DK.REGIO-WEST.TIJD.2000.(2000.07.12)
Dames: 1. Meike de Bruijn
Amsterdam; 2. Afke Sijm Wognum; 3. Francis Linthorst Amsterdam; 4. Emma van den
Baard Berkel en Rodenrijs; 5. Liesbeth Zeeman Oudkarspel;
Junioren-Dames: 1. Saskia Kaagman Zaandam; 2. Vera Koedooder
Bovenkarspel; 3. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 4. Adrie
Visser Wieringerwerf; 5. Corrien
van Haastert Waddinxveen;
6. Susan Hartog Jisp; 7. Marlies Schonermarck
Amsterdam;
Nieuwelingen-Dames: 1. Suzanne
de Goede Zoeterwoude; 2. Miranda Vierling Rijswijk;
3. Sandra Duin Alkmaar; 4. Greet van Lith Noorden; 5. José de Jong Amstelveen;
6. Sara Mouris Ouderkerk
aan den Amstel;
DK.REGIO-WEST.TIJD.2001.(2001.05.01
Elite/Beloften-Vrouwen.Tijd:
1. Petra de Boer-Grimbergen Amsterdam; 2. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 3. Saskia Kaagman
Zaandam; 4. Susan Hartog Jisp; 5. Rosalinde
Meijer Den Haag; 6. Annuska van Vlaenderen
Hellevoetsluis; 7. Emma van den Baard Berkel en Rodenrijs; 8. Judith Barends Oud-Beijerland;
DK.REGIO-WEST.TIJD.2002 .( 2002.06.12 )
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Vera Koedooder Bovenkarspel; 2. Afke Sijm Wognum;
3. Susan Hartog Jisp; 4. Marsja
Hoogvorst Rotterdam;
Junioren-Dames: 1. Christa Pirard Sprundel 2. Suzanne de Goede Zoeterwoude;
3. Miranda Vierling Den Haag; 4. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 5. Sanne Hokke Zaandam; 6. Eva Heijmans Diemen; 7. Daniëlle
Blaas Zaandam; 8. Vera Scholten Alkmaar; 9.
Nieuwelingen-Dames: 1. Roxane Knetemann Krommenie; 2.
Floortje Dekker Dirkshoorn 3. Marjolijn
Gödde Hendrik-ido-Ambacht;
4. Elisabeth Bakker Wieringerwerf; 5. Ramona Koenen Jisp; 6. Sandra van
Dorp Hoogmade; 7. Marlijn Binnendijk Zuid-Scharwoude;
8. Joukje Braam Warmenhuizen;
9. Carola Groeneveld Werkendam;
10. Gwen Kuiper Delft; 11. Nelleke Pomper Warmenhuizen; 12. Lisette de Koning Middelie;
13. Sofie van Horik Heukelum;
14. Chanel Stoop Heerhugowaard;
DK.REGIO-WEST.TIJD.2003 .( 2003.05.14 )
Elite/Beloften-Vrouwen.Tijd:
1. Vera Koedooder Bovenkarspel;
2. Suzanne Wiertsema Amsterdam; 3. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 4. Kristy Miggels Belfeld; 5. Stephanie Kortekaas Kudelstaart; 6. Editha Bergkotte Alphen a/d Rijn;
7. Susan Hartog Jisp; 8. Renita
Appeldorn Den-Haag; 9.
Miriam Wiersma Uitgeest; 10. Marsja Hoogvorst
Rotterdam;
Junioren-Vrouwen.Tijd: 1. Marjolijn Gödde H.I. Ambacht; 2.
Eva Sijm Wieringerwaard; 3.
Iris Slappendel Ouderkerk
a/d IJssel; 4. Esther Kortekaas Voorhout;
5. Marlijn Binnendijk Zuid Scharwoude; 6. Sanne Hokke
Zaandam; 7. Carola Groeneveld Werkendam;
8. Sandra van Dorp Hoogmade; 9. Evelien Post Rotterdam; 10. Suzanne Panjer Rhoon;
Nieuwelingen-Meisjes.Tijd: 1. Roxane Knetemann Krommenie; 2. Jolinda Lute Limmen;
3. Suzanne van Veen Naaldwijk; 4. Amanda Bongaards De Lier; 5. Nelleke Pomper
Warmenhuizen; 6. Sofie van Horik
Heukelum; 7. Bianca Borsboom
Groot Ammers; 8. Josse van
Doornspeek Papendrecht;
DK.REGIO-WEST.TIJD.2006 .( 2006.06.14 )
Elite-Vrouwen: 1. Vera Koedooder Bovenkarspel; 2. Jaike de Graaf Amsterdam; 3. Njisk
Nauta Amsterdam; 4. Mirjam van Dijk Pijnacker; 5. Liesbeth Zeeman Oudkarspel;
6. Ieke de Jonge Amsterdam;
Junioren-Vrouwen: 1. Amanda Bongaards De Lier; 2. Yvonne Baltus
Wieringerwaard; 3. Marit Huisman Lutjebroek;
4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Ilona
Meiring Ilpendam; 6. Ruth Springer Heerhugowaard; 7.
Anouk Ligthart Twisk; 8. Marjolein Meerkerk s-Gravendeel;
Nieuwelingen-Meisjes: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2. Winanda
Spoor Rijswijk Zh; 3. Barbara de Ridder Noordwijk Zh; 4. Birgit Lavrijssen Kapelle; 5. Rozanne
Slik Bergen Nh; 6. Sanne Verhart
Wassenaar; 7. Judith Bloem Kwintsheul; 8. Nicole
Pieters Hoofddorp; 9. Dewi Asselman
Wateringen; 10. Sara Rieuwerts Enkhuizen;
DK.REGIO-WEST.TIJD.2007 .( 2007.05.30 )
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Regina
Bruins Leiderdorp; 2. Vera Koedooder
Bovenkarspel; 3. Roxane Knetemann Krommenie; 4. Eva Heijmans
Diemen; 5. Njisk Nauta Amsterdam; 6. Amanda Bongaards
De Lier; 7. Yvonne Baltus Wieringerwaard;
8. Mirjam van Dijk Pijnacker; 9. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 10. Patricia Ammerlaan Delft; 11. Marie-Sophie
Hiemstra Nootdorp; 12. Lianne Wagtho Delft; 13. Mieke
van der Burg Pijnacker; 14. Denise van Beers
Rotterdam; 15. Nina Kessler Velserbroek; 16. Harriët Koorn Leiden; 17. Kim Buijs Amsterdam;
Junior-Vrouwen: 1. Chantal
Blaak Zuidland; 2. Elise van Hage
Noordwijkerhout; 3. Barbara de Ridder Noordwijk Zh; 4. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 5. Ilona Meiring Ilpendam; 6. Judith
Bloem Kwintsheul; 7. Krista van Dam Reeuwijk; 8. Marjolein Meerkerk s-Gravendeel;
Nieuweling-Meisjes: 1. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 2.
Birgit Lavrijssen Kapelle;
3. Natasja de Vroome
Rijswijk Zh; 4. Marion Meerkerk s-Gravendeel;
5. Tessa van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel;
6. Iris Ockeloen Dordrecht; 7. Roos van den Bos Oostknollendam; 8. Denise Bouma Spijkenisse;
DK.REGIO-WEST.TIJD.2008 .( 2008.06.11 )
Junior-Vrouwen: 1. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 2.
Barbara de Ridder Noordwijk Zh;
3. Marieke den Otter Hoornaar; 4. Judith Bloem Kwintsheul;
5. Tamara Zwaan Opperdoes;
Nieuweling-Meisjes: 1. Domenique van Santen Rozenburg Zh;
2. Joyce van der Peet s-Gravenhage;
3. Denise Bouma Spijkenisse; 4. Natasja de Vroome Rijswijk Zh; 5. Kelly Goslinga Wieringerwerf; 6. Iris Ockeloen Dordrecht; 7. Danielle de Jong Haarlem; 8. Marieke
Verweij Hoofddorp; 9. Kelly Markus Hoofddorp; 10. Tessa Bakker Zwanenburg;
DK.REGIO-WEST.TIJD.2009 .( 2009.05.13 )
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Natalie
van Gogh Nieuw Vennep; 2. Anne de Wildt Heiloo; 3.
Vera Koedooder Bovenkarspel;
4. Wilma Korevaar Groot-Ammers; 5. Elise van Hage Noordwijkerhout; 6. Marieke
den Otter Hoornaar; 7. Esther Kortekaas Lisserbroek; 8. Josien van
Wingerden Sliedrecht; 9. Barbara de Ridder Noordwijk;
10. Maartje Zwaan Opperdoes; 11. Judith Bloem Kwintsheul; 12. Mirjam van Dijk Pijnacker;
13. Eva Heijmans Diemen;
14. Susan Hartog Assendelftl 15. Noortje de Kort
Dongen; 16. Tamara Zwaan Opperdoes; 17. Olivia Koster
Emmerich; 18. Susan van Wezel Utrecht; 19. Debbie Ammerlaan Maasland; 20. Liesbeth Bakker Wieringerwerf;
Junior-Vrouwen: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2. Winanda
Spoor Rijswijk Zh; 3. Tessa van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 4. Iris Ockeloen
Dordrecht; 5. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 6. Lieselotte Hesselink Lekkerkerk;
7. Denise Bouma Spijkenisse; 8. Dewi Asselman Wateringen; 9. Kim de
Baat Puttershoek; 10. Ymke Stegink Naarden; 11. Natasja de Vroome Rijswijk Zh;
Nieuweling-Meisjes: 1. Kelly
Markus Hoofddorp; 2. Sanne de Graaf Delfgauw; 3. Joyce van der Peet Den Haag; 4. Danielle de Jong Haarlem;
5. Silvie Haakman Alphen aan den Rijn; 6. Riejanne Markus Amstelveen; 7. Ashlynn
van Baarle Zoetermeer; 8. Nike Beckeringh Amstelveen;
9. Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande;
10. Marieke de Graaf De Lier; 11. Domenique van
Santen Rozenburg;
DK.REGIO-WEST.TIJD.2010 .( 2010.06.09 )
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Iris Slappendel Ouderkerk aan den
IJssel; 2. Vera Koedooder Bovenkarspel;
3. Lotte van Hoek Vlijmen; 4. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 5. Anne de Wildt Heiloo; 6. Winanda Spoor Rijswijk
Zh; 7. Elisabeth Braam Alkmaar; 8. Heleen van Vliet
Den Haag; 9. Judith Bloem Kwintsheul; 10. Marielle Kerste Harmelen; 11. Aafke Eshuis Haarlem; 12. ---;13. Marieke den Otter Hoornaar; 14.
Tessa van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 15.
Maartje Zwaan Opperdoes; 16. Noortje de Kort Dongen;
17. Marti Valks Hilversum;
18. Sandra van Rijn Volendam; 19. Bianca Koning Amstelveen; 20. Kim Dickhout Amsterdam;
Junior-Vrouwen: 1. Kelly
Markus Hoofddorp; 2. Joyce van der Peet Den Haag; 3.
Dirkje Bazuin s-Gravenhage; 4. Jip
Veelenturf Alphen aan den Rijn; 5. Sanne de Graaf Delfgauw; 6. Danielle de Jong Haarlem; 7. Iris Ockeloen Dordrecht; 8. Ymke Stegink Naarden; 9. Denise Bouma
Spijkenisse; 10. Domenique van Santen Rozenburg; 11.
Nynke Lof Broek in Waterland; 12. Marion Meerkerk s-Gravendeel;
13. Florine van Bohemen Nootdorp; 14.
Nieuwelingen-Meisjes:1. Nicky
Zijlaard Rotterdam; 2. Corine van der Zijden Tienhoven; 3. Ashlynn
van Baarle Zoetermeer; 4. Riejanne Markus Amstelveen;
5. Renee Welling Opmeer; 6. Janine van der Meer Vierpolders; 7. Julia Schobben
Gorinchem; 8. Lianne Bal Poortugaal;
9. Cindy de Vries Wieringerwerf; 10. Melissa van der
Peet Den Haag; 11. Esther Sierksma Zwaag;
DK.REGIO-WEST.TIJD.2011 .( 2011.05.11 )
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Vera Koedooder Bovenkarspel; 2. Regina
Bruins Leiderdorp; 3. Natalie van Gogh Nieuw Vennep;
4. Amy Pieters Zwanenburg; 5. Lucinda
Brand Oud-Beijerland; 6. Roxane
Knetemann Krommenie; 7. Olga
de Boer Hazerswoude; 8. Winanda
Spoor Rijswijk Zh; 9. Sione
Jongstra Utrecht; 10. Sigrid Kuizenga
Groningen; 11. Aafke Eshuis
Haarlem; 12. Heleen van Vliet s-Gravenhage; 13.
Marieke den Otter Hoornaar; 14. Claudia Koster Oudorp
Nh; 15. Tessa van Nieuwpoort Nieuwerkerk
aan den IJssel; 16. Ilona den Hartog Montfoort; 17. Josien van
Wingerden Sliedrecht; 18. Wilma Korevaar Groot-Ammers;
19. Mirjam van Dijk Pijnacker; 20. Melissa van Neck Amstelveen;
Junior-Vrouwen: 1. Kelly
Markus Hoofddorp; 2. Jet Wildeman Raalte; 3. Sanne de Graaf Delfgauw;
4. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 5. Joyce van der Peet Den Haag; 6. Riejanne
Markus Amstelveen; 7. Danielle de Jong Haarlem; 8. Domenique
van Santen Rozenburg Zh; 9. Renee Welling Opmeer; 10.
Lisette de Hoog Pijnacker; 11. Gina Hofland Krimpen aan den IJssel;
Nieuweling-Meisjes: 1. Jeanne
Korevaar Groot-Ammers; 2. Corine van der Zijden Tienhoven;
3. Nicky Zijlaard Rotterdam; 4. Marjolein van 't
Geloof Dirksland; 5. Bianca Lust Oostzaan;
6. Chanella Stougje Zuidland;
7. Lotte Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam;
8. Yumiko van Diest Oude
Wetering; 9. Juul Hubert s-Gravenhage; 10. Eline
Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 11. Femke Markus
Amstelveen; 12. Pernilla van Rozelaar Medemblik; 13. Julia Evers Ouderkerk
aan den Amstel; 14. Giannina
Streefkerk s-Gravendeel; 15. Jip
van den Bos Oostknollendam;
DK.REGIO-WEST.TIJD.2012 .( 2012.05.23 )
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Natalie
van Gogh Nieuw Vennep; 2. Kelly Markus Hoofddorp; 3. Olga
de Boer Hazerswoude; 4. Winanda
Spoor Rijswijk Zh; 5. Aafke
Eshuis Haarlem; 6. Harriét Koorn Leiden; 7. Judith Bloem Kwintsheul;
8. Silja Visser Berkhout 9.
Mirjam van Dijk Pijnacker; 10. Melissa Slewe Assendelft; 11. Wilma Korevaar Groot-Ammers;
12. Lisanne Soemanta Haarlem; 13. Domenique
van Santen Rozenburg Zh; 14. Danielle de Jong
Haarlem; 15. Melissa van Neck Amstelveen; 16. Simone
van der Star Nieuwkoop;
Junior-Vrouwen: 1. Corine
van der Zijden Tienhoven; 2. Riejanne Markus
Amstelveen; 3. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 4.
Nicky Zijlaard Rotterdam; 5. Mascha Mulder Ridderkerk; 6. Gina Hofland
Krimpen aan den IJssel; 7. Lianne Bal Poortugaal; 8. Julia Evers Ouderkerk
aan den Amstel; 9. Julia Schobben Gorinchem;
Nieuweling-Meisjes: 1. Chanella Stougje Zuidland; 2. Bianca Lust Oostzaan; 3. Jeanne Korevaar Groot-Ammers;
4. Lotte Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam;
5. Femke Markus Amstelveen; 6. Yvette Broex Ouderkerk aan den Amstel; 7. Denise Gunst Yerseke;
8. Laura van Leeuwen Wervershoof; 9. Sanne van der
Zijden Tiel; 10. Hanneke de Goeje Leiden;
DK.REGIO-WEST.TIJD.2013 .( 2013.05.08 )
Elite/Beloften/Amateurs-Vrouwen:
1. Lucinda Brand Rotterdam; 2. Roxane Knetemann Nijkerk; 3.
Esther Olthuis Deventer; 4. Judith Bloem Kwintsheul; 5. Lauren Arnouts
Rijsbergen; 6. Harriet Koorn Leiden; 7. Kelly Markus
Hoofddorp; 8. Olga de Boer Hazerswoude;
9. Sione Jongstra Utrecht; 10. Winanda
Spoor Apeldoorn; 11. Nicole Vernhout Apeldoorn; 12. Riejanne Markus Amstelveen; 13. Aafke
Eshuis Haarlem; 14. Lotte van Hoek Vlijmen; 15.
Melissa Slewe Assendelft; 16. Wilma Korevaar Groot-Ammers; 17. Renee Welling Opmeer; 18. Mirjam van Dijk
Pijnacker; 19. Melissa van Neck
Amstelveen; 20. Tessa Veen Zeist;
Junior-Vrouwen: 1. Jeanne
Korevaar Groot-Ammers; 2. Femke Markus Amstelveen; 3.
Lotte Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam;
4. Marjolein van 't Geloof Dirksland;
5. Eline Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 6.
Mariska Jetten Assendelft;
Nieuweling-Meisjes: 1. Merel Hofman Bleiswijk; 2. Nicole Steiginga Exmorra; 3. Anne Huinen Noordwijk Zh; 4. Hanneke de Goeje Leiden;
5. Esther van der Burg Nootdorp; 6. Jennifer Bax s-Gravenzande; 7. Emma Kostelijk Nieuw-Vennep;
DK.REGIO-WEST.TIJD.2014 .( 2014.05.21 )
Elite/Beloften/Amateurs-Vrouwen:
1. Vera Koedooder Apeldoorn; 2. Natalie van
Gogh Nieuw Vennep; 3. Harriet Koorn Leiden; 4. Olga de Boer Hazerswoude; 5.
Lotte van Hoek Vlijmen; 6. Winanda Spoor Apeldoorn;
7. Roos Hoogeboom Utrecht; 8. Judith Bloem Apeldoorn;
9. Alicja Verhagen Woerden; 10. Kelly Markus
Hoofddorp; 11. Melissa Slewe Assendelft; 12. Nike Beckeringh Amstelveen; 13. Renee Welling Opmeer; 14. Dionne Noordhof Amsterdam; 15.
Susan Hartog Assendelft; 16. Marissa Meijer
Rotterdam; 17. Mirjam van Dijk Pijnacker; 18. Melissa
van Neck Amstelveen;
Junior-Vrouwen: 1. Jeanne
Korevaar Groot-Ammers; 2. Chanella Stougje Zuidland; 3. Marjolein van
't Geloof Dirksland; 4. Anne
Huinen Noordwijk Zh; 5. Mady van der Zeijden Poeldijk; 6. Denise Gunst Yerseke;
7. Bianca Lust Oostzaan; 8. Nina Buysman
Bovenkarspel; 9. Yvette Broex Ouderkerk aan den Amstel; 10. Tessa Dijksman Velserbroek; 11. Mariska Jetten
Assendelft; 12. Juul Hubert Den Haag; 13. Britt Janse
Zaandam; 14. Floor Besteman Alkmaar; 15. Marijne Bos Zevenhuizen; 16.
Laura van Leeuwen Wervershoof; 17. Pernilla van Rozelaar Medemblik;
Nieuweling-Meisjes; 1. Nicole Steigenga Exmorra; 2. Maaike Boogaard Zwaag; 3. Kirstie van Haaften De Meern; 4. Anne de Ruiter Polsbroek; 5. Bente van Teeseling Abcoude; 6. Delore Stougje Zuidland; 7. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 8. Lily Schuitemaker Volendam; 9. Josien van der Wal Hoogkarspel;
10. Mylene de Zoete Naaldwijk;
11. Chinouk Lindenburg
Wateringen; 12. Ella Rose Konijn Abbekerk;
13. Ceylin del Carmen Alvarado
Rotterdam; 14. Jennifer Bax s-Gravenzande; 15.
Mariska Kruidenier Abbekerk; 16. Jitske
Hubert s-Gravenhage; 17. Liqianne
van Warmerdam Abbekerk;
DK.REGIO-WEST.TIJD.2015 .( 2015.05.06 )
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen.Tijd:
1. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 2. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 3. Olga de Boer Hazerswoude; 4. Riejanne Markus
Amstelveen; 5. Alicja Verhagen Woerden; 6. Ilse
Miltenburg Sittard; 7. Saskia Oomen Huis ter Heiden
Ut; 8. Bianca Lust Oostzaan; 9. Kelly Markus
Hoofddorp; 10. Chanella Stougje Zuidland;
11. Lotte van Hoek Vlijmen; 12. Marjolein van 't
Geloof Dirksland; 13. Tessa Veen Utrecht; 14. Marissa Meijer Rotterdam; 15. Renee Welling Opmeer; 16.
Gina Hofland Krimpen aan den IJssel; 17. Jacqueline
Postma Hoorn; 18. Lisette de Hoog Pijnacker; 19.
Lotte Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam;
20. Yvette de Koning Uitgeest;
Junioren-Vrouwen: 1. Tessa Dijksman Velserbroek; 2. Merel Hofman Bleiswijk; 3. Maaike Boogaard Zwaag; 4. Delore Stougje Zuidland; 5. Nina Buysman Bovenkarspel; 6. Leonie Beukers
Schiedam; 7. Esther van der Burg Nootdorp; 8. Hanneke
de Goeje Leiden; 9. Marijne
Bos Zevenhuizen; 10. Larissa
Mesker Hoornaar 11. Danouk Bannink Alkmaar; 12. Danielle de Hoog Pijnacker;
13. Britt Janse Zaandam;
Nieuwelingen-Meisjes: 1. Kirstie van Haaften De Meern; 2. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 3. Amber van der Hulst Hazerswoude;
4. Eva Bijwaard Hillegom; 5. Gaby
Gieskens s-Gravenhage; 6. Mylene de Zoete Naaldwijk; 7.
Emma Boogaard Zwaag; 8. Lily Schuitemaker Volendam; 9. Chinouk Lindenburg Wateringen;
10. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 11. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 12. Naomi Seldenthuis
Berkel en Rodenrijs; 13. Isabel Tambach Zaandam; 14. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 15. Nienke Wasmus Den
Hoorn; 16. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 17. Sanne Roozemond
Bergschenhoek;
DK.REGIO-WEST.TIJD.2016 .( 2016.05.11 )
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen.Tijd:
1. Minke van Dongen Oosterhout; 2. Olga de
Boer Hazerswoude; 3. Bianca Lust Oostzaan;
4. Roos Hoogeboom Utrecht; 5. Tessa Neefjes Wervershoof; 6. Lotte van Hoek Vlijmen; 7. Nina Buysman Bovenkarspel; 8. Marieke
van Witzenburg Brielle; 9. Femke Markus Zwarte Kat;
10. Kelly Markus Hoofddorp; 11. Manon de Boer Groningen; 12. Tessa Dijksman Velserbroek; 13. Danique
Braam Veenwouden; 14. Lisanne Al Assendelft; 15. Francina Dekker Amsterdam; 16. Susan Hartog Assendelft; 17.
Renee Welling Opmeer; 18. Marissa Meijer Rotterdam;
19. Yvette de Koning Uitgeest; 20. Jeanine Laudy Leiderdorp;
Junioren-Vrouwen.Tijd: 1. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 2. Delore Stougje Zuidland; 3. Kirstie van Haaften De Meern; 4. Amber van
der Hulst Hazerswoude; 5. Merel Hofman
Bleiswijk; 6. Lily Schuitemaker Volendam; 7. Lorena Wiebes
Mijdrecht; 8. Mylene de Zoete Naaldwijk;
9. Ceylin del Carmen Alvarado
Rotterdam; 10. Nienke Wasmus Den Hoorn; 11. Mariska Kruidenier Abbenbroek; 12. Chinouk Lindenburg Wateringen; 13. Lieke van der Draaij Dordrecht;
Nieuwelingen-Meisjes.Tijd: 1. Eva
Bijwaard Hillegom; 2. Rozemarijn Ammerlaan
De Lier; 3. Isabel Tambach Assendelft; 4. Gaby Gieskens s-Gravenhage;
5. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 6. Rosan Koper Heemskerk; 7. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 8. Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 9. Roos Markus Zwarte Kat;
10. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 11. Alysha van Neck Amstelveen; 12. Ilsa Kluit Beets; 13. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn;
DK.REGIO-WEST.TIJD.2017 .( 2017.05.24 )
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen:
1. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 2. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 3. Jip van den Bos Oostknollendam; 4. Marjolein van 't
Geloof Dirksland; 5. Sylvie
Boermans Duivendrecht; 6. Henriëtta Colborne Engeland; 7.
Danique Braam Veenwouden; 8. Bianca Lust Oostzaan; 9. Femke Markus Zwarte Kat; 10. Marieke van Witzenburg Brielle; 11. Melissa Wijfje Oudeschoot;
12. Demi Vollering Berkel en Rodenrijs; 13. Tessa Dijksman
Velserbroek; 14. Ceylin del
Carmen Alvarado Rotterdam; 15. Marissa
Baks Alphen aan den Rijn; 16. Marlies van der Lugt
Delft; 17. Eveline de Groot Zoetermeer; 18. Doris de Rooij Den Haag; 19. Danielle de Hoog Pijnacker;
Junior-Vrouwen: 1. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 2. Kirstie van Haaften De Meern; 3. Amber van der Hulst Hazerswoude;
4. Lily Schuitemaker
Volendam; 5. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 6. Phaedra Krol Heerde; 7. Bente van
Teeseling Abcoude; 8. Mylene
de Zoete Naaldwijk; 9. Gaby
Gieskens Den Haag; 10. Emma Boogaard
Zwaag; 11. Nienke Wasmus Den Hoorn; 12. Roos Markus
Zwarte Kat; 13. Ingrit Verhoeff
Groot-Ammers; 14. Suze van
der Zwet Roelofarendsveen;
15. Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 16. Sanne Roozemond Bergschenhoek; 17. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 18.
Sandy van der Pols Alkmaar;
Nieuweling-Meisjes: 1. Ilsa Kluit Beets; 2. Daniek
Hengeveld Nootdorp; 3. Rosan
Koper Heemskerk; 4. Marit Wasmus Den Hoorn; 5. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 6. Sofie Duyn Hoogwoud;
7. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 8. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 9. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 10. Leonie Bos s-Gravendeel; 11. Maud Adriaansen
Dordrecht; 12. Malena van Dam Haastrecht; 13. Lorraine Röge Alphen aan den
Rijn; 14. Judith Stolze De Lier; 15. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn;
DK.REGIO-WEST.TIJD.2018 .( 2018.05.08 )
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen:
1. Femke Markus Zwarte Kat; 2. Marjolein van 't
Geloof Dirksland; 3. Bianca Lust Oostzaan;
4. Tessa van der Velden Den Haag; 5. Nienke Wasmus Den Hoorn; 6. Amber van der
Hulst Hazerswoude; 7. Lieke v.d. Draaij
Dordrecht; 8. Gina Hofland Krimpen aan den IJssel; 9.
Danielle de Hoog Pijnacker;
Junior-Vrouwen: 1.
Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 2. Emma Boogaard Zwaag; 3. Roos Markus
Zwarte Kat; 4. Isabel Tambach Assendelft; 5. Verena Batenburg Piershil; 6. Rosan Koper Heemskerk; 7. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 8. Eva
Bijwaard Hillegom; 9. Marise
Lagendijk Alphen aan den Rijn; 10. Sandy van der Pols Alkmaar;
Nieuweling-Meisjes: 1. Daniek
Hengeveld Nootdorp; 2. Maud Rijnbeek Limmen; 3. Nina Maathuis
Rotterdam; 4. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 5. Marit
Wasmus Den Hoorn; 6. Yuli van der Molen Krommenie; 7.
Sofie Duyn Hoogwoud; 8. Oriana
Soerewijn Velserbroek; 9. Carola van de Wetering Nieuw-Vennep;
DK.REGIO-WEST.TIJD.2019 .( 2019.05.22 )
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen:
1. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 2. Demi
Vollering Berkel en Rodenrijs; 3. Roos Markus Zwarte Kat; 4. Marieke van Witzenburg Brielle; 5. Maria Apolonia
van 't Geloof Dirksland; 6.
Merel Hofman Bleiswijk; 7. Lily Schuitemaker Volendam; 8.
Tessa Sandberg Amsterdam; 9. Emma Boogaard Zwaag; 10. Tessa Dijksman Velserbroek; 11. Berdine Bakker
Rotterdam; 12. Hanneke de Goeje Leiden; 13. Tessa Neefjes
Wervershoof; 14. Lieske Coumans
Amsterdam; 15. Femke Markus Amstelveen; 16. Isabel Tambach
Assendelft; 17. Eva Bijwaard Hillegom; 18. Tessa van
der Velden Den Haag; 19. Lieke v.d. Draaij Dordrecht;
20. Verena Batenburg Piershil;
Junior-Vrouwen: 1. Daniek
Hengeveld Nootdorp; 2. Leonie
Bos s-Gravendeel; 3. Maud Rijnbeek Limmen; 4. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge;
5. Rosan Koper Heemskerk; 6. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 7. Nena Vollering
Berkel en Rodenrijs; 8. Anne Tom Den Haag; 9. Lieke Van Weereld
Papendrecht; 10. Piene Romers Rozenburg; 11. Kiki Janse Zaandam; 12. Misha Struik Dordrecht; 13. Lorraine Röge Alphen aan den
Rijn;
Nieuweling-Meisjes: 1. Nina Maathuis Rotterdam; 2. Yuli van
der Molen Krommenie; 3. Nienke Veenhoven Oostzaan; 4. Babette van der Wolf
Oude Tonge; 5. Julia Kopecky
Zoeterwoude; 6. Lisa van Belle Zoetermeer; 7. Jerney van der Heijden Zevenhuizen;
8. Carola van de Wetering Nieuw-Vennep;
9. Noëlle Booy Berkel en Rodenrijs; 10. Tess de
Visser Reeuwijk; 11. Rachella
van Zanen Zaandijk; 12. Nienke Dullemond
Ooltgensplaat; 13. Nina Tom Den Haag;