DK.ZUID-NEDERLAND.WEG .( 2017.06.05 )
Elite/Beloften:1. Sieben Wouters Zundert; 2.
Dennis Buijs Benthuizen; 3. Ramon van Bokhoven Tilburg; 4. Willem Bok
Maren-Kessel; 5. Jordi van Loon Lage-Zwaluwe; 6. Roel van der Stegen Sittard;
7. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 8. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 9. Paul
Cremers Gulpen; 10. Lehvi Braam Dodewaard; 11. Xavier Poels Oeffelt; 12. Rody
Kroon Lage-Zwaluwe; 13. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 14. Daaf Koemans Terheyden;
15. Remco Esselaar Stein; 16. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 17. Lars van der
Poel Hoogerheide; 18. Tom Manders Uden; 19. Julian Stolk Pijnacker; 20. Arjan
Kuiten Geldrop;
Junioren: 1. Stijn Daemen Landgraaf; 2. Marijn van den Berg
De Meern; 3. Kars ten Boske Wintelre; 4. Timo de Jong Goes; 5. Kevin Reuvers
Zevenbergen; 6. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 7. Luuk van Gestel Moergestel; 8.
Lars Oreel Goes; 9. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 10. Jesse Huijbregts
Roosendaal; 11. Wesley Mol Kapelle; 12. Kevin Haest Rijsbergen; 13. Ezra
Tolhoek Zierikzee; 14. Mauro Spapen Rijen; 15. Geert Verheijen Rijsbergen; 16.
Wessel Verschueren Ulicoten; 17. Ino van de Wouw Kaatsheuvel; 18. Luca
Vreeswijk Someren; 19. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 20. Tom Peters Thorn;
Nieuwelingen: 1. Casper van Uden Schiedam; 2.
Hidde van Veenendaal Dongen; 3. Noah Vreeswijk Someren; 4. Dylan Strik Heerlen;
5. Pieter de Groof Heeze; 6. Jordan Habets Sint-Geertruid 7. Thomas Mijnsbergen
Rotterdam; 8. Dennis van Dijk Beek en Donk; 9. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 10.
Stan van den Bergh Oud-Gastel; 11. Lars Hohmann Oosterhout; 12. Stijn Hanegraaf
Heeswijk-Dinther; 13. Mark de Groot Hoeven; 14. Kevin Arrammach Maastricht; 15.
Huub Artz Wintelre; 16. Joppe de Heij Heteren; 17. Martijn Rasenberg Terheyden;
18. Luca van den Boom Boekel; 19. Ward de Schepper Wagenberg; 20. Jaap Roelen
Chaam;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Arianna
Pruisscher Nieuw-Dordrecht; 2. Yara Kastelijn Neerkant; 3. Karlijn Swinkels
Handel; 4. Kylie Waterreus Ulestraten; 5. Roos Hoogeboom Utrecht; 6. Nancy van
der Burg Gouda; 7. Minke Slingerland Oosterhout; 8. Ymke Stegink Heusden; 9.
Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 10. Maud Kaptheijns Westerhoven; 11. Céline van
Houtum Den Dungen; 12. Claudia Jongerius Hoogerheide; 13. Puck Moonen Liempde;
14. Alicja Verhagen Woerden; 15. Senna Feron Schimmert; 16. Geerte Hoeke
Leiden; 17. Tessa Hoogma Utrecht; 18. Kirsten Peetoom Bunde; 19. Veerle
Goossens Bakel; 20. Esther van Leeuwe Krimpen aan de IJssel;
Junior-Vrouwen: 1. Sylvie Swinkels Handel; 2.
Britt Knaven Strijbeek; 3. Quinty van de Guchte Driewegen; 4. Aniek van Alphen
Hapert; 5. Manon van der Kroft Valkenswaard;
Nieuweling-Meisjes: 1. Nina
Spapen Rijen; 2. Sanne Jongenelen Steenbergen; 3. Anna van Wersch Tilburg; 4.
Femke Gerritse Rosmalen; 5. Pien Limpens Obbicht; 6. Lisa van Helvoirt Erp; 7.
Lieke Janssen Panningen; 8. Shirin van Anrooij Kapelle; 9. Joan de Bruyn
Bergeijk; 10. Silke Smulders Loon op Zand; 11. Demi van Dijke Borssele; 12.
Elisa Serné Breda; 13. Anoek Kuijpers Gilze; 14. Mandy Hesselberth Kaatsheuvel;
15. Marit Berkers s-Hertogenbosch; 16. Julia van Bokhoven Tilburg; 17. Borg
Senneker Breda; 18. Lotte Akkermans Ossendrecht;
Amateurs/Sportklasse: 1. Pim
Achterkamp Rotterdam; 2. Berto van Dam Herten; 3. Bram Mens Wateringen; 4.
Edwin Arts Helmond; 5. Paul van Schalen Zetten; 6. Luuk Rutten Wageningen; 7.
Antoine Moonen Cuijk; 8. Eric van de Meent Lent; 9. Dennis Willems Boxmeer; 10.
Brian Rutjens Melick; 11. Twan Kops Veldhoven; 12. Robbin van de Geer
Maastricht; 13. Thijmen Braem Eindhoven; 14. Roy Steuten Ell;
Amateurs: 1. Germon Peeters Tilburg; 2. Guus de Graauw
Etten-Leur;
Masters 30+: 1. Jernst Tempelaar Nijmegen;
2. Tom Davids Nijmegen; 3. Rik Brouwer Lent; 4. Henk de Jong Nieuwveen; 5.
Stefan Laurijssen Oud-Gastel; 6. Rein Cobussen Wijchen; 7. Joppe van Stiphout
Lent; 8. Tom Meulendijks Nijmegen; 9. Sander Dijkink Odiliapeel; 10. Stef van
der Hijden Nijmegen; 11. Martijn de Groot Gorinchem;
Masters 40+: 1. Stephan Lotz Maasmechelen;
2. Jernst Tempelaar Nijmegen; 3. Tom Davids Nijmegen; 4. Edwin Raats Helmond;
5. Rik Brouwer Lent; 6. Henk de Jong Nieuwveen; 7. Stefan Laurijssen
Oud-Gastel; 8. Ron Paffen Milsbeek; 9. Jeroen Rebel Geldrop; 10. Rein Cobussen
Wijchen; 11. Joppe van Stiphout Lent; 12. Tom Meulendijks Nijmegen; 13. Henry
Schut Zeeland; 14. Sander Dijkink Odiliapeel; 15. Andrew O'Hara Grave; 16.
Ronny Bossers Waalwijk; 17. Eddy Hermsen Ochten; 18. Stef van der Hijden
Nijmegen; 19. Mark Teeuw Rijswijk Nb; 20. Stan Janssen Goch;
Masters 50+: 1. John van Rullen Schijndel;
2. Jos Bogaerts Strijbeek; 3. Rob Rowaan Made; 4. Albert van Beuningen
Geertruidenberg;
Masters 60+: 1. Ron Paffen Milsbeek; 2. Dick
van Loon Oosteind;