DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG.2001 .( 2001.06.04 )

Dames:1. Marieke Verhoeven Erp; 2. Sandra Rombouts Rijsbergen; 3. Sabine Gruters Schijndel; 4. Inge Klep Etten-Leur; 5. Gemma Hubers Berlicum; 6. Eefje Ottevanger Eindhoven; 7. DaniŽlla Moonen Voerendaal; 8. Inge Velthuis Wageningen; 9. Pascal Hermes Liempde; 10. Baukje Doedee Driewegen; 11. Angeliena Huis Halsteren; 12. Miriam de Moel Heusden; 13. Elly van Boxmeer Erp; 14. Abke Francissen Rosmalen; 15. Edith Moerenhout-Klep Steenbergen; 16. Maaike van Kessel Deurne; 17. Angela van Dalen Bergen op Zoom;

Junior-Dames: 1. Monique Verstraten Roosendaal; 2. Minke van Dongen Dongen; 3. Kristel Verkooijen Chaam; 4. Crista de Jong Rucphen; 5. Cindy Braat Kwadendamme; 6. Anneke Bloks Helmond; 7. Hanneke Snijders s-Gravenmoer; 8. Marleen Remijn s-Heerenhoek; 9. Marloes Raymaekers Steenbergen; 10. Lindy Verheijden Boxtel; 11. Anna van Nijnatten Den Bosch;

Nieuwleing-Dames: 1. Nathalie van Katwijk Oploo; 2. Ellen van den Ackerveken Reusel; 3. Stephanie Verbist Liessel; 4. Margot Baaijens s-Heerenhoek; 5. Linda Dirkx Reusel; 6. Daisy Ermens Breda; 7. DaniŽlle van Pinxten Sint Michielsgestel; 8. MariŽlle van Kalmthout Rucphen; 9. Monique Laurijssen Gilze; 10. Renske Doedeť Kloosterzande; 11. Linda Aarts Kruiningen; 12. Yvette van Leest Moerdijk;

 

DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG.2002 .( 2002.05.20 )

Dames:1. Sabrina Raaijmakers Eindhoven; 2. Minke van Dongen Dongen; 3. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 4. Elly van Boxmeer Erp; 5. Daphne Hoeve Tilburg; 6. Marieke Verhoeven Erp; 7. Anneke Bloks Helmond; 8. Baukje Doedee Driewegen; 9. Crista de Jong Rucphen; 10. DaniŽlla Moonen Voerendaal; 11. Kim Jansen Nijmegen; 12. Monique Verstraten Roosendaal; 13. Marion Bax Bavel; 14. Ursula van Lith Eindhoven; 15. Janne Brok Eindhoven; 16. Abke Francissen Rosmalen; 17. Lisa Morsink Boxtel; 18. Inge Klep Etten-Leur; 19. Eefje Ottevanger Eindhoven; 20. Kristel Verkooijen Chaam;

Junioren-Dames: 1. Linda Dirkx Reusel; 2. Nathalie van Katwijk Oploo; 3. Ellen van den Ackerveken Reusel; 4. Bianca Bogers Prinsenbeek; 5. Marloes Raymaekers Steenbergen; 6. Melissa Bax Mierlo; 7. Carolien van Asseldonk Mariaheide; 8. MariŽlle van Kalmthout Rucphen; 9. Yvette van Leest Moerdijk; 10. Chantal Groen Venray; 11. Lindy Verheijden Boxtel; 12. Monique Laurijssen Gilze;

Nieuwelingen-Dames: 1. Elise Meuleman Veghel; 2. Christel van Bakel Gronsveld 3. Moniek Rotmensen Steenbergen; 4. Suzan Simons Steenbergen; 5. DaniŽlle van Pinxten Sint Michielsgestel; 6. Renske Doedeť Kloosterzande; 7. Leida Roelofs Uden; 8. Margot Baaijens s-Heerenhoek; 9. Josine van Agtmaal Huijbergen; 10. Marieke de Kort Liempde; 11. Daisy Storteler Zieuwent; 12. Lisanne Wolters Druten; 13. Marieke Vloet Uden; 14. Lieke van Leeuwen Kerkdriel; 15. Angela van der Velde Wernhout; 16. Suzan Lavooy Hansweert; 17. Anouk Haantjes Zutphen; 18. Joyce Verbaant Helmond;

Veteranen: 1. Eddy Gevers Schijndel; 2. Wim van Tuyl Gameren; 3. Tonnie Gijsbers Helmond; 4. Ron Paffen Milsbeek; 5. Marius van Oirschot Best 6. Eric Witjes Cuijk; 7. Ger Bongers Wijchen; 8. Leo van Anrooij s-Hertogenbosch; 9. Geert Oosterbosch Eindhoven; 10. Rene Balm Vught; 11. Hans Bulkens Boxmeer; 12. Ben Pouwels Cuijk; 13. Hans van Bavel Sint Anthonis; 14. Jan van Noort Roosendaal; 15. Jac van Kessel Deurne; 16. Andre Langenberg Ossendrecht; 17. Arie van Dijk Rijswijk; 18. Rob Jansen Nijmegen; 19. Leo Pijnenburg Etten-Leur; 20. Wil Cuijpers Urmond;

 

DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG.2005 .( 2005.05.16 )

Elite/Beloften-Vrouwen 1. Nathalie van Katwijk Oploo; 2. Moniek Rotmensen Steenbergen; 3. Debby v d Berg Cuijk; 4. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 5. Janne Brok Delft; 6. Monique Verstraten Roosendaal; 7. Christa Pirard Meer.(Bel); 8. Karin de Krijger Breskens; 9. Minke van Dongen Oosterhout; 10. Linda Schepers Eindhoven; 11. Renske Doedeť Kloosterzande; 12. Susanne van As Roosendaal; 13. Mirjam van Dijk Pijnacker; 14. Linda Dirkx Reusel; 15. Inge Klep Etten-Leur; 16. Angela van der Velde Wernhout; 17. Marieke Verhoeven Erp; 18. Marion Bax Bavel; 19. Kristel Verkooijen Chaam; 20. Marie-Sophie Hiemstra Nootdorp;

Junior-Vrouwen: 1. Monique van de Ree Willemstad; 2. Noortje Tabak Bergeijk; 3. Eefje Tabak Bergeijk; 4. Linda van Rijen Veghel; 5. Manon Klomp Tilburg; 6. Chantal van Pinxten Sint Michielsgestel 7. Suzan Simons Steenbergen; 8. Patricia van Loon s-Gravenmoer; 9. Gwen Janssen Schimmert; 10. Sanne van Paassen Sint Willebrord; 11. Aniek Brand Warnsveld; 12. Annelies Israel Kruiningen; 13. Denise de Kraker Goes; 14. Lisanne Wolters Druten; 15. Linda Heijkants Boxtel;

Nieuweling-Meisjes: 1. Esther Lommers Dordrecht; 2. Noortje de Kort Dongen; 3. Kim van Poppel Moergestel; 4. Jessie Daams Valkenswaard; 5. Anne Eversdijk Kapelle; 6. Ires Spooren Duizel; 7. Nina Roelofs Berghem; 8. Dyonne Dekkers Lierop; 9. Agnieta Francke Koudekerke; 10. Ingrid van de Wijngaard Teteringen; 11. Daisy Vos Tilburg; 12. Esmee Janssen Hoeven; 13. Lieke Munsters Deurne; 14. Charlotte van Loon Baarle-Nassau; 15. Bianca Dodemont Epen; 16. Laury Timmermans Den Bosch:

 

DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG.2006 .( 2006.06.05 )

Elite-Vrouwen: 1. ---;2. Marieke Verhoeven Erp; 3. Sharon van Essen Utrecht; 4. Linda Ringlever Nijmegen; 5. Martine Bras Mol(Belgie); 6. Sigrid Jochems Vianen; 7. Jolanda van Dongen Middelharnis; 8. Eefje Ottevanger Eindhoven; 9. Andrea Bosman Eindhoven; 10. Daphne Hoeve Oisterwijk; 11. Esther Kortekaas Voorhout; 12. Lianne Wagtho Delft; 13. Minke van Dongen Oosterhout; 14. Renske Doedťe Kloosterzande; 15. Reza Hormes Wijchen; 16. Eefje Tabak Bergeijk; 17. Monique Verstraten Roosendaal; 18. Marion Bax Bavel; 19. Djoeke Donkers Nijmegen; 20. DaniŽlla Moonen Voerendaal;

Junioren-Vrouwen: 1. Hannah Welter Loosdrecht; 2. Monique van de Ree Willemstad; 3. Patricia van Loon s-Gravenmoer; 4. Anne Eversdijk Kapelle; 5. Linda van Rijen Veghel; 6. Noortje de Kort Dongen; 7. Manon Klomp Tilburg; 8. Chantal van Pinxten Sint Michielsgestel; 9. Esther Lommers Dordrecht; 10. Sanne van Paassen Vlierden; 11. Kirsten Niessen Veenendaal;

Nieuwelingen-Meisjes: 1. Shanne Braspennincx Meerle; 2. Kim van Poppel Moergestel; 3. Cindy Clevers Landgraaf; 4. Francis Keizer Doetinchem; 5. Agnieta Francke Koudekerke; 6. Esmee Janssen Hoeven; 7. Iris Spooren Duizel; 8. Daisy Vos Tilburg; 9. Lotte van Hoek Vlijmen; 10. Lisa Phernambucq Ovezande; 11. Fleur Kessels Bergen op Zoom; 12. Jorinda de Heer Hoogerheide; 13. Charlotte van Loon Baarle-Nassau; 14. Marjolein Claessen Hoeven; 15. Wendy Schenkenberg Ossendrecht; 16. Bianca Dodemont Epen; 17. Anouk Kerstens Roosendaal; 18. Joyce Verdaasdonk Chaam; 19. Ingrid van den Wijngaard Teteringen; 20. Irene van Lith Bladel;

Masters 40+: 1. Ron Paffen Milsbeek; 2. Pierre v.d. Beurcht Boekel; 3. Marius van Oirschot Best; 4. Adriaan van Londen Tiel; 5. Hermi Beute Nijmegen; 6. Peter Hoffmans Moergestel; 7. Henri Vennix Oost West en Middelbeers; 8. Harrie Geeris Geldrop; 9. Frank Witlox Eindhoven; 10. Lars Rietveld Oudewater; 11. Gijs van Tuijl Bruchem; 12. Frans Willems Oost West en Middelbeers; 13. Frank Paymans Vught; 14. John van der Vleuten Veldhoven; 15. John van Rullen Schijndel; 16. Richard Buyvoets Helvoirt; 17. Peter Witlox Eindhoven; 18. Ton van Korven Diessen; 19. Eric Weber Son; 20. Toon van der Putten Heteren;

Masters 50+: 1. Rien van Kessel Deurne; 2. Geert Oosterbosch Eindhoven; 3. Eddy Gevers Schijndel; 4. Jo Scholten Echt; 5. Joop Kosters Zaltbommel; 6. Boudewijn Driessen Rosmalen;

 

DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG.2007 .( 2007.05.28 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Monique van de Ree Willemstad; 2. Eefje Tabak Bergeijk; 3. Noortje Tabak Bergeijk; 4. Monique Verstraten Roosendaal; 5. Reza Hormes Wijchen; 6. Kristy Miggels Belfeld; 7. Veronique Duivelshof Eindhoven; 8. Gabrielle Rovers Leiden; 9. Daphne Hoeve Oisterwijk; 10. Dorien Janse Amersfoort; 11. Patricia van Loon s-Gravenmoer; 12. Mascha Pijnenborg Drunen; 13. Angela van der Velde Wernhout; 14. Marion Bax Bavel; 15. Susanne van As Roosendaal; 16. Manon Klomp Tilburg; 17. Ellen van den Ackerveken Reusel; 18. Marieke Verhoeven Erp; 19. Eefje Ottevanger Eindhoven; 20. Hannah Welter Loosdrecht;

 

DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG.2008 .( 2008.05.12 )

Junioren: 1. Geert van der Weijst Reusel; 2. Henke Heldens Ottersum; 3. Jeroen Rombouts Kaatsheuvel; 4. Dave de Best Noordwijk Zh; 5. Luuk Brekelmans Haaren; 6. Robbert de Greef Geldrop; 7. Niek van Geffen Veghel; 8. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 9. Tom Dumoulin Maastricht; 10. Gilles Bogers Budel; 11. Triston Martens Berghem; 12. Rik van Aaken Vessem; 13. Thomas Polak Prinsenbeek; 14. Lex van der Burgt Berghem; 15. Jonathan Eijssens Ermelo; 16. Sidney Koch Heerlen; 17. Melvin Jekautz Hapert; 18. Jasper Mandjes Koersel; 19. Koen van Roosmalen Sint Oedenrode; 20. Rico Wientjes Didam;

Nieuwelingen: 1. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 2. Ike Groen Tuitjenhorn; 3. Tim Kerkhof Nistelrode; 4. Danny van Poppel Moergestel; 5. Dennis van Iersel Berkel-Enschot; 6. Kay Welten Moergestel; 7. Mark van der Heijden Den Dungen; 8. Roy Schoonderbeek Uden; 9. Jeroen Meijers Tilburg; 10. Bram van de Schoot Oirschot; 11. Robbie Gevers Schijndel; 12. Kenny Kastelijn Neerkant; 13. Eddy Daams  Hamont-Achel;  14. Stef Limpens Voerendaal; 15. Dajo Sanders Heerlen; 16. Boris Vrielink Sittard; 17. Wayne Stijns Bunde; 18. Timo Roosen Goirle; 19. Nick van Dijke Baarle-Nassau; 20. Tom van Heeswijk Sint Michielsgestel;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Petra Dijkman Eindhoven; 2. Kristy Miggels Belfeld; 3. Reza Hormes Wijchen; 4. Marieke van Wanroij Nijmegen; 5. Mascha Pijnenborg Drunen; 6. Monique van de Ree Willemstad; 7. Christy Verkerk Rijswijk Gld; 8. Inge Klep Schijndel; 9. Chantal van Pinxten Sint Michielsgestel; 10. Debby van den Berg Cuijk; 11. Kirsten Niessen Veenendaal; 12. Eefje Ottevanger Eindhoven; 13. Wendy Doorakkers Tilburg; 14. Marion Bax Bavel; 15. Corina Wisse Krabbendijk; 16. Eefje Tabak Bergeijk; 17. Monique Verstraten Belgie; 18. Noortje de Kort Dongen; 19. Susanne van As Roosendaal; 20. Angelique Linders Ysselsteyn LB;

Junior-Vrouwen: 1. Shanne Braspennincx Ulvenhout; 2. Lotte van Hoek Vlijmen; 3. Cindy Clevers Landgraaf; 4. Marjolein Claessen Hoeven; 5. Birgit Lavrijssen Kapelle; 6. Francis Keizer Doetinchem; 7. Bianca Dodemont Epen; 8. Christel Janssen Meliskerke; 9. Linda Klein Dorst; 10. Sanne Verhart Wassenaar;

Nieuweling-Meisjes: 1. Rebecca Talen Spijkenisse; 2. Ymke Stegink Naarden; 3. Veerle Goossens Bakel; 4. Lana Verberne Lierop; 5. Anouk Rockx Oud-Gastel; 6. Annemarie Pasveer Arnemuiden; 7. Nancy van der Burg Delfgauw; 8. Chantal Verstraten Roosendaal; 9. Sabrina Stultiens Meijel; 10. Lorette Dijstelbloem Leende;

 

DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG.2009 .( 2009.06.01 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Noortje Tabak Bergeijk; 2. Marieke van Wanroij Nijmegen; 3. Agnieta Francke Arnhem; 4. Debby van den Berg Maasbommel; 5. Sanne van Paassen Vlierden; 6. Petra Dijkman Eindhoven; 7. Mascha Pijnenborg Drunen; 8. Inge Klep Schijndel; 9. Marissa Otten Enter; 10. Linda Ringlever Nijmegen; 11. Monique van de Ree Willemstad; 12. Amanda Bongaards De Lier; 13. Baukje Doedee Driewegen; 14. Susanne van As Roosendaal; 15. Annemarieke Bruinsma Valkenswaard; 16. Iris Spooren Duizel; 17. Britt Jochems Vianen; 18. Marion Bax Bavel; 19. Suzan Simons Steenbergen; 20. Eefje Tabak Bergeijk;

Junior-Vrouwen: 1. Anouk Rockx Oud-Gastel; 2. Marjolein Claessen Hoeven; 3. Birgit Lavrijssen Kapelle; 4. Shanne Braspennincx Ulvenhout; 5. Sabine Rijkers Hapert; 6. Irene van Lith Bladel; 7. Mandy van der Linden Nuenen; 8. Nadine Veldman Reuver; 9. Silke Tabak Bergeijk; 10. Francis Keizer Doetinchem; 11. Anne van de Beurcht Volkel; 12. Ingeborg Bremmers Valkenswaard; 13. Lana Verberne Lierop;

Nieuweling-Meisjes: 1. Rebecca Talen Spijkenisse; 2. Veerle Goossens Bakel; 3. Sabrina Stultiens Meijel; 4. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 5. Rowena van de Klundert Hoogerheide; 6. Lorette Dijstelbloem Leende; 7. Ashley Hellemons Hoeven; 8. Anouk van Kessel Veldhoven; 9. Roxanne Geers Steenbergen; 10. Maud Kaptheijns Westerhoven; 11. Simone Rockx Oud-Gastel; 12. Chantal Verstraten Roosendaal; 13. Femke Kastelijn Neerkant; 14. Bibi Steege Beek; 15. Kirsten Coppens Noordhoek; 16. Lauren Arnouts Rijsbergen; 17. Annemarie Pasveer Arnemuiden; 18. Xinthia van Noorden Kruiningen; 19. Morag Wouters Oosterhout; 20. Sophie van Bakel Son;

 

DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG.2011 .( 2011.06.12 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Daphny van den Brand Zeeland; 2. Monique van de Ree Willemstad; 3. Linda Ringlever Nijmegen; 4. Mascha Pijnenborg Drunen; 5. Lana Verberne Lierop; 6. Kirsten Peetoom Badhoevendorp; 7. Joukje Braam Dordrecht; 8. Suzan Simons Steenbergen; 9. Birgit Lavrijssen Kapelle; 10. Anouk Rockx Oud-Gastel; 11. Britt Jochems Vianen; 12. Inge Klep Schijndel; 13. Eefje Tabak Bergeijk; 14. Baukje Doedee Driewegen; 15. Anne Eversdijk Kapelle; 16. Imke Hartogs Amersfoort; 17. Amanda Bongaards De Lier; 18. Femke van Kessel Nijmegen; 19. Kim Wouters Reusel; 20. Christel Janssen Biggekerke;

Masters 40+: 1. Fred Pronk Heerhugowaard; 2. William Berns Cuijk; 3. Erik Satter Gameren; 4. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 5. Andy Knijpinga Utrecht; 6. Henry Schut Zeeland; 7. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 8. Maarten Coolen Veghel; 9. Erik Vulders Veghel; 10. Erik Meerkerk Zuidland; 11. Ronald Sommer Druten; 12. Zeger van der Wilt Vught; 13. John van Rullen Schijndel; 14. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 15. Geert Jan van Geffen Gemert; 16. Frank Schuurman Breda; 17. Bert Kremer Geertruidenberg; 18. Henk Verheijen Rijsbergen; 19. Willy van Kessel Zeeland; 20. Dirk Jan Engelen Nijmegen;

Masters 50+: 1. Ron Paffen Milsbeek; 2. Alfons van Geel Rijsbergen; 3. Adriaan van Londen Tiel; 4. Dick van Loon Oosteind; 5. Freddy Aarts Schijf; 6. Huub Posthuma Vlijmen; 7. Johan Brouwers Rucphen; 8. Kees Christianen Sint Willebrord; 9. Raymond de Meester Eindhoven; 10. Joop Kosters Zaltbommel; 11. Hermi Beute Nijmegen;

 

DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG.2012 .( 2012.05.28 )

Junior-Vrouwen: 1. Evy Kuijpers Lierop; 2. Kirsten Coppens Noordhoek; 3. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 4. Maud Kaptheijns Westerhoven; 5. Demi de Jong Ossendrecht; 6. Daniťlla Verstraten Roosendaal; 7. Manon Driessen Terheijden; 8. Jamie de Jong Goes; 9. Rowena van de Klundert Hoogerheide; 10. Femke Kastelijn Neerkant; 11. Senna Feron Schimmert; 12. Simone Rockx Oud-Gastel; 13. ---; 14. Rosan Baas Den Dungen; 15. Lauren Arnouts Rijsbergen; 16. Vera van Zetten Vught; 17. Simone Cornelisse Middelburg; 18. Morag Wouters Oosterhout; 19. Britt Teunissen Ysselsteyn LB;

Nieuweling-Meisjes: 1. Anouk Rijff IJsselstein; 2. Kinga Quaaden Obbicht; 3. Julie Burgmans Bergeijk; 4. Celesta op den Brouw Sint Maartensdijk; 5. Lindy van Anrooij Kapelle; 6. Desiree Liegeois Eijsden; 7. Cťline van Houtum Den Dungen; 8. Anouk van Vliet Huijbergen; 9. Femke Geeris Geldrop; 10. Kim van Bakel Deurne; 11. Jamie Bierens Duizel; 12. Emmy Keulemans Oosterhout; 13. Eva van Schilt Tholen; 14. Susanne Benders Helmond; 15. Nine Storms Grevenbicht; 16. Tessa de Jong Wernhout; 17. Claudie Peels Waalre; 18. Daphne Guerra Teteringen; 19. Maartje Mol Breda; 20. Diedeke Hageman Oud-Vossemeer;

 

DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG.2013 .( 2013.05.20 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Thalita de Jong Ossendrecht; 2. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 3. Monique van de Ree Willemstad; 4. Mascha Pijnenborg Drunen; 5. Joukje Braam Dordrecht; 6. Ines Klok Rockanje; 7. Christel Janssen Biggekerke; 8. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 9. Chantal Verstraten Roosendaal; 10. Inge Klep Schijndel; 11. Birgit Lavrijssen Kapelle; 12. Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 13. Kirsten Coppens Noordhoek; 14. Carleen Baas Den Dungen; 15. Rowena van de Klundert Hoogerheide; 16. Henriette Woering Rozenburg; 17. Bregtje Hermans Maastricht; 18. Sabine Rijkers Hapert; 19. Wendy Versluis s-Heerenhoek; 20. Mirthe Wagenaar Schijndel;

Amateurs: 1. Peter van den Heuvel Bakel; 2. Robbin van de Geer Maastricht; 3. Jeroen Claessen Hoeven; 4. Ronald Kolkman Zaltbommel; 5. Teun Forschelen Tilburg; 6. Jarno Vader Middelburg; 7. Richard Sleumer Eindhoven; 8. Stefan Laurijssen Roosendaal; 9. Martijn van 't Leengoed Etten-Leur;

 

DK.ZUID-NEDERLAND.WEG.2013 .( 2013.05.20 )

Beloften: 1. Sjoerd van Ginneken Heerle; 2. Antwan Tolhoek Yerseke; 3. Bram de Kort Dongen; 4. Jelle Meesters Etten-Leur; 5. Paul Moerland Fijnaart; 6. Grzegorz Haba Dongen; 7. Tim Kerkhof Nistelrode; 8. Jason van Dalen s-Gravenzande; 9. Timo Roosen Goirle; 10. Teun van Poppel Hilvarenbeek; 11. Przemyslaw Kasperkiewicz Dongen; 12. Jeroen Meijers Alphen Nb; 13. JurriŽn Bosters Steenbergen; 14. Robbert de Greef Geldrop; 15. Etienne van Empel Tricht; 16. Laurent Puts Sweikhuizen; 17. Glenn Hool Merkelbeek; 18. Tristan Timmermans Hardenberg; 19. Daan de Groot Lelystad; 20. Maikel Bos Oldebroek;

Junioren: 1. Robin Verbeek Eindhoven; 2. Stan Huveners Bemelen; 3. Lars Quaedvlieg Horn; 4. Stan Bertram Simpelveld; 5. Thomas Bosch Loosbroek; 6. Youri Hamaekers Gulpen; 7. Joep Verhees Helmond; 8. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 9. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 10. Lonny Hoogenberg Nieuwstadt; 11. Jorn Creugers Heerlen; 12. Jurjen Varkevisser Uden; 13. Dandy van Uden Oss; 14. Ralf Ritzen Voerendaal; 15. Remco Esselaar Stein; 16. Kevin Minten Mill; 17. Jesper Jacobs Weert;

Junior-Vrouwen: 1. Evy Kuijpers Lierop; 2. Demi de Jong Ossendrecht; 3. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 4. Kyara Stijns Bunde; 5. DaniŽlla Verstraten Roosendaal; 6. Femke Geeris Geldrop; 7. Senna Feron Schimmert; 8.Daphne Guerra Teteringen; 9. Bryony van Velzen Sittard; 10. Suzanne Verhoeven Oud-Turnhout;

Nieuweling-Meisjes: 1. Kylie Waterreus Ulestraten; 2. Karlijn Swinkels Handel; 3. Jamie Bierens Duizel; 4. Claudia Jongerius Hoogerheide; 5. Julie Burgmans Bergeijk; 6. Ilona van Ginneken Gilze; 7. Tessa de Jong Wernhout; 8. Cťline van Houtum Den Dungen; 9. Gemma Esselaar Stein; 10. Desiree Liegeois Eijsden; 11. Eva van Schilt Tholen; 12. Allisha Knops Bocholtz; 13. Daimy Hellemons Hoeven; 14. Susanne Benders Helmond; 15. Sharon Dommanschet Roosendaal; 16. Kim Lahaije Tilburg; 17. Celesta op den Brouw Sint Maartensdijk; 18. Lot van Opstal Chaam; 19. Nine Storms Grevenbicht; 20. Diedeke Hageman Oud-Vossemeer;

 

DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG.2014 .( 2014.06.09 )

Beloften:1. Gijs van 't Westeinde Nieuw-Vossemeer; 2. Dajo Sanders Heerlen; 3. Sem v/d Bogaert Poeldijk; 4. Maarten Seefat Oirsbeek; 5. Bryan van Rutten Roosendaal; 6. Jelle Meesters Etten-Leur; 7. Marc Kivits Schijndel; 8. Jason van Dalen s-Gravenzande; 9. Beau Duvigneau Zutphen; 10. Ivar Moeleker Yerseke; 11. Twan Brusselman Helmond; 12. Glenn Hool Merkelbeek; 13. Tom Bal Rockanje; 14. Dick Janssen Velden; 15. Frank Jansen Galder; 16. Corne Hagenaars Oud-Gastel; 17. Antwan Tolhoek Yerseke; 18. Stan Bertram Simpelveld; 19. Paul Cremers Gulpen; 20. Rob van Broekhoven Roosendaal;

Elite: 1. Hans Dekkers IJzendijke; 2. Raymond Werst Heerlen; 3. Pieter Vette Heinkenszand; 4. Sjors Roosen Goirle; 5. Mats Boeve Nijverdal; 6. Tjarco Cuppens Landgraaf; 7. Ruud Aerts Riel; 8. Luuk de Beer Bakel; 9. Tim Kerkhof Nistelrode; 10. Geert van der Weijst Reusel; 11. JurriŽn Bosters Steenbergen; 12. Jorn Knops Deventer; 13. Guy Bogaarts Maastricht; 14. Rob Tijdink Spaubeek; 15. Gerwin de Regt Nispen; 16. Tom Marcelis Eindhoven; 17. Raoul Poortvliet s-Heerenhoek; 18. Roy Eefting Apeldoorn; 19. Paul Hoondert Heinkenszand; 20. Guus de Graauw Wouwse Plantage;

Elite/Beloften/Amateurs-Vrouwen: 1. Sabrina Stultiens Meijel; 2. Monique van de Ree Willemstad; 3. Mary Rose Postma Maastricht; 4. Kyara Stijns Bunde; 5. Sandra van Veghel Esch; 6. Lauren Arnouts Rijsbergen; 7. Demi de Jong Ossendrecht; 8. Maud Kaptheijns Westerhoven; 9. Evy Kuijpers Lierop; 10. Inge Klep Schijndel; 11. Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 12. Lizzy Witlox Eindhoven; 13. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 14. Chantal Verstraten Roosendaal; 15. Sabine Rijkers Hapert; 16. Senna Feron Schimmert; 17. Marjolein Claessen Hoeven; 18. Hilde Oudman Onnen; 19. Charlotte Lenting Nijmegen; 20. Marieke van Wanroij Nijmegen;

Junior-Vrouwen: 1. Yara Kastelijn Neerkant; 2. Femke Geeris Geldrop; 3. Anouk Rijff Valkenswaard; 4. Nielske Bremmers Valkenswaard; 5. Cťline van Houtum Den Dungen; 6. Bryony van Velzen Sittard; 7. Nine Storms Grevenbicht; 8. Julie Burgmans Bergeijk; 9. Lot van Opstal Chaam; 10. Susanne Benders Helmond; 11. Puck Moonen Oirschot; 12. Daphne Guerra Teteringen;

Nieuweling-Meisjes; 1. Claudia Jongerius Hoogerheide; 2. Karlijn Swinkels Handel; 3. Kylie Waterreus Ulestraten; 4. Sarah van Wijnen Tilburg; 5. Susanne Meistrok Elshout; 6. Tessa Bos Oud-Beijerland; 7. Maaike Meistrok Elshout; 8. Inge van der Heijden Schaijk; 9. Manon van der Kroft Valkenswaard; 10. Gemma Esselaar Stein; 11. Sabine Hey Oosterhout; 12. Daimy Hellemons Hoeven; 13. Quinty van de Guchte Driewegen; 14. Famke van Dommelen Elshout; 15. Sharon Dommanschet Roosendaal; 16. Anouk Reen Eindhoven; 17. Ilona van Ginneken Gilze;

Masters 30+: 1. Michel Reep Breda; 2. Stefan Slager Beesd; 3. Nick Riddy Veghel; 4. Onno Lindhout Tholen; 5. Niels de Jong. Etten-Leur; 6. Joost Aelmans Cuijk;

Masters 40+: 1. Edwin Raats Helmond; 2. Cas Graafmans Rijen; 3. Stefan Verheijen Gemert; 4. Andy Knijpinga Utrecht; 5. Ronald van Engelshoven Sittard; 6. Marcel Stavast Nieuwendijk; 7. Raphael Gabriels Roosendaal; 8. Anton Graumans Rijsbergen; 9. Patrick de Grave Tholen;

Masters 50+: 1. Ron Paffen Milsbeek; 2. Frank Witlox Eindhoven; 3. John van Rullen Schijndel; 4. Albert van Beuningen Raamsdonksveer; 5. Peter Voesenek Breda;

Masters 60+: 1. Twan den Braber Hoeven; 2. Hans van Bavel Sint Anthonis; 3. Harry Kellenaers Venray; 4. Herman Hensen Cuijk; 5. Ben Pouwels Cuijk;

 

DK.ZUID-NEDERLAND.WEG.2014 .( 2014.06.09 )

Junioren: Junioren: 1. Jan Maas Huijbergen; 1. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 2. Bob Olieslagers Rijen; 3. Dylan Drent Spaubeek; 4. Jurjen Varkevisser Uden; 5. Wesley Peters Doenrade; 6. Max Gulickx Eindhoven; 7. Maik van der Heijden Schaijk; 8. Thomas Bosch Loosbroek; 9. Stef de Louwere Bladel; 10. Michael van Steen Alphen Nb; 11. Kaj Verhaegh Munstergeleen; 12. Max Notten Meerssen; 13. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 14. Koen Pisters Sibbe-Yzeren; 15. Lars Genders Meerssen; 16. Lex Mettler Schijndel; 17. Michael Janssen Beringe; 18. Luuk den Otter Schijndel; 19. Nick van Helvoirt Erp; 20. David Raaijmakers Nuenen;

Nieuwelingen: 1. Tom Peters Thorn; 2. Mitch Groot Brunssum; 3. Nils Sinschek Maastricht; 4. Art Bongers Venlo; 5. Niels Gort Thorn; 6. Willem Bok Maren-Kessel; 7. Ramon van Bokhoven Tilburg; 8. Paul Gruithuijzen Breugel; 9. Alden Chazan Arnhem; 10. Luca Vreeswijk Someren; 11. Glenn Janssen Stein; 12. Tom Manders Uden; 13. Bjarne Eussen 14. Guus Pril Best; 15. Koen van Helvoirt Erp;

Amateurs: 1. Stephan Lotz Maasmechelen; 2. Ward Schiffelers Sittard; 3. Bob Martens Beek Lb; 4. Daan Bongers Baarlo; 5. Jorrit de Haas Eersel; 6. Armand Kerckhoffs Maastricht; 7. Yannic Candel Berg en Terblijt; 8. Thomas Rieff Maastricht; 9. Tim Jongen Landgraaf; 10. Antoine Moonen Cuijk; 11. Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 12. Martijn Schippers Bergeijk; 13. Stan Janssen Goch; 14. Robin Boeren Maasbracht; 15. Tim Allen Engeland; 16. Patrick Houthooft Helmond; 17. Etienne Korff Cadier en Keer; 18. Michel Francois Hekelingen; 19. Kees-Jan Schuurman Eijsden; 20. Michel van de Wall Valkenswaard;

 

DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG.2015 .( 2015.05.25 )

Elite: 1. Twan Castelijns Hapert; 2. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 3. JurriŽn Bosters Steenbergen; 4. Marco Brus Schijndel; 5. Luc Loozen Voerendaal; 6. MichaŽl de Jong Goes; 7. Guy Bogaarts Maastricht; 8. Martin Kelderman Veenendaal; 9. Pieter Vette Heinkenszand; 10. Nicky Verdaasdonk Chaam; 11. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 12. Robert Solberg Neerbeek; 13. Rick Craenen Nederweert; 14. Bobby Balk Arnemuiden; 15. Lars Toma Bocholtz; 16. Jorrit de Haas Eersel; 17. Martijn van Merode Stein; 18. Roy van Heeswijk Sint-Oedenrode; 19. Nathan Traas Heinkenszand; 20. Tim Kleinloog Eindhoven;

Junioren: 1. Xavier Poels Oeffelt; 2. Tom Manders Uden; 3. Mitch Groot Brunssum; 4. Dylan Drent Spaubeek; 5. Maik van der Heijden Schaijk; 6. Nick van Helvoirt Erp; 7. Alden Chazan Arnhem; 8. Niels Gort Thorn; 9. Max Notten Meerssen; 10. Nils Sinschek Maastricht; 11. Lex Mettler Schijndel; 12. Thomas Langens Rosmalen; 13. Art Bongers Venlo; 14. Niels Verbruggen Nuenen; 15. Ivo Habets Sint Geertruid; 16. Kaj Verhaegh Munstergeleen; 17. Luc Eijssen Ulestraten; 18. Yves Stevens Valkenburg Lb; 19. Sander Meures Sittard; 20. Paul Gruithuijzen Breugel;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Minke Slingerland Oosterhout; 2. Maud Kaptheijns Westerhoven; 3. Lauren Arnouts Hoogeloon; 4. Kyara Stijns Bunde; 5. Evy Kuijpers Lierop; 6. Monique van de Ree Zundert; 7. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 8. Veerle Goossens Bakel; 9. Carleen Baas Den Dungen; 10. Ingeborg Bremmers Valkenswaard; 11. Marije Hengeveld Maastricht; 12. Marjolein Claessen Hoeven; 13. Noortje de Kort Dongen; 14. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden; 15. Hannah Ross Landgraaf; 16. Mirthe Wagenaar Wijbosch; 17. Femke Geeris Geldrop; 18. Anouk Rockx Oud-Gastel; 19. Sophie van Bakel Son; 20. Suzanne Verhoeven Belgie;

Amateurs/Sportklasse: 1. Michel Reep Breda; 2. Lars Quaedvlieg Maastricht; 3. Rob Linsen Waalre; 4. Jeroen Rombouts Kaatsheuvel; 5. Corne Hagenaars Oud-Gastel; 6. Robbin van de Geer Maastricht; 7. Marc van Grinsven Deurne; 8. Hans Dilling Nijmegen; 9. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 10. Ruben van Kempen Tilburg; 11. Ron Paffen Milsbeek; 12. Rein Cobussen Wijchen; 13. Germon Peeters Tilburg; 14. Nol van Loon Tilburg; 15. Patrick Houthooft Helmond; 16. Ralph Strijbosch Swalmen; 17. Robert Jan van den Braken Breda; 18. Jordy van Sambeeck Nijmegen; 19. Bram van Kooij Veldhoven; 20. Berry Roelofs Groesbeek;

Masters 30+: 1. Sander Dijkink Grave; 2. Ralf Steegs Arnhem; 3. Stefan Slager Beesd; 4. Joost Aelmans Cuijk;

Masters 40+: 1. Edwin Raats Helmond; 2. Stephan Lotz Maasmechelen; 3. Antoine Moonen Cuijk; 4. Stan Janssen Goch; 5. Stefan Verheijen Gemert; 6. Ronny Bossers Waalwijk; 7. Andrew O'Hara Grave; 8. Jack Wenders Gulpen; 9. Rodney Deen 10. Etienne Korff Cadier en Keer; 11. Sven Jacobs Heerlen; 12. Gianni Schim Vierlingsbeek;

Masters 50+: 1. Frank Witlox Eindhoven; 2. Wim Habets Sittard; 3. Jos van der Horst Nijmegen; 4. Roger Pauwels Nijmegen; 5. Kees-Jan Schuurman Eijsden; 6. Tim Verpoort Gennep; 7. Jo Montforts Wassenberg; 8. Peter Schmitz Geleen; 9. Albert van Beuningen Raamsdonksveer; 10. Wilbert Sijstermans Landgraaf;

Masters 60+: 1. Hans van Bavel Sint Anthonis; 2. Twan den Braber Hoeven; 3. Henry Gerrits Sint Michielsgestel; 4. Rene Balm Drunen; 5. Rudi Lammens Oostburg; 6. Harry Kellenaers Venray; 7. Ben Pouwels Cuijk;

 

DK.REGIO-ZUID-NEDERLAND.WEG.2015 .( 2015.05.25 )

Beloften: 1. Twan Brusselman Helmond; 2. Jim Lindenburg Wateringen; 3. Dick Janssen. Velden; 4. Bart Dielissen Breda; 5. Paul Cremers Gulpen; 6. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 7. Pim van de Klundert Woensdrecht; 8. Bryan van Rutten Roosendaal; 9. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 10. Janno de Bruijn Rijsbergen; 11. Wayne Stijns Bunde; 12. Rob van Broekhoven Roosendaal; 13. Koen van de Klundert Woensdrecht; 14. Remco Esselaar Stein; 15. Marc Kivits Schijndel; 16. Kevin Kooyman Zevenhuizen Zh; 17. Emiel Molenschot Zundert; 18. Eloy Raas Hendrikskinderen; 19. Pim Erren Velden; 20. Beau Duvigneau Zutphen;

Junior-Vrouwen: 1. Karlijn Swinkels Handel; 2. Kylie Waterreus Ulestraten; 3. Sabine Hey Oosterhout; 4. Gemma Esselaar Stein; 5. Kim Lahaije Tilburg; 6. Cťline van Houtum Den Dungen; 7. Julie Burgmans Bergeijk; 8. Yara Kastelijn Neerkant; 9. Tessa Bos Oud-Beijerland; 10. Maxime de Jonghe Axel; 11. Claudia Jongerieus Hoogerheide; 12. Celesta op den Brouw Sint Maartensdijk; 13. Nielske Bremmers Valkenswaard; 14. Daimy Hellemons Hoeven; 15. Susanne Benders Helmond; 16. Ilona van Ginneken Gilze; 17. Inge van Ginneken Heerle; 18. Nine Storms Grevenbicht; 19. Sharon Dommanschet Roosendaal;

Nieuweling-Meisjes: 1. Inge van der Heijden Schaijk; 2. Susanne Meistrok Elshout; 3. Manon van der Kroft Valkenswaard; 4. Britt Knaven Strijbeek; 5. JoŽlla Jongenelen Roosendaal; 6. Aniek van Alphen Hapert; 7. Sarah van Wijnen Tilburg; 8. Quinty Bouckaert Lisse; 9. Sylvie Swinkels Handel; 10. Famke van Dommelen Elshout; 11. Quinty van de Guchte Driewegen; 12. Daphne Mesu Middelburg; 13. Jojanne van Leeuwen Banholt; 14. Elodie Kuijper Tilburg; 15. Edie Barten Stevensweert; 16. Joyce Arrammach Maastricht; 17. Lisette Schoon Best; 18. Anouk Reen Eindhoven; 19. Ivy Weterings Roosendaal;

 

DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG.2018 .( 2018.05.21 )

Beloften:1. Nils Sinschek Maastricht; 2. Timo de Jong Goes; 3. Jordi van Loon Lage-Zwaluwe; 4. Roel van der Stegen Sittard; 5. Giel Meesen Susteren; 6. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 7. Jasper Haest Roosendaal; 8. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 9. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 10. Teun Teulings Breugel; 11. Alain Broos Baarle-Nassau; 12. Lars Akkermans Ossendrecht; 13. Ivo Habets Sint-Geertruid; 14. Kevin Haest Rijsbergen; 15. Pim van de Klundert Woensdrecht; 16. Tom Jansen Steenbergen; 17. Bart Sitters Zegge; 18. Wesley Floren Ossendrecht; 19. Jesse Huijbregts Roosendaal; 20. Koen van Helvoirt Erp;

Elite: 1. Maarten van Trijp 2. Bart Dielissen Breda; 3. Rob van Broekhoven Roosendaal; 4. Daan Meijers Dongen; 5. Eloy Raas Middelburg; 6. Pieter Vette Heinkenszand; 7. Pim Erren Venlo; 8. Luuk van Helden Vlodrop; 9. Koen van de Klundert Woensdrecht; 10. Paul Cremers Gulpen; 11. Robbie Gevers Schijndel; 12. Jeroen Janssen Nijmegen; 13. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 14. Roy Guequierre Tholen; 15. Daaf Koemans Terheijden; 16. Remco Esselaar Stein; 17. Robbin van de Geer Maastricht; 18. Max Hendrikx Hapert; 19. Roy Gijzel s-Heer-Arendskerke; 20. Michael-Angelo Romana Tilburg;

Junioren: 1. Kars ten Boske Wintelre; 2. Kelvin Kanen Bergeijk; 3. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 4. Luuk van Gestel Moergestel; 5. Jochem Kerckhaert Schoondijke; 6. Roy Dirven Bergeijk; 7. Bart Artz Wintelre; 8. Pieter de Groof Heeze; 9. Melvin Lindelauf Gulpen; 10. Dylan Strik Heerlen; 11. Luca van den Boom Boekel; 12. Maarten de Nijs Huijbergen; 13. Arjan Poleij Kruiningen; 14. Wouter Hopmans Hoogerheide; 15. Tom Smeets Reuver; 16. Dennis Willems Boxmeer; 17. Noah Vreeswijk Someren; 18. Nils Jansen Middelaar; 19. Jeroen Haest Rijsbergen; 20. Martijn Rškers Bavel;

Nieuwelingen: 1. Rowdy Reunis Hulst; 2. Vik Smulders Loon op Zand; 3. Huub Artz Wintelre; 4. Niels Luiten Brunssum; 5. Daan Douven Herten; 6. Lars Zoomers Maastricht; 7. Tim Hennekam Zundert; 8. Luuk Spijker Sleeuwijk; 9. Mark de Groot Hoeven; 10. Mathijs de Kok Steenbergen; 11. Roan Konings Oudenbosch; 12. Marijn Maas Huijbergen; 13. Max Mosmuller s-Hertogenbosch; 14. Pieter Prosman Zaltbommel; 15. Danny van Lierop Someren; 16. Frans Ledoux Landgraaf; 17. Dann Gobbels Kerkrade; 18. Jochem Widdershoven Brunssum; 19. Tijn Louwerensen Schijndel; 20. Sven Mulder Raamsdonksveer;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Monique van de Ree Etten-Leur; 2. Bryony van Velzen Sittard; 3. Kirsten Peetoom Maastricht; 4. Minke Slingerland Oosterhout; 5. Evy Kuijpers Lierop; 6. Ymke Stegink Berlicum; 7. Susanne Meistrok Elshout; 8. Claudia Jongerius Hoogerheide; 9. Cťline van Houtum Den Dungen; 10. Femke Geeris Geldrop; 11. Daimy Hellemons Hoeven; 12. Aniek van Alphen Hapert; 13. Karlijn Swinkels Handel; 14. Celesta op den Brouw Sint Maartensdijk; 15. Anouk Rijff Valkenswaard; 16. Kylie Waterreus Ulestraten; 17. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 18. Maaike Brandwagt Sittard; 19. Sophie van Bakel Maastricht; 20. Quinty van de Guchte Driewegen;

Junior-Vrouwen: 1. Femke Gerritse Rosmalen; 2. Sylvie Swinkels Handel; 3. Elisa Sernť Breda; 4. Pien Limpens Obbicht; 5. Julia van Bokhoven Tilburg; 6. Silke Smulders Loon op Zand; 7. Anna van Wersch Tilburg; 8. Dieke Hendriks Vught; 9. Lisa Dorussen Beuningen; 10. Sanne Jongenelen Steenbergen; 11. Lisette Schoon Best; 12. Daphne Mesu Middelburg; 13. Regina Martens Helmond; 14. Lotte Akkermans Ossendrecht;

Nieuweling-Meisjes: 1. Nina Spapen Rijen; 2. Elise Uijen Herpen; 3. Lisa van Helvoirt Erp; 4. Scarlett Souren Meerssen; 5. Maureen Arens Kruiningen; 6. Bente van den Nouweland Rijen; 7. Anoek Kuijpers Gilze; 8. Silke Blei Herwenen; 9. Iris Timmermans Bingelrade; 10. Mijntje Geurts Luyksgestel; 11. Lisanne de Munnik Kapelle; 12. Lieke Janssen Panningen; 13. Lonneke Prevaes Valkenswaard; 14. Mandy Hesselberth Kaatsheuvel;15. Borg Senneker Breda; 16. Merel Korstanje Tilburg; 17. Femke Gort Echt; 18. Danigue van den Boomen Bladel; 19. Stien Josemanders Loosbroek;

Amateurs: 1. Peter de Winter Wolphaartsdijk; 2. Koen Wulterkens Boxmeer; 3. Dirk van Leuken Best; 4. Berto van Dam Bijschrijver 5. Jelle de Poorter Best; 6. Guus de Graauw Etten-Leur; 7. Nick Sesink Bergeijk; 8. DaniŽl Bijlenga Arnhem; 9. Dennis Willemsen Helmond; 10. Nol van Loon Breda; 11. Stef van den Bosch Milheeze; 12. Twan Kops Veldhoven; 13. Dennis Vugts Moergestel; 14. Joris de MŲnnink Eindhoven;

Masters 30+: 1. Timo Fransen Weurt; 2. Dennie Hulsen Schijndel; 3. Stefan Laurijssen Oud-Gastel; 4. Sander Dijkink Odiliapeel; 5. Stef van der Hijden Nijmegen; 6. Erik Nekkers Vught; 7. Roel van Gameren Veghel; 8. Jurgen Verbocht Roosendaal; 9. Martijn Alberts Breda; 10. Nick Riddy Veghel; 11. Jeroen Hendriks. Boxmeer; 12. Tom Meulendijks Nijmegen; 13. Rein Cobussen Wijchen;

Masters 40+: 1. Marcel Webers Milsbeek; 2. Edwin Raats Helmond; 3. Ruud Goorden Roosendaal; 4. Martijn Alberts Breda; 5. Edgar van Meer Nispen; 6. Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 7. Philco Doornbusch Loon op Zand; 8. Joost Aelmans Uden; 9. Vincent van Wersch Tilburg;

Masters 50+: 1. Andrew O'Hara Grave; 2. John van Rullen Schijndel; 3. Stan Janssen Siebengewald 4. Joost van Bezooijen Nijmegen; 5. Jos van der Wijst Sint-Oedenrode;

Masters 60+: 1. Ron Paffen Milsbeek;

 

DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG.2019 .( 2019.06.09 )

Beloften:1. Kelvin Kanen Bergeijk; 2. Bas Sitters Zegge; 3. Kevin Reuvers Zevenbergen; 4. Wessel Verschueren Ulicoten; 5. Teun Teulings Breugel; 6. Jochem Kerckhaert Schoondijke; 7. Melvin Lindelauf Gulpen; 8. Ramon van Bokhoven Tilburg; 9. Philip Heijnen Oeffelt; 10. Geert Verheijen Rijsbergen; 11. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 12. Luuk van Gestel Moergestel; 13. Xavier Poels Oeffelt; 14. Jesse Huijbregts Roosendaal; 15. Lars Akkermans Ossendrecht; 16. Maikel Stam Sprang-Capelle; 17. Luuk Herben Gronsveld; 18. Kevin Haest Rijsbergen; 19. Harm Celi Oosterhout; 20. Frenky van der Vorst Halsteren;

Elite-Man: 1. Tom Vermeer Wuustwezel; 2. Bram de Kort Dongen; 3. Remco Esselaar Stein; 4. Giel Meesen Susteren; 5. Pieter van Oirschot Best; 6. Hans Dekkers IJzendijke; 7. Stan Godrie Zundert; 8. Jasper de Laat Moergestel; 9. Kevin Minten Mill; 10. Roy Gijzel s-Heer Arendskerke; 11. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 12. Rowan Bergmans Maren-Kessel; 13. Robbie Gevers Schijndel; 14. Sam Muskens Tilburg; 15. Stefan Hubers Vinkel; 16. Rob van Broekhoven Roosendaal; 17. Jeffrey Doornbusch Breda; 18. Daaf Koemans Terheyden; 19. Stefan Laurijssen Oud-Gastel; 20. Robbin van de Geer Maastricht;

Junioren: 1. Hidde van Veenendaal Dongen; 2. Kevin Arrammach Maastricht; 3. Mathijs de Kok Steenbergen; 4. Pieter de Groof Heeze; 5. Dennis Willems Boxmeer; 6. Sven Pijnenburg Raamsdonksveer; 7. Jordan Habets Sint-Geertruid; 8. Tom Smeets Reuver; 9. Remon Delnoije Mechelen; 10. Wouter Hopmans Hoogerheide; 11. Gianni Pavone Steenbergen; 12. Noah Vreeswijk Someren; 13. Lars Hohmann Oosterhout; 14. Arjan Poleij Kruiningen; 15. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 16. Pete Uptegrove Sint Michielsgestel; 17. Rick Wouters Bergeijk; 18. Dylan Strik Heerlen; 19. Mark de Groot Hoeven; 20. Daan Adams Budel;

Nieuwelingen: 1. Jesse Kramer Borkel en Schaft; 2. Joren de Gruijter Breda; 3. Vik Smulders Loon op Zand; 4. Danny van Lierop Someren; 5. Jeremy Melis Dongen; 6. NoŽl Rokven Sint Jansteen; 7. Bjorn Baudoin Valkenswaard; 8. Jari Prins Hank; 9. Wout Joore Neer; 10. Moreno Tak Fijnaart; 11. Daan van den Eijnden Prinsenbeek; 12. Roan Konings Oudenbosch; 13. Sven Mulder Raamsdonksveer; 14. Sep van Bommel Herkenbosch; 15. Max Mosmuller s-Hertogenbosch; 16. Dann Gobbels Kerkrade; 17. Rowan van Oord Hank; 18. Brent Broosus Huybergen; 19. Ian Lindelauf Gulpen; 20. Romano Haan Landgraaf;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen 1. Evy Kuijpers Lierop; 2. Minke Slingerland Oosterhout; 3. DŤvon Kuijstermans Oudenbosch; 4. Monique van de Ree Etten-Leur; 5. Kylie Waterreus Ulestraten; 6. Thalita de Jong Hoogerheide; 7. Cťline van Houtum Den Dungen; 8. Senna Feron Schimmert; 9. Claudia Jongerius Hoogerheide; 10. Sharon Dommanschet Roosendaal; 11. Quinty van de Guchte Driewegen; 12. Femke Geeris Someren; 13. Yva Geluk Muiddelburg; 14. Tessa Veen - Backhuijs Eindhoven; 15. Dominique van der Stelt Genderen; 16. Ingrid van den Wijngaard Oosterhout; 17. Sylvie Swinkels Handel; 18. Sabine Hey Oosterhout; 19. Sophie van Bakel Maastricht; 20. Sarah Ten Hartog Koewacht;

Junior-Vrouwen: 1. Silke Smulders Loon op Zand; 2. Shirin van Anrooij Kapelle; 3. Femke Gerritse Rosmalen; 4. Lieke Janssen Panningen; 5. Anna van Wersch Tilburg; 6. Elisa Sernť Breda; 7. Pien Limpens Obbicht; 8. Lisa van Helvoirt Erp; 9. Lotte Akkermans Ossendrecht; 10. Lisa Dorussen Beuningen; 11. Borg Senneker Zundert; 12. Lisanne de Munnik Kapelle; 13. Sanne Jongenelen Steenbergen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Denise Mertens Breda; 2. Bente van den Nouweland Rijen; 3. Maureen Arens Kruiningen; 4. Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk; 5. Femke Gort Echt; 6. Femke Thoolen Hulsberg; 7. Britt Kerste Aarle-Rixtel; 8. Mirre Knaven Strijbeek; 9. Jony van den Eijnden Gemert; 10. Bibi Arts Uden; 11. Scarlett Souren Meerssen; 12. Britt de Grave Tholen; 13. Pem Hoefmans Alphen; 14. Iris Timmermans Bingelrade; 15. Sanne Lazeroms Boxmeer; 16. Emmelie de Kok Steenbergen; 17. Elise Uijen Herpen; 18. Dewy van Gijsel Axel; 19. Anne Schumacher Horst; 20. Lonneke Prevaes Valkenswaard;