DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD.2000.(2000.05.25)

Elite/Neo: 1. Folkert de Haan Groningen; 2. Germ van der Burg Nijland; 3. Harko Kievit Nietap; 4. Cor van Leeuwen Musselkanaal; 5. Albert-Jan Schurer Bakkeveen; 6. Nico Wierstra Marssum; 7. Pieter Weening Harkema; 8. Christian van Wijhe Norg; 9. Tom de Jong Groningen; 10. John Kerstholt Assen; 11. Jean-Hendrik Westra Molenend; 12. Richard Rijkens Eelde; 13. Adriaan Helmantel Westeremden; 14. Harry Witterholt Grijpskerk; 15. Jan-Albert Krans De Wilp; 16. Bart Beima Hardegarijp; 17. Freddy Haak Wijnjewoude; 18. Daniel Guichelaar Tiendeveen; 19. Lammert Huitema Roden; 20. Mark Willems Nieuw Buinen;

Junioren: 1. Niels Scheuneman Veendam; 2. Ytzen Faber Easterwierrum; 3. Sieger Haakma Beetsterzwaag; 4. Rinze Schuurmans Wergea/Warstiens; 5. Tom Davids Nieuw-Amsterdam; 6. Ronald Wierstra Bergum; 7. Johan Dalstra Buitenpost; 8. Pim van den Berg Emmen; 9. Arnoldus van der Werff Rinsumageest; 10. Koen Langenkamp Hoogersmilde; 11. Johan Weening Harkema; 12. Wauter Siekman Wirdum; 13. Alle Wielstra Wouterswoude; 14. Robert Jan Eerens Oude Pekela;

Nieuwelingen: 1. Jos Harms Oude Pekela; 2. Jasper Koopmans Tjalleberd; 3. Jenning Huizinga Franeker; 4. Bert Krans De Wilp; 5. Laurens Stormezand Emmen; 6. Simon Dalmolen De Wilp; 7. Bavius Haakma Beetsterzwaag; 8. Andries Weening Harkema; 9. Engbert de Vegt Ureterp; 10. Wouter Santing Emmen; 11. Jeroen Kregel Sappemeer; 12. Jaap Erkelens Veendam; 13. Tim Bouterse Assen; 14. Douwe Jan Dijkstra Sleen; 15. Hette Haanstra Waskemeer;

Dames: 1. Fonny Wekema Peize; 2. Danielle Bekkering Den Ham Gn; 3. Els Dillerop Groningen; 4. Simone van Duuren Hoogeveen; 5. Marinka Wierenga Heerenveen;

Junioren-Dames: 1. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 2. Josephine Groenveld Oppenhuizen; 3. Frederika van der Wiel Harkema;

Nieuwelingen-Dames: 1. Joan Boskamp Roden; 2. Anouk de Veen Woldendorp; 3. Marije Profijt Hoogeveen; 4. Marjon Spijkerman Sint Nicolaasga; 5. Lysbert Hartholt Kollumerzwaag; 6. Renske van de Kamp Annen; 7. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 8. Martine Vlietstra Holwierde;

Sportklasse-A: 1. Tsjommie Ozinga Makkum; 2. Kees van der Akker Akkrum; 3. Sebastiaan van der Meer Rolde; 4. Gerard van Dijk Roden; 5. Mark Eijkelkamp Groningen; 6. Mathijs Groeneveld Groningen; 7. Harold Dijkstra Gieten; 8. Romke Veldman Joure; 9. Riemer Bosma Haulerwijk; 10. Koos Komdeur Roden; 11. Jean-Pierre Dessart Groningen;

Sportklasse-B/Veteranen:: 1. Roel de Vries Zuidbroek; 2. Jan Brander Beetsterzwaag; 3. Albert Spa Drieborg; 4. Rienk de Vries Hardegarijp; 5. Jan de Boer Hardegarijp; 6. Sjoerd Westerling Groningen; 7. Renā van Huizen Weerdinge; 8. Willie Dilling Groningen; 9. Willy Langeland

 

DK.NOORD-NEDERLAND.2002.TIJD .( 2002.05.30 )

Elite/Neo: 1. Germ van de Burg Nijland; 2. Niels Scheuneman Veendam; 3. Eelke van der Wal Holwerd; 4. Frank Luikens Tynaarlo; 5. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 6. Nico Wierstra Marssum; 7. Tom Davids Nieuw-Amsterdam; 8. Folkert de Haan Groningen; 9. Jan Willem Joling Nieuwlande; 10. Aloys van Duuren Hoogeveen; 11. Lambertus Koopmans Bolsward; 12. Johan Heslinga Hegebeintum; 13. John Kerstholt Assen; 14. Evert-Jan Veldkamp Groningen; 15. Adriaan Helmantel Westeremden; 16. Sieger Haakma Beetsterzwaag; 17. Edwin Veen Westerlee; 18. Pim van den Berg Emmen; 19. Ronald Wierstra Bergum; 20. Albert Schurer Bakkeveen;

Junioren: 1. Jasper Koopmans Tjalleberd; 2. Jos Harms Oude Pekela; 3. Wouter Santing Emmen; 4. Frans Drent Leek; 5. Wim Stroetinga Oosterwolde; 6. Niels de Blaauw Gieten; 7. Ronnie Timmermans Assen; 8. Andries Weening Harkema; 9. Jord Veslinga Makkum; 10. Bert Krans De Wilp; 11. Laurens Stormezand Emmen; 12. Jeroen Kregel Sappemeer; 13. Bavius Haakma Beetsterzwaag; 14. Dirk Herrema Leeuwarden; 15. Simon Dalmolen De Wilp; 16. Bart Geijsel Een-West; 17. Hessel Rasch Roodkerk; 18. Matthijs Oosterhuis Veendam; 19. Engbert de Vegt Ureterp; 20. Jelle Dijk Marum;

Nieuwelingen: 1. Frank Wierstra Bergum; 2. Arent Naber Nieuw-Weerdinge; 3. Jeffrey Buist Assen; 4. Wietse Hamstra Buitenpost; 5. Thomas Bekkering Muntendam; 6. Martin Slim Nieuw Amsterdam; 7. Jelle Kooistra Warga; 8. Jochem Verschoor Terwispel; 9. Adriaan Mout Rolde; 10. Jeroen Mersman Nieuw-Buinen; 11. Niels Bastemeijer Assen; 12. Ruud Fransen Nieuw-Weerdinge: 13. BjŲrn Beenes Onderdendam; 14. Jacob-Jan van der Wielen Groningen; 15. Menno Horst Emmen; 16. Hans Everts Assen; 17. Paul Timmer Gasselte; 18. Robert Bovenhuis Staphorst; 19. Jelle Bisschop Pesse; 20. Peter Vast Middelstum;

Dames: 1. DaniŽlle Bekkering Den Ham Gn; 2. Josephine Groenveld Oppenhuizen; 3. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 4. Fonny Wekema Peize; 5. Mieke Richart Groningen; 6. Ellen Oosting Groningen; 7. Dorien Janse Groningen; 8. Elizabeth Folkerts Wijckel; 9. Rosalyn Pultrum Drachten; 10. Jantje van der Werff Dokkum;

Junioren-Dames: 1. Marjon Spijkerman Sint Nicolaasga; 2. Marije Profijt Hoogeveen; 3. Kornelia Groenenveld Oppenhuizen; 4. Joan Boskamp Roden; 5. Kirsten Eikmans Haren Gn;

Nieuwelingen-Dames: 1. Lotte Egberts Borger; 2. Sharon Boskamp Roden; 3. Martine Geerts Borger; 4. Nicole Keizer Muntendam; 5. Ingeborg Eikmans Haren Gn; 6. Mirjam Deuten Dalen; 7. Joke Drent Leek;

Sportklasse-A: 1. Ytzen Faber Leeuwarden; 2. Johan Procee Groningen; 3. Mark Vos Scheemda; 4. Paul Steen Giekerk; 5. Arjan Tigelaar Smilde; 6. Jan Menno Medendorp Eelde; 7. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 8. Wilco Kroezem Nieuweroord; 9. Peter Miedema Leeuwarden; 10. Gerwin van Dam Leeuwarden; 11. Johan Rijskamp Groningen;

Sportklasse-B: 1. John Johannes Musselkanaal; 2. Jaap Harms Donderen; 3. Bart van der Walle Assen; 4. Guus Zuiderveen Zuidbroek; 5. Ben Kamphuis Muntendam; 6. Jenne Buist Assen; 7. Max Eikmans Haren Gn; 8. Lambert Koops Assen;

Veteranen: 1. Hindrik Kooistra Warga; 2. Jan Brander Beetsterzwaag; 3. Klaas Stobbe De Wilp; 4. Weit Heuker Leek; 5. Jan Zuiderveen Zuidbroek; 6. Rienk de Vries Hardegarijp; 7. Jan de Boer Hardegarijp; 8. Renť van Huizen Weerdinge; 9. Sjouke van der Werff Rinsumageest;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD.2003 .( 2003.06.18 )

Elite.Tijd: 1. Germ van den Burg Folsgare; 2. Frank Luikens Tynaarlo; 3. Jan-Willem Joling Hoogeveen; 4. Johan Heslinga Hegebeintum; 5. Johan Procee Groningen; 6. Cor van Leeuwen Musselkanaal; 7. Evert Jan Veldkamp Groningen; 8. Jacques Veen Sleen; 9. Gerard van Dijk Roden; 10. Sander Hup Kampen; 11. Mathijs Groeneveld Groningen; 12. Marcel Nagengast Hoogeveen; 13. Anne Knol Emmen; 14. John Kerstholt Assen; 15. Jan Essers Lemmer; 16. Richard Rijkens Harkstede; 17. Frank Zwaneveld Emmen; 18. Ronnie Takens Groningen; 19. Bert van der Kaap Assen;

Neo.Tijd: 1. Niels Scheuneman Veendam; 2. Jos Harms Oude Pekela; 3. Eelke van der Wal Holwerd; 4. Marc de Maar Assen; 5. Sieger Haakma Beetsterzwaag; 6. Ytzen Faber Oosterwierum; 7. Aloys van Duuren Hoogeveen; 8. Kor Steenbergen Pesse; 9. Ronnie Timmermans Assen; 10. Jasper Koopmans Tjalleberd; 11. Niels de Lange Ommen; 12. Matthijs Oosterhuis Veendam; 13. Niels de Blaauw Gieten; 14. Berry Nagelhout Doornspijk; 15. Jos Westra Nieuw-Roden; 16. Adriaan Helmantel Westeremden; 17. Wouter Santing Emmen; 18. Frans Drent Leek; 19. DaniŽl Niezink Groningen; 20. Pim van den Berg Emmen;

Junioren.Tijd: 1. Sven Kramer Oudeschoot; 2. Jeffrey Buist Assen; 3. Jelle Kooistra Warga; 4. Menno Horst Emmen; 5. Ruud Fransen Nieuw-Weerdinge: 6. Engbert de Vegt Ureterp; 7. Niels Bastemeijer Assen; 8. Erwin Knapper Hoogeveen; 9. Jelle Dijk Marum; 10. Martin Slim Nieuw Amsterdam; 11. Arent Naber Nieuw-Weerdinge; 12. Jacob-Jan van der Wielen Groningen; 13. Hans Everts Assen; 14. Kevin Schutte Zwolle; 15. Adrie Lindeman Assen; 16. Renť Hooghiemster Oentsjerk; 17. Douwe-Jan Dijkstra Sleen; 18. Thomas Bekkering Muntendam; 19. Jeroen Mersman Nieuw-Buinen; 20. Rick Mostert Borger;

Nieuwelingen.Tijd: 1. Robert Bovenhuis Staphorst; 2. Martijn Keizer Muntendam; 3. Egbert Hidding Gasselte; 4. Jarno Tapper Emmen; 5. Michiel Bults Emmen; 6. Rienk Nauta Uitwellingerga; 7. Jildert Boersma Oosterwierum; 8. Jelmer Jubbega Havelte; 9. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 10. Emiel Lubbers Gieten; 11. Alex Minnema Haren Gn; 12. Mark Hoogwerf Steenwijk; 13. Mathijs Timmer Emmen; 14. Glenn Clermonts Bellingwolde; 15. Jelle van der Wolde Zuidbroek; 16. Gerke Deekens Exloo; 17. Jelke van der Velde Ginnum; 18. Gijs Jan Tjapkes 19. Bas de Haan Meedhuizen; 20. Rutger Wessel Hoogeveen;

Elite/Beloften-Vrouwen.Tijd: 1. Josephine Groenveld Folsgare; 2. DaniŽlle Bekkering Den Ham Gn; 3. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 4. Irene van den Broek Groningen; 5. Angela Hillenga Finsterwolde; 6. Frederika van der Wiel Harkema; 7. Floor Bos Assen; 8. Simone van Duuren Hoogeveen; 9. Rosalyn Pultrum Drachten; 10. Mariet Jelies Stadskanaal; 11. Marlous Bastemeijer Assen;

Junioren-Vrouwen.Tijd: 1. Marjon Spijkerman Sint Nicolaasga; 2. Joan Boskamp Roden; 3. Marije Profijt Hoogeveen; 4. Suzanne Kuiper Emmen; 5. Marieke de Jonge Veendam; 6. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 7. Ingeborg Kreuze Assen; 8. Karin Groen Tuk; 9. Kirsten Kruizenga Noordbroek; 10. Joke Drent Leek; 11. Gerda Koops Eexterveen; 12. Rianne Haspes Heerenveen; 13. Nicole Keizer Muntendam; 14. Aukje Kuipers Annen; 15. Ingrid Bosscha Tuk;

Nieuwelingen-Meisjes: 1. Maxime Groenewegen Amsterdam; 2. Lotte Egberts Borger; 3. Leonie Timmer Gasselte; 4. Sharon Boskamp Roden; 5. Lisanne Bouwman Paterswolde; 6. Martine Geerts Borger; 7. Marije Moek Gasselte; 8. Anke LŁbbers Nieuw-Weerdinge; 9. Nienke Kloeze Assen;

Amateurs-A.Tijd: 1. Nico Wierstra Marssum; 2. Harry Witterholt Grijpskerk; 3. Rick Vlieger Midlum; 4. Hindrik Kooistra Warga; 5. Mark Vos Scheemda; 6. Niels Bergman Groningen; 7. Jolle de Vries Langedijke; 8. Bart Rienstra Leeuwarden; 9. Mark Eijkelkamp Groningen; 10. Henk Woldhuis Bovensmilde; 11. Willem Blaauw Veendam; 12. Kees Dopheide Groningen; 13. Hans Jager Westerlee; 14. Han de Nekker Steggerda; 15. Peter Flinkert Nijeveen; 16. Herbert van Brussel Havelte; 17. Robert Bodewes Groningen; 18. Laurens de Neef Wittelte

Amateurs-B/C.Tijd: 1. Jan Brander Ureterp; 2. Marthijs Wegdam Dalen; 3. Gerry Vlieger Appelscha; 4. Luit Ottema Muntendam; 5. Jarno Klinkhamer Assen; 6. Jaap Harms Donderen; 7. Ben Kamphuis Muntendam; 8. Sjouke van der Werff Rinsumageest;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.2004.TIJD .( 2004.05.06 )

Elite: 1. Germ van de Burg Folsgare; 2. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 3. Folkert de Haan Groningen; 4. Frank Luikens Groningen; 5. Adriaan Helmantel Westeremden; 6. Cor van Leeuwen. Musselkanaal; 7. Johan Procee Groningen; 8. Johan Heslinga Hegebeintum; 9. Gerard van Dijk Roden; 10. Mathijs Groeneveld Groningen; 11. Arjen Wolters Heerenveen; 12. DaniŽl Niezink Groningen; 13. Jan Essers Lemmer; 14. Richard Rijkens Harkstede; 15. Hindrik Kooistra Warga; 16. Jacques Veen Sleen; 17. Mark Vos Scheemda; 18. Pieter-Willem de Haan Heerenveen; 19. John Kerstholt Assen; 20. Edwin Mellema Veendam;

Neo: 1. Jenning Huizenga Franeker; 2. Ronnie Timmermans Assen; 3. Aloys van Duuren Hoogeveen; 4. Ytzen Faber Leeuwarden; 5. Niels de Blaauw Gieten; 6. Sieger Haakma Heerenveen; 7. Tom Davids Nieuw-Amsterdam; 8. Frans Drent Leek; 9. Wouter Santing Groningen; 10. Pim van den Berg Emmen; 11. Remco Kuijlenburg Wilnis; 12. Adrie Lindeman Assen; 13. Thomas Nijman Groningen; 14. Bart Geijsel Een-West;

Junioren: 1. Sven Kramer Oudeschoot; 2. Jacob-Jan van der Wielen Groningen; 3. Rienk Nauta Uitwellingerga; 4. Michiel Jan van der Linde Ruinen; 5. Jelle Kooistra Warga; 6. Hidde van Nuil Appelscha; 7. Arent Naber Nieuw-Weerdinge; 8. Erwin Knapper Hoogeveen; 9. Menno Horst Emmen; 10. Martin Slim Nieuw Amsterdam; 11. BjŲrn Beenes Onderdendam; 12. Niels Bastemeijer Assen; 13. Robert Bovenhuis Staphorst; 14. Tim Koote Nieuw-Weerdinge; 15. Ruud Fransen Nieuw-Weerdinge: 16. Jildert Boersma Oosterwierum; 17. Hans Everts Assen; 18. Paul Timmer Gasselte; 19. Boudewijn Stift Oosterstreek; 20. Lars Horring Exloo;

Nieuwelingen: 1. Martijn Keizer Muntendam; 2. Jarno Tapper Emmen; 3. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 4. Michiel Bults Emmen; 5. Herm Eising Emmen; 6. Rutmer Faber Easterwierrum; 7. Mathijs Timmer Emmen; 8. Berden de Vries Gieterveen; 9. Umberto Atzori Zorgvlied; 10. Milan Kamphuis Groningen; 11. Jelmer Jubbega Havelte; 12. Stefan Limburg Witte Paarden; 13. Glenn Clermonts Bellingwolde; 14. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 15. Bert-Jan Lindeman Assen; 16. Bas de Haan Meedhuizen; 17. Herman Spijkerman Zuidhorn; 18. Marc Moes Emmen; 19. Richard Scheper Ruinerwold; 20. Emiel Klein Exloo;

Dames-Elite: 1. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 2. Irene van den Broek Groningen; 3. Fonny Wekema Peize; 4. DaniŽlle Bekkering Den Ham Gn; 5. Marjon Spijkerman Sint Nicolaasga; 6. Marije Profijt Hoogeveen; 7. Eyelien Bekkering Den Ham Gn; 8. Marieke de Jonge Veendam; 9. Tamara Peek Groningen; 10. Florien Remmelts Ruinerwold; 11. Marlous Bastemeijer Assen; 12. Karin Groen 13. Judith Kremers Bovensmilde; 14. Sybrich van der Roest Groningen; 15. Erika Broekema Wildervank; 16. Gerda Koops Eexterveen; 17. Christa Rustebiel Wildervank;

Junioren-Dames: 1. Ingeborg Kreuze Assen; 2. Rianne Hospes Heerenveen; 3. Lotte Egberts Borger; 4. Joke Drent Leek; 5. Yvonne Dozeman Zwolle;

Nieuweling-Dames: 1. Lisanne Bouwman Paterswolde; 2. Leonie Timmer Gasselte; 3. Vera Warmelink Driesum; 4. Marije Moek Gasselte; 5. Janieke Kalsbeek Hardegarijp; 6. Anke Lubbers Nieuw-Weerdinge;

Amateurs-A: 1. Eelke ter Steege Groningen; 2. Harry Witterholt Grijpskerk; 3. Arjan Gort Groningen; 4. Niels Bergman Groningen; 5. Rinze ter Steege Groningen; 6. Kees Dopheide Groningen; 7. Marco Bergman Groningen; 8. Thomas Wobma Bolsward; 9. Mark Eijkelkamp Groningen; 10. Jolle de Vries Maastricht; 11. Willem Blaauw Veendam; 12. Menno Kloosterman Ter Apel; 13. Erwin Koerts Appingendam; 14. Christian Niemeijer Slochteren;

Amateurs-B: 1. Arjen Bos Bolsward; 2. Hanno Zomermaand Franeker; 3. Marco Bos. Bolsward; 4. Gerry Vlieger Appelscha; 5. Hans Jager Westerlee; 6. Jarno Klinkhamer Assen;

Masters: 1. Jan Brander Ureterp; 2. Jan Zuiderveen Zuidbroek; 3. Ko Oost Emmen;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.2005.TIJD .( 2005.07.13 )

Beloften: 1. Jenning Huizenga Franeker; 2. Koen Zanders Hoogeveen; 3. Niels de Blaauw Gieten; 4. Erwin Knapper Hoogeveen; 5. Jeffrey Buist Assen; 6. Ronnie Timmermans Assen; 7. Menno Horst Emmen; 8. Bauke Mollema Zuidhorn; 9. Jord Veslinga Makkum; 10. Erik van der Beek Bolsward; 11. Aloys van Duuren Hoogeveen; 12. Jeroen Kregel Hoogezand; 13. Jacob-Jan van der Wielen Groningen; 14. Arent Naber Nieuw-Weerdinge; 15. Martijn Verschoor Bovensmilde; 16. Hans Everts Assen; 17. Pieter Smit Bredevoort; 18. Tim Koote Schalkhaar; 19. Paul Timmer Gasselte; 20. Arnoldus van der Werff Rinsumageest;

Elite: 1. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 2. Germ van der Burg Folsgare; 3. Frank Luikens Groningen; 4. Ytzen Faber Easterwierrum; 5. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 6. Evert-Jan Veldkamp Groningen; 7. Adriaan Helmantel Westeremden; 8. Pieter Terpstra Lemmer; 9. Sieger Haakma Heerenveen; 9. Sieger Haakma Heerenveen; 10. Johan Heslinga Hegebeintum; 11. Johan Procee Bergum; 12. Mathijs Groeneveld Groningen; 13. Eelke ter Steege Groningen; 14. Gerard van Dijk Roden; 15. Arjan Gort Groningen; 16. John Kerstholt Assen; 17. Jan Essers Lemmer; 18. Pieter-Willem de Haan Heerenveen; 19. Dennis Steverink Groningen;

Junioren: 1. Martijn Keizer Muntendam; 2. Jildert Boersma Oosterwierum; 3. Rienk Nauta Uitwellingerga; 4. Robert Bovenhuis Staphorst; 5. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 6. Rutmer Faber Easterwierrum; 7. BjŲrn Beenes Onderdendam; 8. Jarno Tapper Emmen; 9. Michiel Bults Emmen; 10. Glenn Clermonts Bellingwolde; 11. Barry Hulzebos Meppel; 12. Alec Minnema Haren Gn; 13. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 14. Wierd Osinga Aduard; 15. Bas de Haan Meedhuizen;

Nieuwelingen: 1. Berden de Vries Gieterveen; 2. Richard Scheper Ruinerwold; 3. Pim Cazemier Den Horn; 4. Stefan Limburg Witte Paarden; 5. Tom Slagter Slochteren; 6. Peter Jan Polling Nieuw-Weerdinge; 7. Jan Germs Gasselte; 8. Martijn Brand Bedum; 9. Richard Bakker. Hoogezand; 10. Jeffrey Guichelaar Tiendeveen; 11. Klaas Remminga Westerwytwerd; 12. Gijs Strating Haren Gn; 13. Martijn Bos Assen; 14. Erwin Zijnge Beilen; 15. Iwan Esser Hoogezand; 16. Frank Gelmers Hoogeveen; 17. Gijs van den Berg Thesinge;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Angela Hillenga Finsterwolde; 2. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 3. Kim van Dijk Winsum; 4. Rixt Meijer IJlst; 5. Anouska Koopman Groningen; 6. Florien Remmelts Ruinerwold; 7. Linda Kroes Raalte; 8. Marjon Spijkerman Sint Nicolaasga; 9. Herma Kats Enschede; 10. Gerda Brouwer Sondel; 11. Heidi de Voogd Groningen; 12. Sybrich van der Roest Groningen; 13. Rianne Hospes Heerenveen; 14. Leonie Wiekamp Groningen; 15. Judith Kremers Bovensmilde; 16. Jessica Ausma Leek; 17. Rosalyn Pultrum Drachten; 18. Sarah Pultrum Drachten;

Junioren-Vrouwen: 1. Ynke Vellinga Heerenveen; 2. Lisanne Bouwman Paterswolde; 3. Nienke Kloeze Assen; 4. Janieke Kalsbeek Hardegarijp; 5. Anke Lubbers Nieuw-Weerdinge; 6. Lotte Egberts Borger; 7. Lianne Ringersma Leeuwarden; 8. Laura Ringersma Leeuwarden;

Junior-Vrouwen: 1. Ynke Vellinga Heerenveen; 2. Lisanne Bouwman Paterswolde; 3. Nienke Kloeze Assen; 4. Janieke Kalsbeek Hardegarijp; 5. Anke Lubbers Nieuw-Weerdinge; 6. Lotte Egberts Borger; 7. Lianne Ringersma Leeuwarden; 8. Laura Ringersma Leeuwarden;

Nieuwelingen-Meisjes: 1. Marrit Leenstra Wyckel; 2. Lotte de Veen Muntendam; 3. Lisanne Ottema Muntendam; 4. Kirsten Lippens Vledder; 5. Sanne van Dijk Glimmen; 6. Rosanna Ausma Leek; 7. Len Kalsbeek Hardegarijp;

Amateurs-A: 1. Josbert de Vries Groningen; 2. Marco Bos Bolsward; 3. Kees Dopheide Groningen; 4. Gerdin Boelens Annen; 5. Niels Bergman Groningen; 6. Marco Bergman Groningen; 7. Mark Eijkelkamp Groningen; 8. Daniel Guichelaar Tiendeveen; 9. Edwin Mellema Veendam; 10. Gijs Bruntink Groningen; 11. Aaltzen Alma Augustinusga; 12. Bart van de Walle Assen; 13. Henk Woldhuis Bovensmilde; 14. Tom Rustebiel Wildervank;

Amateurs-B: 1. Hanno Zomermaand Franeker; 2. Gerry Vlieger Appelscha; 3. Laurens de Neef Wittelte; 4. Gerjan Peeneman Assen; 5. Jaap Harms 6. Folmer Kammenga Appingendam;

Masters: 1. Jan Brander Ureterp; 2. Hindrik Kooistra Warga; 3. Roelof Kregel Hoogezand; 4. Jenne Buist Assen; 5. Henk Ringersma Leeuwarden; 6. Jans Roossien Sappemeer; 7. Lambert Koops Assen; 8. Renť van Huizen Weerdinge;

 

DISTRICTSKAMPIOENSCHAP.NOORD-NEDERLAND.TIJD ( 2006.05.17 )

Beloften: 1. Jenning Huizenga Franeker; 2. Niels de Blaauw Gieten; 3. Bauke Mollema Groningen; 4. Jildert Boersma Easterwierrum; 5. Bert Lip Hardenberg; 6. Robert Bovenhuis Staphorst; 7. Erwin Knapper Hoogeveen; 8. Rienk Nauta Uitwellingerga; 9. Ronnie Timmermans Assen; 10. Jeffrey Buist Assen; 11. Wierd Osinga Aduard; 12. Hidde van Nuil Appelscha; 13. Martijn Verschoor Bovensmilde; 14. Engbert de Vegt Ureterp; 15. Tim Koote Nieuw-Weerdinge; 16. Jacob-Jan van der Wielen Groningen; 17. Tom Boveree Laren Gld; 18. Hans Everts Assen;

Elite: 1. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 2. Cor van Leeuwen; Musselkanaal; 3. Mathijs Groeneveld Groningen; 4. Frank Luikens Groningen; 5. Jos Huisman Groningen; 6. Pim van den Berg Emmen; 7. Johan Procee Groningen; 8. Sieger Haakma Heerenveen; 9. Johan Heslinga Hegebeintum; 10. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 11. Sjoerd Visser Damwoude; 12. Gerard van Dijk Roden; 13. Dennis Steverink Leek; 14. Edwin Mellema Veendam; 15. Jan Essers Lemmer;

Junioren: 1. Martijn Keizer Muntendam; 2. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 3. Berden de Vries Gieterveen; 4. Pim Cazemier Den Horn; 5. Rutmer Faber Easterwierrum; 6. Jarno Tapper Emmen; 7. Roy Eefting Grolloo; 8. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 9. Egbert Hidding Gasselte; 10. Stefan Limburg Witte Paarden; 11. Glenn Clermonts Bellingwolde; 12. Herm Eising Emmen; 13. Bas de Haan Meedhuizen; 14. Jos Koning Midwolde; 15. Emiel Klein Exloo; 16. Martijn Bos Assen; 17. Bert-Jan Lindeman Assen;

Nieuwelingen: 1. Peter Jan Polling Nieuw-Weerdinge; 2. Jurjen de Vries Lemmer; 3. Paul de Haan Meedhuizen; 4. Wouter Haan Bedum; 5. Jan Germs Gasselte; 6. Jesper de Hoog Assen; 7. Rutger Mulder Veendam; 8. Melvin Boskamp Leek; 9. Klaas Remminga Westerwytwerd; 10. Gijs Strating Haren Gn; 11. Martijn Brand Bedum; 12. Jeffrey Guichelaar Tiendeveen; 13. Kevin Klement Diphoorn; 14. Berend Feldbrugge Den Horn; 15. Rick Kloeze Assen; 16. Gijs van den Berg Thesinge; 17. Bart Barkhuis Norg; 18. Steffan Oldenburger Veendam; 19. Wouter Dubbelaar Gieten;

Elite-Vrouwen/Vrouwern-B: 1. DaniŽlle Bekkering Den Ham Gn; 2. Rixt Meijer IJlst; 3. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 4. Marije Profijt Hoogeveen; 5. Kim van Dijk Winsum; 6. Larissa Drysdale Heerenveen; 7. Esther de Vries Groningen; 8. Judith Visser Groningen; 9. Maria Sterk Hallum; 10. Herma Kats Enschede; 11. Mischa Top Groningen; 12. Gerda Brouwer Sondel; 13. Marieke de Jonge Peize; 14. Annie Smid Zwagerbosch; 15. Esther Nederhof Groningen;

Junioren-Vrouwen: 1. Lisanne Bouwman Paterswolde; 2. Nienke Kloeze Assen; 3. Marije Moek Gasselte; 4. Sanne Bosman Groningen; 5. Janieke Kalsbeek Hurdegaryp; 6. Sanne van Dijk Glimmen; 7. Anke Lubbers Emmen;

Nieuwelingen-Meisjes: 1. Lisanne Ottema Muntendam; 2. Lotte de Veen Muntendam; 3. Kirsten Lippens Vledder; 4. Mariska Everts Assen; 5. Hennie van der Meulen Drachten;

Amateurs-A: 1. Thomas Wobma Bolsward; 2. Jelger Risselada Groningen; 3. Eelke ter Steege Zwolle; 4. Gerdin Boelens Annen; 5. Kees Dopheide Groningen; 6. Mark Vos Scheemda; 7. Albert de Vries Groningen; 8. Marco Bergman Groningen; 9. Jinne Osinga Groningen; 10. Gijs Bruntink Groningen; 11. Daniel Guichelaar Tiendeveen; 12. Albert Schurer Bakkeveen; 13. Binne de Haan Oosterwolde Fr; 14. Bart van Zeilen Marum; 15. Folmer Kammenga Appingendam;

Amateurs-B: 1. Marco Bos Bolsward; 2. Leon Tolboom Groningen; 3. Arjen Bos Bolsward; 4. Hano Zomermaand Franeker; 5. Hylke Brouwer Groningen; 6. Gerry Vlieger Appelscha; 7. Rutger Bennink Hoogeveen;

Masters 40+/50+: 1. Steven Sloof Groningen; 2. Jan Brander Ureterp; 3. Henk Lunenborg Hoogeveen; 4. Jans Roossien Sappemeer; 5. Gio Lippens Vledder; 6. Andre Langenberg Ossendrecht;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.2008.TIJD .( 2008.06.10 )

Beloften: 1. Renť Hooghiemster Oentsjerk; 2. Roy Eefting Grolloo; 3. Jildert Boersma Easterwierrum; 4. Robert Bovenhuis Staphorst; 5. Barry Hulzebos Meppel; 6. Hendrik Falkena Nijland; 7. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 8. Peter Merx Groningen; 9. Berden de Vries Gieterveen; 10. Herman Spijkerman Zuidhorn; 11. Richard Scheper Ruinerwold; 12. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 13. Bas de Haan Meedhuizen; 14. Fokke Postma Drachtstercompagnie;

Elite: 1. Jenning Huizenga Franeker; 2. John Schouten Harderwijk; 3. Jos Huisman Groningen; 4. Niels de Blaauw Gieten; 5. Thomas Wobma Bolsward; 6. Cor van Leeuwen. Borger; 7. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 8. Johan Procee Groningen; 9. Jan Essers Wolvega; 10. Aloys van Duuren Hoogeveen; 11. Engbert de Vegt Ureterp; 12. Geurt Witterholt Grijpskerk; 13. Ytzen Faber Easterwierrum; 14. Gijs Bruntink Groningen; 15. Jeroen Kregel Hoogezand; 16. Aalzen Alma Augustinusga; 17. Gerard van Dijk Roden; 18. Frank Luikens Groningen; 19. Dennis Steverink Assen; 20. Tjeerd van der Schaaf Drachten;

Junioren: 1. Jurjen de Vries Lemmer; 2. Jasper Bovenhuis Staphorst; 3. Wouter Haan Bedum; 4. Tijmen Eising Emmen; 5. Peter Jan Polling Nieuw-Weerdinge; 6. Stefan Poutsma Peize; 7. Jaap de Vries Buitenpost; 8. Hidde de Vries Noordhoorn; 9. Bart Barkhuis Norg; 10. Jesper de Hoog Assen; 11. Gijs van den Berg Thesinge; 12. Paul de Haan Meedhuizen; 13. Kevin Klement Diphoorn; 14. Rutger Groothuis Zeijen; 15. Rick Meijer Zuidlaren; 16. Filip Kiewiet De Wilp; 17. Jan Folkert de Vries Buitenpost; 18. Jan Weening Surhuisterveen; 19. Marten Bullema Toornwerd; 20. Jeffrey Guichelaar Tiendeveen;

Nieuwelingen: 1. Elmar Reinders Emmen; 2. Rick Ottema Muntendam; 3. Anne Fokkema Stedum; 4. Jorian Wals Kantens; 5. Adrik Elzing Schoonebeek; 6. Jasper Schipper Veendam; 7. Maurice Nijmeijer Hoogeveen; 8. Jochem Hoekstra Haren Gn; 9. Rudy Botter Slagharen; 10. Lennart Velema Groningen; 11. Jeroen Keizer Muntendam; 12. Henk Reinders Ruinerwold; 13. Marcel Tuinstra Drachten; 14. Anne-Jan Siegers Donderen; 15. Richard Feiken Smilde; 16. Hette Cornelisse Assen; 17. Jelle Bolding Hooghalen; 18. Sjoerd Bakker Beilen; 19. Joakim Zuidema Dokkum; 20. Pieter Wagenaar Gerkesklooster;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Esther van der Zwaan Oostwold; 2. DaniŽlle Bekkering Den Ham Gn; 3. Suzanne van Gelder Groningen; 4. Judith Visser Groningen; 5. Maria Sterk Hallum; 6. Josephine Groenveld Nijland; 7. Larissa Drysdale Heerenveen; 8. Sigrid Kuizenga Groningen; 9. Karen Werkman Haren Gn; 10. Paulien Mellema Annen; 11. Sjoerdje Drijfholt Groningen; 12. Joan Boskamp Groningen; 13. Mischa Top Groningen; 14. Sanne van Dijk Glimmen; 15. Sanne Bosman Groningen; 16. Margriet Engelsma Noordwijk Gn;

Junior-Vrouwen: 1. Esra Tromp Coevorden; 2. Charlotte Dieteren Roden; 3. Lisanne Ottema Muntendam; 4. Hilde Oudman Onnen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Danielle Meijering Stadskanaal; 2. Erica Schotman Smilde; 3. Sytske Visser Rien;

Amateurs-A: 1. Leon Tolboom Groningen; 2. Jelger Risselada Groningen; 3. Bart van de Walle Groningen; 4. Marco Bergman Groningen; 5. Eelke ter Steege Groningen; 6. Fabian de Wolf Groningen; 7. Harm-Jan Kok Heerenveen; 8. Johan Hoekstra Hurdegaryp; 9. Sepp Jansen Groningen; 10. Erik Huisman Zuidhorn; 11. Wieger van der Wier Marum; 12. Theo Kik Groningen; 13. Johan Bouma Groningen; 14. Bram Verweij Haren Gn; 15. Marcel Weinans Roden; 16. Rob Reiling Groningen; 17. Mark Vos Scheemda; 18. Jan Zwiers Gieten; 19. Daniel Guichelaar Kerkenveld;

Amateurs-B: 1. Lieuwe Palstra Bolsward; 2. Hanno Zomermaand Franeker; 3. Roel Kerkhof Groningen; 4. Bertijn Brijder Heerenveen;

Masters 40+: 1. Steven Sloof Groningen; 2. Hindrik Kooistra Wergea; 3. Frits Riemersma Haren Gn; 4. Rein Oppewal Sneek; 5. Gosse Hoeksma Wolvega;

Masters 50+: 1. Jan Brander Ureterp;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD.2009 .( 2009.06.17 )

Beloften.Tijd: 1. Geurt Witterholt Haren Gn; 2. Jos Huisman Groningen; 3. Jelte Krol Groningen; 4. Cor van Leeuwen Borger; 5. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 6. Frank Wierstra Burgum; 7. Ramůn van de Velde Deventer; 8. Caspar Mylius Leeuwarden; 9. Hendrik Falkena Nijland; 10. Tjeerd van der Schaaf Drachten; 11. Jan Essers Wolvega; 12. Mark van Houten Sneek;

Elite.Tijd: 1. Gijs Strating Haren Gn; 2. Martijn Keizer Muntendam; 3. Roy Eefting Grolloo; 4. Robert Bovenhuis Staphorst; 5. Jildert Boersma Easterwierrum; 6. Peter Jan Polling Nieuw-Weerdinge; 7. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 8. Glenn Clermonts Bellingwolde; 9. Barry Hulzebos Meppel; 10. Bart Barkhuis Norg; 11. Jaap de Vries Buitenpost; 12. Evert de Vries Buitenpost;

Junioren.Tijd: 1. Jasper Bovenhuis Staphorst; 2. Jurjen de Vries Lemmer; 3. Jochem Hoekstra Haren Gn; 4. Anne Fokkema Stedum; 5. Coen Rijpma Oldeholtpade; 6. Rick Ottema Muntendam; 7. Joey van Rhee Nijverdal; 8. Jasper Schipper Veendam; 9. Henk Bos Drachten; 10. Rudy Botter Slagharen; 11. Johan Bouma Oppenhuizen; 12. Brend van der Horst Grou; 13. Dennis Haanstra Sneek; 14. Marcel Tuinstra Drachten; 15. Dennis van Bruggen Eelde; 16. Eric Eisma IJlst; 17. Marten Bullema Toornwerd; 18. Jan Weening Surhuisterveen; 19. Joakim Zuidema Dokkum; 20. Anne-Jan Siegers Donderen;

Nieuwelingen.Tijd: 1. Henk Reinders Ruinerwold; 2. Daniel Booij Emmen; 3. Maurice Nijmeijer Hoogeveen; 4. Koen Broekman Leeuwarden; 5. Pieter Wagenaar Gerkesklooster; 6. Richard Feiken Smilde; 7. Sander Snijder Dalen; 8. Kevin Snijder Kollum; 9. Bart Hommes Dedemsvaart; 10. Robin Jilesen Dronrijp; 11. Erik Merx Warfhuizen; 12. Rick Nobel Foudgum; 13. Remco van der Zwaan Oostwold; 14. Bauke van Keulen Leeuwarden; 15. Thijmen Jaspers Focks Sint Annaparochie; 16. Mark Drijfhout Goutum; 17. Bert Wienia Oostrum Fr; 18. Bram Koster Delfstrahuizen;

Elite/Beloften-Vrouwen.Tijd: 1. Esther van der Zwaan Oostwold; 2. DaniŽlle Bekkering Den Ham Gn; 3. Els Visser Groningen; 4. Nynke Troelstra Groningen; 5. Maria Sterk Hallum; 6. Larissa Drysdale Heerenveen; 7. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 8. Hanneke Mulder Groningen; 9. Eyelien Bekkering Den Ham Gn; 10. Alie Gercama Zwaagwesteinde; 11. Lisanne Ottema Muntendam; 12. Paulien Mellema Emmen; 13. Sanne Bosman Groningen; 14. Fardau Westra Zwaagwesteinde;

Junioren-Vrouwen.Tijd: 1. Danielle Meijering Stadskanaal; 2. Charlotte Dieteren Roden; 3. Erica Schotman Smilde; 4. Sytske Visser Rien; 5. Annelies Visser Leeuwarden; 6. Ivana Tiessens Zuidhorn;

Nieuwelingen-Meisjes.Tijd: 1. Karen Elzing Schoonebeek; 2. Melanie Klement Diphoorn; 3. Anouska Helena Koster Zwaagwesteinde;

Amateurs-A.Tijd: 1. Wieger van der Wier Marum; 2. Johan Gibcus Groningen; 3. Paul van den Broek Groningen; 4. Eelke ter Steege Groningen; 5. Marco Bergman Groningen; 6. Thomas Wobma Bolsward; 7. Bart van de Walle Groningen; 8. Sepp Jansen Groningen; 9. Erik Huisman Zuidhorn; 10. Richard Scheper Groningen; 11. Bram Verweij Haren Gn; 12. Marthijs Wegdam Dalen; 13. Guus Dijkstra Groningen; 14. Sven Gmelich Meijling Almere; 15. Fabian de Wolf Groningen; 16. Aalzen Alma Augustinusga; 17. Arnoldus van der Werff Rinsumageest; 18. Ronald Wierstra Leeuwarden; 19. Erik Slijver Brantgum; 20. Nathan Lootsma Leeuwarden;

Amateurs-B.Tijd: 1. Wibo Reen Sneek; 2. Bertijn Brijder Heerenveen; 3. Ivo Groener Haren.Gn; 4. Marco Massink Drachten; 5. Wim Bos Groningen;

Masters 40+.Tijd: 1. Steven Sloof Groningen; 2. Roel Kerkhof Groningen; 3. Henk Lunenborg Hoogeveen; 4. Richard Kremer Groningen; 5. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 6. Theo Boer Paterswolde;

Masters 50+.Tijd: 1. Jan Brander Ureterp; 2. Hindrik Kooistra Wergea; 3. Harrie Doesburg Groningen; 4. Rein Oppewal Sneek; 5. Bernard Pijper Franeker; 6. Jacob Strijbosch Smilde;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.2010.TIJD .( 2010.06.16 )

Beloften: 1. Gijs Strating Haren Gn; 2. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 3. Berden de Vries Gieterveen; 4. Jesper de Hoog Assen; 5. Harry Sweering Sneek; 6. Barry Hulzebos Meppel; 7. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 8. Coen Rijpma Oldeholtpade; 9. Marco Hoekstra Haren Gn; 10. Gijs van den Berg Thesinge;

Elite: 1. Jelte Krol Groningen; 2. Wieger van der Wier Marum; 3. Martijn Knol Hasselt; 4. Sjoerd Visser. Burgum; 5. Jord Veslinga Makkum; 6. Johan Procee Groningen; 7. Geurt Witterholt Haren Gn; 8. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 9. Jacob-Jan van der Wielen Groningen; 10. Jan Essers Wolvega; 11. Tjeerd van der Schaaf Drachten; 12. Fokke Postma Drachtstercompagnie; 13. Aloys van Duuren Hoogeveen; 14. Theo Kik Groningen;

Junioren: 1. Rick Ottema Muntendam; 2. Jasper Schipper Veendam; 3. Gert-Jan Bosman Emmen; 4. Sander Snijder Dalen; 5. Adrik Elzing Schoonebeek; 6. Jochem Hoekstra Haren Gn; 7. Anne Fokkema Stedum; 8. Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 9. Rudy Botter Slagharen; 10. Henk Reinders Ruinerwold; 11. Kevin Lek Emmen; 12. Lars Maris Hasselt; 13. Daniel Booij Emmen; 14. Maurice Nijmeijer Hoogeveen; 15. Tristan Timmermans Hardenberg; 16. Pieter Wagenaar Gerkesklooster; 17. Eric Eisma IJlst; 18. Thomas Gertsen Borger; 19. Brend van der Horst Grou; 20. Koen Broekman Leeuwarden;

Nieuwelingen: 1. Niels Goeree Borger; 2. Jelle Wolsink Enschede; 3. Tom Schaft Dalerveen; 4. Rick Goeree Borger; 5. Stan Wijkel Holsloot; 6. Edward Bruins Zuidwolde; 7. Stef Krul Tjalleberd; 8. Brian van Rhee Nijverdal; 9. Niels Potze Aduard; 10. Jelle Soet Heerenveen; 11. Bart Hommes Dedemsvaart; 12. Rick Nobel Foudgum; 13. Erik Merx Warfhuizen; 14. Mark Drijfhout Goutum; 15. Arjen van Putten Geesbrug; 16. Robin Jilesen Dronrijp; 17. Jurrien Pelsinger Zuidwolde; 18. Benjamin Zuidema Dokkum; 19. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 20. Bert Wienia Oostrum Fr;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Nynke Troelstra Groningen; 2. Maria Sterk Hallum; 3. Judith Visser Groningen; 4. Els Visser Groningen; 5. Larissa Drysdale Heerenveen; 6. Ivana Tiessens Zuidhorn; 7. Karen Werkman Haren Gn; 8. Susanne Pathuis Marum; 10. Margriet Engelsma Noordwijk Gn; 11. Janette de Groot Jubbega;

Junior-Vrouwen: 1. Annelies Visser Leeuwarden; 2. Danielle Meijering Stadskanaal; 3. Karen Elzing Schoonebeek; 4. Anouska Helena Koster Zwaagwesteinde; 5. Sytske Visser Rien;

Nieuweling-Meisjes: 1. Wendy Oosterwoud Ureterp; 2. Mareille Meijering Stadskanaal; 3. Melissa Steenhof Ureterp; 4. Simone Kikkert Hoogeveen; 5. Melanie Klement Diphoorn; 6. Marloes Bakker Veendam; 7. Sanne Tent Nieuw Buinen; 8. Geke Veenstra Aldtsjerk; 9. Femke Westerdijk Suwald;

Amateurs-A: 1. Thomas Wobma Bolsward; 2. Leon Tolboom Groningen; 3. Bram Verweij Haren Gn; 4. Eelke ter Steege Groningen; 5. Bart van de Walle Groningen; 6. Richard Scheper Groningen; 7. Aalzen Alma Augustinusga; 8. Erik Slijver Brantgum; 9. Ytzen Faber Heerenveen; 10. Wibo Reen Sneek; 11. Erik Huisman Groningen; 12. Johan Gibcus Groningen; 13. Gijs Bruntink Groningen; 14. Martijn de Koning 15. Eelko Drent Drachten; 16. Daniel Guichelaar Hoogeveen; 17. Frank van Kuijk Groningen; 18. Fabian de Wolf Groningen; 19. Marten Bullema 20. Jacco Ton Waskemeer;

Amateurs-B: 1. Bert Platzer Groningen; 2. Gijs Bruntink Groningen; 3. Bernard Pijper Franeker; 4. Thomas Wobma Bolsward; 5. Jan Brander Ureterp; 6. Albert Raven Hoogkerk;

Masters 40+: 1. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 2. Aalzen Alma Augustinusga; 3. Richard Scheper Groningen; 4. Leon Tolboom Groningen; 5. Daniel Guichelaar Hoogeveen; 6. Rein Oppewal Sneek; 7. Bram Verweij Haren Gn; 8. Ronald Heringa Groningen; 9. Steven Sloof Groningen;

Masters 50+: 1. Guus Dijkstra Groningen; 2. Jacco Ton Waskemeer; 3. Alan Looms Eext; 4. Martijn de Koning Westerlee; 5. Bertijn Brijder Heerenveen; 6. Bart van de Walle Groningen;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.2011.TIJD .( 2011.05.31 )

Beloften: 1. Roy Eefting Grolloo; 2. Elmar Reinders Emmen; 3. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 4. Germen Warmink Gasselternijveen; 5. Niek Boom Nieuw-Heeten; 6. Joey van Rhee Nijverdal; 7. Anne Fokkema Stedum; 8. Harry Sweering Sneek; 9. Eric Eisma IJlst; 10. Bram Wegter Groningen;

Elite: 1. Jenning Huizenga Wolfheze; 2. Renť Hooghiemster Drachten; 3. Jord Veslinga Makkum; 4. Martijn Knol Hasselt; 5. Wieger van der Wier Marum; 6. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 7. Tjeerd van der Schaaf Drachten; 8. Barry Hulzebos Meppel; 9. Aalzen Alma Augustinusga; 10. Jan Essers Wolvega; 11. Peter Merx Warfhuizen; 12. Aloys van Duuren Hoogeveen; 13. Andre Kip Winschoten;

Junioren: 1. Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 2. Sander Snijder Dalen; 3. Henk Reinders Ruinerwold; 4. Dennis Heering Enter; 5. Richard Feiken Smilde; 6. Thomas Gertsen Borger; 7. Jeroen Lankheet Haaksbergen; 8. Pieter Wagenaar Gerkesklooster; 9. Robin Jilesen Dronrijp; 10. Koen Broekman Leeuwarden; 11. Bart Hommes Dedemsvaart; 12. Hette Cornelisse Assen; 13. Daniel Booij Emmen; 14. Stefan Biesheuvel Assen; 15. Erik Merx Warfhuizen; 16. Rutger Vos Exloo; 17. Remco van der Zwaan Oostwold; 18. Rick Nobel Foudgum; 19. Bert Wienia Oostrum Fr; 20. Marc Lankheet Haaksbergen;

Nieuwelingen: 1. Tom Schaft Dalerveen; 2. Jelle Wolsink Borne; 3. Niels Potze Aduard; 4. Stef Krul Tjalleberd; 5. Remco van der Ploeg Surhuisterveen; 6. Edward Bruins Zuidwolde; 7. Brian van Rhee Nijverdal; 8. Niels Goeree Borger; 9. Rick Goeree Borger; 10. Kevin Coster Hasselt; 11. Stefan Krol Norg; 12. Jelle Soet Heerenveen; 13. Rinse Wagenaar Gerkesklooster; 14. Igor Hollemans Nijeberkoop; 15. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 16. Arjen van Putten Geesbrug; 17. Maarten Hof Heerenveen; 18. Mauro Bissels Drachten; 19. Jurrien Pelsinger Zuidwolde; 20. Bas Visser Leeuwarden;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Janneke Ensing Gieten; 2. Larissa Drysdale Heerenveen; 3. Judith Visser Valkenswaard; 4. Linda Kroes Groningen; 5. Ivana Tiessens Zuidhorn; 6. Hanneke Mulder Groningen; 7. Janette de Groot Jubbega; 8. Danielle Meijering Stadskanaal; 9. Marleen Aussems Groningen; 10. Astrid Schuitema Groningen; 11. Susanne Pathuis Marum; 12. Alie Gercama Zwaagwesteinde; 13. Sytske Visser Rien; 14. Lisanne Ottema Muntendam; 15. Margriet Engelsma Noordwijk Gn; 16. Irene Stoel Kampen; 17. Stefanie Pruiksma Hoogeveen;

Junior-Vrouwen: 1. Anouska Koster De Westereen; 2. Karen Elzing Schoonebeek; 3. Melanie Klement Diphoorn; 4. Nathasja Heijting Beilen; 5. Alicia Smit Assen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Wendy Oosterwoud Ureterp; 2. Melissa Steenhof Ureterp; 3. Daphne Hommes Dedemsvaart; 4. Mareille Meijering Stadskanaal; 5. Michelle Stummel Echten; 6. Willeke de Jong Ubbena; 7. Tessa Biesheuvel Assen; 8. Fianna Stenveld Garnwerd; 9. Nienke Smit Zuidwolde;

Amateurs: 1. Thomas Wobma Bolsward; 2. Bart van de Walle Groningen; 3. Jesper de Hoog Assen; 4. Erik Huisman Groningen; 5. Marthijs Wegdam Dalen; 6. Arnoldus van der Werff Groningen; 7. Gijs van den Berg Thesinge; 8. Daniel Guichelaar Hoogeveen; 9. Fabian de Wolf Groningen; 10. Sieger Oldenkamp Groningen; 11. Ronald Berendsen Emmen; 12. Marten Bullema Toornwerd;

Sportklasse: 1. Johannes de Groot Jubbega; 2. Bertijn Brijder Heerenveen; 3. Guus Dijkstra Groningen; 4. Ivo Groener Hoogeveen; 5. Tim van der Meer IJlst; 6. Harke Balkema Uithuizen; 7. Tom Akkerman Groningen; 8. Kevin Eefting Grolloo;

Masters 40+: 1. Steven Sloof Groningen; 2. Ronald Heringa Groningen; 3. Johan Boonstra Gasteren; 4. Roel Kerkhof Groningen; 5. Roland Buursma Ruinerwold; 6. Emiel Kunkeler Zuidwolde; 7. Lambert Koops Assen;

Masters 50+: 1. Harrie Doesburg Groningen; 2. Henk Lunenborg Hoogeveen; 3. Bonne Dijkstra Veenwouden;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.2012.TIJD .( 2012.05.15 )

Beloften: 1. Jochem Hoekstra Haren Gn; 2. Rick Ottema Muntendam; 3. Germen Warmink Gasselternijveen; 4. Harry Sweering Sneek; 5. Sander Snijder Dalen; 6. Richard Feiken Smilde; 7. Jan Jorrit Lubben Emmen;

Elite: 1. Jelte Krol Sint Annaparochie; 2. Wieger van der Wier Marum; 3. Roy Eefting Grolloo; 4. Pim Cazemier Den Horn; 5. Sjoerd Visser Burgum; 6. Jan Essers Wolvega;

Junioren: 1. Tom Schaft Dalerveen; 2. Niels Potze Aduard; 3. Niels Goeree Borger; 4. Remco van der Ploeg Surhuisterveen; 5. Stef Krul Tjalleberd; 6. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 7. Robin Jilesen Dronrijp; 8. Rick Goeree Borger; 9. Marc Lankheet Haaksbergen; 10. Brian van Rhee Nijverdal; 11. Edward Bruins Zuidwolde; 12. Arjan Kroezen Hardenberg; 13. Kay van der Linden Drachten; 14. Sidney Lubbinge Ruinen;

Nieuwelingen: 1. Douwe Schaafsma De Valom; 2. Eit Visser De Wilp; 3. Janiek Zandvliet Langezwaag; 4. Tim de Jong Siddeburen; 5. Marten Kooistra Jonkerslan; 6. Harmen Krul Tjalleberd; 7. Mauro Bissels Drachten; 8. Hartthijs de Vries Kollum; 9. Jurjun van der Velde Bakkeveen; 10. Rinse Wagenaar Gerkesklooster; 11. Michel Bodegraven Elim; 12. Wytze Schut Wolvega; 13. Henk Weerman. Wolvega; 14. Robert de Vries Oldelamer; 15. Wouter Deems Wolvega;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Charlotte Lenting Didam; 2. Larissa Drysdale Heerenveen; 3. Esra Tromp Coevorden; 4. Anouska Koster De Westereen; 5. Ivana Tiessens Zuidhorn; 6. Janien Lubben Emmen; 7. Astrid Schuitema Groningen; 8. Susanne Pathuis Marum; 9. Marleen Aussems Groningen; 10. Sandra van Diemen Groningen; 11. Janette de Groot Jubbega; 12. Ilse Russcher Groningen; 13. Fardau Westra Zwaagwesteinde; 14. Leoni Padding Meppel; 15. Margriet Engelsma Noordwijk Gn;

Junior-Vrouwen: 1. Wendy Oosterwoud Ureterp; 2. Melissa Steenhof Ureterp; 3. Mareille Meijering Stadskanaal; 4. Marloes Bakker Veendam; 5. ---; 6. Michelle Stummel Echten; 7. Tessa Biesheuvel Assen; 8. Simone de Vries Oldelamer; 9. Liselotte ten Bosch Assen; 10. Alicia Smit Assen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Aafke Soet Heerenveen; 2. Daphne Hommes Dedemsvaart; 3. Fianna Stenveld Garnwerd; 4. Esmee Oosterman Gieten; 5. Paulien Koster Delfstrahuizen; 6. Rachel Vierhouten Rolde; 7. Anouk Hof Gieterveen; 8. Eline Oosterwoud Ureterp; 9. Nienke Smit Zuidwolde; 10. Lotte Koehorst Hoogeveen;

Amateurs: 1. Ben Plantinga Glimmen; 2. Johannes de Groot Jubbega; 3. Erik Huisman Groningen; 4. Sven Gmelich Meijling Drachten; 5. Henk Lunenborg Hoogeveen; 6. Aalzen Alma Augustinusga; 7. Daniel Guichelaar Hoogeveen; 8. Emiel Kunkeler Zuidwolde; 9. Johan Buurmeijer Hoogeveen;

Sportklasse: 1. Roel Kerkhof Groningen; 2. Johan Boonstra Gasteren; 3. Bertijn Brijder Heerenveen; 4. Guus Dijkstra Groningen; 5. Rein Oppewal Sneek; 6. Harrie Doesburg Groningen; 7. Jan Brander Ureterp; 8. Tom Akkerman Groningen; 9. Roelof Wagenaar Gerkesklooster; 10. Erik-Jan Muts Groningen; 11. Bram den Hertog Assen; 12. Jarno Bril Odoorn; 13. Kevin Eefting Grolloo;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD.2013 .( 2013.05.28 )

Beloften: 1. Rick Ottema Muntendam; 2. Jasper Bovenhuis Staphorst; 3. Jochem Hoekstra Haren Gn; 4. Elmar Reinders Emmen; 5. Robin Jilesen Dronrijp; 6. Wessel Piersma Groningen; 7. Rob Nijmeijer Koekange;

Elite: 1. Wieger van der Wier Marum; 2. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 3. Sven Kramer Heerenveen; 4. Marco Hoekstra Haren Gn; 5. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 6. Pim Cazemier Den Horn; 7. Jan Essers Wolvega; 8. Jord Veslinga Exmorra; 9. Gert Mulderij Elim; 10. Sjoerd Visser Burgum; 11. Marco Massink Haren Gn;

Junioren: 1. Stef Krul Tjalleberd; 2. Stan Wijkel Holsloot; 3. Niels Potze Aduard; 4. Niels Goeree Borger; 5. Peter Lenderink Ommen; 6. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 7. Hartthijs de Vries Kollum; 8. Eit Visser De Wilp; 9. Tom Schaft Dalerveen; 10. Justin Timmermans Hardenberg; 11. Jurjen Vos Koekange; 12. Bruno Nakken Assen; 13. Arjen van Putten Geesbrug; 14. Sidney Lubbinge Ruinen; 15. Kay Thijs Tolbert; 16. Jens Miedema Groningen;

Nieuwelingen: 1. Marten Kooistra Jonkerslan; 2. Douwe Schaafsma De Valom; 3. Olaf Potze Aduard; 4. Niels Griemink Klazienaveen; 5. Jens Dekker Fluitenberg; 6. Harmen Krul Tjalleberd; 7. Niek Deelstra Hoogeveen; 8. Tom Wijkel Exloo; 9. Michel Bodegraven Elim; 10. Danilo Wattez Elim; 11. Martijn van Deest Emmen; 12. Chiel Smit Zuidwolde; 13. Remon Jager Assen; 14. Dennis Boskers Alteveer;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Esra Tromp Coevorden; 2. Anouska Koster De Westereen; 3. Larissa Drysdale Heerenveen; 4. Susanne Pathuis Marum; 5. Janette de Groot Jubbega; 6. Danielle Meijering Stadskanaal; 7. Hennie Venema Leek; 8. Astrid Schuitema Groningen; 9. Natasja van der Zwaag Groningen; 10. Fardau Westra De Westereen; 11. Liselotte ten Bosch Assen;

Junior-Vrouwen: 1. Daphne Hommes Dedemsvaart; 2. Wendy Oosterwoud Ureterp; 3. Melissa Steenhof Ureterp; 4. Willeke de Jong Ubbena; 5. Danique Braam Veenwouden; 6. Mareille Meijering Stadskanaal; 7. Esmee Oosterman Gieten; 8. Rachel Vierhouten Rolde; 9. Michelle Stummel Echten; 10. Marjolein Wijkel Exloo; 11. Nienke Smit Zuidwolde; 12. Sanne Bouwmeester Westerbork;

Nieuweling-Meisjes: 1. Aafke Soet Heerenveen; 2. Arianna Pruisscher Nieuw-Dordrecht; 3. Lisa Jong Oosterwolde Fr; 4. Fleur Nagengast Beilen; 5. Anouk Hof Gieterveen; 6. Ilse Kreeft Rogast; 7. Floor Weerink Exloo; 8. Paulien Koster Delfstrahuizen; 9. Sterre Jonkers Emmen; 10. Eline Oosterwoud Ureterp; 11. Lianne Camies Hoogeveen; 12. Nynke Luinenburg Heerenveen;

Amateurs: 1. Ronald Heringa Groningen; 2. Ben Plantinga Glimmen; 3. Bastiaan Gruppen Meppel; 4. Sven Gmelich Meijling Drachten; 5. Erik Huisman Groningen; 6. Bas Seldenrijk Borger; 7. Matijn Straatsma Emmeloord; 8. Jeffrey Guichelaar Tiendeveen; 9. Daniel Guichelaar Hoogeveen;

Sportklasse: 1. Bert Smilda Groningen; 2. Fabian de Wolf Groningen; 3. Aalzen Alma Augustinusga; 4. Bertijn Brijder Heerenveen; 5. Roel Kerkhof Groningen; 6. Henk Lunenborg Hoogeveen; 7. Tom Akkerman Groningen;

Masters 30+: 1. Alan Looms Eext; 2. Johannes de Groot Jubbega; 3. Johnny Kat Hoogeveen; 4. Harrie Doesburg Groningen; 5. Rein Oppewal Sneek; 6. Jan Brander Ureterp; 7. Bonne Dijkstra Veenwouden; 8. Emiel Kunkeler Zuidwolde;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD.2014 .( 2014.06.03 )

Beloften: 1. Jochem Hoekstra Haren Gn; 2. Niels Potze Aduard; 3. Stan Wijkel Holsloot; 4. Rick Mensink Zwolle; 5. Binne-Pier de Haan Oudega;

Elite: 1. Berden de Vries Gieterveen; 2. Wieger van der Wier Marum; 3. Durk Fabriek Haulerwijk; 4. Wouter Olde Heuvel Heerenveen; 5. Sven Kramer Heerenveen; 6. Douwe de Vries Heerenveen; 7. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 8. Gijs Strating Haren Gn; 9. Marco Hoekstra Haren Gn; 10. Johan Koetse Veendam;

Junioren: 1. Hartthijs de Vries Kollum; 2. Douwe Schaafsma De Valom; 3. Peter Lenderink Ommen; 4. Eit Visser De Wilp; 5. Marten Kooistra Jonkerslan; 6. Olaf Potze Aduard; 7. Tom Wijkel Exloo; 8. Jurjun van der Velde Bakkeveen; 9. Harold Hoekstra Tjerkgaast; 10. Rudy Veenstra Augustinusga; 11. Chiel Breukelman Gramsbergen; 12. Kris Atema Zuidhorn; 13. Sil Faber Ureterp; 14. Robert de Vries. Oldelamer; 15. Stijn Oost Emmer-Compascuum; 16. Jelmer Koning Sneek; 17. Harmen Krul Tjalleberd; 18. Sytze Bakker Diever; 19. Luc Benedictus Leeuwarden; 20. Cor Janze Winsum;

Nieuwelingen: 1. Jens Dekker Fluitenberg; 2. Niels Griemink Klazienaveen; 3. Stan Gosink Coevorden; 4. Danny van der Tuuk Assen; 5. Chiel Smit Zuidwolde; 6. Christian Varweg Hardenberg; 7. Remon Jager Assen; 8. Stef Niezing Exloo; 9. Roelof Stoelwinder Gorredijk; 10. Martijn van Deest Emmen; 11. Justin Kloese Emmen; 12. Ellert Visser De Wilp; 13. Aron Jacob de Jong Leeuwarden; 14. Jon Schoonewille Klazienaveen; 15. Stefan Meijer Nieuw-Dordrecht; 16. Marijn Velt Oude Pekela; 17. Sven de Haan Zuidlaren; 18. Roy Harms Paterswolde; 19. Sebastian Vester Drachten; 20. Rob Been Assen;

Elite/Beloften/Amateurs-Vrouwen: 1. Marijn de Vries Zwolle; 2. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 3. Maria Sterk Hallum; 4. Anouska Koster De Westereen; 5. Larissa Drysdale Heerenveen; 6. Ingeborg Kreuze Assen; 7. Ivana Tiessens Zuidhorn; 8. Susanne Pathuis Marum; 9. Wendy Oosterwoud Ureterp; 10. Melissa Steenhof Ureterp; 11. Astrid Schuitema Groningen; 12. Iris Hamelink Raalte; 13. Mareille Meijering Stadskanaal; 14. Janette de Groot Jubbega; 15. Simone de Vries Oldelamer; 16. Margriet Engelsma Noordwijk Gn; 17. Danielle Meijering Stadskanaal;

Junior-Vrouwen: 1. Aafke Soet Heerenveen; 2. Fianna Stenveld Garnwerd; 3. Willeke de Jong Ubbena; 4. Esmee Oosterman Gieten; 5. Paulien Koster Delfstrahuizen; 6. Anouk Hof Gieterveen; 7. Sanne Bouwmeester Westerbork; 8. Eline Oosterwoud Ureterp; 9. Dyann Veenstra Emmen; 10. Nienke Smit Zuidwolde; 11. Rachel Vierhouten Rolde; 12. Myron Koops Borger; 13. Michelle Poot Tzum;

Nieuweling-Meisjes; 1. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 2. Fleur Nagengast Beilen; 3. Iris Ton Waskemeer; 4. Sterre Jonkers Emmen; 5. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 6. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 7. Floor Weerink Exloo; 8. Janine Walters Assen; 9. Marjolein Walburg Burgum; 10. Jamilla Kleijberg Emmen; 11. Nynke Luinenburg Heerenveen; 12. Angela Hof Heerenveen; 13. Sybine Poot Tzum;

Amateurs: 1. Ben Plantinga Glimmen; 2. Ronald Heringa Groningen; 3. Jelte Krol Sint Annaparochie; 4. Thomas Wobma Bolsward; 5. Oege Hiddema Groningen; 6. Maurice Zaal Groningen; 7. Marthijs Wegdam Dalen; 8. Erik Huisman Groningen; 9. Kay van der Linden Drachten;

Sportklasse; 1. Johannes de Groot Jubbega; 2. Bert Smilda Groningen; 3. Sytze Brouwers Groningen; 4. Berend Slagter Groningen; 5. Gerben van der Vries Groningen; 6. Wout Marinus Surhuisterveen; 7. Tom Akkerman Groningen; 8. Harke Balkema Uithuizen; 9. Cees Tuytel Marknesse;

Masters 30+: 1. Richard Kremer Groningen; 2. Bertijn Brijder Heerenveen; 3. Henk Lunenborg Hoogeveen; 4. Rein Oppewal Sneek; 5. Rudi Bissels Drachten; 6. Harrie Doesburg Groningen; 7. Bonne Dijkstra Veenwouden;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD.2015 .( 2015.06.02 )

Beloften: 1. Stef Krul Tjalleberd; 2. Hartthijs de Vries Kollum; 3. Rick Mensink Zwolle; 4. Niels Goeree Borger; 5. Niels Potze Aduard; 6. Floran Bathoorn Groningen; 7. Bruno Nakken Assen; 8. Jurrien Pelsinger Zuidwolde;

Elite: 1. Josbert de Vries Groningen; 2. Wieger van der Wier Marum; 3. Stefan Poutsma Peize; 4. Gert Mulderij Elim; 5. Henk Bos Drachten; 6. Ruben Hoekstra Tjerkgaast;

Junioren: 1. Jens Dekker Fluitenberg; 2. Chiel Breukelman Gramsbergen; 3. Roelof Stoelwinder Gorredijk; 4. Chiel Smit Zuidwolde; 5. Olaf Potze Aduard; 6. Martijn van Deest Emmen; 7. Niels Griemink Klazienaveen; 8. Jon Schoonewille Klazienaveen; 9. Jelmer Koning Sneek; 10. Wouter Sinke Assen; 11. Mathijs Kuik T Zandt; 12. Cor Janze Winsum; 13. Aron Jacob de Jong Leeuwarden; 14. Timon van der Wal Groningen;

Nieuwelingen: 1. Sven Nijzingh Zuidwolde; 2. Huub Deelstra Hoogeveen; 3. Danny van der Tuuk Assen; 4. Rick de Vries Nijeholtpade; 5. Sven de Haan Zuidlaren; 6. Jan Egbert de Vries Broeksterwoude; 7. Adne Koster Roden; 8. Merijn SchrŲder Veendam; 9. Gerben de Sain Sleen; 10. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 11. Thijs Willem van der Vegt Assen; 12. Roy Harms Paterswolde; 13. Sybren Lanting Bakkeveen; 14. Martijn Klop Leeuwarden; 15. Karsten Veen Westerlee; 16. Patrick Kuiper Nieuwolda; 17. Tom Smit Stadskanaal;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Marijn de Vries Zwolle; 2. Anouska Koster De Westereen; 3. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 4. Larissa Drysdale Heerenveen; 5. Loes Adegeest Heerenveen; 6. Susanne Pathuis Marum; 7. Ivana Tiessens Groningen; 8. Bettina Zijlstra Groningen; 9. Mareille Meijering Stadskanaal; 10. Iris Hamelink Raalte; 11. Karen Witterholt Haren Gn; 12. Margriet Engelsma Noordwijk Gn; 13. Janette de Groot Jubbega; 14. Rachel Vierhouten Rolde;

Junior-Vrouwen: 1. Aafke Soet Heerenveen; 2. Fleur Nagengast Beilen; 3. Sterre Jonkers Emmen; 4. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 5. Floor Weerink Exloo; 6. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 7. Paulien Koster Delfstrahuizen; 8. Anouk Hof Assen; 9. Eline Oosterwoud Ureterp; 10. Anneke Dijkstra Olterterp; 11. Tessa Bergsma Leeuwarden; 12. Marijke Walstra Tijnje;

Nieuweling-Meisjes: 1. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 2. Iris Ton Waskemeer; 3. Ingrid Huizing Haren Gn; 4. Luna Jonkers Emmen; 5. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 6. Marianne de Vegt Oosterwolde Fr; 7. Ilka Timmermans Buinerveen; 8. Lotte Benedictus Leeuwarden; 9. Anna Nieuwenhuis Groningen;

Amateurs: 1. Bert Smilda Groningen; 2. Ronald Heringa Groningen; 3. Maurice Zaal Groningen; 4. Berend Slagter Groningen; 5. Thomas Wobma Bolsward; 6. Hidde Punter Sneek; 7. Henk Weerman Wolvega; 8. Pieter Verhoeven Groningen; 9. Jesse van Gorkum Heerenveen; 10. Sjoerd Visser Burgum; 11. Erwin Ketellapper Wolvega;

Sportklasse: 1. Sytze Brouwers Groningen; 2. Tom Akkerman Groningen; 3. Marcel Korthuis Hoogezand; 4. Cor de Witte Makkum; 5. Bonne Dijkstra Veenwouden;

Masters 30+: 1. Marthijs Wegdam Dalen; 2. Marcel Weinans Roden; 3. Johannes de Groot Jubbega; 4. Ard Prins Froombosch; 5. Edwin Mellema Veendam;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD.2016 .( 2016.06.01 )

Beloften: 1. Hartthijs de Vries Kollum; 2. Peter Lenderink Ommen; 3. Rick Mensink Zwolle; 4. Chiel Breukelman Gramsbergen; 5. Stan Wijkel Holsloot; 6. Olaf Potze Aduard;

Elite: 1. Wieger van der Wier Marum; 2. Bert Smilda Groningen; 3. Coen Rijpma Wolvega; 4. Ruben Hoekstra Heerenveen; 5. Maurice Zaal Groningen; 6. Henk Bos Drachten;

Junioren: 1. Chiel Smit Zuidwolde; 2. Jens Dekker Fluitenberg; 3. Aron de Jong Leeuwarden; 4. Martijn van Deest Emmen; 5. Danny van der Tuuk Assen; 6. Sven Nijzingh Zuidwolde; 7. Roelof Stoelwinder Gorredijk; 8. Justin Kloese Emmen; 9. Marijn Velt Oude Pekela; 10. Merijn SchrŲder Veendam; 11. Sven de Haan Zuidlaren; 12. Jobbe Krijnsen Bolsward; 13. Mitchel Steenhof Ureterp; 14. Koen Buurmeijer Blijham; 15. Timon van der Wal Groningen; 16. Joey Venema Wildervank; 17. Mathijs Kuik T Zandt; 18. Max Grave Groningen; 19. Sybren Lanting Bakkeveen; 20. Max van der Vegt Roden;

Nieuwelingen: 1. Bodi Del Grosso Eelde; 2. Axel van der Tuuk Assen; 3. Huub Deelstra Hoogeveen; 4. Olav Kooij Numansdorp; 5. Rick de Vries Nijeholtpade; 6. Niels Hoogeveen Hoogeveen; 7. Karsten Veen Westerlee; 8. Jan Egbert de Vries Broeksterwoude; 9. Jeroen Oostra Roden; 10. Pieter Bouwers Beilen; 11. Lars Klugt Volendam; 12. Jelte Krijnsen Bolsward; 13. Rick Metselaar Hoogeveen; 14. Fokke Veenstra Augustinusga; 15. Ingmar Hoekstra Winsum; 16. Jans Tigelaar Smilde; 17. Gerben de Sain Sleen; 18. Philip Sijbrandi Bolsward; 19. Sjoerd Hollander Garrelsweer; 20. Hans Pieter Binnema Eenrum;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Anouska Koster De Westereen; 2. Aafke Soet Heerenveen; 3. Larissa Drysdale Heerenveen; 4. Bettina Zijlstra Groningen; 5. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 6. Ivana Tiessens Groningen; 7. Loes Adegeest Dalfsen; 8. Ellen Borghuis Groningen; 9. Susanne Pathuis Marum; 10. Marion Tuin Groningen; 11. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 12. Sanne Bouwmeester Westerbork; 13. Mathea Neijmeijer Groningen; 14. Sanne Tent Nieuw-Buinen; 15. Margriet Engelsma Noordwijk Gn; 16. Janette de Groot Jubbega; 17. Anneke Dijkstra Olterterp; 18. Tessa Bergsma Leeuwarden;

Junior-Vrouwen: 1. Fleur Nagengast Beilen; 2. Iris Ton Waskemeer; 3. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 4. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 5. Sterre Jonkers Emmen; 6. Floor Weerink Exloo; 7. Meike Uiterwijk Winkel Echten;

Nieuweling-Meisjes: 1. Maike van der Duin Assen; 2. Lieke Nooijen Coevorden; 3. Iris Schultinga Zuidlaren; 4. Lonneke Uneken Veendam; 5. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 6. Marianne de Vegt Oosterwolde Fr; 7. Mirjam Braam Assen; 8. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond; 9. Luna Jonkers Emmen; 10. Amber de Vries Grou; 11. Idskje Berger Deinum; 12. Anna Nieuwenhuis Groningen; 13. Sophie van Deest Emmen; 14. Lisa Sierdsema Groningen;

Amateurs: 1. Arjen Dijkstra Haren Gn; 2. Ben Plantinga Glimmen; 3. Ronald Heringa Groningen; 4. Berend Slagter Groningen; 5. Stefan Klok Winschoten; 6. Kay van der Linden Drachten;

Sportklasse: 1. Johannes de Groot Jubbega; 2. Sytze Brouwers Groningen; 3. Erik Slijver Anna Paulowna; 4. Tom Akkerman Groningen;

Masters 30+: 1. Bertijn Brijder Heerenveen; 2. Anko Smilda Leek; 3. Edwin Mellema Veendam; 4. Heinie Hommes Ter Apel; 5. Bonne Dijkstra Veenwouden;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. .( 2017.05.30 )

Beloften: 1. Hartthijs de Vries Kollum; 2. Stef Krul Tjalleberd; 3. Chiel Smit Zuidwolde; 4. Aron de Jong Leeuwarden; 5. Niels Goeree Borger;

Elite: 1. Wieger van der Wier Marum; 2. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 3. Douwe de Vries Heerenveen; 4. Bert Smilda Groningen; 5. Tijmen Eising Emmen; 6. Jasper Bovenhuis Staphorst; 7. Tim Weerkamp Groningen; 8. Gert Mulderij Elim;

Junioren: 1. Sven Nijzingh Zuilichem; 2. Adne Koster Roden; 3. Sven de Haan Zuidlaren; 4. Rick de Vries. Nijeholtpade; 5. Karsten Veen Westerlee; 6. Sebastian Vester Drachten; 7. Niels Hoogeveen Hoogeveen; 8. Danny van der Tuuk Assen; 9. Jan Egbert de Vries Broeksterwoude; 10. Mitchel Steenhof Ureterp; 11. Roy Harms Paterswolde; 12. Jeroen Oostra Roden; 13. Kees Kunkeler Zuilichem; 14. Sybren Lanting Bakkeveen; 15. Hidde Erben de Lange Hurdegaryp; 16. Willem Janssen De Hoeve; 17. Guillaume Visser Heerenveen;

Nieuwelingen: 1. Bodi Del Grosso Eelde; 2. Axel van der Tuuk Assen; 3. Philip Sijbrandi Bolsward; 4. Mike Schuch Leek; 5. Rick Metselaar Hoogeveen; 6. Niels V.d. Gracht Annen; 7. Aldert van der Veen Wijnjewoude; 8. Pieter Bouwers Beilen; 9. Jans Tigelaar Smilde; 10. Warner Stoffers Gasteren; 11. Jeffrey Cordes Nieuw-Roden; 12. Levi Kroon Steggerda; 13. Dennis Brouwer Westerbork;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Anouska Koster De Westereen; 2. Aafke Soet Heerenveen; 3. Fleur Nagengast Beilen; 4. Loes Adegeest Enschede; 5. Larissa Drysdale Heerenveen; 6. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 7. Bettina Zijlstra Groningen; 8. Nicole Clerx Groningen; 9. Paulien Koster Delfstrahuizen; 10. Nynke Pellikaan Den Andel; 11. Floor Weerink Exloo; 12. Michelle Poot Tzum; 13. Josine Woudsma Hengelo; 14. Wendy Oosterwoud Ureterp; 15. Janette de Groot Jubbega; 16. Tessa Bergsma Leeuwarden; 17. Anneke Dijkstra Olterterp; 18. Yvonne Stoker Jubbega;

Junior-Vrouwen: 1. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 2. Lonneke Uneken Veendam; 3. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 4. Ingrid Huizing Haren Gn; 5. Carolien Hoekstra Tjerkgaast; 6. Sybine Poot Tzum;

Nieuweling-Meisjes: 1. Lieke Nooijen Coevorden; 2. Iris Schultinga Zuidlaren; 3. Maike van der Duin Assen; 4. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond; 5. Tjitske Eppinga Smilde; 6. Anouk Dekker Echten; 7. Marcha Lich Aalden; 8. Tanja van der Drift Nij Beets; 9. Zonne Jonkers Emmen;

Amateurs: 1. Arjen Dijkstra Haren Gn; 2. Ben Plantinga Glimmen; 3. Ronald Heringa Groningen; 4. Sander Westerlaan Groningen; 5. Stef Jonker Roden; 6. Johan Betten Groningen; 7. Emiel Kunkeler Zuilichem; 8. Mart Menger Noordhorn; 9. Barry Siroen Assen; 10. Iwan Schut Stadskanaal; 11. Daniel Elzinga Opende;

Sportklasse: 1. Pieter Smith Groningen; 2. Harmen Dijkstra Groningen; 3. Erik Slijver Anna Paulowna; 4. Tom Akkerman Groningen; 5. Eddy de Boer Assen;

Masters 30+: 1. Sytze Brouwers Groningen; 2. Johannes de Groot Jubbega; 3. Jelle-Wytze de Groot Groningen; 4. Anko Smilda Leek; 5. Bertijn Brijder Heerenveen; 6. Henk Lunenborg Hoogeveen; 7. Ard Prins Froombosch; 8. Martin Swart Franeker; 9. Rutger Bus Roden; 10. Edwin Mellema Veendam; 11. Marcel Weinans Roden;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD.2018 .( 2018.06.07 )

Beloften: 1. Hartthijs de Vries Kollum; 2. Aron de Jong Leeuwarden; 3. Sven Nijzingh Zuidwolde; 4. Sven de Haan Zuidlaren; 5. Kees Kunkeler Zuidwolde; 6. Aden Paterson Assen; 7. Roy Harms Paterswolde; 8. Laurens van Embden Dwingeloo;

Elite: 1. Rick Ottema Muntendam; 2. Wieger van der Wier Marum; 3. Bert Smilda Groningen; 4. Martijn Dijkstra De Knipe; 5. Jeff Vermeulen Exloo; 6. Renť Hooghiemster Sneek; 7. Douwe de Vries Heerenveen; 8. Henk Jaap Moorlag Onstwedde; 9. Gerben Oldenkamp Zandhuizen; 10. Jan Essers Wolvega;

Junioren: 1. Bodi Del Grosso Eelde; 2. Huub Deelstra Hoogeveen; 3. Adne Koster Roden; 4. Werner van der Meer Woudsen; 5. Martijn Bakker Norg; 6. Philip Sijbrandi Bolsward; 7. Sten Hoek Oosterstreek; 8. Jans Tigelaar Smilde; 9. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 10. Friso Jukema Heeg; 11. Warner Stoffers Gasteren; 12. Jesper Oost Hoogeveen; 13. Bram van der Meer Gieten; 14. Jan Egbert de Vries Broeksterwoude; 15. Karsten Veen Westerlee;

Nieuwelingen: 1. Joost Brinkman Noordlaren; 2. Bjarne Hemme Erica; 3. Niels van der Gracht Annen; 4. Leon Ellermann Emmen; 5. Mike Schuch Leek; 6. Jente Klaver Kullomerzwaag; 7. Johan Veenstra Augustinusga; 8. Xander van Straten Sneek; 9. Job Boontjes Gieten; 10. Tjipke Bosma Kullomerzwaag; 11. Jaap Voogel Kloosterburen; 12. Redmar Dijkman Lutjegast; 13. Kees Sanders Groningen; 14. Eskil Huiting Rolde;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Aafke Soet Heerenveen; 2. Anouska Koster De Westereen; 3. Fleur Nagengast Beilen; 4. Nicole Steigenga Exmorra; 5. Danique Braam Veenwouden; 6. Iris Ton Waskemeer; 7. Sterre Jonkers Emmen; 8. Nicole Clerx Groningen; 9. Sanne Bouwmeester Westerbork; 10. Mareille Meijering Stadskanaal; 11. Larissa Drysdale Heerenveen; 12. Bettina Zijlstra Groningen; 13. Anneke Dijkstra Olterterp; 14. Danielle Eikelboom Groningen; 15. Kristine Kofman Groningen; 16. Floor Weerink Groningen; 17. Marthe Roose Enumatil;

Junior-Vrouwen: 1. Iris Schultinga Zuidlaren; 2. Rose Kloese Emmen; 3. Maike van der Duin Assen; 4. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 5. Nathalie Elzinga De Westereen; 6. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond;

Nieuweling-Meisjes: 1. Daphne Kreulen Hooghalen; 2. Carolien de Bruin Zuidbroek; 3. Rosan Dekker Echten; 4. Tjitske Eppinga Smilde; 5. Hanna Tigelaar Smilde; 6. Tanja van der Drift Nij Beets;

Amateurs: 1. Arjen Dijkstra Haren Gn; 2. Ronald Heringa Groningen; 3. Douwe Doorduin Groningen; 4. Jan Willem Bolderdijk Groningen; 5. Rob Wielink Peize; 6. Daniel Elzinga Opende; 7. Robert Kruijf Leeuwarden; 8. Iwan Schut Stadskanaal; 9. Arjan Elferink Veenhuizen; 10. Bas Bosma Meppel; 11. Ruben Offringa Groningen; 12. Martin de Vries Heerenveen; 13. Sander Westerlaan Groningen; 14. Wessel Lange Zoutkamp;

Sportklasse: 1. Johan Boonstra Gasteren; 2. Anko Smilda Leek; 3. Jelle-Wytze de Groot Groningen; 4. Guus Thijssen Dalen; 5. Tom Akkerman Groningen; 6. Egbert Schoemaker Wapserveen; 7. Klaas Smit Tynaarlo; 8. Fabian de Wolf Beilen; 9. Edwin Mellema Veendam; 10. Jan Wessel Hovingh Jonkersvaart; 11. Arnoud Gils Beilen; 12. Jan Fennema Damwoude;

Masters 30Ī: 1. Marthijs Wegdam Dalen; 2. Pieter Smith Groningen; 3. Sytze Brouwers Groningen; 4. Martin Swart Franeker; 5. Bertijn Brijder Heerenveen; 6. Arjen Reinsma Roden; 7. Emiel Kunkeler Zuidwolde;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD.2019 .( 2019.05.22 )

Beloften: 1. Aron de Jong Leeuwarden; 2. Huub Deelstra Hoogeveen; 3. Danny van der Tuuk Assen; 4. Adne Koster Roden; 5. Aden Paterson Assen; 6. Chiel Smit Zuidwolde; 7. Iwan Schut Stadskanaal; 8. Sven de Haan Zuidlaren; 9. Karsten Veen Westerlee; 10. Rick de Vries Nijeholtpade; 11. Sven Nijzingh Zuidwolde; 12. Kees Kunkeler Zuidwolde; 13. Roy Harms Paterswolde; 14. Laurens van Embden Dwingeloo;

Elite-Man: 1. Wieger van der Wier Marum; 2. Hartthijs de Vries Kollum; 3. Tom Terpstra Groningen; 4. Bert Smilda Groningen; 5. Daan Besteman Groningen; 6. Renť Hooghiemster Sneek; 7. Stef Krul Tjalleberd; 8. Douwe Doorduin Groningen; 9. Sjors Dekker Groningen; 10. Gerben Oldenkamp Zandhuizen; 11. Ronald Kruijer Donkerbroek; 12. Daniel Elzinga Opende; 13. Fabian Ilgen Dronrijp;

Junioren: 1. Bodi Del Grosso Eelde; 2. Werner van der Meer Woudsend; 3. Niels van der Gracht Annen; 4. Jelte Krijnsen Bolsward; 5. Leon Ellermann Emmen; 6. Philip Sijbrandi Bolsward; 7. Jans Tigelaar Smilde; 8. Mike Schuch Leek; 9. Ole Veenhuis Assen; 10. Jelle Bokma Wormer; 11. Klaas Meekma Woudsend; 12. Thom Langen Nieuw Dordrecht; 13. Redmar Dijkman Lutjegast; 14. Aldert van der Veen Wijnjewoude; 15. Xander van Straten Wolvega; 16. Jaap Voogel Kloosterburen; 17. Rick Metselaar Hoogeveen; 18. Jeffrey Cordes Nieuw-Roden;

Nieuwelingen: 1. Bjarne Hemme Erica; 2. Joost Brinkman Noordlaren; 3. Elmar Abma Wolvega; 4. Job Boontjes Gieten; 5. BjŲrn Hommes Appelscha; 6. Bjorn Koster Roden; 7. Hylke de Boer Weidum; 8. Thijmen Paardekooper Valthermond; 9. Ruben Kortleve Havelte; 10. Jente Klaver Kollumerzwaag; 11. Mees Steenbergen Ruinen; 12. Djyaro Bosma Appelscha; 13. Bart Kortleve Havelte; 14. Kees Sanders Groningen; 15. Stefan ten Hoeve Surhuisterveen; 16. Jesper Melle Rozema Jistrum; 17. Jordy Brouwer Westerbork; 18. Juul Nagengast Beilen; 19. Rick Doornbos Hijken; 20. Tom Buls Veendam;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Manon de Boer Leeuwarden; 2. Mathea Neijmeijer Drachten; 3. Anneke Dijkstra Olterterp; 4. Iris Ton Waskemeer; 5. Bettina Zijlstra Groningen; 6. Larissa Drysdale Heerenveen; 7. Nicole Clerx Groningen; 8. Ivana Tiessens Groningen; 9. Sterre Jonkers Emmen; 10. Willemiek Meinders Meppel; 11. Yvet Schoonewille Klazienaveen;

Junior-Vrouwen: 1. Iris Schultinga Zuidlaren; 2. Maike van der Duin Assen; 3. Daphne Kreulen Hooghalen; 4. Rose Kloese Emmen; 5. Berit Huiting Rolde; 6. Nathalie Elzinga De Westereen; 7. Tjitske Eppinga Smilde; 8. JoŽlle de Ruiter Bovensmilde; 9. Sanne de Jonge Emmen; 10. Enya Heidema Veendam;

Nieuweling-Meisjes: 1. Norah Minck Groningen; 2. Leonie Bentveld Burgum; 3. Evi Gelling Huizinge; 4. Rosan Dekker Echten;5. Hanna Tigelaar Smilde; 6. Thessa Langen Nieuw Dordrecht; 7. Kirsten Hooge Hoogeveen; 8. Manon Turkstra Beilen; 9. Lisa Metselaar Hoogeveen;

Amateurs: 1. Arjen Dijkstra Haren Gn; 2. Ronald Heringa Groningen; 3. Bastiaan van der Kraan Hoogeveen; 4. Gert Mulderij Elim; 5. Jan Willem Bolderdijk Groningen; 6. Sander Kikkert Hoogeveen; 7. Ruben Offringa Groningen; 8. Egbert Schoemaker Wapserveen; 9. Cor Visser Munein; 10. Wessel Lange Feerwerd; 11. Renť Stolwijk Oostwoud; 12. Martin de Vries Heerenveen; 13. DaniŽl Jansen Groningen; 14. Rob Wielink Peize; 15. Sjoerd Hollander Garrelsweer; 16. Jan Essers Wolvega; 17. Hein Jalving Ter Apel;

Sportklasse: 1. Jelle-Wytze de Groot Groningen; 2. Albert de Vries Groningen; 3. Tijmen Pel Groningen; 4. Joost Bakker Groningen; 5. Gerlof Hofman Aduard; 6. Johan Boonstra Gasteren; 7. Jan Wessel Hovingh Jonkersvaart; 8. Tom Akkerman Groningen; 9. Wout Marinus Surhuisterveen; 10. Hans de Boer Adorp; 11. Arnoud Gils Beilen; 12. Jan Durk Canrinus Hallum; 13. Fabian de Wolf Beilen; 14. Jan Fennema Damwoude; 15. Jordi van Giezen Groningen; 16. Stefan Zevenberg Assen;

Masters 30+: 1. Tsjomme Ozinga Heerenveen; 2. Sytze Brouwers Groningen; 3. Laurens Taekema Sneek; 4. Evert-Jan Veldkamp Roden; 5. Tjibbe Hoogstins Groningen; 6. Martin Swart Franeker; 7. Arjan Elferink Veenhuizen; 8. Johannes de Groot Jubbega; 9. Bertijn Brijder Heerenveen; 10. Emiel Kunkeler Zuidwolde; 11. Stef Jonker Roden; 12. Guus Olijerhoek Peize; 13. Henk Lunenborg Hoogeveen; 14. Marnix Van der Scheer Groningen; 15. Menno Kloosterman Groningen;