DK.ZUID-WEST.WEG.2000 .( 2000.06.12 )

Elite/Neo: 1. Nico Vuurens Meerkerk; 2. Bart Marien Wouw; 3. Camiel van der Bergh Beesd; 4. Dimitri Weeland Hooge Zwaluwe; 5. Jereon Boelen Drunen; 6. Jurgen de Jong Nispen; 7. Jacques Schuit Arnemuiden; 8. Perry Bothof Zwijndrecht; 9. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 10. Gerwin de Regt Nispen; 11. Francois Franse Kwadendamme; 12. Ruud Verspaandonk Veldhoven; 13. Merijn Zeeman Alkmaar; 14. Bas van der Donk Sint Michielsgestel; 15. Mario de Ritter Hoek; 16. Ronald Krijnen Hank; 17. Marvin van der Pluijm Hank; 18. Werner van Zimmeren Kruisland; 19. Ewoud van der Kooij Leidendorp; 20. Sander Koolen Breda;

Junioren: 1. John Sulkers Dinteloord; 2. Jacky van Ast Rilland; 3. Stef Clement Breda; 4. Martin Totte Sint Jansteen; 5. Joram Dees Tholen; 6. Nico Ringelberg Zierikzee; 7. Johan van Erp Zierikzee; 8. Diederik Veerman Aardenburg; 9. Bob Verkooijen Chaam; 10. Jan Willem van den Heuvel Werkendam; 11. Ben Koks Baarle-Nassau; 12. Bernard Hering Aardenburg; 13. Jan van Koeveringe Kruiningen; 14. Daniel Hertogh Wouw; 15. Mark Aarts Kruiningen; 16. Johnny Pollie Tholen; 17. Bart Dronkers Goes; 18. Rene van Oord Hank; 19. Roelof Tolman Heinkenszand;

Nieuwelingen: 1. Maurice Minnaar Middelburg; 2. Mike Alloo Roosendaal; 3. Hans Timmermans Dongen; 4. Emiel Nijsse Hoedekenskerke; 5. Tibor Springer Goes; 6. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 7. Tonnie Braspennincx Ulvenhout; 8. John van de Vreede Krabbendijke; 9. Ralph Schaalje Axel; 10. Ruud Rentmeester Goes; 11. Corne van Ast Rilland; 12. Hans van Dam Goes; 13. J van Zon Oosterhout; 14. Daan Dielemans Prinsenbeek; 15. Rik de Schrijver Oosterhout; 16. Leon Borgman Oosterhout; 17. Matthieu van Herp Nieuwendijk; 18. Walter Geurts Teteringen; 19. Roberto Secci Tilburg; 20. Pascal Verdult Hoogerheide;

Sportklasse-A: 1. Dennis Raadtgever Goes; 2. John Brand Vlaardingen; 3. Johnny van der Klooster Lewedorp; 4. Niky Deijkers Sint Willebrord; 5. Edgar van Meer Roosendaal; 6. Richard Balemans Oud-Gastel; 7. John Akkermans Nieuw-Vossemeer; 8. Ton Keller Nieuw Vossemeer; 9. Jan Verschuren Waspik; 10. Johnny Roos Sommelsdijk; 11. Fred Krebbekx Steenbergen; 12. Axel Hermans Bergschenhoek; 13. Louis Verdaesdonk Zundert; 14. Jack Broeren Sint Willebrord; 15. Eric van der Wiel Breda; 16. Maurice van Gorp Oosterhout; 17. Matthijs Schot Bergen op Zoom; 18. Jos Domen Zundert; 19. Jeroen Roovers Breda; 20. Fardo Verswijver Hoogerheide;

 

DK.ZUID-WEST.WEG.2001 .( 2001.06.04 )

Elite/Beloften: 1. John Talen Spijkenisse; 2. Nico Vuurens Meerkerkl 3. Lex Nederlof Oostvoorne; 4. Cas Graafmans Tilburg; 5. Jeroen Boelen Drunen; 6. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 7. Pim Goos Tilburg; 8. Richard Slabbekoorn Kapelle; 9. Martijn Alberts Breda; 10. Rico Kruijt s-Gravenpolder; 11. Eric de Crom Hoogerheide; 12. Marvin van der Pluijm Hank; 13. John Sulkers Dinteloord; 14. Marc Blok Heinkenszand; 15. Robin van der Pluijm Hank; 16. Iwan Schrijver Elst; 17. Dennis Raadtgever Goes; 18. Piet Rooyakkers Nuenen; 19. Rob Koole Goes; 20. Dennis van den Hurk Barendrecht;

Junioren: 1. Joram Dees Tholen; 2. Gideon de Jong Papendrecht; 3. Dion Murk Haarlem; 4. Erik Verstegen Zutphen; 5. Martin Tottť Sint Jansteen; 6. Ruud Rentmeester Goes; 7. Mark Aarts Kruiningen; 8. Ary Nijssen Haarlem; 9. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 10. Erwin den Hollander Rijswijk; 11. Robert Wilborts Made; 12. Bram Geerts Breda; 13. Hans Timmermans Dongen; 14. John van de Vreede Krabbendijke; 15. Rik Nederlof Woerden; 16. Hans van Dam Goes; 17. Wilbert Kruijt s-Gravenpolder; 18. Michael Lohn Tilburg; 19. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 20. DaniŽl Hertogh Wouw

Nieuwelingen: 1. Cornť van Ast Rilland; 2. Dennis Martens Koewacht; 3. Daan Dielemans Prinsenbeek; 4. Sjoerd Commandeur Raamsdonksveer; 5. Lars Borgman Oosterhout; 6. Dirk van Dam Goes; 7. Nicky Kessens Oosterhout; 8. Niek Rentmeester Goes; 9. Wouter Lugtenburg Goedereede; 10. Arjen Mosselman Kruiningen; 11. Emiel Nijsse Hoedekenskerke; 12. Wesley van Hoof Breda; 13. Dave Helmink Zwijndrecht; 14. Jimmy de Bruijn Sint Jansteen; 15. Ivo Sprangers Rijen; 16. Fredy van Schilt Halsteren; 17. Bram van Oosterhout Terheijden; 18. Bram Koeken Zundert; 19. Robert Matthijssen 20. Edwin van Wanrooij Oosterhout;

Sportklasse-A: 1. Johnny van der Klooster Lewedorp; 2. Martin Schouten Vlaardingen; 3. John Akkermans Nieuw Vossemeer; 4. Jack Broeren Sint Willebrord; 5. Edgar van Meer Roosendaal; 6. John Brand Vlaardingen; 7. Jan Verschuren Waspik; 8. Ton Keller Nieuw Vossemeer; 9. Rene Minneboo Roosendaal; 10. Pierre van Est Fijnaart; 11. Marcel Gunst Yerseke; 12. Adrie Voogt Breda; 13. Niky Deijkers Sint Willebrord; 14. Robert Laming Dorst; 15. John van de Korput Made; 16. Roger Oomen Etten-Leur; 17. Jeffrey Kraak Zevenbergschenhoek; 18. Piet de Jong Terheijden; 19. Jean-Pierre van Dongen Made; 20. Levinus Huenders Almere;

 

DK.ZUID-WEST.WEG.2002 .( 2002.05.20 )

Elite/Neo: 1. Eric de Crom Hoogerheide; 2. Martin van Steen Dongen; 3. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 4. Francois Franse Kwadendamme; 5. Piet Rooyakkers Nuenen; 6. Joost van Hest s-Gravenmoer; 7. Ruud Aerts Riel; 8. Martijn Maaskant Zuidland; 9. Lex Nederlof Oostvoorne; 10. Bas van Hest Alphen Nb; 11. Stef Clement Breda; 12. Werner van Zimmeren Kruisland; 13. Perry Bothof Zwijndrecht; 14. Michel Rommers Kapelle; 15. Peter van der Velden Rotterdam; 16. John Leijs Standdaarbuiten; 17. Vincent Villerius Middelburg; 18. Peter Damen Zundert; 19. Twan den Braber Hoeven; 20. Dennis Raadtgever Goes;

Junioren: 1. Jasper van Heeswijk Vught; 2. Sebastiaan Langeveld Lisse; 3. Dion Murk Haarlem; 4. Gideon de Jong Papendrecht; 5. Niki Terpstra Krommenie; 6. Dirk van Dam Goes; 7. Stefan Huizinga Woudrichem; 8. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 9. Roberto Secci Tilburg; 10. Nicky Kessens Oosterhout; 11. Erik Verstegen Zutphen; 12. Jenning Huizenga Franeker; 13. Matthieu van Herp Nieuwendijk; 14. Erwin den Hollander Oosterhout;15. Dennis Martens Koewacht; 16. Cornť van Ast Rilland; 17. Wilbert Kruijt s-Gravenpolder; 18. Emiel Nijsse Hoedekenskerke; 19. Jurgen van Zon Oosterhout; 20. Mark den Daas Oosterhout;

Nieuwelingen: 1. Ben van der Kooi Breda; 2. Maarten van Hamont Tilburg; 3. Ricardo van der Velde Breda; 4. Wesley van Dongen Made; 5. Sjoerd Commandeur Raamsdonksveer; 6. Stijn Buermans Wouwse Plantage; 7. Jesper Masseurs Roosendaal; 8. Jimmy de Bruijn Sint Jansteen; 9. Jerry Kallenfels Breda; 10. Johan Dijkmans Tilburg; 11. Rik Lugtenburg Goedereede; 12. Stijn de Bruijn Rijsbergen; 13. Lauran de Winter Oud-Vossemeer; 14. Evert van Bergen Zundert; 15. Edwin van Wanrooij Oosterhout; 16. Michael Meijer 17. Vincent Hinssen Rijen; 18. Niek Rentmeester Goes; 19. Gerben Scheerders Terneuzen; 20. Rob Beniers Etten-Leur;

Sportklasse-A: 1. Johan Pemen Rijsbergen; 2. John Brand Vlaardingen; 3. John Akkermans Rilland; 4. Dennis Mesu Middelburg; 5. Jack Broeren Sint Willebrord; 6. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 7. Niky Deijkers Sint Willebrord; 8. Marco van Oord Hank; 9. Rene Vrins Made; 10. Martin Schouten Vlaardingen; 11. Jorit Lauwerijssen Rucphen; 12. Tony Verschuuren Fijnaart; 13. Frank Jansen Hoeven; 14. Cees Volder Raamsdonksveer; 15. John van de Korput Made; 16. Jan Wouter Roos Middelharnis; 17. Coen Plompen Oosterhout; 18. Roger Oomen Etten-Leur; 19. Stefan Koevoets Zegge; 20. Mark Aarts Kruiningen;

 

DK.ZUID-WEST.WEG.2003 .( 2003.06.25 )

Elite: 1. Jelle van Groezen Waspik; 2. Marc Blok Heinkenszand; 3. Gerwin de Regt Nispen; 4. Vincent Villerius Middelburg; 5. Rob Meiland Hoogerheide; 6. Martijn Oors Langeweg;

Neo: 1. Stefan Huizinga Woudrichem; 2. Bertil Klootwijk Spaarndam; 3. Jenning Huizenga Franeker; 4. Gideon de Jong Papendrecht; 5. Rico Kruijt s-Gravenpolder; 6. Erwin den Hollander Oosterhout; 7. Rein-Jan Elenbaas Amsterdam; 8. Rinze de Dreu Boskoop; 9. Jacco Ringelberg Zierikzee; 10. John van de Vreede Krabbendijke;

Junioren: 1. Pieter Israel Kruiningen; 2. Sjoerd Commandeur Raamsdonk; 3. Alain van der Velde Breda; 4. Ben van der Kooi Breda; 5. Arjen de Baat Puttershoek; 6. Jeffrey van Agtmaal Huijbergen; 7. Wouter Lugtenburg Goedereede; 8. Niek Rentmeester Goes; 9. Lauran de Winter Oud-Vossemeer; 10. Rik Jonkheijm Raamsdonksveer;

Nieuwelingen: 1. Ricardo van der Velde Breda; 2. Patrick Vliegen Veldhoven; 3. Nick van der Linden Breda; 4. Luc Hagenaars Bergen op Zoom; 5. Sjoerd van der Noord Breda; 6. Stijn de Bruijn Rijsbergen; 7. Rik Lugtenburg Goedereede; 8. Roel Commandeur Raamsdonk; 9. Stefan Ros Schijf; 10. Michael Meijer Putte;

Dames: 1. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 2. Baukje Doedee Driewegen; 3. Marion Bax Bavel; 4. Angela van Dalen Bergen op Zoom; 5. Angeliena Huis Halsteren; 6. Henja Verstraten- v.d. Boom Roosendaal;

Junioren-Dames: 1. Renske Doedeť Kloosterzande; 2. MariŽlle van Kalmthout Rucphen; 3. Margot Baaijens s-Heerenhoek; 4. Josine van Agtmaal Huijbergen; 5. Suzan Lavooij Hansweert; 6. Yvette van Leest Moerdijk;

Nieuwelingen-Dames: 1. Monique van de Ree Willemstad; 2. Suzan Simons Steenbergen; 3. Annelies IsraŽl Kruiningen; 4. Sanne Bogers Breda; 5. Stephanie Vos Roosendaal; 6. Nathalie de Roo Biezelinge; 7. Denise de Kraker Goes; 8. Gaia Siegmund Etten-Leur;

Amateurs-A: 1. Johnny van der Klooster Lewedorp; 2. Andy van Loon Hoogerheide; 3. Dennis Mesu Middelburg; 4. Walter Geurts Teteringen; 5. Maurice Minnaar Middelburg; 6. Hans van Dam Goes; 7. Frank Jansen Hoeven; 8. Mark Aarts Kruiningen; 9. Fardo Verswijver Hoogerheide;

 

DK.ZUID-WEST.WEG.2004 .( 2004.05.31 )

Elite: 1. Peter Woestenberg Sint Willebrord; 2. John den Engelsman Nijmegen; 3. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 4. Lex Nederlof Oostvoorne; 5. Wally Buurstede Sint Willebrord; 6. Francois Franse Kwadendamme; 7. Martijn Alberts Breda; 8. Robbert van der Stelt Aalst; 9. Rob Koole Goes; 10. Dennis Raadtgever Goes; 11. Richard Slabbekoorn Kapelle; 12. Joris van Dongen Gimolenschot; 13. Gerwin de Regt Nispen; 14. Peter Metske. Poortvliet; 15. Werner van Zimmeren Kruisland; 16. Nard Louws Gilze; 17. Raphael Gabriels Roosendaal; 18. Davy Jaspers Sint Willebrord; 19. Twan den Braber Hoeven; 20. Peter Damen Zundert;

Neo: 1. Tim van der Zanden. Poeldijk; 2. John van de Vreede Krabbendijke; 3. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 4. Gideon de Jong Papendrecht; 5. Randy Holleman Dordrecht; 6. Martin Totte Sint Jansteen; 7. Erik Verstegen Oosterhout; 8. Hans Timmermans Dongen; 9. Pieter Israel Kruiningen; 10. Alain van der Velde Breda; 11. Kevin Sluimer Rotterdam; 12. Dirk van Dam Goes; 13. Mark den Daas Oosterhout;

Junioren: 1. Tim Nederlof Maarssen; 2. Frank Wierstra Bergum; 3. Ruben Mureau Wagenberg; 4. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk; 5. Vincent Hinssen Rijen; 6. Daan Rijntjes Rijswijk; 7. Joey Bestebreurtje Maasland; 8. Jeffrey Wiersma s-Gravenzande; 9. Jan Pruijn Schijf; 10. Danny Janssen Hoeven; 11. Nick van der Linden Breda; 12. Stijn de Bruijn Rijsbergen; 13. Rik Lugtenburg Goedereede; 14. Stefan Haast Rijsbergen; 15. Mark de Bruijn Dongen; 16. Ben van der Kooi Breda; 17. Lauran de Winter Oud-Vossemeer; 18. Wesley van Dongen Made; 19. Michael van Eerd Breda; 20. Stijn Buermans Wouwse Plantage;

Nieuwelingen: 1. Geert Kouters Oosterhout; 2. Sjoerd van der Noord Breda; 3. Tim Dees Tholen; 4. Nicky Verdaasdonk Chaam; 5. Richard van Loon Baarle-Nassau; 6. Peter Vissers Hooge Zwaluwe; 7. David Raaijmakers Oosteind; 8. Roel Commandeur Raamsdonk; 9. Wesley Schless Dordrecht; 10. Glenn van Gool Ridderkerk; 11. Stijn Braspennincx Ulvenhout; 12. Casper Oppenneer Vlissingen; 13. Niels Rullens Wouw 14. Paul Elsten Roosendaal; 15. Matthijs van Gink Heerle; 16. Steven Oomen Oosterhout; 17. Kees van der Ark Oosterhout; 18. Christian de Nijs Breda; 19. Sander Nullens 20. Rob van der Velde Wernhout;

Amateurs-A/B: 1. Johnny van der Klooster. Lewedorp; 2. Tjitte van den Buijs Middelburg; 3. John Akkermans Rilland; 4. Dennis Mesu Middelburg; 5. Dennis de Poorter Breda; 6. Erwin Gelens s-Gravendeel; 7. Rinus Ansems Chaam; 8. Rene Vrins Made; 9. Nico Ringelberg Den Haag; 10. Richard Balemans Oud Gastel; 11. Jean-Pierre van Dongen Made; 12. Cees van de Sande Sint Willebrord; 13. Johan Pemen Rijsbergen; 14. Marco van Oord Hank; 15. John Zuijkerbuijk Roosendaal; 16. John van Korput 17. Arjen Mosselman Kruiningen; 18. Jurgen Nooren Achtmaal; 19. Ron Wouters Zundert; 20. Stephan Verhaerdt Ossendrecht;

 

DK.ZUID-WEST.WEG.2005 .( 2005.05.16 )

Beloften: 1. Sjoerd Botter Warnsveld; 2. John van de Vreede Krabbendijke; 3. Norbert Poels Blitterswijck; 4. Yvo Kusters Simpelveld; 5. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 6. Ben van der Kooi Breda; 7. Kevin Sluimer Rotterdam; 8. Hans Timmermans Dongen; 9. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 10. Bram van Oosterhout Terheijden;

Elite: 1. Jeroen Boelen Drunen; 2. Rob Koole Goes; 3. Richard Slabbekoorn Kapelle; 4. Bas van Hest Alphen Nb; 5. Gerwin de Regt Nispen; 6. John Leijs Standdaarbuiten; 7. Maikel Govaarts Drunen; 8. Robbert van der Stelt Aalst; 9. Francois Franse Kwadendamme; 10. Maarten Nijland Rossum;

Junioren: 1. Roel Commandeur Raamsdonk; 2. Geert Kouters Oosterhout; 3. Boy van Poppel Moergestel; 4. Richard van Loon Baarle-Nassau; 5. Christian Kik Kruiningen; 6. Niels Goossens Zundert; 7. Peter Kort Yerseke; 8. Sjoerd van der Noord Breda; 9. Davis Raaymakers Oosteind; 10. Niek Tielemans Maren-Kessel;

Nieuwelingen: 1. DamiŽn Spierings Zoetermeer; 2. Alex Gresnigt Kapelle; 3. BjŲrn Aardoom Capelle aan den IJssel; 4. Marc Moes Emmen; 5. Wesley Schless Dordrecht; 6. Pim van Baardewijk Roosendaal; 7. Glenn van Gool Ridderkerk; 8. Jurgen van Stein Callenfels Rijen; 9. Jan Kees Sonke Waarde; 10. Stijn Braspennincx Ulvenhout;

Amateurs-A: 1. Henny Rovers Oud Gastel; 2. Andy van Loon Hoogerheide; 3. Dennis Mesu Middelburg; 4. Jacques Schuit Arnemuiden; 5. Tjeerd Dudok Wagenberg; 6. Johnny van der Klooster Lewedorp; 7. Tjitte van den Buijs Middelburg; 8. John Zuijkerbuijk Roosendaal; 9. Andre Langenberg Ossendrecht; 10. Rik de Schrijver Oosterhout;

 

DK.ZUID-WEST.WEG.2006 .( 2006.06.05 )

Beloften: 1. Maarten Mandemakers Goirle; 2. Tim van der Zanden Poeldijk; 3. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 4. Hans Timmermans Dongen; 5. Gideon de Jong Papendrecht; 6. Yvo Kusters Simpelveld; 7. Wout Poels Blitterswijck; 8. Dirk van Dam Goes; 9. Bram van Oosterhout Terheijden; 10. Jan Pruijn Schijf;

Elite: 1. Bjorn Hoeben Ell; 2. Martijn Alberts Breda; 3. Jeroen Boelen Drunen; 4. John Leijs Standdaarbuiten; 5. Werner van Zimmeren Kruisland; 6. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 7. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 8. Maarten Nijland Rossum Ov; 9. Peter van Agtmaal Huijbergen; 10. Wouter Mol Cadier en Keer;

Junioren: 1. Roel Commandeur Raamsdonk; 2. David Raaijmakers Oosterhout Nb; 3. Richard van Loon Baarle-Nassau; 4. Jaco Wagenaar Yerseke; 5. Ferdinand Boogaard Vlissingen; 6. Sander Stiegelis Kloosterzande; 7. Geert Kouters Oosterhout Nb; 8. Tim Dees Tholen; 9. Sjoerd van der Noord Breda; 10. Christian Kik Kruiningen; 11. Junior Hanegraaf Sint Willebrord; 12. Steven Oomen Oosterhout Nb; 13. Glenn van Gool Ridderkerk; 14. Nicky Verdaasdonk Chaam; 15. Boy van Poppel Moergestel; 16. DamiŽn Spierings Zoetermeer; 17. Wesley Schless Dordrecht; 18. Tom van Wandelen Dongen; 19. Tobias Paulina Breda; 20. Marco Minnaard Wemeldinge;

Nieuwelingen: 1. Brian van Goethem Sluiskil; 2. Jurgen van Trijp Zegge; 3. Stefan den Hartog Hendrik-ido-Ambacht; 4. Marc Goos Dorst; 5. Alex Gresnigt Kapelle; 6. Tomas van der Borst Breda; 7. Joris Duffhues Oosteind; 8. Nick Nieuwdorp Yerseke; 9. Nick Eversdijk Kapelle; 10. Maurice Harteveld Oosterhout Nb; 11. Davey Jansen Kapelle; 12. Maikel Elsten Rucphen; 13. Yannick Sijnesael Terneuzen; 14. Mickey Kallenfels Breda; 15. Max van der Linden Prinsenbeek; 16. David van Eerd Breda; 17. Danny Scheepers Dongen; 18. JurriŽn Bosters Steenbergen; 19. Jurgen van der Velden Waspik; 20. Dimitri Mulder Heinkenszand;

Amateurs-A: 1. Henny Rovers Oud Gastel; 2. Jacques Schuit Arnemuiden; 3. Jeroen Rovers Breda; 4. Martin Schouten Schiedam; 5. Rinus Ansems Chaam; 6. Tjitte van den Buijs Nieuwdorp; 7. Jan van Noort Roosendaal; 8. John Brand Vlaardingen; 9. Andre Langenberg Ossendrecht; 10. Stefan Koevoets Zegge; 11. Rene Vrins Made; 12. Rik de Schrijver Oosterhout Nb; 13. Angelo Drabbe Hank; 14. Tini van Rijsbergen Sprundel; 15. Kees van de Sanden Sprundel; 16. Martijn Schoormans Dongen; 17. Michiel Janssen Tilburg; 18. Arend Henzen Hoogerheide; 19. Andy van Loon Hoogerheide; 20. Kevin Gideonse Heinkenszand;

 

DK.ZUID-WEST.WEG.2008 .( 2008.05.12 )

Beloften: 1. Wout Poels Blitterswijck; 2. Ferdinand Boogaard Vlissingen; 3. Ralph Bouwens Beek.Lb; 4. Lars Jun Broek in Waterland; 5. Niek Rentmeester Goes; 6. Richard van Loon Baarle-Nassau; 7. Jacob Wijnstra Heinkenszand; 8. Piet Hanegraaf Sprundel; 9. Geert Kouters Oosterhout Nb; 10. Christian Kik Kruiningen; 11. Jerry Kallenfels Breda; 12. David Raaijmaakers Oosterhout Nb; 13. Jack Simons Steenbergen; 14. Steven Oomen Oosterhout Nb; 15. Stefan van Dijk. Barendrecht; 16. Nicky Verdaasdonk Chaam;

Elite: 1. Bram van Oosterhout Terheijden; 2. Jeroen Boelen Drunen; 3. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 4. Gerwin de Regt Nispen; 5. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 6. Pieter Israel Kruiningen; 7. Ruud Aerts Riel; 8. Michel Sijmens Rucphen; 9. Niek Basten Hapert; 10. Jacco Ringelberg Goes; 11. Bob Verkooijen Chaam; 12. Sjoerd Botter Warnsveld; 13. Werner van Zimmeren Hoogerheide; 14. Nico Ringelberg s-Gravenhage; 15. Wally Buurstede Sint Willebrord; 16. Melvin Reijnaars Etten-Leur;

Junioren: 1. Marc Goos Dorst; 2. Brian van Goethem Sluiskil; 3. Nick Nieuwdorp Yerseke; 4. David van Eerd Breda; 5. Mickey Kallenfels Breda; 6. Sander Vleugel Wemeldinge; 7. Moreno Hofland Roosendaal; 8. Brian Brusselman Helmond; 9. Dennis Leurs Stevensweert; 10. Ramon Vleugel Wemeldinge; 11. Arjen Martens Koewacht; 12. Marc Blom Oost-Souburg; 13. Leroy Jansen Hoogerheide; 14. Jurgen van Trijp Essen; 15. Jurgen van Stein Callenfels Rijen; 16. JurriŽn Bosters Steenbergen; 17. Rik van de Velde Axel; 18. Joost Winkel Poortvliet; 19. Mitchel Verregghen Made; 20. Thijs Roelen Chaam;

Nieuwelingen: 1. Kevin Jansen Hoogerheide; 2. Maarten van Trijp Essen; 3. Bram Sprangers Terheijden; 4. George van Koeveringe Kapelle; 5. Twan Brusselman Helmond; 6. Sjoerd van Ginneken Heerle; 7. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 8. Bart van Dongen Terheijden; 9. Paul Moerland Fijnaart; 10. Fausto Hofland Roosendaal; 11. Jens Coppens Noordhoek; 12. Kevin Boersma Etten-Leur; 13. Roy Gijzel s-Heer Arendskerke; 14. Nelis Koeken Zundert; 15. Dimitri Blom Made; 16. Jorick de Heer Hoogerheide; 17. Jeffrey Verschuren Hank; 18. Wim Hofstede Oosterhout Nb; 19. Niels van Oosterhout Geertruidenberg; 20. Stan Godrie Zundert;

Amateurs-A: 1. Bas Raas Eindhoven; 2. Jack van der Horst Oost-Souburg; 3. Tjitte van den Buijs Nieuwdorp; 4. Tiny van Rijsbergen Sprundel; 5. Jacques Schuit Oost-Souburg; 6. Martijn Alberts Breda; 7. Bert Kremer Geertruidenberg; 8. Bas de Schrijver Eindhoven; 9. Jochem van der Doelen Nuland; 10. Rene Vrins Made; 11. Arend Henzen Hoogerheide; 12. Stefan Koevoets Zegge; 13. Raphael Gabriels Roosendaal; 14. Andre Langenberg Ossendrecht; 15. Henny Rovers Oud-Gastel; 16. Rinus Ansems Chaam; 17. Cas Graafmans Rijen; 18. Edwin Kas Sint Willebrord; 19. Andy van Loon Hoogerheide; 20. Alfons van Geel Rijsbergen;

Beloften: 1. Wout Poels Blitterswijck; 2. Geert Kouters Oosterhout Nb; 3. Pieter Israel Kruiningen; 4. Jaco Wagenaar Yerseke; 5. Junior Hanegraaf Sint Willebrord; 6. Jimmy de Bruijn Sint Jansteen; 7. Maarten Mandemakers Goirle; 8. Mike Alloo Roosendaal; 9. Maarten de Jonge Oldenzaal; 10. Tim Dees Tholen; 11. Richard van Loon Baarle-Nassau; 12. Dirk van Dam Goes; 13. Ben van der Kooi Breda; 14. Ralph Bouwens Beek Lb; 15. Jerry Kallenfels Breda; 16. Peter Tol Kapelle; 17. Christian Kik Kruiningen; 18. Jacob Wijnstra Heinkenszand; 19. Jeffrey Wiersma s-Gravenzande; 20. Bram van Oosterhout Terheijden;

Elite: 1. Bjorn Hoeben Ell; 2. Jans Koerts Weekde.(Bel); 3. Norbert Poels Maastricht; 4. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 5. Ruud Aerts Tilburg; 6. Reinier Honig Zaandam; 7. Michel Sijmens Rucphen; 8. Gerwin de Regt Nispen; 9. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 10. Wally Buurstede Sint Willebrord; 11. Ward Schiffelers Sittard; 12. Martijn Simons Roosendaal; 13. Tjeerd Dudok Wagenberg; 14. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 15. Nico Ringelberg s-Gravenhage; 16. Werner van Zimmeren Kruisland; 17. Martijn Kromdijk Wouw; 18. Marvin van der Pluijm Hank; 19. Wouter Mol Nibbixwoud; 20. Bob Verkooijen Chaam;

Junioren: 1. Sander Stiegelis Kloosterzande; 2. Christian Kos Zuid-Scharwoude; 3. Wesley Schless Dordrecht; 4. Ferdinand Boogaard Vlissingen; 5. Nick Nieuwdorp Yerseke; 6. Brian Weeda Zuidland; 7. Yannick Sijnesael Terneuzen; 8. Jack Simons Steenbergen; 9. Tamor Hartogs Amersfoort; 10. Pim van Baardewijk Roosendaal; 11. Piet Hanegraaf Sprundel; 12. Marc Goos Dorst; 13. Glenn van Gool Ridderkerk; 14. Ramon Windt Schagen; 15. Stefan den Hartog Hendrik-ido-Ambacht; 16. Jurgen van Stein Callenfels Rijen; 17. Nick Eversdijk Kapelle; 18. Maurice Harteveld Oosterhout Nb; 19. Lorenzo Cardon Sas van Gent; 20. Mickey Kallenfels Breda;

Nieuwelingen: 1. Brian van Goethem Sluiskil; 2. Jurgen van Trijp Essen; 3. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 4. Nick Vanderlijke Middelburg; 5. Brian Brusselman Helmond; 6. JurriŽn Bosters Steenbergen; 7. Arjen Martens Koewacht; 8. Tomas van der Borst Breda; 9. Moreno Hofland Roosendaal; 10. Tijs van Groesen Made; 11. Davey Jansen Kapelle; 12. Max van der Linden Prinsenbeek; 13. Nick Nijenhuis Zevenbergen; 14. Maikel Elsten Rucphen; 15. Thijs Roelen Chaam; 16. Jeffrey van den Hoven Raamsdonksveer; 17. Bram de Kort Dongen; 18. Mitchel Verregghen Made; 19. Kevin Boersma Etten-Leur; 20. Roy Gijzel s-Heer Arendskerke;

Amateurs-A: 1. Johnny van der Klooster Lewedorp; 2. Ruud Zijlmans Oud Gastel; 3. Martijn Alberts Breda; 4. Jack van der Horst Oost-Souburg; 5. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer; 6. Tjitte van den Buijs Nieuwdorp; 7. Jeroen Rovers Breda; 8. Henny Rovers Oud Gastel; 9. Dennis de Poorter Breda; 10. Rik de Schrijver Oosterhout Nb; 11. Raphael Gabriels Roosendaal; 12. Tiny van Rijsbergen Sprundel; 13. Arend Henzen Hoogerheide; 14. Sjacco Matthijs Terneuzen; 15. Andy van Loon Hoogerheide; 16. Edzard van Ewijk Goes; 17. Patrick Cornelissen Axel; 18. Twan den Braber Hoeven; 19. Wil Buurstee Oud Gastel; 20. Erwin den Hollander Oosterhout Nb;

 

DK.ZUID-WEST.WEG.2009 .( 2009.06.01 )

Beloften: 1. Nick Nieuwdorp Yerseke; 2. Alex Gresnigt Kapelle; 3. Stefan van Dijk Barendrecht; 4. Ferdinand Boogaard Vlissingen; 5. Boy van Poppel Moergestel; 6. Robbert Vleugel Wemeldinge; 7. Sabri Chabot Breda; 8. Jacob Wijnstra Heinkenszand; 9. Jack Simons Steenbergen; 10. Cornť Thijssen Made; 11. Peter Tol Kapelle; 12. Jurgen van Stein Callenfels Rijen; 13. Alexander Picard Chaam; 14. Leroy Jansen. Hoogerheide; 15. Perry Buijsen Halsteren;

Elite: 1. Ruud Aerts Riel; 2. Jorrit Walgien Brielle; 3. Peter Woestenberg Sint Willebrord; 4. Sander Stiegelis Sluiskil; 5. Johnny van der Klooster Lewedorp; 6. Leander Pronk Warmenhuizen; 7. Gerwin de Regt Nispen; 8. Jeroen Boelen Drunen; 9. Jos Kools Putte; 10. Tonny Siemons Papendrecht; 11. Michel Sijmens Rucphen; 12. Pieter Israel Kruiningen; 13. Dirk van Dam Arnemuiden; 14. Bob Verkooijen Chaam; 15. Joop de Gans Hoogstraten; 16. Melvin Reijnaars Etten-Leur; 17. Nard Louws Gilze;

Junioren: 1. Bram Nolten Geleen; 2. Jurgen van Trijp Essen; 3. Jeffrey Verschuren Hank; 4. Sjoerd van Ginneken Heerle; 5. Daan Meijers Tilburg; 6. Moreno Hofland Roosendaal; 7. Thijs Roelen Chaam; 8. Joost Winkel Poortvliet; 9. Arjen Martens Koewacht; 10. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 11. JurriŽn Bosters Steenbergen; 12. Brian Brusselman Helmond; 13. Joeri Kasper Wemeldinge; 14. Paul Hoondert Heinkenszand; 15. Niels Voet Heinkenszand; 16. Sander Vleugel Wemeldinge; 17. Jens Coppens Noordhoek; 18. Jeffrey van den Hoven Raamsdonksveer; 19. Michiel Jumelet Bruinisse; 20. Jeroen Erkens Brunssum;

Nieuwelingen: 1. Paul Moerland Fijnaart; 2. George van Koeveringe Kapelle; 3. Stan Godrie Zundert; 4. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 5. Twan Brusselman Helmond; 6. Jeroen Meijers Tilburg; 7. Frank Jansen Galder; 8. Peter Blok Yerseke; 9. Nelis Koeken Zundert; 10. Janno de Bruijn Rijsbergen; 11. Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 12. Maarten van Trijp Essen; 13. Fausto Hofland Roosendaal; 14. Siebe van Rijsbergen Etten-Leur; 15. Bram Sprangers Terheijden; 16. Pierre van Oerle Den Hout; 17. Robert Polak Prinsenbeek; 18. Kevin Jansen Hoogerheide; 19. Thijs de Lange Kattendijke; 20. Bart Vermue Oudelande;

Amateurs-A: 1. Bas Raas Eindhoven; 2. Edwin van de Laar Oosterhout Nb; 3. Hans Weeda Zuidland; 4. Tjitte van den Buijs Nieuwdorp; 5. Xander Moerman Vianen; 6. Tiny van Rijsbergen Sprundel; 7. Christian Bosch Voorburg; 8. Jacques Schuit Oost-Souburg; 9. Martijn Alberts Breda; 10. Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 11. Alfons van Geel Rijsbergen; 12. Jack van der Horst Oost-Souburg; 13. Roger Oomen Etten-Leur; 14. Rick de Jong Gorinchem; 15. Jeroen Rovers Breda; 16. Raphael Gabriels Roosendaal; 17. Ronny Bossers Waspik; 18. Bart van Bragt Breda; 19. Jaimie Louwers Breda; 20. Dylan de Kok Steenbergen;

 

DK.ZUID-WEST.WEG.2011 .( 2011.06.12 )

Beloften: 1. Jaron van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 2. Bram de Kort Dongen; 3. Thijs Roelen Chaam; 4. Johnny van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 5. Jorn Knops Maastricht; 6. Henk Wildeman Raalte; 7. Sven van Luijk Naaldwijk; 8. Sjors Roosen Goirle; 9. JurriŽn Bosters Steenbergen; 10. Ramon Vleugel Kapelle; 11. Dajo Sanders Heerlen; 12. Douglas van Raaij Breda; 13. Ruben Tissink Kapelle; 14. Bart Schmitz Dongen; 15. Michiel Jumelet Bruinisse; 16. Paul Hoondert Heinkenszand; 17. Aron de Groen Steenbergen; 18. Wim Hofstede Oosterhout Nb; 19. Mathijs Buzeijn Schoondijke; 20. Cornť Thijssen Made;

Elite: 1. Nicky Verdaasdonk Chaam; 2. Ruud Aerts Riel; 3. Gerwin de Regt Nispen; 4. Jos Kools Putte; 5. Tjeerd Dudok Breda; 6. Nard Louws Gilze; 7. Peter Tol Kapelle; 8. Nieck Busser Nuenen; 9. Rik Nederlof Breda; 10. Robbert Vleugel Wemeldinge; 11. Alexander Picard Chaam; 12. Bob Verkooijen Chaam; 13. Ivar Hartogs Amersfoort;

Junioren: 1. Twan Brusselman Helmond; 2. Dylan Groenewegen Amsterdam; 3. Joeri Leijs Standdaarbuiten; 4. Stan Godrie Zundert; 5. George van Koeveringe Kapelle; 6. Jelle Meesters Etten-Leur; 7. Kevin Snijder Kollum; 8. Thijs de Lange Kattendijke; 9. Martijn Tusveld Utrecht; 10. Fausto Hofland Roosendaal; 11. Arjen van Drunen Made; 12. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 13. Taco van der Hoorn De Zilk; 14. Rens Pyfferoen Sluis; 15. Maarten van Trijp 16. Frank Jansen Galder; 17. Janno de Bruijn Rijsbergen; 18. Paul Moerland Fijnaart; 19. Bart Dielissen Breda; 20. Corne Hagenaars Oud Gastel;

Nieuwelingen: 1. Paul Cremers Gulpen; 2. Frank Vermue Oudelande; 3. Bart-Jan de Vink Aalsmeer; 4. Paul Rooij Hoofddorp; 5. Glenn Havermans Wernhout; 6. Coert van Vliet Huijbergen; 7. Nino Honigh Egmond-Binnen; 8. Matthieu van der Poel Kapellen (Bel); 9. Davy Gunst Yerseke; 10. Jordy Keldermans Roosendaal; 11. Thomas Arnold Roosendaal; 12. Koen van Baardewijk Roosendaal; 13. Boy Sanders Heerlen; 14. Kelvin Dekker Fluitenberg; 15. Sven van der Pluijm Hank; 16. Jordi van Poecke Axel; 17. Sieben Wouters Zundert; 18. Koen van de Klundert Woensdrecht; 19. Jordi van Loon Lage-Zwaluwe; 20. Menno Rietveld s-Gravenpolder;

Amateurs: 1. Marco Wesseling Halsteren; 2. Johnny van der Klooster Lewedorp; 3. Nico Ringelberg Goes; 4. Cas Graafmans Rijen; 5. Anco Verstegen Dongen; 6. Jacques Schuit Oost-Souburg; 7. Arnaud van Leest Bakel; 8. Christian Kik Kruiningen; 9. Dylan de Kok Steenbergen; 10. Tiny van Rijsbergen Sprundel; 11. Edward van der Pijl Breda; 12. Christian Bosch Voorburg; 13. Marco Halma De Meern; 14. Martijn Dennebos Piershil; 15. Jeroen Claessen Hoeven; 16. Robin Collenteur Bergen op Zoom; 17. Ronny Bossers Waspik; 18. Bas de Schrijver Amsterdam; 19. Remy Meeuwse Utrecht; 20. Gerben Pouw Breda;

Beloften: 1. Maurits Lammertink Enter; 2. Jaron van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 3. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 4. Bram Nolten Geleen; 5. Alex Gresnigt Kapelle; 6. Nick van der Lijke Middelburg; 7. JurriŽn Bosters Steenbergen; 8. Christian Kik Kruiningen; 9. Johnny van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 10. Nicky Verdaasdonk Chaam; 11. Michiel Jumelet Bruinisse; 12. Michel Stroosnijder Hansweert; 13. Bram de Kort Dongen; 14. Cornť Thijssen Made; 15. Alexander Picard Chaam; 16. Ramon Vleugel Wemeldinge; 17. Thijs Roelen Chaam; 18. Youri van Noorden Kruiningen; 19. Sander Vleugel Wemeldinge; 20. Robbert Vleugel Wemeldinge;

Elite: 1. Ruud Aerts Riel; 2. Yvo Kusters Simpelveld; 3. Johnny van der Klooster Lewedorp; 4. Dennis Raadtgever Kapelle; 5. Niek Basten Hapert; 6. Gerwin de Regt Nispen; 7. Dennis Luyt Haarlem; 8. Joop de Gans Hellevoetsluis; 9. Nard Louws Gilze;

Junioren: 1. Taco van der Hoorn De Zilk; 2. Daan Olivier Oegstgeest; 3. Martijn Tusveld Utrecht; 4. Jens Coppens Noordhoek; 5. Bram Sprangers Terheijden; 6. Jeffrey Verschuren Hank; 7. Maarten van Trijp Belgie; 8. Frank Jansen Galder; 9. Wim Hofstede Oosterhout Nb; 10. Sjoerd van Ginneken Heerle; 11. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 12. George van Koeveringe Kapelle; 13. Luuk Goos Dorst; 14. Bart Ferket Roosendaal; 15. Jelle Meesters Etten-Leur; 16. Joan Eversdijk Kapelle; 17. Quido Berrens Utrecht; 18. Corne Hagenaars Oud Gastel; 19. Erik Voorbergen Rijen; 20. Richard Lamens Berkel en Rodenrijs;

Nieuwelingen: 1. Nino Honigh Egmond-Binnen; 2. Ivar Moeleker Yerseke; 3. Matthieu van de Poel 4. Thijs de Lange Kattendijke; 5. Peter Blok Yerseke; 6. Robert Polak Prinsenbeek; 7. Davy Gunst Yerseke; 8. Frank Vermue Oudelande; 9. Bart Dielissen Breda; 10. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 11. Janno de Bruijn Rijsbergen; 12. Jordy Keldermans Roosendaal; 13. Jelle den Boer Dongen; 14. Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 15. Jens van Nieuwenhuijzen Heinkenszand; 16. Bo-Dylan Buuron Roosendaal; 17. Boaz Bal Zierikzee; 18. Coert van Vliet Huijbergen; 19. Arjen van Drunen Made; 20. Peter de Braal Terneuzen;

Amateurs-A: 1. Fred Pronk Heerhugowaard; 2. Arend Henzen Hoogerheide; 3. Bart Wolthuis Hank; 4. Martijn Alberts Breda; 5. Rene Vrins Made; 6. Raphael Gabriels Roosendaal; 7. Rick de Jong Nijmegen; 8. Anco Verstegen Dongen; 9. Ad Valentijn Sint Willebrord; 10. Jurrian van der Pijl Almkerk; 11. Andy van Loon Hoogerheide; 12. Ruud Zijlmans Roosendaal; 13. Jochem van der Doelen Nuland; 14. Tiny van Rijsbergen Sprundel; 15. Christian Bosch Voorburg; 16. Bert Kremer Geertruidenberg; 17. Martijn de Groot Vuren; 18. Adrie Voogt Breda; 19. Alfons van Geel Rijsbergen; 20. Erik Meerkerk Zuidland;

 

DK.ZUID-WEST.WEG.2012 .( 2012.05.28 )

Beloften: 1. Nick Mulder Maastricht; 2. Bram de Kort Dongen; 3. Kevin Ossendrijver Wezep; 4. Twan Brusselman Helmond; 5. Paul Moerland Fijnaart; 6. Jurgen van Diemen Leimuiden; 7. Stan Godrie Zundert; 8. Sjoerd van Ginneken Heerle; 9. Jurriťn Bosters Steenbergen; 10. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 11. Christian Kos Arnhem; 12. Timo Roosen Goirle; 13. Kevin Snijder Kollum; 14. Jorn Knops Maastricht; 15. Dajo Sanders Heerlen; 16. Corne Hagenaars Oud Gastel; 17. Douglas van Raaij Breda; 18. Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 19. Sjors Roosen Goirle; 20. Tristan Timmermans. Hardenberg;

Elite: 1. Peter Woestenberg Sint Willebrord; 2. Tjeerd Dudok Chaam; 3. Ruud Rentmeester Goes; 4. Twan Schalk Rijsbergen; 5. Pieter Israel Kruiningen; 6. Guus de Graauw Wouwse Plantage; 7. Ruud Aerts Riel; 8. Thijmen Braem Oostburg; 9. Gerwin de Regt Nispen;

Junioren: 1. Joeri Leijs Standdaarbuiten; 2. Mathieu van der Poel Kapellen (Bel); 3. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 4. Jelle Wolsink Hengelo.Ov; 5. Jason van Dalen s-Gravenzande; 6. Toon Wouters Roosendaal; 7. Maarten Hendrickx Baarle-Nassau; 8. Timon van Reek Voorhout; 9. Thijs de Lange Kattendijke; 10. Ivar Moeleker Breda; 11. Davy Gunst Yerseke; 12. Koen van Baardewijk Roosendaal; 13. Wessel Zennipman Zutphen; 14. Janno de Bruijn Rijsbergen; 15. Stijn Rovers Breda; 16. Bart Dielissen Breda; 17. Glenn Havermans Wernhout; 18. Jordi van Poecke Axel; 19. Jordy Keldermans Rucphen; 20. Glenn van Nierop Zoeterwoude;

Nieuwelingen: 1. Bjarne Leijs Standdaarbuiten; 2. Abe Celi Oosterhout; 3. Guido de Neve Middelburg; 4. Kevin Kooyman Zevenhuizen Zh; 5. Sieben Wouters Zundert; 6. Milan Veltman Broek op Langedijk; 7. Jordi van Loon Lage-Zwaluwe; 8. Gino Luca Vierhouten Hilversum; 9. Kelvin Dekker Fluitenberg; 10. Max Mol Breda; 11. Maurits de Waal Kloetinge; 12. Davy Knobel Sint Willebrord; 13. Sven van der Pluijm Hank; 14. Miguel Ketelaars Bleiswijk; 15. Jerom Verbraak Roosendaal; 16. Kenneth van de Sande Philippine; 17. Danos Gerritsen Hoogerheide; 18. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 19. Damian van Dalen s-Gravenzande; 20. Jelle Smalheer Hulst;

 

DK.ZUID-WEST.WEG.2013 .( 2013.05.20 )

Junioren: 1. Boy Sanders Heerlen; 2. Jelle Wolsink Hengelo.Ov; 3. Mathieu van der Poel Kapellen (Bel); 4. Jordy Keldermans Rucphen; 5. Jordi Talen Spijkenisse; 6. Davy Gunst Yerseke; 7. Jorn Buning Alkmaar; 8. Floris Wassenaar Wernhout; 9. Wessel Zennipman Zutphen; 10. Roy Dofferhoff Lisse; 11. Jan Maas Huijbergen; 12. Kelvin Dekker Hedel; 13. Gino Luca Vierhouten Hilversum; 14. Koen van de Klundert Woensdrecht; 15. Timon van Reek Voorhout; 16. Roel Koens s-Gravenpolder; 17. Stefan Kreder Zevenhuizen; 18. Koen van Baardewijk Roosendaal; 19. Sieben Wouters Zundert; 20. Pim van de Klundert Woensdrecht;

Nieuwelingen: 1. David Dekker Hedel; 2. Bas Sitters Zegge; 3. Daan Zebel Dordrecht; 4. Bjarne Leijs Standdaarbuiten; 5. Jorn Volkers Barendrecht; 6. Wesley Floren Ossendrecht; 7. Maurits de Waal Kloetinge; 8. Daan Timmers Breda; 9. Jerom Verbraak Roosendaal; 10. Cliff de Peijper Oud Gastel; 11. Djoerd van Dessel Breda; 12. Thijmen Roovers Zundert; 13. Jarno Mobach Philippine; 14. Xavier Ketelaars Bleiswijk; 15. Michael Hazen s-Heerenhoek; 16. Tom Welten Kruisland; 17. Frenky van der Vorst Halsteren; 18. Jesper Keller Nieuw-Vossemeer; 19. Niek Brouwers Tilburg; 20. Dennis van Loenhout Roosendaal;

 

DK.ZUID-WEST.WEG.2014 .( 2014.06.09 )

1. ---;2. Sieben Wouters Zundert; 3. Jorn Buning Alkmaar; 4. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 5. Abe Celi Oosterhout Nb; 6. Tim Janssen. Goes; 7. Danos Gerritsen Hoogerheide; 8. Erik Boer Wolphaartsdijk; 9. Robin van 't Westeinde Arnemuiden; 10. Julian Spierings Zoetermeer; 11. Maurits de Waal Kloetinge; 12. Max Mol Breda; 13. Max van de Water Amsterdam; 14. Mats Buning Alkmaar; 15. Roel Koens s-Gravenpolder; 16. Roy Dofferhoff Lisse; 17. Gino Luca Vierhouten Hulshorst; 18. Lars Akkermans Ossendrecht; 19. Damian van Dalen s-Gravenzande; 20. Joep Verhees Helmond;

Nieuwelingen: 1. David Dekker Hedel; 2. Timo de Jong Goes; 3. Stijn Daemen Landgraaf; 4. Jarno Mobach Philippine; 5. Floris van den Broek Chaam; 6. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 7. Lars Oreel Goes; 8. Alain Broos Baarle-Nassau; 9. Cliff de Peijper Oud Gastel; 10. Daan Zebel Dordrecht; 11. Bryan Bouwmans Gemert; 12. Jorn Volkers Barendrecht; 13. Jesper Keller Nieuw Vossemeer; 14. Xavier Ketelaars Sint Willebrord; 15. Wesley Mol Kapelle; 16. Vince Geijs Goes; 17. Jasper Haest Roosendaal; 18. Wout van Elzakker Hoogerheide; 19. Danny Maas Oudenbosch; 20. Tim Bierkens Stampersgat;

Amateurs: 1. Renee Horians Oud Gastel; 2. Martijn van 't Leengoed Etten-Leur; 3. Stefan Laurijssen Roosendaal; 4. Jurgen Verbocht Roosendaal; 5. Jeroen Claessen Hoeven; 6. Gerben Pouw Etten-Leur; 7. Christian de Nijs Breda;

 

DK.ZUID-WEST.WEG.2015 .( 2015.05.25 )

Junioren: 1. Lars van den Berg De Meern; 2. Daan van Meeuwen Utrecht; 3. Miguel Ketelaars Sint Willebrord; 4. Wout van Elzakker Hoogerheide; 5. David Dekker Hedel; 6. Bas Sitters Zegge; 7. Bob Kerkhofs Wouw; 8. Erik Boer Wolphaartsdijk; 9. Dylan Bouwmans Gemert; 10. Robin van 't Westeinde Arnemuiden; 11. Jesper Keller Nieuw Vossemeer; 12. Mats Buning Alkmaar; 13. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 14. Lars Akkermans Ossendrecht; 15. Cliff de Peijper Oud-Gastel; 16. Tom Welten Kruisland; 17. Raoef Taki Oosterhout Nb; 18. Jan Roelands Aphen; 19. Jarno Zuidweg Wemeldinge; 20. Jens Voet Heinkenszand;

Nieuwelingen: 1. Timo de Jong Goes; 2. Jasper Haest Roosendaal; 3. Bram Pieters Oosterhout Nb; 4. Marijn van den Berg De Meern; 5. Stijn Daemen Landgraaf; 6. Tim Bierkens Stampersgat; 7. Geert Verheijen Rijsbergen; 8. Perry Frijters Sint Willebrord; 9. Ryco Krebbekx Steenbergen; 10. Lars Oreel Goes; 11. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 12. Wesley Mol Kapelle; 13. Dennis Leijten Hoogerheide; 14. Jochem Kerckhaert Schoondijke; 15. Jesse Huijbregts Roosendaal; 16. Danny Maas Oudenbosch; 17. Pepijn Hillemans Middelburg; 18. Lars Timmers Kaatsheuvel; 19. Martijn Meeuws Someren; 20. Maarten de Nijs Huijbergen;