DK.REGIO MIDDEN/OOST.WEG.2012 .( 2012.05.28 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Ingeborg Kreuze Assen; 2. Janneke Kanis Amersfoort; 3. Marieke van Wanroij Nijmegen; 4. Anna van der Breggen Hasselt; 5. Rixt Meijer Heerenveen; 6. Esther Olthuis Deventer; 7. Ankie Ytsma Leeuwarden; 8. Olivia Koster Zevenaar; 9. Aagtje Dijkman Amersfoort; 10. Natalja Busschers Haaksbergen; 11. Maria Sterk Hallum; 12. Geerte Hoeke Wageningen; 13. Berdienke Paus Haaksbergen; 14. Juliette Wigbold Hengelo; 15. Britt Jansen Wijhe; 17. Mady Kleeven Driel; 18. Elles Hageman Dronten; 19. Linda de Croon Wierden; 20. Lyan Rensen Luttenberg;

Junior-Vrouwen: 1. Floortje Mackaij Woerden; 2. Elaine Jansen Almere; 3. Haliegh Dolman Zwijndrecht; 4. Iris Hamelink Raalte; 5. Denise Grimberg Gendt; 6. Helena van Leijen Wageningen; 7. Kirsten Niekolaas Zwolle; 8. Rosa Visscher Amersfoort; 9. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 10. Romy Adegeest Woerden; 13. Eline van den Berg Rijssen;

Nieuwelingen-Meisjes: 1. ---;2. Janneke van Doorn Maarssenbroek; 3. Michelle de Graaf Apeldoorn; 4. Lenneke ten BŲhmer Schalkwijk; 5. Jessica Dolman Zwijndrecht; 6. Mirjam Prakken Nijverdal; 7. Sophie van den Bosch Amersfoort; 8. Rachelle van Kappel Woerden; 9. Melanie van Voorthuizen Scherpenzeel; 10. Maaike Niehof 11. Eva-Britt Leliveld Wehl; 13. Liset van de Merwe Nijverdal;

 

DK.REGIO MIDDEN-OOST.WEG.2013 .( 2013.05.20 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Janneke Busser-Kanis Amersfoort; 2. Channah Brandsema Utrecht; 3. Sanne Fictoor Wijk bij Duurstede; 4. Ingeborg Kreuze Assen; 5. Saskia Oomen Utrecht; 6. Samantha van Steenis Hoogland; 7. Jony Heerink Amersfoort; 8. MariŽl Borgerink Groningen; 9. Geerike v.d. Breggen-Schreurs Zwolle; 10. Aagtje Dijkman Amersfoort; 11. Bianca van den Hoek Bussum; 12. Cleo Kortenhorst Wijk bij Duurstede; 13. Ragna Verbeek Amersfoort; 14. Nathalie Jolink Winterswijk; 15. Marjan Stokman Emmeloord; 16. Linda de Croon Wierden; 17. Linda Scholten Zutphen; 18. Miriam Lassche Marknesse; 19. Manon Guldemeester Amersfoort; 20. Manon Holstege Woudenberg;

Junior-Vrouwen: 1. Floortje Mackaij Woerden; 2. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 3. Irene Gerritsen Bemmel; 4. Romy Adegeest Woerden; 5. Denise Grimberg Gendt; 6. Elaine Jansen Almere; 7. Loes Adegeest Dalfsen; 8. Rosa Visscher Amersfoort; 9. Amy Luijten Munstergeleen; 10. Kirsten Niekolaas Zwolle;

Nieuweling-Meisjes: 1. Michelle de Graaf Apeldoorn; 2. Rachelle van Kappel Woerden; 3. Myrthe Willemsen Elst; 4. Janneke van Doorn Utrecht; 5. Maaike Brandwagt Zwolle; 6. Sophie van den Bosch Amersfoort; 7. Willemijn Welmers Dronten; 8. Lianne van der Linden Gorssel;

 

DK.REGIO MIDDEN-OOST.WEG.2015.WEG .( 2015.05.25 )

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Bianca van den Hoek Bussum; 2. Laura Gorter Utrecht; 3. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 4. Cleo Kortenhorst Wageningen; 5. Melanie Klement Velp; 6. Andrea Lodder Zwolle; 7. Willemiek Meinders Dronten; 8. Anneloes Leppers Veenendaal; 9. Renske Winters Doesburg; 10. Marloes Bons Utrecht; 11. Irene Gerritsen Bemmel; 12. Heleen Treur Ugchelen; 13. Mady Kleeven Driel; 14. Tessa Hoogma Utrecht; 15. Marloes Koedam Veenendaal; 16. Vera Dorrestijn Amersfoort; 17. Mimi Tjoeng Hilversum; 18. Marion Gerssen Beuningen; 19. Linda Scholten Zutphen; 20. Roos Anneveldt Utrecht;

Junior-Vrouwen: 1. Ivana Louhenapessy Breukelen; 2. Michelle de Graaf Apeldoorn; 3. Rachelle van Kappel Woerden; 4. Janneke van Doorn Utrecht; 5. Kiki van Asselt Apeldoorn; 6. Chazia Slinkman Rijssen; 7. Myrthe Willemsen Elst; 8. Maaike de Heij Heteren; 9. Maaike Brandwagt Sittard;

Nieuweling-Meisjes: 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2. Jennifer van der Voort Maarssen; 3. Mischa Bredewold Hoogland; 4. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 5. Tamara van der Horst Hasselt; 6. Anouk Spies Wageningen; 7. Annemiek van Doorn Utrecht; 8. Phaedra Krol Heerde; 9. Lorena Peterman Lemselo; 10. Charlotte Kool Kortenhoef; 11. Tessa Paardekooper Groenlo; 12. Tamara de Graaf Apeldoorn; 13. Melanie van Putten Hagestein; 14. Marit Cent Goor; 15. Eva Jonkers Staphorst; 16. Anne van Rooijen Driel; 17. Carmen Pol Tubbergen; 18. Kristie van der Vossen Culemborg; 19. Bente van Teeseling Abcoude; 20. Julia van den Bosch Amersfoort;

 

DK.REGIO MIDDEN-OOST-NEDERLAND.WEG.2017 .( 2017.06.05 )

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Annet Pit Deventer; 2. Marleen Stoel Enschede; 3. Quinty Ton Geldermalsen; 4. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 5. Andrea Lodder Zwolle; 6. Inez Beijer Driel; 7. Esther Veldman Enschede; 8. Michelle de Graaf Apeldoorn; 9. Renske Winters Doesburg; 10. Willemiek Meinders Dronten; 11. Irene Gerritsen Bemmel; 12. Rienke Boonstra Nieuwkoop; 13. Anne-Wil Veldman Amsterdam; 14. Rixt Hoogland Enschede; 15. Lisanne Roelofs Enschede; 16. Mimi Tjoeng Hilversum; 17. Hetty Hofstede Utrecht; 18. Annefleur de Leeuw Zwolle; 19. Myrthe Willemsen Elst; 20. Aniek Rooderkerken Utrecht;

Junior-Vrouwen: 1. Eva Jonkers Staphorst; 2. Charlotte Kool Kortenhoef; 3. Anouk Spies Wageningen; 4. Anne de Ruiter Polsbroek; 5. Anne van Rooijen Driel; 6. Mischa Bredewold Hoogland; 7. Iris Ton Waskemeer; 8. Tessa Paardekooper Groenlo; 9. Kirsten Westerhuis Leersum; 10. Sanne Vermeer Dodewaard; 11. Isa Pieterse Amersfoort; 12. Celine Klootwijk t Loo-Oldebroek; 13. Lora Bonthuis Ingen; 14. Rienke ten Have Harreveld; 15. Caya Krol Heerde; 16. Iris van der Kolk Nieuwleusen; 17. Marike Goense Lelystad;

Nieuweling-Meisjes: 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Dorien Hoog Antink Ochten; 3. Ilse Grit Zwolle; 4. Eline van Rooijen Woerden; 5. Rixt Tol Hasselt; 6. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 7. Mickey Nijkamp Zwolle; 8. Ilse Pluimers Enter; 9. FabiŽnne Kool Kortenhoef; 10. Ruth van Hulst Zwolle; 11. Julia Engberink Apeldoorn; 12. Danielle Quint Deil; 13. Pam Schutten Nijverdal; 14. Petra Welmers Dronten; 15. Sanne Prins Wierden; 16. Lisa Dorussen Beuningen; 17. Sofie van Rooijen Driel; 18. Kyra Velner Rossum; 19. Iris Hoog Antink Ochten; 20. Samira van Zuthem Zwolle;