DK.REGIO-WEST.WEG.2000.(2000.06.12)
Dames: 1. Leontien Van Moorsel-Zijlaard Rotterdam; 2.
Esther van der Helm Moordrecht; 3. Sissy van Alebeek Rotterdam; 4. Wendy Kramp
Klaaswaal; 5. Sabrina Raaijmakers Eindhoven; 6. Daphne Hoeve Tilburg; 7. Afke
Sijm Wognum; 8. Astrid van Tol Nieuwveen; 9. Francis Linthorst Amsterdam; 10.
Kristy Miggels Belfeld; 11. Maaike Hunik Boskoop; 12. Joyce van den Nulft
Spijkenisse; 13. Caria Ammerlaan Schipluiden; 14. Annuska van Vlaenderen
Hellevoetsluis; 15. Patrica Hermes Liempde; 16. Emma van den Baard Berkel en
Rodenrijs; 17. Ellemiek Zaal Bergschenhoek; 18. Caroline Slikker Broek op
Langedijk; 19. Liesbeth Zeeman Oudkarspel; 20. Maroesja Berkhout Schipluiden;
Junioren-Dames: 1. Jaccolien Wallaard
Noordeloos; 2. Vera Koedoorder Bovenkarspel; 3. Adrie Visser Wieringerwerf; 4.
Saskia Kaagman Zaandam; 5. Marlies Schonermarck Amsterdam; 6. Catharina Mulders
Rotterdam; 7. Wietske Hollegein Vlaardingen; 8. Susan Hartog Jisp; 9. Jessica
van Dijk Ter Aar;
Nieuwelingen-Dames: 1. Miranda
Vierling Rijswijk; 2. Suzanne de Goede Zoeterwoude;3. Sandra Duin Alkmaar; 4.
Mariette Gouweloos Mijnsheerenland; 5. Sylvia Mooijer Volendam; 6. Linda van
den Beukel Monster; 7. Greet van Lith Noorden; 8. José de Jong Amstelveen; 9.
Yvonne Godde Hendrik-ido-Ambacht; 10. Deborah Scharloo Dordrecht; 11. Cynthia
van Campen Hoofddorp; 12. Chantal Cassee Haarlem; 13. Sara Mouris Ouderkerk aan
de Amstel;
DK.REGIO-WEST.WEG.2001 .( 2001.06.04 )
Dames: 1. Leontien van Moorsel Nieuwerkerk aan den IJssel;
2. Sissy van Alebeek Rotterdam; 3. Sonja Pfister-v.Kuik Eindhoven; 4. Andrea
Bosman Schiedam; 5. Esther van der Helm Moordrecht 6. Sabrina Raaijmakers
Eindhoven; 7. Mariëlle van Scheppingen Uithoorn; 8. Catharina Mulders
Rotterdam; 9. Caroline Slikker Broek op Langedijk; 10. Corrien van Haastert
Waddinxveen; 11. Astrid van Tol Nieuwveen; 12. Ellen de Weert Lepelstraat; 13.
José Laan Volendam; 14. Daphne Hoeve Tilburg; 15. Ellemieke Zaal Bergschenhoek;
16. Yvonne Hijgenaar Koedijk; 17. Regina van Zuijlen Oudewater; 18. Kristy
Miggels Belfeld; 19. Susan Hartog Jisp; 20. Laura Verhoeven Amsterdam;
Junior-Dames: 1. Vera Koedooder Bovenkarspel;
2. Miranda Vierling Den Haag; 3. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 4. Adrie Visser
Wieringerwerf; 5. Sandra Duin Alkmaar; 6. Christa Pirard Sprundel 7. Wietske
Hollegien Vlaardingen; 8. Linda van den Beukel Monster; 9. Greet van Lith
Noorden 10. Jessica van Dijk Ter Aar 11. José de Jong Amstelveen; 12. Daniëlle
Blaas Zaandam; 13. Linda Veen Amsterdam; 14. Yuli Veen Duivendrecht;
Nieuwelingen-Meisjes:1. Esther
Kassing Almere; 2. Mariëtte Gouweloos Mijnsheerenland; 3. Sanne Hokke Zaandam;
4. Marjolijn Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 5. Iris Slappendel Ouderkerk aan den
IJssel; 6. Floorje Dekker Dirkshoorn 7. Eva Heymans 8. Chantal Cassee Haarlem;
9. Esther Kortekaas Voorhout; 10. Joyce Vijverberg De Lier; 11. Sandra van Dorp
Hoogmade; 12. Gwen Kuiper Delft; 13. Keetie Pieters
DK.REGIO-WEST.WEG.2002 .( 2002.05.20 )
Elite/Beloften-Vrouwen:1. Sissy van
Alebeek Rotterdam; 2. Corrien van Haastert Waddinxveen; 3. Leontien van
Moorsel-Zijlaart Rotterdam; 4. Vera Koedooder Bovenkarspel; 5. Martine Bras
Helmond; 6. Yvonne Brunen Nunspeet 7. Adrie Visser Wieringerwerf; 8. Esther van
der Helm Moordrecht 9. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 10. Catharina Mulders
Rotterdam; 11. Angela Hillenga Finsterwolde; 12. Afke Sijm Wognum; 13. Kristy Miggels
Belfeld; 14. Caroline Slikker Broek op Langedijk; 15. Ellemieke Zaal
Bergschenhoek; 16. Mariëlle Romme-v. Scheppingen Uithoorn; 17. Olga van Velzen
Hazerswoude; 18. Yvonne Hijgenaar Koedijk; 19. Regina van Zuijlen Oudewater;
20. Wendie Kramp Nieuw-Beijerland;
Junioren-Dames: 1. Suzanne de Goede
Zoeterwoude; 2. Miranda Vierling Den Haag; 3. Christa Pirard Sprundel 4. Sandra
Duin Alkmaar; 5. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 6. Eva Heijmans
Diemen; 7. Esther Kortekaas Voorhout; 8. Mariëtte Gouweloos Mijnsheerenland; 9.
Esther Kassing Almere; 10. Daniëlle Blaas Zaandam; 11. Famke Kweekel
Goedereede; 12. Linda van den Beukel Monster; 13. Evelien Post Rotterdam; 14.
Deborah Scharloo Dordrecht;
Nieuwelingen-Dames: 1. Roxane
Knetemann Krommenie; 2. Suzanne van Veen Naaldwijk 3. Joukje Braam
Warmenhuizen; 4. Marjolijn Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 5. Birgitta Wind
Muiderberg; 6. Elisabeth Bakker Wieringerwerf; 7. Romy Kassing Almere; 8.
Marlijn Binnendijk Zuid-Scharwoude; 9. Carola Groeneveld Werkendam; 10. Sandra
van Dorp Hoogmade; 11. Gwen Kuiper Delft; 12. Ramona Koenen Jisp; 13. Jennifer
van Staten Rotterdam; 14. Lisette de Koning Middelie; 15. Nelleke Pomper
Warmenhuizen; 16. Rianne Kaal Alkmaar; 17. Sofie van Horik Heukelum;
DK.REGIO-WEST.WEG.2003 .( 2003.06.09 )
Elite/Beloften-Vrouwen.Weg: 1. Vera
Koedooder Bovenkarspel; 2. Sissy Van Alebeek Amsterdam; 3. Catharina Mulders
Rotterdam; 4. Andrea Bosman Amstelveen; 5. Yvonne Brunen Nunspeet; 6. Wendie
Kramp Nieuw-Beijerland; 7. Olga Van Velzen Hazerswoude; 8. Corrien van Haastert
Waddinxveen; 9. Francis Linthorst Ooij; 10. Eefje Ottevanger Eindhoven; 11.
Yvonne Hijgenaar Koedijk; 12. Annelies de Jong Amsterdam; 13. Miranda Vierling
’s-Gravenhage; 14. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 15. Aukje De Koning Alkmaar;
16. Marie Hiemstra Nootdorp; 17. Kristy Miggels Belfeld;18. Caroline Slikker
Broek op Langedijk; 19. Willeke van der Weide Leiden; 20. Renita Appeldorn
Den-Haag;
Junioren-Vrouwen.Weg: 1. Iris
Slappendel Ouderkerk a/d IJssel; 2. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 3. Eva Sijm
Wieringerwaard; 4. Esther Kassing Almere; 5. Joukje Braam Warmenhuizen; 6.
Esther Kortekaas Voorhout; 7. Marjolijn Gödde H.I. Ambacht; 8. Eva Heijmans
Diemen; 9. Sanne Hokke Zaandam; 10. Kirsten Kruizenga Noordbroek; 11. Sylvia
Strik Honselersdijk; 12. Marlijn Binnendijk Zuid Scharwoude; 13. Suzanne Panjer
Rhoon; 14. Chanel Stoop Heerhugowaard; 15. Marlous Spaargaren Kudelstaart; 16.
Evelien Post Rotterdam; 17. Sandra van Dorp Hoogmade; 18. Mariëtte Gouweloos
Mijnsheerenland; 19. Carola Groeneveld Werkendam; 20. Gwen Kuiper Delft;
Nieuwelingen-Meisjes: 1. Roxane
Knetemann Krommenie; 2. Jolinda Lute Limmen; 3. Suzanne van Veen Naaldwijk; 4.
Jennifer van Staten Rotterdam; 5. Amanda Bongaards De Lier; 6. Kirsten Peetoom
Badhoevedorp; 7. Kelly van de Berg Honselersdijk; 8. Sofie van Horik Heukelum;
9. Wietske Bol Avenhorn; 10. Sigrid Jochems Vianen; 11. Selina Verhulst
Oud-Beijerland;
DK.REGIO-WEST.WEG.2005 .( 2005.05.15 )
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Suzanne
de Goede Zoeterwoude; 2. Claudia Witteveen Teuge; 3. Marije Profijt Hoogeveen;
4. Sandra van Veghel Rosmalen; 5. Marlijn Binnendijk Zuid-Scharwoude; 6.
Patricia Ammerlaan Delft; 7. Esther Kortekaas Voorhout; 8. Andrea Bosman
Amstelveen; 9. Vera Koedooder Bovenkarspel; 10. Josephine Groenveld Folsgare;
11. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 12. Suzanne Wiertsema Breezand; 13. Trisha
Borst Zaandam; 14. Yvonne Hijgenaar Koedijk; 15. Marlous Spaargaren
Kudelstaart; 16. Aukje de Koning Alkmaar; 17. Joukje Braam Warmenhuizen; 18.
Sylvia Strik Honselersdijk; 19. Marjolijn Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 20. Famke
Kweekel Goedereede;
Junioren-Vrouwen: 1. Denise
van Beers Spijkenisse; 2. Sigrid Jochems Vianen; 3. Roxane Knetemann Krommenie;
4. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 5. Yvonne Baltus Wieringerwaard; 6. Nina
Kessler Velserbroek; 7. Wietske Bol Avenhorn; 8. Maxime Groenewegen Amsterdam;
9. Anne Heijkoop Amersfoort; 10. Yvonne Leezer s-Gravenzande; 11. Suzanne van
Veen Naaldwijk; 12. Lieke Geurts Krimpen aan den IJssel;
Nieuwelingen-Meisjes: 1. Elise van
Hage Noordwijkerhout; 2. Nicole Pieters Hoofddorp; 3. Chantal Blaak Zuidland;
4. Denise van Pierre Wilnis; 5. Barbara de Ridder Noordwijk; 6. Marit Huisman
Lutjebroek; 7. Tamara Blom Tiel; 8. Ivanka Dijkxhoorn Rijswijk; 9. Lucinda
Brand Oud-Beijerland; 10. Sanne Verhart Wassenaar; 11. Trudie Speksnijder
Lekkerkerk; 12. Anouk Ligthart Twisk; 13. Laura Panneman Rijswijk; 14. Judith
Bloem Kwintsheul;15. Nathalie Meijer Voorhout; 16. Ashley Korsman Hoogvliet; 17.
Britt Jochems Vianen; 18. Michelle de Kip Hoorn; 19. Thamara Pijpers
Ridderkerk; 20. Nanci Zentveld Egmond-Binnen;
DK.REGIO-WEST.WEG.2006 .( 2006.06.05 )
Elite-Vrouwen/Vrouwern-B: 1. Iris
Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 2. Mieke van der Burg Pijnacker; 3.
Suzanne de Goede Zoeterwoude; 4. Sissy van Alebeek Schijndel; 5. Vera Koedooder
Bovenkarspel; 6. Esther Pennings Amsterdam; 7. Regina Bruins Leiderdorp; 8.
Linda Schepers Sittard; 9. Petra Dijkman Eindhoven; 10. Aukje de Koning Middelie;
11. Denise van van Beers Spijkenisse; 12. Irene Lako Diemen; 13. Rylana
Soepenberg Delft; 14. Mirjam van Dijk Pijnacker; 15. Angelique Linders
Ysselsteyn LB; 16. Patricia Ammerlaan Delft; 17. Marie-Sophie Hiemstra
Nootdorp; 18. Janet Lassche Amsterdam; 19. Anneke Lubeek Puttershoek; 20.
Krista Meesterburrie Alphen aan den Rijn;
Junioren-Vrouwen: 1. Chantal
Blaak Zuidland; 2. Nina Kessler Velserbroek; 3. Marit Huisman Lutjebroek; 4.
Yvonne Baltus Wieringerwaard; 5. Amanda Bongaards De Lier; 6. Anouk Ligthart
Twisk; 7. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 8. Ruth Springer Heerhugowaard; 9.
Ivanka Dijkxhoorn Rijswijk Zh; 10. Ilona Meiring Ilpendam; 11. Kimberley
Wiersma 12. Tamara van Kleef Bergschenhoek; 13. Nanci Zentveld Egmond-Binnen;
14. Tessa Kortekaas Voorhout;
Nieuwelingen-Meisjes: 1. Winanda
Spoor Rijswijk Zh; 2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Nicole Pieters Hoofddorp; 4.
Judith Bloem Kwintsheul; 5. Barbara de Ridder Noordwijk Zh; 6. Ashley Spierings
Zoetermeer; 7. Marieke den Otter Hoornaar; 8. Sanne Verhart Wassenaar; 9. Laura
Meurs Dordrecht; 10. Rozanne Slik Bergen Nh; 11. Birgit Lavrijssen Kapelle; 12.
Milène Verhart Wassenaar; 13. Annabel Splinter Alkmaar; 14. Patricia Schouten
Klaaswaal; 15. Kim de Baat Puttershoek; 16. Laura
Panneman Rijswijk Zh; 17. Nancy van der Togt s-Gravenhage;
DK.REGIO-WEST.WEG.2007 .( 2007.05.28 )
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Sissy van
Alebeek Amsterdam; 2. Vera Koedooder Bovenkarspel; 3. Patricia Ammerlaan Delft;
4. Daniëlla Moonen Voerendaal; 5. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 6. Njisk Nauta
Amsterdam; 7. Regina Bruins Leiderdorp; 8. Tessa Kortekaas Voorhout; 9. Josien
van den Heerik Bleskensgraaf; 10. Lianne Wagtho Delft; 11. Moniek Rotmensen
Steenbergen; 12. Ingrid Rouw Groesbeek; 13. Suzanne van Veen Naaldwijk; 14.
Sofie van Horik Heukelum; 15. Nina Kessler Velserbroek; 16. Petra van Wijgerden
Molenaarsgraaf; 17. Aimee Stroink Amsterdam; 18. Yvonne Baltus Wieringerwaard;
19. Esther Kortekaas Voorhout; 20. Amanda Bongaards De Lier;
Junior-Vrouwen: 1. Marit Huisman Lutjebroek; 2.
Chantal Blaak Zuidland; 3. Elise van Hage Noordwijkerhout; 4. Lucinda Brand
Oud-Beijerland; 5. Marieke den Otter Hoornaar; 6. Barbara de Ridder Noordwijk
Zh; 7. Ruth Springer Heerhugowaard; 8. Ilona Meiring Ilpendam; 9. Trudie
Speksnijder Lekkerkerk; 10. Donna van der Linden Amsterdam; 11. Judith Bloem
Kwintsheul; 12. Anouk Ligthart Twisk; 13. Thamara Pijpers Ridderkerk;
Nieuweling-Meisjes: 1. Amy
Pieters Zwanenburg; 2. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 3. Laura Meurs Dordrecht; 4.
Natasja de Vroome Rijswijk Zh; 5. Ashley Spierings Zoetermeer; 6. Nathaly van
Westdonk Bergschenhoek; 7. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 8. Rozanne Slik Bergen
Nh; 9. Tessa van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 10. Claudia Koster Oudorp
Nh; 11. Birgit Lavrijssen Kapelle; 12. Kim de Baat
Puttershoek; 13. Roos van den Bos Oostknollendam; 14. Iris Ockeloen Dordrecht;
15. Nancy van der Togt s-Gravenhage; 16. Fabienne Al Assendelft; 17. Kelly
Goslinga Wieringerwerf; 18. Julie van der Post Amsterdam; 19. Milène Verhart
Wassenaar; 20. Esther Schalkers Lisse;
DK.REGIO-WEST.WEG.2008 .( 2008.05.12 )
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Iris
Slappendel Ouderkerk aan de Amstel; 2. Yvonne Baltus Wieringerwaard; 3. Linda
Ringlever Nijmegen; 4. Krista Meesterburrie Alphen aan den Rijn; 5. Esther
Kortekaas Voorhout; 6. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 7. Anne Eversdijk
Kapelle; 8. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 9. Suzanne Kuiper Delft; 10. Elise
van Hage Noordwijkerhout; 11. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 12. Sissy van
Alebeek Amsterdam; 13. Tessa Kortekaas Voorhout; 14. Regina Bruins Leiderdorp;
15. Wilma Korevaar Groot-Ammers; 16. Roxane Knetemann Krommenie; 17. Kirsten
Peetoom Badhoevedorp; 18. Marit Huisman Lutjebroek; 19. Jaccolien Wallaard
Noordeloos; 20. Josien van den Heerik Bleskensgraaf;
Junior-Vrouwen: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2.
Winanda Spoor Rijswijk; 3. Barbara de Ridder Noordwijk Zh; 4. Marieke den Otter
Hoornaar; 5. Nancy van der Togt s-Gravenhage; 6. Tamara Zwaan Opperdoes; 7.
Bente van Bohemen Nootdorp; 8. Judith Bloem Kwintsheul; 9. Jessica Smits
Purmerend; 10. Lieselotte Hesselink Lekkerkerk; 11. Laura Meurs Dordrecht; 12.
Lisanne Al Assendelft; 13. Sara Rieuwerts Enkhuizen; 14. Thamara Pijpers
Ridderkerk;
Nieuweling-Meisjes: 1. Jessie
Joosse Rijswijk; 2. Nathaly van Westdonk Bergschenhoek; 3. Natasja de Vroome
Rijswijk; 4. Kelly Markus Hoofddorp; 5. Claudia Koster Oudorp Nh; 6. Iris
Ockeloen Dordrecht; 7. Jermaine Post Oegstgeest;
8. Kelly Goslinga Wieringerwerf; 9. Priscilla Bode Hardinxveld-Giessendam; 10.
Maxine Oden Uitgeest; 11. Joyce van der Peet s-Gravenhage; 12. Lisa Schrooder
Obdam; 13. Claudia Oranje Bergschenhoek; 14. Nynke Lof Broek in Waterland; 15.
Maartje de Boer t Veld; 16. Amber Droog Zoetermeer; 17. Dirkje Bazuin
s-Gravenhage; 18. Bodine Wubben Monster; 19. Bianca Koning
Amstelveen; 20. Esther Schalkers Lisse;
DK.REGIO-WEST.WEG.2009 .( 2009.06.01 )
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Chantal
Blaak Hoogvliet; 2. Elise van Hage Noordwijkerhout; 3. Adrie Visser
Wieringerwerf; 4. Esther Kortekaas Lisserbroek; 5. Adriene Snijder Kollum; 6.
Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 7. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 8.
Anne de Wildt Heiloo; 9. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 10. Ilona Meiring
Ilpendam; 11. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 12. Irene Tesink Amsterdam; 13.
Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 14. Judith Bloem Kwintsheul; 15. Anneke Lubeek
Puttershoek; 16. Ruth Springer Heerhugowaard; 17. Aafke Eshuis Haarlem; 18.
Maartje Zwaan Opperdoes; 19. Eva Heijmans Diemen; 20. Elisabeth Braam
Warmenhuizen;
Junior-Vrouwen: 1. Winanda Spoor Rijswijk Zh;
2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Ymke Stegink Naarden; 4. Nathaly van Wesdonk
Bergschenhoek; 5. Iris Ockeloen Dordrecht; 6. Katherine Bochove Schiedam; 7.
Tessa van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 8. Claudia Koster Oudorp Nh;
9. Natasja de Vroome Rijswijk; 10. Kim de Baat
Puttershoek; 11. Jermaine Post Oegstgeest; 12. Marion Meerkerk s-Gravendeel;
13. Nynke Lof Broek in Waterland; 14. Laura Meurs Dordrecht; 15. Bente van
Bohemen Nootdorp; 16. Lotte van Hoek Vlijmen; 17. Fabienne Al Assendelft; 18.
Dewi Asselman Wateringen; 19. Lieselotte Hesselink Lekkerkerk; 20. Maxine Oden
Uitgeest;
Nieuweling-Meisjes: 1. Ashlynn
van Baarle Zoetermeer; 2. Kelly Markus Hoofddorp; 3. Janine van der Meer
Vierpolders; 4. Sophie de Ruijter Zoetermeer; 5. Joyce van der Peet
s-Gravenhage; 6. Nike Beckeringh Amstelveen; 7. Natasja Nieuwenhuizen
s-Gravenzande; 8. Maartje de Boer t Veld; 9. Eva Buurman Wervershoof; 10.
Bodine Wubben Monster; 11. Lianne Bal Poortugaal; 12. Mikki Zuidewind Lisse;
13. Dirkje Bazuin s-Gravenhage; 14. Riejanne Markus Amstelveen; 15. Romy Bakker
Monster; 16. Kicky Kessler Velserbroek; 17. Claudia Oranje Bergschenhoek; 18.
Mascha Mulder Ridderkerk; 19. Jet de Kort Schipluiden; 20. Sanne de Graaf
Delfgauw;
DK.REGIO-WEST.WEG.2010 .( 2010.05.24 )
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Suzanne
de Goede Leiden; 2. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 3. Natalie van
Gogh Nieuw Vennep; 4. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 5. Elisabeth Braam Alkmaar; 6.
Heleen van Vliet Den Haag; 7. Manon Klomp Tilburg; 8. Chantal Blaak Nieuwerkerk
aan den IJssel; 9. Anne de Wildt Heiloo; 10. Roxane Knetemann Krommenie; 11.
Nina Kessler Velserbroek; 12. Esra Tromp Coevorden; 13. Irene Tesink Amsterdam;
14. Amy Pieters Zwanenburg; 15. Lotte van Hoek Vlijmen; 16. Tessa van
Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 17. Vera Koedooder Bovenkarspel; 18.
Lucinda Brand Oud-Beijerland; 19. Marieke den Otter Hoornaar; 20. Marielle
Kerste Harmelen;
Junior-Vrouwen: 1. Dirkje Bazuin s-Gravenhage;
2. Iris Ockeloen Dordrecht; 3. Kelly Markus Hoofddorp; 4. Ymke Stegink Naarden;
5. Jermaine Post Oegstgeest; 6. Eveline de Groot Zoetermeer; 7. Nathaly van
Wesdonk Bergschenhoek; 8. Sophie de Ruijter Zoetermeer; 9. Maartje de Boer t
Veld; 10. Sanne de Graaf Delfgauw; 11. Maxine Oden Uitgeest; 12. Domenique van
Santen Rozenburg; 13. Nynke Lof Broek in Waterland; 14. Florine van Bohemen
Nootdorp; 15. Danielle de Jong Haarlem; 16. Fabienne Al Assendelft; 17. Denise
Bouma Spijkenisse; 18. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 19. Charmaine Springer
Berkel en Rodenrijs; 20. Nadeche Buijze Den Haag;
Nieuweling-Meisjes: 1. Ashlynn
van Baarle Zoetermeer; 2. Nicky Zijlaard Rotterdam; 3. Corine van der Zijden
Tienhoven; 4. Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 5. Nike Beckeringh
Amstelveen; 6. Romy Bakker Monster; 7. Melissa van der Peet Den Haag; 8. Lianne
Bal Poortugaal; 9. Janine van der Meer Vierpolders; 10. Riejanne Markus
Amstelveen; 11. Michelle Tindal Landsmeer; 12. Julia Schobben Gorinchem; 13.
Samantha Kramer Zwaag; 14. Marissa Al Assendelft; 15. Dimara van Driel Hoorn;
16. Marieke de Reus Simonsgaven; 17. Mascha Mulder Ridderkerk; 18. Eva Buurman
Wervershoof; 19. Marieke de Graaf De Lier; 20. Iris Siemons Amsterdam;
DK.REGIO-WEST.WEG.2011 .( 2011.06.12 )
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Vera
Koedooder Bovenkarspel; 2. Julia Soek Den Ham; 3. Natalie van Gogh Nieuw Vennep;
4. Suzanne de Goede Leiden; 5. Claudia Koster Oudorp Nh; 6. Kimberly van den
Berg Nieuw-Leusen; 7. Nina Kessler Velserbroek; 8. Nathaly van Wesdonk
Bergschenhoek; 9. Irene Tesink Amsterdam; 10. Anne de Wildt Heiloo; 11. Iris
Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 12. Esra Tromp Coevorden; 13. Marieke den
Otter Hoornaar; 14. Heleen van Vliet s-Gravenhage; 15. Aafke Eshuis Haarlem;
16. Jermaine Post Oegstgeest; 17. Anne Heijkoop Ammerstol; 18. Sofie van Horik
Oosterwijk; 19. Bernadette Jeremiasse Zaandam; 20. Lisanne Soemanta Haarlem;
Junior-Vrouwen: 1. Ashlynn van Baarle
Zoetermeer; 2. Kelly Markus Hoofddorp; 3. Nike Beckeringh Amstelveen; 4.
Riejanne Markus Amstelveen; 5. Domenique van Santen Rozenburg Zh; 6. Romy
Bakker Monster; 7. Daisy Rodenburg Rotterdam; 8. Jet Wildeman Raalte; 9. Mascha
Mulder Ridderkerk; 10. Sanne de Graaf Delfgauw; 11. Natasja Nieuwenhuizen
s-Gravenzande; 12. Danielle de Jong Haarlem; 13. Gina Hofland Krimpen aan den
IJssel; 14. Lianne Bal Poortugaal; 15. Renee Welling Opmeer; 16. Sophie de
Ruijter Zoetermeer; 17. Dirkje Bazuin s-Gravenhage; 18. Larissa Havik
Assendelft; 19. Amber Droog Zoetermeer; 20. Nadeche Buijze Den Haag;
Nieuweling-Meisjes: 1. Corine
van der Zijden Tienhoven; 2. Chanella Stougje Zuidland; 3. Jeanne Korevaar
Groot-Ammers; 4. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 5.
Yumiko van Diest Oude Wetering; 6. Juul Hubert s-Gravenhage; 7. Julia Schobben
Gorinchem; 8. Nicky Zijlaard Rotterdam; 9. Pernilla van Rozelaar Medemblik; 10.
Melissa van der Peet Den Haag; 11. Lotte Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam;
12. Eline Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 13. Ilse Vrijma Heenvliet; 14.
Julia Evers Ouderkerk aan den Amstel; 15. Esmee Visser Beinsdorp; 16. Laura
Breeman Dordrecht; 17. Somara Snijders Amsterdam; 18. Marissa Al Assendelft;
19. Bianca Lust Oostzaan; 20. Mady van der Zeijden Poeldijk;
DK.REGIO-WEST.WEG.2012 .( 2012.05.28 )
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Suzanne
de Goede Leiden; 2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Nina Kessler Velserbroek; 4.
Lucinda Brand Oud-Beijerland; 5. Kelly Markus Hoofddorp; 6. Jitske Kuiper
Amsterdam; 7. Kimberly van den Berg Nieuw-Leusen; 8. Veerle Goossens Bakel; 9.
Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 10. Rozanne Slik Bergen Nh; 11. Lisanne Soemanta
Haarlem; 12. Sabrina Stultiens Meijer; 13. Dirkje Bazuin s-Gravenhage; 14.
Harriét Koorn Leiden; 15. Sofie van Horik Oosterwijk; 16. Hannah Welter
Amsterdam; 17. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 18. Willeke Knol Hasselt; 19. Julia
Soek Den Ham; 20. Domenique van Santen Rozenburg Zh;
Junior-Vrouwen: 1. Gina Hofland Krimpen aan den
IJssel; 2. Eva Buurman Wervershoof; 3. Nike Beckeringh Amstelveen; 4. ---; 5.
Corine van der Zijden Tienhoven; 6. Melissa van der Peet Den Haag; 7. Janine
van der Meer Abbekerk; 8. Nathasja Heijting Beilen; 9. Julia Schobben
Gorinchem; 10. Renee Welling Opmeer; 11. Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande;
12. Nelleke Blaak Zuidland; 13. Lisette de Hoog Pijnacker; 14. Romy Bakker
Monster; 15. Larissa Havik Assendelft; 16. Cindy de Vries Wieringerwerf; 17. Riejanne
Markus Amstelveen; 18. Julia Evers Ouderkerk aan den Amstel; 19. Feline
Lindeboom Amstelveen; 20. Nicky Zijlaard Rotterdam;
Nieuweling-Meisjes: 1. Jip van
den Bos Oostknollendam; 2. Denise Gunst Yerseke; 3. Chanella Stougje Zuidland;
4. Danouk Bannink Alkmaar; 5. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 6. Bianca Lust
Oostzaan; 7. Myrthe Breedijk Amsterdam; 8. Minke Bakker Monster; 9. Pernilla
van Rozelaar Medemblik; 10. Nina Buysman Bovenkarspel; 11. Laura van Leeuwen
Wervershoof; 12. Britt Janse Zaandam; 13. Sanne van der Zijden Tiel; 14. Juul
Hubert s-Gravenhage; 15. Yumiko van Diest Oude Wetering; 16. Marijne Bos
Zevenhuizen; 17. Tessa Neefjes Wervershoof; 18. Yvette Broex Ouderkerk aan den
Amstel; 19. Annemarie Roozen Heemstede; 20. Rowanne Buchener Ilpendam;
DK.REGIO-WEST.WEG.2013 .( 2013.05.20 )
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Amy
Pieters Zwanenburg; 2. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 3. Aafke
Eshuis Haarlem; 4. Lauren Arnouts Rijsbergen; 5. Esther Olthuis Deventer; 6.
Lucinda Brand Rotterdam; 7. Nina Kessler Velserbroek; 8. Kelly Markus
Hoofddorp; 9. Veerle Goossens Bakel; 10. Janine van der Meer Abbekerk; 11.
Winanda Spoor Apeldoorn; 12. Ilona Hoeksma Luxwoude; 13. Kirsten Peetoom
Maastricht; 14. Rozanne Slik Bergen Nh; 15. Daisy Rodenburg Rotterdam; 16. Gina
Hofland Krimpen aan den IJssel; 17. Jitske Kuiper Amsterdam; 18. Jermaine Post
Oegstgeest; 19. Willeke Knol Hasselt; 20. Kirsten Niessen Veenendaal;
Junior-Vrouwen: 1. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 2. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 3. Jip
van den Bos Oostknollendam; 4. Melissa van der Peet Den Haag; 5. Marissa Al
Assendelft; 6. Chanella Stougje Zuidland; 7. Laura van Leeuwen. Wervershoof; 8.
Myrthe Breedijk Amsterdam; 9. Tessa Neefjes Wervershoof; 10. Eline Hoppezak
Nieuwerkerk aan den IJssel; 11. Julia Evers Ouderkerk aan den Amstel; 12. Demi
Vollering Berkel en Rodenrijs; 13. Bianca Lust Oostzaan; 14. Pernilla van
Rozelaar Medemblik; 15. Juul Hubert Den Haag; 16. Cindy de Vries Wieringerwerf;
17. Lotte Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam; 18. Marjolein Bakker Berkhout;
Nieuweling-Meisjes: 1. Merel
Hofman Bleiswijk; 2. Maaike Boogaard Zwaag; 3. Minke Bakker Monster; 4. Anne
Huinen Noordwijk Zh; 5. Francine Kraaijenbrink Abbekerk; 6. Nina Buysman
Bovenkarspel; 7. Marijne Bos Zevenhuizen; 8. Esther van der Burg Nootdorp; 9.
Britt Janse Zaandam; 10. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 11. Hanneke de
Goeje Leiden; 12. Hetty van de Wouw Kaatsheuvel; 13. Marissa Baks Alphen aan
den Rijn; 14. Moniek Bakker Berkhout; 15. Iris Kegelaar Hoorn; 16. Delore
Stougje Zuidland; 17. Yvette Broex Ouderkerk aan den Amstel; 18. Maaike de Heij
Heteren; 19. Denise Gunst Yerseke; 20. Emma Kostelijk Nieuw-Vennep;
DK.REGIO-WEST.WEG.2014 .( 2014.06.09 )
Elite/Beloften/Amateurs-Vrouwen: 1. Natalie
van Gogh Nieuw Vennep; 2. Winanda Spoor Apeldoorn; 3. Kelly Markus Hoofddorp;
4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Henriette Woering Rozenburg; 6. Nike Beckeringh
Amstelveen; 7. Moniek Tenniglo Albergen; 8. Lotte van Hoek Vlijmen; 9. Rozanne
Slik Bergen Nh; 10. Jermaine Post Oegstgeest; 11. Ilona Hoeksma Luxwoude; 12.
Jade van der Molen Alkmaar; 13. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 14. Riejanne
Markus Amstelveen; 15. Maartje de Boer t Veld; 16. Janine van der Meer Abbekerk;
17. Eva Buurman Wervershoof; 18. Laura van Regenmortel Dordrecht; 19. Claudia
Koster Oudorp Nh; 20. Anneloes Stoelwinder Heerenveen;
Junior-Vrouwen: 1. Jeanne Korevaar
Groot-Ammers; 2. Chanella Stougje Zuidland; 3. Jip van den Bos Oostknollendam;
4. Anne Huinen Noordwijk Zh; 5. Denise Gunst Yerseke; 6. Juul Hubert Den Haag;
7. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 8. Eline
Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 9. Tessa Dijksman Velserbroek; 10. Nina
Buysman Bovenkarspel; 11. Minke Bakker Monster; 12. Tessa Neefjes Wervershoof;
13. Pernilla van Rozelaar Medemblik; 14. Floor Besteman Alkmaar; 15. Mariska
Jetten Assendelft; 16. Marijne Bos Zevenhuizen; 17. Mady van der Zeijden
Poeldijk; 18. Yvette Broex Ouderkerk aan den Amstel; 19. Britt Janse Zaandam;
20. Bianca Lust Oostzaan;
Nieuweling-Meisjes; 1. Hetty van
de Wouw Kaatsheuvel; 2. Jitske Hubert s-Gravenhage; 3. Maaike Boogaard Zwaag;
4. Mylene de Zoete Naaldwijk; 5. Manon Bakker Swifterbant; 6. Amber van der
Hulst Hazerswoude; 7. Francine Kraaijenbrink Abbekerk; 8. Marit Raaijmakers
Hippolytushoef; 9. Lorena Wiebes Mijdrecht; 10. Josien van der Wal Hoogkarspel;
11. Eva van Kesteren Lisse; 12. Nicole Steigenga Exmorra; 13. Anne de Ruiter
Polsbroek; 14. Moniek Bakker Berkhout; 15. Bente van Teeseling Abcoude; 16.
Esther van der Burg Nootdorp; 17. Kirstie van Haaften De Meern; 18. Rachelle
van de Griek Heiloo; 19. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 20. Ceylin del
Carmen Alvarado Rotterdam;
DK.REGIO-WEST.WEG.2015 .( 2015.05.25 )
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Natalie
van Gogh Nieuw Vennep; 2. Nina Kessler Velserbroek; 3. Moniek Tenniglo
Albergen; 4. Olga de Boer Hazerswoude; 5. Esther Kortekaas Voorhout; 6. Saskia
Oomen Huis ter Heiden Ut; 7. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 8. Rozanne Slik
Bergen Nh; 9. Winanda Spoor Apeldoorn; 10. Claudia Koster Oudorp Nh; 11. Ilse
Miltenburg Sittard; 12. Kelly Markus Hoofddorp; 13. Melanie Woering Rozenburg;
14. Nike Beckeringh Amstelveen; 15. Samantha van Steenis Hoogland; 16. Eva
Buurman Wervershoof; 17. Sigrid Jochems Vianen; 18. Nancy van der Burg
Nootdorp; 19. Anne Kuilboer Hoorn; 20. Judith Bloem Apeldoorn;
Junioren-Vrouwen.Weg: 1. Delore
Stougje Zuidland; 2. Nina Buysman Bovenkarspel; 3. Denise Gunst Yerseke; 4. Merel
Hofman Bleiswijk; 5. Minke Bakker Monster; 6. Maaike Boogaard Zwaag; 7. Marijne
Bos Zevenhuizen; 8. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 9. Anne Huinen
Noordwijk Zh; 10. Jennifer Bax s-Gravenzande; 11. Tessa Dijksman Velserbroek;
12. Hanneke de Goeje Leiden; 13. Iris Jonker Papendrecht; 14. Britt Janse
Zaandam; 15. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 16. Hanna Vondracek Den Haag;
17. Esther van der Burg Nootdorp; 18. Leonie Beukers Schiedam; 19. Bibian Been
Den Haag; 20. Anne Kras Hoorn
Nieuwelingen-Meisjes.Weg: 1. Lorena
Wiebes Mijdrecht; 2. Eva Bijwaard Hillegom; 3. Josien van der Wal Hoogkarspel;
4. Mylene de Zoete Naaldwijk; 5. Isabel Tambach Zaandam; 6. Kirstie van Haaften
De Meern; 7. Nienke Wasmus Den Hoorn; 8. Rachelle van de Griek Heiloo; 9.
Liqianne van Warmerdam Abbekerk; 10. Lily Schuitemaker Volendam; 11. Lieke v.d.
Draaij Dordrecht; 12. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 13. Emma Boogaard
Zwaag; 14. Mariska Kruidenier Abbenbroek; 15. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 16.
Lotte Beukers Monster; 17. Manon Bakker Swifterbant; 18. Chinouk Lindenburg
Wateringen; 19. Ilse Nasveld Abbenbroek; 20. Naomi Seldenthuis Berkel en
Rodenrijs;
DK.REGIO-WEST.WEG.2016 .( 2016.05.16 )
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen.Weg: 1. Tessa
Neefjes Wervershoof; 2. Manon de Boer Groningen; 3. Olga de Boer Hazerswoude;
4. Kelly Markus Hoofddorp; 5. Winanda Spoor Apeldoorn; 6. Britt Teunissen
Ysselsteyn; 7. Claudia Koster Assendelft; 8. Minke van Dongen Oosterhout; 9.
Melissa van Neck Amstelveen; 10. Henriette Woering Spijkenisse; 11. Minke
Bakker Monster; 12. Danique Braam Veenwouden; 13. Kimberly Nieuwerth
Bergambacht; 14. Denise Betsema Den Burg Texel; 15. Melanie Woering Rozenburg;
16. Nike Beckeringh Amstelveen; 17. Melissa van der Peet Den Haag; 18. Jade van
der Molen Alkmaar; 19. Ilse Miltenburg Sittard; 20. Nina Buysman Bovenkarspel;
Junioren-Vrouwen.Weg: 1. Amber van
der Hulst Hazerswoude; 2. Lieke van der Draaij Dordrecht; 3. Marit Cent Goor;
4. Esther van der Burg Nootdorp; 5. Leonie Beukers Schiedam; 6. Nienke Wasmus
Den Hoorn; 7. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 8. Merel Hofman Bleiswijk; 9.
Larissa Mesker Hoornaar; 10. Mylene de Zoete Naaldwijk; 11. Mirjam Stolze De
Lier; 12. Ilse Nasveld Abbenbroek; 13. Suze van der Zwet Roelofarendsveen; 14.
Liqianne van Warmerdam Abbekerk; 15. Lotte Beukers Monster; 16. Mariska
Kruidenier Abbenbroek; 17. Chinouk Lindenburg Wateringen; 18. Marit Raaijmakers
Hippolytushoef; 19. Kirstie van Haaften De Meern; 20. Femke de Graaff
Voorschoten;
Nieuwelingen-Meisjes.Weg: 1. Ingrit
Verhoeff Groot-Ammers; 2. Eva Bijwaard Hillegom; 3. Gaby Gieskens s-Gravenhage;
4. Isabel Tambach Assendelft; 5. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 6. Rozemarijn
Ammerlaan De Lier; 7. Laura van der Zwaan Sliedrecht; 8. Emma Boogaard Zwaag;
9. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 10. Floortje van den Berg Alphen aan den
Rijn; 11. Sophie van der Wal Hoogkarspel; 12. Naomi Seldenthuis Berkel en
Rodenrijs; 13. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 14. Alysha van Neck
Amstelveen; 15. Jill Jansen Zoeterwoude; 16. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 17.
Rosan Koper Heemskerk; 18. Piene Romers Rozenburg; 19. Verena Batenburg
Piershil; 20. Desiree Ketting Spijkenisse;
DK.WEST-NEDERLAND.WEG .( 2017.06.05 )
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Natalie
van Gogh Nieuw-Vennep; 2. Rixt Meijer Heerenveen; 3. Marieke van Witzenburg
Brielle; 4. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 5.
Melissa van der Peet Den Haag; 6. Tessa Neefjes Wervershoof; 7. Winanda Spoor
Apeldoorn; 8. Minke Bakker Monster; 9. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 10.
Sofie van Horik Oosterwijk; 11. Sylvie Boermans Duivendrecht; 12. Guusje
Waalboer Dordrecht; 13. Eveline de Groot Zoetermeer; 14. Evy Kuijpers Lierop;
15. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 16. Yvette de Koning Uitgeest; 17. Inge
Mostert Delfgauw; 18. Demi Vollering Berkel en Rodenrijs; 19. Gina Hofland
Krimpen aan den IJssel; 20. Laura van Regenmortel Zoetermeer;
Junior-Vrouwen: 1. Marit Raaijmakers
Hippolytushoef; 2. Phaedra Krol Heerde; 3. Lorena Wiebes Mijdrecht; 4. Amber
van der Hulst Hazerswoude; 5. Kirstie van Haaften De Meern; 6. Mylene de Zoete
Naaldwijk; 7. Marit Cent Goor; 8. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 9. Susanne
Meistrok Elshout; 10. Nienke Wasmus Den Hoorn; 11. Rozemarijn Ammerlaan De
Lier; 12. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 13. Eva Bijwaard Hillegom; 14. Emma
Boogaard Zwaag; 15. Lieke van der Draaij Dordrecht; 16. Mariska Kruidenier
Abbekerk; 17. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 18. Marise Lagendijk Alphen aan den
Rijn; 19. Isabel Tambach Assendelft; 20. Lotte Beukers Monster;
Nieuweling-Meisjes: 1. Fleur van
der Peet Den Haag; 2. Maud Rijnbeek Limmen; 3. Nena Vollering Berkel en
Rodenrijs; 4. Judith Stolze De Lier; 5. Rosan Koper Heemskerk; 6. Marit Wasmus
Den Hoorn; 7. Daniek Hengeveld Nootdorp; 8. Iris Verschuren Streefkerk; 9. Ilsa
Kluit Beets; 10. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 11. Sofie Duyn Hoogwoud; 12.
Alysha van Neck Amstelveen; 13. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 14. Lisa van der
Meer s-Gravenzande; 15. Denice Keesman Velserbroek; 16. Leonie Bos s-Gravendeel;
17. Oriana Soerewijn Velserbroek; 18. Sophie van der Wal Hoogkarspel; 19.
Malena van Dam Haastrecht; 20. Maud Adriaansen Dordrecht;