DK.NOORD-NEDERLAND.WEG.2000 .( 2000.06.12 )

Elite/Neo: 1. Edwin Veen Westerlee; 2. Martijn Vos Paterswolde; 3. Ben Timmermans Nieuw-Buinen; 4. Henry van der Ploeg Apingedam; 5. Frank Zwanenveld Emmen; 6. Edward Smit Een; 7. Cor van Leeuwen Musselkanaal; 8. Folkert de Haan Groningen; 9. Bart Beima Hardegarijp; 10. Christian van Wijhe Norg; 11. Adriaan Helmantel Westeremden; 12. Benny Helmers Veendam; 13. Bert van der Kaap Ter Apel; 14. Thomas van der Greft Groningen; 15. Rik van Leusen Nieuwleusen; 16. Geert Fekken Scharsterbrug; 17. Bert Bruins Blijham; 18. Rene Koster Assen; 19. Sjoerd Douma Drachten; 20. Eugene Kooi Smilde;

Junioren: 1. Aloys van Duuren Hoogeveen; 2. Sieger Haakma Beetsterzwaag; 3. Julian Siemens Peize; 4. Marcel Beima Hardegarijp; 5. Ytzen Faber Easterwierrum; 6. Ronald Wierstra Bergum; 7. Pim van den Berg Emmen; 8. Johan Dalstra Buitenpost; 9. Ronald Dussel Annen; 10. Johan Weening Harkema; 11. Rinze Schuurmans Wergea/Warstiens; 12. Wauter Siekman Wirdum; 13. Robert Jan Fransen Gorredijk; 14. Koos Bramer Hoogeveen; 15. Bram Janssen Hoogeveen; 16. Robert Jan Zwama Leek; 17. Jurri Koops Appingendam; 18. Arnoldus van der Werff Rinsumageest;

Nieuwelingen: 1. Frans Drent Nietap; 2. Sipke Zijlstra Burgum; 3. Wim Stroetinga Oosterwolde; 4. Jos Harms Oude Pekela; 5. Marc de Maar Assen; 6. Harald Guttink Coevorden; 7. Jenning Huizinga Franeker; 8. Jasper Koopmans Tjalleberd; 9. Simon Dalmolen De Wilp; 10. Dirk Herrema Leeuwarden; 11. Janco Hogendorp Burgum; 12. Julius Dozeman Hoogeveen; 13. Tim Bouterse Assen; 14. Hette Haanstra Waskemeer; 15. Wouter Santing Emmen; 16. Gertjan Rosema Fochterloo; 17. Bavius Haakma Beetsterzwaag; 18. Menno van de Keur Emmen; 19. Frank van der Veen Hoogeveen; 20. Andries Weening Harkema;

Dames: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2. Debbie Mansveld Gasselternijveen; 3. Chantal Beltman Slagharen; 4. Saskia van Duuren Hardenberg; 5. Marlon Beekman Nijverdal; 6. Areke Hassink Zieuwent; 7. Ghita Beltman Utrecht; 8. Janny Kleinjan-Ligtenberg Almelo; 9. Brigit Mulder Hattem; 10. Marieke Haverdings Zuidlaren; 11. Marit Palland Hasselt; 12. Bea Bleumink Zutphen; 13. Danielle Bekkering Den Ham Gn; 14. Simone van Duuren Hoogeveen; 15. Marit Kamp Pesse; 16. Dorien Janse Groningen; 17. Bianca Duursma Lemmer; 18. Trix Mulder Coevorden; 19. Louise Bremer Steenwijk; 20. Esmerijn Remmerswaal Sneek;

Junioren-Dames: 1. Elizabeth Folkerts Wijckel; 2. Josephine Groenveld Oppenhuizen; 3. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 4. Frederika van der Wiel Harkema; 5. Harriet Hasselt Hasselt; 6. Tamara Peek Haule; 7. Marieke Storteler Zieuwent; 8. Sandra Hoekzema Offingawier; 9. Marjel Daggenvoorde Heeten; 10. Erica Broekema Wildervank;

Nieuwelingen-Dames: 1. Marije Profijt Hoogeveen; 2. Lysbert Hartholt Kollumerzwaag; 3. Marjon Spijkerman Sint Nicolaasga; 4. Janneke Kanis Zwolle; 5. Hanneke Schurink Borne; 6. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 7. Karin Knol Hasselt; 8. Renske van de Kamp Annen; 9. Simone Hartman Hoogeveen; 10. Aniek Eijsink Balkbrug; 11. Conny Paas Steenderen; 12. Geke Bramer Hoogeveen; 13. Gerijke Palland Hasselt;

Sportklasse-A: 1. Ludo Rinzema Terband; 2. Ate/Harrie Botter Klazienaveen; 3. Ard Alderts Sint Nicolaasga; 4. Tonny Teuben Heerenveen; 5. Marco Soer De Wijk; 6. Andrť Brinks Ommen; 7. Johan Dussel Eelde; 8. Koos Komdeur Roden; 9. Jabik-Jan Bastiaans Den Haag; 10. Kees van der Akker Akkrum; 11. Jolle de Vries Groningen; 12. Anne Knol Emmen; 13. Gerrit Wonder Beilen; 14. Harald Profijt Hoogeveen; 15. Harold Dijkstra Gieten;

Veteranen: 1. Harm Poelman Hoogezand; 2. Arend Bouwman Eelde; 3. Jan Brander Beetsterzwaag; 4. Roel de Vries Zuidbroek; 5. Rhett van Tright Hoogersmilde; 6. Johan Hoekstra Hardegarijp; 7. Jan Kalter Emmen; 8. Rienk de Vries Hardegarijp; 9. Robert Winkel Leeuwarden; 10. Hindrik Kooistra Warga; 11. Ko Oost Emmen; 12. Harry Vrielink Peize; 13. Ton Stubij Wolvega; 14. Piet van Oosten Haren Gn; 15. Jacob Koster Stiens;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG.2001 .( 2001.06.04 )

Elite/Beloften: 1. Harko Kievit Nietap; 2. Germ van de Burg Nijland; 3. Marcel Luppes Hoogeveen; 4. Albert Schurer Bakkeveen; 5. John Kerstholt Assen; 6. Hans Rekers Enschede; 7. Frank.jr Wagemaker Hoogkarspel; 8. Allard Engels Emmen; 9. Rudy Vriend Waarland; 10. Cor Luttje Nieuwediep; 11. Jan-Hendrik Westra Molenend; 12. Anne van de Veen Buitenpost; 13. Pim van den Berg Emmen; 14. Ronald Dussel Annen; 15. Raymond Koch Nijeveen; 16. Jos Boonstra Peize; 17. Adriaan Helmantel Westeremden; 18. Arjan Slagter Hoogeveen; 19. Lambertus Moes Wageningen; 20. Sieger Haakma Beetsterzwaag;

Junioren: 1. Julian Siemens 2. Thorold de Weerd Lķtten; 3. Aloys van Duuren Hoogeveen; 4. Tom Davids Nieuw-Amsterdam; 5. Frans Drent Nietap; 6. Jos Harms Oude Pekela; 7. Jenning Huizenga Franeker; 8. Johan Weening Harkema; 9. Harald Guttink Coevorden; 10. Kor Steenbergen Pesse; 11. Dirk Herrema Leeuwarden; 12. Jasper Koopmans Tjalleberd; 13. Bavius Haakma Beetsterzwaag; 14. Ronald-Wierstra Blaauw Bergum; 15. Marcel Beima Hardegarijp; 16. Jeroen Docter De Wijk; 17. Bert Krans De Wilp; 18. Arjan Horstmann Nieuw Amsterdam; 19. Bram Janssen Hoogeveen; 20. Willem-Sytse Sipkema Akkrum;

Nieuwelingen: 1. Sipke Zijlstra Bergum; 2. Hidde van Nuil Appelscha; 3. Michiel-Jan van der Linde Ruinen; 4. Jeroen Kregel Sappemeer; 5. Martin Slim Nieuw Amsterdam; 6. Menno van der Keur Emmen; 7. Danny van der Weg Haule; 8. Jeffrey Buist Assen; 9. Raymon Bleuming Hoogeveen; 10. Andries Weening Harkema; 11. Menno Horst Emmen; 12. Engbert de Vegt Ureterp; 13. Adrie Lindeman Assen; 14. Jelle-Bisschop Blaauw Pesse; 15. Stijn Taal Assen; 16. Gertjan Rosema Fochterloo; 17. Johan Moek Assen; 18. Julius Dozeman Hoogeveen; 19. Jaap Erkelens Veendam; 20. Niels Bastemeijer Assen;

Dames: 1. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 2. Christine Mos De Wijk; 3. Melanie Mansveld Drouwen; 4. Fonny Wekema Peize; 5. Heidi de Voogd Nieuwe Pekela; 6. Irene van de Broek Groningen; 7. DaniŽlle Bekkering Den Ham Gn; 8. Elizabeth Folkerts Wijckel; 9. Marieke Haverdings Zuidlaren 10. Eyelien Bekkering Den Ham Gn; 11. Sandra Hoekzema Offingawier;

Junioren-Dames: 1. Frederika van de Wiel Harkema; 2. Lysbert Hartholt Kollumerzwaag; 3. Anouk de Veen Woldendorp; 4. Tamara Peek Haule; 5. Aniek Eijsink Balkbrug; 6. Erika Broekema Wildervank; 7. Irene Nicolai Nieuw Amsterdam; 8. Kirsten Eikmans Haren Gn; 9. Simone Hartman Hoogeveen;

Nieuwelingen-Dames: 1. Marjon Spijkerman Sint Nicolaasga; 2. Marije Profijt Hoogeveen; 3. Ingeborg Kreuze Assen; 4. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 5. Ine Bramer Hoogeveen; 6. Madieke Remmerswaal Sneek; 7. Martina Vlietstra Holwierde;

Sportklasse-A: 1. Tonny Teuben De Knipe; 2. Anne Knol Emmen; 3. Almar Velting Bolsward; 4. Henk-Jan Dozeman Wageningen; 5. Evert-Jan Veldkamp Groningen; 6. Harm Klaren Heerenveen; 7. Mathijs Groeneveld Groningen; 8. Johan Heslinga Hegebeintum; 9. Gerrit Wonder Beilen; 10. Johan Dussel Eelde; 11. Remco Holtrop Delfstrahuizen; 12. Lambertus Koopmans Bolsward; 13. Eelke van der Wal Groningen; 14. Kees van den Akker Akkrum; 15. Remco Germs Groningen; 16. Ronnie Takens Groningen;

Sportklasse-B: 1. Bert van der Tuuk 2. Gerard Smid Paterswolde; 3. Gerhard van der Ploeg Delfzijl; 4. Harm Warmink 5. Jan-Roelof Hessels Havelte; 6. Theo Sieling Zuidlaren; 7. Herman Warmink 8. Freddy Venema Onnen; 10. Jeroen Kalter Balkbrug; 11. Jaap Harms Donderen; 12. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 13. Paul Smeding Drachten; 14. Mark de Blauw Gieten; 15. Hans Jager Westerlee; 16. Gert-Jan Warmink Gasselternijveen; 17. Eddy Dolfing Assen; 18. Tom Geysel Een-West;

Veteranen: 1. Jan Brander Beetsterzwaag; 2. Johan Hoekstra Hardegarijp; 3. Rhett van Trigt Hoogersmilde; 4. Harm Poelman Hoogezand; 5. Riemer Bosma Haulerwijk; 6. Rienk de Vries Hurdegaryp; 7. Klaas Stobbe De Wilp; 8. Jan de Veen Woldendorp; 9. Sjoerd Westerling Groningen; 10. Jan Kalter Emmen; 11. Hindrik Kooistra Warga; 12. Coen Holzhauer Emmen; 13. Thijs Hofstede Leeuwarden; 14. Berthold de Haan Oudega; 15. Dik Bruin Haule;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG.2002 .( 2002.05.20 )

Elite/Neo: 1. Niels Scheuneman Veendam; 2. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 3. Tim Hiemstra Drachten; 4. Frank Luikens Tynaarlo; 5. Pieter Weening Harkema; 6. Edwin Veen Westerlee; 7. Albert Schurer Bakkeveen; 8. Ronald Dussel Annen; 9. John Kerstholt Assen; 10. Richard Rijkens Harkstede; 11. Harko Kievit Groningen; 12. Folkert de Haan Groningen; 13. Sent Tissingh Groningen; 14. Allard Engels Emmen; 15. Herman Steensma Surhuisterveen; 16. Henry van der Weerd Kampen; 17. Sander Hup Kampen; 18. Evert-Jan Veldkamp Groningen; 19. Bert van der Kaap Assen; 20. Marcel Beima Hardegarijp;

Junioren: 1. Bert Krans De Wilp; 2. Wim Stroetinga Oosterwolde; 3. Hessel Rasch Roodkerk; 4. Elzo Vos De Wilp; 5. Jeroen Kregel Sappemeer; 6. Bart Geijsel Een-West; 7. Hette Haanstra Waskemeer; 8. Willem-Sytse Sipkema Akkrum; 9. Gertjan Rosema Fochterloo; 10. Ronnie Timmermans Assen; 11. Bavius Haakma Beetsterzwaag; 12. Frans Drent Leek; 13. Jelle Dijk Marum; 14. Jord Veslinga Makkum; 15. Jeroen Docter De Wijk; 16. Julius Dozeman Hoogeveen; 17. Adrie Lindeman Assen; 18. Andries Weening Harkema; 19. Jaap Erkelens Veendam; 20. Engbert de Vegt Ureterp;

Nieuwelingen: 1. Jelle Kooistra Warga; 2. Adriaan Mout Rolde; 3. Martin Slim Nieuw Amsterdam; 4. Arent Naber Nieuw-Weerdinge; 5. Caspar Mylius Leeuwarden; 6. Frank Wierstra Bergum; 7. Rick Mostert Borger; 8. Menno Horst Emmen; 9. Jeffrey Buist Assen; 10. Hidde van Nuil Appelscha; 11. Jelle Bisschop Pesse; 12. Jochem Verschoor Terwispel; 13. Gijs-Jan Tjapkes Nieuwe Pekela; 14. Thomas Bekkering Muntendam; 15. Danny van der Weg Haule; 16. Niels Bastemeijer Assen; 17. Sven Kramer Oudeschoot; 18. Fokke Postma Drachtstercompagnie; 19. Emiel Lubbers Gieten; 20. Jeroen Mersman Nieuw-Buinen;

Sportklasse-A: 1. Nathan Lootsma Leeuwarden; 2. Wouter Slager Groningen; 3. Wilco Spoelman Koudum; 4. Harm Kremer Groningen; 5. Niels Bergman Groningen; 6. Harold Dijkstra Gieten; 7. Anne Knol Emmen; 8. Gerwin van Dam Leeuwarden; 9. Henny Dieterman Blijham; 10. Bart Bouma Denekamp; 11. Ytzen Faber Leeuwarden; 12. Robert Zwama Leek; 13. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 14. Jolle de Vries Langedijke; 15. Bram Janssen Hoogeveen; 16. John van der Veen Leiden; 17. Johan Procee Groningen; 18. Marcel Goosen Hurdegaryp; 19. Eddy†††† de Boer Groningen; 20. Marco Soer De Wijk;

Sportklasse-B: 1. Gerry Vlieger Appelscha; 2. Gerhard van der Ploeg Delfzijl; 3. Herman Warmink Gasselternijveen; 4. Hans Jager Westerlee; 5. Jan-Roelof Hessels Havelte; 6. Theo Sieling Zuidlaren; 7. Jenne Buist Assen; 8. Christian Niemeijer Slochteren; 9. Ben Kamphuis Muntendam; 10. Dirk van der Haring Leeuwarden; 11. Gert-Jan Warmink Gasselternijveen; 12. Wim van Grunderbeek Groningen; 13. Dennis Dekker Hoogeveen; 14. Cor de Witte Makkum; 15. Gert-Jan Warmink Gasselternijveen; 16. Max Eikmans Haren Gn; 17. Peter. van den Berg Groningen; 18. Rene Klaassens Gieten; 19. Mark de Blaauw Gieten;

Veteranen: 1. Jan Bakker Schuinesloot; 2. Johan Hoekstra Hardegarijp; 3. Rienk de Vries Hardegarijp; 4. Gerrit Wonder Beilen; 5. Jan Brander Beetsterzwaag; 6. Rhett van Trigt Hoogersmilde; 7. Ton Stubij Wolvega; 8. Tjalle Udding Smilde; 9. Niels Westra Leeuwarden; 10. Jan Kalter Emmen; 11. Gosse Hoeksma Wolvega; 12. Robert Winkel Leeuwarden; 13. Tjerk Hofman Leeuwarden; 14. Jan Zuiderveen Zuidbroek; 15. Jan de Boer Hardegarijp; 16. Ko Oost Emmen; 17. Romke Veldman Joure; 18. Piet van Oosten Haren Gn; 19. Albert Schuitema Veendam; 20. Hindrik Kooistra Warga;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.2003.WEG .( 2003.06.09 )

Junioren.Weg: 1. Wim Stroetinga Oosterwolde; 2. Adrie Lindeman Assen; 3. Ruud Fransen Nieuw-Weerdinge: 4. Jeroen Kregel Sappemeer; 5. Germen Hooiveld Borger; 6. Sven Kramer Oudeschoot; 7. Kevin Schutte Zwolle; 8. Douwe-Jan Dijkstra Sleen; 9. Jan Bos Nieuwehorne; 10. Jelle Bisschop Pesse; 11. Jeffrey Buist Assen; 12. Menno Horst Emmen; 13. Rick Mostert Borger; 14. Elzo Vos De Wilp; 15. Johan Moek Assen; 16. Raymon Bleuming Hoogeveen; 17. Niels Bastemeijer Assen;

Nieuwelingen. Weg: 1. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 2. Martijn Keizer Muntendam; 3. Milan Kamphuis Groningen; 4. Jarno Tapper Emmen; 5. Umberto Atzori Zorgvliet 6. Robert Bovenhuis Staphorst; 7. Alex Minnema Haren Gn; 8. Herm Eising Emmen; 9. Gerke Deekens Exloo; 10. Rienk Nauta Uitwellingerga; 11. Rutmer Faber Oosterwierum; 12. Mathijs Timmer Emmen; 13. Gijs Jan Tjapkes 14. Glenn Clermonts Bellingwolde; 15. Egbert Hidding Gasselte; 16. Vincent Huiting Beetsterzwaag; 17. Lars Horring Exloo; 18. Theo Limburg Witte Paarden; 19. Jelle van der Wolde Zuidbroek; 20. Rudmer Heij Hardegarijp;

Elite/Beloften-Vrouwen.Weg: 1. Christine Mos De Wijk; 2. Renate Groenewold Dalen; 3. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 4. Sabrina Raaijmakers Eindhoven; 5. Frederika van der Wiel Harkema; 6. DaniŽlle Bekkering Den Ham Gn; 7. Irene van den Broek Groningen; 8. Angela Hillenga Finsterwolde; 9. Floor Bos Assen; 10. Elizabeth Folkerts Elahuizen; 11. Tamara Peek Haule; 12. Eyelien, Bekkering Den Ham Gn; 13. Fonny Wekema Peize; 14. Helma de Jong Groningen; 15. Mirjam Bentum-Ten Hoor Veendam; 16. Marit Kamp Pesse; 17. Mieke Kuik Gasselte; 18. Jantje van der Werff Dokkum; 19. Margriet Engelsma Kootstertille; 20. Frouke Oonk Eindhoven;

Junioren-Vrouwen.Weg: 1. Marieke de Jonge Veendam; 2. Joan Boskamp Roden; 3. Marije Profijt Hoogeveen; 4. Marjon Spijkerman Sint Nicolaasga; 5. Suzanne Kuiper Emmen; 6. Ine Bramer Hoogeveen; 7. Ingeborg Kreuze Assen; 8. Joke Drent Leek; 9. Rianne Haspes Heerenveen; 10. Gerda Koops Eexterveen; 11. Nicole Keizer Muntendam; 12. Aukje Kuipers Annen;

Nieuwleingen-Meisjes.Weg: 1. Maxime Groenewegen Amsterdam; 2. Lotte Egberts Borger; 3. Lisanne Bouwman Paterswolde; 4. Leonie Timmer Gasselte; 5. Sharon Boskamp Roden; 6. Janita Huizing Stadskanaal; 7. Marije Moek Gasselte; 8. Lotte Eijsink Balkbrug; 9. Martine Geerts Borger; 10. Nienke Kloeze Assen; 11. Anke LŁbbers Nieuw-Weerdinge;

Amateurs-A.Weg: 1. Harry Witterholt Grijpskerk; 2. Peter de Vries Oranjewoud; 3. Marco Soer De Wijk; 4. Mark Vos Scheemda; 5. Nico Wierstra Marssum; 6. Nathan Lootsma Leeuwarden; 7. Dewi Bakker Groningen; 8. Jan Hekman Norg; 9. Geert Louwes Een; 10. Wouter Slager Groningen; 11. Thomas Nijman Groningen; 12. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 13. Willem-Sytse Sipkema Akkrum; 14. Hessel Rasch Roodkerk; 15. Bart Rienstra Leeuwarden; 16. Robert Zwama Leek; 17. Jouke Posthumus Haren Gn; 18. Dennis Steverink Groningen; 19. Stefan Stel Groningen; 20. Dirk Herrema Leeuwarden;

Amateurs-B/C.Weg: 1. Marthijs Wegdam Dalen; 2. Gerry Vlieger Appelscha; 3. Erwin Koerts Appingendam; 4. Alwin Deems Wolvega; 5. Gerald Gils Hoogeveen; 6. Gerry Middelberg Emmen; 7. Michel Olling Appingendam; 8. Jan-Roelof Hessels Havelte; 9. Dirk van der Haring Hallum; 10. Erik Bentum Veendam; 11. Jenne Buist Assen; 12. Jaap Harms Donderen; 13. Thijs Janssen Hoogeveen;

Masters 40+/50+: 1. Jan Bakker. Schuinesloot; 2. Rhett van Trigt Hoogersmilde; 3. Johan Hoekstra Hardegarijp; 4. Riemer Bosma Haulerwijk; 5. Luit Ottema Muntendam; 6. Wim Meijerink Stieltjeskanaal; 7. Jan Zuiderveen Zuidbroek; 8. Rienk de Vries Hardegarijp; 9. Gert de Veen Zuidbroek; 10. Ko Oost Emmen; 11. Jan Brander Ureterp; 12. Jan de Veen Muntendam; 13. Hindrik Kooistra Warga; 14. Rick Vlieger Midlum; 15. Jan Kalter Emmen; 16. Cor de Witte Makkum;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.2004.WEG .( 2004.05.31 )

Elite: 1. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 2. Cor van Leeuwen. Musselkanaal; 3. Niels Scheuneman Veendam; 4. Frank Luikens Groningen; 5. Folkert de Haan Groningen; 6. Edwin Dunning Hoogeveen; 7. Frank Zwaneveld Emmen; 8. Otmar Beltman Slagharen; 9. Geert Fekken Scharsterbrug; 10. Johan Procee Groningen; 11. Henry van der Weerd Kampen; 12. Mathijs Groeneveld Groningen; 13. Gerard van Dijk Roden; 14. John Kerstholt Assen; 15. Coen Bosch Twello; 16. Arjan Elferink Ten Boer; 17. Edwin Wielink Deventer; 18. Marcel Nagengast Hoogeveen; 19. Richard Rijkens Harkstede; 20. Herman Fledderus Nieuw Amsterdam;

Neo: 1. Marc de Maar Assen; 2. Jos Harms Oude Pekela; 3. Marcel Beima Hardegarijp; 4. Aloys van Duuren Hoogeveen; 5. Jenning Huizenga Franeker; 6. Jeroen Kregel Sappemeer; 7. Ronnie Timmermans Assen; 8. Niels de Blaauw Gieten; 9. Tom Davids Nieuw-Amsterdam; 10. Lieuwe Westra Munein; 11. Pieter Smit Bredevoort; 12. Koen Zanders Hoogeveen; 13. Willem-Sytse Sipkema Akkrum; 14. Koen Langenkamp Velp Gld; 15. Adrie Lindeman Assen; 16. Bert Krans De Wilp; 17. Frans Drent Leek; 18. Jan Bos Nieuwehorne; 19. Jaap Erkelens Veendam; 20. Ronald Dussel Annen;

Junioren: 1. BjŲrn Beenes Onderdendam; 2. Thomas Bekkering Muntendam; 3. Renť Hooghiemster Oentsjerk; 4. Raymon Bleuming Hoogeveen; 5. Rick Mostert Borger; 6. Menno Horst Emmen; 7. Johan Moek Assen; 8. Alex Minnema Haren Gn; 9. Jildert Boersma Oosterwierum; 10. Erwin Knapper Hoogeveen; 11. Ruud Fransen Nieuw-Weerdinge: 12. Hidde van Nuil Appelscha; 13. Martin Slim Nieuw Amsterdam; 14. Emiel Lubbers Gieten; 15. Robert Bovenhuis Staphorst; 16. Germen Hooiveld Borger; 17. Rienk Nauta Uitwellingerga; 18. Jochem Verschoor Terwispel; 19. Marco Verkade Haren Gn; 20. Riepke Borger Drachten;

Nieuwelingen: 1. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 2. Martijn Keizer Muntendam; 3. Herm Eising Emmen; 4. Umberto Atzori Zorgvlied; 5. Herman Spijkerman Zuidhorn; 6. Stefan Limburg Witte Paarden; 7. Michiel Bults Emmen; 8. Egbert Hidding Gasselte; 9. Barry Hulzebos Meppel; 10. Glenn Clermonts Bellingwolde; 11. Jarno Tapper Emmen; 12. Milan Kamphuis Groningen; 13. Emiel Klein Exloo; 14. Vincent Huiting Beetsterzwaag; 15. Remmert Meijer Emmen; 16. Marc Moes Emmen; 17. JoŽl Bakker Schuinesloot; 18. Bas de Haan Meedhuizen;

Dames-Elite: 1. Renate Groenewold Dalen; 2. Christine Mos De Wijk; 3. Florien Remmelts Ruinerwold; 4. Sandra 't Hart Heerenveen; 5. Eyelien Bekkering Den Ham Gn; 6. Elizabeth Folkerts Elahuizen; 7. Marieke Haverdings Zuidlaren; 8. Rixt Meijer IJlst; 9. Suzanne Kuiper Emmen; 10. Heidi de Voogd Groningen; 11. Irene van den Broek Groningen; 12. Tamara Peek Groningen; 13. Frouke Oonk Eindhoven; 14. Marije Profijt Hoogeveen;15. Sandra Hoekzema Sneek; 16. Mieke Kuik Gasselte; 17. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 18. Christa de Lange-Benjamin Coevorden; 19. Renske Remmerswaal Sneek; 20. Anouska Koopman Groningen;

Junioren-Dames: 1. Joke Drent Leek; 2. Lotte Egberts Borger; 3. Madieke Remmerswaal Sneek; 4. Ingeborg Kreuze Assen; 5. Rianne Hospes Heerenveen; 6. Janneke Ensing Gieten; 7. Sarah Pultrum Drachten;

Nieuweling-Dames: 1. Alike Haanstra Waskemeer; 2. Janieke Kalsbeek Hardegarijp; 3. Nienke Kloeze Assen; 4. Leonie Timmer Gasselte; 5. Lisanne Bouwman Paterswolde; 6. Anke Lubbers Nieuw-Weerdinge; 7. Marije Moek Gasselte; 8. Marielle Botter Slagharen; 9. Sanne Bosman Groningen; 10. Marloes Everts Assen;

Amateurs-A: 1. Pieter Terpstra Lemmer; 2. Jos Huisman Groningen; 3. Geert Louwes Een; 4. Theo Sieling Zuidlaren; 5. Sander Slager Groningen; 6. Ruud Borst Sint Nicolaasga; 7. Henk Weerman. Wolvega; 8. Jolle de Vries Maastricht; 9. Arjen Portijk Steenwijk; 10. Wouter Slager Groningen; 11. Jacob Slenema Roden; 12. Gerard Dekker Gasteren; 13. Bart van Zeilen Marum; 14. Renť Koster Roden; 15. Freerk van der Werff Bergum; 16. Hans Kroodsma Buitenpost; 17. Marcel Goosen Hurdegaryp; 18. Jan Hekman Norg; 19. Patrick Vos Kuinre; 20. Stephan Spijkerman Franeker;

Amateurs-B: 1. Gerry Vlieger Appelscha; 2. Jenne Buist Assen; 3. Hendrik Betten Wolvega; 4. Alfred Visser Leeuwarden; 5. Marco Steenbergen Pesse; 6. Clemens Schotman Smilde; 7. Gerald Gils Hoogeveen; 8. Alwin Deems Wolvega; 9. Eddy Dolfing Assen; 10. Hans Jager Westerlee; 11. Bert Kingma Leeuwarden;

Masters: 1. Gert de Veen Zuidbroek; 2. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 3. Johan Hoekstra Hardegarijp; 4. Jan Kalter Emmen; 5. Hero Drent Bergum; 6. Gosse Hoeksma Wolvega; 7. Jan Zuiderveen Zuidbroek; 8. Tjerk Hofman Leeuwarden; 9. Tjalle Udding Smilde; 10. Coen Holzhauer Emmen; 11. Jan-Roelof Hessels Havelte; 12. Jan de Veen Muntendam; 13. Jacob van der Zee Sneek; 14. Ko Oost Emmen; 15. Wim Meijerink Stieltjeskanaal; 16. Gerard Boeters Emmen; 17. Renť van Huizen Weerdinge; 18. Mathijs de Vries Joure; 19. Jan Brander Ureterp;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG.2005 .( 2005.05.16 )

Elite/Beloften: 1. Evert-Jan Veldkamp Groningen; 2. Kor Steenbergen Pesse; 3. Arjan Elferink Ten Boer; 4. Sven Kramer Oudeschoot; 5. Johan Moek Assen; 6. Lieuwe Westra Munein; 7. Niels de Blaauw Gieten; 8. Henk Tissingh De Wijk; 9. Bauke Mollema Zuidhorn; 10. Frank Luikens Groningen;

Junioren: 1. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 2. Egbert Hidding Gasselte; 3. Rutmer Faber Easterwierrum; 4. Rienk Nauta Uitwellingerga; 5. BjŲrn Beenes Onderdendam; 6. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 7. Vincent Huiting Beetsterzwaag; 8. Jildert Boersma Oosterwierum; 9. Martijn Keizer Muntendam; 10. Umberto Atzori Zorgvlied;

Nieuwelingen: 1. Stefan Limburg Witte Paarden; 2. Berden de Vries Gieterveen; 3. Emiel KLein Exloo; 4. Pim Cazemier Den Horn; 5. Peter Jan Polling Nieuw-Weerdinge; 6. Paul de Haan Meedhuizen; 7. Harm de Vries Buitenpost; 8. Bart Rijpma Oldeholtpade; 9. Richard Scheper Ruinerwold; 10. Robbin Oost Emmen;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Christine Mos De Wijk; 2. DaniŽlle Bekkering Den Ham Gn; 3. Agne Bagdonaviciute Stadskanaal; 4. Marlous Bastemeijer Assen; 5. Tamara Kleef Bergschenhoek; 6. Eyelien Bekkering Den Ham Gn; 7. Heidi de Voogd Groningen; 8. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 9. Renate Groenewold Dalen; 10. Angela Hillenga Finsterwolde;

Junior-Vrouwen: 1. Lotte Egberts Borger; 2. Janieke Kalsbeek Hardegarijp; 3. Ynke Vellinga Heerenveen; 4. Lisanne Bouwman Paterswolde; 5. Nienke Kloeze Assen; 6. Leonie Timmer Gasselte; 7. Marije Moek Gasselte; 8. Janita Huizing Stadskanaal;

Nieuwelingen-Meisjes: 1. Nammy Vellinga Heerenveen; 2. Alike Haanstra Waskemeer; 3. Adrienne Snijder Zuidhorn; 4. Lotte de Veen Muntendam; 5. Hennie van der Meulen Drachten; 6. Rosanna Ausma Leek;

Amateurs-A: 1. Marco Bergman Groningen; 2. Jan Hekman Norg; 3. Gerwin van Dam Leeuwarden; 4. Harjan van Dam Oosterwolde; 5. Allard-Jan Kalsbeek Groningen; 6. Henk Weerman Wolvega; 7. Tom Emmelkamp Groningen; 8. Geert Louwes Een; 9. Bert Doedens Groningen; 10. Albert Schurer Bakkeveen;

Amateurs-B: 1. Herbert van Brussel Havelte; 2. Laurens de Neef Wittelte; 3. Erik Bentum Veendam; 4. Alwin Deems Wolvega; 5. Gerry Vlieger Appelscha; 6. Bert Willemsen Hoogezand; 7. Roy Meekhof Hoogeveen; 8. Fred de Lange Kootstertille; 9. Dennis Mulder. Wolvega; 10. Gerrit Elsenga Beetsterzwaag;

Masters 40+: 1. Jan Brander Ureterp; 2. Johan Hoekstra Hardegarijp; 3. Rhett van Trigt Hoogersmilde; 4. Gert de Veen Zuidbroek; 5. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 6. Roelof Kregel Hoogezand; 7. Jan Kalter Emmen; 8. Hero Drent Bergum; 9. Gosse Hoeksma Wolvega; 10. Luit Ottema Muntendam;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.2006.WEG .( 2006.06.05 )

Beloften: 1. Bauke Mollema Groningen; 2. Sven Kramer Oudeschoot; 3. Hidde van Nuil Appelscha; 4. Jan Bos. Nieuwehorne; 5. Maarten Krommendijk Peize; 6. Ronnie Timmermans Assen; 7. Jorrit Bergsma Aldeboarn; 8. Renť Hooghiemster Oentsjerk; 9. Jasper Koopmans Tjalleberd; 10. Rienk Nauta Uitwellingerga; 11. Wierd Osinga Aduard; 12. Engbert de Vegt Ureterp; 13. Jildert Boersma Easterwierrum; 14. Ismael Kip Oldebroek; 15. Niels de Blaauw Gieten; 16. Martijn Verschoor Bovensmilde; 17. Robert Bovenhuis Staphorst; 18. Jacob-Jan van der Wielen Groningen; 19. Bert Krans De Wilp; 20. Sipke Zijlstra Burgum;

Elite: 1. Vincent ter Schure Rheeze; 2. Marco Bos. Leek; 3. Bas Waaijer Langeveen; 4. Folkert de Haan Groningen; 5. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 6. Camiel Dťnis Maastricht; 7. Koen Zanders Hoogeveen; 8. Aloys van Duuren Hoogeveen; 9. Marcel Nagengast Hoogeveen; 10. Pim van den Berg Emmen; 11. Lieuwe Westra Munein; 12. Harry Witterholt Grijpskerk; 13. Henk Tissingh De Wijk; 14. Frank Luikens Groningen; 15. Ard Aling Roden; 16. Sebastiaan van der Meer Groningen; 17. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 18. Thomas Nijman Groningen; 19. Mathijs Groeneveld Groningen; 20. Pieter Smit Bredevoort;

Junioren: 1. Umberto Atzori Zorgvlied; 2. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 3. Roy Eefting Grolloo; 4. Bas de Haan Meedhuizen; 5. Tom Slagter Slochteren; 6. Harm de Vries Buitenpost; 7. Rutmer Faber Easterwierrum; 8. Jarno Tapper Emmen; 9. Pim Cazemier Den Horn; 10. Stefan Edema Boijl; 11. Egbert Hidding Gasselte; 12. Richard Doggen Kornhorn; 13. Dirk Janssen Hoogeveen; 14. Bert-Jan Lindeman Assen; 15. Martijn Keizer Muntendam; 16. Herman Spijkerman Zuidhorn; 17. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 18. Emiel Klein Exloo; 19. Glenn Clermonts Bellingwolde; 20. Stefan Limburg Witte Paarden;

Nieuwelingen: 1. Jurjen de Vries Lemmer; 2. Wouter Haan Bedum; 3. Ingo Roelofsen Giethoorn; 4. Paul de Haan Meedhuizen; 5. Peter Jan Polling Nieuw-Weerdinge; 6. Jesper de Hoog Assen; 7. Melvin Boskamp Leek; 8. Erwin van der Velde Surhuisterveen; 9. Jaap de Vries Buitenpost; 10. Berry Haarsma Grou; 11. Rutger Mulder Veendam; 12. Richard Bakker. Hoogezand; 13. Bart Barkhuis Norg; 14. Allan Veenstra Emmen; 15. Gijs Strating Haren Gn; 16. Jan Folkert de Vries Buitenpost; 17. Coen Rijpma Oldeholtpade; 18. Jan Germs Gasselte; 19. Henk Bos Drachten; 20. Wesley Elzinga Oudehaske;

Elite-Vrouwen/Vrouwern-B: 1. Christine Mos De Wijk; 2. Irene van den Broek Utrecht; 3. Heidi de Voogd Groningen; 4. Hilde van Slochteren Groningen; 5. Eyelien Bekkering Den Ham Gn; 6. Rixt Meijer IJlst; 7. Maria Sterk Hallum; 8. Angela Hillenga Rolde; 9. Renate Groenewold Rolde; 10. Nynke Huitema Oldeholtpade; 11. DaniŽlle Bekkering Den Ham Gn; 12. Leonie Wiekamp Groningen; 13. Nelleke Ensing Gieten; 14. Marielle Jissink Heerenveen; 15. Helma de Jong Groningen; 16. Carla Groenhof Wolvega; 17. Erika Broekema Wildervank; 18. Janneke Ensing Gieten; 19. Margriet Engelsma Noordwijk Gn; 20. Simone Hartman Hoogeveen;

Junioren-Vrouwen: 1. Janieke Kalsbeek Hurdegaryp; 2. Ynke Vellinga Heerenveen; 3. Sanne van Dijk Glimmen; 4. Sanne Bosman Groningen; 5. Anneloes Stoelwinder Heerenveen; 6. Marielle Botter Slagharen; 7. Lisanne Bouwman Paterswolde; 8. Nienke Kloeze Assen; 9. Marije Moek Gasselte;

Nieuwelingen-Meisjes: 1. Nammy Vellinga Heerenveen; 2. Kirsten Lippens Vledder; 3. Brecht Kramer Oudeschoot; 4. Lotte de Haan Oudega; 5. Yvonne Nauta Uitwellingerga; 6. Laura Rollen Hoogeveen; 7. Lotte de Veen Muntendam; 8. Mariska Everts Assen; 9. Lisanne Ottema Muntendam; 10. Hennie van der Meulen Drachten;

Amateurs-A: 1. Maarten de Wilde Lunjeberd; 2. Gerwin van Dam Leeuwarden; 3. Alfred Visser Gauw; 4. Geert Bongers Enschede; 5. Sjoerd Lei Dokkum; 6. Henk Weerman Wolvega; 7. Roelof Burghoorn Wytgaard; 8. Gerdin Boelens Annen; 9. Kenneth Benjamins Groningen; 10. Jorrit Thiele Groningen; 11. John Hommes Dedemsvaart; 12. Bert Doedens Groningen; 13. Marcel Weinans Roden; 14. Eelke ter Steege Zwolle; 15. Wouter Slager Groningen; 16. Douwe de Vries Heerenveen; 17. Ruud Borst Sint Nicolaasga; 18. Raymond Hartman Zuidwolde; 19. Ron Wijkel Holsloot; 20. Albert Schurer Bakkeveen;

Amateurs-B: 1. Hendrik Betten Wolvega; 2. Alle Heida Wolvega; 3. Henk Wind Staphorst; 4. Gerry Vlieger Appelscha; 5. Erik Bentum Veendam; 6. Dennis Mulder Wolvega; 7. Alwin Deems Wolvega; 8. Klaas van de Weg Heerenveen; 9. Rutger Hoekstra Beetsterzwaag; 10. Erik Oosterhof Wolvega; 11. Christian Niemeijer Slochteren; 12. Alfred Kroezen Hoogeveen; 13. Gerhard van der Ploeg Koekange; 14. Danny Meekhof Pesse; 15. Rutger Bennink Hoogeveen;

Masters 40+: 1. Gert de Veen Zuidbroek; 2. Johan Hoekstra Tjerkgaast; 3. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 4. Luit Ottema Muntendam; 5. Wilco Spoelman Koudum; 6. Romke Veldman Joure; 7. Geo Gils Hoogeveen; 8. Henk Lunenborg Hoogeveen; 9. Lucas Alkema Marum; 10. Roelof Maring Groningen; 11. Gio Lippens Vledder; 12. Jans Roossien Sappemeer; 13. Willem van der West Onnen;

Masters 50+: 1. Jan de Veen Muntendam; 2. Jan Brander Ureterp; 3. Jan Zuiderveen Zuidbroek; 4. Willem van der West Onnen; 5. Ton Stubij Wolvega; 6. Jan Kalter Emmen; 7. Frits Riemersma Haren Gn; 8. Coen Holzhauer Emmen; 9. Piet van Oosten Haren Gn; 10. Renť van Huizen Emmen;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG.2007 .( 2007.05.28 )

Beloften.Weg: 1. Jochem Verschoor Terwispel; 2. Theo Postma Zwagerbosch; 3. Martijn Verschoor Bovensmilde; 4. Umberto Atzori Zorgvlied; 5. Robert Bovenhuis Staphorst; 6. Hidde van Nuil Appelscha; 7. Fokke Postma Drachtstercompagnie; 8. Mathijs Timmer Emmen; 9. Caspar Mylius Leeuwarden; 10. Jorrit Bergsma Aldeboarn; 11. Bas de Haan Meedhuizen; 12. Pieter Smit Heerenveen; 13. Jeroen Kregel Hoogezand; 14. Gerdin Boelens Annen; 15. Sven Kramer Oudeschoot; 16. Frank Wierstra Burgum; 17. Rienk Nauta Uitwellingerga; 18. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 19. Lars Horring Exloo; 20. Alle Haanstra Waskemeer;

Elite/.Weg: 1. Lieuwe Westra Munein; 2. Johan van der Veen Leiden; 3. Berry Nagelhout Doornspijk; 4. Marco Bos Roden; 5. Gerard van Dijk Roden; 6. Marcel Nagengast Hoogeveen; 7. Bert Krans De Wilp; 8. Camiel Denis Cadier en Keer; 9. Niels de Blaauw Gieten; 10. Henk Tissingh De Wijk; 11. Cor van Leeuwen Borger; 12. Wouter Wilken Groningen; 13. Bas Waaijer Zwolle; 14. Jacob Ekema Veendam; 15. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 16. Douwe de Vries Heerenveen; 17. Sjoerd Visser Damwoude; 18. Sjoerd Douma Drachten; 19. Riemer Bosma Haulerwijk; 20. Sebastiaan van der Meer Groningen;

Junioren.Weg: 1. Stefan Limburg Witte Paarden; 2. Gijs Strating Haren Gn; 3. Rick Kloeze Assen; 4. Allan Veenstra Emmen; 5. Peter Jan Polling Nieuw-Weerdinge; 6. Emiel Klein Exloo; 7. Roy Eefting Grolloo; 8. Martijn Brand Bedum; 9. Bert-Jan Lindeman Assen; 10. Melvin Boskamp Leek; 11. Jos Koning Midwolde; 12. Ingo Roelofsen Giethoorn; 13. Bart Rijpma Oldeholtpade; 14. Tom Slagter Slochteren; 15. Pim Cazemier Den Horn; 16. Jan Folkert de Vries Buitenpost; 17. Gijs van den Berg Thesinge; 18. Jan Germs Gasselte; 19. Richard Bakker Hoogezand; 20. Berden de Vries Gieterveen;

Nieuwelingen.Weg: 1. Elmar Reinders Emmen; 2. Jan Weening Surhuisterveen; 3. Binne-Pier de Haan Oudega; 4. Wouter Haan Bedum; 5. Jurjen de Vries Lemmer; 6. Rick Ottema Muntendam; 7. Ivan Versteeg Wolvega; 8. Rudy Botter Slagharen; 9. Rutger Mulder Veendam; 10. Kevin Klement Diphoorn; 11. Roan Dijkstra Nieuw Amsterdam; 12. Jeroen Keizer Muntendam; 13. Johan Bouma Oppenhuizen; 14. Adrik Elzing Schoonebeek; 15. Jeroen van der Meulen Ureterp; 16. Coen Rijpma Oldeholtpade; 17. Xander Kalk Emmen; 18. Jorian Wals Kantens; 19. Arend van Looy Lemmer; 20. Wouter Dubbelaar Gieten;

Elite/Beloften-Vrouwen.Weg: 1. Irene van den Broek Utrecht; 2. Eyelien Bekkering Den Ham Gn; 3. Christine Mos De Wijk; 4. Jane Douma Groningen; 5. Ireen WŁst Goirle; 6. Marije Profijt Hoogeveen; 7. Rixt Meijer IJlst; 8. Maria Sterk Hallum; 9. Margriet Engelsma Noordwijk Gn; 10. Hilde van Slochteren Groningen; 11. Kim van Dijk Winsum; 12. Janieke Kalsbeek Hurdegaryp; 13. Josephine Groenveld Nijland; 14. Erika Broekema Wildervank; 15. Mieke Kuik Oosterwolde Fr; 16. Danica Klok Emmen; 17. Andrea Sikkema Nooitgedacht; 18. Anouk de Veen Muntendam; 19. Sigrid Kuizenga Groningen; 20. Mischa Top Groningen;

Junioren-Vrouwen.Weg: 1. Adriene Snijder Kollum; 2. Brecht Kramer Oudeschoot; 3. Karen Brouwer Oosterwolde Fr; 4. Sanne van Dijk Glimmen; 5. Lisanne Ottema Muntendam; 6. Joran Tromp Coevorden; 7. Daphny Grondel Sleen; 8. Sanne Bosman Groningen; 9. Esra Tromp Coevorden; 10. Lotte de Haan Oudega; 11. Anneloes Stoelwinder Heerenveen; 12. Marloes Everts Assen; 13. Hennie van der Meulen Drachten; 14. Laura Rollen Hoogeveen; 15. Chantal Heijting Beilen;

Nieuwelingen-Meisjes.Weg: 1. Ivana Tiessens Zuidhorn; 2. Mariska Everts Assen; 3. Danielle Meijering Stadskanaal; 4. Yvonne Nauta Uitwellingerga; 5. Charlotte Dieteren Roden; 6. Ilona Hoeksma Luxwoude; 7. Amber Bathoorn Groningen; 8. Daisy Kat Hoogeveen; 9. Alyssa Koene Groningen; 10. Hilde Oudman Onnen; 11. Sytske Visser Rien; 12. Erica Schotman Smilde; 13. Chantal Heijting Beilen; 14. Susan van Zwol Hoogeveen; 15. Brecht van den Berg Heerenveen; 16. Annemarie Kuiper Emmen; 17. Carmen de Haan Een-West;

Amateurs-B: 1. Gerry Vlieger Appelscha; 2. Dennis Mulder Wolvega; 3. Wilco de Roos Harkstede; 4. Christian Niemeijer Slochteren; 5. Jaap Harms Paterswolde; 6. Danny Meekhof Pesse; 7. Rutger Bennink Groningen; 8. Gerhard van der Ploeg Koekange; 9. Focko van der Goot Groningen;

Masters 40+.Weg: 1. Steve McEwen Donderen; 2. Johan Hoekstra Hurdegaryp; 3. Rudi Bissels Drachten; 4. Hero Drent Burgum; 5. Henk Woldhuis Smilde; 6. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 7. Wilco Kroezen Nieuweroord; 8. Henk Ringersma Leeuwarden; 9. Frits Riemersma Haren Gn; 10. Lucas Alkema Marum; 11. Gert de Veen Zuidbroek; 12. Cor Linstra Annen; 13. Jappie de Vries Buitenpost; 14. Jan de Vries Nijeholtpade; 15. Hindrik Kooistra Wergea; 16. Loek Mulder Groningen; 17. Jetze Wagenaar Buitenpost;

Masters 50+.Weg: 1. Jan Brander Ureterp; 2. Ton Stubij Wolvega; 3. Gosse Hoeksma Wolvega; 4. Jan Kalter Emmen; 5. Luit Ottema Muntendam; 6. Geo Gils Hoogeveen; 7. Jan de Veen Muntendam; 8. Johnny Kat Hoogeveen; 9. Jans Roossien Sappemeer; 10. Henk Lunenborg Hoogeveen; 11. Coen Holzhauer Emmen; 12. Piet van Oosten Haren Gn; 13. Peter Boonstra Leeuwarden; 14. Rene van Huizen Emmen;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG.2008 .( 2008.05.12 )

Beloften: 1. Roy Eefting Grolloo; 2. Herman Spijkerman Zuidhorn; 3. Bas de Haan Meedhuizen; 4. Jesse de Haan Heerde; 5. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 6. Umberto Atzori Zorgvlied; 7. Hidde van Nuil Appelscha; 8. Bert Lip Hardenberg; 9. Emiel Klein Exloo; 10. Menno Horst Emmen; 11. Barry Hulzebos Meppel; 12. Peter Merx Groningen; 13. Caspar Mylius Leeuwarden; 14. Mathijs Timmer Emmen; 15. Jelle Bisschop Pesse; 16. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 17. Milan Kamphuis Groningen; 18. Bart Rijpma Oldeholtpade; 19. Johan Vreugdenhil Eldersloo; 20. Pieter Postma Tjerkgaast;

Elite: 1. Johan Procee Groningen; 2. Jos Feiken Muntendam; 3. Frank Vreugdenhil Eldersloo; 4. Sjoerd Visser Damwoude; 5. Bert Krans De Wilp; 6. Kor Steenbergen Zwolle; 7. Jinne Osinga Groningen; 8. Berry Nagelhout Doornspijk; 9. Lambertus Moes Groningen; 10. Thomas Wobma Bolsward; 11. Martijn Verschoor Bovensmilde; 12. Bram Slager Groningen; 13. Riemer Bosma Haulerwijk; 14. Willem-Sytse Sipkema Akkrum; 15. Sent Tissingh Groningen; 16. Engbert de Vegt Ureterp; 17. Jan-Albert Krans De Wilp; 18. Jan Essers Wolvega; 19. Erwin van Walsem Hoogeveen; 20. Frank Woltman Assen;

Junioren: 1. Jasper Bovenhuis Staphorst; 2. Peter Jan Polling Nieuw-Weerdinge; 3. Melvin Boskamp Leek; 4. Ingo Roelofsen Giethoorn; 5. Tijmen Eising Emmen; 6. Paul de Haan Meedhuizen; 7. Richard Bakker Hoogezand; 8. Stefan Poutsma Peize; 9. Kevin Klement Diphoorn; 10. Jurjen de Vries Lemmer; 11. Henk Bos. Drachten; 12. Rutger Groothuis Zeijen; 13. Gijs Strating Haren Gn; 14. Allan Veenstra Emmen; 15. Gijs van den Berg Thesinge; 16. Wesley Elzinga Oudehaske; 17. Bart Barkhuis Norg; 18. Rick Meijer Zuidlaren; 19. Jesper de Hoog Assen; 20. Berry Haarsma Grou;

Nieuwelingen: 1. Jelle Bolding Hooghalen; 2. Elmar Reinders Emmen; 3. Gert-Jan Bosman Emmen;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 2. Adriene Snijder Kollum; 3. Josephine Groenveld Nijland; 4. Tamara Peek Haule; 5. Sanne van Dijk Glimmen; 6. Karen Werkman Haren Gn; 7. Janneke Ensing Gieten; 8. Mischa Top Groningen; 9. Margriet Engelsma Noordwijk Gn; 10. Anouk de Veen Muntendam; 11. Judith Visser Groningen; 12. Esther van der Zwaan Oostwold; 13. Maria Sterk Hallum; 14. Erika Broekema Wildervank; 15. Marielle Botter Slagharen; 16. Joan Boskamp Groningen; 17. Larissa Drysdale Heerenveen; 18. Nelleke Ensing Gieten; 19. Cindy van den Berg Borne; 20. Suzanne van Gelder Groningen;

Junior-Vrouwen: 1. Daphny Grondel Sleen; 2. Ivana Tiessens Zuidhorn; 3. Esra Tromp Coevorden; 4. Lotte de Veen Muntendam; 5. Charlotte Dieteren Roden; 6. Lisanne Ottema Muntendam; 7. Mariska Everts Assen; 8. Hilde Oudman Onnen; 9. Ilona Hoeksma Luxwoude; 10. Lotte de Haan Oudega;

Nieuweling-Meisjes: 1. Karen Elzing Schoonebeek; 2. Danielle Meijering Stadskanaal; 3. Amber Bathoorn Groningen; 4. Erica Schotman Smilde; 5. Sytske Visser Rien; 6. Daisy Kat Hoogeveen; 7. Marion Veldman Siddeburen; 8. Annemarie Kuiper Emmen;

Amateurs-A: 1. Tim Roelofsen Giethoorn; 2. Koen Zanders Hoogeveen; 3. Tonny Teuben De Knipe; 4. Marco Bergman Groningen; 5. Marco Soer De Wijk; 6. Wierd Osinga Aduard; 7. Bert Doedens Groningen; 8. Jan de Jager Terband; 9. Mark Vos Scheemda; 10. Leon Tolboom Groningen; 11. Kees Dopheide Groningen; 12. DaniŽl Niezink Apeldoorn; 13. Bart van de Walle Groningen; 14. Frank Huisman Eelde; 15. Jesper Hospes Heerenveen; 16. Maarten de Wilde Luinjeberd; 17. Ruud Borst Sint Nicolaasga; 18. Johan Hoekstra Hurdegaryp; 19. Mindert Postma Burgum; 20. Theo Trul Assen;

Amateurs-B: 1. Johan Gibcus Groningen; 2. Henny Dieterman Blijham; 3. Eric Boersma Groningen;

Masters 40+: 1. Gert de Veen Zuidbroek; 2. Theo Sieling Zuidlaren; 3. Jan de Vries. Nijeholtpade; 4. Jan Hekman Norg; 5. Rudi Bissels Drachten; 6. Romke Veldman Joure; 7. Henk Weerman Wolvega; 8. Johan Hoekstra Hurdegaryp; 9. Jappie de Vries Buitenpost; 10. Erik Mennega Heerenveen; 11. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 12. Steve McEwen Donderen; 13. Piet Smid Leeuwarden; 14. Ruud de Wilde Dokkum; 15. Geo Gils Hoogeveen; 16. Henk Lunenborg Hoogeveen; 17. Arjan Tigelaar Smilde; 18. Johnny Kat Hoogeveen; 19. Henk Woldhuis Smilde;

Masters 50+: 1. Hindrik Kooistra Wergea; 2. Rein Oppewal Sneek; 3. Jan Brander Ureterp; 4. Frits Riemersma Haren Gn; 5. Harrie Doesburg Groningen; 6. Coen Holzhauer Emmen; 7. Jan Kalter Emmen; 8. Jan Zuiderveen Zuidbroek; 9. Henk Ringersma Leeuwarden; 10. Sjoerd Westerling Groningen; 11. Willem van der West Onnen;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG.2009 .( 2009.06.01 )

Beloften.Weg: 1. Bert-Jan Lindeman Assen; 2. Herman Spijkerman Zuidhorn; 3. Umberto Atzori Zorgvlied; 4. Glenn Clermonts Bellingwolde; 5. Robert Bovenhuis Staphorst; 6. Milan Kamphuis Groningen; 7. Jildert Boersma Easterwierrum; 8. Martijn Keizer Muntendam; 9. Gijs Strating Haren Gn; 10. Emiel Klein Exloo; 11. Bas de Haan Meedhuizen; 12. Filip Kiewiet De Wilp; 13. Barry Hulzebos Meppel; 14. Teake-Piet van der Werf Dearsum;

Elite.Weg: 1. Theo Postma Zwagerbosch; 2. Ruud Fransen Nieuw-Weerdinge; 3. Johan Procee Groningen; 4. Jochem Verschoor Terwispel; 5. Jinne Osinga Groningen; 6. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 7. Mark Stokreef Markelo; 8. Aloys van Duuren Hoogeveen; 9. Ron Timmermans Assen; 10. Jelte Krol Groningen; 11. Tim Koote Deventer; 12. Sent Tissingh Groningen; 13. Riemer Bosma Haulerwijk; 14. Jan Dijkstra Drachten; 15. Jan Essers Wolvega; 16. Bart Geijsel Een-West; 17. Mark van Houten Sneek; 18. Ronald Bijma Zwolle; 19. Hendrik Falkena Nijland; 20. Tjeerd van der Schaaf Drachten;

Junioren.Weg: 1. Jasper Bovenhuis Staphorst; 2. Joey van Rhee Nijverdal; 3. Gert-Jan Bosman Emmen; 4. Adrik Elzing Schoonebeek; 5. Coen Rijpma Oldeholtpade; 6. Rick Ottema Muntendam; 7. Stefan Poutsma Peize; 8. Jurjen de Vries Lemmer; 9. Ivan Versteeg Wolvega; 10. Henk Bos Drachten; 11. Jasper Schipper Veendam; 12. Xander Kalk Emmen; 13. Rudy Botter Slagharen; 14. Berry Haarsma Grou; 15. Anne Fokkema Stedum; 16. Sjoerd Bakker Beilen; 17. Vincent Bakker Oranjewoud; 18. Eric Eisma IJlst; 19. Brend van der Horst Grou; 20. Ewout Visser Stiens;

Nieuwelingen.Weg: 1. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 2. Henk Reinders Ruinerwold; 3. Hette Cornelisse Assen; 4. Bart Hommes Dedemsvaart; 5. Koen Bosscher Zuidbroek; 6. Jesse Markus Emmen; 7. Pieter Wagenaar Gerkesklooster; 8. Koen Broekman Leeuwarden; 9. Rutger Vos Exloo; 10. Tristan Timmermans Hardenberg; 11. Robin Jilesen Dronrijp; 12. Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 13. Tim Dragtstra Donkerbroek; 14. Thijmen Jaspers Focks Sint Annaparochie; 15. Ruben Karsijns Muntendam; 16. Thom Eising Meeden; 17. Joost Bartels Wirdum; 18. Richard Feiken Smilde; 19. Christiaan Strating Dilling Assen; 20. Rob Nijmeijer Koekange;

Elite/Beloften-Vrouwen.Weg: 1. Janneke Ensing Gieten; 2. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 3. Sigrid Kuizenga Groningen; 4. Jane Douma Groningen; 5. Els Visser Groningen; 6. Maria Sterk Hallum; 7. Eyelien Bekkering Den Ham Gn; 8. Alie Gercama Zwaagwesteinde; 9. Linda de Boer Zwaagwesteinde; 10. Mischa Top Groningen; 11. Helga Luning Groningen; 12. Larissa Drysdale Heerenveen; 13. Paulien Mellema Emmen; 14. Linda Kroes Groningen; 15. Leonie Bezema Heerenveen; 16. Annewil Schreuder Veendam; 17. Hanneke Mulder Groningen; 18. Fardau Westra Zwaagwesteinde; 19. Karen Werkman Haren Gn; 20. Nelleke Ensing Gieten;

Nieuwleingen-Meisjes.Weg: 1. Nathasja Heijting Beilen; 2. Karen Elzing Schoonebeek; 3. Anouska Helena Koster Zwaagwesteinde; 4. Marloes Bakker Veendam; 5. Lotte Veen Noordwolde; 6. Melanie Klement Diphoorn;

Amateurs-A.Weg: 1. Marco Bergman Groningen; 2. Marthijs Wegdam Dalen; 3. Jan Hekman Norg; 4. Niels Bergman Zwolle; 5. Paul de Haan Meedhuizen; 6. Koen Zanders Hoogeveen; 7. Nathan Lootsma Leeuwarden; 8. Jan Dupon Burgum; 9. Jan de Jager Terband; 10. John Nieboer Peize; 11. Sjoerd Lei Dokkum; 12. Erwin van Walsem Hoogeveen; 13. Paul van den Broek Groningen; 14. Ingo Roelofsen Giethoorn; 15. Paul Heij Groningen; 16. Jenno de Vries Ureterp; 17. Bram Verweij Haren Gn; 18. Arnoldus van der Werff Rinsumageest; 19. Fabian de Wolf Groningen; 20. Wieger van der Wier Marum;

Amateurs-B.Weg: 1. Jacob Dijkstra Oldeberkoop; 2. Johannes de Groot Jubbega; 3. Bert Platzer Groningen; 4. Gerhard van der Ploeg Koekange; 5. Bertijn Brijder Heerenveen; 6. Bram van Hees Groningen; 7. Ivo Beetz Groningen; 8. Harke Balkema Uithuizen; 9. Gerry Vlieger Appelscha; 10. Jan Prenger Groningen; 11. Marco Massink Haren Gn; 12. Jelle Duijf Balk; 13. Jolt Oostra Groningen; 14. Wim Bos Drachten; 15. Arjan Tigelaar Smilde; 16. Boelie Lammers Eelde; 17. Wietze Norden Uithuizermeeden; 18. Raymond Huwae Peize; 19. Marten Veen Groningen;

Masters 40+.Weg: 1. Taeke Oppewal Heerenveen; 2. Henk Weerman Wolvega; 3. Jan de Vries Nijeholtpade; 4. Theo Sieling Zuidlaren; 5. Steve McEwen Donderen; 6. Ruud de Wilde Dokkum; 7. Paul Paulusma Zevenhuizen Gn; 8. Roel Kerkhof Groningen; 9. Minne Posthumus Surhuizum; 10. Henk Engel Vinkenbuurt; 11. Lucas Alkema Marum; 12. Klaas Mozes Harkema; 13. Erik Mennega Heerenveen; 14. Jans Roossien Sappemeer; 15. Henk Lunenborg Hoogeveen; 16. Kenneth Benjamins Groningen; 17. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 18. Piet Smid Leeuwarden; 19. Rudi Bissels Drachten; 20. Gert de Veen Zuidbroek;

Masters 50+.Weg: 1. Henk Ringersma Leeuwarden; 2. Sjoerd Westerling Groningen; 3. Jan Brander Ureterp; 4. Harrie Doesburg Groningen; 5. Jan Kalter Emmen; 6. Jan Zuiderveen Zuidbroek; 7. Frits Riemersma Haren Gn; 8. Hindrik Kooistra Wergea; 9. Rein Oppewal Sneek; 10. Coen Holzhauer Emmen;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG.2010 .( 2010.05.24 )

Beloften: 1. Tijmen Eising Emmen; 2. Peter Merx Warfhuizen; 3. Umberto Atzori Zorgvlied; 4. Glenn Clermonts Bellingwolde; 5. Mathijs Timmer Emmen; 6. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 7. Bram Wegter Groningen; 8. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 9. Allan Veenstra Emmen; 10. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 11. Henk Bos. Drachten; 12. Jesper de Hoog Assen; 13. Harm de Vries Buitenpost; 14. Stefan Poutsma Peize;

Elite: 1. Hidde van Nuil Appelscha; 2. Frank Vreugdenhil Eldersloo; 3. Aloys van Duuren Hoogeveen; 4. Atze Dijkhuis Groningen; 5. Douwe de Vries Heerenveen; 6. Martijn Knol Hasselt; 7. Lambertus Moes Nijeveen; 8. Tim Koote Nieuw-Weerdinge; 9. Robert Bovenhuis Staphorst; 10. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 11. Lars Horring Valthe; 12. Cor van Leeuwen. Borger; 13. Jacob-Jan van der Wielen Groningen; 14. Thomas Nijman Heino; 15. Albert Schurer Bakkeveen; 16. Niels de Blaauw Gieten; 17. Ron Timmermans Assen; 18. Jos Feiken Muntendam; 19. Fokke Postma Drachtstercompagnie; 20. Ronald Berendsen Emmen;

Junioren: 1. Rudy Botter Slagharen; 2. Jeroen Keizer Muntendam; 3. Jochem Hoekstra Haren Gn; 4. Hette Cornelisse Assen; 5. Ivan Versteeg Wolvega; 6. Koen Broekman Leeuwarden; 7. Jelle Bolding Hooghalen; 8. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 9. Jasper Schipper Veendam; 10. Maurice Nijmeijer 11. Henk Reinders Ruinerwold; 12. Daniel Booij Emmen; 13. Pieter Wagenaar Gerkesklooster; 14. Henk-Jan Schelhaas Steenwijk; 15. Sander Snijder Dalen; 16. Martijn Dijkstra 17. Tristan Timmermans Hardenberg; 18. Adrik Elzing Schoonebeek; 19. Mark Dix 20. Roy Meinen Fluitenberg;

Nieuwelingen: 1. Niels Goeree Borger; 2. Stan Wijkel Holsloot; 3. Jelle Wolsink Enschede; 4. Rutger Vos Exloo; 5. Stef Krul Tjalleberd; 6. Rick Goeree Borger; 7. Bart Hommes Dedemsvaart; 8. Brian van Rhee Nijverdal; 9. Tom Schaft Dalerveen; 10. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 11. Benjamin Zuidema Dokkum; 12. Arwin Bultstra Hoogersmilde; 13. Jesse Markus Emmen; 14. Niels Potze Aduard; 15. Edward Bruins Zuidwolde; 16. Wybren Jager Drouwenerveen; 17. John Meewisse Leek; 18. Koen Bosscher Zuidbroek; 19. Marijn Meerema Groningen; 20. Jan David de Haan Oudega;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Janneke Ensing Gieten; 2. Maria Sterk Hallum; 3. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 4. Judith Visser Groningen; 5. DaniŽlle Bekkering Den Ham Gn; 6. Eyelien Bekkering Den Ham Gn; 7. Linda Kroes Groningen; 8. Alie Gercama Zwaagwesteinde; 9. Ilona Hoeksma Luxwoude; 10. Ivana Tiessens Zuidhorn; 11. Erika Broekema Wildervank; 12. Hanneke Mulder Groningen; 13. Karen Brouwer Oosterwolde Fr; 14. Hilde van Slochteren Groningen; 15. Sanne Tamminga Slochteren; 16. Sione Jongstra Utrecht; 17. Janien Lubben Emmen; 18. Andrea Sikkema Rolde; 19. Mischa Top Groningen; 20. Dorien van de Kant Assen;

Junior-Vrouwen: 1. Annelies Visser Leeuwarden; 2. Anouska Helena Koster Zwaagwesteinde; 3. Danielle Meijering Stadskanaal; 4. Karen Elzing Schoonebeek; 5. Irene Stoel Kampen; 6. Sytske Visser Rien;

Nieuweling-Meisjes: 1. Melissa Steenhof Ureterp; 2. Simone Kikkert Hoogeveen; 3. Wendy Oosterwoud Ureterp; 4. Femke Wierda Assen; 5. Marloes Bakker Veendam; 6. Mareille Meijering Stadskanaal; 7. Melanie Klement Diphoorn; 8. Sanne Tent Nieuw Buinen; 9. Tessa Biesheuvel Assen; 10. Nathasja Heijting Beilen;

Amateurs-A: 1. Paul de Haan Meedhuizen; 2. Marthijs Wegdam Dalen; 3. Paul Heij Haarlem; 4. Bram Verweij Haren Gn; 5. Leon Tolboom Groningen; 6. Ingo Roelofsen Giethoorn; 7. Richard Scheper Groningen; 8. Jorg Prins Havelte; 9. Ronald Kruijer Heiligerlee; 10. Marc de Bruin Groningen; 11. Dirk Janssen. Hoogeveen; 12. Wierd Osinga Aduard; 13. Eelko Drent Drachten; 14. Jan-Albert Krans De Wilp; 15. Menno Kloosterman Delft; 16. Herbert van Brussel Meppel; 17. Bart van de Walle Groningen; 18. Mark Vos Scheemda; 19. Gijs Botterbloem Eexterveen; 20. Eric Boersma Groningen;

Amateurs-B: 1. Jan Prenger Anderen; 2. Richard Bultema Winschoten; 3. Ivo Beetz Groningen; 4. Wietze Norden Uithuizermeeden; 5. Guus Dijkstra Groningen; 6. Frank Takens. Bellingwolde; 7. Bert Platzer Groningen; 8. Gerry Vlieger Appelscha; 9. Roel Kremer Groningen; 10. Jan Cellarius Groningen; 11. Klaas Mozes Harkema; 12. Raymond Huwae Peize; 13. Bram van Hees Drachten; 14. Ivo Groener Groningen; 15. Gerhard van der Ploeg Koekange; 16. Bertijn Brijder Heerenveen;

Masters 40+: 1. Marcel Weinans Roden; 2. Loek Mulder Groningen; 3. Alan Looms Eext; 4. Henk Weerman Wolvega; 5. Jan Hekman Norg; 6. Rob Bonting Eelde; 7. Jan de Vries Nijeholtpade; 8. Steve McEwen Donderen; 9. Taeke Oppewal Heerenveen; 10. Paul Paulusma Zevenhuizen Gn; 11. Ronald Heringa Groningen; 12. Gert de Veen Zuidbroek; 13. Stef Jonker Roden; 14. Roel Kerkhof Groningen; 15. Johnny Kat Hoogeveen; 16. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 17. Mark Eijkelkamp Groningen; 18. Emiel Kunkeler Zuidwolde; 19. Johan Buurmeijer Hoogeveen; 20. Wilco de Roos Harkstede;

Masters 50+: 1. Henk Lunenborg Hoogeveen; 2. Jan Brander Ureterp; 3. Henk Ringersma Leeuwarden; 4. Rein Oppewal Sneek; 5. Bernard Pijper Franeker; 6. Jan de Veen Muntendam; 7. Gerrit Terpstra Leeuwarden; 8. Frits Riemersma Haren Gn;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG.2011 .( 2011.06.12 )

Beloften: 1. Stefan Poutsma Peize; 2. Roy Eefting Grolloo; 3. Elmar Reinders Emmen; 4. Bram Verweij Haren Gn; 5. Joey van Rhee Nijverdal; 6. Jasper Bovenhuis Staphorst; 7. Marco Hoekstra Haren Gn; 8. Adrik Elzing Schoonebeek; 9. Jeroen Keizer Muntendam; 10. Anne Fokkema Stedum; 11. Jochem Hoekstra Haren Gn; 12. Steven Wester Almelo; 13. Sjoerd Bakker Groningen; 14. Bram Wegter Groningen; 15. Harry Sweering Sneek; 16. Germen Warmink Gasselternijveen; 17. Henk Bos Drachten;

Elite: 1. Bas de Haan Meedhuizen; 2. Cor van Leeuwen Borger; 3. Marco Bos Roden; 4. Adrie Lindeman Assen; 5. Arjan Stroetinga Waskemeer; 6. Fokke Postma Burgum; 7. Pim van den Berg Dalen; 8. Niels de Blaauw Gieten; 9. Glenn Clermonts Bellingwolde; 10. Ruud Borst Sint Nicolaasga; 11. Umberto Atzori Zorgvlied; 12. Jos Boonstra Peize; 13. Wieger van der Wier Marum; 14. Albert Schurer Bakkeveen; 15. Sent Tissingh Groningen; 16. Engbert de Vegt Ureterp; 17. Bas de Lange Groningen; 18. Atze Dijkhuis Groningen; 19. Frank Wierstra Burgum; 20. Jan-Hendrik Westra Ureterp;

Junioren: 1. Dennis Heering Enter; 2. Bart Hommes Dedemsvaart; 3. Koen Broekman Leeuwarden; 4. Rob Nijmeijer Koekange; 5. Koen Bosscher Zuidbroek; 6. Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 7. Melle Poelsma Sneek; 8. Dennis Terpstra Appelscha; 9. Frerick Hoeksma Joure; 10. Tristan Timmermans Hardenberg; 11. John Meewisse Leek; 12. Rick Nobel Foudgum; 13. Hette Cornelisse Assen; 14. Jeroen Lankheet Haaksbergen; 15. Daniel Booij Emmen; 16. Pieter Wagenaar Gerkesklooster; 17. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 18. Jesse Markus Emmen; 19. Henk Reinders Ruinerwold; 20. Stefan Biesheuvel Assen;

Nieuwelingen: 1. Brian van Rhee Nijverdal; 2. Niels Goeree Borger; 3. Stef Krul Tjalleberd; 4. Remco van der Ploeg Surhuisterveen; 5. Tom Schaft Dalerveen; 6. Jelle Wolsink Borne; 7. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 8. Benjamin Zuidema Dokkum; 9. Allard Klijnstra Oldeholtpade; 10. Tim de Jong Siddeburen; 11. Niels Potze Aduard; 12. Remy Nijdam Meppel; 13. Rick Goeree Borger; 14. Bas Visser Leeuwarden; 15. Maarten Hof Heerenveen; 16. Arwin Bultstra Hoogersmilde; 17. Jan David de Haan Oudega; 18. Edward Bruins Zuidwolde; 19. Igor Hollemans Nijeberkoop; 20. Kevin Coster Hasselt;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Yvonne Troost Wijhe; 2. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 3. Janneke Ensing Gieten; 4. DaniŽlle Lissenberg Den Ham Gn; 5. Hanneke Mulder Groningen; 6. Alie Gercama Zwaagwesteinde; 7. Nelleke Ensing Assen; 8. Linda Kroes Groningen; 9. Ilona Hoeksma Luxwoude; 10. Mischa Top Groningen; 11. Ivana Tiessens Zuidhorn; 12. Margriet Engelsma Noordwijk Gn; 13. Marije Venema Groningen; 14. Gerda Koops Groningen; 15. Erika Broekema Wildervank; 16. Elise Karssies Groningen; 17. Danielle Meijering Stadskanaal; 18. Irene Lako Groningen; 19. Janette de Groot Jubbega; 20. Karen Brouwer Oosterwolde Fr;

Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Melissa Steenhof Ureterp; 2. Mareille Meijering Stadskanaal; 3. Daphne Hommes Dedemsvaart; 4. Michelle Stummel Echten; 5. Marleen Stoel Kampen; 6. Kyra Lamberink Bergentheim; 7. Esmee Oosterman Gieten; 8. Simone Kikkert Hoogeveen; 9. Dyann Veenstra Emmen; 10. Marjolein Wijkel Exloo; 11. Willeke de Jong Ubbena; 12. Wendy Oosterwoud Ureterp; 13. Tessa Biesheuvel Assen; 14. Femke Westerdijk Suwald; 15. Marlinda Reinders Ruinerwold; 16. Fianna Stenveld Garnwerd; 17. Sanne Tent Nieuw-Buinen;

Junior-Vrouwen: 1. Anouska Koster De Westereen; 2. Nathasja Heijting Beilen; 3. Melanie Klement Diphoorn; 4. Marloes Bakker Veendam; 5. Simone de Vries Oldelamer; 6. Alicia Smit Assen;

Amateurs: 1. Menno Altena Buitenpost; 2. Douwe de Vries Heerenveen; 3. Jorrit Douwes Veenwouden; 4. Jelmer Hoekstra Beetsterzwaag; 5. Durk Fabriek Jubbega; 6. Marc de Bruin Groningen; 7. Gijs Botterblom 8. Ronald Kruijer Heiligerlee; 9. Eric Boersma Groningen; 10. Jorg Prins Havelte; 11. Harko Kievit Leek; 12. Joris van Dijk Enschede; 13. Bas Seldenrijk Borger; 14. Bart van de Walle Groningen; 15. Dennis Haanstra Sneek; 16. Jan Weening Surhuisterveen; 17. Alfred Feikens Groningen; 18. Mark Bosloper Assen; 19. Martijn Wietzes Zuidwolde; 20. Jesper de Hoog Assen;

Sportklasse: 1. Johannes de Groot Jubbega; 2. Douwe Wassenaar Berlikum.Fr; 3. Geert van der Veen Noordbroek; 4. Gerry Vlieger Appelscha; 5. Guus Dijkstra Groningen; 6. Raymond Huwae Peize; 7. Patrick Woldinga Groningen; 8. Arjen Reinsma Roden; 9. Jentse Top Groningen; 10. Wietze Norden Uithuizermeeden; 11. Bram van Hees Drachten; 12. Bertijn Brijder Heerenveen; 13. Tom Akkerman Groningen; 14. Rik Geres Eelderwolde; 15. Job Bennen Rolde; 16. Marten Veen Groningen; 17. Bert Plagge Tripscompagnie; 18. Ivo Groener Hoogeveen; 19. Christian Niemeijer Slochteren; 20. Klaas Mozes Harkema;

Masters 40+/50+: 1. Jan Hekman Norg; 2. Rudi Bissels Drachten; 3. Taeke Oppewal Heerenveen; 4. Gert de Veen Zuidbroek; 5. Marcel Weinans Roden; 6. Johnny Kat Hoogeveen; 7. Steven Sloof Groningen; 8. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 9. Riemer Bosma Haulerwijk; 10. Jan de Vries Nijeholtpade; 11. Loek Mulder Groningen; 12. Jannes Weerman Nyeholtwolde; 13. Leon Tolboom Groningen; 14. Roelof Kregel Hoogezand; 15. Harry Witterholt Grijpskerk; 16. Jan Brander Ureterp; 17. Albert Raven Aduard; 18. Henk Lunenborg Hoogeveen; 19. Stef Jonker Roden; 20. Eef Russchen Hoogeveen;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG.2012 .( 2012.05.28 )

Beloften: 1. Joey van Rhee Nijverdal; 2. Stefan Poutsma Peize; 3. Paul de Haan Meedhuizen; 4. Johan Knol Midwolde; 5. Rick Ottema Muntendam; 6. Jochem Hoekstra Haren Gn; 7. Menno Altena Buitenpost; 8. Harry Sweering Sneek; 9. Dennis Heering Enter; 10. Sjoerd Bakker. Beilen; 11. Leon StrŲtker Enschede; 12. Kees Janssen Diepenveen; 13. Dennis Haanstra Sneek; 14. Jeroen Lankheet Haaksbergen; 15. Rob Nijmeijer Koekange; 16. Henk Reinders Ruinerwold; 17. Germen Warmink Gasselternijveen;

Elite: 1. Peter Merx Warfhuizen; 2. Martijn Knol Hasselt; 3. Pim van den Berg Dalen; 4. Sent Tissingh Groningen; 5. Rudy Vriend Schagen; 6. Adrie Lindeman Assen; 7. Lars Horring Valthe; 8. Thomas Nijman Heino; 9. Marco Hoekstra Haren Gn; 10. Ron Timmermans Assen; 11. Cor van Leeuwen Borger; 12. Atze Dijkhuis Groningen; 13. Bram Verweij Haren Gn; 14. Hidde van Nuil Appelscha; 15. Bram Wegter Groningen; 16. Ronald Kruijer Heiligerlee; 17. Wieger van der Wier Marum; 18. Niels van Otterloo. Heerde; 19. Jeroen Kregel Hoogezand; 20. Jos Boonstra Peize;

Junioren: 1. Benjamin Zuidema Dokkum; 2. Melle Poelsma Sneek; 3. Niels Potze Aduard; 4. Rick Nobel Foudgum; 5. Stan Wijkel Holsloot; 6. Niels Goeree Borger; 7. Stef Krul Tjalleberd; 8. Kevin Coster Hasselt; 9. Tom Schaft Dalerveen; 10. Rick Goeree Borger; 11. Koen Bosscher Zuidbroek; 12. Arjan Kroezen Hardenberg; 13. Jur van Dijk Groningen; 14. Dennis Terpstra Appelscha; 15. Remco van der Ploeg Surhuisterveen; 16. Robin Jilesen Dronrijp; 17. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 18. Rutger Vos Exloo; 19. Brian Koster De Westereen; 20. Floran Bathoorn Groningen;

Nieuwelingen: 1. Janiek Zandvliet Langezwaag; 2. Jeen de Jong Britsum; 3. Marten Kooistra Jonkerslan; 4. Bruno Nakken Assen; 5. Allard Klijnstra Oldeholtpade; 6. Tim de Jong Siddeburen; 7. Michel Bodegraven Elim; 8. Tom Wijkel Exloo; 9. Justin Timmermans Hardenberg; 10. Wouter Deems Wolvega; 11. Robbert Wagenmakers Assen; 12. Sil Faber Ureterp; 13. Stijn Oost Emmer-Compascuum; 14. Henk Weerman. Wolvega; 15. Jurjun van der Velde Bakkeveen; 16. Robert de Vries Oldelamer; 17. Wessel Boosman Wildervank; 18. Rik Senechal Assen; 19. Harold Hoekstra Tjerkgaast; 20. Kay Thijs Tolbert;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Yvonne Troost Wijhe; 2. Anouska Koster De Westereen; 3. Linda Ringlever Nijmegen; 4. Femke van Kessel Nijmegen; 7. Charlotte Lenting Didam; 8. Esra Tromp Coevorden; 9. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 10. Erika Broekema Wildervank; 11. Annet Pit Beekbergen; 12. Alie Gercama Zwaagwesteinde; 13. Willemiek Meinders Groningen; 14. Hilde Oudman Nijmegen; 15. Annewil Schreuder Veendam; 17. Elise Karssies Groningen; 18. Margriet Engelsma Noordwijk Gn; 19. Danielle Meijering Stadskanaal; 20. Astrid Schuitema Groningen;

Junior-Vrouwen: 1. Melanie Klement Diphoorn; 2. Marloes Bakker Veendam; 3. Michelle Stummel Echten; 4. Simone Kikkert Hoogeveen; 5. Melissa Steenhof Ureterp; 6. Wendy Oosterwoud Ureterp; 8. Simone de Vries Oldelamer; 9. Alicia Smit Assen; 10. Tessa Biesheuvel Assen; 11. Mareille Meijering Stadskanaal; 12. Femke Westerdijk Suwald; 13. Liselotte ten Bosch Assen; 14. Maud van Goor Zeijen; 15. Renee Welling Opmeer;

Nieuweling-Meisjes: 1. Kyra Lamberink Bergentheim; 2. Fianna Stenveld Garnwerd; 3. Willeke de Jong Ubbena; 4. Esmee Oosterman Gieten; 5. Daphne Hommes Dedemsvaart; 6. Paulien Koster Delfstrahuizen; 8. Aafke Soet Heerenveen; 9. Lotte Koehorst Hoogeveen; 10. Bo Melody Groen Franeker; 11. Mariska Heijting Smilde; 12. Liena de Jong Ubbena; 13. Nienke Smit Zuidwolde; 14. Marleen Stoel Kampen; 15. Anouk Hof Gieterveen; 16. Rachel Vierhouten Rolde; 17. Michelle Poot Tzum; 18. Eline Oosterwoud Ureterp;

Amateurs: 1. Wessel Piersma Sneek; 2. Bram Slager Groningen; 3. Martijn Wietzes Zuidwolde; 4. Jacob Ekema Veendam; 5. Gerwin van Dam Leeuwarden; 6. Dennie van der Kooi Franeker; 7. Dennis Steverink Assen; 8. Erik van Bommel Deventer; 9. Ronald Wierstra Hurdegaryp; 10. Julius Dozeman Hoogeveen; 11. Bas Seldenrijk Borger; 12. Rogier Hilbers Groningen; 13. Pascal Westerveld Roden; 14. Pepijn van der Vinne Assen; 15. Bouke Tjeerdsma Jelsum; 16. Gijs van den Berg Thesinge; 17. Wilfred Drenthen Veenoord; 18. Simon Dalmolen Opende; 19. Sander Hoekstra Earnewald; 20. Michiel Weening Surhuizum;

Sportklasse: 1. Bram Kempkens Groningen; 2. Raymond Huwae Peize; 3. Guus Dijkstra Groningen; 4. Douwe Wassenaar Berlikum.Fr; 5. Gerry Vlieger Appelscha; 6. Kevin Eefting Grolloo; 7. Roelof Wagenaar Gerkesklooster; 8. Tom Akkerman Groningen; 9. Ingo Bos Groningen; 10. Harke Balkema Uithuizen; 11. Eelko Steenhuis Groningen; 12. Bert Plagge Tripscompagnie; 13. Jentse Top Groningen; 14. Kees Westerdijk Suawoude; 15. Pieter Verhoeven Groningen; 16. Bertijn Brijder Heerenveen; 17. Bas Eefting Groningen; 18. Marten Veen Groningen; 19. Maurice Zaal Groningen; 20. Sebastiaan Boerema Assen;

Masters 30+: 1. Harko Kievit Leek; 2. Johannes de Groot Jubbega; 3. Albert Schurer Groningen; 4. Johan Procee Groningen; 5. Martijn Veldink Oosterhesselen; 6. Richard Kors Wilhelminaoord; 7. Bauke Bouwstra Wormer; 8. Arjen Reinsma Roden; 9. Bert Platzer Groningen; 10. Dirk-Jan Verhagen Hoogezand; 11. Bert Willemsen Hoogezand; 12. Tim Hiemstra Drachten; 13. Richard Bultema Winschoten; 14. Willem Dijkstra Leeuwarden; 15. Aalzen Alma Augustinusga; 16. Mark Vos Scheemda; 17. Jan Prenger Anderen; 18. Michiel van Goor Nijeveen; 19. Herman Steensma Opende; 20. Mark Groen Steenwijkerwold;

Masters 40+: 1. Rudi Bissels Drachten; 2. Jan Hekman Norg; 3. Gert de Veen Zuidbroek; 4. Taeke Oppewal Heerenveen; 5. Johnny Kat Hoogeveen; 6. Johan van der Veen Noordwijk Gn; 7. Rob Bonting Eelde; 8. Herman Warmink Gasselternijveen; 9. Tonny Teuben Heerenveen; 10. Theo Sieling Zuidlaren; 11. Marcel Weinans Roden; 12. Paul Paulusma Zevenhuizen Gn; 13. Johan Buurmeijer Hoogeveen; 14. Jappie de Vries Buitenpost; 15. Kenneth Benjamins Groningen; 16. Jan van der Velde Veenhuizen; 18. Edward Kuperus Leek; 19. Arjan Tigelaar Smilde; 20. Edwin Mellema Veendam;

Masters 50+: 1. Riemer Bosma Haulerwijk; 2. Gerrit Wonder Beilen; 3. Henk Ringersma Leeuwarden; 4. Wilco de Roos Harkstede; 5. Jan de Veen Muntendam; 6. Coen Holzhauer Emmen; 7. Henk Lunenborg Hoogeveen; 8. Gerrit Terpstra Leeuwarden;

Masters 60+: 1. Jan Brander Ureterp; 2. Harrie Doesburg Groningen; 3. Albert Raven Uithuizen; 4. Rein Oppewal Sneek; 5. Bonne Dijkstra Veenwouden; 6. Sjoerd Westerling Groningen;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.2013.WEG .( 2013.05.20 )

Beloften: 1. Jochem Hoekstra Haren Gn; 2. Floran Bathoorn Groningen; 3. Wessel Piersma Groningen; 4. Sjoerd Bakker Beilen; 5. Erik Merx Warfhuizen; 6. Stefan Biesheuvel Assen; 7. Jesper de Hoog Assen; 8. Hannes Boeckhout Groningen; 9. Gyasi Sulvaran Groningen; 10. Arjan Kroezen Hardenberg; 11. Tijmen Eising Emmen; 12. Sander Iwema Hooghalen; 13. Jelmer Ferwerda Franeker; 14. Jeroen Keizer Muntendam;

Elite: 1. Bram Verweij Haren Gn; 2. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 3. Pim Cazemier Den Horn; 4. Jacob-Jan van der Wielen Groningen; 5. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 6. Adrie Lindeman Assen; 7. Marco Hoekstra Haren Gn; 8. Vincent Huiting Groningen; 9. Johan Knol Midwolde; 10. Jochem Hoekstra Haren Gn; 11. Floran Bathoorn Groningen; 12. Glenn Clermonts Bellingwolde; 13. Wessel Piersma Groningen; 14. Chris van der Vegt Assen; 15. Renť Hooghiemster Drachten; 16. Niels de Blaauw Gieten; 17. Gaatze Postma Munein; 18. Arjan Elferink Veenhuizen; 19. Sjoerd Bakker Beilen; 20. Erik Merx Warfhuizen;

Junioren: 1. Niels Potze Aduard; 2. Stan Wijkel Holsloot; 3. Niels Goeree Borger; 4. Stef Krul Tjalleberd; 5. Brian Koster De Westereen; 6. Hartthijs de Vries Kollum; 7. Pieter van Velde Kantens; 8. Justin Timmermans Hardenberg; 9. Huib Smit Assen; 10. Eit Visser De Wilp; 11. Jan David de Haan Oudega; 12. Thom Wittendorp Klazienaveen; 13. Peter Lenderink Ommen; 14. Robert de Vries Oldelamer; 15. Gosse van der Meer Surhuizum; 16. Jeen de Jong Britsum; 17. Bruno Nakken Assen; 18. Jurjun van der Velde Bakkeveen; 19. Bas Visser Leeuwarden; 20. Sidney Lubbinge Ruinen;

Nieuwelingen: 1. Marten Kooistra Jonkerslan; 2. Niels Griemink Klazienaveen; 3. Niek Deelstra Hoogeveen; 4. Michel Bodegraven Elim; 5. Robbert Wagenmakers Assen; 6. Remon Jager Assen; 7. Olaf Potze Aduard; 8. Martijn van Deest Emmen; 9. Stef Niezing Exloo; 10. Chiel Smit Zuidwolde; 11. Stijn Oost Emmer-Compascuum; 12. Stan Gosink Coevorden; 13. Wouter Deems Wolvega; 14. Marijn Velt Oude Pekela; 15. Jon Schoonewille Klazienaveen; 16. Christian Varweg Hardenberg; 17. Stefan Meijer Nieuw-Dordrecht; 18. Roelof Stoelwinder Gorredijk; 19. Micha Gankema Assen; 20. Wytze Schut Wolvega;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Esra Tromp Coevorden; 2. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 3. Anouska Koster De Westereen; 4. Karen Elzing Schoonebeek; 5. Nicole Vernhout Apeldoorn; 6. DaniŽlle Lissenberg Den Ham Gn; 7. Femke van Kessel Terheijden; 8. Annet Pit Beekbergen; 9. Marije Joling Oudeschoot; 10. Janneke Ensing Gieten; 11. Irene Lako Groningen; 12. Anne Peer Beuningen; 13. Alie Gercama Zwaagwesteinde; 14. Margriet Engelsma Noordwijk Gn; 15. Olivia Koster Zevenaar; 16. Tessa Nederhoff Groningen; 17. Geerte Hoeke Wageningen; 18. Hilde van Slochteren Groningen; 19. Elise Karssies Groningen; 20. Danielle Meijering Stadskanaal;

Junior-Vrouwen: 1. Melissa Steenhof Ureterp; 2. Esmee Oosterman Gieten; 3. Willeke de Jong Ubbena; 4. Wendy Oosterwoud Ureterp; 5. Dyann Veenstra Emmen; 6. Sanne Bouwmeester Westerbork; 7. Danique Braam Veenwouden; 8. Daphne Hommes Dedemsvaart; 9. Mareille Meijering Stadskanaal; 10. Marjolein Wijkel Exloo; 11. Rachel Vierhouten Rolde;

Nieuweling-Meisjes: 1. Liena de Jong Ubbena; 2. Arianna Pruisscher Nieuw-Dordrecht; 3. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 4. Fleur Nagengast Beilen; 5. Mirthe Lamberink Bergentheim; 6. Eline Oosterwoud Ureterp; 7. Janine Walters Assen; 8. Mariska Heijting Smilde; 9. Floor Weerink Exloo; 10. Paulien Koster Delfstrahuizen; 11. Ilse Kreeft Rogast; 12. Myron Koops Borger; 13. Lotte Koehorst Hoogeveen; 14. Anouk Hof Gieterveen; 15. Sterre Jonkers Emmen; 16. Bo Melody Groen Franeker; 17. Jamilla Kleijberg Emmen; 18. Michelle Poot Tzum;

Amateurs: 1. Jelmer Hoekstra Beetsterzwaag; 2. Bart Splinter Groningen; 3. Jeroen Kregel Hoogezand; 4. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 5. Dennie van der Kooi Franeker; 6. Bas Seldenrijk Borger; 7. Henk Reinders Ruinerwold; 8. Ard Veneman Groningen; 9. Anne-Willem Braam Groningen; 10. Jorrit Douwes Veenwouden; 11. Tako Klabbers Gorredijk; 12. Erik Huisman Groningen; 13. Luuk van der Meer Groningen; 14. Sander Hoekstra Earnewald; 15. Niek Geerts Assen; 16. Gerard Wijma Surhuisterveen; 17. Maurice Zaal Groningen; 18. Jan Jorrit Lubben Emmen; 19. Stefan Klok Nieuwe Pekela; 20. Wilfred Drenthen Veenoord;

Sportklasse: 1. Bram Kempkens Groningen; 2. Fabian de Wolf Groningen; 3. Henry van der Ploeg Appingendam; 4. Jeroen Bax Groningen; 5. Jentse Top Groningen; 6. Aalzen Alma Augustinusga; 7. Erik-Jan Muts Groningen; 8. Rik Geres Eelderwolde; 9. Steffen Schoonveld Groningen; 10. Abel van Dokkum Groningen; 11. Alfred Feikens Ten Boer; 12. Barend Haaijer Groningen; 13. Bas Eefting Groningen; 14. Roland Klad Groningen; 15. Pim Klomp Groningen; 16. Erik v.d. Worp Groningen; 17. Arjan Tigelaar Smilde; 18. Bertijn Brijder Heerenveen; 19. Eelko Steenhuis Groningen; 20. Ingo Bos Groningen;

Masters 30+: 1. Harko Kievit Leek; 2. Richard Bultema Winschoten; 3. Willem Dijkstra Leeuwarden; 4. Jack Kuper Dokkum; 5. Richard Kors Wilhelminaoord; 6. Benny van der Kooi Noardburgum; 7. Martijn Veldink Oosterhesselen; 8. Bauke Bouwstra Wormer; 9. Martijn Wietzes Zuidwolde; 10. Richard van der Molen Burgum; 11. Rein Schiphof Sint Annaparochie; 12. Andre Kip Winschoten; 13. Ard Niewzwaag Winschoten; 14. Mark Vos Winschoten; 15. Arjen Reinsma Roden;

Masters 40+: 1. Alan Looms Eext; 2. Jan Hekman Norg; 3. Taeke Oppewal Heerenveen; 4. Rudi Bissels Drachten; 5. Gert de Veen Zuidbroek; 6. Riemer Bosma Haulerwijk; 7. Stef Jonker Roden; 8. Nick Bronsema Bedum; 9. Steve McEwen Arnhem; 10. Roel Kerkhof Groningen; 11. Johan van Dijk. Leeuwarden; 12. Roelof Kregel Hoogezand; 13. Erwin van Walsem Hoogeveen; 14. Jan de Veen Muntendam; 15. Ben Plantinga Glimmen; 16. Albert Schurer Groningen; 17. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 18. Theo Sieling Zuidlaren; 19. Peter van der Hooft Hoogezand; 20. Erik Bentum Veendam;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG.2014 .( 2014.06.09 )

Beloften: 1. Elmar Reinders Emmen; 2. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 3. Stef Krul Tjalleberd; 4. Joey van Rhee Nijverdal; 5. Kevin Snijder Kollum; 6. Rick Goeree Borger; 7. Jochem Hoekstra Haren Gn; 8. Wessel Piersma Groningen; 9. Niels Potze Aduard; 10. Gyasi Sulvaran Groningen; 11. Floran Bathoorn Groningen; 12. Erik Merx Warfhuizen; 13. John Meewisse Leek; 14. Brian Koster De Westereen; 15. Joakim Zuidema Dokkum; 16. Stan Wijkel Holsloot; 17. Sjoerd Bakker Beilen; 18. Gosse van der Meer Surhuizum;

Elite: 1. Bert-Jan Lindeman Assen; 2. Paul de Haan Meedhuizen; 3. Arjan Elferink Veenhuizen; 4. Theo Postma Kollumerzwaag; 5. Cor van Leeuwen Borger; 6. Chris van der Vegt Assen; 7. Sander Iwema Hooghalen; 8. Kevin Spithorst Groningen; 9. Bert van de Tuuk Assen; 10. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 11. Coen Rijpma Oldeholtpade; 12. Henk Bos Drachten; 13. Peter Merx Warfhuizen; 14. Jos Harms Oude Pekela; 15. Umberto Atzori Zorgvlied; 16. Marco Hoekstra Haren Gn; 17. Adrie Lindeman Assen; 18. Johan Knol Midwolde; 19. Sent Tissingh Groningen; 20. Menno Altena Buitenpost;

Junioren: 1. Jeen de Jong Britsum; 2. Jurjun van der Velde Bakkeveen; 3. Marten Kooistra Jonkerslan; 4. Tom Wijkel Exloo; 5. Henk Weerman Wolvega; 6. Michel Bodegraven Elim; 7. Robbert Wagenmakers Assen; 8. Sil Faber Ureterp; 9. Pieter van Velde Kantens; 10. Wytze Schut Wolvega; 11. Hartthijs de Vries Kollum; 12. Wessel Boosman Wildervank; 13. Robert de Vries. Oldelamer; 14. Stijn Oost Emmer-Compascuum; 15. Eit Visser De Wilp; 16. Hylke Poelsma Sneek; 17. Olaf Potze Aduard; 18. Kris Atema Zuidhorn; 19. Tim de Jong Siddeburen; 20. Douwe Schaafsma De Valom;

Nieuwelingen: 1. Niels Griemink Klazienaveen; 2. Stan Gosink Coevorden; 3. Danilo Wattez Elim; 4. Jon Schoonewille Klazienaveen; 5. Stef Niezing Exloo; 6. JoŽl Zuidema Dokkum; 7. Marijn Velt Oude Pekela; 8. Remon Jager Assen; 9. Bram Oosterman Gieten; 10. Justin Kloese Emmen; 11. Mitchel Steenhof Ureterp; 12. Chiel Smit Zuidwolde; 13. Aron Jacob de Jong Leeuwarden; 14. Sebastian Vester Drachten; 15. Sven de Haan Zuidlaren; 16. Carlo Stummel Echten; 17. Martijn van Deest Emmen; 18. Stefan Meijer Nieuw-Dordrecht; 19. Merijn SchrŲder Veendam; 20. Jens Dekker Fluitenberg;

Elite/Beloften/Amateurs-Vrouwen: 1. Anouska Koster De Westereen; 2. Geerike v.d. Breggen-Schreurs Zwolle; 3. Marije Joling Oudeschoot; 4. Ivana Tiessens Zuidhorn; 5. Aagtje Dijkman Baarn; 6. Leonie Lubbinge Drachten; 7. Ankie Ytsma Leeuwarden; 8. Mascha Pijnenborg Waalwijk; 9. MariŽl Borgerink Groningen; 10. Rixt Meijer Heerenveen; 11. Bianca Bakker Wijnjewoude; 12. Danique Braam Veenwouden; 13. Wendy Oosterwoud Ureterp; 14. Melissa Steenhof Ureterp; 15. Ingeborg Kreuze Assen; 16. DaniŽlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 17. Annet Pit Beekbergen; 18. Sandra Hoekzema Wolvega; 19. Michelle Stummel Echten; 20. Marielle Jissink Heerenveen;

Junior-Vrouwen: 1. Aafke Soet Heerenveen; 2. Sanne Bouwmeester Westerbork; 3. Willeke de Jong Ubbena; 4. Fianna Stenveld Garnwerd; 5. Esmee Oosterman Gieten; 6. Sanne Westerveld Gasselte; 7. Myron Koops Borger; 8. Dyann Veenstra Emmen; 9. Paulien Koster Delfstrahuizen; 10. Liena de Jong Ubbena; 11. Nienke Smit Zuidwolde; 12. Marjolein Wijkel Exloo; 13. Mariska Heijting Smilde; 14. Rachel Vierhouten Rolde; 15. Anouk Hof Gieterveen;

Nieuweling-Meisjes; 1. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 2. Fleur Nagengast Beilen; 3. Floor Weerink Exloo; 4. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 5. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 6. Janine Walters Assen; 7. Iris Ton Waskemeer; 8. Sterre Jonkers Emmen; 9. Ilse Kreeft Rogat; 10. Ingrid Huizing Haren Gn; 11. Lisa van Zonneveld Peize; 12. Annelin Admiraal Assen; 13. Marjolein Walburg Burgum; 14. Anne Cossee Diever; 15. Jamilla Kleijberg Emmen; 16. Lara Meijer Oude Pekela;

Amateurs: 1. Luuk van der Meer Groningen; 2. Maurice Zaal Groningen; 3. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 4. Melle Poelsma Sneek; 5. Tako Klabbers Gorredijk; 6. Rutger Reink Emmen; 7. Remon Oukes Emmen; 8. Jorrit Douwes Veenwouden; 9. Wilfred Drenthen Veenoord; 10. Alex Brunen Ter Apelkanaal; 11. Bonne Aans Ureterp; 12. Henk Reinders Ruinerwold; 13. Martin de Vries Heerenveen; 14. Jelte Krol Sint Annaparochie; 15. Herman Luimes Erica; 16. Jelmer Hoekstra Beetsterzwaag; 17. Klaas Tiktak Nieuwe Pekela; 18. Mark Hessels Schoonebeek; 19. Ronnie Kluitenberg Nieuw-Weerdinge; 20. Sven Gmelich Meijling Drachten;

Sportklasse; 1. Dorus Heijnen Groningen; 2. Steffen Schoonveld Groningen; 3. Sven Hoekstra Landsmeer; 4. Sander Westerlaan Groningen; 5. Raymond Huwae Peize; 6. Tjibbe Hoogstins Groningen; 7. Berend Slagter Groningen; 8. Bert Smilda Groningen; 9. Jeroen Heijne Westerwytwerd; 10. Alfred Feikens Ten Boer; 11. Wiggert van Ginkel Groningen; 12. Marten Veen Groningen; 13. Gerry Vlieger Appelscha; 14. Bert Willemsen Hoogezand; 15. Bram Kempkens Groningen; 16. Eelko Steenhuis Groningen; 17. Erik Frans Nieuwe Pekela; 18. Harke Balkema Uithuizen; 19. Tjalling Huizinga Groningen; 20. Gerben Stoffers Groningen;

Masters 30+: 1. Rein Schiphof Sint Annaparochie; 2. Ard Veneman Groningen; 3. Jan-Albert Krans De Wilp; 4. Marthijs Wegdam Dalen; 5. Dennis Steverink Assen; 6. Benny van der Kooi Noardburgum; 7. Renť van den Bosch De Westereen; 8. Richard Kors Wilhelminaoord; 9. Selmar Pigge Wolvega; 10. Martijn Wietzes Zuidwolde;

Masters 40+: 1. Marcel Weinans Roden; 2. Jan Hekman Norg; 3. Henk Weerman Wolvega; 4. Richard Bultema Winschoten; 5. Henry van der Ploeg Appingendam; 6. Rob Bonting Eelde; 7. Seine Zandbergen Sleen; 8. Goos Beukema Sleen; 9. Arie de Jong Sint Jacobiparochie; 10. Theo Sieling Zuidlaren; 11. Johan Dussel Eelde; 12. Dannie Snijder Eelderwolde;

Masters 50+: 1. Gert de Veen Zuidbroek; 2. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 3. Gerrit Wonder Beilen; 4. Johnny Kat Hoogeveen; 5. Henk Ringersma Leeuwarden; 6. Riemer Bosma Haulerwijk; 7. Peter van der Hooft Hoogezand; 8. Bert Plagge Tripscompagnie; 9. Loek Smit Assen; 10. Jan de Veen Muntendam; 11. Richard Kremer Groningen;

Masters 60+: 1. Rein Oppewal Sneek; 2. Harrie Doesburg Groningen; 3. Bonne Dijkstra Veenwouden;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG.2015 .( 2015.05.25 )

Beloften: 1. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 2. John Meewisse Leek; 3. Niels Goeree Borger; 4. Hartthijs de Vries Kollum; 5. Justin Timmermans Hardenberg; 6. Eit Visser De Wilp; 7. Stan Wijkel Holsloot;

Elite: 1. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 2. Stefan Poutsma Peize; 3. Jan Bos Nieuwehorne; 4. Renť Hooghiemster Drachten; 5. Gary Hekman Heerde; 6. Arjan Stroetinga Waskemeer; 7. Frank Wierstra Burgum; 8. Bram Verweij Haren Gn; 9. Wessel Piersma Groningen; 10. Bert van de Tuuk Assen; 11. Binne-Pier de Haan Oudega; 12. Kevin Spithorst Groningen; 13. Theo Postma Kollumerzwaag; 14. Jorrit van de Kant Assen; 15. Martijn Knol Zwolle; 16. Adrie Lindeman Assen; 17. Durk Fabriek Haulerwijk; 18. Andries Weening Harkema; 19. Cor van Leeuwen Borger; 20. Joakim Zuidema Dokkum;

Junioren: 1. Michel Bodegraven Elim; 2. Micha Gankema Assen; 3. Stef Niezing Exloo; 4. Roelof Stoelwinder Gorredijk; 5. Hylke Poelsma Sneek; 6. Martijn van Deest Emmen; 7. Tom Wijkel Exloo; 8. Wouter Deems Wolvega; 9. Justin Kloese Emmen; 10. Niels Griemink Klazienaveen; 11. Wouter Sinke Assen; 12. Jelmer Koning Sneek; 13. Cor Janze Winsum; 14. Cor Weerman Wolvega; 15. Stan Gosink Coevorden; 16. Stefan Meijer Nieuw-Dordrecht; 17. Hidde van Gorkum Suawoude; 18. Timon van der Wal Groningen; 19. Stijn Oost Emmer-Compascuum; 20. Aron Jacob de Jong Leeuwarden;

Nieuwelingen: 1. JoŽl Zuidema Dokkum; 2. Danny van der Tuuk Assen; 3. Merijn SchrŲder Veendam; 4. Mitchel Steenhof Ureterp; 5. Huub Deelstra Hoogeveen; 6. Jan Egbert de Vries Broeksterwoude; 7. Sven de Haan Zuidlaren; 8. Sebastian Vester Drachten; 9. Fokke Veenstra Augustinusga; 10. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 11. Sven Nijzingh Zuidwolde; 12. Roy Harms Paterswolde; 13. Gerben de Sain Sleen; 14. Jeroen Oostra Roden; 15. Karsten Veen Westerlee; 16. Adne Koster Roden; 17. Joey Venema Wildervank; 18. Patrick Kuiper Nieuwolda; 19. Martijn Klop Leeuwarden; 20. Rick de Vries Nijeholtpade;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Leonie Lubbinge Drachten; 2. Marije Joling Oudeschoot; 3. Jade van der Molen Alkmaar; 4. Bianca Bakker Wijnjewoude; 5. Mareille Meijering Stadskanaal; 6. Melissa Steenhof Ureterp; 7. Sanne Bouwmeester Westerbork; 8. Rixt Meijer Heerenveen; 9. Irene Lako Groningen; 10. Ankie Ytsma Leeuwarden; 11. Jarna de Jong Exloo; 12. Sandra Hoekzema Wolvega; 13. DaniŽlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 14. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 15. Suzanne de Lange Enschede; 16. Ivana Tiessens Groningen; 17. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 18. Wendy Oosterwoud Ureterp; 19. Annet Pit Beekbergen; 20. Fianna Stenveld Garnwerd;

Junior-Vrouwen: 1. Paulien Koster Delfstrahuizen; 2. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 3. Fleur Nagengast Beilen; 4. Janine Walters Assen; 5. Anneke Dijkstra Olterterp; 6. Anouk Hof Assen; 7. Aafke Soet Heerenveen; 8. Myron Koops Borger; 9. Floor Weerink Exloo; 10. Demi van Benthem Ens; 11. Tessa Bergsma Leeuwarden; 12. Ilse Kreeft Rogat; 13. Sterre Jonkers Emmen; 14. Eline Oosterwoud Ureterp; 15. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 16. Liena de Jong Ubbena;

Nieuweling-Meisjes: 1. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 2. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 3. Iris Ton Waskemeer; 4. Ingrid Huizing Haren Gn; 5. Luna Jonkers Emmen; 6. Marjolein Walburg Burgum; 7. Marianne de Vegt Oosterwolde Fr; 8. Nadine Post Assen; 9. Danielle Luning Diever; 10. Lotte Benedictus Leeuwarden; 11. Anna Nieuwenhuis Groningen; 12. Ciska van der Drift Beetsterzwaag;

Amateurs: 1. Tako Klabbers Gorredijk; 2. Luuk van der Meer Groningen; 3. Rutger Vos Exloo; 4. Maurice Zaal Groningen; 5. Sjors Beukeboom Paterswolde; 6. Rogier Hilbers Groningen; 7. Dennis Steverink Assen; 8. Richard Feiken Smilde; 9. Wilfred Drenthen Veenoord; 10. Janco Hogendorp Leeuwarden; 11. Pieter Verhoeven Groningen; 12. Berend Slagter Groningen; 13. Cor Visser Gytsjerk; 14. Rik Geres Eelderwolde; 15. Jurjun van der Velde Bakkeveen; 16. Bert Smilda Groningen; 17. Erik Huisman Groningen; 18. Sjoerd Visser Burgum; 19. Jesse van Gorkum Heerenveen; 20. Henk Weerman Wolvega;

Sportklasse: 1. Jesse Klabbers Gorredijk; 2. Marcel Torensma Leek; 3. Henry van der Ploeg Appingendam; 4. Abel van Dokkum Groningen; 5. Gerry Vlieger Appelscha; 6. Marten Veen Groningen; 7. Frank Lanting Groningen; 8. Jeroen Heijne Nietap; 9. Elt Jan Tiggelaar Delfzijl; 10. Renť Stolwijk Oostwold; 11. Roeland Kamp Groningen;

Masters 30+: 1. Ron Timmermans Groningen; 2. Jack Kuper Dokkum; 3. Renť Mink van der Werf Nieuw Amsterdam; 4. Jelmer Hoekstra Beetsterzwaag; 5. Arjen Reinsma Roden; 6. Martijn Veldink Oosterhesselen; 7. Richard Kors Wilhelminaoord; 8. Michiel van Goor Nijeveen; 9. Rein Schiphof Sint Annaparochie; 10. Paul Veldhuis Ureterp; 11. Renť van den Bosch De Westereen;

Masters 40+: 1. Jan Hekman Norg; 2. Harko Kievit Leek; 3. Henk Weerman Wolvega; 4. Marcel Weinans Roden; 5. Harry Witterholt Grijpskerk; 6. Steve McEwen Arnhem; 7. Seine Zandbergen Sleen; 8. Herman Warmink Gasselternijveen; 9. Jan de Vries Nijeholtpade; 10. Robbert Wajer Beilen; 11. Johan van der Veen Noordwijk Gn; 12. Ard Prins Froombosch; 13. Sander van Gelderen Steenwijk; 14. Erwin van Walsem Hoogeveen; 15. Stef Jonker Roden; 16. Theo Sieling Zuidlaren; 17. Goos Beukema Sleen; 18. Jan Terpstra Drachten; 19. Olaf Stumpf Rottevalle; 20. Jan Vos Sleen;

Masters 50+: 1. Gert de Veen Zuidbroek; 2. Jan Oolders Scheemda; 3. Gerrit Wonder Beilen; 4. Jannes Weerman Nyeholtwolde; 5. Frens Hoving Sappemeer; 6. Jan Mulderij Pesse; 7. Riemer Bosma Haulerwijk; 8. Henk Ringersma Leeuwarden; 9. Peter van der Hooft Hoogezand; 10. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden;

Masters 60+: 1. Jan de Veen Muntendam; 2. Harrie Doesburg Groningen; 3. Bonne Dijkstra Veenwouden; 4. Rein Oppewal Sneek;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG.2016 .( 2016.05.16 )

Beloften: 1. Hartthijs de Vries Kollum; 2. Justin Timmermans Hardenberg; 3. Floran Bathoorn Groningen; 4. Tom Wijkel Exloo; 5. Bruno Nakken Assen; 6. Rutger Reink Emmen; 7. Luuk Loohuis Haaksbergen; 8. Sil Faber Ureterp; 9. Olaf Potze Aduard;

Elite: 1. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 2. Elmar Reinders Emmen; 3. Rick Ottema Muntendam; 4. Jos Harms Oude Pekela; 5. Pim Cazemier Den Horn; 6. Robert Bovenhuis Zwolle; 7. Adrie Lindeman Assen; 8. Ronald Kruijer Heiligerlee; 9. Stefan Poutsma Peize; 10. Martijn Knol Zwolle; 11. Johan Knol Midwolde; 12. Douwe de Vries Heerenveen; 13. Frank Vreugdenhil Eldersloo; 14. Maurice Zaal Groningen; 15. Marco Hoekstra Haren Gn; 16. Coen Rijpma Wolvega; 17. Lars Horring Assen; 18. Guido van Gelder Groningen; 19. Bram Verweij Haren Gn; 20. Menno Altena Buitenpost;

Junioren: 1. Danilo Wattez Elim; 2. Justin Kloese Emmen; 3. Sebastian Vester Drachten; 4. Stan Gosink Coevorden; 5. Danny van der Tuuk Assen; 6. Jobbe Krijnsen Bolsward; 7. Bram Oosterman Gieten; 8. Chiel Smit Zuidwolde; 9. Martijn van Deest Emmen; 10. Mitchel Steenhof Ureterp; 11. Jouke Wiebe Visser Wijckel; 12. Sven de Haan Zuidlaren; 13. Cor Weerman Wolvega; 14. Timon van der Wal Groningen; 15. Marijn Velt Oude Pekela; 16. Roy Harms Paterswolde; 17. Joey Venema Wildervank; 18. Stefan Meijer Nieuw-Dordrecht; 19. Lucas Knol Koekange;

Nieuwelingen: 1. Olav Kooij Numansdorp; 2. Axel van der Tuuk Assen; 3. Adne Koster Roden; 4. Niels Hoogeveen Hoogeveen; 5. Bodi Del Grosso Eelde; 6. Huub Deelstra Hoogeveen; 7. Jan Egbert de Vries Broeksterwoude; 8. Bas Koops Elim; 9. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 10. Ingmar Hoekstra Winsum; 11. Rick de Vries Nijeholtpade; 12. Joost Freriks Emmen; 13. Jans Tigelaar Smilde; 14. Jeroen Oostra Roden; 15. Rick Metselaar Hoogeveen; 16. Fokke Veenstra Augustinusga; 17. Hans Pieter Binnema Eenrum; 18. Gerben de Sain Sleen; 19. Karsten Veen Westerlee; 20. Jelte Krijnsen Bolsward;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Melissa Steenhof Drachten; 2. Bianca Bakker Wijnjewoude; 3. Janneke Ensing Gieten; 4. Ivana Tiessens Groningen; 5. Simone de Vries Oldelamer; 6. Esmee Oosterman Gieten; 7. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 8. Wendy Oosterwoud Ureterp; 9. Elaine Jansen Almere; 10. Sanne Bouwmeester Westerbork; 11. Marije Joling Assen; 12. Paulien Koster Delfstrahuizen; 13. Sanne Tent Nieuw-Buinen; 14. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 15. Vera Otten Groningen; 16. Imke Vormeer Meppel; 17. DaniŽlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 18. Myron Koops Borger; 19. Liena de Jong Ubbena; 20. Mareille Meijering Stadskanaal;

Junior-Vrouwen: 1. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 2. Fleur Nagengast Beilen; 3. Sterre Jonkers Emmen; 4. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 5. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 6. Floor Weerink Exloo; 7. Iris Ton Waskemeer; 8. Janine Walters Assen; 9. Marjolein Walburg Burgum;

Nieuweling-Meisjes: 1. Lonneke Uneken Veendam; 2. Maike van der Duin Assen; 3. Lieke Nooijen Coevorden; 4. Berit Huiting Rolde; 5. Luna Zijlstra Winschoten; 6. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 7. Iris Schultinga Zuidlaren; 8. Rose Kloese Emmen; 9. Marianne de Vegt Oosterwolde Fr; 10. Luna Jonkers Emmen; 11. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond; 12. Marloes Vrancke Rolde; 13. Isolde Ebbinge Exloo; 14. Mirjam Braam Assen; 15. Anouk Dekker Echten; 16. Anna Nieuwenhuis Groningen; 17. Lisa Sierdsema Groningen; 18. Fleur Smith Groningen; 19. Tjitske Anne Ketellapper Oudehaske; 20. Amber de Vries Grou;

Amateurs: 1. Onno Voerman Roden; 2. Peter Merx Warfhuizen; 3. Mathijs Steenhuis Sneek; 4. Harko Kievit Leek; 5. Pim van den Berg Nieuw-Schoonebeek; 6. Rutger van der Meer Stiens; 7. Marco van Dijken Appingendam; 8. Dennis Steverink Assen; 9. Tako Klabbers Gorredijk; 10. Mark Gjaltema Leeuwarden; 11. Berend Slagter Groningen; 12. Richard Feiken Smilde; 13. Pieter Verhoeven Groningen; 14. Arjen Dijkstra Haren Gn; 15. Sent Tissingh Groningen; 16. Rutger Vos Exloo; 17. Roelof de Jong Borger; 18. Mart Menger Noordhorn; 19. Jorrit van de Kant Assen; 20. Rutger Bus Roden;

Sportklasse: 1. Simon Schram Groningen; 2. Tim Koote Groningen; 3. Jeroen Heijne Nietap; 4. Bertelt Braaksma Groningen; 5. Matthijs Dijkstra Groningen; 6. Mats Mellema Groningen; 7. Wout Marinus Surhuisterveen; 8. Jan Strijker Klazienaveen; 9. Eelke de Jong Groningen; 10. Mark Ten Cate Groningen; 11. Marten Veen Groningen; 12. Renť Stolwijk Oostwold; 13. Daan Koning Midwolde;

Masters 30+: 1. Rein Schiphof Sint Annaparochie; 2. Erwin Rinsma Stadskanaal; 3. Paul Veldhuis Ureterp; 4. Arjen Reinsma Roden; 5. Renť Mink van der Werf Nieuw-Amsterdam;

Masters 40+: 1. Jan Hekman Norg; 2. Jan Terpstra Drachten; 3. Henk Weerman Wolvega; 4. Stef Jonker Roden; 5. Rob Bonting Eelde; 6. Seine Zandbergen Sleen; 7. Raymond Huwae Peize; 8. Mark Hessels Schoonebeek; 9. Heinie Hommes Ter Apel; 10. Jan Vos Sleen; 11. Theo Sieling Zuidlaren; 12. Edwin Mellema Veendam; 13. Sander van Gelderen Steenwijk; 14. Goos Beukema Sleen;

Masters 50+: 1. Gert de Veen Zuidbroek; 2. Gerrit Wonder Beilen; 3. Emiel Kunkeler Zuidwolde; 4. Rene Boerhof Stadskanaal; 5. Riemer Bosma Haulerwijk; 6. Geert Oostingh Emmen; 7. Frens Hoving Sappemeer; 8. Peter van der Hooft Hoogezand;

Masters 60+: 1. Jan de Veen Muntendam; 2. Bonne Dijkstra Veenwouden; 3. Coen Holzhauer Emmen; 4. Henk Ringersma Leeuwarden;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG.2017 .( 2017.06.05 )

Beloften: 1. Hartthijs de Vries Kollum; 2. Chiel Breukelman Gramsbergen; 3. Justin Kloese Emmen; 4. Rick Goeree Borger; 5. Jeen de Jong Britsum; 6. Chiel Smit Zuidwolde; 7. Niels Goeree Borger; 8. Stijn Oost Emmen; 9. Tom Jansen Steenbergen; 10. Bruno Nakken Assen; 11. Robert de Vries Zwolle; 12. Olaf Potze Aduard;

Elite: 1. Gary Hekman Kampen; 2. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 3. Jasper Bovenhuis Staphorst; 4. Kjeld Nuis Emmen; 5. Douwe de Vries Heerenveen; 6. Allard Neijmeijer Groningen; 7. Martijn Knol Zwolle; 8. Tim Weerkamp Groningen; 9. Jos de Vos Heerenveen; 10. Sven Kramer Heerenveen; 11. Joakim Zuidema Dokkum; 12. Henk Jaap Moorlag Onstwedde; 13. Frank Vreugdenhil Eldersloo; 14. Johan Knol Bakkeveen; 15. Rick Mensink Zwolle; 16. Jos Harms Oude Pekela; 17. Bram Verweij Haren Gn; 18. Adrie Lindeman Assen; 19. Peter Merx Warfhuizen; 20. Coen Rijpma Wolvega;

Junioren: 1. Danny van der Tuuk Assen; 2. Mitchel Steenhof Ureterp; 3. Rick de Vries. Nijeholtpade; 4. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 5. Sven de Haan Zuidlaren; 6. Guillaume Visser Heerenveen; 7. Karsten Veen Westerlee; 8. Gerben de Sain Sleen; 9. Mats Bours Holsloot; 10. Kees Kunkeler Zuilichem; 11. Niels Hoogeveen Hoogeveen; 12. Mark Dillema Doezum; 13. Roy Harms Paterswolde; 14. Jeroen Oostra Roden; 15. Martijn Klop Leeuwarden; 16. Sybren Lanting Bakkeveen; 17. Daan de Jong Steenwijk; 18. Fokke Veenstra Augustinusga;

Nieuwelingen: 1. Axel van der Tuuk Assen; 2. Bodi Del Grosso Eelde; 3. Rick Metselaar Hoogeveen; 4. Mike Schuch Leek; 5. Warner Stoffers Gasteren; 6. Friso Jukema Heel; 7. Tjipke Bosma Kollumerzwaag; 8. Paul Bijlsma Franeker; 9. Niels V.d. Gracht Annen; 10. Jans Tigelaar Smilde; 11. Hans Pieter Binnema Eenrum; 12. Anthony Vilches-Kolkman Haarlem; 13. Aldert van der Veen Wijnjewoude; 14. Maiko Timmer Drachten; 15. Jeffrey Cordes Nieuw-Roden; 16. Lars Klugt Volendam; 17. Redmar Dijkman Lutjegast; 18. Thom Langen Nieuw-Dordrecht; 19. Lars Mulderij Pesse; 20. Philip Sijbrandi Bolsward;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Sanne Bouwmeester Westerbork; 2. Janneke Ensing Gieten; 3. Anouska Koster De Westereen; 4. Floor Weerink Exloo; 5. Paulien Koster Delfstrahuizen; 6. Marije Joling Assen; 7. Nicole Clerx Groningen; 8. Leonie Lubbinge Drachten; 9. Fleur Nagengast Beilen; 10. Mareille Meijering Stadskanaal; 11. Wendy Oosterwoud Ureterp; 12. Janine van der Meer Hellevoetsluis; 13. Loes Adegeest Enschede; 14. Nienke Smit Zuidwolde; 15. Nynke Pellikaan Den Andel; 16. Michelle Poot Tzum; 17. Liena de Jong Ubbena; 18. Manon de Boer Leeuwarden; 19. Dyann Veenstra Emmen; 20. Danielle Eikelboom Groningen;

Junior-Vrouwen: 1. Lonneke Uneken Veendam; 2. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 3. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 4. Ingrid Huizing Haren Gn; 5. Carolien Hoekstra Tjerkgaast; 6. Sybine Poot Tzum;

Nieuweling-Meisjes: 1. Iris Schultinga Zuidlaren; 2. Maike van der Duin Assen; 3. Lieke Nooijen Coevorden; 4. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond; 5. Berit Huiting Rolde; 6. Hedwig de Jong Feanwalden; 7. Marcha Lich Aalden; 8. Anouk Dekker Echten; 9. Mirjam Braam Assen; 10. Tjitske Eppinga Smilde; 11. Rose Kloese Emmen; 12. Daphne Kreulen Hooghalen; 13. Marlies Vos Aalden; 14. Tanja van der Drift Nij Beets;

Amateurs: 1. Bonne Aans Drachten; 2. Dennis Steverink Assen; 3. Jan Hekman Norg; 4. Sybren Welling Groningen; 5. Marco van Dijken Appingendam; 6. Johan Betten Groningen; 7. Mark Gjaltema Leeuwarden; 8. Cor Visser Gytsjerk; 9. Steven Willemsen Groningen; 10. Harko Kievit Leek; 11. Daniel Elzinga Opende; 12. Bouwe Kuin Blesdijke; 13. Sent Tissingh Groningen; 14. Bertelt Braaksma Groningen; 15. Stefan Meijer Nieuw-Dordrecht; 16. Bauke Bouwstra Wormer; 17. Niek Geerts Assen; 18. Chris van der Vegt Assen; 19. Sjoerd van Aalzum Scharnegoutum; 20. Elt Jan Tiggelaar Appingendam;

Sportklasse: 1. Rutger Vos Exloo; 2. Seine Zandbergen Sleen; 3. Richard van der Molen Burgum; 4. Harmen Dijkstra Groningen; 5. Diederik van Dullemen Groningen; 6. Daan Koning Midwolde; 7. Marten Veen Groningen; 8. Herman Luimes Erica; 9. Lex Wierenga Groningen; 10. Gerry Vlieger Appelscha; 11. Felix Kok Groningen; 12. Jeroen Heijne Nietap; 13. Willem-Jan Kuik Wolvega; 14. Bas Eefting Groningen; 15. Ronnie Poelstra Haren Gn; 16. Jan Vos Sleen; 17. Wichard Kwant Groningen; 18. Arjan Kuiper Meeden; 19. Tom Akkerman Groningen; 20. Remmelt Bosklopper Groningen;

Masters 30+: 1. Rein Schiphof Sint Annaparochie; 2. Jack Kuper Dokkum; 3. Harold Piersma Surhuisterveen; 4. Tim Koote Groningen; 5. Hendrik Groothof Leeuwarden; 6. Martin de Vries Heerenveen; 7. Jacob-Jan van der Wielen Noordhorn; 8. Wout Marinus Surhuisterveen; 9. Mark Ten Cate Groningen; 10. Paul Veldhuis Ureterp; 11. Bart de Boer Erica; 12. Gerard Wijma Surhuisterveen;

Masters 40+: 1. Arjan Elferink Veenhuizen; 2. Renť Mink van der Werf Nieuw Amsterdam; 3. Sander van Gelderen Steenwijk;

Masters 50+: 1. Emiel Kunkeler Zuilichem; 2. Stef Jonker Roden; 3. Henk Lunenborg Hoogeveen; 4. Marcel Weinans Roden; 5. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 6. Goos Beukema Sleen; 7. Rene Boerhof Stadskanaal; 8. Riemer Bosma Haulerwijk; 9. Kees Muis Stadskanaal; 10. Heinie Hommes Ter Apel; 11. Peter van der Hooft Hoogezand; 13. Gert de Veen Zuidbroek;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG.2018 .( 2018.05.21 )

Beloften: 1. Hartthijs de Vries Kollum; 2. Danny van der Tuuk Assen; 3. Chiel Smit Zuidwolde; 4. Jeen de Jong Britsum; 5. Aron de Jong Leeuwarden; 6. Sven de Haan Zuidlaren; 7. Sebastian Vester Drachten; 8. Aden Paterson Assen; 9. Sven Nijzingh Zuidwolde; 10. Tom Wijkel Exloo; 11. Mitchel Steenhof Ureterp; 12. Roy Harms Paterswolde;

Elite: 1. Rick Ottema Muntendam; 2. Peter Merx Warfhuizen; 3. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 4. Adrie Lindeman Assen; 5. Stef Krul Tjalleberd; 6. Steven Willemsen Groningen; 7. Martijn Dijkstra De Knipe; 8. Sven Kramer Heerenveen; 9. Tijmen Eising Emmen; 10. Sybren Welling Groningen; 11. Henk Jaap Moorlag Onstwedde; 12. Tim Weerkamp Groningen; 13. Douwe de Vries Heerenveen; 14. Kjeld Nuis Emmen; 15. Rutger van der Meer Stiens; 16. Pieter Verhoeven Groningen; 17. Maurice Zaal Groningen; 18. Luuk Loohuis Haaksbergen; 19. Lars Horring Borger; 20. Jos de Vos Heerenveen;

Junioren: 1. Huub Deelstra Hoogeveen; 2. Bodi Del Grosso Eelde; 3. Niels Hoogeveen Hoogeveen; 4. Jelte Krijnsen Bolsward; 5. Karsten Veen Westerlee; 6. Jans Tigelaar Smilde; 7. Philip Sijbrandi Bolsward; 8. Jitse Breeuwsma Harkstede; 9. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 10. Martijn Bakker Norg; 11. Sjoerd Hollander Garrelsweer; 12. Aldert van der Veen Wijnjewoude; 13. Daan Gelling Huizinge; 14. Guillaume Visser Heerenveen; 15. Warner Stoffers Gasteren; 16. Rem de Hair Joure; 17. Thom Langen Nieuw-Dordrecht; 18. Friso Jukema Heeg; 19. Rick de Vries. Nijeholtpade; 20. Sten Hoek Oosterstreek;

Nieuwelingen: 1. Niels van der Gracht Annen; 2. Jente Klaver Kullomerzwaag; 3. Joost Brinkman Noordlaren; 4. Maiko Timmer Drachten; 5. Redmar Dijkman Lutjegast; 6. Lars Stienstra Ysbrechtum; 7. Tjipke Bosma Kullomerzwaag; 8. Leon Ellermann Emmen; 9. Mike Schuch Leek; 10. Tibor Del Grosso Eelde; 11. Paul Bijlsma Franeker; 12. Bjarne Hemme Erica; 13. Jaap Voogel Kloosterburen; 14. Johan Veenstra Augustinusga; 15. Jelle Bokma Wormer; 16. Xander van Straten Sneek; 17. Job Boontjes Gieten; 18. Eskil Huiting Rolde; 19. Ruben Kortleve Havelte; 20. Arjen Dillema Doezum;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Danique Braam Veenwouden; 2. Sanne Bouwmeester Westerbork; 3. Marije Joling Assen; 4. Fleur Nagengast Beilen; 5. Ankie Ytsma Leeuwarden; 6. Melissa Wijfje Oudeschoot; 7. Rixt Meijer Heerenveen; 8. Floor Weerink Groningen; 9. Iris Ton Waskemeer; 10. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 11. Wendy Oosterwoud Ureterp; 12. Hilde Oudman Onnen; 13. Nynke Pellikaan Den Andel; 14. Esther Veldman Groningen; 15. Simone de Vries Oldelamer; 16. Kristine Kofman Groningen; 17. Nicole Steigenga Exmorra; 18. Paulien Koster Delfstrahuizen; 19. Manon de Boer Leeuwarden; 20. Bettina Zijlstra Groningen;

Junior-Vrouwen: 1. Lonneke Uneken Veendam; 2. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 3. Maike van der Duin Assen; 4. Lieke Nooijen Coevorden; 5. Iris Schultinga Zuidlaren; 6. Rose Kloese Emmen; 7. Marlies Vos Aalden; 8. Berit Huiting Rolde; 9. Nathalie Elzinga De Westereen; 10. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond; 11. Isolde Ebbinge Exloo; 12. Mirjam Braam Assen; 13. Lois Timmer Drachten;

Nieuweling-Meisjes: 1. Daphne Kreulen Hooghalen; 2. Carolien de Bruin Zuidbroek; 3. Marcha Lich Aalden; 4. Tjitske Eppinga Smilde; 5. Iris Offerein Meppen; 6. Karlijn Koops Elim; 7. Lisa Bouwers Grolloo; 8. Rosan Dekker Echten; 9. Hanna Tigelaar Smilde; 10. Kirsten Hooge Hoogeveen; 11. Tanja van der Drift Nij Beets;

Amateurs: 1. Mark Prinsen. Heerenveen; 2. Joakim Zuidema Dokkum; 3. Harko Kievit Leek; 4. Arjan Elferink Veenhuizen; 5. Gert Mulderij Elim; 6. Cor Visser Munein; 7. Jos Bouw Bovensmilde; 8. Douwe Doorduin Groningen; 9. Evert-Jan Veldkamp Roden; 10. Berend Slagter Peize; 11. Gerdin Boelens Groningen; 12. Gudo Hartog Groningen; 13. Jorrit van de Kant Assen; 14. Han Peeneman Hoogeveen; 15. Kars Eekema. Dronrijp; 16. Arjen van Putten Geesbrug; 17. Ron Timmermans Groningen; 18. Niek Geerts Assen; 19. Sicco-Matthijs Heeringa Leeuwarden; 20. Marco van Dijken Appingendam;

Sportklasse: 1. Tim Koote Groningen; 2. Gijs Botterblom Veendam; 3. Eelke Nikkels Groningen; 4. Dorus Heijnen Groningen; 5. Roland Klad Groningen; 6. Felix Kok Groningen; 7. Ronald Berendsen Emmen; 8. Steven Hamstra Zuidlaren; 9. Tom Akkerman Groningen; 10. Stefan Zevenberg Assen; 11. Herman Luimes Erica; 12. Gerard Verver Groningen; 13. Jan Vos Sleen; 14. Remmelt Bosklopper Groningen; 15. Anne van der Meer Leeuwarden; 16. Lex Wierenga Groningen; 17. Willem-Jan Kuik Wolvega; 18. Jan Fennema Damwoude; 19. Jordan Lingsma Bijschrijver 20. Johan Bierma Schildwolde;

Masters 30/40+: 1. Marcel Weinans Roden; 2. Jack Kuper Dokkum; 3. Rein Schiphof Sint Annaparochie; 4. Paul Veldhuis Ureterp; 5. Bart van de Walle Groningen; 6. Marthijs Wegdam Dalen; 7. Richard Hiemstra Schildwolde; 8. Fred Meijer Groningen; 9. Martin de Vries Heerenveen; 10. Arjen Reinsma Roden; 11. Hans Nomden Groningen; 12. Martin Swart Franeker; 13. Harold Piersma Noardburgum; 14. Eddy de Boer Assen;

Masters 50+: 1. Stef Jonker Roden; 2. Miente Steensma Drachten; 3. Henk Weerman Wolvega; 4. Theo Sieling Zuidlaren; 5. Gert de Veen Zuidbroek; 6. Ralph Greupink Dalen; 7. Heinie Hommes Ter Apel; 8. Emiel Kunkeler Zuidwolde; 9. Rene Boerhof Stadskanaal; 10. Frens Hoving Kropswolde; 11. Peter van der Hooft Hoogezand; 12. Bonne Dijkstra Burgum;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG.2019 .( 2019.06.10 )

Beloften: 1. Adne Koster Roden; 2. Sven de Haan Zuidlaren; 3. Chiel Smit Zuidwolde; 4. Guillaume Visser Heerenveen; 5. Huub Deelstra Hoogeveen; 6. Aron de Jong Leeuwarden; 7. Thijs Willem van der Vegt Assen; 8. Sebastian Vester Drachten; 9. Laurens van Embden Dwingeloo; 10. Karsten Veen Westerlee; 11. Niels Hoogeveen Hoogeveen; 12. Kees Kunkeler Zuidwolde; 13. Sven Nijzingh Zuidwolde; 14. Micha Gankema Assen; 15. Daan Gelling Huizinge;

Elite-Man: 1. Sjors Dekker Groningen; 2. Hartthijs de Vries Kollum; 3. Harry Sweering Sneek; 4. Martijn Dijkstra De Knipe; 5. Tim Weerkamp Groningen; 6. Daan Besteman Groningen; 7. Rutger van der Meer Stiens; 8. Johan Knol Bakkeveen; 9. Maurits Buist Drachten; 10. Gerben Mos Meppel; 11. Mark Prinsen Heerenveen; 12. Coen Rijpma Wolvega; 13. Luuk Loohuis Groningen; 14. Jorjan Jorritsma Boijl; 15. Tsjerk Rozema Groningen; 16. Sander Iwema Hooghalen; 17. Pim van den Berg Nieuw-Schoonebeek; 18. Jan Dijkstra Drachten; 19. Daniel Elzinga Opende;

Junioren: 1. Philip Sijbrandi Bolsward; 2. Axel van der Tuuk Assen; 3. Bodi Del Grosso Eelde; 4. Jelte Krijnsen Bolsward; 5. Niels van der Gracht Annen; 6. Xander van Straten Wolvega; 7. Jans Tigelaar Smilde; 8. Paul Bijlsma Franeker; 9. Jaap Voogel Kloosterburen; 10. Redmar Dijkman Lutjegast; 11. Lars Mulderij Pesse; 12. Jochem Nijenkamp Wapse; 13. Sten Hoek Oosterstreek; 14. Jeffrey Cordes Nieuw-Roden; 15. Tjipke Bosma Kollumerzwaag; 16. Klaas Meekma Woudsend; 17. Thom Langen Nieuw Dordrecht; 18. Jitse Wiersma Augustinusga; 19. Aldert van der Veen Wijnjewoude; 20. Werner van der Meer Woudsend;

Nieuwelingen: 1. Joost Brinkman Noordlaren; 2. Jente Klaver Kollumerzwaag; 3. Hylke de Boer Weidum; 4. Elmar Abma Wolvega; 5. Tibor Del Grosso Eelde; 6. Bjorn Koster Roden; 7. Ruben Kortleve Havelte; 8. Sille Hut Boelenslaan; 9. BjŲrn Hommes Appelscha; 10. Jelle Bouwe Hofstee Dwingeloo; 11. Timo Julian Spijkstra Leeuwarden; 12. Bart Kortleve Havelte; 13. Kevin Kuiper Nieuwolda; 14. Maarten Hamminga Annen; 15. Job Boontjes Gieten; 16. Jasper Huitema Roden; 17. Jorn Kooistra Heerenveen; 18. Eskil Huiting Rolde; 19. David Haverdings Zuidlaren; 20. Levi Elsenga Drachten;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen 1. Lonneke Uneken Veendam; 2. Fleur Nagengast Beilen; 3. Melissa Wijfje Oudeschoot; 4. Jade van der Molen Heerenveen; 5. Manon de Boer Leeuwarden; 6. Ivana Tiessens Groningen; 7. Kimberly Hoekstra Assen; 8. Haike Verbree Groningen; 9. Wendy Oosterwoud Ureterp; 10. Anneke Dijkstra Olterterp; 11. Willemiek Meinders Meppel; 12. Marthe Roose Enumatil; 13. Bettina Zijlstra Groningen; 14. Chantal Hendriks Heerenveen; 15. Nynke Pellikaan Den Andel; 16. Leonie Lubbinge Drachten; 17. Floor Weerink Groningen; 18. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 19. Paulien Koster Meppel; 20. Aniek Sikma Buitenpost;

Junior-Vrouwen 1. Lieke Nooijen Coevorden; 2. Maike van der Duin Assen; 3. Iris Schultinga Zuidlaren; 4. Marlies Vos Aalden; 5. Rose Kloese Emmen; 6. Hedwig de Jong Feanwalden; 7. JoŽlle de Ruiter Bovensmilde; 8. Berit Huiting Rolde; 9. Sanne de Jonge Emmen; 10. Daphne Kreulen Hooghalen; 11. Anniek Mos Ruinen; 12. Marcha Lich Aalden; 13. Nathalie Elzinga De Westereen; 14. Tjitske Eppinga Smilde; 15. Lisa Bouwers Grolloo;

Nieuweling-Meisjes: 1. Evi Gelling Huizinge; 2. Leonie Bentveld Burgum; 3. Iris Offerein Meppen; 4. Norah Minck Groningen; 5. Karlijn Koops Elim; 6. Hanna Tigelaar Smilde; 7. Kirsten Hooge Hoogeveen; 8. Rosan Dekker Echten;9. Thessa Langen Nieuw Dordrecht; 10. Joyce Mulder Meppel;

Amateurs: 1. Cor van Leeuwen Borger; 2. Nick Zuidema Groningen; 3. Ron Timmermans Groningen; 4. Sjoerd Hollander Garrelsweer; 5. Kevin Hoekstra Bovensmilde; 6. Joakim Zuidema Burgum; 7. Niels Caesar Groningen; 8. Cor Visser Munein; 9. Martijn Vos Eelderwolde; 10. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 11. Dennis Steverink Assen; 12. Eelke de Jong Groningen; 13. Sicco-Matthijs Heeringa Leeuwarden; 14. Mark Gjaltema Leeuwarden; 15. DaniŽl Jansen Groningen; 16. Danny Gosma Heerenveen; 17. Roeland Kamp Groningen; 18. Gudo Hartog Groningen; 19. Matthijs Dijkstra Groningen; 20. Tristan Vos Eelderwolde;

Sportklasse 1. Tijmen Pel Groningen; 2. Rutger Vos Exloo; 3. Arjen van der Veen Groningen; 4. Dex Hartman Groningen; 5. David Brinkman Groningen; 6. Elmar de Jong Groningen; 7. Arjen Reinsma Roden; 8. Richard Hiemstra Schildwolde; 9. Geert Kamps Eelde; 10. Rick Kosse Groningen; 11. Marten Veen Groningen; 12. Jan Vos Sleen; 13. Sander Koenen Groningen; 14. Steven Hamstra Zuidlaren; 15. Robert van Dam Adorp; 16. Bas Eefting Groningen; 17. Pim Klomp Groningen; 18. Gerben Tieben Groningen; 19. Jeroen Heijne Nietap; 20. Daan Koning Ruinen;

Masters 30+ 1. Bas Bosma Wolvega; 2. Robert Haaijema Groningen; 3. Mats Mellema Groningen; 4. Martin de Vries Heerenveen; 5. Egbert Schoemaker Wapserveen; 6. Gerard Wijma Surhuisterveen;

Masters 40+ 1. Rein Schiphof Sint Annaparochie; 2. Renť Mink van der Werf Nieuw Amsterdam; 3. Fred Meijer Groningen; 4. Gert Mulderij Elim; 5. Wilfred Drenthen Veenoord; 6. Hans Nomden Groningen; 7. Jan Essers Wolvega; 8. Jacob Ekema Veendam;

Masters 50+ 1. Jan de Vries Nijeholtpade; 2. Marcel Weinans Roden; 3. Martin Swart Franeker; 4. Gerrit Wonder Beilen; 5. Jan Hekman Norg; 6. Stef Jonker Roden; 7. Emiel Kunkeler Zuidwolde; 8. Miente Steensma Drachten; 9. Rob Bonting Eelde; 10. Henk Weerman Wolvega; 11. Goos Beukema Sleen; 12. Gert de Veen Zuidbroek; 13. Gerard Verver Groningen; 14. Stefan Zevenberg Assen; 15. Rene Boerhof Stadskanaal;