DK.ZUID-WEST.TIJD.2000 .( 2000.05.17 )

Elite: 1. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 2. Patrick de Grave Tholen; 3. Eric de Crom Hoogerheide; 4. Marc Blok Heinkenszand; 5. Arnold Duinhouwer Kapelle;

Neo: 1. Thomas van der Weijden Made; 2. Luc van Hoek Hoogerheide; 3. Jacques Schuit Arnemuiden; 4. Jean Pierre Verstraten Roosendaal; 5. Rico Kruijt s-Gravenpolder; 6. Philliph Degens 7. Rein-Jan Elenbaas Goes; 8. Richard Slabbekoorn Kapelle; 9. Jacco Ringelberg Zierikzee; 10. Lex Luteijn

Junioren: 1. Peter van Agtmaal Huijbergen; 2. Johnny Hoogerland Kruiningen; 3. Stef Clement Breda; 4. Diederik Veerman Aardenburg; 5. Joram Dees Tholen; 6. Rene van Oord Hank; 7. Erik Verboven Made; 8. John Sulkers Dinteloord; 9. Bernard Hering Aardenburg; 10. Bob Verkooijen Chaam; 11. Jacky van Ast Rilland; 12. Jan van Koeveringe Kruiningen; 13. Nico Ringelberg Zierikzee; 14. Martin Totte Sint Jansteen; 15. Steven Driedijk Colijnsplaat; 16. Johan van Erp Zierikzee; 17. Roelof Tolman Heinkenszand; 18. Bart Dronkers Goes; 19. Arnoud van Leest Oudenbosch;

Nieuwelingen: 1. Arjen Mosselman Kruiningen; 2. Maurice Minnaar Middelburg; 3. Tibor Springer Goes; 4. Mike Alloo Roosendaal; 5. Rik de Schrijver Oosterhout; 6. Emiel Nijsse Hoedekenskerke; 7. Jeffrey van Agtmaal Huijbergen; 8. Leon Borgman Oosterhout; 9. Sylvester Machielse 10. Dennis Martens Koewacht; 11. John van de Vreede Krabbendijke; 12. Kees van Etten Kruisland; 13. Corne van Ast Rilland; 14. Pascal Verdult Hoogerheide; 15. Ruud Rentmeester Goes; 16. Dirk van Dam Goes; 17. Frank van Dongen 18. Stefan Bolders 19. Hans van Dam Goes; 20. Edwin Schrauwen Hoogerheide;

Dames: 1. Baukje Doedee Driewegen; 2. Ellen de Weert Lepelstraat; 3. Angela van Dalen Bergen op Zoom; 4. Angeliena Huis Halsteren;

Junioren-Dames: 1. Monique Verstraeten Roosendaal; 2. Christa de Jong Rucphen; 3. Cindy Braat Kwadendamme; 4. Marleen Remijn s-Heerenhoek;

Nieuwelingen-Dames: 1. MariŽlle van Kalmthout Rucphen; 2. Linda†† Aarts Kruiningen; 3. Jenny Hoogerland Kruiningen; 4. Barbara Tolleman Kwadendamme; 5. Azarja Hage Goes;

Sportklasse-A: 1. Johnny van der Klooster 2. Louis Verspaendonck Zundert; 3. Richard Balemans Oud-Gastel; 4. Huub Maas 5. Peter van der Geest Lepelstraat; 6. Frank Jansen 7. Fardo Verswijver Hoogerheide;

 

DK.ZUID-WEST.TIJD.2001.(2001.07.07)

Beloften: 1. Peter van Agtmaal Huijbergen; 2. Luc van Hoek Hoogerheide; 3. Iwan Schrijver Elst; 4. Ruud Aerts Riel; 5. John Sulkers Dinteloord; 6. Jacques Schuit Arnemuiden; 7. Rico Kruijt ís-Gravenpolder; 8. Nico van Dijk Harmelen; 9. Jacco Ringelberg Zierikzee; 10. Richard Slabbekoorn Kapelle;

Elite: 1. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 2. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 3. Kees Hopmans Hoogerheide; 4. Eric de Crom Hoogerheide; 5. Patrick de Grave Kapelle;

Junioren: 1. Gideon de Jong Papendrecht; 2. Joram Dees Tholen; 3. Jan van Koeveringe Kruiningen; 4. Martin Totte St. Jansteen; 5. Mark Aarts Kruiningen; 6. John van de Vreede Krabbendijke; 7. Maurice Minnaar Middelburg; 8. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 9. Wilbert Kruijt ís-Gravenpolder; 10. Pascal Verdult Hoogerheide;

Nieuwelingen: 1. Arjen Mosselman Kruiningen; 2. Wouter Lugtenburg Goedereede; 3. Jeffrey van Agtmaal Huijbergen; 4. Freek van Dongen Dongen; 5. Nicky Kessens Oosterhout; 6. Cornť van Ast Rilland; 7. Lars Borgman Oosterhout; 8. Pieter Israel Kruiningen; 9. Jochem Jochems Roosendaal; 10. Vincent Hinssen Rijen;

Elite-Vrouwen: 1. Baukje Doedee Driewegen; 2. Mirjam Dieleman Vlissingen; 3. Emma James Nijmegen; 4. Marjan Monster Goes;

Junior-Vrouwen: 1. Minke van Dongen Dongen; 2. Monique Verstraten Roosendaal; 3. Sandy Marijnissen Etten-Leur; 4. Cindy Braat Kwadendamme; 5. Kristel Verkooijen Chaam; 6. Marleen Remijn ís-Heerenhoek; 7. Marloes Raymaekers Steenbergen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Margot Baaijens ís-Heerenhoek; 2. MariŽlle van Kalmthout Rucphen; 3. Moniek RŲtmensen Steenbergen; 4. Renske Doedeť Kloosterzande; 5. Yvette van Leest Moerdijk; 6. Daisy Ermens Breda;

Sportklasse-A: 1. Johnny van der Klooster Lewedorp; 2. Jeffrey Kraak Zevenbergschenhoek; 3. Glenn van Gessel Heinkenszand; 4. Fardo Verswijver Hoogerheide;

 

DK.ZUID-WEST.TIJD.2003.(2003.06.09)

Elite/Neo: 1. Wally Buurstede Sint Willebrord; 2. Jeroen Boelen Drunen; 3. Francois Franse Kwadendamme; 4. Bertil Klootwijk Spaarndam; 5. Rob Koole Goes; 6. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 7. Cas Graafmans Tilburg; 8. Hans Timmermans Dongen; 9. Martin van Steen Dongen; 10. Alain van Katwijk Valkenswaard; 11. Erik Verstegen Zutphen; 12. Ruud Aerts Riel; 13. Robin van der Pluijm Hank; 14. Renť van Oord Hank; 15. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 16. Stefan Huizinga Woudrichem; 17. Peter Woestenberg Sint Willebrord; 18. Daniel Hertogh Wouw 19. Roelof Tolman Heinkenszand; 20. Jelle van Groezen Waspik;

Junioren: 1. Arjen de Baat Puttershoek; 2. Sjoerd Commandeur Raamsdonk; 3. Dirk van Dam Goes; 4. Bram van Oosterhout Terheijden; 5. Wesley van Dongen Made; 6. Evert van Bergen Zundert; 7. Emiel Nijsse Hoedekenskerke; 8. Wouter Lugtenburg Goedereede; 9. Pieter Israel Kruiningen; 10. Sylvester Oomen Oosterhout; 11. Ben van der Kooi Breda;12. Lauran de Winter Oud-Vossemeer; 13. Jeffrey van Agtmaal Huijbergen; 14. Alain van der Velde Breda; 15. Michael van Eerd Breda; 16. Pascal Verhelst Terneuzen; 17. Danny Janssen Hoeven; 18. Mark den Daas Oosterhout; 19. Bram Koeken Zundert; 20. Stijn Buermans Wouwse Plantage;

Nieuwelingen: 1. Stijn de Bruijn Rijsbergen; 2. Yondi Schmidt Hendrik-ido-Ambacht; 3. Ricardo van der Velde Breda; 4. Rik Lugtenburg Goedereede; 5. Jan Pruijn Schijf; 6. Michael Meijer Putte; 7. Jesper Masseurs Roosendaal; 8. Tim Dees Tholen; 9. Stefan Ros Schijf; 10. Matthijs van Gink Heerle; 11. Ruben Mureau Wagenberg; 12. Patrick Vliegen Veldhoven; 13. Geert Kouters Oosterhout; 14. Remco Bijman Axel; 15. Nick van der Linden Breda; 16. Jaco Wagenaar Yerseke; 17. Richard van Loon Baarle-Nassau; 18. Luc Hagenaars Bergen op Zoom; 19. Niels Goossens Zundert; 20. Peter Vissers Hooge Zwaluwe;

Amateurs-A: 1. John Brand Vlaardingen; 2. John Akkermans Rilland; 3. Johan Pemen Rijsbergen; 4. Rene Vrins Made; 5. Marco van Oord Hank; 6. Maarten Mathot Den Bosch; 7. Johnny van der Klooster Lewedorp; 8. Jeroen van den Hout Tilburg; 9. Michel Sijmens Rucphen; 10. Cees van de Sande Sint Willebrord; 11. Hans van Dam Goes; 12. Andy van Loon Hoogerheide; 13. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 14. Erwin Gelens s-Gravendeel; 15. Tjitte van den Buys Middelburg; 16. Walter Geurts Teteringen; 17. John Zuijkerbuijk Roosendaal; 18. Maurice Nooten Dorst; 19. Jorit Lauwerijssen Rucphen; 20. Jeroen Rovers Breda;

 

DK.ZUID-WEST.TIJD.2004 .( 2004.05.25 )

Elite: 1. Kees Jeurissen Deurne; 2. Francois Franse Kwadendamme; 3. Richard Slabbekoorn Kapelle; 4. Rob Koole Goes; 5. Davy Jaspers Sint Willebrord; 6. Marco van Haaften Stavenisse; 7. Martijn Alberts Breda; 8. Jacques Schuit Arnemuiden; 9. Gerwin de Regt Nispen; 10. Werner van Zimmeren Kruisland; 11. Marc Blok Heinkenszand;

Neo: 1. Tim van der Zanden. Poeldijk; 2. Stefan Huizinga Woudrichem; 3. Pieter Israel Kruiningen; 4. Mike Alloo Roosendaal; 5. Erwin den Hollander Oosterhout; 6. Wouter Lugtenburg Goedereede; 7. Kevin Sluimer Rotterdam; 8. John van de Vreede Krabbendijke; 9. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 10. Martin Totte Sint Jansteen; 11. Arnaud van Leest Oudenbosch; 12. Bart van Keimpema Rijen; 13. Tom Elsten Roosendaal;

Junioren: 1. Ricardo van der Velde Breda; 2. Ben van der Kooi Breda; 3. Luc Hagenaars Bergen op Zoom; 4. Stijn de Bruijn Rijsbergen; 5. Patrick Vliegen Veldhoven; 6. Lauran de Winter Oud-Vossemeer; 7. Michael Meijer Putte; 8. Rik Lugtenburg Goedereede; 9. Nick van der Linden Breda; 10. Jan Pruijn Schijf; 11. Evert van Bergen Zundert; 12. Remco Bijman Axel; 13. Vincent Hinssen Rijen; 14. Gerald van Oerle Den Hout; 15. Stefan Ros Schijf; 16. Danny Janssen Hoeven; 17. Jesper Masseurs Roosendaal; 18. Jerry Kallenfels Breda; 19. Paul Jeremiasse Wemeldinge; 20. Bastiaan Geurts Teteringen;

Nieuwelingen: 1. Sjoerd van der Noord Breda; 2. Roel Commandeur Raamsdonk; 3. Junior Hanegraaf Sint Willebrord; 4. Willem van den Berge Kruiningen; 5. Tim Dees Tholen; 6. Jaco Wagenaar Yerseke; 7. Richard van Loon Baarle-Nassau; 8. Wesley Schless Dordrecht; 9. Paul Elsten Roosendaal; 10. Pim van Baardewijk Roosendaal; 11. Christian Kik Kruiningen; 12. Casper Oppenneer Vlissingen; 13. Niels Rullens Wouw 14. Luuk van Dun Ulvenhout; 15. Randy Butijn Yerseke; 16. Marco Minnaard Wemeldinge; 17. Youp Havermans Nieuw-Vossemeer; 18. Ko Blok. Wemeldinge; 19. Stijn Braspennincx Ulvenhout; 20. Jack Simons Steenbergen;

Dames-Elite: 1. Christa Pirard Meder.(Bel); 2. Marion Bax Bavel; 3. Angela van Dalen Bergen op Zoom; 4. Marieke Verhoeven Erp; 5. MariŽlle van Kalmthout Rucphen; 6. DaniŽlle van der Velde Breda; 7. Henja Verstraten- v.d. Boom Roosendaal;

Junioren-Dames: 1. Moniek Rotmensen Steenbergen; 2. Renske Doedeť Kloosterzande; 3. Suzan Simons Steenbergen; 4. Anita Waslander Oosterhout; 5. Annelies IsraŽl Kruiningen; 6. Gwen Lossie Terhole; 7. Gaia Siegmund Etten-Leur; 8. Nathalie de Roo Biezelinge; 9. Denise De Kraker Goes;

Nieuweling-Dames: 1. Monique van de Ree Willemstad; 2. Noortje de Kort Dongen; 3. Anne Eversdijk Kapelle;

Amateurs-A: 1. Henny Rovers Oud Gastel; 2. Andy van Loon Hoogerheide; 3. Maurice Minnaar Middelburg; 4. AndrŤ Langenberg Ossendrecht; 5. Walter Geurts Teteringen; 6. Nathan Traas Krabbendijke; 7. Stephan Verhaerdt Ossendrecht; 8. Mark Aarts Kruiningen; 9. Arend Henzen Hoogerheide; 10. Stef Suijkerbuijk Roosendaal; 11. Jan van Koeveringe Kruiningen; 12. Arjen Mosselman Kruiningen; 13. Hugo Gravestein Kruiningen; 14. Pascal van Overmeire Roosendaal; 15. Bas Jonkheijm Terneuzen;

 

DK.ZUID-WEST.TIJD.2005 .( 2005.06.28 )

Beloften: 1. Norbert Poels Blitterswijck; 2. Tim van der Zanden Poeldijk; 3. Jos Pronk Warmenhuizen; 4. Daan Rijntjes Rijswijk; 5. Stefan Huizinga Woudrichem; 6. Gideon de Jong Papendrecht; 7. Yvo Kusters Simpelveld; 8. Kevin Sluimer Rotterdam; 9. Ben van der Kooi Breda; 10. Pieter Israel Kruiningen; 11. Mike Alloo Roosendaal; 12. Arnaud van Leest Oudenbosch;

Elite: 1. Marvin van der Pluijm Hank; 2. Jelle van Groezen Waspik; 3. Maarten Nijland Rossum; 4. Ronald Krijnen Hank;

Junioren: 1. Tim Dees Tholen; 2. Boy van Poppel Moergestel; 3. Niek Tielemans Maren-Kessel; 4. Geert Kouters Oosterhout; 5. Bob van Winden Leiden; 6. Sjoerd van der Noord Breda; 7. Jan Pruijn Schijf; 8. David Raaijmakers Oosteind; 9. Junior Hanegraaf Sint Willebrord; 10. Christian Kik Kruiningen; 11. Ruben Mureau Wagenberg; 12. Peter Vissers Hooge Zwaluwe; 13. Stefan Ros Schijf; 14. Alexander Picard Chaam; 15. Roel Commandeur Raamsdonk; 16. Mark de Bruijn Dongen; 17. Nicky Verdaasdonk Chaam; 18. Kees van der Ark Oosterhout; 19. Nicky Heltz Breda;

Nieuwelingen: 1. Marc Moes Emmen; 2. DamiŽn Spierings Zoetermeer; 3. Pim van Baardewijk Roosendaal; 4. Wesley Schless Dordrecht; 5. BjŲrn Aardoom Capelle aan den IJssel; 6. Steven Oomen Oosterhout; 7. Maurice Harteveld Oosterhout; 8. Niels Rullens Wouw; 9. Tobias Paulina Breda; 10. Jack Simons Steenbergen; 11. Joris Duffhues Oosteind; 12. Jan Kees Sonke Waarde; 13. Danny Scheepers Dongen; 14. Tom Van Wandelen Dongen; 15. Steef Janssens Breda; 16. Kenneth de Kraker Goes; 17. Mark Rullens Oosteind; 18. David van Eerd Breda; 19. Glenn van Gool Ridderkerk;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 2. Minke van Dongen Oosterhout; 3. Moniek Rotmensen Steenbergen; 4. Marion Bax Bavel; 5. Renske Doedeť Kloosterzande; 6. Hannie van der Valk-de Jong Middelharnis; 7. Christy Verkerk Lienden; 8. DaniŽlle van Pinxten Sint-Michielsgestel; 9. Denise Aartsen Nispen; 10. Henja Verstraten- v.d. Boom Roosendaal;

Junioren-Vrouwen: 1. Suzan Simons Steenbergen; 2. Monique van de Ree Willemstad; 3. Patricia van Loon s-Gravenmoer; 4. Annelies Israel Kruiningen; 5. Anita Waslander Oosterhout; 6. Denise De Kraker Goes;

Nieuwelingen-Meisjes: 1. Noortje de Kort Dongen; 2. Esmee Janssen Hoeven; 3. Anne Eversdijk Kapelle; 4. Joyce Alloo Roosendaal; 5. Agnieta Francke Koudekerke; 6. Fleur Kessels Bergen op Zoom; 7. Ingrid van den Wijngaard Teteringen; 8. Lisa Phernambucq Ovezande;

Amateurs-A: 1. Henny Rovers Oud Gastel; 2. Rene Vrins Made; 3. Stephan Verhaerdt Ossendrecht; 4. Andre Langenberg Ossendrecht; 5. Jan Verschuren Waspik; 6. Walter Geurts Teteringen; 7. Peter v/d Geest Lepelstraat; 8. Tjeerd Dudok Wagenberg; 9. Tom Elsten Roosendaal;

 

DK.ZUID-WEST.TIJD.2006 .( 2006.05.23 )

Beloften: 1. Tim van der Zanden Poeldijk; 2. Pieter Israel Kruiningen; 3. Sjoerd Botter Warnsveld; 4. Luc Hagenaars Bergen op Zoom; 5. Ben van der Kooi Breda; 6. Rob de Graaf Delfgauw; 7. Lauran de Winter Oud-Vossemeer; 8. Niek Rentmeester Goes; 9. Jacob Wijnstra Heinkenszand; 10. Peter Tol Kapelle; 11. Jerry Kallenfels Breda; 12. Jan Pruijn Schijf; 13. Paul Jeremiasse Wemeldinge;

Elite: 1. Norbert Poels Blitterswijck; 2. Peter van Agtmaal Huijbergen; 3. Martijn Alberts Breda; 4. Gerwin de Regt Nispen; 5. Bart Wolthuis Hank; 6. Nard Louws Gilze; 7. Jacco Ringelberg Goes;

Junioren: 1. Boy van Poppel Moergestel; 2. Tim Dees Tholen; 3. Sjoerd van der Noord Breda; 4. Christian Kik Kruiningen; 5. Niek Tielemans Maren-Kessel; 6. Pim van Baardewijk Roosendaal; 7. Roel Commandeur Raamsdonk; 8. DamiŽn Spierings Zoetermeer; 9. David Raaijmakers Oosterhout Nb; 10. Casper Oppenneer Vlissingen; 11. BjŲrn Aardoom Capelle aan den IJssel; 12. Jeroen Claessen Hoeven;

Nieuwelingen: 1. Jurgen van Trijp Zegge; 2. Brian van Goethem Sluiskil; 3. Thijs Roelen Chaam; 4. Jurgen van der Velden Waspik; 5. Nick Nieuwdorp Yerseke; 6. Tomas van der Borst Breda; 7. Marc Goos Dorst; 8. Steef Janssens Breda; 9. Mickey Kallenfels Breda; 10. Maurice Harteveld Oosterhout Nb; 11. Alex Gresnigt Kapelle; 12. Max van der Linden Prinsenbeek; 13. Yannick Sijnesael Terneuzen; 14. Danny Scheepers Dongen; 15. Kenneth de Kraker Kapelle; 16. Youri van Noorden Kruiningen; 17. Peter de Winter Wolphaartsdijk; 18. Nick Eversdijk Kapelle; 19. Davey Jansen Kapelle; 20. Paul Hoondert Heinkenszand;

Elite-Vrouwen: 1. Jolanda van Dongen Middelharnis; 2. Gabrielle Rovers Leiden; 3. Marion Bax Bavel; 4. Esther Kortekaas Voorhout; 5. Renske Doedťe Kloosterzande; 6. Angela van der Velde Wernhout; 7. Annelies Israel Kruiningen; 8. Nathalie de Roo Kapelle; 9. Henja Verstraten Roosendaal;

Junioren-Vrouwen: 1. Monique van de Ree Willemstad; 2. Anne Eversdijk Kapelle; 3. Patricia van Loon s-Gravenmoer; 4. Noortje de Kort Dongen; 5. Manon Klomp Tilburg; 6. Esther Lommers Dordrecht; 7. Willemien Vette Heinkenszand;

Nieuwelingen-Meisjes: 1. Agnieta Francke Koudekerke; 2. Esmee Janssen Hoeven; 3. Lisa Phernambucq Ovezande; 4. Marjolein Claessen Hoeven; 5. Joyce Verdaasdonk Chaam; 6. Jorinda de Heer Hoogerheide; 7. Anouk Kerstens Roosendaal; 8. Ingrid van den Wijngaard Teteringen; 9. Anneke Kempe Vlissingen; 10. Wendy Schenkenberg Ossendrecht;

Amateurs-A: 1. Henny Rovers Oud Gastel; 2. Johnny van der Klooster Lewedorp; 3. Jan van Noort Roosendaal; 4. Louis Verdaesdonck Zundert; 5. Andre Langenberg Ossendrecht; 6. Andy van Loon Hoogerheide; 7. Andrť Klep Oud Gastel; 8. Arend Henzen Hoogerheide; 9. Erik Bogers Breda;

 

DK.ZUID-WEST.TIJD.2007 .( 2007.06.07 )

Beloften: 1. Boy van Poppel Moergestel; 2. Luc Hagenaars Maastricht; 3. Mike Alloo Roosendaal; 4. Geert Kouters Oosterhout Nb; 5. Jeffrey Wiersma s-Gravenzande; 6. Nicky Verdaasdonk Chaam; 7. Pieter Israel Kruiningen; 8. Jacob Wijnstra Heinkenszand; 9. Peter Vissers Hooge Zwaluwe; 10. Paul Jeremiasse Wemeldinge; 11. Leander Pronk Warmenhuizen; 12. Peter Tol Kapelle;

Elite: 1. Norbert Poels Maastricht; 2. Eelke van der Wal Holwerd; 3. Peter van Agtmaal Huijbergen; 4. Gerwin de Regt Nispen; 5. Jos Kools Putte; 6. Nard Louws Gilze; 7. Michel Rommers Kruiningen;

Junioren: 1. Stefan van Dijk. Barendrecht; 2. Marc Goos Dorst; 3. Ferdinand Boogaard Vlissingen; 4. Maurice Harteveld Oosterhout Nb; 5. Mickey Kallenfels Breda; 6. Alex Gresnigt Kapelle; 7. Nick Eversdijk Kapelle; 8. Bart Maas Hansweert; 9. Casper Oppenneer Vlissingen; 10. Dimitri Mulder Heinkenszand; 11. Jeroen Claessen Hoeven; 12. Perry Buijsen Teteringen; 13. Bob Vervloet Grijpskerke;

Nieuwelingen: 1. Jurgen van Trijp Essen; 2. Brian van Goethem Sluiskil; 3. Moreno Hofland Roosendaal; 4. Bram de Kort Dongen; 5. Thijs Roelen Chaam; 6. Nick Vanderlijke Middelburg; 7. JurriŽn Bosters Steenbergen; 8. Brian Brusselman Helmond; 9. Davey Jansen Kapelle; 10. Rob Ooms Lepelstraat; 11. Jorick de Heer Hoogerheide; 12. Maikel Elsten Rucphen; 13. Youri van Noorden Kruiningen; 14. Max van der Linden Prinsenbeek; 15. Jeffrey van den Hoven Raamsdonksveer; 16. Jens Coppens Noordhoek; 17. Peter de Winter. Wolphaartsdijk; 18. Joost Winkel Poortvliet; 19. Marc Blom Oost-Souburg; 20. Michiel Jumelet Bruinisse;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Monique van de Ree Willemstad; 2. Gabrielle Rovers Leiden; 3. Patricia van Loon s-Gravenmoer; 4. Marion Bax Bavel; 5. Suzan Simons Steenbergen; 6. Manon Klomp Tilburg; 7. Annelies Israel Kruiningen; 8. Willemien Vette Heinkenszand; 9. Josine van Agtmaal Huijbergen;

Junior-Vrouwen: 1. Anne Eversdijk Kapelle; 2. Noortje de Kort Dongen; 3. Agnieta Francke Koudekerke; 4. Esther Lommers Zwijndrecht; 5. Ingrid van den Wijngaard Teteringen; 6. Esmee Janssen Hoeven; 7. Jorinda de Heer Hoogerheide; 8. Kim van Poppel Moergestel; 9. Lisa Phernambucq Ovezande; 10. Nicky van der Wielen Bergen op Zoom; 11. Anneke Kempe Vlissingen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Marjolein Claessen Hoeven; 2. Anouk Kerstens Roosendaal; 3. Linda Klein Teteringen; 4. Iris van Boven Kapelle;

Amateurs-A: 1. Henny Rovers Oud Gastel; 2. Martijn Alberts Breda; 3. Andy van Loon Hoogerheide; 4. Arend Henzen Hoogerheide; 5. Martijn Nooren Rijsbergen; 6. Andrť Klep Oud Gastel; 7. Frank Jansen Hoeven;

 

DK.ZUID-WEST.TIJD.2008 .( 2008.06.16 )

Beloften: 1. Jacob Wijnstra Heinkenszand; 2. Stefan van Dijk. Barendrecht; 3. Nicky Verdaasdonk Chaam; 4. David Raaijmaakers Oosterhout Nb; 5. Niek Rentmeester Goes; 6. Leander Pronk Warmenhuizen; 7. Luc Hagenaars Maastricht; 8. Mike Terpstra Krommenie; 9. Alexander Picard Chaam; 10. Stijn Kleemans Breda;

Elite: 1. Pieter Israel Kruiningen; 2. Gerwin de Regt Nispen; 3. Bart van Schilt  Belgie; 4. Gerwin Steenbakker Lewedorp;

Junioren: 1. Marc Goos Dorst; 2. Brian van Goethem Sluiskil; 3. Jurgen van Trijp Essen; 4. Nick Nieuwdorp Yerseke; 5. Christian Kos Zuid-Scharwoude; 6. Nick van der Lijke Middelburg; 7. Thijs Roelen Chaam; 8. Bram de Kort Dongen; 9. Moreno Hofland Roosendaal; 10. Marc Blom Oost-Souburg; 11. Sabri Chabot Breda; 12. Stijn Wijnacker Nieuw-Namen; 13. Dimitri Mulder Heinkenszand; 14. Michiel Jumelet Bruinisse; 15. Joost Winkel Poortvliet; 16. JurriŽn Bosters Steenbergen; 17. Maurice Harteveld Oosterhout Nb; 18. Youri van Noorden Kruiningen; 19. Nick Eversdijk Kapelle; 20. Leroy Jansen Hoogerheide;

Nieuwelingen: 1. Jorick de Heer Hoogerheide; 2. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 3. Paul Moerland Fijnaart; 4. Jens Coppens Noordhoek; 5. George van Koeveringe Kapelle; 6. Sjoerd van Ginneken Heerle; 7. Stan Godrie Zundert; 8. Frank Jansen. Galder; 9. Dimitri Blom Made; 10. Siebe van Rijsbergen Etten-Leur; 11. Kevin Jansen Hoogerheide; 12. Wim Hofstede Oosterhout Nb; 13. Pierre van Oerle Den Hout; 14. Kees van Damme Yerseke; 15. Jeffrey Verschuren Hank; 16. Luuk Goos Dorst; 17. Nelis Koeken Zundert; 18. Jelle Meesters Etten-Leur; 19. Ferdy Vervaet Kloosterzande; 20. Bram Sprangers Terheijden;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Monique van de Ree Willemstad; 2. Marion Bax Bavel; 3. Joran Tromp Coevorden; 4. Patricia van Loon s-Gravenmoer; 5. Marissa Otten Enter; 6. Manon Klomp Tilburg; 7. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 8. Suzan Simons Steenbergen; 9. Angela van der Velde Wernhout; 10. Rosalinde Meijer Putte; 11. Annelies Israel Heerle; 12. Josien Wisse Krabbendijke; 13. Denise Aartsen Nispen; 14. Henja Verstraten Roosendaal;

Junior-Vrouwen: 1. Birgit Lavrijssen Kapelle; 2. Agnieta Francke Koudekerke; 3. Ingrid van den Wijngaard Teteringen; 4. Shanne Braspennincx Ulvenhout; 5. Marjolein Claessen Hoeven; 6. Jorinda de Heer Hoogerheide; 7. Esmee Janssen Hoeven; 8. Anneke Kempe Vlissingen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Rebecca Talen Spijkenisse; 2. Anouk Rockx Oud-Gastel; 3. Chantal Verstraten Roosendaal; 4. Mara van Doremalen s-Hertogenbosch; 5. Veronique Tolleman Kwadendamme; 6. Roxanne Geers Steenbergen;

Amateurs-A/B: 1. Henny Rovers Oud-Gastel; 2. Dylan de Kok Steenbergen; 3. Martijn Alberts Breda; 4. Bas Raas Eindhoven; 5. Bert Kremer Geertruidenberg; 6. Andre Langenberg Ossendrecht; 7. Jos Bogaerts Strijbeek; 8. Arend Henzen Hoogerheide; 9. Christian Bosch Voorburg; 10. Jeroen Claessen Hoeven; 11. Eric van Oosterhout Terheijden; 12. Frank Jansen Hoeven; 13. Robbert Mathijssen 14. Louis Wagner Dongen;

 

DK.ZUID-WEST.TIJD.2009 .( 2009.06.17 )

Beloften: 1. Marc Goos Dorst; 2. Ferdinand Boogaard Vlissingen; 3. Jacob Wijnstra Heinkenszand; 4. Stefan van Dijk Barendrecht; 5. Nicky Verdaasdonk Chaam; 6. Alexander Picard Chaam; 7. Leroy Jansen. Hoogerheide; 8. Sabri Chabot Breda; 9. Perry Buijsen Halsteren; 10. Dimitri Mulder Heinkenszand;

Elite: 1. Erik Jan Kooiman Ammerstol; 2. Niek Basten Hapert; 3. Ben van der Kooi Breda; 4. Johnny van der Klooster Lewedorp; 5. Gerwin de Regt Nispen; 6. Pieter Israel Kruiningen; 7. Nard Louws Gilze;

Junioren: 1. Bram de Kort Dongen; 2. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 3. Moreno Hofland Roosendaal; 4. Brian van Goethem Sluiskil; 5. Jurgen van Trijp Essen; 6. Marc Blom Oost-Souburg; 7. Michiel Jumelet Bruinisse; 8. Daan Meijers Tilburg; 9. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 10. JurriŽn Bosters Steenbergen; 11. Stijn Wijnacker Nieuw-Namen; 12. Jens Coppens Noordhoek; 13. Joost Winkel Poortvliet; 14. Jeffrey Verschuren Hank; 15. Youri van Noorden Kruiningen; 16. Wim Hofstede Oosterhout Nb; 17. Bram Nolten Geleen; 18. Bart Ferket Roosendaal; 19. Aron de Groen Steenbergen; 20. Stefan Aarts Schijf;

Nieuwelingen: 1. Paul Moerland Fijnaart; 2. Jeroen Meijers Tilburg; 3. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 4. Bram Sprangers Terheijden; 5. Maarten van Trijp Essen; 6. Fausto Hofland Roosendaal; 7. Stan Godrie Zundert; 8. Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 9. George van Koeveringe Kapelle; 10. Peter Blok Yerseke; 11. Kevin Jansen Hoogerheide; 12. Pierre van Oerle Den Hout; 13. Luuk Goos Dorst; 14. Kees van Damme Yerseke; 15. Bart Vermue Oudelande; 16. Boaz Bal Zierikzee; 17. Janno de Bruijn Rijsbergen; 18. Jelle Meesters Etten-Leur; 19. Nelis Koeken Zundert; 20. Bo-Dylan Buuron Roosendaal;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Marissa Otten Enter; 2. Marion Bax Bavel; 3. Corina Wisse Krabbendijke; 4. Anneke Kempe Vlissingen;

Junior-Vrouwen: 1. Birgit Lavrijssen Kapelle; 2. Marjolein Claessen Hoeven; 3. Linda Klein Dorst; 4. Anouk Rockx Oud-Gastel; 5. Irene van Lith Bladel; 6. Mara van Doremalen s-Hertogenbosch;

Nieuweling-Meisjes: 1. Rebecca Talen Spijkenisse; 2. Chantal Verstraten Roosendaal; 3. Roxanne Geers Steenbergen; 4. Ashley Hellemons Hoeven; 5. Simone Rockx Oud Gastel; 6. Lauren Arnouts Rijsbergen; 7. Rowena van de Klundert Hoogerheide; 8. Jenny Godrie Zundert;

Amateurs: 1. Ruud Havermans Nieuw-Vossemeer; 2. Henny Rovers Oud-Gastel; 3. Tony Verschuuren Fijnaart; 4. Wim Nieuwkerk Fijnaart; 5. Louis Verdaesdonck Zundert; 6. John Antens Wernhout; 7. Kees Elenbaas Kloetinge; 8. Jordy Meerman Middelburg; 9. Guus de Graauw Wouwse Plantage; 10. Peter van der Geest Lepelstraat; 11. Jan Sanders Beuningen; 12. Ad van Broekhoven Zundert; 13. Dennis-Jan Groen Achtmaal; 14. Pieter Mies Prinsenbeek; 15. Andrť Klep Oud Gastel; 16. Marion Gerssen Beuningen; 17. Fred van Neerbos Heerle; 18. Anette BotmanŠ Oud-Gastel;

Amateurs-A: 1. Bas Raas Eindhoven; 2. Andy van Loon Hoogerheide; 3. Arend Henzen Hoogerheide; 4. Jeroen Claessen Hoeven; 5. Bert Kremer Geertruidenberg; 6. Robbert Mathijssen Wernhout; 7. Jeroen Cloosterman Breda;

Amateurs-B: 1. Peter Mol Kapelle; 2. Andreas Maurer Etten-Leur; 3. Frank Schuurman. Breda;

 

DK.ZUID-WEST.TIJD.2010 .( 2010.06.16 )

Beloften: 1. Marc Goos Dorst; 2. Bram de Kort Dongen; 3. Jurgen van Trijp Essen; 4. Sjors Roosen Goirle; 5. Nicky Verdaasdonk Chaam; 6. JurriŽn Bosters Steenbergen; 7. Leroy Jansen Hoogerheide; 8. Douglas van Raaij Breda; 9. Eric de Bie Bergen op Zoom; 10. Maurits Lammertink Enter;

Elite: 1. Niek Basten Hapert; 2. Gerwin de Regt Nispen;

Junioren: 1. David van der Poel Kapellen (Bel); 2. Maarten van Trijp Belgie; 3. Martijn Tusveld Utrecht; 4. Friso Roscam Abbing Rotterdam; 5. Bram Sprangers Terheijden; 6. Jaap Kooijman Sittard; 7. Jens Coppens Noordhoek; 8. Wim Hofstede Oosterhout Nb; 9. Corne Hagenaars Oud Gastel; 10. Jeffrey Verschuren Hank; 11. Luuk Goos Dorst; 12. Stijn van der Kamp Waalwijk; 13. Bart Ferket Roosendaal; 14. Nelis Koeken Zundert; 15. Pierre van Oerle Den Hout; 16. Tim Pijpers Raamsdonksveer; 17. Aron de Groen Steenbergen; 18. Rens van Opstal Chaam; 19. Jordy Guerra Breda;

Nieuwelingen: 1. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 2. Nino Honigh Egmond-Binnen; 3. Matthieu van de Poel 4. Thijs de Lange Kattendijke; 5. Davy Gunst Yerseke; 6. Joeri Leijs Standdaarbuiten; 7. Jelle den Boer Dongen; 8. Ivar Moeleker Yerseke; 9. Boaz Bal Zierikzee; 10. Coert van Vliet Huijbergen; 11. Robert Polak Prinsenbeek; 12. Bo-Dylan Buuron Roosendaal; 13. Thomas Arnold Roosendaal; 14. Janno de Bruijn Rijsbergen; 15. Bob Antonissen Zundert; 16. Bart Dielissen Breda; 17. Koen van Baardewijk Roosendaal; 18. Lars de Wit Zegge; 19. Arjen van Drunen Made; 20. Jelle Jumelet Bruinisse;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Amanda Bongaards De Lier; 2. Marion Bax Bavel; 3. Marjolein Claessen Hoeven; 4. Marissa Otten Enter; 5. Irene van Lith Bladel;

Junior-Vrouwen: 1. Rebecca Talen Spijkenisse; 2. Anouk Rockx Oud-Gastel; 3. Chantal Verstraten Roosendaal; 4. Thalita de Jong Ossendrecht; 5. Sosja Bakker Oosterhout Nb; 6. Mara van Doremalen s-Hertogenbosch; 7. Marieke Kempe Vlissingen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Lizzy Witlox Eindhoven; 2. Lauren Arnouts Rijsbergen; 3. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 4. Ashley Hellemons Hoeven; 5. DaniŽlla Verstraten Roosendaal; 6. Simone Rockx Oud Gastel; 7. Kirsten Coppens Noordhoek; 8. Femke Wagner Dongen; 9. Morag Wouters Oosterhout Nb; 10. Lise Visser Drunen; 11. Jenny Godrie Zundert;

Amateurs-A: 1. Jeroen Verwolf Arkel; 2. Andy van Loon Hoogerheide; 3. Jurrian van der Pijl Almkerk; 4. Arend Henzen Hoogerheide; 5. Martijn de Groot Vuren; 6. Maurice Harteveld 7. Martijn Alberts Breda; 8. Evert Cairns Rotterdam; 9. Jeroen Claessen Hoeven; 10. Henk Verheijen Rijsbergen; 11. Christian Bosch Voorburg;

 

DK.ZUID-WEST.TIJD.2011 .( 2011.05.26 )

Beloften: 1. Marc Goos Dorst; 2. Marco Minnaard Wemeldinge; 3. Sjors Roosen Goirle; 4. Wim Hofstede Oosterhout Nb; 5. Jurgen van Trijp Essen; 6. Mats Boeve Nijverdal; 7. JurriŽn Bosters Steenbergen; 8. Henk Wildeman Raalte; 9. Michiel Jumelet Bruinisse; 10. Guus de Graauw Wouwse Plantage;

Elite: 1. Jeffrey Wiersma Kalmthout; 2. Nicky Verdaasdonk Chaam; 3. Jos Kools Putte; 4. Alexander Picard Chaam; 5. Huub van Noorden Yerseke;

Junioren: 1. Stan Godrie Zundert; 2. Paul Moerland Fijnaart; 3. Frank Jansen Galder; 4. Jeroen Meijers Alphen Nb; 5. Joeri Leijs Standdaarbuiten; 6. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 7. Jaap Kooijman Sittard; 8. Corne Hagenaars Oud Gastel; 9. Bram Sprangers Terheijden; 10. Thijs Leygraaff De Hoef; 11. Mike Castel Ossendrecht; 12. Twan Brusselman Helmond; 13. Luuk Goos Dorst; 14. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 15. Jelle Meesters Etten-Leur; 16. Bob Antonissen Zundert; 17. Stijn Rovers Breda; 18. Janno de Bruijn Rijsbergen; 19. Bart Dielissen Breda; 20. Gerd de Keijzer Hoogeloon;

Nieuwelingen: 1. Matthieu van der Poel Kapellen (Bel); 2. Nino Honigh Egmond-Binnen; 3. Davy Gunst Yerseke; 4. Kelvin Dekker Fluitenberg; 5. Frank Vermue Oudelande; 6. Abe Celi Oosterhout; 7. Boy Sanders Heerlen; 8. Thomas Arnold Roosendaal; 9. Pim van de Klundert Woensdrecht; 10. Bart-Jan de Vink Aalsmeer; 11. Jordy Keldermans Roosendaal; 12. Jan Maas Huijbergen; 13. Coert van Vliet Huijbergen; 14. Kevin Kooyman Zevenhuizen Zh; 15. Lars Peeters Oudenbosch; 16. Ciske van Gestel Chaam; 17. Sieben Wouters Zundert; 18. Adriaan van Schilt Tholen; 19. Tomas van der Pijl Bergen op Zoom; 20. Paul Cremers Gulpen;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Mathilde Matthijsse Middelburg; 2. Birgit Lavrijssen Kapelle; 3. Marion Bax Bavel; 4. Marissa Otten Enter; 5. Anouk Rockx Oud-Gastel; 6. Irene van Lith Bladel; 7. Esmee Janssen Hoeven; 8. Suzan Simons Steenbergen; 9. Anouk Kerstens Roosendaal;

Junior-Vrouwen: 1. Thalita de Jong Ossendrecht; 2. Lauren Arnouts Rijsbergen; 3. Chantal Verstraten Roosendaal; 4. Kirsten Coppens Noordhoek; 5. Simone Rockx Oud Gastel; 6. Ashley Hellemons Hoeven; 7. Sosja Bakker Oosterhout Nb; 8. Nardie van Ginneken Woensdrecht;

Nieuweling-Meisjes: 1. Simone Cornelisse Middelburg; 2. Lindy van Anrooij Kapelle; 3. DaniŽlla Verstraten Roosendaal; 4. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 5. Anouk van Vliet Huijbergen; 6. Jamie de Jong Goes;

Amateurs: 1. Dylan de Kok Steenbergen; 2. Bas Raas Luyksgestel; 3. Martijn Alberts Breda; 4. Christian Bosch Voorburg; 5. Arnaud van Leest Bakel; 6. Jeroen Verwolf Arkel; 7. Arjan Klaasse Schore; 8. Andy van Loon Hoogerheide; 9. Cas Graafmans Rijen; 10. Arend Henzen Ossendrecht; 11. Jarno Vader Middelburg; 12. Gerben Pouw Breda; 13. Jeroen Claessen Hoeven; 14. Andrť Klep Oud-Gastel; 15. Frank Schuurman Breda; 16. Jochem Havermans Teteringen; 17. Joop Visser Drunen;

Sportklasse: 1. Franklin Klaasse Yerseke; 2. Henny Rovers Oud Gastel; 3. Tony Verschuuren Fijnaart; 4. Jordy Meerman Breda; 5. Jonathan Wasker Goes;

 

DK.ZUID-WEST.TIJD.2012 .( 2012.05.02 )

Beloften: 1. Paul Moerland Fijnaart; 2. Jurgen van Diemen Leimuiden; 3. Stan Godrie Zundert; 4. Sjoerd van Ginneken Heerle; 5. Corne Hagenaars Oud Gastel; 6. Ramon Vleugel Kapelle; 7. Fausto Hofland Roosendaal; 8. Jelle Meesters Etten-Leur;

Elite: 1. Nicky Verdaasdonk Chaam; 2. Alexander Picard Chaam; 3. Jos Kools Putte; 4. Jordy Leenknecht Hulst; 5. Gerwin de Regt Nispen;

Junioren: 1. Joeri Leijs Standdaarbuiten; 2. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 3. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 4. Jelle Wolsink Hengelo.Ov; 5. Timon van Reek Voorhout; 6. Beau Duvigneau Zutphen; 7. Thijs de Lange Kattendijke; 8. Thomas Arnold Roosendaal; 9. Paul Cremers Gulpen; 10. Maarten Hendrickx Baarle-Nassau; 11. Mike Castel Ossendrecht; 12. Stijn Rovers Breda; 13. Frank Vermue Oudelande; 14. Lars Peeters Oudenbosch; 15. Wessel Zennipman Zutphen; 16. Gijs van 't Westeinde Nieuw-Vossemeer; 17. Joshua Roks Sint Willebrord; 18. Matthew Roks Sint Willebrord; 19. Tom Looijmans Prinsenbeek;

Nieuwelingen: 1. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 2. Kelvin Dekker Fluitenberg; 3. Sieben Wouters Zundert; 4. Jan Maas Huijbergen; 5. Abe Celi Oosterhout; 6. Tim Janssen Goes; 7. Pim van de Klundert Woensdrecht; 8. Bjarne Leijs Standdaarbuiten; 9. Lars Akkermans Ossendrecht; 10. Thomas Visser Drunen; 11. Jordi van Loon Lage-Zwaluwe; 12. Damian van Dalen s-Gravenzande; 13. Julian Spierings Zoetermeer; 14. Davy Knobel Sint Willebrord; 15. Jerom Verbraak Roosendaal; 16. Jeffrey Voermans Breda; 17. Tom Jansen Breda; 18. Frenky van der Vorst Halsteren; 19. Rick Driessen Steenbergen; 20. Jamie Potters Roosendaal;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Thalita de Jong Ossendrecht; 2. ---;3. Birgit Lavrijssen Kapelle; 4. Marjolein Claessen Hoeven; 5. Henriette Woering Rozenburg; 6. Rebecca Talen Spijkenisse; 7. Anouk Rockx Oud-Gastel; 8. Marion Bax Bavel; 9. Esmee Janssen Hoeven; 10. Suzan Simons Steenbergen; 11. Iris van der Stelt Numansdorp; 12. Chantal Verstraten Roosendaal;

Junior-Vrouwen: 1. Lauren Arnouts Rijsbergen; 2. Demi de Jong Ossendrecht; 3. Simone Cornelisse Middelburg; 4. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 5. Daniťlla Verstraten Roosendaal; 6. Simone Rockx Oud Gastel;

Nieuweling-Meisjes: 1. Lindy van Anrooij Kapelle; 2. Eva van Schilt Tholen; 3. Daphne Guerra Teteringen; 4. Emmy Keulemans Oosterhout Nb; 5. Celesta op den Brouw Sint Maartensdijk; 6. Lot van Opstal Chaam; 7. Maartje Mol Breda; 8. Nikki van Loon Rijen; 9. Angela de Visser Moerdijk; 10. Gabrina van Hassel Wernhout;

Amateurs/Sportklasse: 1. Dylan de Kok Steenbergen; 2. Bas Raas Luyksgestel; 3. Jarno Vader. Middelburg; 4. Andy van Loon Hoogerheide;

 

DK.ZUID-WEST.TIJD.2013 .( 2013.05.29 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 2. Thalita de Jong Ossendrecht; 3. Mathilde Matthijsse Schore; 4. Marjolein Claessen Hoeven; 5. Rebecca Talen Spijkenisse;

Junior-Vrouwen: 1. Demi de Jong Ossendrecht; 2. Simone Cornelisse Middelburg; 3. Lindy van Anrooij Kapelle; 4. Jamie de Jong Goes; 5. Daphne Guerra Teteringen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Claudia Jongerius Hoogerheide; 2. Lot van Opstal Chaam; 3. Angela de Visser Moerdijk;

 

DK.ZUID-WEST.TIJD.2014 .( 2014.06.11 )

Beloften: 1. Martijn Tusveld Utrecht; 2. Twan Brusselman Helmond; 3. Paul Moerland Fijnaart; 4. Bart Dielissen Breda; 5. Timo Roosen Goirle; 6. Frank Jansen Galder; 7. Corne Hagenaars Oud Gastel; 8. Oscar Riesebeek Tiel; 9. Bryan van Rutten Roosendaal; 10. Sem v/d Bogaert Poeldijk; 11. Floris Wassenaar Wernhout; 12. Sjoerd van Ginneken Heerle; 13. Jens Coppens Noordhoek; 14. Glenn Havermans Wernhout; 15. Rob van Broekhoven Roosendaal; 16. Joel Dirksz Roosendaal; 17. Mike Verhoeven Belgie; 18. Koen van Baardewijk Roosendaal; 19. Max Hendrikx Hapert; 20. Joshua Roks Sint Willebrord;

Elite: 1. Roy Eefting Apeldoorn; 2. Sjors Roosen Goirle; 3. Daan Meijers Dongen; 4. Bram de Kort Dongen; 5. Dylan de Kok Steenbergen; 6. Daan de Groot Lelystad; 7. JurriŽn Bosters Steenbergen; 8. Michiel Jumelet Bruinisse; 9. Gerwin de Regt Nispen;

Junioren: 1. Sieben Wouters Zundert; 2. Jan Maas Huijbergen; 3. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 4. Maurits de Waal Kloetinge; 5. Max Mol Breda; 6. Tim van der Poel Bergschenhoek; 7. Roy Dofferhoff Lisse; 8. Djoerd van Dessel Breda; 9. Abe Celi Oosterhout Nb; 10. Tim Janssen. Goes; 11. Dylan Bouwmans Gemert; 12. Julian Spierings Zoetermeer; 13. Jorn Buning Alkmaar; 14. Joep Verhees Helmond; 15. Max van de Water Amsterdam; 16. Niels de Vos Bergen op Zoom; 17. Frenky van der Vorst Halsteren; 18. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 19. Miguel Ketelaars Sint Willebrord; 20. Koen Kerkhofs Bergen op Zoom;

Nieuwelingen: 1. Stijn Daemen Landgraaf; 2. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 3. Daan Zebel Dordrecht; 4. Jorn Volkers Barendrecht; 5. David Dekker Hedel; 6. Wout van Elzakker Hoogerheide; 7. Danny Maas Oudenbosch; 8. Jesper Keller Nieuw Vossemeer; 9. Vince Geijs Goes; 10. Harm Celi Oosterhout Nb; 11. Bryan Bouwmans Gemert; 12. Floris van den Broek Chaam; 13. Jasper Haest Roosendaal; 14. Jesse Huijbregts Roosendaal; 15. Mark van der Pijl Bergen op Zoom; 16. Xavier Ketelaars Sint Willebrord; 17. Dennis Leijten Hoogerheide; 18. Bram Pieters Oosterhout Nb; 19. Bart Sitters Zegge; 20. Polle van Rijsbergen Etten-Leur;

 

DK.ZUID-WEST.TIJD.2014 .( 2014.06.11 )

Elite/Beloften-Vrouwen:1. Demi de Jong Ossendrecht; 2. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden; 3. Mathilde Matthijsse Goes; 4. Charlotte Lenting Nijmegen; 5. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 6. Lauren Arnouts Rijsbergen; 7. Lobke Blom Berkel-Enschot; 8. Femke van Kessel Breda; 9. Marjolein Claessen Hoeven; 10. Simone Cornelisse Middelburg; 11. Noortje de Kort Dongen; 12. Iris van der Stelt Numansdorp; 13. DaniŽlla Verstraten Roosendaal; 14. Denise Grimberg Gendt; 15. Chantal Verstraten Roosendaal; 16. Anouk Rockx Oud-Gastel;

Junior-Vrouwen: 1. Lindy van Anrooij Kapelle; 2. Suzanne Verhoeven Belgie; 3. Cťline van Houtum Den Dungen; 4. Juul Hubert Den Haag; 5. Lot van Opstal Chaam; 6. Angela de Visser Moerdijk; 7. Emmy Keulemans Oosterhout Nb; 8. Anouk van Vliet Huijbergen; 9. Daphne Guerra Teteringen; 10. Bonita Lindhout s-Heer Hendrikskinderen;

Nieuweling-Meisjes; 1. Claudia Jongerius Hoogerheide; 2. Ilona van Ginneken Gilze; 3. Sabine Hey Oosterhout Nb; 4. Quinty van de Guchte Driewegen; 5. Daimy Hellemons Hoeven;

Masters 30+: 1. Jurgen Verbocht Roosendaal;

Masters 50+: 1. Albert van Beuningen Raamsdonksveer; 2. Peter Voesenek Breda;

 

DK.ZUID-WEST.TIJD.2015 .( 2015.05.28 )

Beloften: 1. Twan Brusselman Helmond; 2. Bryan van Rutten Roosendaal; 3. Sieben Wouters Zundert; 4. Pim van de Klundert Woensdrecht; 5. Jim Lindenburg Wateringen; 6. Kevin Kooyman Zevenhuizen Zh; 7. Koen van de Klundert Woensdrecht; 8. Emiel Molenschot Zundert;

Elite: 1. Dylan de Kok Steenbergen; 2. Alexander Picard Chaam; 3. Michiel Jumelet Bruinisse; 4. Bram de Kort Dongen; 5. Jeffrey Doornbusch Breda;

Junioren: 1. Wout van Elzakker Hoogerheide; 2. Daan Zebel Dordrecht; 3. Maurits de Waal Kloetinge; 4. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 5. Dylan Bouwmans Gemert; 6. Djoerd van Dessel Breda; 7. David Dekker Hedel; 8. Jesper Keller Nieuw Vossemeer; 9. Stefan van Drunen Dordrecht; 10. Jan Roelands Aphen; 11. Mark van der Pijl Bergen op Zoom; 12. Julien van Winden Breda; 13. Miguel Ketelaars Sint Willebrord; 14. Marvin Runhaar Kapelle; 15. Rick van Hooijdonk Klein-Zundert;

Nieuwelingen: 1. Stijn Daemen Landgraaf; 2. Danny Maas Oudenbosch; 3. Marijn van den Berg De Meern; 4. Jasper Haest Roosendaal; 5. Harm Celi Oosterhout; 6. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 7. Wesley Mol Kapelle; 8. Tim Bierkens Stampersgat; 9. Sven Peeters Hoeven; 10. Jesse Huijbregts Roosendaal; 11. Pepijn Hillemans Middelburg; 12. Sander Hendrickx Baarle-Nassau; 13. Kevin Reuvers Zevenbergen; 14. Bram Pieters Oosterhout Nb;15. Simon Demaret Etten-Leur; 16. Damian van Alphen Hoeven; 17. Dennis Leijten Hoogerheide; 18. Rav Schoormans Oosterhout; 19. Martijn Hennekam Zundert; 20. Martijn Meeuws Someren;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Floortje Mackaij Woerden; 2. Minke Slingerland Oosterhout; 3. Demi de Jong Ossendrecht; 4. Marieke Kerkvliet Leiden; 5. Marjolein Claessen Hoeven; 6. Yva Geluk Middelburg; 7. Emmy Keulemans Oosterhout Nb; 8. Danique Speklť Zaltbommel; 9. Maartje Ekelmans Zaltbommel;

Junior-Vrouwen: 1. Yara Kastelijn Neerkant; 2. Claudia Jongerieus Hoogerheide; 3. Kim Lahaije Tilburg; 4. Ilona van Ginneken Gilze; 5. Sabine Hey Oosterhout; 6. Sharon Dommanschet Roosendaal; 7. Merel Vegter Rhoon;

Nieuweling-Meisjes: 1. Britt Knaven Strijbeek; 2. Noa Jansen Oosterhout Nb; 3. Daphne Mesu Middelburg; 4. Quinty van de Guchte Driewegen; 5. Quinty Bouckaert Lisse; 6. Elodie Kuijper Tilburg; 7. JoŽlla Jongenelen Roosendaal;

Masters 30+: 1. Corne Verhoeks Zuilichem; 2. Jurgen Verbocht Roosendaal;

Masters 40+: 1. Renee Horians Oud-Gastel; 2. Peter van Wijgerden Woudrichem;

Masters 50+: 1. Albert van Beuningen Raamsdonksveer;

Masters 60+: 1. Dirk Keynemans Nieuwaal;

 

DK.ZUID-WEST.TIJD.2018 .( 2018.05.23 )

Beloften: 1. Jarno Mobach Philippine; 2. Jan Maas Huijbergen; 3. Jordi van Loon Lage-Zwaluwe; 4. Wout van Elzakker Hoogerheide; 5. Jesse Huijbregts Roosendaal; 6. Jasper Haest Roosendaal; 7. Tim Bierkens Stampersgat; 8. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 9. Kevin Reuvers Zevenbergen; 10. Julien van Winden Breda; 11. Tom Jansen Steenbergen; 12. Marvin Runhaar Kapelle;

Elite: 1. Dylan de Kok Steenbergen; 2. Daaf Koemans Terheijden; 3. Tim van Wijk Gilze; 4. Jeffrey Doornbusch Breda; 5. Michiel Jumelet Bruinisse;

Junioren: 1. Lars Hohmann Oosterhout Nb; 2. Martijn Rškers Bavel; 3. Remco de Jong Rijen; 4. Wessel Verschueren Ulicoten; 5. Gianni Pavone Steenbergen; 6. Wouter Hopmans Hoogerheide; 7. Jochem Kerckhaert Schoondijke; 8. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 9. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 10. Pepijn Hillemans Hoogerheide; 11. Arjan Poleij Kruiningen; 12. Nelson Peetoom Essen;

Nieuwelingen: 1. Mathijs de Kok Steenbergen; 2. Rowdy Reunis Hulst; 3. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 4. Moreno Tak Fijnaart; 5. Luuk Spijker Sleeuwijk; 6. Jaap Roelen Chaam; 7. Marijn Maas Huijbergen; 8. Roan Konings Oudenbosch; 9. Mark de Groot Hoeven; 10. Bas van Leijsen Molenschot; 11. Tim Hennekam Zundert; 12. Luuk Bierkens Stampersgat; 13. Joran Wiskerke s-Heer-Hendrikskinderen; 14. Sven Mulder Raamsdonksveer; 15. Remco Stam Sprang-Capelle; 16. Thomas Verdonck Wouwse Plantage; 17. Jurgen Mesu Middelburg; 18. Joeri van Mook Oosterhout Nb; 19. David Michielsen Nieuwdorp; 20. Joost van Oevelen Huijbergen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. DŤvon Kuijstermans Oudenbosch; 2. Minke Slingerland Oosterhout Nb; 3. Claudia Jongerius Hoogerheide; 4. Ingrid van den Wijngaard Teteringen; 5. Yva Geluk Middelburg; 6. Sabine Hey Oosterhout Nb; 7. Celesta op den Brouw Sint Maartensdijk;

Junior-Vrouwen: 1. Silke Smulders Loon op Zand; 2. Britt Knaven Strijbeek; 3. Daphne Mesu Middelburg; 4. Demi van Dijke Borssele; 5. Elisa Sernť Breda; 6. Sanne Jongenelen Steenbergen; 7. Lotte Akkermans Ossendrecht;

Nieuweling-Meisjes: 1. Senne Knaven Strijbeek; 2. Nina Spapen Rijen; 3. Maureen Arens Kruiningen; 4. Anoek Kuijpers Gilze; 5. Bente van den Nouweland Rijen;

Amateurs/Sportklasse: 1. Danny Stam Sprang-Capelle; 2. Guus de Graauw Etten-Leur;

Masters 30Ī: 1. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 2. Martijn Alberts Breda; 3. Arnold Stam Sprang-Capelle; 4. Jurgen Verbocht Roosendaal; 5. Jan de Heij Putte;