ANNEN.( 2000.08.06
)
Elite/Neo: 1. Mathijs Loohuis Oldenzaal; 2. Bastiaan Krol Oldenzaal; 3.
Erik Dagelet Groningen; 4. Gerben Nijmeijer
Denekamp; 5. Sent Tissingh Groningen; 6.
Sjoerd Douma Drachten; 7. Dannie Snijder
Groningen; 8. Allard Engels Gieten; 9. Paul Mos Ruinen; 10.
Maarten Janssen Rijssen; 11. Richard Rijkens Eelde; 12. Jean-Hendrik
Westra Molenend; 13. Freddy van de Werff Gieten; 14. Wiebe Smid Zwagerbosch;
15. Thomas Greft Groningen; 16. Benny Helmers Veendam; 17. Jean Pierre Verstraten
Roosendaal; 18. Bert Antonides Leeuwarden; 19.
Henry van de Ploeg Appingedam; 20. Martin Henskens Groningen;
Dames-Junioren/Nieuweling-Meisjes.Tijdrit: 1. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 2. Mirella Harju Finland; 3. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 4. Miranda Vierling Rijswijk; 5.
Josephine Groenveld Oppenhuizen;
6. Frederika van de Wiel Harkema;
7. Hanneke Schurink Borne;
8. Sandra Duin Alkmaar; 9. Clara Beard Northwood(Amerika); 10. Christa
Pirard Sprundel; 11.
Corrien van Haastert Waddinxveen; 12. Heidi de Voogd Nieuwe Pekela; 13. Marije Profijt Hoogeveen; 14. Marjon Spijkerman Sint Nicolaasga; 15. Minna Uusivirta
Finland; 16. Monique Verstraten Roosendaal;
17. Marjel Daggenvoorde Heeten;
18. Susan Hartog Jisp; 19. Marieke Storteler Zieuwent; 20.
Sandra Hoekzema Offingawier;
Dames-Junioren/Nieuweling-Meisjes.Criterium: 1. Frederika van de Wiel Harkema;
2. Monique Verstraten Roosendaal; 3.
Miranda Vierling Rijswijk; 4. Suzanne de Goede Zoeterwoude;
5. Sandra Duin Alkmaar; 6. Josephine Groenveld
Oppenhuizen; 7. Marije Profijt Hoogeveen; 8.
Mirella Harju Finland; 9.
Marjon Spijkerman Sint Nicolaasga; 10. Sandra Hoekzema
Offingawier; 11. Christa
Pirard Sprundel; 12.
Helma de Jong Oldebroek;
13. Corrien van Haastert
Waddinxveen; 14. Clara Beard
Northwood(Amerika); 15. Jaccolien
Wallaard Noordeloos; 16.
Hanneke Schurink Borne; 17.
Marieke Storteler Zieuwent;
18. Christa de Jong Rucphen;
19. Minna Uusivirta Finland; 20. Anke van Boxmeer Erp;
Dames-Juninoren/Nieuweling-Meisjes.Eindklassement: 1. Frederika van de Wiel Harkema;
2. Miranda Vierling Rijswijk; 3. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 4. Mirella Harju Finland; 5. Josephine Groenveld
Oppenhuizen; 6. Sandra Duin Alkmaar; 7.
Jaccolien Wallaard Noordeloos; 8. Monique Verstraten
Roosendaal; 9. Marije Profijt Hoogeveen; 10. Christa
Pirard Sprundel; 11.
Marjon Spijkerman Sint Nicolaasga; 12. Clara Beard
Northwood(Amerika); 13. Hanneke Schurink Borne; 14. Corrien van Haastert Waddinxveen; 15. Sandra Hoekzema
Offingawier; 16. Minna Uusivirta
Finland; 17. Helma de Jong Oldebroek;
18. Marieke Storteler Zieuwent;
19. Susan Hartog Jisp; 20. Marjel Daggenvoorde Heeten;
ANNEN.( 2001.06.06
)
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Tonny Teuben De Kniepe; 2. Hans Kopmels Wolvega; 3. Edward Smit Een; 4. Jan-Hendrik Westra Molenend; 5.
Sent Tissingh Groningen; 6. Albert Schurer Bakkeveen; 7.
Johan Dalstra Buitenpost; 8. Marcel Nagengast Hoogeveen; 9. Bas Waaijer
Langeveen; 10. Jacques Veen Sleen; 11. Sjoerd Douma Drachten; 12. Allard
Engels Emmen; 13. Martijn Vos Paterswolde; 14.
Arjan Elferink Ten Boer; 15. Ronald Dussel Annen; 16. Arjan Stroetinga Oosterwolde; 17.
Wiebe Smid Zwagerbosch; 18. Pim van den Berg
Emmen; 19. Sieger Haakma
Beetsterzwaag; 20. Jos Boonstra
Peize;
ANNEN.( 2002.06.05
)
Elite/Neo: 1. Frank Luikens Tynaarlo; 2. Tim Hiemstra
Drachten; 3. Evert-Jan Veldkamp
Groningen; 4. Ronald Dussel Annen; 5. Aloys van Duuren Hoogeveen; 6. Henry van der Weerd Kampen; 7. Eelke van
der Wal Holwerd; 8. Richard Rijkens Harkstede; 9. Wiebe Smid Zwagerbosch;
10. Johan Heslinga Hegebeintum;
11. Anne Knol Emmen; 12. Johan Dalstra
Buitenpost; 13. Bert Antonides Hardegarijp; 14. Jacob Ekema
Veendam; 15. Tom Davids Nieuw-Amsterdam; 16.
Freddy Haak Gorredijk; 17. Julian Siemens Een;
18. Martin Schuttert Bergum; 19. Andries
Hoekstra Drogeham; 20. Patrick Verhoeven Stadskanaal;
ANNEN( 2003.06.04
).
Elite/Beloften/Amateurs-A:
1. Bart Beima Hardegarijp
2. Jos Harms Oude Pekela3. Marcel Beima Hardegarijp 4. Eelke van der Wal Holwerd 5.
Cor van Leeuwen. Musselkanaal 6. Johan Dalstra Buitenpost 7. Tim Hiemstra
Drachten 8. Herman Sinnigen Papenburg/Duitsland 9.
Peter de Vries Oranjewoud10. Roel de Vries Groningen 11. Maarten Nijland Rossum 12. Aloys van Duuren Hoogeveen13. Tom
Davids Nieuw-Amsterdam 14. Jacob Ekema Veendam 15. Sebastiaan van der Meer Groningen
16. Frank Zwaneveld Emmen17. Allard Engels Emmen
18. Niels Savenije Groningen 19. Ronald Dussel Annen 20. Adriaan
Helmantel Westeremden
ANNEN. (
2004.06.02 )
Elite/Neo/Amateurs-A: 1. Johan Dalstra
Buitenpost; 2. Pim van den Berg Emmen; 3. Herman Steensma Surhuisterveen; 4.
Henk Tissingh De Wijk; 5. Jan-Hendrik
Westra Ureterp; 6. Marcel Beima
Hardegarijp; 7. Frank Zwaneveld
Emmen; 8. Tom Davids Nieuw-Amsterdam; 9.
Lieuwe Westra Munein; 10. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 11.
Cor van Leeuwen. Mussel- kanaal.;
12. Niels de Blaauw Gieten; 13. Mathijs
Groeneveld Groningen; 14. Raymond Koch Zwolle; 15. Erwin van Walsem Hoogeveen; 16. Jacob Ekema
Veendam; 17. Paul van der Veen Gieterveen; 18. Sent Tissingh Groningen; 19. Koen
Langenkamp Velp; 20. Alex de Lange Ens;
ANNEN
.( 2005.06.01 )
Elite/Belofte: 1. Frank Luikens
Groningen; 2. Marcel Beima Hardegarijp;
3. Odwin Bink Amsterdam; 4. Ronald Dussel Annen; 5. Jos Harms Oude Pekela; 6. Cor
van Leeuwen. Musselkanaal;7. Roel de Vries Groningen;
8. Arjan Stroetinga Oldeberkoop;
9. Aloys van Duuren
Hoogeveen; 10. Leon van Leusen
Wezep;11. Wouter de Groot Hillegom;
12. Pim van den Berg Emmen; 13. Bert Krans De Wilp;
14. Nathan Lootsma Leeuwarden; 15. Sent Tissingh Groningen;16. Jord Veslinga Makkum; 17. Erwin
Knapper Hoogeveen; 18. Jasper Nijkamp
Zwolle;19. Johan Moek Assen; 20. Martin Slim
Nieuw Amsterdam;
ANNEN.( 2006.04.02
)
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.Criterium:1. Monique
van de Ree Willemstad; 2. Hannah Welter Loosdrecht; 3. Britt Jochems
Vianen; 4. Elise van Hage Noordwijkerhout;
5. Amy Pieters Zwanenburg; 6. Maxime Groenewegen Amsterdam; 7. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 8. Lotte de Veen Muntendam; 9. Lotte van Hoek
Vlijmen; 10. Yvonne Baltus Wieringerwaard;
11. Nina Kessler Velserbroek; 12. Nicole Pieters Hoofddorp;
13. Amanda Bongaards De Lier; 14. Barbara de Ridder Noordwijk Zh; 15. Francis Keizer
Doetinchem; 16. Daisy Vos Tilburg; 17. Sanne Verhart Wassenaar; 18. Fleur Kessels
Bergen op Zoom; 19. Birgit Lavrijssen Kapelle; 20. Linda van Rijen Veghel;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.Tijdrit: 1. Maxime Groenewegen Amsterdam; 2. Hannah Welter
Loosdrecht; 3. Amy Pieters
Zwanenburg; 4. Amanda Bongaards De Lier; 5. Monique
van de Ree Willemstad; 6. Lotte de Veen Muntendam; 7. Yvonne Baltus Wieringerwaard; 8. Linda
van Rijen Veghel; 9. Britt Jochems Vianen; 10. Nina
Kessler Velserbroek; 11. Nicole Pieters Hoofddorp;
12. Lotte van Hoek Vlijmen; 13. Kirsten Peetoom Badhoevedorp;
14. Elise van Hage Noordwijkerhout;
15. Sanne van Dijk Glimmen; 16. Lisanne Ottema Muntendam;
17. Nienke Kloeze Assen; 18. Annelieke
Overweg Almelo; 19. Daisy Vos Tilburg; 20. Barbara de
Ridder Noordwijk Zh;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes.Eindklassement:1. Hannah Welter Loosdrecht; 2. Monique van
de Ree Willemstad; 3. Maxime Groenewegen Amsterdam;
4. Amy Pieters Zwanenburg; 5. Britt Jochems Vianen; 6. Lotte de Veen Muntendam; 7. Amanda Bongaards De Lier; 8. Yvonne Baltus
Wieringerwaard; 9. Elise van Hage
Noordwijkerhout; 10. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 11. Nina Kessler Velserbroek;
12. Lotte van Hoek Vlijmen; 13. Nicole Pieters Hoofddorp; 14. Linda van Rijen
Veghel; 15. Barbara de Ridder Noordwijk Zh; 16. Daisy Vos Tilburg; 17.
Sanne van Dijk Glimmen; 18. Annelieke Overweg Almelo;
19. Sanne Verhart Wassenaar; 20. Birgit Lavrijssen Kapelle;
ANNEN.( 2006.06.14
)
Elite/Beloften: 1. Marco Bos. Leek; 2. Cor van
Leeuwen; Musselkanaal; 3. Germ van der Burg Folsgare; 4. Maarten Krommendijk Peize; 5. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 6. Frank Luikens
Groningen; 7. Johan Moek Assen; 8. Aloys van Duuren Hoogeveen; 9.
Gerard van Dijk Roden; 10. Lieuwe Westra Munein; 11.
Jorrit Bergsma Aldeboarn;
12. Atze Dijkhuis Eelde;
13. Sierd Steiginga Exmorra; 14. Ronnie Timmermans Assen; 15. Nathan Lootsma Leeuwarden; 16. Wouter Heiligenberg Joure; 17. Bert Krans De Wilp Gn; 18. Johan Dalstra Buitenpost;
19. Niels de Blaauw Gieten; 20. Wiebe Smid Zwagerbosch;
ANNEN.( 2007.06.13
)
Elite/Beloften: 1. Sierk-Jan
de Haan Dokkum; 2. Maarten Nijland
Rossum Ov; 3. Sierd Steiginga Exmorra; 4. Ruud Fransen Nieuw Weerdinge;
5. Jeroen Kregel Hoogezand; 6. Björn Beenes Onderdendam; 7. Martijn
Verschoor Bovensmilde; 8. Bert Krans De Wilp; 9. Marcel Nagengast
Hoogeveen; 10. Mathijs Timmer Emmen;
ANNEN
.( 2009.06.10 )
Elite/Beloften: 1. Jos Harms
Oude Pekela; 2. Sierd Steiginga Exmorra; 3. Tom Slagter Slochteren; 4. Glenn Clermonts Bellingwolde; 5. Fokke
Postma Drachterscompagnie; 6. Melvin
Boskamp Leek; 7. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 8. Ruud Fransen Nieuw Weerdinge;
9. Onno Reijnhout Groningen; 10. Pieter Postma Tjerkgaast; 11. Stefan Limburg Witte Paarden; 12. Cor van
Leeuwen Borger; 13. Martijn Verschoor Bovensmilde;
14. Marco Bos. Roden; 15. Jeroen Kregel Hoogezand;
16. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge;
17. Paul de Rooij Deventer; 18. Bram Slager Groningen; 19. Teake-Piet
van der Werf Dearsum; 20. Hidde van Nuil Appelscha;
ANNEN
.( 2010.06.09 )
Elite/Beloften/Amateurs-A:
1. René Hooghiemster Drachten; 2. Tijmen
Eising Emmen; 3. Jos Harms
Oude Pekela; 4. Niek Hooghiemster
Oentsjerk; 5. Peter Jan Polling
Nieuw-Weerdinge; 6. Feng
Han China; 7. Jesper de Hoog Assen; 8. Umberto
Atzori Zorgvlied; 9.
Jin Long China; 10. Thijs Vischer
Zwolle; 11. Marco Bos Roden; 12. Jeffrie
van der Velde Kropswolde; 13. Fokke Postma Drachterscompagnie; 14. Ferdinand Tuin Staphorst; 15. Christophe Haxen Oldenburg (Dui); 16.
Stefan Poutsma Peize; 17.
Atze Dijkhuis Groningen; 18. Gerdin Boelens Groningen; 19. Rick Meijer Zuidland; 20. Frank Luikens
Groningen;
ANNEN.(2011.06.08)
Elite-Mannen/Beloften/Amateurs:
1. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 2. Jan Bos Nieuwehorne; 3. Stefan Poutsma Peize; 4. Ronald Kruijer Heiligerlee; 5. Jos Harms Oude Pekela; 6. Bas de
Haan Meedhuizen; 7.
Fokke Postma Burgum; 8.
Henk Bos Drachten; 9. Andries Weening Harkema; 10. Feng Han China; 11. Jos Boonstra Peize; 12. Atze Dijkhuis Groningen; 13.
Ruud Fransen Nieuw-Weerdinge; 14. Aloys van Duuren Hoogeveen; 15.
Marco Bos Roden; 16. Dennis Steverink Assen; 17.
Jordy Luisman Bergentheim;
18. Cor van Leeuwen Borger; 19.
Lars Horring Valthe; 20.
Frank Huisman Eelde;
ANNEN.(2012.06.13)
Elite-Mannen/Beloften/Amateurs:
1. Paul de Haan Meedhuizen; 2. Melvin Boskamp Leek; 3. Jan Bos Nieuwehorne;
4. Peter Merx Warfhuizen;
5. Lars Horring Valthe; 6. Teake-Piet van der Werf Dearsum;
7. Glenn Clermonts Bellingwoude;
8. Jos Boonstra Peize;
9. Kevin Snijder Kollum; 10. Jesper de
Hoog Assen; 11. Gijs Strating Haren Gn; 12. Germen Warmink Gasselter- nijveen; 13. Harko Kievit Leek; 14. Engbert
de Vegt Ureterp; 15. Henk Bos Drachten; 16.
Sent Tissingh Groningen; 17. Harry Sweering Sneek; 18. Paul Timmer Gasselte;
19. Rene Corella Mexico; 20. Dennis Steverink Assen;
ANNEN.( 2013.06.12
)
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Umberto Atzori Zorgvlied; 2. Elmar Reinders Emmen; 3. Bram Verweij Haren Gn; 4. Peter Merx Warfhuizen; 5. Pim Cazemier
Den Horn; 6. Harko Kievit
Leek; 7. John Meewisse Leek; 8. Adrie Lindeman
Assen; 9. Gijs Strating Haren Gn; 10. Marco Hoekstra Haren Gn;
11. Marc de Bruin Groningen; 12. Cor van Leeuwen Borger; 13.
Jos Harms Oude Pekela; 14.
Paul de Haan Meedhuizen; 15. Niels van Otterloo Heerde; 16. Ron
Timmermans Assen; 17. Sent Tissingh Groningen;
18. Henk Bos Drachten; 19. Bas Seldenrijk Borger;
20. Dylan van Zijl Harderwijk;
ANNEN.( 2015.06.10
)
Amateurs/Sportklasse: 1. Taeke Oppewal Heerenveen; 2. Harko
Kievit Leek; 3. Dennis Steverink Assen; 4. Rutger Vos
Exloo; 5. Marcel Weinans Roden; 6. Jack Kuper Dokkum; 7. Maurice Zaal
Groningen; 8. Han Peeneman Assen; 9. Richard Bultema Winschoten; 10. Gert de Veen Zuidbroek;
11. Janco Hogendorp
Leeuwarden; 12. Sjoerd Visser Burgum; 13. Allard Klijnstra Oldeholtpade; 14. René Rotscheid Apeldoorn; 15. Albert de Vries Groningen; 16.
Niek Geerts Assen; 17. Arjen Reinsma
Roden; 18. Rutger Reink Emmen; 19. Barry de Vries Gasselte 20. Robbert Wajer Beilen;
ANNEN.( 2016.06.08
)
Amateurs: 1. Rutger van der Meer Stiens;
2. Pim van den Berg Nieuw-Schoonebeek; 3. Joakim Zuidema Dokkum;
4. Dennis Steverink Assen; 5. Germ van der Burg Nijland; 6. Sent Tissingh
Groningen; 7. Onno Voerman Roden; 8. Bas Bosma Noordwolde;
9. Tom Wensink Enschede; 10. Cor Visser Gytsjerk; 11. Marco van Dijken Appingedam;
12. Niek Geerts Assen; 13. Arjen Reinsma
Roden; 14. Jack Kuper Dokkum;
15. Nick Zuidema Delfzijl; 16. Bert Lip Hardenberg; 17. Tim Weerkamp Groningen;
18. Tsjerk Rozema
Groningen; 19. Arthur Helder Ommen; 20. Frank Thomson
Groningen;
ANNEN.(2017.06.08)
Elite/Beloften: 1. Jeff
Vermeulen Hoogvliet; 2. Wieger van der Wier Marum; 3.
Bert Smilda Groningen; 4. Joey
van Rhee Nijverdal; 5.
Chiel Smit Zuidwolde.Dr; 6. Tijmen Eising Emmen; 7. Huub Deelstra Hoogeveen; 8. Sven Nijzingh Zuilichem; 9. Chiel Breukelman Gramsbergen; 10. Danny
van der Tuuk Assen; 11. Ronald Heringa Groningen; 12.
Tim Naberman Genemuiden;
13. Bodi Del Grosso Eelde; 14. Gerrit Henk Hutten Hardenberg; 15. Axel van der Tuuk Assen; 16. Aden Paterson Australie; 17. Sytze Brouwers Groningen; 18. Pieter Smith
Groningen; 19. Cor van Leeuwen Borger; 20. Gert Mulderij
Elim;