DK.OOST-NEDERLAND.TIJD.2000 .( 2000.06.14 )

Elite: 1. Bart Boom Enter; 2. Henri Rademaker Dinxperlo; 3. Vasco de Kinkelder Duiven; 4. Martin Kremer Etten;

Neo: 1. Frank van Dulmen Didam; 2. Luuc Hutten Bergentheim; 3. Bas Waaijer Langeveen; 4. Koen Beerten Zieuwent; 5. Leon Offringa Holten; 6. Robert van Plateringen Harderwijk; 7. Bart van Munster Almelo; 8. Raymond Koch Nijeveen;

Junioren: 1. Kenny van Hummel Elden; 2. Bart Kerkdijk Apeldoorn; 3. Daniel Visser Almelo; 4. Roy te Wechel Apeldoorn; 5. Arend Polak Barchem; 6. Ruud Waaijer Langeveen; 7. Marcel Coedeling Zevenaar; 8. Mart Otten Oldenzaal; 9. Marco Jansen Apeldoorn; 10. Pieter Rensink Aalten; 11. Rob-Jan Altena Aalten; 12. Steven Lubbers Almelo; 13. Gerwin van de Vegte Mastenbroek; 14. Marcel Rhebergen Aalten; 15. Jan-Willem Kamphof Hasselt;

Nieuwelingen: 1. Tom Stamsnijder Enter; 2. Tom Veelers Ootmarsum; 3. Niels de Lange Ommen; 4. Roy Lammertink Wierden; 5. Arne Hassink Zieuwent; 6. Albert Timmer Gramsbergen; 7. Frank Strohm Oldenzaal; 8. Niek Oude Nijeweme Geesteren; 9. Jeroen-Bart Uiterwijk Enschede; 10. Paul de Rooy Holten; 11. Maarten de Jonge Oldenzaal; 12. Roy Kerkdijk Nijverdal; 13. Ludo Koelman Enschede; 14. Thom van Dulmen Didam; 15. Marc Kamphuis Habrinkhoek; 16. Daan de Jonge Oldenzaal; 17. Martin Grouwe Enter;

Dames: 1. Areke Hassink Zieuwent; 2. Janny Kleijnjan Almelo; 3. Marlon Beekman Nijverdal; 4. Bea Bleumink Zutphen; 5. Saskia van Duuren Hardenberg; 6. Brigit Mulders Hattem; 7. Marit Palland Hasselt;

Junioren-Dames: 1. Marieke Storteler Zieuwent; 2. Suzanne de Lijser De Steeg; 3. Harriet van Hasselt Hasselt;

Nieuwelingen-Dames: 1. Janneke Kanis Zwolle; 2. Conny Paas Steenderen; 3. Karin Knol Hasselt;

Sportklasse-A: 1. Rik Harbers Aalten; 2. Henk Drost Nunspeet; 3. Joop Ribbers Groenlo; 4. Patrick Somsen Aalten; 5. Erik Ruesink Dinxperlo; 6. Marc Aversteeg Aalten; 7. Simon Kok Deventer; 8. Rienk Mateman Aalten; 9. Sikko Luinge Doetinchem; 10. Pierre Noiret Wageningen; 11. Rob-Jan Altena Aalten;

Sportklasse-B: 1. Gerrit van der Pol Apeldoorn; 2. Edwin Paardekoper Groenlo; 3. Peter van Os Enschede; 4. John Zennipman Zutphen;

Veteranen: 1. Bonnie Leemreize Beltrum; 2. Fred de Kinkelder Groenlo; 3. Rudie Frinking Zutphen; 4. Rob Vieberink Dinxperlo; 5. Anton Polak Barchem;

 

DK.OOST.TIJD.2001.(2001.07.05)

Elite: 1. Mark ter SChure; 2. Dennis Nijhuis; Arjan Elferink; Ben van Egmond; 5. Benard Palland;

Beloften: 1. Frank van Dulmen; 2. Joost Posthuma; 3. Daniel Visser; 4. Vincent ter Schure; 5. Leon Offringa;

Junioren: 1. Tom Veelers; 2. Steven Peters; 3. Niels de Lange; 4. Niek Asbroek; 5. Roel de Vries;

Nieuwelingen: 1. Tom Stamsnijder; 2. Jesper Kelder; 3. Thom van Dulmen; 4. Robert Gesink; 5. Bart Broekhuis;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Janny Kleinjan; 2. Marion Beekman; 3.Areke Hassink; 4. Brigit Mulder; 5. Gretha Klein Brinke;

Junioren-Vrouwen; Suzanne de Lijser; 2. Conny paas; 3. Kim Boterenbrood;

Nieuwelingen-Meisjes: 1. Janneke Kanis; 2. Karin Knol; 3. Maaike Hofstede; 4. Linda Kroes;

Sportklasse-A: 1. Rik Harbers; 2. Edwin Ophof; 3. Henk Dorst; 4. Robert-Jan Zweers; 5. Wilco Hopman;

Veteranen: 1. Bonnie Leemreize; 2. Fred de Kinkelder; 3. Wim Nieuwenhuis; 4. Sies van der Velde; 5. Johnny Lammertink;

 

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD.2002 .( 2002.06.25 )

Elite: 1. Arjan Elferink Ten Boer; 2. Mark Poppe Nijverdal; 3. Ben van Egmond Lemelerveld; 4. Coen Bosch Twello; 5. Martijn Hofstede Nijverdal; 6. Martijn Versteege Hengelo; 7. Ton Schoonman Hardenberg; 8. Gerben Ronhaar Hellendoorn;

Neo: 1. Maarten Lenferink Tubbergen; 2. Rob Golbach Vriezenveen; 3. Lťon Offringa Holten; 4. Jonathan Opdam Baak; 5. Niek Asbroek Wierden; 6. Tom Hoekman Oldenzaal; 7. Frank Schotman Steenderen; 8. Luuc Hutten Bergentheim; 9. Paul Wolbrink Baak; 10. Mathijs Wagenaar Epe; 11. Hilbert Wagenaar Epe; 12. Maarten Janssen Rijssen; 13. Koen Beerten Zieuwent; 14. Bart van Munster Almelo; 15. Daniel Visser Almelo; 16. Daan Waanders Lichtenvoorde; 17. Rob Hammenga Oldebroek; 18. Martijn Knobben Lemelerveld; 19. Jan-Willem Kamphof Hasselt;

Junioren: 1. Albert Timmer Gramsbergen; 2. Thom van Dulmen Didam; 3. Jesper Kelder Holtheme; 4. Niek Oude Nijeweme Geesteren; 5. Niels de Lange Ommen; 6. Arne Hassink Zieuwent; 7. Maarten de Jonge Oldenzaal; 8. Jeroen Uiterwijk Enschede; 9. Marc Kamphuis Harbrinkhoek; 10. John Schouten Harderwijk; 11. Rick Fransen Saasveld; 12. Rembrandt StŲteler Almelo; 13. Martin Boomkamp Aalten; 14. Frank Strohm Oldenzaal; 15. Erik Andrťa Schalkhaar; 16. Dirk Reuling Wehl; 17. Marinus Olde Loohuis Rossum; 18. Daan de Jonge Oldenzaal; 19. Jeroen Horck Enschede; 20. Koen Pelgrim Warnsveld;

Nieuwelingen: 1. Robert Gesink Varsseveld; 2. Thijs van Amerongen Vorden; 3. Jeroen Poppe Nijverdal; 4. Remko Moorman Reutum; 5. Wouter Olde Heuvel Losser; 6. Teun Bennink Beltrum; 7. Jan Klein Poelhuis Bredevoort; 8. Bram Aalders Ulft; 9. Michel Alferink Heeten; 10. Giel Kleinjan Nijverdal; 11. Henk Jan Groote Punt Rossum; 12. Bas van Dalen Aalten; 13. Daan Boermans Losser; 14. Niels Huiberts Arnhem; 15. Frederik Bekkers Aalten; 16. Martijn Boerboom Westervoort; 17. Marc Reef Oldenzaal; 18. Wouter van Zanten Twello; 19. Teun Kuster Huissen; 20. Roderik Groenewold Raalte;

Dames: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2. Janny Kleinjan Almelo; 3. Loes Gunnewijk Rekken; 4. Bea Bleumink Zutphen; 5. Marit Palland Zwolle; 6. Ilona Meter Hattem; 7. Andrea Klock t Harde;

Junioren-Dames: 1. Loes Markerink Raalte; 2. Pleuni MŲhlmann Apeldoorn; 3. Maaike Hofstede Raalte; 4. Janneke Kanis Zwolle;

Nieuwelingen-Dames: 1. Linda Kroes Raalte; 2. Lonneke te Wiereke Hengelo; 3. Linda ter Beek Hengelo Ov; 4. Ester Broekhuis Almelo; 5. Mireille van 't Veld Heerde; 6. Juliette Gabrielle Wigbold Hengelo Ov; 7. Marjolein Nijenkamp Raalte;

Sportklasse-A: 1. Henk Drost Nunspeet; 2. Jos Wolfkamp Raalte; 3. Richard Olijve Klazienaveen; 4. Rik Harbers Aalten; 5. Michiel Slot Bornerbroek; 6. Renť van de Meulen Heerenveen; 7. Arjan Paalman Rijssen; 8. JŲrgen Brok Lemelerveld; 9. Joop Stiggelhout Wierden; 10. Wouter Ditters Enschede; 11. Richard de Jonge Nijverdal; 12. John Zennipman Zutphen; 13. Gerbert te Lindert Doetinchem; 14. Gerwin van der Vegte Mastenbroek; 15. Haico Groote Haar Hengelo; 16. Simon Kok Deventer; 17. Alfred Mol Lochem; 18. Jelle Miedema Enschede; 19. Gert-Jan van de Maat Markelo; 20. Arne Botter Warnsveld;

Veteranen: 1. Bonnie Leemreize Beltrum; 2. Rob Vieberink Dinxperlo; 3. Fred de Kinkelder Groenlo; 4. Johnny Lammertink Wierden; 5. Gerard Golbach Vriezenveen; 6. John Hampsink Oldenzaal; 7. Dik van Dalen Aalten; 8. Gerrit van der Meulen Heerenveen; 9. Herman Nijkamp Rijssen; 10. Gerrit ter Grote Reutum; 11. Mas Zandjans Goor; 12. Gerard Verswijver Raalte;

 

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD.2004 .( 2004.06.02 )

Elite: 1. Maarten Lenferink Tubbergen; 2. Niek Voskamp Twello; 3. Arne Botter Warnsveld; 4. Robert ter Bekke Hengelo; 5. Martijn Knobben Lemelerveld; 6. Richard de Jonge Nijverdal; 7. Ben van Egmond Nijverdal; 8. Mark Poppe Nijverdal; 9. Maarten Janssen. Rijssen; 10. Erik Zandman Lemelerveld; 11. Michiel Slot Delden; 12. Martijn Versteege Hengelo; 13. Bas ten Harkel Enschede;

Neo: 1. Tom Stamsnijder Enter; 2. Albert Timmer Gramsbergen; 3. Thom van Dulmen Didam; 4. Bart Groot Zevert Rekken; 5. Bart Kerkdijk Apeldoorn; 6. Koen Pelgrim Warnsveld; 7. John Schouten Harderwijk; 8. Frank Strohm Oldenzaal; 9. Jesper Kelder Enschede; 10. Daan Jonge Oldenzaal; 11. Erik Andrťa Schalkhaar; 12. Roy Lammertink Wierden; 13. Joost Van Weerd Hengelo; 14. Erwin Binnenpoorte Raalte;

Junioren: 1. Thijs van Amerongen Vorden; 2. Michiel Kuiper Den Ham; 3. IsmaŽl Kip Oldebroek; 4. Jeroen Poppe Nijverdal; 5. Sebastiaan Kamphuis Hengelo Ov; 6. Marc Reef Oldenzaal; 7. Bert Lip Hardenberg; 8. Giel Kleinjan Nijverdal; 9. Richard Sleumer Vorden; 10. Huub Kappert Raalte; 11. DaniŽl Brok Nijverdal; 12. Martijn Ebben Nijverdal; 13. Roderik Groenewold Raalte; 14. Henk Jan Groote Punt Rossum; 15. Michiel Bekker Apeldoorn; 16. Wouter van Zanten Twello; 17. Martijn Knol Hasselt; 18. Michel Alferink Heeten; 19. Teun Kuster Huissen; 20. Kevin Veenhuizen Arnhem;

Nieuwelingen: 1. Dennis van Gaveren Nijverdal; 2. Gerd Steijn Ermelo; 3. Job Hofste Oldenzaal; 4. Gijs Boermans Losser; 5. Stefan Kelderman Holten; 6. Mart van Blanken Hengelo; 7. Toby Reimert Raalte; 8. Jens Hoeben Oldenzaal; 9. Jordi van de Vondervoort Broekland; 10. Tim Posthuma Weerselo; 11. Koen Wellink Aalten; 12. Jeffrey Eenkhoorn Almelo; 13. Frank Brinkhuis Zevenaar; 14. Frank Heerink Denekamp; 15. Harm Steijn Ermelo; 16. Alex van de Brug Enschede; 17. Roland Jansen Lemelerveld; 18. Niels Berenschot Apeldoorn; 19. Floris Hoekerswever Raalte;

Dames-Elite: 1. Janny Kleinjan Almelo; 2. Loes Markerink Raalte; 3. Kirsten Wild Almelo; 4. Leonie Hollander Markelo;

Junioren-Dames: 1. Linda Kroes Raalte; 2. Linda Ter Beek Hengelo Ov; 3. Marjolein Nijenkamp Raalte; 4. Sarah Schalkwijk Wijke; 5. Lonneke te Wierike Hengelo; 6. Juliette Gabrielle Wigbold Hengelo Ov; 7. Ellen ten Dam Losser;

Nieuweling-Dames: 1. Silke Kogelman Lemelerveld; 2. Jacobien Kanis Zwolle; 3. Annelieke Overweg Almelo; 4. Tamara Eenkhoorn Almelo; 5. Anne Westerink Almelo; 6. Kirsten Bunte Wierden;

Amateurs-A: 1. Franck Terwel Arnhem; 2. Henk Drost Nunspeet; 3. Patrick Euren Wierden; 4. Arjan Paalman Rijssen; 5. Maurice Schenk Winterswijk; 6. Robert-Jan Zweers Eefde; 7. Henk Nieuwenhuis Rijssen; 8. Richard Olijve Klazienaveen; 9. Hugo Liedenbaum Arnhem; 10. Guido Wensink Aalten; 11. Wouter Stadhouders Hengelo; 12. Gert-Jan van de Maat Markelo; 13. Henri ter Denge Rijssen; 14. Rene Smalbrugge Rijssen; 15. Gerald Oude Weernink Almelo;

Masters: 1. Edwin Ophof Raalte; 2. Erik Ruesink Dinxperlo; 3. Bonnie Leemreize Beltrum; 4. Fred de Kinkelder Groenlo; 5. Simon Kok Deventer; 6. Wim Nieuwenhuis Nijverdal; 7. Hans van Leeuwen. Nijmegen; 8. Dolf Brok Nijverdal; 9. Frans de Wit Zutphen; 10. Erik Cent Goor;

 

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD.2005 .( 2005.06.07 )

Beloften: 1. Albert Timmer Gramsbergen; 2. Arne Hassink Zieuwent; 3. Thijs van Amerongen Vorden; 4. Robert Gesink Varsseveld; 5. Joost Van Weerd Hengelo; 6. Maarten de Jonge Oldenzaal; 7. Rick Fransen Saasveld; 8. Bart Groot Zevert Rekken; 9. Marc Reef Oldenzaal; 10. Niek Asbroek Wierden; 11. Daan de Jonge Oldenzaal; 12. Martin Boomkamp Aalten; 13. Rolf Brinkhuis Zevenaar; 14. Jesper Kelder Enschede; 15. Erwin Binnenpoorte Raalte; 16. Huub Kappert Raalte;

Elite: 1. Maarten Lenferink Tubbergen; 2. Peter Olde Dubbelink Rossum; 3. Arne Botter  Warnsveld; 4. Richard de Jonge Nijverdal; 5. Robert ter Bekke Hengelo; 6. Bart Besemer Leuvenheim; 7. Ruud Mulder Heino; 8. Marc Zonnebelt Rijssen;

Junioren: 1. Sebastiaan Kamphuis Hengelo Ov; 2. Dennis van Gaveren Nijverdal; 3. Timo Fransen Westervoort; 4. Martijn Knol Hasselt; 5. Erik Achterkamp Nijverdal; 6. Chiel Booyink Luttenberg; 7. Mart van Blanken Hengelo; 8. Richard Sleumer Vorden; 9. Gerd Steijn Ermelo; 10. Stefan Kelderman Holten; 11. Berteld Dekker Genemuiden; 12. Tom Boveree Laren; 13. Henk Jan Groote Punt Rossum; 14. Remco van Dijk Hardenberg; 15. Jordi van de Vondervoort Broekland; 16. Daniel Kemerink Weerselo; 17. Jens Hoeben Oldenzaal; 18. Teun Kuster Huissen; 19. Tim Posthuma Weerselo; 20. Michel Alferink Raalte;

Nieuwelingen: 1. Henri Paarhuis Hasselt; 2. Toby Reimert Raalte; 3. Mats Boeve Nijverdal; 4. Jelle Posthuma Weerselo; 5. Mark Schreurs Aalten; 6. Henk Wildeman Raalte; 7. Jonathan Eijssens Harderwijk; 8. Robert Kuiper Den Ham; 9. Alex van de Brug Enschede; 10. Stefan Roolvink Almelo; 11. Maik Wensink Aalten; 12. Mathijs Boerrigter Goor; 13. Mark Muller Lemele; 14. Arno Brinkhuis Zevenaar; 15. Anton Tijdink Borculo; 16. Maurits Lammertink Enter; 17. Joel Blankestijn Deventer; 18. Bas Stamsnijder Enter; 19. Gijs Brouwer Deventer;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Loes Gunnewijk Rekken; 2. Kirsten Wild Almelo; 3. Loes Markerink Raalte; 4. Larissa Drysdale Heerenveen; 5. Femke Nijhof Haaksbergen; 6. Marit Palland Zwolle; 7. Marjolein Nijenkamp Raalte; 8. Marsja Hoogvorst Rotterdam; 9. Dineke Nijmeyer Lemmer;

Junioren-Vrouwen/Nieuwelingen-Meisjes: 1. Anna van der Breggen Hasselt; 2. Berdienke Paus Haaksbergen; 3. Linda Ter Beek Hengelo Ov; 4. Silke Kogelman Lemelerveld; 5. Sarah Schalkwijk Wijhe; 6. Nadja Tukker Dronten; 7. Annelieke Overweg Almelo; 8. Yvonne Kuiper Den Ham Ov; 9. Jacobien Kanis Zwolle; 10. Marleen Stroomer Nibbixwoud; 11. Eline Veen Zutphen; 12. Tamara Eenkhoorn Almelo;

Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Anna van der Breggen Hasselt; 2. Berdienke Paus Haaksbergen; 3. Linda Ter Beek Hengelo Ov; 4. Silke Kogelman Lemelerveld; 5. Sarah Schalkwijk Wijhe; 6. Nadja Tukker Dronten; 7. Annelieke Overweg Almelo; 8. Yvonne Kuiper Den Ham Ov; 9. Jacobien Kanis Zwolle; 10. Marleen Stroomer Nibbixwoud;

Amateurs-A/B: 1. Michiel Kuiper Den Ham; 2. Remco Veldhuis Haaksbergen; 3. Marco Loman Laren; 4. Bert Lip Hardenberg; 5. Henk Drost Nunspeet; 6. Herbet Korblet Vroomshoop; 7. Matthijs Kruijsen Enschede; 8. Hugo Liedenbaum Arnhem; 9. Jorgen Brok Lemelerveld; 10. Hans van Leeuwen Nijmegen;

Amateurs-A: 1. Michiel Kuiper Den Ham; 2. Remco Veldhuis Haaksbergen; 3. Marco Loman Laren; 4. Bert Lip Hardenberg; 5. Henk Drost Nunspeet; 6. Herbet Korblet Vroomshoop; 7. Matthijs Kruijsen Enschede; 8. Hugo Liedenbaum Arnhem; 9. Jorgen Brok Lemelerveld; 10. Hans van Leeuwen Nijmegen; 11. Wander te Boekhorst Gaanderen; 12. Bart-Jan Otten Enschede; 13. DaniŽl van Ek Goor; 14. Richard Reinders Almelo; 15. Daniel Hoenderdos Zwolle; 16. Gert-Jan van de Maat Markelo; 17. Theo Neyenhuis Huissen; 18. Rene Smalbrugge Rijssen;

Masters: 1. Edwin Ophof Raalte; 2. Erik Ruesink Dinxperlo; 3. Willem Voorneveld Bathmen; 4. Henry Kappert Hardenberg; 5. Simon Kok Deventer; 6. Fred de Kinkelder Groenlo; 7. Jan Plagge Hardenberg; 8. Wim van Tilborg Kampen; 9. Paul Vreman Elst; 10. Freddy Keller Deventer; 11. Edwin Jansen Hengelo; 12. Wim Rutten Zutphen;

 

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD.2006 .( 2006.05.29 )

Beloften: 1. Thom van Dulmen Didam; 2. Joost van Weerd Hengelo Ov;

3. Maarten de Jonge Oldenzaal; 4. Paul de Rooij Zwolle; 5. Harmen Aalbers Haaksbergen; 6. Richard Sleumer Vorden; 7. Chiel Booyink Luttenberg; 8. Timo Fransen Westervoort; 9. Martijn Knol Hasselt; 10. Arthur van Dam Genemuiden; 11. Marien Wallink Heino;

Elite: 1. Franck Terwel Emmerich-Elten; 2. Jan Willem Krukkert Wierden;

Junioren: 1. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 2. Rutmer Faber Easterwierrum; 3. Bas Stamsnijder Enter; 4. Dennis van Gaveren Nijverdal; 5. Jarno Tapper Emmen; 6. Stefan Limburg Witte Paarden; 7. Frank Heerink Denekamp; 8. Gerd Steijn Ermelo; 9. Mart van Blanken Hengelo Ov; 10. Julian van Dijk Zwartsluis; 11. Stefan Kelderman Holten; 12. Toby Reimert Raalte; 13. Bart Nijhuis Boekelo; 14. Henri Paarhuis Rouveen; 15. Jens Hoeben Oldenzaal; 16. Bryan van Rijswijk Kampen; 17. Roy Borgonjen Bathmen; 18. Pim Zuidewind Lisse; 19. Jop Hofstť Oldenzaal; 20. Bas Groenewoud Harderwijk;

Nieuwelingen: 1. Jasper Bovenhuis Staphorst; 2. Leon Commandeur Sint Pancras; 3. Mats Boeve Nijverdal; 4. Tijmen Eising Emmen; 5. Jesper Asselman Wateringen; 6. Christian Kos Zuid-Scharwoude; 7. Jelle Posthuma Weerselo; 8. Henk Wildeman Raalte; 9. Wouter Wippert Oosterhesselen; 10. Bram Imming Egmond-Binnen; 11. Anton Tijdink Borculo; 12. Mark Heemskerk Hazerswoude-Rijndijk; 13. Erick Tol Boskoop; 14. Maik Wensink Aalten; 15. John van Lochem Aalten; 16. Stefan Roolvink Almelo; 17. Maurits Lammertink Enter; 18. Bernhard Kamphof Hasselt; 19. Roelof Lovink Zelhem; 20. Ruben Borgonjen Bathmen;

Elite-Vrouwen/Vrouwern-B: 1. Loes Markerink Raalte; 2. Janny Kleinjan Almelo; 3. Femke Nijhof Haaksbergen; 4. Eva Heijmans Diemen; 5. Linda Ter ter Beek Hengelo Ov; 6. Juliette Wigbold Hengelo Ov; 7. Florien Remmelts Apeldoorn; 8. Marit Palland Zwolle; 9. Olivia Koster Wehl; 10. Sarah Schalkwijk Wijhe; 11. Annet Eendhuizen Hengelo Ov;

Junioren-Vrouwen: 1. Maxime Groenewegen Amsterdam; 2. Amanda Bongaards De Lier; 3. Linda van Rijen Veghel; 4. Hannah Welter Loosdrecht; 5. Yvonne Baltus Wieringerwaard; 6. Noortje de Kort Dongen; 7. Marrit Leenstra Wijckel; 8. Nadja Tukker Dronten; 9. Annelieke Overweg Almelo; 10. Chantal van Pinxten Sint Michielsgestel; 11. Jacobien Kanis Zwolle; 12. Tamara Eenkhoorn Almelo; 13. Berdienke Paus Haaksbergen; 14. Eline Veen Zutphen; 15. Loes Holtmaat Glane;

Nieuwelingen-Meisjes: 1. Lotte van Hoek Vlijmen; 2. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 3. Barbara de Ridder Noordwijk Zh; 4. Lotte de Veen Muntendam; 5. Birgit Lavrijssen Kapelle; 6. Yvonne Kuiper Den Ham Ov; 7. Lisanne Ottema Muntendam; 8. Anna van der Breggen Hasselt; 9. Titia van der Stelt Losser; 10. Sophie de Boer Enschede; 11. Dewi Asselman Wateringen; 12. Laura Panneman Rijswijk Zh;

Amateurs-A: 1. Henk Drost Nunspeet; 2. Willem Voorneveld Luttenberg; 3. Jesper Kelder Holtheme; 4. Maurice Bolsenbroek Apeldoorn; 5. Jeroen Wemekamp Bruchterveld; 6. Laurens Donkerbroek Olst; 7. Marco Leeuw Zwolle; 8. Peter Bouwhuis Zwolle; 9. Michiel Kuiper Den Ham Ov; 10. Arnold van de Streek Oldebroek; 11. Gerwin van de Vegte Meppel; 12. Hans van den Berg Genemuiden; 13. Daniel Hoenderdos Zwolle; 14. Wander te Boekhorst Gaanderen;

Masters: 1. Ronny Essink Ruurlo; 2. Jos Wolfkamp Raalte; 3. Edwin Ophof Raalte; 4. Erik Ruesink Dinxperlo; 5. Henry Kappert Hardenberg; 6. Johan Neevel Wezep; 7. Jan Plagge Hardenberg; 8. Robert Blokzijl Almelo; 9. Klaas Bolks Hardenberg; 10. Wim van Tilborg Kampen; 11. Jaap van der Breggen Hasselt; 12. Rob Vieberink Isselburg-Anholt; 13. Gert Bosman Wijhe;

 

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD.2007 .( 2007.05.23 )

Beloften: 1. Mart van Blanken Hengelo Ov; 2. Martijn Knol Hasselt; 3. Ramůn van de Velde Deventer; 4. Richard Sleumer Vorden; 5. Timo Fransen Westervoort; 6. Joost Koelen Delden; 7. Tim Posthuma Weerselo; 8. Teunis Aalders Ulft; 9. Hillebrand Bont Velp Gld; 10. Arthur van Dam Genemuiden;

Elite: 1. John Schouten Harderwijk; 2. Matijs Jansen Zwolle; 3. Pieter-Paul de Weerd t Harde; 4. Gert Mulderij Elim; 5. Vincent ter Schure Rheeze; 6. Lennart Weerts Arnhem; 7. Jan-Willem Kamphof Enschede;

Junioren: 1. Bas Stamsnijder Enter; 2. Wouter Mesker Noordeloos; 3. Mike Bond Volendam; 4. Julian van Dijk Zwartsluis; 5. Roy Eefting Grolloo; 6. Mats Boeve Nijverdal; 7. Wouter Wippert Oosterhesselen; 8. Richard Scheper Ruinerwold; 9. Thijs Broenink Denekamp; 10. Henri Paarhuis Rouveen; 11. Henk Wildeman Raalte; 12. Rens te Stroet Keyenborg; 13. Anton Tijdink Borculo; 14. Adri Nugter Emmeloord; 15. Dirk Aalders Ulft; 16. Hidde de Vries Noordhorn; 17. Niels van der Burg Schiedam; 18. Hein Ras Urk; 19. Mike van den Berg Borne; 20. Han Peeneman Radewijk;

Nieuwelingen: 1. Jurjen de Vries Lemmer; 2. Erik Tol Boskoop; 3. Jasper Bovenhuis Staphorst; 4. Tijmen Eising Emmen; 5. Jesper de Hoog Assen; 6. Mark Heemskerk Hazerswoude-Rijndijk; 7. Rick Ottema Muntendam; 8. Daan de Groot Lelystad; 9. Bram de Kort Dongen; 10. Oscar Riesebeek Tiel; 11. Martijn van den Belt Kampen; 12. Sebastiaan Knoppert Putten; 13. Thom Rifferfeld  Duitsland; 14. Gils Duyndam IJmuiden; 15. Martijn Knevelbaard Emmeloord; 16. Dennis van Aalst Hilversum; 17. Chiel Braam s-Heerenberg; 18. Niek Boom Nieuw Heeten; 19. Bas Vlaskamp Olst; 20. Sytse Alkema Zwolle;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Linda Ter Beek Hengelo Ov; 2. Eva Heijmans Diemen; 3. Femke Nijhof Amsterdam; 4. Esther Olthuis Deventer; 5. Janny Kleinjan Almelo; 6. Florien Remmelts Apeldoorn; 7. Sanne Fictoor Wijk bij Duurstede; 8. Nadja Tukker Dronten; 9. Moniek Tenniglo Albergen; 10. Elke Lenferink Tubbergen; 11. Hanneke Tenniglo Albergen; 12. Berdienke Paus Haaksbergen; 13. Tamara Schijff Utrecht; 14. Annelieke Overweg Almelo; 15. Sarah Schalkwijk Zwolle; 16. Marjolein Nijenkamp Raalte; 17. Linda Garritsen Zwolle; 18. Annika Heijnen Ermelo; 19. Eline Veen Zutphen; 20. Karin van der Meulen Oudeschoot;

Junior-Vrouwen: 1. Lisanne Ottema Muntendam; 2. Daisy van der Aa Losser; 3. Sanne Bosman Groningen; 4. Alike Haanstra Waskemeer; 5. Noortje de Kort Dongen; 6. Marissa Otten Enter; 7. Anna van der Breggen Hasselt; 8. Yvonne Kuiper Den Ham Ov; 9. Kim Jorink Wierden; 10. Chantal van den Berg Borne; 11. Tamara Eenkhoorn Almelo; 12. Loes Holtmaat Glane; 13. Esther Scholten

Nieuweling-Meisjes: 1. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 2. Laura van der Kamp Hasselt; 3. Danielle Meijering Stadskanaal; 4. Natasja de Vroome Rijswijk Zh; 5. Birgit Lavrijssen Kapelle; 6. Marte Lenferink Vriezenveen; 7. Alien Paarhuis Rouveen; 8. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 9. Ymke Stegink Naarden; 10. Carmen Leemreize Beltrum; 11. Willeke Knol Hasselt; 12. Erica Schotman Smilde; 13. Amber Bathoorn Groningen; 14. Lies Wildeman Raalte; 15. Anne van Varik Dronten; 16. Dagmar van der Sluis Borne;

Amateurs-A: 1. Ronny Essink Ruurlo; 2. Edwin Ophof Raalte; 3. Johan Neevel Wezep; 4. Jos Wolfkamp Raalte; 5. Tijmen Moltmaker Nijmegen; 6. Dennis Hendriksen Didam; 7. Bas Groenewoud Harderwijk; 8. Joost Horstink Arnhem; 9. Erik Ruesink Dinxperlo; 10. Michiel Kuiper Den Ham Ov; 11. Maurice Bolsenbroek Apeldoorn; 12. Simon Kok Deventer; 13. Frank Strohm Oldenzaal; 14. Willem van der Sterren Zwolle; 15. Erik Nentjes Kampen; 16. Peter Bouwhuis Zwolle; 17. Marco Leeuw Zwolle; 18. Jeroen Wemekamp Bruchterveld; 19. Daniel Hoenderdos Zwolle; 20. Hans van den Berg Genemuiden;

 

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD.2008 .( 2008.05.28 )

Beloften: 1. Bas Stamsnijder Enter; 2. Sebastiaan Kamphuis Hengelo Ov; 3. Roy Borgonjen Bathmen; 4. Ramůn van de Velde Deventer; 5. Rens te Stroet Keyenborg; 6. Julian van Dijk Zwartsluis; 7. Timo Fransen Westervoort; 8.Michiel Bekker Apeldoorn; 9. Joeri Willemse Deventer; 10. Mathijs Boerrigter Goor; 11. Richard Sleumer Vorden;

Elite: 1. Maarten de Jonge Oldenzaal; 2. Mathijs Wagenaar Epe; 3. Joost de Weert Deurningen; 4. Pieter-Paul de Weerd t Harde; 5. Arne Botter Zutphen;6. Joost Koelen Delden; 7. Marien Wallink Zwolle; 8. Paul de Rooij Deventer; 9. Rick Fransen Saasveld; 10. Tom Hoekman Luttenberg; 11. Antoine van Brummelen Zwolle; 12. Matijs Jansen Zwolle; 13. Jan-Willem Kamphof Enschede;

Junioren: 1. Niek van Geffen Veghel; 2. Jurjen de Vries Lemmer; 3. Jelle Posthuma Weerselo; 4. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek; 5. Mark Heemskerk Hazerswoude Rijndijk; 6. Maurits Lammertink Enter; 7. Daan de Groot Lelystad; 8. Delon Braamhaar Enter; 9. Gils Duyndam IJmuiden; 10. Jasper Hamelink Heino; 11. Maik Wensink Aalten; 12. Mike van den Berg Borne; 13. Robbert Bouma Spijkenisse; 14. Wouter Wippert Oosterhesselen; 15. Han Peeneman Radewijk; 16. Thom Ritterfeld Almelo; 17. Dennis van Aalst Hilversum; 18. Kevin Klement Diphoorn; 19. Maarten Groote Punt Rossum; 20. Sebastiaan Knoppert Putten;

Nieuwelingen: 1. Oscar Riesebeek Tiel; 2. Rick Ottema Muntendam; 3. Anne Fokkema Stedum; 4. Steven Lammertink Enter; 5. Dennis Heering Enter; 6. Niek Boom Nieuw Heeten; 7. Reinier van der Kamp Hasselt; 8. Martijn van den Belt IJsselmuiden; 9. Bas Vlaskamp Olst; 10. Jochem Hoekstra Haren Gn; 11. Thijs van der Zee Ermelo; 12. Lars Maris Hasselt; 13. Daan van den Esschert Epse; 14. Martijn Tusveld Utrecht; 15. Michiel Vissink Wenum-Wiesel; 16. Robin van Dijk Kampen; 17. Christiaan Strating Dilling Assen; 18. Joey Wensink Aalten; 19. Marcel Tuinstra Drachten; 20. Kevin Ossendrijver Achterveld;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Janny Kleinjan Almelo; 3. Marieke van Nek Lelystad; 4. Rixt Meijer IJlst; 5. Femke Nijhof Amsterdam; 6. Kim Vrielink Luttenberg; 7. Sanne Victoor Wijk bij Duurstede; 8. Elke Lenferink Tubbergen; 9. Marissa Otten Enter; 10. Moniek Tenniglo Albergen; 11. Janneke Kanis Zwolle; 12. Annika Heijnen Ermelo; 13. Kim Jorink Wierden; 14. Chantal van den Berg Borne; 15. Hanneke Tenniglo Albergen; 16. Janieke Kalsbeek Hurdegaryp; 17. Florien Remmelts Apeldoorn; 18. Brechje Kaastra Hulshorst; 19. Jorina Braamhaar Rijssen; 20. Nadja Tukker Dronten;

Junior-Vrouwen: 1. Esra Tromp Coevorden; 2. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 3. Lotte van Hoek Vlijmen; 4. Anna van der Breggen Hasselt; 5. Birgit Lavrijssen Kapelle; 6. Marte Lenferink Vriezenveen; 7. Lisanne Ottema Muntendam; 8. Maaike Hoek Almelo; 9. Ivana Tiessens Zuidhorn; 10. Yvonne Kuiper Den Ham Ov; 11. Dagmar van der Sluis Borne; 12. Ingrid van den Wijngaard Teteringen; 13. Irene van Lith Bladel; 14. Britt Jansen Wijhe; 15. Hilde Oudman Onnen; 16. Sophie de Boer Enschede;

Nieuweling-Meisjes: 1. Laura van der Kamp Hasselt; 2. Danielle Meijering Stadskanaal; 3. Erica Schotman Smilde; 4. Lies Wildeman Raalte; 5. Denise Bouma Spijkenisse; 6. Ymke Stegink Naarden; 7. Alien Paarhuis Rouveen; 8.Kirsten van der Aa Losser; 9. Carmen Leemreize Beltrum; 10. Anna Julia Janssen Diepenveen;

Amateurs-A: 1. Edwin Ophof Raalte; 2. Ronny Essink Ruurlo; 3. Jos Wolfkamp Raalte; 4. Erik Ruesink Dinxperlo; 5. Patrick Somsen Aalten; 6. Gert Mulderij Elim; 7. Matthijs Voschezang Almelo; 8. Bas van der Gaag Ermelo; 9. Arjan de Haan Rouveen; 10. Olav Hoekwater Harderwijk; 11. Thijs Visscher Zwolle; 12. Frank Schuurman Zwolle; 13. Jasper Bovendeert Zwolle; 14. Marco Leeuw Zwolle; 15. Willem van der Sterren Zwolle; 16. Aschwin Kruders Goor; 17. Hans van den Berg Genemuiden; 18. Rob Niekolaas Zwolle; 19. Bas Kloosterman Genemuiden;

 

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD.2009 .( 2009.07.07 )

Beloften: 1. Jasper Hamelink Heino; 2. Bas Lammertink, 3. Mats Boeve Nijverdal; 4. Roy Borgonjen Bathmen; 5. Rens te Stroet Keyenborg; 6. Maurits Lammertink Enter; 7. Toby Reimert Raalte; 8. Martijn Knol Hasselt; 9. Henk Wildeman Raalte; 10. Maik Wensink Aalten; 11. Matthijs Boerrigter,

Elite: 1. Joost van Weerd Hengelo Ov; 2. Pieter-Paul de Weerd t Harde; 3. Arne Botter Zutphen; 4. Mark Meijer Deurningen; 5. Jan Willem Kamphof, 6. Arnold Marsman Gelselaar; 7. Harld Derks,

Junioren: 1. Niek Boom Nieuw Heeten; 2. Delon Braamhaar Enter; 3. Melvin van Zijl Harderwijk; 4. Stefan Boeve Nijverdal; 5. Daan Taselaar Holten; 6. Joost Berentsen Keyenborg; 7. Martijn van den Belt IJsselmuiden; 8. Maarten Groote Punt Rossum; 9. Steven Wester Almelo; 10. Kees Janssen Diepenveen; 11. Jasper Plender Almelo; 12. Felix Wolbert Hengelo Gld; 13. Michiel Vissink Wenum-Wiesel; 14. Erik Heijdens De Lutte; 15. Ruben Borgonjen Bathmen; 16. Timo de Vrijer Holten; 17. Josua Brouwer Heerde; 18. Kristian Lammertink Enter; 19. DaniŽl Bijlenga Apeldoorn; 20. William Kreijkes Wierden;

Nieuwelingen: 1. Dennis Heering Enter; 2. Steven Lammertink Enter; 3. Wim Kleiman Almelo; 4. Randy Ophof Raalte; 5. Rick Mensink Zwolle; 6. Luuc Bugter Arnhem; 7. Rik Eertink Hellendoorn; 8. Martijn Heering Enter; 9. Jeroen Lankheet Haaksbergen; 10. Rochťz Harbers Rijssen; 11. Joey Wensink Aalten; 12. Mart Somsen Zutphen; 13. Paul Reesink Winterswijk; 14. Florent Meijer Heino; 15. Bart Schipper Wierden; 16. Dylan Kamermans Goor; 17. Menno Oud Almelo; 18. Marc Lankheet Haaksbergen; 19. Jorrick Boshove Arnhem; 20. Wesley LŲwik Vriezenveen;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Janny Kleinjan Almelo; 2. Rixt Meijer Heerenveen; 3. Juliette Wigbold Hengelo Ov; 4. Marieke van Nek Lelystad; 5. Janneke Kanis Zwolle; 6. Sanne Fictoor Wijk bij Duurstede; 7. Janine Herweijer Apeldoorn; 8. Annika Heijnen Ermelo; 9. Karin Truijen Enschede; 10. Kim Jorink Wierden; 11. Kim Vrielink Luttenberg; 12. Nadia Stappenbelt Apeldoorn; 13. Chantal van den Berg Borne; 14. Miriam Lassche Marknesse; 15. Jorijn Brandsma Zwolle; 16. Linda de Croon Wierden; 17. Yvonne Kuiper Den Ham Ov; 18. Annet Eendhuizen Hengelo Ov; 19. Louise Konkelaar

Junior-Vrouwen: 1. Marte Lenferink Vriezenveen; 2. Laura van der Kamp Hasselt; 3. Britt Jansen Wijhe; 4. Charlotte Lenting Didam;

Nieuweling-Meisjes: 1. Annefleur Kalvenhaar Wierden; 2. Anna Julia Janssen Diepenveen; 3. Eline van den Berg Rijssen;

Amateurs-A: 1. Bart Oude Bruinink Denekamp; 2. Ronny Essink Ruurlo; 3. Johan Neevel Wezep; 4. Edwin Ophof Raalte; 5. Henry Kappert Hardenberg; 6. Arnout Hurenkamp Enschede; 7. Gerrit Kok Balk; 8. Brian te Velthuis Diepenheim; 9. Gert Bosman Wijhe; 10. Melis Jan Gilde Hengelo Ov; 11. Richard Reinders Almelo; 12. Cees Tuytel Marknesse; 13. Lambert van den Berg Gramsbergen;

Masters 40+: 1. Gert Mulderij Elim; 1. Marten Nijmeijer Lemmer; 2. Klaas Bolks Hardenberg; 2. Patrick van Gortel Apeldoorn; 3. Gerrit Oosterveld Bornerbroek; 3. Mike van den Berg Borne; 4. Arjan de Haan Rouveen; 4. Gerrit ter Grote Reutum; 5. Remco Veldhuis Haaksbergen; 6. Michiel Bekker Apeldoorn; 7. Hans Peeneman, 8. Roy Nijkamp Neede; 9. Simon Bargeman Vorden; 10. Rick Benschop Hengelo Ov; 11. Matthijs Voschezang Almelo; 12. Henk Jan Borghuis Rijssen; 13. Thijs Visscher Zwolle; 14. Pim de Kok, 15. Jernst Tempelaar Enschede; 16. Eljakim v.d. Sande Ossenzijl; 17. Hans ter Maten Apeldoorn; 18. Maurice Bolsenbroek Apeldoorn;

 

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD.2010 .( 2010.06.08 )

Elite: 1. Guus Gerrits Veessen; 2. Maarten Nijland Rossum; 3. Joost van Weerd Hengelo Ov; 4. Joost Koelen Delden; 5. Timo Fransen Westervoort; 6. Alex de Lange Groningen; 7. Pieter-Paul de Weerd t Harde; 8. Leander Schreurs Elburg; 9. Mark Meijer Deurningen; 10. Roy Nijkamp Neede; 11. Jordy Luisman Bergentheim; 12. Daan Boermans Losser;

Junioren: 1. Steven Lammertink Enter; 2. Daan van den Esschert Epse; 3. Wim Kleiman Almelo; 4. Koen Bouwman Ulft; 5. Stefan Boeve Nijverdal; 6. Martijn van den Belt IJsselmuiden; 7. Willem Klein Tijssink Hattem; 8. Jasper Plender Almelo; 9. Joost Berentsen Keyenborg; 10. Bas Vlaskamp Olst; 11. Philip Kootstra Almelo; 12. Michiel Vissink Wenum-Wiesel; 13. Tim Scholten Denekamp; 14. Max de Haan Apeldoorn; 15. Timo de Vrijer Holten; 16. Han van de Poppe Rijssen; 17. Jeroen Lankheet Haaksbergen; 18. Jorrick Boshove Arnhem; 19. Karsten Reuver Almelo; 20. Bart Schipper Wierden;

Nieuwelingen: 1. Rick Mensink Zwolle; 2. Randy Ophof Raalte; 3. Mart Somsen Zutphen; 4. Paul Reesink Winterswijk; 5. Martijn Heering Enter; 6. Stephen van den Berg Rijssen; 7. Beau Duvigneau Zutphen; 8. Henk Klein Tijssink Hattem; 9. Rob Berentsen Keyenborg; 10. Maarten van den Berg Rijssen; 11. Bas Tietema Zwolle; 12. Robin Lowik Vriezenveen; 13. Marc Lankheet Haaksbergen; 14. Stan Veldscholten Oldenzaal; 15. Twan van Varik Dronten; 16. Daan Germs Tubbergen; 17. Pepijn ter Bekke Oldenzaal; 18. Glenn Benneker De Lutte; 19. Mats Lammertink Wierden; 20. Erik Baars Westervoort;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Janny Kleinjan Almelo; 3. Britt Jansen Wijhe; 4. Karin Truijen Enschede; 5. Nadia Stappenbelt Apeldoorn; 6. Juliette Wigbold Hengelo; 7. Marte Lenferink Vriezenveen; 8. Silke Kogelman Lemelerveld; 9. Kim Jorink Enschede; 10. Geerike Schreurs Zwolle; 11. Yvonne Kuiper Den Ham Ov; 12. Annet Eendhuizen Hengelo Ov;

Junior-Vrouwen: 1. Laura van der Kamp Hasselt; 2. Jet Wildeman Raalte; 3. Charlotte Lenting Didam;

Nieuweling-Meisjes: 1. Annefleur Kalvenhaar Wierden; 2. Michelle Eikelboom Hardenberg; 3. Charlotte Eikelboom Hardenberg; 4. Eline van den Berg Rijssen; 5. Danielle Eikelboom Hardenberg;

Amateurs-A: 1. Patrick van Gortel Apeldoorn; 2. Delon Braamhaar Enter; 3. Anton Tijdink Utrecht; 4. Arjan de Haan Rouveen; 5. Wouter Gehring Geesteren; 6. Gert Mulderij Elim; 7. Han Peeneman Radewijk; 8. Joris van Dijk Enschede; 9. Marc Janssen Enschede; 10. Pim de Kok Enschede; 11. Remco Nijkamp Neede; 12. Eddy Reinerink Harbrinkhoek; 13. Ruben Borgonjen Bathmen; 14. Jan Willem Voortman Enter; 15. Tom Dams Kuinre; 16. Henk Jan Borghuis Rijssen; 17. Jesper Kelder Enschede; 18. Johan Overweg Zwolle; 19. Matthijs Voschezang Almelo;

Masters 40+: 1. Erik Ruesink Dinxperlo; 2. Jos Wolfkamp Raalte; 3. Cor van der Ploeg Bemmel; 4. Ronny Essink Ruurlo; 5. Erwin Nederlof Bemmel; 6. Edwin Ophof Raalte; 7. Gerrit Kok Balk; 8. Henry Kappert Hardenberg; 9. Arnout Hurenkamp Enschede; 10. Robert Blokzijl Almelo; 11. Richard Reinders Almelo; 12. Cees Tuytel Marknesse; 13. Jan Roosink Rijssen;

Masters 50+: 1. Klaas Bolks Hardenberg; 2. Marten Nijmeijer Lemmer; 3. Fred de Kinkelder Groenlo; 4. Han Leunk Goor; 5. Dick van der Neut Delden; 6. Gerrit Oosterveld Bornerbroek;

 

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD.2011 .( 2011.06.07 )

Beloften: 1. Bas Stamsnijder Enter; 2. Daan van den Esschert Epse; 3. Niels Jansman Hellendoorn; 4. Stefan Boeve Nijverdal; 5. Martijn van den Belt IJsselmuiden; 6. Lars Maris Hasselt; 7. Julian van Dijk Zwartsluis; 8. Josua Brouwer Heerde; 9. Guido Wensink 10. Jasper Plender Almelo; 11. DaniŽl Bijlenga Apeldoorn; 12. Mathijs Boerrigter Goor; 13. Martijn Knevelbaard Emmeloord; 14. Lennart de Wilde Deventer;

Elite: 1. Pieter-Paul de Weerd t Harde; 2. Guus Gerrits Veessen; 3. Joost Koelen Delden; 4. Joost van Weerd Hengelo Ov; 5. Michiel Derksen Oldenzaal; 6. Ronald Puttenstein Hattem; 7. Arne Botter Zutphen; 8. Arjan de Haan Rouveen; 9. Roy Nijkamp Neede; 10. Jan Willem Voortman Enter; 11. Wim Engel Staphorst;

Junioren: 1. Koen Bouwman Ulft; 2. Stephen van den Berg Rijssen; 3. Wim Kleiman Almelo; 4. Diederik Tuin Punthorst; 5. Menno Oud Almelo; 6. Jan Rozendom Rijssen; 7. Rens Moorman Reutum; 8. Mart Somsen Zutphen; 9. Maarten van den Berg Rijssen; 10. Han van de Poppe Rijssen; 11. Rochťz Harbers Rijssen; 12. Tim Scholten Denekamp; 13. Dylan Kamermans Goor; 14. Tom Maatkamp Warnsveld; 15. Philip Kootstra Almelo; 16. Gijs Verdick Laren; 17. Hannes Boeckhout Arnhem; 18. Wouter Hendriksen Varsseveld; 19. Bart Schipper Wierden; 20. Max de Haan Apeldoorn;

Nieuwelingen: 1. Bas Tietema Zwolle; 2. Robin Lowik Vriezenveen; 3. Remy Reints Dalfsen; 4. Beau Duvigneau Zutphen; 5. Jarno Pap Heino; 6. Daan van Norden Harderwijk; 7. Stan Veldscholten Oldenzaal; 8. Gijs ten Have Gendringen; 9. Harm Derksen Gendt; 10. Rogier Kalvenhaar Wierden; 11. Stijn van Erp Groessen; 12. Pepijn ter Bekke Oldenzaal; 13. Alwin Wensink Aalten; 14. Twan van Varik Dronten; 15. Mark de Langen Valburg; 16. Mats Lammertink Wierden; 17. Stan Driessen Gendt; 18. Jordi Boerman Zwolle; 19. Nordin Hudepol Almelo; 20. Carlos van Rhee Hellendoorn;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Rixt Meijer Heerenveen; 3. Maria Sterk Hallum; 4. Janny Kleinjan Almelo; 5. Karin Truijen Enschede; 6. Silke Kogelman Lemelerveld; 7. Britt Jansen Wijhe; 8. Samantha van Steenis Hoogland; 9. Aagtje Dijkman Zwolle; 10. Nadia Stappenbelt Apeldoorn; 11. Annet Eendhuizen Hengelo Ov; 12. Angela Hemeltjen Colmschate; 13. Mady Kleeven Heesch;

Junior-Vrouwen: 1. Annet Pit Beekbergen; 2. Eline van den Berg Rijssen; 3. Annefleur Kalvenhaar Wierden; 4. Michelle Eikelboom Hardenberg;

Nieuweling-Meisjes: 1. Iris Hamelink Heino; 2. Denise Grimberg Gendt; 3. Charlotte Eikelboom Hardenberg; 4. Maaike Noot Zwolle;

Amateurs: 1. Henk Jan Borghuis Rijssen; 2. Dannis Brouwer Enschede; 3. Patrick van Gortel Apeldoorn; 4. Remco van Dijk Balkbrug; 5. Heini Koornberg Zwolle; 6. Joris van Dijk Enschede; 7. Han Peeneman Radewijk; 8. Rob van Eck Arnhem; 9. Jan Bloemert Staphorst; 10. Anton Tijdink Utrecht; 11. Johan Overweg Zwolle; 12. Nils ten Brinke Apeldoorn; 13. Remco Nijkamp Neede; 14. Frank Strohm Borne; 15. Marc Zonnebelt Harderwijk; 16. Raymond Kienhuis Rijssen; 17. Arjan Paalman Rijssen; 18. Willard Paalman Rijssen; 19. Tom Dams Zwolle; 20. Benjamin van Elburg Ommen;

Masters 40+: 1. Edwin Ophof Raalte; 2. Erik Ruesink Dinxperlo; 3. Ronny Essink Ruurlo; 4. Arjan van Gaveren Nijverdal; 5. Immanuel van Tintelen Baars; 6. Gerrit Kok Balk; 7. Robert Blokzijl Almelo; 8. Arnout Hurenkamp Enschede; 9. Cees Tuytel Marknesse; 10. Brian te Velthuis Diepenheim; 11. Gerard Hofhuis Volthe; 12. Riny Pleij Wierden;

Masters 50+: 1. Rint Douma Lemmer; 2. Marten Nijmeijer Lemmer; 3. Klaas Bolks Hardenberg; 4. Fred de Kinkelder Groenlo; 5. Ben van Ommen Delden;

 

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD.2012 .( 2012.05.30 )

Beloften: 1. Jasper Hamelink Raalte; 2. Steven Lammertink Enter; 3. Daan de Groot Lelystad; 4. Delon Braamhaar Enter; 5. Wim Kleiman Almelo; 6. Koen Bouwman Ulft; 7. Niek Boom Nieuw Heeten; 8. Simon Schram Wolvega; 9. Lars Maris Hasselt; 10. Thomas van Ee Apeldoorn; 11. Jasper Plender Almelo; 12. Coen Rijpma Oldeholtpade; 13. Felix Wolbert Hengelo Gld; 14. John van Lochem Aalten;

Elite: 1. Rens te Stroet Keyenborg; 2. Bas Stamsnijder Enter; 3. Mark Schreurs Aalten; 4. Mark Olieman Enschede; 5. Timo Fransen Arnhem; 6. Joost van Weerd Hengelo Ov; 7. Guus Gerrits Veessen; 8. Pieter-Paul de Weerd t Harde; 9. Yondi Schmidt Apeldoorn; 10. Arne Botter Zutphen; 11. Arjan de Haan Rouveen; 12. Wouter Nijkerk Ugchelen;

Junioren: 1. Maikel Bos Oldebroek; 2. Adriaan Janssen Diepenveen; 3. Rick Mensink Zwolle; 4. Randy Ophof Raalte; 5. Maarten van den Berg Rijssen; 6. Stephen van den Berg Rijssen; 7. Bas Tietema Zwolle; 8. Daan Schouten Almelo; 9. Mart Somsen Zutphen; 10. Menno Oud Almelo; 11. Harm Derksen Gendt; 12. Jan Rozendom Rijssen; 13. Stan Veldscholten Oldenzaal; 14. Rens Moorman Reutum; 15. Gijs Verdick Laren; 16. Gijs ten Have Gendringen; 17. Robin Lowik Vriezenveen; 18. Mats Lammertink Wierden; 19. Stan Driessen Gendt; 20. Emiel te Lindert Heelweg;

Nieuwelingen: 1. Remy Reints Dalfsen; 2. Jarno Pap Heino; 3. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 4. Lorenzo Harbers Nijverdal; 5. Cornť ten Hove Elburg; 6. Tijmen van den Berg Rijssen; 7. Arjan Beelen Hierden; 8. Tjardo Withag Beltrum; 9. Rogier Kalvenhaar Wierden; 10. Lars Veldscholten Oldenzaal; 11. Leon Alberts Dalfsen; 12. Jorg de Jong Aalten; 13. Rick Braamhaar Wierden; 14. Nordin Hudepol Almelo; 15. Luc Grefte Apeldoorn; 16. Koen Lohuis Lemelerveld; 17. Lars Mosterd Vaassen; 18. Pim Schouten Almelo; 19. Roel Krajenbrink Breedenbroek; 20. Tom Schreurs Aalten;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Loes Gunnewijk Zwolle; 2. Anna van der Breggen Hasselt; 3. Esther Olthuis Deventer; 4. Marijn de Vries Zwolle; 5. Rixt Meijer Heerenveen; 6. Maria Sterk Hallum; 7. Ingeborg Kreuze Assen; 8. Marjan Stokman Emmeloord; 9. Miriam Lassche Marknesse; 10. Mady Kleeven Driel; 12. Britt Jansen Wijhe; 13. Olivia Koster Zevenaar;

Junior-Vrouwen: 1. Iris Hamelink Raalte; 2. Eline van den Berg Rijssen; 3. Denise Grimberg Gendt;

Nieuwelingen-Meisjes: 1. ---; 2. Michelle de Graaf Apeldoorn; 3. Eva-Britt Leliveld Wehl;

Amateurs: 1. Patrick van Gortel Apeldoorn; 2. Wouter van Zanten Apeldoorn; 3. Bert Lip Hardenberg; 4. Sieger Oldenkamp Groningen; 5. Han Peeneman Radewijk; 6. Henk Jan Borghuis Rijssen; 7. Daan Steffens Oldenzaal; 8. Martijn Knevelbaard Emmeloord; 9. Gert Mulderij Elim; 10. Bas van der Gaag Ermelo; 11. Tom Sloot Lengel; 12. Johan Overweg Zwolle; 13. Wander te Boekhorst Gaanderen; 14. Dennis Amsink Hardenberg; 15. Wouter Hendriksen Varsseveld;

Sportklasse: 1. Remco Veldhuis Haaksbergen; 2. Jan Willem Pennings Gendringen; 3. Joost van Bezooijen Nijmegen; 4. ---;5. Heini Koornberg Zwolle; 6. Chris Rave s-Heerenberg; 7. Harry Ruiterkamp Slijk-Ewijk; 8. Wesley Radstaak Didam; 9. Stijn Hulsebos Lichtenvoorde;

Masters 40+: 1. Erik Ruesink Dinxperlo; 2. Edwin Ophof Raalte; 3. Cor van der Ploeg Bemmel; 4. Bertil van Dorp Elburg; 5. Nils ten Brinke Apeldoorn; 6. Arnout Hurenkamp Enschede; 7. Cees Tuytel Marknesse; 8. Jan Wullink Vasse; 9. Rik Harbers Aalten; 10. Marco Weikamp Aalten;

Masters 50+: 1. Arjan van Gaveren Nijverdal; 2. Rint Douma Lemmer; 3. Marten Nijmeijer Lemmer; 4. Klaas Bolks Hardenberg; 5. Fred de Kinkelder Groenlo; 6. GerritJan Oosterveld Bornerbroek; 7. Mas Zandjans Goor;

 

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD.2013 .( 2013.05.29 )

Beloften: 1. Steven Lammertink Enter; 2. Maarten van den Berg Rijssen; 3. Koen Bouwman Ulft; 4. Delon Braamhaar Enter; 5. Simon Schram Wolvega; 6. Stephen van den Berg Rijssen; 7. Niek Boom Nieuw Heeten; 8. Timon Ratering Megchelen; 9. Bas Vlaskamp Olst; 10. Thomas van Ee Apeldoorn; 11. Daan Schouten. Almelo; 12. Daan van den Esschert Epse; 13. Coen Rijpma Oldeholtpade; 14. Jan Rozendom Rijssen; 15. Peter van de Put Dronten; 16. Mart Somsen Zutphen;

Elite: 1. Bas Stamsnijder Enter; 2. Pieter-Paul de Weerd t Harde; 3. Mark Olieman Enschede; 4. Arne Botter Zutphen;

Junioren: 1. Adriaan Janssen Diepenveen; 2. Robin Lowik Vriezenveen; 3. Kevin Coster Hasselt; 4. Brian van Rhee Nijverdal; 5. Harm Derksen Gendt; 6. Remy Reints Dalfsen; 7. Gijs ten Have Gendringen; 8. Stijn van Erp Groessen; 9. Mark de Langen Valburg; 10. Stan Veldscholten Oldenzaal; 11. Mitchel Vrielink Zutphen; 12. Nordin Hudepol Almelo; 13. Leon Alberts Dalfsen; 14. Rick Braamhaar Wierden; 15. Jorg de Jong Aalten;

Nieuwelingen: 1. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 2. Lorenzo Harbers Nijverdal; 3. Rick de Vries Wolvega; 4. Dennis van der Horst Hasselt; 5. Arjan Beelen Hierden; 6. Koen Lohuis Lemelerveld; 7. Patrick van Benthem Hellendoorn; 8. Sjoerd Meijer Gaanderen; 9. Sven Rodijk Nijverdal; 10. Tijmen van den Berg Rijssen; 11. Thijs Brinkhuis Almelo; 12. Cornť ten Hove Elburg; 13. Tjardo Withag Beltrum; 14. Bart Lieftink Doetinchem; 15. Pim Schouten Almelo; 16. Wouter Engelmann Apeldoorn; 17. Dennis Pronk Nijmegen; 18. Daan Dijkstra Almelo; 19. Jaimy van der Velden Dos Santos Apeldoorn; 20. Roel Krajenbrink Breedenbroek;

Amateurs/Sportklasse: 1. Wouter van Zanten Apeldoorn; 2. Sieger Oldenkamp Zandhuizen; 3. Wouter Hendriksen Varsseveld; 4. Johan Overweg Ommen; 5. Han Peeneman Assen; 6. Stefan Teunis Malden; 7. Gerjo Berentschot Zelhem; 8. Heini Koornberg Zwolle; 9. Benjamin van Elburg Ommen; 10. Wouter van Leeuwen Arnhem; 11. Tom Sloot Lengel; 12. Michel Klarenbeek Dieren; 13. Wesley Radstaak Didam; 14. Martijn Goedings Arnhem; 15. Harry Feenstra Emmeloord; 16. Guido Benthem Arnhem; 17. Andreas Verwaal Apeldoorn; 18. Bart Huiskes Zuidwolde; 19. Michel Ahoud Elst; 20. Jan Meijer s-Heerenberg;

Masters 30+: 1. Remco Veldhuis Haaksbergen; 2. Jan Willem Pennings Gendringen; 3. Lammert Haverkamp Elburg; 4. Chris Rave s-Heerenberg; 5. Ruben Tolkamp Aalten; 6. Wander te Boekhorst Gaanderen; 7. Maarten ter Heijden Lichtenvoorde; 8. Joost Arentsen Varsseveld; 9. Peter Kraaijvanger Zevenaar; 10. Harry Ruiterkamp Slijk-Ewijk; 11. Sebastian van der Linden Neede; 12. Marc Zonnebelt Harderwijk; 13. Michel Boerboom Driel;

Masters 40+: 1. Erik Ruesink Dinxperlo; 2. Cor van der Ploeg Bemmel; 3. Remco Grasman Luttelgeest; 4. Joost van Bezooijen Nijmegen; 5. Bertil van Dorp Elburg; 6. Marco Bos; Sint Jansklooster; 7. Arjan van Gaveren Nijverdal; 8. Dick Post Wezep; 9. Laurent Cecillon Arnhem; 10. Nils ten Brinke Apeldoorn; 11. Henry Kappert Sleen; 12. Ralph Greupink Dalen; 13. Richard Reinders Almelo; 14. Atty Duijn Eefde; 15. Edwin Ruesink Heelweg; 16. Klaas Bolks Hardenberg; 17. Wilco Lohuis Lemelerveld; 18. Fred de Kinkelder Groenlo; 19. Gerrit Jan Oosterveld Bornerbroek; 20. Gerrit van Loo. t Harde;

 

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD.2014 .( 2014.06.11 )

Beloften: 1. Steven Lammertink Enter; 2. Adriaan Janssen Diepenveen; 3. Stephen van den Berg Rijssen; 4. Wim Kleiman Almelo; 5. Randy Ophof Raalte; 6. Robin Lowik Vriezenveen; 7. Niek Boom Nieuw Heeten; 8. Peter van de Put Apeldoorn; 9. Kevin Coster Hasselt; 10. Thomas van Ee Apeldoorn; 11. Bas Vlaskamp Olst; 12. Jasper Plender Almelo; 13. Timon Ratering Megchelen; 14. Mart Somsen Zutphen; 15. Rik Wielink Apeldoorn;

Elite: 1. Jasper Hamelink Raalte; 2. Remco Grasman Luttelgeest; 3. Rens te Stroet Keyenborg; 4. Pieter-Paul de Weerd t Harde; 5. Joost van Weerd Arnhem; 6. Jan Essers Wolvega; 7. Martijn Versteege Hengelo Gld;

Junioren: 1. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 2. Mitchel Vrielink Zutphen; 3. Lorenzo Harbers Nijverdal; 4. Mark de Langen Valburg; 5. Leon Alberts Dalfsen; 6. Sven Rodijk Nijverdal; 7. Remy Reints Dalfsen; 8. Pim Schouten Almelo; 9. Tjardo Withag Beltrum; 10. Nordin Hudepol Almelo; 11. Rick Braamhaar Wierden; 12. Jochem Paalman Nijverdal; 13. Jeffrey Veltink Hardenberg; 14. Stijn Schellekens Elst;

Nieuwelingen: 1. Dennis van der Horst Hasselt; 2. Lars Olde Meierink Overdinkel; 3. Rick de Vries. Wolvega; 4. Tim Naberman Genemuiden; 5. Patrick van Benthem Hellendoorn; 6. Jelle Bootsveld Heino; 7. Joel Brethouwer Aalten; 8. Patrick Coster Hasselt; 9. Thijs Brinkhuis Almelo; 10. Yannick Vrielink Zutphen; 11. Robert Abrahams Aalten; 12. Stijn van Veelen Arnhem; 13. Stijn Kalvenhaar Wierden; 14. Niek Meijer Zeddam; 15. Jermo Hesselink Overdinkel; 16. Maico Grootveld Enschede; 17. Chiel Schulten Raalte; 18. Stan Vaartjes Enschede; 19. Jeldert Withag Beltrum; 20. Rik Trip Raalte;

Elite/Beloften/Amateurs-Vrouwen: 1. Nicole Vernhout Apeldoorn;

Junior-Vrouwen: 1. Loes Adegeest Dalfsen; 2. Michelle de Graaf Apeldoorn; 3. Liset van de Merwe Nijverdal; 4. Anne StrauB Terborg;

Nieuweling-Meisjes; 1. Phaedra Krol Heerde; 2. Tessa Paardekooper Groenlo; 3. Marit Cent Goor; 4. Anna van Harskamp Zetten; 5. Joyce Evers Ulft; 6. Anne-Jet Oosting Apeldoorn; 7. Pauline Cordia Amersfoort; 8. Chazia Slinkman Rijssen; 9. Rienke ten Have Harreveld; 10. Lianne van der Linden Gorssel; 11. Laura de Brouwer Angeren; 12. Amber Hammers Nijverdal;

Amateurs/Sportklasse: 1. Wouter van Zanten Apeldoorn; 2. Michel Ahoud Elst.Gld; 3. Sander Snijder Dalen; 4. Atse ten Brinke Lichtenvoorde; 5. Sieger Oldenkamp Zandhuizen; 6. Benjamin van Elburg Ommen; 7. Rolf Dames Heerde; 8. Gerben Oldenkamp Zandhuizen; 9. Han Peeneman Assen; 10. Andreas Verwaal Apeldoorn; 11. Stan Driessen Gendt; 12. Jesse Reith Arnhem; 13. Tom Sloot Lengel; 14. Maarten van Zanten Apeldoorn;

Masters 30+: 1. Remy Meeuwse Utrecht; 2. Patrick van Gortel Apeldoorn; 3. Remco Veldhuis Haaksbergen; 4. Gerjo Berentschot Zelhem; 5. Lammert Haverkamp Elburg; 6. Jan Willem Pennings Gendringen; 7. Heini Koornberg Zwolle; 8. Gerben de Ruiter Elspeet; 9. Gerko Amsink Gramsbergen; 10. Chris Rave s-Heerenberg; 11. Pieter van der Eijk Swifterbant; 12. Joost Arentsen Varsseveld; 13. Wouter van Leeuwen Arnhem; 14. Jan-Tijs Heideveld Zwolle; 15. Albert Lieftink Westendorp; 16. Gideon van der Molen Megchelen; 17. Menno Dijs Doetinchem;

Masters 40+: 1. Marcel Alma Harskamp; 2. Cor van der Ploeg Bemmel; 3. Bertil van Dorp Elburg; 4. Joost van Bezooijen Nijmegen; 5. Reinier Treur Ugchelen; 6. Richard te Vaarwerk Neede; 7. Arnout Hurenkamp Enschede; 8. Martijn Goedings Arnhem; 9. Freddie Dieperink Haaksbergen; 10. Wilco Lohuis Lemelerveld; 11. Guido Mombarg Doetinchem;

Masters 50+: 1. Edwin Ophof Raalte; 2. Ralph Greupink Dalen; 3. MichaŽl Bolle Wezep; 4. Cees Tuytel Marknesse; 5. Berry Huntink Drempt; 6. Sjaakvan Hal Deventer; 7. Ronald Evers Ulft;

Masters 60+: 1. Atty Duijn Eefde; 2. Marten Nijmeijer Lemmer; 3. Fred de Kinkelder Groenlo; 4. GerritJan Oosterveld Bornerbroek;

 

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD.2015 .( 2015.06.10 )

Beloften: 1. Steven Lammertink Enter; 2. Koen Bouwman Ulft; 3. Adriaan Janssen Diepenveen; 4. Martijn Dijkstra De Knippe; 5. Stephen van den Berg Rijssen; 6. Robin Lowik Vriezenveen; 7. Timon Ratering Megchelen; 8. Kevin Coster Hasselt; 9. Wouter Hendriksen Varsseveld; 10. Thomas van Ee Apeldoorn; 11. Mark de Langen Valburg; 12. Gijs Verdick Laren; 13. Leon Alberts Dalfsen; 14. Rik Wielink Apeldoorn; 15. Jan Rozendom Rijssen;

Elite: 1. Remco Grasman Luttelgeest; 2. Niek Boom Nieuw Heeten; 3. Arjan de Haan Rouveen; 4. Jan Essers Wolvega; 5. Marcel Wouters Groesbeek; 6. Andreas Verwaal Apeldoorn;

Junioren: 1. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 2. Lars Olde Meierink Overdinkel; 3. Lorenzo Harbers Nijverdal; 4. Luuk Lohuis Denekamp; 5. Patrick van Benthem Hellendoorn; 6. Koen Frens Nunspeet; 7. Jeffrey Veltink Hardenberg; 8. Wouter Engelmann Apeldoorn; 9. Luc Grefte Apeldoorn; 10. Koen Lohuis Lemelerveld; 11. Tjardo Withag Beltrum; 12. Olav Wallinga Zutphen; 13. Joost Hakvoort Oosterhout; 14. Maarten Lubbers Winterswijk; 15. Niek Meijer Zeddam; 16. Koen Paalman Nijverdal; 17. Robert Abrahams Aalten; 18. Tim Lansink Enschede;

Nieuwelingen: 1. Tim Naberman Genemuiden; 2. Jelle Bootsveld Heino; 3. Chiel Schulten Raalte; 4. Philip Heijnen Oeffelt; 5. NoŽl Kok Enter; 6. Jasper Wennink Winterswijk; 7. Wessel Krul Enkhuizen; 8. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 9. Rik Trip Raalte; 10. Lars de Bot Losser; 11. Jermo Hesselink Overdinkel; 12. Max Kroonen Diepenveen; 13. Jasper te Walvaart Vroomshoop; 14. Jesper Oost Hoogeveen; 15. Jeldert Withag Beltrum; 16. Jesse Morsink Enter; 17. Maarten Rotman Wierden; 18. Jord Baak Dronten; 19. Meindert Weulink Diepenveen; 20. Sten Harmeling Nijverdal;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Marjan Andringa Marum; 2. Marissa Otten Enter; 3. Nicole Vernhout Apeldoorn; 4. Melanie Klement Velp; 5. Heleen Treur Ugchelen; 6. Mady Kleeven Driel; 7. Andrea van Loo t Harde; 8. Anne Straub Terborg;

Junior-Vrouwen: 1. Maaike de Heij Heteren; 2. Chazia Slinkman Rijssen; 3. Joyce Evers Ulft;

Nieuweling-Meisjes: 1. Eva Jonkers Staphorst; 2. Sanne Vermeer Dodewaard; 3. Phaedra Krol Heerde; 4. Marit Cent Goor; 5. Tamara de Graaf Apeldoorn; 6. Tessa Paardekooper Groenlo; 7. Lieke Lap Dronten; 8. Laura de Brouwer Angeren; 9. Marike Goense Lelystad; 10. Esmee Leerkes Twello; 11. Amber Hammers Nijverdal; 12. Rienke ten Have Harreveld; 13. Caya Krol Heerde; 14. Britt Damman Groenlo;

Amateurs/Sportklasse: 1. Wouter van Zanten Apeldoorn; 2. Michel Ahoud Elst.Gld; 3. Job Broekhuis Harderwijk; 4. DaniŽl Bijlenga Arnhem; 5. Johan Overweg Ommen; 6. Benjamin van Elburg Ommen; 7. Gijs ten Have Gendringen; 8. Mark Langenkamp Arnhem; 9. Daan Steffens Deurningen; 10. Stan Driessen Gendt; 11. Wietse Kamp Hengelo Ov; 12. Nordin Hudepol Almelo; 13. Wesley Radstaak Didam; 14. Gideon van der Molen Megchelen; 15. Ralf Scholten Netterden; 16. Thimo Schotman Epe;

Masters 30+: 1. Ruben Tolkamp Aalten; 2. Heini Koornberg Zwolle; 3. Gerjo Berentschot Zelhem; 4. Ruud Steeghs Bemmel; 5. Wouter van Leeuwen Arnhem; 6. Pieter van der Eijk Swifterbant; 7. Joost Arentsen Varsseveld; 8. Marc Zonnebelt Harderwijk; 9. Menno Dijs Doetinchem;

Masters 40+: 1. Patrick van Gortel Apeldoorn; 2. Lammert Haverkamp Elburg; 3. Joost van Bezooijen Nijmegen; 4. Jan Willem Pennings Gendringen; 5. Reinier Treur Ugchelen; 6. Arnout Hurenkamp Enschede; 7. Stanley Alards Arnhem; 8. Dick Post Wezep; 9. Martijn Goedings Arnhem; 10. Marcel van den Bosch Wezep; 11. Harry Ruiterkamp Slijk-Ewijk; 12. Marcel Meeuwsen Elst.Gld;

Masters 50+: 1. Edwin Ophof Raalte; 2. Cor van der Ploeg Bemmel; 3. Bertil van Dorp Elburg; 4. Erik Ruesink Dinxperlo; 5. Sjaak van Hal Deventer; 6. MichaŽl Bolle Wezep; 7. Harm Jan Hovenkamp Zutphen; 8. Berry Huntink Drempt; 9. Guido Mombarg Doetinchem; 10. Ronald Evers Ulft;

Masters 60+: 1. Marten Nijmeijer Lemmer; 2. Atty Duijn Eefde; 3. Fred de Kinkelder Groenlo;

 

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD.2016 .( 2016.06.14 )

Beloften: 1. Bas Tietema Zwolle; 2. Rik Wielink Apeldoorn; 3. Wiebe Scholten Sittard; 4. Wouter Engelmann Apeldoorn; 5. Stephen van den Berg Rijssen; 6. Marien Bogerd Kootwijk; 7. Daan Schouten Almelo; 8. Lorenzo Harbers Nijverdal; 9. Jelle Johannink Denekamp; 10. Jurgen Timmerman Dronten; 11. Joost van Leeuwen Ede; 12. Eit Visser De Wilp Gn; 13. Mark de Langen Valburg; 14. Jeffrey Veltink Hardenberg;

Elite: 1. Remco Grasman Emmeloord; 2. Johan Tijssen Sint-Jansklooster; 3. Pieter-Paul de Weerd t Harde; 4. Thomas van Ee Apeldoorn; 5. Wim Kleiman Almelo; 6. Andreas Verwaal Apeldoorn; 7. Jasper Plender Almelo; 8. Philip Kootstra Almelo;

Junioren: 1. Lars Olde Meierink Overdinkel; 2. Yannick Vrielink Zutphen; 3. Patrick van Benthem Hellendoorn; 4. Tim Naberman Genemuiden; 5. Jelle Bootsveld Heino; 6. Dennis van der Horst Hasselt; 7. Joren Bloem Brummen; 8. Koen Frens Nunspeet; 9. Niek Meijer Zeddam; 10. Niels Griemink Klazienaveen; 11. Lars de Bot Losser; 12. Chiel Schulten Raalte; 13. Sten Harmeling Nijverdal; 14. Christian Varweg Hardenberg; 15. Maarten Lubbers Winterswijk; 16. Meindert Weulink Diepenveen; 17. Rik Trip Raalte; 18. Niels Beelen Nunspeet; 19. Jermo Hesselink Overdinkel; 20. Maico Grootveld Enschede;

Nieuwelingen: 1. Wessel Krul Enkhuizen; 2. Max Kroonen Diepenveen; 3. Tim Marsman Hattem; 4. Lars Boven Reutum; 5. Yorik Wever Apeldoorn; 6. Ian Spenkelink Nijverdal; 7. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 8. Jord Baak Dronten; 9. Jesse Morsink Enter; 10. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 11. Adam de Boer Apeldoorn; 12. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 13. Steyn Lamberink Bergentheim; 14. Loek Geelen Lonneker; 15. Mike Vliek Vriezenveen; 16. Maarten Rotman Wierden; 17. Marnick Duivelshof Oldenzaal; 18. Sam Krabbenbos Almelo; 19. Rick Hezeman Apeldoorn; 20. Bjorn ten Have Harreveld;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Marleen Stoel Enschede; 2. Linda ter Beek Bad Bentheim; 3. Andrea van Loo t Harde; 4. Willemiek Meinders Dronten; 5. Irene Gerritsen Bemmel; 6. Lisanne Roelofs Enschede; 7. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 8. Fianna Stenveld Enschede; 9. Heleen Treur Ugchelen; 10. Michelle de Graaf Apeldoorn; 11. Rixt Hoogland Enschede; 12. Kim de Jong Enschede; 13. Nikki Olde Monnikhof Oldenzaal; 14. Liesanne Lobenstein Zwolle; 15. Anne Straub Terborg;

Junior-Vrouwen: 1. Manon Bakker Swifterbant; 2. Sanne Vermeer Dodewaard; 3. Tessa Paardekooper Groenlo; 4. Babette Buitenhuis Deventer; 5. Lieke Lap Dronten; 6. Chazia Slinkman Rijssen; 7. Lisa Winters Hasselt; 8. Laura de Brouwer Angeren; 9. Rienke ten Have Harreveld;

Nieuweling-Meisjes: 1. Eva Jonkers Staphorst; 2. Ilse Grit Zwolle; 3. Anne van Rooijen Driel; 4. Ruth van Hulst Zwolle; 5. Tamara de Graaf Apeldoorn; 6. Pam Schutten Nijverdal; 7. Julia Engberink Apeldoorn; 8. Marike Goense Lelystad; 9. Esmee Leerkes Twello;

Amateurs/Sportklasse: 1. Timo Fransen Westervoort; 2. Gerben Oldenkamp Zandhuizen; 3. Atse ten Brinke Lichtenvoorde; 4. Wietse Kamp Hengelo; 5. Harm Wantia Weerselo; 6. Han van de Werfhorst Ommen; 7. Wilco Timmerman Emmeloord; 8. Benjamin van Elburg Ommen; 9. Johan Overweg Ommen; 10. Nordin Hudepol Almelo; 11. Martijn Bouwhuis Ommen; 12. Tom Kaal Borne;

Masters 30+: 1. Gerjo Berentschot Zelhem; 2. Ruben Tolkamp Aalten; 3. Heini Koornberg Zwolle; 4. Michiel Derksen Oldenzaal; 5. Job Broekhuis Harderwijk; 6. Wouter van Leeuwen Arnhem; 7. Bjorn Engbers Losser; 8. Michel Boerboom Driel;

Masters 40+: 1. Marthijs Wegdam Dalen; 2. Patrick van Gortel Apeldoorn; 3. Lammert Haverkamp Elburg; 4. Marcel Alma Harskamp; 5. Ruud Steeghs Bemmel; 6. Richard te Vaarwerk Neede; 7. Joost van Bezooijen Nijmegen; 8. Dick Post Wezep; 9. Gerrit Henk Hutten Hardenberg; 10. Rudolf Martens Hardenberg; 11. Marcel van den Bosch Wezep; 12. Danny Franken Harderwijk; 13. Harry Ruiterkamp Slijk-Ewijk; 14. Richard Reinders Almelo;

Masters 50+: 1. Edwin Ophof Raalte; 2. Erik Ruesink Dinxperlo; 3. Cor van der Ploeg Bemmel; 4. MichaŽl Bolle Wezep; 5. Harm Jan Hovenkamp Zutphen; 6. Emiel Kunkeler Zuidwolde; 7. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 8. Riny Pleij Wierden;

Masters 60+: 1. Marten Nijmeijer Lemmer; 2. Dick van der Neut Delden; 3. Atty Duijn Eefde; 4. Fred de Kinkelder Groenlo; 5. Gerrit Jan Oosterveld Bornerbroek; 6. Henny Engbers Enschede;

 

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD.2017 .( 2017.06.13 )

Beloften: 1. Robin Lowik Vriezenveen; 2. Lorenzo Harbers Nijverdal; 3. Wiebe Scholten Dieren; 4. Per Wiggers Oldenzaal; 5. Lars Olde Meierink Overdinkel; 6. Rik Wielink Apeldoorn; 7. Yannick Vrielink Zutphen; 8. Stan Wijkel Holsloot; 9. Jurgen Timmerman Dronten; 10. Jelmer Arendshorst Nieuwleusen; 11. Maarten Lubbers Winterswijk; 12. Christian Varweg Hardenberg; 13. Niek Meijer Zeddam; 14. Patrick van Benthem Hellendoorn; 15. Tim Putman Zelhem;

Elite: 1. Remco Grasman Emmeloord; 2. Johan Tijssen Sint-Jansklooster; 3. Marien Bogerd Kootwijk; 4. Stephen van den Berg Rijssen; 5. Timon Ratering Megchelen; 6. Jasper Plender Almelo; 7. Henk Wildeman Deventer; 8. Zeger van Pelt Putten; 9. Philip Kootstra Almelo; 10. Wilbert van het Loo Oosterhuizen;

Junioren: 1. Jelle Bootsveld Heino; 2. Tim Marsman Hattem; 3. Joren Bloem Brummen; 4. Tim Naberman Genemuiden; 5. Sam Gademan Beek; 6. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 7. Mike Vliek Vriezenveen; 8. Jesse Morsink Enter; 9. Rick Pluimers Enter; 10. Beer Kwak Diepenveen; 11. Chiel Schulten Raalte; 12. Gijs Leemreize Ruurlo; 13. Sten Harmeling Nijverdal; 14. Max Kroonen Diepenveen; 15. Lars de Bot Losser; 16. Adam de Boer Apeldoorn; 17. Cornee Jansen Lelystad; 18. Hidde Kamp Hengelo; 19. Thomas Arends Harderwijk; 20. Jord Baak Dronten;

Nieuwelingen: 1. Lars Boven Reutum; 2. Bram Leerkes Twello; 3. Pim Ronhaar Hellendoorn; 4. Hugo Kars Oosterbeek; 5. Ian Spenkelink Nijverdal; 6. Lars Romijn Apeldoorn; 7. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 8. Jonas Franken Apeldoorn; 9. Matthijs Varweg Hardenberg; 10. Steyn Lamberink Bergentheim; 11. Rick Hezeman Apeldoorn; 12. Pepijn Reinderink Ruurlo; 13. Jur Groot Koerkamp Raalte; 14. Leon Ellermann Emmen; 15. Tycho Nomden Hoenderloo; 16. Bas Scheffer Wierden; 17. Stijn van Lohuizen Heerde; 18. Daan Hopster Nijverdal; 19. Ramon Veurink Hardenberg; 20. Bram Gerritsen Bemmel;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Anna van der Breggen Zwolle; 2. Marleen Stoel Enschede; 3. Irene Gerritsen Bemmel; 4. Willemiek Meinders Dronten; 5. Andrea Lodder Zwolle; 6. Heleen Treur Ugchelen; 7. Melanie Klement Diphoorn; 8. Lisanne Roelofs Enschede; 9. Lisa Winters Hasselt; 10. Miriam Lassche Marknesse; 11. Simone van Coeverden Hardenberg; 12. Esther Veldman Enschede; 13. Maaike de Vries Enschede;

Junior-Vrouwen: 1. Eva Jonkers Staphorst; 2. Iris Ton Waskemeer; 3. Anne van Rooijen Driel; 4. Sanne Vermeer Dodewaard; 5. Tessa Paardekooper Groenlo; 6. Lieke Lap Dronten; 7. Anouk Spies Wageningen; 8. Tamara de Graaf Apeldoorn; 9. Sophie Arends Harderwijk; 10. Iris van der Kolk Nieuwleusen; 11. Esmee Leerkes Twello;

Nieuweling-Meisjes: 1. Ilse Grit Zwolle; 2. Juliet Eickhof Apeldoorn; 3. Ruth van Hulst Zwolle; 4. Esra van de Kruisweg Oldebroek; 5. Ilse Pluimers Enter; 6. Pam Schutten Nijverdal; 7. Rixt Tol Hasselt; 8. Petra Welmers Dronten; 9. Anne Bekhuis Hengelo; 10. Sanne Prins Wierden; 11. Julia Engberink Apeldoorn; 12. Kyra Velner Rossum;

Amateurs/Sportklasse: 1. Gerben Oldenkamp Zandhuizen; 2. Kamiel Vleeming Zwolle; 3. Jeffrey Veltink Hardenberg; 4. Wilco Timmerman Emmeloord; 5. Wouter van Zanten Apeldoorn; 6. Michel Ahoud Elst.Gld; 7. Daan Steffens Borne; 8. Paul van den Belt Rijssen; 9. Atse ten Brinke Lichtenvoorde; 10. Henk Jan Borghuis Nijverdal; 11. Han van de Werfhorst Ommen; 12. Rick Leemhuis Tubbergen; 13. Martijn Bouwhuis Ommen; 14. Nordin Hudepol Almelo; 15. Johan Overweg Ommen; 16. Andreas Verwaal Apeldoorn; 17. Egbert Schoemaker Wapserveen; 18. Stan Driessen Gendt; 19. Tom Kaal Borne; 20. Michel Boerboom Driel;

Masters 30+: 1. Timo Fransen Westervoort; 2. Jos Huisman Zwolle; 3. Heini Koornberg Zwolle; 4. Glenn Edelenbos Enschede; 5. Harm Wantia Weerselo; 6. Gerjo Berentschot Zelhem; 7. Johan Flier Elburg; 8. Harbert Heins Almelo; 9. Gerrit-Jan van Duinen Wezep; 10. Hans Eric Kroesen Losser;

Masters 40+: 1. Marthijs Wegdam Dalen; 2. Gerrit Henk Hutten Hardenberg; 3. Patrick van Gortel Apeldoorn; 4. Lammert Haverkamp Elburg; 5. Marcel Alma Harskamp; 6. Jim Koren Zeewolde; 7. Dick Post Wezep; 8. Ruud Steeghs Bemmel; 9. Reinier Treur Ugchelen; 10. Arnout Hurenkamp Enschede; 11. Gilbert van Campen Kranenburg; 12. Marcel van den Bosch Wezep; 13. Martijn Goedings Arnhem; 14. Harry Ruiterkamp Slijk-Ewijk;

Masters 50+: 1. Edwin Ophof Raalte; 2. Erik Ruesink Dinxperlo; 3. Cor van der Ploeg Bemmel; 4. Wim van Triest Elburg; 5. Sjaak van Hal Deventer; 6. Joost van Bezooijen Nijmegen; 7. Riny Pleij Wierden;

Masters 60+: 1. MichaŽl Bolle Wezep; 2. Marten Nijmeijer Lemmer; 3. Jos Nederlof Lochem; 4. Klaas Bolks Hardenberg;

 

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD.2018 .( 2018.05.29 )

Beloften: 1. Jelle Bootsveld Heino; 2. Joren Bloem Brummen; 3. Wiebe Scholten Dieren; 4. Yannick Vrielink Zutphen; 5. Lorenzo Harbers Nijverdal; 6. Lars Olde Meierink Overdinkel; 7. Gijs Leemreize Ruurlo; 8. Tim Naberman Genemuiden; 9. Jelle Johannink Denekamp; 10. Bouke Gerritsma Enschede; 11. Wietse Kamp Hengelo; 12. Maarten Lubbers Winterswijk; 13. Lars de Bot Losser; 14. Chiel Schulten Raalte; 15. Koen Paalman Nijverdal; 16. Jentje Huntink Drempt; 17. Luc Grefte Apeldoorn; 18. Sven Tellegen Hattem; 19. Jelmer Arendshorst Nieuwleusen; 20. Meindert Weulink Diepenveen;

Elite: 1. Remco Grasman Emmeloord; 2. Robin Lowik Vriezenveen; 3. Jelle Wolsink Hengelo Ov; 4. Luuk Jansen Arnhem; 5. Roy Roesthuis Borne; 6. Arne Peters Beekbergen; 7. Rik Wielink Apeldoorn; 8. Wilbert van het Loo Oosterhuizen; 9. Jasper Plender Almelo; 10. Henk Wildeman Deventer; 11. Harm Wantia Weerselo; 12. Maikel Willemsen Brummen; 13. Martijn Versteege Hengelo.Gld; 14. Stan Driessen Gendt;

Junioren: 1. Sam Gademan Beek; 2. Rick Pluimers Enter; 3. Lars Boven Reutem; 4. Tim Marsman Hattem; 5. Ian Spenkelink Nijverdal; 6. Jonas Franken Apeldoorn; 7. Mike Vliek Vriezenveen; 8. Jesse Morsink Enter; 9. Max Kroonen Diepenveen; 10. Jur Groot Koerkamp Raalte; 11. Rick Hezeman Apeldoorn; 12. Pim Ronhaar Hellendoorn; 13. Arno Tellegen Hattem; 14. Christiaan Lubbers Winterswijk; 15. Steyn Lamberink Bergentheim; 16. Ard Stuiver Zwolle; 17. Ferron Homan Dalfsen; 18. Bas Scheffer Wierden; 19. Ivo Verbeek Luttelgeest; 20. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde;

Nieuwelingen: 1. Tjalle de Bruin Deventer; 2. Bram Leerkes Twello; 3. Joris Reinderink Ruurlo; 4. Wouter van de Weerdhof Lobith; 5. Stijn van Lohuizen Heerde; 6. Pepijn Reinderink Ruurlo; 7. Lars Romijn Apeldoorn; 8. Bram Braat Zutphen; 9. Tristan Hartmann Enschede; 10. Jari Kranenburg Enschede; 11. Mike Spenkelink Nijverdal; 12. Sam Naberman Genemuiden; 13. Lucas Averesch Rijssen; 14. Sven Timmermans Twello; 15. Olivier de Weerd Kampen; 16. Ruben Koldemeule Oldenzaal; 17. Bjarne Olij Borne; 18. Dylan Grobbink Geesteren; 19. Stan Boerrigter Oldenzaal;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Phaedra Krol Heerde; 2. Marleen Stoel Kampen; 3. Tessa Paardekooper Groenlo; 4. Michelle de Graaf Apeldoorn; 5. Nikky Alberts Dinxperlo; 6. Melanie Klement Apeldoorn; 7. Nadia Stappenbelt Apeldoorn; 8. Aranka Berends Loenen; 9. Denise Grimberg Doornenburg; 10. Janine de Weerd-Pleiter Staphorst; 11. Marit ten Kampe Holten; 12. Wendy Mulder Broekland;

Junior-Vrouwen: 1. Eva Jonkers Staphorst; 2. Ilse Grit Zwolle; 3. Juliet Eickhof Apeldoorn; 4. Ruth van Hulst Zwolle; 5. Tamara van der Horst Hasselt; 6. Iris van der Kolk Nieuwleusen; 7. Kyra Velner Rossum; 8. Sanne Prins Wierden; 9. Megan van Norel Nijverdal; 10. Samira van Zuthem Zwolle;

Nieuweling-Meisjes: 1. Isa Nomden Hattem; 2. Ilse Pluimers Enter; 3. Willemijn Prins Zwolle; 4. ChloŽ Postma Hulsen; 5. Cecilia van Zuthem Zwolle; 6. Rixt Tol Hasselt; 7. Kimberly Boven Reutem; 8. Marit Braat Zutphen; 9. Indy van Os Angeren;

Amateurs/Sportklasse: 1. Jorn Knops Deventer; 2. Glenn Edelenbos Enschede; 3. Atse ten Brinke Lichtenvoorde; 4. Sten Harmeling Nijverdal; 5. Mart Somsen Warnsveld; 6. Matthijs ten Buuren Hengelo; 7. Rob van den Berghe Enschede; 8. Han van de Werfhorst Ommen; 9. Wilco Timmerman Emmeloord; 10. Roderick Mintjens Hengelo; 11. Klarenzo van Elp Staphorst; 12. Martijn Mul Zwolle; 13. Benjamin van Elburg Dedemsvaart; 14. Tom Kaal Borne;

Masters 30Ī: 1. Ruben Tolkamp Aalten; 2. Edwin Ophof Raalte; 3. Heini Koornberg Zwolle; 4. Lammert Haverkamp Elburg; 5. Kamiel Vleeming Zwolle; 6. Gert-Jan Veltkamp Deventer; 7. Michiel Derksen Oldenzaal; 8. Gerjo Berentschot Zelhem; 9. Albert Tuin Staphorst; 10. Edwin Krijgh Dieren; 11. Rien de Wals Hengelo; 12. Dick Post Wezep; 13. Reinier Treur Ugchelen; 14. Hans Eric Kroesen Losser; 15. Gilbert van Campen Kranenburg; 16. Willard Paalman Vriezenveen; 17. Cor van der Ploeg Bemmel; 18. MichaŽl Bolle Emst; 19. Arnout Hurenkamp Enschede; 20. Dick van der Neut Delden;

 

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD.2019 .( 2019.05.28 )

Beloften: 1. Tim Marsman Hattem; 2. Max Kroonen Diepenveen; 3. Gijs Leemreize Ruurlo; 4. Mike Vliek Vriezenveen; 5. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 6. Jelle Bootsveld Heino; 7. Jentje Huntink Drempt; 8. Sam Gademan Beek; 9. Lars Olde Meierink Overdinkel; 10. Jesse Morsink Enter; 11. Koen Paalman Nijverdal; 12. Lars de Bot Losser; 13. Chiel Schulten Raalte; 14. Christian Varweg Hardenberg; 15. Dami Bongers Velp;

Elite-Man: 1. Remco Grasman Emmeloord; 2. Glenn Edelenbos Enschede; 3. Robin Lowik Vriezenveen; 4. Bouke Gerritsma Enschede; 5. Rik Wielink Apeldoorn; 6. Luuk Jansen Arnhem; 7. Maikel Willemsen Brummen; 8. Wilbert van het Loo Oosterhuizen; 9. Arnout Kempenaar Enschede;

Junioren: 1. Ian Spenkelink Nijverdal; 2. Pepijn Reinderink Ruurlo; 3. Hugo Kars Arnhem; 4. Rick Hezeman Apeldoorn; 5. Tjalle de Bruin Deventer; 6. Pim Ronhaar Hellendoorn; 7. Bram Leerkes Twello; 8. Jonas Franken Apeldoorn; 9. Stijn van Lohuizen Heerde; 10. Sam Naberman Genemuiden; 11. Wouter van de Weerdhof Lobith; 12. Bas Scheffer Wierden; 13. Ard Stuiver Zwolle; 14. Lars Romijn Apeldoorn; 15. Gilles Aarts Zwolle; 16. Jur Groot Koerkamp Raalte; 17. Jari Kranenburg Enschede; 18. Ruben Dragt Hertme;

Nieuwelingen: 1. Justus Willemsen Apeldoorn; 2. Vincent van Dorp Elburg; 3. Marvin Peters Wehl; 4. Joris Reinderink Ruurlo; 5. Jannes Veerman Heerde; 6. Lucas Averesch Rijssen; 7. Tristan Hartmann Enschede; 8. Koen Hammink Borne; 9. Mick Nijveld Nijverdal; 10. Rik van der Wal Apeldoorn; 11. Christian Evers Nijverdal; 12. Sven Timmermans Twello; 13. Ruben Ribbink Twello; 14. Thijs Bakker Rijssen; 15. Anne Kiers Westerhaar-Vriezenveensewijk;16. Luuk Verbruggen Deventer; 17. Jelle Winkelhorst Giesbeek; 18. Sven Hagedoorn Weerstand Tollebeek; 19. Wout Ruesink Heelweg; 20. Stijn Hezeman Apeldoorn;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen 1. Esmťe Peperkamp Didam; 2. Anne Marijn van der Graaf Enschede; 3. Anneleen Bosma London; 4. Michelle de Graaf Apeldoorn; 5. Iris van der Kolk Nieuwleusen; 6. Phaedra Krol Heerde; 7. Tessa Paardekooper Groenlo; 8. Nikky Alberts Dinxperlo; 9. Marjolijn Scholten Zwolle; 10. Maaike de Vries Almelo; 11. Fianna Stenveld Enschede; 12. Aranka Berends Loenen; 13. Denise Grimberg Doornenburg; 14. Ingrid Huizing Enschede; 15. Annelotte Bex Enschede; 16. Wendy Mulder Broekland;

Junior-Vrouwen 1. Ilse Grit Zwolle; 2. Ilse Pluimers Enter; 3. Juliet Eickhof Apeldoorn; 4. Samira van Zuthem Zwolle; 5. Mickey Nijkamp Zwolle; 6. Sanne Prins Wierden; 7. Pam Schutten Nijverdal; 8. Rixt Tol Hasselt;

Nieuweling-Meisjes 1. Isa Nomden Hattem; 2. Cecilia van Zuthem Zwolle; 3. Willemijn Prins Zwolle; 4. Indy Verwaarst Haarle; 5. Marit Braat Zutphen; 6. ChloŽ Postma Hulsen; 7. Birte Tellegen Hattem; 8. Isa Naberman Genemuiden; 9. Imme Arink Groenlo; 10. Norah Knoef Eefde; 11. Carmen van der Veen Zwolle; 12. Fenna Derksen Haalderen;

Amateurs/Sportklasse 1. Rudi Jansen Markelo; 2. Jelle ter Weeme Vaassen; 3. Rob van den Berghe Enschede; 4. Han van de Werfhorst Vroomshoop; 5. Niek Versteege Lochem; 6. Jorryt Otter Nieuwleusen; 7. Tom Wensink Hengelo; 8. Jan van Prooije Arnhem; 9. Sten Harmeling Nijverdal; 10. Bas Winters Hengelo; 11. Matthijs ten Buuren Hengelo; 12. Tom Kaal Borne; 13. Stan Driessen Gendt; 14. Nigel Klaver Enschede; 15. Simon van der Neut Enschede; 16. Willard Paalman Vriezenveen; 17. Renť Smalbrugge Twello; 18. Erik Hofstede Hengelo;

Masters 30+: 1. Ruben Tolkamp Aalten; 2. Roy Roesthuis Borne; 3. Lammert Haverkamp Elburg; 4. Gerjo Berentschot Zelhem; 5. Edwin Ophof Raalte; 6. Michiel Derksen Oldenzaal; 7. Kamiel Vleeming Zwolle; 8. Atse ten Brinke Lichtenvoorde; 9. Gerrit Henk Hutten Hardenberg; 10. Remco Veldhuis Haaksbergen; 11. Gilbert van Campen Kraggenburg; 12. Gerrit Huinink Varsseveld; 13. Ruud Steeghs Bemmel; 14. MichaŽl Bolle Emst; 15. Werner Altewischer Arnhem; 16. Reinier Treur Ugchelen; 17. Hans Eric Kroesen Losser; 18. Sjaak van Hal Deventer; 19. Michel Klarenbeek Dieren; 20. Luuk van Dorth Hengelo;