DK.ZUID-WEST.WEG.2000 .( 2000.06.12 )
Elite/Neo: 1. Nico Vuurens Meerkerk; 2.
Bart Marien Wouw; 3. Camiel van der Bergh Beesd; 4. Dimitri Weeland Hooge
Zwaluwe; 5. Jereon Boelen Drunen; 6. Jurgen de Jong Nispen; 7. Jacques Schuit
Arnemuiden; 8. Perry Bothof Zwijndrecht; 9. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide;
10. Gerwin de Regt Nispen; 11. Francois Franse Kwadendamme; 12. Ruud
Verspaandonk Veldhoven; 13. Merijn Zeeman Alkmaar; 14. Bas van der Donk Sint
Michielsgestel; 15. Mario de Ritter Hoek; 16. Ronald Krijnen Hank; 17. Marvin
van der Pluijm Hank; 18. Werner van Zimmeren Kruisland; 19. Ewoud van der Kooij
Leidendorp; 20. Sander Koolen Breda;
Junioren: 1. John Sulkers Dinteloord; 2. Jacky van Ast
Rilland; 3. Stef Clement Breda; 4. Martin Totte Sint Jansteen; 5. Joram Dees
Tholen; 6. Nico Ringelberg Zierikzee; 7. Johan van Erp Zierikzee; 8. Diederik
Veerman Aardenburg; 9. Bob Verkooijen Chaam; 10. Jan Willem van den Heuvel
Werkendam; 11. Ben Koks Baarle-Nassau; 12. Bernard Hering Aardenburg; 13. Jan
van Koeveringe Kruiningen; 14. Daniel Hertogh Wouw; 15. Mark Aarts Kruiningen;
16. Johnny Pollie Tholen; 17. Bart Dronkers Goes; 18. Rene van Oord Hank; 19.
Roelof Tolman Heinkenszand;
Nieuwelingen: 1. Maurice Minnaar Middelburg;
2. Mike Alloo Roosendaal; 3. Hans Timmermans Dongen; 4. Emiel Nijsse
Hoedekenskerke; 5. Tibor Springer Goes; 6. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 7.
Tonnie Braspennincx Ulvenhout; 8. John van de Vreede Krabbendijke; 9. Ralph Schaalje
Axel; 10. Ruud Rentmeester Goes; 11. Corne van Ast Rilland; 12. Hans van Dam
Goes; 13. J van Zon Oosterhout; 14. Daan Dielemans Prinsenbeek; 15. Rik de
Schrijver Oosterhout; 16. Leon Borgman Oosterhout; 17. Matthieu van Herp
Nieuwendijk; 18. Walter Geurts Teteringen; 19. Roberto Secci Tilburg; 20.
Pascal Verdult Hoogerheide;
Sportklasse-A: 1. Dennis Raadtgever Goes; 2.
John Brand Vlaardingen; 3. Johnny van der Klooster Lewedorp; 4. Niky Deijkers
Sint Willebrord; 5. Edgar van Meer Roosendaal; 6. Richard Balemans Oud-Gastel;
7. John Akkermans Nieuw-Vossemeer; 8. Ton Keller Nieuw Vossemeer; 9. Jan
Verschuren Waspik; 10. Johnny Roos Sommelsdijk; 11. Fred Krebbekx Steenbergen;
12. Axel Hermans Bergschenhoek; 13. Louis Verdaesdonk Zundert; 14. Jack Broeren
Sint Willebrord; 15. Eric van der Wiel Breda; 16. Maurice van Gorp Oosterhout;
17. Matthijs Schot Bergen op Zoom; 18. Jos Domen Zundert; 19. Jeroen Roovers
Breda; 20. Fardo Verswijver Hoogerheide;
DK.ZUID-WEST.WEG.2001 .( 2001.06.04 )
Elite/Beloften: 1. John Talen Spijkenisse; 2.
Nico Vuurens Meerkerkl 3. Lex Nederlof Oostvoorne; 4. Cas Graafmans Tilburg; 5.
Jeroen Boelen Drunen; 6. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 7. Pim Goos
Tilburg; 8. Richard Slabbekoorn Kapelle; 9. Martijn Alberts Breda; 10. Rico
Kruijt s-Gravenpolder; 11. Eric de Crom Hoogerheide; 12. Marvin van der Pluijm
Hank; 13. John Sulkers Dinteloord; 14. Marc Blok Heinkenszand; 15. Robin van
der Pluijm Hank; 16. Iwan Schrijver Elst; 17. Dennis Raadtgever Goes; 18. Piet
Rooyakkers Nuenen; 19. Rob Koole Goes; 20. Dennis van den Hurk Barendrecht;
Junioren: 1. Joram Dees Tholen; 2. Gideon de Jong
Papendrecht; 3. Dion Murk Haarlem; 4. Erik Verstegen Zutphen; 5. Martin Totté
Sint Jansteen; 6. Ruud Rentmeester Goes; 7. Mark Aarts Kruiningen; 8. Ary
Nijssen Haarlem; 9. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 10. Erwin den Hollander
Rijswijk; 11. Robert Wilborts Made; 12. Bram Geerts Breda; 13. Hans Timmermans
Dongen; 14. John van de Vreede Krabbendijke; 15. Rik Nederlof Woerden; 16. Hans
van Dam Goes; 17. Wilbert Kruijt s-Gravenpolder; 18. Michael Lohn Tilburg; 19.
Patrick van Loon s-Gravenmoer; 20. Daniël Hertogh Wouw
Nieuwelingen: 1. Corné van Ast Rilland; 2.
Dennis Martens Koewacht; 3. Daan Dielemans Prinsenbeek; 4. Sjoerd Commandeur
Raamsdonksveer; 5. Lars Borgman Oosterhout; 6. Dirk van Dam Goes; 7. Nicky
Kessens Oosterhout; 8. Niek Rentmeester Goes; 9. Wouter Lugtenburg Goedereede;
10. Arjen Mosselman Kruiningen; 11. Emiel Nijsse Hoedekenskerke; 12. Wesley van
Hoof Breda; 13. Dave Helmink Zwijndrecht; 14. Jimmy de Bruijn Sint Jansteen;
15. Ivo Sprangers Rijen; 16. Fredy van Schilt Halsteren; 17. Bram van
Oosterhout Terheijden; 18. Bram Koeken Zundert; 19. Robert Matthijssen 20.
Edwin van Wanrooij Oosterhout;
Sportklasse-A: 1. Johnny van der Klooster
Lewedorp; 2. Martin Schouten Vlaardingen; 3. John Akkermans Nieuw Vossemeer; 4.
Jack Broeren Sint Willebrord; 5. Edgar van Meer Roosendaal; 6. John Brand
Vlaardingen; 7. Jan Verschuren Waspik; 8. Ton Keller Nieuw Vossemeer; 9. Rene
Minneboo Roosendaal; 10. Pierre van Est Fijnaart; 11. Marcel Gunst Yerseke; 12.
Adrie Voogt Breda; 13. Niky Deijkers Sint Willebrord; 14. Robert Laming Dorst;
15. John van de Korput Made; 16. Roger Oomen Etten-Leur; 17. Jeffrey Kraak
Zevenbergschenhoek; 18. Piet de Jong Terheijden; 19. Jean-Pierre van Dongen
Made; 20. Levinus Huenders Almere;
DK.ZUID-WEST.WEG.2002 .( 2002.05.20 )
Elite/Neo: 1. Eric de Crom Hoogerheide; 2.
Martin van Steen Dongen; 3. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 4. Francois Franse
Kwadendamme; 5. Piet Rooyakkers Nuenen; 6. Joost van Hest s-Gravenmoer; 7. Ruud
Aerts Riel; 8. Martijn Maaskant Zuidland; 9. Lex Nederlof Oostvoorne; 10. Bas
van Hest Alphen Nb; 11. Stef Clement Breda; 12. Werner van Zimmeren Kruisland;
13. Perry Bothof Zwijndrecht; 14. Michel Rommers Kapelle; 15. Peter van der
Velden Rotterdam; 16. John Leijs Standdaarbuiten; 17. Vincent Villerius
Middelburg; 18. Peter Damen Zundert; 19. Twan den Braber Hoeven; 20. Dennis Raadtgever
Goes;
Junioren: 1. Jasper van Heeswijk Vught; 2. Sebastiaan
Langeveld Lisse; 3. Dion Murk Haarlem; 4. Gideon de Jong Papendrecht; 5. Niki
Terpstra Krommenie; 6. Dirk van Dam Goes; 7. Stefan Huizinga Woudrichem; 8.
Patrick van Loon s-Gravenmoer; 9. Roberto Secci Tilburg; 10. Nicky Kessens
Oosterhout; 11. Erik Verstegen Zutphen; 12. Jenning Huizenga Franeker; 13.
Matthieu van Herp Nieuwendijk; 14. Erwin den Hollander Oosterhout;15. Dennis
Martens Koewacht; 16. Corné van Ast Rilland; 17. Wilbert Kruijt s-Gravenpolder;
18. Emiel Nijsse Hoedekenskerke; 19. Jurgen van Zon Oosterhout; 20. Mark den
Daas Oosterhout;
Nieuwelingen: 1. Ben van der Kooi Breda; 2.
Maarten van Hamont Tilburg; 3. Ricardo van der Velde Breda; 4. Wesley van
Dongen Made; 5. Sjoerd Commandeur Raamsdonksveer; 6. Stijn Buermans Wouwse
Plantage; 7. Jesper Masseurs Roosendaal; 8. Jimmy de Bruijn Sint Jansteen; 9.
Jerry Kallenfels Breda; 10. Johan Dijkmans Tilburg; 11. Rik Lugtenburg
Goedereede; 12. Stijn de Bruijn Rijsbergen; 13. Lauran de Winter Oud-Vossemeer;
14. Evert van Bergen Zundert; 15. Edwin van Wanrooij Oosterhout; 16. Michael
Meijer 17. Vincent Hinssen Rijen; 18. Niek Rentmeester Goes; 19. Gerben
Scheerders Terneuzen; 20. Rob Beniers Etten-Leur;
Sportklasse-A: 1. Johan Pemen Rijsbergen; 2.
John Brand Vlaardingen; 3. John Akkermans Rilland; 4. Dennis Mesu Middelburg;
5. Jack Broeren Sint Willebrord; 6. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 7. Niky Deijkers
Sint Willebrord; 8. Marco van Oord Hank; 9. Rene Vrins Made; 10. Martin
Schouten Vlaardingen; 11. Jorit Lauwerijssen Rucphen; 12. Tony Verschuuren
Fijnaart; 13. Frank Jansen Hoeven; 14. Cees Volder Raamsdonksveer; 15. John van
de Korput Made; 16. Jan Wouter Roos Middelharnis; 17. Coen Plompen Oosterhout;
18. Roger Oomen Etten-Leur; 19. Stefan Koevoets Zegge; 20. Mark Aarts
Kruiningen;
DK.ZUID-WEST.WEG.2003 .( 2003.06.25 )
Elite: 1. Jelle van Groezen Waspik; 2. Marc Blok
Heinkenszand; 3. Gerwin de Regt Nispen; 4. Vincent Villerius Middelburg; 5. Rob
Meiland Hoogerheide; 6. Martijn Oors Langeweg;
Neo: 1. Stefan Huizinga Woudrichem; 2. Bertil Klootwijk
Spaarndam; 3. Jenning Huizenga Franeker; 4. Gideon de Jong Papendrecht; 5. Rico
Kruijt s-Gravenpolder; 6. Erwin den Hollander Oosterhout; 7. Rein-Jan Elenbaas
Amsterdam; 8. Rinze de Dreu Boskoop; 9. Jacco Ringelberg Zierikzee; 10. John
van de Vreede Krabbendijke;
Junioren: 1. Pieter Israel Kruiningen; 2. Sjoerd Commandeur
Raamsdonk; 3. Alain van der Velde Breda; 4. Ben van der Kooi Breda; 5. Arjen de
Baat Puttershoek; 6. Jeffrey van Agtmaal Huijbergen; 7. Wouter Lugtenburg
Goedereede; 8. Niek Rentmeester Goes; 9. Lauran de Winter Oud-Vossemeer; 10.
Rik Jonkheijm Raamsdonksveer;
Nieuwelingen: 1. Ricardo van der Velde Breda;
2. Patrick Vliegen Veldhoven; 3. Nick van der Linden Breda; 4. Luc Hagenaars
Bergen op Zoom; 5. Sjoerd van der Noord Breda; 6. Stijn de Bruijn Rijsbergen;
7. Rik Lugtenburg Goedereede; 8. Roel Commandeur Raamsdonk; 9. Stefan Ros Schijf; 10. Michael Meijer Putte;
Dames: 1. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 2. Baukje
Doedee Driewegen; 3. Marion Bax Bavel; 4. Angela van Dalen Bergen op Zoom; 5.
Angeliena Huis Halsteren; 6. Henja Verstraten- v.d. Boom Roosendaal;
Junioren-Dames: 1. Renske Doedeé Kloosterzande;
2. Mariëlle van Kalmthout Rucphen; 3. Margot Baaijens s-Heerenhoek; 4. Josine
van Agtmaal Huijbergen; 5. Suzan Lavooij Hansweert; 6. Yvette van Leest
Moerdijk;
Nieuwelingen-Dames: 1. Monique
van de Ree Willemstad; 2. Suzan Simons Steenbergen; 3. Annelies Israël
Kruiningen; 4. Sanne Bogers Breda; 5. Stephanie Vos Roosendaal; 6. Nathalie de
Roo Biezelinge; 7. Denise de Kraker Goes; 8. Gaia Siegmund Etten-Leur;
Amateurs-A: 1. Johnny van der Klooster
Lewedorp; 2. Andy van Loon Hoogerheide; 3. Dennis Mesu Middelburg; 4. Walter
Geurts Teteringen; 5. Maurice Minnaar Middelburg; 6. Hans van Dam Goes; 7.
Frank Jansen Hoeven; 8. Mark Aarts Kruiningen; 9. Fardo Verswijver Hoogerheide;
DK.ZUID-WEST.WEG.2004 .( 2004.05.31 )
Elite: 1. Peter Woestenberg Sint Willebrord; 2. John den
Engelsman Nijmegen; 3. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 4. Lex Nederlof
Oostvoorne; 5. Wally Buurstede Sint Willebrord; 6. Francois Franse Kwadendamme;
7. Martijn Alberts Breda; 8. Robbert van der Stelt Aalst; 9. Rob Koole Goes;
10. Dennis Raadtgever Goes; 11. Richard Slabbekoorn Kapelle; 12. Joris van
Dongen Gimolenschot; 13. Gerwin de Regt Nispen; 14. Peter Metske. Poortvliet;
15. Werner van Zimmeren Kruisland; 16. Nard Louws Gilze; 17. Raphael Gabriels
Roosendaal; 18. Davy Jaspers Sint Willebrord; 19. Twan den Braber Hoeven; 20.
Peter Damen Zundert;
Neo: 1. Tim van der Zanden. Poeldijk; 2. John van de
Vreede Krabbendijke; 3. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 4. Gideon de Jong Papendrecht;
5. Randy Holleman Dordrecht; 6. Martin Totte Sint Jansteen; 7. Erik Verstegen
Oosterhout; 8. Hans Timmermans Dongen; 9. Pieter Israel Kruiningen; 10. Alain
van der Velde Breda; 11. Kevin Sluimer Rotterdam; 12. Dirk van Dam Goes; 13.
Mark den Daas Oosterhout;
Junioren: 1. Tim Nederlof Maarssen; 2. Frank Wierstra Bergum;
3. Ruben Mureau Wagenberg; 4. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk; 5. Vincent Hinssen
Rijen; 6. Daan Rijntjes Rijswijk; 7. Joey Bestebreurtje Maasland; 8. Jeffrey
Wiersma s-Gravenzande; 9. Jan Pruijn Schijf; 10. Danny Janssen Hoeven; 11. Nick
van der Linden Breda; 12. Stijn de Bruijn Rijsbergen; 13. Rik Lugtenburg
Goedereede; 14. Stefan Haast Rijsbergen; 15. Mark de Bruijn Dongen; 16. Ben van
der Kooi Breda; 17. Lauran de Winter Oud-Vossemeer; 18. Wesley van Dongen Made;
19. Michael van Eerd Breda; 20. Stijn Buermans Wouwse Plantage;
Nieuwelingen: 1. Geert Kouters Oosterhout; 2.
Sjoerd van der Noord Breda; 3. Tim Dees Tholen; 4. Nicky Verdaasdonk Chaam; 5.
Richard van Loon Baarle-Nassau; 6. Peter Vissers Hooge Zwaluwe; 7. David
Raaijmakers Oosteind; 8. Roel Commandeur Raamsdonk; 9. Wesley Schless
Dordrecht; 10. Glenn van Gool Ridderkerk; 11. Stijn Braspennincx Ulvenhout; 12.
Casper Oppenneer Vlissingen; 13. Niels Rullens Wouw 14. Paul Elsten Roosendaal;
15. Matthijs van Gink Heerle; 16. Steven Oomen Oosterhout; 17. Kees van der Ark
Oosterhout; 18. Christian de Nijs Breda; 19. Sander Nullens 20. Rob van der
Velde Wernhout;
Amateurs-A/B: 1. Johnny van der Klooster.
Lewedorp; 2. Tjitte van den Buijs Middelburg; 3. John Akkermans Rilland; 4.
Dennis Mesu Middelburg; 5. Dennis de Poorter Breda; 6. Erwin Gelens
s-Gravendeel; 7. Rinus Ansems Chaam; 8. Rene Vrins Made; 9. Nico Ringelberg Den
Haag; 10. Richard Balemans Oud Gastel; 11. Jean-Pierre van Dongen Made; 12.
Cees van de Sande Sint Willebrord; 13. Johan Pemen Rijsbergen; 14. Marco van
Oord Hank; 15. John Zuijkerbuijk Roosendaal; 16. John van Korput 17. Arjen
Mosselman Kruiningen; 18. Jurgen Nooren Achtmaal; 19. Ron Wouters Zundert; 20.
Stephan Verhaerdt Ossendrecht;
DK.ZUID-WEST.WEG.2005 .( 2005.05.16 )
Beloften: 1. Sjoerd Botter Warnsveld; 2. John van de Vreede
Krabbendijke; 3. Norbert Poels Blitterswijck; 4. Yvo Kusters Simpelveld; 5.
Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 6. Ben van der Kooi Breda; 7. Kevin Sluimer
Rotterdam; 8. Hans Timmermans Dongen; 9. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 10.
Bram van Oosterhout Terheijden;
Elite: 1. Jeroen Boelen Drunen; 2. Rob Koole Goes; 3.
Richard Slabbekoorn Kapelle; 4. Bas van Hest Alphen Nb; 5. Gerwin de Regt
Nispen; 6. John Leijs Standdaarbuiten; 7. Maikel Govaarts Drunen; 8. Robbert
van der Stelt Aalst; 9. Francois Franse Kwadendamme; 10. Maarten Nijland
Rossum;
Junioren: 1. Roel Commandeur Raamsdonk; 2. Geert Kouters
Oosterhout; 3. Boy van Poppel Moergestel; 4. Richard van Loon Baarle-Nassau; 5.
Christian Kik Kruiningen; 6. Niels Goossens Zundert; 7. Peter Kort Yerseke; 8.
Sjoerd van der Noord Breda; 9. Davis Raaymakers Oosteind; 10. Niek Tielemans
Maren-Kessel;
Nieuwelingen: 1. Damiën Spierings Zoetermeer;
2. Alex Gresnigt Kapelle; 3. Björn Aardoom Capelle aan den IJssel; 4. Marc Moes
Emmen; 5. Wesley Schless Dordrecht; 6. Pim van Baardewijk Roosendaal; 7. Glenn
van Gool Ridderkerk; 8. Jurgen van Stein Callenfels Rijen; 9. Jan Kees Sonke
Waarde; 10. Stijn Braspennincx Ulvenhout;
Amateurs-A: 1. Henny Rovers Oud Gastel; 2.
Andy van Loon Hoogerheide; 3. Dennis Mesu Middelburg; 4. Jacques Schuit
Arnemuiden; 5. Tjeerd Dudok Wagenberg; 6. Johnny van der Klooster Lewedorp; 7.
Tjitte van den Buijs Middelburg; 8. John Zuijkerbuijk Roosendaal; 9. Andre
Langenberg Ossendrecht; 10. Rik de Schrijver Oosterhout;
DK.ZUID-WEST.WEG.2006 .( 2006.06.05 )
Beloften: 1. Maarten Mandemakers Goirle; 2. Tim van der
Zanden Poeldijk; 3. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 4. Hans Timmermans Dongen; 5.
Gideon de Jong Papendrecht; 6. Yvo Kusters Simpelveld; 7. Wout Poels
Blitterswijck; 8. Dirk van Dam Goes; 9. Bram van Oosterhout Terheijden; 10. Jan
Pruijn Schijf;
Elite: 1. Bjorn Hoeben Ell; 2. Martijn Alberts Breda; 3.
Jeroen Boelen Drunen; 4. John Leijs Standdaarbuiten; 5. Werner van Zimmeren
Kruisland; 6. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 7. Wilfried Bastiaanse
Hoogerheide; 8. Maarten Nijland Rossum Ov; 9. Peter van Agtmaal Huijbergen; 10.
Wouter Mol Cadier en Keer;
Junioren: 1. Roel Commandeur Raamsdonk; 2. David Raaijmakers
Oosterhout Nb; 3. Richard van Loon Baarle-Nassau; 4. Jaco Wagenaar Yerseke; 5.
Ferdinand Boogaard Vlissingen; 6. Sander Stiegelis Kloosterzande; 7. Geert
Kouters Oosterhout Nb; 8. Tim Dees Tholen; 9. Sjoerd van der Noord Breda; 10.
Christian Kik Kruiningen; 11. Junior Hanegraaf Sint Willebrord; 12. Steven
Oomen Oosterhout Nb; 13. Glenn van Gool Ridderkerk; 14. Nicky Verdaasdonk
Chaam; 15. Boy van Poppel Moergestel; 16. Damiën Spierings Zoetermeer; 17.
Wesley Schless Dordrecht; 18. Tom van Wandelen Dongen; 19. Tobias Paulina
Breda; 20. Marco Minnaard Wemeldinge;
Nieuwelingen: 1. Brian van Goethem Sluiskil;
2. Jurgen van Trijp Zegge; 3. Stefan den Hartog Hendrik-ido-Ambacht; 4. Marc
Goos Dorst; 5. Alex Gresnigt Kapelle; 6. Tomas van der Borst Breda; 7. Joris
Duffhues Oosteind; 8. Nick Nieuwdorp Yerseke; 9. Nick Eversdijk Kapelle; 10.
Maurice Harteveld Oosterhout Nb; 11. Davey Jansen Kapelle; 12. Maikel Elsten
Rucphen; 13. Yannick Sijnesael Terneuzen; 14. Mickey Kallenfels Breda; 15. Max
van der Linden Prinsenbeek; 16. David van Eerd Breda; 17. Danny Scheepers
Dongen; 18. Jurriën Bosters Steenbergen; 19. Jurgen van der Velden Waspik; 20.
Dimitri Mulder Heinkenszand;
Amateurs-A: 1. Henny Rovers Oud Gastel; 2.
Jacques Schuit Arnemuiden; 3. Jeroen Rovers Breda; 4. Martin Schouten Schiedam;
5. Rinus Ansems Chaam; 6. Tjitte van den Buijs Nieuwdorp; 7. Jan van Noort
Roosendaal; 8. John Brand Vlaardingen; 9. Andre Langenberg Ossendrecht; 10.
Stefan Koevoets Zegge; 11. Rene Vrins Made; 12. Rik de Schrijver Oosterhout Nb;
13. Angelo Drabbe Hank; 14. Tini van Rijsbergen Sprundel; 15. Kees van de
Sanden Sprundel; 16. Martijn Schoormans Dongen; 17. Michiel Janssen Tilburg;
18. Arend Henzen Hoogerheide; 19. Andy van Loon Hoogerheide; 20. Kevin Gideonse
Heinkenszand;
DK.ZUID-WEST.WEG.2008 .( 2008.05.12 )
Beloften: 1. Wout Poels Blitterswijck; 2. Ferdinand Boogaard
Vlissingen; 3. Ralph Bouwens Beek.Lb; 4. Lars Jun Broek in Waterland; 5. Niek
Rentmeester Goes; 6. Richard van Loon Baarle-Nassau; 7. Jacob Wijnstra
Heinkenszand; 8. Piet Hanegraaf Sprundel; 9. Geert Kouters Oosterhout Nb; 10.
Christian Kik Kruiningen; 11. Jerry Kallenfels Breda; 12. David Raaijmaakers
Oosterhout Nb; 13. Jack Simons Steenbergen; 14. Steven Oomen Oosterhout Nb; 15.
Stefan van Dijk. Barendrecht; 16. Nicky Verdaasdonk Chaam;
Elite: 1. Bram van Oosterhout Terheijden; 2. Jeroen Boelen
Drunen; 3. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 4. Gerwin de Regt Nispen; 5. Wilco
Jonker Burgh-Haamstede; 6. Pieter Israel Kruiningen; 7. Ruud Aerts Riel; 8.
Michel Sijmens Rucphen; 9. Niek Basten Hapert; 10. Jacco Ringelberg Goes; 11.
Bob Verkooijen Chaam; 12. Sjoerd Botter Warnsveld; 13. Werner van Zimmeren
Hoogerheide; 14. Nico Ringelberg s-Gravenhage; 15. Wally Buurstede Sint
Willebrord; 16. Melvin Reijnaars Etten-Leur;
Junioren: 1. Marc Goos Dorst; 2. Brian van Goethem Sluiskil;
3. Nick Nieuwdorp Yerseke; 4. David van Eerd Breda; 5. Mickey Kallenfels Breda;
6. Sander Vleugel Wemeldinge; 7. Moreno Hofland Roosendaal; 8. Brian Brusselman
Helmond; 9. Dennis Leurs Stevensweert; 10. Ramon Vleugel Wemeldinge; 11. Arjen
Martens Koewacht; 12. Marc Blom Oost-Souburg; 13. Leroy Jansen Hoogerheide; 14.
Jurgen van Trijp Essen; 15. Jurgen van Stein Callenfels Rijen; 16. Jurriën
Bosters Steenbergen; 17. Rik van de Velde Axel; 18. Joost Winkel Poortvliet;
19. Mitchel Verregghen Made; 20. Thijs Roelen Chaam;
Nieuwelingen: 1. Kevin Jansen Hoogerheide; 2.
Maarten van Trijp Essen; 3. Bram Sprangers Terheijden; 4. George van Koeveringe
Kapelle; 5. Twan Brusselman Helmond; 6. Sjoerd van Ginneken Heerle; 7. Ricardo
van de Klundert Hoogerheide; 8. Bart van Dongen Terheijden; 9. Paul Moerland
Fijnaart; 10. Fausto Hofland Roosendaal; 11. Jens Coppens Noordhoek; 12. Kevin
Boersma Etten-Leur; 13. Roy Gijzel s-Heer Arendskerke; 14. Nelis Koeken
Zundert; 15. Dimitri Blom Made; 16. Jorick de Heer Hoogerheide; 17. Jeffrey
Verschuren Hank; 18. Wim Hofstede Oosterhout Nb; 19. Niels van Oosterhout
Geertruidenberg; 20. Stan Godrie Zundert;
Amateurs-A: 1. Bas Raas Eindhoven; 2. Jack
van der Horst Oost-Souburg; 3. Tjitte van den Buijs Nieuwdorp; 4. Tiny van
Rijsbergen Sprundel; 5. Jacques Schuit Oost-Souburg; 6. Martijn Alberts Breda;
7. Bert Kremer Geertruidenberg; 8. Bas de Schrijver Eindhoven; 9. Jochem van
der Doelen Nuland; 10. Rene Vrins Made; 11. Arend Henzen Hoogerheide; 12.
Stefan Koevoets Zegge; 13. Raphael Gabriels Roosendaal; 14. Andre Langenberg
Ossendrecht; 15. Henny Rovers Oud-Gastel; 16. Rinus Ansems Chaam; 17. Cas
Graafmans Rijen; 18. Edwin Kas Sint Willebrord; 19. Andy van Loon Hoogerheide;
20. Alfons van Geel Rijsbergen;
Beloften: 1. Wout Poels Blitterswijck; 2. Geert Kouters
Oosterhout Nb; 3. Pieter Israel Kruiningen; 4. Jaco Wagenaar Yerseke; 5. Junior
Hanegraaf Sint Willebrord; 6. Jimmy de Bruijn Sint Jansteen; 7. Maarten
Mandemakers Goirle; 8. Mike Alloo Roosendaal; 9. Maarten de Jonge Oldenzaal;
10. Tim Dees Tholen; 11. Richard van Loon Baarle-Nassau; 12. Dirk van Dam Goes;
13. Ben van der Kooi Breda; 14. Ralph Bouwens Beek Lb; 15. Jerry Kallenfels
Breda; 16. Peter Tol Kapelle; 17. Christian Kik Kruiningen; 18. Jacob Wijnstra
Heinkenszand; 19. Jeffrey Wiersma s-Gravenzande; 20. Bram van Oosterhout
Terheijden;
Elite: 1. Bjorn Hoeben Ell; 2. Jans Koerts Weekde.(Bel);
3. Norbert Poels Maastricht; 4. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 5. Ruud Aerts
Tilburg; 6. Reinier Honig Zaandam; 7. Michel Sijmens Rucphen; 8. Gerwin de Regt
Nispen; 9. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 10. Wally Buurstede Sint Willebrord; 11.
Ward Schiffelers Sittard; 12. Martijn Simons Roosendaal; 13. Tjeerd Dudok
Wagenberg; 14. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 15. Nico Ringelberg s-Gravenhage;
16. Werner van Zimmeren Kruisland; 17. Martijn Kromdijk Wouw; 18. Marvin van
der Pluijm Hank; 19. Wouter Mol Nibbixwoud; 20. Bob Verkooijen Chaam;
Junioren: 1. Sander Stiegelis Kloosterzande; 2. Christian Kos
Zuid-Scharwoude; 3. Wesley Schless Dordrecht; 4. Ferdinand Boogaard Vlissingen;
5. Nick Nieuwdorp Yerseke; 6. Brian Weeda Zuidland; 7. Yannick Sijnesael
Terneuzen; 8. Jack Simons Steenbergen; 9. Tamor Hartogs Amersfoort; 10. Pim van
Baardewijk Roosendaal; 11. Piet Hanegraaf Sprundel; 12. Marc Goos Dorst; 13.
Glenn van Gool Ridderkerk; 14. Ramon Windt Schagen; 15. Stefan den Hartog
Hendrik-ido-Ambacht; 16. Jurgen van Stein Callenfels Rijen; 17. Nick Eversdijk
Kapelle; 18. Maurice Harteveld Oosterhout Nb; 19. Lorenzo Cardon Sas van Gent;
20. Mickey Kallenfels Breda;
Nieuwelingen: 1. Brian van Goethem Sluiskil;
2. Jurgen van Trijp Essen; 3. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 4. Nick
Vanderlijke Middelburg; 5. Brian Brusselman Helmond; 6. Jurriën Bosters
Steenbergen; 7. Arjen Martens Koewacht; 8. Tomas van der Borst Breda; 9. Moreno
Hofland Roosendaal; 10. Tijs van Groesen Made; 11. Davey Jansen Kapelle; 12.
Max van der Linden Prinsenbeek; 13. Nick Nijenhuis Zevenbergen; 14. Maikel
Elsten Rucphen; 15. Thijs Roelen Chaam; 16. Jeffrey van den Hoven
Raamsdonksveer; 17. Bram de Kort Dongen; 18. Mitchel Verregghen Made; 19. Kevin
Boersma Etten-Leur; 20. Roy Gijzel s-Heer Arendskerke;
Amateurs-A: 1. Johnny van der Klooster
Lewedorp; 2. Ruud Zijlmans Oud Gastel; 3. Martijn Alberts Breda; 4. Jack van
der Horst Oost-Souburg; 5. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer; 6. Tjitte van den
Buijs Nieuwdorp; 7. Jeroen Rovers Breda; 8. Henny Rovers Oud Gastel; 9. Dennis
de Poorter Breda; 10. Rik de Schrijver Oosterhout Nb; 11. Raphael Gabriels
Roosendaal; 12. Tiny van Rijsbergen Sprundel; 13. Arend Henzen Hoogerheide; 14.
Sjacco Matthijs Terneuzen; 15. Andy van Loon Hoogerheide; 16. Edzard van Ewijk
Goes; 17. Patrick Cornelissen Axel; 18. Twan den Braber Hoeven; 19. Wil Buurstee
Oud Gastel; 20. Erwin den Hollander Oosterhout Nb;
DK.ZUID-WEST.WEG.2009 .( 2009.06.01 )
Beloften: 1. Nick Nieuwdorp Yerseke; 2. Alex Gresnigt
Kapelle; 3. Stefan van Dijk Barendrecht; 4. Ferdinand Boogaard Vlissingen; 5.
Boy van Poppel Moergestel; 6. Robbert Vleugel Wemeldinge; 7. Sabri Chabot
Breda; 8. Jacob Wijnstra Heinkenszand; 9. Jack Simons Steenbergen; 10. Corné
Thijssen Made; 11. Peter Tol Kapelle; 12. Jurgen van Stein Callenfels Rijen;
13. Alexander Picard Chaam; 14. Leroy Jansen. Hoogerheide; 15. Perry Buijsen
Halsteren;
Elite: 1. Ruud Aerts Riel; 2. Jorrit Walgien Brielle; 3.
Peter Woestenberg Sint Willebrord; 4. Sander Stiegelis Sluiskil; 5. Johnny van
der Klooster Lewedorp; 6. Leander Pronk Warmenhuizen; 7. Gerwin de Regt Nispen;
8. Jeroen Boelen Drunen; 9. Jos Kools Putte; 10. Tonny Siemons Papendrecht; 11.
Michel Sijmens Rucphen; 12. Pieter Israel Kruiningen; 13. Dirk van Dam
Arnemuiden; 14. Bob Verkooijen Chaam; 15. Joop de Gans Hoogstraten; 16. Melvin
Reijnaars Etten-Leur; 17. Nard Louws Gilze;
Junioren: 1. Bram Nolten Geleen; 2. Jurgen van Trijp Essen;
3. Jeffrey Verschuren Hank; 4. Sjoerd van Ginneken Heerle; 5. Daan Meijers
Tilburg; 6. Moreno Hofland Roosendaal; 7. Thijs Roelen Chaam; 8. Joost Winkel
Poortvliet; 9. Arjen Martens Koewacht; 10. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 11.
Jurriën Bosters Steenbergen; 12. Brian Brusselman Helmond; 13. Joeri Kasper
Wemeldinge; 14. Paul Hoondert Heinkenszand; 15. Niels Voet Heinkenszand; 16.
Sander Vleugel Wemeldinge; 17. Jens Coppens Noordhoek; 18. Jeffrey van den
Hoven Raamsdonksveer; 19. Michiel Jumelet Bruinisse; 20. Jeroen Erkens
Brunssum;
Nieuwelingen: 1. Paul Moerland Fijnaart; 2.
George van Koeveringe Kapelle; 3. Stan Godrie Zundert; 4. Ricardo van Dongen
Oosterhout Nb; 5. Twan Brusselman Helmond; 6. Jeroen Meijers Tilburg; 7. Frank
Jansen Galder; 8. Peter Blok Yerseke; 9. Nelis Koeken Zundert; 10. Janno de
Bruijn Rijsbergen; 11. Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 12. Maarten van Trijp
Essen; 13. Fausto Hofland Roosendaal; 14. Siebe van Rijsbergen Etten-Leur; 15.
Bram Sprangers Terheijden; 16. Pierre van Oerle Den Hout; 17. Robert Polak
Prinsenbeek; 18. Kevin Jansen Hoogerheide; 19. Thijs de Lange Kattendijke; 20.
Bart Vermue Oudelande;
Amateurs-A: 1. Bas Raas Eindhoven; 2. Edwin
van de Laar Oosterhout Nb; 3. Hans Weeda Zuidland; 4. Tjitte van den Buijs
Nieuwdorp; 5. Xander Moerman Vianen; 6. Tiny van Rijsbergen Sprundel; 7.
Christian Bosch Voorburg; 8. Jacques Schuit Oost-Souburg; 9. Martijn Alberts
Breda; 10. Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 11. Alfons van Geel Rijsbergen; 12.
Jack van der Horst Oost-Souburg; 13. Roger Oomen Etten-Leur; 14. Rick de Jong
Gorinchem; 15. Jeroen Rovers Breda; 16. Raphael Gabriels Roosendaal; 17. Ronny
Bossers Waspik; 18. Bart van Bragt Breda; 19. Jaimie Louwers Breda; 20. Dylan
de Kok Steenbergen;
DK.ZUID-WEST.WEG.2011 .( 2011.06.12 )
Beloften: 1. Jaron van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 2. Bram
de Kort Dongen; 3. Thijs Roelen Chaam; 4. Johnny van Diermen
Bunschoten-Spakenburg; 5. Jorn Knops Maastricht; 6. Henk Wildeman Raalte; 7.
Sven van Luijk Naaldwijk; 8. Sjors Roosen Goirle; 9. Jurriën Bosters
Steenbergen; 10. Ramon Vleugel Kapelle; 11. Dajo Sanders Heerlen; 12. Douglas
van Raaij Breda; 13. Ruben Tissink Kapelle; 14. Bart Schmitz Dongen; 15.
Michiel Jumelet Bruinisse; 16. Paul Hoondert Heinkenszand; 17. Aron de Groen
Steenbergen; 18. Wim Hofstede Oosterhout Nb; 19. Mathijs Buzeijn Schoondijke;
20. Corné Thijssen Made;
Elite: 1. Nicky Verdaasdonk Chaam; 2. Ruud Aerts Riel; 3.
Gerwin de Regt Nispen; 4. Jos Kools Putte; 5. Tjeerd Dudok Breda; 6. Nard Louws
Gilze; 7. Peter Tol Kapelle; 8. Nieck Busser Nuenen; 9. Rik Nederlof Breda; 10.
Robbert Vleugel Wemeldinge; 11. Alexander Picard Chaam; 12. Bob Verkooijen
Chaam; 13. Ivar Hartogs Amersfoort;
Junioren: 1. Twan Brusselman Helmond; 2. Dylan Groenewegen
Amsterdam; 3. Joeri Leijs Standdaarbuiten; 4. Stan Godrie Zundert; 5. George
van Koeveringe Kapelle; 6. Jelle Meesters Etten-Leur; 7. Kevin Snijder Kollum;
8. Thijs de Lange Kattendijke; 9. Martijn Tusveld Utrecht; 10. Fausto Hofland
Roosendaal; 11. Arjen van Drunen Made; 12. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 13.
Taco van der Hoorn De Zilk; 14. Rens Pyfferoen Sluis; 15. Maarten van Trijp 16.
Frank Jansen Galder; 17. Janno de Bruijn Rijsbergen; 18. Paul Moerland
Fijnaart; 19. Bart Dielissen Breda; 20. Corne Hagenaars Oud Gastel;
Nieuwelingen: 1. Paul Cremers Gulpen; 2.
Frank Vermue Oudelande; 3. Bart-Jan de Vink Aalsmeer; 4. Paul Rooij Hoofddorp;
5. Glenn Havermans Wernhout; 6. Coert van Vliet Huijbergen; 7. Nino Honigh
Egmond-Binnen; 8. Matthieu van der Poel Kapellen (Bel); 9. Davy Gunst Yerseke;
10. Jordy Keldermans Roosendaal; 11. Thomas Arnold Roosendaal; 12. Koen van Baardewijk Roosendaal; 13. Boy Sanders Heerlen; 14.
Kelvin Dekker Fluitenberg; 15. Sven van der Pluijm Hank; 16. Jordi van Poecke
Axel; 17. Sieben Wouters Zundert; 18. Koen van de
Klundert Woensdrecht; 19. Jordi van Loon Lage-Zwaluwe; 20. Menno Rietveld s-Gravenpolder;
Amateurs: 1. Marco Wesseling Halsteren; 2. Johnny van der
Klooster Lewedorp; 3. Nico Ringelberg Goes; 4. Cas Graafmans Rijen; 5. Anco
Verstegen Dongen; 6. Jacques Schuit Oost-Souburg; 7. Arnaud van Leest Bakel; 8.
Christian Kik Kruiningen; 9. Dylan de Kok Steenbergen; 10. Tiny van Rijsbergen
Sprundel; 11. Edward van der Pijl Breda; 12. Christian Bosch Voorburg; 13.
Marco Halma De Meern; 14. Martijn Dennebos Piershil; 15. Jeroen Claessen
Hoeven; 16. Robin Collenteur Bergen op Zoom; 17. Ronny Bossers Waspik; 18. Bas
de Schrijver Amsterdam; 19. Remy Meeuwse Utrecht; 20. Gerben Pouw Breda;
Beloften: 1. Maurits Lammertink Enter; 2. Jaron van Diermen
Bunschoten-Spakenburg; 3. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 4. Bram Nolten Geleen;
5. Alex Gresnigt Kapelle; 6. Nick van der Lijke Middelburg; 7. Jurriën Bosters
Steenbergen; 8. Christian Kik Kruiningen; 9. Johnny van Diermen
Bunschoten-Spakenburg; 10. Nicky Verdaasdonk Chaam; 11. Michiel Jumelet
Bruinisse; 12. Michel Stroosnijder Hansweert; 13. Bram de Kort Dongen; 14.
Corné Thijssen Made; 15. Alexander Picard Chaam; 16. Ramon Vleugel Wemeldinge;
17. Thijs Roelen Chaam; 18. Youri van Noorden Kruiningen; 19. Sander Vleugel
Wemeldinge; 20. Robbert Vleugel Wemeldinge;
Elite: 1. Ruud Aerts Riel; 2. Yvo Kusters Simpelveld; 3.
Johnny van der Klooster Lewedorp; 4. Dennis Raadtgever Kapelle; 5. Niek Basten
Hapert; 6. Gerwin de Regt Nispen; 7. Dennis Luyt Haarlem; 8. Joop de Gans
Hellevoetsluis; 9. Nard Louws Gilze;
Junioren: 1. Taco van der Hoorn De Zilk; 2. Daan Olivier
Oegstgeest; 3. Martijn Tusveld Utrecht; 4. Jens Coppens Noordhoek; 5. Bram
Sprangers Terheijden; 6. Jeffrey Verschuren Hank; 7. Maarten van Trijp Belgie;
8. Frank Jansen Galder; 9. Wim Hofstede Oosterhout Nb; 10. Sjoerd van Ginneken
Heerle; 11. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 12. George van Koeveringe
Kapelle; 13. Luuk Goos Dorst; 14. Bart Ferket Roosendaal; 15. Jelle Meesters
Etten-Leur; 16. Joan Eversdijk Kapelle; 17. Quido Berrens Utrecht; 18. Corne
Hagenaars Oud Gastel; 19. Erik Voorbergen Rijen; 20. Richard Lamens Berkel en
Rodenrijs;
Nieuwelingen: 1. Nino Honigh Egmond-Binnen;
2. Ivar Moeleker Yerseke; 3. Matthieu van de Poel 4. Thijs de Lange
Kattendijke; 5. Peter Blok Yerseke; 6. Robert Polak Prinsenbeek; 7. Davy Gunst
Yerseke; 8. Frank Vermue Oudelande; 9. Bart Dielissen Breda; 10. Ricardo van
Dongen Oosterhout Nb; 11. Janno de Bruijn Rijsbergen; 12. Jordy Keldermans
Roosendaal; 13. Jelle den Boer Dongen; 14. Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 15.
Jens van Nieuwenhuijzen Heinkenszand; 16. Bo-Dylan Buuron Roosendaal; 17. Boaz
Bal Zierikzee; 18. Coert van Vliet Huijbergen; 19. Arjen van Drunen Made; 20.
Peter de Braal Terneuzen;
Amateurs-A: 1. Fred Pronk Heerhugowaard; 2.
Arend Henzen Hoogerheide; 3. Bart Wolthuis Hank; 4. Martijn Alberts Breda; 5.
Rene Vrins Made; 6. Raphael Gabriels Roosendaal; 7. Rick de Jong Nijmegen; 8.
Anco Verstegen Dongen; 9. Ad Valentijn Sint Willebrord; 10. Jurrian van der
Pijl Almkerk; 11. Andy van Loon Hoogerheide; 12. Ruud Zijlmans Roosendaal; 13.
Jochem van der Doelen Nuland; 14. Tiny van Rijsbergen Sprundel; 15. Christian
Bosch Voorburg; 16. Bert Kremer Geertruidenberg; 17. Martijn de Groot Vuren;
18. Adrie Voogt Breda; 19. Alfons van Geel Rijsbergen; 20. Erik Meerkerk
Zuidland;
DK.ZUID-WEST.WEG.2012 .( 2012.05.28 )
Beloften: 1. Nick Mulder Maastricht; 2. Bram de Kort Dongen;
3. Kevin Ossendrijver Wezep; 4. Twan Brusselman Helmond; 5. Paul Moerland
Fijnaart; 6. Jurgen van Diemen Leimuiden; 7. Stan Godrie Zundert; 8. Sjoerd van
Ginneken Heerle; 9. Jurrién Bosters Steenbergen; 10. Ricardo van de Klundert
Hoogerheide; 11. Christian Kos Arnhem; 12. Timo Roosen Goirle; 13. Kevin
Snijder Kollum; 14. Jorn Knops Maastricht; 15. Dajo Sanders Heerlen; 16. Corne
Hagenaars Oud Gastel; 17. Douglas van Raaij Breda; 18. Martijn Dijkstra
Oldeberkoop; 19. Sjors Roosen Goirle; 20. Tristan Timmermans. Hardenberg;
Elite: 1. Peter Woestenberg Sint Willebrord; 2. Tjeerd
Dudok Chaam; 3. Ruud Rentmeester Goes; 4. Twan Schalk Rijsbergen; 5. Pieter
Israel Kruiningen; 6. Guus de Graauw Wouwse Plantage; 7. Ruud Aerts Riel; 8.
Thijmen Braem Oostburg; 9. Gerwin de Regt Nispen;
Junioren: 1. Joeri Leijs Standdaarbuiten; 2. Mathieu van der
Poel Kapellen (Bel); 3. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 4. Jelle Wolsink
Hengelo.Ov; 5. Jason van Dalen s-Gravenzande; 6. Toon Wouters Roosendaal; 7.
Maarten Hendrickx Baarle-Nassau; 8. Timon van Reek Voorhout; 9. Thijs de Lange
Kattendijke; 10. Ivar Moeleker Breda; 11. Davy Gunst Yerseke; 12. Koen van Baardewijk Roosendaal; 13. Wessel Zennipman
Zutphen; 14. Janno de Bruijn Rijsbergen; 15. Stijn Rovers Breda; 16. Bart
Dielissen Breda; 17. Glenn Havermans Wernhout; 18. Jordi van Poecke Axel; 19.
Jordy Keldermans Rucphen; 20. Glenn van Nierop Zoeterwoude;
Nieuwelingen: 1. Bjarne Leijs
Standdaarbuiten; 2. Abe Celi Oosterhout; 3. Guido de Neve Middelburg; 4. Kevin
Kooyman Zevenhuizen Zh; 5. Sieben Wouters Zundert; 6. Milan Veltman Broek op
Langedijk; 7. Jordi van Loon Lage-Zwaluwe; 8. Gino Luca Vierhouten Hilversum;
9. Kelvin Dekker Fluitenberg; 10. Max Mol Breda; 11. Maurits de Waal Kloetinge;
12. Davy Knobel Sint Willebrord; 13. Sven van der Pluijm Hank; 14. Miguel
Ketelaars Bleiswijk; 15. Jerom Verbraak Roosendaal; 16. Kenneth van de Sande
Philippine; 17. Danos Gerritsen Hoogerheide; 18. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh;
19. Damian van Dalen s-Gravenzande; 20. Jelle Smalheer Hulst;
DK.ZUID-WEST.WEG.2013 .( 2013.05.20 )
Junioren: 1. Boy Sanders Heerlen; 2. Jelle Wolsink
Hengelo.Ov; 3. Mathieu van der Poel Kapellen (Bel); 4. Jordy Keldermans
Rucphen; 5. Jordi Talen Spijkenisse; 6. Davy Gunst Yerseke; 7. Jorn Buning
Alkmaar; 8. Floris Wassenaar Wernhout; 9. Wessel Zennipman Zutphen; 10. Roy
Dofferhoff Lisse; 11. Jan Maas Huijbergen; 12. Kelvin Dekker Hedel; 13. Gino
Luca Vierhouten Hilversum; 14. Koen van de Klundert
Woensdrecht; 15. Timon van Reek Voorhout; 16. Roel Koens s-Gravenpolder; 17.
Stefan Kreder Zevenhuizen; 18. Koen van Baardewijk
Roosendaal; 19. Sieben Wouters Zundert; 20. Pim van de Klundert Woensdrecht;
Nieuwelingen: 1. David Dekker Hedel; 2. Bas
Sitters Zegge; 3. Daan Zebel Dordrecht; 4. Bjarne Leijs Standdaarbuiten; 5.
Jorn Volkers Barendrecht; 6. Wesley Floren Ossendrecht; 7. Maurits de Waal
Kloetinge; 8. Daan Timmers Breda; 9. Jerom Verbraak Roosendaal; 10. Cliff de
Peijper Oud Gastel; 11. Djoerd van Dessel Breda; 12. Thijmen Roovers Zundert;
13. Jarno Mobach Philippine; 14. Xavier Ketelaars Bleiswijk; 15. Michael Hazen
s-Heerenhoek; 16. Tom Welten Kruisland; 17. Frenky van der Vorst Halsteren; 18.
Jesper Keller Nieuw-Vossemeer; 19. Niek Brouwers Tilburg; 20. Dennis van
Loenhout Roosendaal;
DK.ZUID-WEST.WEG.2014 .( 2014.06.09 )
1. ---;2. Sieben Wouters Zundert; 3. Jorn Buning
Alkmaar; 4. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 5. Abe Celi Oosterhout Nb; 6. Tim
Janssen. Goes; 7. Danos Gerritsen Hoogerheide; 8. Erik Boer Wolphaartsdijk; 9.
Robin van 't Westeinde Arnemuiden; 10. Julian
Spierings Zoetermeer; 11. Maurits de Waal Kloetinge; 12. Max Mol Breda; 13. Max
van de Water Amsterdam; 14. Mats Buning Alkmaar; 15. Roel Koens s-Gravenpolder;
16. Roy Dofferhoff Lisse; 17. Gino Luca Vierhouten Hulshorst; 18. Lars
Akkermans Ossendrecht; 19. Damian van Dalen s-Gravenzande; 20. Joep Verhees
Helmond;
Nieuwelingen: 1. David Dekker Hedel; 2. Timo
de Jong Goes; 3. Stijn Daemen Landgraaf; 4. Jarno Mobach Philippine; 5. Floris
van den Broek Chaam; 6. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 7. Lars Oreel Goes; 8.
Alain Broos Baarle-Nassau; 9. Cliff de Peijper Oud Gastel; 10. Daan Zebel
Dordrecht; 11. Bryan Bouwmans Gemert; 12. Jorn Volkers Barendrecht; 13. Jesper
Keller Nieuw Vossemeer; 14. Xavier Ketelaars Sint Willebrord; 15. Wesley Mol
Kapelle; 16. Vince Geijs Goes; 17. Jasper Haest Roosendaal; 18. Wout van
Elzakker Hoogerheide; 19. Danny Maas Oudenbosch; 20. Tim Bierkens Stampersgat;
Amateurs: 1. Renee Horians Oud Gastel; 2. Martijn van 't Leengoed Etten-Leur; 3. Stefan Laurijssen Roosendaal; 4.
Jurgen Verbocht Roosendaal; 5. Jeroen Claessen Hoeven; 6. Gerben Pouw
Etten-Leur; 7. Christian de Nijs Breda;
DK.ZUID-WEST.WEG.2015 .( 2015.05.25 )
Junioren: 1. Lars van den Berg De Meern; 2. Daan van Meeuwen
Utrecht; 3. Miguel Ketelaars Sint Willebrord; 4. Wout van Elzakker Hoogerheide;
5. David Dekker Hedel; 6. Bas Sitters Zegge; 7. Bob Kerkhofs Wouw; 8. Erik Boer
Wolphaartsdijk; 9. Dylan Bouwmans Gemert; 10. Robin van 't
Westeinde Arnemuiden; 11. Jesper Keller Nieuw Vossemeer; 12. Mats Buning
Alkmaar; 13. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 14. Lars Akkermans Ossendrecht; 15.
Cliff de Peijper Oud-Gastel; 16. Tom Welten Kruisland; 17. Raoef Taki
Oosterhout Nb; 18. Jan Roelands Aphen; 19. Jarno Zuidweg Wemeldinge; 20. Jens
Voet Heinkenszand;
Nieuwelingen: 1. Timo de Jong Goes; 2. Jasper
Haest Roosendaal; 3. Bram Pieters Oosterhout Nb; 4. Marijn van den Berg De
Meern; 5. Stijn Daemen Landgraaf; 6. Tim Bierkens Stampersgat; 7. Geert
Verheijen Rijsbergen; 8. Perry Frijters Sint Willebrord; 9. Ryco Krebbekx
Steenbergen; 10. Lars Oreel Goes; 11. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 12. Wesley Mol
Kapelle; 13. Dennis Leijten Hoogerheide; 14. Jochem Kerckhaert Schoondijke; 15.
Jesse Huijbregts Roosendaal; 16. Danny Maas Oudenbosch; 17. Pepijn Hillemans
Middelburg; 18. Lars Timmers Kaatsheuvel; 19. Martijn Meeuws Someren; 20.
Maarten de Nijs Huijbergen;