anouska Helena Koster Zwaagwesteinde; 16. Karen Elzing Schoonebeek;
17. Bar Ziv Yuval Galil Elyon 18. Emilie Moberg Noorwegen; 19. Thea Thorsen
Noorwegen; 20. Amy Roberts Llanelli Carmarthenshire
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.01e rit: 1. Christina
Siggaard Denemarken; 2. Rebecca Talen Spijkenisse; 3. Kelly Markus Hoofddorp;
4. Natasja de Vroome Rijswijk; 5. Marte Lenferink Vriezenveen; 6. Ymke Stegink
Naarden; 7. Emilie Moberg Noorwegen; 8. Maaike Hoek Almelo; 9. Hannah Barnes
Engeland; 10. Hannah Manley Engeland; 11. Karen Elzing Schoonebeek; 12. Fie Degn
Larsen Denemarken; 13. Joyce van der Peet s-Gravenhage; 14. Ingrid Sofie
Jacobsen Noorwegen; 15. Domenique van Santen Rozenburg; 16. Pernille Frendorff
Denemarken; 17. Maartje de Boer t Veld; 18. Kirsten van der Aa Losser; 19.
Josefine Grimbeck Zweden; 20. Marion Meerkerk s-Gravendeel;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.02e rit: 1. Christina
Siggaard Denemarken; 2. Hannah Barnes Engeland; 3. Kelly Markus Hoofddorp; 4.
Rebecca Talen Spijkenisse; 5. Natasja de Vroome Rijswijk; 6. Fie Degn Larsen
Denemarken; 7. Joyce van der Peet s-Gravenhage; 8. Karen Elzing Schoonebeek; 9.
Ymke Stegink Naarden; 10. Lucy Garner Engeland; 11. Penny Rowson Engeland; 12.
Marte Lenferink Vriezenveen; 13. Domenique van Santen Rozenburg; 14. Julie
Gudlowski Duitsland; 15. Emilie Moberg Noorwegen; 16. Annelies Visser
Leeuwarden; 17. Kirsten van der Aa Losser; 18. Maaike Hoek Almelo; 19. Emma
Ferner Zweden; 20. Susanne Lokmani Neuenhagen;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.03e rit: 1. Rebecca
Talen Spijkenisse; 2. Christina Siggaard Denemarken; 3. Heidi Knudsen
Denemarken 4. Marte Lenferink Vriezenveen; 5. Natasja de Vroome Rijswijk; 6.
Thea Thorsen Noorwegen; 7. Hannah Barnes Engeland; 8. Fie Degn Larsen
Denemarken; 9. Lucy Garner Engeland; 10. Linn Tyllman Zweden; 11. Linda Klein
Dorst; 12. Josefine Grimbeck Zweden; 13. Ymke Stegink Naarden; 14. Karen Elzing
Schoonebeek; 15. Joyce van der Peet s-Gravenhage; 16. Danielle Meijering
Stadskanaal; 17. Charlotte Dieteren Roden; 18. Kelly Markus Hoofddorp; 19.
Maaike Hoek Almelo; 20. Marion Meerkerk s-Gravendeel;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.04e rit: 1. Hannah
Barnes Engeland; 2. Ilona Hoeksma Luxwoude; 3. Fie Degn Larsen Denemarken; 4.
Rebecca Talen Spijkenisse; 5. Natasja de Vroome Rijswijk; 6. Lucy Garner
Engeland; 7. Emilie Moberg Noorwegen; 8. Joyce van der Peet s-Gravenhage; 9.
Bar Ziv Yuval Galil Elyon 10. Ymke Stegink Naarden; 11. Karen Elzing
Schoonebeek; 12. Kelly Markus Hoofddorp; 13. Maaike Hoek Almelo; 14. Ivana Tiessens
Zuidhorn; 15. Amy Roberts Llanelli Carmarthenshire 16. Anouska Helena Koster
Zwaagwesteinde; 17. Marte Lenferink Vriezenveen; 18. Christina Siggaard
Denemarken; 19. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 20. Susanne Lokmani Neuenhagen;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.05e rit: 1. Hannah
Barnes Engeland; 2. Lucy Garner Engeland; 3. Fie Degn Larsen Denemarken; 4.
Rebecca Talen Spijkenisse; 5. Natasja de Vroome Rijswijk; 6. Karen Elzing
Schoonebeek; 7. Ingrid Sofie Jacobsen Noorwegen; 8. Laura Meurs Dordrecht; 9.
Kelly Markus Hoofddorp; 10. Ymke Stegink Naarden; 11. Anouska Helena Koster
Zwaagwesteinde; 12. Maaike Hoek Almelo; 13. Kirsten van der Aa Losser; 14.
Ivana Tiessens Zuidhorn; 15. Christina Siggaard Denemarken; 16. Kicky Kessler Velserbroek;
17. Marte Lenferink Vriezenveen; 18. Joyce van der Peet s-Gravenhage; 19.
Pernille Frendorff Denemarken; 20. Maartje de Boer t Veld;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.Eindklassement: 1. Rebecca
Talen Spijkenisse; 2. Hannah Barnes Engeland; 3. Christina Siggaard Denemarken;
4. Fie Degn Larsen Denemarken; 5. Marte Lenferink Vriezenveen; 6. Natasja de
Vroome Rijswijk; 7. Ymke Stegink Naarden; 8. Karen Elzing Schoonebeek; 9. Joyce
van der Peet s-Gravenhage; 10. Linn Tyllman Zweden; 11. Kelly Markus Hoofddorp;
12. Josefine Grimbeck Zweden; 13. Danielle Meijering Stadskanaal; 14. Ilona
Hoeksma Luxwoude; 15. Maaike Hoek Almelo; 16. Silvie Haakman Alphen aan den
Rijn; 17. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 18. Jet Wildeman Raalte; 19. Ivana
Tiessens Zuidhorn; 20. Erica Schotman Smilde;
ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.(2010.08.02
T/M 08.07)
Junioren Proloog: 1. Friso
Roscam Abbing Rotterdam; 2. Rochéz Harbers Rijssen; 3. Jochem Hoekstra Haren
Gn; 4. Dennis Heering Enter; 5. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 6. Anne Fokkema
Stedum; 7. Rudy Botter Slagharen; 8. Rasmus Dalgaard Aalborg; 9. Joost van de
Poll Culemborg; 10. Elmar Reinders Emmen; 11. Koen Bouwman Ulft; 12. Jasper
Schipper Veendam; 13. Gert-Jan Bosman Emmen; 14. Benjamin Donovan Noorwegen;
15. Adrik Elzing Schoonebeek; 16. Jannick Berg Smarumnedre; 17. Thomas Solberg
Loddefjord; 18. Nicholas Hammersland Noorwegen; 19. Eirik Halvorsen Noorwegen;
20. Claudio Cathnia Gevelffberg;
Junioren.01e rit: 1. Gert-Jan
Bosman Emmen; 2. Rudy Botter Slagharen; 3. Friso Roscam Abbing Rotterdam; 4.
Anne Fokkema Stedum; 5. Claudio Cathnia Gevelffberg; 6. Tom Bal Rockanje; 7.
Joey van Rhee Nijverdal; 8. Jelle Bolding Hooghalen; 9. Elmar Reinders Emmen;
10. Adrik Elzing Schoonebeek; 11. Gijs Schefferlie Rhenen; 12. Floris Gerts
Voorschoten; 13. Koen Bouwman Ulft; 14. Timo Niesing Duitsland; 15. Frederik
Bjarke Schwartz Smarumnedre; 16. Glenn Hool Merkelbeek; 17. Maurice Nijmeijer
Hoogeveen; 18. Hette Cornelisse Assen; 19. Rasmus Dalgaard Aalborg; 20.
Nicholas Hammersland Noorwegen;
Junioren.02e rit: 1. Rudy
Botter Slagharen; 2. Tom Bal Rockanje; 3. Koen Bouwman Ulft; 4. Martijn
Dijkstra Oldeberkoop; 5. Adrik Elzing Schoonebeek; 6. Friso Roscam Abbing
Rotterdam; 7. Eric Eisma IJlst; 8. Justin Wolf Duitsland; 9. Tim Leusink
Elburg; 10. Brend van der Horst Grou; 11. Tristan Timmermans Hardenberg; 12.
Hette Cornelisse Assen; 13. Glenn Hool Merkelbeek; 14. Jelle Bolding Hooghalen;
15. Fabian Hagedorn Duitsland; 16. Rasmus Dalgaard Aalborg; 17. Jochem Hoekstra
Haren Gn; 18. Joan Eversdijk Kapelle; 19. Joost van de Poll Culemborg; 20. Eddy
Gödde Hendrik-ido-Ambacht;
Junioren.03e rit: 1. Niek Boom
Nieuw Heeten; 2. Jasper Schipper Veendam; 3. Elmar Reinders Emmen; 4. Jochem
Hoekstra Haren Gn; 5. Anne Fokkema Stedum; 6. Friso Roscam Abbing Rotterdam; 7.
Justin Wolf Duitsland; 8. Tom Bal Rockanje; 9. Dennis Heering Enter; 10.
Gert-Jan Bosman Emmen; 11. Joost van de Poll Culemborg; 12. Rasmus Dalgaard
Aalborg; 13. Koen Bouwman Ulft; 14. Adrik Elzing Schoonebeek; 15. Nicholas
Hammersland Noorwegen; 16. Joey van Rhee Nijverdal; 17. Rudy Botter Slagharen;
18. Jelle Bolding Hooghalen; 19. Steffen Thomsen Smarumnedre; 20. Tristan
Timmermans Hardenberg;
Junioren.04e rit: 1. Gert-Jan
Bosman Emmen; 2. Adrik Elzing Schoonebeek; 3. Timo Niesing Duitsland; 4. Friso
Roscam Abbing Rotterdam; 5. Nicholas Hammersland Noorwegen; 6. Jelle Bolding
Hooghalen; 7. Anne Fokkema Stedum; 8. Floris Gerts Voorschoten; 9. Jannick Berg
Smarumnedre; 10. Tom Bal Rockanje; 11. Koen Bouwman Ulft; 12. Stephen Bradbury
Engeland; 13. Joey van Rhee Nijverdal; 14. Christopher Tveter Oegstgeest; 15.
Rudy Botter Slagharen; 16. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 18. Gijs Schefferlie
Rhenen; 19. Niek Boom Nieuw Heeten; 20. Hette Cornelisse Assen;
Junioren.05e rit: 1. Adrik
Elzing Schoonebeek; 2. Joey van Rhee Nijverdal;3. Friso Roscam Abbing
Rotterdam; 4. Floris Gerts Voorschoten; 5. Christopher Tveter Oegstgeest; 6.
Jesper van Doorne Vlaardingen; 7. Stephen Bradbury Engeland; 8. Rudy Botter
Slagharen; 9. Gijs Schefferlie Rhenen; 10. Maurice Nijmeijer Hoogeveen; 11.
Fabian Hagedorn Duitsland; 12. Tom Bal Rockanje; 13. Niek Boom Nieuw Heeten;
14. Jelle Bolding Hooghalen; 15. Martijn van den Belt IJsselmuiden; 16. Anne
Fokkema Stedum; 17. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 18. Hette Cornelisse Assen;
19. Joan Eversdijk Kapelle; 20. Claudio Cathnia Gevelffberg;
Junioren.Eindklassement: 1. Gert-Jan
Bosman Emmen; 2. Friso Roscam Abbing Rotterdam; 3. Rudy Botter Slagharen; 4.
Anne Fokkema Stedum; 5. Tom Bal Rockanje; 6. Elmar Reinders Emmen; 7. Adrik
Elzing Schoonebeek; 8. Jelle Bolding Hooghalen; 9. Niek Boom Nieuw Heeten; 10.
Dennis Heering Enter; 11. Koen Bouwman Ulft; 12. Jochem Hoekstra Haren Gn; 13.
Nicholas Hammersland Noorwegen; 14. Joost van de Poll Culemborg; 15. Justin
Wolf Duitsland; 16. Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 17. Christopher Tveter
Oegstgeest; 18. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 19. Floris Gerts Voorschoten;
20. Tristan Timmermans Hardenberg;
ASSEN.JEUGD
TOUR.NIEUWELINGEN.(2010.08.02 T/M 08.07)
Nieuwelingen Proloog: 1. Jelle
Wolsink Enschede; 2. Stan Wijkel Holsloot; 3. Jonathan Dibben Engeland; 4.
Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 5. Niels Goeree Borger; 6. Edward Bird
Engeland; 7. Jan Brockhoff Holle; 8. Sam Oomen Tilburg; 9. Thijs Leygraaff De
Hoef; 10. Harry Tanfield Engeland; 11. Willi Willwohl Duitsland; 12. Kars
Welten Moergestel; 13. Richard Dijkshoorn Rotterdam; 14. Robert Kessler
Duitsland; 15. Simon Evers Delmerhorst; 16. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam;
17. Tim Reske Duitsland; 18. Christopher Latham Engeland; 19. Merijn Korevaar
Groot Ammers; 20. Rutger Vos Exloo;
Nieuwelingen.01e rit: 1. Jelle
Wolsink Enschede; 2. Christopher Latham Engeland; 3. Bart Hommes Dedemsvaart;
4. Tim Reske Duitsland; 5. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 6. Jonathan Dibben
Engeland; 7. Paul Rooij Hoofddorp; 8. Thijs Leygraaff De Hoef; 9. Richard
Dijkshoorn Rotterdam; 10. Merijn Korevaar Groot Ammers; 11. Jacob Ragan Oldham;
12. Stef Krul Tjalleberd; 13. Harry Tanfield Engeland; 14. Jan Brockhoff Holle;
15. Daniel Murphy Engeland; 16. Davy Gunst Yerseke; 17. Niels Goeree Borger;
18. Tristan Wedler Duitsland; 19. Simon Evers Delmerhorst; 20. Benjamin Zuidema
Dokkum;
Nieuwelingen.02e rit: 1. Jan
Brockhoff Holle; 2. Jonathan Dibben Engeland; 3. Richard Dijkshoorn Rotterdam;
4. Tristan Wedler Duitsland; 5. Merijn Korevaar Groot Ammers; 6. Mathias Dam
Westergaard Storevorde; 7. Niels Goeree Borger; 8. Rick Mensink Zwolle; 9.
Willi Willwohl Duitsland; 10. Thijs Leygraaff De Hoef; 11. Sam Oomen Tilburg;
12. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 13. Arwin Bultstra Hoogersmilde; 14. Kars
Welten Moergestel; 15. Christopher Latham Engeland; 16. Jacob Ragan Oldham; 17.
Stan Veldscholten Oldenzaal; 18. Bart-Jan de Vink Aalsmeer; 19. Davy Gunst
Yerseke; 20. Henk Klein Tijssink Hattem;
Nieuwelingen.03e rit: 1. Jonathan
Dibben Engeland; 2. Jan Brockhoff Holle; 3. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam;
4. Jelle Wolsink Enschede; 5. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 6. Sam Oomen
Tilburg; 7. Harry Tanfield Engeland; 8. Merijn Korevaar Groot Ammers; 9. Randy
Ophof Raalte; 10. Rick Mensink Zwolle; 11. Tim Reske Duitsland; 12. Mathias Dam
Westergaard Storevorde; 13. Niels Goeree Borger; 14. Bram van Berkesteijn
Hazerswoude-Rijndijk; 15. Simon Evers Delmerhorst; 16. Daniel Murphy Engeland;
17. Hugo Robinson Engeland; 18. Kars Welten Moergestel; 19. Jelle den Boer
Dongen; 20. Stan Wijkel Holsloot;
Nieuwelingen.04e rit: 1. Ricardo
van Dongen Oosterhout Nb; 2. Thijs Leygraaff De Hoef; 3. Jonathan Dibben
Engeland; 4. Bart Hommes Dedemsvaart; 5. Stan Wijkel Holsloot; 6. Jelle Wolsink
Enschede; 7. Stan Veldscholten Oldenzaal; 8. Jan Brockhoff Holle; 9.
Christopher Latham Engeland; 10. Simon Evers Delmerhorst; 11. Brian van Rhee
Nijverdal; 12. Benjamin Zuidema Dokkum; 13. Merijn Korevaar Groot Ammers; 14.
Jacob Ragan Oldham; 15. Bert Wienia Oostrum Fr; 16. Falko den Hartog Heelsum;
17. Davy Gunst Yerseke; 18. Niels Goeree Borger; 19. Hans Reesink Winterswijk;
20. Patrick van der Duin Nieuw-Roden;
Nieuwelingen.05e rit: 1. Tim Reske
Duitsland; 2. Thijs Leygraaff De Hoef; 3. Niels Goeree Borger; 4. Christopher
Latham Engeland; 5. Jan Brockhoff Holle; 6. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb;
7. Stan Wijkel Holsloot; 8. Richard Dijkshoorn Rotterdam; 9. Patrick van der
Duin Nieuw-Roden; 10. Simon Evers Delmerhorst; 11. Paul Rooij Hoofddorp; 12.
Harry Tanfield Engeland; 13. Max Lindenau Noorwegen; 14. Jacob Ragan Oldham;
15. Davy Gunst Yerseke; 16. Willi Willwohl Duitsland; 17. Jonathan Dibben Engeland;
18. Merijn Korevaar Groot Ammers; 19. Stan Veldscholten Oldenzaal; 20. Henk
Klein Tijssink Hattem;
Nieuwelingen.Eindklassement: 1. Jonathan
Dibben Engeland; 2. Jan Brockhoff Holle; 3. Niels Goeree Borger; 4. Merijn
Korevaar Groot Ammers; 5. Rick Mensink Zwolle; 6. Richard Dijkshoorn Rotterdam;
7. Thijs Leygraaff De Hoef; 8. Willi Willwohl Duitsland; 9. Jelle Wolsink
Enschede; 10. Sam Oomen Tilburg; 11. Tim Reske Duitsland; 12. Erik Kramer
Hardinxveld-Giessendam; 13. Stan Wijkel Holsloot; 14. Simon Evers Delmerhorst;
15. Bram van Berkesteijn Hazerswoude-Rijndijk; 16. Hugo Robinson Engeland; 17.
Daniel Murphy Engeland; 18. Kars Welten Moergestel; 19. Harry Tanfield
Engeland; 20. Patrick van der Duin Nieuw-Roden;
ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOR-VROUWEN.(2010.08.02
T/M 08.07)
Junior-Vrouwen Proloog: 1. Nina
Schultz Nielsen Denemarken; 2. Hannah Walker Disley: 3. Hannah Barnes Engeland;
4. Anouska Helena Koster Zwaagwesteinde; 5. Ymke Stegink Naarden; 6. Danielle
Meijering Stadskanaal; 7. Fie Degh Larsen Denemarken; 8. Domenique van Santen
Rozenburg; 9. Karen Elzing Schoonebeek; 10. Iris Ockeloen Dordrecht; 11. Hannah
Manley Engeland; 12. Pernille Ott Frendorf Solrod 13. Joyce van der Peet Den
Haag; 14. Penny Rowson Engeland; 15. Ilona den Hartog Montfoort; 16. Fabienne
Al Assendelft; 17. Susanne Lokmani RSC Cottbus 18. Charlotte Schoonbroodt
Hoensbroek; 19. Jet Wildeman Raalte; 20. Anouk van Kessel Veldhoven;
Junior-Vrouwen.01e rit: 1. Karen
Elzing Schoonebeek; 2. Ymke Stegink Naarden; 3. Nina Schultz Nielsen
Denemarken; 4. Fie Degh Larsen Denemarken; 5. Anouska Helena Koster
Zwaagwesteinde; 6. Hannah Barnes Engeland; 7. Penny Rowson Engeland; 8. Joyce
van der Peet Den Haag; 9. Hannah Walker Disley: 10. Mara Doremalen van s-Hertogenbosch
11. Iris Ockeloen Dordrecht; 12. Henriette Woering Rozenburg; 13. Susanne
Lokmani RSC Cottbus 14. Jet Wildeman Raalte; 15. Fabienne Al Assendelft; 16.
Danielle Meijering Stadskanaal; 17. Pernille Ott Frendorf Solrod 18. Chantal
Verstraten Roosendaal; 19. Domenique van Santen Rozenburg; 20. Hannah Manley
Engeland;
Junior-Vrouwen.02e rit: 1. Iris
Ockeloen Dordrecht; 2. Karen Elzing Schoonebeek; 3. Nina Schultz Nielsen
Denemarken; 4. Ymke Stegink Naarden; 5. Penny Rowson Engeland; 6. Hannah Barnes
Engeland; 7. Joyce van der Peet Den Haag; 8. Fie Degh Larsen Denemarken; 9.
Anouska Helena Koster Zwaagwesteinde; 10. Domenique van Santen Rozenburg; 11.
Danielle Meijering Stadskanaal; 12. Susanne Lokmani RSC Cottbus 13. Hannah
Walker Disley: 14. Jet Wildeman Raalte; 15. Pernille Ott Frendorf Solrod 16.
Hannah Manley Engeland; 17. Charlotte Schoonbroodt Hoensbroek; 18. Chantal
Verstraten Roosendaal; 19. Anouk van Kessel Veldhoven; 20. Ilona den Hartog
Montfoort;
Junior-Vrouwen.03e rit: 1. Hannah
Barnes Engeland; 2. Fie Degn Larsen 3. Karen Elzing Schoonebeek; 4. ---;5. Ymke
Stegink Naarden; 6. Jet Wildeman Raalte; 7. ---;8. Danielle Meijering
Stadskanaal; 9. Ilona den Hartog Montfoort; 10. Iris Ockeloen Dordrecht; 11.
Domenique van Santen Rozenburg; 12. Joyce van der Peet Den Haag; 13. Denise
Bouma Spijkenisse; 14. Anouska Helena Koster Zwaagwesteinde; 15. Chantal
Verstraten Roosendaal; 16. ---;17. ---;18. Mara van Doremalen s-Hertogenbosch;
19. Charlotte Schoonbroodt Hoensbroek; 20. Fabienne Al Assendelft;
Junior-Vrouwen.04e rit: 1. Ymke
Stegink Naarden; 2. Nina Schultz Nielsen Denemarken; 3. Karen Elzing
Schoonebeek; 4. Hannah Barnes Engeland; 5. Iris Ockeloen Dordrecht; 6. Anouska
Helena Koster Zwaagwesteinde; 7. Fie Degh Larsen Denemarken; 8. Susanne Lokmani
RSC Cottbus 9. Mara Doremalen van s-Hertogenbosch 10. Joyce van der Peet Den
Haag; 11. Hannah Walker Disley: 12. Danielle Meijering Stadskanaal; 13.
Domenique van Santen Rozenburg; 14. Penny Rowson Engeland; 15. Charlotte
Schoonbroodt Hoensbroek; 16. Marion Meerkerk s-Gravendeel 17. Jet Wildeman
Raalte; 18. Chantal Verstraten Roosendaal; 19. Fabienne Al Assendelft; 20.
Anouk van Kessel Veldhoven;
Junior-Vrouwen.05e rit: 1. Hannah
Barnes Engeland; 2. Nina Schultz Nielsen Denemarken; 3. Fie Degh Larsen
Denemarken; 4. Hannah Walker 5. Karen Elzing Schoonebeek; 6. Joyce van der Peet
Den Haag; 7. Susanne Lokmani Assendelft; 8. Iris Ockeloen Dordrecht; 9.
Domenique van Santen Rozenburg; 10. Ymke Stegink Naarden; 11. Anouska Helena
Koster Zwaagwesteinde; 12. Penny Rowson Engeland; 13. Fabienne Al Assendelft;
14. Jet Wildeman Raalte; 15. Danielle Meijering Stadskanaal; 16. Mara Doremalen
van Stadskanaal; 17. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 18. Pernille Ott Frendorf
Ukrainie; 19. Charlotte Schoonbroodt Hoensbroek; 20. Denise Bouma Spijkenisse;
Junior-Vrouwen.Eindklassement: 1. Hannah
Barnes Engeland; 2. Karen Elzing Schoonebeek; 3. Fie Degh Larsen Denemarken; 4.
Nina Schultz Nielsen Denemarken; 5. Ymke Stegink Naarden; 6. Hannah Walker
Disley: 7. Iris Ockeloen Dordrecht; 8. Joyce van der Peet Den Haag; 9. Jet
Wildeman Raalte; 10. Danielle Meijering Stadskanaal; 11. Anouska Helena Koster
Zwaagwesteinde; 12. Domenique van Santen Rozenburg; 13. Penny Rowson Engeland;
14. Chantal Verstraten Roosendaal; 15. Charlotte Schoonbroodt Hoensbroek; 16.
Susanne Lokmani RSC Cottbus 17. Pernille Ott Frendorf Solrod 18. Anouk van
Kessel Veldhoven; 19. Denise Bouma Spijkenisse; 20. Mara Doremalen van
s-Hertogenbosch
ASSEN.JEUGD
TOUR.NIEUWELING-VROUWEN.(2010.08.02 T/M 08.07)
Nieuweling-Meisjes Proloog: 1. Christina
Siggaard Denemarken; 2. Lucy Garner Belgie; 3. Heidi Knudsen Denemarken; 4. Amy
Roberts Llanelli: 5. Nicky Zijlaard Rotterdam; 6. Simone Kikkert Hoogeveen; 7.
Maud Kaptheijns Westerhoven 8. Ann-leonie Wiechmann Duitsland; 9. Julie Lykke
Denemarken; 10. Melissa Steenhof Ureterp 11. Elinor Barker Engeland; 12. Emily
Barnes Engeland; 13. Wendy Oosterwoud Ureterp; 14. Louise Marie Olsen
Denemarken; 15. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 16. Anne Mette Frederiksen
Denemarken; 17. Melissa Peet van der Den Haag 18. Alice Barnes Engeland; 19.
Julie Gudlowski Duitsland; 20. Maxie Rathmann Frankfurt
Nieuweling-Meisjes.01e rit: 1. Lucy
Garner Belgie; 2. Amy Roberts Llanelli: 3. Christina Siggaard Denemarken; 4.
Simone Kikkert Hoogeveen; 5. Ann-leonie Wiechmann Duitsland; 6. Elinor Barker
Engeland; 7. Heidi Knudsen Denemarken; 8. Melissa Steenhof Ureterp 9. Mareille
Meijering Stadskanaal 10. Maxie Rathmann Frankfurt 11. Marieke Reus de
Simonshaven 12. Alice Barnes Engeland; 13. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 14.
Julie Lykke Denemarken; 15. Marloes Bakker Veendam 16. Louise Marie Olsen
Denemarken; 17. Maud Kaptheijns Westerhoven 18. Emily Barnes Engeland; 19.
Natilie Hill Engeland; 20. Wendy Oosterwoud Ureterp;
Nieuweling-Meisjes.02e rit: 1. Lucy
Garner Belgie; 2. Amy Roberts Llanelli: 3. Christina Siggaard Denemarken; 4.
Simone Kikkert Hoogeveen; 5. Ann-leonie Wiechmann Duitsland; 6. Wendy
Oosterwoud Ureterp; 7. Julie Gudlowski Duitsland; 8. Alice Barnes Engeland; 9.
Mareille Meijering Stadskanaal 10. Julie Lykke Denemarken; 11. Heidi Knudsen
Denemarken; 12. Elinor Barker Engeland; 13. Marieke Reus de Simonshaven 14.
Anne Mette Frederiksen Denemarken; 15. Natilie Hill Engeland; 16. Melissa
Steenhof Ureterp 17. Maxie Rathmann Frankfurt 18. Louise Marie Olsen
Denemarken; 19. Marloes Bakker Veendam 20. Milda Jankauskaite Litouwen
Nieuweling-Meisjes.03e rit 1. Christina
Siggaard Denemarken; 2. Wendy Oosterwoud Ureterp; 3. Ann-Leonie Wiechmann
Duitsland; 7. Nicky Zijlaard Rotterdam; 8. Maud Kaptheijns Westerhoven; 10.
Mareille Meijering Stadskanaal; 12. Simone Kikkert Hoogeveen; 15. Melissa
Steenhof Ureterp; 20. Marloes Bakker Veendam;
Nieuweling-Meisjes.04e rit: 1. Lucy
Garner Belgie; 2. Christina Siggaard Denemarken; 3. Simone Kikkert Hoogeveen;
4. Amy Roberts Llanelli: 5. Mareille Meijering Stadskanaal 6. Julie Gudlowski
Duitsland; 7. Heidi Knudsen Denemarken; 8. Marieke Reus de Simonshaven 9. Alice
Barnes Engeland; 10. Milda Jankauskaite Litouwen 11. Melissa Steenhof Ureterp
12. Elinor Barker Engeland; 13. Maud Kaptheijns Westerhoven 14. Julie Lykke
Denemarken; 15. Emily Barnes Engeland; 16. Natilie Hill Engeland; 17. Louise
Marie Olsen Denemarken; 18. Anne Mette Frederiksen Denemarken; 19. Wendy
Oosterwoud Ureterp; 20. Renate Welle Ankeveen;
Nieuweling-Meisjes.05e rit: 1. Lucy
Garner Engeland; 2. Christina Siggaard Denemarken; 3. Amy Roberts 4. Simone
Kikkert Hoogeveen; 5. Julie Gudlowski Duitsland; 6. Marieke de Reus 7. Mareille
Meijering 8. Alice Barnes Engeland; 9. Heidi Knudsen Denemarken; 10. Milda
Jankauskaite Litouwen; 11. Elinor Barker 12. Melissa Steenhof 13. Wendy
Oosterwoud Ureterp; 14. Maud Kaptheijns Westerhoven; 15. Julie Lykke Denemarken;
16. Anne Mette Frederiksen Denemarken; 17. Natilie Hill Engeland; 18. Marloes
Bakker Veendam; 19. Louise Marie Olsen Denemarken; 20. Femke Wierda Assen;
Nieuweling-Meisjes.Eindklassement: 1. Christina
Siggaard Denemarken; 2. Lucy Garner Belgie; 3. Amy Roberts Llanelli: 4. Wendy
Oosterwoud Ureterp; 5. Simone Kikkert Hoogeveen; 6. Alice Barnes Engeland; 7.
Mareille Meijering Stadskanaal 8. Maud Kaptheijns Westerhoven 9. Heidi Knudsen
Denemarken; 10.Nicky Zijlaard Rotterdam; 11. Elinor Barker Engeland; 12. Julie
Lykke Denemarken; 13. Melissa Steenhof Ureterp 14. Louise Marie Olsen
Denemarken; 15. Marloes Bakker Veendam 16. Natilie Hill Engeland; 17. Daniëlla
Verstraten Roosendaal; 18. Marieke Reus de Simonshaven 19. Zavinta Titenyte
Litouwen; 20. Julie Gudlowski Duitsland;
ASSEN.JEUGD
TOUR.JUNIOREN.(2011.08.01 T/M 08.06 )
Junioren Proloog: 1. Koen
Bouwman Ulft; 2. Diederik Tuin Punthorst; 3. Christopher Tveter Oegstgeest; 4.
Simon Evers Delmenhorst; 5. David Desa Bergen; 10. Stephen Bradbury Engeland;
11. Florian Schroeder Duitsland; 12. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 13. Benjamin
Donovan Hjellestad; 14. Harry Tanfield Engeland; 15. Jeroen Lankheet
Haaksbergen; 16. Tim Ariesen Rhenen; 17. Gertjan Hamstra Ermelo; 18. Kevin Bode
Hardinxveld-Giessendam;19. Nils Büttner Duitsland; 20. Rob Nijmeijer Koekange;
Junioren.01e rit: 1. Burkhard
Schlenkrich Duitsland; 2. Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 3. Simon Evers
Delmenhorst; 4. Jesper van Doorne Schiedam; 5. Rick Nobel Foudgum; 6. Bart
Hommes Dedemsvaart; 7. Tim Ariesen Rhenen; 8. Tim Reske Duitsland; 9. Tim
Leusink Elburg; 10. Christopher Tveter Oegstgeest; 11. Kevin Snijder Kollum;
12. Pieter Wagenaar Gerkesklooster;13. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 14. Wesley
Lowik Vriezenveen; 15. Koen Bouwman Ulft; 16. Tristan Timmermans Hardenberg;17.
Max Lindenau Norderstedt; 18. Jorn Teer Assendelft; 19. Bert Wiemia Oostrum;
20. John Meewisse Leek;
Junioren.02e rit: 1. Bart
Hommes Dedemsvaart; 2. Koen Bouwman Ulft; 3. Stephen Bradbury Engeland; 4.
Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 5. Christopher Tveter Oegstgeest; 6. Merijn
Korevaar Groot-Ammers; 7. Burkhard Schlenkrich Duitsland; 8. Simon Evers
Delmenhorst; 9. Bert Wiemia Oostrum; 10. Dennis Heering Enter; 11. Tim Reske
Duitsland; 12. Max Lindenau Norderstedt; 13. Glenn van Nierop
Zoeterwoude-Dorp;14. Menno Oud Almelo; 15. Jaap Westerink Elburg; 16. Etienne
van Empel Tricht; 17. Henk Klein Tijssink Hattem; 18. Tim Ariesen Rhenen; 19.
Tom Gallacher Hertford; 20. Jorn Teer Assendelft;
Junioren.03e rit: 1. Martijn
Dijkstra Oldeberkoop; 2. Koen Bouwman Ulft; 3. Christopher Tveter Oegstgeest;
4. Nicholas Henrik Hammersland Bergen;5. Simon Evers Delmenhorst; 6. Henk
Reinders Ruinerwold; 7. Harry Tanfield Engeland; 8. Merijn Korevaar
Groot-Ammers; 9. Diederik Tuin Punthorst; 10. Tim Reske Duitsland; 11. Dennis
Heering Enter; 12. Richard Feiken Smilde; 13. Jan-Willem van Schip
Schalkwijk;14. Etienne van Empel Tricht;15. Sander Snijder Dalen; 16. Tristan
Timmermans Hardenberg;17. Florian Schroeder Duitsland; 18. Menno Oud Almelo;
19. Glenn van Nierop Zoeterwoude-Dorp; 20. David Desa Bergen;
Junioren.04e rit: 1. Simon
Evers Delmenhorst; 2. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 3. Etienne van Empel
Tricht; 4. Stephen Bradbury Engeland; 5. Tim Ariesen Rhenen; 6. Koen Bouwman
Ulft; 7. Tim Leusink Elburg; 8. Glenn van Nierop Zoeterwoude-Dorp;9. Florian
Schroeder Duitsland; 10. Max Lindenau Norderstedt; 11. Wesley Lowik
Vriezenveen; 12. Harry Tanfield Engeland; 13. Henk Klein Tijssink Hattem; 14.
Marco Brienissen Opheusden; 15. Christopher Tveter Oegstgeest; 16. Anton
Breuste Duitsland; 17. Nicholas Henrik Hammersland Bergen;18. Bert Wiemia
Oostrum; 19. Benjamin Donovan Hjellestad; 20. Jesper van Doorne Schiedam;
Junioren.05e rit: 1. Christopher
Tveter Oegstgeest; 2. Burkhard Schlenkrich Duitsland; 3. Diederik Tuin
Punthorst; 4. Tristan Timmermans Hardenberg; 5. Max Lindenau Norderstedt; 6.
Koen Bouwman Ulft; 7. Benjamin Donovan Hjellestad; 8. Tim Reske Duitsland; 9.
Etienne van Empel Tricht; 10. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 11. Maurice
Nijmeijer Hoogeveen; 12. Wesley Lowik Vriezenveen; 13. Tim Ariesen Rhenen; 14.
Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 15. Bert Wiemia Oostrum; 16. Glenn van Nierop
Zoeterwoude-Dorp;17. Stephen Bradbury Engeland; 18. Stijn Rovers Breda; 19.
Simon Evers Delmenhorst; 20. David Desa Bergen;
Junioren.Eindklassement: 1. Simon
Evers Delmenhorst; 2. Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 3. Christopher Tveter
Oegstgeest; 4. Burkhard Schlenkrich Duitsland; 5. Koen Bouwman Ulft; 6.
Diederik Tuin Punthorst; 7. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 8. Etienne van Empel
Tricht; 9. Tim Reske Duitsland; 10. Nicholas Henrik Hammersland Bergen;11.
Tristan Timmermans Hardenberg;12. Stephen Bradbury Engeland; 13. Rick Nobel
Foudgum; 14. Dennis Heering Enter; 15. Richard Feiken Smilde; 16. Glenn van
Nierop Zoeterwoude-Dorp;17. Jan-Willem van Schip Schalkwijk;18. Menno Oud
Almelo; 19. Gertjan Hamstra Ermelo; 20. Bart Hommes Dedemsvaart;
ASSEN.JEUGD
TOUR.NIEUWELINGEN.(2011.08.01 T/M 08.06 )
Nieuwelingen Proloog: 1. Nino
Honigh Egmond; 2. Jelle Wolsink Borne; 3. Thomas Copponi Engeland; 4. Jasper
Bugter Arnhem; 5. Jacob Ragan Oldham; 6. Jake Womersley Engeland; 7. Chris
Lawless Engeland; 8. Kristian Woolf Engeland; 9. Brendon Meney Engeland; 10.
Stef Krul Tjalleberd; 11. Wouter Peters Heenvliet; 12. Jacob Scott Engeland;
13. Stijn van Erp Groessen; 14. Rick Goeree Borger; 15. Leon Gledhill Engeland;
16. Bram van Berkesteijn Hazerswoude-Rijndijk;17. Paul Rooij Hoofddorp; 18.
Timo Goeke Menden; 19. Koen van Baardewijk Roosendaal; 20. Jerry Röling
Heemskerk;
Nieuwelingen.01e rit: 1. Milan
Veltman Broek op Langedijk;2. Jake Womersley Engeland; 3. Tobias Morch Kongstad
Slagelse; 4. Jasper Bugter Arnhem; 5. Nino Honigh Egmond; 6. Thomas Copponi Engeland;
7. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk a/d IJssel;8. Jacob Ragan Oldham; 9. Paul
Rooij Hoofddorp; 10. Wouter Peters Heenvliet; 11. Brian van Rhee Nijverdal; 12.
Jelle Wolsink Borne; 13. Chris Lawless Engeland; 14. Niels Goeree Borger; 15.
Oliver Wood Engeland; 16. Stef Krul Tjalleberd; 17. Stan Veldschoten Oldenzaal;
18. Emil Wang Denemarken; 19. Jorn Buning Alkmaar; 20. Jacob Scott Engeland;
Nieuwelingen.02e rit: 1. Nino
Honigh Egmond; 2. Chris Lawless Engeland; 3. Stef Krul Tjalleberd; 4. Jelle Wolsink
Borne; 5. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk a/d IJssel;6. Brian van Rhee
Nijverdal; 7. Kevin Kooyman Zevenhuizen Zh; 8. Stan Veldschoten Oldenzaal; 9.
Niels Goeree Borger; 10. Paul Lindenau Norderstedt; 11. Wouter Peters
Heenvliet; 12. Beau Duvigneau Zutphen; 13. Jorn Buning Alkmaar; 14. Bram van
Berkesteijn Hazerswoude-Rijndijk;15. Wessel Zennipman Zutphen; 16. Jacob Scott
Engeland; 17. Edward Bruins Zuidwolde Dr; 18. Emil Wang Denemarken; 19. Robert
Power Dordrecht; 20. Oliver Wood Engeland;
Nieuwelingen.03e rit: 1. Nino
Honigh Egmond; 2. Chris Lawless Engeland; 3. Stef Krul Tjalleberd; 4. Thomas
Copponi Engeland; 5. Bram van Berkesteijn Hazerswoude-Rijndijk;6. Jacob Ragan
Oldham; 7. Matt Woods Engeland; 8. Beau Duvigneau Zutphen; 9. Ben Chapman 10.
Timo Goeke Menden; 11. Jelle Wolsink Borne; 12. Christoffer Lisson Denemarken;
13. Jasper Bugter Arnhem; 14. Robert Power Dordrecht; 15. Joshua Stritzinger
Duitsland; 16. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk a/d IJssel;17. Charlie Tanfield
Engeland; 18. Kristian Woolf Engeland; 19. Niels Goeree Borger; 20. Thom
Martens Zoetermeer;
Nieuwelingen.04e rit: 1. Kevin
Kooyman Zevenhuizen Zh; 2. Patrick van der Duin Nieuw-Roden;3. Rick Goeree
Borger; 4. Christoffer Lisson Denemarken; 5. Jorrit Lind Twisk; 6. Jacob Ragan
Oldham; 7. Emil Wang Denemarken; 8. Thomas Copponi Engeland; 9. Paul Lindenau
Norderstedt; 10. Chris Lawless Engeland; 11. Jelle Wolsink Borne; 12. Stan
Veldschoten Oldenzaal; 13. Matthew Hargroves Engeland; 14. Oliver Wood
Engeland; 15. Robin Lowik Vriezenveen; 16. Jake Womersley Engeland; 17. Boy
Sanders Heerlen; 18. Kelvin Dekker Meerle; 19. Jasper Bugter Arnhem; 20. Luke
Vitler Mundaring;
Nieuwelingen.05e rit: 1. Chris
Lawless Engeland; 2. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk a/d IJssel;3. Thomas
Copponi Engeland; 4. Oliver Wood Engeland; 5. Nino Honigh Egmond; 6. Jacob
Ragan Oldham; 7. Benjamin Zuidema Dokkum; 8. Jorn Buning Alkmaar; 9. Jasper
Bugter Arnhem; 10. Matthew Hargroves Engeland; 11. Stef Krul Tjalleberd; 12.
Charlie Tanfield Engeland; 13. Paul Lindenau Norderstedt; 14. Steven Schreiber
Mahlow; 15. Patrick van der Duin Nieuw-Roden;16. Rory Townsend Engeland; 17.
Emil Wang Denemarken; 18. Remco Esselaar Stein; 19. Jerry Röling Heemskerk; 20.
Brian van Rhee Nijverdal;
Nieuwelingen Eindklassement: 1. Nino
Honigh Egmond; 2. Chris Lawless Engeland; 3. Stef Krul Tjalleberd; 4. Kevin
Kooyman Zevenhuizen Zh; 5. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk a/d IJssel;6. Jelle
Wolsink Borne; 7. Bram van Berkesteijn Hazerswoude-Rijndijk;8. Beau Duvigneau
Zutphen; 9. Wouter Peters Heenvliet; 10. Jacob Scott Engeland; 11. Emil Wang
Denemarken; 12. Brian van Rhee Nijverdal; 13. Stan Veldschoten Oldenzaal; 14.
Paul Lindenau Norderstedt; 15. Jorn Buning Alkmaar; 16. Christoffer Lisson
Denemarken; 17. Patrick van der Duin Nieuw-Roden;18. Wessel Zennipman Zutphen;
19. Rick Goeree Borger; 20. Thomas Copponi Engeland;
ASSEN.JEUGD
TOUR.JUNIOR-VROUWEN.(2011.08.01 T/M 08.06 )
Junior-Vrouwen Proloog: 1. Nina
Nielsen Denemarken; 2. Hannah Barnes Engeland; 3. Alexandra Nessmar 4. Camilla
Vallin Denemarken; 5. Melanie Klement Diphoorn; 6. Heidi Knudsen Denemarken; 7.
Hanna Helamb Engeland; 8. Nathasja Heijting Beilen; 9. Eglé Poskaité Litouwen;
10. Fie Degn Larsen Denemarken; 11. Maud Kaptheijns Westerhoven; 12. Emma
Ahlstrand Denemarken; 13. Karen Elzing Schoonebeek; 14. Veerle Goossens Bakel;
15. Silvija Latozaité Litouwen; 16. Julie Lykke Denemarken; 17. Julié Gudlowski
Duitsland; 18. Elin Wanggren 19. Rebecca Womersley Engeland; 20. Felicia Ferner
Junior-Vrouwen.01e rit: 1. Lucy
Garner Engeland; 2. Nina Nielsen Denemarken; 3. Karen Elzing Schoonebeek; 4.
Amy Roberts Engeland; 5. Veerle Goossens Bakel; 6. Julié Gudlowski Duitsland;
7. Silvija Latozaité Litouwen; 8. Melanie Klement Diphoorn; 9. Joyce van der
Peet Den Haag; 10. Fie Degn Larsen Denemarken; 11. Emma Ahlstrand Denemarken;
12. Rebecca Womersley Engeland; 13. Nathasja Heijting Beilen; 14. Marloes
Bakker Veendam; 15. Heidi Knudsen Denemarken; 16. Annet Pit Beekbergen; 17.
Camilla Vallin Denemarken; 18. Julie Lykke Denemarken; 19. Eglé Poskaité
Litouwen; 20. Hannah Barnes Engeland;
Junior-Vrouwen.02e rit: 1. Hannah
Barnes Engeland; 2. Nina Nielsen Denemarken; 3. Lucy Garner Engeland; 4. Amy
Roberts Engeland; 5. Fie Degn Larsen Denemarken; 6. Julié Gudlowski Duitsland;
7. Karen Elzing Schoonebeek; 8. Joyce van der Peet Den Haag; 9. Veerle Goossens
Bakel; 10. Silvija Latozaité Litouwen; 11. Maartje de Boer t Veld; 12. Emma
Ahlstrand Denemarken; 13. Melanie Klement Diphoorn; 14. Heidi Knudsen
Denemarken; 15. Eglé Poskaité Litouwen; 16. Susanne Lokmani Duitsland; 17.
Lianne Bal Poortugaal; 18. Nathasja Heijting Beilen; 19. Linn Gustafsson
Zweden; 20. Felicia Ferner
Junior-Vrouwen.03e rit: 1. Hannah
Barnes Engeland; 2. Lucy Garner Engeland; 3. Fie Degn Larsen Denemarken; 4. Amy
Roberts Engeland; 5. Nina Nielsen Denemarken; 6. Karen Elzing Schoonebeek; 7.
Alexandra Nessmar 8. Maud Kaptheijns Westerhoven; 9. Julie Lykke Denemarken;
10. Linn Gustafsson Zweden; 11. Melanie Klement Diphoorn; 12. Julié Gudlowski
Duitsland; 13. Joyce van der Peet Den Haag; 14. Chantal Verstraten Roosendaal;
15. Amalie Winther Olsen Denemarken;16. Hanna Helamb Engeland; 17. Emma
Ahlstrand Denemarken; 18. Felicia Ferner 19. Silvija Latozaité Litouwen; 20.
Veerle Goossens Bakel;
Junior-Vrouwen.04e rit: 1. Lucy
Garner Engeland; 2. Fie Degn Larsen Denemarken; 3. Heidi Knudsen Denemarken; 4.
Nina Nielsen Denemarken; 5. Karen Elzing Schoonebeek; 6. Veerle Goossens Bakel;
7. Julié Gudlowski Duitsland; 8. Joyce van der Peet Den Haag; 9. Silvija
Latozaité Litouwen; 10. Nathasja Heijting Beilen; 11. Annet Pit Beekbergen; 12.
Maartje de Boer t Veld; 13. Melanie Klement Diphoorn; 14. Susanne Lokmani
Duitsland; 15. Kristina Norvaisaité Litouwen; 16. Hannah Barnes Engeland; 17.
Eglé Poskaité Litouwen; 18. Sina Ulbricht Duitsland; 19. Amy Roberts Engeland;
20. Rebecca Womersley Engeland;
Junior-Vrouwen.05e rit: 1. Lucy
Garner Engeland; 2. Nina Nielsen Denemarken; 3. Fie Degn Larsen Denemarken; 4.
Karen Elzing Schoonebeek; 5. Veerle Goossens Bakel; 6. Nathasja Heijting
Beilen; 7. Amy Roberts Engeland; 8. Joyce van der Peet Den Haag; 9. Silvija
Latozaité Litouwen; 10. Julié Gudlowski Duitsland; 11. Eglé Poskaité Litouwen;
12. Susanne Lokmani Duitsland; 13. Emma Ahlstrand Denemarken; 14. Kristina
Norvaisaité Litouwen; 15. Heidi Knudsen Denemarken; 16. Hannah Barnes Engeland;
17. Annet Pit Beekbergen; 18. Maartje de Boer t Veld; 19. Sina Ulbricht
Duitsland; 20. Anne Peer Beuningen;
Junior-Vrouwen.Eindklassement: 1. Hannah
Barnes Engeland; 2. Fie Degn Larsen Denemarken; 3. Nina Nielsen Denemarken; 4.
Karen Elzing Schoonebeek; 5. Alexandra Nessmar 6. Julié Gudlowski Duitsland; 7.
Melanie Klement Diphoorn; 8. Veerle Goossens Bakel; 9. Joyce van der Peet Den
Haag; 10. Julie Lykke Denemarken; 11. Silvija Latozaité Litouwen; 12. Felicia
Ferner 13. Chantal Verstraten Roosendaal; 14. Nathasja Heijting Beilen; 15.
Heidi Knudsen Denemarken; 16. Annet Pit Beekbergen; 17. Eglé Poskaité Litouwen;
18. Susanne Lokmani Duitsland; 19. Kristina Norvaisaité Litouwen; 20. Lucy
Garner Engeland;
ASSEN.JEUGD
TOUR.NIEUWELING-MEISJES.(2011.08.01 T/M 08.06 )
Nieuweling-Meisjes Proloog: 1. Nicky
Zijlaard Rotterdam; 2. Melissa Steenhof Ureterp; 3. Kyra Lamberink Bergentheim;
4. Alina Lange Duitsland; 5. Amalie Dideriksen Denemarken; 6. Emily Kay
Engeland; 7. Alice Barnes Engeland; 8. Melissa Lowther Engeland; 9. Jeanne
Korevaar Groot-Ammers; 10. Chanella Stougje Zuidland; 11. Amy Hil Engeland; 12.
Corine van der Zijden Tienhoven; 13. Ann-Leonie Wiechmann Duitsland; 14.
Haliegh Dolman Zwijndrecht; 15. Femke Geeris Geldrop; 16. Marjolein van 't
Geloof Dirksland; 17. Daphne Hommes Dedemsvaart; 18. Reda Kaulinskaité
Litouwen; 19. Milda Jankauskaité Litouwen; 20. Louise Olsen Denemarken;
Nieuweling-Meisjes.01e rit: 1. Emily Kay
Engeland; 2. Nicky Zijlaard Rotterdam; 3. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 4.
Marjolein van 't Geloof Dirksland; 5. Lisa Carolin Happke Erftstadt; 6.
Ann-Leonie Wiechmann Duitsland;7. Amalie Dideriksen Denemarken; 8. Alice Barnes
Engeland; 9. Daphne Hommes Dedemsvaart; 10. Milda Jankauskaité Litouwen; 11.
Jamie de Jong Goes; 12. Chanella Stougje Zuidland; 13. Lauren O'Brien Engeland;
14. Esmee Oosterman Gieten; 15. Femke Geeris Geldrop; 16. Louise Olsen
Denemarken; 17. Wendy Oosterwoud Ureterp; 18. Lindy van Anrooij Kapelle; 19.
Zavinta Titenyté Litouwen; 20. Melissa Steenhof Ureterp;
Nieuweling-Meisjes.02e rit: 1. Emily Kay
Engeland; 2. Milda Jankauskaité Litouwen; 3. Keira Mcvitty Engeland; 4.
Ann-Leonie Wiechmann Duitsland;5. Alice Barnes Engeland; 6. Marjolein van 't
Geloof Dirksland; 7. Chanella Stougje Zuidland; 8. Corine van der Zijden
Tienhoven; 9. Lisa Carolin Happke Erftstadt; 10. Amalie Dideriksen Denemarken;
11. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 12. Lauren O'Brien Engeland; 13. Esmee
Oosterman Gieten; 14. Lindy van Anrooij Kapelle; 15. Reda Kaulinskaité
Litouwen; 16. Rebecca Hunt Engeland; 17. Daphne Hommes Dedemsvaart; 18. Louise
Olsen Denemarken; 19. Jamie de Jong Goes; 20. Sofie Nellemann Kryger Slagelse;
Nieuweling-Meisjes.03e rit: 1. Alice
Barnes Engeland; 2. Chanella Stougje Zuidland; 3. Daphne Hommes Dedemsvaart; 4.
Nicky Zijlaard Rotterdam; 5. Ann-Leonie Wiechmann Duitsland;6. Wendy Oosterwoud
Ureterp; 7. Melissa Steenhof Ureterp; 8. Corine van der Zijden Tienhoven; 9.
Louise Olsen Denemarken; 10. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 11. Lisa
Carolin Happke Erftstadt; 12. Amalie Dideriksen Denemarken; 13. Emily Kay
Engeland; 14. Alina Lange Duitsland; 15. Mareille Meijering Stadskanaal; 16.
Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 17. Keira Mcvitty Engeland; 18. Melissa Lowther
Engeland; 19. Lindy van Anrooij Kapelle; 20. Amy Hil Engeland;
Nieuweling-Meisjes.04e rit: 1. Lisa
Carolin Happke Erftstadt; 2. Ann-Leonie Wiechmann Duitsland;3. Alice Barnes
Engeland; 4. Corine van der Zijden Tienhoven; 5. Emily Kay Engeland; 6. Milda
Jankauskaité Litouwen; 7. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 8. Lauren O'Brien
Engeland; 9. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 10. Chanella Stougje Zuidland;
11. Daphne Hommes Dedemsvaart; 12. Nicky Zijlaard Rotterdam; 13. Reda
Kaulinskaité Litouwen; 14. Wendy Oosterwoud Ureterp; 15. Miglé Beresineviciuté
Litouwen; 16. Amalie Dideriksen Denemarken; 17. Marjolein Wijkel Exloo; 18.
Lindy van Anrooij Kapelle; 19. Willeke de Jong Ubbena; 20. Femke Geeris
Geldrop;
Nieuweling-Meisjes.05e rit: 1. Lisa
Carolin Happke Erftstadt; 2. Ann-Leonie Wiechmann Duitsland;3. Chanella Stougje
Zuidland; 4. Amalie Dideriksen Denemarken; 5. Emily Kay Engeland; 6. Milda
Jankauskaité Litouwen; 7. Corine van der Zijden Tienhoven; 8. Jeanne Korevaar
Groot-Ammers; 9. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 10. Alice Barnes Engeland;
11. Keira Mcvitty Engeland; 12. Marjolein Wijkel Exloo; 13. Esmee Oosterman
Gieten; 14. Fianna Stenveld Garnwerd; 15. Reda Kaulinskaité Litouwen; 16.
Lauren O'Brien Engeland; 17. Jamie de Jong Goes; 18. Louise Olsen Denemarken;
19. Miglé Beresineviciuté Litouwen; 20. Lindy van Anrooij Kapelle;
Nieuweling-Meisjes.Eindklassement: 1. Alice
Barnes Engeland; 2. Ann-Leonie Wiechmann Duitsland;3. Chanella Stougje
Zuidland; 4. Emily Kay Engeland; 5. Lisa Carolin Happke Erftstadt; 6. Nicky
Zijlaard Rotterdam; 7. Corine van der Zijden Tienhoven; 8. Marjolein van 't
Geloof Dirksland; 9. Daphne Hommes Dedemsvaart; 10. Melissa Steenhof Ureterp;
11. Amalie Dideriksen Denemarken; 12. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 13. Louise
Olsen Denemarken; 14. Wendy Oosterwoud Ureterp; 15. Keira Mcvitty Engeland; 16.
Alina Lange Duitsland; 17. Milda Jankauskaité Litouwen; 18. Lindy van Anrooij
Kapelle; 19. Rebecca Hunt Engeland; 20. Lauren O'Brien Engeland;
ASSEN.JEUGD
TOUR.JUNIOREN.(2012.07.30 T/M 08.04)
Junioren Proloog: 1. Jelle
Wolsink Hengelo (O); 2. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 3. Benjamin Zuidema
Dokkum; 4. Daniel Rehn Duitsland; 5. Odd Christian Eiking Denemarken; 6. Alex
Anderson Engeland; 7. Jan William Jensen Denemarken; 8. Jeppe Tollose
Duitsland; 9. Diederik Tuin Punthorst; 10. Stijn van Erp Groessen; 11. Patrick
van der Duin Nieuw-Roden; 12. Rutger Vos Exloo; 13. Max Lindenau Duitsland; 14.
George Farrell Engeland; 15. Valentijn Overtoom Dongen; 16. Rune Andersen
Duitsland; 17. Kristian Woolf Engeland; 18. Gyasi M. Sulvaran Groningen; 19.
John Meewisse Leek; 20. Floran Bathoorn Groningen;
Junioren.Omloop 1. Odd Christian Eiking
Denemarken; 2. Jelle Wolsink Hengelo (O); 3. Anton Breuste Duitsland; 4.
Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 5. Floran Bathoorn Groningen; 6. Benjamin
Zuidema Dokkum; 7. Pim Heemskerk De Zilk; 8. Remco Esselaar Stein; 9. Kristian Woolf Engeland; 10. Diederik Tuin
Punthorst; 11. David van der Wal Harderwijk; 12. Rune Andersen Duitsland; 13.
Ingvar Vollprecht Denemarken; 14. Stijn Rovers Breda; 15. Joury Ottenbros
Heerhugowaard; 16. Max Lindenau Duitsland; 17. Henk Klein Tijssink Hattem; 18.
Dennis Terpstra Appelscha; 19. Melvin Hekman Arkel; 20. Falko den Hartog
Heelsum;
Junioren.Klassieker: 1. Simon
Gaal Duitsland; 2. Remco Esselaar Stein; 3. Marcus Boenlykke Duitsland; 4.
Valentijn Overtoom Dongen; 5. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 6. Jeppe
Tollose Duitsland; 7. Floran Bathoorn Groningen; 8. Justin van Empel Tricht; 9.
Ingvar Vollprecht Denemarken; 10. Henk Klein Tijssink Hattem; 11. Stijn Bankras
Heerhugowaard; 12. Marco Brienissen Opheusden; 13. Kevin Coster Hasselt; 14.
David van der Wal Harderwijk; 15. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 16. Stijn
Rovers Breda; 17. Dylan van Zijl Harderwijk; 18. Stijn van Erp Groessen; 19.
Jelle Wolsink Hengelo (O); 20. Odd Christian Eiking Denemarken;
Junioren.Criterium: 1. Jan
Willem van Schip Schalkwijk; 2. George Farrell Engeland; 3. Alex Anderson
Engeland; 4. Benjamin Zuidema Dokkum; 5. Jelle Wolsink Hengelo (O); 6. Rutger
Vos Exloo; 7. Stijn Bankras Heerhugowaard; 8. Marco Brienissen Opheusden; 9.
Anton Breuste Duitsland; 10. Robin Lowik Vriezenveen; 11. Diederik Tuin
Punthorst; 12. Remco Esselaar Stein; 13.
Dylan van Zijl Harderwijk; 14. Henk Klein Tijssink Hattem; 15. Floran Bathoorn
Groningen; 16. Pim Heemskerk De Zilk; 17. Simon Gaal Duitsland; 18. David van
der Wal Harderwijk; 19. Niklas Leiss Duitsland; 20. Falko den Hartog Heelsum;
Junioren.Tijdrit: 1. Daniel
Rehn Duitsland; 2. Odd Christian Eiking Denemarken; 3. Jan Willem van Schip
Schalkwijk; 4. Simon Gaal Duitsland; 5. Kristian Woolf Engeland; 6. Marcus
Boenlykke Duitsland; 7. Siebe Bosman Rhenen; 8. Patrick van der Duin
Nieuw-Roden; 9. Jan William Jensen Denemarken; 10. Jelle Wolsink Hengelo (O);
11. Alex Anderson Engeland; 12. Ingvar Vollprecht Denemarken; 13. Jeppe Tollose
Duitsland; 14. Rick Nobel Foudgum; 15. Daniel Murphy Duitsland; 16. Rune
Andersen Duitsland; 17. Stijn Bankras Heerhugowaard; 18. Stijn van Erp
Groessen; 19. Bjrnar Vevatne Overland Denemarken; 20. Gyasi M. Sulvaran
Groningen;
Junioren.Criterium: 1. Jelle
Wolsink Hengelo (O); 2. Daniel Rehn Duitsland; 3. Benjamin Zuidema Dokkum; 4.
Marco Brienissen Opheusden; 5. Stijn Bankras Heerhugowaard; 6. Jan Willem van
Schip Schalkwijk; 7. Floran Bathoorn Groningen; 8. Dylan van Zijl Harderwijk;
9. Henk Klein Tijssink Hattem; 10. Ingvar Vollprecht Denemarken; 11. Alex
Anderson Engeland; 12. Gyasi M. Sulvaran Groningen; 13. Remco Esselaar
Stein; 14. Stijn Rovers Breda; 15.
Diederik Tuin Punthorst; 16. Marcus Boenlykke Duitsland; 17. David van der Wal
Harderwijk; 18. Pim Heemskerk De Zilk; 19. Siebe Bosman Rhenen; 20. Rutger Vos
Exloo;
Junioren.Eindklassement: 1. Simon
Gaal Duitsland; 2. Marcus Boenlykke Duitsland; 3. Remco Esselaar Stein; 4. Valentijn Overtoom Dongen; 5. Patrick van
der Duin Nieuw-Roden; 6. Jeppe Tollose Duitsland; 7. Floran Bathoorn Groningen;
8. Ingvar Vollprecht Denemarken; 9. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 10. Odd
Christian Eiking Denemarken; 11. Henk Klein Tijssink Hattem; 12. Jelle Wolsink
Hengelo (O); 13. Justin van Empel Tricht; 14. Stijn Bankras Heerhugowaard; 15.
Stijn van Erp Groessen; 16. Stijn Rovers Breda; 17. Dylan van Zijl Harderwijk;
18. Pim Heemskerk De Zilk; 19. Marco Brienissen Opheusden; 20. Anton Breuste
Duitsland;
ASSEN.JEUGD
TOUR.NIEUWELINGEN.(2012.07.30 T/M 08.04)
Nieuwelingen Proloog: 1. Jonas
Bokeloh Engeland; 2. Tom Wirtgen Luxemburg; 3. Jordi Talen Spijkenisse; 4.
Glenn Marius Skjolden Denemarken; 5. Patrick Mueller Duitsland; 6. Alexander
Becker Duitsland; 7. Julian Witt Duitsland; 8. Oliver David Maxwell Engeland;
9. Milan Veltman Broek op Langedijk; 10. Joseph Fry Engeland; 11. Vincent Kip
Oldenzaal; 12. Charlie Tanfield Engeland; 13. Ricky Parsons Engeland; 14.
Kristoffer Madsen Denemarken; 15. Alex Mengoulas Almere; 16. James Shaw
Engeland; 17. Til Schuster Duitsland; 18. Remy Reints Dalfsen; 19. Aleksander
Be Denemarken; 20. Jorn Buning Alkmaar;
Nieuwelingen.Omloop 1. Thom
Martens Zoetermeer; 2. Tom Wirtgen
Luxemburg; 3. Alexander Becker Duitsland; 4. Til Schuster Duitsland; 5. Mikkel
Frohlich Honor Engeland; 6. Vincent Kip Oldenzaal; 7. Jrmy Defaye Engeland;
8. Milan Veltman Broek op Langedijk; 9. Jack King Engeland; 10. Jelle
Nieuwpoort Warmenhuizen; 11. Eit Visser De Wilp; 12. Marco-Tapio Niemi
Duitsland; 13. Charlie Tanfield Engeland; 14. Glenn Marius Skjolden Denemarken;
15. Steven Schreiber Duitsland; 16. Mitchell Cornelisse Amsterdam; 17. Alex
Mengoulas Almere; 18. Stefan Kreder Zevenhuizen; 19. Patrick Mueller Duitsland; 20. Christian
Braybrooke Engeland;
Nieuwelingen.Klassieker: 1. Thierry
Bouckaert Lisse; 2. Mitchell Cornelisse Amsterdam; 3. Hartthijs de Vries
Kollum; 4. Jorn Buning Alkmaar; 5. Patrick Mueller Duitsland; 6. Stefan Kreder
Zevenhuizen; 7. Jonas Bokeloh Engeland; 8. Tom Wirtgen Luxemburg; 9. Joseph Fry
Engeland; 10. Charlie Tanfield Engeland; 11. Vincent Kip Oldenzaal; 12.
Marco-Tapio Niemi Duitsland; 13. James Shaw Engeland; 14. Steven Schreiber
Duitsland; 15. Joris Nieuwenhuis Zelhem; 16. Jack King Engeland; 17. Douwe
Daatselaar Amsterdam; 18. Julian Stolk Pijnacker; 19. Christian Braybrooke
Engeland; 20. Thom Martens Zoetermeer;
Nieuwelingen.Criterium: 1. Tom
Wijkel Exloo; 2. Charlie Tanfield Engeland; 3. Tom Wirtgen Luxemburg; 4.
Patrick Mueller Duitsland; 5. Mikkel Frohlich Honor Engeland; 6. Christian
Braybrooke Engeland; 7. Stefan Kreder Zevenhuizen; 8. Mitchell Cornelisse Amsterdam; 9. Glenn
Marius Skjolden Denemarken; 10. Thom Martens Zoetermeer; 11. Alexander Becker Duitsland; 12. Eildert
Meeter Tiel; 13. Alex Mengoulas Almere; 14. James Shaw Engeland; 15. Jelle
Nieuwpoort Warmenhuizen; 16. Kevin Minten Mill; 17. Marco-Tapio Niemi
Duitsland; 18. Jordi Talen Spijkenisse; 19. Jack King Engeland; 20. Vincent Kip
Oldenzaal;
Nieuwelingen.Tijdrit: 1. Tom
Wirtgen Luxemburg; 2. Julian Witt Duitsland; 3. Jrmy Defaye Engeland; 4.
Joseph Fry Engeland; 5. Mikkel Frohlich Honor Engeland; 6. Charlie Tanfield
Engeland; 7. Jonas Bokeloh Engeland; 8. James Shaw Engeland; 9. Stefan Kreder
Zevenhuizen; 10. Glenn Marius Skjolden
Denemarken; 11. Patrick Mueller Duitsland; 12. Thom Martens Zoetermeer; 13. Oliver David Maxwell Engeland; 14. Steven
Schreiber Duitsland; 15. Nils Fröse Duitsland; 16. Milan Veltman Broek op Langedijk;
17. Marco-Tapio Niemi Duitsland; 18. Christian Braybrooke Engeland; 19. Thomas
Baylis Engeland; 20. Eit Visser De Wilp;
Nieuwelingen.Criterium.01e serie: 1. Remy
Nijdam Meppel; 2. David Hockx Oudewater; 3. Nijat Niftaliyev Litouwen; 4. Mats
Buning Alkmaar; 5. Jochem Haitsma Berkel en Rodenrijs; 6. Kelvin Dekker
Fluitenberg; 7. Sven Burger Warmenhuizen; 8. Sofiane Merignat Luxemburg; 9.
Oliver Goldberg Engeland; 10. Marijn Renders Nuenen; 11. Tristan Robbins
Engeland; 12. Jurjen Varkevisser Uden; 13. Sondre Vikøyr Noorwegen; 14. Dylan
Drent Spaubeek; 15. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 16. Elmar Ilyasov Litouwen;
17. Aleksander Bøe Denemarken; 18. Jurjun van der Velde Bakkeveen; 19. James
Trott Engeland; 20. Jeroen Schreijenberg Duiven;
Nieuwelingen.Criterium.02e serie: 1. Charlie
Tanfield Engeland; 2. Tom Wirtgen Luxemburg; 3. Alexander Becker Duitsland; 4.
Vincent Kip Oldenzaal; 5. Milan Veltman Broek op Langedijk; 6. Stefan Kreder
Zevenhuizen; 7. Paul Lindenau Duitsland;
8. Jordi Talen Spijkenisse; 9. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 10. Patrick
Mueller Duitsland; 11. Mikkel Frohlich Honoré Engeland; 12. Jack King Engeland;
13. Steven Schreiber Duitsland; 14. Marco-Tapio Niemi Duitsland; 15. Glenn
Marius Skjolden Denemarken; 16. James Shaw Engeland; 17. Justin Timmermans
Hardenberg; 18. Joris Nieuwenhuis Zelhem; 19. Thom Martens Zoetermeer; 20. Alex Braybrooke Engeland;
Nieuwelingen.Eindklassement 1. Tom
Wirtgen Luxemburg; 2. Charlie Tanfield Engeland; 3. Jrmy Defaye Engeland; 4.
Thom Martens Zoetermeer; 5. Glenn Marius
Skjolden Denemarken; 6. Milan Veltman Broek op Langedijk; 7. Steven Schreiber
Duitsland; 8. Vincent Kip Oldenzaal; 9. Alexander Becker Duitsland; 10.
Marco-Tapio Niemi Duitsland; 11. Eit Visser De Wilp; 12. Jack King Engeland; 13. Til Schuster
Duitsland; 14. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 15. Patrick Mueller Duitsland;
16. Stefan Kreder Zevenhuizen; 17.
Joseph Fry Engeland; 18. Julian Witt Duitsland; 19. Jonas Bokeloh Engeland; 20.
James Shaw Engeland;
ASSEN.JEUGD
TOUR.JUNIOR-VROUWEN.(2012.07.30 T/M 08.04)
Junior-Vrouwen Proloog: 1. Christina
Siggaard Denemarken; 2. Solveig Edy Noorwegen; 3. Milda Jankauskait
Lithuania; 4. Cecilie Utrup Ludwig Denemarken; 5. Melissa Steenhof Ureterp; 6.
Zavinta Titenyt Lithuania; 7. Melanie Klement Diphoorn; 8. Reda Kaulinskait
Lithuania; 9. Alexandra Nessmar Zweden; 10. Tiril Mohr Noorwegen; 11. Riejanne
Markus Amsteveel; 12. Danique Braam Veenwouden; 13. Ann-Leonie Wiechmann
Duitsland; 14. Lauren Arnouts Rijsbergen; 15. Nike Beckeringh Amstelveen; 16.
Keira Mc Vitty Engeland; 17. Louise Marie Olsen Denemarken; 18. Nathasja
Heijting Beilen; 19. Emily Barnes Engeland; 20. Eline Brustad Noorwegen;
Junior-Vrouwen.Omloop 1. Nike
Beckeringh Amstelveen; 2. Lisa Carolin Happke Engeland; 3. Riejanne Markus
Amstelveen; 4. Ann-Leonie Wiechmann Duitsland; 5. Christina Siggaard
Denemarken; 6. Nathasja Heijting Beilen; 7. Milda Jankauskaité Lithuania; 8.
Julie Gudlowski Duitsland; 9. Eline Brustad Noorwegen; 10. Keira Mc Vitty
Engeland; 11. Alice Barnes Engeland; 12. Solveig Edøy Noorwegen; 13. Cecilie
Utrup Ludwig Denemarken; 14. Amalie Winter Olsen Denemarken; 15. Alexandra
Nessmar Zweden; 16. Danique Braam Veenwouden; 17. Zavinta Titenyté Lithuania;
18. Melissa Steenhof Ureterp; 19. Cindy Hoffmann Duitsland; 20. Reda
Kaulinskaité Lithuania;
Junior-Vrouwen.Klassieker: 1. Nike
Beckeringh Amstelveen; 2. Milda Jankauskait Lithuania; 3. Julie Gudlowski
Duitsland; 4. Keira Mc Vitty Engeland; 5. Christina Siggaard Denemarken; 6.
Melissa Steenhof Ureterp; 7. Cecilie Utrup Ludwig Denemarken; 8. Louise Marie
Olsen Denemarken; 9. Zavinta Titenyt Lithuania; 10. Reda Kaulinskait
Lithuania; 11. Mascha Mulder Ridderkerk; 12. Jurgita Kubilinait Lithuania; 13. Riejanne Markus Amstelveen;
14. Melanie Klement Diphoorn; 15. Jamie de Jong Goes; 16. Melissa van der Peet
Den Haag; 17. Danique Braam Veenwouden; 18. Eline Brustad Noorwegen; 19.
Solveig Edy Noorwegen; 20. Sina Ulbricht Duitsland;
Junior-Vrouwen.Criterium: 1. Nike
Beckeringh Amstelveen; 2. Melissa Steenhof Ureterp; 3. Milda Jankauskait
Lithuania; 4. Keira Mc Vitty Engeland; 5. Cecilie Utrup Ludwig Denemarken; 6.
Louise Marie Olsen Denemarken; 7. Charlotte Friestad Noorwegen; 8. Melanie
Klement Diphoorn; 9. Ann-Leonie Wiechmann Duitsland; 10. Riejanne Markus
Amstelveen; 11. Lisa Carolin Happke Engeland; 12. Jamie de Jong Goes; 13.
Nathasja Heijting Beilen; 14. Amalie Winter Olsen Denemarken; 15. Malin
Nystrand Zweden; 16. Danique Braam Veenwouden; 17. Alice Barnes Engeland; 18.
Eline Brustad Noorwegen; 19. Melissa van der Peet Den Haag; 20. Cindy Hoffmann
Duitsland;
Junioren-Vrouwen.Tijdrit: 1. Christina
Siggaard Denemarken; 2. Solveig Edy Noorwegen; 3. Lauren Arnouts Rijsbergen;
4. Alice Barnes Engeland; 5. Charlotte Friestad Noorwegen; 6. Riejanne Markus
Amstelveen; 7. Amalie Winter Olsen Denemarken; 8. Melissa Steenhof Ureterp; 9.
Wendy Oosterwoud Ureterp; 10. Eline Brustad Noorwegen; 11. Alexandra Nessmar
Zweden; 12. Ann-Leonie Wiechmann Duitsland; 13. Louise Marie Olsen Denemarken;
14. Milda Jankauskait Lithuania; 15. Zavinta Titenyt Lithuania; 16. Linn
Gustafsson Zweden; 17. Cecilie Utrup Ludwig Denemarken; 18. Danique Braam
Veenwouden; 19. Keira Mc Vitty Engeland; 20. Julie Valgren Denemarken;
Junior-Vrouwen.Criterium: 1. Nike Beckeringh
Amstelveen; 2. Lisa Carolin Happke Engeland; 3. Keira Mc Vitty Engeland; 4.
Julie Gudlowski Duitsland; 5. Nathasja Heijting Beilen; 6. Milda Jankauskaité
Lithuania; 7. Christina Siggaard Denemarken; 8. Charlotte Friestad Noorwegen;
9. Cecilie Utrup Ludwig Denemarken; 10. Melissa van der Peet Den Haag; 11.
Alice Barnes Engeland; 12. Melissa Steenhof Ureterp; 13. Sina Ulbricht
Duitsland; 14. Mascha Mulder Ridderkerk; 15. Reda Kaulinskaité Lithuania; 16.
Eline Brustad Noorwegen; 17. Louise Marie Olsen Denemarken; 18. Riejanne Markus
Amstelveen; 19. Ann-Leonie Wiechmann Duitsland; 20. Solveig Edøy Noorwegen;
Junior-Vrouwen.Eindklassement: 1. Christina
Siggaard Denemarken; 2. Melissa Steenhof Ureterp; 3. Milda Jankauskaité
Lithuania; 4. Nike Beckeringh Amstelveen; 5. Keira Mc Vitty Engeland; 6.
Cecilie Utrup Ludwig Denemarken; 7. Louise Marie Olsen Denemarken; 8. Zavinta
Titenyté Lithuania; 9. Julie Gudlowski Duitsland; 10. Mascha Mulder Ridderkerk;
11. Jurgita Kubiliünaité Lithuania; 12. Reda Kaulinskaité Lithuania; 13.
Solveig Edøy Noorwegen; 14. Riejanne Markus Amstelveen; 15. Charlotte Friestad
Noorwegen; 16. Alice Barnes Engeland; 17. Amalie Winter Olsen Denemarken; 18.
Eline Brustad Noorwegen; 19. Wendy Oosterwoud Ureterp; 20. Danique Braam Veenwouden;
ASSEN.JEUGD
TOUR.NIEUWELING-MEISJES.(2012.07.30 T/M 08.04)
Nieuweling-Meisjes.Proloog: 1. Kyra
Lamberink Bergentheim; 2. Grace Garner Engeland; 3. Jeanne Korevaar
Groot-Ammers; 4. Ema Manikait Litouwen; 5. Chanella Stougje Zuidland; 6.
Willeke de Jong Ubbena; 7. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 8. Pernille
Mathiesen Denemarken; 9. Sanne van der Zijden Tiel; 10. Amalie Dideriksen
Denemarken; 11. Melissa Lowther Engeland; 12. Daphne Hommes Dedemsvaart; 13.
Lindy van Anrooij Kapelle; 14. Dyann Veenstra Emmen; 15. Femke Geeris Geldrop;
16. Paige Milward Engeland; 17. Fianna Stenveld Garnwerd; 18. Esmee Oosterman
Gieten; 19. Yvette Broex Ouderkerk aan de Amstel; 20. Liena de Jong Ubbena;
Nieuweling-Meisjes.Omloop: 1. Marjolein
van 't Geloof Dirksland; 2. Femke Geeris Geldrop; 3. Esmee Oosterman Gieten; 4.
Marjolein Wijkel Exloo; 5. Jeanne Korevaar Groot Ammers; 6. Chanella Stougje
Zuidland; 7. Lucy Harper Engeland; 8. Abigail Dentus Engeland; 9. Fianna
Stenveld Granwerd; 10. Paulien Koster Delstrahuizen; 11. Grace Garner Engeland;
12. Amalie Dideriksen Denemarken; 13. Paige Milward Engeland; 14. Bethany
Hayward Engeland; 15. Willeke de Jong Ubbena; 16. Melissa Lowther Engeland; 17.
Liena de Jong Ubbena; 18. Anne Huinen Noordwijk; 19. Nurit Engelmayer
Duitsland; 20. Lindy van Anrooij Kapelle;
Nieuweling-Meisjes.Klassieker: 1. Chanella
Stougje Zuidland; 2. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 3. Amalie Dideriksen
Denemarken; 4. Willeke de Jong Ubbena; 5. Paulien Koster Delfstrahuizen; 6.
Marjolein Wijkel Exloo; 7. Ema Manikait Litouwen; 8. Liena de Jong Ubbena; 9.
Fianna Stenveld Garnwerd; 10. Daphne Hommes Dedemsvaart; 11. Pernille Mathiesen
Denemarken; 12. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 13. Yvette Broex Ouderkerk
aan de Amstel; 14. Pernilla van Rozelaar Medemblik; 15. Eline Hoppezak
Nieuwerkerk aan de IJssel; 16. Esmee Oosterman Gieten; 17. Paige Milward
Engeland; 18. Josephine Meyer Duitsland; 19. Sanne van der Zijden Tiel; 20.
Anne Huinen Noordwijk;
Nieuweling-Meisjes.Criterium: 1. Amalie
Dideriksen Denemarken; 2. Grace Garner Engeland; 3. Chanella Stougje Zuidland;
4. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 5. Ema Manikait Litouwen; 6. Marjolein Wijkel
Exloo; 7. Willeke de Jong Ubbena; 8. Paulien Koster Delstrahuizen; 9. Marjolein
van 't Geloof Dirksland; 10. Melissa Lowther Engeland; 11. Esmee Oosterman
Gieten; 12. Kimberley English Engeland; 13. Femke Geeris Geldrop; 14. Daphne
Hommes Dedemsvaart; 15. Michelle de Graaf Apeldoorn; 16. Francesca
Morgans-Slader Engeland; 17. Desiree Liegeois Eijsden; 18. Abigail Dentus
Engeland; 19. Paige Milward Engeland; 20. Josephine Meyer Duitsland;
Nieuweling-Meisjes.Tijdrit: 1. Pernille
Mathiesen Denemarken; 2. Chanella Stougje Zuidland; 3. Grace Garner Engeland;
4. Lindy van Anrooij Kapelle; 5. Amalie Dideriksen Denemarken; 6. Daphne Hommes
Dedemsvaart; 7. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 8. Ema Manikait Litouwen; 9.
Femke Geeris Geldrop; 10. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 11. Melissa
Lowther Engeland: 12. Sanne van der Zijden Tiel; 13. Yvette Broex Ouderkerk aan
de Amstel; 14. Fianna Stenveld Garnwerd; 15. Willeke de Jong Ubbena; 16. Dyann
Veenstra Emmen; 17. Esmee Oosterman Gieten; 18. Kimberley English Engeland; 19.
Liena de Jong Ubbena; 20. Femke Markus Amstelveen;
Nieuweling-Meisjes.Criterium: 1. Amalie
Dideriksen Denemarken; 2. Pernille Mathiesen Denemarken; 3. Chanella Stougje
Zuidland; 4. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 5. Marjolein van 't Geloof
Dirksland; 6. Grace Garner Engeland; 7. Marjolein Wijkel Exloo; 8. Femke Geeris
Geldrop; 9. Paulien Koster Delfstrahuizen; 10. Josephine Meyer Duitsland; 11.
Paige Milward Engeland; 12. Willeke de Jong Ubbena; 13. Daphne Hommes
Dedemsvaart; 14. Eline Hoppezak Nieuwerkerk aan de IJssel; 15. Fianna Stenveld
Garnwerd; 16. Sanne van der Zijden Tiel; 17. Abigail Dentus Engeland; 18.
Bethany Hayward Engeland; 19. Lucy Harper Engeland; 20. Liena de Jong Ubbena;
Nieuweling-Meisjes.Eindklassement 1. Pernille
Mathiesen Denemarken; 2. Chanella Stougje Zuidland; 3. Jeanne Korevaar
Groot-Ammers; 4. Amalie Dideriksen Denemarken; 5. Daphne Hommes Dedemsvaart; 6.
Marjolein van 't Geloof Dirksland; 7. Willeke de Jong Ubbena; 8. Fianna
Stenveld Granwerd; 9. Liena de Jong Ubbena; 10. Marjolein Wijkel Exloo; 11.
Lindy van Anrooij Kapelle; 12. Sanne van der Zijden Tiel; 13. Yvette Broex
Ouderkerk aan de Amstel; 14. Esmee Oosterman Gieten; 15. Kimberley English
Engeland; 16. Abigail Dentus Engeland; 17. Anne Huinen Noordwijk; 18. Eline
Hoppezak Nieuwerkerk aan de IJssel; 19. Josephine Meyer Duitsland; 20. Pernilla
van Rozelaar Medemblik;
ASSEN.JEUGD
TOUR.JUNIOREN.(2013.07.29 T/M 08.03
Junioren Proloog: 1. Jelle
Wolsink Hengelo ov; 2. Peter Lenderink Ommen; 3. Bas Tietema Zwolle; 4. Tom
Wirtgen Luxemburg; 5. Stijn van Erp Groessen; 6. Niels Goeree Borger; 7.
Hartthijs de Vries Kollum; 8. Benjamin Zuidema Dokkum; 9. Joshua Henkel
Duitsland; 10. Anders Fynbo 11. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 12. Abe Celi
Oosterthout Nb; 13. Mitchell Cornelisse Amsterdam; 14. Gosse van der Meer Surhuizum;
15. Julian Spierings Zoetermeer; 16. Robin Lowik Vriezenveen; 17. Stefan Kreder
Zevenhuizen; 18. Sytze Bakker Diever; 19. Marco-Tapio Niemi 20. Jan David de
Haan Oudega;
Junioren.Criterium: 1. Niels
Goeree Borger; 2. Peter Lenderink Ommen; 3. Mitchell Cornelisse Amsterdam; 4.
Thom Martens Zoetermeer; 5. Casper Hillstrøm Denemarken: 6. Bas Tietema Zwolle;
7. Stefan Kreder Zevenhuizen; 8. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 9. Tom
Wirtgen Luxemburg; 10. Coen Onderwater Lisse; 11. Falko den Hartog Heelsum; 12.
Benjamin Zuidema Dokkum; 13. Andrew Leigh Engeland: 14. Julius van den Berg 15.
Robin Lowik Vriezenveen; 16. Hartthijs de Vries Kollum; 17. Eit Visser De Wilp;
18. Joshua Henkel Duitsland; 19. Thijs Bon Alphen aan den Rijn; 20. Jan David
de Haan Oudega;
Junioren.Klassieker: 1. Bas
Tietema Zwolle; 2. Stefan Kreder Zevenhuizen; 3. Patrick van der Duin
Nieuw-Roden; 4. Niels Goeree Borger; 5. Hartthijs de Vries Kollum; 6. Eit
Visser De Wilp; 7. Peter Lenderink Ommen; 8. Rick Goeree Borger; 9. Jordi
Boerman Zwolle; 10. Louis Rohde Duitsland; 11. Julius van den Berg 12. Andrew
Leigh Engeland: 13. Casper Hillstrøm Denemarken: 14. Flip Alkemade Noordwijk
Zh; 15. Justin Timmermans Hardenberg; 16. Benjamin Zuidema Dokkum; 17. Paul
Rooij Hoofddorp; 18. Robin Lowik Vriezenveen; 19. Harro Groeneveld Zalk; 20.
Stan Veldscholten Oldenzaal;
Junioren.Tijdrit: 1. Bas
Tietema Zwolle; 2. Peter Lenderink Ommen; 3. Tom Wirtgen Luxemburg; 4. Niels
Goeree Borger; 5. Robin Lowik Vriezenveen; 6. Stefan Kreder Zevenhuizen; 7.
Julius van den Berg Purmerend; 8. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 9.
Marco-Tapio Niemi Finland; 10. Flip Alkemade Noordwijk Zh; 11. Hartthijs de
Vries Kollum; 12. Anders Fynbo Denemarken; 13. Jelle Wolsink Hengelo ov; 14.
Jan David de Haan Oudega; 15. Eit Visser De Wilp; 16. Casper Hillstrøm
Denemarken; 17. Andrew Leigh Engeland; 18. Abe Celi Oosterthout Nb; 19. Coen
Onderwater Lisse; 20. Kevin Minten Mill;
Junioren.Omloop: 1. Mitchell Cornelisse
Amsterdam; 2. Rick Goeree Borger; 3. Tom Wirtgen Luxemburg; 4. Stefan Kreder
Zevenhuizen; 5. William Thomas Engeland; 6. Robin Lowik Vriezenveen; 7.
Hartthijs de Vries Kollum; 8. Abe Celi Oosterthout Nb; 9. Justin Timmermans
Hardenberg; 10. Casper Hillstrøm Denemarken; 11. Julian Spierings Zoetermeer;
12. Eit Visser De Wilp; 13. Peter Lenderink Ommen; 14. David van der Wal
Harderwijk; 15. Thom Martens Zoetermeer; 16. Falko den Hartog Heelsum; 17. Jan
David de Haan Oudega; 18. Louis Rohde Duitsland; 19. Benjamin Zuidema Dokkum;
20. Flip Alkemade Noordwijk Zh;
Junioren.Criterium: 1. Julius
van den Berg Purmerend; 2. Jelle Wolsink Hengelo ov; 3. Bas Tietema Zwolle; 4.
Stefan Kreder Zevenhuizen; 5. Louis Rohde Duitsland; 6. Patrick van der Duin
Nieuw-Roden; 7. David van der Wal Harderwijk; 8. Jordi Boerman Zwolle; 9. Henk
Weerman Wolvega; 10. Benjamin Zuidema Dokkum; 11. Niels Goeree Borger; 12. Tom
Wirtgen Luxemburg; 13. William Thomas Engeland; 14. Paul Rooij Hoofddorp; 15.
Carsten Seifert Duitsland; 16. Jan David de Haan Oudega; 17. Mitchell
Cornelisse Amsterdam; 18. Justin Timmermans Hardenberg; 19. Kevin Minten Mill;
20. Peter Lenderink Ommen;
Junioren Eindklassement: 1. Peter
Lenderink Ommen;2. Stefan Kreder Zevenhuizen; 3. Bas Tietema Zwolle; 4. Niels
Goeree Borger; 5. Hartthijs de Vries Kollum; 6. Eit Visser De Wilp; 7. Rick
Goeree Borger; 8. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 9. Tom Wirtgen Luxemburg;
10. Robin Lowik Vriezenveen; 11. Casper Hillstrøm Denemarken; 12. Julius van
den Berg Purmerend; 13. Justin Timmermans Hardenberg; 14. William Thomas
Engeland; 15. Andrew Leigh Engeland; 16. Julian Spierings Zoetermeer; 17. Jan
David de Haan Oudega; 18. Jordi Boerman Zwolle; 19. Louis Rohde Duitsland; 20. Benjamin Zuidema Dokkum;
ASSEN.JEUGD
TOUR.NIEUWELINGEN.(2013.07.29 T/M 08.03
Nieuwelingen Proloog: 1. Niklas
Larsen Denemarken; 2. Truls Saedberg Aasland Denemarken; 3. Harmen Krul
Tjalleberd; 4. Jan Blankenhagen Duitsland; 5. Thierry Bouckaert Lisse; 6. Marten
Kooistra Jonkerslan; 7. Mathias Norsgaard Canyon Young Heroes 8. Reto Mueller
Zwitserland; 9. Fabian Brennan Engeland; 10. Bram Welten Moergestel; 11. Joseph
Fry Engeland; 12. Nicolai Petersen ACR Amager Cykelring 13. Douwe Schaafsma De
Valom; 14. Jacob Board Engeland; 15. Mikkel Frohlich Honoré Denemarken; 16.
Niels Griemink Klazienaveen; 17. Cyril Lomazzi Luxemburg; 18. Jarri Stravers
Groot-Ammers; 19. David Barnes Engeland; 20. Mathieu Rigollot Canyon Young
Heroes
Nieuwelingen.Criterium: 1. Marten
Kooistra Jonkerslan; 2. Niklas Larsen Denemarken; 3. Alex Mengoulas Almere; 4.
Bram Welten Moergestel; 5. Emil Svendsbø Noorwegen; 6. Joseph Fry Engeland; 7.
Tom Wijkel Exloo; 8. Danny Voogt Wormer; 9. Reto Mueller Zwitserland; 10.
Mikkel Frohlich Honoré Denemarken; 11. Jonathan Couanon Frankrijk; 12. David
Barnes Engeland; 13. Mats Buning Alkmaar; 14. Luke Morgan Engeland; 15. Jarri
Stravers Groot-Ammers; 16. Tom Wijfje Ter Aar; 17. Marcus Burnett Engeland; 18.
Remon Jager Assen; 19. Fabian Brennan Engeland; 20. Yannick Detant Purmerend;
Nieuwelingen.Klassieker: 1. Bram
Welten Moergestel; 2. Tom Wijfje Ter Aar; 3. Alex Mengoulas Almere; 4. Tom
Wijkel Exloo; 5. David Dekker Belgie; 6. Jonathan Couanon Frankrijk; 7. Jesse
Lagendijk Alphen aan den Rijn; 8. Joseph Fry Engeland; 9. Patrick Coster
Hasselt; 10. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 11. Remon Jager Assen; 12.
Yannick Detant Purmerend; 13. Lucca Felix Happke Duitsland; 14. Niklas Larsen
Denemarken; 15. Joakim Kjemhus Noorwegen; 16. David Barnes Engeland; 17. Niels
Griemink Klazienaveen; 18. Connor Vernon Australie; 19. Djoerd van Dessel
Breda; 20. Ron Groeneveld Zalk;
Nieuwelingen.Tijdrit: 1. Niklas
Larsen Denemarken; 2. Michael O'Loughlin Ierland; 3. Mikkel Frohlich Honoré
Denemarken; 4. Joseph Fry Engeland; 5. Mads Hjort Denemarken; 6. Anthon Charmig
Denemarken; 7. Douwe Schaafsma De Valom; 8. Yannick Detant Purmerend; 9. Alex
Mengoulas Almere; 10. Thierry Bouckaert Lisse; 11. Bram Welten Moergestel; 12.
Truls Saedberg Aasland Noorwegen; 13. Luke Morgan Engeland; 14. Marten Kooistra
Jonkerslan; 15. Dion van Nierop Zoeterwoude; 16. Janiek Zandvliet Langezwaag;
17. Luca Henn 18. David Dekker Hedel; 19. Niels Griemink Klazienaveen; 20.
Jonathan Couanon Frankrijk;
Nieuwelingen.Omloop: 1. Bram
Welten Moergestel; 2. Remon Jager Assen; 3. Harmen Krul Tjalleberd; 4. Mikkel
Frohlich Honoré Denemarken; 5. Tom Wijkel Exloo; 6. Luke Morgan Engeland; 7.
Tom Wijfje Ter Aar; 8. Robbert Wagenmakers Assen; 9. Mats Buning Alkmaar; 10.
Jonathan Couanon Frankrijk; 11. Michael van Steen Alphen Nb; 12. Joseph Fry
Engeland; 13. Emil Svendsbø Noorwegen; 14. Marcus Burnett Engeland; 15. Alex
Braybrooke Engeland; 16. Wesley Peters Doenrade; 17. Yannick Detant Purmerend;
18. Connor Vernon Australie; 19. Djoerd van Dessel Breda; 20. Antonie van
Noppen Ridderkerk;
Nieuwelingen.Criterium.01e serie: 1. Truls
Saedberg Aasland Noorwegen; 2. Mathieu Rigollot 3. Patrick Coster Hasselt; 4.
Jon Schoonewille Klazienaveen; 5. Matt Lansley 6. Niklas Schenk 7. Marco Mook
Alphen aan den Rijn; 8. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 9. Tijmen van den
Berg Rijssen; 10. Callum Mackie 11. Luc Wirtgen 12. Alexander Böse 13. Alden
Chazan Arnhem; 14. Corné ten Hove Elburg; 15. Thijs Bijwaard Hillegom; 16.
Sindre Reidar Hole Mohr 17. Jacob Board Engeland; 18. Micha Gankema Assen; 19.
Teun Mouris Ouderkerk aan den Amstel; 20. Buauna Ball
Nieuwelingen.Criterium.02e serie: 1. Bram
Welten Moergestel; 2. Remon Jager Assen; 3. Yannick Detant Purmerend; 4. Tom
Wijkel Exloo; 5. Reto Mueller Zwitserland; 6. Jonathan Couanon Frankrijk; 7.
Mikkel Frohlich Honoré Denemarken; 8. Alex Mengoulas Almere; 9. Tom Wijfje Ter
Aar; 10. Danny Voogt Wormer; 11. Joseph Fry Engeland; 12. Lucca Felix Happke
Duitsland; 13. Mats Buning Alkmaar; 14. Luke Morgan Engeland; 15. David Barnes
Engeland; 16. Joakim Kjemhus Noorwegen; 17. Thierry Bouckaert Lisse; 18. Niklas
Larsen Denemarken; 19. Jarri Stravers Groot-Ammers; 20. Robbert Wagenmakers
Assen;
Nieuwelingen Eindklassement: 1. Niklas
Larsen Denemarken; 2. Alex Mengoulas Almere; 3. Marten Kooistra Jonkerslan; 4.
Bram Welten Moergestel; 5. Joseph Fry Engeland; 6. Yannick Detant Purmerend; 7.
Mads Hjort Denemarken; 8. Tom Wijfje Ter Aar; 9. Anthon Charmig Denemarken; 10.
Tom Wijkel Exloo; 11. Thierry Bouckaert Lisse; 12. Jonathan Couanon Frankrijk;
13. David Dekker Hedel; 14. Luke Morgan Engeland; 15. Fabian Brennan Engeland;
16. Luca Henn 17. Dion van Nierop Zoeterwoude; 18. Etienne Georgi Engeland; 19.
Remon Jager Assen; 20. Dylan Drent Spaubeek;
ASSEN.JEUGD
TOUR.JUNIOR-VROUWEN.(2013.07.29 T/M 08.03
Junior-Vr/Nieuweling-Meisjes Proloog: 1. Grace
Garner Engeland; 2. Solveig Edoy Noorwegen; 3. Femke Geeris Geldrop; 4. Maaike
Boogaard Zwaag; 5. Chanella Stougje Zuidland; 6. Danique Braam Veenwouden; 7.
Willeke de Jong Ubbena; 8. Sanne Bouwmeester Westerbork; 9. Arianna Pruisscher
Nieuw-Dordrecht; 10. Jip van den Bos Oostknollendam; 11. Jeanne Korevaar
Groot-Ammers; 12. Susanne Andersen Noorwegen; 13. Fleur Nagengast Beilen; 14.
Esmee Oosterman Gieten; 15. Karolina Bacenaite Denemarken; 16. Emma Jorgensen
Denemarken 17. Lucy Harper Engeland; 18. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 19.
Melissa van der Peet Den Haag; 20. Anne Huinen Noordwijk;
Junior-Vrouwen.Criterium: 1. Jeanne
Korevaar Groot-Ammers; 2. Jip van den Bos Oostknollendam; 3. Marjolein van 't
Geloof Dirksland; 4. Jelena Eric Sbr: 5. Chanella Stougje Zuidland; 6. Sanne
Bouwmeester Westerbork; 7. Lisa Carolin Happke Duitsland; 8. Esmee Oosterman
Gieten; 9. Julia Karlsson Zweden; 10. Melissa Steenhof Ureterp; 11. Eline
Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 12. Solveig Edoy Noorwegen; 13. Kyara
Stijns Bunde; 14. Wendy Oosterwoud Ureterp; 15. Willeke de Jong Ubbena; 16.
Danique Braam Veenwouden; 17. Marjolein Wijkel Exloo; 18. Melissa van der Peet
Den Haag; 19. Femke Geeris Geldrop; 20. Femke Markus Amstelveen;
Junior-Vrouwen.Klassieker: 1. Jeanne
Korevaar Groot-Ammers; 2. Chanella Stougje Zuidland; 3. Willeke de Jong Ubbena;
4. Lisa Carolin Happke Duitsland; 5. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 6.
Jelena Eric Sbr: 7. Kyara Stijns Bunde; 8. Marjolein Wijkel Exloo; 9. Melissa
Steenhof Ureterp; 10. Femke Geeris Geldrop; 11. Kajsa Persson Zweden; 12. Esmee
Oosterman Gieten; 13. Julia Karlsson Zweden; 14. Jip van den Bos Oostknollendam;
15. Solveig Edoy Noorwegen; 16. Sanne Bouwmeester Westerbork; 17. Jamie de Jong
Goes; 18. Ellinor Huusko Zweden; 19. Malin Nystrand Zweden; 20. Wendy
Oosterwoud Ureterp;
Junior-Vrouwen.Tijdrit: 1. Solveig
Edoy Noorwegen; 2. Chanella Stougje Zuidland; 3. Jeanne Korevaar Groot-Ammers;
4. Linda Haller Zweden; 5. Wendy Oosterwoud Ureterp; 6. Femke Geeris Geldrop;
7. Kyara Stijns Bunde; 8. Julia Karlsson Zweden; 9. Melissa Steenhof Ureterp;
10. Alina Lange Duitsland; 11. Ingvild Tangen Noorwegen; 12. Femke Markus
Amstelveen; 13. Sanne Bouwmeester Westerbork; 14. Marjolein van 't Geloof
Dirksland; 15. Alice Andersson Zweden; 16. Ellinor Huusko Zweden; 17. Esmee
Oosterman Gieten; 18. Kajsa Persson Zweden; 19. Willeke de Jong Ubbena; 20.
Danique Braam Veenwouden;
Junior-Vrouwen.Omloop: 1. Jeanne
Korevaar Groot-Ammers; 2. Chanella Stougje Zuidland; 3. Julia Karlsson Zweden;
4. Solveig Edoy Noorwegen; 5. Femke Geeris Geldrop; 6. Marjolein van 't Geloof
Dirksland; 7. Marjolein Wijkel Exloo; 8. Jelena Eric 9. Malin Nijstrand Zweden;
10. Jamie de Jong Goes; 11. Sanne Bouwmeester Westerbork; 12. Melissa Steenhof
Ureterp; 13. Melissa van der Peet Den Haag; 14. Eline Hoppezak Nieuwerkerk aan
den IJssel; 15. Kyara Stijns Bunde; 16. Lisa Carolin Happke Duitsland; 17.
Francesca Morgans-Slader Engeland; 18. Jip van den Bos Oostknollendam; 19.
Danique Braam Veenwouden; 20. Pernilla van Rozelaar Medemblik;
Junior-Vrouwen.Criterium: 1. Chanella
Stougje Zuidland; 2. Melissa Steenhof Ureterp; 3. Sanne Bouwmeester Westerbork;
4. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 5. Marjolein Wijkel Exloo; 6. Kyara Stijns
Bunde; 7. Jelena Eric 8. Esmee Oosterman Gieten; 9. Lisa Carolin Happke
Duitsland; 10. Eline Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 11. Jamie de Jong Goes;
12. Julia Karlsson Zweden; 13. Femke Geeris Geldrop; 14. Kajsa Persson Zweden;
15. Solveig Edoy Noorwegen; 16. Melissa van der Peet Den Haag; 17. Francesca
Morgans-Slader Engeland; 18. Tora Helene Sel Noorwegen; 19. Pernilla van
Rozelaar Medemblik; 20. Jip van den Bos Oostknollendam;
Junior-Vrouwen Eindklassement: 1. Chanella
Stougje Zuidland; 2. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 3. Solveig Edoy Noorwegen;
4. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 5. Julia Karlsson Zweden; 6. Kyara Stijns
Bunde; 7. Melissa Steenhof Ureterp; 8. Sanne Bouwmeester Westerbork; 9. Esmee
Oosterman Gieten; 10. Jip van den Bos Oostknollendam; 11. Jelena Eric 12. Lisa
Carolin Happke Duitsland; 13. Femke Geeris Geldrop; 14. Willeke de Jong Ubbena;
15. Kajsa Persson Zweden; 16. Marjolein Wijkel Exloo; 17. Wendy Oosterwoud
Ureterp; 18. Eline Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 19. Femke Markus
Amstelveen; 20. Melissa van der Peet Den Haag;
ASSEN.JEUGD
TOUR.NIEUWELING-MEISJES.(2013.07.29 T/M 08.03
Nieuweling-Meisjes.Criterium: 1. Susanne
Andersen Noorwegen; 2. Fleur Nagengast Beilen; 3. Arianna Pruisscher
Nieuw-Dordrecht; 4. Liena de Jong Ubbena; 5. Maaike Boogaard Zwaag; 6. Emma
Jorgensen Denemarken 7. Paige Milward Engeland; 8. Anne Huinen Noordwijk; 9.
Kylie Waterreus Ulestraten; 10. Lucy Harper Engeland; 11. Lisa de Jong
Oosterwolde Fr; 12. Simone Eg Denemarken; 13. Claudia Jongerius Hoogerheide;
14. Pernille Mathiesen Denemarken; 15. Grace Garner Engeland; 16. Paulien
Koster Delfstrahuizen; 17. Floor Weerink Exloo; 18. Denise Gunst Yerseke; 19.
Maaike Brandwagt Zwolle; 20. Delore Stougje Zuidland;
Nieuweling-Meisjes.Klassieker: 1. Susanne
Andersen Noorwegen; 2. Grace Garner Engeland; 3. Maaike Boogaard Zwaag; 4.
Paulien Koster Delfstrahuizen; 5. Emma Jorgensen Denemarken 6. Anne Huinen
Noordwijk; 7. Fleur Nagengast Beilen; 8. Simone Eg Denemarken; 9. Arianna
Pruisscher Nieuw-Dordrecht; 10. Delore Stougje Zuidland; 11. Liena de Jong
Ubbena; 12. Michelle de Graaf Apeldoorn; 13. Denise Gunst Yerseke; 14. Claudia
Jongerius Hoogerheide; 15. Merel Hofman Bergschenhoek; 16. Lisa de Jong
Oosterwolde Fr; 17. Floor Weerink Exloo; 18. Kylie Waterreus Ulestraten; 19.
Lucy Harper Engeland; 20. Edie Rees Luxemburg;
Nieuweling-Meisjes.Tijdrit: 1. Maaike
Boogaard Zwaag; 2. Pernille Mathiesen Denemarken; 3. Claudia Jongerius
Hoogerheide; 4. Nicole Steiginga Exmorra; 5. Simone Eg Denemarken; 6. Grace
Garner Engeland; 7. Fleur Nagengast Beilen; 8. Anne Huinen Noordwijk Zh; 9.
Delore Stougje Zuidland; 10. Lucy Harper Engeland; 11. Merel Hofman Bleiswijk;
12. Arianna Pruisscher Nieuw-Dordrecht; 13. Emma Jorgensen Denemarken; 14.
Kylie Waterreus Ulestraten; 15. Denise Gunst Yerseke; 16. Lisa de Jong
Oosterwolde Fr; 17. Liena de Jong Ubbena; 18. Yvette Broex Ouderkerk aan den
Amstel; 19. Floor Weerink Exloo; 20. Michelle de Graaf Apeldoorn;
Nieuweling-Meisjes.Omloop: 1. Emma
Jorgensen Denemarken; 2. Denise Gunst Yerseke; 3. Delore Stougje Zuidland; 4.
Grace Garner Engeland; 5. Anne Huinen Noordwijk Zh; 6. Maaike Boogaard Zwaag;
7. Lucy Harper Engeland; 8. Fleur Nagengast Beilen; 9. Merel Hofman Bleiswijk;
10. Claudia Jongerius Hoogerheide; 11. Susanne Andersen Noorwegen; 12. Kylie
Waterreus Ulestraten; 13. Floor Weerink Exloo; 14. Arianna Pruisscher Nieuw-Dordrecht;
15. Paige Milward Engeland; 16. Abigail Van Twisk Engeland; 17. Lisa de Jong
Oosterwolde Fr; 18. Michelle de Graaf Apeldoorn; 19. Karolina Bacenaite
Litouwen; 20. Nicole Steiginga Exmorra;
Nieuweling-Meisjes.Criterium: 1. Grace
Garner Engeland; 2. Maaike Boogaard Zwaag; 3. Liena de Jong Ubbena; 4. Paige
Milward Engeland; 5. Michelle de Graaf Apeldoorn; 6. Emma Jorgensen Denemarken;
7. Arianna Pruisscher Nieuw-Dordrecht; 8. Denise Gunst Yerseke; 9. Gemma
Esselaar Stein; 10. Paulien Koster Delfstrahuizen; 11. Fleur Nagengast Beilen;
12. Merel Hofman Bleiswijk; 13. Claudia Jongerius Hoogerheide; 14. Lucy Harper
Engeland; 15. Susanne Andersen Noorwegen; 16. Abigail Van Twisk Engeland; 17.
Kylie Waterreus Ulestraten; 18. Nicole Steiginga Exmorra; 19. Karolina
Bacenaite Litouwen; 20. Simone Eg Denemarken;
Nieuweling-Meisjes Eindklassement: 1. Maaike
Boogaard Zwaag; 2. Grace Garner Engeland; 3. Fleur Nagengast Beilen; 4. Emma
Jorgensen Denemarken; 5. Simone Eg Denemarken; 6. Susanne Andersen Noorwegen;
7. Anne Huinen Noordwijk Zh; 8. Paulien Koster Delfstrahuizen; 9. Pernille
Mathiesen Denemarken; 10. Claudia Jongerius Hoogerheide; 11. Arianna Pruisscher
Nieuw-Dordrecht; 12. Lucy Harper Engeland; 13. Liena de Jong Ubbena; 14. Kylie
Waterreus Ulestraten; 15. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 16. Delore Stougje
Zuidland; 17. Denise Gunst Yerseke; 18. Michelle de Graaf Apeldoorn; 19. Floor
Weerink Exloo; 20. Merel Hofman Bleiswijk;
ASSEN.JEUGD
TOUR.JUNIOREN.( 2014.07.28 T/M 08.02 )
Junioren Proloog (07.28): 1. Peter
Lenderink Ommen; 2. Erlend Blikra Noorwegen; 3. Til Schuster Duitsland; 4.
Chiel Breukelman Gramsbergen; 5. Michel Bodegraven Elim; 6. Julian Spierings
Zoetermeer; 7. Jarri Stravers Groot-Ammers; 8. Abe Celi Oosterhout Nb; 9. Oliver
Maxwell Engeland; 10. Kristoffer Madsen Noorwegen; 11. Sjoerd Meijer Gaanderen;
12. Michael den Toom Abcoude; 13. Jonas Hougaard Jensen Denemarken; 14.
Alexander Hinz Duitsland; 15. Kelvin Dekker Hedel; 16. Michael van Steen Alphen
Nb; 17. Marten Kooistra Jonkerslan; 18. Anders Fynbo Denemarken; 19. Jakob
Dybdahl Denemarken; 20. Jannick Beck Denemarken;
Junioren 02e rit (07.29): 1. Tom
Wijkel Exloo; 2. Oliver Maxwell Engeland; 3. Abe Celi Oosterhout Nb; 4. Jonas
Rasmussen Denemarken; 5. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 6. Til Schuster
Duitsland; 7. Kelvin Dekker Hedel; 8. Erlend Blikra Noorwegen; 9. Henk Weerman
Wolvega; 10. Julian Spierings Zoetermeer; 11. Peter Lenderink Ommen; 12. Julius
Domnick Duitsland; 13. Mads Torp Denemarken; 14. Marten Kooistra Jonkerslan;
15. Eit Visser De Wilp Gn; 16. Dion van Nierop Zoeterwoude; 17. Sören Pedersen
Denemarken; 18. Jarri Stravers Groot-Ammers; 19. Luke Morgan Engeland; 20.
Thomas Yiangou Engeland;
Junioren 03e rit (07.30): 1. Stefan
Kreder Zevenhuizen Zh; 2. Erlend Blikra Noorwegen; 3. Til Schuster Duitsland;
4. Julian Spierings Zoetermeer; 5. Jakob Dybdahl Denemarken; 6. Yannik Stehlin
Duitsland; 7. Huib Smit Assen; 8. Peter Lenderink Ommen; 9. Michel Bodegraven
Elim; 10. Tom Rees Luxemburg; 11. Henk Weerman Wolvega; 12. Abe Celi Oosterhout
Nb; 13. Luc Weber Duitsland; 14. Jonas Hougaard Jensen Denemarken; 15. Kevin
Minten Mill; 16. Marten Kooistra Jonkerslan; 17. Dylan Drent Spaubeek; 18.
Michael van Steen Alphen Nb; 19. Timo Verbeek Zoetermeer; 20. Julius Domnick
Duitsland;
Junioren 04e rit (07.31): 1. Steven
Schreiber Duitsland; 2. Peter Lenderink Ommen; 3. Jarri Stravers Groot-Ammers;
4. Michel Bodegraven Elim; 5. Marten Kooistra Jonkerslan; 6. Jakob Dybdahl Denemarken;
7. Tom Wijkel Exloo; 8. Mads Torp Denemarken; 9. Abe Celi Oosterhout Nb; 10.
Jonas Hougaard Jensen Denemarken; 11. Dylan Drent Spaubeek; 12. Tom Rees
Luxemburg; 13. Sjoerd Meijer Gaanderen; 14. Harro Groeneveld Zalk; 15. Huib
Smit Assen; 16. Jonas Rasmussen Denemarken; 17. Eit Visser De Wilp Gn; 18. Gijs
Jorna Diemen; 19. Til Schuster Duitsland; 20. Dion van Nierop Zoeterwoude;
Junioren 05e rit (08.01): 1. Harro
Groeneveld Zalk; 2. Peter Lenderink Ommen; 3. Til Schuster Duitsland; 4. Chiel
Breukelman Gramsbergen; 5. Michel Bodegraven Elim; 6. Tom Rees Luxemburg; 7.
Eit Visser De Wilp Gn; 8. Tom Wijkel Exloo; 9. Steven Schreiber Duitsland; 10.
Julius Domnick Duitsland; 11. Ricky Parsons Engeland; 12. Jonas Hougaard Jensen
Denemarken; 13. Oliver Maxwell Engeland; 14. Kevin Minten Mill; 15. Jarri
Stravers Groot-Ammers; 16. Michael van Steen Alphen Nb; 17. Yoeri Tigelaar
Smilde; 18. Jakob Dybdahl Denemarken; 19. Luke Morgan Engeland; 20. Nicolaj
Jeppe Denemarken;
Junioren 06e rit (08.02): 1. Erlend
Blikra Noorwegen; 2. Peter Lenderink Ommen; 3. Harro Groeneveld Zalk; 4. Jonas
Rasmussen Denemarken; 5. Til Schuster Duitsland; 6. Jonas Hougaard Jensen
Denemarken; 7. Huib Smit Assen; 8. Anders Fynbo Denemarken; 9. Abe Celi
Oosterhout Nb; 10. Marten Kooistra Jonkerslan; 11. Rudy Veenstra Augustinusga;
12. Oliver Maxwell Engeland; 13. Sjoerd Meijer Gaanderen; 14. Chiel Breukelman
Gramsbergen; 15. Jakob Dybdahl Denemarken; 16. Michel Bodegraven Elim; 17.
Yannik Stehlin Duitsland; 18. Michael den Toom Abcoude; 19. Mads Torp
Denemarken; 20. Tom Wijkel Exloo;
Junioren Eindklassement (08.02): 1. Erlend
Blikra Noorwegen; 2. Peter Lenderink Ommen; 3. Harro Groeneveld Zalk; 4. Jonas
Rasmussen Denemarken; 5. Til Schuster Duitsland; 6. Jonas Hougaard Jensen Denemarken;
7. Huib Smit Assen; 8. Anders Fynbo Denemarken; 9. Abe Celi Oosterhout Nb; 10.
Marten Kooistra Jonkerslan; 11. Rudy Veenstra Augustinusga; 12. Oliver Maxwell
Engeland; 13. Sjoerd Meijer Gaanderen; 14. Chiel Breukelman Gramsbergen; 15.
Jakob Dybdahl Denemarken; 16. Michel Bodegraven Elim; 17. Yannik Stehlin
Duitsland; 18. Michael den Toom Abcoude; 19. Mads Torp Denemarken; 20. Tom
Wijkel Exloo;
ASSEN.JEUGD
TOUR.NIEUWELINGEN.( 2014.07.28 T/M 08.02 )
Nieuwelingen Proloog (07.28): 1. Reto
Mueller Zwitserland; 2. Truls Aasland Saedberg Noorwegen; 3. Frederik Rodenberg
Madsen Denemarken; 4. Daniel Tulett Engeland; 5. Lewis Askey Engeland; 6. David
Dekker Hedel; 7. Chiel Smit Zuidwolde Dr; 8. Buauna Ball Engeland; 9. Daan van
Sintmaartensdijk Zuidland; 10. Adne van Diest Oude Wetering; 11. Thijs Bijwaard
Hillegom; 12. Julius Johansen Denemarken; 13. Martin Pluto Den Haag; 14. Dion
McCarthy Ierland; 15. Danny van der Tuuk Assen; 16. Joakim Kjemhus Noorwegen;
17. Tristan Parotta Luxenburg; 18. Gijs Meijer Oostwoud; 19. Niklas Märkl
Duitsland; 20. Ide Schelling Den Haag;
Nieuwelingen 02e rit (07.29): 1. Jonas
Rutsch Duitsland; 2. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 3. David Dekker
Hedel; 4. Peter Haslund Denemarken; 5. Gijs Meijer Oostwoud; 6. Frederik
Rodenberg Madsen Denemarken; 7. Niklas Märkl Duitsland; 8. Dion McCarthy
Ierland; 9. Marc Hirschi Zwitserland; 10. Dyan Maldonado Frankrijk; 11. Daniel
Tulett Engeland; 12. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 13. Danilo Wattez
Elim; 14. Luca Felix Happke Duitsland; 15. David Barnes Engeland; 16. Joakim
Kjemhus Noorwegen; 17. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 18. Remon Jager Assen;
19. Joël Zuidema Dokkum; 20. Martin Pluto Den Haag;
Nieuwelingen 03e rit (07.30): 1. Julius
Johansen Denemarken; 2. Niklas Märkl Duitsland; 3. Daan van Sintmaartensdijk
Zuidland; 4. Dion McCarthy Ierland; 5. Tom Wijfje Ter Aar; 6. Peter Haslund
Denemarken; 7. Georg Mew Jensen Engeland; 8. Daniel Tulett Engeland; 9. Karlo
Brüser Duitsland; 10. Reto Mueller Zwitserland; 11. Jonas Rutsch Duitsland; 12.
Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel 13. Joakim Kjemhus Noorwegen; 14.
Jesse de Rooij Hoorn; 15. Antonie van Noppen Ridderkerk; 16. Jon Schoonewille
Klazienaveen; 17. Leon Russenberger Zwitserland; 18. Erik Kämper Duitsland; 19.
Patrick Coster Hasselt; 20. Tristan Parotta Luxenburg;
Nieuwelingen 04e rit (07.31): 1. Tristan
Parotta Luxenburg; 2. Niklas Märkl Duitsland; 3. Dyan Maldonado Frankrijk; 4.
Lewis Askey Engeland; 5. Jonas Rutsch Duitsland; 6. Joakim Kjemhus Noorwegen;
7. Dion McCarthy Ierland; 8. Luca Felix Happke Duitsland; 9. Antonie van Noppen
Ridderkerk; 10. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 11. David Barnes Engeland;
12. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 13. Jon Schoonewille Klazienaveen; 14.
Coen Groot Papendrecht; 15. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel 16. Tim
Naberman Genemuiden; 17. Martin Pluto Den Haag; 18. Pepe Kunert Duitsland; 19.
Johanners Hodapp Duitsland; 20. Gijs Meijer Oostwoud;
Nieuwelingen Serie A 05e rit (08.01): 1. Truls
Aasland Saedberg Noorwegen; 2. Marcus Burnett 3. Adne van Diest Oude Wetering;
4. Thijs Bijwaard Hillegom; 5. Christoffer Gibson 6. Martijn Knoppert
s-Gravenzande; 7. Maarten van Hout Oirschot; 8. Svajunas Straksys 9. Buauna
Ball Engeland; 10. Leon Buijs Aalsmeer; 11. Dylan Teuns 12. Alexander Konijn
Abbekerk; 13. Tom Welten Kruisland; 14. Patrick Manning 15. Mark Smit
Wervershoof; 16. James Ambrose-Parish 17. Timothy Torrie Engeland; 18. Jonatan
Fryland 19. Quinten van Kappel Woerden; 20. Joe Grabowsky
Nieuwelingen Serie B 05e rit (08.01): 1. Frederik
Rodenberg Madsen Denemarken; 2. Ide Schelling Den Haag; 3. Luca Felix Happke
Duitsland; 4. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 5. Julius Johansen
Denemarken; 6. Daniel Tulett Engeland; 7. Remon Jager Assen; 8. Niklas Märkl
Duitsland; 9. Erik Kämper Duitsland; 10. Joakim Kjemhus Noorwegen; 11. Bram
Oosterman Gieten; 12. Patrick Coster Hasselt; 13. Georg Mew Jensen Engeland;
14. Martin Pluto Den Haag; 15. Gijs Meijer Oostwoud; 16. Tom Wijfje Ter Aar;
17. Coen Groot Papendrecht; 18. Lewis Askey Engeland; 19. Leon Russenberger
Zwitserland; 20. Charlie Quarterman
Nieuwelingen 06e rit (08.02): 1. Frederik
Rodenberg Madsen Denemarken; 2. Truls Aasland Saedberg Noorwegen; 3. Reto
Mueller Zwitserland; 4. Karlo Brüser Duitsland; 5. Niklas Märkl Duitsland; 6.
Julius Johansen Denemarken; 7. David Dekker Hedel; 8. Gijs Meijer Oostwoud; 9.
Jonas Rutsch Duitsland; 10. Ide Schelling Den Haag; 11. Daan van Sintmaartensdijk
Zuidland; 12. Remon Jager Assen; 13. Arvydas Birenis Litouwen; 14. Marc Hirschi
Zwitserland; 15. Adne van Diest Oude Wetering; 16. Jesse Lagendijk Alphen aan
den Rijn; 17. Chiel Smit Zuidwolde Dr; 18. Harm Celi Oosterhout Nb; 19. Danny
van der Tuuk Assen; 20. Antonie van Noppen Ridderkerk;
Nieuwelingen Eindklassement (08.02): 1. Jonas
Rutsch Duitsland; 2. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 3. Niklas Märkl
Duitsland; 4. Frederik Rodenberg Madsen Denemarken; 5. Ide Schelling Den Haag;
6. Julius Johansen Denemarken; 7. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 8. David
Dekker Hedel; 9. Dion McCarthy Ierland; 10. Gijs Meijer Oostwoud; 11. Tom
Wijfje Ter Aar; 12. Tristan Parotta Luxenburg; 13. Luca Felix Happke Duitsland;
14. Lewis Askey Engeland; 15. Chiel Smit Zuidwolde Dr; 16. Arvydas Birenis
Litouwen; 17. Antonie van Noppen Ridderkerk; 18. Danny van der Tuuk Assen; 19.
Patrick Coster Hasselt; 20. Erik Kämper Duitsland;
ASSEN.JEUGD
TOUR.JUNIOR-VROUWEN.( 2014.07.28 T/M 08.02 )
Junior-Vrouwen Proloog (07.28): 1. Chanella
Stougje Zuidland; 2. Bryony van Velzen Sittard; 3. Fianna Stenveld Garnwerd; 4.
Sanne Bouwmeester Westerbork; 5. Esmee Oosterman Gieten; 6. Nina Buysman
Bovenkarspel; 7. Karolina Bacnait Litouwen; 8. Elinor Huusko Zweden; 9. Juul
Hubert Den Haag; 10. Saimanta Cernikyt Litouwen; 11. Malin Eriksen Noorwegen;
12. Linda Haleröd Zweden; 13. Elisabeth Bagger Duitsland; 14. Sophie Black
Engeland; 15. Paige Milward Engeland; 16. Julia Karlsson Zweden; 17. Selma
Svarf Zweden; 18. Ema Manikait Litouwen; 19. Lucy Harper Engeland; 20. Myron
Koops Borger;
Junior-Vrouwen 02e rit (07.29): 1. Chanella
Stougje Zuidland; 2. Paulien Koster Delfstrahuizen; 3. Liena de Jong Ubbena; 4.
Nina Buysman Bovenkarspel; 5. Esmee Oosterman Gieten; 6. Myron Koops Borger; 7.
Julia Karlsson Zweden; 8. Elinor Huusko Zweden; 9. Karolina Bacnait Litouwen;
10. Eline Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel 11. Ema Manikait Litouwen; 12.
Fianna Stenveld Garnwerd; 13. Saimanta Cernikyt Litouwen; 14. Claudia van Dijk
Zuidland; 15. Lorella-Melina D'Ecclesiis Duitsland; 16. Anouk Hof Gieterveen;
17. Ingvild Tangen Noorwegen; 18. Francesca Morgans-Slader Engeland; 19. Noaa
Borochoviz Israel; 20. Abigail van Twisk Engeland;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 03e
rit (07.29): 1. Susanne Andersen Noorwegen; 2. Chanella Stougje
Zuidland; 3. Amber van der Hulst Hazerswoude; 4. Steffie van der Peet Den Haag;
5. Paulien Koster Delfstrahuizen; 6. Esmee Oosterman Gieten; 7. Simone Eg
Denemarken; 8. Maaike Boogaard Zwaag; 9. Gemma Esselaar Stein; 10. Julia
Karlsson Zweden; 11. Maaike Meistrok Elshout; 12. Emma Norsgaard Jorgensen
Noorwegen; 13. Hetty van de Wouw Kaatsheuvel; 14. Fianna Stenveld Garnwerd; 15.
Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 16. Fleur Nagengast Beilen; 17. Bryony
van Velzen Sittard; 18. Claudia Jongerius Hoogerheide; 19. Marijne Bos
Zevenhuizen; 20. Liena de Jong Ubbena;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 04e
rit (07.31): 1. Kirstie van Haaften De Meern; 2. Julia Karlsson
Zweden; 3. Maaike Boogaard Zwaag; 4. Mylene de Zoete Naaldwijk; 5. Rhona
Callander Engeland; 6. Susanne Meistrok Elshout; 7. Emma Norsgaard Jorgensen
Noorwegen; 8. Ema Manikait Litouwen; 9. Chanella Stougje Zuidland; 10. Elinor
Huusko Zweden; 11. Emily Wadsworth Engeland; 12. Simone Eg Denemarken; 13.
Hetty van de Wouw Kaatsheuvel; 14. Esmee Oosterman Gieten; 15. Fianna Stenveld
Garnwerd; 16. Nina Buysman Bovenkarspel; 17. Marjolein Wijkel Exloo; 18. Tora
Helene Sel Noorwegen; 19. Floor Weerink Exloo; 20. Manon Bakker Swifterbant;
Junior-Vrouwen 05e rit (08.01): 1. Nina
Buysman Bovenkarspel; 2. Marjolein Wijkel Exloo; 3. Liena de Jong Ubbena; 4.
Lucy Harper Engeland; 5. Fianna Stenveld Garnwerd; 6. Abigail van Twisk
Engeland; 7. Myron Koops Borger; 8. Ema Manikait Litouwen; 9. Paulien Koster
Delfstrahuizen; 10. Bryony van Velzen Sittard; 11. Juul Hubert Den Haag; 12.
Ingvild Tangen Noorwegen; 13. Andrea Terjesen Noorwegen; 14. Claudia van Dijk
Zuidland; 15. Yvette Broex Ouderkerk aan den Amstel; 16. Clover Murray Engeland;
17. Saimanta Cernikyt Litouwen; 18. Eline Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel
19. Pernilla van Rozelaar Medemblik; 20. Anouk Hof Gieterveen;
Junior-Vrouwen 06e rit (08.02): 1. Chanella
Stougje Zuidland; 2. Ingvild G Skjenn Noorwegen; 3. Julia Karlsson Zweden;
4. Fianna Stenveld Garnwerd; 5. Bryony van Velzen Sittard; 6. Nina Buysman
Bovenkarspel; 7. Linda Haleröd Zweden; 8. Esmee Oosterman Gieten; 9. Malin
Eriksen Noorwegen; 10. Yvette Broex Ouderkerk aan den Amstel; 11. Ema Manikait
Litouwen; 12. Selma Svarf Zweden; 13. Paulien Koster Delfstrahuizen; 14.
Karolina Bacnait Litouwen; 15. Noaa Borochoviz Israel; 17. Lucy Harper
Engeland; 18. Eline Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel 19. Myron Koops Borger;
20. Yumiko van Diest Oude Wetering;
Junior-Vrouwen Eindklassement (08.02): 1. Chanella
Stougje Zuidland; 2. Paulien Koster Delfstrahuizen; 3. Liena de Jong Ubbena; 4.
Julia Karlsson Zweden; 5. Nina Buysman Bovenkarspel; 6. Esmee Oosterman Gieten;
7. Fianna Stenveld Garnwerd; 8. Bryony van Velzen Sittard; 9. Ema Manikait
Litouwen; 10. Ingvild Tangen Noorwegen; 11. Lucy Harper Engeland; 12. Karolina
Bacnait Litouwen; 13. Eline Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel 14. Yvette
Broex Ouderkerk aan den Amstel; 15. Juul Hubert Den Haag; 16. Yumiko van Diest
Oude Wetering; 17. Tora Helene Sel Noorwegen; 18. Puck Moonen Oirschot; 19.
Marijne Bos Zevenhuizen; 20. Dyann Veenstra Emmen;
ASSEN.JEUGD
TOUR.NIEUWELING-MEISJES.( 2014.07.28 T/M 08.02 )
Nieuweling-Meisjes Proloog (07.28): 1. Delore
Stougje Zuidland; 2. Hetty van de Wouw Kaatsheuvel; 3. Kirstie van Haaften De
Meern; 4. Susanne Andersen Noorwegen; 5. Maaike Boogaard Zwaag; 6. Anouk Spies
Wageningen; 7. Simone Eg Denemarken; 8. Emma Norsgaard Jorgensen Noorwegen; 9.
Marit Cent Goor; 10. Fleur Nagengast Beilen; 11. Ingvild G Skjenn
Noorwegen; 12. Iris Ton Waskemeer; 13. Rhona Callander Engeland; 14. Meike
Uiterwijk Winkel Echten; 15. Amber van der Hulst Hazerswoude; 16. Kathryn
Anderson Engeland; 17. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 18. Akvile Gedraityte
Litouwen; 19. Nicole Steigenga Exmorra; 20. Maaike de Heij Heteren;
Nieuweling-Meisjes 02e rit (07.29): 1. Nicole
Steigenga Exmorra; 2. Susanne Andersen Noorwegen; 3. Lauren Murphy Engeland; 4.
Hetty van de Wouw Kaatsheuvel; 5. Fleur Nagengast Beilen; 6. Maaike Meistrok
Elshout; 7. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 8. Simone Eg Denemarken; 9.
Maaike Boogaard Zwaag; 10. Amber van der Hulst Hazerswoude; 11. Emma Norsgaard
Jorgensen Noorwegen; 12. Kylie Waterreus Ulestraten; 13. Rhona Callander Engeland;
14. Julia Boschker Woerden; 15. Kirstie van Haaften De Meern; 16. Mylene de
Zoete Naaldwijk; 17. Susanne Meistrok Elshout; 18. Gemma Esselaar Stein; 19.
Anouk Spies Wageningen; 20. Ingvild G Skjenn Noorwegen;
Nieuweling-Meisjes 05e rit (08.01): 1. Kirstie
van Haaften De Meern; 2. Amber van der Hulst Hazerswoude; 3. Iris Ton
Waskemeer; 4. Steffie van der Peet Den Haag; 5. Maaike Meistrok Elshout; 6.
Simone Eg Denemarken; 7. Maaike Boogaard Zwaag; 8. Meike Uiterwijk Winkel
Echten; 9. Susanne Meistrok Elshout; 10. Fleur Nagengast Beilen; 11. Emma
Norsgaard Jorgensen Noorwegen; 12. Mylene de Zoete Naaldwijk; 13. Lauren Murphy
Engeland; 14. Marit Cent Goor; 15. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 16.
Anouk Spies Wageningen; 17. Gemma Esselaar Stein; 18. Susanne Andersen
Noorwegen; 19. Rhona Callander Engeland; 20. Floor Weerink Exloo;
Nieuweling-Meisjes 06e rit (08.02): 1. Maaike
Boogaard Zwaag; 2. Kirstie van Haaften De Meern; 3. Emma Norsgaard Jorgensen
Noorwegen; 4. Fleur Nagengast Beilen; 5. Delore Stougje Zuidland; 6. Amber van
der Hulst Hazerswoude; 7. Simone Eg Denemarken; 8. Merel Hofman Bleiswijk; 9.
Anna Pauline Sasserath Duitsland; 10. Iris Ton Waskemeer; 11. Rhona Callander
Engeland; 12. Nicole Steigenga Exmorra; 13. Floor Weerink Exloo; 14. Phaedra
Krol Heerde; 15. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 16. Kylie Waterreus Ulestraten;
17. Ingvild G Skjenn Noorwegen; 18. Bente van Teeseling Abcoude; 19.
Susanne Meistrok Elshout; 20. Maaike de Heij Heteren;
Nieuweling-Meisjes Eindklassement (08.02): 1. Maaike
Boogaard Zwaag; 2. Kirstie van Haaften De Meern; 3. Susanne Meistrok Elshout;
4. Mylene de Zoete Naaldwijk; 5. Amber van der Hulst Hazerswoude; 6. Simone Eg
Denemarken; 7. Susanne Andersen Noorwegen; 8. Emma Norsgaard Jorgensen
Noorwegen; 9. Fleur Nagengast Beilen; 10. Iris Ton Waskemeer; 11. Delore
Stougje Zuidland; 12. Steffie van der Peet Den Haag; 13. Merel Hofman
Bleiswijk; 14. Maaike Meistrok Elshout; 15. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 16.
Ingvild G Skjenn Noorwegen; 17. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 18.
Floor Weerink Exloo; 19. Marit Cent Goor; 20. Kylie Waterreus Ulestraten;
ASSEN.JEUGD
TOUR.JUNIOREN.( 2015.07.27 T/M 08.01)
Junioren.Proloog.(07.27): 1. Marten
Kooistra Jonkerslan; 2. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 3. Jarri Stravers
Groot-Ammers; 4. Jeppe Nikolaj Denemarken; 5. Jonas Hougaard Jensen Denemarken;
6. Sjoerd Meijer Gaanderen; 7. David Dekker Hedel; 8. Melle Meeuwisse Boskoop;
9. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 10. Jonas Nordal Jakobsen Denemarken; 11.
Chiel Smit Zuidwolde Dr; 12. Kieran Howarth Engeland; 13. Marcus Burnett
Engeland; 14. Joakim Lisson Denemarken; 15. Michael Kootstra Krimpen aan de
Lek; 16. Dion van Nierop Zoeterwoude; 17. Antonie van Noppen Ridderkerk; 18.
Frederik Lund Denemarken; 18. Gabr Hallgren-Andersson Zweden; 20. Kasparas
Punkrys Litouwen;
Junioren.Criterium.(07.28): 1. Rasmus
Byriel Iversen Denemarken; 2. Marten Kooistra Jonkerslan; 3. Chiel Breukelman
Gramsbergen; 4. Jonas Nordal Jakobsen Denemarken; 5. Julius Domnick Duitsland;
6. Tom Wijkel Exloo; 7. Danny Voogt Wormer; 8. Jeppe Nikolaj Denemarken; 9.
Jarri Stravers Groot-Ammers; 10. Antonie van Noppen Ridderkerk; 11. Julian
Stolk Pijnacker; 12. Danilo Wattez Elim; 13. Michel Bodegraven Elim; 14. Daan
van Sintmaartensdijk Zuidland; 15. Jesper Olsson Zweden; 16. Michael Kootstra
Krimpen aan de Lek; 17. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 18. Marcus Burnett
Engeland; 19. Tom Wijfje Ter Aar; 20. Luke Morgan Luxemburg;
Junioren.Klassieker.(07.29): 1. Thomas
Henningsen Denemarken; 2. Marten Kooistra Jonkerslan; 3. Frederik Lund
Denemarken; 4. Jeppe Nikolaj Denemarken; 5. Julius Domnick Duitsland; 6.
Antonie van Noppen Ridderkerk; 7. Chiel Smit Zuidwolde Dr; 8. Charles
Quarterman Engeland; 9. Rudy Veenstra Augustinusga; 10. Oliver Cliff Engeland;
11. David Dekker Hedel; 12. James McKay Engeland; 13. Tom Wijfje Ter Aar; 14.
Martijn Knoppert s-Gravenzande; 15. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 16.
Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 17. Jarri Stravers Groot-Ammers; 18. Buauna
Ball Engeland; 19. Michel Bodegraven Elim; 20. Thierry Bouckaert Lisse;
Junioren.Tijdrit.(07.30): 1. Marten
Kooistra Jonkerslan; 2. Chiel Smit Zuidwolde Dr; 3. Teun Mouris Ouderkerk aan
de Amstel; 4. Rasmus Byriel Iversen Denemarken; 5. Charles Quarterman Engeland;
6. Jonas Nordal Jakobsen Denemarken; 7. Frederik Lund Denemarken; 8. Nicolai
Petersen Denemarken; 9. Viktor Lundmark Zweden; 10. Gijs Jorna Diemen; 11. Daan
van Sintmaartensdijk Zuidland; 12. Sjoerd Meijer Gaanderen; 13. Julius Domnick
Duitsland; 14. Thierry Bouckaert Lisse; 15. Feliox Holst Duitsland; 16. Marcus
Burnett Engeland; 17. Kasparas Punkrys Litouwen; 18. Melle Meeuwisse Boskoop;
19. Thor Proedel Denemarken; 20. Jarri Stravers Groot-Ammers;
Junioren.Omloop.(07.31): 1. Rasmus
Byriel Iversen Denemarken; 2. Jonas Nordal Jakobsen Denemarken; 3. Daan van
Sintmaartensdijk Zuidland; 4. Jarri Stravers Groot-Ammers; 5. Danilo Wattez
Elim; 6. Jeppe Nikolaj Denemarken; 7. Tom Wijfje Ter Aar; 8. Nicolai Petersen
Denemarken; 9. Marcus Burnett Engeland; 10. Chiel Smit Zuidwolde Dr; 11. Danny
Voogt Wormer; 12. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 13. David Dekker Hedel;
14. Michel Bodegraven Elim; 15. Antonie van Noppen Ridderkerk; 16. Julius
Domnick Duitsland; 17. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 18. Svajunas
Straksys Litouwen; 19. Kieran Howarth Engeland; 20. Rudy Veenstra Augustinusga;
Junioren.Criterium.(08.01): 1. Thierry
Bouckaert Lisse; 2. Marcus Burnett Engeland; 3. Jarri Stravers Groot-Ammers; 4.
Marten Kooistra Jonkerslan; 5. Danny Voogt Wormer; 6. David Dekker Hedel; 7.
Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 8. Tom Wijkel Exloo; 9. Julius Domnick
Duitsland; 10. Tom Wijfje Ter Aar; 11. Chiel Breukelman Gramsbergen; 12. Jesse
Lagendijk Alphen aan den Rijn; 13. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 14.
Jeppe Nikolaj Denemarken; 15. Bram Vertelman Midwoud; 16. Bob Goedbloed Leiden;
17. Marijn Velt Oude Pekela; 18. Joakim Lisson Denemarken; 19. Luke Morgan
Luxemburg; 20. Antonie van Noppen Ridderkerk;
Junioren.Eindklassement.(08.01): 1. Marten
Kooistra Jonkerslan; 2. Frederik Lund Denemarken; 3. Julius Domnick Duitsland;
4. Chiel Smit Zuidwolde Dr; 5. Charles Quarterman Engeland; 6. Daan van
Sintmaartensdijk Zuidland; 7. David Dekker Hedel; 8. Jeppe Nikolaj Denemarken;
9. Jarri Stravers Groot-Ammers; 10. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 11. Antonie
van Noppen Ridderkerk; 12. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 13. Tom Wijfje
Ter Aar; 14. James McKay Engeland; 15. Oliver Cliff Engeland; 16. Teun Mouris Ouderkerk
aan de Amstel; 17. Thierry Bouckaert Lisse; 18. Danny Voogt Wormer; 19. Joakim
Lisson Denemarken; 20. Buauna Ball Engeland;
ASSEN.JEUGD
TOUR.NIEUWELINGEN.( 2015.07.27 T/M 08.01)
Nieuwelingen.Proloog.(07.27): 1. Harm Celi
Oosterhout; 2. Jesse de Rooij Hoorn; 3. Anders Lilliendal Denemarken; 4. Marc
Brustenga Spanje; 5. Johannes Hodapp Duitsland; 6. Calum Fernie Engeland; 7.
Yanne Dorenbos Castricum; 8. Mathijs de Leng Boskoop; 9. Maikel Zijlaard
Rotterdam; 10. Jacques Sauvagnargues Engeland; 11. Tim Naberman Genemuiden; 12.
Carlo van den Berg De Lier; 13. Max Kroon Alphen aan den Rijn; 14. Markus
Kjolstad Noorwegen; 15. Danny van der Tuuk Assen; 16. Daniel Tulett Engeland;
17. Kestutis Vaitaitis Litouwen; 18. Huub Deelstra Hoogeveen; 19. Cameron Orr
Engeland; 20. Stefan Verhoeff Groot-Ammers;
Nieuwelingen.Criterium.(07.28): 1. Mathijs
de Leng Boskoop; 2. Marc Brustenga Spanje; 3. Joël Zuidema Dokkum; 4. Daniel
Tulett Engeland; 5. Max Kroon Alphen aan den Rijn; 6. Jesse de Rooij Hoorn; 7.
Danny van der Tuuk Assen; 8. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 9. Cameron
Orr Engeland; 10. Carlo van den Berg De Lier; 11. Maikel Zijlaard Rotterdam;
12. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 13. Sebastian Vester Drachten; 14. Harm Celi
Oosterhout; 15. Thymen Arensman Deil; 16. Iska Buwalda Biddinghuizen; 17. Peter
Haslund Denemarken; 18. William Raymond Engeland; 19. Guillem Garcia Spanje;
20. Tim Naberman Genemuiden;
Nieuwelingen.Klassieker.(07.29): 1. Peter
Haslund Denemarken; 2. Anders Lilliendal Denemarken; 3. Marc Brustenga Spanje;
4. Johannes Hodapp Duitsland; 5. Daniel Tulett Engeland; 6. Leon Buijs
Aalsmeer; 7. James Albasini Spanje; 8. Alfie Franks Engeland; 9. Guillem Garcia
Spanje; 10. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 11. Wessel Krul Enkhuizen;
12. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 13. Jochem Kerckhaert Schoondijke; 14.
Frederik-Irgens Jensen Denemarken; 15. Jacques Sauvagnargues Engeland; 16.
Cameron Orr Engeland; 17. Jord Baak Dronten; 18. Max Kroon Alphen aan den Rijn;
19. Merijn Schröder Veendam; 20. Tim Naberman Genemuiden;
Nieuwelingen.Tijdrit.(07.30): 1. Thymen
Arensman Deil; 2. Tim Naberman Genemuiden; 3. Jelle Bootsveld Heino; 4. Maikel
Zijlaard Rotterdam; 5. Danny van der Tuuk Assen; 6. Johannes Hodapp Duitsland;
7. Anders Lilliendal Denemarken; 8. Carlo van den Berg De Lier; 9. Huub
Deelstra Hoogeveen; 10. Mathijs de Leng Boskoop; 11. Wessel Krul Enkhuizen; 12.
Jacques Sauvagnargues Engeland; 13. Jesse de Rooij Hoorn; 14. Markus Kjolstad
Noorwegen; 15. Pau Lianeras Spanje; 16. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 17. Sven
Nijzingh Zuidwolde; 18. Cameron Orr Engeland; 19. Harm Celi Oosterhout; 20.
Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel;
Nieuwelingen.Omloop.(07.31): 1. Peter
Haslund Denemarken; 2. Anders Lilliendal Denemarken; 3. Danny van der Tuuk
Assen; 4. Joël Zuidema Dokkum; 5. Wessel Krul Enkhuizen; 6. Harm Celi
Oosterhout; 7. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 8. Cameron Orr Engeland; 9. Carlo
van den Berg De Lier; 10. Jesse de Rooij Hoorn; 11. Johannes Hodapp Duitsland;
12. Daniel Tulett Engeland; 13. Alfie Franks Engeland; 14. Tim Naberman
Genemuiden; 15. William Raymond Engeland; 16. Leon Buijs Aalsmeer; 17. Alex
Molenaar Oud-Beijerland; 18. Bram Prins Hasselt; 19. Jacques Sauvagnargues
Engeland; 20. Iska Buwalda Biddinghuizen;
Nieuwelingen.Criterium-A.(08.01): 1. Tim
Marsman Hattem; 2. Mitchel Steenhof Ureterp; 3. Leandro D'Ecclesiis Duitsland;
4. Mark Dillema Doezum; 5. Cory Edmondson Engeland; 6. Thomas Durkin Engeland;
7. Ieuan Woods Engeland; 8. Koop Ketellapper Oudehaske; 9. Jacob Tresham
Engeland; 10. Yanne Dorenbos Castricum; 11. Cyrus Hung Engeland; 12. Kieran
Jarvis Engeland; 13. Jarmo Visser Heinkenszand; 14. Dean Ruska Volendam; 15.
Roy Harms Paterswolde; 16. Teun van Galen Twisk; 17. Thomas Zygo Engeland; 18.
Jesse Dijkstra Stadskanaal; 19. Yorick van Velthoven Naaldwijk; 20. Marc
Veenman Wateringen;
Nieuwelingen.Criterum-B.(08.01): 1. Daniel
Tulett Engeland; 2. Cameron Orr Engeland; 3. Anders Lilliendal Denemarken; 4.
Johannes Hodapp Duitsland; 5. Carlo van den Berg De Lier; 6. Jesse de Rooij
Hoorn; 7. Wessel Krul Enkhuizen; 8. Harm Celi Oosterhout; 9. Alfie Franks
Engeland; 10. Alexander Konijn Abbekerk; 11. Frederik-Irgens Jensen Denemarken;
12. Danny van der Tuuk Assen; 13. Rick Pluimers Enter; 14. Mohs Klunder
Nijeveen; 15. William Raymond Engeland; 16. Ozzie Chmiel Engeland; 17. Thymen
Arensman Deil; 18. Nick Brabander Honselersdijk; 19. Stefan Verhoeff
Groot-Ammers; 20. Ryan Kamp Raamsdonksveer;
Nieuwelingen.Eindklassement.(08.01): 1. Daniel
Tulett Engeland; 2. Cameron Orr Engeland; 3. Anders Lilliendal Denemarken; 4.
Johannes Hodapp Duitsland; 5. Danny van der Tuuk Assen; 6. Tim Naberman
Genemuiden; 7. Mathijs de Leng Boskoop; 8. Carlo van den Berg De Lier; 9. Harm
Celi Oosterhout; 10. Wessel Krul Enkhuizen; 11. Marc Brustenga Spanje; 12.
Jacques Sauvagnargues Engeland; 13. Peter Haslund Denemarken; 14. Victor Broex
Ouderkerk aan de Amstel; 15. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 16. Max Kroon Alphen
aan den Rijn; 17. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 18. Alfie Franks Engeland; 19.
Sebastian Vester Drachten; 20. William Raymond Engeland;
ASSEN.JEUGD
TOUR.JUNIOR-VROUWEN.( 2015.07.27 T/M 08.01)
Junior-Vrouwen.Proloog.(07.27): 1. Frida
Knutsson Zweden; 2. Michelle de Graaf Apeldoorn; 3. Lisa de Jong Oosterwolde
Fr; 4. Saimanta Cernikyté Litouwen; 5. Ema Manikaité Litouwen; 6. Liena de Jong
Ubbena; 7. Floor Weerink Exloo; 8. Delore Stougje Zuidland; 9. Nina Buysman
Bovenkarspel; 10. Sterre Jonkers Emmen; 11. Merel Hofman Bleiswijk; 12. Susanne
Andersen Noorwegen; 13. Malin Eriksen Noorwegen; 14. Ceylin del Carmen Alvarado
Rotterdam; 15. Claudia Jongerieus Hoogerheide; 16. Anouk Hof Assen; 17. Selma
Svarf Zweden; 18. Sanne Westerveld Gasselte; 19. Merel Vegter Rhoon; 20. Anna
Pauline Sasserath Duitsland;
Junior-Vrouwen.Criterium.(07.28): 1. Delore
Stougje Zuidland; 2. Nina Buysman Bovenkarspel; 3. Susanne Andersen Noorwegen;
4. Frida Knutsson Zweden; 5. Floor Weerink Exloo; 6. Merel Hofman Bleiswijk; 7.
Merel Vegter Rhoon; 8. Justina Jovaisyté Litouwen; 9. Gemma Esselaar Stein; 10.
Liena de Jong Ubbena; 11. Sterre Jonkers Emmen; 12. Ceylin del Carmen Alvarado
Rotterdam; 13. Bo Melody Groen Franeker; 14. Janneke van Doorn Utrecht; 15.
Claudia van Dijk Zuidland; 16. Claudia Jongerieus Hoogerheide; 17. Marissa Baks
Alphen aan den Rijn; 18. Myrthe Willemsen Elst; 19. Lucy Harper Engeland; 20.
Selma Svarf Zweden;
Junior-Vrouwen.Klassieker.(07.29): 1. Frida
Knutsson Zweden; 2. Susanne Andersen Noorwegen; 3. Merel Hofman Bleiswijk; 4.
Michelle de Graaf Apeldoorn; 5. Liena de Jong Ubbena; 6. Claudia Jongerieus
Hoogerheide; 7. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 8. Malin Eriksen
Noorwegen; 9. Ema Manikaité Litouwen; 10. Edie-Antonia Rees Luxemburg; 11.
Gemma Esselaar Stein; 12. Floor Weerink Exloo; 13. Claudia van Dijk Zuidland;
14. Ida Wallén Zweden; 15. Helene Holte Noorwegen; 16. Delore Stougje Zuidland;
17. Janneke van Doorn Utrecht; 18. Selma Svarf Zweden; 19. Justina Jovaisyté Litouwen;
20. Tamika Hingst Duitsland;
Junior-Vrouwen.Tijdrit.(07.30): 1. Frida
Knutsson Zweden; 2. Claudia Jongerieus Hoogerheide; 3. Ema Manikaité Litouwen;
4. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 5. Nina Buysman Bovenkarspel; 6. Susanne
Andersen Noorwegen; 7. Delore Stougje Zuidland; 8. Merel Hofman Bleiswijk; 9.
Michelle de Graaf Apeldoorn; 10. Sterre Jonkers Emmen; 11. Malin Eriksen
Noorwegen; 12. Saimanta Cernikyté Litouwen; 13. Justina Jovaisyté Litouwen; 14.
Ida Wallén Zweden; 15. Liena de Jong Ubbena; 16. Selma Svarf Zweden; 17. Helene
Holte Noorwegen; 18. Lucy Harper Engeland; 19. Floor Weerink Exloo; 20. Ceylin
del Carmen Alvarado Rotterdam;
Junior-Vrouwen.Omloop.(07.31): 1. Susanne
Andersen Noorwegen; 2. Frida Knutsson Zweden; 3. Janine Walters Assen; 4.
Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 5. Ema Manikaité Litouwen; 6. Merel
Hofman Bleiswijk; 7. Gemma Esselaar Stein; 8. Michelle de Graaf Apeldoorn; 9.
Malin Eriksen Noorwegen; 10. Nina Buysman Bovenkarspel; 11. Claudia Jongerieus
Hoogerheide; 12. Liena de Jong Ubbena; 13. Ingvild Göskjenn Noorwegen; 14.
Tamika Hingst Duitsland; 15. Lucy Harper Engeland; 16. Ida Wallén Zweden; 17.
Saimanta Cernikyté Litouwen; 18. Ilse Kreeft Rogat; 19. Marissa Baks Alphen aan
den Rijn; 20. Bo Melody Groen Franeker;
Junior-Vrouwen.Criterium.(08.01): 1. Susanne
Andersen Noorwegen; 2. Frida Knutsson Zweden; 3. Merel Hofman Bleiswijk; 4.
Claudia Jongerieus Hoogerheide; 5. Saimanta Cernikyté Litouwen; 6. Gemma
Esselaar Stein; 7. Floor Weerink Exloo; 8. Michelle de Graaf Apeldoorn; 9.
Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 10. Ingvild Göskjenn Noorwegen; 11. Nina
Buysman Bovenkarspel; 12. Tamika Hingst Duitsland; 13. Janine Walters Assen;
14. Liena de Jong Ubbena; 15. Sanne Westerveld Gasselte; 16. Ema Manikaité
Litouwen; 17. Malin Eriksen Noorwegen; 18. Lucy Harper Engeland; 19. Ida Wallén
Zweden; 20. Merel Vegter Rhoon;
Junior-Vrouwen.Eindklassement.(08.01): 1. Frida
Knutsson Zweden; 2. Susanne Andersen Noorwegen; 3. Claudia Jongerieus
Hoogerheide; 4. Merel Hofman Bleiswijk; 5. Liena de Jong Ubbena; 6. Ceylin del
Carmen Alvarado Rotterdam; 7. Michelle de Graaf Apeldoorn; 8. Delore Stougje
Zuidland; 9. Gemma Esselaar Stein; 10. Ema Manikaité Litouwen; 11. Malin
Eriksen Noorwegen; 12. Floor Weerink Exloo; 13. Janneke van Doorn Utrecht; 14.
Ida Wallén Zweden; 15. Nina Buysman Bovenkarspel; 16. Claudia van Dijk
Zuidland; 17. Sterre Jonkers Emmen; 18. Selma Svarf Zweden; 19. Helene Holte
Noorwegen; 20. Lucy Harper Engeland;
ASSEN.JEUGD
TOUR.NIEUWELING-MEISJES.( 2015.07.27 T/M 08.01)
Nieuweling-Meisjes.Proloog.(07.27): 1. Anne de
Ruiter Polsbroek; 2. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 3. Phaedra Krol Heerde; 4.
Lorena Wiebes Mijdrecht; 5. Lonneke Uneken Veendam; 6. Mylene de Zoete
Naaldwijk; 7. Eva Bijwaard Hillegom; 8. Bente van Teeseling Abcoude; 9. Eva
Jonkers Staphorst; 10. Susanne Meistrok Elshout; 11. Noa Jansen Oosterhout Nb;
12. Amber van der Hulst Hazerswoude; 13. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 14.
Iris Ton Waskemeer; 15. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 16. Lauren Murphy
Engeland; 17. Manon Bakker Swifterbant; 18. Kirstie van Haaften De Meern; 19.
Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 20. Kim Baptista Engeland;
Nieuweling-Meisjes.Criterium(07.28): 1. Lorena
Wiebes Mijdrecht; 2. Anne de Ruiter Polsbroek; 3. Meike Uiterwijk Winkel
Echten; 4. Susanne Meistrok Elshout; 5. Mylene de Zoete Naaldwijk; 6. Lauren
Murphy Engeland; 7. Marit Cent Goor; 8. Noa Jansen Oosterhout Nb; 9. Kirstie
van Haaften De Meern; 10. Amber van der Hulst Hazerswoude; 11. Eva Jonkers
Staphorst; 12. Maaike Meistrok Elshout; 13. Emily Wadsworth Engeland; 14. Manon
Bakker Swifterbant; 15. Kim Baptista Engeland; 16. Tamara de Graaf Apeldoorn;
17. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 18. Jennifer van der Voort Maarssen; 19.
Eva Bijwaard Hillegom; 20. Lonneke Uneken Veendam;
Nieuweling-Meisjes.Klassieker.(07.29): 1. Meike
Uiterwijk Winkel Echten; 2. Anne de Ruiter Polsbroek; 3. Lauren Murphy
Engeland; 4. Kim Baptista Engeland; 5. Eva Bijwaard Hillegom; 6. Noa Jansen
Oosterhout Nb; 7. Jennifer van der Voort Maarssen; 8. Iris Ton Waskemeer; 9.
Daphne Mesu Middelburg; 10. Bente van Teeseling Abcoude; 11. Lorena Wiebes
Mijdrecht; 12. Melanie van Putten Hagestein; 13. Manon Bakker Swifterbant; 14.
Isabel Tambach Zaandam; 15. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 16. Mylene de
Zoete Naaldwijk; 17. Maaike Meistrok Elshout; 18. Kirstie van Haaften De Meern;
19. Susanne Meistrok Elshout; 20. Anna Carter Engeland;
Nieuweling-Meisjes.Tijdrit.(07.30): 1. Anne de
Ruiter Polsbroek; 2. Noa Jansen Oosterhout Nb; 3. Iris Ton Waskemeer; 4. Eva
Bijwaard Hillegom; 5. Kirstie van Haaften De Meern; 6. Manon Bakker
Swifterbant; 7. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 8. Isabel Tambach Zaandam; 9.
Meike Uiterwijk Winkel Echten; 10. Lorena Wiebes Mijdrecht; 11. Bente van
Teeseling Abcoude; 12. Susanne Meistrok Elshout; 13. Mylene de Zoete Naaldwijk;
14. Phaedra Krol Heerde; 15. Amber van der Hulst Hazerswoude; 16. Jennifer van
der Voort Maarssen; 17. Eva Jonkers Staphorst; 18. Madeleine Gammons Engeland;
19. Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 20. Kristie van der Vossen
Culemborg;
Nieuweling-Meisjes.Omloop.(07.31): 1. Anne de
Ruiter Polsbroek; 2. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 3. Lorena Wiebes Mijdrecht;
4. Noa Jansen Oosterhout Nb; 5. Mylene de Zoete Naaldwijk; 6. Eva Bijwaard
Hillegom; 7. Lonneke Uneken Veendam; 8. Manon Bakker Swifterbant; 9. Kim
Baptista Engeland; 10. Isabel Tambach Zaandam; 11. Tamara de Graaf Apeldoorn;
12. Marit Cent Goor; 13. Emily Wadsworth Engeland; 14. Lauren Murphy Engeland;
15. Maaike Meistrok Elshout; 16. Emma Boogaard Zwaag; 17. Eva Jonkers
Staphorst; 18. Jennifer van der Voort Maarssen; 19. Daphne Mesu Middelburg; 20.
Annemiek van Doorn Utrecht;
Nieuweling-Meisjes.Criterium.(08.01): 1. Kim
Baptista Engeland; 2. Lorena Wiebes Mijdrecht; 3. Isabel Tambach Zaandam; 4.
Kirstie van Haaften De Meern; 5. Maaike Meistrok Elshout; 6. Tamara de Graaf
Apeldoorn; 7. Noa Jansen Oosterhout Nb; 8. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 9.
Lonneke Uneken Veendam; 10. Susanne Meistrok Elshout; 11. Anne de Ruiter
Polsbroek; 12. Emily Wadsworth Engeland; 13. Mylene de Zoete Naaldwijk; 14.
Lauren Murphy Engeland; 15. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 16. Annemiek van
Doorn Utrecht; 17. Ingrid Huizing Haren Gn; 18. Joëlla Jongenelen Roosendaal;
19. Iris Ton Waskemeer; 20. Manon Bakker Swifterbant;
Nieuweling-Meisjes.Eindklassement.(08.01): 1. Anne de
Ruiter Polsbroek; 2. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 3. Noa Jansen Oosterhout
Nb; 4. Eva Bijwaard Hillegom; 5. Iris Ton Waskemeer; 6. Bente van Teeseling
Abcoude; 7. Lauren Murphy Engeland; 8. Jennifer van der Voort Maarssen; 9.
Daphne Mesu Middelburg; 10. Kim Baptista Engeland; 11. Lorena Wiebes Mijdrecht;
12. Kirstie van Haaften De Meern; 13. Isabel Tambach Zaandam; 14. Manon Bakker
Swifterbant; 15. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 16. Mylene de Zoete
Naaldwijk; 17. Maaike Meistrok Elshout; 18. Melanie van Putten Hagestein; 19.
Susanne Meistrok Elshout; 20. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers;
ASSEN.JEUGDTOUR.JUNIOREN.(
2016.08.01 T/M 08.06)
Junioren Proloog: 1. Harm Celi
Oosterhout; 2. Melle Meeuwisse Boskoop; 3. Joël Zuidema Dokkum; 4. Raphael
Kockelmann Luxemburg; 5. Buauna Ball Engeland; 6. Rojus Adomaitis Litouwen; 7.
Iska Buwalda Biddinghuizen; 8. James Ambrose Parish 9. Markus Kjølstad
Noorwegen; 10. Tom Wijfje Ter Aar; 11. Niels Boele Leiden; 12. Jesse Lagendijk
Alphen aan den Rijn; 13. Arvydas Birenis 14. Tim Naberman Genemuiden; 15.
Antonie van Noppen Ridderkerk; 16. Christoffer Gibson Denemarken; 17. Kasparas
Punkrys Lithouwen; 18. Harvey McNaughton 19. Sven Nijzingh Zuidwolde Dr; 20.
Sebastian Vester Drachten;
Junioren.Criterium: 1. Chiel
Smit Zuidwolde Dr; 2. Buauna Ball Engeland; 3. Teun Mouris Ouderkerk aan de
Amstel; 4. Tim Naberman Genemuiden; 5. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 6.
Antonie van Noppen Ridderkerk; 7. Joël Zuidema Dokkum; 8. Danilo Wattez Elim;
9. Raphael Kockelmann Luxemburg; 10. Niels Boele Leiden; 11. Alex Molenaar
Oud-Beijerland; 12. Sven Nijzingh Zuidwolde Dr; 13. Sven Tellegen Hattem; 14.
Melle Meeuwisse Boskoop; 15. Wouter Poot Bergen; 16. Rojus Adomaitis Litouwen;
17. Christoffer Gibson Denemarken; 18. Tom Wijfje Ter Aar; 19. Kasparas Punkrys
Lithouwen; 20. Harry Hardcastle Engeland;
Junioren.Klassieker: 1. Danilo
Wattez Elim; 2. James Ambrose Parish 3. Harry Hardcastle Engeland; 4. Niels
Boele Leiden; 5. Christoffer Gibson Denemarken; 6. Jak Beach 7. Jesse Lagendijk
Alphen aan den Rijn; 8. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 9. Tim Naberman
Genemuiden; 10. Jelmer Arendshorst Nieuwleusen; 11. Buauna Ball Engeland; 12.
Sven Tellegen Hattem; 13. Wouter Poot Bergen; 14. Stefan Appelman Beverwijk;
15. Jelle Bootsveld Heino; 16. Raphael Kockelmann Luxemburg; 17. Melle
Meeuwisse Boskoop; 18. Iska Buwalda Biddinghuizen; 19. Mike Raven Loosdrecht;
20. James Mitri
Junioren.Tijdrit: 1. Chiel
Smit Zuidwolde Dr; 2. Raphael Kockelmann Luxemburg; 3. Teun Mouris Ouderkerk
aan de Amstel; 4. Buauna Ball Engeland; 5. Tim Naberman Genemuiden; 6. Aron de
Jong Leeuwarden; 7. Johannes Hodapp Duitsland; 8. Alex Molenaar Oud-Beijerland;
9. Jelle Bootsveld Heino; 10. Melle Meeuwisse Boskoop; 11. Kieran Hotson 12.
Niels Boele Leiden; 13. Markus Kjølstad Noorwegen; 14. Denas Masiulis 15. Rojus
Adomaitis Litouwen; 16. Arvydas Birenis 17. Sven Nijzingh Zuidwolde Dr; 18.
Romas Zubrickas 19. Wouter Poot Bergen; 20. Jobbe Krijnsen Bolsward;
Junioren.Omloop: 1. Danilo Wattez Elim; 2. Jesse
Lagendijk Alphen aan den Rijn; 3. Joël Zuidema Dokkum; 4. Rojus Adomaitis
Litouwen; 5. Niels Boele Leiden; 6. Harry Hardcastle Engeland; 7. Buauna Ball
Engeland; 8. Wouter Poot Bergen; 9. Chiel Smit Zuidwolde Dr; 10. Jelle
Bootsveld Heino; 11. Tim Naberman Genemuiden; 12. Stefan Appelman Beverwijk;
13. Sven Tellegen Hattem; 14. Raphael Kockelmann Luxemburg; 15. Bram Pieters
Oosterhout Nb; 16. Sebastian Vester Drachten; 17. Alex Molenaar Oud-Beijerland;
18. Sven Nijzingh Zuidwolde Dr; 19. Arvydas Birenis 20. Mathijs de Leng
Boskoop;
Junioren.Criterium: 1. Arvydas
Birenis 2. Mathijs de Leng Boskoop; 3. Jak Beach 4. Marc Mehagnoul 5. Danilo
Wattez Elim; 6. Wouter Poot Bergen; 7. Niels Boele Leiden; 8. Antonie van
Noppen Ridderkerk; 9. Buauna Ball Engeland; 10. Tim Naberman Genemuiden; 11.
Harry Hardcastle Engeland; 12. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 13. Rojus
Adomaitis Litouwen; 14. Melle Meeuwisse Boskoop; 15. Jelle Bootsveld Heino; 16.
Kazimieras Ramonas 17. Callum Mackie 18. Tom te Rijdt Amersfoort; 19. Mike
Raven Loosdrecht; 20. Stefan Appelman Beverwijk;
Junioren.Eindklassement: 1. Chiel
Smit Zuidwolde Dr; 2. Buauna Ball Engeland; 3. Tim Naberman Genemuiden; 4. Teun
Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 5. Raphael Kockelmann Luxemburg; 6. Niels Boele
Leiden; 7. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 8. Jesse Lagendijk Alphen aan den
Rijn; 9. Sven Nijzingh Zuidwolde Dr; 10. Joël Zuidema Dokkum; 11. Danilo Wattez
Elim; 12. Sven Tellegen Hattem; 13. Rojus Adomaitis Litouwen; 14. Melle
Meeuwisse Boskoop; 15. Arvydas Birenis 16. Wouter Poot Bergen; 17. Antonie van
Noppen Ridderkerk; 18. Jelle Bootsveld Heino; 19. Johannes Hodapp Duitsland;
20. Harry Hardcastle Engeland;
ASSEN.JEUGDTOUR.NIEUWELINGEN.(
2016.08.01T/M 08.06 )
Nieuwelingen Proloog: 1. Edo Maas
Rotterdam; 2. Lewis Askey 3. Nick Brabander Honselersdijk; 4. Bodi Del Grosso
Eelde; 5. Lars Boven Reutum; 6. Pepijn Hillemans Middelburg; 7. Enzo Leijnse
Amstelveen; 8. Sven Vijverberg Naaldwijk; 9. Hidde van Veenendaal Dongen; 10.
Wessel Krul Enkhuizen; 11. Axel van der Tuuk Assen; 12. Ben Tulett 13. Frank
Moore 14. Callum Macleod Engeland; 15. Huub Deelstra Hoogeveen; 16. Rick
Pluimers Enter; 17. Timo Sips Den Haag; 18. David Westerhoff-Witwer Duitsland;
19. Mike Vliek Vriezenveen; 20. Philip Heijnen Oeffelt;
Nieuwelingen.Criterium: 1. Edo Maas
Rotterdam; 2. Hidde van Veenendaal Dongen; 3. Wessel Krul Enkhuizen; 4. Einar
Liseth Pedersen 5. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 6. Max Kroonen
Diepenveen; 7. Axel van der Tuuk Assen; 8. Lewis Askey 9. Ben Tulett 10. David
Westerhoff-Witwer Duitsland; 11. Nick Brabander Honselersdijk; 12. Enzo Leijnse
Amstelveen; 13. Jord Baak Dronten; 14. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 15. Jochem
Kerckhaert Schoondijke; 16. Owen Geleijn Rijsenhout; 17. Rick Pluimers Enter;
18. Callum Macleod Engeland; 19. Aaron Preston Ierland; 20. Liam Flanagan
Nieuwelingen.Klassieker: 1. Max
Kroonen Diepenveen; 2. Nick Brabander Honselersdijk; 3. Ben Tulett 4. Victor
Broex Ouderkerk aan de Amstel; 5. Enzo Leijnse Amstelveen; 6. Einar Liseth
Pedersen 7. Lewis Askey 8. Edo Maas Rotterdam; 9. Sven Vijverberg Naaldwijk;
10. Owen Geleijn Rijsenhout; 11. Hidde van Veenendaal Dongen; 12. Jochem
Kerckhaert Schoondijke; 13. Rick Pluimers Enter; 14. Adne Koster Roden; 15.
Jord Baak Dronten; 16. Jarmo Visser Heinkenszand; 17. Lars Boven Reutum; 18.
Mohs Klunder Nijeveen; 19. Bodi Del Grosso Eelde; 20. Lennart Reijtenbagh
Zuidland;
Nieuwelingen.Tijdrit: 1. Bodi Del
Grosso Eelde; 2. Edo Maas Rotterdam; 3. Enzo Leijnse Amstelveen; 4. Hidde van
Veenendaal Dongen; 5. Lars Boven Reutum; 6. Einar Liseth Pedersen 7. Adne
Koster Roden; 8. Huub Deelstra Hoogeveen; 9. Max Kroonen Diepenveen; 10. Philip
Heijnen Oeffelt; 11. Wessel Krul Enkhuizen; 12. Victor Broex Ouderkerk aan de
Amstel; 13. Ben Tulett 14. Daan Kool Zevenhoven; 15. Tom Dussek 16. Gustav
Bøgevad Leva Zweden; 17. Lewis Askey 18. Axel van der Tuuk Assen; 19. Ernesto
Attanasio s-Gravendeel; 20. Tue Larsen
Nieuwelingen.Omloop: 1. Axel van
der Tuuk Assen; 2. Edo Maas Rotterdam; 3. Ben Tulett 4. Victor Broex Ouderkerk
aan de Amstel; 5. Wessel Krul Enkhuizen; 6. Lewis Askey 7. Jochem Kerckhaert
Schoondijke; 8. Bodi Del Grosso Eelde; 9. Rick Pluimers Enter; 10. Max Kroonen
Diepenveen; 11. Hidde van Veenendaal Dongen; 12. Einar Liseth Pedersen 13.
Bendik Gjøs 14. Luca Rohde 15. Callum Macleod Engeland; 16. Aristidas Kelmelis
17. Sven Vijverberg Naaldwijk; 18. Enzo Leijnse Amstelveen; 19. Frederik
Rassmann 20. Lennart Reijtenbagh Zuidland;
Nieuwelingen.Criterium.01e serie: 1. Daan Kool
Zevenhoven; 2. Cornee Jansen Lelystad; 3. Bendik Gjøs 4. Angus Hawkins 5. Sten
Verzijl Berkel en Rodenrijs; 6. Dennis Willems Boxmeer; 7. Bart Beks Wouw; 8.
Ino van de Wouw Kaatsheuvel; 9. Fabian Csongor 10. Ben Selfe 11. Frank Moore
12. Huub Deelstra Hoogeveen; 13. Rick Hezeman Apeldoorn; 14. Fokke Veenstra
Augustinusga; 15. Stef Suijker Schipluiden; 16. Liam Flanagan 17. Luc van der
Hoeven Wateringen; 18. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 19. Martijn Bakker 20. Jens
Pronk De Rijp; 20. Lukas Cesaitis
Nieuwelingen.Criterium.02e serie: 1. Max
Kroonen Diepenveen; 2. David Westerhoff-Witwer Duitsland; 3. Enzo Leijnse
Amstelveen; 4. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 5. Lennart Reijtenbagh
Zuidland; 6. Wessel Krul Enkhuizen; 7. Ben Tulett 8. Rick Pluimers Enter; 9.
Moritz Plambeck 10. Philip Heijnen Oeffelt; 11. Jochem Kerckhaert Schoondijke;
12. Axel van der Tuuk Assen; 13. Aaron Preston Ierland; 14. Callum Macleod
Engeland; 15. Dorian Vogels Hoogeveen; 16. Valentin Gouillot 17. Lewis Askey
18. Thomas Gloag 19. Timo Sips Den Haag; 20. Frederik Rassmann
Nieuwelingen.Eindklassement: 1. Edo Maas
Rotterdam; 2. Hidde van Veenendaal Dongen; 3. Einar Liseth Pedersen 4. Enzo
Leijnse Amstelveen; 5. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 6. Bodi Del Grosso
Eelde; 7. Lars Boven Reutum; 8. Max Kroonen Diepenveen; 9. Ben Tulett 10. Lewis
Askey 11. Axel van der Tuuk Assen; 12. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 13. Owen
Geleijn Rijsenhout; 14. Rick Pluimers Enter; 15. Sven Vijverberg Naaldwijk; 16.
Jarmo Visser Heinkenszand; 17. Callum Macleod Engeland; 18. Jochem Kerckhaert Schoondijke;
19. Mohs Klunder Nijeveen; 20. Thomas Gloag
ASSEN.JEUGDTOUR.JUNIOR-VROUWEN.(
2016.08.01T/M 08.06 )
Junior-Vrouwen Proloog: 1. Susanne
Andersen Noorwegen; 2. Lorena Wiebes Mijdrecht; 3. Bente van Teeseling Abcoude;
4. Susanne Meistrok Elshout; 5. Ingvild Gaskjenn Noorwegen; 6. Floor Weerink
Exloo; 7. Kirstie van Haaften De Meern; 8. Emily Wadsworth 9. Lily Schuitemaker
Volendam; 10. Fleur Nagengast Beilen; 11. Phaedra Krol Heerde; 12. Merel Hofman
Bleiswijk; 13. Anna Henderson 14. Lieke Lap Dronten; 15. Iris Ton Waskemeer;
16. Sterre Jonkers Emmen; 17. Monika Rastauskaite Duitsland; 18. Manon Bakker
Swifterbant; 19. Connie Hudson 20. Antonia Rees Duitsland;
Junior-Vrouwen.Criterium: 1. Gabriele
Juseviciute 2. Floor Weerink Exloo; 3. Lorena Wiebes Mijdrecht; 4. Susanne
Meistrok Elshout; 5. Mylene de Zoete Naaldwijk; 6. Susanne Andersen Noorwegen;
7. Kirstie van Haaften De Meern; 8. Fleur Nagengast Beilen; 9. Manon Bakker
Swifterbant; 10. Marit Cent Goor; 11. Monika Rastauskaite Duitsland; 12. Maaike
Meistrok Elshout; 13. Ingrid Huizing Haren Gn; 14. Bente van Teeseling Abcoude;
15. Nienke Wasmus Den Hoorn; 16. Emily Wadsworth 17. Antonia Rees Duitsland;
18. Gemma Esselaar Stein; 19. Sophie Enever 20. Hedda Walstrøm Johansen
Noorwegen;
Junior-Vrouwen.Klassieker: 1. Merel
Hofman Bleiswijk; 2. Lorena Wiebes Mijdrecht; 3. Susanne Andersen Noorwegen; 4.
Fleur Nagengast Beilen; 5. Kirstie van Haaften De Meern; 6. Susanne Meistrok
Elshout; 7. Edie Antonia Rees Luxemburg; 8. Manon Bakker Swifterbant; 9. Emily
Wadsworth 10. Bente van Teeseling Abcoude; 11. Nienke Wasmus Den Hoorn; 12.
Mylene de Zoete Naaldwijk; 13. Claudia Jongerius Hoogerheide; 14. Jinse Peeters
Belgie; 15. Lauren Murphy 16. Gabriele Juseviciute 17. Anna Henderson 18. Floor
Weerink Exloo; 19. Marit Cent Goor; 20. Johanna Sõmskar
Junior-Vrouwen.Tijdrit: 1. Susanne
Andersen Noorwegen; 2. Fleur Nagengast Beilen; 3. Claudia Jongerius
Hoogerheide; 4. Kirstie van Haaften De Meern; 5. Clara Lundmark 6. Bente van
Teeseling Abcoude; 7. Susanne Meistrok Elshout; 8. Regina Stengvilaite 9. Floor
Weerink Exloo; 10. Justina Jovaisyte Lithouwen; 11. Manon Bakker Swifterbant;
12. Ingvild Gaskjenn Noorwegen; 13. Iris Ton Waskemeer; 14. Sterre Jonkers
Emmen; 15. Phaedra Krol Heerde; 16. Babette Buitenhuis Deventer; 17. Gabriele
Juseviciute 18. Lauren Murphy 19. Johanna Sõmskar 20. Nienke Wasmus Den Hoorn;
Junior-Vrouwen.Omloop: 1. Ingvild
Gaskjenn Noorwegen; 2. Lorena Wiebes Mijdrecht; 3. Floor Weerink Exloo; 4.
Susanne Andersen Noorwegen; 5. Johanna Sõmskar 6. Kirstie van Haaften De Meern;
7. Emily Wadsworth 8. Bente van Teeseling Abcoude; 9. Fleur Nagengast Beilen;
10. Susanne Meistrok Elshout; 11. Nienke Wasmus Den Hoorn; 12. Manon Bakker
Swifterbant; 13. Edie Antonia Rees Luxemburg; 14. Monika Rastauskaite
Duitsland; 15. Anna Henderson 16. Mylene de Zoete Naaldwijk; 17. Merel Hofman
Bleiswijk; 18. Madeleine Gammons 19. Lieke Lap Dronten; 20. Lauren Murphy
Junior-Vrouwen.Criterium: 1. Susanne
Andersen Noorwegen; 2. Manon Bakker Swifterbant; 3. Edie Antonia Rees
Luxemburg; 4. Mylene de Zoete Naaldwijk; 5. Lorena Wiebes Mijdrecht; 6. Floor
Weerink Exloo; 7. Emily Wadsworth 8. Lauren Murphy 9. Fleur Nagengast Beilen;
10. Hedda Walstrøm Johansen Noorwegen; 11. Ingvild Gaskjenn Noorwegen; 12.
Kirstie van Haaften De Meern; 13. Tamika Hingst 14. Marit Cent Goor; 15. Clara
Lundmark 16. Johanna Sõmskar 17. Merel Hofman Bleiswijk; 18. Bente van
Teeseling Abcoude; 19. Monika Rastauskaite Duitsland; 20. Claudia Jongerius
Hoogerheide;
Junior-Vrouwen.Eindklassement: 1. Susanne
Andersen Noorwegen; 2. Fleur Nagengast Beilen; 3. Kirstie van Haaften De Meern;
4. Floor Weerink Exloo; 5. Claudia Jongerius Hoogerheide; 6. Lorena Wiebes
Mijdrecht; 7. Bente van Teeseling Abcoude; 8. Manon Bakker Swifterbant; 9.
Merel Hofman Bleiswijk; 10. Mylene de Zoete Naaldwijk; 11. Lauren Murphy 12.
Ingvild Gaskjenn Noorwegen; 13. Marit Cent Goor; 14. Jinse Peeters Belgie; 15.
Clara Lundmark 16. Susanne Meistrok Elshout; 17. Iris Ton Waskemeer; 18.
Johanna Sõmskar 19. Edie Antonia Rees Luxemburg; 20. Emily Wadsworth
ASSEN.JEUGDTOUR.NIEUWELING-MEISJES.(
2016.08.01T/M 08.06 )
Nieuwelingen-Meisjes Proloog: 1. Lonneke
Uneken Veendam; 2. Kim Bapstista 3. Martine Gjøs Denemarken: 4. Eva Jonkers
Staphorst; 5. Lieke Nooijen Coevorden; 6. Maike van der Duin Assen; 7.
Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 8. Ilse Grit Zwolle; 9. Eva Bijwaard Hillegom;
10. Anne Sprigode Duitsland; 11. Jewel Paumen Einighausen; 12. Dina Scavone 13.
Gaby Gieskens s-Gravenhage; 14. Luna Zijlstra Winschoten; 15. Wilma Olausson
Zweden; 16. Berit Huiting Rolde; 17. Friederike Stern 18. Pernille Feldmann
Noorwegen; 19. Poppy Wildman 20. Isabel Tambach Assendelft; 20. Yvet
Schoonewille Klazienaveen;
Nieuwelingen-Meisjes.Criterium: 1. Lonneke
Uneken Veendam; 2. Eva Jonkers Staphorst; 3. Ilse Grit Zwolle; 4. Martine Gjøs
Denemarken: 5. Akvile Giedraityte 6. Eva Bijwaard Hillegom; 7. Lieke Nooijen
Coevorden; 8. Pernille Feldmann Noorwegen; 9. Maike van der Duin Assen; 10.
Gaby Gieskens s-Gravenhage; 11. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 12. Poppy Wildman
13. Daphne Mesu Middelburg; 14. Friederike Stern 15. Berit Huiting Rolde; 16.
Paulina Patinskaite 17. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 18. Lena-Charlotte Reissner
Duitsland; 19. Anne Sprigode Duitsland; 20. Josie Shepherd Engeland;
Nieuwelingen-Meisjes.Klassieker: 1.
Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 2. Pernille Feldmann Noorwegen; 3. Gaby Gieskens
s-Gravenhage; 4. Eva Jonkers Staphorst; 5. Martine Gjøs Denemarken: 6. Eva
Bijwaard Hillegom; 7. Maike van der Duin Assen; 8. Kim Bapstista 9. Ilse Grit
Zwolle; 10. Daphne Mesu Middelburg; 11. Dina Scavone 12. Wilma Olausson Zweden;
13. Jewel Paumen Einighausen; 14. Friederike Stern 15. Akvile Giedraityte 16.
Isabel Tambach Assendelft; 17. Lonneke Uneken Veendam; 18. Yvet Schoonewille
Klazienaveen; 19. Anne Sprigode Duitsland; 20. Poppy Wildman
Nieuwelingen-Meisjes.Tijdrit: 1. Eva
Jonkers Staphorst; 2. Lieke Nooijen Coevorden; 3. Daphne Mesu Middelburg; 4.
Gaby Gieskens s-Gravenhage; 5. Ilse Grit Zwolle; 6. Wilma Olausson Zweden; 7.
Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 8. Maike van der Duin Assen; 9. Isabel Tambach
Assendelft; 10. Jewel Paumen Einighausen; 11. Eva Bijwaard Hillegom; 12. Poppy
Wildman 13. Martine Gjøs Denemarken: 14. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 15.
Akvile Giedraityte 16. Pernille Feldmann Noorwegen; 17. Yvet Schoonewille
Klazienaveen; 18. Anne Sprigode Duitsland; 19. Elspeth Grace 20. Connie Hayes
Nieuwelingen-Meisjes.Omloop: 1. Lonneke
Uneken Veendam; 2. Dina Scavone 3. Lieke Nooijen Coevorden; 4. Maike van der
Duin Assen; 5. Daphne Mesu Middelburg; 6. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 7. Wilma
Olausson Zweden; 8. Pernille Feldmann Noorwegen; 9. Ilse Grit Zwolle; 10.
Akvile Giedraityte 11. Poppy Wildman 12. Kim Bapstista 13. Jewel Paumen
Einighausen; 14. Martine Gjøs Denemarken: 15. Nathalie Midtsveen 16. Berit
Huiting Rolde; 17. Josie Shepherd Engeland; 18. Eva Jonkers Staphorst; 19.
Thirza Korevaar Groot-Ammers; 20. Rozemarijn Ammerlaan De Lier;
Nieuwelingen-Meisjes.Criterium: 1. Maike van
der Duin Assen; 2. Lonneke Uneken Veendam; 3. Martine Gjøs Denemarken: 4. Lieke
Nooijen Coevorden; 5. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 6. Eva Jonkers Staphorst; 7.
Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 8. Daphne Mesu Middelburg; 9. Kim Bapstista 10.
Akvile Giedraityte 11. Ilse Grit Zwolle; 12. Lena-Charlotte Reissner Duitsland;
13. Anne Sprigode Duitsland; 14. Dina Scavone 15. Wilma Olausson Zweden; 16.
Isabel Tambach Assendelft; 17. Jewel Paumen Einighausen; 18. Friederike Stern
19. Poppy Wildman 20. Thirza Korevaar Groot-Ammers;
Nieuwelingen-Meisjes.Eindklassement: 1. Eva
Jonkers Staphorst; 2. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 3. Rozemarijn Ammerlaan De
Lier; 4. Maike van der Duin Assen; 5. Ilse Grit Zwolle; 6. Daphne Mesu Middelburg;
7. Wilma Olausson Zweden; 8. Eva Bijwaard Hillegom; 9. Martine Gjøs Denemarken:
10. Jewel Paumen Einighausen; 11. Pernille Feldmann Noorwegen; 12. Isabel
Tambach Assendelft; 13. Akvile Giedraityte 14. Lonneke Uneken Veendam; 15. Yvet
Schoonewille Klazienaveen; 16. Dina Scavone 17. Friederike Stern 18. Kim
Bapstista 19. Poppy Wildman 20. Anne Sprigode Duitsland;
ASSEN.JEUGD
TOUR.JUNIOREN.(2017.07.31 T/M 08.05)
Junioren Proloog: 1. Rick
Pluimers Enter; 2. Raphaël Kockelmann Luxemburg; 3. Sven Nijzingh Zuilichem; 4.
Jord Baak Dronten; 5. Harm Celi Oosterhout; 6. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 7.
Martijn Bakker Norg; 8. Jobbe Krijnsen Bolsward; 9. Liam Davies Engeland; 10.
Josh Copley Engeland; 11. Dougal Toms Engeland; 12. Aaron Preston Engeland; 13.
Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 14. Jayson de Bruin Alphen aan den Rijn; 15.
Wessel Coppelmans Hapert; 16. Mitchel Steenhof Ureterp; 17. Jesse Dijkstra
Stadskanaal; 18. Huub Deelstra Hoogeveen; 19. Mike Vliek Vriezenveen; 20. Adam
de Boer Apeldoorn;
Junioren.Criterium: 1. Dougal
Toms Engeland; 2. Liam Davies Engeland; 3. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 4.
Raphaël Kockelmann Luxemburg; 5. Frederik Rassmann Duitsland; 6. Rick Pluimers
Enter; 7. Mohs Klunder Nijeveen; 8. Jord Baak Dronten; 9. Callum Macleod
Engeland; 10. Kareem Akinnibi Engeland; 11. Chiel Schulten Raalte; 12. Jesse
Dijkstra Stadskanaal; 13. Sebastian Vester Drachten; 14. Cornee Jansen
Lelystad; 15. Aaron Preston Engeland; 16. Wessel Coppelmans Hapert; 17. Leon
Buijs Aalsmeer; 18. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 19. Kees Kunkeler Zuilichem;
20. Mika Hahner Duitsland;
Junioren.Klassieker: 1. Chiel
Schulten Raalte; 2. Liam Davies Engeland; 3. Jan Schmõller 4. Lennart
Reijtenbagh Zuidland; 5. Jord Baak Dronten; 6. Frederik Rassmann Duitsland; 7.
Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 8. Callum Macleod Engeland; 9. Nathan Rijsdijk
Vlaardingen; 10. Dougal Toms Engeland; 11. Erikas Sidlauskas 12. Tom Dussek
Engeland; 13. Sebastian Vester Drachten; 14. Cornee Jansen Lelystad; 15.
Bastiaan de Blom Zeewolde; 16. Jobbe Krijnsen Bolsward; 17. Dorian Vogels
Valkenburg en Geul; 18. Leon Buijs Aalsmeer; 19. Kees Kunkeler Zuilichem; 20.
Raphaël Kockelmann Luxemburg;
Junioren.Tijdrit: 1. Raphaël
Kockelmann Luxemburg; 2. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 3. Jobbe Krijnsen
Bolsward; 4. Sven Nijzingh Zuilichem; 5. Beer Kwak Diepenveen; 6. Liam Davies
Engeland; 7. Huub Deelstra Hoogeveen; 8. Gilles Kirsch 9. Jan Schmõller 10.
Josh Copley Engeland; 11. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 12. Tom Dussek Engeland;
13. Chiel Schulten Raalte; 14. Martijn Bakker Norg; 15. Aaron Preston Engeland;
16. Sam Allen Engeland; 17. Sven de Haan Zuidlaren; 18. Harvey Weinberger 19.
Wessel Coppelmans Hapert; 20. Rick Pluimers Enter;
Junioren.Omloop: 1. Jord Baak Dronten; 2.
Lennart Reijtenbagh Zuidland; 3. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 4. Rick Pluimers
Enter; 5. Aaron Preston Engeland; 6. Liam Davies Engeland; 7. Jobbe Krijnsen
Bolsward; 8. Dougal Toms Engeland; 9. Frederik Rassmann Duitsland; 10. Mitchel
Steenhof Ureterp; 11. Mohs Klunder Nijeveen; 12. Josh Copley Engeland; 13.
Cornee Jansen Lelystad; 14. Chiel Schulten Raalte; 15. Callum Macleod Engeland;
16. Tom Dussek Engeland; 17. Sebastian Vester Drachten; 18. Jesse Morsink
Enter; 19. Raphaël Kockelmann Luxemburg; 20. Sven Nijzingh Zuilichem;
Junioren.Criterium: 1. Callum
Macleod Engeland; 2. Jord Baak Dronten; 3. Cornee Jansen Lelystad; 4. Nathan
Rijsdijk Vlaardingen; 5. Rick Pluimers Enter; 6. Aaron Preston Engeland; 7.
Kareem Akinnibi Engeland; 8. Josh Copley Engeland; 9. Liam Davies Engeland; 10.
Frederik Rassmann Duitsland; 11. Dougal Toms Engeland; 12. Jobbe Krijnsen
Bolsward; 13. Mohs Klunder Nijeveen; 14. Mika Hahner Duitsland; 15. Leon Buijs
Aalsmeer; 16. Jesse Morsink Enter; 17. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 18. Ben
Selfe Engeland; 19. Kees Kunkeler Zuilichem; 20. Mitchel Steenhof Ureterp;
Junioren.Eindklassement: 1. Liam
Davies Engeland; 2. Raphaël Kockelmann Luxemburg; 3. Jobbe Krijnsen Bolsward;
4. Chiel Schulten Raalte; 5. Sven Nijzingh Zuilichem; 6. Aaron Preston
Engeland; 7. Rick Pluimers Enter; 8. Josh Copley Engeland; 9. Lennart
Reijtenbagh Zuidland; 10. Dougal Toms Engeland; 11. Tom Dussek Engeland; 12.
Jord Baak Dronten; 13. Beer Kwak Diepenveen; 14. Nathan Rijsdijk Vlaardingen;
15. Callum Macleod Engeland; 16. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 17. Jesse Morsink
Enter; 18. Mitchel Steenhof Ureterp; 19. Frederik Rassmann Duitsland; 20.
Cornee Jansen Lelystad;
ASSEN.JEUGD
TOUR.NIEUWELINGEN.(2017.07.31 T/M 08.05)
Nieuwelingen Proloog: 1. Daan Kool
Zevenhoven; 2. Ben Tulett Engeland; 3. Lars Boven Reutum; 4. Hidde van
Veenendaal Dongen; 5. Bodi Del Grosso Eelde; 6. Enzo Leijnse Amstelveen; 7.
Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 8. Olav Kooij Numansdorp; 9. Casper van Uden
Schiedam; 10. Sakarias Loeland Denemarken; 11. Axel van der Tuuk Assen; 12. Pim
Ronhaar Hellendoorn; 13. Ian Spenkelink Nijverdal; 14. Boris Romers Rozenburg;
15. Owen Geleijn Rijsenhout; 16. Bram Leerkes Twello; 17. Oskar Johansson
Noorwegen; 18. Mark de Groot Hoeven; 19. Wouter van de Weerdhof Lobith; 20.
Elliot Cox Engeland;
Nieuwelingen.Criterium: 1. Hidde van
Veenendaal Dongen; 2. Casper van Uden Schiedam; 3. Olav Kooij Numansdorp; 4.
Enzo Leijnse Amstelveen; 5. Luca Rohde Duitsland; 6. Sakarias Loeland
Denemarken; 7. Axel van der Tuuk Assen; 8. Ben Tulett Engeland; 9. Lars Boven
Reutum; 10. Jelte Krijnsen Bolsward; 11. Sam Meijdam Utrecht; 12. Rick Hezeman
Apeldoorn; 13. Erwin Smit Wervershoof; 14. Boris Romers Rozenburg; 15. Angus Hawkins
Engeland; 16. Bram Leerkes Twello; 17. Archie Peet Engeland; 18. Thomas
Mijnsbergen Rotterdam; 19. Junior Jackson 20. Wouter van de Weerdhof Lobith;
Nieuwelingen.Klassieker: 1. Oskar
Johansson Noorwegen; 2. Bram Leerkes Twello; 3. Sakarias Loeland Denemarken; 4.
Archie Ryan Engeland; 5. Casper van Uden Schiedam; 6. Ben Tulett Engeland; 7.
Olav Kooij Numansdorp; 8. Owen Geleijn Rijsenhout; 9. Enzo Leijnse Amstelveen;
10. Hidde van Veenendaal Dongen; 11. Wouter van de Weerdhof Lobith; 12. Angus
Hawkins Engeland; 13. Joe Wilson Engeland; 14. Fabian Csongor 15. Bodi Del
Grosso Eelde; 16. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 17. Elliot Cox Engeland;
18. Axel van der Tuuk Assen; 19. Pieter Prosman Zaltbommel; 20. Finn Mansfield
Nieuwelingen.Tijdrit: 1. Enzo
Leijnse Amstelveen; 2. Casper van Uden Schiedam; 3. Bodi Del Grosso Eelde; 4.
Bram Leerkes Twello; 5. Ben Tulett Engeland; 6. Lars Boven Reutum; 7. Thomas
Mijnsbergen Rotterdam; 8. Pim Ronhaar Hellendoorn; 9. Hidde van Veenendaal
Dongen; 10. Oliver Stockwell Engeland; 11. Daan Kool Zevenhoven; 12. Boris
Romers Rozenburg; 13. Olav Kooij Numansdorp; 14. Axel van der Tuuk Assen; 15.
Jamieson Blain 16. Sakarias Loeland Denemarken; 17. Jelte Krijnsen Bolsward;
18. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 19. Wouter van de Weerdhof Lobith; 20.
Luca Rohde Duitsland;
Nieuwelingen.Omloop: 1. Axel van
der Tuuk Assen; 2. Hidde van Veenendaal Dongen; 3. Enzo Leijnse Amstelveen; 4.
Lars Boven Reutum; 5. Olav Kooij Numansdorp; 6. Sakarias Loeland Denemarken; 7.
Ben Tulett Engeland; 8. Owen Geleijn Rijsenhout; 9. Thomas Mijnsbergen
Rotterdam; 10. Casper van Uden Schiedam; 11. Oliver Stockwell Engeland; 12.
Oskar Johansson Noorwegen; 13. Luca Rohde Duitsland; 14. Wouter van de Weerdhof
Lobith; 15. Bram Leerkes Twello; 16. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 17.
Pim Ronhaar Hellendoorn; 18. Frederik Erringsø Noorwegen; 19. Rick Metselaar
Hoogeveen; 20. Jamieson Blain
Nieuwelingen.Criterium: 1. Daan Kool
Zevenhoven; 2. Sascha Marzahner Telschow Duitsland; 3. Sam Naberman Genemuiden;
4. Jip Kramer Oosterbeek; 5. Maiko Timmer Drachten; 6. Kjell de Jager
Barendrecht; 7. Sakarias Loeland Denemarken; 8. Archie Peet Engeland; 9. Mike
Schuch Leek; 10. Largo Vogels Hoogeveen; 11. Angus Hawkins Engeland; 12. Hardy
Kropf Duitsland; 13. Freddie Grover 14. Lars Romijn Apeldoorn; 15. Dexter
Mansel-Thomas Engeland; 16. Tord Gudmestad Noorwegen; 17. Hauke Schwarm
Duitsland; 18. Fredrik Waldow Bjordal Noorwegen; 19. David Eppert Duitsland;
20. Rick van der Poel Papendrecht;
Nieuwelingen.Eindklassement: 1. Enzo
Leijnse Amstelveen; 2. Casper van Uden Schiedam; 3. Bram Leerkes Twello; 4. Ben
Tulett Engeland; 5. Lars Boven Reutum; 6. Hidde van Veenendaal Dongen; 7. Olav
Kooij Numansdorp; 8. Axel van der Tuuk Assen; 9. Sakarias Loeland Denemarken;
10. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 11. Pim Ronhaar Hellendoorn; 12. Oliver
Stockwell Engeland; 13. Oskar Johansson Noorwegen; 14. Luca Rohde Duitsland;
15. Wouter van de Weerdhof Lobith; 16. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 17.
Owen Geleijn Rijsenhout; 18. Bodi Del Grosso Eelde; 19. Rick Metselaar
Hoogeveen; 20. Frederik Erringsø Noorwegen;
ASSEN.JEUGD
TOUR.JUNIOR-VROUWEN.(2017.07.31 T/M 08.05)
Junioren-Vrouwen.Proloog: 1. Eva
Jonkers Staphorst; 2. Susanne Meistrok Elshout; 3. Noa Jansen Oosterhout Nb; 4.
Bente van Teeseling Abcoude; 5. Phaedra Krol Heerde; 6. Marit Cent Goor; 7.
Manon Bakker Swifterbant; 8. Nienke Wasmus Den Hoorn; 9. Gaby Gieskens
s-Gravenhage; 10. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 11. Iris Ton Waskemeer; 12. Kim
Baptista 13. Lily Schuitemaker Volendam; 14. Anouk Spies Wageningen; 15. Lieke
Lap Dronten; 16. Lauren Murphy 17. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 17. Lieke
van der Draaij Dordrecht; 19. Babette Buitenhuis Deventer; 20. Ingrid Huizing
Haren Gn;
Junior-Vrouwen.Criterium: 1. Kim
Baptista 2. Lieke Lap Dronten; 3. Susanne Meistrok Elshout; 4. Marit Cent Goor;
5. Eva Jonkers Staphorst; 6. Noa Jansen Oosterhout Nb; 7. Manon Bakker
Swifterbant; 8. Madeleine Gammons Engeland; 9. Bente van Teeseling Abcoude; 10.
Thirza Korevaar Groot-Ammers; 11. Lieke van der Draaij Dordrecht; 12. Sophie
Enever Engeland; 13. Emily Ashwood 14. Esmeralda Wannink Enschede; 15. Victoria
Lovett 16. Lauren Murphy 17. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 18. Anouk Spies
Wageningen; 19. Lily Schuitemaker Volendam; 20. Marise Lagendijk Alphen aan den
Rijn;
Junior-Vrouwen.Klassieker: 1. Madeleine
Gammons Engeland; 2. Susanne Meistrok Elshout; 3. Eva Jonkers Staphorst; 4.
Nienke Wasmus Den Hoorn; 5. Manon Bakker Swifterbant; 6. Noa Jansen Oosterhout
Nb; 7. Bente van Teeseling Abcoude; 8. Lieke Lap Dronten; 9. Lauren Murphy 10.
Lieke van der Draaij Dordrecht; 11. Marit Cent Goor; 12. Gaby Gieskens
s-Gravenhage; 13. Kim Baptista 14. Holly Hoy 15. Esmeralda Wannink Enschede;
16. Madeline Howden 17. Phaedra Krol Heerde; 18. Liqianne van Warmerdam
Abbekerk; 19. Babette Buitenhuis Deventer; 20. Rozemarijn Ammerlaan De Lier;
Junior-Vrouwen.Tijdrit: 1. Eva
Jonkers Staphorst; 2. Susanne Meistrok Elshout; 3. Noa Jansen Oosterhout Nb; 4.
Lauren Murphy 5. Lily Schuitemaker Volendam; 6. Bente van Teeseling Abcoude; 7.
Manon Bakker Swifterbant; 8. Iris Ton Waskemeer; 9. Mischa Bredewold Hoogland;
10. Nienke Wasmus Den Hoorn; 11. Marit Cent Goor; 12. Rozemarijn Ammerlaan De
Lier; 13. Phaedra Krol Heerde; 14. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 15. Babette
Buitenhuis Deventer; 16. Madeleine Gammons Engeland; 17. Sophie Enever
Engeland; 18. Connie Hayes 19. Kim Baptista 20. Tine Rombouts Belgie;
Junior-Vrouwen.Omloop: 1. Eva
Jonkers Staphorst; 2. Phaedra Krol Heerde; 3. Susanne Meistrok Elshout; 4. Noa
Jansen Oosterhout Nb; 5. Manon Bakker Swifterbant; 6. Marit Cent Goor; 7.
Nienke Wasmus Den Hoorn; 8. Lieke Lap Dronten; 9. Lauren Murphy 10. Mischa
Bredewold Hoogland; 11. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 12. Madeleine Gammons Engeland;
13. Lieke van der Draaij Dordrecht; 14. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 15. Bente
van Teeseling Abcoude; 16. Babette Buitenhuis Deventer; 17. Rozemarijn
Ammerlaan De Lier; 18. Iris Ton Waskemeer; 19. Kim Baptista 20. Sophie Enever
Engeland;
Junior-Vrouwen.Criterium: 1. Phaedra
Krol Heerde; 2. Susanne Meistrok Elshout; 3. Tamara de Graaf Apeldoorn; 4.
Holly Hoy 5. Marit Cent Goor; 6. Noa Jansen Oosterhout Nb; 7. Anouk Spies
Wageningen; 8. Eva Jonkers Staphorst; 9. Manon Bakker Swifterbant; 10. Gaby
Gieskens s-Gravenhage; 11. Mischa Bredewold Hoogland; 12. Nienke Wasmus Den
Hoorn; 13. Ingrid Huizing Haren Gn; 14. Kim Baptista 15. Emily Ashwood 16.
Sophie Enever Engeland; 17. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 18. Tine Rombouts
Belgie; 19. Lieke van der Draaij Dordrecht; 20. Lauren Murphy
Junior-Vrouwen.Eindklassement: 1. Eva
Jonkers Staphorst; 2. Susanne Meistrok Elshout; 3. Noa Jansen Oosterhout Nb; 4.
Manon Bakker Swifterbant; 5. Bente van Teeseling Abcoude; 6. Lauren Murphy 7.
Marit Cent Goor; 8. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 9. Madeleine Gammons Engeland;
10. Lieke van der Draaij Dordrecht; 11. Lieke Lap Dronten; 12. Phaedra Krol
Heerde; 13. Iris Ton Waskemeer; 14. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 15. Mischa
Bredewold Hoogland; 16. Nienke Wasmus Den Hoorn; 17. Babette Buitenhuis
Deventer; 18. Kim Baptista 19. Sophie Enever Engeland; 20. Ingrid Huizing Haren
Gn;
ASSEN.JEUGD
TOUR.NIEUWELINGEN-VROUWEN.(2017.07.31 T/M 08.05)
Nieuweling-Meisjes.Proloog: 1. Ilse
Pluimers Enter; 2. Maud Rijnbeek Limmen; 3. Lieke Nooijen Coevorden; 4. Ilse
Grit Zwolle; 5. Sofie van Rooijen Driel; 6. Maike van der Duin Assen; 7. Daniek
Hengeveld Nootdorp; 8. Mickey Nijkamp Zwolle; 9. Nora Tveit Noorwegen; 10.
Fleur Nagtegaal Veenendaal; 11. Iris Schultinga Zuidlaren; 12. Akvile
Gedraityte Litouwen; 13. Marit Wasmus Den Hoorn; 14. Daphne Kreulen Hooghalen;
15. Gloria van Mechelen Litouwen; 16. Petra Welmers Dronten; 17. Berit Huiting
Rolde; 18. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 19. Juliet Eickhof Apeldoorn; 20.
Silje Mathisen Denemarken;
Nieuweling-Meisjes.Criterium: 1. Lieke
Nooijen Coevorden; 2. Mickey Nijkamp Zwolle; 3. Maud Rijnbeek Limmen; 4. Maike
van der Duin Assen; 5. Berit Huiting Rolde; 6. Nora Tveit Noorwegen; 7. Maddie
Wadsworth Engeland; 8. Ilse Grit Zwolle; 9. Ida Johansson Noorwegen; 10. Ilse
Pluimers Enter; 11. Paulina Patinskaite Lithouwen; 12. Silje Mathisen
Denemarken; 13. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 14. Femke Gerritse Rosmalen; 15.
Juliet Eickhof Apeldoorn; 16. Poppy Wildman 17. Judith Stolze De Lier; 18.
Nathalie Midtsveen Noorwegen: 19. Anett Sirvel 20. Anoek Kuijpers Gilze;
Nieuweling-Meisjes.Klassieker: 1. Silje
Mathisen Denemarken; 2. Berit Huiting Rolde; 3. Maud Rijnbeek Limmen; 4. Akvile
Gedraityte Litouwen; 5. Ida Johansson Noorwegen; 6. Nora Tveit Noorwegen; 7.
Fleur Nagtegaal Veenendaal; 8. Fleur van der Peet Den Haag; 9. Sofie van
Rooijen Driel; 10. Lieke Nooijen Coevorden; 11. Ilse Grit Zwolle; 12. Eluned
King Engeland; 13. Maike van der Duin Assen; 14. Judith Stolze De Lier; 15.
Marit Wasmus Den Hoorn; 16. Nathalie Midtsveen Noorwegen: 17. Poppy Wildman 18.
Femke Gerritse Rosmalen; 19. Anoek Kuijpers Gilze; 20. Elise Marie Olsen
Denemarken;
Nieuweling-Meisjes.Tijdrit: 1. Maud
Rijnbeek Limmen; 2. Sofie van Rooijen Driel; 3. Akvile Gedraityte Litouwen; 4.
Iris Schultinga Zuidlaren; 5. Lieke Nooijen Coevorden; 6. Ilse Grit Zwolle; 7.
Silje Mathisen Denemarken; 8. Femke Gerritse Rosmalen; 9. Ilse Pluimers Enter;
10. Nora Tveit Noorwegen; 11. Paulina Patinskaite Lithouwen; 12. Toni Wilkes
13. Daniek Hengeveld Nootdorp; 14. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 15. Poppy
Wildman 16. Mickey Nijkamp Zwolle; 17. Berit Huiting Rolde; 18. Marit Wasmus
Den Hoorn; 19. Maike van der Duin Assen; 20. Juliet Eickhof Apeldoorn;
Nieuweling-Meisjes.Omloop: 1. Nora
Tveit Noorwegen; 2. Sofie van Rooijen Driel; 3. Eluned King Engeland; 4. Akvile
Gedraityte Litouwen; 5. Mickey Nijkamp Zwolle; 6. Nathalie Midtsveen Noorwegen:
7. Femke Gerritse Rosmalen; 8. Maike van der Duin Assen; 9. Fleur van der Peet
Den Haag; 10. Gloria van Mechelen Litouwen; 11. Ida Johansson Noorwegen; 12.
Ilse Grit Zwolle; 13. Pam Schutten Nijverdal; 14. Berit Huiting Rolde; 15.
Maddie Wadsworth Engeland; 16. Elise Marie Olsen Denemarken; 17. Rosalie van
der Wolf Oude-Tonge; 18. Paulina Patinskaite Lithouwen; 19. Lieke Nooijen
Coevorden; 20. Judith Stolze De Lier;
Nieuweling-Meisjes.Criterium: 1. Maike van
der Duin Assen; 2. Nora Tveit Noorwegen; 3. Silje Mathisen Denemarken; 4. Ida
Johansson Noorwegen; 5. Akvile Gedraityte Litouwen; 6. Mickey Nijkamp Zwolle;
7. Lieke Nooijen Coevorden; 8. Berit Huiting Rolde; 9. Nathalie Midtsveen
Noorwegen: 10. Paulina Patinskaite Lithouwen; 11. Anoek Kuijpers Gilze; 12.
Judith Stolze De Lier; 13. Eluned King Engeland; 14. Femke Gerritse Rosmalen;
15. Gloria van Mechelen Litouwen; 16. Maddie Wadsworth Engeland; 17. Maud
Rijnbeek Limmen; 18. Sanne de Jonge Tweede Exloërmond; 19. Ilse Pluimers Enter;
20. Hedwig de Jong Feanwalden;
Nieuweling-Meisjes.Eindklassement: 1. Maud
Rijnbeek Limmen; 2. Nora Tveit Noorwegen; 3. Silje Mathisen Denemarken; 4.
Fleur Nagtegaal Veenendaal; 5. Berit Huiting Rolde; 6. Ida Johansson Noorwegen;
7. Sofie van Rooijen Driel; 8. Lieke Nooijen Coevorden; 9. Iris Schultinga
Zuidlaren; 10. Ilse Grit Zwolle; 11. Akvile Gedraityte Litouwen; 12. Femke
Gerritse Rosmalen; 13. Maike van der Duin Assen; 14. Marit Wasmus Den Hoorn;
15. Eluned King Engeland; 16. Nathalie Midtsveen Noorwegen: 17. Elise Marie
Olsen Denemarken; 18. Pam Schutten Nijverdal; 19. Fleur van der Peet Den Haag;
20. Ilse Pluimers Enter;
ASSEN.JEUGDTOUR.JUNIOREN.(
2018.07.30 T/M 08.04)
Junioren Proloog: 1. Lewis
Askey Engeland 2. Mike Vliek Vriezenveen; 3. Ian Spenkelink Nijverdal; 4. Sam
Culverwell Engeland 5. Lars Boven Reutem; 6. Corey Bale Engeland; 7. Finn
Mansfield Engeland; 8. Jelte Krijnsen Bolsward; 9. Sybe van Diepen Warder; 10.
Martijn Bakker Norg; 11. Huub Deelstra Hoogeveen; 12. Jesse Morsink Enter; 13.
Jord Baak Dronten; 14. Bendik Gjos Noorwegen; 15. Jans Tigelaar Smilde; 16. Leo
Hayter Engeland 17. Karsten Veen Westerlee; 18. Angus Hawkins Engeland; 19. Tom
Porsmouth Engeland 20. Rick de Vries. Nijeholtpade;
Junioren.01e rit: 1. Sam
Culverwell Engeland 2. Lars Boven Reutem; 3. Jamieson Blain Engeland; 4. Erikas
Sidlauskas Litouwen 5. Martijn Bakker Norg; 6. Jesse Morsink Enter; 7. Jelte
Krijnsen Bolsward; 8. Rick de Vries. Nijeholtpade; 9. Angus Hawkins Engeland;
10. Ian Spenkelink Nijverdal; 11. Tibo de Mesmaeker Belgie 12. Bastiaan de Blom
Zeewolde; 13. Aldert van der Veen Wijnjewoude; 14. Rick Metselaar Hoogeveen;
15. James Alexander Engeland 16. Steyn Lamberink Bergentheim; 17. Finn
Mansfield Engeland; 18. Warner Stoffers Gasteren; 19. Aklexi Edwards Engeland
20. Sybe van Diepen Warder;
Junioren.02e rit: 1. Leo
Hayter Engeland 2. Tibo de Mesmaeker Belgie 3. Ian Spenkelink Nijverdal; 4.
Jord Baak Dronten; 5. Sam Culverwell Engeland 6. Csongor Fabian Hongarije 7.
Kasper Enstad Noorwegen 8. Erikas Sidlauskas Litouwen 9. Mike Vliek Vriezenveen;
10. Lars Boven Reutem; 11. Lewis Askey Engeland 12. Hugo Hoekjen Delft; 13.
Bastiaan de Blom Zeewolde; 14. Jelte Krijnsen Bolsward; 15. Jesse Dijkstra
Stadskanaal; 16. Philip Sijbrandi Bolsward; 17. Jans Tigelaar Smilde; 18. Corey
Bale Engeland; 19. Steyn Lamberink Bergentheim; 20. Finn Hahner Duitsland
Junioren.03e rit: 1. Leo
Hayter Engeland 2. Lars Boven Reutem; 3. Huub Deelstra Hoogeveen; 4. Lewis
Askey Engeland 5. Mike Vliek Vriezenveen; 6. Sam Culverwell Engeland 7. Tom
Porsmouth Engeland 8. Jesse Morsink Enter; 9. Erikas Sidlauskas Litouwen 10.
Luis Burghart Duitsland 11. Jelte Krijnsen Bolsward; 12. Corey Bale Engeland;
13. Jamieson Blain Engeland; 14. Ian Spenkelink Nijverdal; 15. Karsten Veen
Westerlee; 16. Finn Mansfield Engeland; 17. Angus Hawkins Engeland; 18. Jord
Baak Dronten; 19. Steyn Lamberink Bergentheim; 20. Philip Sijbrandi Bolsward;
Junioren.04e rit: 1. Jesse
Morsink Enter; 2. Sam Culverwell Engeland 3. Jord Baak Dronten; 4. Lewis Askey
Engeland 5. Bastiaan de Blom Zeewolde; 6. Leuan Woods Engeland 7. Pol Nothum
Luxemburg 8. Csongor Fabian Hongarije 9. Tibo de Mesmaeker Belgie 10. Jesse
Dijkstra Stadskanaal; 11. Lars Boven Reutem; 12. Jack Parrish Engeland 13.
Angus Hawkins Engeland; 14. Bendik Gjos Noorwegen; 15. Warner Stoffers
Gasteren; 16. Jelte Krijnsen Bolsward; 17. George Sloan Engeland 18. Kasper
Enstad Noorwegen 19. Finn Mansfield Engeland; 20. Corey Bale Engeland;
Junioren.05e rit: 1. Huub
Deelstra Hoogeveen; 2. Jesse Morsink Enter; 3. Ieuan Woods Cycle Team On Form
4. Jord Baak Dronten; 5. Sybe van Diepen Warder; 6. Tibo De Mesmaeker Forte U19
CT 7. Angus Hawkins Engeland; 8. Bendik Gjos Noorwegen; 9. Ben Selfe Lee Valley
Youth CC 10. Alexi Edwards Flamme Rouge Cycling 11. Bastiaan de Blom Zeewolde;
12. Kasper Enstad Horten CK 13. Corey Bale Engeland; 14. Luis Burghart
LV-Hessen 15. Mike Vliek Vriezenveen; 16. Steyn Lamberink Bergentheim; 17. Tom
Portsmouth VC Londres 18. Frank Moore CC Hackney 19. Ian Spenkelink Nijverdal;
20. Jamieson Blain Engeland;
Junioren.Eindklassement: 1. Lars
Boven Reutem; 2. Sam Culverwell Guernsey VC 3. Jesse Morsink Enter; 4. Leo
Hayter VC Londres 5. Erikas Sidlauskas Lithuania National 6. Lewis Askey Team
Backstedt/Hotch 7. Mike Vliek Vriezenveen; 8. Jord Baak Dronten; 9. Ian
Spenkelink Nijverdal; 10. Corey Bale Engeland; 11. Angus Hawkins Engeland; 12.
Luis Burghart LV-Hessen 13. Finn Mansfield Engeland; 14. Karsten Veen
Westerlee; 15. Steyn Lamberink Bergentheim; 16. Martijn Bakker Norg; 17. Bendik
Gjos Noorwegen; 18. Philip Sijbrandi Bolsward; 19. Jans Tigelaar Smilde; 20.
Rick de Vries. Nijeholtpade;
ASSEN.JEUGDTOUR.NIEUWELINGEN.01E
JAARS.( 2018.07.30 T/M 08.04)
Nieuwelingen.01e jaars Proloog: 1. Bjarne
Hemme Erica; 2. Joe Kiely Engeland; 3. Joshua Giddings Engeland 4. Jente Klaver
Kullomerzwaag; 5. Kieran Riley Engeland 6. Joost Brinkman Noordlaren; 7.
Frederick Newman Engeland; 8. Gustav Wang Denemarken; 9. Biki Goedschalk Den
Haag; 10. Klaas Quak Bennekom; 11. Frederik Sørensen Denemarken: 12. Aidan
Lawrence Engeland 13. Mark Groeneveld Enkhuizen; 14. Lars Rouffaer Sibbe; 15.
Rindert Buiter Leiden; 16. Mike Spenkelink Nijverdal; 17. Bence Meszaros
Hongarije; 18. Yannick van den Berg Monster; 19. Pim Funken Assen; 20. Cal
Gorvy Engeland;
Nieuwelingen.01e jaars.01e rit: 1. Joe Kiely
Engeland; 2. Thomas Lakeman Venhuizen; 3. Gustav Wang Denemarken; 4. Joshua
Giddings Engeland 5. Rindert Buiter Leiden; 6. Mike Spenkelink Nijverdal; 7.
Lars Rouffaer Sibbe 8. Bjarne Hemme Erica; 9. Tibor Del Grosso Eelde 10. Kieran
Riley Engeland 11. Klaas Quak Bennekom; 12. Cal Gorvy Engeland; 13. Frederick
Newman Engeland; 14. Leonardo van Driel Monster; 15. Joren de Gruijter Breda;
16. Frederik Sørensen Denemarken: 17. Bence Meszaros Hongarije; 18. Biki Goedschalk
Den Haag; 19. Ruben Kortleve Havelte; 20. Aidan Lawrence Engeland
Nieuwelingen.01e jaars.02e rit: 1. Jente
Klaver Kullomerzwaag; 2. Gustav Wang Denemarken; 3. Kieran Riley Engeland 4.
Joe Kiely Engeland; 5. Mark Groeneveld Enkhuizen; 6. Sven Timmermans Twello; 7.
Cal Gorvy Engeland; 8. Frederik Sørensen Denemarken: 9. Klaas Quak Bennekom;
10. Leonardo van Driel Monster; 11. Sebastian Kirkedam Larsen Noorwegen 12.
Joshua Giddings Engeland 13. Bjarne Hemme Erica; 14. Thomas Lakeman Venhuizen;
15. Fabrice De Veirman Belgie 16. Pim Funken Assen; 17. Ruben Kortleve Havelte;
18. Lars Stienstra Ysbrechtum; 19. Frederick Newman Engeland; 20. Joop van den
Heuvel Drunen;
Nieuwelingen.01e jaars.03e rit: 1. Gustav
Wang Denemarken; 2. Joe Kiely Engeland; 3. Joshua Giddings Engeland 4. Bjarne
Hemme Erica; 5. Joost Brinkman Noordlaren; 6. Frederik Sørensen Denemarken: 7.
Kieran Riley Engeland 8. Pim Funken Assen; 9. Thomas Lakeman Venhuizen; 10.
Jente Klaver Kullomerzwaag; 11. Klaas Quak Bennekom; 12. Aidan Lawrence
Engeland 13. Lars Stienstra Ysbrechtum; 14. Anders Fevang Noorwegen 15. Job
Boontjes Gieten; 16. Mark Groeneveld Enkhuizen; 17. Frederick Newman Engeland;
18. Bence Meszaros Hongarije; 19. Lars Rouffaer Sibbe; 20. Rindert Buiter
Leiden;
Nieuwelingen.01e jaars.04e rit: 1. Bence
Meszaros Hongarije; 2. Yannick van den Berg Monster; 3. Jente Klaver
Kullomerzwaag; 4. Joe Kiely Engeland; 5. Joshua Giddings Engeland 6. Joren de
Gruijter Breda; 7. Gustav Wang Denemarken; 8. Mark Groeneveld Enkhuizen; 9. Frederick
Newman Engeland; 10. Frederik Sørensen Denemarken: 11. Kieran Riley Engeland
12. Rindert Buiter Leiden; 13. Pim Funken Assen; 14. Bjarne Hemme Erica; 15.
Mike Spenkelink Nijverdal; 16. Cal Gorvy Engeland; 17. Sebastian Kirkedam
Larsen Noorwegen 18. Biki Goedschalk Den Haag; 19. Sven Timmermans Twello; 20.
Klaas Quak Bennekom;
Nieuwelingen.01e jaars.05e rit: 1. Kieran
Riley Langdale Lightweight 2. Joe Kiely Engeland; 3. Frederick Newman Preston
Park Youth C 4. Bjarne Hemme Erica; 5. Gustav Wang Denemarken; 6. Mike
Spenkelink Nijverdal; 7. Pim Funken Assen; 8. Joshua Giddings The MI Racing
Academ 9. Lars Rouffaer Sibbe; 10. Jente Klaver Kullomerzwaag; 11. Joren de
Gruijter Breda; 12. ebastian Kirkeda Larsen Halden CK 13. Cal Gorvy Engeland;
14. Joost Brinkman Noordlaren; 15. Tibor Del Grosso Eelde 16. Stanley Platts VC
Londres 17. Josh Ballinger Ppycc 18. Lucas Averesch Rijssen; 19. Klaas Quak
Bennekom; 20. Ruben Kortleve Havelte;
Nieuwelingen.01e jaars.Eindklassement: 1. Joe Kiely
Engeland; 2. Gustav Wang Denemarken; 3. Joshua Giddings The MI Racing Academ 4.
Bjarne Hemme Erica; 5. Kieran Riley Langdale Lightweight 6. Jente Klaver
Kullomerzwaag; 7. Frederik Sørensen Denemarken: 8. Pim Funken Assen; 9. Thomas
Lakeman Venhuizen; 10. Klaas Quak Bennekom; 11. Mark Groeneveld Enkhuizen; 12.
Frederick Newman Engeland; 13. Lars Stienstra Ysbrechtum; 14. Cal Gorvy
Engeland; 15. Ruben Kortleve Havelte; 16. Joop van den Heuvel Drunen; 17. Sven
Timmermans Twello; 18. ebastian Kirkeda Larsen Halden CK 19. Leonardo van Driel
Monster; 20. Tibor Del Grosso Eelde
ASSEN.JEUGDTOUR.NIEUWELINGEN.02E
JAARS.( 2018.07.30 T/M 08.04)
Nieuwelingen.02e jaars Proloog: 1. Bram
Leerkes Twello; 2. Wouter van de Weerdhof Lobith; 3. Boris Romers Rozenburg; 4.
Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 5. Oskar Myrestoel Johansson Noorwegen 6. Mathijs
de Kok Steenbergen; 7. Magnus Sorbo Noorwegen 8. Mathew Kingston Engeland 9.
Jack Rootkin-Gray Engeland; 10. Leon Ellermann Emmen; 11. Euan Macleod Engeland
12. Travis Stedma Zuid-Afrika 13. Mike Schuch Leek; 14. Jörgensen, Luis Carl
Roskilde CR 15. Frederik Erringsø Denemarken; 16. Tristan Kool Purmerend; 17.
Niels van der Gracht Annen; 18. Lukas Vernerson Denemarken 19. Mark de Groot
Hoeven; 20. Mathijs de Blom Zeewolde;
Nieuwelingen.02e jaars.01e rit: 1. Oskar
Myrestoel Johansson Noorwegen 2. Mathew Kingston Engeland 3. Archie Peet
Engeland; 4. Mathijs de Kok Steenbergen; 5. Jörgensen, Luis Carl Roskilde CR 6.
Euan Macleod Engeland 7. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 8. Ritchie Selfe
Engeland 9. Wouter van de Weerdhof Lobith; 10. Maiko Timmer Drachten; 11. Jack
Rootkin-Gray Engeland; 12. Frederik Erringsø Denemarken; 13. Travis Stedma
Zuid-Afrika 14. Ole Veenhuis Westwoud; 15. Boris Romers Rozenburg; 16. Mike
Schuch Leek; 17. Tjipke Bosma Kullomerzwaag; 18. Jasper Levi Pahlke Duitsland;
19. Samuel Freeman Engeland 20. Harrison Powell Engeland
Nieuwelingen.02e jaars.02e rit: 1. Mathijs
de Kok Steenbergen; 2. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 3. Erwin Smit Wervershoof;
4. Frederik Erringsø Denemarken; 5. Ole Veenhuis Westwoud; 6. Samuel Freeman
Engeland 7. Jasper Levi Pahlke Duitsland; 8. Euan Macleod Engeland 9. Ritchie
Selfe Engeland 10. Oskar Myrestoel Johansson Noorwegen 11. Mike Schuch Leek;
12. Redmar Dijkman Lutjegast; 13. Jurgen Mesu Middelburg; 14. Boris Romers
Rozenburg; 15. Maiko Timmer Drachten; 16. Joran Wiskerke
s-Heer-Hendrikskinderen; 17. Jip Kramer Oosterbeek; 18. Mathew Kingston
Engeland 19. Max Bolton Engeland 20. Mathijs de Blom Zeewolde;
Nieuwelingen.02e jaars.03e rit: 1. Jack
Rootkin-Gray Engeland; 2. Oskar Myrestoel Johansson Noorwegen 3. Boris Romers
Rozenburg; 4. Bram Leerkes Twello; 5. Wouter van de Weerdhof Lobith; 6. Jasper
Levi Pahlke Duitsland; 7. Luis Carl Jorgensen Denemarken 8. Mathijs de Kok Steenbergen;
9. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 10. Tristan Kool Purmerend; 11. Mike Schuch
Leek; 12. Mathew Kingston Engeland 13. Niels van der Gracht Annen; 14. Magnus
Sorbo Noorwegen 15. Andres Toft Nielsen Denemarken; 16. Frederik Erringsø
Denemarken; 17. Thomas Day Engeland 18. Fellix Hegreberg Noorwegen 19. Leon
Ellermann Emmen; 20. Emile Alexander Engeland
Nieuwelingen.02e jaars.04e rit: 1. Luis Carl
Jorgensen Denemarken 2. Jasper Levi Pahlke Duitsland; 3. Ole Veenhuis Westwoud;
4. Bram Leerkes Twello; 5. Jack Rootkin-Gray Engeland; 6. Mathijs de Blom
Zeewolde; 7. Fellix Hegreberg Noorwegen 8. Mathew Kingston Engeland 9. Thomas
Mijnsbergen Rotterdam; 10. Jip Kramer Oosterbeek; 11. Archie Peet Engeland; 12.
Samuel Freeman Engeland 13. Boris Romers Rozenburg; 14. Leon Ellermann Emmen;
15. Harrison Powell Engeland 16. Maiko Timmer Drachten; 17. Redmar Dijkman
Lutjegast; 18. Travis Stedma Zuid-Afrika 19. Andres Toft Nielsen Denemarken;
20. Mike Schuch Leek;
Nieuwelingen.02e jaars.05e rit: 1. Magnus
Sørbø Gjerstad IL Sykkelgr 2. Boris Romers Rozenburg; 3. Frederik Erringsø
Denemarken; 4. Archie Peet Engeland; 5. Jasper Levi Pahlke Duitsland; 6. Bram
Leerkes Twello; 7. Jack Rootkin-Gray Engeland; 8. Thomas Mijnsbergen Rotterdam;
9. Erwin Smit Wervershoof; 10. Tjipke Bosma Kullomerzwaag; 11. Matthew Kingston
Lichfield CCC 12. Luis Carl Jörgensen Roskilde CR 13. Ole Veenhuis Westwoud;
14. Mathijs de Kok Steenbergen; 15. Maiko Timmer Drachten; 16. Anders Toft
Nielsen Esbjerg CR 17. Travis Stedman Westville Cycle Club 18. Samuel Freeman
Solent Pirates 19. skar Myrestoe Johansson Grimstad SK 20. Jip Kramer
Oosterbeek;
Nieuwelingen.02e jaars.Eindklassement: 1. skar
Myrestoe Johansson Grimstad SK 2. Boris Romers Rozenburg; 3. Jack Rootkin-Gray
Engeland; 4. Jasper Levi Pahlke Duitsland; 5. Bram Leerkes Twello; 6. Mathijs
de Kok Steenbergen; 7. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 8. Wouter van de Weerdhof
Lobith; 9. Matthew Kingston Lichfield CCC 10. Mike Schuch Leek; 11. Tristan
Kool Purmerend; 12. Magnus Sørbø Gjerstad IL Sykkelgr 13. Frederik Erringsø
Denemarken; 14. Niels van der Gracht Annen; 15. Archie Peet Engeland; 16. Ole
Veenhuis Westwoud; 17. Thomas Day Poole Wheelers 18. Euan Macleod Willebrord
Wil Vooru 19. Lance Huenders Almere; 20. Erwin Smit Wervershoof;
ASSEN.JEUGDTOUR.JUNIOR-VROUWEN.(
2018.07.30 T/M 08.04)
Junior-Vrouwen Proloog: 1. Lonneke
Uneken Veendam; 2. Silje Mathisen Noorwegen; 3. Maike van der Duin Assen; 4.
Mischa Bredewold Hoogland; 5. Akvile Gedraityte Litouwen: 6. Eva Jonkers
Staphorst; 7. Julia Borgstrüm Zweden; 8. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 9.
Berit Huiting Rolde; 10. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 11. Katie Scott Engeland
12. Roos Markus Zwarte Kat; 13. Martine Gjøs Noorwegen; 14. Paulina Patinskaite
Litouwen 15. Amalie Lutro Noorwegen; 16. Kim Baptista Engeland; 17. Yvet
Schoonewille Klazienaveen; 18. Noa de Haan Terschuur; 19. Nathalie Midrsveen
Noorwegen 20. Rose Kloese Emmen;
Junior-Vrouwen.01e rit: 1. Amalie
Lutro Noorwegen; 2. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 3. Akvile Gedraityte Litouwen:
4. Julia Borgstrüm Zweden; 5. Lonneke Uneken Veendam; 6. Holly Hoy Engeland; 7.
Noa de Haan Terschuur; 8. Silje Mathisen Noorwegen; 9. Dina Scavone Belgie 10.
Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 11. Josephine Griffin Engeland 12. Kim
Baptista Engeland; 13. Paulina Patinskaite Litouwen 14. Berit Huiting Rolde;
15. Verena Batenburg Piershil; 16. Martine Gjøs Noorwegen; 17. Poppy Wildman
Engeland 18. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 19. Maike van der Duin
Assen; 20. Rose Kloese Emmen;
Junior-Vrouwen.02e rit: 1. Silje
Mathisen Noorwegen; 2. Lonneke Uneken Veendam; 3. Akvile Gedraityte Litouwen:
4. Amalie Lutro Noorwegen; 5. Julia Borgstrüm Zweden; 6. Kim Baptista Engeland;
7. Time Rombouts Belgie 8. Berit Huiting Rolde; 9. Rosalie van der Wolf
Oude-Tonge; 10. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 11. Holly Hoy Engeland; 12. Sanne
de Jonge Tweede Exloërmond; 13. Paulina Patinskaite Litouwen 14. Poppy Wildman
Engeland 15. Verena Batenburg Piershil; 16. Josephine Griffin Engeland 17. Rose
Kloese Emmen; 18. Katie Scott Engeland 19. Martine Gjøs Noorwegen; 20. Mari
Hole Mohr Noorwegen
Junior-Vrouwen.03e rit: 1. Mischa
Bredewold Hoogland; 2. Martine Gjøs Noorwegen; 3. Eva Jonkers Staphorst; 4.
Silje Mathisen Noorwegen; 5. Julia Borgstrüm Zweden; 6. Amalie Lutro Noorwegen;
7. Akvile Gedraityte Litouwen: 8. Elise Marie Olsen Noorwegen 9. Rosalie van
der Wolf Oude-Tonge; 10. Verena Batenburg Piershil; 11. Amber Aernouts Belgie;
12. Roos Markus Zwarte Kat; 13. Katie Scott Engeland 14. Lonneke Uneken
Veendam; 15. Maike van der Duin Assen; 16. Rose Kloese Emmen; 17. Yvet
Schoonewille Klazienaveen; 18. Connie Hayes Engeland; 19. Paulina Patinskaite
Litouwen 20. Juliet Eickhof Apeldoorn;
Junior-Vrouwen.04e rit: 1. Lonneke
Uneken Veendam; 2. Akvile Gedraityte Litouwen: 3. Silje Mathisen Noorwegen; 4.
Amalie Lutro Noorwegen; 5. Dina Scavone Belgie 6. Maike van der Duin Assen; 7.
Berit Huiting Rolde; 8. Julia Borgstrüm Zweden; 9. Martine Gjøs Noorwegen; 10.
Kim Baptista Engeland; 11. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 12. Holly Hoy Engeland;
13. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 14. Paulina Patinskaite Litouwen 15. Noa
de Haan Terschuur; 16. Mischa Bredewold Hoogland; 17. Pernille Larsen Feldmann
Noorwegen 18. Poppy Wildman Engeland 19. Sanne de Jonge Tweede Exloërmond; 20.
Katie Scott Engeland
Junior-Vrouwen.05e rit: 1. Akvile
Gedraityte Litouwen: 2. Amalie Lutro Noorwegen; 3. Silje Mathisen Noorwegen; 4.
Gaby Gieskens s-Gravenhage; 5. Noa de Haan Terschuur; 6. Eva Jonkers Staphorst;
7. Maike van der Duin Assen; 8. Julia Borgstrüm Zweden; 9. Dina Scavone Balen
BC 10. Holly Hoy Engeland; 11. Kim Baptista Engeland; 12. Sanne de Jonge Tweede
Exloërmond; 13. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 14. Yvet Schoonewille
Klazienaveen; 15. Josephine Griffin Team On Form 16. Paulina Patinskaite
Lithuania National 17. Lonneke Uneken Veendam; 18. Poppy Wildman SF Racing 19.
Jewel Paumen Einighausen; 20. Verena Batenburg Piershil;
Junior-Vrouwen.Eindklassement: 1. Akvile
Gedraityte Litouwen: 2. Amalie Lutro Noorwegen; 3. Julia Borgstrüm Zweden; 4.
Silje Mathisen Noorwegen; 5. Mischa Bredewold Hoogland; 6. Martine Gjøs
Noorwegen; 7. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 8. Lonneke Uneken Veendam; 9. Rosalie
van der Wolf Oude-Tonge; 10. Elise Marie Olsen Region Sør 11. Roos Markus
Zwarte Kat; 12. Katie Scott Hargroves Ridley Mon 13. Verena Batenburg Piershil;
14. Rose Kloese Emmen; 15. Paulina Patinskaite Lithuania National 16. Maike van
der Duin Assen; 17. Connie Hayes Engeland; 18. Abbie Manley Hargroves Ridley
Mon 19. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 20. Kim Baptista Engeland;
ASSEN.JEUGDTOUR.NIEUWELING-MEISJES.(
2018.07.30 T/M 08.04)
Nieuweling-Meisjes Proloog: 1. Ilse
Pluimers Enter; 2. Maud Rijnbeek Limmen; 3. Daniek Hengeveld Nootdorp; 4. Fleur
Nagtegaal Veenendaal; 5. Tuva Byberg Noorwegen 6. Gloria van Mechelen Litouwen;
7. Nora Tveit Noorwegen 8. Sophie Lewis Engeland 9. Chloe Bateson Zuid-Afrika;
10. Chante Olivier Zuid-Afrika; 11. Maddie Wadsworth Engeland 12. Petra Welmers
Dronten; 13. Emma Finucane Engeland 14. Kinga Ingram Engeland 15. Rikkie Enstad
Noorwegen 16. Daphne Kreulen Hooghalen; 17. Marie-Louise Kerpa Duitsland 18.
Elunes King Engeland; 19. Oriana Soerewijn Velserbroek; 20. Lieke Janssen
Panningen;
Nieuweling-Meisjes.01e rit: 1. Ilse
Pluimers Enter; 2. Sophie Lewis Engeland 3. Maud Rijnbeek Limmen; 4. Chante
Olivier Zuid-Afrika; 5. Anna Wadsworth Engeland; 6. Elunes King Engeland; 7.
Fleur van der Peet Den Haag; 8. Tuva Byberg Noorwegen 9. Chloë Postma Hulsen;
10. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 11. Lieke Janssen Panningen; 12. Ida Johansson
Zweden: 13. Nora Tveit Noorwegen 14. Karlijn Koops Elim; 15. Gloria van
Mechelen Litouwen; 16. Danielle Parker Engeland 17. Ellen Bennett Engeland 18.
Tuva Richter Zweden 19. Kinga Ingram Engeland 20. Charlotte McGreevy Engeland;
Nieuweling-Meisjes.02e rit: 1. Elunes
King Engeland; 2. Nora Tveit Noorwegen 3. Maddie Wadsworth Engeland 4. Ida
Johansson Zweden: 5. Maud Rijnbeek Limmen; 6. Ilse Pluimers Enter; 7. Gloria
van Mechelen Litouwen; 8. Tuva Byberg Noorwegen 9. Fleur van der Peet Den Haag;
10. Trille Reichel Denemarken 11. Chloë Postma Hulsen; 12. Chante Olivier
Zuid-Afrika; 13. Tuva Richter Zweden 14. Anna Wadsworth Engeland; 15. Mickey
Nijkamp Zwolle; 16. Daniek Hengeveld Nootdorp; 17. Marit Wasmus Den Hoorn; 18.
Karlijn Koops Elim; 19. Silke Blei Herwenen; 20. Ellen Bennett Engeland
Nieuweling-Meisjes.03e rit: 1. Maud
Rijnbeek Limmen; 2. Ilse Pluimers Enter; 3. Chante Olivier Zuid-Afrika; 4. Nora
Tveit Noorwegen 5. Tuva Byberg Noorwegen 6. Petra Welmers Dronten; 7. Elunes
King Engeland; 8. Gloria van Mechelen Litouwen; 9. Lieke Janssen Panningen; 10.
Chloe Bateson Zuid-Afrika; 11. Sophie Lewis Engeland 12. Maddie Wadsworth
Engeland 13. Charlotte McGreevy Engeland; 14. Marit Wasmus Den Hoorn; 15.
Daphne Kreulen Hooghalen; 16. Mickey Nijkamp Zwolle; 17. Chloë Postma Hulsen;
18. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 19. Danielle Parker Engeland 20. Jennie
Olsson Zweden
Nieuweling-Meisjes.04e rit: 1. Nora
Tveit Noorwegen 2. Chante Olivier Zuid-Afrika; 3. Fleur van der Peet Den Haag;
4. Maud Rijnbeek Limmen; 5. Gloria van Mechelen Litouwen; 6. Elunes King
Engeland; 7. Maddie Wadsworth Engeland 8. Tuva Richter Zweden 9. Ilse Pluimers
Enter; 10. Elvira Helberg Zweden 11. Mickey Nijkamp Zwolle; 12. Danielle Parker
Engeland 13. Charlotte McGreevy Engeland; 14. Tuva Byberg Noorwegen 15. Anna
Wadsworth Engeland; 16. Trille Reichel Denemarken 17. Lieke Janssen Panningen;
18. Daniek Hengeveld Nootdorp; 19. Chloë Postma Hulsen; 20. Marit Wasmus Den
Hoorn;
Nieuweling-Meisjes.05e rit: 1. Nora
Tveit Stavanger SK 2. Fleur van der Peet Den Haag; 3. Fleur Nagtegaal
Veenendaal; 4. Sophie Lewis Cycle Team On Form 5. Elunes King Engeland; 6. Maud
Rijnbeek Limmen; 7. Chloë Postma Hulsen; 8. Danielle Parker Team
Backstedt/Hotch 9. Anna Wadsworth Engeland; 10. Karlijn Koops Elim; 11. Ilse
Pluimers Enter; 12. Gloria van Mechelen Litouwen; 13. Ida Johansson Zweden: 14.
Maddie Wadsworth Beeline 15. Tuva Richter Team Skáne 16. Danielle Quint Deil;
17. Lieke Janssen Panningen; 18. Yuli van der Molen Krommenie; 19. Trille
Reichel Amager CR 20. Ellen Bennett Welwyn Wheelers
Nieuweling-Meisjes.Eindklassement: 1. Maud
Rijnbeek Limmen; 2. Ilse Pluimers Enter; 3. Nora Tveit Stavanger SK 4. Chante
Olivier Zuid-Afrika; 5. Elunes King Engeland; 6. Tuva Byberg Stavanger SK 7.
Gloria van Mechelen Litouwen; 8. Petra Welmers Dronten; 9. Maddie Wadsworth
Beeline 10. Chloe Bateson Zuid-Afrika; 11. Lieke Janssen Panningen; 12. Marit
Wasmus Den Hoorn; 13. Charlotte McGreevy Engeland; 14. Chloë Postma Hulsen; 15.
Mickey Nijkamp Zwolle; 16. Fleur van der Peet Den Haag; 17. Jerney van der
Heijden Zevenhuizen; 18. Yuli van der Molen Krommenie; 19. Oriana Soerewijn
Velserbroek; 20. Anna Wadsworth Engeland;
ASSEN.JEUGD
TOUR.JUNIOREN.( 2019.07.29 T/M 08.03)
Junioren Proloog: 1. Bodi Del
Grosso Eelde; 2. Thomas Day Engeland; 3. Kasper Enstad Engeland; 4. Finn
Mansfield Engeland; 5. Matthew Kingston Engeland; 6. Oded Kogut Israel; 7. Jack
Rootkin-Gray Engeland; 8. Ole Veenhuis Assen; 9. Alexi Edwards Engeland; 10.
Redmar Dijkman Lutjegast; 11. Jans Tigelaar Smilde; 12. Niels van der Gracht
Annen; 13. Isaac Peatfield Engeland; 14. Wessel Mouris Baambrugge; 15. Piers
James Engeland; 16. Sten Hoek Oosterstreek; 17. Ritchie Selfe Engeland; 18.
Klaas Meekma Woudsend; 19. Harrison Powell Engeland; 20. Ruben Zilas Larsen
Denemarken;
Junioren.Criterium: 1. Jack
Rootkin-Gray Engeland; 2. Jans Tigelaar Smilde; 3. Isaac Peatfield Engeland; 4.
Matthew Kingston Engeland; 5. George Wood Engeland; 6. Alexi Edwards Engeland;
7. Archie Peet Engeland; 8. Niels van der Gracht Annen; 9. Daniel Nordemann-Da
Silva Engeland; 10. Finn Mansfield Engeland; 11. Rick Metselaar Hoogeveen; 12.
Jamieson Blain Engeland; 13. Oded Kogut Israel; 14. Joost de Nat Weere; 15.
Robbe Ceurens Belgie; 16. Richard Elliott Canada; 17. Aldert van der Veen
Wijnjewoude; 18. Bodi Del Grosso Eelde; 19. Daan Brouwer Jaarsveld; 20. Ritchie
Selfe Engeland;
Junioren.Klassieker 1. Isaac
Peatfield Engeland; 2. Jack Rootkin-Gray Engeland; 3. Matthew Kingston
Engeland; 4. Kasper Enstad Engeland; 5. Charles Paige Engeland; 6. Oded Kogut
Israel; 7. Sam Freeman Engeland; 8. Niels van der Gracht Annen; 9. Redmar
Dijkman Lutjegast; 10. Bodi Del Grosso Eelde; 11. Ruben Zilas Larsen
Denemarken; 12. Jans Tigelaar Smilde; 13. Gil Eran Tzur Israel; 14. Daniel
Nordemann-Da Silva Engeland; 15. Rick Metselaar Hoogeveen; 16. Jamieson Blain
Engeland; 17. Robbe Ceurens Belgie; 18. Jurgen Mesu Middelburg; 19. Ole
Veenhuis Assen; 20. Aldert van der Veen Wijnjewoude;
Junioren.Tijdrit 1. Bodi Del Grosso Eelde; 2.
Thomas Day Engeland; 3. Jack Rootkin-Gray Engeland; 4. Matthew Kingston
Engeland; 5. Oded Kogut Israel; 6. Redmar Dijkman Lutjegast; 7. Niels van der
Gracht Annen; 8. Isaac Peatfield Engeland; 9. Samuel Clark Engeland; 10. Lars
Mulderij Pesse; 11. Leon Ellermann Emmen; 12. Wessel Mouris Baambrugge; 13.
Jans Tigelaar Smilde; 14. Jurgen Mesu Middelburg; 15. Christopher Merrick
Canada; 16. Lukas Vernersson Zweden; 17. Kasper Enstad Engeland; 18. Charles
Paige Engeland; 19. Sten Hoek Oosterstreek; 20. Jamieson Blain Engeland;
Junioren.Omloop: 1. Archie Peet Engeland; 2.
Lars Mulderij Pesse; 3. Jeffrey Cordes Nieuw Roden; 4. Sam Freeman Engeland; 5.
Philip Sijbrandi Bolsward; 6. Aaron Stone Engeland; 7. Jamieson Blain Engeland;
8. Harrison Powell Engeland; 9. Robbe Ceurens Belgie; 10. Redmar Dijkman
Lutjegast; 11. Ritchie Selfe Engeland; 12. Rick Metselaar Hoogeveen; 13. George
Wood Engeland; 14. Aldert van der Veen Wijnjewoude; 15. Tjipke Bosma
Kollumerzwaag; 16. Isaac Peatfield Engeland; 17. Bobby Horton Engeland; 18.
Kyle Hoskin Engeland; 19. Oded Kogut Israel; 20. Ole Veenhuis Assen;
Junioren.Criterium.Asserbos: 1. Matthew
Kingston Engeland; 2. Isaac Peatfield Engeland; 3. Robbe Ceurens Belgie; 4.
Bodi Del Grosso Eelde; 5. Redmar Dijkman Lutjegast; 6. Ole Veenhuis Assen; 7.
Harrison Powell Engeland; 8. Jurgen Mesu Middelburg; 9. Gil Eran Tzur Israel;
10. Tjipke Bosma Kollumerzwaag; 11. Alexi Edwards Engeland; 12. Oded Kogut
Israel; 13. Sam Freeman Engeland; 14. Lars Mulderij Pesse; 15. Casper Polet
Katwijk; 16. Jamieson Blain Engeland; 17. Aaron Stone Engeland; 18. Joost de
Nat Weere; 19. Jack Parrish Engeland; 20. Daniel Nordemann-Da Silva Engeland;
Junioren.Eindklassement: 1. Jack
Rootkin-Gray Engeland; 2. Matthew Kingston Engeland; 3. Isaac Peatfield
Engeland; 4. Bodi Del Grosso Eelde; 5. Jans Tigelaar Smilde; 6. Oded Kogut
Israel; 7. Niels van der Gracht Annen; 8. Redmar Dijkman Lutjegast; 9. Thomas
Day Engeland; 10. Charles Paige Engeland; 11. Ruben Zilas Larsen Denemarken;
12. Sam Freeman Engeland; 13. Gil Eran Tzur Israel; 14. Jurgen Mesu Middelburg;
15. Archie Peet Engeland; 16. Sten Hoek Oosterstreek; 17. Jamieson Blain
Engeland; 18. Ole Veenhuis Assen; 19. Aldert van der Veen Wijnjewoude; 20.
Philip Sijbrandi Bolsward;
ASSEN.JEUGD
TOUR.NIEUWELINGEN.01E JAARS.( 2019.07.29 T/M 08.03)
Nieuwelingen.01e jaars Proloog: 1. Marvin
Peters Wehl; 2. Elmar Abma Wolvega; 3. Stef Koning Hensbroek; 4. Frank-Aron
Ragilo Estland; 5. Niall McLoughlin Ierland; 6. Lauri Tamm Estland; 7. Euan Woodliffe
Engeland; 8. Oliver Søholm Denemarken; 9. Axel Gilljam Zweden; 10. Justus
Willemsen Apeldoorn; 11. Toms Ustups Lapland; 12. Noah Hobbs Engeland; 13.
Mattie Dodd Engeland; 14. Thijmen Paardekooper Valthermond; 15. Jasper Huitema
Roden; 16. Raphaël Mouton Warmenhuizen; 17. Bjorn Koster Roden; 18. Sille Hut
Boelenslaan; 19. Alex Barker Kidderminster(Gbr); 20. Nathan Hardy Engeland;
Nieuwelingen.01e jaars.Criterium: 1.
Frank-Aron Ragilo Estland; 2. Kenay de Moyer Belgie; 3. Marvin Peters Wehl; 4.
Vlad van Mechelen Litouwen; 5. Lauri Tamm Estland; 6. Mattie Dodd Engeland; 7.
Senna Nijman Heelsum; 8. Stef Koning Hensbroek; 9. Toms Ustups Lapland; 10.
Euan Woodliffe Engeland; 11. Nathan Hardy Engeland; 12. Noah Hobbs Engeland;
13. David Haverdings Zuidlaren; 14. Björn Hommes Appelscha; 15. Thijmen
Paardekooper Valthermond; 16. Raphaël Mouton Warmenhuizen; 17. Maxime Duba
Alkmaar; 18. Juul Nagengast Beilen; 19. Niall McLoughlin Ierland; 20. Elmar
Abma Wolvega;
Nieuwelingen.01e jaars.Klassieker: 1. Raphaël
Mouton Warmenhuizen; 2. Toms Ustups Lapland; 3. Jasper Huitema Roden; 4. David
Haverdings Zuidlaren; 5. Juul Nagengast Beilen; 6. Elmar Abma Wolvega; 7.
Frank-Aron Ragilo Estland; 8. Euan Woodliffe Engeland; 9. Stef Koning
Hensbroek; 10. Kenay de Moyer Belgie; 11. Ben Askey Engeland; 12. Noah Hobbs
Engeland; 13. Bjorn Koster Roden; 14. Joseph Smith Engeland; 15. Senna Nijman
Heelsum; 16. Harasim Mihnea-Alexandru Roemenie; 17. Marvin Peters Wehl; 18.
Mees Steenbergen Ruinen; 19. Vlad van Mechelen Litouwen; 20. Tomas-Casimir
Niemi Finland;
Nieuwelingen.01e jaars.Tijdrit: 1. Elmar
Abma Wolvega; 2. Frank-Aron Ragilo Estland; 3. Marvin Peters Wehl; 4. Carson
Mattern Canada; 5. Mattie Dodd Engeland; 6. Lauri Tamm Estland; 7. Justus
Willemsen Apeldoorn; 8. Thijmen Paardekooper Valthermond; 9. Björn Hommes
Appelscha; 10. Senna Nijman Heelsum; 11. Harasim Mihnea-Alexandru Roemenie; 12.
Joseph Smith Engeland; 13. Euan Woodliffe Engeland; 14. Johan Borgström Zweden;
15. Mees Steenbergen Ruinen; 16. Noah Hobbs Engeland; 17. Toms Ustups Lapland;
18. Stef Koning Hensbroek; 19. Axel Gilljam Zweden; 20. Pepijn Veenings
Assendelft;
Nieuwelingen.01e jaars.Omloop: 1. Toms
Ustups Lapland; 2. Lauri Tamm Estland; 3. Frank-Aron Ragilo Estland; 4. Ben
Askey Engeland; 5. Jasper Huitema Roden; 6. Björn Hommes Appelscha; 7. Kenay de
Moyer Belgie; 8. Juul Nagengast Beilen; 9. Marvin Peters Wehl; 10. Niall
McLoughlin Ierland; 11. Noah Hobbs Engeland; 12. Alex Barker
Kidderminster(Gbr); 13. Euan Woodliffe Engeland; 14. Justus Willemsen
Apeldoorn; 15. David Haverdings Zuidlaren; 16. Stef Koning Hensbroek; 17. Sille
Hut Boelenslaan; 18. Raphaël Mouton Warmenhuizen; 19. Elmar Abma Wolvega; 20.
Maxime Duba Alkmaar;
Nieuwelingen.01e jaars.Criterium.Asserbos: 1. Toms
Ustups Lapland; 2. Jasper Huitema Roden; 3. Vlad van Mechelen Litouwen; 4. Juul
Nagengast Beilen; 5. Ben Askey Engeland; 6. Noah Hobbs Engeland; 7. Sille Hut
Boelenslaan; 8. Aaron Aus Estland; 9. Djyaro Bosma Appelscha; 10. Thijmen
Paardekooper Valthermond; 11. Marvin Peters Wehl; 12. Kenay de Moyer Belgie;
13. Grant Carter Amerika; 14. Euan Woodliffe Engeland; 15. Bjorn Koster Roden;
16. Frank-Aron Ragilo Estland; 17. Harasim Mihnea-Alexandru Roemenie; 18. Alex
Barker Kidderminster(Gbr); 19. Björn Hommes Appelscha; 20. Bart Kortleve
Havelte;
Nieuwelingen.01e jaars.Eindklassement: 1.
Frank-Aron Ragilo Estland; 2. Marvin Peters Wehl; 3. Elmar Abma Wolvega; 4.
Mattie Dodd Engeland; 5. Raphaël Mouton Warmenhuizen; 6. Vlad van Mechelen
Litouwen; 7. Thijmen Paardekooper Valthermond; 8. Kenay de Moyer Belgie; 9.
Toms Ustups Lapland; 10. Justus Willemsen Apeldoorn; 11. Senna Nijman Heelsum;
12. Euan Woodliffe Engeland; 13. Harasim Mihnea-Alexandru Roemenie; 14. Joseph
Smith Engeland; 15. Noah Hobbs Engeland; 16. Mees Steenbergen Ruinen; 17. Johan
Borgström Zweden; 18. Axel Gilljam Zweden; 19. Jasper Huitema Roden; 20. Pepijn
Veenings Assendelft;
ASSEN.JEUGD
TOUR.NIEUWELINGEN.02E JAARS.( 2019.07.29 T/M 08.03)
Nieuwelingen.02e jaars Proloog: 1. Bjarne
Hemme Erica; 2. Jon Rye-Johnsen Noorwegen; 3. Bence Mészáros Hongarije; 4. Mark
Groeneveld Enkhuizen; 5. Gustav Wang Denemarken; 6. Rindert Buiter Leiden; 7.
Benjamin Peatfield Engeland; 8. Jelle Bouwe Hofstee Dwingeloo; 9. Job Boontjes
Gieten; 10. Trym Brennsæter Noorwegen; 11. Frederik Sørensen Denemarken; 12.
Pim Funken Assen; 13. Tibor Del Grosso Eelde; 14. Daniel Vincent Engeland; 15.
Kevin Kuiper Nieuwolda; 16. Phillip Mathiesen Denemarken; 17. Matthew Malone
Engeland; 18. Nick Schelvis Heemskerk; 19. Eskil Huiting Rolde; 20. Egert
Johanson Estland;
Nieuwelingen.02e jaars.Criterium: 1. Gustav
Wang Denemarken; 2. Frederik Sørensen Denemarken; 3. Bjarne Hemme Erica; 4.
Rindert Buiter Leiden; 5. Kevin Kuiper Nieuwolda; 6. Karsten Feldmann Noorwegen;
7. Eskil Huiting Rolde; 8. Joren de Gruijter Breda; 9. Quinten Hoogervorst
Schoorl; 10. Hylke de Boer Weidum; 11. Benjamin Peatfield Engeland; 12. Jelle
Bouwe Hofstee Dwingeloo; 13. Tibor Del Grosso Eelde; 14. Nick Schelvis
Heemskerk; 15. Sietse Kool Zevenhoven; 16. Pim Funken Assen; 17. Harry Ives
Engeland; 18. Bence Mészáros Hongarije; 19. Lars Rouffaer Sibbe; 20. Owen
Lightfoot Engeland;
Nieuwelingen.02e jaars.Klassieker: 1. Lucas
Averesch Rijssen; 2. Sietse Kool Zevenhoven; 3. Trym Brennsæter Noorwegen; 4.
Tibor Del Grosso Eelde; 5. Mark Groeneveld Enkhuizen; 6. Bjarne Hemme Erica; 7.
Eskil Huiting Rolde; 8. Jon Rye-Johnsen Noorwegen; 9. Gustav Wang Denemarken;
10. Owen Lightfoot Engeland; 11. Joren de Gruijter Breda; 12. Leonardo van Driel
Monster; 13. Harry Ives Engeland; 14. Nick Schelvis Heemskerk; 15. Egert
Johanson Estland; 16. Pim Funken Assen; 17. Stanley Platts Engeland; 18.
Benjamin Peatfield Engeland; 19. Quinten Hoogervorst Schoorl; 20. Luke Hazell
Engeland;
Nieuwelingen.02e jaars.Tijdrit: 1. Bjarne
Hemme Erica; 2. Gustav Wang Denemarken; 3. Joshua Brown Engeland; 4. Job
Boontjes Gieten; 5. Bence Mészáros Hongarije; 6. Trym Brennsæter Noorwegen; 7.
Trym-Bjorner Westgaard-Holter Noorwegen; 8. Pim Funken Assen; 9. Benjamin
Peatfield Engeland; 10. Ben Bright Engeland; 11. Owen Lightfoot Engeland; 12.
Phillip Mathiesen Denemarken; 13. Frederik Sørensen Denemarken; 14. Karsten
Feldmann Noorwegen; 15. Anders Rustekaas Fevang Fevik(Nor) 16. Harry Ives
Engeland; 17. Egert Johanson Estland; 18. Rindert Buiter Leiden; 19. Sietse
Kool Zevenhoven; 20. Jon Rye-Johnsen Noorwegen;
Nieuwelingen.02e jaars.Omloop: 1. Hylke de
Boer Weidum; 2. Nick Schelvis Heemskerk; 3. Job Boontjes Gieten; 4. Sietse Kool
Zevenhoven; 5. Pim Funken Assen; 6. Bjarne Hemme Erica; 7. Karsten Feldmann
Noorwegen; 8. Rindert Buiter Leiden; 9. Lars Rouffaer Sibbe; 10. Eskil Huiting
Rolde; 11. Joren de Gruijter Breda; 12. Luke Prenelle Engeland; 13. Joel
Corbishley Engeland; 14. Callum Biggs Engeland; 15. Gustav Wang Denemarken; 16.
Benjamin Peatfield Engeland; 17. Joshua Clough Engeland; 18. Justin Chesterton
Zuid-Afrika; 19. Sven Timmermans Twello; 20. Lukas Vanderlinden Belgie;
Nieuwelingen.02e jaars.Criterium Asserbos: 1. Ben
Bright Engeland; 2. Job Boontjes Gieten; 3. Owen Lightfoot Engeland; 4. Tibor
Del Grosso Eelde; 5. Benjamin Peatfield Engeland; 6. Gustav Wang Denemarken; 7.
Luke Prenelle Engeland; 8. Justin Chesterton Zuid-Afrika; 9. Bjarne Hemme
Erica; 10. Stanley Platts Engeland; 11. Quinten Hoogervorst Schoorl; 12. Joshua
Clough Engeland; 13. Joshua Ballinger Engeland; 14. Phillip Mathiesen
Denemarken; 15. Nick Schelvis Heemskerk; 16. Lars Rouffaer Sibbe; 17. Joseph
Blackmore Engeland; 18. Lucas Averesch Rijssen; 19. Egert Johanson Estland; 20.
Warren Moolman Zuid-Afrika;
Nieuwelingen.02e jaars.Eindklassement: 1. Job
Boontjes Gieten; 2. Sietse Kool Zevenhoven; 3. Gustav Wang Denemarken; 4.
Bjarne Hemme Erica; 5. Pim Funken Assen; 6. Ben Bright Engeland; 7. Lucas
Averesch Rijssen; 8. Owen Lightfoot Engeland; 9. Nick Schelvis Heemskerk; 10.
Benjamin Peatfield Engeland; 11. Jon Rye-Johnsen Noorwegen; 12. Tibor Del
Grosso Eelde; 13. Harry Ives Engeland; 14. Phillip Mathiesen Denemarken; 15.
Mark Groeneveld Enkhuizen; 16. Matthew Malone Engeland; 17. Luke Prenelle
Engeland; 18. Quinten Hoogervorst Schoorl; 19. Jelle Bouwe Hofstee Dwingeloo;
20. Lukas Vanderlinden Belgie;
ASSEN.JEUGD
TOUR.JUNIOR-VROUWEN.( 2019.07.29 T/M 08.03)
Junior-Vrouwen Proloog: 1. Maike van
der Duin Assen; 2. Berit Huiting Rolde; 3. Nora Tveit Noorwegen; 4. Akvile
Gedraityte Lithuania; 5. Tuva Byberg Noorwegen; 6. Jewel Paumen Einighausen; 7.
Rikke Enstad Noorwegen; 8. Daphne Kreulen Hooghalen; 9. Katie Scott Engeland;
10. Elise Marie Olsen Noorwegen; 11. Gloria van Mechelen Litouwen; 12. Noa de
Haan Nijkerk; 13. Lieke Janssen Panningen; 14. Petra Welmers Dronten; 15. Julia
Borgström Zweden; 16. Sophie Tierolf Belgie; 17. Daria Fomina Rusland; 18.
Elisa Serné Breda; 19. Amy Perryman Engeland; 20. Fleur van der Peet Den Haag;
Junior-Vrouwen.Criterium: 1. Maike van
der Duin Assen; 2. Nora Tveit Noorwegen; 3. Tuva Byberg Noorwegen; 4. Berit
Huiting Rolde; 5. Akvile Gedraityte Lithuania; 6. Julia Borgström Zweden; 7.
Dina Scavone Belgie; 8. Gloria van Mechelen Litouwen; 9. Maddie Wadsworth
Engeland; 10. Lieke Janssen Panningen; 11. Jewel Paumen Einighausen; 12. Elisa
Serné Breda; 13. Elise Marie Olsen Noorwegen; 14. Anna van Wersch Tilburg; 15.
Lauren Higham Engeland; 16. Joëlle de Ruiter Bovensmilde; 17. Kätlin Kukk
Estland; 18. Fleur van der Peet Den Haag; 19. Katie Scott Engeland; 20. Emily
Bridson Engeland;
Junior-Vrouwen.Klassieker: 1. Akvile
Gedraityte Lithuania; 2. Maike van der Duin Assen; 3. Julia Borgström Zweden;
4. Maddie Wadsworth Engeland; 5. Berit Huiting Rolde; 6. Nora Tveit Noorwegen;
7. Fleur van der Peet Den Haag; 8. Gloria van Mechelen Litouwen; 9. Jewel
Paumen Einighausen; 10. Katie Scott Engeland; 11. Anna van Wersch Tilburg; 12.
Rikke Enstad Noorwegen; 13. Elisa Serné Breda; 14. Samantha Hargreaves Canada;
15. Daria Fomina Rusland; 16. Hedwig de Jong Feanwalden; 17. Sanne de Jonge
Emmen; 18. Petra Welmers Dronten; 19. Pam Schutten Nijverdal; 20. Anniek Mos
Ruinen;
Junior-Vrouwen.Tijdrit: 1. Tuva
Byberg Noorwegen; 2. Elise Marie Olsen Noorwegen; 3. Julia Borgström Zweden; 4.
Maike van der Duin Assen; 5. Akvile Gedraityte Lithuania; 6. Daria Fomina
Rusland; 7. Katie Scott Engeland; 8. Gloria van Mechelen Litouwen; 9. Rikke
Enstad Noorwegen; 10. Petra Welmers Dronten; 11. Hedwig de Jong Feanwalden; 12.
Kätlin Kukk Estland; 13. Nathalie Elzinga De Westereen; 14. Jewel Paumen
Einighausen; 15. Maddie Wadsworth Engeland; 16. Hennie Engebretsen Noorwegen;
17. Berit Huiting Rolde; 18. Nora Tveit Noorwegen; 19. Lieke Janssen Panningen;
20. Pam Schutten Nijverdal;
Junior-Vrouwen.Omloop: 1. Nora
Tveit Noorwegen; 2. Maike van der Duin Assen; 3. Noa de Haan Nijkerk; 4. Julia
Borgström Zweden; 5. Jewel Paumen Einighausen; 6. Maddie Wadsworth Engeland; 7.
Berit Huiting Rolde; 8. Amy Perryman Engeland; 9. Katie Scott Engeland; 10.
Rikke Enstad Noorwegen; 11. Akvile Gedraityte Lithuania; 12. Anna van Wersch
Tilburg; 13. Lieke Janssen Panningen; 14. Tuva Byberg Noorwegen; 15. Tuva
Richter Zweden; 16. Hedwig de Jong Feanwalden; 17. Freya Richardson Engeland;
18. Gloria van Mechelen Litouwen; 19. Kätlin Kukk Estland; 20. Fleur van der
Peet Den Haag;
Junior-Vrouwen.Criterium.Asserbos: 1. Maike van
der Duin Assen; 2. Maddie Wadsworth Engeland; 3. Berit Huiting Rolde; 4. Akvile
Gedraityte Lithuania; 5. Gloria van Mechelen Litouwen; 6. Fleur van der Peet
Den Haag; 7. Jewel Paumen Einighausen; 8. Lauren Higham Engeland; 9. Anna van
Wersch Tilburg; 10. Julia Borgström Zweden; 11. Nora Tveit Noorwegen; 12.
Kätlin Kukk Estland; 13. Amy Perryman Engeland; 14. Emily Bridson Engeland; 15.
Elisa Serné Breda; 16. Daria Fomina Rusland; 17. Lieke Janssen Panningen; 18.
Hedwig de Jong Feanwalden; 19. Anniek Mos Ruinen; 20. Tuva Richter Zweden;
Junior-Vrouwen.Eindklassement: 1. Maike van
der Duin Assen; 2. Julia Borgström Zweden; 3. Akvile Gedraityte Lithuania; 4.
Gloria van Mechelen Litouwen; 5. Berit Huiting Rolde; 6. Nora Tveit Noorwegen;
7. Jewel Paumen Einighausen; 8. Maddie Wadsworth Engeland; 9. Katie Scott
Engeland; 10. Fleur van der Peet Den Haag; 11. Anna van Wersch Tilburg; 12.
Daria Fomina Rusland; 13. Rikke Enstad Noorwegen; 14. Petra Welmers Dronten;
15. Hedwig de Jong Feanwalden; 16. Kätlin Kukk Estland; 17. Elisa Serné Breda;
18. Pam Schutten Nijverdal; 19. Lauren Higham Engeland; 20. Lieke Van Weereld
Papendrecht;
ASSEN.JEUGD
TOUR.NIEUWELING-MEISJES.( 2019.07.29 T/M 08.03)
Nieuweling-Meisjes Proloog: 1. Nina
Maathuis Rotterdam; 2. Victoria Lund Denemarken; 3. Chante Olivier Zuid-Afrika;
4. Nienke Veenhoven Oostzaan; 5. Elisabeth Ebras Estland; 6. Anniina Ahtosalo
Finland; 7. Anna Wadsworth Engeland; 8. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 9.
Laura Lizette Sander Estland; 10. Norah Minck Groningen; 11. Ella Coleman
Engeland; 12. Yuli van der Molen Krommenie; 13. Evi Gelling Huizinge; 14. Lotta
Mansfield Engeland; 15. Lisa van Belle Zoetermeer; 16. Chloe Bateson
Zuid-Afrika; 17. Eilidh Shaw Engeland; 18. Laura Auerbach-Lind Denemarken; 19.
Charlotte McGreevy Engeland; 20. Rosan Dekker Echten;
Nieuweling-Meisjes.Criterium: 1. Julie
Hendrickx Belgie; 2. Nienke Veenhoven Oostzaan; 3. Anna Wadsworth Engeland; 4.
Babette van der Wolf Oude Tonge; 5. Laura Lizette Sander Estland; 6. Chante
Olivier Zuid-Afrika; 7. Elisabeth Ebras Estland; 8. Nina Maathuis Rotterdam; 9.
Anniina Ahtosalo Finland; 10. Lisa van Belle Zoetermeer; 11. Eilidh Shaw
Engeland; 12. Norah Minck Groningen; 13. Jony van den Eijnden Gemert; 14.
Noëlle Booy Berkel en Rodenrijs; 15. Charlotte McGreevy Engeland; 16. Rosan
Dekker Echten; 17. Isa Naberman
Genemuiden; 18. Victoria Lund Denemarken; 19. Elvira Hellberg Zweden 20. Nadja
Reichel Denemarken;
Nieuweling-Meisjes.Klassieker: 1. Babette
van der Wolf Oude Tonge; 2. Elisabeth Ebras Estland; 3. Anniina Ahtosalo Finland;
4. Anna Wadsworth Engeland; 5. Chante Olivier Zuid-Afrika; 6. Laura Lizette
Sander Estland; 7. Yuli van der Molen Krommenie; 8. Alma Johansson
Landvetter(Zwe); 9. Victoria Lund Denemarken; 10. Jerney van der Heijden
Zevenhuizen; 11. Norah Minck Groningen; 12. Charlotte McGreevy Engeland; 13.
Ella Coleman Engeland; 14. Rosan Dekker Echten;
15. Laura Auerbach-Lind Denemarken; 16. Nina Maathuis Rotterdam;
Nieuweling-Meisjes.Tijdrit: 1. Victoria
Lund Denemarken; 2. Elisabeth Ebras Estland; 3. Laura Lizette Sander Estland;
4. Yuli van der Molen Krommenie; 5. Ella Coleman Engeland; 6. Anniina Ahtosalo
Finland; 7. Norah Minck Groningen; 8. Chante Olivier Zuid-Afrika; 9. Anna
Wadsworth Engeland; 10. Nina Maathuis Rotterdam; 11. Chloe Bateson Zuid-Afrika;
12. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 13. Jennie Olsson Zweden; 14. Laura
Auerbach-Lind Denemarken; 15. Evi Gelling Huizinge; 16. Lisa van Belle
Zoetermeer; 17. Charlotte McGreevy Engeland; 18. Alma Johansson
Landvetter(Zwe); 19. Britt de Grave Tholen; 20. Nienke Veenhoven Oostzaan;
Nieuweling-Meisjes.Omloop: 1. Anna
Wadsworth Engeland; 2. Babette van der Wolf Oude Tonge; 3. Chante Olivier
Zuid-Afrika; 4. Alma Johansson Landvetter(Zwe); 5. Charlotte McGreevy Engeland;
6. Norah Minck Groningen; 7. Elvira Hellberg Zweden 8. Hanna Tigelaar Smilde;
9. Julie Hendrickx Belgie; 10. Noëlle Booy Berkel en Rodenrijs; 11. Lisa van
Belle Zoetermeer; 12. Laura Lizette Sander Estland; 13. Nadja Reichel
Denemarken; 14. Anniina Ahtosalo Finland; 15. Britt de Grave Tholen; 16.
Elisabeth Ebras Estland; 17. Victoria Lund Denemarken; 18. Eilidh Shaw
Engeland; 19. Birte Tellegen Hattem; 20. Jony van den Eijnden Gemert;
Nieuweling-Meisjes.Asserbos: 1. Babette
van der Wolf Oude Tonge; 2. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 3. Anna
Wadsworth Engeland; 4. Evi Gelling Huizinge; 5. Eilidh Shaw Engeland; 6. Chante
Olivier Zuid-Afrika; 7. Victoria Lund Denemarken; 8. Jony van den Eijnden
Gemert; 9. Laura Lizette Sander Estland; 10. Charlotte McGreevy Engeland; 11.
Julie Hendrickx Belgie; 12. Alma Johansson Landvetter(Zwe); 13. Yuli van der
Molen Krommenie; 14. Norah Minck Groningen; 15. Emma Jeffers Engeland; 16.
Anniina Ahtosalo Finland; 17. Elisabeth Ebras Estland; 18. Lisa van Belle
Zoetermeer; 19. Laura Auerbach-Lind Denemarken; 20. Britt de Grave Tholen;
Nieuweling-Meisjes.Eindklassement: 1. Elisabeth
Ebras Estland; 2. Anna Wadsworth Engeland; 3. Chante Olivier Zuid-Afrika; 4.
Anniina Ahtosalo Finland; 5. Babette van der Wolf Oude Tonge; 6. Laura Lizette
Sander Estland; 7. Victoria Lund Denemarken; 8. Yuli van der Molen Krommenie;
9. Norah Minck Groningen; 10. Ella Coleman Engeland; 11. Nina Maathuis
Rotterdam; 12. Laura Auerbach-Lind Denemarken; 13. Charlotte McGreevy Engeland;
14. Alma Johansson Landvetter(Zwe); 15. Rosan Dekker Echten; 16. Chloe Bateson Zuid-Afrika; 17. Lisa van
Belle Zoetermeer; 18. Nienke Veenhoven Oostzaan; 19. Evi Gelling Huizinge; 20.
Britt de Grave Tholen;