DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.TIJD.2007 .( 2007.05.17 )

Beloften: 1. Tom Marcelis Eindhoven; 2. Tom Schellekens Gemonde; 3. Marcel Kamsma Nuenen; 4. Jos Castelijns Eersel; 5. Koen Verburg Zeeland; 6. Jan Coolen Geldrop; 7. Roy de Waal Westerhoven; 8. Randy de Rijck Brunssum;

Elite: 1. Tjarco Cuppens Landgraaf; 2. Antoine de Haan Boxmeer; 3. Bernt Hamers Schijndel; 4. Marc Habets Simpelveld; 5. Dennie Hulsen Schijndel; 6. Bob Pennings Boxtel; 7. Mark Spierings Den Dungen;

Junioren: 1. Maurice de Bekker Rosmalen; 2. Erik Bierens Duizel; 3. Nick Bierens Bergeijk; 4. Maik Wensink Aalten; 5. Michael Sterk Velddriel; 6. Remco Peters Grave; 7. Mitch Pluijmaekers Valkenburg Lb; 8. Yannick Janssen Beringe; 9. Henke Heldens Ottersum; 10. Ricardo Robben Vught; 11. Harm van der Sanden Nuland; 12. Dave de Best Noordwijk Zh; 13. Rob van Gameren Berlicum; 14. Chipo van der Schoot Sint-Oedenrode; 15. Yorick van Horik Deurne; 16. Dennis Wieleman Santpoort-Noord;

Nieuwelingen: 1. Koen van Roosmalen Sint-Oedenrode; 2. Robbert de Greef Geldrop; 3. Dirk de Bekker Rosmalen; 4. Brian Brusselman Helmond; 5. Kay Welten Moergestel; 6. Lex van der Burgt Berghem; 7. Rik van Aaken Vessem; 8. Triston Martens Berghem; 9. Stefan Boeve Nijverdal; 10. Sjors Roosen Goirle; 11. Tim Opdam Liessel; 12. Jens Coppens Noordhoek; 13. Orry de Beer Sint-Oedenrode; 14. Bart Heinsius Best; 15. Wesly Theunissen Venlo; 16. Tom van Heeswijk Sint Michielsgestel; 17. Robbie Gevers Schijndel; 18. Frank Lathouwers Sint-Oedenrode; 19. Nigel Fermont Roermond; 20. Rutger Derksen Sint-Oedenrode;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Veronique Duivelshof Eindhoven; 2. Mascha Pijnenborg Drunen; 3. Marion Bax Bavel; 4. Rian Nijmeijer Utrecht; 5. Ursi Hondtong Leuth;

Junior-Vrouwen: 1. Kirsten Niessen Veenendaal; 2. Daisy Vos Tilburg; 3. Nina Roelofs Berghem;

Nieuweling-Meisjes: 1. Lotte van Hoek Vlijmen; 2. Francis Keizer Doetinchem; 3. Daphne Kastelijn Den Dungen; 4. Ymke Stegink Naarden; 5. Nadine Veldman Reuver; 6. Lana Verberne Lierop; 7. Irene van Lith Bladel; 8. Nancy van der Burg Delfgauw;

 

DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.TIJD.2019 .( 2019.06.12 )

Beloften: 1. Timo de Jong Goes; 2. Kelvin Kanen Bergeijk; 3. Xavier Poels Oeffelt; 4. Jesse Huijbregts Roosendaal; 5. Wout van Elzakker Hoogerheide; 6. Alain Broos Baarle-Nassau; 7. Rico van Damme Yerseke; 8. Wessel Verschueren Ulicoten; 9. Lars Timmers Kaatsheuvel; 10. Roy Dirven Bergeijk; 11. Luuk van Gestel Moergestel; 12. Kars ten Boske Wintelre; 13. Bob Kerkhofs Wouw; 14. Jules de Cock Eindhoven; 15. Kevin Reuvers Zevenbergen; 16. Guus Pril Best;

Elite-Man: 1. Tom Vermeer Wuustwezel; 2. Daaf Koemans Terheyden; 3. Bryan van Rutten Breda; 4. Jeffrey Doornbusch Breda; 5. Stefan Laurijssen Oud-Gastel; 6. Ardjan van der Linden Eindhoven; 7. Stefan Hubers Vinkel; 8. Marco van Schijndel Sint-Oedenrode;

Junioren: 1. Lars Hohmann Oosterhout; 2. Hidde van Veenendaal Dongen;3. Mathijs de Kok Steenbergen; 4. Geert van Kappel Sleeuwijk; 5. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 6. Jody Jochems Sint Anthonis; 7. Marijn Maas Huijbergen; 8. Martijn Rasenberg Terheijden; 9. Pieter de Groof Heeze; 10. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 11. Wouter Hopmans Hoogerheide; 12. Rowdy Reunis Hulst; 13. Stan van den Bergh Oud-Gastel; 14. Gianni Pavone Steenbergen; 15. Dennis Willems Boxmeer; 16. Ward de Schepper Made; 17. Pieter Prosman Zaltbommel; 18. Thijs van den Broek Gilze; 19. Thomas Verdonck Wouwse Plantage; 20. Mika Sardina Helmond;

Nieuwelingen: 1. Jesse Kramer Borkel en Schaft; 2. Tom van de Weijdeven Eindhoven; 3. Max Mosmuller s-Hertogenbosch; 4. Vik Smulders Loon op Zand; 5. Nol Rokven Sint Jansteen; 6. Bas van Leijsen Molenschot; 7. Moreno Tak Fijnaart; 8. Jeremy Melis Dongen; 9. Jari Prins Hank; 10. Joren de Gruijter Breda; 11. Ruud van Gestel Moergestel; 12. Tim van Leijsen Molenschot; 13. Sven Mulder Raamsdonksveer; 14. Sieb van der Pas Heeswijk-Dinther; 15. Casper Vos Heinkenszand; 16. Tijn Leus Sint-Oedenrode; 17. Marijn Dingemans Lage Zwaluwe; 18. Daan van den Eijnde Gemert; 19. Daan van den Eijnden Prinsenbeek; 20. Luke Leus Sint-Oedenrode;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Claudia Jongerius Hoogerheide; 2. Dvon Kuijstermans Oudenbosch; 3. Minke Slingerland Oosterhout; 4. Yara Kastelijn Neerkant; 5. Ingrid van den Wijngaard Oosterhout; 6. Dieke Hendriks Vught; 7. Sharon Dommanschet Roosendaal; 8. Yva Geluk Muiddelburg; 9. Sarah Ten Hartog Koewacht; 10. Lisette Schoon Best;

Junior-Vrouwen: 1. Silke Smulders Loon op Zand; 2. Shirin van Anrooij Kapelle; 3. Femke Gerritse Rosmalen; 4. Sanne van Heel Zaltbommel; 5. Lisa Dorussen Beuningen; 6. Sanne Jongenelen Steenbergen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Maureen Arens Kruiningen; 2. Britt de Grave Tholen; 3. Silke Blei Hurwenen; 4. Bente van den Nouweland Rijen; 5. Anouk Naalden Lepelstraat;

Masters 30+: 1. Timo Fransen Weurt; 2. Jurgen Verbocht Roosendaal; 3. Guus de Graauw Etten-Leur; 4. Harm Verhoeven Rosmalen; 5. Edgar van Meer Nispen; 6. Felipe de Jong Nijmegen; 7. Twan den Braber Hoeven;