DK.REGIO-WEST.WEG.2000.(2000.06.12)

Dames: 1. Leontien Van Moorsel-Zijlaard Rotterdam; 2. Esther van der Helm Moordrecht; 3. Sissy van Alebeek Rotterdam; 4. Wendy Kramp Klaaswaal; 5. Sabrina Raaijmakers Eindhoven; 6. Daphne Hoeve Tilburg; 7. Afke Sijm Wognum; 8. Astrid van Tol Nieuwveen; 9. Francis Linthorst Amsterdam; 10. Kristy Miggels Belfeld; 11. Maaike Hunik Boskoop; 12. Joyce van den Nulft Spijkenisse; 13. Caria Ammerlaan Schipluiden; 14. Annuska van Vlaenderen Hellevoetsluis; 15. Patrica Hermes Liempde; 16. Emma van den Baard Berkel en Rodenrijs; 17. Ellemiek Zaal Bergschenhoek; 18. Caroline Slikker Broek op Langedijk; 19. Liesbeth Zeeman Oudkarspel; 20. Maroesja Berkhout Schipluiden;

Junioren-Dames: 1. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 2. Vera Koedoorder Bovenkarspel; 3. Adrie Visser Wieringerwerf; 4. Saskia Kaagman Zaandam; 5. Marlies Schonermarck Amsterdam; 6. Catharina Mulders Rotterdam; 7. Wietske Hollegein Vlaardingen; 8. Susan Hartog Jisp; 9. Jessica van Dijk Ter Aar;

Nieuwelingen-Dames: 1. Miranda Vierling Rijswijk; 2. Suzanne de Goede Zoeterwoude;3. Sandra Duin Alkmaar; 4. Mariette Gouweloos Mijnsheerenland; 5. Sylvia Mooijer Volendam; 6. Linda van den Beukel Monster; 7. Greet van Lith Noorden; 8. Josť de Jong Amstelveen; 9. Yvonne Godde Hendrik-ido-Ambacht; 10. Deborah Scharloo Dordrecht; 11. Cynthia van Campen Hoofddorp; 12. Chantal Cassee Haarlem; 13. Sara Mouris Ouderkerk aan de Amstel;

 

DK.REGIO-WEST.WEG.2001 .( 2001.06.04 )

Dames: 1. Leontien van Moorsel Nieuwerkerk aan den IJssel; 2. Sissy van Alebeek Rotterdam; 3. Sonja Pfister-v.Kuik Eindhoven; 4. Andrea Bosman Schiedam; 5. Esther van der Helm Moordrecht 6. Sabrina Raaijmakers Eindhoven; 7. MariŽlle van Scheppingen Uithoorn; 8. Catharina Mulders Rotterdam; 9. Caroline Slikker Broek op Langedijk; 10. Corrien van Haastert Waddinxveen; 11. Astrid van Tol Nieuwveen; 12. Ellen de Weert Lepelstraat; 13. Josť Laan Volendam; 14. Daphne Hoeve Tilburg; 15. Ellemieke Zaal Bergschenhoek; 16. Yvonne Hijgenaar Koedijk; 17. Regina van Zuijlen Oudewater; 18. Kristy Miggels Belfeld; 19. Susan Hartog Jisp; 20. Laura Verhoeven Amsterdam;

Junior-Dames: 1. Vera Koedooder Bovenkarspel; 2. Miranda Vierling Den Haag; 3. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 4. Adrie Visser Wieringerwerf; 5. Sandra Duin Alkmaar; 6. Christa Pirard Sprundel 7. Wietske Hollegien Vlaardingen; 8. Linda van den Beukel Monster; 9. Greet van Lith Noorden 10. Jessica van Dijk Ter Aar 11. Josť de Jong Amstelveen; 12. DaniŽlle Blaas Zaandam; 13. Linda Veen Amsterdam; 14. Yuli Veen Duivendrecht;

Nieuwelingen-Meisjes:1. Esther Kassing Almere; 2. MariŽtte Gouweloos Mijnsheerenland; 3. Sanne Hokke Zaandam; 4. Marjolijn GŲdde Hendrik-ido-Ambacht; 5. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 6. Floorje Dekker Dirkshoorn 7. Eva Heymans 8. Chantal Cassee Haarlem; 9. Esther Kortekaas Voorhout; 10. Joyce Vijverberg De Lier; 11. Sandra van Dorp Hoogmade; 12. Gwen Kuiper Delft; 13. Keetie Pieters

 

DK.REGIO-WEST.WEG.2002 .( 2002.05.20 )

Elite/Beloften-Vrouwen:1. Sissy van Alebeek Rotterdam; 2. Corrien van Haastert Waddinxveen; 3. Leontien van Moorsel-Zijlaart Rotterdam; 4. Vera Koedooder Bovenkarspel; 5. Martine Bras Helmond; 6. Yvonne Brunen Nunspeet 7. Adrie Visser Wieringerwerf; 8. Esther van der Helm Moordrecht 9. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 10. Catharina Mulders Rotterdam; 11. Angela Hillenga Finsterwolde; 12. Afke Sijm Wognum; 13. Kristy Miggels Belfeld; 14. Caroline Slikker Broek op Langedijk; 15. Ellemieke Zaal Bergschenhoek; 16. MariŽlle Romme-v. Scheppingen Uithoorn; 17. Olga van Velzen Hazerswoude; 18. Yvonne Hijgenaar Koedijk; 19. Regina van Zuijlen Oudewater; 20. Wendie Kramp Nieuw-Beijerland;

Junioren-Dames: 1. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 2. Miranda Vierling Den Haag; 3. Christa Pirard Sprundel 4. Sandra Duin Alkmaar; 5. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 6. Eva Heijmans Diemen; 7. Esther Kortekaas Voorhout; 8. MariŽtte Gouweloos Mijnsheerenland; 9. Esther Kassing Almere; 10. DaniŽlle Blaas Zaandam; 11. Famke Kweekel Goedereede; 12. Linda van den Beukel Monster; 13. Evelien Post Rotterdam; 14. Deborah Scharloo Dordrecht;

Nieuwelingen-Dames: 1. Roxane Knetemann Krommenie; 2. Suzanne van Veen Naaldwijk 3. Joukje Braam Warmenhuizen; 4. Marjolijn GŲdde Hendrik-ido-Ambacht; 5. Birgitta Wind Muiderberg; 6. Elisabeth Bakker Wieringerwerf; 7. Romy Kassing Almere; 8. Marlijn Binnendijk Zuid-Scharwoude; 9. Carola Groeneveld Werkendam; 10. Sandra van Dorp Hoogmade; 11. Gwen Kuiper Delft; 12. Ramona Koenen Jisp; 13. Jennifer van Staten Rotterdam; 14. Lisette de Koning Middelie; 15. Nelleke Pomper Warmenhuizen; 16. Rianne Kaal Alkmaar; 17. Sofie van Horik Heukelum;

 

DK.REGIO-WEST.WEG.2003 .( 2003.06.09 )

Elite/Beloften-Vrouwen.Weg: 1. Vera Koedooder Bovenkarspel; 2. Sissy Van Alebeek Amsterdam; 3. Catharina Mulders Rotterdam; 4. Andrea Bosman Amstelveen; 5. Yvonne Brunen Nunspeet; 6. Wendie Kramp Nieuw-Beijerland; 7. Olga Van Velzen Hazerswoude; 8. Corrien van Haastert Waddinxveen; 9. Francis Linthorst Ooij; 10. Eefje Ottevanger Eindhoven; 11. Yvonne Hijgenaar Koedijk; 12. Annelies de Jong Amsterdam; 13. Miranda Vierling ís-Gravenhage; 14. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 15. Aukje De Koning Alkmaar; 16. Marie Hiemstra Nootdorp; 17. Kristy Miggels Belfeld;18. Caroline Slikker Broek op Langedijk; 19. Willeke van der Weide Leiden; 20. Renita Appeldorn Den-Haag;

Junioren-Vrouwen.Weg: 1. Iris Slappendel Ouderkerk a/d IJssel; 2. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 3. Eva Sijm Wieringerwaard; 4. Esther Kassing Almere; 5. Joukje Braam Warmenhuizen; 6. Esther Kortekaas Voorhout; 7. Marjolijn GŲdde H.I. Ambacht; 8. Eva Heijmans Diemen; 9. Sanne Hokke Zaandam; 10. Kirsten Kruizenga Noordbroek; 11. Sylvia Strik Honselersdijk; 12. Marlijn Binnendijk Zuid Scharwoude; 13. Suzanne Panjer Rhoon; 14. Chanel Stoop Heerhugowaard; 15. Marlous Spaargaren Kudelstaart; 16. Evelien Post Rotterdam; 17. Sandra van Dorp Hoogmade; 18. MariŽtte Gouweloos Mijnsheerenland; 19. Carola Groeneveld Werkendam; 20. Gwen Kuiper Delft;

Nieuwelingen-Meisjes: 1. Roxane Knetemann Krommenie; 2. Jolinda Lute Limmen; 3. Suzanne van Veen Naaldwijk; 4. Jennifer van Staten Rotterdam; 5. Amanda Bongaards De Lier; 6. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 7. Kelly van de Berg Honselersdijk; 8. Sofie van Horik Heukelum; 9. Wietske Bol Avenhorn; 10. Sigrid Jochems Vianen; 11. Selina Verhulst Oud-Beijerland;

 

DK.REGIO-WEST.WEG.2005 .( 2005.05.15 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 2. Claudia Witteveen Teuge; 3. Marije Profijt Hoogeveen; 4. Sandra van Veghel Rosmalen; 5. Marlijn Binnendijk Zuid-Scharwoude; 6. Patricia Ammerlaan Delft; 7. Esther Kortekaas Voorhout; 8. Andrea Bosman Amstelveen; 9. Vera Koedooder Bovenkarspel; 10. Josephine Groenveld Folsgare; 11. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 12. Suzanne Wiertsema Breezand; 13. Trisha Borst Zaandam; 14. Yvonne Hijgenaar Koedijk; 15. Marlous Spaargaren Kudelstaart; 16. Aukje de Koning Alkmaar; 17. Joukje Braam Warmenhuizen; 18. Sylvia Strik Honselersdijk; 19. Marjolijn GŲdde Hendrik-ido-Ambacht; 20. Famke Kweekel Goedereede;

Junioren-Vrouwen: 1. Denise van Beers Spijkenisse; 2. Sigrid Jochems Vianen; 3. Roxane Knetemann Krommenie; 4. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 5. Yvonne Baltus Wieringerwaard; 6. Nina Kessler Velserbroek; 7. Wietske Bol Avenhorn; 8. Maxime Groenewegen Amsterdam; 9. Anne Heijkoop Amersfoort; 10. Yvonne Leezer s-Gravenzande; 11. Suzanne van Veen Naaldwijk; 12. Lieke Geurts Krimpen aan den IJssel;

Nieuwelingen-Meisjes: 1. Elise van Hage Noordwijkerhout; 2. Nicole Pieters Hoofddorp; 3. Chantal Blaak Zuidland; 4. Denise van Pierre Wilnis; 5. Barbara de Ridder Noordwijk; 6. Marit Huisman Lutjebroek; 7. Tamara Blom Tiel; 8. Ivanka Dijkxhoorn Rijswijk; 9. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 10. Sanne Verhart Wassenaar; 11. Trudie Speksnijder Lekkerkerk; 12. Anouk Ligthart Twisk; 13. Laura Panneman Rijswijk; 14. Judith Bloem Kwintsheul;15. Nathalie Meijer Voorhout; 16. Ashley Korsman Hoogvliet; 17. Britt Jochems Vianen; 18. Michelle de Kip Hoorn; 19. Thamara Pijpers Ridderkerk; 20. Nanci Zentveld Egmond-Binnen;

 

DK.REGIO-WEST.WEG.2006 .( 2006.06.05 )

Elite-Vrouwen/Vrouwern-B: 1. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 2. Mieke van der Burg Pijnacker; 3. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 4. Sissy van Alebeek Schijndel; 5. Vera Koedooder Bovenkarspel; 6. Esther Pennings Amsterdam; 7. Regina Bruins Leiderdorp; 8. Linda Schepers Sittard; 9. Petra Dijkman Eindhoven; 10. Aukje de Koning Middelie; 11. Denise van van Beers Spijkenisse; 12. Irene Lako Diemen; 13. Rylana Soepenberg Delft; 14. Mirjam van Dijk Pijnacker; 15. Angelique Linders Ysselsteyn LB; 16. Patricia Ammerlaan Delft; 17. Marie-Sophie Hiemstra Nootdorp; 18. Janet Lassche Amsterdam; 19. Anneke Lubeek Puttershoek; 20. Krista Meesterburrie Alphen aan den Rijn;

Junioren-Vrouwen: 1. Chantal Blaak Zuidland; 2. Nina Kessler Velserbroek; 3. Marit Huisman Lutjebroek; 4. Yvonne Baltus Wieringerwaard; 5. Amanda Bongaards De Lier; 6. Anouk Ligthart Twisk; 7. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 8. Ruth Springer Heerhugowaard; 9. Ivanka Dijkxhoorn Rijswijk Zh; 10. Ilona Meiring Ilpendam; 11. Kimberley Wiersma 12. Tamara van Kleef Bergschenhoek; 13. Nanci Zentveld Egmond-Binnen; 14. Tessa Kortekaas Voorhout;

Nieuwelingen-Meisjes: 1. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Nicole Pieters Hoofddorp; 4. Judith Bloem Kwintsheul; 5. Barbara de Ridder Noordwijk Zh; 6. Ashley Spierings Zoetermeer; 7. Marieke den Otter Hoornaar; 8. Sanne Verhart Wassenaar; 9. Laura Meurs Dordrecht; 10. Rozanne Slik Bergen Nh; 11. Birgit Lavrijssen Kapelle; 12. MilŤne Verhart Wassenaar; 13. Annabel Splinter Alkmaar; 14. Patricia Schouten Klaaswaal; 15. Kim de Baat Puttershoek; 16. Laura Panneman Rijswijk Zh; 17. Nancy van der Togt s-Gravenhage;

 

DK.REGIO-WEST.WEG.2007 .( 2007.05.28 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Sissy van Alebeek Amsterdam; 2. Vera Koedooder Bovenkarspel; 3. Patricia Ammerlaan Delft; 4. DaniŽlla Moonen Voerendaal; 5. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 6. Njisk Nauta Amsterdam; 7. Regina Bruins Leiderdorp; 8. Tessa Kortekaas Voorhout; 9. Josien van den Heerik Bleskensgraaf; 10. Lianne Wagtho Delft; 11. Moniek Rotmensen Steenbergen; 12. Ingrid Rouw Groesbeek; 13. Suzanne van Veen Naaldwijk; 14. Sofie van Horik Heukelum; 15. Nina Kessler Velserbroek; 16. Petra van Wijgerden Molenaarsgraaf; 17. Aimee Stroink Amsterdam; 18. Yvonne Baltus Wieringerwaard; 19. Esther Kortekaas Voorhout; 20. Amanda Bongaards De Lier;

Junior-Vrouwen: 1. Marit Huisman Lutjebroek; 2. Chantal Blaak Zuidland; 3. Elise van Hage Noordwijkerhout; 4. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 5. Marieke den Otter Hoornaar; 6. Barbara de Ridder Noordwijk Zh; 7. Ruth Springer Heerhugowaard; 8. Ilona Meiring Ilpendam; 9. Trudie Speksnijder Lekkerkerk; 10. Donna van der Linden Amsterdam; 11. Judith Bloem Kwintsheul; 12. Anouk Ligthart Twisk; 13. Thamara Pijpers Ridderkerk;

Nieuweling-Meisjes: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 3. Laura Meurs Dordrecht; 4. Natasja de Vroome Rijswijk Zh; 5. Ashley Spierings Zoetermeer; 6. Nathaly van Westdonk Bergschenhoek; 7. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 8. Rozanne Slik Bergen Nh; 9. Tessa van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 10. Claudia Koster Oudorp Nh; 11. Birgit Lavrijssen Kapelle; 12. Kim de Baat Puttershoek; 13. Roos van den Bos Oostknollendam; 14. Iris Ockeloen Dordrecht; 15. Nancy van der Togt s-Gravenhage; 16. Fabienne Al Assendelft; 17. Kelly Goslinga Wieringerwerf; 18. Julie van der Post Amsterdam; 19. MilŤne Verhart Wassenaar; 20. Esther Schalkers Lisse;

 

DK.REGIO-WEST.WEG.2008 .( 2008.05.12 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Iris Slappendel Ouderkerk aan de Amstel; 2. Yvonne Baltus Wieringerwaard; 3. Linda Ringlever Nijmegen; 4. Krista Meesterburrie Alphen aan den Rijn; 5. Esther Kortekaas Voorhout; 6. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 7. Anne Eversdijk Kapelle; 8. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 9. Suzanne Kuiper Delft; 10. Elise van Hage Noordwijkerhout; 11. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 12. Sissy van Alebeek Amsterdam; 13. Tessa Kortekaas Voorhout; 14. Regina Bruins Leiderdorp; 15. Wilma Korevaar Groot-Ammers; 16. Roxane Knetemann Krommenie; 17. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 18. Marit Huisman Lutjebroek; 19. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 20. Josien van den Heerik Bleskensgraaf;

Junior-Vrouwen: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2. Winanda Spoor Rijswijk; 3. Barbara de Ridder Noordwijk Zh; 4. Marieke den Otter Hoornaar; 5. Nancy van der Togt s-Gravenhage; 6. Tamara Zwaan Opperdoes; 7. Bente van Bohemen Nootdorp; 8. Judith Bloem Kwintsheul; 9. Jessica Smits Purmerend; 10. Lieselotte Hesselink Lekkerkerk; 11. Laura Meurs Dordrecht; 12. Lisanne Al Assendelft; 13. Sara Rieuwerts Enkhuizen; 14. Thamara Pijpers Ridderkerk;

Nieuweling-Meisjes: 1. Jessie Joosse Rijswijk; 2. Nathaly van Westdonk Bergschenhoek; 3. Natasja de Vroome Rijswijk; 4. Kelly Markus Hoofddorp; 5. Claudia Koster Oudorp Nh; 6. Iris Ockeloen Dordrecht; 7. Jermaine Post  Oegstgeest; 8. Kelly Goslinga Wieringerwerf; 9. Priscilla Bode Hardinxveld-Giessendam; 10. Maxine Oden Uitgeest; 11. Joyce van der Peet s-Gravenhage; 12. Lisa Schrooder Obdam; 13. Claudia Oranje Bergschenhoek; 14. Nynke Lof Broek in Waterland; 15. Maartje de Boer t Veld; 16. Amber Droog Zoetermeer; 17. Dirkje Bazuin s-Gravenhage; 18. Bodine Wubben Monster; 19. Bianca Koning  Amstelveen; 20. Esther Schalkers Lisse;

 

DK.REGIO-WEST.WEG.2009 .( 2009.06.01 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Chantal Blaak Hoogvliet; 2. Elise van Hage Noordwijkerhout; 3. Adrie Visser Wieringerwerf; 4. Esther Kortekaas Lisserbroek; 5. Adriene Snijder Kollum; 6. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 7. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 8. Anne de Wildt Heiloo; 9. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 10. Ilona Meiring Ilpendam; 11. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 12. Irene Tesink Amsterdam; 13. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 14. Judith Bloem Kwintsheul; 15. Anneke Lubeek Puttershoek; 16. Ruth Springer Heerhugowaard; 17. Aafke Eshuis Haarlem; 18. Maartje Zwaan Opperdoes; 19. Eva Heijmans Diemen; 20. Elisabeth Braam Warmenhuizen;

Junior-Vrouwen: 1. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Ymke Stegink Naarden; 4. Nathaly van Wesdonk Bergschenhoek; 5. Iris Ockeloen Dordrecht; 6. Katherine Bochove Schiedam; 7. Tessa van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 8. Claudia Koster Oudorp Nh; 9. Natasja de Vroome Rijswijk; 10. Kim de Baat Puttershoek; 11. Jermaine Post Oegstgeest; 12. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 13. Nynke Lof Broek in Waterland; 14. Laura Meurs Dordrecht; 15. Bente van Bohemen Nootdorp; 16. Lotte van Hoek Vlijmen; 17. Fabienne Al Assendelft; 18. Dewi Asselman Wateringen; 19. Lieselotte Hesselink Lekkerkerk; 20. Maxine Oden Uitgeest;

Nieuweling-Meisjes: 1. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 2. Kelly Markus Hoofddorp; 3. Janine van der Meer Vierpolders; 4. Sophie de Ruijter Zoetermeer; 5. Joyce van der Peet s-Gravenhage; 6. Nike Beckeringh Amstelveen; 7. Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 8. Maartje de Boer t Veld; 9. Eva Buurman Wervershoof; 10. Bodine Wubben Monster; 11. Lianne Bal Poortugaal; 12. Mikki Zuidewind Lisse; 13. Dirkje Bazuin s-Gravenhage; 14. Riejanne Markus Amstelveen; 15. Romy Bakker Monster; 16. Kicky Kessler Velserbroek; 17. Claudia Oranje Bergschenhoek; 18. Mascha Mulder Ridderkerk; 19. Jet de Kort Schipluiden; 20. Sanne de Graaf Delfgauw;

 

DK.REGIO-WEST.WEG.2010 .( 2010.05.24 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Suzanne de Goede Leiden; 2. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 3. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 4. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 5. Elisabeth Braam Alkmaar; 6. Heleen van Vliet Den Haag; 7. Manon Klomp Tilburg; 8. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 9. Anne de Wildt Heiloo; 10. Roxane Knetemann Krommenie; 11. Nina Kessler Velserbroek; 12. Esra Tromp Coevorden; 13. Irene Tesink Amsterdam; 14. Amy Pieters Zwanenburg; 15. Lotte van Hoek Vlijmen; 16. Tessa van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 17. Vera Koedooder Bovenkarspel; 18. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 19. Marieke den Otter Hoornaar; 20. Marielle Kerste Harmelen;

Junior-Vrouwen: 1. Dirkje Bazuin s-Gravenhage; 2. Iris Ockeloen Dordrecht; 3. Kelly Markus Hoofddorp; 4. Ymke Stegink Naarden; 5. Jermaine Post Oegstgeest; 6. Eveline de Groot Zoetermeer; 7. Nathaly van Wesdonk Bergschenhoek; 8. Sophie de Ruijter Zoetermeer; 9. Maartje de Boer t Veld; 10. Sanne de Graaf Delfgauw; 11. Maxine Oden Uitgeest; 12. Domenique van Santen Rozenburg; 13. Nynke Lof Broek in Waterland; 14. Florine van Bohemen Nootdorp; 15. Danielle de Jong Haarlem; 16. Fabienne Al Assendelft; 17. Denise Bouma Spijkenisse; 18. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 19. Charmaine Springer Berkel en Rodenrijs; 20. Nadeche Buijze Den Haag;

Nieuweling-Meisjes: 1. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 2. Nicky Zijlaard Rotterdam; 3. Corine van der Zijden Tienhoven; 4. Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 5. Nike Beckeringh Amstelveen; 6. Romy Bakker Monster; 7. Melissa van der Peet Den Haag; 8. Lianne Bal Poortugaal; 9. Janine van der Meer Vierpolders; 10. Riejanne Markus Amstelveen; 11. Michelle Tindal Landsmeer; 12. Julia Schobben Gorinchem; 13. Samantha Kramer Zwaag; 14. Marissa Al Assendelft; 15. Dimara van Driel Hoorn; 16. Marieke de Reus Simonsgaven; 17. Mascha Mulder Ridderkerk; 18. Eva Buurman Wervershoof; 19. Marieke de Graaf De Lier; 20. Iris Siemons Amsterdam;

 

DK.REGIO-WEST.WEG.2011 .( 2011.06.12 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Vera Koedooder Bovenkarspel; 2. Julia Soek Den Ham; 3. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 4. Suzanne de Goede Leiden; 5. Claudia Koster Oudorp Nh; 6. Kimberly van den Berg Nieuw-Leusen; 7. Nina Kessler Velserbroek; 8. Nathaly van Wesdonk Bergschenhoek; 9. Irene Tesink Amsterdam; 10. Anne de Wildt Heiloo; 11. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 12. Esra Tromp Coevorden; 13. Marieke den Otter Hoornaar; 14. Heleen van Vliet s-Gravenhage; 15. Aafke Eshuis Haarlem; 16. Jermaine Post Oegstgeest; 17. Anne Heijkoop Ammerstol; 18. Sofie van Horik Oosterwijk; 19. Bernadette Jeremiasse Zaandam; 20. Lisanne Soemanta Haarlem;

Junior-Vrouwen: 1. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 2. Kelly Markus Hoofddorp; 3. Nike Beckeringh Amstelveen; 4. Riejanne Markus Amstelveen; 5. Domenique van Santen Rozenburg Zh; 6. Romy Bakker Monster; 7. Daisy Rodenburg Rotterdam; 8. Jet Wildeman Raalte; 9. Mascha Mulder Ridderkerk; 10. Sanne de Graaf Delfgauw; 11. Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 12. Danielle de Jong Haarlem; 13. Gina Hofland Krimpen aan den IJssel; 14. Lianne Bal Poortugaal; 15. Renee Welling Opmeer; 16. Sophie de Ruijter Zoetermeer; 17. Dirkje Bazuin s-Gravenhage; 18. Larissa Havik Assendelft; 19. Amber Droog Zoetermeer; 20. Nadeche Buijze Den Haag;

Nieuweling-Meisjes: 1. Corine van der Zijden Tienhoven; 2. Chanella Stougje Zuidland; 3. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 4. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 5. Yumiko van Diest Oude Wetering; 6. Juul Hubert s-Gravenhage; 7. Julia Schobben Gorinchem; 8. Nicky Zijlaard Rotterdam; 9. Pernilla van Rozelaar Medemblik; 10. Melissa van der Peet Den Haag; 11. Lotte Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam; 12. Eline Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 13. Ilse Vrijma Heenvliet; 14. Julia Evers Ouderkerk aan den Amstel; 15. Esmee Visser Beinsdorp; 16. Laura Breeman Dordrecht; 17. Somara Snijders Amsterdam; 18. Marissa Al Assendelft; 19. Bianca Lust Oostzaan; 20. Mady van der Zeijden Poeldijk;

 

DK.REGIO-WEST.WEG.2012 .( 2012.05.28 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Suzanne de Goede Leiden; 2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Nina Kessler Velserbroek; 4. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 5. Kelly Markus Hoofddorp; 6. Jitske Kuiper Amsterdam; 7. Kimberly van den Berg Nieuw-Leusen; 8. Veerle Goossens Bakel; 9. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 10. Rozanne Slik Bergen Nh; 11. Lisanne Soemanta Haarlem; 12. Sabrina Stultiens Meijer; 13. Dirkje Bazuin s-Gravenhage; 14. Harriťt Koorn Leiden; 15. Sofie van Horik Oosterwijk; 16. Hannah Welter Amsterdam; 17. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 18. Willeke Knol Hasselt; 19. Julia Soek Den Ham; 20. Domenique van Santen Rozenburg Zh;

Junior-Vrouwen: 1. Gina Hofland Krimpen aan den IJssel; 2. Eva Buurman Wervershoof; 3. Nike Beckeringh Amstelveen; 4. ---; 5. Corine van der Zijden Tienhoven; 6. Melissa van der Peet Den Haag; 7. Janine van der Meer Abbekerk; 8. Nathasja Heijting Beilen; 9. Julia Schobben Gorinchem; 10. Renee Welling Opmeer; 11. Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 12. Nelleke Blaak Zuidland; 13. Lisette de Hoog Pijnacker; 14. Romy Bakker Monster; 15. Larissa Havik Assendelft; 16. Cindy de Vries Wieringerwerf; 17. Riejanne Markus Amstelveen; 18. Julia Evers Ouderkerk aan den Amstel; 19. Feline Lindeboom Amstelveen; 20. Nicky Zijlaard Rotterdam;

Nieuweling-Meisjes: 1. Jip van den Bos Oostknollendam; 2. Denise Gunst Yerseke; 3. Chanella Stougje Zuidland; 4. Danouk Bannink Alkmaar; 5. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 6. Bianca Lust Oostzaan; 7. Myrthe Breedijk Amsterdam; 8. Minke Bakker Monster; 9. Pernilla van Rozelaar Medemblik; 10. Nina Buysman Bovenkarspel; 11. Laura van Leeuwen Wervershoof; 12. Britt Janse Zaandam; 13. Sanne van der Zijden Tiel; 14. Juul Hubert s-Gravenhage; 15. Yumiko van Diest Oude Wetering; 16. Marijne Bos Zevenhuizen; 17. Tessa Neefjes Wervershoof; 18. Yvette Broex Ouderkerk aan den Amstel; 19. Annemarie Roozen Heemstede; 20. Rowanne Buchener Ilpendam;

 

DK.REGIO-WEST.WEG.2013 .( 2013.05.20 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 3. Aafke Eshuis Haarlem; 4. Lauren Arnouts Rijsbergen; 5. Esther Olthuis Deventer; 6. Lucinda Brand Rotterdam; 7. Nina Kessler Velserbroek; 8. Kelly Markus Hoofddorp; 9. Veerle Goossens Bakel; 10. Janine van der Meer Abbekerk; 11. Winanda Spoor Apeldoorn; 12. Ilona Hoeksma Luxwoude; 13. Kirsten Peetoom Maastricht; 14. Rozanne Slik Bergen Nh; 15. Daisy Rodenburg Rotterdam; 16. Gina Hofland Krimpen aan den IJssel; 17. Jitske Kuiper Amsterdam; 18. Jermaine Post Oegstgeest; 19. Willeke Knol Hasselt; 20. Kirsten Niessen Veenendaal;

Junior-Vrouwen: 1. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 2. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 3. Jip van den Bos Oostknollendam; 4. Melissa van der Peet Den Haag; 5. Marissa Al Assendelft; 6. Chanella Stougje Zuidland; 7. Laura van Leeuwen. Wervershoof; 8. Myrthe Breedijk Amsterdam; 9. Tessa Neefjes Wervershoof; 10. Eline Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 11. Julia Evers Ouderkerk aan den Amstel; 12. Demi Vollering Berkel en Rodenrijs; 13. Bianca Lust Oostzaan; 14. Pernilla van Rozelaar Medemblik; 15. Juul Hubert Den Haag; 16. Cindy de Vries Wieringerwerf; 17. Lotte Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam; 18. Marjolein Bakker Berkhout;

Nieuweling-Meisjes: 1. Merel Hofman Bleiswijk; 2. Maaike Boogaard Zwaag; 3. Minke Bakker Monster; 4. Anne Huinen Noordwijk Zh; 5. Francine Kraaijenbrink Abbekerk; 6. Nina Buysman Bovenkarspel; 7. Marijne Bos Zevenhuizen; 8. Esther van der Burg Nootdorp; 9. Britt Janse Zaandam; 10. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 11. Hanneke de Goeje Leiden; 12. Hetty van de Wouw Kaatsheuvel; 13. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 14. Moniek Bakker Berkhout; 15. Iris Kegelaar Hoorn; 16. Delore Stougje Zuidland; 17. Yvette Broex Ouderkerk aan den Amstel; 18. Maaike de Heij Heteren; 19. Denise Gunst Yerseke; 20. Emma Kostelijk Nieuw-Vennep;

 

DK.REGIO-WEST.WEG.2014 .( 2014.06.09 )

Elite/Beloften/Amateurs-Vrouwen: 1. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 2. Winanda Spoor Apeldoorn; 3. Kelly Markus Hoofddorp; 4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Henriette Woering Rozenburg; 6. Nike Beckeringh Amstelveen; 7. Moniek Tenniglo Albergen; 8. Lotte van Hoek Vlijmen; 9. Rozanne Slik Bergen Nh; 10. Jermaine Post Oegstgeest; 11. Ilona Hoeksma Luxwoude; 12. Jade van der Molen Alkmaar; 13. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 14. Riejanne Markus Amstelveen; 15. Maartje de Boer t Veld; 16. Janine van der Meer Abbekerk; 17. Eva Buurman Wervershoof; 18. Laura van Regenmortel Dordrecht; 19. Claudia Koster Oudorp Nh; 20. Anneloes Stoelwinder Heerenveen;

Junior-Vrouwen: 1. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 2. Chanella Stougje Zuidland; 3. Jip van den Bos Oostknollendam; 4. Anne Huinen Noordwijk Zh; 5. Denise Gunst Yerseke; 6. Juul Hubert Den Haag; 7. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 8. Eline Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 9. Tessa Dijksman Velserbroek; 10. Nina Buysman Bovenkarspel; 11. Minke Bakker Monster; 12. Tessa Neefjes Wervershoof; 13. Pernilla van Rozelaar Medemblik; 14. Floor Besteman Alkmaar; 15. Mariska Jetten Assendelft; 16. Marijne Bos Zevenhuizen; 17. Mady van der Zeijden Poeldijk; 18. Yvette Broex Ouderkerk aan den Amstel; 19. Britt Janse Zaandam; 20. Bianca Lust Oostzaan;

Nieuweling-Meisjes; 1. Hetty van de Wouw Kaatsheuvel; 2. Jitske Hubert s-Gravenhage; 3. Maaike Boogaard Zwaag; 4. Mylene de Zoete Naaldwijk; 5. Manon Bakker Swifterbant; 6. Amber van der Hulst Hazerswoude; 7. Francine Kraaijenbrink Abbekerk; 8. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 9. Lorena Wiebes Mijdrecht; 10. Josien van der Wal Hoogkarspel; 11. Eva van Kesteren Lisse; 12. Nicole Steigenga Exmorra; 13. Anne de Ruiter Polsbroek; 14. Moniek Bakker Berkhout; 15. Bente van Teeseling Abcoude; 16. Esther van der Burg Nootdorp; 17. Kirstie van Haaften De Meern; 18. Rachelle van de Griek Heiloo; 19. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 20. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam;

 

DK.REGIO-WEST.WEG.2015 .( 2015.05.25 )

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 2. Nina Kessler Velserbroek; 3. Moniek Tenniglo Albergen; 4. Olga de Boer Hazerswoude; 5. Esther Kortekaas Voorhout; 6. Saskia Oomen Huis ter Heiden Ut; 7. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 8. Rozanne Slik Bergen Nh; 9. Winanda Spoor Apeldoorn; 10. Claudia Koster Oudorp Nh; 11. Ilse Miltenburg Sittard; 12. Kelly Markus Hoofddorp; 13. Melanie Woering Rozenburg; 14. Nike Beckeringh Amstelveen; 15. Samantha van Steenis Hoogland; 16. Eva Buurman Wervershoof; 17. Sigrid Jochems Vianen; 18. Nancy van der Burg Nootdorp; 19. Anne Kuilboer Hoorn; 20. Judith Bloem Apeldoorn;

Junioren-Vrouwen.Weg: 1. Delore Stougje Zuidland; 2. Nina Buysman Bovenkarspel; 3. Denise Gunst Yerseke; 4. Merel Hofman Bleiswijk; 5. Minke Bakker Monster; 6. Maaike Boogaard Zwaag; 7. Marijne Bos Zevenhuizen; 8. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 9. Anne Huinen Noordwijk Zh; 10. Jennifer Bax s-Gravenzande; 11. Tessa Dijksman Velserbroek; 12. Hanneke de Goeje Leiden; 13. Iris Jonker Papendrecht; 14. Britt Janse Zaandam; 15. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 16. Hanna Vondracek Den Haag; 17. Esther van der Burg Nootdorp; 18. Leonie Beukers Schiedam; 19. Bibian Been Den Haag; 20. Anne Kras Hoorn

Nieuwelingen-Meisjes.Weg: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Eva Bijwaard Hillegom; 3. Josien van der Wal Hoogkarspel; 4. Mylene de Zoete Naaldwijk; 5. Isabel Tambach Zaandam; 6. Kirstie van Haaften De Meern; 7. Nienke Wasmus Den Hoorn; 8. Rachelle van de Griek Heiloo; 9. Liqianne van Warmerdam Abbekerk; 10. Lily Schuitemaker Volendam; 11. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 12. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 13. Emma Boogaard Zwaag; 14. Mariska Kruidenier Abbenbroek; 15. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 16. Lotte Beukers Monster; 17. Manon Bakker Swifterbant; 18. Chinouk Lindenburg Wateringen; 19. Ilse Nasveld Abbenbroek; 20. Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs;

 

DK.REGIO-WEST.WEG.2016 .( 2016.05.16 )

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen.Weg: 1. Tessa Neefjes Wervershoof; 2. Manon de Boer Groningen; 3. Olga de Boer Hazerswoude; 4. Kelly Markus Hoofddorp; 5. Winanda Spoor Apeldoorn; 6. Britt Teunissen Ysselsteyn; 7. Claudia Koster Assendelft; 8. Minke van Dongen Oosterhout; 9. Melissa van Neck Amstelveen; 10. Henriette Woering Spijkenisse; 11. Minke Bakker Monster; 12. Danique Braam Veenwouden; 13. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 14. Denise Betsema Den Burg Texel; 15. Melanie Woering Rozenburg; 16. Nike Beckeringh Amstelveen; 17. Melissa van der Peet Den Haag; 18. Jade van der Molen Alkmaar; 19. Ilse Miltenburg Sittard; 20. Nina Buysman Bovenkarspel;

Junioren-Vrouwen.Weg: 1. Amber van der Hulst Hazerswoude; 2. Lieke van der Draaij Dordrecht; 3. Marit Cent Goor; 4. Esther van der Burg Nootdorp; 5. Leonie Beukers Schiedam; 6. Nienke Wasmus Den Hoorn; 7. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 8. Merel Hofman Bleiswijk; 9. Larissa Mesker Hoornaar; 10. Mylene de Zoete Naaldwijk; 11. Mirjam Stolze De Lier; 12. Ilse Nasveld Abbenbroek; 13. Suze van der Zwet Roelofarendsveen; 14. Liqianne van Warmerdam Abbekerk; 15. Lotte Beukers Monster; 16. Mariska Kruidenier Abbenbroek; 17. Chinouk Lindenburg Wateringen; 18. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 19. Kirstie van Haaften De Meern; 20. Femke de Graaff Voorschoten;

Nieuwelingen-Meisjes.Weg: 1. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 2. Eva Bijwaard Hillegom; 3. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 4. Isabel Tambach Assendelft; 5. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 6. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 7. Laura van der Zwaan Sliedrecht; 8. Emma Boogaard Zwaag; 9. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 10. Floortje van den Berg Alphen aan den Rijn; 11. Sophie van der Wal Hoogkarspel; 12. Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 13. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 14. Alysha van Neck Amstelveen; 15. Jill Jansen Zoeterwoude; 16. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 17. Rosan Koper Heemskerk; 18. Piene Romers Rozenburg; 19. Verena Batenburg Piershil; 20. Desiree Ketting Spijkenisse;

 

DK.WEST-NEDERLAND.WEG .( 2017.06.05 )

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 2. Rixt Meijer Heerenveen; 3. Marieke van Witzenburg Brielle; 4. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 5. Melissa van der Peet Den Haag; 6. Tessa Neefjes Wervershoof; 7. Winanda Spoor Apeldoorn; 8. Minke Bakker Monster; 9. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 10. Sofie van Horik Oosterwijk; 11. Sylvie Boermans Duivendrecht; 12. Guusje Waalboer Dordrecht; 13. Eveline de Groot Zoetermeer; 14. Evy Kuijpers Lierop; 15. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 16. Yvette de Koning Uitgeest; 17. Inge Mostert Delfgauw; 18. Demi Vollering Berkel en Rodenrijs; 19. Gina Hofland Krimpen aan den IJssel; 20. Laura van Regenmortel Zoetermeer;

Junior-Vrouwen: 1. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 2. Phaedra Krol Heerde; 3. Lorena Wiebes Mijdrecht; 4. Amber van der Hulst Hazerswoude; 5. Kirstie van Haaften De Meern; 6. Mylene de Zoete Naaldwijk; 7. Marit Cent Goor; 8. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 9. Susanne Meistrok Elshout; 10. Nienke Wasmus Den Hoorn; 11. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 12. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 13. Eva Bijwaard Hillegom; 14. Emma Boogaard Zwaag; 15. Lieke van der Draaij Dordrecht; 16. Mariska Kruidenier Abbekerk; 17. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 18. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 19. Isabel Tambach Assendelft; 20. Lotte Beukers Monster;

Nieuweling-Meisjes: 1. Fleur van der Peet Den Haag; 2. Maud Rijnbeek Limmen; 3. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 4. Judith Stolze De Lier; 5. Rosan Koper Heemskerk; 6. Marit Wasmus Den Hoorn; 7. Daniek Hengeveld Nootdorp; 8. Iris Verschuren Streefkerk; 9. Ilsa Kluit Beets; 10. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 11. Sofie Duyn Hoogwoud; 12. Alysha van Neck Amstelveen; 13. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 14. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 15. Denice Keesman Velserbroek; 16. Leonie Bos s-Gravendeel; 17. Oriana Soerewijn Velserbroek; 18. Sophie van der Wal Hoogkarspel; 19. Malena van Dam Haastrecht; 20. Maud Adriaansen Dordrecht;